PDA

View Full Version : NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?



pkmarek
10.06.10, 00:55
Oleksite teie kuidagi teisiti mänginud?

http://img809.imageshack.us/img809/5426/60647376.png

Tänan ette ära =)

vapsik
10.06.10, 00:59
Nh. Peale turni beti comitted.

imthcplant
10.06.10, 01:42
Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....

imthcplant
10.06.10, 01:42
Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....

Kuidas käsi lõppes muidu ??

fyte
10.06.10, 11:35
kas turnil c/c liin pole optimaalne? ses suhtes, et 789T laual (+flush) ja turnil beativate käte vastu on 10 outi ikkagi.

Sass
10.06.10, 11:52
kas turnil c/c liin pole optimaalne? ses suhtes, et 789T laual (+flush) ja turnil beativate käte vastu on 10 outi ikkagi.

on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?

vapsik
10.06.10, 12:34
on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?

Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.

lenC
10.06.10, 12:53
Peale turni beti comitted.


Jup peale turni beti oled commited..
ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.


Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.

pkmarek
10.06.10, 13:43
yep vpip on 47 , Tänan kõiki kes siiamaani on võtnud vaevaks vastata, sain oma mõttekäigule kindlust juurde :)
Ja põhiküsimus oligi see kas enam bettida Turni kui boardi juba nii halvaks läinud või mitte. Samas on vastane ka ikkagi juba fish ning ise olen ka oop ja lihtsalt checkid oleks liiga weak ja annaks vastasele võimaluse bettida....

vapsik
10.06.10, 16:43
ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.


Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.

Sry Sir!

Sain aru, et pmarek tahtis kontrollida oma liini õigsust, seepärast panin ka vastusesse nh! Mille all mõtlesin, et kõik fine on ja kuskil foldi ei näe.

Sass
10.06.10, 16:51
Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.

no näiteks 8x handi OE tõmme ei tulnd kokku :D

bluffida selles suhtes et kui vastasel kätt ei ole siis me saame ta betiga maha viskama panna -- vapsiku keeles siis betiga pot maha võtta kui tal pole handi

Tarmonator
10.06.10, 17:52
sass miks me tahame bluffida parema käega ja vastase maha ajada nõrgemalt käelt... mina ei saa aru hästi.

ma saan aru küll, et sa toetad ka kõigi arvamust, et bet on turnis hea ja nh jne...lihtsalt sa seletad vahest ajsu jube imelikult :D

Sass
10.06.10, 18:05
sass miks me tahame bluffida parema käega ja vastase maha ajada nõrgemalt käelt... mina ei saa aru hästi.

ma saan aru küll, et sa toetad ka kõigi arvamust, et bet on turnis hea ja nh jne...lihtsalt sa seletad vahest ajsu jube imelikult :D

no mu point on selles et bettida ta nõrgema käe pealt maha.. samas ta võib veel riveris veel oma handi paremaks teha ntx hittida suurem set vmida iganes ja selleks ajaks oleme anyway commited juba tema stacki suhtes ja foldida enam ei saa..

pikk28
10.06.10, 18:47
ja hullemaks läheb :D

Sass
10.06.10, 18:51
ja hullemaks läheb :D

ema sul l2heb hullemaks... ei tea ma ei oska oma mõtteviisi lihtsalt kirja panna siia.. igatahes.. bett o turnis õige sest nagunii sa selle käega ähed bustosse selle vastase vastu

lenC
10.06.10, 19:36
Sassi mõttekäik: Kui vastasel on veel decent equity potis, oletame, et ta käsi on Q:club: T:heart: , siis tal on 28.4% tõenäosus see pot võita. Turniks "kuulub" vastasele $2.23($7.85*0.284), ehk kui vastane turnis foldib, siis me varastame selle $2.23 ära temalt.

Minu mõttekäik: Kui vastasel on veel decent equity potis, oletame, et ta käsi on Q:club: T:heart: , siis ma loodan, et ta turnil callib meie teoreetilise shove'i(viskab $4 juurde meie betile), kuna siis ma teenin turni betiga $7.76($10.84*0.716) ja mu õiguslik osa tervest potist on $21.14.

Kuna $7.76>$2.23, siis ma loodan temalt calli.

