PDA

View Full Version : NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB



janek174
21.06.10, 01:30
Kas on loogiline mäng, ja mis käe peale siin vastase panete?

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($31.73) (26/13/800 kätt)
Hero (BB) ($20)
UTG ($25)
MP1 ($25)
MP2 ($26.95)
CO ($24.75)
Button ($26.60) (16/12/400 kätt)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
4 folds, Button bets $0.63, SB raises to $2, Hero calls $1.75, Button calls $1.37

Flop: ($6) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (3 players)
SB checks, Hero bets $4.25, Button calls $4.25, 1 fold

Turn: ($14.50) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $13.75 (All-In), Button calls $13.75

-andres-
21.06.10, 01:42
Mis põhjustel sa Preflop ei foldi?

BuildUp
21.06.10, 01:45
Like wow.
Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.

Flopis ma check-raiseks, sest välja leadides tugevamad käed enamasti nkn reraisevad ja check-raisedes on meil võimalik suurendada fold equityit nii paljugi kui seda on.

Aga kokkuvõttes ikka väga halvasti mängitud käsi.

janek174
21.06.10, 01:53
Like wow.
Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.



Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).

BuildUp
21.06.10, 02:00
Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).

No seda oleks tulnud esimeses postituses mainida, aga needki ei ole imo piisavad argumendid. Point on lihtsalt selles, et sa teed niimoodi callides endal elu lihtsalt kohutavalt raskeks ja mida sa siis nii räigelt sellise käega tahad beatida? Praegu said sa veel hea flopi, aga enamjaolt on flop sulle vastu ja isegi kui sa hitid kas J või A siis kas burned osa oma stackist või teisel juhul lähed täielikult bustoks.

janek174
21.06.10, 02:08
Nojaah, heaküll, seda ma tean ise kah, et suht fishine move oli seal callida ja ise endal elu keeruliseks teha. Aga küsimus on ikkagi pigem edasise mängu kohta. Ütleme kui isegi poleks 3betitud pot.

-andres-
21.06.10, 02:22
Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.

Tarmonator
21.06.10, 08:59
Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.

no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

on mul õigus janek?

janek174
21.06.10, 11:48
no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

on mul õigus janek?

Ma ausalt ei oska sellele küsimusele vastata. Tõenäoliselt oleks ikkagi shovenud, lootuses et ta ära foldib.

taasver
21.06.10, 12:20
Miks hero 20$ on mitte 25?

janek174
21.06.10, 14:33
Miks hero 20$ on mitte 25?

Roll suht väike ja kuidagi meeldib rohkem sellise stackiga mängida millegipärast.

tolmuahv
21.06.10, 15:42
Offtopic, aga kas keegi on veenvalt kusagil tõestanud, et alla full stacki mängida on kahjumlik võrreldes full stackiga? Minu jaoks küll ei ole. Olemasolev ja üldlevinud retoorika + alla full stacki kiire tembeldamine fishideks räägivad pigem full stackiga mängimise vastu.

-andres-
21.06.10, 15:52
Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.
Ja väide, et me kaotaksime ka vähem ei ole kuidagi loogiline, sest me siiski läheme võitma pokkerit mängides.

janek174
21.06.10, 22:19
Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.


Ise mängin miski 8-10K käsi päevas ja selliseid olukordi, kus saab pre AA-ga nupud sisse, tuleb ikka suht harva ette. Eriti veel mingi regi vastu, kes full stackiga mängib. Fishidel reeglina on alati selline pooletoobine stack, nii et erilist vahet pole. Tunnistan, et olen ilma jäänud mõned korrad sellest lisa 5$ mis oleks võinud juurde saada, aga ei pea seda küll nii suureks näitajaks (on ka samapalju olukordi kui olen selle säästnud). Aga see võib ka minu, kui BE mängija eripära olla.

Kotkas1000
21.06.10, 22:58
Täiesti oftopic, aga ma siiski küsin, MIKS sa seda teed? Ma mõtlen, et toksid 7/4 statsidega 8k kätt päevas NL25? Kui raha teenimise eesmärgil, siis arvan, et saab ikka tükkmaad lihtsamini selle raha kätte. Mõrksõnadeks oleks fishid ja tableselectimine. Usun, et niimoodi täisautomaati lastes ei arene su mänguoskus just ka eriti ja toimub selline tuim 2bb/100 paigaltammumine.

Sorry for OT, pärast lisan ka käe kohta väikse arvamuse.

