PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

Cypher0
27.02.11, 16:47
Kas kellelgi veel on jama lauda istudes sisseostuga? On auto 100bb buy-in ja kunagi pole probleeme olnud, aga täna pani alustades ühte lauda istuma mingi 26bb, teise 105bb, kolmandasse 148bb. Osadesse pani ikka 100bb kah. Viimane update on ikka väga halvasti mõjunud.

See mingi visual bug vist ainult. Kui blindi postitad, peaks õigesti näitama hakkama.

ment52
27.02.11, 18:03
Kas kellelgi veel on jama lauda istudes sisseostuga? On auto 100bb buy-in ja kunagi pole probleeme olnud, aga täna pani alustades ühte lauda istuma mingi 26bb, teise 105bb, kolmandasse 148bb. Osadesse pani ikka 100bb kah. Viimane update on ikka väga halvasti mõjunud.

jep ja lisaks ei näita vahest color notese mul.

altzie
27.02.11, 18:48
mul oli mõnes laua poti suuruse lugemisega raskusi, mingi täiesti sigri-migri oli seal.. ka visual bug

Vandalar
27.02.11, 19:18
audio buge pole veel kogenud keegi?

EestiMats
28.02.11, 18:09
Tahtsin depoda , aga kui ta mind MB lehele depomiseks ümber saatis mind, siis see läks kinni. History all näitab, et see depo on processing, kuid kas nad selle mingi tunni ajaga tühistavad ära kui raha pole saadud, sest MB - > FTP peaks insta olema? Mul mingi gei depo limiit peal, tahaks nagu mängida , aga ei saa depoda, sest panin ennem MAXi.(Või pean oma probleemiga saatma supporti kirja?) Samuti panin requesti, et minu depo limiiti tõstetakse, onz lootust sellele ilma, et nad mingit kammajaad korraldama hakkaks?

low-flow
28.02.11, 20:59
Kas keegi on tellinud Iron Man poest asju? Mind huvitab, milline on nende jopede, pusade, seljakoti ja taskunoa kvaliteet? Kas nad on oma hinda väärt? Pildi peal päris asjalikud ja kirjeldav tekst on ka kuldne muidugi, aga punktid rahaks arvestades tulevad üsna krõbedad hinnad asjadele.

Tarmonator
28.02.11, 21:08
Kui ma ostan iron kuu medalite eest, siis mis leveli ma saan? Siiani kõik kuud iron olnud.

Rage
28.02.11, 22:09
tra kas mulle ainult tundub või on FTP NL100'sse sitax shortstacke juurde tulnud???

variatsioon
28.02.11, 22:15
PSis oli ju mingi update mis SS ei meeldinud vist

Cypher0
28.02.11, 22:16
Kui ma ostan iron kuu medalite eest, siis mis leveli ma saan? Siiani kõik kuud iron olnud.

Iron kuu saad, aga medaleid ei saa, lihtsalt selle continuing monthi saad. Ega sel suurt vahet pole, mis leveli teed, peaasi et jutti lased.

Rage
28.02.11, 22:25
PSis oli ju mingi update mis SS ei meeldinud vist
no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/

Pahvak
28.02.11, 22:34
no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/

Ava 2bb ja shove lightilt üle kätega, millel on hea equity. Nt. ma avan 2bb ja osad 3betivad 8bb peale (10% blindidelt), siis hea mingi ATo käega shoveda. Samas mingi ettekujutus ta callingrangest/foldimissagedusest võiks olla, sest see tundub neil üsna erinev olevat.

pastilaa
28.02.11, 22:35
no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/

Pane selline avatar nagu mul ja oled oma poiss.

variatsioon
28.02.11, 22:50
full tildis avatarid?

rahvavaenlane
28.02.11, 23:49
jep ja lisaks ei näita vahest color notese mul.

mul on ka sama asi olnud, et coloreid ei näita. aga mulle tundub, et see on sellest kui liiga pikalt FT-s sees olla. nt olen 7+ h sees olnud (mängin turnasid) ja järsku hakkavad col. + noted kaduma inimeste kohta kellede kohta tean 100 prossa, et on olemas. pausi ajal, ehk siis veidi enne täistundi teen FT-le restardi ja peale seda kõik ok jälle.

altzie
01.03.11, 03:15
Kas keegi on tellinud Iron Man poest asju? Mind huvitab, milline on nende jopede, pusade, seljakoti ja taskunoa kvaliteet? Kas nad on oma hinda väärt? Pildi peal päris asjalikud ja kirjeldav tekst on ka kuldne muidugi, aga punktid rahaks arvestades tulevad üsna krõbedad hinnad asjadele.

noaga olen küll igati rahul, hinna kohta muidugi täpsemalt ei tea.

Rage
01.03.11, 03:17
ma ostsin FTP spordikoti, see mida saab ka seljakotiks teha, imho superhea kott.. soovitan...

KristjanLaas
01.03.11, 13:50
Juba mitmendat päeva ei saa ftp kodulehele ega promotioneid vaadata, keegi teab milles asi või minu arvuti mingi kala?

nikitheone
01.03.11, 14:33
browseri dns seade on vaja muuta, siin paar lktagasi oli arutelu, vt järgi.

leits
01.03.11, 20:54
tra mind on see probleem juba 20000000 kuud h2irind. nimelt kui tahan manuaalselt panna waiting listi teatud lauda, siis lampi vahel ei ole lobbys nuppu add me to waitinglist, siis migni hetk on .. muidu pean laua lahti tegema ja vajutama join waiting listi .. no wtf

variatsioon
01.03.11, 21:01
tra mind on see probleem juba 20000000 kuud h2irind. nimelt kui tahan manuaalselt panna waiting listi teatud lauda, siis lampi vahel ei ole lobbys nuppu add me to waitinglist, siis migni hetk on .. muidu pean laua lahti tegema ja vajutama join waiting listi .. no wtf

wat? mingi hetk on?
imo pärast update ei ole kunagi enam.

nomerlot
01.03.11, 22:42
Ma nägin täna sama asja, millest leits räägib. Et peaks olema waiting listi nupp, aga ei ole. Mingi hetk jälle on. aru ei saa, millest sõltub.

redskruf
01.03.11, 22:48
Minu teada sõltub see sellest, kui sa oled ennast yldiselt wate listi pannud, st. automaatselt igasse lauda ootama, vähemalt mul kaob ta nii ära :)

udikaz
02.03.11, 00:47
tra mind on see probleem juba 20000000 kuud h2irind. nimelt kui tahan manuaalselt panna waiting listi teatud lauda, siis lampi vahel ei ole lobbys nuppu add me to waitinglist, siis migni hetk on .. muidu pean laua lahti tegema ja vajutama join waiting listi .. no wtf

sa pidid ju over ja out olema, mis sul fulltildist enam?:p aga muidu redskruf seletas põhjuse ilusti ära.

kivisaba
02.03.11, 01:04
kuidas ma eelmise kuu leaderboarde näen tuleb välja et ma kuidagi top 200 seas ilma et keegi mulle midagi oleks öelnud

udikaz
02.03.11, 01:23
cashier->My Promotions->Top Tournament LBs->Previous sealt kus näitab kuud paremal;)

E:Ehk seletad mullegi mille järgi neid chippe saab seal? Kuidas see süsteem toimib?
E2: enne tee silmad lahti ja siis alles küsi nõu, seal on see calculator ninaees ja ma ikka pidin enne küsima..fail:p

kivisaba
02.03.11, 01:46
kas need 90 man sngd lähevad ka MTT leaderboardi alla ? muidu küll nagu väga ma seal listis ei tohiks olla

ment52
02.03.11, 01:49
kas need 90 man sngd lähevad ka MTT leaderboardi alla ? muidu küll nagu väga ma seal listis ei tohiks olla

isegi 45manid lähevad.

rrrr
02.03.11, 10:36
Küsimus: Kas mõnes FTP rakebacki affis pakutakse minisuguseid muid reaalselt kättesaadavaid lisaväärtusi ka peale rakebacki ja mõne kuus 2 korda toimuva turniiri? Ise ole fulltiltrakeback.com-ga seotud, ja seal on vaid 27% RB ja 2x kuus overlayga 1000$ turniir. On ka mingi müstiline-fantastiline refer a friend aga reaalsele tuluallikale pole viidatud. Lisaks jagatakse iga kuu 7500$ ära parima 25 reigigeneja vahel (esikoht 1000 ja tagumise otsa mehed 50$). Keskmine 25-s rakegeneja geneb meil ca >4K rake kuus. Minu kuud on ca 2500-3500 olnud.

