PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

Carl
30.06.11, 19:52
Kuidas saan nii teha ,et istuks alati fullringis ühte kohta mull.
Proovisin Options-preffered seat - võtsin 5nda koha aga ikka pean ise ümber tõstma.(mudu võiks ise ka ümber tõsta aga trackeriga tuleb hud siis valesse kohta).

Enam ei saa midagi. :)

EestiAA
30.06.11, 20:01
damn ...srry tahtsin selle panna pokerstarsi teema alla ..harjumuse asi:D.srry

bJako
30.06.11, 22:03
Mängisin Rush 4.40 turniire - mida ma mujal (PS?) mängida võiks? Et igavusest ära ei sureks ja aeglusest pikali ei kukuks?

timz0333
30.06.11, 22:36
Mängisin Rush 4.40 turniire - mida ma mujal (PS?) mängida võiks? Et igavusest ära ei sureks ja aeglusest pikali ei kukuks?

60 Table 45 man sng-si, kui sellest jääb väheks võta 40 lauda 90 mane juurde.

lambitont
30.06.11, 23:30
support@fulltiltpoker.com

jaagup17
01.07.11, 10:27
http://www.latimes.com/business/la-fi-online-poker-20110701,0,6054543.story

yolpa
01.07.11, 10:59
juba edeneb ju

Firzen
01.07.11, 12:41
juba edeneb ju

Nojah. Nad võtsid nüüd alles vastu selle, mida Ivey neile pakkus kohe, kui jamad hakkasid tekkima. Täielikud lambad ikka ja ei oska lihtsalt firmat juhtida.

variatsioon
01.07.11, 13:41
aga mine seda firmat ise juhtima siis.

EestiAA
01.07.11, 13:50
minu arvates ka kohutav juhtkond fullil.Ei ütle et ise paremini hakkama saaks aga on palju inimesi kes saaks .....Fulltildi bränd jumala põhja lastud fullil võtab räigelt aega ,et usaldus tagasi teenida .

Pahvak
01.07.11, 14:03
Tundub, et rahadega käidi päris labaselt ümber. Ma ei imestaks kui neil poleks mängijate rahade jaoks eraldi reservi ehk kui keegi tahaks 1k$ välja kanda, siis võetakse ühest suurest nn. rahakuhjast, kuhu kuuluvad veel töötajate palgad ja muud kulud. Mulle tundub, et see nn rahakuhi on nagu ebaausa kodumängu kassa - kui kõik mängijad raha päeva lõpus välja võtavad, siis mõni jääb ilma. Tundub, et asukohamaa finantsjärelvalve ei tee väga head tööd.

variatsioon
01.07.11, 14:34
minu arvates ka kohutav juhtkond fullil.Ei ütle et ise paremini hakkama saaks aga on palju inimesi kes saaks .....Fulltildi bränd jumala põhja lastud fullil võtab räigelt aega ,et usaldus tagasi teenida .

aga selle peale ei mõtle et see kohtav juhtkond on selle julmalt hea brändi loonud?

leits
01.07.11, 14:37
aga selle peale ei mõtle et see kohtav juhtkond on selle julmalt hea brändi loonud?

Aga ümber käia ei oska ju sellega ning maha on ikka vaja müüa .. ei ytleks et "julmalt" hea .. hea oli ta ainult usa turul ..

variatsioon
01.07.11, 14:39
obv result oriented mõtlemine

leits
01.07.11, 14:43
obv result oriented mõtlemine
not rly .. viimased 2 kuud on asja ypris "hapud" olnud ..

variatsioon
01.07.11, 14:48
aga 3kuud tagasi oli ju FTP best room ever.

või 3kuud tagasi juhatus vahetus ja FTPst sai täis urgas?

leits
01.07.11, 14:56
aga 3kuud tagasi oli ju FTP best room ever.

või 3kuud tagasi juhatus vahetus ja FTPst sai täis urgas?

oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..

fyte
01.07.11, 15:02
oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
+1

Ilmselgelt pole mõtet hakata juhatust kaitsma vms, kui nad oma klientidesse sellise lugupidamatusega suhtunud on..

q_q
01.07.11, 15:15
http://www.paddypowerpoker.com/

lol?

leits
01.07.11, 15:36
http://www.paddypowerpoker.com/

lol?

OMG :D

Pahvak
01.07.11, 15:38
oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..

+1. Vähemalt mina isiklikult arvasin, et FTP 'köögipool' on palju puhtam.

jasssass
01.07.11, 15:59
Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb

Rage
01.07.11, 16:09
Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb
ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)

snap
01.07.11, 16:45
ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)

lol FTP will be back soon

Firzen
01.07.11, 16:57
lol FTP will be back soon

Why so seriousssssah??

jasssass
01.07.11, 19:18
ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)
pm mul sama seis et 90% bankrollist jäi sinna, varem kasutasin PokerStarsi kõrvalsaidina ja tuleb tõde tunnistada et pisikesest bankrollist üles minna on tükk tegu ja limiidis alla nl 50 lihtsalt ei suuda kolida, lähen liiga agroks ja selleks et boonused natukenegi ligilähedale saaks FTP omadele peaks ikka supernovaks mängima ja selleks kulub miski 3 kuud vähemalt iga päev tõsist tööd ja pikki tunde nl 50-s. Peab selle Olympiku ka ära proovima et boonus lahti mängida, ehk aitab see natuke rolli koguda

leits
01.07.11, 19:22
what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo

ok2aa
01.07.11, 19:34
Why so seriousssssah??

lõpeta trollimine?

või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?

jasssass
01.07.11, 23:41
what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo

Igapäevaselt siis tegin 2000+ ironpunkti(keskmine) ja tänu sellele olid kogu aeg 3xftp-d, lisaks happy hour-i ajal veel vist 4xftp vms, päevaselt sain juurde 20 ironmedalit, sest mängisin 2000+ punkti, kuna olin juba 24 kuu iron man siis oli minu ironlevel väärt 400 ironmedalit iga kuu + siis veel need ironmedalid mille teenisin igapäevaselt, ironmedalid vahetasin iga kuu alguses ftp-deks, sinna juurde liitsin need ftp-d mille olin eelmine kuu mängides teeninud, Blackcardi poest sain sel moeal iga kuu vähemalt 1000 taala boonust osta ja liitsin sinna juurde veel rakebacki 27% mis omakorda oli u 1000 taala igakuiselt - MGR hit, midyear boonus oli tulemas kohe 600 taala, lisaks veel iron man freerollid. Noh ma ei usu et platinum blank sellele ligilähedale saab, aga proovin järele, muidugi pean aus olema, alates USA kriisist olin FTP-s svongis milleagipärast....

Tarmonator
01.07.11, 23:44
haiged grinderid on eestis koos. hull vaev ikka hakkama pandud

ranka
02.07.11, 08:27
lõpeta trollimine?

või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?

Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.

ranka
02.07.11, 08:31
oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..

Arvad, et ainult FTP? Pista pea affiliate businessise ja näed rohkem pokkeritubade köögipoolt.

bJako
02.07.11, 12:17
60 Table 45 man sng-si, kui sellest jääb väheks võta 40 lauda 90 mane juurde.

90 man kestab 3,5 TUNDI! ja võidufond on äkased $410!
180 man turbo ligi 2 tundi
45 man turbo 1,5h

oi kui kole.
Multitable ilmselt hädavajalik. Rushis sai 4 lauda vahel tehtud, parem oli 1-2 siiski. Siin peab ümber harjuma.... Mingi autofold oleks abiks, aga PS ilmselt ei talu seda.

Kuidas mängitakse 20+ lauda korraga? Cascade mode? Klõpsid nagu Rushis? Ebamugav on see, et igas lauas on eri faas ja blindid ju, erinevalt Rushist.

ok2aa
02.07.11, 12:27
Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.

IIRC Titanic uppus paar tunniga, FTP'l on kulunud märksa kauem aega. kui tal oli mingit täpsemat infot FTP kohta, siis oleks seda pidanud ka avaldama.

kurat, eriti kehtib see affiliate kohta. kui afiiliate esindaja pasundab "titanic upub", siis peab oma arvamust põhjendama, mitte tagantjärgi parastama. või siis üldse vait olema.

btw:


Nagu ma siin ütlesin juba, et FTP upub kiiremini, kui Titanic. Naljakas on ka veel see, et FTP-l olid kõik rahad otsas, kuna pangakontod külmutatud ja nad andsid uutele mängijatele krediiti lootes, et nad rakevad ja FTP teenib raha tagasi. Kes teab, kes ei tea, aga FTP-d kotiti rõvedalt sellega. Süsteem toimis siis nii, et inimesed saatsid bank transferiga raha FTP cashierist vms ning kohe oli raha FTP kontol olemas põhimõtteliselt (tegu oli krediidiga), aga pangakontolt polnud veel summa maha läinud! Inimesed tegid näiteks 40k depo, võtsid pangakontolt koheselt raha välja ja voila - FTP-s oli 40k tasuta magusaid Ameerika Dollareid millega gämbeldada võis.

Palju õnne FTP!

Üldiselt neil on nii kannis kõik, valesti juhitud firma jne. Ei saa üldse aru, kuidas võib hoida jooksvate kulude rahasid samadel kontodel mängijate deposiitidega? Peale selle miks kasutada neid samu rahasid omakasu eesmärgil? Ala "ostan suure maja".

PS: Selle "pangatrikiga" kaotasid nad 3-4 päevaga 60 miljonit $$$.

see info on üldse vale? tsitaadist loeb välja, nagu oleks peale black fridayd tehtud deposiite 60M taala eest. see ei vasta ju tõele.

ma olen kahe käega selle poolt, kui keegi teadjam inimene oma infot avaldab. vastu hakkab see, kui pritsitakse mingit umbmäärast paanikat tekitavat teksti ja müüakse seda ilma igasuguse põhjenduseta tõe pähe. pärast trollitakse, kuigi inimestel (KES ON LIITUNUD LÄBI NENDE ENDA AFIILIATE FTP'sse!!) on suured summad saidil kinni. perse, seda teadsime kõik, et seis on sitt. kui affiliatel oli mingit täiendavat infot siis oleks võinud oma mängijatele seda jagada, mitte kirjutada foorumisse "titanic upub!!!!üksüksüks".

end rant.

JohannesJ
02.07.11, 17:05
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/07/la-times-teatab-full-tilt-poker-muuakse-maha-4554.htm
Annab jällegi päris suurt lootust, et asi laabub või mis?

leits
02.07.11, 17:16
No **** ausalt .. ärge toppige migni 10. korda neid uudiseid siia .. lugege eelmist või yleelmist lehekylge ..

