PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

olavike
06.04.10, 13:02
Kas keegi oskab nõu anda, kui kaua peaks raha tulema üle FTP'st MoneyBookersisse?
Kas 24-48h jooksul on tööpäevadel või ka nv? Hetkel siis tiksub juba 3's päev.
Nädalavahetus jäta sellest arvestusest välja siiski.
Loevad ikkagi ainult tööpäevad.
Lisaks võid arvestada ka sellega, et pikad pühad olid (USAs, UKs jne oli ka eile riigipüha).

flipmachine
06.04.10, 14:57
Küsimus on summas, mis maha läheb, mitte rakeback% (näit 3.5% sissekantavast või väljakantavast summast Moneybookersi puhul). Jooksva kuu summast läheb maha ( rakeback affiliatel on tavaliselt paaripäevane viivitus, millal ta updateb summat).

Noonii .. täna tabas üllatus, märtsis sai MB kaudu FT-st välja kantud umbes 550$ nüüd avasin oma rakebacki konto ja ohh üllatust, see on miinuses!

Rake this month: $-10.42. Ma ei tea, kas selle kuu jooksul tehtud rake on juba maha arvestatud.

Kas sedasi siis käibki see 3.5% süsteem ? Tuima lendab rakebacki konto miinusesse?

Pahvak
06.04.10, 15:10
Sellise süsteemiga ei saa osad (HU?) mängijad reigist midagi tagasi.

3.5% tundub minu jaoks natukene liiga palju, kuna eriline volüümimees ei ole, siis peaks vist ikka mingi 6-max dongisaidi otsima.

leits
06.04.10, 15:15
need feed tunduvad jube kummalised .. ma teen diile et buddy transferiga inimestele või siis vahetan raha MBsse, ise kandes v2lja on räme -ev :D Ja sisse kandmisel on ka mingi ulme fee, mul pole siiani rakeback plussi veel l2ind sick. kandsin migni 6k sisse

Pahvak
06.04.10, 15:19
need feed tunduvad jube kummalised .. ma teen diile et buddy transferiga inimestele või siis vahetan raha MBsse, ise kandes v2lja on räme -ev :D Ja sisse kandmisel on ka mingi ulme fee, mul pole siiani rakeback plussi veel l2ind sick. kandsin migni 6k sisse

Kui 3.5% tõsi on, siis oma 6k kandmise pealt hakkad rakebacki saama kui miski 800$ raket maksnud oled - mitte just kõige ägedam.

Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.

Rage
06.04.10, 15:19
huvitav kuidas ma selle maha magasin.. ma nägin ka et jaanuaris oli rakeback miinuses.. aga mõtlesin, et seepärast et FTP'de eest poest kraami ostsin.. samas destembris tegin miski $3k+ väljakande ja jaanuaris $2,5K sissekande vms..

flipmachine
06.04.10, 15:21
Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses?

just sellest ma räägin ..märtsis lõpus kandsin välja, ja nüüd aprill miinuses. Punkte pole absull näppinud.

Ghost0
06.04.10, 15:22
Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.
Mul seisis konto vahepeal üle poole aasta miinustes ehk siis jah.

Pahvak
06.04.10, 15:28
Tegin väikse arvutuse, et kui kannaksin kogu oma võidud välja, siis tegelik rakeback langeks 23,4% peale.

ment52
06.04.10, 15:41
Kui 3.5% tõsi on, siis oma 6k kandmise pealt hakkad rakebacki saama kui miski 800$ raket maksnud oled - mitte just kõige ägedam.

Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.

3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.

Pahvak
06.04.10, 15:44
3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.

Kilu6 viitas sellele, et rakebackist võetakse see summa maha, mitte MGR-st (nagu tavaliselt võetakse).

Rage
06.04.10, 15:59
Kilu6 viitas sellele, et rakebackist võetakse see summa maha, mitte MGR-st (nagu tavaliselt võetakse).
tegelt ka? kui MGRist võetaks.. siis oleks veel talutav.. aga kui rakebackist.. siis on ikka puhtaputsis..

leits
06.04.10, 16:01
eriti haige veel depomisel? saan aru et cashoutide puhu l:D

olavike
06.04.10, 16:03
Kuidas FT's see reguleeritud on, kui keegi buddy transferi teeb ja ma seda cashoutida tahan?
Starsis vist oli nii, et pidi iga 100$ jaoks 15 VPP'd koguma, aga Tildis?
On kellelgi reaalselt kogemust sellega?

Pahvak
06.04.10, 16:23
tegelt ka? kui MGRist võetaks.. siis oleks veel talutav.. aga kui rakebackist.. siis on ikka puhtaputsis..

Vot ei tea kindlalt, kas päriselt ka võetakse rakebackist mitte MGR-st. Aga tahaks kindlalt teada.

kilu6
06.04.10, 17:39
3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.

Kogu see $210 läheb mu meelest rakebackist maha, mitte MGRist.
2p2 search "MGR hit", seal kogu aeg suur halamine käib.

Keegi katsejäneseks ei taha hakata, et mõnda aega FT ei mängi ja muudkui kannab edasi tagasi $1000 ja raporteerib MGR hit% - MB, Neteller, pangaülekanne.

Leitsil peaks näitama miinust? Palju oli alguses?

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=13990141&postcount=2

leits
06.04.10, 17:44
Mina ei eta, mul -3 mingi 5 p2eva juba ei v2hene ega suurene, saadsin raketherake ka kirja, et täpselt teada saada millelt feed jms l2hevad ... hemi andmetel 750+ daala rake tampind neile juba

kuda lood buddy transferitega? nende pealt tahavad ka feesid?

arvamusliideripoeg
06.04.10, 18:14
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=13990141&postcount=2

3-10% nagu wtf. Keegi pole sellisest feest teavitanud ja kuulen esimest korda, kuigi aastaid mänginud.


Millest see summa üldse maha võetakse?
Kas 1000 väljakandes 30-100$ rakebackist või midagi muud?





Igatahes uurin edasi ja kui midagi selgub annan teada.

leits
06.04.10, 18:27
Hello,

Thank you for your email and patience.

Full Tilt deduct for a number of things from a player's rake before they
calculate rakeback.

Bonus
Deposit transaction fees (you should not withdraw and re-deposit
unnecessarily)
Some withdrawal fees
Items bought in the FT store (at $0.005 per point from your rake - or
$0.00135 from your rakeback 27%)
Any tournaments you enter where there is a guaranteed prize and there is a
shortfall in players.

As far as we are aware there are no fees for player-to-player transfers.

Just to be clear the RakeTheRake freeroll at Full Tilt does not count
against any rake!

The stats delay was caused by the Easter break (as explained on the website)
and your stats have now updated for April.

I hope that helps? Please feel free to contact me if you have any further
questions.

Kind regards

Accounts
Email: Accounts@raketherake.com


Uurisin oma raketherake infot ... näitab et olen maksnud 725 daala rake ja rakebacki saada 195 daala .. naiss .. hetkel ei saagi aru et see 200 daala depomisel oleks kaduma l2inud ? minig märtsi osa l2ks tho ykls p2ev migni 1xx rake eest

akristjan
06.04.10, 21:15
oot-


Any tournaments you enter where there is a guaranteed prize and there is a
shortfall in players.

Kas FTRB tournade ülemaksu maksame siis ise kogu aeg kinni???

Madis Very
06.04.10, 21:19
Seal ikkagist 2000$ ADDED !
Loogika vähemalt ütleb, et siis ei võeta.

leits
06.04.10, 21:22
oot-



Kas FTRB tournade ülemaksu maksame siis ise kogu aeg kinni???

tundub nii :)

kilu6
06.04.10, 21:39
Seal ikkagist 2000$ ADDED !
Loogika vähemalt ütleb, et siis ei võeta.

