PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

margus
02.10.11, 21:05
http://static2.album.ee/files/1034/74/large_25868749_s9VG.jpg

Rohkem pilte: http://album.ee/album/528637/50289291?

Rando tundub pildi peal nii suur.. ta peaks oma kaalu ära kasutama ja normaalselt keha mängus andma :p

Ja müür oma lemmikasendis :D

Andriano
02.10.11, 21:31
lisaks reie jamale suutsin jala ka välja väänata, mõnusalt on üles paistetanud praeguseks. Teisipäevase trenni jätan vahele, et pisike lootus säiliks Ambla mänguks. Mängu kohta lisaks, et peame rohkem võitlust ülesse näitama. Saan aru, et pole osavad piisavalt aga vähemalt võiks üritada võidelda!

fyte
02.10.11, 21:40
Müür sai mängu lõpuks kaineks? ;D

jozik
02.10.11, 22:26
see pilt peaks ütlema kõik:http://album.ee/node/25868717/50289291

see on siis tehtud poolajal.

Okei peale meie karme keelde ta seda purki ei avanud aga isu oli tal suur

pastilaa
03.10.11, 10:08
On see juba kokku lepitud?

Alates oktoobrist on trennid (pole veel kinnitatud siiski): teisip ja kolmap kell 20.45-22.15. Paraku ei olnud enam võimalust päevast vahet sisse jätta. Alates novembrist pühap Männikul 20.00. ja teisip @ Wismari 20.45.

Kas see siin on nüüd lukus?

ranka
03.10.11, 10:30
Küsimus veidi spetsiifilise jalgpallimängija vigastuse kohta. Naised ja lapsed ei pea vaatama:

Nimelt mõlema jala suure varba küüneall suured verevalumid. Pmslt terve küüs sinine. Kunagi, kui ka aktiivsemalt vutiga tegelesin oli standard ja küünepoisid tulid paar korda ka ära. Peale viimast mängu üks varvas sigavalus ja küüne alt hakkas veritsema isegi. Igatahes eile oli veel valus käia ja täna trenni kindlasti ei saa. Kas siin polegi midagi teha ja tuleb ära kannatada või siiski mõnel hea tarkus olemas, kuidas ennetada, ravida? Google kaudu eriti miskit ei leia va seda, et tuleks koheselt läbi küüne auk puurida, kui veri veel kuivanud pole ja augu kaudu välja lasta!http://www.moviesonline.ca/wp-content/uploads/2011/02/dracula-300x300.jpg.

Sul tõesti ei ole ennm olnud varba/näpu traumasid? Näiteks miski jube toru jala peale kukkunud või naelast mööda löönud. Küün sinine, nädal valus, 2 nädalat ebamugav ja ühel hetkel vana küün tuleb ära ning uus olemas. Täiesti standard.

Kui uus küün all ja vana hakkab pealt ära pressima siis olen jõuga vana ära tõmmanud. See väga valusam kui hamba ära tõmbamine aga vähemalt on ühekordne valu.

nikitheone
03.10.11, 10:35
Kas see siin on nüüd lukus?

jap. vähemalt oktoober 100%, muu ilmselt ka, aga ei julge pead anda

pastilaa
03.10.11, 10:40
Sul tõesti ei ole ennm olnud varba/näpu traumasid?

Kui sa mu jutu uuesti läbi loed, siis näed, et traumasi on olnud ka eelnevalt. Enne pole olnud 2 päeva sellist valu, et valuvaigisteid peab õgima ja küüne vahelt tihti veritseb :P. Küsimus oli pigem ka selle ennetamise kohta - pallimäng pole just toru varbal.

The_Meer
03.10.11, 14:36
tulen arvatavasti järgmine nädal trenni peale pikka vigastuspausi,vaatan kas jalg peab vastu. MIllal on ?

nikitheone
03.10.11, 14:53
teisip, kolmao 20.45 wismaris sees

Afeen1989
03.10.11, 16:05
Pastilaa ehk pead putsasi vahetama ? Või näitkes topelt sokid kedrade alla veel ühed sokid. Muidugi 1 variant on veel ,et kui varba küüned pikad siis lõika maha:D

Ja kas sul kindlasti putsad ei ole suured ?

pastilaa
03.10.11, 17:10
Pastilaa ehk pead putsasi vahetama ? Või näitkes topelt sokid kedrade alla veel ühed sokid. Muidugi 1 variant on veel ,et kui varba küüned pikad siis lõika maha:D

Ja kas sul kindlasti putsad ei ole suured ?

Butsad parajad ja pole päris suvad juustud ka (adi F50), pediküür alati teostatud :D.

leits
03.10.11, 17:38
Butsad parajad ja pole päris suvad juustud ka (adi F50), pediküür alati teostatud :D.

Nendega pole mingit muret ...

http://cache.osta.ee/i/auctions/large/15/13/85a14564f1fc12d56db8374443911315.jpg

Oliverk
03.10.11, 18:01
Mul olid samasugused esimeses jalkatrennis.

Afeen1989
03.10.11, 20:15
Okei pastilaa natuke pead raha välja käima.
Deformeerunud küüs
Küüs (peamiselt suur küüs) võib deformeeruda kitsaste jalanõude või spordi (tennis, jalgpall) käigus tekkinud pideva surve tagajärjel. Probleemi lahendamiseks kaitstakse varbaküünt silikooniga, valmistades vastavalt varba kujule spetsiaalne küünekaitse.
Lisakaitseks segatakse silikoonist ja tugevdusvedelikust mass, millest voolitakse varvastevaheline tugi, mis tahkestub mõne minutiga. Saadud õhukest ja pestavat silikooni, mis aitab hoida varbaid õiges asendis, on jalanõudes mugav kanda.

Hinnad vahemikus 50-200 krooni.
usun ,et 10€ pole kahju tundub ,et sa pole ainuke kellel see probleem.

pastilaa
03.10.11, 20:33
Okei pastilaa natuke pead raha välja käima.

Wow, cool. Hetkel lähen uuele ringile ja kui sama jama tekib, siis lasen silikooni panna. Ka mujale.

jozik
03.10.11, 21:06
Pastilaa, tahad ma võtan trenni kaasa pudeli akrüülhermeetikut? See pole küll päris pesuehtne silikon, kuid kuulub silikooniliste perekonda. Mul on mitut värvi, saab ühe küüne teha ühte ja teise teist värvi või lausa mingisuguse jingjajangi sulle sinna küüntele.

Mäletan kui mulle 70 kg ümarterast varbapeale kukkus. Õnneks see lõu küüne kohe praksti pooleks ja ei tekkinud probleemi et veri oleks küüne alla kinni jäänud. Ma usun et Pastilaa probleemiks on pigem mõni karvane IV idaliiga mees kellel meeldib teiste jalgadae peal trampida või siis Pastilaa puusaluu ( Jumal lõi Aadama puusaluust Eva ) on ülesse näidanud tantsu huvi ning Pastilaa mingi nipiga trenni saanud. Aga seda me juba teame, milline sahmerdis Pastilaa on. Suudab ennast ära lüüa nurga vastu tühjas ümmarguses toas. Seega tantsutrenn lausa karjub vigastuse järele ( klassivend suutis tantsuõistlustel põlvesidemed endal täiesti ära rikkuda, kui konkurent talle sisse sõitis ).

Seega Pastilaa, kui oled mees, pane spordikreemi haigele kohale ja tule trenni ;)

Postiljon
03.10.11, 21:24
Mõlemad päevad Wismaris?

nikitheone
03.10.11, 21:59
oktoobris jah

Max
04.10.11, 19:50
Täna kohe kindlalt ja homme ka arvatavasti jätan trenni vahele et jalga pühapäevaks hoida. Jalg annab tunda ikka veel aga viimasel mängul olen platsil ja annan parima.
Kas viimane mäng võin ja saan ründesse minna? Keegi vasty?

inward
04.10.11, 22:23
See on hea mõte. Üldiselt uuel hooajal, kui poolkaitse saab täiendust ja mehed terveks, siis võiksidki sa ründaja positsiooni mängida.

Pumper
04.10.11, 23:01
Jep, peale viimast mängu kõik vigased ja poolvigased puhake natukene, et jalad korda saaksid ja järgmine aasta mängida saaksite. Hetkel toimuvad palliga trennid ja uuest aastast hakkab tõsisem võhma andmine. Kes praegu juba tahab end paremasse vormi lükata, käige ikka jooksmas ja jõusaalis.

pastilaa
04.10.11, 23:16
Ma ammu seda meelt olnud, et Maxi võiks ette möllama lasta :D.

