PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]

Loksutaja
24.04.12, 19:10
News, Views, and Gossip (3270 Viewing)

Tundub, et asi on tõsine.

metsnik
24.04.12, 19:28
Ei meeldiks selline diil üldse mitte. Kuigi tainted, on FTP bränd piisavalt tuntud (küll poleerides ajapikku uuesti särama hakkab) ja soft hea, et leidunuks ka mõni erapooletu ostja kui riik asjast huvitatud oleks. Tundub, et valdkond on nii reguleerimata, et ei USA ega kellegi teise konkurentsiamet asja vastu huvi ei tunne. Oleks tegu mõne traditsioonilise majandusharuga, selline asi küll läbi ei läheks. Okei, täna on FTP turuosa 0, aga selge on, et taasavades saavutaks ta võrdlemisi kiiresti siiski arvestatava turuosa. Pole see mängurite mälu liiga pikk midagi.

Mingist PS ja FTP konkurentsist võite und näha.

EestiAA
24.04.12, 19:32
Fck see juba pokerimaailma mehiko seebikas .
Loodan ,et kõik vastab tõele ja tehakse võimalikult kärmelt lehed lahti.

ranka
24.04.12, 19:36
Ei meeldiks selline diil üldse mitte. Kuigi tainted, on FTP bränd piisavalt tuntud (küll poleerides ajapikku uuesti särama hakkab) ja soft hea, et leidunuks ka mõni erapooletu ostja kui riik asjast huvitatud oleks. Tundub, et valdkond on nii reguleerimata, et ei USA ega kellegi teise konkurentsiamet asja vastu huvi ei tunne. Oleks tegu mõne traditsioonilise majandusharuga, selline asi küll läbi ei läheks. Okei, täna on FTP turuosa 0, aga selge on, et taasavades saavutaks ta võrdlemisi kiiresti siiski arvestatava turuosa. Pole see mängurite mälu liiga pikk midagi.

Mingist PS ja FTP konkurentsist võite und näha.

Ei saa täpselt su mõttest aru. Tapie Group andis täna ametliku teadaande, et FTP diil neil ebaõnnestus, sest nad ei suuda 90 päeva jooksul maksta mängijatele rahasid tagasi. Seega PokerStars ei peakski ostma FTP-d, sest konkurentsi neile ei tekiks ju päris pikalt ja mängijad jääksid rahadest ilma.

Teiseks ei teki mitte ühtegi monopoli, sest PokerStarsi kõrval on saite teisigi - 888.com, PartyPoker, OnGame, iPoker ja kui peaks PokerStars kuidagi monopolis reiki üles kruvima siis mängijad lahkuksid. PokerStars ei ole kõige suurem seepärast, et ta on monopol vaid seepärast, et ta on kõige parem pokkerituba (vähemalt hetkel): head tarkvara, hea klienditugi, kiired sisse - ja väljamaksed, suur mängude valik jne.

hotcocacola
24.04.12, 19:43
2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

http://www.getpaidto.com/forums/images/pokertilt.jpg

hahaahhhaaa, nice


edit:

http://www.gaming-awards.com/NEWS/wp-content/uploads/2012/04/fulltilt_pokerstars1.jpg

lambitont
24.04.12, 19:51
kusjuures su logo ei ole kõige halvem maailmas

ok2aa
24.04.12, 19:55
http://youtu.be/txqiwrbYGrs?t=14s

Loksutaja
24.04.12, 20:00
http://img834.imageshack.us/img834/9491/negreanupopcorn.gif

hahahha :D:D:D

metsnik
24.04.12, 20:03
Ei saa täpselt su mõttest aru. Tapie Group andis täna ametliku teadaande, et FTP diil neil ebaõnnestus, sest nad ei suuda 90 päeva jooksul maksta mängijatele rahasid tagasi. Seega PokerStars ei peakski ostma FTP-d, sest konkurentsi neile ei tekiks ju päris pikalt ja mängijad jääksid rahadest ilma.

Teiseks ei teki mitte ühtegi monopoli, sest PokerStarsi kõrval on saite teisigi - 888.com, PartyPoker, OnGame, iPoker ja kui peaks PokerStars kuidagi monopolis reiki üles kruvima siis mängijad lahkuksid. PokerStars ei ole kõige suurem seepärast, et ta on monopol vaid seepärast, et ta on kõige parem pokkerituba (vähemalt hetkel): head tarkvara, hea klienditugi, kiired sisse - ja väljamaksed, suur mängude valik jne.

Olgem ausad - FTP on suurima potentsiaaliga Starsile konkurentsi ja ebamugavust tekitama. Seda muidugi eeldusel, et neid ei oma sama investorite grupp. Ja kui valdkonnas pole tugevat konkurentsi, viib see paigalseisu või halvemal juhul stagnatsioonini. Investorid ei oska raha lugeda? Kui konkurendid pidevalt ora per*es ei hoia, ütleb nõukogu esimees ühel päeval juhatuse esimehele, et koonda oma 20 customer support engineerist 5 ära, saad hakkama küll. Meil on vaja omanikele kasvavat kasumlikkust näidata - kutid pole rahul. Või mida iganes - saate aru küll.

Ja mis puudutab Tapie ja konkurentsi watchdogi (või selle puudumise nüansse), siis mina tunnen siin pigem sellist lõhna, et DoJ eelistaski Starsi, kuna usaldas neid näiteks rohkem, mistõttu võis vabalt olla, et mingil hetkel tegelikult DoJ ei rääkinud enam läbi heas usus.

isutuba
24.04.12, 20:04
Stars tilt?
http://www.upload.ee/image/2290808/stt.png

ok2aa
24.04.12, 20:05
kui tõenäoline oleks see, et pokerstars ostsis sellega endale get out of jail free kaardi?

rasmer
24.04.12, 21:39
kui tõenäoline oleks see, et pokerstars ostsis sellega endale get out of jail free kaardi?

Väga. Ma arvan, et peamine põhjus miks diil (oletatavalt) tehti on see, et saaks takistusteta USA turule tulla kui turg avaneb. Head suhted DOJ-ga on rohkem väärt kui Full Tilti soft, bränd vms.

Need, kes kardavad mingit monopoli, on siis praeguse olukorraga väga rahulolematud ? Pole Full Tilti juba ammu ja pole Stars kuidagi käest ära läinud. Kui on valida, et Full Tilt üldse tagasi ei tule ja mängijad ei saa raha või lahendab Stars kõik probleemid, siis on ju valik selge.

JohannesJ
24.04.12, 22:26
http://www.pokerstarsblog.com/corporate_blog/2012/pokerstars-statement-regarding-settlemen-093438.html

udikaz
24.04.12, 23:01
Stars tilt?
http://www.upload.ee/image/2290808/stt.png

pigem sobiks:

Tilting
Stars ;)

Marek K.
25.04.12, 07:24
http://diamondflushpoker.com/2012/04/the-gbt-repayment-plan-fact-vs-fiction/

ristijeesus
25.04.12, 07:34
Ostab siis PS või mitte, aga selle info valguses mis GBT plaanide kohta on ilmunud, on mul on heameel, et need konnaõgijad tilti ei saanud.

ranka
25.04.12, 07:37
http://diamondflushpoker.com/2012/04/the-gbt-repayment-plan-fact-vs-fiction/

normal artikkel ja mõnusalt arve moonutatud nagu ikka. 94.9% mängijatest oleksid vajadusel rahad kätte saanud kasvõi esimesel päeval.. hahaha

ok2aa
25.04.12, 07:37
jep.

tolmuahv
25.04.12, 08:40
GBT avaldus on standard corporate bullshit jah. Kommentaar ja selgitused all on väga professionaalselt ja hästi kirjutatud. Ma pakun, et 99% korrektne jutt ka.

LuuK
25.04.12, 09:55
Random conspiracy theory #2: tilt saab starsi ainult USA turule teenuseid pakkuvaks "skiniks".

Firzen
25.04.12, 10:13
Vaata see on kõik suhteline. PokerStarsis 27% rakebacki saavutada on suht raske, FTP-s kerge. FTP-s ma ei tea palju black-cardide ja midyear boonustega tuli - pakun, et miski 40%-45% kanti aga lagi ongi seal maal. PokerStarsi see 40-45% tähendab Supenova + kindlalt 1-2 milestone peale aga lagi on väga kaugel.

See on kõik suhteline ja ma räägin, et nende VIP skeemid on erinevad ning mõlemal süsteemil on oma head ja vead.

Nüüd on probleem vaid selles, et PS nussib ära FTP vana...nimetame seda siis Loyalty programmiks koos FPP poe ja RB-ga. See ei juhtu kohe esimesest päevast, aga aasta pärast ma usun RB on FTP-st kadund. Seda arvan ma lihtsalt seepärast, et Stars vihkab rb-d. Ja muidugi nad rikuvad kindlasti ka affiliate programmi (mitte, et see oleks väga hea enne BF-i olnud) ära nagu oma praegusegi.

EestiAA
25.04.12, 10:33
keegi oskab mingit uumbeski ajaliimiti pakuda millal siis nüüd full lahti tulla ?.
Ise ei oska uumbeski pakuda ,ehk keegi on natukene targem.

ranka
25.04.12, 10:35
Nüüd on probleem vaid selles, et PS nussib ära FTP vana...nimetame seda siis Loyalty programmiks koos FPP poe ja RB-ga. See ei juhtu kohe esimesest päevast, aga aasta pärast ma usun RB on FTP-st kadund. Seda arvan ma lihtsalt seepärast, et Stars vihkab rb-d. Ja muidugi nad rikuvad kindlasti ka affiliate programmi (mitte, et see oleks väga hea enne BF-i olnud) ära nagu oma praegusegi.

Vihkab RB-d? Link-facts vms. Olen saanud mitmeid küsitlusi kus PokerStarss just küsib, kas peaks olema RB või VIP programm. Stars oli esimesi, kes taolise VIP programmiga aastaid tagasi välja tuli, see töötab neil ja ei ole neil ühtegi põhjust seda muuta.

EDIT:
Starsi affiliate programm oli FTP omast tunduvalt parem. Pean silmas kui FTP läks 27% RB peale.

rasmer
25.04.12, 13:29
Praegu jääb mulle mulje, et PokerStars on FT jaoks viimane õlekõrs, seega tundub kunagiste boonuste, rakebacki jms teema täiesti tähtsusetu. See, mis loeb, on see, et seal kinni olev raha vabaneks ning liiguks tagasi ringlusesse pokkerisse. Muu on ebaoluline.

jasssass
25.04.12, 14:00
Praegu jääb mulle mulje, et PokerStars on FT jaoks viimane õlekõrs, seega tundub kunagiste boonuste, rakebacki jms teema täiesti tähtsusetu. See, mis loeb, on see, et seal kinni olev raha vabaneks ning liiguks tagasi ringlusesse pokkerisse. Muu on ebaoluline.

Tundub loogiline

ranka
25.04.12, 19:16
http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/pokerstars-confirms-active-settlement-discussions-with-doj

Firzen
26.04.12, 13:20
Vihkab RB-d? Link-facts vms. Olen saanud mitmeid küsitlusi kus PokerStarss just küsib, kas peaks olema RB või VIP programm. Stars oli esimesi, kes taolise VIP programmiga aastaid tagasi välja tuli, see töötab neil ja ei ole neil ühtegi põhjust seda muuta.

