PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22

leits
20.12.10, 12:57
Kui black card oled, siis peale cashouti saada kohe kiri, ala et mul kiire, please hurry. Tehakse käbe ära :)

nii on, sian reedel 5 mindiga MBsse

lypsja
20.12.10, 13:50
nii punktide kui medalte eest ostetuid vaja lahti mängida

ehk sisuliselt kui mängid ühte boonust lahti, teenid samaaegselt punkte järgmisteks ostudeks?

lypsja
20.12.10, 13:51
Hmm, võtsin 500 taala ja 50 taala boonust black cardi poest.
500 - aega 1 kuu
50 -aega 15 päeva
Huvitav mis saab kui tahata 5K boonust võtta? Aega 2 kuud? Päris usinalt tuleb volüümi anda, et 125000 baaspunkti teenida.

neil kuskil inf üleval ka mis tingimustega mingi boonus vabastatakse (või seda saad iga konkreetse boonuse soetamisel teada)?

ristik
20.12.10, 13:53
Hei, küsimus siis reload boonuse kohta: kas kuskilt rakebackist ampsatakse ka mingi summa kui reloadin 600$ ? Kuidagi liiga lihtne tundub. Palju üldse sellist võimalust siin kasutatakse ?

ristijeesus
20.12.10, 13:59
Kas FT pakub reload boonust?

ristik
20.12.10, 14:06
vabandused, mõtlesin siiski first depo boonust.

low-flow
20.12.10, 14:54
vabandused, mõtlesin siiski first depo boonust.

First depo boonusel peaks ka olema standard rakeback hit 27%, ehk 600$ pealt 162$ kaotad rakebackist. Ainukesed boonused, mida mina tean ilma rakeback hitita olevat on Ironman Mid-Year ja Year-End boonused.

Tarmonator
20.12.10, 19:26
never mind

Marek K.
20.12.10, 19:35
rofl, wtf?

AtKehtna
20.12.10, 19:51
mhm se fultilt suport on hull we?
Algul saatsin Id kaardi pildi 24+läks mööda siis küsis ,et pean mõlemad pooled saatma id kaardist nii saatsin ära jälle 24h+ läks
mööda ja nüüd saadab siukse veel:
Hello Christian,

Thank you for sending your documents.

We're pleased to confirm that your photo ID has been verified.

However, we haven't received an address verification document from you.

As a reminder, we require that you submit one of the following:

* Bank or credit card statement.
* Utility bill.
* Cell or home phone bill.
* Home or auto insurance papers.

Mul on acc lukus präegu ja mul oli satika piletid turniiride omad kas need läksid lambist raisku või peavad nad kinni maksma need?
Miks neil alati nii kaua läheb?

leits
20.12.10, 19:54
no pead tõestama kus elad. ala elioni arve/telefoni arve vms .. elektriarve .. Kui enda nimel pole siis photoshopi ja ok

AtKehtna
20.12.10, 20:01
Mhm ei ma sain aru küll aga kas neil läheb alati 24h+ aega kui vastuse saad.
Ja veel need satika piletid mis need lähvad lamppi raisku või maksavad kinni ?

ranka
20.12.10, 20:41
Tere!

Kas keegi abivalmis kodanik aitaks mul FT-st $375 SWED'i saada ? Oleksin väga väga tänulik. KIIRE

Rahavahetused on keelatud. Esimene ja viimane hoiatus.

low-flow
21.12.10, 00:02
Hmm, võtsin 500 taala ja 50 taala boonust black cardi poest.
500 - aega 1 kuu
50 -aega 15 päeva
Huvitav mis saab kui tahata 5K boonust võtta? Aega 2 kuud? Päris usinalt tuleb volüümi anda, et 125000 baaspunkti teenida.

Detailne info on ju iga boonuse juures kirjas. 5k vabastamiseks 180 päeva, nii et alla 700 punkti päevas, ez.

metsnik
21.12.10, 16:08
AtKehtna, lambist tahab FullTilt sul isikut tuvastada?

jott
21.12.10, 16:39
Detailne info on ju iga boonuse juures kirjas. 5k vabastamiseks 180 päeva, nii et alla 700 punkti päevas, ez.

Õige jutt, kalkuleerisin ise valesti

metsnik
21.12.10, 18:37
Kas Black Cardi omanikud (2x FT points by default) saavad Happy Houri ajal mängides teistest rohkem punkte või no such luck?

ment52
21.12.10, 18:39
Kas Black Cardi omanikud (2x FT points by default) saavad Happy Houri ajal mängides teistest rohkem punkte või no such luck?

BC memberid saavad happy houri ajal punkte kolmekordselt.

metsnik
22.12.10, 00:45
FTP maas? krt turna pooleli ja kõik hangunud

noname
22.12.10, 00:46
FTP maas? krt turna pooleli ja kõik hangunud

sama siin

ja jõudsin mõnele turnale ka ilusti ennem ära regada:p

FinalCollision
22.12.10, 00:46
kellelgi veel FTP maas ?

5gww
22.12.10, 00:46
FTP maas? krt turna pooleli ja kõik hangunud

jep

FinalCollision
22.12.10, 00:47
tahtsin just nuppe panna setiga

FinalCollision
22.12.10, 00:48
kas mõni black card member võiks küsida milles asi? tava suppordiga jõuab vastus ülehomme

metsnik
22.12.10, 00:51
muide, kas kellelgi on turnal nii olnud, et katkestataksegi ära. mis põhimõttel prizepool siis ära jagatakse, chip chop kõigi vahel, kes alles?

ranka
22.12.10, 00:52
FTP läks jõulupuhkusele :)

Peedu
22.12.10, 00:59
Endale ei hakka paha miskite lambipostituste tegemisest?

metsnik
22.12.10, 01:01
kuule mida sa undad? millised need lambipostitused on?

Peedu
22.12.10, 01:03
Mõtlesin ranka "nalja".

$$$
22.12.10, 01:03
Mul ka lampi maas, just regasin HUSNG. Läksin allkorusele pwndre magas läpaka kõrval FTP oli sees ja töötas, searchisin ennast , ütles et ei leidnud. Ilmselt blindisin surnuks. mega väärakas ...

metsnik
22.12.10, 01:04
no ei tasu nii tõsiselt siis võtta, mul ka sitt keeb, sain Super Turbo turnal vaikselt shove/fold faasist välja ja järsku see...

aga noh, mis teha

Hullapple
22.12.10, 01:05
Maas vist jah, tahtsin just sisse logida ja väikese sessi teha, aga ei logi end sisse ära kuidagi.

metsnik
22.12.10, 01:08
nojah, pole mõtet enam turniiri jätkumist loota vist, loodetavasti ei jää ka cash games kuhugi raha rippuma

Peedu
22.12.10, 01:08
Asi pole selles, lihtsalt kui nt Sass teeb miski debiilse postituse, saab ta kümnest eri suunast sõimata.Samas, mis sest et ranka foorumi asutaja on, pole minu silmis tal enam õigust miskeid poolnaljakaid offtopic poste teha.

renkas
22.12.10, 01:18
Unscheduled Maintenance In Progress
We are currently experiencing technical difficulties. Please check back shortly.
Seega võib vist tänaseks magama ära minna.

ristik
22.12.10, 01:19
nojah.. sess lõppes oodatust kiiremini

Tony
22.12.10, 01:19
Huvitav kas buy in makstakse tagasi, kui kysida

renkas
22.12.10, 01:23
Makstakse ka küsimata tagasi. Vähemalt senini ei ole kunagi probleeme olnud.

low-flow
22.12.10, 04:59
FTP-s on üsna soliidne FAQ, otsige natuke enne kui paanitsema hakkate:

http://www.fulltiltpoker.com/tourRules.php
31. Occasionally, due to technical difficulties, a tournament may be cancelled. Depending on the tournament's status at the time of this cancellation, Full Tilt Poker will do the following:

* 31.1. If a tournament is voided before it starts - Players will have their buy-ins and fees returned in the same currency they used to enter the tournament (real money, Tournament Tickets, etc.), unless they entered the tournament through a satellite, in which case they will be refunded the standard buy-in for the tournament.
* 31.2. If the tournament had not yet reached the money - All players still in the tournament at the time of the cancellation will be refunded their tournament buy-in and tournament fee. Players will have their buy-ins refunded in the same currency they used to enter the tournament (real money, Tournament Tickets, etc.), unless they earned their entry through a satellite, in which case, they will be refunded the standard buy-in for the tournament. In addition, the buy-ins of players already eliminated as well as the remainder of any Cashout pool from the tournament will be divided up and distributed to the remaining players, based on their chip counts. Guarantees will be included in the player payouts. However, any money added to the prize pool that is not part of a guarantee will not be included in the player payouts.
* 31.3. If the tournament had reached the money - All players still in the tournament at the time of the cancellation will have their tournament fee refunded and be awarded with the next guaranteed payout. In addition, the remaining prize pool (and Cashout pool where applicable) will be distributed amongst the surviving players based on their chip counts.
* 31.4. In a Rebuy tournament - the number of rebuys or add-ons a player has made does not affect the payout if a tournament is cancelled. If a tournament has not reached the money, all players will have their initial tournament buy-in and fee returned, as described in bullet 31.2. In addition, any other money in the prize and Cashout pools where applicable (excluding guarantees and money added by Full Tilt Poker), will be divided and distributed to the remaining players, based on their respective chip counts. If a tournament has reached the money, payouts will be handled as described in bullet 31.3.
* 31.5. If a tournament awards a non-monetary prize, such as a World Series of Poker prize package, Full Tilt Poker will assign a monetary value to the prize, and distribute the cash value to the remaining players, based on their chip counts. If all remaining players have each won the first-place prize at the time of cancellation (e.g., the remaining players have each already secured a WSOP prize package), they will each keep their prizes.
* 31.6. In a heads up Sit & Go, both players will be refunded their tournament fee, and the prize pool will be distributed according to chip count. For example, if a $20+$1 Heads Up Sit & Go gets voided when Player A has 1,800 chips and Player B has 1,200 chips, both players will get their $1 tournament fee refunded, Player A will get an additional $24, and Player B will get an additional $16.
* 31.7. When a Matrix tournament is cancelled:
o All players remaining in any Match will be refunded their tournament fee.
o For each Match where a player is active they will be refunded their buy-ins if the Match has not yet reached the money; if the Match has already reached the money, they will be awarded the next guaranteed payout instead.
o The buy-ins of players already eliminated from every Match will be divided and distributed according to chip count amongst the players remaining in the Matrix tournament.
o The Matrix Score prize pool will be divided and distributed according to the ratio of projected Matrix Scores − only those players whose maximum possible score at the time of cancellation could reach a payout position will be eligible for a share of the prize pool.

AtKehtna
22.12.10, 22:37
no tra mida se fulltildi suport endast arvab ajab meelega inimesi tilti we?
Igale kirjale vastavad 24+ tunni jooksul.
1)kiri saatsin oma tokumendi pildi (siis kirjutasid ,et pean mõlemast poolest saatma)
2)kiri saatsin mõlemad pooled (siis saatsid ,et kõikk on õige nüüd aga pean saatma neile aadressi pildi mingi makse või mida iganes).
3)kiri saatsin siis sõjaväekutse kus on nimi ja aadress (siis vastasid ,et se peab olema kuupäevaga vähemalt max 60päva vana)
No mida v***u, mis nende probleem on ,et ükski asi ei sobi?

nikitheone
22.12.10, 22:45
no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!

kardaanirist
22.12.10, 22:56
no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!


aasta postitus. : D

Marek K.
22.12.10, 23:00
@header - kuldsed postitused :)

AtKehtna
22.12.10, 23:09
no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!

Sassis oled?

taasver
23.12.10, 00:51
Kui teisiti ei saa siis lähed panka, küsid konto väljavõtet ja skännid selle või teed pilti. (aadress ja kuupäev ja värgid peavad näha olema muidugi)
Dokiga on korras.
Mängimata jäänud boonuste kohta küsi neilt maili kaudu, mitte siit.

jurru
23.12.10, 12:35
kas kellelgi veel selline probleem, et ei leia tildis ühtegi sng-d

jurru
23.12.10, 12:40
Tuli mingi kiri ette, et hooldus vms.

Pahvak
23.12.10, 13:57
Kaua see hooldus kestab?

vapsik
23.12.10, 14:00
Öeldi, et vähemalt 1h.

EestiAA
23.12.10, 14:07
no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!


Tähenärija.

ranka
23.12.10, 14:54
no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!


Tähenärija.

Sellele ma juba juhtisin tähelepanu teemas "mis eestlastel viga on?": http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6076-Mis-eestlastel-viga-on?p=293740&viewfull=1#post293740

Ilmselgelt abiküsija ei emakeel ei ole Eesti keel ja hea, et üldse üritab. Selle peale tehakse ta maatasa.... ? Kui ISEGI leveldab las siis leveldab.

TO Atkehna: Neil on kindlald reeglid, et kuidas peavad talitama. Dokumendi mõlemad pooled, kõik nurgad paistma. Aadressi kinnitusega arve ei tohi olla rohkem kui 60 päeva vana ja samuti kõik ääred peavad paistma. See, et nende support vastab 24h+ jooksul on täiesti vana nali.

leits
23.12.10, 20:47
Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ...

renkas
23.12.10, 21:29
Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ... Probleem lahendatud.

kmatser
24.12.10, 02:36
kellegil veel probleeme FTP-s Unet depositi kasutamisel? Teist päeva ütleb juba et not available ....

metsnik
24.12.10, 11:55
Ka väljamakse venib ja venib (küll Moneybookersisse, mitte panka).

armand0
24.12.10, 17:11
mu sõbral oli sama probleem.


Rb tulemine venib kah jälle.

metsnik
24.12.10, 18:16
Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

või siis neid üldse mitte anda

ranka
24.12.10, 18:34
Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

või siis neid üldse mitte anda

Kindlasti jõulud pikendavad väljamakseaega aga samas nende viimane "serveri" crash lükkas mul netelleri wihtdraw meetodi oma 12-neks tunniks maha ja panga oma vähemalt 20h+ tundi. Rohkem ei ole checkanud

metsnik
25.12.10, 04:34
pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?

Karel
25.12.10, 10:52
Sooviks tellida 500 chipiga kohvrit FTP store´ist. Seal on kaks varianti pakkuda... ons neil mingit vahet ka?
... ja kui kiirelt postitus tavaliselt kohale jõuab?

ristijeesus
25.12.10, 11:02
Eestisse ei saadeta 500 chipiga kohvreid, ainult 300-ga. Kui stores ringi vaatad, siis pane linnuke üles paremasse nurka "my country". Denomination variant on chipidele pealekantud väärtustega 1, 5, 25 jne., teine on ilma. Paki kohalejõudmise aeg kõigub tavaliselt 3-8 nädalani. Mul ükskord tuli isegi 15 päevaga, aga see on väga haruldane juhus.

variatsioon
25.12.10, 13:44
mul on 5 päeva ironmani medalist puudu.. kas ma peaks need päevad kuidagi ostma et saada suuremat boonust?

ristijeesus
25.12.10, 13:53
Osta saad max 4 päeva kuus. Ma arvan, et sa peaksid hoopis mängima, kuu lõpuni on veel 7 päeva :smile:

metsnik
25.12.10, 19:00
Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.

Pahvak
26.12.10, 02:50
Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.

Väga omapärane lahendus, aga see maksab ilmselt liiga palju raha, et see ära tasuks.

PokerDevil
26.12.10, 15:51
Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
location. We recomend you to use alternative method for deposits or
withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
this has caused.

Please verify your Cashier window to see the options available for your
Full Tilt Poker account.

leits
26.12.10, 16:00
Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?
e: proovisin .. ei saa jah :(

5gww
26.12.10, 16:13
Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?

ju siis, ma eelmine nädal alles kandsin välja ja kõik toimis veel ilusti

50CandyJoe
26.12.10, 16:51
jube kahju, et bank transfer ära kaotati. Hea mugav oli otse panka kanda.

ranka
26.12.10, 17:11
pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?

Mõlemal on oma plussid ja miinused. MB-l on token aga VIP levelit on raskem saavutada. Minuteada ka limiidid peaksid olema väikesed. Omal ajal neil support oli väga aeglane ja lugedes hiljutisi kommentaare on siiani neil suht slow klienditugi. Netelleril on mul VIP level, klienditugi vastab viie minuti jooksul.