NB! Tegu on ühe täiesti suvalise käega paljudest vastase rangest, nii et need numbrid reaalselt midagi ei näita, tahtsin lihtsalt pointi välja tuua. Unine ka, ei tea, kas kõik on loogiline :(

low-flow
10.06.10, 19:44
Käsi täitsa ok-lt mängitud.

Sass, asi pole selles, et sa selgitada ei oska, su vaatenurk pokkerile on lihtsalt väga võssa (vähemalt viimaste postide järgi vaadates). Ei solva ega hate, lihtsalt konstateerin fakti. Süvene lenCi viimasesse postitusse, mul on tunne, et sul on sealt palju õppida...

Sass
10.06.10, 19:45
eino ma kysin.. miks on check seal parem turnis kui bet? nagu sa räägid?

low-flow
10.06.10, 19:49
eino ma kysin.. miks on check seal parem turnis kui bet? nagu sa räägid?

Ei, check pole parem kui bet. Mina pole seda väitnud, hero ka nii ei teinud, mina kiitsin hero liini heaks? Mis jääb arusaamatuks

Ja kui see on sinuarvates normaalne postitus strateegia alafoorumisse:

no mu point on selles et bettida ta nõrgema käe pealt maha.. samas ta võib veel riveris veel oma handi paremaks teha ntx hittida suurem set vmida iganes ja selleks ajaks oleme anyway commited juba tema stacki suhtes ja foldida enam ei saa..
siis mul pole sulle mitte midagi enam öelda, sa nagunii ei saa aru, vaid jahud mingi oma x teemat (mille "mõte" jääb kõigile peale sinu enda totaalseks hämminguks).

Sass
10.06.10, 19:55
Ei, check pole parem kui bet. Mina pole seda väitnud, hero ka nii ei teinud, mina kiitsin hero liini heaks? Mis jääb arusaamatuks

Ja kui see on sinuarvates normaalne postitus strateegia alafoorumisse:

siis mul pole sulle mitte midagi enam öelda, sa nagunii ei saa aru, vaid jahud mingi oma x teemat (mille "mõte" jääb kõigile peale sinu enda totaalseks hämminguks).

no seleta sina siis miks on bet turnis hea...LIHTSALT

vapsik
10.06.10, 19:57
Ma kuulsin, et QQ suudab vahel ära bluffida.

lenC
10.06.10, 19:57
eino ma kysin.. miks on check seal parem turnis kui bet? nagu sa räägid?
low-flop pole enne siin teemas sõna võtnud ja sa ajad ta kellegagi sassi?

Igaks juhuks vastan ikka, kui keegi tahab siin checkida: See annab vastasele võimaluse mängida ideaalselt, ehk kõik käed, millega tasuta kaarti tahab ta checkib järgi ja käitub riveril vastavalt sellele, kas ta sai oma käe kokku või mitte(kuna tegu on pigem passiivse vastasega, siis on see isegi väga tõenäoline). Kõik käed, millega ta tahab nupud sisse saada ta betib(a la QJ ilma ristita - päris NII passiivne ta ka pole :D ). Taandub kõik sellele, et OOP mängimine suckib.

NB! Ma ei väida, et keegi soovitab/on soovitanud checkimist, need vaidlused ei tõmba.

low-flow
10.06.10, 20:30
no seleta sina siis miks on bet turnis hea...LIHTSALT

lenC on juba väga häid selgitusi pakkunud, aga eks ma siis üritan võimalikult vähe korrata ja oma mõttekäiku ka selgitada:

Eeldused, mis muudavad olukorra meile soodsaks:
Meie vastane on passiivne fish, kellele meeldib callida igasuguste ime asjadega, aga panustada ise ainult nutsiga põmst.

Põhjused, mis turn bet on parem kui check (tähtsuse järjekorras):
1. Vastane on pooliku stackiga, ehk ligi neljandik tema stackist on juba potis.
2. Sellise vastase vastu meil pole plaanis isegi nii drawise boardi peal oma setti halfstackerile foldida.
3. Panustades anname võimaluse, et ta ajab oma raha sisse ka kehvemate kätega (2 paari, mastitõmme + paar jne.).
4. Panustades peab ta oma tõmmete eest maksma (rohkem kui matemaatiliselt on kasumlik).
5. Kui juhtub, et vastasel on siinkohal isegi parem käsi (näiteks mast tuli kokku), siis meil on veel oute.