PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

jott
12.01.10, 00:29
Tere,

kuidas saab pending transactionit FTP-s canceldada, no kuidagi ei leia seda nuppu. Paras jama.

KIIRE ON SELLE PROBLEEMIGA, AIDAKE FTP kalad, Lenc v keegi???


Mail supporti, muud mood ei tohiks küll saada

For deposit or withdrawal inquiries, please contact:
cashier@fulltiltpoker.com

Pumper
12.01.10, 06:36
Jep, lugesin foorumitest ka, et kunagi oli olnud see cancel nupp pending transferile, aga nüüd peab ise otse ühendust võtma, et canceldada.

rrrr
12.01.10, 07:26
mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
on loogish ?

NL25 6max 1500 kätt päevas

We Will Pay You:
Daily:$24.3
Weekly:$170.09
Monthly:$741.15
Yearly:$8893.8

Olen FTPs mänginud 6-max NL25-te ca 4 kuud ja nibin-nabin olen 300 taala RB per kuu täis saanud. Volume ca 40K käsi kuus.

Pahvak
12.01.10, 10:06
No mida vähem RB tagasi saad, seda vähem oled maksnud.

flipmachine
12.01.10, 10:14
No mida vähem RB tagasi saad, seda vähem oled maksnud.
seda küll, aga lihtsalt uutele tegijatele teadmiseks, et need numbrid, mis rakeback calulatorid väljastavad ei vasta tegelikkusele ligilähedalegi.

bAttery_
13.01.10, 13:00
Tere.

Plaaniks varsti kolida FullTilti, kuna Trios on suht vähe NL10 fullring laudu, mida sooviks hakata mängima varsti. Aga küsimus iseenesest oleks see, et kui ma teeks nii 300$ deposiidi first sign-up boonuse raames, kas siis kui näiteks kogu boonus pole lahti mängitud võiks teha nii 100$ cashouti kui bankroll kasvanud 400-500$.

Ja kui teha cash-outi kas siis see mõjutab first deposite boonuse summat, et näiteks ei saagi enam 300$ suurust first depo boonust, vaid hoopis max 200$ või kaotab üldse äkki see boonus oma kehtivuse?

pikk28
13.01.10, 13:11
Olen FTPs mänginud 6-max NL25-te ca 4 kuud ja nibin-nabin olen 300 taala RB per kuu täis saanud. Volume ca 40K käsi kuus.

päris hea rb ehk siis kui ma lasen NL25 FR-s kuskil 75k käsi kuus, siis võiks rakebackiks arvestada kuskil 500 daala?

jott
13.01.10, 14:21
Tere.

Plaaniks varsti kolida FullTilti, kuna Trios on suht vähe NL10 fullring laudu, mida sooviks hakata mängima varsti. Aga küsimus iseenesest oleks see, et kui ma teeks nii 300$ deposiidi first sign-up boonuse raames, kas siis kui näiteks kogu boonus pole lahti mängitud võiks teha nii 100$ cashouti kui bankroll kasvanud 400-500$.

Ja kui teha cash-outi kas siis see mõjutab first deposite boonuse summat, et näiteks ei saagi enam 300$ suurust first depo boonust, vaid hoopis max 200$ või kaotab üldse äkki see boonus oma kehtivuse?


Minu teada võid seal välja cashida nii palju kui tahad. Boonus tuleb sul lahti mängida, seega see mis sul lahti mängitud on sinu oma ja kanna välja kui tahad. Ülejäänud boonus jääb ikkagi kehtima vana moodi. Näiteks kui sul 300$ boonus, mängid 150$ ära. Kannad papi välja. Siis 150$ boonust jääb veel lahti mängimist ootama. First depo boonuse lahtimängimiseks oli vist päris pikk aeg ka, pool aastat maybe isegi :) Seega cashout ei mõjuta boonuse summat.

vinney
13.01.10, 15:14
4kuud on boonuse jaoks

Rage
13.01.10, 15:29
ja milleks seda kanget cashouti vaja teha on.. grindi oma boonus lõpuni lahti ja siis cashouti.. mina küll kahtlustan, et boonus võib cashouti peale katkeda..

mkva
13.01.10, 16:22
Tuli siis uus kiri.

Hello xxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

The issue you are experiencing is caused by connectivity issues, please carry out the instructions below:

First, we need some information about your Internet connection. Please answer the following three questions in your reply to this email:

1) What type of Internet connection do you have?
2) What Internet service provider are you using?
3) Are you using a wireless Internet connection?

Next, we would like you to run a traceroute and email it back to us. The traceroute will help us determine why your connections to the server may be weak and target the source of the issue.

To generate and send a traceroute report, please follow these steps:

If you are running Windows XP, please follow these three steps:

1) Click on "Start" and select "Run...".
2) Type "command".
3) Select "OK". This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

If you are running Windows Vista, please follow these three steps:

1) Click on the Windows logo in the corner of your screen.
2) In the "Start Search" field, type "command".
3) Press the "Enter" key. This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

After loading the command prompt window, just follow these four steps to complete the traceroute:

1) In the command prompt window type the following: tracert 12.345.67.8 and press "Enter".
2) When you see "Trace Complete" in the bottom of the command prompt window, right-click inside of the window and choose "Select all".
3) Press the "Enter" key to copy the command prompt text to the clipboard.
4) In your reply to this email, press "Ctrl" + "V" to paste the command prompt text into the body of the email.

Once we receive your traceroute report and response to our questions, we'll be able to determine the best way to assist you.

Thank you for your cooperation. If you have any questions or concerns, please feel free to contact us. We're always happy to help.

Regards,

David
Technical Representative
Full Tilt Poker Support

Pole üldse mingi itivend, seega ei saa üldse aru, et mis see ingo ananb neile ? Sellega ma saan hakkama tho, mida nad tahavad.


Ma nüüd teen selle commandi värgi ära, aga oskab keegi öelda, mis onfot see annab neile, et mida nad sealt näevad. Ma nii võhik et ei tea midagi selle koha pealt.

jott
13.01.10, 17:02
The tracert command is used to visually see a network packet being sent and received and the amount of hops required for that packet to get to its destination.

Põmst sa ei data vahetus sinu ja ftp läbi ei käi otse. Vahepeal erinevad 'hüppekohad', neid nad saidki sellega. Ei kujuta ette küll kuidas nad seal selle vea peaks üles leidma.

flipmachine
13.01.10, 19:38
1) Kui kaua laekub teil rakeback( laekumise all mõtlen, ilmub nähtavale sinna fulltiltrakeback kontole) , kui tegite fulltiltrakeback.com kaudu ?
2) Kas ma võin kasutada FTP-sid boonuse lahtimängimsie ajal ala turniirideks või muuks?
3) Kuidas iron maniks saab ?

jott
13.01.10, 19:58
1) Kui kaua laekub teil rakeback( laekumise all mõtlen, ilmub nähtavale sinna fulltiltrakeback kontole) , kui tegite fulltiltrakeback.com kaudu ?
2) Kas ma võin kasutada FTP-sid boonuse lahtimängimsie ajal ala turniirideks või muuks?
3) Kuidas iron maniks saab ?

1) Paari päeva jooksul on nähtaval vist, aga ei vaata igapäevaselt sinna
2) Jah
3) Iron man tasemed: mingi hulk päevi kuus peab teenima vähemalt teatud arv FTP-sid
pronks: 15p 100FTP või 20p 50FTP
hõbe: 15p 200FTP, 20p 100FTP, 25p 50FTP
kuld: 20p 200FTP või 25p 100FTP
iron: 25p 200FTP

flipmachine
13.01.10, 20:32
iron: 25p 200FTP ehk pean 25 päeva järjest igapäev teenima min 200ftp ? noo sellisel juhul pole probleemi 8)

mkva
13.01.10, 20:51
Üldiselt on kõik ? Saadeti mind nö viisakalt pe*se ?

Hello xxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support and sending the necessary reports.

Upon reviewing the reports, I do not see anything that would drastically affect the connectivity at your end. However please be advised that traceroute report shows the connectivity status at a particular time only.

What you are encountering may be due to Internet latency. Internet latency or most commonly known to online gamers as "Lag" can cause screen freezes and can keep an online game from running smoothly.

If you're using Windows XP or Vista, we recommend you follow the steps below to help improve the performance of the Full Tilt Poker software:

1) Close Full Tilt Poker.
2) In the "Start" menu, select "Control Panel".
3) Select "Internet Options". Note: If you don't see this option, please click on "Switch to Classic View" in the left hand pane).
4) In "Internet Options", select the "Connections" tab.
5) Click the "LAN settings" button.
6) Ensure that all check boxes with "LAN settings" is unchecked.
7) Select "Apply" and then "OK" to save any changes.
8) Log in to your Full Tilt Poker account.

We have also received reports of performance issues on Windows Vista. Windows Vista has the ability to run programs in different compatibility modes.