EDIT:
Starsi affiliate programm oli FTP omast tunduvalt parem. Pean silmas kui FTP läks 27% RB peale.

Üks asi on see, mida tehakse PR-i jaoks, et kõik paistaks okei. Starsi affiliate programm on kohutav. Näiteks, kui sul on 10 erinevat website ning sa tahad saada 10 trackerit selle jaoks võid perse käia, kui sul pole just miljon MGR-i, et sinust kasu oleks.

Lisaks muidugi ka see, et mitte mingit infot mängijate kohta ei anta. Isegi, kui regad sõbra läbi enda ning kohe kuidagi ei tule sulle sinna listi notificationit, et mängija on liitunud. Küsid Starsi aff supporti käest, et see mängija liitus ja mul ei näita. Miks? Mis valesti läks? vms. Null, mitte midagi sulle ei öelda. Küsid, et miks eelmise reede profit on -$200, öeldakse sulle, et ei saa infot jagada.

Okei, sellest ma saan aru, et nad ei anna individuaalset statistikat ja tänu sellele ei saa kunagi teada, et Mis, Kes või Kuidas. Muidugi ka see protsent, mida välja reklaamitakse ei ole ka reaalne. Tegelikkuses saad kätte 3-4x väiksema % pärast seda, kui deductionid, boonused, poed jms kõik maha arvestatud ja sina ei tea kunagi, kui palju maha arvestati, palju boonuseid välja võeti, palju asju osteti jne.

FTP-s oli küll väga väike protsent, see selleks, aga vähemalt nad jagasid infot 10 korda paremini, kui Stars. Nägid kõike per player ja said kenasti arvestada, Mis, Kes ja Kuidas.

Mängija perspektiivist võib kõik okei olla, aga kui sa oled affiliate, siis Stars keerab sulle ikka täie rauaga. Muudavad asju täpselt nii nagu tahavad ja üldiselt kuritarvitavad oma monopoli ära nende inimeste vastu, kes on aidanud neil kasvada aastate jooksul.

Ma just olengi jube mures affiliate poole pealt. Nad muudavad mängijate rb/boonuste süsteemi Tiltis ära ntx aasta-kahe pärast ning kõik imevad jälle näppu. Teevad paar toredat freerolli või tasuta eventi, et jätta asjast head muljet ning 95% inimestest lähevad asjaga rõõmsalt kaasa, sest nad saavad ju tasuta asju miski perioodi kuigi ajapikku muudetakse kulisside taga olukord hullemaks ühe või teise asjapoole jaoks.

alaska
26.04.12, 13:29
Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.

ok2aa
26.04.12, 13:58
Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.

+1

ranka
26.04.12, 14:31
Üks asi on see, mida tehakse PR-i jaoks, et kõik paistaks okei. Starsi affiliate programm on kohutav. Näiteks, kui sul on 10 erinevat website ning sa tahad saada 10 trackerit selle jaoks võid perse käia, kui sul pole just miljon MGR-i, et sinust kasu oleks.

Lisaks muidugi ka see, et mitte mingit infot mängijate kohta ei anta. Isegi, kui regad sõbra läbi enda ning kohe kuidagi ei tule sulle sinna listi notificationit, et mängija on liitunud. Küsid Starsi aff supporti käest, et see mängija liitus ja mul ei näita. Miks? Mis valesti läks? vms. Null, mitte midagi sulle ei öelda. Küsid, et miks eelmise reede profit on -$200, öeldakse sulle, et ei saa infot jagada.

Okei, sellest ma saan aru, et nad ei anna individuaalset statistikat ja tänu sellele ei saa kunagi teada, et Mis, Kes või Kuidas. Muidugi ka see protsent, mida välja reklaamitakse ei ole ka reaalne. Tegelikkuses saad kätte 3-4x väiksema % pärast seda, kui deductionid, boonused, poed jms kõik maha arvestatud ja sina ei tea kunagi, kui palju maha arvestati, palju boonuseid välja võeti, palju asju osteti jne.

FTP-s oli küll väga väike protsent, see selleks, aga vähemalt nad jagasid infot 10 korda paremini, kui Stars. Nägid kõike per player ja said kenasti arvestada, Mis, Kes ja Kuidas.

Mängija perspektiivist võib kõik okei olla, aga kui sa oled affiliate, siis Stars keerab sulle ikka täie rauaga. Muudavad asju täpselt nii nagu tahavad ja üldiselt kuritarvitavad oma monopoli ära nende inimeste vastu, kes on aidanud neil kasvada aastate jooksul.

Ma just olengi jube mures affiliate poole pealt. Nad muudavad mängijate rb/boonuste süsteemi Tiltis ära ntx aasta-kahe pärast ning kõik imevad jälle näppu. Teevad paar toredat freerolli või tasuta eventi, et jätta asjast head muljet ning 95% inimestest lähevad asjaga rõõmsalt kaasa, sest nad saavad ju tasuta asju miski perioodi kuigi ajapikku muudetakse kulisside taga olukord hullemaks ühe või teise asjapoole jaoks.

Starsi affiliate programm ei ole kohutav! Absoluutselt kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab. Osadel pokkeritubadel puuduvad raportidest kulud ehk nn. deductonid. Maakeeli kui sul on 20% diil, mängija maksab $1000 reiki, kulud tema puhul on $500 siis sa ei saa $200 vaid saad $100. See on igal pool nii. Oskan hetkel nimetada 2-3 tuba kus ei ole deductoneid aga oskan nimetada ka pokkeritoa, kus deductionid on iga kuu 100% ulatuses.

See, et PokerStars ei näita mängijate nimesid ongi selleks, et ei tekiks osadel affiliatedel eelist. Kui sa näed mängija nime siis sa näed palju ta reiki maksab, palju tal on deductoneid, palju sa ta pealt kasumit teenid ja saad seda temaga jagada ehk pakkuda otsest rakebacki. See annab väga suure eelise, teiseks peab siis PokerStars hakkama kontrollima affiliatesid, et nad ausalt jälgiks poliitikat ja ei maksa rakebacki ehk lisatöökulu PokerStarsile.

Samal põhjusel ei anna nad ka sulle eraldi trackereid. See tähendab, et kui sa saad näiteks 10 trackerit siis sa saad iga trackeri alla panna eraldi mängija, märgistad nad excelis või mujal ära ning saad jällegi RB-d maksta. Sinu probleemi lahenduseks on PokerStarsil olemas marketing koodid, mida nad jagavad suht lahesti. Iga reklaami või leheküljel kasutad erinevat marketing koodi ja nii näed oma reklaami või lehekülje efektiivsust.

PokerStarsi ja FTP-d ei saa võrrelda, sest FTP-s deductionid olid põhiliselt boonused, mis avanesid väga väikeste osade kaupa ehk deductioneid oli igapäev stabiilselt. PokerStarsis deductionid on boonused, stellarid ja milestoned. Kõik nad avanevad väga suurte osadena ($4000 boonus, $2700 milestone jne) aga harvem, mis võib tekitada illussiooni, et PokerStars röövib.

Isegi affiliate bussinessmanina (selleks ma end ei pea) on mul sitaks hea meel, et ei näe mängijate statistikat ja nii jään ma konkurentsivõimelisemaks vanade ja suurte hiidudega, sest ega ka neil mitte midagi suurt vastu pakkuda ei ole. See mõnekümne dollariline freeroll, mida mängitakse aastas korra siis kui meelde tuleb ei ole paljudele kaalukausiks (kunagi tõenäoliselt oli).

Pigem PokerStarsi puhul on kaalukausiks just "juhuslikkus" või "usk" oma ema kommuuni, mitte ei klikita läbi lingivabrikute (maheaatomilt hea väljend). FTP puhul näiteks hakkas juba väga suurt rolli mängima SEO - mis link esimesena andis vaste sõnale FTP rakeback, see sai mängija omale aga samas teadjamad mängijad tegid ikkagi liitumise läbi nende kohtades, mis pakkusid RB-d + olid neile kaudselt või otseselt vajalikud.

PS! Su jutust ma ikka välja ei loe, et kuidas PokerStars RB-d vihkab. IMO tema skeem on ideaalne ja sarnased skeemid: 888.com ja Party töötab see ka väga hästi.

Firzen
26.04.12, 14:33
Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.

Selles suhtes on sul õigus. Affiliatetega on sama lugu nagu meie riigis näiteks elatustasemega. On inimesed, kes saavad pakkuda algelisi diili, on inimesi (vähe), kes saavad pakkuda väga häid diile ning inimesed, kes kahe vahele jäävad.

Sama olukord on ka mängijatega. On need, kes mängivad vähe, need, kes palju ja kõik, kes sinna vahele jäävad. Igaühe n.ö. "tasu" toalt on ka sellele vastav.

Kui vaatan olukorda mängijana, siis mul oleks väga hea meel, kui oleks olemas Starsi affiliate, kes saab mulle pakkuda konkreetselt cashi kätte, kui ma tõesti mängin ja pingutan rohkem, kui ülejäänud, kes on minuga n.ö. samal levelil selle asemel, et saada osaleda igakuisel freerollil näiteks.

Tünga võib affiliate käest ikkagi saada. Näiteks tehakse mingi FPP race, freerollid, satelliitid live eventile vms (affiliate korraldatud ja tema poolt kinni makstud obv) ning siis tuleb välja, et affiliate ei suuda kinni maksta. Üle võib saada igal pool.

Ei mõista kedagi ega midagi hukka. Kellele meeldib, kellele mitte. Minule isiklikult ei meeldiks, kui FTP affiliate programm muudetakse Starsi sarnaseks. Puhtalt seepärast, et hakataks ära kasutama oma monopoli ning sundima peale asju, mis vähendavad affiliate võimalusi. See on senimaani olnud suurim kartus igalpool, kus ma midagi lugenud olen. Stars on juba mingi aeg dikteerinud turgu pärast FTP kokku kukkumist, aga nüüd nad üldse ära ostes oleks see üüratu monopol ning kõik, mis nad teevad on "seadus".

Ma võrdleks seda sellega, et sa lähed tööle Full Tilti ja oletame, et BF-i poleks juhtunud. Enne tööleminekut oli sul valida Starsi ja FTP vahel ning Starsi pakkumine, tingimused jms ei sobinud kohe üldse sulle ning see oli põhjus miks läksid FTP-sse tööle. Nüüd tuleb Stars, ostab FTP ära ning kõik töötingimused muudetakse taoliseks, mis sulle juba alguses ei meeldinud(ala ametiauto võetakse ära, pead kuskil Maltal vms ise hakkama maksma elukoha eest, ei kompenseerita tööreise jms). Ehk siis sa oled sundolukorras, kas jääda tööle ning ära kannatada kõik see mispärast sa sinna tööle ei tahtnud või otsida omale uus töökoht.

ranka
26.04.12, 14:42
Selles suhtes on sul õigus. Affiliatetega on sama lugu nagu meie riigis näiteks elatustasemega. On inimesed, kes saavad pakkuda algelisi diili, on inimesi (vähe), kes saavad pakkuda väga häid diile ning inimesed, kes kahe vahele jäävad.

Sama olukord on ka mängijatega. On need, kes mängivad vähe, need, kes palju ja kõik, kes sinna vahele jäävad. Igaühe n.ö. "tasu" toalt on ka sellele vastav.