Mu meelest ka neid added turnasid ei võeta maha.
Küll aga läheb maha igakuulise Ironman Freerolli overlay.

low-flow
07.04.10, 00:10
Üsna haige, et selliseid asju kusagil kirjas pole nende kodukal. USA kohtud ju ka vastava kuulsusega, ei tea kas nad hagi ei pelga?

leits
07.04.10, 09:25
Neid ei ole nii lihtne USAsse kohtusse anda kui üldse võimalik nad ka ju mingis urkas riigis vms kohas ja neil need seadused seal .. seega ytlevad sulle fck off ära vingu ja grindi edasi

tafka31
12.04.10, 09:42
Kas first deposit boonuse saamiseks peab mingit koodi ka kasutama?

Cypher0
12.04.10, 10:14
Ei pea mu meelest, aga kui sa mingi affiliate kaudu liitusid, kasuta nende oma.

olavike
12.04.10, 11:19
Peaks saama jah otse ka liituda, siis pole koodi vaja.
Aga samas kui ikka rakebacki ka tahta, siis on kindlasti koodi vaja.

tafka31
12.04.10, 11:52
Peaks saama jah otse ka liituda, siis pole koodi vaja.
Aga samas kui ikka rakebacki ka tahta, siis on kindlasti koodi vaja.

Konto on olemas ja rakebacki deal on ka tehtud...ainult deposit veel tegemata. Kas kasutan sama koodi mis konto tegemisel: EGAMING?

Rage
12.04.10, 13:29
ei ole ju raske võtta ftp kodukas lahti ja lugeda seda..

http://www.fulltiltpoker.com/deposit-Bonus

ei ole vaja mingit koodi.. lihtsalt teed depo.. kui siis sul bonuste alla midagi ei ilmu.. võtad suppordiga ühendust ja küsid, et mis kamm on.

leits
12.04.10, 13:39
keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?

Rage
12.04.10, 13:41
keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?
ma olen kraami tellinud ja turnadest osa võtnud.. hetkel jälle mingi 25k+ punkte üle... aga kuniks eelmine kraam pole kohale tulnud uut ei telli.. ma krt vihkan turnasid.. ei suuda neid mängida.. muidu vast kulutaks pigem satikate peale...

kilu6
12.04.10, 13:45
keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?

Näiteks:


1800FTP 9man SNG -> $26 token -> 24+2 45man (cash payouts) või 24+2 9man -> $75 token -> $70+5 Super Turbo SNG.

Lisaks igasugu satelliidid turniiridele. Turnalt saab unsubscribeda ning selle eest $T, mille eest saad SNGsid lasta.

Samas iga kord, kui punktide eest midagi ostad, läheb MGR rakest see summa maha ja rakeback väheneb. Seega teoreetiliselt oleks ideaalne, kui punktid realiseerid siis, kui pärast seda enam kunagi FT toas ei mängi:)

Punktid annavad sisuliselt ca 3% rakest, kuid 27% ehk ca 0.7% läheb maha rakebackist vms, täpselt ei mäleta.

leits
12.04.10, 13:48
Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks? Ma mingi eriline SNG pro küll pole, seega mingi 75ste lastmine tundub minule suht mõttetu .. Ala kui ma migni 2k fpp eest teen satikaid ja hitin, kas selle eest on võimalik juba T$ vahetada $$?

Platinum
12.04.10, 13:50
Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.

kilu6
12.04.10, 13:56
Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks?

Jah.

kilu6
12.04.10, 13:57
Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.

lol, bountyde pärast ei ole küll mõtet 90man SNG mängida. Põhiraha peaks tulema ikka top3 hittimisest, sest on average sa saad 1 bounty per mäng.

Ja see on tõsi, et $75 9man superturbod ja $26 90man või 45man SNGd nõuavad suurt bankrolli, muidu ei ole neid mõtet mängida.

Seega jah satelliidid on option. Ainuke asi, et hittimise tõenäosus on väike.

Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.

Pahvak
12.04.10, 15:43
Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.

Pigem peaks muretsema skilli ja hourly rate pärast, sest mitte midagi ei juhtu kui ma oma FTP punktid bustosse tõmban.

vass
12.04.10, 15:51
FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?

akristjan
12.04.10, 16:01
keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?

low-flow
12.04.10, 16:01
FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?

Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.

Rage
12.04.10, 16:03
keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?
olen teinud.. olen pileti võitnud.. sunday brawlil on sitax palju rahvast.. seal rahadesse jõuda on raske... vähemalt minu kui turna-foobi jaoks..

50CandyJoe
12.04.10, 16:44
FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?

Godspeed_EJ
12.04.10, 17:24
FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?

Kui sul affi küljes ei ole, siis selle saab juurde pookida - lihtsalt võib aega võtta see asi.

Ghost0
12.04.10, 17:47
Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

Peab kirja saatma neile.

leits
12.04.10, 17:58
ma sain 25 take 2 eest ..

no_limit
12.04.10, 17:59
Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.

Ma tegin ülemöödunud reede cash out tildist, (peale rakebacki) ja mõtlesin ,et sellega kõik. nädal aega hiljem tuli veel rakebacki, 30 $ mida ei saanud välja kanda :D. EI tea kas läheb rahakannete alla. Kui läheb siis mul tuli nädal aega :D

Ghost0
12.04.10, 18:07
ma sain 25 take 2 eest ..
selle sain ka:rolleyes:

ranka
12.04.10, 18:12
FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?

Kui sa ei ole mitte kunagi pärisraha pelae mänginud ja/või deponeerinud siis saada PM mulle.

masterpuppet
12.04.10, 18:26
Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

Peab kirja saatma neile.

See on igakuine rakeback, mida fulltiltrakeback sulle kannab iga kuu kindlal kuupäeval.

Ghost0
12.04.10, 18:49
See on igakuine rakeback, mida fulltiltrakeback sulle kannab iga kuu kindlal kuupäeval.
Hmm...rakebacki kontolt pole raha maha läinud ja väljamakse ajaloos pole märget selle kohta :confused:

lenC
12.04.10, 18:57
Kas siin on mingi küsimus/mure, ma ei saa aru

Igatahes jah, ei ole "lambist", eelneva kuu rb kantakse järgmise kuu ~15. paiku kontole, ise vabatahtlikult saab ka loomulikult veel väljamakseid teha. Küll ta homme/ülehomme sul kodukal näha ka on, nad veits uimased vahepeal.

ment52
12.04.10, 19:05
tasuta raha ei ole naljaasi

50CandyJoe
13.04.10, 13:50
Kui sa ei ole mitte kunagi pärisraha pelae mänginud ja/või deponeerinud siis saada PM mulle.

kahjuks olen deponeerinud. Siis on kööga?

ranka
13.04.10, 13:54
Siis on suht kööga jup. Võimalus on saada FTP kaudu kui hästi lunid, kindlam viis on teha konto kellegi lähedase nimel, kellelt vajadusel saab ka dokumene ja kes võiks samuti olla teadlik (ja oled saand ka loa), et tema nimel mängitakse pokkerit.