JohannesJ
02.07.11, 17:18
mõni inimene käib tööl kusjuures ja esmapilgul ei paistnud seda olevat siin ja tõesti ei ole viitsimist lugeda 4 lehekülge.
närvihaige!

ment52
04.07.11, 12:35
Alderney kinnitab potentsiaalse investori olemasolu
(http://www.gamblingcontrol.org/userfiles/file/FTP%20media%20release%2020110703.pdf)

snap
04.07.11, 13:11
Alderney kinnitab potentsiaalse investori olemasolu
(http://www.gamblingcontrol.org/userfiles/file/FTP%20media%20release%2020110703.pdf)

väga hea, loodame parimat :rolleyes:

muttaja
04.07.11, 13:39
või fulltilt kinnitab alderneyle tolle olemasolu...

variatsioon
04.07.11, 13:40
paljuga hetkel FTP dollareid müüakse?
ja kui kõik läheb hästi siis kuna raha tagasi saab? kas paari päeva pärast või 3 kuu?

Firzen
04.07.11, 13:50
paljuga hetkel FTP dollareid müüakse?
ja kui kõik läheb hästi siis kuna raha tagasi saab? kas paari päeva pärast või 3 kuu?

Seda on väga raske ennustada, aga kui nüüd tõesti investoriga neil leping allkirjastatud, siis oleneb ilmselt kõik sellest, kui kaua võtab raha üle kandmine FTP kontodele, et nad saaksid hakata mängijatele rahasid tagastama (USA omadele). Alderney oleks kindlasti nõus sellisel juhul nende litsentsi kiiremas korras taastama.

Pigem küsimus päevades, kui kuudes minu arust.

sniffer_33
04.07.11, 16:46
No kui nüüd järgi mõelda, siis oleks neil Europpa investoritel mõistlik hetkel FT dollareid 0.3c hinnaga kokku osta, enne kui nad oma investeeringu avalikkuse ees lõplikult kinnitavad ;)

Ahangama
05.07.11, 01:28
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-insider-reveals-all-1062638/
level?

sniffer_33
05.07.11, 08:26
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-insider-reveals-all-1062638/
level?
Paar head küsimust sealt ;)
"Why does the Russian version of your software have no fold button? "
"Will I still get my teddy bear from the ftp store?"

lambitont
05.07.11, 10:05
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-insider-reveals-all-1062638/
level?

lugesin ja ootasin vastuseid huvitavatele küsimustele, aga siis tuleb ikka mingi vend ja küsib miks ftp rigged on? :D

timz0333
05.07.11, 10:13
Õnneks mul on FTP karu olemas juba.

Firzen
05.07.11, 13:34
Ei leidnud küll sealt teemast ühtegi kasulikku vastust või sellist vastust, mida inimesed juba ei teaks.

Jäämees
05.07.11, 13:39
Selle Russian version küsimuse võiks ka Starsi töötajale esitada xD.

VisaHing
05.07.11, 15:09
Several months ago they banned all employees playing for real money at any time of the day. I've seen people use the game client during work hours, but it could have been on a test server or on the live server for play money

Seal need vennad ongi, kes mu raha ära võtsid. Nägid mu taskukaarte. Simple as it is.

Firzen
05.07.11, 19:52
Ma eeldan, et see ei tohiks siin teemas kuskil veel olla: http://www.gambling911.com/poker/report-full-tilt-poker-site-now-running-through-guernsey-070511.html

ok2aa
05.07.11, 22:43
sain täna kätte "knocked out a pro" t-särgi. vägev värk.

lambitont
05.07.11, 23:47
sain täna kätte "knocked out a pro" t-särgi. vägev värk.

huvi pärast - kuna sa ivey reili saatsid?

kollane
06.07.11, 20:58
http://wickedchopspoker.com/ray-bitar-out-at-full-tilt-alderney-to-unsuspend-license/

metsiq
18.07.11, 16:43
Päris karm, et nagu mitte midagi uut ei ole kosta. Sama vana jutt netis juba viimased nädal aega. Tundub, et FT ei saa ennem oma poodi lahti kui see ülekuulamine 26ndal ära on ja kui siiski... Isegi suured FT fännid on nüüd juba pettunud, mis liig see liig. Ainult RUSH ja ega need vennad ka omavahel mängima ei hakka kui rahvast enam ei tule. Liiga kaua on juba kinni...

ranka
18.07.11, 17:09
Jup. Kohe vägagi hirmutavalt vaikne on, arvestades et kokku on sadu miljoneid dollareid mängijate rahasid "kinni".

Cypher0
18.07.11, 20:03
Mu lootused on ka kõvasti allapoole langenud, eriti pärast uudist, et Ray Bitar on ja jääb endiselt CEO'ks. 2+2s on mingi osa, kes ütleb et no way nii suur firma omadega põhja läheb, ja teine osa kes ütleb et no way pärast siukseid jamasid üks firma kogu sellest pasast välja tuleb. Mine võta kinni, aga mina mõttes olen oma $1,5k suht maha matnud.

neeme
18.07.11, 20:27
Jama jah, et asi nii pikale veninud.
Endal ka 2.4k$ kinni seal. Päris maha pole veel matnud lootust. Asja juures on kõige haigem see, et ma ootasin 4 nädalat cashouti netellerisse ja just olin valmis minema SEBesse konto ära tegema ja sinna välja kandma.
Codecci, mis konfid on ?:D

jasssass
19.07.11, 01:57
läks kõvasti raskemaks pärast Tildi matuseid, rügan praegu peamiselt PS-is nii et välku lööb tagumikust, ei ole elu nii ilus kui Fulli ajal.... kahju jah et uudiseid ei ole :( R.I.P.

Firzen
19.07.11, 11:55
läks kõvasti raskemaks pärast Tildi matuseid, rügan praegu peamiselt PS-is nii et välku lööb tagumikust, ei ole elu nii ilus kui Fulli ajal.... kahju jah et uudiseid ei ole :( R.I.P.

Miks sa kolisid halvast kohast, kus mängida veel sitemasse kohta, kus mängida?

Ühel tuttaval seal 500k$ kinni. Vot see on nutune.

Pahvak
19.07.11, 12:13
Miks sa kolisid halvast kohast, kus mängida veel sitemasse kohta, kus mängida?


Mis need paremad kohad Sinu arust on kui PS. Uurin täiesti sarkasmita sinu kui insideri käest.

pikk28
19.07.11, 12:51
Mis need paremad kohad Sinu arust on kui PS. Uurin täiesti sarkasmita sinu kui insideri käest.
sooviks ka teada

Strateeg
19.07.11, 13:25
sooviks ka teada

Mina sooviks ka!

yolpa
19.07.11, 13:59
omal jäid kah rahad ftp-sse kinni ja lihtsalt mõtlen nii, et kui raha enam tagataskus pole, siis pole teda veel üldse, kui peaks juhtuma, et sealt kätte saab siis mõnus väike rahaline boost.
PS-i kohta nii palju, et sain sinna selle nv-ga 2x sama suure rolli üles ehitatud kui oli ftp ja kandsin sealt ka suurema osa kohe välja ja raha jõudis mb-sse ööga kohale, niiet siiani pole ühtegi halba sõna öelda.

Firzen
19.07.11, 14:42
Mina sooviks ka!

Hetkel ilmselt kõige parem koht, kus praegu mängida 6-max inimestel on Itaalia underground toad Enet võrgus. Kuni nl200 keskmine laudade flop % 50-60. Üle selle 40-50. Ei tea teist kohta, kus selline kogus fishe on. Otse registreerida nendesse ei tohi, sest siis pannakse haiged withdraw ja rake vs profit ratiod peale.

Lisaks sellele kindlasti OnGame, soft küll imeb nagu räägitakse, aga paljud samas mängivad ja kiidavad takka, kui sitt tase on. Rakebacki ametlikult pole, saab ainult läbi affiliatede privaatselt küsides.

nl50 ja kõrgem FR, SH jne on kindlasti Party Poker variandiks, sest seal piisavalt actionit kõigile. Alla nl50 ei soovita sinna, sest need limiidid on ultranitised ja väga palju regulare.

Rohkem vast ei ole mõtet soovitada. Peale selle võin HU vendade kohta öelda, et neil nagunii vaja võtta mitmeid erinevaid tube, et korraga igal pool bumhuntida.

PS: Ärge ainult variante kritiseerima hakake taoliste väidetega nagu "ei suuda softiga harjuda" või "soft ei meeldi". Vajadusel harjub inimene kõigega.

Tigrano
19.07.11, 14:50
Ongame ei ole enam mingi eriline kullaauk, sest rege on kõvasti tulnud ja rakeback ei ole enam hea, 50% vastab umbes platinum tasemega starsis.

Firzen
19.07.11, 15:18
Ongame ei ole enam mingi eriline kullaauk, sest rege on kõvasti tulnud ja rakeback ei ole enam hea, 50% vastab umbes platinum tasemega starsis.

Ahjaa. Sorri. Unustasin ära, et neil see Essence system. Esimesed paar kuud mängides peaks okei olema, enamvähem sinna õige % paika, aga kui edasi oled winning player siis hakkab kukkuma see rb %.

metsiq
19.07.11, 15:24
Itaalia toad? Kas kuidagi saaks mängida näiteks PokerClub'is https://www.lottomatica.it/scommesse/poker.do
Seal jõudsin ükskord niikaugeel et mingit koodi läheks vaja, et nagu elan/töötan seal. Kas keegi teab midagi, kuidas oleks võimalik itaalia toas mängida ja raha jõuaks lõpuks ka kontole :) ?

ranka
19.07.11, 15:27
Itaalia tubade kohta saatke mulle PM. Lõpetame OT siin teemas. Kui rohkem infot tahate siis tehke uus teema Itaalia Toad (või ka Underground Networks), mis tõenäoliselt tulevikus kasvavad suurteks tubadeks seoses üha enam agressiivsema online-pokkeri 'vastaste' seaduste loomisega.

metsiq
19.07.11, 15:29
Itaalia tubade kohta saatke mulle PM. Lõpetame OT siin teemas. Kui rohkem infot tahate siis tehke uus teema Itaalia Toad (või ka Underground Networks), mis tõenäoliselt tulevikus kasvavad suurteks tubadeks seoses üha enam agressiivsema online-pokkeri 'vastaste' seaduste loomisega.
mõistlik, selge.

metsiq
20.07.11, 11:38
http://www.trendingbets.com/index.php/full-tilt-poker-declare-bankruptcy/

Tony G ja S. Matusow tweetimine

http://www.gambling911.com/poker/howard-lederer-pays-todd-brunson-150k-full-tilt-poker-money-trunk-his-bmw-071911.html

Lederer maksab 150k$ T. Brunsonile oma auto pagasnikust.