Mind huvitaks, et kas on võimalik vahetada RB pakkujat parema vastu (turniire ei taha, live pileteid ei taha), et tiksuks suurem % kuni ma oma mängu parandamise kallal nokitsen?

Spewmonkey
02.03.11, 10:41
Küsimus: Kas mõnes FTP rakebacki affis pakutakse minisuguseid muid reaalselt kättesaadavaid lisaväärtusi ka peale rakebacki ja mõne kuus 2 korda toimuva turniiri? Ise ole fulltiltrakeback.com-ga seotud, ja seal on vaid 27% RB ja 2x kuus overlayga 1000$ turniir. On ka mingi müstiline-fantastiline refer a friend aga reaalsele tuluallikale pole viidatud. Lisaks jagatakse iga kuu 7500$ ära parima 25 reigigeneja vahel (esikoht 1000 ja tagumise otsa mehed 50$). Keskmine 25-s rakegeneja geneb meil ca >4K rake kuus. Minu kuud on ca 2500-3500 olnud.

Mind huvitaks, et kas on võimalik vahetada RB pakkujat parema vastu (turniire ei taha, live pileteid ei taha), et tiksuks suurem % kuni ma oma mängu parandamise kallal nokitsen?

Sama konto peal vahetada kindlasti ei saa.

Rage
02.03.11, 10:54
raketherake.com pakub rakeracesid ja imho ka umbes korra kuus või kahe kuu tagant on mingi 15-35k turnad.. lisaks sain ma seal vangerdades.. ehk tegin õele acci, siis regasin läbi tema acci sinna.. ja nüüd õe accile saan 2% lisarakebacki.. sõprade soovituste pealt saan ka 4+1% rakebacki.. aga kahjuks sõpradest keegi pole mingi asjalik grinder ehk sealt reaaslelt mingeid summasid ei tule.. samas kuna FTP eelmine aasta mingi aeg keeras affiliatedele, siis uute soovituste pealt enam % ei saa..

raunsz
02.03.11, 16:47
Ise ole fulltiltrakeback.com-ga seotud, .....

Mind huvitaks, et kas on võimalik vahetada RB pakkujat parema vastu (turniire ei taha, live pileteid ei taha), et tiksuks suurem % kuni ma oma mängu parandamise kallal nokitsen?
Aitan tuttavale valida ka RB diili ja oleks umbes sama küsimus.
http://rakeback.pokkerikool.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt
Kas see RB offer on nt parem kui ftrb.com? :confused:
..sest ise saan seal kuidagi vähe alati.

rrrr
02.03.11, 17:50
Aitan tuttavale valida ka RB diili ja oleks umbes sama küsimus.
http://rakeback.pokkerikool.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt
Kas see RB offer on nt parem kui ftrb.com? :confused:
..sest ise saan seal kuidagi vähe alati.

Ma ei lugenud sellelt lingilt küll ühtegi lisahüve välja. Ainult standard 27%. Kõik muu (Happy hour, FTOPS) on igal FTP mängijal.
FTRB lisahüved on:
- igakuine rakerace $7500 25-le paremale
- iga 2 nädala tagant $1000 garanteeritud, mängijaid ca 150, pilet $5
- mingid vip punktid aga see on suts kahtlane, sest nende realiseerimine on nii reglementeerimata kui üldse olla saab.

jaans20
02.03.11, 18:53
Tervist,

Selline probleem on ,et tegin just uninstall full tilt pokkerile ja seejärel downloadisin uuesti ja installisin peale. Kuid mure on ikka sama http://img843.imageshack.us/i/fulltiltk.jpg/ nimelt ei näe mida ta kisab , et oskaks seda korda teha või parandada :S Kui vajutan selle nupule siis sulgeb selle akna ja kogu lugu
On kellegil sellist probleemi ennem esinenud, kui on siis oleks ai vaja :P

jaans20
02.03.11, 18:53
http://img843.imageshack.us/i/fulltiltk.jpg/

petteri
02.03.11, 19:09
keegi teab kuna tavaliselt eelmise kuu leaderboardi jõudnutele rahad ära makstakse?

ment52
02.03.11, 19:36
http://img843.imageshack.us/i/fulltiltk.jpg/

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=312583&viewfull=1#post312583

leits
02.03.11, 19:47
Minu teada sõltub see sellest, kui sa oled ennast yldiselt wate listi pannud, st. automaatselt igasse lauda ootama, vähemalt mul kaob ta nii ära :)

no krt ma pole global waiting listis ... ootan suppordi vastuse ära, vaatan mis vastavad

jaans20
02.03.11, 19:48
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=312583&viewfull=1#post312583


Tänud , sain ka korda !!!

nomerlot
02.03.11, 20:27
no krt ma pole global waiting listis ... ootan suppordi vastuse ära, vaatan mis vastavad

Sama siin, just tegin kliendi lahti ja klikkisin suvalise laua peal, "Add me to waiting list" nupp oli hetkeks näha ja kohe kadus, järgmise lauaga samamoodi, kolmandaga ei tulnud üldse nuppu ja neljandaga tekkis ja jäi. Paranähtused:)

fyte
02.03.11, 21:57
Kui palju see rb-hit on FTPst cashoutimisel?
Bump.

low-flow
03.03.11, 01:29
Kui palju see rb-hit on FTPst cashoutimisel?

Maksimaalselt 5% MGR-ist. Ja ära küsi miks maksimaalselt ja kunas vähem võetakse, sest keegi ei tea seda põmst...

Rage
03.03.11, 07:59
Ma ei lugenud sellelt lingilt küll ühtegi lisahüve välja. Ainult standard 27%. Kõik muu (Happy hour, FTOPS) on igal FTP mängijal.
FTRB lisahüved on:
- igakuine rakerace $7500 25-le paremale
- iga 2 nädala tagant $1000 garanteeritud, mängijaid ca 150, pilet $5
- mingid vip punktid aga see on suts kahtlane, sest nende realiseerimine on nii reglementeerimata kui üldse olla saab.
ma endiselt promon raketherake.comi.. seal on neid garanteeritud turnasid suuremaid... 15-35k taalase fondiga ja tihti rakeracesid jms.. kui läbi kellegi affiliate liitute, siis ise edasi soovitades saate 4% rakebacki boonust.. kui otse liitute, siis edasi soovitades 2%.. kahjuks küll FTP'ga enam seda soovitaja rakebacki ei ole.. aga raketherake pakub päris paljudesse saitidesse rakebacki.. nii et kui mõni sõber hakkab muus saidis mängima, siis sealt tuleb küll boonust kenasti..

Ballahollic
03.03.11, 08:10
Kas FTP-s on vanusepiirang 18+ või 21+ ?

Char
03.03.11, 08:12
Kas FTP-s on vanusepiirang 18+ või 21+ ?

18 peaks ikka olema

leits
03.03.11, 11:17
kas see ftp oma kuradi probleemid saab korda ka kunagi? hetkel surfan rahulikult netis .. kuulan mussi netis .. ja soft j2lle freezind, isegi ei yrita reconnectida ega midagi? no wtf

olen kogu maailma urkad l2bi pingind, no mul on kõik tip top

Ja ftp standard vastus miks kaob add me to waiting list nupp ära:

We are aware of the issue you have reported and this is currently under investigation.
We hope to be able to contact you with more information as soon as possible.

Thank you for your understanding. If you have any questions, please let us know.

kilu6
03.03.11, 11:28
Mul on täna see teema, et programm läheb käima, login sisse, selle peale soft crashib. Tegin uninstall, install. ikka sama lugu. Enne pole sellist asja ette tulnud.

leits
03.03.11, 11:29
Mul on täna see teema, et programm läheb käima, login sisse, selle peale soft crashib. Tegin uninstall, install. ikka sama lugu. Enne pole sellist asja ette tulnud.