PS! Lähedasteks mina ei peaks ajutisi nähtusi nagu tüdrukut, parimat sõpra jne. Need nähtused võivad kaduda aga kahjuks või õnneks ema-isa, õde-vend, lapsed ikka jäävad ükskõik, mis ka ei juhtuks.

vass
13.04.10, 15:30
ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)

nikitheone
13.04.10, 15:34
pigem nett

OuMaiGaad
13.04.10, 18:30
ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)

Mul sama probleem (kah elioni nett) et disconnectib suht tihti aga tavaliselt suht lühikest aega et time bank on lõpu lähedal ja jõuab käigu ära teha. Muidu nett töötab ilusti aga Ft jamab:confused:

leits
13.04.10, 18:39
neti probleemid on need, j2ndasin starsis sarnase jamaga .. muu nett jäi pysima kuid pokker on eriti tundlik kõikumistele ..

vass
13.04.10, 20:59
hmmm...ma pole just suurem asi itimees...aga kas kõikumine võib tulla sellest et pole arvutile mingit softi v värki installinud...tavaliselt elioni ruuteriga jne tuleb mingeid plaate kaasa... siiani ole lihtsalt toorelt juhtme taha lükanud aga noh vbolla siis maakoha asi:)

leits
13.04.10, 21:07
viga uuri arvutist /et pahalasi poleks/, võrgujuhtmest, ruuterost. küsi kas elioni poolelt kõik ok jne jne

ranka
14.04.10, 00:22
hmmm...ma pole just suurem asi itimees...aga kas kõikumine võib tulla sellest et pole arvutile mingit softi v värki installinud...tavaliselt elioni ruuteriga jne tuleb mingeid plaate kaasa... siiani ole lihtsalt toorelt juhtme taha lükanud aga noh vbolla siis maakoha asi:)

Kõige enne uuri kas arvuti OK - viiruse ja spyware scan, defragmeni võid isegi (neid kolme võiks teha suht tihti, esimest kahte korra päevast, viimast korra nädalas). Kui ei aita uuri kellegi muu läppariga netti, võid ka elioni kõne tõmmata ehk uuendavad ruuteri softi vms.

ingu
14.04.10, 10:55
Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.

Rage
14.04.10, 10:58
Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.
lehitse 3-4 lehte tagasi.. pikk arutelu peeti sel teemal jusht maha..

Kodu
14.04.10, 12:41
Ei tea kas see Academia saab oma käed läbi PTR , kuna viimasel ajal PTR sesse ei ole tekkinud ei ole ka aćademias koolitükkid tehtud???

mkva
14.04.10, 12:43
Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.

Mängi 9man ühelaua SNGsid miskit 300FTPd kus mingi esimene saab $26 tokeni ja teine $10 ja siis kui saad $26 tokeni siis osta ennast sisse järgmisele ühelaua SNGle kus esimene saab juba $75 tokeni teine saab mingeid $$ ja kolmas samuti.. field on ez

Godspeed_EJ
14.04.10, 13:04
Mängi 9man ühelaua SNGsid miskit 300FTPd kus mingi esimene saab $26 tokeni ja teine $10 ja siis kui saad $26 tokeni siis osta ennast sisse järgmisele ühelaua SNGle kus esimene saab juba $75 tokeni teine saab mingeid $$ ja kolmas samuti.. field on ez

Sellist 300ftp sng-d pole minu meelest olemas. On 1800ftp omad, kus 3 esimest saavad 26$tokeni ja 600ftp omad, kus ainult esimene saab 26$ tokeni.

Tregeq
14.04.10, 14:09
Tellisin 21.03 pin kalkulaatori, täna 14.04 jõudis posti.

Kokku läks siis veidi üle 3 nädala.

leits
15.04.10, 10:25
Sick, just tahtsin küsida. Tellisin ka selle kalkulaatori omale täna ära .. ftp on nende kaupade saatmisel eriti slowrollija ikka :D

nikitheone
15.04.10, 10:26
kas keegi on leidnud lahenduse sellele, et näeks kohe ära, mis laudades sa istud?

vaenekala
15.04.10, 11:11
keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?

Ma just alles hävitasin ka omal ftpsid. Tegin neid 1800ftp sng satikaid 26 tokenile. Ja siis piletite eest tegin Matrixi sng-sid :) Rakebackist läks maha kll mingi pea 60 või rohkemgi:eek:, aga nende matrixitega sai kenasti plussi. neid on jah siis mõtekas teha kui sng-st midagigi jagad. Ja mõned turkad sai ka tehtud nende tokenite eest. Aga yldiselt oli matrixite mängimine mulle kõige kasumlikum ftp-de ja tokenite kulutamine!

Cypher0
15.04.10, 15:01
kas keegi on leidnud lahenduse sellele, et näeks kohe ära, mis laudades sa istud?

Nad pidavat selle kallal töötama, et lobby oleks color coded ja näitaks neid laudu, kus parasjagu mängid.

nikitheone
15.04.10, 15:05
ty sir

vass
15.04.10, 15:25
küsisin et kaua raha kandmine võtab aega local bank transferiga...pean rõõmuga tunnistama et alla 24h:) nagu triobet juba(Y)

low-flow
15.04.10, 15:43
Rakebackist läks maha kll mingi pea 60 või rohkemgi:eek:

Mitu mängisid?
Kas rackebackist või rakest läks maha?

vaenekala
15.04.10, 16:27
Rakebackist mitte rakest. Ma mõtlesin ka, et läheb naq rakest maha aga hoopis rakebackist viskas niipalju maha. Noo ära mängisin mingi natu yle 50k punkti.

aljaava
15.04.10, 21:08
tere jõudu. küsimus selline et kui palju käsi peaks nl25 sixmaxis laskma, et selle 600 taalase first deposit boonuse lahti saaks?

flipmachine
15.04.10, 21:17
50k kanti peaks see jääma

Rage
15.04.10, 21:44
tere jõudu. küsimus selline et kui palju käsi peaks nl25 sixmaxis laskma, et selle 600 taalase first deposit boonuse lahti saaks?

FRis läks mul 55k käsi

btw.. removesin selle krdi HUDi upgrade.. sest lihtsalt võimatu mängida kui laudadest HUDi ära viskab ja aint aktiivses lauas näitab HUDi..

low-flow
16.04.10, 14:24
Kinnitan fakti, et ükskõik mis viisil FTP punne kulutada, läheb vastav summa rackebackist ja rakest maha.

Mängisin 8 1800 FTP SNG-d.
Rake-st läks maha umbes 19 taala.

(1800 / 200) * 8 = 72
72 * 27% = ~19

Ehk siis iga kulutatud 1000 punktiga kaotata RAKEST ligikaudu 1,32 taala.

flipmachine
16.04.10, 16:20
kellegil veel probleeme ft uue softi tirimisega?

ristijeesus
16.04.10, 16:23
Mul tõmbas kenasti ära.

Pahvak
16.04.10, 16:38
Ehk siis iga kulutatud 1000 punktiga kaotata RAKEST ligikaudu 1,32 taala.

Täpselt 1.35$ peaks 1000 punkti kohta kaotama rakebacki, sest 1000 punkti eest vähendatakse MGRi 5$ võrra.

tafka31
16.04.10, 16:40
kellegil veel probleeme ft uue softi tirimisega?

kas dns on muudetud?

ok2aa
16.04.10, 17:10
kellegil veel probleeme ft uue softi tirimisega?

funkab, vaata, kas dns on ikka muudetud.

flipmachine
16.04.10, 17:25
selline asi siis..

http://www.hot.ee/flipmachine//probleem.jpg

vb ka arvuti viga .. ei jaga seda matsu.

ment52
16.04.10, 18:04
tee restart ja proovi uuesti? tulemüürid/antiviirused võid ka updatemise ajaks kinni panna.

flipmachine
16.04.10, 18:51
tee restart ja proovi uuesti? tulemüürid/antiviirused võid ka updatemise ajaks kinni panna.

jep ..oleks vaid ise restardi peale tulnud. ty!

BuildUp
16.04.10, 20:11
Mul oli ka updatemisega täna nuss. Avamisel hakkas pakkuma updatemist ning vajutades yes lõi küll uue akna lahti, kuid loadima ei hakkand. Tegin uninstalli ja lükkasin uuesti peale.