See ei pruugi ka tõsi olla, eks iga pokkeri leht tahab iga päev uue uudise FT kohta ülesse panna, et rohkem klikke saada.
Ma nägin unes, et FT oli lahti ja 12k inimesi oli sees... :)

ok2aa
20.07.11, 11:52
Hetkel ilmselt kõige parem koht, kus praegu mängida 6-max inimestel on Itaalia underground toad Enet võrgus. Kuni nl200 keskmine laudade flop % 50-60. Üle selle 40-50. Ei tea teist kohta, kus selline kogus fishe on. Otse registreerida nendesse ei tohi, sest siis pannakse haiged withdraw ja rake vs profit ratiod peale.

Lisaks sellele kindlasti OnGame, soft küll imeb nagu räägitakse, aga paljud samas mängivad ja kiidavad takka, kui sitt tase on. Rakebacki ametlikult pole, saab ainult läbi affiliatede privaatselt küsides.

nl50 ja kõrgem FR, SH jne on kindlasti Party Poker variandiks, sest seal piisavalt actionit kõigile. Alla nl50 ei soovita sinna, sest need limiidid on ultranitised ja väga palju regulare.

Rohkem vast ei ole mõtet soovitada. Peale selle võin HU vendade kohta öelda, et neil nagunii vaja võtta mitmeid erinevaid tube, et korraga igal pool bumhuntida.

PS: Ärge ainult variante kritiseerima hakake taoliste väidetega nagu "ei suuda softiga harjuda" või "soft ei meeldi". Vajadusel harjub inimene kõigega.

kurat, sa oled ikka naljamees. PS on "veel sitem koht, kus mängida" ja itaalia underground toad on parimad praegu saadaval olevad variandid? tule taevas appi..

vonkartoffel
20.07.11, 14:18
Leiva peab lauale teenima ju.

variatsioon
20.07.11, 17:45
kas 26dal Juunil kui neil see koosolek on võib saada mingeid positiivseid uudiseid?

PS! kui keegi mu FTP raha tahab osta siis võib saata PMi.

metsiq
23.07.11, 11:26
http://uk.pokernews.com/news/2011/07/full-tilt-bidders-interested-in-uk-ireland-companies-6927.htm

Tahetakse ainult Euroopa litsentsi osta, mitte USA. Minu arust meile on see hea uudis, saaks Euroopa käima samamoodi nagu kuu aega tagasi ja USA nagunii ennem meiega ei mängi, kui neil seal online pokkeriga asi selge. Jama muidugi USA mängijate rahast... Nagunii, kui USA avaneb ametlikult peab olema valvas, et mis uued toad (Las Vegase kasiinod) palju fishe juurde tõmbavad. Mis te arvate?

Ahangama
23.07.11, 13:26
Litsents võeti ju ära sest Usa mängijatele ei makstud rahasid välja. Nüüd soovivad Euroopa litsentsi ja Usas jääksid ikka rahad välja maksmata...kahtlane imo

yolpa
23.07.11, 15:01
http://uk.pokernews.com/news/2011/07/full-tilt-bidders-interested-in-uk-ireland-companies-6927.htm

Tahetakse ainult Euroopa litsentsi osta, mitte USA. Minu arust meile on see hea uudis, saaks Euroopa käima samamoodi nagu kuu aega tagasi ja USA nagunii ennem meiega ei mängi, kui neil seal online pokkeriga asi selge. Jama muidugi USA mängijate rahast... Nagunii, kui USA avaneb ametlikult peab olema valvas, et mis uued toad (Las Vegase kasiinod) palju fishe juurde tõmbavad. Mis te arvate?

huvitav kas ka mina saan oma konto lahti kui ainult euroopa litsents peaks tulema, muutsin enne toa kinni minemist asukoha austraaliaks

ranka
23.07.11, 15:11
Mõttetud kuulujutud ja mõttetu pokkerituba. Tuli, tegi profitit, kadus ja nüüd mitte ühtegi sõnagi.

Tigrano
23.07.11, 15:16
Huvitav kui rahapesus ka süüdistati, kas omanike isiklikku vara ei saaks suure soovi korral arestida kui väga tahta, küll siis liigutama hakatakse kui kõrvale pandud rahad, villad jne ohus on.

udikaz
23.07.11, 19:52
kui omanikud ei olnud firma juhtkonnas siis firma omanikud ei vastuta firma käekäigu eest oma isikliku varaga.

metsiq
26.07.11, 16:08
praegune olukord on siis järgmine, kus FT advokaadid ei taha avalikult musta pesu pesta ja AGCC mõtleb mida teha. Nagu kipub olema, et tava inimesed, meie pokkeri mängijad, peavad pealt vaatama, kuidas suured onud omavahel lepivad kokku ja meie vaatame, mis palukesi meile üle jääb meie rahast. Tuleb vist hakata ka suureks onuks, muidu elulõpuni sõidetakse sust üle...

metsiq
26.07.11, 20:01
Breaking news. FTP hearing adjourned to allow them to pursue commercial interests. They will reconvene no later than september 15

After an entire day of deliberation, the AGCC finally recommenced the hearing at 17:45 GMT. It was announced that in the interests of justice and the best interest of Full Tilt customers, the hearing will be adjourned. This is so Full Tilt can pursue advanced investment negotiations, which could result in a better outcome for the players.

The AGCC stated they did not enter into this decision lightly, and will reconvene no later than September 15, 2011.

jaagup17
26.07.11, 23:36
Pakun ka siin 1700 taala 800ga müüa ft raha, kes huvitatud pm.

lambiain
27.07.11, 11:55
Kuidas see FT raha ostmine täpsemalt välja näeb?

yolpa
27.07.11, 12:01
mina ütlen sulle, et mul million doltsi kontol, sina annad mulle 10k euri, lootes, et kui ftp millalgi lahti tuleb saad mult raha:D

jaagup17
27.07.11, 13:06
annad 800 taala, ft tuleb tagasi ja kanded korras, siis kannan 1.7k välja ja sulle.

Vandalar
27.07.11, 14:05
God help us all...

Firzen
27.07.11, 14:08
annad 800 taala, ft tuleb tagasi ja kanded korras, siis kannan 1.7k välja ja sulle.

Kindlasti, kui FTP lahti tuleb siis 2plus2 foorumis tehakse automaatselt mingi teema lahti, kus kirjutatakse kõigist inimestest, kes lubasid, aga nüüd ei kanna raha.

jaagup17
27.07.11, 16:02
jep, täpselt see mul plaanis oligi, kahju, et aru said :( (Muide ega inimesed debiilid pole et tühja koha pealt tundmatuga sellist diili teevad, ennem vahetaks ka andmeid ja muud)

variatsioon
27.07.11, 16:12
(no kui juba andmed oled vahetanud siis ei saa küll scammida)

minbetmillionaire
27.07.11, 18:46
müün ka paar k kui keegi huvitatud. lepingu võib ka teha

ranka
27.07.11, 22:56
kurat, sa oled ikka naljamees. PS on "veel sitem koht, kus mängida" ja itaalia underground toad on parimad praegu saadaval olevad variandid? tule taevas appi..

Natuke täpsustaks. Kui sa leiad omale usaldusväärse agendi, kes garanteerib 100% su raha - siis ma küll usaldaks. Kui ma seal mängisin siis mul oli see garanteeritud ja kuna agent oli usaldusväärne mulle, summad mitte eriti suured ja rohkem alles testisin siis ei viitsinud ka miskit paberimajandust jahuda - tõenäoliselt oleks nõus olnud isegi lepingu tegema.

Positiivne on veel see, et kui sa agenti tead siis saad rahad sisse/välja miniutitega ja reeglina agendid anywya selle raha peavadki garanteerima. Vastasel juhul raha ei liiguks seal saitidel.

overgrow
03.08.11, 10:42
Ma ei suuda ikka uskuda, et maailma suuruselt teine pokkerituba tuleb ja kaob nii, et midagi ei ole kuulda. Kõik rahad on kinni ja tagasi maksta ei plaanitagi. Väga sick ikka. Tekkib küsimus, mis tuba me üldse usaldada võime, eriti kui kontol on kümneid tuhandeid dollareid.

kollane
03.08.11, 10:58
Pane padja alla.

Aga teemasse, ma arvan küll, et varem või hiljem on FT lahti jälle.
Ma terve elu optimist olnud

Firzen
04.08.11, 13:16
Ma ei suuda ikka uskuda, et maailma suuruselt teine pokkerituba tuleb ja kaob nii, et midagi ei ole kuulda. Kõik rahad on kinni ja tagasi maksta ei plaanitagi. Väga sick ikka. Tekkib küsimus, mis tuba me üldse usaldada võime, eriti kui kontol on kümneid tuhandeid dollareid.

Neil on investorid juba leitud, aga diili lõpule viimine võtab aega lihtsalt. Lahti tuleb ta kindlasti.

jasssass
04.08.11, 14:09
Neil on investorid juba leitud, aga diili lõpule viimine võtab aega lihtsalt. Lahti tuleb ta kindlasti.

tore oleks, kust loed seda?

ment52
04.08.11, 14:17
tore oleks, kust loed seda?

Ray Bitar MSNis lubas talle, nagu ikka.

Blacktor
04.08.11, 15:13
Huvitav kui see kord lahti läheb kas siis on taas võimalik Mb kaudu raha liigutada

variatsioon
04.08.11, 15:18
imo nad võiks lahti teha aga ilma cash oudi võimaluseta.
saaks vähemalt normaalses softis mängida :/

snap
04.08.11, 15:50
imo nad võiks lahti teha aga ilma cash oudi võimaluseta.
saaks vähemalt normaalses softis mängida :/

+0.85

Firzen
04.08.11, 16:02
tore oleks, kust loed seda?

Otsi mõni paari nädala vanune artikkel nende kohtuasja kohta, siis saad ehk targemaks.