Ma saatsin kirja et tahan refundi ..
Mul hetel ka sama teema et peale logimist insta crashib .. tundub et selle softi stabiilsus hakkab kyll iga uue updatega ainult v2henema ja v2henema .. Imelik oli see, et ta ei "freezind" sain laudade vahel klõpsida,midagi aga ei toimunud, soft ei yritanudki reconnectida vms ..

Vandalar
03.03.11, 11:41
Mis OS-i te kasutate? Mul on FT-s nt. nii olnud viimasel ajal, et ei näe korralikult hand replayd- näitab nt. mitmes lauas ühte ja seda sama replayd :(
Äkki on asi selles, et nad ei mõtle piisavalt 64-bit toele? Win7-ga on ju igasuguseid jamasid veel ja teha programm mis kõiki neid käkerdisi windowseid täielikult toetaks on raske (vigadeta töötaks).

leits
03.03.11, 11:42
wn 7 obv

RaidoR
03.03.11, 11:51
Probleem: Peale logini FTP crashib, tuleb "send error report" veateade. FTP support pole suvatsenud vastata. Oskab ehk keegi nõu anda, mida sellega peale hakata, google'ist abi ei saanud.
http://www.upload.ee/image/1165248/error.jpg

nomerlot
03.03.11, 12:03
jamab jah, yhe korra kadus connection ära ja nyyd lihtsalt freeze...

leits
03.03.11, 12:08
We're sorry to hear about your connection difficulties. Rest assured that at the time of your email there had been no disruption reported from the game servers, and no reports had been received en masse which might indicate a common or system-wide issue. You may view the status of the servers at your convenience at:

http://www.fulltiltpoker.com/systemStatus.php


neil kõik korras nagu norras :) meie oleme siin oma sita interneti otsas :)

jasssass
03.03.11, 12:12
On mölakad ei saa oma krdi mänguurgast korralikult töös hoitud pagan täna 5 korda juba hangunud ja kõik muu töötab korralikult nett suurepäraselt veab. Krdi kirjasõber neile juba varsti muutkui kirjuta ja kaeba

jasssass
03.03.11, 12:57
Kas miskit vahepeal paremaks läinud? Mul on väga panges igaljuhul pea võimatu mängida, panin musta notsu supporti kirja teele ka ja tahaks mõned kümned blindi rahad tagasi saada. Igaljuhul suht haige alati mingi jama päevase happy houeri ajal.

variatsioon
03.03.11, 13:15
ma ka ei saa mängida.

kas kellegil üldse töötab FTP korralikult?
või kõigil need jamad?

variatsioon
03.03.11, 13:16
ega midagi.. ma hakkan ka uut ruumi otsima.
nagu leits :)

Pahvak
03.03.11, 13:18
Kas XP omanikel on samad mured? Mul XP ja praegu korras, aga no lõpmatuseni ei saa XP-d kasutada.

jasssass
03.03.11, 13:30
Mnjah: Thank you for contacting Full Tilt Poker Technical Support.

We're sorry to hear about your connection difficulties. Rest assured that at the time of you reported there had been no disruption reported from the game servers, and no reports had been received en masse which might indicate a common or system-wide issue

Palju õnne siis

variatsioon
03.03.11, 13:30
Kas XP omanikel on samad mured? Mul XP ja praegu korras, aga no lõpmatuseni ei saa XP-d kasutada.

kasutad google DNSi?

Pahvak
03.03.11, 13:33
kasutad google DNSi?

Jep.

rainer
03.03.11, 13:35
Mul ka umbes kella 2-3 ajal 2 korda lauad freezesid...

variatsioon
03.03.11, 13:46
kas kellegil peale pahvaku on veel windows XP?
kuidas mängida on??

leits
03.03.11, 14:10
Usun et varsti win xp'ga ka kellad, tuleb 3.11 peale panna :)

petteri
03.03.11, 14:17
kas kellegil peale pahvaku on veel windows XP?
kuidas mängida on??

mul on ka XP, täitsa normaalne on praegu.

Vandalar
03.03.11, 14:18
Mõningate rakenduste puhul aitab aero effektide mahavõtmine vbl need aeroeffektid freezivad seal midagi- seal võib muidugi tuhat muud põhjust ka olla.

Supsti
03.03.11, 14:21
mul on win 7 ja ei ole mitte mingeid jamasid täheldanud.

Gettofish
03.03.11, 14:29
win7 ja täna hommikul hakkasid probleemid. Alguses üliaeglaselt laudu laadis või ei leidnud üldse. Sain natuke aega mängida ja nüüd jookseb kokku koguaeg. Ei kasuta aerot. Masendav jah.

variatsioon
03.03.11, 15:01
pahvak ja teised kellel probleeme pole. kas te kasutate costum theme/chip/table backgrounde?

Rage
03.03.11, 15:02
Mul on XP, ühtegi jama praktiliselt kunagi pole, aga nüüd on uue arvuti tellimus põmst sisse pandud ja sinna tuleb Win7 Home Premium, seega vist on siis oodata FTP softi nussi.

Aga praeguse XP + FTP seadistuse puhul kasutan ainult HEMi ja HEMi tablescannerit, ühtegi AHK scripti või tableninjat ei kasuta, custom backgrounde/kaarte/chipe ei kasuta.

nomerlot
03.03.11, 15:06
pahvak ja teised kellel probleeme pole. kas te kasutate costum theme/chip/table backgrounde?

Custom kaardid ja background + tableninja

variatsioon
03.03.11, 15:10
ei lagi jh? ja mis windows?

Supsti
03.03.11, 15:25
Ei kasuta mitte midagi, kõik standard.

variatsioon
03.03.11, 15:25
võiks mingit tabelit hakata koostama kus iga kasutaja paneb kirja kas tal lagib ja mis programme jms ta kasutab.
ehk leiaks lõpuks selle kala ülesse mis seda paska põhjustab.
näiteks võiksite seda täita(+=jah, -=ei):

username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp

Ahangama
03.03.11, 15:30
Muidu jupp aega normal olnud aga praegu laggib kogu $$ eest. Õnneks nüüd vist jooksis täitsa kinni.

variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9

variatsioon
03.03.11, 15:35
aga mis taktika te võtate kui homme samamoodi lagib?
leits kolis starsi, mina otsin OOsse rakebacki :)

DEFHIT
03.03.11, 15:43
Täna 2 finaallauda rush turnal ära rikkunud see crashimine. Uskumatu mis toimub, alguses arvasin, et elioni probleem. Kuid vist mitte.

Ahangama
03.03.11, 15:45
Rush ongi kõige jamade algus, enne oli ju kõik tiptop :)

CheekyMullet
03.03.11, 15:46
Hetkel mul umbes iga minuti tagant disconnect-reconnect. Algas ca pool tundi tagasi ja varem pole mingeid jamasid olnud.

Vandalar
03.03.11, 15:50
Äkki ISP-d on mingi salajase käsu kuskilt saanud, et kui läägib siis saavad präänikut kui ei lagi, siis saavad...

air343
03.03.11, 15:52
Ise olen ka õnnetu ftp perses softi pärast. Erti nõme oli see ,et kuna mängisin SNGsi siis lihtsalt kõik lauad jooksid kokku ja blindisin surnuks :(aga tore on teada ,et ei ole ainuke:D ei tea kas maksavad kaotatud raha ka tagasi, igatahes saatsin kirja teele sinnapoole.

Endal Xp

rahvavaenlane
03.03.11, 15:54
hommikul oli nagu ok, aga nüüd lihtsalt poole tunni jooksul 2x ära hangunud. eelmine kord oli sama jama jaanuaris BLT ajal.

variatsioon
03.03.11, 15:54
mul küsiti cash game HH nr.
kas peaksin 200käelise database läbi vaatama ja saatma neile 1000 kätt??

nomerlot
03.03.11, 16:00
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

variatsioon
03.03.11, 16:03
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid


ehk siis jamad tulevad 64biti pärast?

sinisebra
03.03.11, 16:17
Tänase päevani olen muigega lugenud neid poste kus kurdetakse, et Full Tilti softiga on jamad.