Selle sain korda, aga nüüd on selline värk, et ei lase üle 12-13 laua mängida(kuigi peaksin saama 16). On kellelgi veel midagi sellist?

Krdi tilti ajab küll.

ok2aa
16.04.10, 21:37
omg, viimase uuendusega on tekkinud võimalus medalite ja puntkide eest turniiri ticketeid osta + rush turniirid (mis tunduvad olevat ka ainukesed turniirid, mida mängida tasub). päris hea edasiminek.

leits
16.04.10, 21:39
Mm, kus seda teha saab? uurisin, ei paistnud silma :/

ok2aa
16.04.10, 22:03
nomaeitea, otsi hoolikamalt. iron man stores on ntks persetäis turniiriticketeid müügis (att: nits - sealt ostes ei pidavat rakebackist midagi maha minema). rush turnasid ei näinud ise ka, 2p2 lugesin :o

ment52
16.04.10, 22:33
omg, viimase uuendusega on tekkinud võimalus medalite ja puntkide eest turniiri ticketeid osta + rush turniirid (mis tunduvad olevat ka ainukesed turniirid, mida mängida tasub). päris hea edasiminek.

750kg pilet oli varem 43k punkti rb hitita, nüüd 47,5k ja läheb rakebackist maha lisaks. doubledeucel, daily dollar jms sarnased hinnatõusud.

OuMaiGaad
17.04.10, 01:54
Keegi nende tournament ticetitega on midagi teinud juba? Võitsin 2 piletit DoubleDeuce turnale panin unregister näitab et on kaks piletit aga saan ainult selle turna jaoks kasutada:confused: Koduleheküljelt lugesin välja et peaks igale poole saama regristreerida mis on täpselt sama hinnaga.

nikitheone
17.04.10, 09:09
keegi viitsib viimase ftp update kuhugi netti laadida?

ingu
17.04.10, 09:31
keegi viitsib viimase ftp update kuhugi netti laadida?

kui selle setupi tirin ja laen kuhugi sellest piisab v

nikitheone
17.04.10, 09:37
peaks küll,

ingu
17.04.10, 09:49
http://www.speedyshare.com/files/21979822/FullTiltSetup.exe

nikitheone
17.04.10, 09:54
ty sir

mislinn
17.04.10, 23:22
Kas academy creditsi eest võetud rahaline boonus läheb rakebackist maha?

arvamusliideripoeg
18.04.10, 01:54
Ärge ilma põhjuseta FTP-st välja/sisse raha kandke. Tegin prooviks 1000$ välja ja see maksis 90$ (e 9%). Viimasel ajal on turniiripiletitega ka nöörima hakatud - hinnatõus 25%.

BuildUp
18.04.10, 02:00
Ärge ilma põhjuseta FTP-st välja/sisse raha kandke. Tegin prooviks 1000$ välja ja see maksis 90$ (e 9%). Viimasel ajal on turniiripiletitega ka nöörima hakatud - hinnatõus 25%.

Wtf?! Kokkuvõttes maksan ikka ju sama palju või ei?

arvamusliideripoeg
18.04.10, 02:07
Wtf?! Kokkuvõttes maksan ikka ju sama palju või ei?

Peidetud fee, mis läheb rakebackist maha. Pidavata kõikuma kuni 13% ümber.

udikaz
18.04.10, 04:27
Peidetud fee, mis läheb rakebackist maha. Pidavata kõikuma kuni 13% ümber.

Buddy transfer on fee vaba, kui on võimalik, siis soovitan kuidagi seda kasutades oma rahasi sisse, välja liigutada.

Godspeed_EJ
18.04.10, 09:46
Buddy transfer on fee vaba, kui on võimalik, siis soovitan kuidagi seda kasutades oma rahasi sisse, välja liigutada.

mhmh....samal põhjusel sai naisele FT account tehtud.

Rage
18.04.10, 10:19
mhmh....samal põhjusel sai naisele FT account tehtud.
emm.. ja kuidas naise accile raha sisse/välja kannad?

variatsioon
18.04.10, 10:20
emm.. ja kuidas naise accile raha sisse/välja kannad?

naine kannab venna kontole.

Godspeed_EJ
18.04.10, 12:26
emm.. ja kuidas naise accile raha sisse/välja kannad?

level?

mb ofc

mislinn
18.04.10, 14:01
Kas academy creditsi eest võetud rahaline boonus läheb rakebackist maha?

Keegi ei tea?

Rage
18.04.10, 15:23
level?

mb ofc
ma tegelt mõtlesin selle peale, et naise accilt läheb ka ju rakebackist maha jne.. siis alles turgatas pähe, et seal võib rakeback vabalt ju miinustesse jäädagi, kui antud acciga ei mängi..

leits
18.04.10, 15:29
ei usu et seda lastakse .. kui sealt mingi 5k+ hakkab l2bi minema ja ei m2ngida pannakse see collusionis ilmselt kinni ja j22te enda kontost ka ilma :D?

udikaz
18.04.10, 15:52
ei usu et seda lastakse .. kui sealt mingi 5k+ hakkab l2bi minema ja ei m2ngida pannakse see collusionis ilmselt kinni ja j22te enda kontost ka ilma :D?

No kuus on läinud 5k+ läbi ja veel ei ole kinni pandud, vb varsti pannakse, seda ma ei tea. Konto millega raha välja kannan ei ole üldse rakebacki kontogi, nii et sealt ei saa midagi maha võtta :)

leits
18.04.10, 16:02
ei aga ma arvan seesmõttes võib ftp huiama hakata, et see inimene ei m2ngi vapsjee ning ongi mingi rahade kantimiseks tehtud

nikitheone
18.04.10, 16:23
võid küsida rankalt, kuda ta tegi. tal ka ju probleeme polnud

udikaz
18.04.10, 16:23
ei aga ma arvan seesmõttes võib ftp huiama hakata, et see inimene ei m2ngi vapsjee ning ongi mingi rahade kantimiseks tehtud

no konto kus ma ise mängin ja mis mul rakeback konto on, sinna ei ole ma elusees deposiiti teinud ainult buddy transferitega liigutan rahasi.

Pahvak
18.04.10, 16:28
Pakun, et võivad varsti mingi piirangu teha, et pead x käsi mängima enne cashouti kui said raha buddytransferiga.

leits
18.04.10, 17:59
2+2 kaudu vahetan ftp to mb .. ...

ranka
18.04.10, 22:35
võid küsida rankalt, kuda ta tegi. tal ka ju probleeme polnud

?

udikaz
19.04.10, 00:27
võid küsida rankalt, kuda ta tegi. tal ka ju probleeme polnud

ranka tahtis saada rakeback kontot lihtsalt, see hoopis teine teema ning mul ei ole probleeme, kui sa minule selle vastuse kirjutasid.

nikitheone
19.04.10, 06:27
aa, minu jama, ma arvasin, et ta niisama saatis oma kontolt rakebacki

mkva
19.04.10, 10:23
Hakkasin uuesti FT's mängima ja selline asi, et kui lahkun lauast siis see raha mis oli 'In Play' see ei vabane tükk aega. Millest selline probleem?

leits
19.04.10, 10:31
eile oli ka endal, ei tea miks .. softile resa teha siis oli kõik available

Cypher0
19.04.10, 12:02
Viimase updatega on jah kuidagi niimoodi, et kui lauast lahkud, siis mõnikord jätab sind ikka sinna lauda istuma vms. Sellepärast ei saa ka kohati max laudu lahti võtta.

hardal
19.04.10, 14:08
Kas kellelgi pole sellist jama olnud, et FT poest tellides on asjad tollis kinni ning vajavad deklareerimist?

flipmachine
19.04.10, 14:10
Kas kellelgi pole sellist jama olnud, et FT poest tellides on asjad tollis kinni ning vajavad deklareerimist?