To configure the compatibility mode for Full Tilt Poker, please try the following:

1.) Locate the file "FullTiltPoker.exe" and right click on it.
2.) Select "Properties" from the menu.
3.) Select the "Compatibility" tab.
4.) Check "Run this program in compatibility mode for:".
5.) Choose to run the program in "Windows XP Service Pack 2"compatibility mode.
6) At the bottom of the window under "Privilege Level", make sure that "Run this program as an administrator" is checked.
If this is not an option for you, you will need to log out, and log back in as administrator to see this option.
7) Click "Ok".

Please let us know if the above steps resolve the issue or if you require further assistance.


Next, regarding your tournament; we understand situations like these are frustrating. However, we have determined our servers were fully operational at the time of your disconnection, and we cannot make adjustments because of Internet conditions beyond our control.

Before you connect to our software, your internet connection travels through 5 to 30 different third party servers, none of which are owned by Full Tilt Poker. If any of those servers are experiencing technical difficulties, your connection to our servers will be affected. When you sit at a table or tournament, you accept the potential risks playing in an online card room, and we are unable to assume responsibility for external connectivity issues.

We have reviewed tournament 130570273 and note that you were able to connect and actively participate in this tournament.

We appreciate your understanding, and if you have any questions or concerns, please feel free to contact us at any time.


Regards,

Tyge
Technical Representative
Full Tilt Poker Support

blah
13.01.10, 21:38
lol, see 1 või 0 kaardi jama nii vana ja tuntud teema juba, eniway, oleksid pidanud käe ajal sisse/välja lylitama show 4 color deck, või muutma laua theme classicult racetrackiks või vastupidi, vist aitas ka laua suuruse muutmine, ei mäleta enam.

mingit lootust raha tagasi saada kindlalt ei ole ja kui FTP hakkaks kõigile kel see juhtunud on raha maksma oleks FTP pankrotis kiiresti. ole parem õnnelik et juhtus alles esimest korda.

mkva
13.01.10, 21:44
lol, see 1 või 0 kaardi jama nii vana ja tuntud teema juba,


Tõesti ?

Mulle tuli see näiteks üllatuseks, et üldse sellist jama võib tekkida sellises suures pokkeriruumis.
Tean, et Triobetis on selliseid kalasi palju olnud, aga poleks uskunud, et ... ahh midaiganes.

jott
13.01.10, 23:01
iron: 25p 200FTP ehk pean 25 päeva järjest igapäev teenima min 200ftp ? noo sellisel juhul pole probleemi 8)

Isegi mitte järjest. Kuu jooksel 25 päeva

vinney
14.01.10, 13:31
first depo boonuseks on vaja kohe esimese korraga 600 sisse kanda? 400+200 ei sobi neile?

runnar
14.01.10, 13:32
obv ei sobi, 200 pole ju first vaid second depo

Godspeed_EJ
14.01.10, 13:33
first depo boonuseks on vaja kohe esimese korraga 600 sisse kanda? 400+200 ei sobi neile?


Jah / Ei

vinney
14.01.10, 13:37
FML

jott
14.01.10, 14:37
anna teada kui ruttu kätte saad selle junni, et kas tuleb käbe nagu starsist (paari päevaga) või on tavapärane ftp waiting time.

Täna sain kätte. Poolteist kuud

tilps
14.01.10, 14:50
Oskab keegi öelda kui ma teen näiteks aletes jaanuarist kuni juuni lõpuni(6kuud siis) iga kuu iron mani taseme ära kas siis juuli kuus saan 600$ boonust + need medalid? Ja annab see ironmani tegemine veel midagi?

rrrr
14.01.10, 15:14
Oskab keegi öelda kui ma teen näiteks aletes jaanuarist kuni juuni lõpuni(6kuud siis) iga kuu iron mani taseme ära kas siis juuli kuus saan 600$ boonust + need medalid? Ja annab see ironmani tegemine veel midagi?

Noh medalite eest saad omakorda boonuseid osta. See on plussi poolelt.
Miinuse poolelt aga selle 600$ pead sa pooleteise kuu jooksul lahti mängima ja see võtab aega umbes-täpselt 12000 punkti. Tuleb lahtimängimise aja jooksul su rakeback 600*0.27=134$ väiksem. Ehk boonuse võrra arvestatakse sinu teenitud rake väiksemana. Seega ka rakeback on väiksem.

ok2aa
14.01.10, 18:00
Noh medalite eest saad omakorda boonuseid osta. See on plussi poolelt.
Miinuse poolelt aga selle 600$ pead sa pooleteise kuu jooksul lahti mängima ja see võtab aega umbes-täpselt 12000 punkti. Tuleb lahtimängimise aja jooksul su rakeback 600*0.27=134$ väiksem. Ehk boonuse võrra arvestatakse sinu teenitud rake väiksemana. Seega ka rakeback on väiksem.


see ei ole tõsi. end year bonus ei tule rakebackist maha

jott
14.01.10, 18:39
iron-man chipi saab endale külge!

low-flow
15.01.10, 11:23
Ei viitsi kogu teemat läbi lapata, aga et kas on mingit ametlikku infot, kunas tuleb see update, et FR on min BI 40 bb?

nikitheone
15.01.10, 11:26
imo lükati see jaanuari lõpuni edasi

ment52
16.01.10, 15:33
http://www.fulltiltpoker.com/25-million-double-guarantees-week?utm_id=171

FTP kahekordistab 25ndast 31. jaanuarini kõikide turniiride guaranteed!

flipmachine
16.01.10, 19:16
Tavalisele mängijale 27% + ca 3% FTP punktidest, seega ca 30%.
Kuidas see täpselt toimub ?

Ja selle iron maniga ..kas see 25 päeva läheb käima kuu 1 päevast nt 1.veb-28.veb, et kuukeskelt alustades pole lootust iron maniks saada?

altzie
16.01.10, 19:26
ühes kuus pead teenima 25'l päeval 200 FTP'd.. kui alustad kuu keskelt, siis ei tule neid päevi 25 täis lihtsalt :)

nikitheone
18.01.10, 22:28
Homme peaks tulema FTP uuendus

ment52
18.01.10, 23:07
http://twitter.com/ftpdoug

Kella 2st päeval umbes peaks see uuendus toimuma, tähtis sellepärast, et selle uuendusega tõstetakse standard laudades min buy-ini.

Pumper
19.01.10, 09:03
Superuudis, see FTP üks suur viga oligi massiline shortstackimine.

nomerlot
19.01.10, 10:02
Superuudis, see FTP üks suur viga oligi massiline shortstackimine.


Kas tildis on massiline SS hullem kui PS-s?

nikitheone
19.01.10, 10:04
jah, sest seal hetkel puuduvad min 50 bb lauad ning deep lauad ei kompenseeri seda

Unabomber
19.01.10, 12:41
ei saa fulltilti sisse:/ kellegil veel sama probleem?

tilps
19.01.10, 12:50
ei saa sisse jah.
ju siis toimub see uuendus kell kohe kaks kah ;)

Pahvak
19.01.10, 13:03
Kui sisse saate, rääkige kas standard lauad on 40bb min. :)

Rage
19.01.10, 13:07
Kui sisse saate, rääkige kas standard lauad on 40bb min. :)
35BB on miinimum (Y) ;D :D ;)

Marek K.
19.01.10, 13:12
welcome to the rush poker :D

Unabomber
19.01.10, 13:20
yeah..rush poker rules:)

PokerDevil
19.01.10, 13:21
http://w.fulltiltpoker.com/rush-poker?src=rushlobbymia

Rage
19.01.10, 13:22
yeah..rush poker rules:)
HUDi fännide jaoks mitte.. kui sul iga käsi on uus seltskond lauas, siis su HEM ei jõua nii kiirelt state lauda kuvada..

setoverset
19.01.10, 13:36
täitsa vinge asi tundub see Rush Poker :)

PokerDevil
19.01.10, 13:37
HUDi fännide jaoks mitte.. kui sul iga käsi on uus seltskond lauas, siis su HEM ei jõua nii kiirelt state lauda kuvada..


Seda parem. Nuts asi see rush. :)

Pahvak
19.01.10, 14:06
35BB on miinimum (Y) ;D :D ;)


FTP WTF! SS elu muutub üsna kibedaks. 35bb on piisavalt deep ja kui nad paar pisikest poti võidavad on nende stack juba suurem. SS mehed kolivad nüüd oma rolliga minema või ma võtan lihtsalt neilt raha ära. ;)

lenC
19.01.10, 14:12
Seda parem. Nuts asi see rush. :)

teeb fishid nittideks ju :(

Unabomber
19.01.10, 14:17
rush on ikka väga nit mäng..kui keegi raiseb, siis kõlbab ainult AA:)
aga seda on hea turna kõrvale lasta:)

nomerlot
19.01.10, 14:19
Mulle jääb arusaamatuks positsioon ja blindid. Random?