Just eile suhtelsin netelleriga, et oli vaja konto USD-ist Eurodeks teha. Vastati viie minuti jooksul ja oma üllatuseks öeldi, et VIP liikmed võivad kahte netelleri kontot omada. Seega jääb mulle alles nii USD kui ka EUR konto. Küsiti viisakalt, et millal võime sulle helistada ja nii teha verbaalse kinnituse ära. Siis saan omale ka EUR konto VIP tasemega. Väga soliidne lahendus, sest pm. ühest kontost (USD) saab bankroll konto ja teisest siis kulutamise konto.

Lisaks VIP liikmed saavad mingit pappi tagasi kuigi ma ei ole saanud aru, mille pealt see tuleb. Äkki miski väljavõtmiste rahad vms. tagasi. Vahepeal olid ka punktide kampaaniad, et sai nendega lotodel osaleda kus iga nädal loosit ivälja $1000 ja kuu lõpus $5000 võitjaid.

Aga raha liigub suht aeglaselt. Kui esmaspäeval teen kande siis hiljemalt reedeks jõuab pangakontole aga uuel aastal euro siis suht suva, sest kaardiga makstes peaks minu andmetel feed puuduma.

Aa ja kõige suurem miinus - väga kallid võrgusised transferid.

ranka
26.12.10, 17:12
Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
location. We recomend you to use alternative method for deposits or
withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
this has caused.

Please verify your Cashier window to see the options available for your
Full Tilt Poker account.

Äkki tahavad litsentsi saada või keegi kolmas osapool neid nusberdab?

ranka
26.12.10, 17:24
Leits küsis, et kuidas saada Neteller vipiks ja mis on rewardid. Vastuse leiab: http://public.neteller.com/content/en/rewards_vip.htm

Kui ma ei eksi siis peab kandma 90 päeva jooksul (3 kuud) iga kuu vähemalt 6k USD'i. Omast kogemusest võin öelda, et see summa ei peagi olema nii suur. Põhimõtteliselt kui liigugate iga kuu 3-5K USD'i ja nii näiteks 6 kuud siis kiri neile ning uuritakse üle, kas kõlbad VIP'iks või mitte.

Intzsz
26.12.10, 18:47
Oeh, see full tilt ajab ikka hinge täis.
Juba kuskil oktoobri kuus olid jamad et konto blockiti ja taheti dokumente, okei suht standard.
Sai ära saaadetud, siis tuli välja et adressi kinnitus liiga vana. no okei see selleks oma viga tõesti, sest reeglid on kõigile ühed.
Aga kogu jama võttis lõpuks aega terve kuu, kuni mu konto uuesti avati, sest support vastas lihtsalt meeeletult aeglaselt 24hga vastust küll loota ei tasunud ja kirjad ei jõudnud vist üldse nendeni, vähemalt päris mitmele minu kirjale jäeti vastamata.
Lõpuks kui konto lahti hakkasin cashouti tegema, ja ops insta konto blocked jälle kuna nad väidavad et mu andmed fulltiltis ja MBs on erinevad, mis on ilmselge vale. Tehti siis uuesti konto lahti (obv üle 24h jälle) ja siis uuesti täpselt sama jama. Konto uuesti kinni ja et andmed on valed. No kurat ajab hinge täis kui mul on kõik õieti pandud ja neil on olemas ka tõestuseks dokumendid, no hea küll lõpuks kõik lahenes.
Kuni tänaseni pole probleeme esinenud, aga kui täna tegin cashouti siis canceldati ära ja kirjas jälle kirjas et mu andmed ei ole samad. See kord ei läinud konto imekombel lukku.
Nüüd ei julge enam uut cashouti teha pärast oota jälle supporti saamatust kuu aega ja mängimisest võid unistada.
Panin jälle uue kirja teele, eks uueksaastaks saab ehk vastuse.
Aga kuidas saab üks nii suur pokkeri tuba nii fking ässa panna kogaueg, nii vihale ajab.
Starsi supporti kõrval on see, vabandage väljenduse pärast aga puhas sitt. Kui eelnevalt olen küsiud, et üldse milles on asi või selgitage mulle ka palun milles probleem, õeldakse ainult sorri sorri, mis nendest sorridest kasu on kui isegi probleem ei lahene.
Kergem hakkas.

Jubin
27.12.10, 10:36
Kellegil veel FTPga jamad optionsite säilitamisega? Nimelt iga kord kui FTP kinni ja lahti teen et jälle kõik optionsid samad. Peab hakkama uuesti laua vaateid ja muid vilesid paika panema.

Rage
27.12.10, 10:42
vaata et HEM ei impordiks tervest FTP kataloogist vaid ainult Handhistory kataloogist.

metsnik
27.12.10, 11:19
Ühe väljamaksega oli jama ning kas see, et panka ei saa kanda, on tõesti siis nii värske asi? Full Tilt pakub tšekki. USA traditsiooniline tšekimajandus on Eestist mööda läinud (õnneks). See on mingi standardne asi, mida kohalikus pangas (rasvase teenustasu eest) lunastada saab?

ranka
27.12.10, 11:39
Kellegil veel FTPga jamad optionsite säilitamisega? Nimelt iga kord kui FTP kinni ja lahti teen et jälle kõik optionsid samad. Peab hakkama uuesti laua vaateid ja muid vilesid paika panema.

Sassil nagu oli sama jama.

E: või sa oledki sass? ei hakka ip checki tegema, küll see ise välja tuleb.

Tigrano
27.12.10, 12:08
Vaadake pakkumiste alt, kas boonuseid ei ole antud, mul oli igatahes 300$ boonus seal ootamas. Ma muidugi pole FTP ammu loginud ehk kõik said pühadeks :)

Oliverk
27.12.10, 12:19
Eile ööseks ei olnud shittagi antud. Siis kui ma seal ei mänginud, iga nädal pommitasid oma boonustega. Nüüd kui mängin pole midagi :D

leits
27.12.10, 12:22
Vaadake pakkumiste alt, kas boonuseid ei ole antud, mul oli igatahes 300$ boonus seal ootamas. Ma muidugi pole FTP ammu loginud ehk kõik said pühadeks :)

ainuke boonus mis nad annavad - selle pead ka ise ostma :D

MeelisV
27.12.10, 14:21
Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
location. We recomend you to use alternative method for deposits or
withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
this has caused.

Please verify your Cashier window to see the options available for your
Full Tilt Poker account.

Et siis enam ei olegi võimalik otse panka kanda? Local Bank Transfer is temporarily unavailable- sellest saan aru, et ainult ajutine. Viimati asi toimis detsembri keskel. Võibolla seotud EURO tulekuga praegu ei saa? Ma krediitkaardile ka kanda ei saa. Üle jääb Moneybookers, kus mul account on, aga selle kaudu enne kanda ei saa, kui pole sealt FullTilti ennem kandnud? Igastahes jama värk ja FullTilt oleks võinud oma kliente informeerida ja lahendusi pakkuda. Praegu ma ei teagi, kuidas sealt raha kätte saan. Pean Moneybookersist 50 daala kandma ja siis saan?

metsnik
27.12.10, 15:40
Mulle pakuti tšeki saatmist. SEB lunastab valiidse tšeki puhul seda küll. Tasu on küll jah ka vastav. 2% summast, minimaalselt 500 krooni.

leits
27.12.10, 15:49
Mulle pakuti tšeki saatmist. SEB lunastab valiidse tšeki puhul seda küll. Tasu on küll jah ka vastav. 2% summast, minimaalselt 500 krooni.

100x lihtsam on MB ja netelleriga

flipmachine
27.12.10, 17:41
Kellegil veel jõulunädala rb saamata ?

MeelisV
27.12.10, 18:08
Kellegil veel jõulunädala rb saamata ?

Mul tuli 24 dets.

MauroIceMan
27.12.10, 22:06
Hei!

tegelt mul ka see mure, nagu paludegi et ei saa otse panka välja kanda...
mõni black cardi omanik.. ehk viitsib veel mõne kirja saata ja küsida.. kas asi on seotud euro tuleguga või see jääbki nii, et enam pole võimalik otse kanda..

ment52
27.12.10, 22:47
Hello ment52,

Thank you for your email.