Kellel ei ole..rage blogist võid lugeda täpsemalt, ta seletas ära terve kauba teekonna Full tildist tellides, kuni kauba sinuni jõudmiseni.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=195376#post195376

hardal
19.04.10, 14:13
Kellel ei ole..rage blogist võid lugeda täpsemalt, ta seletas ära terve kauba teekonna Full tildist tellides, kuni kauba sinuni jõudmiseni.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=195376#post195376

Selge, tänud

mkva
19.04.10, 14:34
Kust auto rebuys saab määrata?

leits
19.04.10, 14:38
options - set bi preferences

mkva
19.04.10, 14:54
ty.

mkva
19.04.10, 14:59
A kust saaks vaadata seda happy hour kava või noh millal too on?

altzie
19.04.10, 15:02
cashier - my promotions - happy hour

fikuuu
20.04.10, 12:25
Kas kellelgi on veel probleeme full tilti sisse saamisega?

nikitheone
20.04.10, 12:26
ei saa jah, a praegu on vist hooldus (kella kaheni)

fikuuu
20.04.10, 12:28
Alright,thx

inward
21.04.10, 17:13
Mis kala on, et igakord kui ma restarti teen arvutile, tahab FT uuesti update teha ?

Rage
22.04.10, 11:12
kui kedagi huvitab, siis panin sellest FTP 300sest chipikohvrist pildid üles:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=196633#post196633

Marek
22.04.10, 17:38
Kui store'st turnapilet osta FTPde eest siis MGR hitti ei ole?

OuMaiGaad
22.04.10, 17:40
Kui store'st turnapilet osta FTPde eest siis MGR hitti ei ole?

on ikka

low-flow
22.04.10, 18:26
Ükskõik, mis viisil FTP-sid kulutad, -1.35 taala rackebackist (ehk -5 taala MGR-ist) iga 1000 kulutatud punkti eest.

mislinn
22.04.10, 20:33
Aga kui ma ostan academy creditsi eest?

Rage
22.04.10, 22:05
Aga kui ma ostan academy creditsi eest?
the same shit

mislinn
22.04.10, 22:16
the same shit

Krt see ftp viskab mul juba kopa ette, mille kuradi pärast nad üldse teevad selliseid asju siis.

variatsioon
22.04.10, 22:21
Krt see ftp viskab mul juba kopa ette, mille kuradi pärast nad üldse teevad selliseid asju siis.

www.pokerstars.com

ment52
22.04.10, 22:23
Academy ja ironman poest ostes ei lähe midagi MGRist maha, cash boonused välja arvates.

leits
22.04.10, 22:28
Academy ja ironman poest ostes ei lähe midagi MGRist maha, cash boonused välja arvates.

muud peale cashi osta pole ka imo :D

nikitheone
22.04.10, 22:33
huvitav, ftp crashis just.

e: nüüd tagasi, aga kõigil crashis. pooled vennad laudades sit out

andu_andu
22.04.10, 22:35
www.pokerstars.com

http://img.photobucket.com/albums/v210/ovegto/other/starsideas.jpg

variatsioon
22.04.10, 22:38
http://img.photobucket.com/albums/v210/ovegto/other/starsideas.jpg

:D WP SIR!

mislinn
22.04.10, 22:39
muud peale cashi osta pole ka imo :D

Jep, muud seal pole.. lol @ andu post

low-flow
22.04.10, 22:41
ülipeen, kiidan! :D

tafka31
24.04.10, 01:03
ei lase player transferi teha.

ütleb: we could not establish a secure connection to the server.

Ideid mida teha?

mislinn
24.04.10, 01:38
supporti kirjutada?

rrrr
24.04.10, 10:29
ei lase player transferi teha.

ütleb: we could not establish a secure connection to the server.

Ideid mida teha?

DNS muuda ära. Cashierist shopi ja muudesse kohtadesse käib tee üle veebiaadressite mis su arvutis kasutavad by default Eesti teenusepakkuja nimeservereid. Kasuta 8.8.8.8 ja 8.8.4.4

hotcocacola
24.04.10, 10:38
ei lase player transferi teha.

ütleb: we could not establish a secure connection to the server.

Ideid mida teha?

http://hotcocacola.blogspot.com/2010/03/dns-info.html

Char
24.04.10, 10:54
ei tea kas FTs regulaarseid guaranteed HU tourneysid on?
ise pole leidnu

tafka31
24.04.10, 11:26
DNS muuda ära. Cashierist shopi ja muudesse kohtadesse käib tee üle veebiaadressite mis su arvutis kasutavad by default Eesti teenusepakkuja nimeservereid. Kasuta 8.8.8.8 ja 8.8.4.4

imelik oligi see, et DNS oli muudetud aga hommikul proovisin uuesti ja kõik toimis.

thanks anyway

udikaz
24.04.10, 12:00
ei tea kas FTs regulaarseid guaranteed HU tourneysid on?
ise pole leidnu

Ikka on. 5.50$, 11$, 26$ heads up turnad on regulaarselt igapäev, kuid guarantee turna on ainult see 26$ sisse ost. fulltildi kellajärgi kell 18:30 peaks see turna hakkama.

Char
24.04.10, 12:11
a guarantee on kallis liialt jah..

aga ma pigem low stakes mänigja..ehk ma leidsin isegi 5$ buyin hu turnad..ilma guarantee..võib proovida küll neid

ei tea kaua need keskmisele kestavad..no ütleme et kui on mingi 128 inimest?

vaatasin ka completed turnasid..seal oli 1 turna kuhu tuli 115 inimest, mis on juba imelik arv...wat?

Char
24.04.10, 18:29
kas väikestes limiitides ei saa run twice panna? või kuidas saab?

ma muidu optionsistest nägin, et run twice by default..aga muidu ei ole kuskil näinud

-andres-
24.04.10, 18:47
a guarantee on kallis liialt jah..

aga ma pigem low stakes mänigja..ehk ma leidsin isegi 5$ buyin hu turnad..ilma guarantee..võib proovida küll neid

ei tea kaua need keskmisele kestavad..no ütleme et kui on mingi 128 inimest?

vaatasin ka completed turnasid..seal oli 1 turna kuhu tuli 115 inimest, mis on juba imelik arv...wat?

Esimene ring osad mängijad said walki.

Char
24.04.10, 18:50
Esimene ring osad mängijad said walki.

aa said tasuta edasi? ja see tuleb randomi järgi? või et viimased/esimesed saavad edasi?

muidu trios mängisin ka selliseid..aga seal siis kahandati alati mängijatearv kaheastme peale ära

alaska
25.04.10, 14:20
kas ma saan kuidagi niimoodi teha, et kui ma sinna bet bari peale klõpsan, siis hüppab 15 kaupa edasi, mitte 30? praegu on nii, et sb on 15, bb on 30 ja kui ma bari peale klõpsan, siis hüppab 90 peale, aga ma tahaks 75 saada.

-andres-
25.04.10, 14:24
kas ma saan kuidagi niimoodi teha, et kui ma sinna bet bari peale klõpsan, siis hüppab 15 kaupa edasi, mitte 30? praegu on nii, et sb on 15, bb on 30 ja kui ma bari peale klõpsan, siis hüppab 90 peale, aga ma tahaks 75 saada.

Options, bet slider options, sealt exponential vms ja big blindi kaupa, ehk toimib.

Cypher0
25.04.10, 17:38
Ta tahab poole big blindi kaupa, nii vist ei saa. Potraise:)

HU grinder
25.04.10, 18:06
sb kaupa ei saa panna?

ristijeesus
25.04.10, 18:26
Saab küll. Options-bet slider options-mouse click action.

mislinn
25.04.10, 19:19
Academy ja ironman poest ostes ei lähe midagi MGRist maha, cash boonused välja arvates.