Kui vaatan olukorda mängijana, siis mul oleks väga hea meel, kui oleks olemas Starsi affiliate, kes saab mulle pakkuda konkreetselt cashi kätte, kui ma tõesti mängin ja pingutan rohkem, kui ülejäänud, kes on minuga n.ö. samal levelil selle asemel, et saada osaleda igakuisel freerollil näiteks.

Tünga võib affiliate käest ikkagi saada. Näiteks tehakse mingi FPP race, freerollid, satelliitid live eventile vms (affiliate korraldatud ja tema poolt kinni makstud obv) ning siis tuleb välja, et affiliate ei suuda kinni maksta. Üle võib saada igal pool.

Ei mõista kedagi ega midagi hukka. Kellele meeldib, kellele mitte. Minule isiklikult ei meeldiks, kui FTP affiliate programm muudetakse Starsi sarnaseks. Puhtalt seepärast, et hakataks ära kasutama oma monopoli ning sundima peale asju, mis vähendavad affiliate võimalusi. See on senimaani olnud suurim kartus igalpool, kus ma midagi lugenud olen. Stars on juba mingi aeg dikteerinud turgu pärast FTP kokku kukkumist, aga nüüd nad üldse ära ostes oleks see üüratu monopol ning kõik, mis nad teevad on "seadus".

Ma võrdleks seda sellega, et sa lähed tööle Full Tilti ja oletame, et BF-i poleks juhtunud. Enne tööleminekut oli sul valida Starsi ja FTP vahel ning Starsi pakkumine, tingimused jms ei sobinud kohe üldse sulle ning see oli põhjus miks läksid FTP-sse tööle. Nüüd tuleb Stars, ostab FTP ära ning kõik töötingimused muudetakse taoliseks, mis sulle juba alguses ei meeldinud(ala ametiauto võetakse ära, pead kuskil Maltal vms ise hakkama maksma elukoha eest, ei kompenseerita tööreise jms). Ehk siis sa oled sundolukorras, kas jääda tööle ning ära kannatada kõik see mispärast sa sinna tööle ei tahtnud või otsida omale uus töökoht.

Ajad ju segast. PokerStarsis ongi ju selline süsteem: mida rohkem reiki maksad, seda suurem on rakeback ja see tõuseb up to 80%.

FTP-ga ka ei ole nõus, sest kui PokerStars ei osta FTP-d siis ei osta seda keegi ja PokerStars on ikkagi monopol ainukese vahega, et mängijad ei saa rahasid tagasi. Teiseks ta ei ole päris monopol, sest valikuvõimalusi on küll ja veel.

Firzen
26.04.12, 14:50
Ma ei hakka jutule vastu vaidlema, sest siin on tegemist arvamuse avaldamisega ning igalühel on see omamoodi, kuid väide, et "kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab." ei ole tõene. 90% tubades on sul võimalik valida, kas sa võtad Gross diili või Net diili. Esimene on siis, et saad % reaalse mängija Rake pealt kust pole boonuseid jms maha võetud. Teine on siis too, mida sina kirjeldasid.

Suured hiiud nagu Stars, 888 ja Party tõesti enam ei anna taolisi diile, kuid aastaid tagasi, kuid pokker oli alles kasvuhoos ning toad olid võrreldes praegusega mängijate arvult kordades väiksemad jagati lahkelt igasuguseid erinevaid diile. Jah, seda tegi ka Stars, aga ajal mil mina ja sina olime ilmselt hõivatud pilsneri limpsimisega keldripoodide ees.

Loo moraal on lihtsalt see, et nii kui tuleb aeg mil tuba suudab omal jõul püsida kahel jalal ning toa majandus on stabiilne hakatakse neid kottima, kes on aidanud toal saada nii suureks nagu ta on. Kõige hiljutisem näide sellest on 888, kus lõpetati ära kõiksugu rev share diilid, 888 võttis oma skinide üle kontrolli ning pakutakse edaspidi ainult CPA diile (saad $xx summa iga mängija pealt, kes teeb depo ja rakeb natuke). Tubade kõige põhilisem mure on see, et nende sisene majandus oleks stabiilne. See tähendab seda, et mängijad ei võtaks raha välja ning fishe oleks rohkem. Affiliated saadavad palju võitvaid mängijaid, kes regulaarselt võtavad raha välja, mis nad on fishidelt võitnud, aga kui tekib hetk, kus toal on piisavalt regular fishe või nende juurdevool on stabiilne pole neil enam vaja affiliate, kes tooksid võitvaid/cashoutivaid mängijaid juurde ning muudetakse affiliate diilid halvaks.

Lihtne selgitus fishide vajaduse järgi on see, et fish ei cashi raha välja. Ta mängib lauas teiste fishide vastu ning genereerib rake kuni tal see raha on nullis rake pärast. Omavahel jagatakse seda raha ning mingi hetk kulub see rake näol ära.


Starsi affiliate programm ei ole kohutav! Absoluutselt kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab. Osadel pokkeritubadel puuduvad raportidest kulud ehk nn. deductonid. Maakeeli kui sul on 20% diil, mängija maksab $1000 reiki, kulud tema puhul on $500 siis sa ei saa $200 vaid saad $100. See on igal pool nii. Oskan hetkel nimetada 2-3 tuba kus ei ole deductoneid aga oskan nimetada ka pokkeritoa, kus deductionid on iga kuu 100% ulatuses.

See, et PokerStars ei näita mängijate nimesid ongi selleks, et ei tekiks osadel affiliatedel eelist. Kui sa näed mängija nime siis sa näed palju ta reiki maksab, palju tal on deductoneid, palju sa ta pealt kasumit teenid ja saad seda temaga jagada ehk pakkuda otsest rakebacki. See annab väga suure eelise, teiseks peab siis PokerStars hakkama kontrollima affiliatesid, et nad ausalt jälgiks poliitikat ja ei maksa rakebacki ehk lisatöökulu PokerStarsile.

Samal põhjusel ei anna nad ka sulle eraldi trackereid. See tähendab, et kui sa saad näiteks 10 trackerit siis sa saad iga trackeri alla panna eraldi mängija, märgistad nad excelis või mujal ära ning saad jällegi RB-d maksta. Sinu probleemi lahenduseks on PokerStarsil olemas marketing koodid, mida nad jagavad suht lahesti. Iga reklaami või leheküljel kasutad erinevat marketing koodi ja nii näed oma reklaami või lehekülje efektiivsust.

PokerStarsi ja FTP-d ei saa võrrelda, sest FTP-s deductionid olid põhiliselt boonused, mis avanesid väga väikeste osade kaupa ehk deductioneid oli igapäev stabiilselt. PokerStarsis deductionid on boonused, stellarid ja milestoned. Kõik nad avanevad väga suurte osadena ($4000 boonus, $2700 milestone jne) aga harvem, mis võib tekitada illussiooni, et PokerStars röövib.

Isegi affiliate bussinessmanina (selleks ma end ei pea) on mul sitaks hea meel, et ei näe mängijate statistikat ja nii jään ma konkurentsivõimelisemaks vanade ja suurte hiidudega, sest ega ka neil mitte midagi suurt vastu pakkuda ei ole. See mõnekümne dollariline freeroll, mida mängitakse aastas korra siis kui meelde tuleb ei ole paljudele kaalukausiks (kunagi tõenäoliselt oli).

Pigem PokerStarsi puhul on kaalukausiks just "juhuslikkus" või "usk" oma ema kommuuni, mitte ei klikita läbi lingivabrikute (maheaatomilt hea väljend). FTP puhul näiteks hakkas juba väga suurt rolli mängima SEO - mis link esimesena andis vaste sõnale FTP rakeback, see sai mängija omale aga samas teadjamad mängijad tegid ikkagi liitumise läbi nende kohtades, mis pakkusid RB-d + olid neile kaudselt või otseselt vajalikud.

PS! Su jutust ma ikka välja ei loe, et kuidas PokerStars RB-d vihkab. IMO tema skeem on ideaalne ja sarnased skeemid: 888.com ja Party töötab see ka väga hästi.

Firzen
26.04.12, 14:54
Ajad ju segast. PokerStarsis ongi ju selline süsteem: mida rohkem reiki maksad, seda suurem on rakeback ja see tõuseb up to 80%.

FTP-ga ka ei ole nõus, sest kui PokerStars ei osta FTP-d siis ei osta seda keegi ja PokerStars on ikkagi monopol ainukese vahega, et mängijad ei saa rahasid tagasi. Teiseks ta ei ole päris monopol, sest valikuvõimalusi on küll ja veel.

Enamikes kohtades on jah selline süsteem, aga kui sa oled aastaid mänginud ning koguaeg suht samal levelil tahaks ju midagi enamat, sest sa oled olnud lojaalne klient.

Toon näiteks 888, kus võid mängida 3 aastat järjest ning live chatis seda mainides topitakse sulle ikka näkku seda $10 instant boonust, mida saab ka sama vend, kes on kuu aega mänginud ja jõudnud sinuga samale levelile.

mortalvombat
26.04.12, 14:55
Kas FTP siis jagas mängijate konta individuaalset infot?

ranka
26.04.12, 14:58
Kas FTP siis jagas mängijate konta individuaalset infot?

jah aga seal ei olnud mitte mingit vahet, sest protsent oli nii väike ja affiliate eelist ei saa. aga FTP oli vana varganägu, sest liituma pidi läbi affiliate, et rakebacki saada ja FTP-le meeldis kui liituti ikka ilma RB-ta.

ok2aa
26.04.12, 14:59
mida siis ftp lojaalsed mängijad said peale ftp enda pakutud hüvede?

mina mängisin mitu aastat ftp's, millegipärast ei tulnud affiliate mulle midagi pakkuma.

näiteks olympicus ei mängi ma muuhulgas ka sellepärast, et sealsest rakeback süsteemist on võimatu aru saada. iga kord kui mängin, siis on tunne, et kuidagi mind kotitakse ja teenin kellelegi raha.

ranka
26.04.12, 15:30
mida siis ftp lojaalsed mängijad said peale ftp enda pakutud hüvede?

mina mängisin mitu aastat ftp's, millegipärast ei tulnud affiliate mulle midagi pakkuma.

näiteks olympicus ei mängi ma muuhulgas ka sellepärast, et sealsest rakeback süsteemist on võimatu aru saada. iga kord kui mängin, siis on tunne, et kuidagi mind kotitakse ja teenin kellelegi raha.

Olen täiesti päri. OO puhul olen ma ise ka mitmeid kordi segaduses olnud.

Maheaatom
26.04.12, 21:53
Ma olen seda sada korda rääkinud ja räägin saja esimene kord veel: suurel ja korralikul pokkeritoal, mida lõviosa mängijatest tunnevad, puudub praktikas igasugune vajadus nuumata kolmandat ettevõtet. PokerStarsi või kasvõi PartyPokeri bränd on maailmas kümneid kordi tuntum kui mistahes vahendaja oma. Mis kasu affiliate neile siis ikkagi pakub?

Reigivahendajatest affiliate-lehed olid eelmise kümnendi sünnitis, mis tekkisid mängijate, proffide ja pokkeritubade arvu hüppelise kasvu tõttu ning meeletu konkurentsi tingimustes, kus iga ettevõte kruvis aina kõrgemale protsente, et saavutada näilist konkurentsieelist ning vajas eduka SEO jaoks tuhandeid linke. Kuhu see viis, võivad kõik näha - ka need, kes siiani vaatavad mingeid numbreid ja on nõus kulutama mõne % nimel aega jumal teab mis urgaste otsimise nimel, selle asemel et see aeg panustada enda ja oma mängu arendamisele.

