PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

Pahvak
13.05.11, 00:37
Kuna need rushi piletid peale boonuse lõpetamist kontole tulevad? Tahaks omahas duubleid gamblida.

rohelinekonn
13.05.11, 00:59
mul tulid 24h jooksul

Tyler Durden
13.05.11, 01:28
Ma vaatasin umbes tund peale boonuse vabastamist, et on olemas.

redddman10
13.05.11, 12:07
tegin seda mingi aasta tagasi. nii ft kui rakebackpros saatsid mind pikalt, kusjuures see saast rakebackpros isegi ei vastanud minu järelepärimiste peale. said su "nõela otsa" ja rohkem pole nende mure, päris saast suhtumine nende poolt.

mul piisas ühest kirjast ja oli olemas kohe.pole kunagi rakebackproga probleeme olnud ja rakeback iga reede ilusti olemas

karookas
13.05.11, 20:21
väga kummaline summa tuli rakeback FTilti täna - miskid sendid ainult.

Divide03
13.05.11, 20:29
Mul FT selline probleem, et panen seaded paika näiteks, et salvestab käsi jne. Kui välja login ja uuesti tagasi tulen, siis on jälle algseaded alles. Ja nii närvi ajab et pean igakord uuesti seadistama. Et äkki keegi oskab aidata mind selles osas??

suitsutihane
13.05.11, 21:05
väga kummaline summa tuli rakeback FTilti täna - miskid sendid ainult.
boonust ei vabasta?

Brancy
13.05.11, 23:26
Kas SEB VISA virtuaalkaardile on võimalik withdraw teha?

katrinclub
14.05.11, 11:33
Tundub et Pokerstars isegi võitis selle "suur reedega" nimelt paljud kolivad sinna kaasarvatud mina, sest nemad kannavad raha MB-sse mitte kauem kui 24 tunniga.Ja see on kõige tähtsam. See on nagu kasiino, mis võib väljanägema ilusam kui teine ja reeglid parem, kuid kui sulle öeldakse võidu puhul :" Tule kuu aja pärast, maksame sulle tükki kaupa, aga ära muretse sa saad oma raha". Siis rohkem ei taha seal mängida.

minbetmillionaire
14.05.11, 15:37
keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah

50CandyJoe
14.05.11, 15:48
keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah

Kuller helistab jep. Ilmselt on sul mõtekas DHLi helistada ja ise pakile järgi minna.

mikk2468
14.05.11, 18:51
EDIT: ok juba

muttaja
15.05.11, 00:03
teab keegi, kas ma saan endale määrata päevalimiidi, millest enam maha ei mängida ei saa? see, kui ise ütlen, et üle 5 buyinni miinusse minnes lõpetan ära ei aita absoluutselt. sitt enesekontroll ja tubli tilt. leidsin hetkel aint sellise võimaluse, mis ei lase teatud ajaperioodi vältel üldse mängida...

jasssass
15.05.11, 01:46
Võta kast õlut ja kutsu sõbrad külla, siis peaks päevalimiit täis olema, muidu tildil sellist valikut ei ole vist, mis sind rahuldaks

raunsz
15.05.11, 12:16
FTP -> Swed
9 tunniga

Payment Method: Visa
Amount: xxx $ (USD)

Status: APPROVED

leits
15.05.11, 13:18
cool, need kanded liiguvad kenasti indeed ... saaks netelleri ka töösse .. teisip saab 3 n2dalat mul

OuMaiGaad
15.05.11, 14:01
FTP -> Swed
9 tunniga

Payment Method: Visa
Amount: xxx $ (USD)

Status: APPROVED

Kandsid swedi visa krediitkaardile ja kas 9 tunniga tuli raha üle või lihtsalt kinnitati ülekanne? Kaua raha kohale tuleb siis umbes ei oska öelda ?

low-flow
15.05.11, 15:29
Kandsid swedi visa krediitkaardile ja kas 9 tunniga tuli raha üle või lihtsalt kinnitati ülekanne? Kaua raha kohale tuleb siis umbes ei oska öelda ?

Mul üks kanne tuli 48 tunniga ja teine 72 tunniga.

Intzsz
16.05.11, 01:25
Kuskil nägin et keegi rääkis kuidas saab Ring game ticketeid kasutada, aga ei leia preagu üles.
Kuidas ma saaks neid kasutada? 6h pärast aeguvad :D

E: nvm , rushi omad hoopis peab lahti mängima

udikaz
16.05.11, 12:17
Kandsid swedi visa krediitkaardile ja kas 9 tunniga tuli raha üle või lihtsalt kinnitati ülekanne? Kaua raha kohale tuleb siis umbes ei oska öelda ?

Kui teed väljakande eesti ajajärgi kella 3-e ajal päeval siis kinnitatakse ära üli kiirelt ja kohal on kahe päeva pärast. minu kogemus näitab, et kui esmaspäeval teed ülekande kell pool 4 pärastlõunal siis kinnitati ära 4 minutiga ja kohal oli raha kolmapäeva päeval kella 3 ajal. solid work by FTP.

leits
16.05.11, 12:40
Kõige kummalisem on see, et miks kuradi pärast nad ei saa canceldada mu Netelleri cashouti, paneks ka siis VISA'le (2.5k tuli ka kenasti sinna yle). Mis krdi system see on, raha reaalselt mul ju Netelleris ka pole ja nad v2idavad 100ga et nemad ei saa canceldada aga seda ka nad ei tea, millal nad mulle mu raha saavad kanda ... väga fucking wierd peaks mainima

EestiAA
16.05.11, 12:51
Terv.
Kuidas te swedi kannate ? VISA või local bank transfer ?.
Tahaks k.

Char
16.05.11, 17:17
Kuidas seis on FTPga, on mõtet juba raha kanda sisse?

Tundub piisavalt kindel? Tahaks mängida.

wanapagan
16.05.11, 17:26
MB kanded ei tööta endiselt.

Romka
16.05.11, 18:10
Prooviks ikka vastata õigele küsimusele. Usun, et enamik võivad öelda, et rahad on kindlad, kui MB/Neteller välja jätta saad sisse-ja väljakandeid teha vabalt.

Forlan
16.05.11, 18:38
8. Moneybookers?

- Moneybookers has been turned back on for some countries. Once it's confirmed everything is flowing smoothly more countries will be added.

Allikas: http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=130544

Loodetavasti läheb kõik smoothlylt siis.

variatsioon
16.05.11, 18:40
Kuidas seis on FTPga, on mõtet juba raha kanda sisse?

Tundub piisavalt kindel? Tahaks mängida.

ei olegi kunagi ebakindel tundunud.

depo jh.

Char
16.05.11, 18:57
ei olegi kunagi ebakindel tundunud.

depo jh.

oli ju suur skandaal.

variatsioon
16.05.11, 18:59
USAs jh.

Char
16.05.11, 19:01
USAs jh.

foorumis ka, 90% inimestest pablas oma raha pärast

variatsioon
16.05.11, 19:06
ja endiselt pablavad.. hetkel ei tööta FTPst MBsse ja netellerisse cash oudid.

Forlan
16.05.11, 19:13
Depoda ei saa ju samamoodi MBga?! Või siis ei jõua see niipea FTP kontole? Või saab ?

0ttt
16.05.11, 19:37
Kellelgi Mastercardiga pole jamasid välja võtmisel? Min. depot sain teha aga välja ei saa võtta ning ei anna mingit selgitust kah :S

Romka
16.05.11, 19:39
MAstercardile ei saagi withdrawida, ei FTP's ega ka minu teada PS'is.

0ttt
16.05.11, 19:47
Huvitav, et pakuvad siis seda varianti ja depo tuleb insta üle :S

Tarmonator
16.05.11, 19:57
No krt inimesed, mõelge natuke vahest. Obv tulevad depod insta üle, saada või enda ämm rahakotiga neile uksetaha, nad võtavad selle vastu. Pokkeritoa eesmärk on raha vastu võtta, mitte seda välja anda. Huvitav miks keegi depodes kunagi mingit adress proofi ja muud huina-muinat ei küsi?
FTP'ga seotud rahamuredest on jahutud siinsamas teemas mitu head lehekülge. MB ei toimi, Neteller depob insta, välja venib. Local bank dransfer ei toimi eestlastele. Visa krediitkaart toimib mõlemat pidi, Mastercard toimib depodes. Kui mina suudan selle sama info siit leida, siis ei tohiks see ka teistele raske olla, ometigi tuleb igal leheküljel mitu küsimust sama asja kohta.