Esimest korda hakkasid mul täna samad probleemid.

Lauad freezivad.
Disconnecte olen saanud tosina jagu.
Alguses arvasin, et Elioni kala.
Siis Full Tilt crashis.
Sain õnneks error message ja saatsin selle black cardi supporti.

Meeldiv lugeda, et ilmselt on siiski Full Tilti poolne viga kui nii paljudel sarnased probleemid.

variatsioon
03.03.11, 16:19
:D õnneks error message :D
mul tuleb neid kuus 50 tükki keskmiselt.
ei aita nad midagi.

sinisebra
03.03.11, 16:23
ehk siis jamad tulevad 64biti pärast? Vist jah. Mul on ka 64 bitine.

Tarmonator
03.03.11, 16:27
Tegin just kiired 30 mintsa ja 621 kätt rushi. Ei htegi lagi ega freezi ega muud jama.
Win7 64bit + tableninja + HEM

variatsioon
03.03.11, 16:32
mul ka 10 minti ei ole laginud.
vist on probleem lahendatud.

CheekyMullet
03.03.11, 16:39
vahepeal sai nagu mängida jah, aga nüüd disconnectis jälle

E: Win7 64-bitine HEMi ja custom modega

Vandalar
03.03.11, 16:41
Hiljuti oli win7 sp1 väljalase, ehk siis põhjalikum update- kas see tehtud teil?

DEFHIT
03.03.11, 16:41
Kindlasti ei ole midagi korras, hetkel blindin 3.ndast finaallauast ennast tühjaks, kui refundi ei saa siis head aega full tilt.

Ahangama
03.03.11, 16:44
Mul ka jätkub, hakkab ära tüütama¤#" Kuskil 15 min laseb mängida siis viskab paar väikest lagi sisse, 3-4 lagi juures sureb üldse ära ja aitab ainult x ja uuesti avamine.

ristijeesus
03.03.11, 16:48
Täna häda sunnil suht juustu läpakaga WinXP 4x4 stack modes, HEM ja TN, 16 lauda probleemideta.
Eile Win7 Ultimate 32bit ja ülejäänud jutt sama.

Pahvak
03.03.11, 17:22
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

CheekyMullet
03.03.11, 17:33
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

taipupole
03.03.11, 17:38
Varsti saab sellise andmehulga pealt keegi diplomitöö teha.

Pokerstars. :heart:

rrrr
03.03.11, 18:16
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

raunsz
03.03.11, 18:51
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna

Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

Tõsiselt wtf ikka mis toimub. :(
Haigelt freezib, võimatu grindida.

Tarmonator
03.03.11, 18:53
Tegin järgmise tunnise sessi ja ikka ei midagi

variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna
Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush

variatsioon
03.03.11, 18:53
praegult on 5 out of 5 et 64biti põhjustab jamad.
egas midagi. peab 32bitise win tõmbama

edit: krt. tarmonatoril ei jama ;( :D

Oliverk
03.03.11, 18:56
Dunno teen turnat ja no problemos. win7 32 bit plus hem

Dzuu
03.03.11, 18:57
Läpakal Windows 7'l oli võimatu grindida, freezis nii rängalt, tulin lauaarvutile, kus Windows XP (32 bit), algul juba nagu lubas, aga peale 30 min hakkab sama jama pihta ja koguaeg läheb hullemaks :S

Pahvak
03.03.11, 18:58
Okei, nüüd hakkas mul ka sessi lõpus räigelt freezima.

DEFHIT
03.03.11, 19:02
XP ja freezib rängalt, võimatu mängida.

variatsioon
03.03.11, 19:12
veider et FTP support ütleb et see ei ole üldine jama ja 2+2 ka midagi ei räägita tänasest lagist.

Strateeg
03.03.11, 19:18
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna
Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush

DEFHIT
03.03.11, 19:22
veider et FTP support ütleb et see ei ole üldine jama ja 2+2 ka midagi ei räägita tänasest lagist.

Kuidas ei räägita?

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-2-24-a-986379/index18.html

Vandalar
03.03.11, 19:27
Ise pole veel seda kurikuulsat lag-i väga kogenud aga pole ka mänginud viimasel ajal- täna õhtul aga tõenäoliselt asun ka "proovima".
Kas keegi kellel läägib on proovinud fulltiltile kõrgem prose prioriteet anda?

Nozzu
03.03.11, 20:20
Mul samuti läägib. Just praegu lõpetasin mängimise. Pärast seda kui kolmandat korda lauadadest läägi tõttu välja pudenesin. Op sys: XP

ok2aa
03.03.11, 20:26
***** mis soft. unreal.

rrrr
03.03.11, 20:37
Parandan ennast. KOHUTAV LAG!!! enneolematu.

variatsioon
03.03.11, 20:39
miks te üldse üritate mängida? :P

imo väike lag tapab juba winrate ära. suht tihti on ju 100BB potid jne.

kardpleier
03.03.11, 20:57
Mul ka pea esimest korda just oli kohutav lag ja quttisin.

petteri
03.03.11, 21:09
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp/-/-/kuni 3
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna
Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush

jasssass
03.03.11, 21:13
pidasin 7 tundi vahet ja ikka sama jama pigem jah ärge mängige enne kui korras on, mõttetu loose, aga ärritab küll et nad ise probleemi eitavad, kas keegi veel neile kirjutanud on, mingeid uusi vastuseid, lubadusi?

kilu6
03.03.11, 21:21
Probleem: Peale logini FTP crashib, tuleb "send error report" veateade. FTP support pole suvatsenud vastata. Oskab ehk keegi nõu anda, mida sellega peale hakata, google'ist abi ei saanud.
http://www.upload.ee/image/1165248/error.jpg


Mul sama põhimõtteliselt (P5 ja P6 on erinevad).
Polegi täna sisse saanud enam sinna.

jasssass
03.03.11, 21:25
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp/-/-/kuni 3
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna
Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush
jasssass/+/xp 64b /+/+/9,10
Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

fyte
03.03.11, 21:30
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7 64bit
pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp/-/-/kuni 3
Ahangama/+/xp/-/-/9
nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
raunsx/+/xp/-/-/8 täna
Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush
jasssass/+/xp 64b /+/+/9,10
fyte/-/xp/-/-/3 rush
Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

Väga imelik, et sellise mainega toas pole suudetud eemaldada see probleem.

chrosmos
03.03.11, 21:35
full freezib:mad:

VisaHing
03.03.11, 21:42
Tra. See FTP Support ajab mind nii kettasse.
Mu stoori see, et otsutasid, siis nad minu ja mu tüdruku-venna acci kinni panna laksult samal ajal.
Nõudsid, siis ID ja address dok.-e. Tegime ära, saatsime ära. Meil sama krdi connection. Alles teisipäeval sain mingisugusegi vastuse, et neil palju tööd jne.
Okei ja kolmapäev tuli vastus, et vabandust, et ootama pidite aga aadress proof ei sobinud. Okei tegin siis uue. Nüüd tulistasin neile veel kirju. Sõbrale tuli vastus, et enne kui minuga kõik korras pole, ei ole ka temaga. Tegelt tal suht pohh ta laseb freerolle ja play money. Aga ma 30+bi-lisi husng-sid ja nl50, et siis kerge roll on siiski peal accountil. Nüüd tuli vastus, et nad alles otsustavad, mis meist edasi saab. Mai saa aru, mis siin otsustada on ? Kõik vajalikud dokid olemas ja kõik peaks nagu OK olema ju. Niipalju kui uurinud olen, siis osadel on siuksed teemad lõppenud perm banni, ajavabade süüdistuste, raha freezimisega. Igatahes kui ma raha kätte saan kolin ka vist minema sellelt saidilt. Pmst nad vist aktsepteerivad ainult raha ja vihaste kliendite muresid nad lahendada ei viitsi. PokerStarsis oleks see asi ma pakun paari tunniga lahendatud.
any thoughts?