Kas keegi aitaks natuke, mis see MGR rakeback on ja kui ma võtan academy poest mingi turniiri ticketi, siis see kvalifitseerub ka cash boonusena?

alaska
25.04.10, 19:56
Saab küll. Options-bet slider options-mouse click action.

Näppisin koguaeg seda lehekülge ja ei midagi, nüüd järsku hakkas tööle. Tanx.

Godspeed_EJ
25.04.10, 20:24
Ostsin Ironmani medalite eest Step4 pileti, aga ticketite all ei näita seda. Kas seal on mingi delay, kuni pilet kontole ilmub?

edit: kas keegi on academy creditsi eest saanud ticketit osta? Mul näitab teist pühapäeva järjest, et
Ordering Service Temporarily Offline.

Marek
25.04.10, 20:54
Ostsin Ironmani medalite eest Step4 pileti, aga ticketite all ei näita seda. Kas seal on mingi delay, kuni pilet kontole ilmub?
Mul läks selle ilmumisega u10min

edit: kas keegi on academy creditsi eest saanud ticketit osta? Mul näitab teist pühapäeva järjest, et
Ordering Service Temporarily Offline.

Academyst ei saa ma ka piletit osta

rrrr
26.04.10, 08:07
Vaatasin, et mul on Lobby->Tournament Tickets->ME Race Finals Ticket. Kas ma saan õigesti aru, et kui ma nüüd 20 juuni kell 16:15 turnal teiste 3600 osavõtja seast esikümnesse pääsen, siis olen 5 juulil Las Vegases WSOP-i Main Eventil, mille pilet on 10K? Leivaraha ja peavari tuleb vist endal muretseda?

Huvitav mille eest neid pileteid tasuta jagatakse, kas kellelgi on veel taoline asi olemas?

Tarq666
26.04.10, 10:00
ma sain mingi FTPA challenge ticketi, väärtus vist 5,5$. mõistatan, et kus kasutada saab

kilu6
26.04.10, 13:03
Vaatasin, et mul on Lobby->Tournament Tickets->ME Race Finals Ticket. Kas ma saan õigesti aru, et kui ma nüüd 20 juuni kell 16:15 turnal teiste 3600 osavõtja seast esikümnesse pääsen, siis olen 5 juulil Las Vegases WSOP-i Main Eventil, mille pilet on 10K? Leivaraha ja peavari tuleb vist endal muretseda?

Huvitav mille eest neid pileteid tasuta jagatakse, kas kellelgi on veel taoline asi olemas?

Kui kogud nädalaga vähemalt 3000FTP, saad ticketi. Ticketiga saad igal pühapäeval freerollile, kust saab 5tk pileti WSOP ME (ilma taskurahata). Punkte saad kontrollida Cashier->My Promotion -> Race To The Main Event.

Järgmine freeroll toimub pühap 02. mai 2010. Viimane freeroll toimub 20. juunil, kus jagatakse 10 ME piletit.


Main Event Race – Finals Freerolls will be held at 16:30 ET (21:30 GMT) each Sunday, from April 25th, 2010 through June 13th, 2010 and will award the top five finishers in each tournament with a completely free World Series of Poker* Main Event entry worth $10,000; the Main Event Race Finals Freeroll tournament on June 20th, 2010, will award the top ten finishers in the tournament with a completely free World Series of Poker* Main Event entry worth $10,000

http://p.fulltiltpoker.net/series-race-main-event

low-flow
26.04.10, 13:15
Tea palju nendel rahvast kohal ka on? 3000 punni annab ikka kiimata nädalaga...

Godspeed_EJ
26.04.10, 13:17
ma sain mingi FTPA challenge ticketi, väärtus vist 5,5$. mõistatan, et kus kasutada saab

mulle oli ka step2 ticket tekkinud hommikul, ei saa aru mille eest.

kilu6
26.04.10, 15:34
Tea palju nendel rahvast kohal ka on? 3000 punni annab ikka kiimata nädalaga...

Eile oli 1067 osavõtjat, mis teeb efektiivseks buyiniks $47.3 (prizepool on 5x$10K = $50K)
Arvata võib, et osavõtjate arv kasvab kordades, sest esimesel korral ei olnud paljudel info veel kohale jõudnud.

3000FTP tegemiseks kulub ca $330 raket HEMi andmetel cashgames, SNG puhul läheb raket $428 ($1-> 7FTP)

3000FTP tegemiseks läheb vaja:
NL50 -- 0.274FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 11.2K kätt
NL100 -- 0.445FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 6.7K kätt
NL200 -- 0.679FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 4.4K kätt

Rahvas võiks öelda, mis neil eri limiitides FTP/hand.

rrrr
26.04.10, 18:03
3000FTP tegemiseks läheb vaja:
NL50 -- 0.274FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 11.2K kätt
NL100 -- 0.445FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 6.7K kätt
NL200 -- 0.679FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 4.4K kätt
Rahvas võiks öelda, mis neil eri limiitides FTP/hand.

NL50 6max:
See kuu 36620 kätt ja 8020 ilma boonuspunktideta = 0.219 punkti per hand.
Aga ma kaldun ka rohkem oma 21/16-ga rohkem nittide seltskonda.

mislinn
26.04.10, 22:14
Mida selle FTPA challange round 2 ticketiga mängida saab, ma ei leia midagi...

minuraha
27.04.10, 17:01
Mind huvitab selline asi, et kui ma teen uue kasutaja ja vanal muudan kõik andmed ära suvaliseks, kas sellele järgneb suure tõenäosusega mingi ban vms? Vana kasutajaga pole ise ühtegi reaalset depositi teinud, ainult buddy transfer. Natuke sitasti ja segaselt seletatud, aga ma ei mõista paremini kirjeldada. Põhjuseks on see, et ma ei saa rakebacki praegu.

low-flow
27.04.10, 18:45
Mind huvitab selline asi, et kui ma teen uue kasutaja ja vanal muudan kõik andmed ära suvaliseks, kas sellele järgneb suure tõenäosusega mingi ban vms? Vana kasutajaga pole ise ühtegi reaalset depositi teinud, ainult buddy transfer. Natuke sitasti ja segaselt seletatud, aga ma ei mõista paremini kirjeldada. Põhjuseks on see, et ma ei saa rakebacki praegu.

Mm ei ole see kontroll midagi nii karm. Kõige tähtsam on, et e-mail oleks erinev. Vb siis kui midagi suurt hitid ja gigacashout-id käima hakkavad alles vaadatakse midagi. Micro ja low limiitide grinderitele erilist kontrolli pole kui ise ei torgi või mingit totrust ei korralda.

Ehk siis julgen väita, et väga väike tõenäosus "karistada saada".

variatsioon
27.04.10, 19:12
kuigi FTP banib/blockib/nussib kõige rohkem kõikidest tubadest.

minuraha
27.04.10, 20:26
Kas te arvate, et konto kinnipanemine/rahade ära võtmine oleks siis kohene või enne ehk hoiatatakse?

nikitheone
27.04.10, 20:26
kohene

alaska
28.04.10, 15:21
rahasid küll sellise asja eest ära ei võeta.

Char
28.04.10, 15:27
Mm ei ole see kontroll midagi nii karm. Kõige tähtsam on, et e-mail oleks erinev. Vb siis kui midagi suurt hitid ja gigacashout-id käima hakkavad alles vaadatakse midagi. Micro ja low limiitide grinderitele erilist kontrolli pole kui ise ei torgi või mingit totrust ei korralda.