P.S. hea trenn täna taas!

vsiu100
04.10.11, 23:17
homme on wismaris trenn, mis kell?
palju käijaid on? käisin eelmn. aasta sees ja liigutaks ka oma puujalgu. kas homme mahun ka sisetrenni? mis see maksab?

ranka
04.10.11, 23:19
Wow, cool. Hetkel lähen uuele ringile ja kui sama jama tekib, siis lasen silikooni panna. Ka mujale.

Kas siit saab natuke "mitte pokkerirahade eest ostetud asjade" teema jaoks materjali?

muruntau
04.10.11, 23:38
Vsiu, homme 20.45.-22.15. @ Wismari hall, €5 1x. Eriti ei viitsi sulaga jännata, oleks hea, kui kannaksid kohe MTÜ arvele, mille leiab esimesest postist. Praegu on meil tegelikult ka jõustunud võistkonnamaksu süsteem, et iga kuu €30 sõltumata kohalkäimisest, arvepidamine trenniskäijate üle on paras nuss, mida keegi väga teha ei viitsi.

nikitheone
05.10.11, 08:42
ma hakkan trennispidajate üle arvet pidama, st on mul vaja kõigi ees- ja perekonnanimesi. kui trenni tulen, kirjutan üles.
täna trenni ei saa tulla, mängule ka mitte. jäin haigeks, olen haiguslehel ja võtan metsikult antibiotse.

Pumper
05.10.11, 14:47
Plaan Muruga oli, et teema foorumisse alamfoorumi, kuhu pääseksid ainult jalgpalliklubi liikmed, siis saaks online ka arvelduste teemat ülal hoida ja parem jälgida.
Rankaga räägitud ja tuleb aint valmis trükkida.
Siis Niki saad siin seda teemat hallata.

nikitheone
05.10.11, 15:17
kõik ei kasuta küll foorumit, aga vb siis hakkaksid.

ranka
05.10.11, 15:37
Plaan Muruga oli, et teema foorumisse alamfoorumi, kuhu pääseksid ainult jalgpalliklubi liikmed, siis saaks online ka arvelduste teemat ülal hoida ja parem jälgida.
Rankaga räägitud ja tuleb aint valmis trükkida.
Siis Niki saad siin seda teemat hallata.

Foorumiga läheb tsipa aega. Pean mõtlema kuhu ma selle panen ja mõtlema, kuidas me selle liikmelisuse teen. Mõtlen seda osa, et kes liikmelisust haldama hakkab.

fyte
05.10.11, 22:16
Suht korralik trenn oli, kuid ausalt öeldes ei saa eriti sellest käsipalli mängimise harjutuse kasulikkusest aru - tavalises mängus jookseks (ja avaneks) ju pmtl sama palju, kuid siis saab ka pallitunnetust, lööki jm arendada.
Kardpleier pani väravas vabsee hullu :P ja tundus, et vsiu mängis märgatavalt paremini kui viimati - oled sa vahepeal kusagil treeninud vm? ;D

kardpleier
05.10.11, 22:22
esimene trenn üle pika aja. super .pumper super töö.

veeretas
05.10.11, 22:28
esimene trenn üle pika aja. super .pumper super töö.

Kardpleier sa pühapäeval mängule ka?

kardpleier
05.10.11, 22:30
Tulen. Kui palavikku ei teki, praegu on normaalne kõik.

veeretas
05.10.11, 22:39
Tulen. Kui palavikku ei teki, praegu on normaalne kõik.
super, loodan,et tulevad kõik kellel vähegi tervis lubab ja aega on, siis saab hooaja väärikalt lõpetada.

muruntau
05.10.11, 22:51
Kõik, kel autot on võimalik kasutada, võiks sellest siia teada anda. Hetke seisuga on pühap autodega Karu, Joss, Pastilaa 50-50 ja vist veeretas ka?

Ligikaudne nimekiri, kes tulevad: Gerd, Max, Tarmo, Veeretas, Pastilaa, mina, Karu, Inward, Kardpleier, Joss, Angelo, Mirko, Mario, Pumper (moraalseks toeks). On veel keegi? See on 13 meest ja mõne alt ära hüppamisel võib asi napikaks minna. Ja samuti, hakkaks vaikselt klappima, kes kelle peale läheb. Näiteks keegi võiks kõik lasnamäekad peale võtta (mina, Lauri, Mario, Kardpleier).

Edit: Rando, kui tulla saad, võta minuga ühendust 58172118. Mäng hakkab 13.00. ja orienteeruv lahkumine Tallinnast on 10.30. Kuidagi klapime peale.

veeretas
05.10.11, 23:10
Jep, tulen autoga. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis on minuga tulemise soovi avalanud Max ja Gerd. Arvatavasti võtan ka Tarmo siit kandis peale. Vajadusel siis üks koht veel olemas.

veeretas
05.10.11, 23:14
Kõik, kel autot on võimalik kasutada, võiks sellest siia teada anda. Hetke seisuga on pühap autodega Karu, Joss, Pastilaa 50-50 ja vist veeretas ka?

Ligikaudne nimekiri, kes tulevad: Gerd, Max, Tarmo, Veeretas, Pastilaa, mina, Karu, Inward, Kardpleier, Joss, Angelo, Mirko, Mario, Pumper (moraalseks toeks). On veel keegi? See on 13 meest ja mõne alt ära hüppamisel võib asi napikaks minna. Ja samuti, hakkaks vaikselt klappima, kes kelle peale läheb. Näiteks keegi võiks kõik lasnamäekad peale võtta (mina, Lauri, Mario, Kardpleier).

Edit: Rando, kui tulla saad, võta minuga ühendust 58172118. Mäng hakkab 13.00. ja orienteeruv lahkumine Tallinnast on 10.30. Kuidagi klapime peale.

Sul laupäeval "klassikokkutulek" ja kardad, et ei jõua? :biggrin:

Max
05.10.11, 23:24
Jep, tulen autoga. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis on minuga tulemise soovi avalanud Max ja Gerd. Arvatavasti võtan ka Tarmo siit kandis peale. Vajadusel siis üks koht veel olemas.

Jep Tarmo Kink tõmbab omme kõne peale sulle :D

muruntau
05.10.11, 23:35
Sul laupäeval "klassikokkutulek" ja kardad, et ei jõua? :biggrin:

Minuga ei ole seekord probleemi, Stiff läks sõjaväkke ära. Btw, tegelt eelmine laupäev mul oligi klassikokkutulek, lausa kooli kokkutulek, ilma jutumärkideta.

vsiu100
06.10.11, 06:04
trenni teinud pole. pole liigutanudki eriti. ausalt ei jäänud endaga rahule, selline puujala tunne oli. pallitunnetus on 10a taha jäänud aga vast tuleb tagasi. tõsine okserefleks oli vahepeal kui kaks kiiremat liigutust tegin mängus aga selles süüdistan peamiselt joonejooksu :D . tunnen juba ette, kuidas jalad homme ja ülejomme valutavad.....aga päris hää oli....

Pumper
06.10.11, 08:47
Mina tuleksin kesklinnast peale pühapäeval. Olümpia hotelli eest. Kelle autole ma läen?

To Fyte: Tänud arvamuse eest, aga minuarust on käega palju parem platsinägemist ja sööduandmist õppida, sest jalaga on seda teha palju raskem. Teeme seda harjutust vahelduseks, et trennid ei jääks üksluiseks ja eks ta ole üks hea soojendus ka.

margus
06.10.11, 08:55
Ma ei saa kahjuks see pühapäev mängule tulla, kuid loodan, et saate meeskonna korralikult kokku ja tõmbate neile koti pähe :D
PS! Põlv juba suht hea ja isegi joosta ja jalgrattaga juba kannatab sõita :) - nii, et mõned nädalad veel ja ma olen platsis tagasi..

difender
06.10.11, 09:32
Tere,Rando olen.
Võtsin Madisega ühendust ja mul on võimalik Pühapäeval Ambla mängule tulla.Ainult ma pean kellegi auto peale saama kuna endal juhiload alles tegemisel.

jozik
06.10.11, 09:51
Mina hakkan sõitma Kristiine keskuse juurest. Ma tean et eutod on veel Karul, Andril ja Angelol. Seega usun et saame kõik korralikult kohale. Mõistlik oleks 4 meest per auto, siis ei lähe kitsaks ka. Me peame ju mängule jõudma heas meeleolus ja puhanuna =)

pastilaa
06.10.11, 09:53
Ma olen autoga tulemas. 11.00 hakkan liikuma lennujaama kandist ja võin siis rahvast kesklinnast - lasnast peale korjata. Pumper ja Rando - visake PMi oma telef. 2 meest saaksid minuga siis veel. Muru?

muruntau
06.10.11, 16:41
Vaatasin lühidalt FC Pokkeriprod MTÜ maksete ajalugu. Septembri kuu eest maksis rahasid 13 inimest, neist ülekannetega 10. Samas kui trennis käis stabiilselt +15 inimest. Ok, üksikpiletid, mis enda trenniskäikude ajal kokku kogusin, on ka arvel. Uutest kuttidest on seni maksnud 3 inimest, kuigi neid on palju rohkem olnud. WTF. Vaadate järgi ise, kes maksnud pole, siia ma nimekirja ei pane. Makske korralikult! Praegu on arvel €180 ja meil ootab +€400 arveid eelmise kuu eest.