@ment: troll less

jasssass
05.08.11, 17:02
Igaljuhul kui FT peaks tagasi tulema tekib huvitav olukord, selleks ajaks tõenäoliselt PS-is supernoova käes ja FT jääkski vist kõrvalsaidiks, oleneb muidugi mida taasavamise puhul pakutakse...liiga optimistlik oletus muidugi, samas kindlasti on veel mängijaid kes sama mõttega silmitsi seisavad.

variatsioon
05.08.11, 17:15
ma arvan et ma jääks ikka tilti mängima.
nagu sa juba ütlesid siis kõik regid oleks starsis ;)

yolpa
05.08.11, 17:41
jep ja starsis pole rushi.

leits
05.08.11, 17:57
lootus sureb viimasena .. tho kuigi minu oma on suht ded juba

kjmrc
06.08.11, 01:08
Stars võiks ka Rushi sisse tuua.. maitea kui reaalne see ainult on, mulle on meelde jäänud kuskilt, et ftp lõi selle rushi värgi või mäletan valesti?!

yolpa
06.08.11, 01:12
Stars võiks ka Rushi sisse tuua.. maitea kui reaalne see ainult on, mulle on meelde jäänud kuskilt, et ftp lõi selle rushi värgi või mäletan valesti?!

jälle saab öelda, et paar lehekülge tagasi. Aga muidu jh, stars ikka päris niisama seda "sisse ei too"

kjmrc
06.08.11, 01:15
jälle saab öelda, et paar lehekülge tagasi. Aga muidu jh, stars ikka päris niisama seda "sisse ei too"

No ma usun jah, et see pole nii lihtne as 1-2-3. Tõesti ei viitsi lapata ennem postitamist mitu lehte, et veenduda, kas kuskil on sellest kirjutatud. :D Aga np ;)

Firzen
06.08.11, 12:03
No ma usun jah, et see pole nii lihtne as 1-2-3. Tõesti ei viitsi lapata ennem postitamist mitu lehte, et veenduda, kas kuskil on sellest kirjutatud. :D Aga np ;)

FTP patenteeris ära selle rush pokeri nii, et peale patendi maha müümise ei näe võimalust kellelgi teisel 100% koopiat teha.

metsiq
06.08.11, 12:14
http://www.gamblingcontrol.org/FTP_statement.pdf
(eelviimane lõik)

FT on maksnud oma feed Alderney'le ära ja uuendanud oma teist litsentsi KGC. Esimesed väikesed sammud on tehtud. Nüüd oleks vaja veel miljon miljon miljon miljon korda miljon miljon miljon...

kollane
06.08.11, 13:12
lampi seda ära ei maksta. saab rushi mängida varsti

Firzen
06.08.11, 17:09
lampi seda ära ei maksta. saab rushi mängida varsti

See on ammu teada ju, et nad tulevad tagasi online :P. Nii palju, kui ma mäletan sellest paari nädala tagusest kohtuasjast, siis anti neile ju aega juurde, et oma praeguste investoritega diil lõpule viia ja mängijatele rahad tagasi maksta.

Investorid leidsid nad juba nädal pärast shut downi. Ray Bitar (VIST) oli see vend, kes lihtsalt välja hääletati juhatusest ja pärast seda saadi investoritega diilile, aga ilmselt detailide viimistlemine võtab aega. Kui õigesti mäletan miski $120 miljonit annavad investorid (loe: investeerivad) mängijatele tagasi maksmiseks, mis peaks olema piisav või vähemalt sinna kanti midagi.

andu_andu
06.08.11, 17:15
aga titanic ei tulnud ju vee peale tagasi :S

Oliverk
06.08.11, 17:24
Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.

rahvavaenlane
06.08.11, 18:38
Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.

minu arusaama mööda peaks siin foorumis olema usaldusväärseid inimesi kes teavad mida Firzen räägib. tundub, et peab teda uskuma veidi.

Tarmonator
06.08.11, 18:41
Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.

Miks sa arvad, et USA-kad enam kunagi tagasi ei tule? Valitsus tahab lihtsalt mammonat saada, umbes nagu Eestigi

Oliverk
06.08.11, 18:47
Ütleme lähitulevikus siis ja FT-s.

ment52
06.08.11, 22:18
minu arusaama mööda peaks siin foorumis olema usaldusväärseid inimesi kes teavad mida Firzen räägib. tundub, et peab teda uskuma veidi.

Keskmine delfi kommentaar on kõvasti usaldusväärsem kui firzen.

Poiss edastab suvalisi NVG poste milelst ta pealekuba valesti aru ka saanud.

Potsataja
06.08.11, 23:37
See on ammu teada ju, et nad tulevad tagasi online :P. Nii palju, kui ma mäletan sellest paari nädala tagusest kohtuasjast, siis anti neile ju aega juurde, et oma praeguste investoritega diil lõpule viia ja mängijatele rahad tagasi maksta.

Investorid leidsid nad juba nädal pärast shut downi. Ray Bitar (VIST) oli see vend, kes lihtsalt välja hääletati juhatusest ja pärast seda saadi investoritega diilile, aga ilmselt detailide viimistlemine võtab aega. Kui õigesti mäletan miski $120 miljonit annavad investorid (loe: investeerivad) mängijatele tagasi maksmiseks, mis peaks olema piisav või vähemalt sinna kanti midagi.


Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.

Otsisin oma juuli alguse postituse üles: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8200-JUULI-OFFTOPIC-Suvi-veel-kestab....?p=348852&viewfull=1#post348852

Arvestades FTP hädist jälgimist ja MTT+SNG lisatulemust on FTP RB+boonuste+minimaalsete maksude eelne kasum vähemalt 1 miljardit dollarit alates PTR´i käivitumisest. Igaüks võib ise edasi arvuta, milline investeering tasuks ära ja milline juba mitte. Usa osakaal oli sealjuures ligi 40% ja õige käitumise korral on ka nendega võimalik norm diil teha.

vennike
07.08.11, 05:16
FTP patenteeris ära selle rush pokeri nii, et peale patendi maha müümise ei näe võimalust kellelgi teisel 100% koopiat teha.

rush patendeeriti juba mõned head aastad tagasi ära ja mitte FTP poolt. Lihtsalt jõudis varem turule. terminalpoker.com saab mängida rushi, kellel huvi.

Firzen
07.08.11, 11:35
Keskmine delfi kommentaar on kõvasti usaldusväärsem kui firzen.

Poiss edastab suvalisi NVG poste milelst ta pealekuba valesti aru ka saanud.

:D minu arust kõige värvikam tegelane foorumis ongi ment. Lisab igale teemale vürtsi oma trollimisega :D

metsiq
11.08.11, 22:10
Ka suuremad RUSH sõbrad on leidnud PS või mujalt endale mängu, teenivad sealt juba ja kohe ei jookse FT tagasi kui kunagi avatakse. Kui ikka liiga kaua pood kinni ja ühtegi sõna ei tule FT endalt, siis "Tule taevas appi"

ranka
11.08.11, 23:26
Minu arvates on see ka loll lootus, et FTP avanedes rahvas koheselt jookseb tagasi ja mängud käivad nagu vanasti. Seda teavad isegi investorid ja FTP isegi, et iga kinnioldud päev vähendab FTP väärtust. Mina isiklikult küll FTP-sse tagasi ei lähe.

Potsataja
12.08.11, 00:12
Liigume ajas tagasi:



Ise mõelge palju siis Teie FTP dollar on väärt. Minu jaoks antud uudiste puhul on see väärt täpselt üks dollar. Kui mul oleks kogu roll FTP-s, stake/laentsi kuskilt ei saaks siis tõesti müüks 80-90 sendiga osa rollist maha, et muul saidil mängida ja nii raha teha, mis kokkuvõttes osutuks kasumlikumaks. Kuna mul seda vaja ei lähe ja viimased uudised on liigagi positiivsed siis las see raha seisab.

Oletame , et minusugusel lollpeal oleks raha FTP ära ostmiseks. Iga uus deposiitor saaks automaatselt 40% RB, kuid vanad peaks oma BR´i kõigepealt tasa teenima, sest ega pokkerituba pole mingi Punane Rist. BR oli 10K$, 20K$ rake puhul saad samuti 40% RB + väljakande võimaluse selle 18K$ (BR+RB) peale. Juhul, kui 10+8 juhtumil kannad välja vähem, kui 9k$, saad automaatselt 60% RB.

Tõsiselt, klounide (kinnimakstud prode) ajad on ammu möödas, nüüd loeb RB + feim. Feimi tuleks ka obv jagada muul moel, kui seda on senini tehtud. Ka 5% rake oleks ülihea kasumi teenimiseks ja praegune 10% enamustelt panustelt/võitudelt on röövimine.

ranka
12.08.11, 01:34
Liigume ajas tagasi:



Oletame , et minusugusel lollpeal oleks raha FTP ära ostmiseks. Iga uus deposiitor saaks automaatselt 40% RB, kuid vanad peaks oma BR´i kõigepealt tasa teenima, sest ega pokkerituba pole mingi Punane Rist. BR oli 10K$, 20K$ rake puhul saad samuti 40% RB + väljakande võimaluse selle 18K$ (BR+RB) peale. Juhul, kui 10+8 juhtumil kannad välja vähem, kui 9k$, saad automaatselt 60% RB.

Tõsiselt, klounide (kinnimakstud prode) ajad on ammu möödas, nüüd loeb RB + feim. Feimi tuleks ka obv jagada muul moel, kui seda on senini tehtud. Ka 5% rake oleks ülihea kasumi teenimiseks ja praegune 10% enamustelt panustelt/võitudelt on röövimine.

Sorry dude aga ma olen viimased kuud mänginud pm 10-15% rakebackiga ning ei hädalda. Seega rakeback mind küll ei köidaks, eriti kui turul on paremad rakeback pakkumised. Tuba valin ikka softi ja mängude valiku järgi ning ma söön oma pea ära kui FTP lähipäevil avatakse ning selle traffic taastub aasta lõpuks.

Minu arvates on hetkel FTP-d totaalne 'deadline' kätte jõudnud või hakkamas jõudma. See tähendab, et rahvas on kohanenud uute keskkondadena ja FTP "koduigatsus" on möödumas. Ainus, mis FTP tagasitulekul ta trafficut tõstab on see, et mängijatel on seal rollid ja FTP taastumisel peavad nad korrakski softi sisse logima, et cashout ära teha. Kellel seal rolli ei ole või ei ole olnud on sellest toast täiesti suva ning viimaste sündmuste varjus käivad nad sealt veelgi suurema tiiruga mööda.

Ja miks see vana quote tuli? Nood uudised tollal olidki väga positiivsed (leiti investor) aga nüüd on taaskord aeg edasi liikunud, eelmine istung oli suht infovaene ja mitte midagi ütlev, uus istung on kuu aja pärast ja siiani 0 uudist. Tahaks loota, et tõesti FTP-l on investor olemas aga kas siis tõesti FTP-l ja ka tulevasel investoril ei ole huvi tehagi väikest reklaami/säilitada FTP kaubamärgi väärtus oma tulevasele ärile tulles välja pressiteatega kus ütlevad, et jaa asjad saavad korda aga bürkoraatia võtab aega ja seega võib minna veel kuuke enne kui oleme taas turul.

Ma ei väida, et ta ei tule tagasi või et ta tuleb - ma tõesti ei tea ja ei oska enam mitte midagi arvata. Mulle siiani tundub see nii uskumatu, et suuruselt teine tuba (oli ikka väga suur) kadus päeva pealt turult, infot on täiesti minimaalselt ja mängijate sajad miljondi dollarid "külmutatud". Möödas on varsti kaks kuud ja ikkagi mitte midagi. Puudub täielikult arvamus aga mitte lootus.