Selles mõttes ma tunnustan Starsi, et nad olid algusest peale mõistlikud ega läinud selle hullusega kaasa. Ning ka praegu on Starsilt võimalik suurepäraseid diile saada kui suudad näidata ja tõestada, et oled neile vajalik. Kui affiliate muutub aga kohaks, läbi kelle teeb mängija accoundi mõnda ammusest ajast teada-tuntud pokkerituppa selleks, et läbi kolmanda ettevõtte mingit lisarakebacki saada, siis see on jama. Pokkeritoa ja tööstuharu vaatevinklist on selline veebileht kasutu ning mängijagi peab arvestama, et ka "hea affiliate" võtab ikkagi ära mingi %, mille sait võiks talle sisuliselt otse maksta. Ei tasu ka unustada, et tänapäeval on pea igal tõsisel profil olemas ka oma "affiliate-sait", kus ta on sageli ainuke "klient". Sellise veebilehe tegemine ei ole kuigi raske...

Tulevik? Ma olen üsna kindel, et see "ärimudel" jätkab marginaliseerumist ning jääb üha enam ja enam väikeste ning tegijate pärusmaaks. Lingi- ja bännerivabrikute keeratakse kraanid kinni või muudetakse nende % aegamisi niivõrd väikeseks, et aktiivsel tegevusel kaob mõte. Kasutud vahendajad lülitatakse lihtsalt vahelt välja. Uutel tegijatel puudub eriline rentaablus turule sisenemiseks ning niisama raha teenida on ääretult raske. Kõikvõimalikud "eluaegsed" diilid võivad aegamisi kokku kukkuda (Party näide). Suuresti orienteerutakse globaalsetelt turgudelt regionaalsetele ning mängijatest eelistatakse aina enam hobimängijaid. Affiliate-lehtedest ja meediakanalitest jäävad alles mõned üksikud globaalsed või omas regioonis tunnustatud tegijaid, kes omavad tugevat kommuuni, on ise aktiivsed ning suudavad teha igakülgset turunduslikku koostööd. Ka nende majandusnumbrid langevad võrreldes kuldaegadega tunduvalt ning tööd tuleb teha senisest rohkem. Full Tilt ei naase läbi vahendajate makstava rakebacki juurde, sõltumata sellest, kellele ta müüakse. Jne.

Isikliku kasu silmas pidades mulle mõistagi ei meeldi see. BF ja Full Tildi kokkuvarisemine oli tõsine traagika, sest FTRB ei olnud kehv vahendaja isegi mitte maailma mastaabis. Ning FT vahendustasude drastiline vähendamine (Ranka ja Firzen saavad kindlasti aru, millest jutt) omal ajal samuti äärmiselt nadi uudis. Paraku tuli selleks lihtsalt valmis olla, et varem või hiljem see võib juhtuda, sest lõppude lõpuks - pokkeritube juhivad ikkagi targad inimesed, kes mõtlevad eeskätt enda rahakotile :).

50CandyJoe
02.05.12, 12:55
On kellelegi uut infot olukorra kohta? Kahju et 2+2 maas on :(

Vandalar
02.05.12, 14:05
Huvitav kas 2+2 häkk ja uudis, et Stars saab FT uueks omanikuks võiksid omavahel kuidagi seotud olla?

Rage
02.05.12, 16:18
Lihtne selgitus fishide vajaduse järgi on see, et fish ei cashi raha välja. Ta mängib lauas teiste fishide vastu ning genereerib rake kuni tal see raha on nullis rake pärast. Omavahel jagatakse seda raha ning mingi hetk kulub see rake näol ära.vastupidi.. fish pidevalt depob ja cashoutib välja ka niipea kui hitib, varsti jälel kannab sisse, mängib nulli paar korda oma depod, peale hiti jälle cashib välja.. tegemist on väikeste summadega millede cashimise ja depomise kulud pokkerisaidi jaoks on ebaporportsionaalselt suured vs suured cashoutid.

Supsti
13.05.12, 13:29
http://www.gaming-awards.com/NEWS/archives/9222

metsiq
07.07.12, 06:04
http://www.4kingpoker.com/full-tilts-ray-of-shite-bitar-lands-himself-right-in-it/

According to Bitar’s email to FTP staff before he left Ireland he is optomistic the deal will go through with PokerStars and indeed Stars are planning to pick up next months wage bill – All good news and a promising indicator that this will work out for all the Full Tilt players funds.

Rage
07.07.12, 11:07
normaalne artikkel, asjadest nagu nad on, mitte miski lootusi üleval hoidev artikkel (Y)

muttaja
31.07.12, 19:44
Tänaste uudiste valguses tuleb vaid loota, et ka eestlased pääsevad rahadele kiiresti ligi. Kõige lihtsam variant oleks roll muidugi Starsi üle kanda.

ok2aa
31.07.12, 20:20
boom

Timpz
31.07.12, 22:44
thank god

muttaja
01.08.12, 05:53
Ootaks ikka enne ära, kunas rahad õlleks, viinaks ja sakuskaks konverteeritakse ja siis tänaks toda kõrgeausust sääl kõrgemal pool.

Seniks aga loodan, et eesti võimud rahalaeva vabades vetes uputama ei hakka.

kallekusta
03.08.12, 16:58
Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????

anatoli grinder
03.08.12, 17:00
Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????

Leidsid ka asja mille pärast oma pead vaevata.

jasssass
03.08.12, 17:06
Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????

Pärandad oma parooli Elmarile, Elmar teeb sõbraka või chipdumpingu, cashout, peielaud.

Mis saab nende mängijate rahadest, kes enam cashouti teha ei soovigi?

kilu6
03.08.12, 17:08
Tänaste uudiste valguses tuleb vaid loota, et ka eestlased pääsevad rahadele kiiresti ligi. Kõige lihtsam variant oleks roll muidugi Starsi üle kanda.

See oleks neist muidugi tark, kui nad Starsi kandmisele ja rahade mitteväljavõtmisele bonused külge riputavad.
Aga Starsi kandmisel vist tekib juriidilisi probleeme.

isutuba
03.08.12, 19:20
Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????
Wat ,samahästi võid küsida mis saab nende inimeste rahadest,kes on starsis või mujal saidil aasta(mitme) jooksul siit ilmast lahkunud,kellele see raha siis lõppuks läheb?
Tõenäoliselt jääb saidile kui keegi seda pärandi, kohtu kaudu ei nõua.

ment52
03.08.12, 23:39
FTP's vist saadeti raha tagasi sinna kust mängija viimase deposiidi tegi kui mängija polnud 2 aastat sisse loginud.

metsnik
06.08.12, 19:25
See, et Stars on nõus FTP ära ostma, võiks viidata sellele, et eesriide taga on olemas regulatsioon USA mängijate turule tagasilaskmiseks. Äkki see üks põhjuseid, miks ka Bodog eestlastele poe kinni pani? Üks variant on, et USA litsentsi saamiseks tohib litsentsi vajavates riikides ainult litsentsiga opereerida või siis tahetakse USA DoJ jaoks lihtsalt model citizeni mängida (jällegi, litsentsi saamiseks).

Anyway, tundub, et FTP ning USA taasavamine on protsess, mis käib käsikäes.

ranka
06.08.12, 19:44
See, et Stars on nõus FTP ära ostma, võiks viidata sellele, et eesriide taga on olemas regulatsioon USA mängijate turule tagasilaskmiseks. Äkki see üks põhjuseid, miks ka Bodog eestlastele poe kinni pani? Üks variant on, et USA litsentsi saamiseks tohib litsentsi vajavates riikides ainult litsentsiga opereerida või siis tahetakse USA DoJ jaoks lihtsalt model citizeni mängida (jällegi, litsentsi saamiseks).

Anyway, tundub, et FTP ning USA taasavamine on protsess, mis käib käsikäes.

Bodog, Eesti ja USA ei ole kuidagi seotud. Bodogi ametlik vastus:

Hey guys,

I just want to set the facts straight here as there are a lot of false rumors going around at the moment.

1)Bodog.co.uk is not shutting down- here's what Bodog.co.uk has asked me to post on their behalf:

“The only countries affected are: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia, Hungary, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Romania, Russian Federation, Serbia, Slovenia, Ukraine, Uzbekistan

We feel it is better to concentrate on our strengths & where we can offer the best product. The Bodog brand is known for its high level of customer service & spreading ourselves too thinly to try and cover a huge amount of smaller markets was proving logistically difficult. Bodog.co.uk will concentrate on growing existing markets".

2)None of the bodog branded gambling sites accept US players and it has been this way since late December, 2011.

3)Bodog UK was granted a UK license last summer which is good for 5 years.

Hope this helps,
Becky

Ma ise arvan, et ma ei tee mitte kellegile liiga, kui selle kirja võib tõlkida nii:

1) Lõpetasime oma teenuse pakkumise järgnevates riikides blabalabalabalabalabalabala, kuna need on mõttetud riigid, mis meile deposiite ei too ja tekitavad ainult peavalu, kui ka lisatööd nii meie klienditoele ja kogu pokkeri ökosüsteemile.

2) Bodog on puhas poiss, meie ei aktsepteeri USA mängijaid, seda teeb keegi kolmas üleüldse - miski Bovada või sellise nimega. Meie ei tea sellest mitte midagi ning kui peaks Bovadaga midagi juhtuma (USA paneb laksu) siis Bodog kõnnib lolli näoga minema, kehitab õlgu ja ütleb: pole meie firma.

3) nii nagu ta on

Ahangama
12.09.12, 14:52
The US Department of Justice has filed a new amendment to the complaint against three biggest poker operators. With this action, the DOJ is targeting finances of Howard Lederer, Ray Bitar, Chris Ferguson and Rafe Furst.

The Second Amended Complaint in details shows what happened to the $137,000,000 that was paid out the FullTilt Poker owners from players money.
Citing a slew of statutes including the Wire Act, The Illegal Gambling Business Act and now the Travel Act, the DOJ is calling the distributions proceeds of an illegal enterprise and therefore subject to forfeiture: "There is probable cause to believe that the Defendant Properties constitute, or are traceable to property used in illegal gambling businesses."

The US Department of Justice is looking to recover following amount of money:

$42,500,000 from Howard Lederer
$42,000,000 from Chris Ferguson
$40,800,000 from Ray Bitar
$11,700,000 from Rafe Furst
Howard Lederer, according to the US Department of Justice, used company money to fund his personal banking accounts, retirement funds, mortgage payments and the purchase of various high value goods, including a Maserati, four Audis and a 1965 Shelby Cobra. Ray Bitar is supposed to buy two homes with the company money. There are no details at how Chris Ferguson or Rafe Furst used their money at the moment.

Rigged
12.09.12, 15:12
LOL, tüübid busto kah.

tolmuahv
12.09.12, 15:25
Kas muidu see mõni kuu tagasi välja üteldud novembri deadline rahade maksmise kohta on endiselt viimane uudis, mis antud teemal väljas on?

ranka
12.09.12, 15:38
Kas muidu see mõni kuu tagasi välja üteldud novembri deadline rahade maksmise kohta on endiselt viimane uudis, mis antud teemal väljas on?