Ja veel, mu enda osalemine pühapäeval on kahtluse all, trennis eile nikastasin põlve ära. Peatasin kellegi löögi siseküljega, aga löök oli nii tugev, et põlvest käis raks läbi, trennis ja peale seda polnud nagu väga viga, aga öösel ei saanud eriti magada valu tõttu, erinevates asendites tõmbab korraliku valu sisse. Kellelgi on mõnda põlvekaitset? Võiks kaasa võtta. Saab põlvekaitset nt Viru keskuse spordipoest (vist Rademar) või kusagilt kesklinnast ka osta?

nikitheone
06.10.11, 16:51
sellest kuust hakkame kontrollima normaalset maksete ajalugu. sh vaatame minevkust järgi. soovitan ära maksta, kes pole maksnud.

Afeen1989
06.10.11, 18:53
Ja veel, mu enda osalemine pühapäeval on kahtluse all, trennis eile nikastasin põlve ära. Peatasin kellegi löögi siseküljega, aga löök oli nii tugev, et põlvest käis raks läbi, trennis ja peale seda polnud nagu väga viga, aga öösel ei saanud eriti magada valu tõttu, erinevates asendites tõmbab korraliku valu sisse. Kellelgi on mõnda põlvekaitset? Võiks kaasa võtta. Saab põlvekaitset nt Viru keskuse spordipoest (vist Rademar) või kusagilt kesklinnast ka osta?

Soovitan sellega väga ettevaatlik olla, tähendab endal juhtus sama asi olin väravaht ja panin jala sisekülje tugevale löögile vastu ja oli kõik põlvega,põlvesidemed või hui teab mis asi läks, olin paar kuud selle tõttu jalkast eemal(enda lollus ,et) mõtlesin peale 5 nädalat eemal olekut ,et ohh jalg korras päris mõnus joosta saab enamvähem läksin trenni ja nonii 10 min, ja sama vigastus hakkas uuesti tundma andma ja siis läks ikka paranemiseks kõvasti see palju hullem asi kui mingi varbaluu murd või mis iganes.Aga ma kasutasin seda see aitab kindlasti http://http://www.icepower.net/en/products/ice-power-roll (http://http://www.icepower.net/en/products/ice-power-roll)

Pumper
07.10.11, 08:59
Muru sa peaksid põlvetoe ostma.

margus
07.10.11, 09:14
Mul põhimõtteliselt põlvega sama teema :S

The_Meer
07.10.11, 18:31
Mul täpselt sama teema,aint ma lõin liiga mängus sisekyljega vastu vastase jalga kui ma tahtsin palli klaariks lüüa,aga vastane jõudis vahele. Ple lihtne see vigastus muru, ma pm mitu kuud juba audis. Sinu asemel kaaluks tõsiselt mitte mängida hetkel.

muruntau
07.10.11, 19:06
Hetkel on igatahes palju parem juba, täna pole valu üldse olnud, öö oli ka rahulik, pühap olen kindlasti platsis. Ostan mingi toe või sideme vms homme. Isegi kui midagi juhtub, siis liiga on läbi anyway ja võibki puhata. Pole küll väga õige suhtumine, aga usun, et pean vastu küll. Tegu vasaku põlvega, vasakut kasutan rohkem kõndimiseks anyway (nagu Kink paremat).

pastilaa
08.10.11, 13:48
Homme siis korjan Pumperi peale, Rando - kuskandis sa oled? 1-2 saakid veel mu autoga, andke teada.

difender
08.10.11, 13:55
Homme siis korjan Pumperi peale, Rando - kuskandis sa oled? 1-2 saakid veel mu autoga, andke teada.Mul on võimalus kesklinnast peale tulla.Näiteks kuskilt Viru keskuse kandist.

pastilaa
08.10.11, 14:28
Mul on võimalus kesklinnast peale tulla.Näiteks kuskilt Viru keskuse kandist.

Tule ka siis Olümpia hotelli ette, kus Pumpergi. Mingi 5-10minti peale 11 olen seal.

inward
08.10.11, 15:26
Minu arvates peaks 10 või hiljemalt 10:30 liikuma hakkama. Orienteeruvalt poolteist tundi sõidab sinna. Mäng algab ju 13:00

Teine asi, et arvestades praegust seisu Eestil valikturniiril, siis peaks ikkagi nihutama või mõnel muul päeval pidama teisipäevase trenni. Sõprusmäng Eesti : Ukraina algab 20:00 ja pärast seda kohe 21:45 Serbia : Sloveenia.

Vaatasin, et kõige otsemini teekonnas mõttes saab -> www.regio.ee, A. Tallinn, B. Ambla alevik
Kuigi olulist vahet nkn ei tule, lihtsam on vb minna Peterburi mnt kaudu. Tallinn-Tapa-Ambla.

Tunnen ka antud teid, (enda maakoht seal lähedal) et võib ka ju kolonnis minna.

difender
08.10.11, 15:46
Tule ka siis Olümpia hotelli ette, kus Pumpergi. Mingi 5-10minti peale 11 olen seal.
Tulen siis sinna.Kellaaeg võiks 30 minutit varem olla ma arvan.

muruntau
08.10.11, 16:19
Lasnaka poisid on kõik karu auto peal. Jossi ei saanud kätte, aga ta võiks ka pmst tulla Pastilaaga, sama asi Angeloga (tema numbrit ei tea). Neil on mõlemal oma autod olemas, aga neil ei ole väga mõtet üksi sõita. Gerd, Max ja Tarmo on veeretase peal ja ega meid tegelikult Tallinnast rohkem ei tulegi.

Edit: Loodetavasti saab ka mirko kuidagi Tartust kohale.

muruntau
08.10.11, 16:36
Veeretas, võiksid kõik enda auto peale tulevad kutid ka üle helistada igaks juhuks (kas ikka tulevad), mul kõigi teistega räägitud peale Mirko ja Angelo.

pastilaa
08.10.11, 16:55
Tulen siis sinna.Kellaaeg võiks 30 minutit varem olla ma arvan.


Lasnaka poisid on kõik karu auto peal. Jossi ei saanud kätte, aga ta võiks ka pmst tulla Pastilaaga, sama asi Angeloga (tema numbrit ei tea).

Davai, teeb 10.30 siis Olümpsi ees (kuigi see üle tunni varem kohalolek on suht mõttetu). Võtan sealt Jossi ja Angelo ka peale - Jossiga räägitud.

Max
08.10.11, 17:43
Mina, Tarmo ja Gerd täitsa tulemas omme ja veeretasega veel täpsustame, niiet ärge pablage :P
Hetkel ainult ei tea kaua jalg vastu peab; vb kui vahetusmehi on sis üks läheb minupeale vaja

soouni
08.10.11, 17:47
http://img94.imageshack.us/img94/4374/fclockerroom.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/94/fclockerroom.jpg/)

nice name boys :cool:

fyte
08.10.11, 18:56
Kuidas teisipäevase trenniga jääb siis? Kuna meil makstud selle aja eest, siis ma nt ei jätaks võimalust kasutamata seal mängimiseks - mis teised arvavad?

pastilaa
08.10.11, 19:21
Kuidas teisipäevase trenniga jääb siis? Kuna meil makstud selle aja eest, siis ma nt ei jätaks võimalust kasutamata seal mängimiseks - mis teised arvavad?

Mõttetu imo. Ise olen Ale Coqil sel ajal ja usun, et enamus.

nikitheone
08.10.11, 19:54
ise olen budapestis, aga miks mitte, kui rahvast on

Pumper
08.10.11, 20:56
Kas ei võiks trenni varem teha , 17.30 ntx, kui saal kinni võime väljas ka teha? Muru palun uuri kontaktidelt. Karm ikka hommikul niivara hullama hakata. Ma 2 päeva peale kokku 7h maganud.

Postiljon
08.10.11, 21:14
Ma ka Ukraina-Eesti mängule + vaatab veel alecoqil suurelt ekraanilt Serbia:Sloveenia mängu. KOSTJA KOSTJA KOSTJA!!!
Küsimus veel selline, kas mahub ka mõne auto peale tallinnas. Pealtvaatajaid ka ikkagist vaja :).