LuuK
12.08.11, 01:48
kerge konspiratiivteooria: investorite taga on PS ja nad "ostavad" FTPd kuni selle väärtus on 0.

nikitheone
12.08.11, 09:19
husng arutavad vennad ftp ja starsi erinevuste (+/-) ja rakeback % üle. on ikka tildist unistjaid kül. http://forumserver.twoplustwo.com/185/heads-up-sng/god-i-miss-ftp-1080585/

ise olen starsiga juba harjunud

Rage
12.08.11, 09:35
Mina isiklikult ei usu et FTP üles tuleb, neil on raske leida ja teha leping potentsiaalsete investoritega, sest palju riske on õhus:
* ca $150m usakatele välja maksta
* ca $60m deposiite, millel ei ole katet
* kui FTP üles tuleb tormab enamik regulare oma rolle välja kandma mis on $XXXm
* USA valitsuse kohtucase ja sealsed nõuded $XXXm

nii palju kui mina aru olen saanud, siis FTP püüab saavutada USAga kokkulepet, et nende nõudeid ei tuleks, siis oleks ka investorid julgemad investeerima, iseasi, kas annab sellist kokkulepet USAga teha.

Tigrano
12.08.11, 09:38
Natuke teemast mööda, aga kas Starsi vastu on ka mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?

Rage
12.08.11, 09:42
Natuke teemast mööda, aga kas Starsi vastu on ka mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?
jah on, ei tea mis sellest saanud on. Äkki starsi topicus Tarvi tutvustab teemat?

ranka
12.08.11, 22:09
Mina isiklikult ei usu et FTP üles tuleb, neil on raske leida ja teha leping potentsiaalsete investoritega, sest palju riske on õhus:
* ca $150m usakatele välja maksta
* ca $60m deposiite, millel ei ole katet
* kui FTP üles tuleb tormab enamik regulare oma rolle välja kandma mis on $XXXm
* USA valitsuse kohtucase ja sealsed nõuded $XXXm

nii palju kui mina aru olen saanud, siis FTP püüab saavutada USAga kokkulepet, et nende nõudeid ei tuleks, siis oleks ka investorid julgemad investeerima, iseasi, kas annab sellist kokkulepet USAga teha.

Minu jaoks kõige nutusem on see, et scammiti tuhandeid mängijaid ja absoluutselt mitte midagi ei toimu. Kas tõesti kui FTP ei tule kunagi üle siis kõik oleme rahadest ilma ning FTP pääseb nii lihtsalt?

jasssass
13.08.11, 13:58
Eks 15 september selgub jälle midagi või siis mitte midagi....ootame huviga, üks positiivne uudis vähemalt on, kõik play money peale mänginud mängijad saavad oma raha tagasi :D

leits
13.08.11, 14:16
Imo 15 september selgub see asi, et lükatase 15 detsembrini ..

BuildUp
13.08.11, 14:56
Imo 15 september selgub see asi, et lükatase 15 detsembrini ..

Ma arvan sama. Aga noh kui joppab, siis ehk lapselapsed saavad kunagi vanaisade rahad kätte siiski.

jasssass
24.08.11, 17:49
Full Tilt Poker vabandab oma klientide ees, kes pole poolteist kuud meie käest mingisugust infot saanud. See on tingitud Musta Reede järel tulnud ootamatutest ja keerulistest õiguslikest ning rahalistest probleemidest. Samuti on uute investorite poolt seatud range nõue konfidentsiaalsusele. Full Tilt Poker number üks prioriteet on ja jääb samaks: tagada üle maailma oma mängijatele nende raha!

Loe veel: http://ee.pokernews.com/uudised/2011/08/full-tilt-poker-ametlik-teadaanne-pokernewsile-4825.htm

Tra kus on jälle üks mõttetu artikkel siia ilma sündinud ja mitte midagi lubavad lubadused.....asjaga tegeletakse.....lol

tolmuahv
24.08.11, 18:14
Ma olen ise suht palju igasuguste pooleldi pekki läinud ettevõtetega tegelenud, kes otsivad investorit. Piiratud infot vaadates tundub küll, et "pay everyone what they claim" on kõige halvem variant see asi üle võtta. Pigem teeks midagi a la:

1) Laseks asja kotti täiega ja ostaks Rush Pokeri jm IT-arendused. Kulutaks selle paarsada milli parem marketingile ja arendusele. Väldiks võimalikke USA-põhiseid lawsuite. Ei tasu unustada, et USA-s võivad mängijad ka hiljem hageda kui asi ellu ärkab. Class action nt.
2) Kui päris kotti ei saa lasta, siis ilmuks välja kui "White Knight" ja ostaks ikkagi varad uude kehasse. Pushiks välja info, et "Olen hea onu, annan FT-le tema träna eest raha vaid sel tingimusel, et kõik läheb otse mängijatele. IT-süsteemide ja Rushi hind on küll paraku vaid ca. $20m, mis on ka minu maksimaalne investeerimisvõime. Aga saage aru - ega mina ei ajanud asja kotti, mina olen hea onu".

Bottom line: Uus investor vanasse kehasse koos kõigi võlgade üle võtmisega oleks kõige ebamõistlikum variant. Ma isiklikult ei usu, et seda ükski mõtlev investor kasutaks. Aga obv ei saa seda keegi välja ütelda täna. Isegi kui läbirääkimised toimuvad faasis, kus on reaalne kohustuste haircut 80%, üteldakse see välja alles lõpus.

Ma müüks oma FTP dollarid otsekohe ära kui keegi üle 20-30% pakuks. Või noh, ma müüsingi kohe peale Black Friday'd ära.

privador
24.08.11, 19:52
Olympic voiks ft softi ära osta

Oliverk
24.08.11, 19:58
Mida sa tõmbad?

jasssass
19.09.11, 17:41
Uudiseid ka tuleb juba?

timz0333
19.09.11, 17:59
Uudiseid ka tuleb juba?

Seitsmesed hakkavad tunni pärast @ tv3.

Relamz
19.09.11, 19:54
Seitsmesed hakkavad tunni pärast @ tv3.
http://i690.photobucket.com/albums/vv266/Hotsause9999/Random%20Gifs/tomcruiselaugh.gif

Firzen
21.09.11, 00:49
http://i690.photobucket.com/albums/vv266/Hotsause9999/Random%20Gifs/tomcruiselaugh.gif

kerged BW probleemid pildiga?

Relamz
21.09.11, 05:53
kerged BW probleemid pildiga?

Jep

Rage
21.09.11, 15:10
http://www.foxbusiness.com/markets/2011/09/20/feds-full-tilt-poker-giant-ponzi-scheme/

R.I.P. FTP, kes teab mis sisuliselt on Ponzi skeem, siis teab, et ega sealt enam midagi võtta ei ole, parim variant on, et keegi ostab FTP pankrotipesa ja softi ära, aga mängijad ei saa never oma rahasid kätte.. reaalselt siis poisid kulutasid ja raiskasid mängijate raha ära, kandsid endale välja jms.. ja hoidsid FTP arvete peal ainult mingit 10-20% mängijate rahast, millest said jooksvad cashoutid rahuldatud, kuniks usa lükked tekitasid massilise cashoutide arvu, mida see $60milline buffer enam täita ei suutnud...

ristik
21.09.11, 15:21
http://www.foxbusiness.com/markets/2011/09/20/feds-full-tilt-poker-giant-ponzi-scheme/

R.I.P. FTP, kes teab mis sisuliselt on Ponzi skeem, siis teab, et ega sealt enam midagi võtta ei ole,

aga kes ei tea ?

Godspeed_EJ
21.09.11, 15:22
Sisuliselt ei olnud see siiski Ponzi skeem, kuna FTP tootis korralikku kasumit. Tegemist lihtsalt lollide omanikega.

ok2aa
21.09.11, 15:23
http://www.foxbusiness.com/markets/2011/09/20/feds-full-tilt-poker-giant-ponzi-scheme/

R.I.P. FTP, kes teab mis sisuliselt on Ponzi skeem, siis teab, et ega sealt enam midagi võtta ei ole, parim variant on, et keegi ostab FTP pankrotipesa ja softi ära, aga mängijad ei saa never oma rahasid kätte.. reaalselt siis poisid kulutasid ja raiskasid mängijate raha ära, kandsid endale välja jms.. ja hoidsid FTP arvete peal ainult mingit 10-20% mängijate rahast, millest said jooksvad cashoutid rahuldatud, kuniks usa lükked tekitasid massilise cashoutide arvu, mida see $60milline buffer enam täita ei suutnud...

ftp ei ole ponzi skeem. ftp on (oli võimeline) raha teenima. lihtsalt ülimalt sitasti juhitud ettevõte.

kollane
21.09.11, 15:25
Sisuliselt ei olnud see siiski Ponzi skeem, kuna FTP tootis korralikku kasumit. Tegemist lihtsalt lollide omanikega.


nõustun. Ponzi skeem on vale sõna.
Tehti lihtsalt kullast sitta :D

Rage
21.09.11, 15:27
jah nõus, ülimalt lollid juhid. Samas me ei te akindlalt et mõni nendest ahvidest sihilikult ei käitunud rahadega nii ringi, ma arvan, et selleks ei pea isegi keskmine ameerika elanik olema, et aru saada, et firma kulud ja kohustused peavad vahenditega võrduma.

variatsioon
21.09.11, 15:50
Kas Phil Iveyl on ka jamad kaelas?

tolmuahv
21.09.11, 15:52
Kui sa igal pool reklaamid, et "all the money is on segregated accounts" ja tead, et see tegelikult nii ei ole, siis pole tegu halva managementiga. Sisuliselt on player deposit maja jaoks kohustus, aga nemad käitusid sellega kui endale kuuluva varaga, samas pidevalt rõhutades, et just seda nad ei tee ega kaaluks seda mingil tingimusel.

Just seetõttu ei saa olla küsimust, kas tegu on saamatu juhtimise või pahatahtliku skeemiga.

privador
21.09.11, 16:23
Minujaoks müstika. Selline tuba pidi ju kasumit teenima? Miks nad pidid mängijate kontode juurde minema kui võiks endale lubada miljonilisi dividende.
Ja teiseks kuskile pidi see raha ju minema? 300 milli nii kergesti maha ei gambli

Või On Lederreril ja Fergussonil arved tehtud kuskile Caymani saartele?

Nali oleks küü, kui need mehed peaksid istuma minema. Võtku siis Saab ka kampa!

Firzen
21.09.11, 19:37
Minujaoks müstika. Selline tuba pidi ju kasumit teenima? Miks nad pidid mängijate kontode juurde minema kui võiks endale lubada miljonilisi dividende.
Ja teiseks kuskile pidi see raha ju minema? 300 milli nii kergesti maha ei gambli

Või On Lederreril ja Fergussonil arved tehtud kuskile Caymani saartele?