Ja üldiselt tundub see mõtlemises aste allapoole mäng. Mängid puhtalt kaarte, mitte inimesi. Kvantiteet vs kvaliteet.

variatsioon
19.01.10, 14:25
täitsa vinge asi tundub see Rush Poker :)

+1
ei tea kas keegi juba 16laual ka rushib?

lenC
19.01.10, 14:26
+1
ei tea kas keegi juba 16laual ka rushib?

hakkad iseenda vastu mängima?

krayzie
19.01.10, 15:21
põnev uuendus. huvitav mida see shortstackerite armee nüüd ette võtab

nikitheone
19.01.10, 15:22
HAHAHAHAAHHA:

shortstackers owned:

C. Shallow tables: We've introduced a new table type called "Shallow" which has a 20bb min and 40bb max as its buyin range. We debated this quite a bit (our other option was to lower the min buyin at Cap tables to 20bb) but ultimately decided Cap was a different enough game from what Shallow will be that it was worth creating the new type of table. So while I apologize for the addition to lobby clutter (although with the Standard View lobby you can filter to your heart's content!) I do think this was the best way to provide the vast majority of players with the game of their choice.

las mängivad nüüd omavahel :P

nikitheone
19.01.10, 15:24
ja veel üks lahe asi:

7. who cares about short stacks, MORE AVATARS.

- We have a woman avatar who will flip out and cut your head off coming soon

Ahangama
19.01.10, 15:33
Rush päris huvitav,, nittide paradiis.

e: kas teil pt3 loeb käsi sisse?

nikitheone
19.01.10, 15:34
tegelt on rush hea selleks, et ironmani punkte koguda

kilu6
19.01.10, 16:23
Heh, mida selle hand history tooliga peale hakata.

-------------

We want your help. As a valued player on Full Tilt Poker, you've been specially chosen to participate in a Beta test of our new Hand History Request tool.

This new feature will let you request and download hands you have played on Full Tilt Poker. Our new Hand History Request tool will provide you with the exact information you're looking for quickly and easily.
...
Sincerely,

Full Tilt Poker

flipmachine
19.01.10, 17:11
keegi teab ,mis selle FT softiga lahti on . nädal tagasi oli sama asi -.- kui hakkan sisselogima, siis puuduvad igasugused kirjad softis ..kui login lõplikult sisse siis sama asi ..soft ise töötab , aga kusagil ei ole kirju !!!. pm soft uninstall-install ainult aitab. kellegil teadmisi selle jama kohta?

Timpz
19.01.10, 17:14
keegi teab ,mis selle FT softiga lahti on . nädal tagasi oli sama asi -.- kui hakkan sisselogima, siis puuduvad igasugused kirjad softis ..kui login lõplikult sisse siis sama asi ..soft ise töötab , aga kusagil ei ole kirju !!!. pm soft uninstall-install ainult aitab. kellegil teadmisi selle jama kohta?

HEM impordib valest folderist

flipmachine
19.01.10, 17:21
misasja? see põhjustabki sellise probleemi? ma olen HEM-i seadistanud tervest FT kaustast käsi võtma, kuhu ma täpsemalt ta suunama pean ?

Timpz
19.01.10, 17:48
FAQis kirjas kuhu, ise ei mäleta hetkel
HEM FAQ

lenC
19.01.10, 17:49
wtf. FTP lobbyst vaata, seda saab muuta, ei mäleta mis defaultis on

bob
19.01.10, 18:46
Rushisin ka 1h ja tundus nagu peliks mingi suure turka bubbles, aint folditi mulle. No eriti pelima ei hakka aga kui turnalaude veel vähe lahti jääb ja uusi ei viitsi, siis hea rushida kõrvale.

nikitheone
19.01.10, 20:18
mis sellest arvad lenc? - http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/how-crush-ftp-rush-tables-discussion-thread-689327/

ok2aa
19.01.10, 21:16
rush poker - awesome

daljoh
19.01.10, 21:23
kuidas ma win7 FT update teen?

panen FT käima tuleb kiri et new version on saadaval klikin OK ja....mitte midagi ei juhtu!!!

what next?

E: olemas. tirisin kodukalt neil install faili ja see tegi update ära!

R1naldo
20.01.10, 03:03
rushi pole hea mängida pohmelliga, pea hakkab ringi käima raisk

rohelinekonn
20.01.10, 03:20
Proovsin kah rushi olid vanast ajast paarkend doltsi FT. Peab mainima et suht lahe oli 1 lauaga mütata.

R1naldo
20.01.10, 04:07
rush poker on imo suurepärane neile kes ei viitsi pikkasid sessioone teha, nüüd saab käte arvu kätte sitaks kiiremini. ma võtsin kõik need 11 lauda lahti, no ütleme nii et see oli päris keeruline :D

Unabomber
20.01.10, 14:22
kuidas rush pokeris rake'ga on?

Rage
20.01.10, 14:52
kuidas rush pokeris rake'ga on?
no miks ta peaks tavalisest lauast erinema?

variatsioon
20.01.10, 14:55
aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?

Rage
20.01.10, 15:03
aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/view-rush-poker-bad-poker-689666/

selle teema lõpp on ka suures osas Rushile pühendatud
http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/official-2010-ftp-regs-thread-672191

http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/how-crush-ftp-rush-tables-discussion-thread-689327/

ranka
20.01.10, 16:57
aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?


Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.

Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.

eddi
20.01.10, 17:07
Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.

viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good

Kaitz20
20.01.10, 18:40
Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
Väga tubli töö Full Tilt (Y)

Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)

nikitheone
20.01.10, 18:56
kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.

Pahvak
20.01.10, 19:06
kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.


See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.

kilu6
20.01.10, 19:07
Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.


Heal regularil peaks olema paljud teised head regid teada, seega color tagid peaksid andma eelise.

Aga ootame HU rush tableid, siis saab Diadema mängu tulla ;D

ment52
20.01.10, 19:51
Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
Väga tubli töö Full Tilt (Y)

Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)


Põhimõtteliselt sa väidad, et sul on readideta mängides edge suurem?

Shortstackid ei tee enam tavalistes laudades ka tüli enam btw kui sul selle update kõige tähtsam osa kahe silma vahele jäi.

nikitheone
20.01.10, 19:55
See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.


lol, ei. see on lisaväärtus.

Kaitz20
20.01.10, 20:00
Ma ei tea. St ma pole kindel, et ma suudaksin vastast ära kasutada, kui ma temaga koguaeg ühes lauas mängin ja ta on enamvähem 22/18/3 statiga ja 3-betib suht hea sagedusega. Rushis ma saan teha otsuseid väga palju instiktist lähtuvalt. Ehk kui oleme deep ja ma olen positsioonis, miks mitte 3-bettida KJs ja siis ka callida 4-bet ip ? :D kui arvad, et vastane võib seal 4-bet bluffida ning sul on hea käsi.
Kuna ma teen otsuseid u sekundi jooksul, siis mulle lihtsalt rush meeldib ja ma ei pea omama väga suure reade vastaste kohta, et neid seal võita.
Näide: http://www.pokerhand.org/?5102865
Mis kasu oleks mul eelnevates readidest, kui me oleme mõlemad deep, mis muudab mängu algset iseloomu ja seda kuidas ta otsustab enda käsi mängida. Lihtsalt tuleb üritada nii hästi kui suudad vastase panna käte peale, mis antud juhul oli kas busted flushdraw või AJ. Kuna mul endal A high flushdraw, siis tean, et tal midagi näit AK/AQ pole ja kuna busted flushdraw hulga tõenäolisem käte kombinatsioonide osas, siis river on call isegi unknown vastu.

PS! Ja shortstäkid ei olnud tõesti minu postituse ajendiks, lihtsalt on hea, et neid rushis pole,kuna väga vilets oleks mängida 300bb deep aj pead koguaeg vaatama, kas keegi tahab minna 20bb all-in või mitte

lenC
20.01.10, 20:13
mujal ka enam pole, regular laudade min bi tõsteti 35bb peale

ranka
21.01.10, 01:00
viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good


Mida deepim on stäkk, seda vähem mängivad ülepaarid ja top-paarid ning seda rohkem väärtust on tõmbekätel - suited connectorid, gapperid, väiksed taskupaarid jne. Fish ei armasta eriti foldida ja kui tema avab 100BB MP-lt näiteks 98s-iga ja sa 3betid AA-ga siis enamus ajast on see kasumlik ükskõik, mida fish ka ei tee (sa ootad calli). Kui on stäkid 200BB siis fish ikka ei foldi aga nüüd on ta implied oddsid juba tunduvalt paremad, et call võib isegi toota kasumit eriti siis kui sa pead fishi fishiks, kes alati ülemängib oma top-paare vms. ja maksad ta enamus ajast välja. Kui fish floppab isegi top paari siis isegi tema ei ole nõus sul stäkki välja maksma või veel hullem võib mõista, et see käsi võib talle maksma minna 200BB ja loobub koheselt.