//edit, ei tule ikkagist homme. Hetkel öösel tööl ja tahan hommikul magada :)

inward
09.10.11, 08:55
Taaskord on pühapäevaseks mänguks vapustav ilm väljas.

inward
09.10.11, 16:51
Ambla Vallameeskond 5:2 FC Pokkeriprod. (1:0)

Poolaja ainuke väravas sündis, kui vastased murdsid äärest läbi ning saatsid terava palli tahaposti, mis sealt ka ära löödi. Korra nurgalöögi ajal, kui meie väravavaht oli olukorrast väljas, suutis Gerd päris joone pealt vastaste pealöögi ära tõrjuda (Y). Mängupilt oli täitsa okei, suutsime rünnakuid ka ette võtta ja normaalseid sööte jagada, kuid see viimane teravus jäi puudu.

Üsna varakult teise poolaja alguses sai Ambla mängija vigastada ning jäädi 10kesi. Kahjuks üsna pea pärast seda suurendasid vastased oma eduseisu 2:0 peale. Püssi põõsasse ei visanud ja peagi suutis meie ründaja Max üks-ühele vv-ga ära realiseerida ning seisuks 2:1. Vahelduva eduga suutsime teisel poolajal ka initsiatiivi haarata ja mängu rohkem kontrollida ning võimalusi tekitada. Kuid Ambla oli rünnakutel palju teravam, eriti palju peavalu valmistas nende kiire paremäär, kes üsna tihti meie mehi kohvile võttis. Motti kiskus alla küll vastaste 3:1 värav, tsenderdus ja peaga nurka, ning meie poolt kingitud penalt vastastele, mis ka ära löödi ja seisuks 4:1. Max lõi ka meie teise värava, kui vasturünnakul ilusti üle vv chipis kasti joone pealt. Mängu lõppsõna jäi siiski Amblale, kui trahvikasti nurgast keerutati ette ristnurka. Kahjuks jah ei suutnud teisel poolajal paremini oma ülekaalu realiseerida ning vastased võtsid teenitud võidu.

Pisut häirivalt hakkas kõrva ka paari närvihaige vastase mölin, kel tihti midagi meie meeste või kohtuniku kohta kobiseda oli.
Aga üldiselt oli meeldivalt läbi viidud hooaja viimane mäng Amblas. Väljak, muusika&tantsutüdrukud, publik ja sõbralik kommentaator-korraldaja(kes meile lühikese ajaloo tunni Ambla kooli teemal pidas :D), väga viis.

Kohtumiseni järgmisel hooajal.

pastilaa
09.10.11, 17:30
Suht hea mäng, aga teise poolaja lõpu äravajumine oli klassikaliselt kole muidugi. Väga hea mängu tegi Joss ja Maxi teine poolaeg oli samuti super. Keskkaitsjate Karu ja Muru kohta ei saa ka midagi paha öelda. Teisel poolajal oli kahjuks väsimust märgata keskväljal ja eriti vasakul äärel - samas see on ka arusaadav, sest vahetusi polnud ja nemad said ka kõige rohkem vatti. Vasakult tuldi lõpus ikka väga kergelt kastini ja sealt tsenderdus või löök on juba väga valusad. Lisaks olime ise kõvasti kõrgemale tõustnud kolle lööma, mistõttu raske oligi tagasi jõuda muidugi. Aga üldiselt - GG! Järgmine hooaeg siis vähemalt tagantpoolt kolmandaks :P.

Postiljon
09.10.11, 19:09
Pole hullu poisid, eks nüüd turniirid ja sõprusmängud :).

muruntau
09.10.11, 19:29
Täiesti meie moodi mäng jah hooaja lõpetuseks. Mängupildil midagi väga viga polnudki arvestades blablabla (pikk rida vabandusi) :D, aga 2 võõrsilväravat lisasid taas ka positiivset emotsiooni muidu küllaltki nukrate tulemustega hooajale. Mitte, et tulemused oleks meie vaimu kordagi murdnud, oh ei. Järgmine aasta oleme tagasi kindlasti tugevamana, uueks hooajaks ettevalmistumine juba käib. Mängu kohta midagi väga lisada pole, kõik juba ära öeldud, kellelegi mingeid etteheiteid mängust ei ole, kõik tegutsesid oma võimetele ja vormile vastavalt.

Homme teen ka tänukirja, kus püüan meeles pidada kõiki, kes meiega koos seda kuulsusrikast rada käisid, hetkel olen 30h järjest ärkvel olnud ja ei tuleks arvatavasti kõik meelde. Teisipäevase trenni kohta uurin ka homme, võimalik, et lükkame selle neljapäeva peale, mis toimuks siis väljas Wismari staadionil. Seda siis seoses Eesti sõpruskohtumise ja Eesti jaoks saatusliku mänguga, kus eestlased ise ei osalegi.

Btw, nüüd peame hakkama ka hooaja lõpupeo peale mõtlema. Pakuks ise välja, et teeks nt novembri keskel ühel laupäeval, alustaks kardisõidu või nt paintballiga, siis liiguks kuhugi saunaga peokohta õhtut veetma ja öösel valgume linna. Kui teha reedel, siis jääb eelmäng saunale muidugi ära. Avaldage arvamust, mis päeval teha, kas teha mingit actionit ka enne, mis nv'l, pakkuge välja kohti (kuhu võiks ikka orienteeruvalt 30-40 inimest ära mahtuda), kuupäeva ja mis iganes veel pähe tuleb. Shoot! (Või teeks koosistumise, kus arutaks lõpupeoga seonduvat)?

nikitheone
09.10.11, 19:48
rofl. koosistumine, kus arutaks lõpupeoga seonduvat?:D:D kõlab halvasti

jozik
10.10.11, 07:48
Teisel poolajal sai vastane tõesti viga, aga ta oli väljakuääres umbes 10 minutit ja siis jooksis taas platsile. Seega mängisime ikka 11vs11. Aga mina langesin needuse ohvriks. Kokkupõrkel vastase ründajaga sai jalg ikka viga ja ma kujuan ette et terve nädal olen treppidel aeglasem kui nii mõnigi vanur.

muruntau
10.10.11, 14:07
Ok, homme trenni ei toimu, see nädal on trennid kolmapäev nagu plaanis ja neljap väljas staadionil nagu varem, ehk 20.00.

Lõpupeo orgunnimiseks eraldi koosistumist vast tõesti vaja ei ole, aga selle võiks juba see nädal ära otsustada. Et saaks kohad ära bronnida, 1-2 nädalat ette broneerimine läheb napikaks. Nii et avaldage enda arvamus nüüd, või vaikige hiljem.

muruntau
10.10.11, 15:52
Veelkord, paluks maksta alanud kuu trennirahasid ja kui kellelgi on võlgnevusi, siis ka neid. Sain just Kalevi staadioni arve, meil oli septembris 3 kodumängu, mis teeb €294 ja Wismari arve oli €252. Päris soliidne summa kokku. Pole vaja vist öelda, et hetkeseisuga neid ära ei maksa, saaks ainult Wismari oma maksta.

Mäksu
10.10.11, 21:25
ma see kuu ülekandega ei saa maksta, annan sula kolmap trennis

nikitheone
11.10.11, 03:43
sulas vastu ei võta imo, muru võib kinnitada. lase kasvõi sõbral maksta ja anna talle.

pastilaa
11.10.11, 06:59
kas esimeses postituses kuumakse suurus korrektne?

jozik
11.10.11, 09:12
Rääkides kokkuvõtvast peost, siis 16ndal nov sõidan ma Eestist minema, seega oleks hea kui teeks enne seda selle asja ära.

jalg juba paraneb

muruntau
11.10.11, 09:44
Kuumakse on €30, kõigil. Parandasin ka esimest posti.

Pumper
12.10.11, 09:26
Kahjuks pühapäev Amblas külma saanud ja nüüd haige, trenni ei tule 90% tn-ga.

inward
12.10.11, 16:23
Kui ei tule, äkki paned lühidalt kirja harjutused. Muidu me jälle mängime terve trenni, kui treenerit kohal pole :D

pastilaa
12.10.11, 16:28
Muidu me jälle mängime terve trenni, kui treenerit kohal pole :D

Minu meelest oleks see hooaja lõpetuseks/lõõgastuseks/vahelduseks igati hea - täna võiks olla venitused ja mäng ainult :P.

inward
12.10.11, 16:36
Nojah, iseenesest miks mitte. Hall on väike ja palli saab puutuda pidevalt, kui ka terve trenni lihtsalt mängime.