Vabandage mu äkilisust

rrrr
17.05.11, 10:39
Oskab keegi öelda fulltiltrakeback.com kasutajatest, et mis see "Pending cashout" on:
VIP points: 18,001
Rake this month: $1,344.48
VIP status valid for: 15 Days
Pending cashout: $113.70 <- ???????????
Earn $1,156 more in rake to maintain

leits
17.05.11, 12:11
Hello Raido,

We are contacting you to advise that your withdrawal transaction 082D0881 for $x,xxx.xx has been failed. The funds have therefore been returned to your Full Tilt Poker account.

Thank you for your cooperation. If you have any questions, please feel free to email us.

Regards,

Mark
Cashier
Full Tilt Poker


Pika vingumise ning küsimise peale miks ma ei saa oma cashouti canceldada, siis lõpuks pandi lihtsalt failed ja anti raha tagasi kontole...

Seega ärge netellerit jumala pärast hetkel kasutage, kui te just kuu-kaks ei taha oodata


FTP ületas end vapsjee minu silmsi täna ... Kuna ma ei oleks elusees jõudnud oma boonust lahti mängida, tuldi veel kord vastu ..



Hello Raido,

We are contacting you in regards to your email about a possible extension of your bonus.

The request has been reviewed and unfortunately we were not able to extend the time in which you can earn the bonus.

That said, we have refunded the un-earned part of you bonus back into Full Tilt Points.

The un-earned part was valued at 233,220.00 Full Tilt Points which have now been credited to your account.

If there's anything else we can help you with, please let us know. We're always here to help.

Regards,

Pim
Full Tilt Poker Black Card Support


Well done lopuks FTP .. cashoutimiseks VISA ja only VISA .. mingis kirjas mainisid veel, et netelleriga voivad veel probleemid jätkuda pikemalt ..

variatsioon
17.05.11, 13:17
mul tuli eile cash out FTPst netelleri üle.
ehk oleksid pidanud neile vähem närvidele käima ;)

muttaja
17.05.11, 13:24
Olgem vähemalt selle üle õnnelikud, et vähemalt üks kanal, ehk VISA, töötab laitmatult

EestiAA
17.05.11, 15:34
Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.

taavi
17.05.11, 15:36
Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.

Jah.

variatsioon
17.05.11, 17:35
Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.

kaarditüübi nimi on muidu hing.

5gww
17.05.11, 18:44
On juba küsitud aga keegi ei vastanud talle, vähemalt ma ei leidnud.

Kas VIRTUAALSE visa credit kaardiga on ka võimalik depoda ja pärast cashoutida?
Proovisin depoda, aga mul ei lasknud. Äkki panin ise midagi valesti.

Ahangama
17.05.11, 18:47
Kunagi proovsin ka, ei saanud.

5gww
17.05.11, 19:31
Ok, teine küsimus veel. Proovisin tellida seda pildikaarti, aga seal on vaja ikkagi töökoha andmeid, aga kuna ma ei käi tööl, mis moodi ma selle ikkagist tellida saan. Kui ma neid andmeid ei pane, siis ta ei lase tellida.Mingeid lambi andmeid ei taha ka panna.
Nagu ma aru saan, siis enamus ei käi tööl, aga kasutavad seda kaarti probleemideta.

Ahangama
17.05.11, 19:40
Vot seda ei tea, endal oli sebis konto enne olemas ja ei olnud mingeid probleeme tellimisel. http://seb.ee/kaardid/deebetkaardid ja vali pildikaart. vbl sattusid krediitkaardi otsa kuidagi.

5gww
17.05.11, 19:57
Vot seda ei tea, endal oli sebis konto enne olemas ja ei olnud mingeid probleeme tellimisel. http://seb.ee/kaardid/deebetkaardid ja vali pildikaart. vbl sattusid krediitkaardi otsa kuidagi.

Aa, ma panin enne krediitkaardi. Mul see isic olemas, mõtlesin, et kui sealt ka deebetkaardi panen, saan pm sama hunjaa, ainult ühel on üliõpilasteema.
Eks ma siis tellin selle deebetpildikaardi.

/ty ka.

muttaja
17.05.11, 20:20
Deebetpildikaarti on jah vaja. Tegin selle jaoks spets SEBis konto. Kokku 45 minti kohapeal kontoris huiamist. Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.

Oliverk
17.05.11, 21:16
Deebetpildikaarti on jah vaja. Tegin selle jaoks spets SEBis konto. Kokku 45 minti kohapeal kontoris huiamist. Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.

Lausvale.

low-flow
18.05.11, 00:18
Kas HEM loeb Matrix SNG-sid õigesti sisse? Ma vaatan, et iga turna eest tuleb 6 sissekannet. Ma saan aru, et 4 tuleb 4 laua eest (nagu oleks individuaalsed SNG-d) ja üks tuleb Matrix prizepooli eest, aga mille eest see viimane tuleb? Mulle tundub justkui HEM näitaks, et võitsin rohkem kui tegelikult. Samas vb panen segast, palun täpsustage keegi, kes paremini teab.

bJako
18.05.11, 08:26
Pika vingumise ning küsimise peale miks ma ei saa oma cashouti canceldada, siis lõpuks pandi lihtsalt failed ja anti raha tagasi kontole...

Seega ärge netellerit jumala pärast hetkel kasutage, kui te just kuu-kaks ei taha oodata

Well done lopuks FTP .. cashoutimiseks VISA ja only VISA .. mingis kirjas mainisid veel, et netelleriga voivad veel probleemid jätkuda pikemalt ..

Mina olen peale musta reedet juba kaks korda Netelleriga raha kätte saanud. Tõsi, summad on väiksed olnud.

muttaja
18.05.11, 13:54
Lausvale.

Argumenteerimises oled sa tugev:P Päriselt läks ka 45 minti. Sulatõsi.

Romka
18.05.11, 15:20
Kindel pole aga ehk ta mõtles ''lausvale'' all seda:

Swed ei väljasta ühtegi krediitkaardi funktsiooniga asja, kui töökohta ehk püsivat ametlikku sissetulekut pole.

Oliverk
18.05.11, 15:55
Swedist saab taotleda Tudengikaarti, mis on sama tüüpi nagu pildikaart Sebis. Lisaks on võimalik saada veel 3000 krooni krediiti juurde. Loomulikult on kitsenduseks tudeng olemine aga lause, et Swed midagi ei väljasta ongi lausvale.

Pahvak
18.05.11, 16:18
Huvitav, et nüüd on krediitkaart withdrawimismeetodina populaarsemaks muutunud (right?). Sisuliselt ju tegemist mugava bank transferiga.

jasssass
18.05.11, 16:24
EMTA vb hakkab tulevikus kiusama kui tildist krediitkaardile raha lasta?

CheekyMullet
18.05.11, 16:35
Huvitav, et nüüd on krediitkaart withdrawimismeetodina populaarsemaks muutunud (right?). Sisuliselt ju tegemist mugava bank transferiga.

Andestage mu ignorantsus, aga kuidas krediitkaardile kantud raha sealt kätte saab. Kas krediidilimiidist üle jääv summa kantakse kohe arveldusarvele?

muttaja
18.05.11, 16:39
Tudeng saab muidugi tudengikaarti. Ma rääkisin aga suurest pildist. Õrna hingega nagu ma olen, tundsin end solvatuna.

low-flow
18.05.11, 17:00
Kas HEM loeb Matrix SNG-sid õigesti sisse? Ma vaatan, et iga turna eest tuleb 6 sissekannet. Ma saan aru, et 4 tuleb 4 laua eest (nagu oleks individuaalsed SNG-d) ja üks tuleb Matrix prizepooli eest, aga mille eest see viimane tuleb? Mulle tundub justkui HEM näitaks, et võitsin rohkem kui tegelikult. Samas vb panen segast, palun täpsustage keegi, kes paremini teab.

Et veenduda, et ma eile hallukat ei ajanud, mängisin täna veel 1 Matrix SNG ja tulemused samad. 25+1$ SuperTurbo 6-max ja HEM salvestas järgnevad tulemused:
http://imageshack.us/m/585/9642/matrixerror.jpg
Tulemusteks peaks olema hoopis see, et mängiti neli 5$ SNG-d, kus puudus rake ja üks 5+1$ SNG, mis kajastaks Matrix prizepooli ja kogu turna eest võetavat rake. Nagu pildil näha, siis HEM on suutnud ise tekitada mingisuguse kuuenda 5$ SNG kõige viimaseks, millesse ta ühtlasi salvestab kõik turna jooksul mängitud käed, arvutab võidetud summa ja EV ning ajaks paneb keskmise aja, mis kulus nelja SNG lõpetamiseks. See kõik muudab aga arvutused valeks, sest HEM salvestab, et mängiti 31$ eest SNG-sid, võideti 49,5$ ja saadi kasumit 18,5$ eest. Reaalsus on aga see, et mängiti SNG-sid 26$ eest, võideti 30$ ja saadi kasumit 4$.