Unfortunately we are unable to provide any further detail regarding the unavailability of Local Bank Transfer in your region. Until this option again becomes available, I would advise withdrawal using a different method.

Thank you for your understanding. If you have any questions, please let us know.

Regards,

Emmet
Full Tilt Poker Black Card Support

----------------------------------------------------------------------
Please remember never to give out your password or enter
account details over the Internet. Full Tilt Poker staff will
never ask you for your password. For your security, always
keep this information a secret.

Learn, Chat, and Play with the Pros at Full Tilt Poker
----------------------------------------------------------------------




Original Message Follows:
------------------------
Hi,

I noticed that local bank transfer is “temporarily unavailable.” Is this because Estonia is changing its currency from EEK to € and the bank transfer option will be back shortly?

Thanks,

ment52

Mrt1989
28.12.10, 18:49
Rahvas öelge mida on kõige mõistlikum FT punktidega teha ? Osta midagi sealt pole nagu mõtet kui pärast rb hit on võrdne asja maksumusega või olen ma valesti aru saanud ?

ingu
28.12.10, 23:57
Palju punkte on ?

Mrt1989
29.12.10, 05:51
Punkte ei olegi tea mis palju ainult 5.3k ,aga ma mõtlen üldiselt ,et mida nendega teha ?

Tarq666
29.12.10, 09:16
Rake hit on jah võrdne asja maksumusega aga rakeback, mis Sul sellest hitist saamata jääb on asja maksumusest 27%. Ehk sa ostad 10$ asja aga kaotad rakebackina vaid 2,7$. Kasum 7,3$.

kjmrc
29.12.10, 10:25
Mul sama küsimus.. mida teha 4.3k punktidega?!

Tarq666
29.12.10, 10:32
Ega palju valikuid polegi. Kui oled hea Sng mängija, siis soovitan step´se mängida, et 24+2 ticket lunastada ja hiljem matrix sng mängida, mis on väiksema varjatsiooniga. Või kui oled turna mängija, siis lihtsalt mõni odavam turniiripilet soetada. Kolmas võimalus siis vastavalt oma punktsisummale nänni tellida. Kauba kohalejõudmine võib võtta aega mitu kuud.

kjmrc
29.12.10, 10:57
Selge, tänud info eest.. Nagu näha siis eriti valikut pole, hetkel pole mingit motivatsiooni mängida ei ühtegi SNG'd ega ei ühtegi turniiri.. Niiet vaatab järgmisel aastal. Pokkerist on väga lõplikult siiber hetkel küll vähemalt..

ingu
29.12.10, 14:58
Olen päris palju vaeva ajapikku notede ja mängijate märgistamisega näinud. Kas kuidaski on võimalik kõik märgistused/noted kokku korjate ja ntx turvalisuse huvides plaadile panna ?

kjmrc
29.12.10, 15:02
Nii.. tekkis paar küsimust - tahan paari asja tellida FTP poest, kas ma pean panema linnaks Voru või Võru? Sesmõttes, et kas sellest mingit probleemi ei tule, kuna räägib, et ainult Ladina tähti võib kasutada. Ja teine mure, et kui ma panen oma telefoni numbri, siis kas +372 ka ette? Ty

ristijeesus
29.12.10, 15:12
Vorru tuleb ilusti kohale ja pane +372 ette.

altzie
29.12.10, 15:16
Olen päris palju vaeva ajapikku notede ja mängijate märgistamisega näinud. Kas kuidaski on võimalik kõik märgistused/noted kokku korjate ja ntx turvalisuse huvides plaadile panna ?

FT kataloogis sinunimi.xml

kjmrc
29.12.10, 15:17
Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P

Rage
29.12.10, 15:23
Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P
ei jõua, ma olen like 6-7 korda tellinud ja kordagi pole enne 6te nädalat jõudnud ja kahel korral on isegi rohkem kui 8 nädalat läinud ja olen FTP supporti pidanud piinama sel teemal.

Cypher0
29.12.10, 15:52
Mul on ka ühe korra üle 8 nädala läinud, aga samas üks kord tuli 3 nädalaga küll. Mingi väike ports pisemat nodi+paar särki oli.

MeelisV
29.12.10, 16:56
Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P

Mul pole mingit vahet olnud, kas panen linnaks Pärnu või Parnu, kohale jõuab ikkagi. Ma olen ka mingi 5 korda tellinud ja kohale jõudnud 3-7 nädalaga.

ingu
29.12.10, 20:18
Üks küsimus veel FTP kohta. Kui saan punktide eest mingi turna pileti ja unregister teen, siis ma turnataalasi ei saa, vaid see pilet jääb alles ja saan kunagi seda kasutada? Saan õieti aru ?

$$$
29.12.10, 23:42
yep enamus sattelitedel saad ticketi, on selliseid ka kus saad lihtsalt Entry , siis unregid $t

EestiMats
30.12.10, 00:57
Vahetasin tuba ja 17k punkte jäi passima, hmm hmm... 500ne chipset tellida?

Cypher0
30.12.10, 01:26
Vahetasin tuba ja 17k punkte jäi passima, hmm hmm... 500ne chipset tellida?

Grindi veits veel ja telli siis kaks 300st ja keevita kohvrid kokku. No ei saa endiselt Eestisse FTP Storest 500st Chipseti tellida.:)

metsnik
30.12.10, 01:37
Kohanimede osas ei ole linnal tõenäoliselt erilist tähtsust. Peaasi, et riik Estonia asemel Eesti vms pole. Nemad panevad riigi poole teele ning Eestisse jõudes hakkavad kohalikus postikeskuses juba kohalikud inimesed pakke õigetes suundades laiali saatma ja küll nemad juba aru saavad, mis see Voru ja Parnu on.

MeelisV
30.12.10, 02:23
Kohanimede osas ei ole linnal tõenäoliselt erilist tähtsust. Peaasi, et riik Estonia asemel Eesti vms pole. Nemad panevad riigi poole teele ning Eestisse jõudes hakkavad kohalikus postikeskuses juba kohalikud inimesed pakke õigetes suundades laiali saatma ja küll nemad juba aru saavad, mis see Voru ja Parnu on.

Tegelikult mäletan, et kui olen pannud aadressiks Pärnu, siis kirjal on midagi taolist- Pärnu. Pigem siis ikkagi Parnu või Voru panna :D

Tarmonator
30.12.10, 08:51
Kui sa ei plaani never-ever seal enam mängida, siis võid tellida mingit tilu-lilu. Ma jätaks nad siiski alles ja ehk koguneb tulevikus juurde. Ära nad ei kao ja leiba ei kysi.

OuMaiGaad
01.01.11, 12:10
Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
Kustkohast selle opt in teha saab siis?

rrrr
01.01.11, 12:17
Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
Kustkohast selle opt in teha saab siis?

Rahu. FTP paneb praegu segast. Mul näiteks näitab Ironman year end boonuse all 400 taala ja 100% vabastatud. Ometi olen iga kuu olnud iron tasemel. Ootame natuke.

minbetmillionaire
01.01.11, 16:53
Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
Kustkohast selle opt in teha saab siis?

mängima hakkad siis tuleb automaatselt see bonus bar sinna, mul oli ka enne sama kiri

leits
01.01.11, 17:05
kui mul 1k boonus vabastamisel huvitav kas year end jookseb samal ajal voi vajha yks vabastada ennem

Tarmonator
01.01.11, 17:35
Leits sa oled juba staaziga grinder...no mis sa ise arvad kuidas need boonused vabanevad sul???

5gww
02.01.11, 21:45
ostsin 10k ftp punkti ironi poest mingi tunnike tagasi juba, siiamaani pole üle tulnud, kaua võib nendega aega minna?

Rage
03.01.11, 16:36
nii.. perses.. ma ei näe kuskil oma mid-year boonust.. detsembri sain iron leveli ja puha.. miks kust ma seda siis nüüd nägema peaks?

ment52
03.01.11, 16:39
nii.. perses.. ma ei näe kuskil oma mid-year boonust.. detsembri sain iron leveli ja puha.. miks kust ma seda siis nüüd nägema peaks?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=225541&viewfull=1#post225541 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=225541&viewfull=1#post225541)

Rage
03.01.11, 16:43
minu paha. huvitaval kombel cashierist my promotions lingile vajutades leht ei avane, aga ironmani lingile vajutades avaneb.