Ühesõnaga mida deepimad on stäkid, seda rohkem peab mängima postflopis ja seda rohkem peab mängima käsi, millel on suure käe potentsiaal, seda tänu implied oddsidele. Mida väiksemad on stäkid, seda rohkem väärtuslikumaks muutuvad suured paarid ja suured kaardid.

lenC
21.01.10, 03:32
ma tahaks rushi kohta seda ka öelda, et ärge mingeid järeldusi a la "ma crushin seda mängu" ja "hakkan rushi-proks" tegema, see mäng on kuradi soft lihtsalt sellel põhjusel, et see on uus asi, kuhu on fishid kogunenud ja enamus regid on kas liiga tightid või liiga loosed(oojee openraisin ATC suudan mina igatahes läbi näha - mängijad korduvad üsna tihti).

Oleneb fishidest, aga ma eeldan, et mõne kuu pärast on seal winrated nullile lähemal kui "tavalises" pokkeris, mis tähendab super-high variance'it.

minuraha
22.01.10, 12:40
Ilmselgelt on see ülimalt populaarne praegu. Ei tea, kas pokerstarsi vennad nats muretsevad ka sellise uuenduse pärast konkureeriva saidi poolt?

timukasr
23.01.10, 10:34
See rush poker on sitax coooool :O täiesti metsas, kui starsi selline asi varsti ei teki, siis liigutan rolli sealt ära.

taipupole
23.01.10, 14:20
See rush poker on sitax coooool :O täiesti metsas, kui starsi selline asi varsti ei teki, siis liigutan rolli sealt ära.


ps alex scott 2+2 foorumis:

I have the utmost respect for Full Tilt, and particularly for their willingness to bring new innovations to the online poker market.

That said, PokerStars turned down the Rush Poker idea about three years ago because we didn't feel it was right for us or our players. That doesn't mean we won't offer it or something similar in future if there is player demand, but it definitely won't be any time soon (even 'PokerStars soon').

vapsik
23.01.10, 15:52
Võin rahustuseks öelda neile, kes rushi proovinud pole, siis midagi erilist see ei ole. Endal sai 5 minutiga sellest isu täis.

taipupole
23.01.10, 20:30
Võin rahustuseks öelda neile, kes rushi proovinud pole, siis midagi erilist see ei ole. Endal sai 5 minutiga sellest isu täis.


Proovinud pole, kuid tundub, et on ühe lauaga 24l laual mängimine.

ristijeesus
23.01.10, 20:47
Päris nii hull pole, aga 400 kätt tunnis teeb kenasti ära.

egerth
24.01.10, 08:53
Eile 4 laual 4 tunniga 8000 kätt. Nii et suhteliselt kiire mäng ja saab kiirelt sobilike lehtedega mängida.

kalkaan
24.01.10, 10:03
Debiilikute formaat. Mida sitemini mängid, seda paremini hitid.

egerth
24.01.10, 10:48
Väsitav lahmimine on tegelikult. Suhtelislt automaatselt käib värk.

vinney
24.01.10, 10:56
Debiilikute formaat. Mida sitemini mängid, seda paremini hitid.
sul läheb siis nagu aru saan?

ranka
25.01.10, 10:03
Kui RB oleks FTP-s siis klõbistaks iga päeva tunnikese rushi - väga lõõgastav tava mängule. Aga kuna rakebacki ei ole ja vana konto peal seisab raha siis ei hakka uut tegema ning rahasid liigutama.

Tylos
25.01.10, 10:07
Kui RB oleks FTP-s siis klõbistaks iga päeva tunnikese rushi - väga lõõgastav tava mängule. Aga kuna rakebacki ei ole ja vana konto peal seisab raha siis ei hakka uut tegema ning rahasid liigutama.


Miks ei kysi endale RB-d?

ranka
25.01.10, 10:14
Miks ei kysi endale RB-d?


3 x olen teinud. Iga kord tulnud kiri, et saadavad rakebackprosse kirja ja võetakse ühendust aga kordagi ei ole tehtud... Viimane krod saatsin ka PTR andmed ja näitasin oma rake maksmise võimekust. Aga kui ei taha siis ei taha.

egerth
25.01.10, 10:45
Tõesti väga imelik. Küsi kuidas rrrr omale RB sealt sai :) Kirjavahetus oli metsik :P

rrrr
25.01.10, 12:42
Tõesti väga imelik. Küsi kuidas rrrr omale RB sealt sai :) Kirjavahetus oli metsik :P

Vahe oli ilmselt selles, et ma polnud raha peale mänginud - ainult konto oli tehtud. Aga päris kaua punnisivad vastu.

Tylos
25.01.10, 13:18
Vahe oli ilmselt selles, et ma polnud raha peale mänginud - ainult konto oli tehtud. Aga päris kaua punnisivad vastu.


See pole kindlasti p6hjus.M2ngisin ise paar aastat enne seda,rahad k2isid sisse-v2lja.Samas piisas mul RB saamiseks vaid yhest kirjast ftp supporti ja yhest kirjast kindluse m6ttes RBP aadressil.

ranka
25.01.10, 15:49
See pole kindlasti p6hjus.M2ngisin ise paar aastat enne seda,rahad k2isid sisse-v2lja.Samas piisas mul RB saamiseks vaid yhest kirjast ftp supporti ja yhest kirjast kindluse m6ttes RBP aadressil.


See on suur põhjus. Kui ei ole raha peale kandnud või/ja pärisraha peale käsi mänginud siis saab iga vend RB-ga konto. PM mulle ja rakeback on garanteeritud.

kollane
25.01.10, 17:24
kaua first deposit boonust lahti mängib? Palju umbes käsi?
50NLis
max $600 ikka
äkki keegi targem oskab õelda

Kaitz20
26.01.10, 08:53
Ma kandsin sisse 480$, miskipärast krediitkaart rohkem ei lubanud, alustasin nl 25 sh ja kokkuvõttes kulus vic mingi paar kuud.
Rush pokerriga saab ilmselt vähem kui kuu ajaga hakkama. Samas 600$ võib nl 50s ka väga kiirelt ära kaduda.

Ghost0
26.01.10, 09:17
kaua first deposit boonust lahti mängib? Palju umbes käsi?
50NLis
max $600 ikka
äkki keegi targem oskab õelda

Ma olen full tiltis NL50 mänginud 37K kätt, selle ajajooksul sai ka 600$ boonus vabastatud.
Kahjuks ei mäleta täpselt kas tegin ftp'st kohe peale boonuse vabanemist minekut või mängisin veel(tõenäoliselt mitte).

-andres-
26.01.10, 12:47
Keegi oskab miskit rääkida fulltiltrakeback.com VIP programmist. Seal see VIP rakeracee. 25 enim maksnud saavad osa 7.5k$ auhinnafondist. Otsisin ise, aga ei suutnud leida, palju seal esimesed kohad ja 20'da koha piirimail mängijad rake'i kokku maksavad?

ranka
26.01.10, 15:29
Keegi oskab miskit rääkida fulltiltrakeback.com VIP programmist. Seal see VIP rakeracee. 25 enim maksnud saavad osa 7.5k$ auhinnafondist. Otsisin ise, aga ei suutnud leida, palju seal esimesed kohad ja 20'da koha piirimail mängijad rake'i kokku maksavad?


Ka läbi meie lehe liitudes võtad osa FTP Rake Racest. $21,000 kuus, iga 10 päeva kohta $7000.

raunsz
28.01.10, 00:21
Oskab öelda keegi, kuidas full tilt's seda kellaaega muuta seal? :(

Tänan!

taavi
28.01.10, 00:27
Oskab öelda keegi, kuidas full tilt's seda kellaaega muuta seal? :(

Tänan!


Ei saa muuta kahjuks.

nikitheone
28.01.10, 09:21
see on plaanis ära muuta.

flipmachine
28.01.10, 17:07
Nüüd grindin end segaseks !

We've increased your table limits to the maximum our system allows. You
can now play up to 16 tables at the same time, including ring games, Sit
& Gos and multi table tournaments!

variatsioon
28.01.10, 17:30
Nüüd grindin end segaseks !

We've increased your table limits to the maximum our system allows. You
can now play up to 16 tables at the same time, including ring games, Sit
& Gos and multi table tournaments!


enne oli ka ju 16?

lenC
28.01.10, 17:40
default on 8

flipmachine
28.01.10, 18:03
8 oli jah . Alguses peale paari päeva mängu küsisin ,et kas saaks rohkem laudu ,siis vastati ,et vee mitte. Lasin siis mingi 30k kätt juurde ja nüüd 1h sain vastuse ja rohkem laudu.

tilps
28.01.10, 18:32
Kui kanda fulltilti see first deposiit boonusena 600$ ja siis kohe peale seda 200$ withdrawal teha panka siis ei juhtu selle boonusega midagi?

flipmachine
28.01.10, 20:07
mina olen seda raha seal liigutanud küll ..boonusega ei juhtu midagi.

eddi
28.01.10, 23:52
võitsin satikaga ühele turnale pileti, kui unregister'n, mis juhtub?