Tyler Durden
03.03.11, 22:09
Täiesti haige!

Mandre
03.03.11, 22:11
Kui ma sõbrale teen kande, kas siis peab sõber enne cashouti maksma mingi teatud hulga reiki?

kjmrc
03.03.11, 22:16
Kui ma sõbrale teen kande, kas siis peab sõber enne cashouti maksma mingi teatud hulga reiki?

Minu mäletamist mööda peab ta seda summat veidi läbi mängima jah. Aga imo mitte ulmeliselt palju.

Tarmonator
03.03.11, 22:36
Huvitav, tegin täna juba kolmanda sessi ja ikka ei midagi mille yle kurta.
Samas ma ei kasuta elioni, starmani vms netti ka. Ehk ikka mingi kohalik netikala eestis?

variatsioon
03.03.11, 22:48
2+2s EU tüübid ka kurdavad.
ilmselt siiski ei ole eesti neti kala.

VisaHing
03.03.11, 23:05
irw helistasin FTP-sse :D
Tean, et nad aitavad aint depositidega. Aga mõtlesin, et vb saab kellegagi möliseda.
Alguses lahmis seal mingit krdi commercialit. We play at full Tilt Poker blablablabla.
Im very sorry all the lines are busy at the moment :D siis mõtlesin, ah pohh.

taasver
03.03.11, 23:08
Ma vist olen ainuke vista kasutaja :D ja niisama ei lagi igatahes -16 lauda+ninja. v.a. siis kui ka teistel jama on, siis freezeb. ja täna ei mängind.
Aga kui lagis täna, siis ehk antakse tasuta ironday? :)

Ahangama
04.03.11, 00:23
On see lag ära kadunud?

Vandalar
04.03.11, 00:35
Ma olen paar tundi mänginud ja mingit lagi pole kogenud

g00000se
04.03.11, 00:36
Ma pool päeva mänginud ja pole mingit freeze saanud tunda. Vahel käivad 1-2secised lagspiked, aga ma süüdistan selles pigem oma kullakallist starmani

low-flow
04.03.11, 04:47
win7 64 bit ja täna ei kogenud miskeid anomaaliaid

rahvavaenlane
04.03.11, 07:06
nüüd ei avane FT üldse.

-andres-
04.03.11, 07:12
Mul korra miski ~21 paiku hangus järjest, siis ei mänginud enam, aga mõne tunni pärast oli korras jälle. Enne pole taolist juhtunud.

Dzuu
04.03.11, 13:31
30 mini sessi ja hakkab jälle peale :S

chrosmos
04.03.11, 13:32
täna on lägi probleem ikka alles

raunsz
04.03.11, 13:39
Kaotasin 2h-ga 8bi ja siis kui tegin väikese pausi ja avasin nüüd lauad - jälle freezis kõik.

nomerlot
04.03.11, 13:40
täna olen 3h grindinud ja oli mingi moment, kus paari minuti jooksul peksis lagi sisse, muul ajal oli fine.

rrrr
04.03.11, 13:48
Softi update on. Loodetavasti saab õhtul ilma igasugu eksessideta oma hasarmängusõltuvust rahuldada.

valustyng
04.03.11, 14:41
juhul , kui pärast updatet on kõik korras ja nad ikka eitavad, et nende viga siis tuleks ikkagist saata mail ja raha nõuda:):)

Rage
04.03.11, 14:47
mul hakkab ka FTP support närvidele käima, kui siin mingi päev kaks korda FTP crashis ja mul suured potid jäi pooleli, siis selle kohta saatsin kaks meili blackcardi supporti, kummalegi ei vaevutud vastama.. olgu savi neelasin need mõned taalad alla.. aga nüüd tellisin selle krdi security proge moblale 72h jooksul pidi tulema meilile juhend, seda ei tulnud ja mu meili peale ka midgai ei vastata.. ma saan aru, et ma olen Graceful Periodi peal, ehk mu 100 päeva keskmine on alla 500 kukkunud.. aga tra küll mingu emmi, meilidele peab ikka vastama...

näpitsad
04.03.11, 15:24
Updatetis ära ja ikka jama sees,sama mis eilegi pole paremat midagi!

variatsioon
04.03.11, 17:31
jooksis kokku.
ei saa mängida.

edit: tundub et võib ndv jooma hakata :D (Y)

Oliverk
04.03.11, 17:33
No problems teist päeva jutti.

suitsutihane
04.03.11, 17:36
tore kuulda et minus pole asi, t2na kolisin FTPsse ja ilge persen*ss on, nüüd suri t2itsa ära tra tehku korda wtf!

variatsioon
04.03.11, 17:56
ostan arvutit/FTP kontot kus saab pokkerit mängida.

suitsutihane
04.03.11, 18:17
ok kui hangub siis lõpmatult, aga kui ühe laua kinni paned siis reconnectib ära mul...

g00000se
04.03.11, 18:35
Mis värk teil on...Kas hangub paar seki vahel, või freezib nagu täiesti maha ära? Mul pole midagi tavatut viga olnud :(

suitsutihane
04.03.11, 18:51
mõnikord hangub ja saab korda, teinekord jääbki hangunuks. mingi connection värk vist sest kui laua kinni panen siis hangumine lõppeb RECONNECTiga...

redskruf
04.03.11, 19:00
Tegin täna päeval 1,5h polnud midagi ja pole ka varem midagi olnud, mitte midagi sellist mis tilti ajaks, vb korra on pange pannud aaga jh muidu väga vinks vonks, vasak õlg ja ptuiptuiptui.

Dzuu
04.03.11, 19:40
Blaa...tuleb fish, kingib juba esimese BI, on ka muidu tubli, kasutab auto reloadi ja siis hakkab jälle pihta sama jama, nüüd ei avane enam üldse :/

Trakko
04.03.11, 19:42
Kui ma olin turnale regatud ja lihtsalt pooled käed jäid mängimata selle freeze tõttu, kas ftp võib korvata selle? On mõtet mingi whinemail teele panna?

valustyng
04.03.11, 19:51
ikka tasub vinguda, mingi lootus on kuigi nad väidavad, et pole nende süü ja teavad , et pole sinu süü vaid 3nda osapoole süü

Tylos
04.03.11, 20:01
Pole viimased päevad mingeid erilisi probleeme täheldanud.Prob mingi elioni kala.

rahvavaenlane
04.03.11, 20:16
väga veider. omkl kodus ja ft ei funka kohe üldse. lähen linna läp kaasas ja üritan sõbrale tõestada, et ft on ******. tunni aja jooksul kõik funkas. tln linna wifi. nüüd kodus tagasi ja ft jälle ei funka.

jaagup17
04.03.11, 20:25
Sama siin, omaha rush lauad lahti ja lihtsalt jääb seisma... ja mõne minuti pärast reconnectib :(

nomerlot
04.03.11, 20:27
täna olen 3h grindinud ja oli mingi moment, kus paari minuti jooksul peksis lagi sisse, muul ajal oli fine.

Parandus: järgmise sessi katkestasin ja jätkasin Starsis, ses lag muutus tõsiselt segavaks. Nüüd just proovisin jälle, 15 minutit ja lauad taas kinni, sest üks reconnect järgneb teisele, piisavalt pikad, et pooltes laudades viskab sitout, pooleliolevatest kätest ei räägigi. Jälle Starsi.

Väga vaevarikkaks osutub see ootamatu boonuse lahtigrindimine...

suitsutihane
04.03.11, 20:28
Pole viimased päevad mingeid erilisi probleeme täheldanud.Prob mingi elioni kala.
elioni kasutan jah :S

jaagup17
04.03.11, 20:41
Praegu elioniga võimatu mängida.

sinisebra
04.03.11, 20:44
Thank you for contacting Full Tilt Poker Support

On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering
connectivity issues.

We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the
issue is currently being resolved.