Enk
03.01.11, 23:25
olen loll

ranka
04.01.11, 00:13
RAHAVAHETUSED ON KEELATUD. Sina oled viimane vend, kes saab hoiatuse - järgmistele lendab bän kah.

xxxxx
04.01.11, 17:23
Tere

Kindlasti kuskilt siit foorumist läbi käinud teema, aga ei suutnud leida ja otsustasin siin siis uurida. Jutt siis selline, et tegin pokerstrategy.com´ is selle 50$ testi ära. Viskas valiku ette et mis pokkeriruumis seda kasutada tahan, tahtsin seda teha fulltiltis, aga viskas teate ette, et maksu ja tolliamet on lk blokeerinud. Kuidas ma selle saan endale tõmmata ja seal regada? Kindlasti väga loll küsimus :D , aga ma luban, et ma rohkem ei risusta foorumit, ei osanud lihtsalt kuskilt leida abi.

low-flow
04.01.11, 17:31
Tere

Kindlasti kuskilt siit foorumist läbi käinud teema, aga ei suutnud leida ja otsustasin siin siis uurida. Jutt siis selline, et tegin pokerstrategy.com´ is selle 50$ testi ära. Viskas valiku ette et mis pokkeriruumis seda kasutada tahan, tahtsin seda teha fulltiltis, aga viskas teate ette, et maksu ja tolliamet on lk blokeerinud. Kuidas ma selle saan endale tõmmata ja seal regada? Kindlasti väga loll küsimus :D , aga ma luban, et ma rohkem ei risusta foorumit, ei osanud lihtsalt kuskilt leida abi.

http://hotcocacola.blogspot.com/2010/03/dns-info.html

kuco
04.01.11, 17:32
Kuulaks grinderite arvamust, et mis soft kasutate FTP kõrval. TableninjaFT on olemas aga mis veel.

Tarq666
04.01.11, 17:34
Ei soovita FullTilti seda 50$ muretseda. Jääb minu teada rakebackist ilma. Starsis näiteks rake backi pole, et soovitan sinna teha, kui võimalik.

ässapoket
04.01.11, 20:55
Ei soovita FullTilti seda 50$ muretseda. Jääb minu teada rakebackist ilma. Starsis näiteks rake backi pole, et soovitan sinna teha, kui võimalik.

Saab küll sealt rakebacki kui väga tahad. saidiks siis rakebackpros com, sealt uurida ja peaks saama küll.:)

low-flow
04.01.11, 21:35
PokerStrategy on väga kvaliteetne affiliate, ei jää millestki ilma ja ei pea kusagilt muud kanalit pidi ajama, rakeback laekub iga reede.

EestiAA
04.01.11, 21:41
Kellegil aimu on millal uuesti local bank transferi saab kasutada?.

ranka
04.01.11, 21:44
PokerStrategy on väga kvaliteetne affiliate, ei jää millestki ilma ja ei pea kusagilt muud kanalit pidi ajama, rakeback laekub iga reede.

Too peaks olema FTP endi affiliate ja ainus affiliate, mis pärast 'sõbralikult' võtab RB-ta kontod enda tiiva alla.

low-flow
04.01.11, 22:19
Too peaks olema FTP endi affiliate ja ainus affiliate, mis pärast 'sõbralikult' võtab RB-ta kontod enda tiiva alla.
Jah, ma tean, et rackeback pros on FTP enda majanduse all. Minu lause oli suunatud sellele, et need ei jää rakebackist ilma ega pea seda kusagilt mujalt taga ajama hakkama, kes PokerStrategy free 50$ läbi liituvad.

EestiAA
04.01.11, 23:32
pokerstrategy free 50 annab ka rakebacki.

Ameising
04.01.11, 23:58
Sain ka kunagi oma FTP kontole need tasuta 50 daala pokerstrategy'st, aga RBd mu kontol ei ole ning kui uurisin supportilt et kas oleks võimalik seda saada oli vastus järgmine:

Hello Raiko,

Thanks for contacting Full Tilt Poker Support.

You've asked about the possibility of receiving rakeback but at this
time, Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players.

There are a number of affiliate companies which offer rakeback if
players sign up to Full Tilt Poker through their website. However, it
appears that you were referred to Full Tilt Poker from an affiliate
which does not offer rakeback. We are unable to switch your account from
this affiliate to another, as our agreement with affiliates prohibits
this.

We understand that you are interested in such promotions in the future
and if the situation changes, our players will be the first to know and
we will contact you when we have more news.

Regards,

Erika
Full Tilt Poker Support

On mul üldse võimalik kuidagi RBd saada oma kontole?

EestiAA
05.01.11, 00:49
Fulli kasutajad saavad nüüd cardrunnersit tasuta kasutada.(This exclusive offer is made possible by our friends at Full Tilt Poker, and everybody with a Full Tilt Poker account can participate. No Full Tilt points are ever deducted, and there is no impact on your MGR or rakeback. Once you enroll Truly Free Poker Training tracks the number of Full Tilt points you accumulate each month. This will be visible when you sign into CardRunners so you can keep track of how many free weeks you've earned at all times.

One week of CardRunners is 1375 points. Again, these points are NEVER DEDUCTED)


Regada saab ( http://www.parttimepoker.com/poker-training ).

noname
05.01.11, 04:15
Keegi veel sai täna cashis 18.laua peal korraga mängida?:)

Jääbki nii?

ment52
05.01.11, 04:34
Keegi veel sai täna cashis 18.laua peal korraga mängida?:)

Jääbki nii?

Ei saanud. 16 cashi + 2 turnat on koguaeg võimalik olnud samas.

Rage
05.01.11, 10:14
kas keegi kasutab FTP's PTRi tablescannerit?

0ttt
05.01.11, 11:21
Fulli kasutajad saavad nüüd cardrunnersit tasuta kasutada.(This exclusive offer is made possible by our friends at Full Tilt Poker, and everybody with a Full Tilt Poker account can participate. No Full Tilt points are ever deducted, and there is no impact on your MGR or rakeback. Once you enroll Truly Free Poker Training tracks the number of Full Tilt points you accumulate each month. This will be visible when you sign into CardRunners so you can keep track of how many free weeks you've earned at all times.

One week of CardRunners is 1375 points. Again, these points are NEVER DEDUCTED)


Regada saab ( http://www.parttimepoker.com/poker-training ).
Iga nädal peab genema lihtsalt 1375 punkti?

ok2aa
05.01.11, 11:48
http://www.trulyfreepokertraining.com/ - selline asi on juba aastaid toiminud.

ristijeesus
05.01.11, 12:02
Iga nädal peab genema lihtsalt 1375 punkti?

Ei pea iga nädal. Kui kuu jooksul gened 1375 punkti, saad nädala cardrunnersit kasutada. Kui 2750, siis 2 nädalat ja 5500 punkti annab kuuajalise kasutusõiguse.

ingu
05.01.11, 12:50
Oodanud oma kauba FTP-st üle kolme kuu. Täna sain vastuse, et kaup pannakse varsti teele (y) wp

MeelisV
05.01.11, 13:04
Kellegil aimu on millal uuesti local bank transferi saab kasutada?.

Mul oli sama probleem, et ei saanud raha kätte. Siis tegin nii, et deposin Moneybookersist 10 dollarit FullTilti ja see unlockis mu withdrawali Moneybookersi kaudu. Aga kellegil oli varem selline probleem, et oli Moneybookersisse reganud teise emailiga kui FTPsse ja siis ei lastud tal withdrawalit läbi. Ma kartsin, et mul ka nii juhtub, sest mul on ka erinevad emailid, aga õnneks täna withdraw approved. Võibolla sellepärast lasti läbi, et mul on mõlemad emaili aadressid päris nimega sarnased.

kardaanirist
05.01.11, 13:31
Oodanud oma kauba FTP-st üle kolme kuu. Täna sain vastuse, et kaup pannakse varsti teele (y) wp

sõber ütles eile, et sai Tildist paki kätte. Septembris tellis.

ingu
05.01.11, 13:33
sõber ütles eile, et sai Tildist paki kätte. Septembris tellis.