Jah.

PokerStars tegeleb sellega väga aktiivselt ja jälle otsitakse FTP-sse töölisi, eile oli kuulutus.

udikaz
12.09.12, 15:49
Jah.

PokerStars tegeleb sellega väga aktiivselt ja jälle otsitakse FTP-sse töölisi, eile oli kuulutus.

täna enam ei ole ? :)

ranka
12.09.12, 15:53
täna enam ei ole ? :)

http://rfts.com/careers.php

udikaz
12.09.12, 19:26
http://rfts.com/careers.php

:cool:

runnar
13.09.12, 14:59
ohoh, full tilt küsib ID-d ja Address verificationit

As you are aware, Full Tilt Poker is preparing to re-launch by November 6th, 2012.

leits
13.09.12, 15:07
hmm, ma pole mingit meili saand :/

runnar
13.09.12, 15:33
hmm, ma pole mingit meili saand :/

võibolla oled neile kunagi oma ID-d jms saatnud?

Ghost0
13.09.12, 15:51
hmm, ma pole mingit meili saand :/
http://img819.imageshack.us/img819/6573/87689675.jpg

ranka
13.09.12, 20:18
http://www.pokkeriprod.com/2012/09/13/full-tilt-kusib-mangijatelt-kontode-kinnitamiseks-dokumente/

50CandyJoe
13.09.12, 22:07
Minul seda maili ei enam eksisteeri mis oli FT-ga seotud. Huvitav, kas siis ei saagi accounti lahti? ;)

jasssass
13.09.12, 22:53
Minul seda maili ei enam eksisteeri mis oli FT-ga seotud. Huvitav, kas siis ei saagi accounti lahti? ;)

Pidid sulle erandi tegema, accounti saad lahti aga cashouti ei lasta. :cool:

Rage
14.09.12, 08:43
mul ka email tuli..

EestiAA
14.09.12, 10:59
Aga kui kinnitus tehtud vaevalt ,et enam seda küsivad?.
Või mis keegi arvab ?.

Tarmonator
14.09.12, 11:33
A mis ise arvad?

reggie
17.09.12, 21:11
See võib päris huvitav olla.. (http://www.pokernews.com/news/2012/09/the-lederer-files-an-introduction-13421.htm)

bJako
18.09.12, 08:29
http://www.pokkeriprod.com/2012/09/13/full-tilt-kusib-mangijatelt-kontode-kinnitamiseks-dokumente/

FullTilt võidakse ju avada, aga eestlasi mängima sinna üsna kindlasti ei lubata. Kui vana FullTilt ei hoolinud eesti litsentsi hankimisest aga lubas mängida (neil, kes Maksuameti DNS piirangust mööda oskasid minna), siis uus omanik kindlasti keerab eestlaste mänguvõimaluse saidi poolt kinni, kuna on Eesti litsentsiga teise saidi tõttu seotud ja ei vaja mingit jama.

Mis on kurb, sest Rush MTT oli mu lemmik ja miskipärast ei suuda Stars seda siiani ise teha. Ei sa aru miks, ka FT-l läks selleni jõudmisega palju aega...

minbetmillionaire
18.09.12, 18:20
essa osa väljas http://www.pokernews.com/news/2012/09/the-howard-lederer-files-the-beginning-of-full-tilt-poker-13429.htm

teine ka: http://www.pokernews.com/news/2012/09/the-lederer-files-the-uigea-segregated-accounts-retirement-13432.htm

humoorikas intervjuu

Codecci
18.09.12, 21:34
FullTilt võidakse ju avada, aga eestlasi mängima sinna üsna kindlasti ei lubata. Kui vana FullTilt ei hoolinud eesti litsentsi hankimisest aga lubas mängida (neil, kes Maksuameti DNS piirangust mööda oskasid minna), siis uus omanik kindlasti keerab eestlaste mänguvõimaluse saidi poolt kinni, kuna on Eesti litsentsiga teise saidi tõttu seotud ja ei vaja mingit jama.

Mis on kurb, sest Rush MTT oli mu lemmik ja miskipärast ei suuda Stars seda siiani ise teha. Ei sa aru miks, ka FT-l läks selleni jõudmisega palju aega...
Tõenäoliselt, aga ei ütleks, et 100% kindel on. PokerStars ka kuni litsentsi saamiseni sülitas EMTA seaduse peale.

bJako
20.09.12, 13:33
Tõenäoliselt, aga ei ütleks, et 100% kindel on. PokerStars ka kuni litsentsi saamiseni sülitas EMTA seaduse peale.

Just seepärast ei saagi PS enam ühe saidiga sülitada, kuna teises saidis on ta korralik. Võidakse litsents ära võtta vms. Oleks suvaline uus omanik, siis ta muidugi sülitaks.

jrgn hell
20.09.12, 14:25
Just seepärast ei saagi PS enam ühe saidiga sülitada, kuna teises saidis on ta korralik. Võidakse litsents ära võtta vms. Oleks suvaline uus omanik, siis ta muidugi sülitaks.

Arvestades seda, kui palju Stars Eestis pildil on ja toetab mingeid spordivõistkondi, maksab maksu jne on neil käpp liiga sees, et keegi hakkaks nende litsentsi ära kangutama, kui just Kristlikud Demokraadid valitsust ei moodusta lähitulevikus.

See peab ikka ilge sigadus olema, imo, mis neil litsentsi ära võtab. Pigem ikka sõltub eestlaste overall active useritest ja eestlaste liquiditist, mida vb pole kõige mõtekam nii marginaalse seltskonna tõttu kahe sitei vahel jagada.

Raha eriti pole, aga võib jällegi mingi sümboolse beti kellegagi vahele panna, et enne saab FTP eestis litsentsi, kui stars enda omast ilma jääb.


Also, uues, vist NV, gaming devices tehnilises standardis on security ja authorizationi all 1-na kolmest variandist ka biometric data välja toodud paroolide ja tokenite kõrval.
Loomulik, aga sick areng, kui gamblimiseks peab sõrmejäljelugejat kasutama hakkama.

Maheaatom
20.09.12, 14:59
Väitega, et Stars Eestile "kõvasti makse maksab" ... on praktikas muidugi nagu on. Aga ma ei hakka seda teemat eraldi kommenteerima - kes 2010/2011 numbreid teavad, oskavad teha omad järeldused. Kokkuvõttes pole ühegi pokkeritoa kasu riigile nii oluline, et tõsiste rikkumiste korral nende litsentsi kallale ei mindaks. Iseasi on ainult selles, kas vastav ametnikkond on omandanud vahepeal ka vajaliku pädevuse.

Ise ei pea ma Full Tildi käivitamist Eestis kuigi reaalseks. Ning ligipääs piiratakse sel juhul ikka riigipõhiselt sarnaselt iPokeri (v.a. OO) ja Unibetiga, mitte DNS-iga.

jrgn hell
20.09.12, 15:22
Väitega, et Stars Eestile "kõvasti makse maksab" ... on praktikas muidugi nagu on. Aga ma ei hakka seda teemat eraldi kommenteerima - kes 2010/2011 numbreid teavad, oskavad teha omad järeldused. Kokkuvõttes pole ühegi pokkeritoa kasu riigile nii oluline, et tõsiste rikkumiste korral nende litsentsi kallale ei mindaks. Iseasi on ainult selles, kas vastav ametnikkond on omandanud vahepeal ka vajaliku pädevuse.

Ise ei pea ma Full Tildi käivitamist Eestis kuigi reaalseks. Ning ligipääs piiratakse sel juhul ikka riigipõhiselt sarnaselt iPokeri (v.a. OO) ja Unibetiga, mitte DNS-iga.

Ma mõtlen pigem seda, üleval on piisavalt väike seltskond ja keegi ikka kedagi tunneb, ning lobby ja sponsorrahad kuskil hästi määrivad. Üleüldine suhtumine võrreldes muude riikidega suht vaba ning hambutu.
Litsentsidega makstud summad huvitaks ennastki, aga ei usu kuidagi, et Stars võiks oma litsentsi kaotada, kui eriti suurt sigadust kokku ei keera.

Edit: Ja miks mitte kommenteerida. Jaga ikka infot ja hari teisi ka. Mind väga huvitaks mingi asjalikum ülevaade ja prognoos.

privador
20.09.12, 15:57
Kui plaju on huvitav pokerstars maksuraha eestisse jätnud?

rasmer
20.09.12, 19:53
essa osa väljas http://www.pokernews.com/news/2012/09/the-howard-lederer-files-the-beginning-of-full-tilt-poker-13429.htm

teine ka: http://www.pokernews.com/news/2012/09/the-lederer-files-the-uigea-segregated-accounts-retirement-13432.htm

humoorikas intervjuu

5-6 osa väljas. Läheb juba väga huvitavaks.

qbj0hn
20.09.12, 19:56
Pärast kõike neid threade ja uudiseid ei teagi enam mida uskuda.
Intekates jääb igatahes mulje, et ta ise üks suur ohver ja Bitar võttis kõiki üksi ainult tagant.

Strawberry
20.09.12, 21:19
Pokerstarsi Eesti litsentsi tingimustest oli kunagi ühes artiklis juttu. Põhiteemaks oli võrdlus erinevate riikide pokkerit puudutav seadusandlus ja arutati selle üle kui palju riik võiks kasiinodelt küsida, ilma et kasiinod selle kulu mängijate kaela lükkaks (nagu prantsusmaal on).

Lõppkokkuvõttes oli öeldud, et Eesti on täpselt õige summa küsinud, sest eestlastel ei ole lisa rake-i ja Pokerstars maksab kõik omast taskust kinni ning see number imo oli 4%.. või 5%... midagi sellist.

rasmer
20.09.12, 21:41
LOL Erick Lindgren. Epic scam is epic.

valustyng
20.09.12, 22:14
2+2 läheb varsti ilmselt lolliks lindgreni pärast:)

Strawberry
20.09.12, 22:25
Part 6 - OH SNAP ERICK

qbj0hn
20.09.12, 22:36
Ei leia Part 6te ülesse kuskilt, link anyone?

Strawberry
20.09.12, 22:37
http://www.youtube.com/playlist?list=PLGfKPmviroRv6NA5huQQnR2ir2Mi-SK6k&feature=plcp

qbj0hn
20.09.12, 22:43
Tänud.

Maheaatom
20.09.12, 22:44
Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid? :biggrin:

Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
a) oma raha tagasi saada
b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

"a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.

qbj0hn
20.09.12, 23:17
LOL Erick Lindgren. Epic scam is epic.

Päris tragikoomiline indeed, korras kodanik ausalt.

jrgn hell
21.09.12, 10:10
Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid? :biggrin:

Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
a) oma raha tagasi saada
b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

"a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.

Tänud.
Maksutamise koha pealt siis solid küll.
Aga kas sa tead, kas ja kust saaks ilma suurema vaevata mingeid numbreid vaadata selle kohta, sest üsna solid, kui riik ootab raha, kuna gämblerid nagunii taovad muttiauku, aga tegelt solid gross win hoopis kollektiivselt ja rake kedagi ei huvita.

