PDA

View Full Version : NL-50 QQ vs 3bet OOP



vapsik
30.04.10, 13:38
3bettija on peale umbes 30 kätt 42/14/1 3bettinud varem ei ole. Teine vend 14/9/2 reg.

Mida hero peaks tegema ja mis põhjusel?

Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 669676 (http://www.thehandconverter.com/hands/669676)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Q.Julia (UTG+1): $22.30
ufishieat (MP1): $50.00
peace-rap (MP2): $18.75
Grano (CO): $48.45
pastilaa (BTN): $70.75
magromst (SB): $65.75
Hero (BB): $53.90
BingoIng0 (UTG): $51.40

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
2 folds, ufishieat raises to $2, 1 fold, Grano raises to $6.50,

pikk28
30.04.10, 13:53
ma paberil raiseks 14 peale ning nüüd

kui reg foldib ja fish läheb allinni siis callin
kui reg läheb allinni siis foldin

mitte seda siis tõepähe võtta, sest ma micromees

vapsik
30.04.10, 13:59
Noo, NL-50 ongi microlimiit :)

Mis rangega vastast 3-bettimas näed?

pikk28
30.04.10, 14:04
nii laia, et QQ koos poti pandud rahaga on kasumlik allinni callida.
rangeks paneks AJs+, AQo+, TT+

noname
30.04.10, 15:06
NL50 pole minu pärusmaa...

aga ma 4betiks 15$ peale ja kui regular foldib ja Grano showeb,siis mul on juhe koos...
Ei usu,et AJ/AQ/JJ siin 5bet showeks...AA/KK/AK probably.seega foldiksin.
coldcall OOP ka ei tahaks.
Kui callib ja flop on madal,siis nupud.

Kui regular 5betib,siis foldiks.

noname
30.04.10, 15:08
Muidugi ma ei tea,kuidas NL50 AK on.
Tehh nuts ja usually 3bet/4bet AI?

masterpuppet
30.04.10, 15:14
Wtf, 4bet/foldida seal fishi vastu küll ei saa. Mis mõttega sa siis üldse lähed 4betima. Fishil võib seal alati olla ka igast paska, mis range suurendab. 4bet ning kui regular foldib (mängib sealt ainult nüüd KK/AA), siis vaatab, edasi mis fish teeb, aga ei foldi.

pastilaa
30.04.10, 15:35
Nõus Pika ja Masterpuppetiga - 4betiks/calliks shove fishi vastu value peale. Kui regular shoveb, annaks alla. Metsapulli vastu calliks shove.

taipupole
30.04.10, 17:22
4bet ning kui regular foldib (mängib sealt ainult nüüd KK/AA), siis vaatab, edasi mis fish teeb, aga ei foldi.

Aga kui regular callib (fish oletame foldib, suurt vahet pole)? Mida sa siis madala flopi puhul teed (no näiteks 258r) ja kui heas tujus sa seda floppi vaatad?

masterpuppet
30.04.10, 17:26
Oleneb tujust. Biidime siis parimatel päevadel JJ ja AK. Aga keeruline. Siis ilmselt puhtalt peaks mingid riidid olema.

taipupole
30.04.10, 17:32
Oleneb tujust. Biidime siis parimatel päevadel JJ ja AK. Aga keeruline. Siis ilmselt puhtalt peaks mingid riidid olema.

Sinu analüüsis võib peituda 4-5-6-bettimise kohta käiv õppetund. Ehk küsigem nii: kuidas tasuks tollel regil AAd mängida?

McFoldberg
01.05.10, 16:43
Ma olen suure tõenäosusega weak-tight, aga ma antud spotis lihtsalt foldin.

Cold 4-bet tundub siin ikka hästi tugevana. Arvestades, et tegu on passiivse fishiga, siis ma ei määraks talle laia 3bet range-i, kui meil pole readi, mis vastupidist tõestaks. Ma kahtlen sügavalt selles, kas antud spotis 4bet-callshove on +EV. Arvan, et villain on võimeline foldima pea kõik käed, mida me beadime ehk põhimõtteliselt muudame enda käe blufiks. Lisada siia veel need korrad, mil avanud regil on meid domineeriv käsi, siis mulle vähemalt tundub, et antud spotis pre commitida oleks -EV.


edit: ja 4bet-fold on hästi halb. Mis eesmärgil te siis üldse 4betite, bluffitegi enda QQ-ga?

BuildUp
03.05.10, 00:39
Ma olen suure tõenäosusega weak-tight, aga ma antud spotis lihtsalt foldin.

Cold 4-bet tundub siin ikka hästi tugevana. Arvestades, et tegu on passiivse fishiga, siis ma ei määraks talle laia 3bet range-i, kui meil pole readi, mis vastupidist tõestaks. Ma kahtlen sügavalt selles, kas antud spotis 4bet-callshove on +EV. Arvan, et villain on võimeline foldima pea kõik käed, mida me beadime ehk põhimõtteliselt muudame enda käe blufiks. Lisada siia veel need korrad, mil avanud regil on meid domineeriv käsi, siis mulle vähemalt tundub, et antud spotis pre commitida oleks -EV.


edit: ja 4bet-fold on hästi halb. Mis eesmärgil te siis üldse 4betite, bluffitegi enda QQ-ga?

Nõustun McFoldbergiga. Infot on ka suhteliselt vähe. Ootaksin mõnda paremat spoti. ;)

lenC
05.05.10, 14:44
4-bet/calloff, kui sa oled vähegi aktiivne lauas olnud, range on tal piisavalt lai ja reeglina isegi TT-JJ/AK poole rohkem kallutatud, kui KK+(sest JJ-i ja AK-d on ju nii raske mängida!).