Karelkorm
12.10.11, 16:44
Pln trenni kellaaega. Sirvisin, mis ma sirvisin a ei suutnud jälle üles leida. Kerge haigus sees, a vajadus normaalseks hakata juba ammu. Mõned korrad tinistaks veel €5 eest ja novembrist hakkaks tihedamalt trenni külastama.

inward
12.10.11, 16:47
Oktoobris T ja K 20:45 Wismari sisehallis. Eesti koondise mängu tõttu jäi teisipäevane trenn ära, mis toimub see neljapäev Wismari kunstmuru väljakul kell 20:00.

https://www.facebook.com/FCPokkeriprod

veeretas
12.10.11, 16:49
täna peaks olema siis 20.45 @ wismari hall ja tegemistega saab ennast kursis hoida ka meie Facebook-i lehte külastades.

Pumper
12.10.11, 19:06
Oeh jõudsin hilja siia ja vist pole enam mõtet harjutusi kirjutada. Nagu ütlesin kuni uue aastani rõhk rohkem palliga harjutustel.

Homme loodan olla, kuigi väljas pole eriti hea vist kohe peale haigust liikuda (kui muidugi tervis taastub).

Mäksu
12.10.11, 22:31
jalg sinine ja paistes ka nüüd. vaikselt kõndida saab küll, sesuhtes põrguvalu pole enam, aga sirvisin mingit arsti lehte ja seal ütles, et võib hakata korduma (varem pole old) ja rasket koormust ei tohi anda 8-12 nädalat. varem jalgadega pole midagi olnud, küll aga ühes kooli mängus lendas üks 2 meetrine tolbakas niimodi selga, et käsi tuli liigesest välja ja nüüd ta käibki väljas kui liialt ruttu valesse asendisse läheb(ntx võrkpalliga ja kossuga). pmst kellegil on olnud siit raudselt sama jama hüppeliigesega ja kaua see taastumine reaalselt võtab, homme obv trenni ei saa tulla aga nädala pärast? või peab kauem ootama... ei viitsi küll et jalg ka samamoodi perse kukub nagu käsi siis double lombakas.


edit: naljakas on see, et just täna rääkisin sõbraga, et ma ei viitsigi sinna töötukassasse minna, mis mul seda haigekassat vaja ikka on, loodetavasti ei juhtu selle 11 kuuga midagi (obv mõtlesin sekundiks, et kuna ma nii ütlesin siis ka juhtub) ja nüüd ongi pauk käes, normaalne doomer on mul ikka.

The_Meer
13.10.11, 10:20
pead raudselt jalale puhkust andma vähemalt 1-2 nädalat . Sinna mustamäe traumapunkti võid ikka minna ,tehakse jalast pilt ning visiiditasu on vist vanas vääringus 50 eeku ka ilma haigekassata.

pastilaa
13.10.11, 10:30
edit: naljakas on see, et just täna rääkisin sõbraga, et ma ei viitsigi sinna töötukassasse minna, mis mul seda haigekassat vaja ikka on, loodetavasti ei juhtu selle 11 kuuga midagi (obv mõtlesin sekundiks, et kuna ma nii ütlesin siis ka juhtub) ja nüüd ongi pauk käes, normaalne doomer on mul ikka.

Doomeriks seda nimetada vast ei saa - pigem valusaks õppetunniks. Vutti mängides vähemalt endal pea iga aasta mõni vigastus, millega arsti pool vaja käia. Võid ka spordiarsti juurde minna. €25 peaks tavaline visiiditasu olema - googelda ja vali lähim koht.

fyte
13.10.11, 13:25
Mul varasemalt olnud ka hüppeliigese vigastusi, mitte küll nii hullult, et üldse käia ei saa, kuid nad möödusid üsna kiirelt.. Esimesed paar-kolm päeva oli hull, aga siis läks üsna kiiresti paremaks.

margus
13.10.11, 13:56
Mul seevastu loo mängus maandusin valesti ja hüppeliiges ragises.. paar päeva ei saanud kõndida ja kuu aega trenni ei teinud.. kuid ikkagi oli vähe valus teatud asendis..
Eks see oleneb, kui hullult välja väänasid.

PS! Räige jalka isu on :D

veeretas
13.10.11, 16:19
Mul jäi suht napilt kipsist puudu kui hüppeliiges läks. Traumapunktist sain ortoosi jalale ja öeldi, et ca 5 nädalat ei tohi sporti teha. Ise tulin tagasi vist kuskil nelja nädala pärast ( räige jalka isu oli :D), aga jalg siis veel päris korras polnud ja suht pikalt jätkus selline periood, et kui jalg palliga põrutada sai siis paar minti lonkasin ja siis sai jälle täiega panna.

Mäksu
13.10.11, 16:29
Polegi täna enam nii hull kui ma arvasin, et võib olla, kuid täna veel ringi kepslema ei hakka, annan jalale puhkust paar päeva ja eks vaatab kuidas järgmise nädala algul on.

Pumper
13.10.11, 16:42
Soovitan ortoosi jalale, kui hüppekast välja tuleb jalg. See aitab päris hästi, kasvõi moraalselt.

Täna siis trennis, välitrenn.

Afeen1989
13.10.11, 17:17
pead raudselt jalale puhkust andma vähemalt 1-2 nädalat . Sinna mustamäe traumapunkti võid ikka minna ,tehakse jalast pilt ning visiiditasu on vist vanas vääringus 50 eeku ka ilma haigekassata.

Mul ei ole Eesti haigekassat ja sel hetkel polnud vist üldse, mängisime jalkat ja murdsin varbaluu, läksin arsti juurde ,et kuule teeme pilti ma mõtlesin saan kindlustuse raha ( näpuluu eest sain 5000.-Eeku mingi 4a tagasi) küsisid kus töötan jne. ütlesin ,et Soomes siis hakkas jahuma ,et pildi tegemine maksab mitu sada krooni vist isegi tuhande krooni juures, selge teeme siis selle ära ,et ma just trennist tulin ja rahakotti pole kaasas ehk on võimalik saata arve.Vastus ,et ei ei nii ei saa me pole kindlad kas te raha ära maksate mõtlesin ,et Wtf ? Oleks ma turist kuskilt albaaniast ja jalaluu kati läheb siis esmaabi ei saagi ?:O
Peale selle olin nii närvis selle süsteemi peale, et sõjaväkke tahavad mind ,et Eestlane olen aga arsti abi ei anna.

muruntau
13.10.11, 18:02
Hei. Eesti-Iirimaa mängule on võimalik bronnida klubi kaudu pileteid. Saaks kõik kõrvuti ka tõenäoliselt. Kes oleks käpp? Otsatribüün €14/10, küljetribüün €16/12 euri. Soodustus kehtib 1988 ja varem ning 1950 ja hiljem sndinud isikutele. Kes tahab koos võistkonnaga tulla? Esmasp võib rabamiseks minna.

inward
13.10.11, 18:08
Hei. Eesti-Iirimaa mängule on võimalik bronnida klubi kaudu pileteid. Saaks kõik kõrvuti ka tõenäoliselt. Kes oleks käpp? Otsatribüün €14/10, küljetribüün €16/12 euri. Soodustus kehtib 1988 ja varem ning 1950 ja hiljem sndinud isikutele. Kes tahab koos võistkonnaga tulla? Esmasp võib rabamiseks minna.

Väga hea, kuskilt kuulsin, et klubidel see võimalus tõesti on. Siis peabki enam vähem kokku lööma inimesed ja mingi osa ära broneerima.

muruntau
13.10.11, 18:11
Unustasin mainida, et võistkond saab bronnida saab kuni esmasp kella 09.00.'ini, teeb siis nii, et huvilised peavad soovi avaldama hiljemalt pühap 18.00.

inward
13.10.11, 18:15
Okei. Aga, kuidas see maksmine sel juhul toimib ? Kas saame eraldi minna piletitele järgi või peab klubi, siis broneeritud piletite eest maksma ka ühe korraga (ilmselt see variant). Ja, kas teeme polli/tabeli/nimekirja, palju pileteid oleks vaja bronnida ? Sest kavatsen ka enda sõpradega koos minna, et huvilisi oleks ilmselt üksjagu.

veeretas
13.10.11, 18:16
Hei. Eesti-Iirimaa mängule on võimalik bronnida klubi kaudu pileteid. Saaks kõik kõrvuti ka tõenäoliselt. Kes oleks käpp? Otsatribüün €14/10, küljetribüün €16/12 euri. Soodustus kehtib 1988 ja varem ning 1950 ja hiljem sndinud isikutele. Kes tahab koos võistkonnaga tulla? Esmasp võib rabamiseks minna.
Mina!