Marek K.
29.01.10, 00:49
saad turniiridollareid, mida saad ka real-moneyks ümber konvertida väikese fee eest.

raunsz
29.01.10, 03:17
Mul küsimus. Tahan full tilti esimest depot teha - palju peaks kandma, et mingi kasu sellest boonusest oleks vms? Sorri, jah ma ei biidi üldse praegu. ;D
Ja kuhu selle boonuskoodi sisestan.
Aitäh. ;)

eddi
29.01.10, 05:37
saad turniiridollareid, mida saad ka real-moneyks ümber konvertida väikese fee eest.

tänan

Rage
29.01.10, 08:38
Mul küsimus. Tahan full tilti esimest depot teha - palju peaks kandma, et mingi kasu sellest boonusest oleks vms? Sorri, jah ma ei biidi üldse praegu. ;D
Ja kuhu selle boonuskoodi sisestan.
Aitäh. ;)
$600 tasuks kanda.. boonuskoodi värki ma enam ei mäleta..

Aadu
29.01.10, 08:47
Seal polegi mingist koodi tegelikult.

ristijeesus
29.01.10, 10:33
Soovitaks siiski liituda läbi mõne rakebacki pakkuja ja siis tuleb küll kood sisestada. Pokkeriprod pakuvad ka seda ja vajaliku info leiad pealehel ülevalt kui klõpsad rakeback nupukesel. Aga kindlasti kanna jah ikka maksimum 600, sest vabastamiseks on aega 4 kuud, makstakse 20 taala kaupa ning isegi mikrolimiitides, alates NL5-st, jõuab selle ajaga boonuse täielikult lahtimängida.

blah
29.01.10, 13:32
kuidas 6,6k FTPd ära raisata?

Rage
29.01.10, 13:43
kuidas 6,6k FTPd ära raisata?
satelliite suurematele turnadele...

runnar
29.01.10, 21:43
1800FTP sng-d on suht okid, 9st 3 saavad $26 tokeni

rrraz
29.01.10, 23:15
3 x olen teinud. Iga kord tulnud kiri, et saadavad rakebackprosse kirja ja võetakse ühendust aga kordagi ei ole tehtud... Viimane krod saatsin ka PTR andmed ja näitasin oma rake maksmise võimekust. Aga kui ei taha siis ei taha.


Try again, mul võttis 2 kuud tagasi 2 päeva max, et rakeback olemas oleks. Konto & deposiit said tehtud ~6 kuud enne seda.

-andres-
30.01.10, 05:40
Try again, mul võttis 2 kuud tagasi 2 päeva max, et rakeback olemas oleks. Konto & deposiit said tehtud ~6 kuud enne seda.

Ranka on laisk lohe ja ei viitsi jamada. No mis sa teed, kui vend selline on.

Godspeed_EJ
30.01.10, 12:10
Keegi chip case on tellinud FTst, kui on siis kaua tuli kohale?

3kuud tagasi tellisin ja tühjus. FT "nuts" support on ka silent reziimi peal

rrrr
30.01.10, 14:41
Raamat ja müts tulid 4-5 nädalaga. Praegu on tellitud 23" LG aga see tellimus sai sisse antud alles 2-3 nädalat tagasi. 3 kuud on üle mõistuse.

-Siim-
30.01.10, 14:48
Mul tulid raamatud ja särk 2,5 nädalaga, 23" LG uksetaha veidi üle 5 nädala. Ja kuna mul oli üks raamat pakist puudu, siis kirjutasin supporti, vastati samal päeval, et neil oli siis otsas see, saadetakse veidi aja pärast järgi. Aga jah öeldud on, et 6-8 nädalat, nii et 3 kuud on tõesti palju. Pommita Store supporti edasi, äkki ikka vastavad.

KeRRRt
30.01.10, 17:59
mis ajast turnadel pausid 05 hakkavad?
läksin rahus 54 suitsule ja avastasin et käed ikka käivad. :S

Despire
30.01.10, 19:35
On kellegi aimu kui turna buy in on 200$+10 $ (satikaga sain) ja kui panen unregiser, siis kui palju ma sealt raha tagasi saaksin.

Cypher0
30.01.10, 22:15
Peaks full buy-ini saama, aga kui FTP-de eest satikat tegid, saad hunniku punkte hoopis, mul oli nii vähemalt miski väiksema turnaga.

KeRRRt
30.01.10, 22:47
mis ajast turnadel pausid 05 hakkavad?
läksin rahus 54 suitsule ja avastasin et käed ikka käivad. :S


vastan ise endale.
arvuti kell oli vale fish :D:D

variatsioon
30.01.10, 23:03
vastan ise endale.
arvuti kell oli vale fish :D:D

kuidas üldse arvuti kell saab vale olla?
nagu vahepeal käsitsi krutid seda?:P

pl2tm2n
31.01.10, 11:35
ei tahaks uut kontot looma hakata, kuidas saaksin regada oma olemas oleva konto nii et saaksin rakebacki?
võite soovitada ka muid võimalusi, kus alustada, kavas teha esimene deposit kuhugi
mänginud muidu väga reinevates tubades ... põhiliselt küll mingi freerolle ja min limiite

leits
31.01.10, 18:53
Palju see min BI oli nyyd laudadesse peale updeiti, 35bb`=?

variatsioon
31.01.10, 18:54
Palju see min BI oli nyyd laudadesse peale updeiti, 35bb`=?

jp

Rage
31.01.10, 19:30
ei tahaks uut kontot looma hakata, kuidas saaksin regada oma olemas oleva konto nii et saaksin rakebacki?
võite soovitada ka muid võimalusi, kus alustada, kavas teha esimene deposit kuhugi
mänginud muidu väga reinevates tubades ... põhiliselt küll mingi freerolle ja min limiite

suhtle suppordiga meili teel

flipmachine
01.02.10, 16:17
Kas on võimalik seadistada nii, et kui laua sulgen ei hüppa lobby ekraanile ?

altzie
01.02.10, 16:48
Options - Bring lobby to front

FreakyJason
02.02.10, 08:45
Teema võib-olla läbi käinud siit, aga lehekülgi juba nii palju, et ei viitsi otsida, aga küsimus siis selline, et palju käsi tuleb mängida NL25-s, et depo boonus 600 daala täies mahus vabastada?

hoss23
02.02.10, 10:38
oli vist suurusjärgus 70-75k kätt

Rage
02.02.10, 11:48
Teema võib-olla läbi käinud siit, aga lehekülgi juba nii palju, et ei viitsi otsida, aga küsimus siis selline, et palju käsi tuleb mängida NL25-s, et depo boonus 600 daala täies mahus vabastada?
minul läks 55k käsi

FreakyJason
02.02.10, 12:40
minul läks 55k käsi


Tänud :)

vass
02.02.10, 13:09
tna ei logi mitte FT-sse sisse. Keegi teab milles asi??

daljoh
02.02.10, 13:13
hooldus

egerth
02.02.10, 13:15
Hooldus pidi toimuma kuni kella 14.00-ni.

low-flow
02.02.10, 13:28
Hooldus pidi toimuma kuni kella 14.00-ni.


Mis aja järgi?

egerth
02.02.10, 13:30
Meie aja järgi. FTP aeg on praegu 6.30

Godspeed_EJ
02.02.10, 13:34
Kui te lähete http://www.fulltiltpoker.com/ lehele, siis üleval paremas nurgas on selline link nagu "System Status".

Sealt saab inffi, mis parasjagu toimub, kui miskil põhjusel sisse ei logi.

Kaitz20
02.02.10, 15:24
Rush pokeris on nüüd ka võimalik nl 200 mängida. Huvitav millal esimene 2k pott tuleb :)

ok2aa
03.02.10, 09:45
Rush pokeris on nüüd ka võimalik nl 200 mängida. Huvitav millal esimene 2k pott tuleb :)



suht ammu juba nl200 rush poker olemas. defauldina seda lobbys ei näinud millegipärast.

Godspeed_EJ
03.02.10, 10:43
Keegi chip case on tellinud FTst, kui on siis kaua tuli kohale?

3kuud tagasi tellisin ja tühjus. FT "nuts" support on ka silent reziimi peal


wankers

Hello,

Thank you for your email. Our records indicate that your order has been
recently returned to us because it contained an incomplete address, was
left unclaimed or you were unavailable for delivery. Please forward us
your shipping address for verification and reshipment.

Thank you
Carlos
FTP Store

väga mugavalt sattus, et just saadeti kohver tagasi, kui ma järelpärimise saatsin supporti. 3 kuud oli vaikus.