Sass
21.06.10, 23:23
vb supernova boonused toidavad piisavalt?

janek174
21.06.10, 23:42
Täiesti oftopic, aga ma siiski küsin, MIKS sa seda teed? Ma mõtlen, et toksid 7/4 statsidega 8k kätt päevas NL25? Kui raha teenimise eesmärgil, siis arvan, et saab ikka tükkmaad lihtsamini selle raha kätte. Mõrksõnadeks oleks fishid ja tableselectimine. Usun, et niimoodi täisautomaati lastes ei arene su mänguoskus just ka eriti ja toimub selline tuim 2bb/100 paigaltammumine.

Sorry for OT, pärast lisan ka käe kohta väikse arvamuse.


Eks ma olen seda juba varem ka seletanud, aga eks ma kordan üle. Minu jaoks on see lihtsalt töö, et oma peret ära toita (ehk siis BE rakebackist elada). Et ennast harida, mängu harjutada, erinevaid strateegiaid proovida, on vaja lihtsalt natuke kindlamat tagalat. Praegu on see minu jaoks kõige sobivam variant. Kui keegi on nii julge, ja ütleb, et teeb minust kuu ajaga BE mängijast korraliku 5-6bb/100 biitiva mängija, siis andku teada. Pole ennast kunagi mingiks pokkeriproks pidanud, ja ei hakka seda ka kunagi tegema, aga hetkel on see ainuke variant, et ära elada.

Kotkas1000
21.06.10, 23:59
selge. Vägagi ammendav vastus :)

Edit: lihtsalt huvi pärast küsin, kui palju keskmiselt niimoodi tuima grindi lastes teenib kuus? Mitu tundi päevas ja mitmel laual mängid? Suht huvitav teema...

Sass
22.06.10, 00:06
selge. Vägagi ammendav vastus :)

Edit: lihtsalt huvi pärast küsin, kui palju keskmiselt niimoodi tuima grindi lastes teenib kuus? Mitu tundi päevas ja mitmel laual mängid? Suht huvitav teema...

pluss yks

Ahangama
22.06.10, 00:30
Button bets $0.63 - Mul on nl25s mingil vennal note küljes: 0,63 steal ja avangud foldib 3betile ja siiamaani on paika pidanud :)
Igatahes AJs foldiks seal ära, üldse ei calliks preflop poolkõvade kätega. Kui juba mängid tighti siis tight.
või kui oletada, et SB on 63c steali ka lahti hammustanud ja pani atc otsa siis võtaks 4betiga poti maha!:)

lenC
22.06.10, 00:40
nagu öeldud, siis PF on kehv, aga kuna sa tõenäoliselt suur 3- ja 4-bettija ei ole ja reeglina nendes kohtades sellised käed foldid, siis su käsi on lihtsalt overrepped, minu meelest on turn fine, kui sa barreldad seal vähemalt ka siis kui Q või K tuleb.

ranka
23.06.10, 07:24
Offtopic, aga kas keegi on veenvalt kusagil tõestanud, et alla full stacki mängida on kahjumlik võrreldes full stackiga? Minu jaoks küll ei ole. Olemasolev ja üldlevinud retoorika + alla full stacki kiire tembeldamine fishideks räägivad pigem full stackiga mängimise vastu.

Ei oska selgitada ühe lausega aga sa tahaksid olla võimalikult sügava stäkiga mängijate vastu kelle üle sul on eelis (reeglina fishid) ja mängijate vastu kelle üle sul eelis puudub/eelis on väike tahaksid olla võimalikult väikse stäkiga (regularid)

Seetõttu minu enda arvates kõige õigem ja parem stäki suurus oleks võrdväärne lauas oleva kõige deepima fishi stäki suurusega.

AGA AGA AGA kuna regularid on enamasti 100BB+ deep, fishid on igasmõõdus (miski 50-80 reeglina) siis kui sa ostad ka näiteks 50-nega sisse võid keerata oma käe perse. Näiteks oled BB-l. Kaks fishi limbivad, buttonilt 100BB regular paneb 6BB tõste ning sul käes 22. Väga raske on sul nüüd siin oma kätt hästi mängida, 100BB-listew stäkkide juures oleks standard call.

Samasuguse näite võib teha kui UTG-lt regull avab, fish callib, sa buttonil miski 60-70BB stakiga ja käes 8Ts. Jällegi seda kätt on sul raskem mängida, ekstra 30BB-d annaks sulle implied oddse tohutult juurde.

+ minu arvates 3bettides ja squeezedes (kui fish vale) reedad sa oma kätt veel-rohkem kui 100BB stäkina kuna commited oma stäki kahe vastase vastu väga kergelt.