Afeen1989
13.10.11, 18:42
Kas mitte jalkameeskonna liige ka saaks tulla ? Ehk siis mina ? või kehtib see ainult tiimi liikmetele ?

inward
13.10.11, 21:56
Ikka saab ma usun. Reaalselt võiks see tervele foorumile laieneda, kui soovi on. Lihtsalt peab 100% kindel bronn olema ja kiirelt ära ka maksma obv.

Afeen1989
13.10.11, 22:02
Selge ja saaks lausa 2 piletit ? :D eks siis tuleb kellegile homme ülekanne teha.

muruntau
13.10.11, 23:23
Piletitega on asjad nii: Kes tahab piletit meie kaudu osta, siis raha tuleb kanda meie MTÜ arvele, mille leiab selle teema esimesest postist, hiljemalt emaspäevaks kell 16.00. Siis teen makse ära. Hilineda ei tasu, sest ma enda raha eest ei hakka küll pileteid välja ostma, makske nii pea kui võimalik. Piletid tuleks kõik ühte sektorisse küllaltki kompaktselt, nt kahele reale, kümme kõrvuti vms, sõltuvalt huviliste arvust. Erisoovidega (tahad piletit fännisektorisse või kuhugi nurka vms) on nagu on, ise väga sebida ei viitsi ja meelde jätta, kellele kuhu. Teeks ühtse foorumi sektori kuhugi, tõenäoliselt küljele, kuhugi keskele. Kui kellelgi on paremaid ideid, andke teada.

Üldiselt soovitaks tegelikult osta meie kaudu, sest klubidel on eelisõigus piletitele ja kuna Eestis on +10k klubides mängivat jalgpallurit, siis võivad vabalt pooled piletid klubidega enne ära minna, kui avalik müük algab. Samuti võtavad paljud jalkat mängivate sõprade kaudu. Olen kuulnud juhtumeid, kus üks klubi on võtnud +50 piletit, samas kui klubis võib olla max 30 mängijat. Seekord on "veidi" erakordsem mäng ja arvatavasti kasutavad seda võimalust paljud. Esmaspäeval läheb igatahes rabamiseks, siin saab olla kindel.

Piletite kättesaamisega on selline lugu, et käin neil teisipäeval järel ja toon nad FC Pokkeriprode trenni. Ükshaaval ei viitsi ma kindlasti neid üle linna kätte tooma hakata, kes tahab piletit enne mängu kätte saada, peab meie trennist läbi hüppama. Kannan neid kaasas iga trenn, kuni on ära jaotatud. Trennide ajad on teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 20.45. kuni 22.15. Wismari hallis aadressil Wismari 15 A, pmst Wismari haigla kõrval, hall on kohe tänavalt näha.

Edit: Enda soovist piletit osta peab teada andma hiljemalt pühapäevaks kell 18.00. Sest pean jalkaliitu täpse arvu saatma esmaspäevaks enne 09.00. ja viimasele hetkele ei taha seda jätta. Andke siin teada ja tehke kanne ära, kui huvi on.

muruntau
14.10.11, 00:07
Ahjaa, selle maksmisega veel, et kuna meil MTÜ, siis peab olema küllaltki korrektne. Pange selgitusse: Iirimaa mängu pileti raha ja foorumi kasutajanimi, kui on.

inward
14.10.11, 09:04
Alustame siis piletinimekirja tegemist.

1. inward (12€)

nikitheone
14.10.11, 09:53
Alustame siis piletinimekirja tegemist.

1. inward (12€)
2. nikitheone +1(24€ total).

rahada saadan kui jõuan kodu

The_Meer
14.10.11, 10:13
Kyljetribyyn ja keskele oleks OK variant ka minu arvates

Marduk
14.10.11, 10:19
Hei! Olen Martin, see Muru sõber, kes ka trennides käib ja jalkat üritab mängida :)

Mulle palun 1 pilet 16€, raha kannan üle tänase päeva jooksul.

inward
14.10.11, 10:32
1. inward (12€, soodus)
2. nikitheone (24€, soodus)
3. Marduk (40€)
4...

Täidame korralikult siis, ja obv, et küljetribüünile ja keskele.

jozik
14.10.11, 10:54
kas need sooduspiletid allameetri meestele ja penskaritele ei ole?

nikitheone
14.10.11, 12:02
loe ka joss, soodus on 1988 või hiljem sündinutele. miks marduk maksab 40€?:P

The_Meer
14.10.11, 13:06
ta arvestas õlled ka kohe sisse:D

inward
14.10.11, 13:50
loe ka joss, soodus on 1988 või hiljem sündinutele. miks marduk maksab 40€?:P

....mybad ei vaadanud, et sa kaks piletit võtsid. :D

1. inward (12€, soodus) - makstud
2. nikitheone +8 (6x soodus, 3x täis. 120€ )
11. Marduk (16€)
12. Tanel U. (12€, soodus) - makstud
13. Kaarel T. (12€, soodus)
14. MrTnt (12€, soodus)
15. Kardpleier (12€, soodus) - makstud
16. Mario P. (12€, soodus)
17. Camu (16€)
19. Afeen +1 (24€, soodus)

kardpleier
14.10.11, 14:00
Iirimaa raha kantud koos kuumaksega.

jozik
14.10.11, 14:36
niki ära nüüd ärritu, aga ma tunnen nüüd ennast vanana =). Mulle pole siiani kohale jõudnud, et ma meie meeskonna raukade hulgas olen. Ikka pean kõiki enam vähem sama vanadeks.

Afeen1989
14.10.11, 18:55
Sooviks 2 soodus piletit , maksan esmaspäeval. Aga ehks oleks võimalik 3 sooduspilet veel saada :)

camu
14.10.11, 19:10
Võtaks ühe, Innu kõrvale. Täispilet.
Kannan homme üle.

nikitheone
14.10.11, 19:30
edit: ma võtan veel 4 soodust , 3 täiskasvanut.

nikitheone
15.10.11, 13:10
nii. maksin raha ära (148€, kahes osas maksin - 7 soodust, 4 täiskasvanut)

e: võtsin veel 2, ühe täiskavanu ja ühe sooduse, maksin ära ka €28

camu
15.10.11, 13:26
Tegin ülekande ära.

veeretas
16.10.11, 01:13
makstud

The_Meer
16.10.11, 09:12
Võtan ka yhe pileti,maksan õhtul ära

afro_siil
16.10.11, 11:57
72€ ehk siis 6 x 12€ pileteid palun.

(Henri ja Hardi trennist + sõbrad)

Karu
16.10.11, 12:28
Võtaks ka siis mõned piletid. Mina ise + 3 (3 täispiletit, 1 sooduspilet). Maksan täna ära.

Andriano
16.10.11, 13:13
kle mulle ka pilet 16€, teen õhtul ülekande

Max
16.10.11, 13:38
7 soodukat mulle(84€, 7xsoodus) - makstud

lenC
16.10.11, 16:38
lenC+1 küljetribüünile soodukaga

Spewmonkey
16.10.11, 16:50
6 soodukat, 1 täispilet. Raha kannan homme lõunal.

Küljetribüün obv.

inward
16.10.11, 18:06
Muruntau ise kontrollib pärast üle, kes maksnud on ja kes mitte.
Olin ise maal nv ja hetkeseisuga peaks see olema enamvähem lõplik nimekiri. Kontrollige palun üle, kas nimi ja valitud piletite arv ühtib ja on õige.

inward (12€, soodus) - makstud
nikitheone +10 (7x soodus, 4x täis. 148€ )
Marduk (16€)
Tanel U. (12€, soodus) - makstud
Kaarel T. (12€, soodus)
MrTnt (12€, soodus)
Kardpleier (12€, soodus) - makstud
Mario P. (12€, soodus)
Camu (16€)
Afeen +1 (24€, soodus)
veeretas (16€,täis)
the meer(16€, täis)
afrosiil +5 (6x soodus, 72€)
karu +3 (1x soodus, 3x täis, 60€)
andriaano (1x täis, 16€)
Max (7x soodus, 84€)
lenc +1 (2x soodus, 24€)
Spewymonkey (6x soodus, 1täis, 88€)
muruntau (1x täis, 16€)

Kokku 51 piletit: 37x sooduspiletit ja 14x täispiletit. 668€

inward
16.10.11, 22:40
Positiivset statistikat natukene.
Esimese hooaja kohta Tallinna klubide seas, publiku arvu poolest esimesel kohal platseeruda pole paha.