Ehk siis julgen väita, et väga väike tõenäosus "karistada saada".

ise tegin ka niimoodi...ma ple kindel , aga see vist nüüd FTs 3. konto, 2. kindlast.. teistel andmetel muudetud..saan ilusti mängida ja cashin/cashout teha

tegin uue, et saada ref bonust, first depo boonust ja rakebacki

Rage
30.04.10, 17:20
ahjaa.. ei soovita FTP poest tellida särke, millel on suur pilt peal vms.. need pildid on mingi kummiliimiga trükitud ja maitea mul läheb küll selg selle pildi koha pealt märjaks.

nikitheone
01.05.10, 11:06
kas kellegil on veel nii, et suht iga teine kord kui login sisse, viskab selle ankeedi ette, kus on nimi ja aadress vms. mingi nädal-kaks juba nii.

kilu6
02.05.10, 22:43
Eile oli 1067 osavõtjat, mis teeb efektiivseks buyiniks $47.3 (prizepool on 5x$10K = $50K)

Tänasel WSOP ME deep stäkk freerollil 1149 osavõtjat (5 saavad $10K paketi)

Eestlasi on päris näha, hetkel 1000 alles, nii Narvapok (Estonia) kui hookuspookus (Estonia) on duubli saanud ja 30 hulgas.

Need freerollid nüüd iga nädal pühapäeviti, ilmselt ka tulevikus kell 23:15 Eesti aja järgi, eelduseks on nädalaga teha 3000FTP, mille eest saab automaatselt ticketi.

raunsz
03.05.10, 21:35
Sry olen noob!

Enivei teen homme deposiidi (esimese) FTP-sse.
Regasin selle kaudu -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/rakeback-raport/

Lihtsalt küsin üle, mis ma peaks enne veel tegema vms et kõik toimiks?!
Pärast muidu sitt, et midagi võis tegemata jääda.
Tänud, kes oskab aidata või kinnitada.

Staier
03.05.10, 22:14
ahjaa.. ei soovita FTP poest tellida särke, millel on suur pilt peal vms.. need pildid on mingi kummiliimiga trükitud ja maitea mul läheb küll selg selle pildi koha pealt märjaks.

lol just tellisin ära:D

ristijeesus
04.05.10, 08:08
Regasin selle kaudu -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
Lihtsalt küsin üle, mis ma peaks enne veel tegema vms et kõik toimiks?!


Kui tegid mõlemad sammud täpselt nii nagu juhendatud, siis pole rohkem midagi vaja teha. Pärast depo tegemist läheb veel mõned päevad aega ja saad veel ühe emaili, mis kinnitab, et kõik on kombes. Mängima võid kohe hakata kui rahad kantud, rakeback juba toimib.

rrrr
04.05.10, 12:16
Tänasel WSOP ME deep stäkk freerollil 1149 osavõtjat (5 saavad $10K paketi)

Eestlasi on päris näha, hetkel 1000 alles, nii Narvapok (Estonia) kui hookuspookus (Estonia) on duubli saanud ja 30 hulgas.

Need freerollid nüüd iga nädal pühapäeviti, ilmselt ka tulevikus kell 23:15 Eesti aja järgi, eelduseks on nädalaga teha 3000FTP, mille eest saab automaatselt ticketi.
Lendasin välja 270-ndana. Samal ajal toksisin ka double deuce kus oli mingi 11K osavõtjaid. Tööinimesele on ikka väga kurnav lõpetada öösel kell 3 ning siis 4 tunni pärast tööle sättima hakata. 5000 punkti eest ostsin pileti. Minust jäävad need WSOP ME finals raced küll mängimata kuigi punkte tuleb kenasti üle 3000 nädalas. Ajavahe imeb.

minuraha
04.05.10, 15:21
Kas otse swedbankist Full Tilti on mõtet praegusel ajal kanda, peale kõike seda seaduse pornot?
Pole muidu 21 täis ka veel.

raunsz
04.05.10, 15:41
Kandsin just SEB-st igatahes. Midagi ei juhtunud.
Väike küsimus. Mida peaks PT3-s sättima siin või mis teil on pandud.

http://www.upload.ee/image/554607/FTP.JPG

variatsioon
04.05.10, 15:59
FTP -> options -> hand history -> save hands to disk

OuMaiGaad
04.05.10, 15:59
Kandsin just SEB-st igatahes. Midagi ei juhtunud.
Väike küsimus. Mida peaks PT3-s sättima siin või mis teil on pandud.

http://www.upload.ee/image/554607/FTP.JPG

Kõigepealt fulltildis panema et salvestaks käsi ja siis siit PTis Fulltilt configuration ja sinna siis peaned selle kauasta kuhu need käed lähevad mis fulltilt salvestab.

raunsz
04.05.10, 16:56
Tänud! Sain FTP laudades statsid tööle, aga PT3-s käsi ei näe, graafikuid jne ka mitte.. pean näppima veel midagi. :D

R1naldo
04.05.10, 22:59
lihtsalt mine allin

Mrt1989
05.05.10, 18:37
Kuidas teile see Rush meeldib ? minuarust tegi graindimise poole paremaks :)

Pahvak
06.05.10, 12:55
Kuidas teile see Rush meeldib ? minuarust tegi graindimise poole paremaks :)

Kui tahad väiksema info põhjal otsuseid teha, siis palun, aga mulle ei meeldi.

Keegi on tähele pannud, mis on donkide lemmikavatarid FTP-s? A la starsis on display pildiks beebid, siis tead, et donk lauas. :)

kilu6
08.05.10, 23:59
Tänased freerollid:

Freeroll/ Osavõtjaid/ Prizepool/ Effective buyin
Ironman 566 30000 53,00
Gold 511 20000 39,14
Silver 837 15000 17,92
Bronze 1048 10000 9,54
One-A-Day 1462 2000 1,37

Pole palju muutunud võrreldes oktoober 2009ga




Prizepool Participants Effective buy-in
Bronze/10000 1348 7,4
Silver/15000 996 15,1
Gold/20000 538 37,2
Iron Man/30000 524 57,3
One-A-Day/2000 1316 1,5

inward
10.05.10, 02:48
Keegi on tähele pannud, mis on donkide lemmikavatarid FTP-s? A la starsis on display pildiks beebid, siis tead, et donk lauas. :)

Või kutzzud ja kiizud....:D
Full tildis on avatarid mul maha võetud, liiga tilti ajaks grindimise ajal.

Rage
10.05.10, 08:54
Või kutzzud ja kiizud....:D
Full tildis on avatarid mul maha võetud, liiga tilti ajaks grindimise ajal.+1

BuildUp
12.05.10, 00:05
Kõik, kes kasutavad full tildis HEMi, siis nüüd on official tableninja ka olemas.
Tegin sessi ning ülimugav.:p

Madis Very
12.05.10, 00:17
Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.

BuildUp
12.05.10, 01:11
Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.

No mugavam ikkagi.

-andres-
12.05.10, 04:33
Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.

You said what??

kilu6
12.05.10, 09:53
Kõik, kes kasutavad full tildis HEMi, siis nüüd on official tableninja ka olemas.
Tegin sessi ning ülimugav.:p

Official tähendab siis seda teisisõnu, et nüüdsest peab selle eest raha välja käima, ainult $59.99 :)
Free trial 30 päeva.

masterpuppet
12.05.10, 11:41
Ülimalt jurr. Beta ideaalselt täitis mu vajadused. 60 dollarit sellle eest küll välja käia ei taha.

Firzen
12.05.10, 13:14
Ülimalt jurr. Beta ideaalselt täitis mu vajadused. 60 dollarit sellle eest küll välja käia ei taha.