Ja Starsi/FTP koha pealt sa leiad, et Karu traction kaalub üle konkreetselt online pokkeri seisukohalt Starsi positsiooni ja et nad hakkaksid häält tõstma, kui Stars tahaks FTP-d tagasi tuua. Ilmselt muidugi on tal pikk ajalugu ja landbased main operatsioonid maksavad ka ilgelt rohkem.

Igatahes tuleb see kindlasti huvitav vaatamine.

ranka
21.09.12, 10:21
Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid? :biggrin:

Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
a) oma raha tagasi saada
b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

"a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.

Mina ei usu, et eestlaste üldsaldo plussis on.

Affiliatena on mul hägune ligipääs sisse - ja väljamakse suhtele ning tõesti näidatakse siis posiitvset saldot aga seda väga väikese osa peale 100k reigi peale mõned kilod plussis. Rakeback muidugi toob saldo kõrgele plusspoolele aga samas affiliate kontol on võitvate mängijate osakaal suurem, sest random fish ei otsi ju RB diili. Seda fakti kinnitavad kümmekond pokkersaiti, PTR ja suurfestivalide üldtulemused.

Aga see muidugi ei muuda seaduse suhtes mitte midagi - ollakse plussis või mitte aga toona sisse/väljamakse suhet maksustada on tõesti rohkem kui ebaadekvaatne :)

minbetmillionaire
21.09.12, 12:27
Kes 2+2 teemat ei jälgi:

http://www.reddit.com/r/poker/comments/107f4g/the_lederer_files_30_truth_30_plausible/

ranka
21.09.12, 13:18
Kes 2+2 teemat ei jälgi:

http://www.reddit.com/r/poker/comments/107f4g/the_lederer_files_30_truth_30_plausible/

Tõmbasin pullipärast selle stuffi alla ja supportile on olemas isegi õpetus, mida teha, kui FBI saadab kirja :) FTP kartis FBI-d nagu Eesti firmad Võsa Petsi :)

privador
21.09.12, 13:24
Lederer:Sulle kanti 2 miljonit rohkem kanna palun 2 miljonit kohe tagasi, firmal läheb seda vaja
EDOG:Aa..vist jah tuli meelde, Ma laenasin Fergussonilt, mitte FT-lt. Varsti maksan


Lederer: Ivey maksan palun oma võlg ära!
Ivey: Jah ma maksan ära, tegin 500k kande, rohkem hetkel pole
Lederer: Meie kontoni pole raha jõudnud
Ivey:Imelik, ju siis on raha kuskile kadunud


Naljavennad seal FT

vsiu100
21.09.12, 13:27
tundub nagu standard huiarid - aa, ma ei tea midagi, aa juba kadsin, aga teisest pangast jms...ainult summad on teised. ;)

pikk28
21.09.12, 13:31
rohvel kuubis tõesti. tyypidel käivad millid edasi tagasi nagu meil mõni eurts.

Maheaatom
21.09.12, 14:30
Tänud.
Maksutamise koha pealt siis solid küll.
Aga kas sa tead, kas ja kust saaks ilma suurema vaevata mingeid numbreid vaadata selle kohta, sest üsna solid, kui riik ootab raha, kuna gämblerid nagunii taovad muttiauku, aga tegelt solid gross win hoopis kollektiivselt ja rake kedagi ei huvita.

Ja Starsi/FTP koha pealt sa leiad, et Karu traction kaalub üle konkreetselt online pokkeri seisukohalt Starsi positsiooni ja et nad hakkaksid häält tõstma, kui Stars tahaks FTP-d tagasi tuua. Ilmselt muidugi on tal pikk ajalugu ja landbased main operatsioonid maksavad ka ilgelt rohkem.

Igatahes tuleb see kindlasti huvitav vaatamine.
Ma kahtlen, kas ja kuivõrd see info avalik on. Aga üks põhjus, miks seadust muutma hakati, oli just selles, et operaatorite reaalse tegevuse pealt ei laekunud makse kas üldse või laekus väga vähe (kindlasti mitte soovitud mahus).

Teine lõik - jah, loomulikult. Suurem maksuraha tuleb ikka (landbased)kasiinodest jms. klassikalisest gämlinguärist.

Maheaatom
21.09.12, 14:41
Mina ei usu, et eestlaste üldsaldo plussis on.

Affiliatena on mul hägune ligipääs sisse - ja väljamakse suhtele ning tõesti näidatakse siis posiitvset saldot aga seda väga väikese osa peale 100k reigi peale mõned kilod plussis. Rakeback muidugi toob saldo kõrgele plusspoolele aga samas affiliate kontol on võitvate mängijate osakaal suurem, sest random fish ei otsi ju RB diili. Seda fakti kinnitavad kümmekond pokkersaiti, PTR ja suurfestivalide üldtulemused.

Aga see muidugi ei muuda seaduse suhtes mitte midagi - ollakse plussis või mitte aga toona sisse/väljamakse suhet maksustada on tõesti rohkem kui ebaadekvaatne :)
Ma ei usu ka, et 2012. eestlased enam plussis on. Kuid 2010. võisid olla küll :)

Affiliate puutub imo ainult siis asjasse kui ta tegutseb reaalselt rakebacki-vahendajana (OO, TB, Pafi ja Starsi puhul see võimalus puudub). Kui mitte, siis pole erilist vahet - kasutajad on täiesti seinast seina: proffidest kuni gämbleriteni, kes juhuslikult mõne lingi või reklaami otsa komistanud.

qbj0hn
21.09.12, 19:17
rohvel kuubis tõesti. tyypidel käivad millid edasi tagasi nagu meil mõni eurts.

Jamh, need vennad on ikka high stakes matkajad.
Suuremad summad, pikemad matkamised.

EestiAA
21.09.12, 23:51
Vaatasin ka kõik 7 osa ära siis.
Eks howard teeb endale ka mingit light damage controlli, aga sealt pundist käitusid paljud imelikult:D.
Kui howardit uskuda siis tänud Jeebusele=).

Ja tänud pokerstarsile kellele nüüd siis pole võrdset mängjat platsil mingi 10-15 aastat kindlasti:D.

Vandalar
22.09.12, 01:09
http://www.manx.net/tv/mt-tv/watch/7013/hercules-at-ronaldsway
ftp kraam selles lennukis, päris sick operation ikka.

ok2aa
22.09.12, 07:25
Lederer:Sulle kanti 2 miljonit rohkem kanna palun 2 miljonit kohe tagasi, firmal läheb seda vaja
EDOG:Aa..vist jah tuli meelde, Ma laenasin Fergussonilt, mitte FT-lt. Varsti maksan


Lederer: Ivey maksan palun oma võlg ära!
Ivey: Jah ma maksan ära, tegin 500k kande, rohkem hetkel pole
Lederer: Meie kontoni pole raha jõudnud
Ivey:Imelik, ju siis on raha kuskile kadunud


Naljavennad seal FT

ma ei võtaks kõike seal kuuldut nii puhta kullana. olen ka mõned osad vaadanud ja selge on see, et käib osade inimeste maine "puhtaks pesemine" ala ferguson oli kogu aeg raha välja maksmise vastu jne. teisel pool on ivey, kellest maalitakse pilti kui pohhuistisk degenit. eks mingi tõde on mõlemal pool sees, aga howardfilesis rõhutatakse selgelt, et osad omanikud olid tegelikult väga head ja toredad inimesed ning teisel pool olid süüdimatud pahad mängurid.

ok2aa
22.09.12, 08:26
http://www.reddit.com/r/poker/comments/107f4g/the_lederer_files_30_truth_30_plausible/?sort=new

kvaliteet
22.09.12, 23:49
http://www.youtube.com/watch?v=NkZrFSQkM2M

vennike
23.09.12, 01:15
see kuradi kokutav intervjueerija ajas tilti, muidu suht ok vaatamine.

Gang Starr
23.09.12, 01:20
hah, epic editing :d

ranka
23.09.12, 03:16
see kuradi kokutav intervjueerija ajas tilti, muidu suht ok vaatamine.

rofl the same

Loksutaja
23.09.12, 10:28
tundub, et fulltilt lihtsalt didnt know

privador
23.09.12, 10:42
sellele videole võiks teha mingi räpiloo "I dont know"

ranka
23.09.12, 12:55
sellele videole võiks teha mingi räpiloo "I dont know"

lol

Pead saatma selle idee 2p2 tollele siriusele, kes paroodilisi-pokkeriteemalisi muusikapalasid teeb :)

erplander
24.09.12, 16:44
http://www.youtube.com/watch?v=7iP7CjEFsvE

hoss23
24.09.12, 16:47
LOL @ 1:08

ranka
24.09.12, 20:04
Eestlaste rahad makstakse välja läbi PokerStars.ee pokkeritoa: http://www.pokkeriprod.com/2012/09/24/pokerstars-full-tilt-eestlaste-rahad/

Ecuador13
24.09.12, 21:03
Ship it! taararaha come to papa

Vandalar
24.09.12, 21:22
Kui mul seal raha polnud, kas nad kannavad selle ikka mulle PokerStarsi kontole? Kui kannavad, siis mis mu PokerStarsi kontost saab?

kardaanirist
24.09.12, 22:37
Kui mul seal raha polnud, kas nad kannavad selle ikka mulle PokerStarsi kontole? Kui kannavad, siis mis mu PokerStarsi kontost saab?

ära peale tee.

Vandalar
24.09.12, 22:41
ära peale tee.

Ikka teen, hea meelega.

EestiAA
25.09.12, 08:05
lol n1 vandalar:D.

muttaja
25.09.12, 13:41
lol

Pead saatma selle idee 2p2 tollele siriusele, kes paroodilisi-pokkeriteemalisi muusikapalasid teeb :)


http://www.youtube.com/watch?v=PngHldUW-Os&feature=player_embedded

fyte
25.09.12, 13:48
Vb mainitud juba kusagil, pole kõiki videoid jms läbi vaadanud - kas kaotatud FTP punktid ka kompenseeritakse?

muttaja
25.09.12, 13:50
Minu teada on viimane info, et igasugused medalid ja puntkid "kuidagi kompenseeriatkse", aga keegi vist ei tea, mil määral ja kuidas.

Henrik
25.09.12, 13:55
Mis nendest saab, kellel pole PokerStarsis kontot?

ranka
25.09.12, 14:06
http://www.youtube.com/watch?v=PngHldUW-Os&feature=player_embedded

hahaha 00:36-00:45 mu lemmikkoht. See interjueerija grimassid, hääl ja kokkutamine ikka parim osa intervjuudest. Naljakas vend :D

BeerGynt
26.09.12, 22:46
variant a) teed konto Pokerstarsi , variant b) ei viitsi konto loomisega mässata: rahad lähevad proportsionaalselt nende eesti mängijate kontodele kel on konto pokerstarsis, variant c) kirjutan avalduse et minu FTP konto läheb Fergusoni ja Ledereri advokaatide toetuseks võideldes neile esitatud süüdistustega.Viimase variandi valiks kindlasti Sester, Ansip ja Ligi.Loodan et oli abi.

EestiAA
26.09.12, 23:02
Minu arvates Ferguson ja Lederer ei saanud ametlike süüdistusi.
Võin eksida k.

yolpa
27.09.12, 08:24
Kas sellekohta on mingit uudist millal teised riigid oma raha saavad? mulle pole meilile näiteks midagi tulnd

rasmer
27.09.12, 23:50
2+2 intervjuu HL-ga.
http://forumserver.twoplustwo.com/97/two-plus-two-pokercast/pokercast-episode-239-howard-lederer-1251369/

jrgn hell
28.09.12, 07:36
Ei ole vist veel jõudnud siia. Stiilne töö igatahes koos hulga subtle jokeidega.