Nali oleks küü, kui need mehed peaksid istuma minema. Võtku siis Saab ka kampa!

Kasumit teenisid nad kindlasti ja mitte vähe. Rahasid kirjutasid nad endale välja ilmselt seetõttu, et olid ahned - lihtne.

Kindlasti see raha kuskil seisab mingitel kontodel, aga on juurdepääsmatu ehk võimudele, kuna tegemist isiklike kontodega.

Kinni peaksid nad kindlasti minema.


EDIT: Phil Ivey on ka sellega 99% tõenäosusega kaudselt seotud, kuid talle pole süüdistust esitatud.

Tylos
21.09.11, 20:56
Kui sa igal pool reklaamid, et "all the money is on segregated accounts" ja tead, et see tegelikult nii ei ole, siis pole tegu halva managementiga. Sisuliselt on player deposit maja jaoks kohustus, aga nemad käitusid sellega kui endale kuuluva varaga, samas pidevalt rõhutades, et just seda nad ei tee ega kaaluks seda mingil tingimusel.

Just seetõttu ei saa olla küsimust, kas tegu on saamatu juhtimise või pahatahtliku skeemiga.

Kus FTP seda igal pool reklaamis?Pole kuskil seda näinud ja kui sa võtaksid vaevaks lugeda läbi FTP "Terms and Conditions" alalehe läbi siis näeksid seal sellist teksti:
"Customer funds are not segregated from company funds, but it is the intention of Filco Ltd to meet its liabilities as they fall due."
Ehk siis kompanii käitus sinu rahaga nagu ise tahtis kuna sina tegelikult nõustusid vastavate tingimustega.Igati reeglitepärane.
Teine asi on muidugi kuidas kompanii arendamise asemel raha lihsalt laiali tillutati.Nii mõnigi mees võiks selle eest kümmekond aastat kinni istuda.

Rage
21.09.11, 21:02
nohh nii ja naa, samas on investeeringuteks kasulik pigem mängijate raha nö mitte 100% katta kui võtta pangast laenu.. mängijate raha on tegelikult sisuliselt protsendita laen, mida saab omakorda ise panna kuhugi kasumit teenima..

Cypher0
21.09.11, 21:11
Kus FTP seda igal pool reklaamis?Pole kuskil seda näinud ja kui sa võtaksid vaevaks lugeda läbi FTP "Terms and Conditions" alalehe läbi siis näeksid seal sellist teksti:
"Customer funds are not segregated from company funds, but it is the intention of Filco Ltd to meet its liabilities as they fall due."
Ehk siis kompanii käitus sinu rahaga nagu ise tahtis kuna sina tegelikult nõustusid vastavate tingimustega.Igati reeglitepärane.
Teine asi on muidugi kuidas kompanii arendamise asemel raha lihsalt laiali tillutati.Nii mõnigi mees võiks selle eest kümmekond aastat kinni istuda.

Mingi aeg FTPDoug 2+2s seda küll kinnitas ja mingi aeg see ka nii oli ilmselt aegu tagasi, aga siis vajus ära kuidagi see teema, ja nüüd on asjalood siis nagu nad on.

ok2aa
21.09.11, 21:51
http://video.foxbusiness.com/v/1174043454001/online-poker-scam-leaves-players-out-millions/

but how much did you lose?

Maheaatom
21.09.11, 22:49
Pokkerimängijad peavad pöidlaid hoidma, et FT-d ei mõistetaks reaalselt süüdi Ponzi skeemi kasutamise pärast. See annaks tervele maailmale signaali, et kogu online-pokker on sisuliselt pettus ning oh seda ametnike ja poliitikute rõõmu edasiste "piirangute" kehtestamisel.

fyte
21.09.11, 23:16
Pokkerimängijad peavad pöidlaid hoidma, et FT-d ei mõistetaks reaalselt süüdi Ponzi skeemi kasutamise pärast. See annaks tervele maailmale signaali, et kogu online-pokker on sisuliselt pettus ning oh seda ametnike ja poliitikute rõõmu edasiste "piirangute" kehtestamisel.
Pärast UB skandaali ju küll nii hull asi polnud, et oleks arvatud, et igalpool valitsevadki superuserid?
// FTP case muidugi suurem, aga point sama

kollane
21.09.11, 23:26
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/message-jeff-iffrah-regarding-agcc-trial-important-news-1102182/

ranka
22.09.11, 04:03
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/message-jeff-iffrah-regarding-agcc-trial-important-news-1102182/

FTP järjest huvitavamaks muutub... Loen edasi :)

EDIT: kasutan siin oma one time ära

ok2aa
22.09.11, 07:33
http://www.subjectpoker.com/2011/09/french-investors/

karookas
22.09.11, 19:39
http://www.radiorock.fi/podcast?vt=audio&vid=196934

kuulake seda uudist
ja kerige aja peale: 25:50
soome keeles

kollane
22.09.11, 19:56
http://www.radiorock.fi/podcast?vt=audio&vid=196934

kuulake seda uudist
ja kerige aja peale: 25:50
soome keeles


keegi tõlgib äkki ?

leits
22.09.11, 20:05
midagi positiivset pole 2 kuu jooksul olnud .. vaevalt et seegi kord :D

Spewmonkey
22.09.11, 20:12
Standard ponzi scheme leierdamine jälle.

wanapagan
22.09.11, 21:20
http://www.pokertube.com/free-poker-videos?movie=18156&title=FOX_Interview_with_Tom__Durrrr__Dwan_regardi ng_the_Full_Tilt_Scam

Firzen
23.09.11, 00:19
investorid olid juba ammu olemas jah, aga ilmselt tulid uued parema pakkumisega (prantslased). lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.

ristik
23.09.11, 01:00
lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.

Päris julgelt paugutad

ristijeesus
23.09.11, 08:42
Jou, Firzen, mul jäi mingi 3k sinna, müün sulle poole hinnaga ära. Sa ei saa ju sellist +EV võimalust käest lasta. Diil?

ok2aa
23.09.11, 09:18
investorid olid juba ammu olemas jah, aga ilmselt tulid uued parema pakkumisega (prantslased). lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.

sa oled debillik

leits
23.09.11, 12:24
75% tõen2osusega saan ledererilt telku? wuhuuu :D:D:D

Oliverk
23.09.11, 12:33
75% tõen2osusega saan ledererilt telku? wuhuuu :D:D:D

Firzeni konstandiga pead selle 75 enne läbi korrutama.

Maheaatom
23.09.11, 13:59
Ärge Firzenit materdage - ka minuni jõudis vähemalt augustis kõrgemalt poolt infot, et Full Tilti on veel vara maha.

Samas inimesena (pessimist nagu ma olen) on üsna raske näha võimalust, et keegi sooviks osta sisuliselt pankrotis ettevõtet, mille maine on rikutud. Süüdistuse laienemine teisipäeval sellele vaevalt kaasa aitas...aga eks seda näitab tulevik.

Ise pakuks tänasel päeval umbes 50-50, et mängijad sealt üldse midagi (olgu see siis 1% või kogu roll) kätte saavad.

variatsioon
23.09.11, 14:09
mid-year boonuseid vist tagantjärgi jagama ei hakata? XD :(

Tyler Durden
23.09.11, 18:05
Lootus on igatahes ammu kustunud. Muidu oleks kena, kui saaks oma $ kätte. Kasvõi järgmine aasta või millal iganes.

ranka
23.09.11, 23:28
Huvitav miks nüüd keegi Maheaatomile ei paku: "osta siis 50% mu dollarid ära". Ma üleüldse ei näe põhjust anda mittemingistust siseinfot (olgu see tõene või vale) inimestele, kes kutsuvad teisi "debiilikuteks". Vabandused solvangute pärast aga minu arvates need, kes FTP-sse jätsid raha pärast black fridayd on ise need samad, kelleks "ok2aa" teisi kutsub.

Jäi mul endalgi raha sinna aga teadvustasin kogu aeg, et kõik raha mis seal on suure riski all. Seega võtsin 1.5k dollarilise riski (niipalju läks HU jaoks vaja 100NL-600NL). Kõik rahad, mis üle 1.5k panin pendima. Kahjuks juhtus nii, et võitsin omajagu ja pending cashoudid ei jõudnud kohale aga kaotasin enda teadvustatud riskiga 1.5k. Kui nüüd FTP peaks tagasi tulema siis sisuliselt profitin omale 6-8k (ei mäletagi palju kontole jäi, sest oli sitaks pending cashoute) ja lisaks alginvesteeringu 1.5k. Seepärast ei näinud mõtet oma dollareid müüdagi.

FTP olukorra kohta ei oska ma midagi öelda. Mu lootused käivad üles ja alla aga tagasitulek neil on väga valulik (just mängijate usalduse võitmises). Arvestada tuleb ka sellega, et omanikel kellel on väga suured süüdistused kaelas omavad tunduvalt suuremat huvi FTP taaskord tööle saada kui mängijad.

EDIT: ja kui jeffi jutt 2p2-s tõsi on siis on ikka väga suur chance, et FTP taastub. kui järjekordne trikk omanike nahka päästa siis muidugi chance sama.

fyte
24.09.11, 01:22
+1 ranka jutule.
Milleks hakata sõimama kedagi, kes ütleb enda arvamuse praegusest olukorrast - ega tema pole süüdi selles, kui teie rahad kinni on seal.. Pigem on asi niipidi, et ollakse ise süüdi suurte summade cashoutimata jätmises.

jasssass
24.09.11, 04:39
Ülimalt lihtne on muidugi loobuda pokkeritoast, milles sul on aastate jooksul üles töötatud boonussüsteem ja alustada nullist PS-is või Karuurus, mõne jaoks on 1500 taala väike taskuraha, lahjemate mängijate jaoks aga terve bankroll. Kuna FTP-s mängimine oli Kodumaa seaduste kohaselt nagunii keelatud siis kõik need kes seal mängisid ongi ju jobud....ise ka mängisin

virukunn
24.09.11, 04:45
Oma südant tuleb kuulata. Päev enne saidi kinnipanekut tekkis imelik tunne ja otsustasin ei mingi põhjuseta 2+2 kaudu buddytransferiga kogu rolli maha müüa.

ok2aa
24.09.11, 08:42
Huvitav miks nüüd keegi Maheaatomile ei paku: "osta siis 50% mu dollarid ära". Ma üleüldse ei näe põhjust anda mittemingistust siseinfot (olgu see tõene või vale) inimestele, kes kutsuvad teisi "debiilikuteks". Vabandused solvangute pärast aga minu arvates need, kes FTP-sse jätsid raha pärast black fridayd on ise need samad, kelleks "ok2aa" teisi kutsub.