Our site is fully operational and you should be able to access the platform as
normal.

http://lulzimg.com/i14/73b3c7.jpg

suitsutihane
04.03.11, 20:46
LIES!

rrrr
04.03.11, 21:09
FTP-l pidi olema jah oma teenusepakkuija netiühendusega jama majas. Ja on siiamaani...

CTXrix
04.03.11, 21:16
mtt-sid lõppfaasis mängides on eriti mõnsa praegu...TÜRR!

rahvavaenlane
04.03.11, 21:20
no aga öelge ausalt siis, mis teha? oli täna plaanis üks suurem turka teha ja tundub, et põle nagu pointi. suht stabiilselt viskab välja misd ft-st.

Oliverk
04.03.11, 21:26
Võite minu wifi levialasse mängima tulla. Võtan rake 3 protsenti võidu pealt.

VisaHing
04.03.11, 22:32
Netiarved maksmata neil.
Ma ise ootan ikka vastust oma acci kohta.
Kaua võib!! 7 päeva sai officali mööda nüüd ja tilt on kerge tulema juba. Iga hetk valmis kirjutama neile supporti kirja, kus tahaks ned värdid mmmi saata.

Googeldades leidsin igasugu huvitavaid sitsuatsioone, mis kellegil olnud.
FTP on pannud acci kinni isegi mingi boti kasutamise süüdistuse tagajärjel. Kuigi vend ise jookseb rämedalt miinuses.

kjmrc
04.03.11, 22:44
Fulltilt on üks paras käkk imo.. alalõpmata mingit software lag ja jääb siuke mulje, et mängijatele tahetakse käkki keerata.

50CandyJoe
04.03.11, 23:00
olen vist üks vähestest kes pole FT-s senimaani mingit lagi ega freezi näinud, ometi toksin päevas mitu head tundi pokut.

Ripun Elisa 20mbit neti otsas.

Fabulous
04.03.11, 23:09
Netiarved maksmata neil.
Ma ise ootan ikka vastust oma acci kohta.
Kaua võib!! 7 päeva sai officali mööda nüüd ja tilt on kerge tulema juba. Iga hetk valmis kirjutama neile supporti kirja, kus tahaks ned värdid mmmi saata.

Googeldades leidsin igasugu huvitavaid sitsuatsioone, mis kellegil olnud.
FTP on pannud acci kinni isegi mingi boti kasutamise süüdistuse tagajärjel. Kuigi vend ise jookseb rämedalt miinuses.

Botiga mängimine ei tähendagi kohe seda, et alla BE joosta pole võimalik.

Tarmonator
04.03.11, 23:12
Ma arvan ka, et viga on pigem tooli ja monitori vahelises tihendis paljudel. Kui ikka nii suured probleemid oleks nagu siin viimased kaks päeva pasundatakse, siis oleks FT trafic ka kindlasti kõvasti langenud. Aga mulle tundub, et see pole seda mitte.
Pigem soovitaks kriitilise pilguga oma arvuti yle vaadata. Viirused, programmide konfliktid, netiyhendus, erinevad konfid ja modid FTP kliendile jne.
Grindin edasi....

Oliverk
04.03.11, 23:19
Elisa Ja Televõrk on ISP-dest fine hetkel. Kellelgi Starmaniga ka jamad? Või ainult Elion.

Ahangama
04.03.11, 23:35
Elion ja eile öösel enam ei jamanud, täna testitud al 23:30ja ei kurda millegi üle.

ment52
04.03.11, 23:41
Ma arvan ka, et viga on pigem tooli ja monitori vahelises tihendis paljudel. Kui ikka nii suured probleemid oleks nagu siin viimased kaks päeva pasundatakse, siis oleks FT trafic ka kindlasti kõvasti langenud. Aga mulle tundub, et see pole seda mitte.
Pigem soovitaks kriitilise pilguga oma arvuti yle vaadata. Viirused, programmide konfliktid, netiyhendus, erinevad konfid ja modid FTP kliendile jne.
Grindin edasi....

mult peab vist moderaatoriõigused ära võtma sest ma oleks peaaegu ära bannind su. meelega üritad niigi tiltis inimesi üle ääre saata?



Thank you for contacting Full Tilt Poker Support

On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering
connectivity issues.

We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the
issue is currently being resolved.

Our site is fully operational and you should be able to access the platform as
normal.

nomerlot
05.03.11, 00:01
loomulikult, tarmonaator, lambist hakkavad nii paljud kasutajad siin foorumis samal ajal kisama. Lolliks minnakse ikka ükshaaval.

suitsutihane
05.03.11, 01:52
loomulikult, tarmonaator, lambist hakkavad nii paljud kasutajad siin foorumis samal ajal kisama. Lolliks minnakse ikka ükshaaval.
ei olnud midagi lambist, kõigil oli mingi jama kliendiga, loe mingi paar posti tagasi
*weeeeeeeeeeeee ei jampsi enam!

nomerlot
05.03.11, 01:55
ei olnud midagi lambist, kõigil oli mingi jama kliendiga, loe mingi paar posti tagasi
*weeeeeeeeeeeee ei jampsi enam!

btw, i was being sarcastic

Tarmonator
05.03.11, 08:52
Sry kui soola haavale raputasin, aga mind omakorda ajas tilti see postitus


Fulltilt on üks paras käkk imo.. alalõpmata mingit software lag ja jääb siuke mulje, et mängijatele tahetakse käkki keerata.

Arvuti- ja internetimaailmas on paraku nii, et tihti ei ole syydi ISP, arvuti myya, hiinlane kes jupi tootis, Bill kes windowsi tegi jne jne, vaid ikka kasutaja.

kjmrc
05.03.11, 09:41
Nojah, aga minul endal küll FTP'ga probleeme pole.. Lihtsalt neid postitusi lugedes jääb siuke mulje.

rrrr
05.03.11, 09:48
Sry kui soola haavale raputasin, aga mind omakorda ajas tilti see postitus

Arvuti- ja internetimaailmas on paraku nii, et tihti ei ole syydi ISP, arvuti myya, hiinlane kes jupi tootis, Bill kes windowsi tegi jne jne, vaid ikka kasutaja.

Minu arvuti on viirustevaba ja mängida on proovitud erinevate ühendustega. FTP, mis siiani on jooksnud kui kuld on praeguseks iga paari minuti tagant selline sitahunnik, et väeta pool Venemaa Siberi uudismaad ära. Sain FTPlt sellise kirja ja ei tunne küll, et mina see tihend praegu olen kelle peale peaks näpuga näitama. Ühenduse probleemid on selgelt nendepoolsed ja FTP ei tööta normaalselt nagu nad suure suuga luiskavad.

Hello Risto,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support
On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering connectivity issues.
We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the issue is currently being resolved.
Our site is fully operational and you should be able to access the platform as normal.
We apologize for any inconvenience and thank you again for your patience and understanding.
If you have any other questions, please let us know.

Regards,
Robert
Technical Representative
Full Tilt Poker Support

variatsioon
05.03.11, 10:22
mis seis nüüd on?
saab mängida?

rrrr
05.03.11, 10:29
Hetkel mängin juba pool tundi jutti nagu vanasti. Lagi pole.

nomerlot
05.03.11, 10:58
Pärast seda, kui siin kilgati, et enam ei lagi, siis tegin öösel 1,5h sessi ja tõesti ei olnud enam jamasid.

VisaHing
05.03.11, 12:10
Opsi.
FTP lõpuks avas mu konto :D
ALguses sain aint oma rahasid vaadata ja isegi ei saanud mängida midagi.
Saatsin kirja ja 1 mindiga oli vastus et nüüd kõik korras.
Kas FTP palkas endale järsku nüüd uusi töötajaid,et kõik nii käbe vastavad mulle v :D

variatsioon
05.03.11, 13:58
sain probleemiteta mängida 2tundi :)

Pahvak
05.03.11, 14:16
sain probleemiteta mängida 2tundi :)

1h mängitud ja probleeme pole. :)

suitsutihane
05.03.11, 15:36
tundub tõesti et korras, 5k kätt sess ja no problems

btw, i was being sarcastic
tegin ebaõnnestunud tasanduse =( õpin alles

nikitheone
05.03.11, 15:55
tegin üle paari nädala paar mängu ftps ja hangus küll korraks, mingi 2 mintsa pärast oli tagasi.