Rage
03.02.10, 11:57
mhm... päris hea.. viimase updatega näeb nüüd enda folditud kaarte sarnaselt starsis.. hiir nime peale ja kaardid ilmuvad nähtavale.. vanasti nägi aint ASCII'na Ac3h stiilis

lenC
03.02.10, 12:03
kõikidest updatedest võib lugeda siit (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=16544806&postcount=1)

daljoh
04.02.10, 09:35
kas kellelgi jätab ka hand history replayer FTs osad käed välja

olen tähele pannud et peale viimast uuendust oleks nagu osad käed kadunud kui mängid

flipmachine
04.02.10, 09:42
Jah, olen ka täheldanud seda, et enam ei tule käsi hand repalyeri peale vajutades kohe nähtavale..asi vist nii, et sinna kogunevad kõik käed sessi jooksul ,sest kui kerin manuaalselt ,siis olen mängitud käe leidnud mõned käed tagant poolt. Pead ei anna ,kas see nii on. Aga muidu jah jama, sest ei sa kiirelt vaatada, mis käed teistel olid.

daljoh
04.02.10, 09:46
HU on see eriline jama ju veel!

flipmachine
04.02.10, 10:09
Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!

ok2aa
04.02.10, 13:11
Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!


ei, aga sellejaoks saad kasutada ntks outlooki vms

Karelkorm
04.02.10, 16:35
heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
ette tänades...

Godspeed_EJ
04.02.10, 16:57
loe palun. kõik, mis sa küsisid on 4x eelnevalt siin samas teemas kirja pandud

Karelkorm
04.02.10, 16:59
teema on pikk ka, aga mis sis ikka..

Godspeed_EJ
04.02.10, 17:33
hint: kirjuta otsinguse rackeback ja võta esimene vaste

kollane
04.02.10, 17:47
heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
ette tänades...




http://rakeback.pokkeriprod.com/

Rage
04.02.10, 23:44
ei, aga sellejaoks saad kasutada ntks outlooki vms
kõigil ei ole outlooki.. aga google gmaili kalender on peaaegu sama hea + saab moblaga ka syncima panna...

kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?

taavi
05.02.10, 00:18
kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?


Neid jagub igalepoole õnneks. :)

Pahvak
05.02.10, 07:37
kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?


Minu arust on lauad isegi paremaks läinud. :)

Rage
05.02.10, 10:03
Minu arust on lauad isegi paremaks läinud. :)
sama siin tegelt.. kõik rakebackprod on rushi läinud, sest sela on ikka kätearv meeletu... viimasel ajal olen suht tihti sattunud laudadesse mängima kus on 2-3 rohelise notega märgitud playerit.. varem seda nii tihti ei juhtunud:-D

Pahvak
05.02.10, 10:28
Samas trafficut vist on päevasel ajal vähem, aga kvaliteetsem. Keegi 35bb rege pole märganud? Vahel tundub, et mõni vist üritab midagi.

Kaitz20
05.02.10, 10:37
Kuna eile päeval rushis oli suht nitid koos, siis mõtlesin ka, et lähen vaatan mis tavalistes laudades toimub.
Kohutav 3-bet/4-bet sõda läks lahti, lisaks pidin callima JJ 799AQ riveri shove, sest arvasin, et vastane oli draw peal Ja lõpuks sain ikka AA vs 99 käest pähe ja otsustasin minna plod harjutama :D
Et ei ütleks nl 100 oleks kergemaks läinud.

tobi
07.02.10, 21:00
Kas Full Tiltis rakebacki ei saa sellel ajal kui käib first deposit boonuse vabastamine?

Tarq666
07.02.10, 21:01
Kas Full Tiltis rakebacki ei saa sellel ajal kui käib first deposit boonuse vabastamine?



Saab rakebacki ka!

tobi
07.02.10, 21:08
Ahsoo... hmm. Mul on rakeback pandud läbi pokkeriprode ja seal lehel näitab Gross rake 42$ Deductions 39$ Net Rake 3$ Pokkeriprod RB 0.8$
Mis need tähendavad keegi lahke võiks rumalale ära selgitada?
.p

Rage
07.02.10, 21:16
boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...

tobi
07.02.10, 22:38
ok, selge pilt, tänud!

low-flow
08.02.10, 14:34
boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...


See on nii siis igasuguse boonuse puhul, mitte ainult first depo omaga jah?

flipmachine
08.02.10, 14:42
boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...
ee. ma vabastasin jaanuaris mingi 300$ boonust ja rake maksin selle ajajooksul pea 700$ ning siiski on rakebacki saadud mingi 190$ ehk 27%

-andres-
08.02.10, 14:44
Rage'l on õigus, endal oli täpselt samamoodi. Sama asi on ka FTP kulutamisega, et läheb rake'st maha, nagu eelpool juttu olnud.

Rage
08.02.10, 14:55
ee. ma vabastasin jaanuaris mingi 300$ boonust ja rake maksin selle ajajooksul pea 700$ ning siiski on rakebacki saadud mingi 190$ ehk 27%
võibolla ironmani medalite eest ostetud boonustel on mingi teine teema.. aga mul on küll siiani depo jms boonused ja poest ostetud kraamid rake summas kajastunud..

kilu6
08.02.10, 14:58
Ironmani mid-year ja year-end bonused ja medalite eest ostetud bonused ei peaks mõjutama rakebacki.
Algboonus aga mõjutab - läheb MGR rakest maha. MGR - Monthly Generated Rake

flipmachine
08.02.10, 15:52
Ma vabastasin first depo boonust. Aga millisel hetkel nad selle siis sealt maha võtavad? Kui kogu boonus on lahti mängitud? Preaeguse seisuga on mul fulltiltrakeback.com lehel ilusti rakeback õiges suuruses. FTP-sid ei ole selle aja jooksul üldse kulutanud.

Rage
08.02.10, 16:03
no raketherakes on jah kirjas.. aga võrreldes HEMiga peaks vahe tulema..

BeerGynt
08.02.10, 23:03
heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
ette tänades...
On võimalik RB-d saada, selleks mine lehele Raketherake.com loo uus konto ja rake hakkab tulema.Ise tegin ka nii.Samas absurdne , et registreerid saidile mis lubab 27% RB-d ja kui ei pane õiget boonuskoodi siis ei saagi.Samas keegi märkis et kasulik on kastada boonuskoodi maksimaalselt et paned 600$ sisse saad 600 tagasi, aga paned 30 sisse saad 30 tagasi seega võitu ju pole mingil juhul.

Varjutus
09.02.10, 16:24
Mitu päeva see authnetication protsess aega võtab?
Sain sellise kirja:


Hello,

We are contacting you in regards to your Full Tilt Poker account.

For security reasons, we need to verify your identity and ownership of the Visa credit card ending in 3397 which has recently been used on Full Tilt Poker.

Please send clear scanned copies of the following items to cashier@fulltiltpoker.com:

1) Photo ID:
One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that shows your date of birth and the date of issue or expiry.

2) The front of the credit card listed above.

3) Bank statement(s) showing the transactions to Full Tilt Poker with this credit card. If you bank online and do not receive paper statements, please send a screenshot of your online statement(s).

Before sending copies of your documents, please ensure the following requirements are met:

* Copies must be clear and legible (96 to 150 DPI or higher recommended for scanned copies).
* The document needs to be a full page and complete (bill/pay stubs, folded papers, envelopes, and partial sections are unacceptable).
* Bills must clearly display that company's letterhead or official logo.
* Your address verification document must display the same name and address listed on your Full Tilt Poker account.
* We can only accept email attachments of 3 MB or less, and attachments can be in either JPEG (.jpg, .jpeg) or PDF (.pdf) format.

If you do not have access to a scanner, we will accept digital photos of the documents providing they meet the requirements above. If your camera has a macro feature (appears as a tulip icon), please enable it and take the photo within a 12 to 18-inch distance. If your camera does not have this option, please take the photo within a 24-inch distance.

Please note that your Full Tilt Poker account will remain suspended until we receive and verify legible copies of all requested documents.

Once we process your documentation we will contact you with an update on the status of your account.

Thank you for your cooperation.

Regards,

Alastair
Cashier
Full Tilt Poker

flipmachine
09.02.10, 16:43
Rage'l on õigus, endal oli täpselt samamoodi. Sama asi on ka FTP kulutamisega, et läheb rake'st maha, nagu eelpool juttu olnud.


Kui ma kulutaks 15k FTP-sid ..palju siis rakest maha läheb ?

edit: never mind, lugesin augusti kuu tekste, seal oli kõik vajalik olemas. pm kasutan punkte, kui kavatsen FTP-st lahkuda!

Godspeed_EJ
09.02.10, 18:06
1000 ftp =5$

15x5=75$

ranka
09.02.10, 19:34
Hi,

Thank you for your interest in RakeBackPros.