Kas keegi teab mingit muud lahendust sellele kui et manuaalselt iga Matrix turna puhul pärast HEM-ist üks SNG lihtsalt ära kustutada?

Pahvak
18.05.11, 17:17
Andestage mu ignorantsus, aga kuidas krediitkaardile kantud raha sealt kätte saab. Kas krediidilimiidist üle jääv summa kantakse kohe arveldusarvele?

Mul endal veel esimene kanne pendib, aga nii see peaks olema jah. Tädi pangas ütles ka, et kaupmehelt (nt. paypalilt) saab raha vastu võtta ja kuna mul on tegemist deebetkaardiga krediitkaardi põhjal, siis polegi sellist asja nagu krediidilimiit.

leits
18.05.11, 17:30
Huvitav, et nüüd on krediitkaart withdrawimismeetodina populaarsemaks muutunud (right?). Sisuliselt ju tegemist mugava bank transferiga.

Lol huvitav kyll miks, netelleriga l2heb kõvasti agea ja MBsse ei ole võimalik .. seega, see ongi ainuke lahendus :)

Pahvak
18.05.11, 17:41
Lol huvitav kyll miks, netelleriga l2heb kõvasti agea ja MBsse ei ole võimalik .. seega, see ongi ainuke lahendus :)

Mõtlesin rohkem neid, kes kurtsid bank transferi kadumise üle.

low-flow
18.05.11, 18:26
Ise küsin, ise vastan. Tundub, et selline keeruline protseduur nagu HEM update tegi Matrix SNG-de importimise korda. Eile tuli HEM-i uus versioon välja, usun, et paljudel update tegemata.

Pahvak
19.05.11, 00:04
Tegin täna esmakordselt VISAle väljamakse ja konto suletud. Pean dokumente saatma. FML.

Tisko
19.05.11, 05:02
Mul endal veel esimene kanne pendib, aga nii see peaks olema jah. Tädi pangas ütles ka, et kaupmehelt (nt. paypalilt) saab raha vastu võtta ja kuna mul on tegemist deebetkaardiga krediitkaardi põhjal, siis polegi sellist asja nagu krediidilimiit.

Okei, a vabandage veel ka minu ignorantsus. Mul on SEBis "Magnet" pildiga. Misiganes see sitane kaart ka pole (ma tõesti ei tea mis kuradi junn see on, igatahes VISA), mingi järjekordne krediitkaart, kus on ka peal pilt minuga lumelauahüpet tegemas. Mul EI OLE SELLE KAARDI PIN-KOODI ja ei näe ka varianti seda taastada või sealt pealt raha edasi kanda /släshh "välja võtta". Minu MILJONI DOLLARI KÜSIMUS on seega, kas arvate, kui sinna raha kanda, siis krediidilimiidist üle jääv summa läheb automaatselt ARVELDUSkontole?? Oleks kuldne, kui see nii lihtne oleks.........

Spewmonkey
19.05.11, 06:33
Okei, a vabandage veel ka minu ignorantsus. Mul on SEBis "Magnet" pildiga. Misiganes see sitane kaart ka pole (ma tõesti ei tea mis kuradi junn see on, igatahes VISA), mingi järjekordne krediitkaart, kus on ka peal pilt minuga lumelauahüpet tegemas. Mul EI OLE SELLE KAARDI PIN-KOODI ja ei näe ka varianti seda taastada või sealt pealt raha edasi kanda /släshh "välja võtta". Minu MILJONI DOLLARI KÜSIMUS on seega, kas arvate, kui sinna raha kanda, siis krediidilimiidist üle jääv summa läheb automaatselt ARVELDUSkontole?? Oleks kuldne, kui see nii lihtne oleks.........

Edasi kandmise all mõtlesid kuskile arveldusarvele? Aga moneybookersisse vms. depoda ja sealt omakorda edasi kantida/cashoutida? Kuna magnet on päris krediitkaart, mitte lihtsalt selle funktsiooniga deebetkaart, siis peaks limiidist ülejääv raha kaardi peale kasutamiseks jääma. Kui raha sinna magneti peale cashoutid, siis võid selle kaardi/konto sulgeda lihtsalt ja sealt kontolt tõstetakse raha su tavalisele arveldusarvele. Parima vastuse saad ilmselt klienditeenindusest.

Tarmonator
19.05.11, 08:53
Niisama ei lähe see raha su arvelduskontole. Kui on üle krediidilimiidi, siis lihtsalt on, saad rohkem kulutada. Cashoutid raha sinna peale ja samal ajal helistad panga infoliinile ja kurdad, et sul PIN ununenud. Teevad sulle uue kaardi (maksab 6,xx€) ja saad oma raha kasutada.Krediitkaardilt arvelduskontole kanda ka ei saa, vastupidi aga küll. Teine variant on depoda jah MB'sse või Netellerisse, kui sa mõnda nende kaartidest omama peaks. Aga see maksab jälle, MB vist võtab 1,9% summalt vms.

ristijeesus
19.05.11, 13:47
Oskab keegi öelda fulltiltrakeback.com kasutajatest, et mis see "Pending cashout" on:
Pending cashout: $113.70 <- ???????????

Oli minulgi ja küsisin ftrb.com suppordilt. Täna sain vastuse: "Hello, Where did you find it?
FTRB Support"

Vaatan siis oma rakebacki lehte ja kadunud see pending cashout. Ok, misiganes see siis ka oli, gg ftrb!

EestiAA
20.05.11, 20:29
Keegi on korraldand või korraldab ise fullis turnasid ?...vaatasin sealt requesti alt saab ise turna teha:P.

Pahvak
21.05.11, 16:26
Kui mul on 200$ ring game ticket, kas ma saan mängida ka NL50t?

sinisebra
21.05.11, 22:45
Ma sain promoga 20$ ring game ticketi ja mängisin sellega NL5-t.

OuMaiGaad
23.05.11, 11:11
Keegi oskab öelda kui VISA kaardiga min depo teha, kas siis saab kohe max summa välja võtta, või peab 48H ootama enne kui üldse withdrawal teha saab?

Timpz
23.05.11, 11:21
Keegi oskab öelda kui VISA kaardiga min depo teha, kas siis saab kohe max summa välja võtta, või peab 48H ootama enne kui üldse withdrawal teha saab?

kohe saad

valustyng
24.05.11, 11:08
tervist, pole mitu kuud pelanud ftps, kas moneybookersi sisse/väljakanded toimivad normaalselt?

ment52
24.05.11, 12:56
tervist, pole mitu kuud pelanud ftps, kas moneybookersi sisse/väljakanded toimivad normaalselt?
Väljamaksed hetkel ei toimi.

leits
24.05.11, 13:19
krt teil pole t2na FTPs nö "hakkimist" olnud? ala et mignit nuppu tuleb 4-5x vbajtuada et mojuks .. krt mu end anett peaks timm olema

Timpz
24.05.11, 13:39
ma timeoutisin, nägin kuidas KK vahib vastu ja foldib lihtsalt, enda nett peaks samuti ok olema

ment52
24.05.11, 13:53
krt teil pole t2na FTPs nö "hakkimist" olnud? ala et mignit nuppu tuleb 4-5x vbajtuada et mojuks .. krt mu end anett peaks timm olema

2 korda viimase 2 päeva jooksul tekkinud sellised hetked, kus nupud kaovad üldse ära või siis see mis sa kirjeldasid.

FinalCollision
24.05.11, 15:16
Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.

Cypher0
24.05.11, 15:41
Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.

Tellisin monitori, oli kolme nädala pärast ukse taga. Vist on niimoodi, et ootavad kuni ports asju ühte kohta tellitud saab ja panevad korraga teele. 10 nädalat muidugi on natuke liiga palju juba, vb selle Black Friday pärast ka veits takerdub see asi. Soovitan kõikvõimalikke FTP suppordi meiliaadresse edasi pommitada, küll ükskord reageerivad.

Pahvak
24.05.11, 15:45
Mul läks ka üle 10 nädala iPodiga. Täpselt enam ei mäleta.

ok2aa
24.05.11, 15:49
Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.

jumala standard. kui tahad jõuludeks asju saada siis tuleb jaanipäeval ära tellida.

variatsioon
24.05.11, 20:24
full tildist liigu raha ikka sama hädiselt välja?