Jäi mul endalgi raha sinna aga teadvustasin kogu aeg, et kõik raha mis seal on suure riski all. Seega võtsin 1.5k dollarilise riski (niipalju läks HU jaoks vaja 100NL-600NL). Kõik rahad, mis üle 1.5k panin pendima. Kahjuks juhtus nii, et võitsin omajagu ja pending cashoudid ei jõudnud kohale aga kaotasin enda teadvustatud riskiga 1.5k. Kui nüüd FTP peaks tagasi tulema siis sisuliselt profitin omale 6-8k (ei mäletagi palju kontole jäi, sest oli sitaks pending cashoute) ja lisaks alginvesteeringu 1.5k. Seepärast ei näinud mõtet oma dollareid müüdagi.

FTP olukorra kohta ei oska ma midagi öelda. Mu lootused käivad üles ja alla aga tagasitulek neil on väga valulik (just mängijate usalduse võitmises). Arvestada tuleb ka sellega, et omanikel kellel on väga suured süüdistused kaelas omavad tunduvalt suuremat huvi FTP taaskord tööle saada kui mängijad.

EDIT: ja kui jeffi jutt 2p2-s tõsi on siis on ikka väga suur chance, et FTP taastub. kui järjekordne trikk omanike nahka päästa siis muidugi chance sama.

see firzen kuulutab kindlas kõneviisis juba pikemat aega infot, mis on kokku kogutud NVG'st ja enamasti ei vasta tõele. ah või et FTP sai parema pakkumise ja investorid olid ammu olemas? *****, mis pask. firzeni postid siin teemas ei ole põrmugi paremad ja informatiivsemad, kui näiteks Vandalari omad.

ja see "siseinfo" bs - keeldun uskumast seda. eriti kui seda tuleb rääkima uudisteportaali esindaja. miks seda infot siis kuskile üles pole riputatud? oleks ju hea võimalus raha teenida?

ristijeesus
24.09.11, 09:11
Mulle tuletas see Firzeni siseinfo meelde lasteaias mängitud telefonimängu, kus rea alguses mõeldi sõna välja ja üksteisele kõrva sosistades see mitukümmend last läbides lõppu jõudis ning siis viimane selle kõigile kuuldavale tõi. Nalja sai palju.
Ja selline protsentideloopimine...miks 75? Miks mitte 80? Või äkki hoopis 60? Kuidas see tõenäosus arvutatud on? Pokkerimängijatele pole vaja suvalisi laestvõetud numbreid nina alla loopida.

timz0333
24.09.11, 09:11
Firzen ütles seda ka, et FTP upub kiiremini kui Titanic, siis arvasid ka enamus, et on ikka jobu jutt aga näed uppus ju.

ranka
24.09.11, 14:32
see firzen kuulutab kindlas kõneviisis juba pikemat aega infot, mis on kokku kogutud NVG'st ja enamasti ei vasta tõele. ah või et FTP sai parema pakkumise ja investorid olid ammu olemas? *****, mis pask. firzeni postid siin teemas ei ole põrmugi paremad ja informatiivsemad, kui näiteks Vandalari omad.

ja see "siseinfo" bs - keeldun uskumast seda. eriti kui seda tuleb rääkima uudisteportaali esindaja. miks seda infot siis kuskile üles pole riputatud? oleks ju hea võimalus raha teenida?

Riputatakse ju. www.subjectpoker.com (http://www.subjectpoker.com) on väga hea näide uudisteportaalist, kes avaldab pidevalt siseinfot. Kui sa pidasid silmas Eesti uudisteportaale siis kahjuks puudub meil ligipääs sellistele allikatele ja kui hakkaks avaldama väärat või pooltõest informatsiooni ilma tõestusmaterjalita siis see portaal muutuks kiirelt pokkeri "Nelli Teatajaks".

Firzeni puhul ma ei tea, kust ta informatsiooni saab (kahtlen, et tal on hetkel rohkem infot kui juba avalikustatud portaalides) aga enne FTP litsentsi sulgemist (seda ei teadnud keegi ette, et juhtub nii äkki) sain sealt alati rohkem infot kõigi BF-ga seotud pokkeritubade kohta, mis väga suure osa rollist mul ka päästis.

Esc82
01.10.11, 10:49
Kas keegi targem teab , aga tuli mingi uudis, et mingi Prantsuse firma tahab Full Tilti ära osta ja plaanivad avada 2012 jaanuaris?

yolpa
01.10.11, 11:16
Kas keegi targem teab , aga tuli mingi uudis, et mingi Prantsuse firma tahab Full Tilti ära osta ja plaanivad avada 2012 jaanuaris?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7432-FTP-stars-jt-b%C3%A4nnitud-USAs-Prantsuse-investorid-plaanivad-FTP-ostmist/page69

nikitheone
02.11.11, 00:24
http://www.subjectpoker.com/2011/11/breaking-gbt-doj-deal/

?

andu_andu
02.11.11, 12:30
head uudised

Ahangama
18.11.11, 01:12
Midagi ilusat:
http://finance.yahoo.com/news/Groupe-Bernard-Tapie-buy-Full-cnnm-734536333.html?x=0&l=1
e: jäin hiljaks

N1x0n
18.11.11, 07:41
edit: Vale teema :P

ranka
18.11.11, 07:46
DOJ & GBT REACH SIGNED AGREEMENT FOR ACQUISTION OF FULL TILT; TAPIE AGREES TO PAY US GOVERNMENT $80 MILLION FOR FTP’s ASSETS

http://www.pokerplayernewspaper.com/content/doj-gbt-reach-signed-agreement-acquistion-full-tilt-tapie-agrees-pay-us-government-80-millio?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+

jaagup17
18.11.11, 12:32
Pohmakas insta gone. weeeeeeeeeeeeeeeeeee

metsiq
01.04.12, 13:22
http://www.bankrollmob.com/poker-news/201241/breaking-news-full-tilt-poker-open-business

:mad::eek::confused::redface:

ranka
01.04.12, 13:57
http://www.bankrollmob.com/poker-news/201241/breaking-news-full-tilt-poker-open-business

:mad::eek::confused::redface:

See on aprilli nali.

pokkerisheriff
01.04.12, 17:33
obvious bullshit. ise arvan, et on mõned asjad millega ei ole sobilik (aprilli)nalja teha ja FTP on üks nendest. paljudel mängijatel jäi ikkagi väga märkimisväärne osa pokkeribankrollist sinna kinni ja see on hell teema nende jaoks.

marcoloco
01.04.12, 18:51
See on aprilli nali.

ei ole vaata kui ilus naine on reporter see on kindlasti kas t6si v6i vale aga mitte aprill

muttaja
03.04.12, 20:54
Esimene tõsine uudis üle väääga pika aja: http://www.jobs.ie/ApplyForJob.aspx?Id=1164662

VisaHing
09.04.12, 16:27
Esimene tõsine uudis üle väääga pika aja: http://www.jobs.ie/ApplyForJob.aspx?Id=1164662

CV sent.

metsiq
19.04.12, 07:47
Viimase aja uudised koos.

http://news.bluffmagazine.com/tapie-masquelier-form-new-full-tilt-in-dublin-26607/

Mais siis vast avaneb uuesti FT. Huvitav, kui palju mängijaid FT esimese nädalaga siis kogub, kui suurem osa mängijaid oli FT USA omad ja nemad ju mängida veel ei saa. 10 000, 20 000, 5000 ?

ranka
19.04.12, 10:27
Arvan, et FTP avanemine toob päris suure esialgse tungi. Kes tuleb kontot kontrollima, kes tuleb vaatama, mis uudist, kes tuleb mänge uurima. Seda palju reaalselt jääb ei oska keegi vist hetkel öelda.

Cypher0
19.04.12, 13:27
Huvitav, kas ja kui palju see mõjutaks, kui uus FTP lubaks PTRil oma datat trackida? Kõik Starsi regid ju ei olnud PTRi-vastased.

jasssass
19.04.12, 15:54
Usun, et Starsi kliendibaasile ikka väike tagasilöök tuleb, kui FT ikka sarnaseid asju nagu rush ja HT-d pakub, lisaks on neil ju vägagi konkurentsivõimeline soft ja kui miskit endistest rakeback ja black card-i asjadest samuti alles oleks+ mid year boonused ja iron levelid, tekib endal ka suht suur dilemma, kumb site jätta nö. põhisaidiks, kahel korraga boonuseid hoorata ei viitsi ja ei jõuagi.

Tuleb huvitav aeg ja vast Starsi jõlllid samuti ärkavad ning lisavad uusi hüvesid, kasvõi soliidseid depo boonuseid

V4LDO
19.04.12, 16:06
Kasvõi põhimõtte pärast juba enam ever FTP-d põhisaidiks ei jätaks ja seal rolli ei hoiaks. Mõned sümboolsed BI-d võib-olla, et väga +EV kampaaniatest osa võtta ja turnasid lasta.

sinisebra
19.04.12, 16:17
http://ragegenerator.com/uploads/46422.png?1334841338

virukunn
19.04.12, 16:18
Kasvõi põhimõtte pärast juba enam ever FTP-d põhisaidiks ei jätaks ja seal rolli ei hoiaks. Mõned sümboolsed BI-d võib-olla, et väga +EV kampaaniatest osa võtta ja turnasid lasta.

Ma arvan, et need põhimõtted muutuvad kiiresti, kui raha maitse suhu saad.

jasssass
19.04.12, 16:26
Ma arvan, et need põhimõtted muutuvad kiiresti, kui raha maitse suhu saad.

:D ma arvan samuti ja vanal vimmal pole uue FT-ga enam midagi pistmist, kui lahti siis kohe trust peale ja rolli koguma, juhtub uuesti sama ämber olema siis nuttes ja kiunudes foorumites jälle halama :D:D
elu on selline

Mrt1989
19.04.12, 17:00
Kas on mingi kindel date paika pandud , millal uuesti avatakse ?

Cypher0
19.04.12, 18:22
Kas on mingi kindel date paika pandud , millal uuesti avatakse ?

http://gifsoup.com/imager.php?id=2332127&t=o (http://gifsoup.com/view/2332127/j-jonah-jameson-laughing.html) GIFSoup (http://gifsoup.com/)

lambitont
20.04.12, 05:03
tundub paganama close

ristijeesus
22.04.12, 22:52
Lisame natuke optimismi siia teemasse.

Daniel Cates ‏@junglemandan twitteris: Recently heard some very promising news regarding full tilt. Can't share it because it's confidential, but things looking very good :)

Pakuti talle ehk FTP pro lepingut:confused:

ranka
22.04.12, 22:57
jajaja durril oli neid uudiseid omal ajal sitaks :P

Vandalar
22.04.12, 23:20
Oodake nüüd natuke, mis mina sellest saan??

ranka
22.04.12, 23:36
Oodake nüüd natuke, mis mina sellest saan??