We regret to inform you that at this time we will not be able to offer you rakeback for your existing Full Tilt Poker account.

We will keep your player details and if we are able to offer you rakeback in the future we will contact you at the email address you have registered with us.

We wish you good luck in your future play on Full Tilt Poker and appreciate your interest.


Sincerely,
The RakeBackPros Team

Edu neile!

Rage
09.02.10, 20:34
proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha

Maheaatom
09.02.10, 21:32
proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha

Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise ;)

ok2aa
09.02.10, 22:05
Hi,

Thank you for your interest in RakeBackPros.

We regret to inform you that at this time we will not be able to offer you rakeback for your existing Full Tilt Poker account.

We will keep your player details and if we are able to offer you rakeback in the future we will contact you at the email address you have registered with us.

We wish you good luck in your future play on Full Tilt Poker and appreciate your interest.


Sincerely,
The RakeBackPros Team

Edu neile!


osadele on ka antud $10k boonuseid, mille vabastamise jaoks on terve aasta (e siis rakebacki asemel). proovi/uuri seda varianti

Rage
09.02.10, 22:22
Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise ;)
puusalt lasin ;-)

ranka
10.02.10, 16:58
proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha




Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise ;)


Täpselt. Mina ei saagi midagi proovida -- saadad FTP-sse kirja ja nemad saadavad edasi RakeBackPros.com'i, mis on nende affiliate.

Godspeed_EJ
12.02.10, 12:14
FTP maas jälle?

e:totaalne crash, kodukale ei pääse ka ligi

leits
15.02.10, 18:31
nende pood imeb, tellisisin mindseti ning yhe naisrte pusa nov lõpus, ple siiani saabunud. nende support vastab ka siis kui neil on hea tuju vms

daljoh
15.02.10, 19:30
standard :D

sinisebra
16.02.10, 00:30
nende pood imeb, tellisisin mindseti ning yhe naisrte pusa nov lõpus, ple siiani saabunud. nende support vastab ka siis kui neil on hea tuju vms

http://www.tarbija24.ee/?id=221631

HU grinder
16.02.10, 19:36
Vabandan ette ära, et ei viitsi seda 24 lehekülge läbi lehitseda, aga ehk teab keegi öelda kuidas on full tildis rakebacki saamisega (rakebacki diil on tehtud fulltiltrakeback.com kaudu), kas see kantakse automaatselt arvele, nagu cake pokkeris tehakse?

HU grinder
16.02.10, 19:43
Üks küsimus veel, kui tihti fulltilrakeback.com uuendab kontoseisu?

ranka
16.02.10, 23:55
Konkureeriva ettevõte puhul pöörduge küsimustega nende klienditoe poole.

Edu.

HU grinder
17.02.10, 00:29
Ok, vabandust

zyxxx
17.02.10, 00:52
Keegi oskab soovitada head skinni FT laudadele, mis silmi ei väsitaks?

Edit: Midagi sellist?

http://wonda.outphase.com/ul//newskinpitr3.jpg

OuMaiGaad
17.02.10, 00:55
Keegi oskab soovitada head skinni FT laudadele, mis silmi ei väsitaks?

Midnight

zyxxx
17.02.10, 01:30
Panin omale lihtsalt sinise laua. Täitsa ok silmadele. Kaardid vahetasin ka ära.
Fail siia ka igaksjuhuks kui keegi veel tahab silmi säästa:
http://files.getdropbox.com/u/1518253/Poker/Table.svg

daljoh
17.02.10, 08:34
Üks küsimus veel, kui tihti fulltilrakeback.com uuendab kontoseisu?

Mida sa selle all mõtled?

Muidu kantakse automaatselt mängija kontole!

zyxxx
17.02.10, 09:53
Kas keegi on selle AHK scripti tööle saanud? Või teab mõnda muud scripti mis FT laudu organiseerida oskaks?
http://overcards.com/wiki/moin.cgi/FullTiltPlanner

hoss23
17.02.10, 14:04
Kas keegi on selle AHK scripti tööle saanud? Või teab mõnda muud scripti mis FT laudu organiseerida oskaks?
http://overcards.com/wiki/moin.cgi/FullTiltPlanner

mul töötab see ahk script normaalselt(WindowsVistaga).

kollane
17.02.10, 15:15
Kas keegi on selle AHK scripti tööle saanud? Või teab mõnda muud scripti mis FT laudu organiseerida oskaks?
http://overcards.com/wiki/moin.cgi/FullTiltPlanner

noup ma ka ei saanud, tükk aega jukerdasin.

HU grinder
17.02.10, 17:02
Päris lahe kood on scriptil, aga tahaks ka tööle saada.

zyxxx
17.02.10, 17:59
mul töötab see ahk script normaalselt(WindowsVistaga).

Mis scripti versioon sul on? v0.4?

Rigged
17.02.10, 19:23
Ei tea mis ma tegin, aga full tilt ei näita enam laudu, ega mingeid kirju/optsionseid etc...

http://img168.imageshack.us/img168/9029/fulltilt.png

Marek K.
17.02.10, 19:30
gg, h2kkisid graafika failide kaustas v?

Rigged
17.02.10, 19:32
gg, h2kkisid graafika failide kaustas v?

Stars etc töötab.

kilu6
17.02.10, 23:41
Ei tea mis ma tegin, aga full tilt ei näita enam laudu, ega mingeid kirju/optsionseid etc...

http://img168.imageshack.us/img168/9029/fulltilt.png

Ks HEM on uuendatud?

lenC
17.02.10, 23:48
Valest kohast impordib HM käsi.

HU grinder
18.02.10, 11:16
Jep, endal oli sama jama, kui panna importima Fulltildi kaustast, siis lööbki kirjad kaotsi. Tuleb panna importima full tilt poker->hand history kaustast, siis on kõik OK.

Godspeed_EJ
18.02.10, 14:17
On keegi tellinud chipcase poest ja selle ka kätte saanud?

Support on selline nuts, et alb hakkab

Rage
18.02.10, 16:11
On keegi tellinud chipcase poest ja selle ka kätte saanud?

Support on selline nuts, et alb hakkab

mina tellisin mingi 4-6 jaanuaril.. + paar T-särki, siiani pole kohale jõudnud.

EDIT: ahjaa.. suppordiga pole sel teemal veel suhelnud, kuna ostu confirmation meilis on kirjas ka, et 6-8 nädalat võib kraam tulla.. kui 8s nädal mööda läheb, eks ma siis hakkan uurima.

flipmachine
19.02.10, 08:03
Kellegil aimu, kuidas oleks võimalik seda 500 chipcase tellida Eestisse.. kui üldse ? Ja kuidas nende kvaliteet üldse on ?

Strateeg
19.02.10, 10:56
Kellegil aimu, kuidas oleks võimalik seda 500 chipcase tellida Eestisse.. kui üldse ? Ja kuidas nende kvaliteet üldse on ?

Kvaliteedi kohta ei oska midagi öelda, aga kunagi jäi 2+2s silma FTP müümise teema, kus ostja soovis 500st chipcase kuhugi kesk-euroopasse, Šveitsi vist, ja tehing jäi katki kuna FTP ei saada sinna. Selle põhjal eeldan, et nad EUsse üldse ei saada seda. (võin eksida). Kahju , sest ise tahaks ka seda tellida :(

rohelinekonn
19.02.10, 11:06
Kellegil aimu, kuidas oleks võimalik seda 500 chipcase tellida Eestisse.. kui üldse ? Ja kuidas nende kvaliteet üldse on ?

seda ei saa kui ma ei eksi siis rage proovis tellida isegi kirjutas supporti et ehk leiab miski lahenduse aga öeldi ei

Rage
19.02.10, 11:08
Ei saa seda 500st chipikohvrit euroopasse, ma suppordiga vahetasin päris mitu meili, olin nõus oma BRist neile saatmiskulud jms maksma.. aga nad ei olnud nõus, ei tahetud erandit teha... tellisin omale 300se.. seda ootan hetkel..

Godspeed_EJ
19.02.10, 11:28
Ei saa seda 500st chipikohvrit euroopasse, ma suppordiga vahetasin päris mitu meili, olin nõus oma BRist neile saatmiskulud jms maksma.. aga nad ei olnud nõus, ei tahetud erandit teha... tellisin omale 300se.. seda ootan hetkel..

+1

Olen sama teema suppordiga läbi hekseldanud, ei saada nad siia midagi.

Kui imekombel peaks selle 300 kunagi kätte saama ja on korralik kaup, siis järgmise 500 lasen sõbrale Ühendriikidesse saata ja shipib sealt mulle edasi.

tobi
21.02.10, 14:27
Kas Full Tiltis on mingi värk, et kui FTP eest asju tellida, siis läheb midagi rakebackist maha? Või olen ma loodetavasti valesti kuulnud?

ment52
21.02.10, 14:30
5$ iga 1000 punkti eest läheb MGRist maha.

tobi
21.02.10, 14:32
5$ iga 1000 punkti eest läheb MGRist maha.