Eesti 4.liiga publikuarvud:Ida


1)Ambla Vallameeskond:
Kodustaadion:Ambla staadion
Kokku 629
Keskmine 57
Kõrgeim Ambla Vallameeskond-Levadia III 90
Väikseim Ambla Vallameeskond-Viimsi Igiliikur 20
2)SK Tapa (9 mängu)
Kodustaadion:Tapa staadion
Kokku 324
Keskmine 36
Kõrgeim SK Tapa-Twister 67
Väikseim SK Tapa- Levadia III 21
3)FC Kiiu (10 mängu)
Kodustaadion:Kuusalu staadion
Kokku 271
Keskmine 27
Kõrgeim FC Kiiu Kiiu-Ambla Vallameeskond 50 (Kalevi kunstmuru)
Väikseim FC Kiiu-FC Anži FC Kiiu-Levadia III 15



4)FC Pokkeriprod
Kodustaadion:Kalevi kunstmuru
Kokku 230
Keskmine 20
Kõrgeim FC Pokkeriprod-FC Levadia III 38
Väikseim FC Pokkeriprod-Ambla Vallameeskond 8
5)Tallinna Twister
Kodustaadion:Kalevi kunstmurustaadion
Kokku:199
Keskmine:18,9
Kõrgeim Tallinna Twister-Pokkeriprod 30 pv
Väikseim: Tallinna Twister-Viimsi Igiliikur 5 pv - Viimsi FC I
6)JK Suema Cargobus
Kodustaadion:Kalevi kunstmuru
Kokku 188
Keskmine 17
Kõrgeim JK Suema Cargobus-Pokkeriprod 28
Väikseim JK Suema Cargobus-Ambla Vallameeskond 8
7)Tallinna Piraaja II (10 mängu)
Kodustaadion:Sportland Arena
Kokku 163
Keskmine 16
KõrgeimTallinna Piraaja II-Pokkeriprod 26
Väikseim Tallinna Piraaja II-Twister 7
8)Tallinna Kalev Juunior (9 mängu)
Kodustaadion:Kalevi staadioni kunstmuru
Kokku 128
Keskmine 14
Kõrgeim Tallinna Kalev Juunior-Ambla Vallameeskond 32
Väikseim Tallinna Kalev Juunior-JK Loo 2 pv
9)JK Loo: (9 mängu)
Kodustaadion:Loo kunstmuruväljak
Kokku:125
Keskmine:13,8
Kõrgeim: JK Loo-FC Kiiu 25 pv
Väikseim: JK Loo-Tallinna Twister 2 pv
10)Tallinna Levadia III (10 mängu)
Kodustaadion:Maarjamäe kunstmuru
Kokku 133
Keskmine 13,3
Kõrgeim Tallinna Levadia III-FC Pokkeriprod ja Levadia III-FC Kiiu 20
Väikseim Tallinna Levadia III-FC Anži 7 pv






11)Tallinna FC Anži (10 mängu)
Kodustaadion:Lasnamäe kunstmuru
Kokku 110
Keskmine 11
Kõrgeim Tallinna FC Anži-Levadia III 16
Väikseim FC Anži-Tallinna Kalev Juunior 4
12)Viimsi Igiliikur
Kodustaadion:Maarjamäe kunstmuru
Kokku 109
Keskmine 9,9
Kõrgeim Viimsi Igiliikur-Tallinna Twister 20
Väikseim Viimsi Igiliikur-Anži Viimsi Igiliikur-Pokkeriprod 3 pv

4.Liiga Ida
Kokku:2609
Keskmiselt:21,3
Kõrgeim: Ambla Vallameeskond-Levadia III 90
Väikseim: Väikseim: JK Loo-Tallinna Twister 2 pv
Väikseim Tallinna Kalev Juunior-JK Loo 2 pv

salamadner
17.10.11, 01:11
1 soodukas, 1 täispilet. Ülekanne tehtud.

muruntau
17.10.11, 02:07
Nonii, kiri on saadetud ja nimekiri on lukus, kokku 53 piletit. Päris soliidne arv. Kandke siis raha üle, kes veel pole teinud seda, teisip maksan ära.

Tänud kõigile FC Pokkeriprodele annetamise eest

on küll mõttetu ja kulunud nali, aga pidi tegema

Postiljon
17.10.11, 05:40
Ise sain Jalgpalli haigla bronni ning saladuskatte all pidi fänni sektoris ainult ääred olema vabad veel :D.

The_Meer
17.10.11, 08:59
selleks ajaks kui piletid myyki tulevad on need juba otsas:D

rasmer
17.10.11, 09:26
selleks ajaks kui piletid myyki tulevad on need juba otsas:D

Nii oligi. 90% oli kindlalt müüdud.

Spewmonkey
17.10.11, 10:24
Makstud.

pastilaa
17.10.11, 10:30
muruntau (1x täis, 16€)


Selline trahvisüsteem liigamängudel oleks täitsa OK. Nõus.

nikitheone
17.10.11, 10:36
LOL kui hea

Svenza
17.10.11, 15:53
Kus mu idioodi silmad varem olid.... AAAAAAAAAAAAargggghhhhh. Hui tulin ju selle peale, et sekundiga kõik ära võetakse. Igatahes mina ja Mäsa tahaks ka kahte täispiletit. Kui kellegil jääb üle või ei saa ise tulla, ma ostaks ära.

Tarmonator
17.10.11, 17:31
Kus mu idioodi silmad varem olid.... AAAAAAAAAAAAargggghhhhh. Hui tulin ju selle peale, et sekundiga kõik ära võetakse. Igatahes mina ja Mäsa tahaks ka kahte täispiletit. Kui kellegil jääb üle või ei saa ise tulla, ma ostaks ära.

Ega muud varianti pole, Mäsa löögu oma rahakotirauad lahti.
http://sport.postimees.ee/600538/spekulandid-kusivad-eesti-iirimaa-piletite-eest-hingehinda/

Afeen1989
17.10.11, 17:43
Nii ,et hetel pole enam hilja kanda, jõudsin just töölt ja raha saabus päeva peale ei jõudnud hommikul kanda.Ma kandsin 3 sooduspileti raha 36 €, ära. Aga tundub ,et 1 sõber hüppas alt seega mul 1 vaba sooduspilet :)

Max
17.10.11, 18:11
Nii ,et hetel pole enam hilja kanda, jõudsin just töölt ja raha saabus päeva peale ei jõudnud hommikul kanda.Ma kandsin 3 sooduspileti raha 36 €, ära. Aga tundub ,et 1 sõber hüppas alt seega mul 1 vaba sooduspilet :)

Lõplikus nimekirjas nime taga on 2 piletit sul; uuri üle kas 2 või 3 et ei tekitaks segadust!

Afeen1989
17.10.11, 18:24
aga ees oli ju pluss 1 ? tundub ,et siis kandsin 12 € rohkem kui saan 2 piletit :D Ehk saab tagasi selle või läks annetuseks :D

muruntau
17.10.11, 18:47
Ma pole seni jalkaliidust saanud kinnitust, et meie bronn läbi läks. Samas neil oli täna ikka päris tihe tööpäev, 150 või rohkem klubi tellis samamoodi pileteid ja kirja täna oodata olekski vist liiga optimistlik olnud. Meie poolt on igatahes kõik korras ja homme esimese asjana helistan jalkaliitu.

Samas, praegu tundub, et me oleme siin piletite kookkulöömisel midagi puusse pannud, võimalik, et tellisime ühe pileti vähem, kui soovitud. Kokku sai tellitud 53 piletit, aga selle numbri võtsin Inwardi postist + salamadneri piletid. Tundub, et esialgsesse nimekirja jäi vist viga sisse. Afeen editis enda posti 1h hiljem ja tellis kokku 3 piletit, aga nimekirjas oli afeen +1. Kiirelt üle kontrollides rohkem selliseid vigu ei täheldanud, aga ei välista, et neid veel on. Vabandan võimalike ebamugavuste pärast. Vaadake igatahes üle, kas teie tellitud piletite arv kattub nimekirjas oleva arvuga. Kindlasti leiame mingi mooduse lahendada võimaliku jama.

Svenza
17.10.11, 19:17
Kui need 1000 lisapiletit müüki tulevad, äkki küsid nende kohta ka üle, kas neid oleks võimalik klubi kaudu soetada? Ma peksan praegu klaveriga vastu pead endale ja kirun maapõhja , et õigel ajal ei reageerinud.

difender
17.10.11, 19:49
Kui need 1000 lisapiletit müüki tulevad, äkki küsid nende kohta ka üle, kas neid oleks võimalik klubi kaudu soetada? Ma peksan praegu klaveriga vastu pead endale ja kirun maapõhja , et õigel ajal ei reageerinud.

Minu andmetel on need 1000 piletid ka välja müüdud.
Ise jäin samuti molutama ja nüüd peab lootma,et saaks pileti kuskilt mujalt kätte.