Viisa - ja kanepivabause mandrieestisse.

absoluutselt
23.04.12, 12:43
son of a gun!

mikk2468
23.04.12, 20:51
Kui avatakse nüüd millalgi, siis isegi hakkaks uuesti mängima seal, soft oli kõige nutsim imo. Multi-Entry turniirid :heart:

ok2aa
23.04.12, 21:02
multi-entry turnad võiksid uuest ftp'st kaduda. muus osas kaalun shampa külma panekut.

kjmrc
23.04.12, 22:30
multi-entry turnad võiksid uuest ftp'st kaduda. muus osas kaalun shampa külma panekut.

+zillion!

fyte
23.04.12, 22:35
Paraku reaalsuses see vaevalt aset leiaks, arvestades "formaadi" kasumlikkust. Ise üsna neutraalne selles suhtes, kuna kuigi palju ei näpi MTTsid anyways. Mis põhilised miinused nende turnadega olid?

ok2aa
23.04.12, 22:54
heade mängijate eelis suureneb -> fishi raha võetakse kiiremini ära.

Fabulous
23.04.12, 23:29
Ainukene asi mida ma FTs mängiksin oleks Rush MTTd. Seni kuni Stars need endale lõpuks valmis teeb.

Supsti
23.04.12, 23:39
Ainuke asi, mida ma FTPs teeks, oleks 95% rollist cashout ja 5% laseks HU edasi.

Nüüd võtan lõpuks enda one time välja.

metsnik
23.04.12, 23:40
Mulle meeldis ka FTP rohkem kui Stars, aga täna tundub mulle palju olulisem see, kas ja (pigem?) millal saadakse USA-s paika online pokkeri juriidiline raamistik, et USA mängijad uuesti turule tagasi saada. Kui FTP tuleb ja olemasolevaid mängijaid saitide vahel jagama hakkab, on tore, aga samas ei midagi erilist (tõsi, erinevalt paljudest teistest, ei jäänud mul sinna ka raha kinni).

Minu arust on küsimus, milline on USA seadusandja motivatsioon - kas leida viis operaatorite optimaalseks maksustamiseks või on asja taga Vegase, Atlantic City jms lobitöö ning kaitstakse oma brick&mortar kasiinosid. Samamoodi näiteks on kehtestatud Brasiilia konkurentsivõimelisele etanoolile sisseveotollid, kuna ka kohapeal toodetakse seda (maisist) ja maisikasvatusest sõltuvate osariikide majanduslikke huve püütakse seeläbi kaitsta.

Kui on küsimus ennekõike tax-is, võiks olla optimistlik ja tõenäoliselt leitakse lõpuks lahendus, mis sobib nii IRS-ile kui operaatoritele.

Vandalar
24.04.12, 00:36
Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.

Firzen
24.04.12, 12:24
Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.

Ilmselt te ei tea, et seal juba käib föderaalse seaduse kokkupanek ning juba praegu mõned osariigid on omapäi hakanud online pokkerit legaliseerima. Siit vast leiate infi: http://www.pokernewsdaily.com/articles/legislation/

muttaja
24.04.12, 16:47
Üks huvitav uudis. Kuna teemat pole veel lukku pandud, ju siis keegi tähtsam nina arvab, et võib tõsi olla.

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/big-news-pokerstars-purchases-ftp-1197424/

timz0333
24.04.12, 16:52
Oleks see alles Muchos poker.

Pumper
24.04.12, 17:16
Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.

ranka
24.04.12, 17:33
Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.

Nii ja naa.

FTP tagasitulek on iseseisvana on ju PokerStarsile kahjulik. Teiseks FTP lojaalsusprogramm oli eurovõrkude sarnane - said direct RB-d iga nädal + soft oli väga hea. Isiklikult mulle meeldis. Kui FTP tuleb tagasi ollakse kaua skeptilised tema suhtes ja mina isiklikult vajutaksin kiirelt cashout nuppu ja ootaks mõned kuud või hoiaks väga vähe raha peal. Kui ost toimuks PokerStarsi poolt ei vajutaks ma cashout nuppu vaid jätakski sinna selle rolli seisma - hea mängida vahelduse mõttes.

Ostuga ühelt poolt PokerStars vähendab pokkeritoa kui PokerStars.com tulusust, teiselt poolt suurendab kogutulu kahe pokkeritoa arvelt. Samas eemaldab konkurentsi ja mis minu arvates kõige tähtsam: tekib kaks suurt ja usaldusväärset liidrit, mis erinevad üksteisest üpriski palju ja katavad ära enamus mängijate eelistused.

Affiliatena peale Black Fridayd olen euro võrkudega tegelenud suhteliselt palju ja ütlen ausalt, et see on pannud mind asju ümberhindama. Hetkel ma suunan absoluutselt kõik mängijad kui vähegi võimalik PokerStarsi ja noobid, kes vajavad otsest rakebacki kuskile suurte usaldusväärsesse rakeback parasiitskinni.

Kui FTP peaks tulema tagasi ja olema usaldusväärne siis suunan nad kindlalt starsis või tilti, mis siis, et nende pealt saan revenüüd 5-10x vähem aga ma ei suuna mängijaid sinna, mis ei ole usaldusväärsed või pasad võrgud, kus ma ise never raha ei hoiaks.

EDIT: See oli spekulatsioon, mis saaks kui stars ftp ostab. see, kas ma usun seda või mitte - ma ei tea ega ei huvitagi. liiga palju jama ftp ümber olnud.

tolmuahv
24.04.12, 17:39
Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!

ranka
24.04.12, 17:47
Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!

Ma puust lollpea ja bettimises suckin. Too ilus näide:

Kui sa betid $100 ja uudis vastab tõele siis sa võidad X dollarit. Kui ei vasta tõele siis sa kaotad Y dollarit.

EDIT: ma olen nõus panustama $100. Kui uudis vastab tõele maksad sina $1000. Kui ei siis saad $100. Kihlvedu lõppeb kui tuleb kinnitust, et see oli ainult kuulujutt ja sina võidad. mina võidan isegi beti siis kui see ei ole kuulujutt aga PokerStars lihtsalt ei osta või talle ei müüda.

ok2aa
24.04.12, 17:51
viimaste kuulujuttude taustal kind of makes sense (jutud olid, et tapie on kõvasti rohkem raha kokkusaanud, kui alguses lootis jne)

tolmuahv
24.04.12, 17:51
Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)

N1x0n
24.04.12, 17:53
imo ongi PS lihtsalt label selleks ,et FTP oleks 100% usaldusväärne . Tapie ei tahaks vast maksta kõva raha selleks ,et 3 aastat miinuses vireleda ja usalduväärsust koguda :D

ranka
24.04.12, 17:53
Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)

Ma soovin sama asja peale ;(

fyte
24.04.12, 18:32
Hmm, Ranka, aga PS ju saab rakebacki palju madalamaks kruttida, kui 2 suurimat tuba nende käes on koos fishidega. Varem valitses konkurents nende kahe gigandi vahel, et üks pidi ikka vahepeal boonustega rege endale meelitama jne.

ranka
24.04.12, 18:37
FTP ei olnud rakebackiga ligilähedane PokerStarsile AGA FTP-s hakkas 27% RB-d tilkuma juba $1 makstud reigist, PokerStarsis pead rakebacki üles ehitama. Erinevate VIP skeemidega toad, millel mõlemal on omad plussid ja miinused.

SANGPOMM
24.04.12, 18:57
http://pokerupdate.com/news/the-full-tilt-saga/pokerstars-purchase-full-tilt-poker/

lambitont
24.04.12, 19:00
nüüd tuleb oodata, et pokerstars teeks avaliku statemendi. väga palju õnnelikke inimesi

ranka
24.04.12, 19:01
pokerfuse maas, vist overload aga google reader näitab mulle järgmisi lauseid:

PokerStars Reaches Agreement to Buy Full Tilt, Settles with DOJ
(http://feedproxy.google.com/~r/pokerfuse/~3/PRVscCA3M4M/)

from Pokerfuse Latest Articles (http://www.google.com/reader/view/feed/http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2Fpokerfuse) by news@pokerfuse.com (Chris Philips)


http://pokerfuse.com/site_media/media/uploads/news/sign-us-check_large.jpgPoker Room News: In an surprise move, industry-leader PokerStars has reached an agreement with the US DOJ to purchase long-time rival Full Tilt Poker and settle its outstanding legal matters.

PokerStars has reached a settlement with the US Department of Justice, pokerfuse can reveal. Part of the deal involves the purchase of Full Tilt Poker and full repayment of all players.
The specifics of the deal are not yet known, and no statement has yet come from any parties involved.
Read the full article on pokerfuse → (http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/pokerstars-buys-full-tilt-settles-with-doj/)

http://feeds.feedburner.com/~r/pokerfuse/~4/PRVscCA3M4M

mikk2468
24.04.12, 19:17
http://quadjacks.com/poker-radio/

hetkel arutatakse seda teemat

lambitont
24.04.12, 19:19
im so iksaited, aga valmis pettumuseks tho

fyte
24.04.12, 19:20
2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

http://www.getpaidto.com/forums/images/pokertilt.jpg

mikk2468
24.04.12, 19:22
http://www.gaming-awards.com/NEWS/archives/8374

jasssass
24.04.12, 19:30
2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

http://www.getpaidto.com/forums/images/pokertilt.jpg

Kõveras;);););););););););)

Pumper
24.04.12, 19:31
Unustad Ironmanid ja Black kaart programmid FTP-s, ei oskagi nii võrrelda kumb parem oli, SNE on PS kindlasti parim RB, aga FTP-s oli üldiselt kergem suurt rakebacki saada.

Timpz
24.04.12, 19:33
pokerstars ostab ise ära :O?

Loksutaja
24.04.12, 19:33
http://i43.tinypic.com/mpzk0.png

Timpz
24.04.12, 19:34
inbefore pokerstars world domination

rasmer
24.04.12, 19:37
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U

ranka
24.04.12, 19:37
Unustad Ironmanid ja Black kaart programmid FTP-s, ei oskagi nii võrrelda kumb parem oli, SNE on PS kindlasti parim RB, aga FTP-s oli üldiselt kergem suurt rakebacki saada.

Vaata see on kõik suhteline. PokerStarsis 27% rakebacki saavutada on suht raske, FTP-s kerge. FTP-s ma ei tea palju black-cardide ja midyear boonustega tuli - pakun, et miski 40%-45% kanti aga lagi ongi seal maal. PokerStarsi see 40-45% tähendab Supenova + kindlalt 1-2 milestone peale aga lagi on väga kaugel.

See on kõik suhteline ja ma räägin, et nende VIP skeemid on erinevad ning mõlemal süsteemil on oma head ja vead.