5gww
05.03.11, 17:36
Palju ühe fpp väärtus on rahaliselt, keegi kunagi postitas selle, aga ei leia enam üles.
On plaanis xbox vb osta. Saaks punktid ilusti ära kasutada.

Trakko
05.03.11, 18:32
Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

We'll need some additional information to further research your issue. Please reply to this email and provide us with as much of the following information as you can:

* Tournament ID/ Hand ID:
* Buy in:
* Date:
* Time:
* Blind level:
* Any other pertinent information:


If you'd like to find information on all tournaments you've played within the previous seven days, just log in to your Full Tilt Poker account and follow these steps:

1) Select "Requests" from the main menu.
2) Select "Check My Tournament History (Internet)".

A page will open in your web browser containing details about every tournament you participated in over the last seven days.

Thanks in advance for your cooperation. If you have any other questions, please feel free to email us. We're always here to help.


Ma ei usu, et raha tagasi antakse, aga loota ju võib

EestiMats
06.03.11, 17:59
Kas ma olen ainuke, kes pole veel RB-d saanud see nädal ?
Kunagi cashoutisin veits üle 1k$ ja praegu näitab , et 50$ rakebacki peaks tlema, aga kas see mingi MGR hit on nii suur 1k cashoudi pealt ?

fyte
06.03.11, 20:10
Palju ühe fpp väärtus on rahaliselt, keegi kunagi postitas selle, aga ei leia enam üles.
On plaanis xbox vb osta. Saaks punktid ilusti ära kasutada.
Minu teada on 1$ makstud rake 10 FTP'd, aga kui sisse arvestada samaaegselt kogunev rakeback + punktide kulutamisel tuleneb mgr-hit, siis peaks 1 FTP väärtus olema ca 0.075$. Pole küll 100% kindel, keegi võiks kinnitada seda.

variatsioon
06.03.11, 20:14
vaata poest cash boonuse hinda ja saadki arvutada punkti väärtuse.

sinisebra
06.03.11, 22:08
Palju ühe fpp väärtus on rahaliselt, keegi kunagi postitas selle, aga ei leia enam üles.
On plaanis xbox vb osta. Saaks punktid ilusti ära kasutada.

Kõikidel asjadel on punktipoes tohutu juurdehindlus.
Tahtsin mingit kella FTP punktide eest võtta ja avastasin, et kui osta täpselt sama asi netipoest, siis hind on 30-40% väiksem.

FTP poes konsoole polegi. Starsis on.

kilu6
07.03.11, 02:05
Palju ühe fpp väärtus on rahaliselt, keegi kunagi postitas selle, aga ei leia enam üles.
On plaanis xbox vb osta. Saaks punktid ilusti ära kasutada.

Umbes $3 per 1000FPP (see sisaldab rakeback hiti).


kas see mingi MGR hit on nii suur 1k cashoudi pealt ?
Kui cashoudi teed näiteks Moneybookersisse, siis hit on 3.5% ($35, kui teed $1K cashoudi)

EestiMats
07.03.11, 07:28
Umbes $3 per 1000FPP (see sisaldab rakeback hiti).


Kui cashoudi teed näiteks Moneybookersisse, siis hit on 3.5% ($35, kui teed $1K cashoudi)

Aitäh !

reigo
08.03.11, 00:12
Mängin praegu miniftops event 3, mis on rush. Probleem selles et peale igat kätt saan uue laua aga vana kinni ei lähe ja nii on mingi 25 lauda lahti juba :S restart ei aitand. keegi oskab aidata ?

quick fold samuti ei tööta.

Viiidrik
08.03.11, 06:33
We are writing to inform you that your Full Tilt Poker account is temporarily suspended pending a review of your table play.
Automated systems have discovered indicators of possible account misuse, which violate the Full Tilt Poker Site Terms and End User License Agreement.
An investigator may contact you during the course of this review for additional information.We appreciate your patience, and will contact you with further details when our review is complete.

On kellegil varem ka kellegil konto ajutiselt suletud sellistel põhjustel? Ja kaua see nende uurimine võib aega võtta? support mu küsimustele eriti vastust anda ei taha tundub.

ristijeesus
08.03.11, 07:14
Account misuse võib tähendada palju asju, aga kuna nad vaatavad üle su mängu, siis küsiks, et ega chipdumpinguga tegelenud?
Support ei kiirusta neil jah eriti vastamisega kui BC liige pole. Aga kahjuks on võimalik, et see ajutine sulgemine muutub ajatuks kui oled tõesti keelatuga tegelenud. Praegu pole muud teha kui oodata, kuni suvatsevad vastata ja asja selgitada.

Viiidrik
08.03.11, 07:20
Ei ole jh millegi keelatuga tegelenud, et sellepärast olingi natuke üllatunud kui lihtsalt lampi ühel hetkel enam kontosse sisse logida ei lasknud.

jott
08.03.11, 08:27
Ftp on ühe prahi. Ei mingit probleemi ega küsimust

variatsioon
08.03.11, 11:58
Ei ole jh millegi keelatuga tegelenud, et sellepärast olingi natuke üllatunud kui lihtsalt lampi ühel hetkel enam kontosse sisse logida ei lasknud.

PTR pole kasutanud kunagi?

Tigrano
08.03.11, 13:12
PTR pole kasutanud kunagi?

Ma väga 2+2 jne ei käi, kas kuskil yldse on juhtumeid kus PTR pärast probleeme tekkinud. Mõtlen vaadanud mängu ajal veebist teise mängija tulemusi, mitte mingit live hudi või midagi.

variatsioon
08.03.11, 13:15
Ma väga 2+2 jne ei käi, kas kuskil yldse on juhtumeid kus PTR pärast probleeme tekkinud. Mõtlen vaadanud mängu ajal veebist teise mängija tulemusi, mitte mingit live hudi või midagi.
on jh.
aga tavaliselt antakse hoiatus vms.
aga aga kui kahtlustatkse ka cheatimises siis vaevalt et hoiatusi jagatakse.

Tigrano
08.03.11, 13:18
Siis nad järelikult trackivad mängu ajal kogu veebiliiklust või arvutis toimuvat, et selliseid asju kindlaks teevad millega ma mozillas näiteks tegelen :)

variatsioon
08.03.11, 13:21
jep.. neil on väga suured õigused.
teavad kõike mis su arvutis toimub.

Pahvak
08.03.11, 13:22
Siis nad järelikult trackivad mängu ajal kogu veebiliiklust või arvutis toimuvat, et selliseid asju kindlaks teevad millega ma mozillas näiteks tegelen :)

Osad on lihtsalt ise lõksu langenud a la ütlevad chatis "F U, donk, your PTR looks like disaster" ja siis keegi kaebab. :)

Tigrano
08.03.11, 13:26
Viimases milwaukee2 videos vana vaatab pidevalt PTR-st vastaseid ja ei karda kedagi. Pakun, et reaalne ikka pigem see Pahvaku variant :)

leits
08.03.11, 13:32
Olen kasutanud ca aastat PTRi ... pole nagu probleeme olnud .. samas mingeid ime skannereid ei kasuta

variatsioon
08.03.11, 13:40
ega nad lambist rake maksvaid rege nagunii ei bani.
olgu või bot.

Viiidrik
08.03.11, 14:03
PTR pole kasutanud kunagi?

Olen kasutan ikka vahepeal PTR, aga väga väga harva. Mul peaasi et ma oma br tagasi saan, FT ma tahtsin ära minna nagunii.

IamAllin
08.03.11, 15:25
Igatahes ma ei küsinudki kas, et mis ma tegema pean seoses selle netiühenduse kadumisega vahepeal, vaid lihtaslt saatsin nende 4 turna ID kus läks connectioni pöärast BI. Kuna mängisin neil kahe lpeäval 500 chips HU TURBOSI, siis oli tihti nii et kui connection tagasi oli mingi 150 sipsi järel, aga noh ega ei saa neilt nõuda, sest sipse oli alles, aga neljal turnal jooksin bustosse, sest 5 minutit oli terminated. Enivei saastin kirja ja nüüd 4 peäva hiljem tuli vastus.



Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

We've reviewed your tournaments and found you experienced connection
issues while playing. As a courtesy, we've credited your account with
the buy-ins for tournaments 223386356, 223386390, 223419390 & 223438902
in Tournament Dollars (T$), for a total of T$20.60.

Nii et saab küll tagasi kui ilusti küsida. Retsept neile selle eest.

Priidix
08.03.11, 20:39
Korduv küsimus kindlasti...Kaua tildist - moneybookersisse raha tuleb??

Olen oodanud juba 36h+ ja ei miskit:(...

viki
08.03.11, 20:43
Mina sain kolmandal päeval viimati.

leits
08.03.11, 20:45
Korduv küsimus kindlasti...Kaua tildist - moneybookersisse raha tuleb??

Olen oodanud juba 36h+ ja ei miskit:(...

pane maile peale ... ilmselt see tavaline support suht nutune ... ma blackcardi panen tavaliselt ASAP kirja a 25 minutiga olemas

EestiAA
09.03.11, 16:35
Kui teen ironi medalid FTP/ks siis saab rake back ka mingi laksu 2ra?

Tarmonator
09.03.11, 17:00
Ei, medaleid punktideks tehes ei tule MGR hitti. Kui punktid ära raiskad, siis tuleb.

Fishito
09.03.11, 20:33
Tere pokkerirahvas!
Minu esimese postituse tingis see, et ei saa kuidagi hakkama MB kaudu FTP'sse raha kandmisega.
Tegin MB konto ja sain ka sinna raha üle kantud, kuid iga kord kui ma üritan FTP'sse MB'ga raha üle kanda ütleb midagi sellist, et ma ei saa raha üle kanda, kuna andmed ei ühti, olen need 10x üle vaadanud ja klapivad kuid ikka ei saa.

Tigrano
09.03.11, 20:37
FTP ja MB meili aadress peab olema sama kui ma ei eksi.

Fishito
09.03.11, 20:47
Jah, registreerisin MB teise mailiga mis on FT's, hiljem lisasin MB'sse selle sama maili aadressi, mis on mul FT's, ning muutsin selle primary aadressiks.
Sellest peaks nagu piisama, et mailid ühtiks?

kjmrc
09.03.11, 20:50
Jah, registreerisin MB teise mailiga mis on FT's, hiljem lisasin MB'sse selle sama maili aadressi, mis on mul FT's, ning muutsin selle primary aadressiks.
Sellest peaks nagu piisama, et mailid ühtiks?

+1

Tigrano
09.03.11, 20:51
Keegi rääkis kunagi täpitähtedest, et näiteks Pärnu peab olema Pärnu, mitte Parnu aga Monebookersi puhul see ei tohiks lugeda.

Rohkem ei oska kahjuks aidata.

Fishito
09.03.11, 20:52
Tnx anyway;)

Avastasin,et MB's läks sünni kuu valesti, kas selles võib olla probleem??

minbetmillionaire
09.03.11, 21:12
mis värk tildis sellega on et kui turnale late regi teed siis 1 kord saad kaardid CO pealt kätte ja teine kord pead BBni ootama, nagu jumal juhatab.

jasssass
10.03.11, 11:12
Jälle tildis jamad: System: Due to network connectivity issues, a number of players have lost their connection to the game. Extra time has been added to the disconnect time bank.

nikitheone
10.03.11, 12:00
mul on kõik ok

variatsioon
10.03.11, 12:01
väga hea. ei saagi täna mängida :)
pese pesemise päev.

aga öelge kui jamad lõppevad.

0ttt
10.03.11, 21:26
Kui võtan Iron Man poest boonuse siis kas see läheb ka RB'st maha nagu first depo?

leits
10.03.11, 21:47
Pole yhtegi jama mul olnud t2na, alustasin tho peale 20.00 mängimist

jott
11.03.11, 10:34
Kui võtan Iron Man poest boonuse siis kas see läheb ka RB'st maha nagu first depo?

Nii nagu ma olen aru saanud siis jah. Va. juhul kui võtad FTP punkte. Siis läheb mgr-st maha hiljem punkte kasutades :)

kjmrc
11.03.11, 11:08
Nice FTP.. tellisin poest asju mis tulevad juba üle 2 kuu.. unreal

E: Solid 1k post.. whining :D

leits
11.03.11, 11:16
No worries, mul l2ks ca 3 kuud peale lõputuid emaile .. lopuks saatsin otse black memberite mailile ja imev2el jõudsi peale simest maili 4 päevaga dhl'ga ...

Rage
11.03.11, 11:40
No worries, mul l2ks ca 3 kuud peale lõputuid emaile .. lopuks saatsin otse black memberite mailile ja imev2el jõudsi peale simest maili 4 päevaga dhl'ga ...
yeahh.. mulle saadeti ka ükskord peale väga kurja meili paari päevaga ja DHLiga

kjmrc
11.03.11, 11:55
Unreal lihtsalt minu meelest.. maailma üks suurimaid tubasi ja nii palju sekeldusi

fyte
12.03.11, 10:46
Mille eest ja kui palju FTPs mgr-hit tuleb? Olen vaadanud iga päeva-paari tagant oma märtsi seisu rakebackiga ja mingi 20$ kaupa on neid deductionse lisandunud, nii et nüüdseks on hit juba 100$. Tean, et cashoutides läheb mingi osa maha, aga olen aint 1x seda teinud (1k$).

// ahjaa, ei mõelnudki 1st depo boonuse peale. Arvasin, et rb'd tuleb lihtsalt mingil määral vähem selle arvelt, mitte ei näita seda deductions'ite all. Oskab keegi öelda, kui palju 27%'st alles jääb boonuse clearimise perioodil?

Ja kas buddytransfereid tehes on ka mingisugune maks peal?

nomerlot
12.03.11, 11:45
Mille eest ja kui palju FTPs mgr-hit tuleb? Olen vaadanud iga päeva-paari tagant oma märtsi seisu rakebackiga ja mingi 20$ kaupa on neid deductionse lisandunud, nii et nüüdseks on hit juba 100$. Tean, et cashoutides läheb mingi osa maha, aga olen aint 1x seda teinud (1k$).

Sul mingi boonus ei jookse parajasti?

tonis
13.03.11, 01:55
Kuna pole vahepeal paar kuud full tildis mänginud, siis tahaks teada, et kas rakeback tuleb ikka otse kontole ja mis päeval?

Mrt1989
13.03.11, 06:08
Otse ja iga reede. Oleneb mis affiliate kaudu liitunud ?

5gww
13.03.11, 21:45
FT pani jälle pange w?

Ahangama
13.03.11, 21:46
+1

Madis Very
13.03.11, 21:46
Kui varem seda juhtunud, kui kiirelt tagasi tuleb umbes ?

Pahvak
13.03.11, 21:47
FT pani jälle pange w?

Vist jah. Mul ei connecti enam ära.

Strateeg
13.03.11, 21:47
tundub nii... hangus ja nüüd ei lase sisse enam, netiga kõik fain.... top set läks...:(

VisaHing
13.03.11, 21:47
Meil ka.3mes arvutis gämbeltakse siin ja laksult FTP viskas kinni end.
Ja taas
OMGGGGGGGGG

Rage
13.03.11, 21:48
<ohkab>

Vandalar
13.03.11, 21:48
FT maas? Mul on.

Gettofish
13.03.11, 21:49
See on minu arust suht haige. Pikka aega neil probleemid olnud, kuidas siis selline pokkerleht oma probleemidest jagu ei saa.

Ahangama
13.03.11, 21:49
Väike crash log:))

18.01.11
30.01.11
19.02.11
03.03.11
13.03.11
...

VisaHing
13.03.11, 21:50
jah.. Väga sick.
Meil jookseb korda mööd igas arvutis FTP kinni :D

jasssass
13.03.11, 21:50
Koogelmoogel tilt on maas
natukene ainult ärritab, mitte väga palju FUUUUUCKKKKK