Nu ma eile õhtu saatsin kirja neile, et kaugel asi on, täna hommikuks oli vastus, et varsti pannakse teele.
Seega pole veel lootust niipea kaupa saata.

Rage
05.01.11, 13:34
Oodanud oma kauba FTP-st üle kolme kuu. Täna sain vastuse, et kaup pannakse varsti teele (y) wp
standard.. ma enam ei viitsi isegi mõelda nende pakkide peale.. mõttetu närvikulu.. tulevad siis tulevad.. kunagi nad enne õiget aega ei jõua..

EestiAA
05.01.11, 13:40
Mul oli sama probleem, et ei saanud raha kätte. Siis tegin nii, et deposin Moneybookersist 10 dollarit FullTilti ja see unlockis mu withdrawali Moneybookersi kaudu. Aga kellegil oli varem selline probleem, et oli Moneybookersisse reganud teise emailiga kui FTPsse ja siis ei lastud tal withdrawalit läbi. Ma kartsin, et mul ka nii juhtub, sest mul on ka erinevad emailid, aga õnneks täna withdraw approved. Võibolla sellepärast lasti läbi, et mul on mõlemad emaili aadressid päris nimega sarnased.


Ma olen depo teinud local bank transferi kaudu ja olen sealt kaudu enne välja ka tirind.
Mingi kahtlane teema vb euri pärast.

ingu
05.01.11, 13:49
Ma varem siin küsinud ka ,aga ei saanud vastust. Ma arvan et mul on FTP-s tehtud ca 500 noted mängijate kohta, kas kuidaski on võimalik noted ja märgistused ära salvestada või kuskilt kaustast kätte saada, et kui arvutiga peaks midagi juhtuma, et need siiski alles jääks??

Oliverk
05.01.11, 13:55
Ma varem siin küsinud ka ,aga ei saanud vastust. Ma arvan et mul on FTP-s tehtud ca 500 noted mängijate kohta, kas kuidaski on võimalik noted ja märgistused ära salvestada või kuskilt kaustast kätte saada, et kui arvutiga peaks midagi juhtuma, et need siiski alles jääks??

Jah sulle vastati. Dam isegi mina kes seda nädal tagasi lugesin mäletan.

Cypher0
05.01.11, 14:05
Ma varem siin küsinud ka ,aga ei saanud vastust. Ma arvan et mul on FTP-s tehtud ca 500 noted mängijate kohta, kas kuidaski on võimalik noted ja märgistused ära salvestada või kuskilt kaustast kätte saada, et kui arvutiga peaks midagi juhtuma, et need siiski alles jääks??

Oled jah küsinud, mu arust said vastuse ka. C:/Program Files/Full Tilt Poker/sinunimi.xml

Novembri viimasel päeval tellisin monitori, täna ehk umbes 5 nädalat hiljem oli ukse taga. Eks nad kuidagi korraga saadavad neid asju.

Rage
05.01.11, 14:29
Ma varem siin küsinud ka ,aga ei saanud vastust. Ma arvan et mul on FTP-s tehtud ca 500 noted mängijate kohta, kas kuidaski on võimalik noted ja märgistused ära salvestada või kuskilt kaustast kätte saada, et kui arvutiga peaks midagi juhtuma, et need siiski alles jääks??
FTP kataloogis peaks olema fail sinu_sn_ftps.xml vaata notepadiga sinna sisse.. seal peaks olema mingi kraam stiilis:

<NOTE PlayerId="ImbaRiverStar" ColourIx="7" Text="" />
<NOTE PlayerId="lenpur" ColourIx="7" Text="" />
<NOTE PlayerId="RockerARI" ColourIx="7" Text="minreraise riveris on value kiire check Qhigh flopis TT&apos;ga, turnis set ja panustas suurelt" />

siis see on õige fail ja kopeeri see ümber.

MeelisV
05.01.11, 16:08
Ma olen depo teinud local bank transferi kaudu ja olen sealt kaudu enne välja ka tirind.
Mingi kahtlane teema vb euri pärast.

Mul oli sama asi, aga ei viitsinud ootama jääda millal local bank transfer jälle korda tehakse. Siis deposingi Moneybookersist ka, et rahasid saaks kohe välja kanda.

flipmachine
05.01.11, 16:21
alles klaar

To avoid complications during the Estonian Currency migration process,
GluePay Instant Bank Transfer payments were temporary disabled from
27/Dec until 03/Jan.

This service is now available again, fully functional and ready for use.

MeelisV
05.01.11, 16:45
alles klaar

To avoid complications during the Estonian Currency migration process,
GluePay Instant Bank Transfer payments were temporary disabled from
27/Dec until 03/Jan.

This service is now available again, fully functional and ready for use.


Praegusel hetkel mul igastahes local ei funka.

kjmrc
05.01.11, 17:16
Terv, oleks selline küsimus, et kui ma tahan depot teha FTP'sse (ma pole varem teinud) siis miks ta näitab, et saan maximum kanda läbi MB'st $476 kui seal peaks olema $600? Aitäh

Tigrano
05.01.11, 17:46
Terv, oleks selline küsimus, et kui ma tahan depot teha FTP'sse (ma pole varem teinud) siis miks ta näitab, et saan maximum kanda läbi MB'st $476 kui seal peaks olema $600? Aitäh

See mingi fist deposiit turvalisuse teema, et ei saa rohkem kanda sisse. Ma ise pole jännis olnud, aga olen kuulnud seda ja ma saadaks supporti kirja, et tahan 600$ boonust saada ja ehk saab MB deposiiti suurendada.

kjmrc
05.01.11, 17:49
Wtf, panen ära summa, next, next ja siis, et avaneks veebibrauser, üritan sisse logida MB'sse, ei lase kirjutadagi e-maili ega parooli lahtritesse, vajutan klaviatuuril nuppe aga mittemidagi. Panen selle kinni, enne kandmist oli max. $600, mida sai kanda aga siis kui kinni panin oli juba $476, panin nüüd uuesti ja sama jama jälle, ja nüüd on MB'st max. $1 mida saan sisse kanda.. WTF?

Tigrano
05.01.11, 17:54
Pakun, et süsteemis on need eelmised kanded õhus ja tuleb oodata või ära lasta kuidagi tühistada.

kjmrc
05.01.11, 17:56
Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?

Tigrano
05.01.11, 17:59
Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?

Kasuta testiks internet explorerit, see aitab alati.

Allanaator13
05.01.11, 18:23
Praegusel hetkel mul igastahes local ei funka.



Sama siin :(

kjmrc
05.01.11, 18:26
Kasuta testiks internet explorerit, see aitab alati.

IE ei laadi ära seda lehte millegipärast, aga FF küll. Maitea mis kamm on.. keegi vist ei tea?

EestiAA
05.01.11, 20:14
Mängisin oma mid year boonuse jaoks ftp-d täis aga pole mingi 12 h juba seda kätte saanud.
Kaua kellegil tulnud või tuleb mingi kindel kuupäev?.

kjmrc
05.01.11, 20:25
IE ei laadi ära seda lehte millegipärast, aga FF küll. Maitea mis kamm on.. keegi vist ei tea?

Sain korda, mul olid erinevad mailid MB's ja FTP's, selle ka ei lasknud teha depot.

jasssass
05.01.11, 23:43
Sain täna mid year täis ja umbes tunniga oli dollar kohal

ristik
05.01.11, 23:52
Mängisin oma mid year boonuse jaoks ftp-d täis aga pole mingi 12 h juba seda kätte saanud.
Kaua kellegil tulnud või tuleb mingi kindel kuupäev?.

Mina sain oma boonuse kätte juba 2-3 tunniga näiteks

kjmrc
06.01.11, 11:45
Kas keegi teab mis aja pärast see 100k first depositors freerolli ticket antakse peale depomist?

ranka
06.01.11, 12:33
Kui boonus täis siis tuleb neile ise kiri saata w?

$$$
06.01.11, 16:28
Kui boonus täis siis tuleb neile ise kiri saata w?

year end bonus? Ei, peab ootama lihtsalt paar tundi kuni raha kannavad ;D

snap
06.01.11, 17:59
kas keegi teab kuna tuleb "local bank transfer" tagasi?
millega muidu veel hea välja kanda? soovitusi?