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/ftps-red-vest-guy-avatar-breaks-his-silence-1251546/

ranka
28.09.12, 08:45
Kas sellekohta on mingit uudist millal teised riigid oma raha saavad? mulle pole meilile näiteks midagi tulnd

Novembri esimesel nädalal, kui FTP avatakse, siis on ligipääs kontole ja rahadele.

hotcocacola
10.10.12, 21:12
FTOPS will return on December 2nd

http://www.highstakesdb.com/3358-ftops-will-return-on-december-2nd-dwan-returning-to-online-poker.aspx

ranka
10.10.12, 21:14
FTOPS will return on December 2nd

http://www.highstakesdb.com/3358-ftops-will-return-on-december-2nd-dwan-returning-to-online-poker.aspx

And so? Me mängida ei saa ja seepärast ei näinud mõtet ka sellest kirjutada. Sama nagu Unibeti või William Hilli suurkampaaniaid edastada :P

hotcocacola
11.10.12, 01:30
Mulle saabus just email Full Tildilt:


http://www.upload.ee/image/2738152/4444.png

noname
11.10.12, 02:13
Sain kirja FT,kus tahavad elukoha kinnitust.
Kuna mul SEBi koodikaart kadunud,siis unetis avaldust teha ei saa ja maili teel SEB ei väljasta sellist.
Mis lahendusi veel oleks?
Elan hetkel Austraalias kuu-kaks veel!

Spewmonkey
11.10.12, 02:29
Sain kirja FT,kus tahavad elukoha kinnitust.
Kuna mul SEBi koodikaart kadunud,siis unetis avaldust teha ei saa ja maili teel SEB ei väljasta sellist.
Mis lahendusi veel oleks?
Elan hetkel Austraalias kuu-kaks veel!

1. Kui sul maili peal mõni arve Eestist käib, prindid selle välja ja scanid/pildistad.
2. Kui su perekonnaliikmetel(sama perekonnanimega) õige aadressiga mõni arve Eestis käib, editid eesnime ära, prindid välja ja scanid/pildistad.
3. Võtad täiesti random arve kelleltki, muudad nimed, aadressid, telefoninumbrid ära, prindid välja ja scanid/pildistad. 1-outeri vältimiseks võiks olla pokkeriväline inimene, et pärast ei saaks juhtuda, et sama arve kuskile saadetakse teiste andmetega.

noname
11.10.12, 04:51
ty

rrrr
11.10.12, 07:18
Sain sama maili, mis Hotcocacola ja no ei leia PS-i Account menüü alt ühtegi asja mis sarnaneks FT accountiga paaritamisele.

ristijeesus
11.10.12, 07:31
You will also be able to. Tulevikus.

Timpz
11.10.12, 09:23
kes kurat oma passwordi mäletab nii vanast ajast :D?

Gang Starr
11.10.12, 09:29
kes kurat oma passwordi mäletab nii vanast ajast :D?

kui sul ikka fivefigure sinna jäänud siis tead ka unepealt edastargurpidi oma passi.

kjmrc
12.10.12, 08:26
kui sul ikka fivefigure sinna jäänud siis tead ka unepealt edastargurpidi oma passi.

Oleks mõistlik jah :D

timz0333
12.10.12, 13:02
Ma pole ka 100% kindel oma passwordis aga ehk saab requestida ka ikka.

rasmer
12.10.12, 17:55
Rakeback, Iron Man ja Black Card on läinud. Mõned uue programmi detailid:
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=35243734&postcount=1523

Timpz
12.10.12, 19:53
ehk siis pokerstars vol.2 lihtsalt teise välimusega, fuck no
edit : ah ma ei viitsind algust lugedagi, päris sama pole

kollane
12.10.12, 19:54
on keegi veel, kes kirja pole saanud?

0ttt
12.10.12, 19:55
Sain õigesti aru, et eestlased mingi valemiga seal mängida enam ei saa hetkel? Siis tuleb oodata mis nad ette võttavad selle Mid-year bonusega mis nüüd lubati.

neeme
12.10.12, 20:12
If you qualified for the 2011 Iron Man Mid-Year Bonus, you will still get it when the site re-launches.

jasssass
12.10.12, 20:25
If you qualified for the 2011 Iron Man Mid-Year Bonus, you will still get it when the site re-launches.

Saad boonuse mida lahti mängida ei saa :D

E: seda 600$ oleks muidu mõnus saada küll lisaks veel.....oleks nad siis nii lahked

udikaz
12.10.12, 20:36
on keegi veel, kes kirja pole saanud?

mina ei ole ka seda kirja saanud :(

EestiAA
12.10.12, 20:50
Mul oli ka veel 300usd boonust seal kinni.
Ma pole ka emaili saanud.
Ma pole ültse kindel kas mul õige email.
Aga tundub ,et email ei mängi mingit rolli, enne avamist.

PokerStars Regina
13.10.12, 10:12
Sain sama maili, mis Hotcocacola ja no ei leia PS-i Account menüü alt ühtegi asja mis sarnaneks FT accountiga paaritamisele.

PokerStarsi ja Full Tilt Poker konto ühendamise kohta saadud kirja eesmärgiks oli info jagamine.

Kirjeldatud juhtnöörid pole veel saadaval. Ühendamise funktsioon on saadaval lähitulevikus ehk 6. novembriks. Tegemist on Full Tilt Pokeri taasavamise kuupäevaga.

0ttt
13.10.12, 11:13
Tundub nii tõesti, et saab boonuse mida lahti mängida ei saa. :D

Loksutaja
13.10.12, 12:52
noh äkki jätkub boonus starsis...

50CandyJoe
15.10.12, 08:24
Kallis PokerStars Regina, oskad sa öelda, kas e-mailid saadeti valikuliselt? Ei mina ega mu elukaaslane pole maili veel saanud.

ranka
15.10.12, 14:11
Suur asi. See oli mõttetu mail, milles ei olnud mitte mingisugust konkreetset infot kirjas. Muretsema hakka siis, kui teised oma kontosid haakuvad ja sul ikka näpp ninas aga sel juhul kiri starsile/ftp-le ja saad probleemi kiirelt lahendatud. Mina ka ei ole kirja saanud ega ootagi ning suht suva.

ranka
26.10.12, 12:23
FTP reklaamid


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z5FLUvXKlZY


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G7QZVEkMHEk


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GVvnORS0MBU


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GZlqVIOpplg

rasmer
26.10.12, 12:37
Coaster on superhea. Väärt mingeid reklaamiauhindu imo.

ristijeesus
28.10.12, 08:28
Mul oli ka veel 300usd boonust seal kinni.

For those rest-of-world (ROW) players with Iron Man mid-year bonuses in markets where FTP will not reopen, bonuses will be transferred over to PokerStars along with account balances and reward points. In addition, players with significant playing history on Full Tilt could receive a boost in their PokerStars VIP status.

http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/full-tilt-poker-play-money-games-available-next-week-26-10/

muttaja
29.10.12, 17:50
Kas konto seisu kajastav kiri on mõnele eesti kasutajale ka saabunud?

EestiAA
29.10.12, 18:03
Krt mul endal see e-mail lukus mis fullis oli.

Ehk keegi kui selle e-maili saab paneb nagu mingi kokku võtte e-mailist siia =).

Poke
29.10.12, 18:07
Full Tilt Poker

Dear RaunoT,

Full Tilt Poker will re-launch under new ownership on November 6th, 2012.

The Rational Group, which owns and operates PokerStars, acquired assets of Full Tilt Poker in August 2012 and appointed new senior management to re-open and operate the site as a separate brand to PokerStars.

In the coming weeks we will be completing the restoration of all player accounts including yours.

Please note that, unfortunately, we do not currently intend to operate a real-money poker product in France, Spain, Denmark, Estonia or Belgium. As such, when the site re-opens for play on November 6th, only play-money games will be available.

If you wish to play real-money poker we recommend you visit PokerStars.com.

In order to comply with local regulations, Full Tilt Poker players will be repaid through the locally-licensed PokerStars platform. In order to access your Full Tilt Poker balance, you will need to pair your Full Tilt account with your PokerStars account. You can then request that the balance of your Full Tilt account is credited to your PokerStars account.

Pairing your Full Tilt account with your PokerStars account will be a simple process using the account pairing wizard under the 'Account' option in the game menu. You will also be able to initiate account pairing via the PokerStars software, also accessible via the 'Account' option.

If you do not have a PokerStars account you can download the PokerStars software here and create one. Once we have credited your PokerStars account you may then use the PokerStars cashier to withdraw your funds.

We thank you for your patience during this time.

We will update you further as re-launch day approaches. In the meantime, please see our Full Tilt Poker account FAQ for more information.

Sincerely,

Full Tilt Poker

muttaja
29.10.12, 18:10
See ei ole viimane laiali saadetud kiri. Mingil põhjusel pole ma aga ka toda eelviimast kirja saanud :/

Viimane kajastab siis konto seisu: raha (kui on alla 100$); punkte; medaleid; rackebacki; boonuseid jne.

Poke
29.10.12, 18:13
See ei ole viimane laiali saadetud kiri. Mingil põhjusel pole ma aga ka toda eelviimast kirja saanud :/

Viimane kajastab siis konto seisu: raha (kui on alla 100$); punkte; medaleid; rackebacki; boonuseid jne.
asoo siis lugesin midagi valesti jälle.


E: ei postita täna enam foorumisse, juhe nii koos.:D

EestiAA
29.10.12, 18:21
mind mudu aitas sinu postitus =).
Ty.

EestiAA
31.10.12, 01:19
nice tänasest saab juba fulli sisse :P.

virukunn
31.10.12, 01:40
nice tänasest saab juba fulli sisse :P.

Kust softi said ?

EestiAA
31.10.12, 01:56
http://www.fulltiltpoker.com/download-maintenance

ple veel midagi saand.

Kihog
31.10.12, 13:12
nüüd saab alla tõmmata softi.

installisin ära ja sain sisse ka. nüüd tule vist starsi update oodata, et saaks kontod ära siduda.

Tarmonator
31.10.12, 13:29
nagu arvata oli, siis passwordi ei mäleta :(
proovisin uut requestida, aga kohale küll midagi ei tule. eks peab veel kannatama

CheekyMullet
31.10.12, 13:38
Sisse saab jah, aga raha ülekandmine käib vist siiski Starsi softi kaudu.

E: võibolla juba räägitud teema, aga kas punktide eest ka midagi saab?

mikk2468
31.10.12, 13:42
Mul oli kaartidega PIN peal, aga ei mäleta kahjuks seda, kellegil sama jama?

Kihog
31.10.12, 14:35
nüüd saab alla tõmmata softi.

installisin ära ja sain sisse ka. nüüd tule vist starsi update oodata, et saaks kontod ära siduda.


Sisse saab jah, aga raha ülekandmine käib vist siiski Starsi softi kaudu.