MBsse ei saa üldse ja netelleri läheb aega?

leits
24.05.11, 20:33
VISA is good .. eile ommiku tegin .. 2h tagasi vaatasi ja oli olemas ..

Pahvak
24.05.11, 20:39
Visa jah.

Aga rask88 mängib PSi NL100 laudades. :O

rrrr
24.05.11, 23:13
Kas kellelgi veel eksisteerib juba mitmendat tundi FTP-s superlag?

Lahekutt
25.05.11, 10:55
Kas keegi teab, mis hetkel rakebacki hit tuleb kui FT poest tellida? Selles suhtes, et 4 nädalat tagasi tellitud asja saan hetkel veel tühistada, seega ma oletan, et rakeback ei ole veel hitti saanud?

ristijeesus
25.05.11, 13:23
MGR hit on $4 1000 punkti kohta ja sellest siis 27% on see summa, mille võrra vähem rakebacki saad.

Lahekutt
25.05.11, 14:57
Sõnastasin veidi valesti. Tahtsin teada, et millal rakebacki hit tuleb, kas sel hetkel, kui poest asja tellin või siis kui see actually shipitakse?

low-flow
25.05.11, 16:01
Sõnastasin veidi valesti. Tahtsin teada, et millal rakebacki hit tuleb, kas sel hetkel, kui poest asja tellin või siis kui see actually shipitakse?

Peaks tulema koheselt, kui punkte kasutad ehk kui poes tellimise esitasid.

Lahekutt
25.05.11, 17:21
Peaks tulema koheselt, kui punkte kasutad ehk kui poes tellimise esitasid.

Ning kui nüüd kui mitu nädalat hiljem kui rakeback hit on saadud tellimuse tühistan order history alt, siis mis saab? Punktid saan tagasi aga rakeback?

low-flow
25.05.11, 20:14
Ning kui nüüd kui mitu nädalat hiljem kui rakeback hit on saadud tellimuse tühistan order history alt, siis mis saab? Punktid saan tagasi aga rakeback?

Selle variandiga pole kursis. Küsi suppordilt - mitte et sealt väga pädevat vastust oodata oleks, aga proovida ikka võib. Ja anna siia ka teada, kui vastuse saad. See peaks olema küsimus, mida 230 selle teema lehekülje jooksul veel kordagi küsitud pole.

Rando
25.05.11, 20:20
Visa kaartiga peab neile kirja saatma, et tahan välja võtta jah?

g00000se
25.05.11, 22:08
Mis kirja ? Kui oled teinud krediit/pildi -kaardiga deposiidi, siis lihtsalt tee cashout.

Rando
25.05.11, 23:10
Jajah, minu viga. Deposin hoopis läbi MB, ainult seda laseb selectida ja hetkel ei saa välja võtta.

Roomet
26.05.11, 05:07
Kui visaga sisse kannad, tekib see selectimise võimalus

muttaja
26.05.11, 09:21
kas neteller ikka veel ei tööta?

muttaja
26.05.11, 09:21
kas neteller ikka veel ei tööta?

mortalvombat
26.05.11, 09:31
aga nüüd?

Pahvak
26.05.11, 10:45
Neteller on kogu aeg töötanud, aga väljamaksete aeg on pikk.

Rage
26.05.11, 15:47
niihh.. sain ma siis õigesti aru, et SEBi pildikaart, mis ei ole krediitkaart, see sobib depoks ja cashoutiks?

PokerDevil
26.05.11, 16:05
Just... Seb deebet pildikaardi tegin, sai sisse ja kohe välja kantud.. kinnitati ära ka umbes 12h'ga. Eile öösel panin välja kandma ja täna oli kinnitatud.

variatsioon
27.05.11, 03:13
oot kas pildikaart=visa :D ?

keegi peaks OPsse faqi tegema.

wanapagan
27.05.11, 05:51
Sooviks ka panga kaudu väljakannet teha, aga krdi visa kaardiga mina küll ei saa...
Kst krt ma selle 3 koodinumbrit leian kui neid ei eksisteeri

timz0333
27.05.11, 10:49
oot kas pildikaart=visa :D ?

keegi peaks OPsse faqi tegema.

Jah on pildikaart ka VISA.

Romka
27.05.11, 15:38
Sooviks ka panga kaudu väljakannet teha, aga krdi visa kaardiga mina küll ei saa...
Kst krt ma selle 3 koodinumbrit leian kui neid ei eksisteeri

Tavalisele pangakaardile ei saagi, peab olema krediitkaart või siis pildikaart.

Huvitav mitu lehekülge seda veel küsitakse.

PokerDevil
27.05.11, 17:09
krediitkaart või deebetkaart.

ristijeesus
27.05.11, 17:42
OMFG!!!! Kas VISA krediitkaart või deebet pildikaart. Ülejäänud deebetkaardid ei sobi. Tegelikult sobib veel ka VISA deebet Business, kui kellelgi juhuslikult pokkerigrindimise ettevõte peaks olema.

leits
27.05.11, 17:46
Või siis deebetkaart krediitkaardi põhjal :)

Ehk nyyd sai selgeks :D

Timpz
27.05.11, 18:21
kuidas inimesed nagu ise ei loe midagi?

Cypher0
27.05.11, 19:02
SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

1. Logi sisse SEB internetipanka
2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
17. Profit.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQg7qh1kfvGMJARYeeU1KZNTxEa3pICe FwtXBq9GNPE1oORFuJ4CA&t=1

jasssass
27.05.11, 20:43
Puust ja punaselt ette tehtud :D enam selle teema kohta küsimusi ei tohiks tulla

kivisaba
27.05.11, 22:10
seda pildi kaarti saab ilma sissetulekuta kh ?

Cypher0
27.05.11, 22:15
seda pildi kaarti saab ilma sissetulekuta kh ?

Jah.

jasssass
28.05.11, 15:05
Kas keegi FTRB Bi weekly turkale on saanud regada? miski jama on jälle nagu juba tavaks on saanud

Facepoker
29.05.11, 11:38
Kas keegi FTRB Bi weekly turkale on saanud regada? miski jama on jälle nagu juba tavaks on saanud

Et sinna regada, pead turniirile eelneva nädala jooksul reiki maksma vähemalt 1$

jasssass
29.05.11, 11:43
oli rake makstud ja kõik ok selle koha pealt, enam pole nagunii vahet, see väike nikup on nüüdseks läbi, aga lihtsalt ärritab et pidevalt seesama jama ja support ka ei vasta nädalavahetusel miskit grrrrr....

tafka31
29.05.11, 11:47
kas see on probleem kui krediitkaardil ja pokkerikontol on erinevad nimed?

udikaz
29.05.11, 12:01
lol. obv et on. insta lukku pannakse su konto.

tafka31
29.05.11, 12:22
see tähendab siis, et deposiiti saab teha teise inimese krediitkaardiga aga cashouti ei saa teha?

udikaz
29.05.11, 12:26
see tähendab, et kui sa juba deposiidi teed teise inimese kaardiga siis pannakse su konto lukku. ja kui ei ole pandud siis oled kuidagi kahe silma vahele jäänud.

Pahvak
29.05.11, 12:31
Mul pandi konto lukku kui ma enda krediitkaardiga hakkasin raha välja võtma. Pidin saatma pildi id kaardist, krediitkaardi eest ja tagant (siin tuleb sul jama ilmselt) ja internetipanga screenshoti, kus on näha, et olen FTP-sse raha kandnud sellelt kaardilt.

tafka31
29.05.11, 13:07
ei tule jama...mõtlesin et enne küsin kui midagi üritama hakkan...siis tuleb ikka endale ise vastav kaart orgunnida

Cypher0
29.05.11, 13:26
see tähendab, et kui sa juba deposiidi teed teise inimese kaardiga siis pannakse su konto lukku. ja kui ei ole pandud siis oled kuidagi kahe silma vahele jäänud.