MeelisV
06.01.11, 18:53
kas keegi teab kuna tuleb "local bank transfer" tagasi?
millega muidu veel hea välja kanda? soovitusi?

Tee Moneybookersist 10 dollariline depo Full Tilti. See unlockib withdrawali Moneybookersisse. Vaata ainult, et sul oleks Full Tilti regatud sama emailiga kui Moneybookersisse, muidu võivad raha mitte üle kanda (ei aprove´i sinu withdrawal requesti).

kjmrc
06.01.11, 19:24
Kui sama e-mail pole, siis nad ei aprove kindlasti depot.

snap
06.01.11, 19:51
Tee Moneybookersist 10 dollariline depo Full Tilti. See unlockib withdrawali Moneybookersisse. Vaata ainult, et sul oleks Full Tilti regatud sama emailiga kui Moneybookersisse, muidu võivad raha mitte üle kanda (ei aprove´i sinu withdrawal requesti).

aga mul pole sama email full tiltis ja moneybookeris :frown: kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
aga "local bank transfer" kas keegi teab kuna see võiks tagasi tulla?

ranka
06.01.11, 19:57
Mul netelleris ja ftp-s olid aadressid samas aga netelleris oli "õ" tähe asemel "o" täht ning FTP-s Õ. Isegi siis ei läindu withdrawal läbi. Pidin Õ tähe FTP-s muutma O täheks ja läks läbi. Jutu point - isegi pisidetailid loevad.

flipmachine
07.01.11, 12:30
Sain oma FT särgi kätte ..mingi 1.5 nädalat peale tellimist ja kohal :P aga need numbrid. Olen pikka kasvu .. ja tavaliselt ostan ikka XL särke, mis nii parajad piikusest ja laiusest, aga krt mis särk sealt tuli! Obv seekõige odavam valge 20 eegune särk , kus ft logo peal..aga see laius !! mind mahuks sinna 2 tk , samas kui pikkus tavaliste xl-idele omane.

Rage
07.01.11, 13:19
mhm.. mul sõber sai ka särgid kätte.. peab oma postkasti ka vaatama minema, ehk tuli ka kohale, tellisin detsembri alguses terve pinu asju.. kui jälle obv tolliagentuur oma trikke tegemas ei ole.. mine hullu tea, äkki arvavad, et tellitud noolelaud on kullast tehtud jms...

fyte
07.01.11, 13:43
Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.
Aga enivei, siuke küsimus, et kui palju rakebacki maha läheb nt 1000 kulutatud punkti eest (kui tellid sealt poest midagi)?

ristijeesus
07.01.11, 13:49
1000 punkti on $1.35 nätakas rakebacki pihta.

metsnik
07.01.11, 13:58
aga mul pole sama email full tiltis ja moneybookeris :frown: kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
aga "local bank transfer" kas keegi teab kuna see võiks tagasi tulla?

Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.

kjmrc
07.01.11, 15:40
Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.

variatsioon
07.01.11, 19:32
miks te tellite FTP stuffi? rämedalt kallis ju?
amazon.com - odavam + väga palju kvaliteetsem/stiilsem.

MeelisV
07.01.11, 20:01
Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.

Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol

snap
07.01.11, 20:05
Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.

Tänan abi eest :)

mortalvombat
08.01.11, 21:39
Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.

ehk mõtled seda magic wallet'it?
ise tellisin money clip'i
nüüd kulutaisn kõik punktid step ticketite peale :)

fyte
08.01.11, 21:54
Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol
Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/items/oi-mwlt_large_bk_1.jpg
Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?

metsnik
08.01.11, 22:42
Riiete suuruse eest tahaks hoiatada jah, sai kunagi customized jersey tellitud ning see oli tõepoolest märksa suurem kui mida (Euroopas) poest ostes oleks eeldanud saada. Ei teagi, kas probleem on USA vs Euroopa mingites erinevates mõõtudes (ka see, mida kasutatakse XL, XXL jne taga) või siis on Full Tilt seal mingit isetegevust teinud.

MeelisV
08.01.11, 22:59
Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/items/oi-mwlt_large_bk_1.jpg
Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?

Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.

fyte
09.01.11, 00:08
Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.
Sentide jaoks on obv eraldi mündikott ; )
Ja btw - suuremaid rahatähti saab väga edukalt ka seal kaardivahes hoida (nt 50+ euriseid).

Pahvak
09.01.11, 12:11
Mulle 'magic wallet' meeldib, aga praegu euro tulekuga on veidi jama. Hoian walletis ainult 10-30 euri ja maksan kaardiga.

fyte
09.01.11, 12:51
+1, Pahvak

Ei tea kui suuri rahapakke Meelis tahab sinna ära mahutada, et ruumi puudu jääb :D

MeelisV
09.01.11, 13:58
Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.

ranka
09.01.11, 13:59
Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.

Moneyclip FTW.

Pahvak
09.01.11, 13:59
Sul on liiga palju eurosid lihtsalt. :P Aga tegelikult on mul ka vaja uut rahakotti, sest münte pole kusagile panna.

EDIT: Coinclip FTW?! :D

MeelisV
09.01.11, 14:05
Moneyclip FTW.
Jep, lahendus. Ma siiski eelistan korralikku rahakotti :)



Sul on liiga palju eurosid lihtsalt. :P Aga tegelikult on mul ka vaja uut rahakotti, sest münte pole kusagile panna.

EDIT: Coinclip FTW?! :D

Lol. Kahte euroraha proovisin vahele panna. Kuidagi kägarasse jäid. Coinclip- Do they make such an animal? :D

fyte
09.01.11, 14:17
Lol. Kahte euroraha proovisin vahele panna. Kuidagi kägarasse jäid. Coinclip- Do they make such an animal? :D
Murrad kupüüri pooleks, paned rahakoti vahele, ja avad teiselt poolt ning ongi pakitud kummiga kinni ju.


Müntide jaoks sobib see:http://perzfirma.eu/images/stories/galerii/IMG_4704_thumb.jpg

jasssass
09.01.11, 15:27
Ei ole vaja cashoutida nii palju et ära ei mahu, soovitan paigutada kottidesse silmade alla ja kõik kohe vedelaks teha siis pole vaja muretseda kus hoida ja kuidas. Roosa GUCCi kotike on ka täitsa ok muidu :=)

ristijeesus
09.01.11, 16:00
Coinclip- Do they make such an animal? :D
Oli kunagi selline asi olemas
http://cache.osta.ee/i/auctions/medium/6d/ee/6296c23f455b55a6a56ee3f93e17ee6d.jpg

MeelisV
09.01.11, 16:17
Nii, ja sellisega hakkad poes või näiteks ööklubis käima? :D

$$$
09.01.11, 16:54
JAH

fyte
09.01.11, 17:17
Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.
Sulle sobiks vist siuke variant kõige paremini: http://www.exchange3d.com/images/uploads/aff2265/Money-Case//BriefcaseMoney1.jpg

timz0333
09.01.11, 19:12
Selveris pidi eurodele ka taoline asjake olema. Nagu üleval kopikatele.

ranka
09.01.11, 21:18
Maheaatomil oli ka rahakott, kus oli selline münditasku (nagu pildil kopikate oma).

variatsioon
10.01.11, 20:02
FTP crushib pidevalt.
any fixes?

Oliverk
10.01.11, 21:23
Crushi vastu siis.

variatsioon
10.01.11, 21:53
kas teil paneb wifi FTP lagima?

low-flow
10.01.11, 22:25
kas teil paneb wifi FTP lagima?

ei

udikaz
10.01.11, 22:27
noup

masterpuppet
10.01.11, 22:27
Ei. Aga kunagi pani firewall laggima.

JohannesJ
11.01.11, 11:46
umbes 15 min pärast pannakse server kinni(ilmselt hakkas neil must lihtsalt kahju juba) ja hooldus kestab pea 90min umbes 60min pärast saab cashierile jne ligi:)
Edit: mul paneb ka vahepeal wifi laagima ja tilt grushib ära.

ingu
11.01.11, 13:01
Katse

Mrt1989
11.01.11, 13:29
Tundub ikka maas olevat .

ingu
11.01.11, 13:34
Tundub ikka maas olevat .