E: võibolla juba räägitud teema, aga kas punktide eest ka midagi saab?

punktid vahetatakse rahaks. kurssi ei tea.
siin teemas olid mingid spekulatsioonid kursi kohta, aga ei tea kui tõesed need on.

http://http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/official-ftp-pre-relaunch-thread-op-updated-october-26-2012-a-1232335/index180.html (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/official-ftp-pre-relaunch-thread-op-updated-october-26-2012-a-1232335/index180.html)

Timpz
31.10.12, 15:08
nagu arvata oli, siis passwordi ei mäleta :(
proovisin uut requestida, aga kohale küll midagi ei tule. eks peab veel kannatama

+1

valustyng
31.10.12, 15:20
mul viivitusega tuli kohale ,aga peale seda olen 2 korda requestinud uut pwd ja nüüd tahavad, et üldse supporti pöörduksin

timz0333
31.10.12, 17:23
+1

käed värisevad, pole kindel samuti kas mäletan...

On keegi lahenduse saanud?

leits
31.10.12, 18:02
Keegi veel punktide eest asju tellis? Mul ei ole neid tagastatud mu kontole ja obv midagi kohale ka ei joudnud.

Supsti
31.10.12, 18:29
Monitor, samuti ei jõudnud kohale

bJako
31.10.12, 21:15
Juhuu, kontod paaritatud ja raha Starsis!
Aga välja võtta siiski kohe ei lubanud, et 48h peab ootama peale "deposiiti".
No ootame siis veel.
Ma esimene või?

Marek K.
31.10.12, 21:41
Mul oli kaartidega PIN peal, aga ei mäleta kahjuks seda, kellegil sama jama?

sama, keegi teab kuidas seda eemaldada?

Timpz
31.10.12, 21:56
sama, keegi teab kuidas seda eemaldada?

tasub otsida accoundiga seotud emaili alt vanat kirja , kus see olemas on

q_q
31.10.12, 22:15
tasub otsida accoundiga seotud emaili alt vanat kirja , kus see olemas on

sellest pinist pole eriti kasu kui sa seda e-maili kohe 2ra ei kustuta

Marek K.
31.10.12, 22:20
jah no see oli ftp leiutis. igatahes leidsin antud meili, aga kliendisiseselt olin selle hiljem vist ära muutnud. saatsin securitysse dokumendid ja muu maltsa, ehk on abi.

mikk2468
01.11.12, 09:41
jah no see oli ftp leiutis. igatahes leidsin antud meili, aga kliendisiseselt olin selle hiljem vist ära muutnud. saatsin securitysse dokumendid ja muu maltsa, ehk on abi.

Saatsin ka dokumendid ja muu jama. Hoian pöialt!

Aristotep
01.11.12, 12:54
Keegi vastuse ka juba saanud on? Endal sama probleem :/

SuurSiim
01.11.12, 13:01
Keegi vastuse ka juba saanud on? Endal sama probleem :/
Üllatavalt kiirelt läks isegi. Ca. 4 tundi ja tuli supportilt vastus, et kõik tip-top.

jasssass
01.11.12, 15:05
Kas kellegil on infot Ironmedalite saatuse kohta? Need olid ka omajagu $$$ väärt. Võibollab mõni Starsi esindaja saaks kommenteerida?

neeme
01.11.12, 15:14
Minu mäletamistmööda vahetati 1 medal = 50 FTP = 12.5 FPP ?

low-flow
01.11.12, 20:00
Tere kõik see PokkeriPro-de pere. Ma olin kunagi siin üks pokkerimängija, ehk mõned veel mäletavad.

Tahaksin kõiki õnnitleda rahade tagasi saamise puhu!

Ma olin siis üks nendest härradest, kelle pokkerikarjääri Full Tildi kinni minek lõpetas, sest kõik rahad jäid sisse. Aga täna on küll tore päev. :biggrin:

pikk28
02.11.12, 08:56
yo dude!

Rage
02.11.12, 09:02
Mitu raha said? Nüüd saad HBesti itemeid osta pärisraha eest:) aga gratz sullegi..

asdfg123
13.11.12, 22:01
aga kui ma olen 20 aastane ning ei saa starsiga ühendada kontosi...siis pole mitte mingit varianti oma raha tagasi saamiseks?

virukunn
13.11.12, 22:47
aga kui ma olen 20 aastane ning ei saa starsiga ühendada kontosi...siis pole mitte mingit varianti oma raha tagasi saamiseks?

Teed emale konto ja pairid, nimed ei pea klappima :)

Mr_Kenny
13.11.12, 22:50
Teed emale konto ja pairid, nimed ei pea klappima :)

lol?

q_q
13.11.12, 22:52
ofc peab klappima

Can I pair my account with my friend's account?

No, you cannot pair your account with accounts registered to friends or family. The account pairing feature can only be used with accounts that are owned and operated by you.

http://www.fulltiltpoker.com/faq/account-pairing-and-transfers

tiigrikutsu
13.11.12, 22:52
Tegin vanaema nimele konto, krdi tema juures eks, nüüd vaatan ... vanaema on raha maha gamblinud, wtf.


EDIT/ Tegin kõne talle just, vend karjus ja ütles, et mingi fish tõmbas 2 outeri ära ja trackib venna asukohta IP järgi hetkel.

virukunn
13.11.12, 23:12
ofc peab klappima

Can I pair my account with my friend's account?

No, you cannot pair your account with accounts registered to friends or family. The account pairing feature can only be used with accounts that are owned and operated by you.

http://www.fulltiltpoker.com/faq/account-pairing-and-transfers

Dno, mina sain igatahes.

q_q
13.11.12, 23:19
ja said raha starsist v2lja ka kanda v?

virukunn
13.11.12, 23:22
ja said raha starsist v2lja ka kanda v?

Jep.

q_q
13.11.12, 23:22
wp siis

Supsti
13.11.12, 23:46
Tere xxx,

Täname kirja eest.

Palun pange tähele, et Full Tilt Pokeri konto 'x' ja PokerStarsi konto 'y' privileegid on eemaldatud tulenedes Teie eelnevale ületunnistusele kus väitsite, et olite avanud mõlemad kontod kasutades oma ema andmeid ja omasite täielikku kontrolli mõlemal kontol.

Full Tilt Pokeri konto 'x' saldo, $XX XXX.xx USD, on lisatud Teie PokerStarsi kontole 'y'. Käesolevas olukorras oleme manuaalselt sooritanud väljamakse tagasi Visa Credit Card deposiidi meetodile mida kasutasite kontol 'x'.

Antud summa peaks olema sellel deposiidi meetodil kättesaadav järgnevate päevade jooksul.

Kui Teil on tekkinud lisaküsimusi, palun kirjutage meile tagasi.

Lugupidamisega,

Härra Toremees
PokerStarsi juurdlusosakonna juhataja


Nimed ja andmed editisin välja. Polegi väga karm see asi. Sain enda viiekohalise summa kätte, tunnistades üles, et olin underage grinder.

kjmrc
14.11.12, 08:12
Nüüd uus kasutajaga oma nimega ja grind goes on?

Supsti
14.11.12, 21:37
Tegelikult on see pikem jutt.
Suvel sai tehtud starsis konto enda nimele, cashoutitud ema nimeliselt kontolt ja tagasi enda kontole. Obv limiidid kõik samad ja kuu aja pärast sain locked ja uurimise alla. Seal tunnistasin kõik üles. Pärast kuu aega jamamist ja hunnikuid kõnesid Starsiga sain asjad korda. Nüüd sai ftp rahasid ainult väljakanda läbi starsi. Aga kuna starsi ema nimeline account locked, siis polnud muud võimalust kui saba jalgevahel taaskord kõik ilusasti kirja panna ja üles tunnistada.

leits
15.11.12, 07:36
nagu madis erit 2 peaaegu juba ainult ilma suure scammimiseta :/

CeuZ^
17.11.12, 22:43
Kas on teada millal saab Fullis raha peale mängida, kui üldse saab?

chrosmos
20.11.12, 22:03
Kas on teada millal saab Fullis raha peale mängida, kui üldse saab?

mul sama küsimus.:confused:

ranka
20.11.12, 22:18
Siis, kui Full Tilt pokkerituba hangib omale kaughasartmängu korraldusoa (5 aastat) ja vastava hasartmängu alaliigi korraldamise tegevusloa (näiteks Õnnemäng ehk pokker). Praegusel hetkel on teadmata, kas PokerStars hangib vastavad load Full Tilt pokerile või mitte ja arvan, et neil on hetkel tähtsamaid muresid.

ropka11
21.11.12, 10:29
Ei leia küll ühtegi head põhjust miks peaks Stars vabatahtlikult-isemõeldes FT pokerile loa hankima.
See peaks nüüd küll konkreetselt EPTF rida olema, et lobistada Starsi FT pokerile luba ostma.
Aga noh EPTF-il vist parematki teha.

neeme
21.11.12, 11:00
Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.

jasssass
21.11.12, 12:52
Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.

Sain algul 300$ ja u nädal hiljem oli sellele lisatud veel 300$ e. siis olen kõik kätte saanud, kummaline, et nad korraga ei näidanud seda boonuste all vaid 2. eraldi osana aga lõpptulem on sama.

leits
21.11.12, 15:36
Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid

Viiidrik
21.11.12, 15:42
Ma tellisin just enne kinnipanekut mingeid raamatuid ja moneyclippe. Need tulid küll täitsa lambist kunagi suvel jupi kaupa kohale. Isegi sügisel pool aastat hiljem jõudis midagi kohale. Aga raha tsekist polnud midagi kuulda, mis pidi ka tulema. Ilmselt nad mingid odavamat jama saatsid ja kallimate asjadega ja rahaga lasti üle.

ranka
22.11.12, 00:49
Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid

Tra irv, sa oled nagu haige hani oma telekaga. Saan su murest aru, aga me ju kõik teame, et su telekas tiirleb mööda maailma nagu sputnik ning ei leia kohta ülesse :D

EestiAA
20.12.12, 21:54
Krt läksin just fulli korra ,et uurida lambist mis toimub . Vaatan ,et mul nüüd sinna tekkind 500 daalane boonus millest 200usd on veel lahti mängimatta.
Kas keegi teab kuidas saaksin selle boonuse starsi?.
Alguses seda boonust ei olnud.

zipenkoff
20.04.13, 20:30
Tere!
Kas tänasel päeval on kedagi, kes füüsiliselt asub eestis ning mängib fulltilt.eu keskonnas?? On üldse võimalik FT clienti eestis tööle saada, või ei? Kui jah, siis kuidas???? endal ft konto registreeritud soome aadressile ja real money account avatud ja töötamas...AGA eestis sisse logides ütleb, et ei saa pakkuda real money game varianti mulle, kuna asun WITHIN estonia.
Andke abi!

Mr_Kenny
20.04.13, 21:06
vpn

zipenkoff
20.04.13, 21:18
vpn

kuna pole eriline it vend siis ei oska sealt midagi valida, osad tasuta, osad tasulised mingid vpn service. või tuleb manuaalselt midagi ära muuta arvutis? paluks mingit 1,2,3 näidet. või usaldusväärset vpn servicit. tõmbasin mingi hyde-my-ip aga see ei teinud küll mitte kui midagi.

Mr_Kenny
20.04.13, 21:30
Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.

zipenkoff
20.04.13, 22:11
Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.

pmst siis nii, et eestis ei saa ft mängida :( nõme värk.

BeatmyWife
21.09.14, 11:54
Mis koodi kasutada/mis pakkumine on parim, kui liituda FullTildiga?