Tegin kunagi oma kaardiga sõbra kontole depo. Hiljuti hakkasin samale kaardile cashoutima esimest korda ja declined. Saatsin supporti kirja veel, vastati et oled teisele kontole deponud ja blabla, kaarti shareda ei saa mitme konto vahel. Polnud juttu ka konto lukustamisest, tegin uue kaardi ja vsjoo, kõik töötab.

udikaz
29.05.11, 14:18
lucky u:)

timz0333
29.05.11, 18:12
lucky u:)

Eks see see FTP suport vaatab jah "õunte pealt" kellelt mida küsida.

ranka
29.05.11, 19:47
Kas keegi oskab öelda kuidas seda pildikaardi teha?

lol, nali.

udikaz
29.05.11, 19:59
teeme nii et sa ei küsinud seda praegu...admini kulli pilk ika peaks nägema ju mis mõned postitused ülevalpool kirjutatakse:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=339203&viewfull=1#post339203

ranka
29.05.11, 20:26
teeme nii et sa ei küsinud seda praegu...admini kulli pilk ika peaks nägema ju mis mõned postitused ülevalpool kirjutatakse:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=339203&viewfull=1#post339203

Viitsid tsiteeri mu posti siis näed super-level trollimist :) no silmi kissitades ka leiaksid üles või kui hiire üle tõmbad :)

Romka
29.05.11, 21:36
Kas keegi oskab öelda kuidas seda pildikaardi teha?

lol, nali.

Pildikaardile saab raha välja kanda?

Mrt1989
30.05.11, 07:11
Pildikaart toimib kui VISA ju , ehk siis jah .

Facepoker
30.05.11, 13:49
Kaua läheb aega ennem kui visa kaardile vahendid jõuavad , peale seda kui fulltilt cashoudi ära approveb?

yolpa
30.05.11, 14:14
keegi saab aidata, mina sulle 50 ftp ja sina mulle mb-sse, pole endal eesti pangakontosid.

timz0333
30.05.11, 14:51
Kas seda lobby pop up-i saab kuidagi piirata, iga uue turna avamisel ja lõppemisel jne hüppab miljon akent ette, väga ebamugav.

Facepoker
30.05.11, 15:01
Kas seda lobby pop up-i saab kuidagi piirata, iga uue turna avamisel ja lõppemisel jne hüppab miljon akent ette, väga ebamugav.

Options- Lobby Options - Lobby settings...sealt võta üks linnuke ära ja peaks olema fain

Rando
30.05.11, 19:20
Hea õpetus, tellisin ka kaarti ära.

con
30.05.11, 19:24
Jah. Pärast seda kui sa oled 10$ peale kandnud ükskõik millist kanalit kasutades ilmub see kanal väljamakse võimaluste hulka. 10$ pead siis depoma, et soovitud kanalit saaks kasutada.

//kui ma valesti aru sain siis sõnasta täpsemalt.
/Kui acc'il olev nimi on sama kaardiga siis toimib kindlalt.

Cheating
30.05.11, 19:30
Kas kellegil on veel probleeme Cashouti tegemisel? Mitte kugugile kontole ei lase välja kanda.
Tuleb mingi tekst ette, et hetkel ei saa, proovige hiljem uuesti.

Edit: Kas keegi viitsiks testida cashouti?

fyte
30.05.11, 20:02
Kas netelleriga on väljamaksed hakanud kiiremini tööle ka nüüdseks?

Pahvak
30.05.11, 20:12
Kas netelleriga on väljamaksed hakanud kiiremini tööle ka nüüdseks?

Nädal tagasi tegin viimase väljamakse. Siiani pendib.

udikaz
30.05.11, 20:51
Kas kellegil on veel probleeme Cashouti tegemisel? Mitte kugugile kontole ei lase välja kanda.
Tuleb mingi tekst ette, et hetkel ei saa, proovige hiljem uuesti.

Edit: Kas keegi viitsiks testida cashouti?

krt eelmine lk alles tehti ju õpetus puust ja punaselt ette ja ikka tuleb sama küsimus. ammu öeldud et peale visa ei olegi teist võimalust hetkel....

karookas
30.05.11, 21:08
SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

1. Logi sisse SEB internetipanka
2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
17. Profit.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQg7qh1kfvGMJARYeeU1KZNTxEa3pICe FwtXBq9GNPE1oORFuJ4CA&t=1


Suurimad tänud!

udikaz
30.05.11, 21:10
loodan et seda ei pea hakkama igale leheküljele panema, et iga päev sama küsimust enam ei tuleks..

variatsioon
30.05.11, 21:19
no oleks loogiline see õpetus esimesse posti panna.

udikaz
30.05.11, 21:50
kas sa avad kõik topicud esimesest leheküljest? veits ära ei väsi sellest?

variatsioon
30.05.11, 22:08
kas sa avad kõik topicud esimesest leheküljest? veits ära ei väsi sellest?

mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
mitte et vaata lk 78, 19posti.

karookas
30.05.11, 22:24
mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
mitte et vaata lk 78, 19posti.

jah et tähtsamad asjad võiks olla küll sticky või midagi taolist.

inimesed on laisad ja ei viitsi otsida seda mida vaja

ise sama laisk:D

Cheating
30.05.11, 22:25
Sellised tähtsamad muudatused/uudised peaks kusagil mujal ka kajastama, et kõigile õigel ajal kohale jõuaks:)
Mingi uue topicu tegema mida hea lihtne jälgida, kus on värske info selliste asjade kohta nagu hetkel siin viimased lehed käimas on.
Nt. Pealkirjaks võiks olla "Kõigile Teadmiseks" vms. Usun, et paljud jälgiks seda ja vb ei teki siis igalepoole sellist rämps poste. Loodan, et saate mõttest aru.

Roomet
31.05.11, 04:55
Tahan visaga pangakontole eurodes üle kanda, aga ei saa kuskilt valuutat vahetada. Mäletan, et eelmine kord küll oli selline võimalus. Step 2 sisestan summa ja all näitab, mitu eurot see on, aga ülekanne toimub ikka dollarites.

ranka
31.05.11, 05:33
mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
mitte et vaata lk 78, 19posti.

Viskasin esimesse posti.

ranka
31.05.11, 05:34
Sellised tähtsamad muudatused/uudised peaks kusagil mujal ka kajastama, et kõigile õigel ajal kohale jõuaks:)
Mingi uue topicu tegema mida hea lihtne jälgida, kus on värske info selliste asjade kohta nagu hetkel siin viimased lehed käimas on.
Nt. Pealkirjaks võiks olla "Kõigile Teadmiseks" vms. Usun, et paljud jälgiks seda ja vb ei teki siis igalepoole sellist rämps poste. Loodan, et saate mõttest aru.

Lõpuks on see teema sama pikk kui see teema ning tuleb ikka 100 inimest küsima. Lihtsam on panna standard küsimused kellegi tsitaadi näol esimesse posti ja teema pealkirjale lisa, et enne küsimust lugeda läbi esimene postitus.

Facepoker
31.05.11, 10:48
Kaua läheb aega ennem kui visa kaardile vahendid jõuavad , peale seda kui fulltilt cashoudi ära approveb?

anyone?

leits
31.05.11, 10:51
anyone?

max vist 5 tööpäeva, ise olen 1-2 tööpäevaga saanud

Facepoker
31.05.11, 10:52
max vist 5 tööpäeva, ise olen 1-2 tööpäevaga saanud

Ty

texasfoldem
31.05.11, 17:46
Ma saan aru et rahavahetus on foorumi reeglitega keelatud, aga mis mina õnnetuke siis peaksin tegema kui mul ainus võimalus tildist raha saada on moneybookers ja pankadega ka väga hästi läbi ei saa. Nettellerit ka ei soovitata hetkel selle jaoks nagu ma aru saan. Kas kellelgi on see webmoney account mis seal väljakande võimalustes on?

variatsioon
31.05.11, 17:49
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/person-person-transfers-first-post-must-read-posting-rules-1529/

Romka
31.05.11, 20:06
Täna algas FTP's MSOP kes veel ei tea.

If you can’t make it to Vegas this summer, the Mini Series of Poker allows you to get in on the action of the 2011 World Series of Poker* for a fraction of the price. Featuring buy-ins at 1/100th of the corresponding WSOP* event, you can get in on big tournament action for as little as $5.50. The Mini Series of Poker begins on May 31st
http://p.fulltiltpoker.com/series-mini-series-of-poker

leits
01.06.11, 13:07
FTP support on normaalseks muutunud .. ma 1 kuu ei m2ngind ja ei saand cons. monthi kokku, saatsin meilie, panid mulle tagasiulatavalt tagasi selle ... päris tore, et ka nemad on inimeseks saamas ..

jott
01.06.11, 17:16
FTP support on normaalseks muutunud .. ma 1 kuu ei m2ngind ja ei saand cons. monthi kokku, saatsin meilie, panid mulle tagasiulatavalt tagasi selle ... päris tore, et ka nemad on inimeseks saamas ..