Et kui ma ostan 10k punkti eest endale mingi asja, siis võetakse kontolt 50$ maha või?
lol?
:rolleyes:
__________________________________________________ _____________________
Jah, lugesin esimest lehte, suht keeruliselt tõmbavad kotid taha nende punktidega : )

ment52
21.02.10, 14:34
Esimesel lehel siin teemas juba mitu korda puust ja punaseks selgeks tehtud asi.

Rage
21.02.10, 16:46
Et kui ma ostan 10k punkti eest endale mingi asja, siis võetakse kontolt 50$ maha või?
lol?
:rolleyes:
__________________________________________________ _____________________
Jah, lugesin esimest lehte, suht keeruliselt tõmbavad kotid taha nende punktidega : )
sisuliselt 50 rakest.. ehk sisuliselt jääb sul saamata rakebacki: 0.27*50=13,5

ma tellisin omale chipikohvri mingi 14000 punkti eest ja ma leidsin, et $20 on ok maksta selle eest, odavam ikka kui eestist.

akristjan
21.02.10, 20:19
kas keegi on kursis millal omaha huilo lauad rushi tulevad?

ment52
21.02.10, 20:40
How about never? Hi/lo mängijabaas pole piisav et mäng sujuv hoida imo.

tobi
22.02.10, 08:09
sisuliselt 50 rakest.. ehk sisuliselt jääb sul saamata rakebacki: 0.27*50=13,5

ma tellisin omale chipikohvri mingi 14000 punkti eest ja ma leidsin, et $20 on ok maksta selle eest, odavam ikka kui eestist.

ty Rage, pole siis asi kõige hullem jah. Ma pika taibuga ja ei saanud ennem ikka päris aru.

Tarq666
22.02.10, 09:50
Et kellegil märkamata ei jääks!!!

Fast $50
$50 or more in bonus money

In celebration of the arrival of Rush Poker* – the world’s fastest poker game – we’re offering you at least $50 in bonus money. Accept your Fast $50 bonus offer by 23:59 ET on March 14th and earn your bonus money while experiencing the best online poker action in the world.
Who is Eligible to Receive a Fast $50 Bonus?

If you’ve made your initial deposit at Full Tilt Poker and finished any active bonus by 18:30 ET on February 21st, you’ll receive a Fast $50 bonus offer immediately.

* If you have not made your initial deposit, you have until 23:59 ET on March 10th to make your first deposit and finish your 100% First Deposit Bonus. If you do so, you’ll receive a Fast $50 bonus offer by March 12th and have until 23:59 ET on March 14th to accept.
* If you have an active bonus, you have until 23:59 ET on March 10th to finish your active bonus. If you do so, you’ll receive a Fast $50 bonus offer by March 12th and have until 23:59 ET on March 14th to accept. To see if you have an active bonus, go to the Cashier in the Full Tilt Poker game lobby, then click the Bonus Account button.

In order for any active bonus to be considered finished, you either need to clear the entire bonus amount or have the bonus clearance period expire by 23:59 ET on March 10th.
How to Accept Your Fast $50 Bonus Offer

Follow these steps to accept your Fast $50 bonus offer:

1. Open the Full Tilt Poker game software and log in.
2. Click on the Requests menu at the top of the lobby.
3. Select Check my Bonus Offer...
4. A window with your bonus offer will then pop up. Click Accept Offer to activate your bonus.

How to Check Your Bonus - Fast $50
How to Earn Your Fast $50 Bonus

Get your Fast $50 bonus money by earning Full Tilt Points in any real-money game on Full Tilt Poker, including our revolutionary new poker format: Rush Poker*. Designed to keep you in the action at all times, Rush Poker* is the best and fastest way to earn Full Tilt Points and release your bonus money. You’ll play up to four times as many hands per hour compared to a standard ring game, quickly earning the necessary points to clear your bonus money.

Once you’ve accepted your Fast $50 bonus offer, you’ll have 30 days to release your bonus money by earning the required number of Full Tilt Points. You’ll clear $0.06 of your bonus for every Full Tilt Point you earn, and your bonus money will be paid out in 10% increments.

For example: if you receive a $50 bonus offer, your bonus money will be paid out in $5 increments. You’ll need to earn 83.4 Full Tilt Points per $5 increment, and a total of 834 Full Tilt Points to release your entire $50 bonus. Learn about earning Full Tilt Points.

You can keep track of your Fast $50 bonus status by going to the Cashier in the Full Tilt Poker game lobby, then clicking the Bonus Account button.

flipmachine
22.02.10, 09:56
E t pean siis depo boonuse ära grindima, enne kui saan selle 50$ võtta ? if so, siis tuleb taas äge no-life

Godspeed_EJ
22.02.10, 10:09
Keegi üle 50$ ka sai?

edit: ehk mille alusel seda jaotati?

lambiain
22.02.10, 10:21
Lõpetasin FTPs mängimise. Kontole jäi mingi 13k punkti. Kui kellelgi peaks huvi olema, siis olen avatud pakkumistele.

Toots_x
22.02.10, 15:20
Suured tänud, ilma selle teemata oleks see kindlasti märkamata jäänud.

ranka
22.02.10, 17:02
Hi Full Tilt Player,

You are now eligible to receive rakeback on all of your future play at Full Tilt Poker.

To accept this offer you need to create an account with RakeBackPros using your existing Full Tilt Poker player details.

Go to www.rakebackpros.com/signup/ and create your account.

Once you have created an account at our site you will receive an automatic notification confirming your account details. Please do not respond to this. We will contact you within a few days to confirm that rakeback has successfully been activated for your account.

Sign up today!

Important! If you have already created an account prior to receiving this message, then please let us know by contacting us at support@rakebackpros.com.

Please include your Full Tilt Poker player ID in the message and we will make sure that your account is set up correctly.



Sincerely,

The RakeBackPros Team

No virus found in this incoming message.
Checked by AVG - www.avg.com
Version: 9.0.733 / Virus Database: 271.1.1/2693 - Release Date: 02/21/10 21:34:00

Pahvak
22.02.10, 17:08
Õnnitlused! Nad ise pakkusid või piinasid veel neid veidi?

ranka
22.02.10, 17:08
Ei ole rohkem kirju saatnud peale viimast jama.

sinisebra
22.02.10, 21:54
Hi Full Tilt Player,

You are now eligible to receive rakeback on all of your future play at Full Tilt Poker.




Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?

masterpuppet
22.02.10, 22:28
Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?

LOL!!! :biggrin:

Aga huvitav, kas affiliate saab üldse pankrotti minna. Otseseid kulusid neil ju ei ole, freeroliid parimal juhul, aga need saab ära lõpetada. Pigem ikka raguevad, kui viimane mängija lõpetab nende all mängimise.
Päris tulus ettevõtmine, peaks tõdema.

ranka
23.02.10, 00:27
Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?

Ei olnudki affiliatet.

ranka
23.02.10, 00:30
LOL!!! :biggrin:

Aga huvitav, kas affiliate saab üldse pankrotti minna. Otseseid kulusid neil ju ei ole, freeroliid parimal juhul, aga need saab ära lõpetada. Pigem ikka raguevad, kui viimane mängija lõpetab nende all mängimise.
Päris tulus ettevõtmine, peaks tõdema.

Saab küll pankrotti minna. Näiteks, kui pokkerituba ei maksa sulle välja teenitud affiliate tasusid ära aga sina oled mängijatele juba rahad edastanud. Selline asi juhtus meil näiteks PokerDomes (888 võrgustiku üks tuba) ja seetõttu lõpetasime nendega suhted ära. Õnneks 888võrgustik tuli meile vastu ning kõik vanad PokerDome mängijad saavad uuesti liituda 888poker toaga (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/rakeback/room_details/room-pokerdome-to-888-migration).

Oliverk
23.02.10, 00:32
Saatsin ka arupärimise FT et ikka rakebacki saada. Ähvardasin et muidu nende tuppa mängima ei tule :D Tegelt soov oleks pelada seal küll aga ilma RB-ta mitte.


Edit

Plät nahhui. Saatsid meile vastu ja tundub et ma olen juba mingi affilliga liitund. Trademaa. Nah oli vaja freerollhunter olla.

ranka
23.02.10, 00:46
Saatsin ka arupärimise FT et ikka rakebacki saada. Ähvardasin et muidu nende tuppa mängima ei tule :D Tegelt soov oleks pelada seal küll aga ilma RB-ta mitte.


Edit

Plät nahhui. Saatsid meile vastu ja tundub et ma olen juba mingi affilliga liitund. Trademaa. Nah oli vaja freerollhunter olla.

Uuri, mis affiliatega liitunud oled. Äkki on juba rakeback konto olemas.