Mis seal beta ja official vers vahel on? Hand limit? Table limit? ajaline limit?

leits
12.05.10, 13:20
tra tableninja tegi update ka jah .. kellelgi update eelset installikat on? mul pole muud vaja kui aint timebanki tagumine ja bet sizede ette loopimine .. mul endal homsest rsk l2bi :/ (lolli peaga tegin update ka)

KristjanRawk
12.05.10, 13:21
On viis ka kuidas seda trial'it resettida, et trial otsa saab siis uuesti otsast peale jooskma panna aga kuna piraatlus keelatud siis rohkem ei tahaks siin avalikult sellest rääkida.

ristijeesus
12.05.10, 13:28
Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html

masterpuppet
12.05.10, 13:50
Mis seal beta ja official vers vahel on? Hand limit? Table limit? ajaline limit?

Midagi ei olnud vahet. Lihtsalt üks maksab nüüd raha.


Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html

Seda ei saa ju tööle panna, ilma et oled officiali peale installinud. Või ma lihtsalt ei suuda?

ristijeesus
12.05.10, 14:21
Krt, ei saa jah. Tahab muudkui updateda. Tra!

leits
14.05.10, 09:08
Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?

Pahvak
14.05.10, 09:21
Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?

Proovin seda trialit ja kui on väärt kraam, siis tahaks, aga ilmselt proovin a la pool trialiaega. :D

rrrr
14.05.10, 10:36
Infoks kes FTPs rushi mängivad, siis ärge HEMi 1.10.10 endale peale laske - Hud hakkab segast panema. 1.10.04 on suht stabiilne. 1.10.06 pole proovinud.

Rage
14.05.10, 10:47
keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..

rrrr
14.05.10, 11:01
Variatsioon on rushis suur kuna leidub rahvast seinast seina. Tight is right ja soovitavalt olla ka postflop nit. Ei maksa lasta häirida sellest paarist üksikust tüübist, kes OOP masti tõmbavad ja siis riveril kogu oma stacki sisse suruvad kui nad ei hittinud. Enamus on siiski nitid. Lisaks on on RUSHi selge eripära see, et folditakse 3 betile väga vähe (50%) ja 3-betitakse ropult palju blindidelt.

Pahvak
14.05.10, 11:03
keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..

Mnjah, see rush on nagu uude lauda istumine. Saad AA ja IP mingi poolstack callib, cbet ja siis oled kuses.

leits
14.05.10, 11:04
pole kunagi m2iginudki seda .. ilmselt l2hime poole aasta jooksul ei hakka end tilti ajam (loe turniire ja migneid rushe m23ngima :D)

aga fun tundub tõesti

hoss23
14.05.10, 11:09
Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?

kas seda saab siis 2-l arvutil kasutada jah? Ma ise ostsin selle ära just paar päeva tagasi. Kui tahad, võine splittida!

leits
14.05.10, 11:19
fish vaata oma PMe

Tisko
14.05.10, 11:27
Kas keegi Table Ninja kasutajatest on oma full tildi graafika ka ära modifitseerinud ja seejuures TNFT töötab probleemideta?

leits
14.05.10, 11:28
modind? pole vaja ju? .. ta detectib ise ära mis "view" sul on ju?
mul endal see "racetrack".

Või sain kysimusest valesti aru? (PS! tutorial videos räägitakse et aero peab wini puhul sees olema, tegelt ei pea)

Tisko
14.05.10, 11:51
view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?

leits
14.05.10, 11:56
Ööm, bettimise nupud jne peaks fine olema, prob võib tekkida time banki vajutamiseka ... 2+2 oli kirjas ka kuskil midgai sellest, ei suutnud atm leida

Saad trialiga kenasti ära katsetada ..

Pahvak
14.05.10, 12:44
view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?

See beta mingi 4 kuud tagasi minul ei töötanud. Mul oli selline must layout (laud+taust).

low-flow
14.05.10, 13:27
Viies kuu juba poole peal, aga mid-year boonusest pole ühtegi sõna? Keegi teab, mis värk on?

Rage
14.05.10, 13:49
Viies kuu juba poole peal, aga mid-year boonusest pole ühtegi sõna? Keegi teab, mis värk on?
kui suured need mid-year boonused muidu olnud üldse on.. paljudest FPP'dest mul goldstarina vabaneda õnnestuks?

Godspeed_EJ
14.05.10, 13:53
kui suured need mid-year boonused muidu olnud üldse on.. paljudest FPP'dest mul goldstarina vabaneda õnnestuks?

Sama nagu year-end bonus oli vist. Ehk 100$ iga iron level kuu eest, 70 oli vist
gold eest jne

http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/iron-man-mid-year-bonus-740117/

Rage
14.05.10, 14:00
Sama nagu year-end bonus oli vist. Ehk 100$ iga iron level kuu eest, 70 oli vist
gold eest jne

http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/iron-man-mid-year-bonus-740117/

ahh my bad.. ma millegipärast mõtlesin et ma starsi topicus ja jutt käib insta cash boonustest:-)

low-flow
16.05.10, 20:26
Üsna random, aga kirjutage oma lemmik 26 ja 75 daala turna. Väga turna mees pole aga tokenid vajavad realiseerimist ja ei viitsi kogu menüüd läbi skännida, neid ikka liiga ropult seal. :P

Cypher0
17.05.10, 13:07
$24+2 $16,000 KO Guarantee. Stardib kell 16.00:)

Tisko
17.05.10, 15:12
Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.

Tisko
17.05.10, 15:38
Lugesin Rage "seiklusi" seoses chipikohvriga aga kas keegi on Eestisse elektroonikat ka tellinud? Tahaks fotoka tellida aga hästi ei julge, kui võib igasugu jama ja juurde maksmist tulla?

kilu6
17.05.10, 16:36
Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.

+1

Vanasti olid 9man superturbod, aga nüüd tehti step'id ja mingit raha sealt enam kätte ei saa madalal tasemel.

noname
18.05.10, 03:35
Kas FT kaovad mängijate "märgistused" ära,kui noted juurde ei kirjuta?

masterpuppet
18.05.10, 06:27
Ei kao.

noname
18.05.10, 13:05
Ei kao.

ty

taasver
19.05.10, 00:39
Kindlasti räägitud teemad, aga millise mis saidi kaudu on kõige mõtekam FullTilti regada?
Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?

Rage
19.05.10, 07:57
Kindlasti räägitud teemad, aga millise mis saidi kaudu on kõige mõtekam FullTilti regada?
Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?soovitaks mõnda suurt rakebacki saiti, sest need pakuvad pidevalt suuri freerollisid ja rake racesid jms boonuseid.. nt raketherake.com või fulltiltrakeback.com

boonused lähevad RBMist maha, ehk mitte otseselt rakebackist vaid rakest mis oled genereerinud.

rrrr
19.05.10, 08:09
boonused lähevad RBMist maha, ehk mitte otseselt rakebackist vaid rakest mis oled genereerinud.

Ehk siis RB-d saad boonus*0,27 võrra vähem. Sucks.

kilu6
19.05.10, 21:30
Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?

Kunagi arvutatud siin threadis, algdepo lahtimängimise ajal oli RB% vist 57% (sisaldab siis bonust).

flipmachine
20.05.10, 12:21
Keegi on piljardi kii tellinud poest ?

jott
20.05.10, 12:43
yep, täitsa normulks

Firzen
20.05.10, 13:34
viimati, kui ma tellisin FTP-st 23" samsung monitori võeti MGR-st $400 maha. On see muutunud või on sama ka LG 23" monitoriga? keegi teab?

kilu6
20.05.10, 13:38
viimati, kui ma tellisin FTP-st 23" samsung monitori võeti MGR-st $400 maha. On see muutunud või on sama ka LG 23" monitoriga? keegi teab?

Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.

Firzen
20.05.10, 13:48
Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.

Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.