Consecutive month tulebki ju võtta peale kuu lõppu, millel kokku ei saanud. Või sult medaleid maha ei võetud?

leits
02.06.11, 15:03
Consecutive month tulebki ju võtta peale kuu lõppu, millel kokku ei saanud. Või sult medaleid maha ei võetud?

ma ei mänginud + mul ei olnud sel hetkel medaleid et osta..

atsetoon
02.06.11, 16:23
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26906112&postcount=84390

imelik oleks ka kui nad ikka veel edasi ülbitseksid.

leits
02.06.11, 16:27
ühesõnaga, mis sellest jäerldada saab? (ma olen rämedas pohmas ja ei saa sittagi aru atm)

atsetoon
02.06.11, 16:34
umbes sama, kui jõuluvana ütleks, et teda ei ole olemas. Õnneks ei ole mul vaja midagi järeldada, ei oma seal peale paarituhande FPP midagi :)

Pahvak
02.06.11, 16:45
ühesõnaga, mis sellest jäerldada saab? (ma olen rämedas pohmas ja ei saa sittagi aru atm)

Et ma hoiaks FTP-s minimaalselt raha.

leits
02.06.11, 16:46
Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo

ok2aa
02.06.11, 22:44
Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo

eks ta on nii ja naa. kui poolgi väljaöeldud asjadest tõeks peaks osutuma, siis on selge, et FTP on äärmiselt sitasti juhitud ettevõte. 60M taala eest on mängijad saanud sissemakseid teha, ilma et nende pangakontolt raha oleks võetud. wtf.

leits
02.06.11, 23:16
Ühesonaga on targem suurem osa roll kuskil netelleris hoida ja ala 30-40bi j2tta m2ngmiseks jah?

Kiire neteller on hetke seisuga eestlastele .. still ala kuu aega l2heb cashoudiks?

ok2aa
02.06.11, 23:53
wtf sa teed 30-40bi'ga? jäta 15-20 ja ülejäänud netellerisse või bemmi kummidesse. ise jätsin nii palju, kui olen valmis kaotama.

con
03.06.11, 00:17
mängitavate laudade arv + 3-5bi max. piisav, et veits swingides oleks veel mugav mängida.
Kas ma saan cashoutida sõbra SEB/swed krediitkaarti kasutades(eelnevalt min. depoks)?


//kerisin 3lk tagasi ja konto pannakse lukku teise inimese kaarti kasutades.

variatsioon
03.06.11, 01:06
mängitavate laudade arv + 3-5bi max. piisav, et veits swingides oleks veel mugav mängida.
Kas ma saan cashoutida sõbra SEB/swed krediitkaarti kasutades(eelnevalt min. depoks)?


//kerisin 3lk tagasi ja konto pannakse lukku teise inimese kaarti kasutades.
ja mis siis saab kui kaotad 3BI?
(cash out makasb. MGR hit)

imo ei ole mõtet jälle paanitseda. FTP ei lähe bustoks!

leits
03.06.11, 01:15
ja mis siis saab kui kaotad 3BI?
(cash out makasb. MGR hit)

imo ei ole mõtet jälle paanitseda. FTP ei lähe bustoks!

imo mida rohkem uudiseid tuleb, seda hullemaks just ftp seis l2heb (obv kui need uudised ka tõesed on). ala et raha ei võetud pangakontodelt maha kui depoti jne .. v2ga sick fuck on see

variatsioon
03.06.11, 01:37
Ühesonaga on targem suurem osa roll kuskil netelleris hoida ja ala 30-40bi j2tta m2ngmiseks jah?

Kiire neteller on hetke seisuga eestlastele .. still ala kuu aega l2heb cashoudiks?
just tuli cash out netelleri 48 tunniga.

suitsutihane
03.06.11, 01:59
depositit tehes visa läbi, deposit options - kõige viimane asi enne kinnitamist mingi linnukesega, mis seal kirjas on? mul siin vene keeles milelgipärast ja aru ei saa noh, see mis pärast summa sisestamist on, -rahamärk-, linnuke, tekst?

con
03.06.11, 02:07
oleneb kui suuri swinge teed(winrate, stiil, SH mäng jne). need "kriitilised" BI'd tulevad winratest olenevalt üsna kiirelt tagasi. nt juba 6k kätt 3.3bb/100 on 2bi. 6k 5bb 3bi jne.

3 on liiga väike, 5 võib mõnele väheks jääda jp, sul õigus. pole mõtet päris miinimumiga arvestada. ütlesin nii nagu endale jätsin (+4bi) musta reede alguses. väike risk oli aga ma suht tight ja ei swingi madalamal pmst üldse.

ranka
03.06.11, 06:19
just tuli cash out netelleri 48 tunniga.

Ma sain netelleri 2 deposiiti ($2400 ja $2000) korraga kätte. Ühe tegin eelmise nädala keskel, teise selle nädala alguses.


wtf sa teed 30-40bi'ga? jäta 15-20 ja ülejäänud netellerisse või bemmi kummidesse. ise jätsin nii palju, kui olen valmis kaotama.

Kuskil linki on selle 60m uudisele?

ranka
03.06.11, 10:20
Lugesin ka need FTP teemad läbi ja ikka tekkis päris WOW.

nikitheone
03.06.11, 10:59
cliffnotes?

con
03.06.11, 15:07
Kui ma ostan ftp pointide eest nt 26$ väärtusega tournament ticketi, kas ma saan selle eest siis nt mitu turnat mängida mille väärtus kokku jääb alla 26?

Kas see ticket tuleb kohe üle? Siin peab mingeid shipping asju täitma...

low-flow
03.06.11, 16:11
Kui ma ostan ftp pointide eest nt 26$ väärtusega tournament ticketi, kas ma saan selle eest siis nt mitu turnat mängida mille väärtus kokku jääb alla 26?
Kas see ticket tuleb kohe üle? Siin peab mingeid shipping asju täitma...

Ticket tuleb kohe üle. Mängida saab ainult ühe 26$ sisseostuga turna.

chrosmos
03.06.11, 19:06
Üritasin raha moneybookersisse kanda, aga Full Tilt näitab sellist sõnumit:

We cannot process your transaction at this time. Please try again later.

Kas võib tegu olla sellega, et täna tuli rakeback arvele e üks tehing päevas või midagi? Oskab keegi pakkuda, milles probleem?

ristijeesus
03.06.11, 19:17
Kus sa viimased poolteist kuud olnud oled? Loe selle teema mõned viimased lehel läbi, siis saad teada mis ja miks.

minbetmillionaire
03.06.11, 19:19
keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah

Täna sain kätte. (2 nädalat kuskil teele panemisest) Taipasin peale nelja tavalise klienditoe vastamata meili saata Black card supporti kiri (DHLi helistasin ka, seal vaatas historist järgi et mulle pole midagi tulnud). Vastasid viie mindiga ja vabandasid ja pärisid poe osakonnast järgi, 2 päeva pärast saatsid kirja ja vabandasid jälle ja ütlesid et on uue numbriga teele pandud. Ei teagi kas nad polnudki enne teele pannud või oli tagasi saadetud, mis on kahtlane sest nad oleks ju minuga võinud ühendust võtta ja täna tuli pakk tavalise postiga.

Päris hea et kui tildis oled tavakasutaja siis võid Ledereri rasvaseid kotte lakkuda aga kui Black Card oled pühitakse su perse ka puhtaks.

Incc
03.06.11, 19:59
Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....

Timpz
03.06.11, 20:11
scam alert

ranka
03.06.11, 20:13
Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....

Rahade kanded on foorumis keelatud. Õppige palun reeglid selgeks - 24 tundi aega õppimiseks peaks olema piisav.

suitsutihane
03.06.11, 21:15
KRT ma ootan 2 nädalat oma seb kaarti aga nüüd näen npnk tavalisel (mitte student) kaardil ka numbrei dtaga, tagausin depositis 16nr kaardi nr sisse, panin kaardi tagant 3 viimast numbrit, anmed klapivad aga cannot process, ei peagi töötama see kaart?
edit* krt ma olen ikka põmmpea, ootan et nad kaardi järgi kutsuks mailiga, aga tgelt pean ju ise lihtsalt panka minema kaardi järgi lol :D nüüd siis ootamas kaks kaarti juba weee

albinar
04.06.11, 18:49
Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.

ranka
04.06.11, 19:27
Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.

Ei näe seda kuskilt.

leits
04.06.11, 20:18
just tuli cash out netelleri 48 tunniga.

mis ime moodi need tiel 48h'ga tulevad aru ma ei saa ..mitte ******* pole viimasest cashoudist muutunud netelleri .. ennem lõppeb vist aasta ära ui nad raha annavad

chrosmos
04.06.11, 20:33
keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?

leits
04.06.11, 20:36
keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?

ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea

ranka
04.06.11, 20:56
ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea

Ainus ametlik vastus, mida nad absoluutselt igas teadaandes ütlevad on: "Me ei ole pankrotis". Unustanud vist sõna "veel".

Firzen
05.06.11, 11:51
Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.

leits
05.06.11, 11:53
Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.

ja kust sa seda "kuulsid"

Firzen
05.06.11, 13:32
ja kust sa seda "kuulsid"

Linnukeselt puu otsas.

adam_q
05.06.11, 14:25
keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?

cashouti mõtled? depoda saab küll.

EestiAA
05.06.11, 14:28
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/06/phil-ivey-suudistab-tiltware-i-ja-jatab-wsop-2011-vahele-4403.htm



Respect.

Tylos
05.06.11, 15:07
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/06/phil-ivey-suudistab-tiltware-i-ja-jatab-wsop-2011-vahele-4403.htm



Respect.

Äkki seletad selle lahti?

EestiAA
05.06.11, 19:27
1. kliki lingi peale.
2. loe läbi.

Ivey: Olen sügavalt pettunud ning tunnen piinlikkust selle üle, et Full Tilti mängijatele pole tagastatud raha, mis neile võlgu ollakse. Sel põhjusel ei saa paljud mängijad osaleda turniiridel ning on kannatanud majanduslikku kahju.

Ma ei mängi WSOP-l, kuna leian, et pole aus osaleda siis, kui teised seda teha ei saa. Teen kõik, mida suudan, et leida sellele probleemile lahendus nii kiiresti kui võimalik.



To Tylos: nu said pihta ?.

Tylos
05.06.11, 20:13
Hea,et meil ka lihtsameelseid inimesi leidub....

ok2aa
05.06.11, 21:33
Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.

palun seleta lahti "upub kiiremini, kui titanic" kthx.

adam_q
05.06.11, 21:59
palun seleta lahti "upub kiiremini, kui titanic" kthx.

mu arust Estonia uppus kiiremini isegi

Firzen
05.06.11, 22:00
palun seleta lahti "upub kiiremini, kui titanic" kthx.

Kasutan seda väljendit juhtumite/asjade/laevade/jne kohta, mis/kes liiguvad ebanormaalselt kiiresti põhja poole.

leits
05.06.11, 23:17
m2njate poole pealt samas imo asi paranaeb p2evast p2eva .. t2na oli mingi hetk 110k tegelast juba sees ..

con
06.06.11, 00:08
mu arust Estonia uppus kiiremini isegi
asjakohane.
show some respect.


/ärge külvake segadust läbi kuulujuttude. linke jne paluks. viiekümnel järgmisel asjaga seotud inimesel pole seda jama vaja lugeda siit. OT las jääda OTsse, pole vaja niigi väheseid puhtaid/vajalikke teemasi selle rämpsuga nakatada.

EestiAA
06.06.11, 00:08
Hea,et meil ka lihtsameelseid inimesi leidub....

Panid päikeseprillid ka ette ja jalutasid arvuti tagant minema peale seda lauset?.
CSI miami style.

Võiksid öelda ka mis mõtes lihtnameelne.

Rage
06.06.11, 12:13
m2njate poole pealt samas imo asi paranaeb p2evast p2eva .. t2na oli mingi hetk 110k tegelast juba sees ..
http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=FullTilt&ab=64201350

Firzen
06.06.11, 12:19
http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=FullTilt&ab=64201350

vaatasin ka seda posti ja mõtlesin, et 110k on ikka väga optimistlik. praegu näitab online 20k, aga kõik pole aktiivsed.

leits
06.06.11, 12:21
vaatasin ka seda posti ja mõtlesin, et 110k on ikka väga optimistlik. praegu näitab online 20k, aga kõik pole aktiivsed.

optimistlik? Eile õhtul oli 110k ... imo on õhtut 80k+ nii standard juba .. my ass ta siin upub .. ajavad oma sitad korda and thats it

Tylos
06.06.11, 13:10
Panid päikeseprillid ka ette ja jalutasid arvuti tagant minema peale seda lauset?.
CSI miami style.

Võiksid öelda ka mis mõtes lihtnameelne.

Ei viitsi kogu teemat ümber jahuda.Panen sulle lingi Andrew Robli blogist,min arvamus üsna samane tema omaga.
http://andrewrobl.com/blog/2011/06/01/my-thoughts-about-phil-iveys-statement-ftps-non-payment/

Keegi ei saa Iveyle ette heita seda mis ta tegi.Ju olid tal omad põhjused.Samas ei suurendanud tema käitumine kuidagi Usa mängijate võimalusi oma rahasid kätte saada,pigem vähendas märgatavalt.Jahuda mingist murest ja solidaarsusest oma statemendis on üsna nõme kui samal ajal proovida 150 milli enda tasku saada.Respektist on asi kaugel.

ranka
06.06.11, 13:35
http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=FullTilt&ab=64201350

Tahtsin täpselt sama lingi anda.


optimistlik? Eile õhtul oli 110k ... imo on õhtut 80k+ nii standard juba .. my ass ta siin upub .. ajavad oma sitad korda and thats it

Online võib-olla aga kas nad ka mängivad? Isegi USA mängijad saavad logida FTP-sse ning on üsnagi loogiline, et enamus mängijaid, kellel rahad arvel aga kätte ei ole saanud külastavad ikkagi FTP-d, et kontrollida kas nende papp on ikka seal kus ta olema peab.

Langustrend on ka veel Starsil aga see ei ole nii sügav kui FTP-l. Teiseks FTP puhul allesjäänud regularid (tõenäoliselt ka sina) cashisid/cashivad üleliigse rolli välja.

Aa ja kui juba EU vendadele rahade kandmine netellerisse võtab rohkem kui nädala aega, MB-sse ei ole üldse võimalik siis päris korras neil asjad ei ole. 'Jamast' on möödas varsti 2 kuud, Stars sai asjad kiirelt korda ja neile see minevik, FTP-s aga siiski olevik.

leits
06.06.11, 13:40
Niipalju kui mina olen asjast aru saanud on FTP probleem selles, et nad ei hooidnud m2ngijate rahasid eraldsi vms ... DOJ frozes ära ja nd on suured probleemid likviidsusega .. No idea kas see nii on .. aga kuidahi feels so ..

alaska
06.06.11, 13:41
Nagu ma aru saan, siis Bill Ivey rikub oma statemendiga ära full Tildi võimalused saada laenu mängijatele maksmiseks? Kus see mängijate raha siis on? Howardi kontol?

leits
06.06.11, 13:51
Nagu ma aru saan, siis Bill Ivey rikub oma statemendiga ära full Tildi võimalused saada laenu mängijatele maksmiseks? Kus see mängijate raha siis on? Howardi kontol?

Frozetud by DOJ imo, nii nagu mina aru saand olen .. aga siin kivad jutud et 60m pandi m2ngijate kontole nii, et pangast raha ei võetud neilt reaalselt, see on juba treine prob ..

Ahangama
06.06.11, 16:51
what
Due to current circumstances surrounding Full Tilt Poker, we can no longer, in good faith, send our readers to play there.
www.pokernews.com/full-tilt-poker/

Firzen
06.06.11, 17:16
Frozetud by DOJ imo, nii nagu mina aru saand olen .. aga siin kivad jutud et 60m pandi m2ngijate kontole nii, et pangast raha ei võetud neilt reaalselt, see on juba treine prob ..

Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.

leits
06.06.11, 17:23
BUT KEEP IN MIND YOUR FUNDS ARE SAFE ... kena laused igas meilis

ranka
06.06.11, 17:25
BUT KEEP IN MIND YOUR FUNDS ARE SAFE ... kena laused igas meilis

Mis nad siis ütlema peaksid? Ära muretse oma rahade pärast, nad võib-olla on safe või mitte, vaatame mis saab? Üks selline mailike vallandaks veel räigema cashoutide laviini.

EDIT: ja kui 2 kuud ei ole korralikult rahad liikuma hakanud siis ei ole need asjad midagi seal nii safe.

Vandalar
06.06.11, 17:30
Kui kaks kuud rahad ei liigu, siis biznizmän läheb ja teeb teisele biznizmänile ettepaneku, millest ei saa keelduda. Tavaline ants aga peab emailiga leppima?

timz0333
06.06.11, 20:56
Kui kaks kuud rahad ei liigu, siis biznizmän läheb ja teeb teisele biznizmänile ettepaneku, millest ei saa keelduda. Tavaline ants aga peab emailiga leppima?