On jah endiselt.

ingu
11.01.11, 13:50
Back

EestiAA
11.01.11, 14:05
Keegi localit on kasutand viimati ?

variatsioon
11.01.11, 15:43
cuul update.

Sit out next BB all tables.
500/1500/3000 points/day blackcard members.
Multi-Entry Tournaments

http://www.fulltiltpoker.com/newClientFeatures.php

muttaja
11.01.11, 16:22
Hää meelega kasutaks. Aga ei saa ju. Praegu dollari kurss päris hea ka, ehk tahaks käššautida... On keegi välja arvutanud, palju Moneybookers nt $1000 pealt vahelt võtab?

virukunn
11.01.11, 19:17
Kui ma pole kordagi FTP-sse deponud ja mul pole seal kordagi raha olnud, kas siis saan buddytransferida kellegile ? (eeldusel, et mulle tuleb raha ka buddytransferiga)

Mrt1989
11.01.11, 19:22
Pea 2 päeva on juba väljakande juures processing ,tavaliselt ikka paari tunniga moneybookersisse tulnud raha...

variatsioon
11.01.11, 19:57
mul tuli pühapäevaõhtune cash out 24tunniga üle.

fyte
11.01.11, 21:49
Kui kaua buddytransfer aega tavaliselt võtab?

braber
11.01.11, 21:55
Kui kaua buddytransfer aega tavaliselt võtab?

varem võtsid 5 minti , ma täna juba 8 tundi seda oodanud, siiamaani pole haisugi

fyte
11.01.11, 21:59
varem võtsid 5 minti , ma täna juba 8 tundi seda oodanud, siiamaani pole haisugi
A, ok. Arvasin, et minu kontoga miskit viga, kuna pole ka 3h jooksul üle tulnud ja tuttav ütles msnis, et tavaliselt võtab max 1min aega.

braber
11.01.11, 22:11
suht ketasse ajab teglt

Rage
11.01.11, 22:40
eile avastasin et waitinglistis, kui laua ette viskab, siis nimekirjas näitab õiget asukohta:-)

Cypher0
11.01.11, 23:20
Kui poest mingi boonus osta, siis samal ajal Iron Man Year-End Bonus jätkab ikka vabanemist. leits või keegi küsis vahepeal.

EestiAA
12.01.11, 00:32
Tegi uuenduse keerasid mu heateri tuksi :(:D.
Keegi kasutab cardrunnersis seda fulli värki et maksab ftp-s cardrunnersile vms ,et küsimus millal ma saan kasutama hakkata seda cardrunnersit siis kui ftp-d täis või järgmine kuu ?.

variatsioon
12.01.11, 00:36
eile avastasin et waitinglistis, kui laua ette viskab, siis nimekirjas näitab õiget asukohta:-)

tänks :)



Tegi uuenduse keerasid mu heateri tuksi :(:D.
Keegi kasutab cardrunnersis seda fulli värki et maksab ftp-s cardrunnersile vms ,et küsimus millal ma saan kasutama hakkata seda cardrunnersit siis kui ftp-d täis või järgmine kuu ?.

järgmine kuu

variatsioon
12.01.11, 00:40
sain ~3 kuud tagasi black card memberiks aga postkasti pole veel midagi saadetud..
olen ainuke?

Cypher0
12.01.11, 01:59
sain ~3 kuud tagasi black card memberiks aga postkasti pole veel midagi saadetud..
olen ainuke?

Mul täpselt sama asi.

-andres-
12.01.11, 02:04
Mul tuli suhteliselt kiirelt, tean et Leitsil ka.

ranka
12.01.11, 02:06
Ma sain alles üleeile kätte.

muttaja
12.01.11, 04:45
A mis teed sellega? Selveris alet sellega ei saa :)

Edit: endal ka kaardikest juba tolmukiht katmas ehk tuli ammu.

ok2aa
12.01.11, 09:49
mul on 1500 rolling average aga pole kaarti, 2 kuud tagasi tellitud asju ega mitte midagi.

ingu
12.01.11, 10:06
Tra server läheb jälle maha, nende aja järgi kell 06

EestiAA
12.01.11, 15:06
keegi on ka juba localit kasutada saanud ?.
Mul ikka jamab .

MeelisV
12.01.11, 15:09
keegi on ka juba localit kasutada saanud ?.
Mul ikka jamab .

Mul ka endiselt maas. Kasuta Moneybookersit näiteks.

Tarmonator
12.01.11, 18:52
mul on 1500 rolling average aga pole kaarti, 2 kuud tagasi tellitud asju ega mitte midagi.

570 rolling average ja 12 detsember tellitud Garmin GPS oli täna kulleriga uksetaga.

PokerDevil
12.01.11, 18:57
Ju need hooti tulevad siis. Eile sain ka oma Black Cardi kätte.

Mrt1989
12.01.11, 19:59
No mis pull see on üle 2 päeva juba processing staatus raha väljakandel mb sse . Kuidas see nii aeglaseks on läinud.

Tigrano
12.01.11, 20:04
No mis pull see on üle 2 päeva juba processing staatus raha väljakandel mb sse . Kuidas see nii aeglaseks on läinud.

Suhteline tegin täna ja sain suht kohe kätte.

Rage
12.01.11, 20:28
pekki.. uus update keeras waiting listi järjekorrad jälle metsa...

Oliverk
12.01.11, 22:00
Ei tea ei saand aru. Töötas nagu.

TaistoJ
12.01.11, 22:32
5. detsember tellisin 300se kohvri, senimaani pole jõudnud. Kas oodata veel või aitab kirjutamine ka? Historys näitab : processed

Cypher0
12.01.11, 22:47
5. detsember tellisin 300se kohvri, senimaani pole jõudnud. Kas oodata veel või aitab kirjutamine ka? Historys näitab : processed

Kirjas on ju 6-8 nädalat. Kui üle 8 läheb, siis võid küsida vms.

Godspeed_EJ
13.01.11, 08:39
Kirjas on ju 6-8 nädalat. Kui üle 8 läheb, siis võid küsida vms.

Võib alati varem ka küsida, kui jube kiire on asjaga.

Üldiselt toimub seal kauba saatmine suht randomilt -olen saanud 2 nädalaga kätte ja on läinud ka 3 kuud.

Cypher0
13.01.11, 16:43
Võib alati varem ka küsida, kui jube kiire on asjaga.

Üldiselt toimub seal kauba saatmine suht randomilt -olen saanud 2 nädalaga kätte ja on läinud ka 3 kuud.

Arvan et suppordil vastuse saatmisega läheb kauem kui kauba kohale jõudmisega, kui ta just black card ei ole:)
Ja ei usu et selle kohvriga nüüd nii kiire on, mängib tikkude peale veel paar nädalat siis:D

50CandyJoe
15.01.11, 16:27
tänx fulltilt et te poenännile kallimad hinnad panite. Grindisin 106k punkti täis, et tellida 64gb ipod. Nüüd on hind üle 130k punkti. Nüüd on vist mõtekam 500$ black card memberi boonus juba võtta 125k eest.

noname
15.01.11, 20:05
Mis selle black cardiga teha saab,mis koju tuleb?

tean,et suudaks selle ka ise välja uurida,aga kiire on.
bye.

Cypher0
15.01.11, 22:37
Mis selle black cardiga teha saab,mis koju tuleb?

tean,et suudaks selle ka ise välja uurida,aga kiire on.
bye.

Suht mitte midagi ei saa teha.

Rando
17.01.11, 15:37
Palju FT vahelt võtab kui teen ülekande SEB'sse ja kaua umbes aega võtab?

Cypher0
17.01.11, 17:10
FT ei võta midagi vahelt, mingi 1% vms tuleb MGR hit ainult. SEB ise võtab välismakse tasu maha, varem oli 70 EEK see. Kunagi tegin, siis läks vist 2-3 tööpäeva aega, kui teed esimest korda, võib kauem minna.

kilu6
17.01.11, 19:54
FT ei võta midagi vahelt, mingi 1% vms tuleb MGR hit ainult.

Kas ainult 1%?
Kui keegi saaks jälgida, siis oleks hea kui postitaks siia.
Kui võrrelda Moneybookersisse kandmise 3.5% MGR hitiga, siis oleks soodne.

$$$
17.01.11, 21:02
local bank transfer ei funka praegu nagunii...