Subtiitreid saaks?

atsetoon
06.06.11, 20:59
Subtiitreid saaks?

g1

Platinum
06.06.11, 21:08
ärge ajage mingit paanikat!!! praegu 80k online ja 70 lauda nl50 6max. milleks kuldlehma käest ära anda:S ajate lihtsalt närvi ja mängin sitasti selle pärast, fuuuuuuu

ment52
06.06.11, 22:45
Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.

DOJ pole mingeid kontosid avanud, vaid mingid suvalised pangad mis üldse asjasse ei puutunud, kes suures segaduses ise sulgesid need arved afaik.

Tigrano
06.06.11, 22:51
Tellisin FTP security dokeni ja ootan juba 2,5 kuud pole normaalne.

variatsioon
06.06.11, 23:01
Tellisin FTP security dokeni ja ootan juba 2,5 kuud pole normaalne.

olen 3 kuud vähemalt oodanud.. paar nädalat tagasi lubasid uuesti saata.

Tigrano
06.06.11, 23:11
olen 3 kuud vähemalt oodanud.. paar nädalat tagasi lubasid uuesti saata.

Ma pole siis ainuke, väga masendav seda kuulda ja nüüd vist ei liigu need asjad pooltki nii kähku, sest neild sada muud muret ehk jõuludeks siis :)

leits
06.06.11, 23:24
poest ilmselt midagi tellida saab aasta pärast käte :D

ok2aa
06.06.11, 23:50
Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.

SA EI SAA SELLISEID ASJU FAKTIDE PÄHE POSTITADA ILMA ALLIKAID MAINIMATA. ERITI KUI OLED VEEL "IN THE KNOW".

Ahangama
06.06.11, 23:53
OOtan monitori ja paari pakke kaarte. Nädala pärast saab 2 kuud täis...siis kuuleb mis black card vastab :)

variatsioon
06.06.11, 23:56
ma ei mõista miks te ostate seal poest tehnikat/päikseprille/riideid jms.. palju kallim kui eestist ostes ju.

Ahangama
06.06.11, 23:59
Kohe palju kallim?

variatsioon
07.06.11, 00:01
mõistlik oleks enne arvutada kas on kallim?

või käite poes ka nii et hindasi absull ei vaata?

Char
07.06.11, 00:23
Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.

aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.

Ahangama
07.06.11, 00:25
Ei arvutanud jah..:( Praegult tegin kiire kalkulatsiooni (500$ boonusega) Ja kaotasin 4$ ja kõvasti aega. not sure..

Firzen
07.06.11, 00:41
aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.

See oli küll päris hea nali. Pangaga lepingut sõlmides on kuskil kirjas, et sinu varasid hoitakse stabiilsetes aktsiates/fondides vms ja kui 0.00000000001% juhtumi puhul peaks väärtus kaduma makstakse tagasi ainult teatud summad.

FTP puhul ma väga kahtlen, et neil T&C sees selline punkt on. Lisaks ka on natuke halb, kui mõni vend otsustab, et võtaks nüüd mängijate raha ja läheks ostaks omale Porsche.

EDIT: @ok2aa: "In The Know"?

Pahvak
07.06.11, 00:43
ma ei mõista miks te ostate seal poest tehnikat/päikseprille/riideid jms.. palju kallim kui eestist ostes ju.

106k punktide eest ostsin 64gb iPod touchi, mis poes maksab 419€. Do the math.

variatsioon
07.06.11, 02:03
iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
aga

hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)

variatsioon
07.06.11, 02:54
lol_paanika :D


PokerDomeAA Chris Levick
Two high profile Full Tilt red pros have had funds taken from their physical bank accounts. Tilt claim the processors did not pay them.
1 hour ago

PokerDomeAA Chris Levick
If your bank account is linked to Full Tilt Poker and you direct deposited funds through it, CLOSE THE ACCOUNT IMMEDIATELY!
2 hours ago

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/2-ftp-reds-have-funds-seized-their-personal-bank-accounts-ftp-1049016/index2.html

ranka
07.06.11, 05:28
aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.

Enamus pokkeritubades on klausel: "mängijate raha hoitakse eraldi kontodel ja seda ei kasutata ettevõtte opereerimiseks". See siis peaks tähendama, et kõik su rahad on 'kindlas' kohas ja isegi kui 100% mängijatepagasist teevad cashoudi on pokkeritoal alati see raha võtta. FTP puhul tundub, et see nii kahjuks ei ole.

Pangaga pokkerituba võrrelda ei saa. Kui täna hommikul SEB tuleb välja kurva uudisega, et hetkel nad rahasid maksta ei saa ja oodake natuke või ükskõik, milline 'mustem uudis', siis terve klientuur jookseb murdu, et oma rahad kätte saada.

Pokkeritubade puhul vaadatakse kuidagi jube kerglaselt, et ah kõik saab korda. FTP puhul tõesti põhjamineiku protsent on minu arvates mikroskoopiline, sest see putka on ikka väga kasumlik isegi ilma USA mängijateta. Aga mitteprode ja low-stakes mängijatest ma aru ei saa, et miks peaks seal kükitama kui on olemas paremad/samaväärsed alternatiivid.

Mida kauem nad oma probleemidega venitavad, seda rohkem lumepalli effekti nad teevad. Päev-päevalt kõrgemates limiitides mängijate ja laudade arv väheneb, mis omakorda sunnib rohkem mängijaid lahkuma parematele jahimaadele ja enne ei hakka midagi paranema, kui USA mängijad oma rahad kätte saanud ning muu maailma rahad hakkavad liikuma samal kiirusel kui enne Musta Reedet.

Heads-Up'i poolest FTP jällegi on hetkel väga hea olla, sest ilmsegelt on actioni arv kasvanud ja halbadest mängijatest puudust ei tule. Kui kunagi mängisin viiel saidil ja miski 30-40% actionist tuli FTP-st siis nüüd HU actioni puhul saan seal üle 50% actionist. Peale musta reedelt (2-3 nädalat) langes action tohutult ja samas on näha ka langustrendi viimase 7 päeva jooksul, mis võib-olla ka 'downswing'.

suitsutihane
07.06.11, 06:00
kellelgi veel kaob ühendus ära pidevalt?

Supsti
07.06.11, 11:00
Kas keegi on viimased 48h jooksul krediitkaardiga cashoutind? Kaua accepted saamiseks aega läks? 13. mail cashoutides läks max 8h, aga eile cashoutides pole tänaseks veel vastust saanud.

leits
07.06.11, 11:09
Kas keegi on viimased 48h jooksul krediitkaardiga cashoutind? Kaua accepted saamiseks aega läks? 13. mail cashoutides läks max 8h, aga eile cashoutides pole tänaseks veel vastust saanud.

Mul ka pendib yle-eile tehtud mingi makse VISA'le ... phuu
e: eelmine kord acceptit ala 2-3h'ga
e2: mul ka olemas

Ahangama
07.06.11, 14:19
Eile tegin visale, täna käes.

Pahvak
07.06.11, 15:28
iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
aga

hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)

Damn. Hinda on vist tõstetud, aga iPodi ma ei soovitaks praegu üldse tellida, sest sahinad käivad, et iPod touchil tuleb sügisel uus generatsioon, mis tähendab, et vana on hoobilt odavam.

andu_andu
07.06.11, 16:54
mul hetkel pole 2. ja 5. tehtud cashoudid panka jõudnud veel.


edit: 2. tehtud jõuddis 7.ndal
edit2: 5. tehtud jõudis 8.ndal

Cypher0
07.06.11, 17:11
iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
aga

hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)

Kas ei ole äkki nii, et 132k FTP puhul on MGR hit 132*$4=$528, ehk rb jääb saamata $528*0.27=$142,56. Ehk siis 142 kulli läheb see iPod 'maksma.'

petteri
07.06.11, 17:12
Tegin reede ka visale ja esmaspäeval jõudis kohale nagu tavaliselt.

leits
07.06.11, 17:14
Tuleb fishe promoda, et nad rohkem netelleri kaudu raha sisse pushiks, siis saame meie kiiremini k2tte sinna ..

ranka
07.06.11, 17:16
Kas ei ole äkki nii, et 132k FTP puhul on MGR hit 132*$4=$528, ehk rb jääb saamata $528*0.27=$142,56. Ehk siis 142 kulli läheb see iPod 'maksma.'

Minu teada ka aga siin varem jubedalt vaieldi selle üle. See RB, mis ju jääb saamata on selel ipodi või muu vidina hind, mis teeb FTP storest tellimise vägagi odavaks. Tahaks näha, et kes v õtab selle $142.56 RB ja ostab selle raha eest Eestist ipodi.