Postiljon
18.10.11, 00:20
Kui kellegil on müüa piletit siis võtaks, kuna jäin ka Jalgpallihaigla bronniga hiljaks. Siin eluaeg mängudel käinud ja nüüd jäta selline suur mäng vahele oleks väär. Ostaks 30€ max pileti.

muruntau
18.10.11, 14:32
Täna veel pileteid ei saa. Helistasin jalkaliitu mõni aeg tagasi, nad rääkisid midagi sellist, et vbla peavad meie piletite arvu vähendama, kuna nad olid lasknud liiga palju bronnida. Ütlesin muidugi, et teie oma p..k, oleksite pidanud vähem pileteid käsimüüki laskma, me tahame oma pileteid (tibi jäi selle peale ainult kokutama). Ta pidi arve saatma, aga pole saatnud. Loodetavasti veel tuleb kiirelt, aga ei usu, et jõuaksin enne EJL'i kinni panemist läbi käia enam.

nikitheone
18.10.11, 14:44
t*rapead

Max
18.10.11, 16:59
Jalkaliit arvab tõesti et kui nüüd osadelt piletid ära võtta ja teistele anda kes kiruvad end et jäid ilma ja hiljaks et siis asi laheneb. Aga mis teevad need kellelt piletid võetakse. Ei tõota küll midagi head siit.

Afeen1989
18.10.11, 18:43
Ohh jumal küll, rääkinud siis sellest ennem, muidu ju oleks oodanud järjekorras seda piletit või ostnud netist. Ja kas nad siis tõesti ei osanud ennem seda õelda kui palju näiteks võib inimese kohta olla või mis iganes, sellepärast ma ennemalt siin foorumiski küsisin ,et palju inimene võib osta. Ja meist keegi ei tee seda mingi kuradi raha teenimise pärast.

muruntau
18.10.11, 18:54
Afeen, keegi ei ole kahtlustanudki raha teenimist. Jalkaliit ei andnud enne mingit infot selle kohta, et oleks mingi maks limiit võistkonna kohta piletite suhtes, see on praegu totaalne nende kala. Samas usun, et saame ikka 100% ligidale enda piletid kätte. Ja sry, et ei kontrollinud ise põhjalikult nimekirja üle.

Afeen1989
18.10.11, 20:03
Ei ole hullu mul oleks nagunii see üks ju üle jäänud :) Aga mida nad siis nüüd jahuvad ise tahtsid pileteid ennem müüa klubidele ,et ei tekiks musta turgu ja nüüd siis leiavad ,et kuidagi peavad käkerdama ? Aga iseenesest hea märk ,et inimestel nii suur pileti huvi äkki hakkavad inimesed tihedamalt käimas omasi toetamas ka nendel mängudel mis pole nii tähtsad :P Aga ma usun ka ,et saame kätte piletid, sest muidu ju oleks natuke ebaaus.

muruntau
18.10.11, 22:49
Neil ei olnud see piletite eelmüük eriti hästi läbi mõeldud, eelnev bronnimine oleks pidanud lõppema vähemalt tööpäev varem, et bronnid saaks kokku lugeda. Tundub, et nad ei arvestanud, et bronnitakse nii palju ja siis ei lugenud kokku ka. Arvatavasti paljud klubid saatsid soovi alles pühapäeval, nagu meiegi, tähtaeg oli 09.00. esmasp hommik ja müük läks lahti kell 10.00. obv ei jüua selle ajaga kõike kokku lugeda. Nagu spewmonkey ütles, et kui puudu jääb, siis ei tehta loodetavasti nii, et umbes meistriliiga omad saavad kõik soovitu ja IV liiga omadelt võetakse kõige rohkem ära vms. See oleks haige.

Muidu, täna kaotasime enda adi mängupalli, €80'nene. Kogu trenniga otsisime kakskümmend minutit kõik võsad läbi, aga lihtsalt ei leidnud. tagasi tulime kõik takjastena, veeretas oli nagu tõsine karupoeg puhh :D

fyte
18.10.11, 22:54
Veeretase outfit oli suht solid, jah :'D

// Veeretas ongi pmtl eesti mõistes peaaegu Isildur ;D

muruntau
18.10.11, 23:17
Sellest oleks pidanud pilti tegema :D

Pärast ütlesin talle ka, et oleks lihtsam riided ära visata ja uued osta :D nagu Isildur

Max
18.10.11, 23:34
Muru proovi omme jalkaliitu peedistada. Mudu nad venitavad niikaua et neljap väidavad et me pole välja ostnud pileteid ja ongi asi aiataga. Ei imestaks kui nii hakatakse huiama. Aga loodetavasti ikkagi on seal mõistlikud inimesed ja ei hakata vett peale tõmbama.

Ise ma trennist eemal, kubemelihas või midagi ikka väga valus kui palli lüüa. Annan pikema puhkuse. Lisaks 2 jalga 2 auku tallaall :D Käin nagu part :D

muruntau
19.10.11, 15:11
Saame kõik 53 piletit! Aga otsatribüünile. EJL'ist ei osatud öelda, kummale otsale ja kuhu. ootan arvet, plekin ära ja loodetavasti jõuan täna ka järel käia. Nüüd tuleb mängu see hinnavahe, otsatribüüni piletid on kõik €2 odavamad. Sry, ma olen nii palju enda aega selle asja peale raisanud, ise ei viitsi küll kõikidele tagasi kandma hakata. Kes soovib enda €2 tagasi saada, siis äkki niki viitsib sellega tegeleda. Soovitaks obv jätta meie klubile tänutäheks annetuseks, ise jätan.

Küljetribüünile said piletid need klubid, kes saatsid enda soovid varem, arvestati meili saabumise aega. Ma saatsin pühapäeva öösel tõenäoliselt viimaste seas.

jozik
19.10.11, 15:23
otsa tribüüne on kaks. Üks, ilma katuseta, on iiri fännidele, ja teine, ilusa katusega, on eesti fännidele. Kuna selle otsatribüüni alumine korrus on tavaliselt Jalgpallihaigla pärusmaa, siis suure tõenäosusega, on minek teisele korrusele.

nikitheone
19.10.11, 15:27
kes tahab raha tagasi saada, andke järgmiseks teisipäevaks teada. järgmine kolmap kannan tagasi (obv kui sama pank, muidu teenustasu maha ;P)

inward
19.10.11, 15:31
Isegi, kui mõni kavatseb loobuda piltetitest. Siis kindlasti on soovijaid, kes üldse piletist ilma jäid. Ehk, siis maksa ära jah ja saame kätte oma piletid :)

muruntau
19.10.11, 16:22
Täna taas ei suutnud jalkaliit ikkagi arvet saata. wp. Mõlemal korral olen lõpus öelnud, et saatke siis ikka arve, onju, saaks ära maksta. Eks homme tüütan neid jälle.

Järgmine kord kui saab pileteid tellida, siis sry, mina seda enam ei tee. Liiga palju ajunussi nendega suhtlemisel + meeletu ajakulu + seleta igaühele, mis toimub. Elu on ikka palju kuradi lihtsam, kui olla samas situatsioonis lihtsa piletiostja situatsioonis: jou ****, kus mu pilet on, köhi kaks euri. (ei olnud vihje kellelegi konkreetsele, lihtsalt elan välja end selle jama peale :D)

inward
19.10.11, 16:37
Arusaadav, aga kuna sa nii lahkesti võimalust pakkusid, pidi ju võimalusest kinni haarama ja ennast sellest asjaajamisest säästma :D

salamadner
19.10.11, 16:50
Jou ****, kus mu piletid on? [Köhin 2 euri, aga miks???, anyway teen seda]

muruntau
19.10.11, 17:01
Jou ****, kus mu piletid on? [Köhin 2 euri, aga miks???, anyway teen seda]

trolli vähem, ****!

inward
19.10.11, 17:16
inward (12€, soodus)
nikitheone +10 (7x soodus, 4x täis. 148€ )
Marduk (16€)
Tanel U. (12€, soodus)
Kaarel T. (12€, soodus)
MrTnt (12€, soodus)
Kardpleier (12€, soodus)
Mario P. (12€, soodus)
Camu (16€)
Afeen +1 (24€, soodus)
veeretas (16€,täis)
the meer(16€, täis)
afrosiil +5 (6x soodus, 72€)
karu +3 (1x soodus, 3x täis, 60€)
andriaano (1x täis, 16€)
Max (7x soodus, 84€)
lenc +1 (2x soodus, 24€)
Spewymonkey (6x soodus, 1täis, 88€)
muruntau (1x täis, 16€)

Niki kontrolli nimekirja järgi igaks jaoks, kas keegi on jätnud veel maksmata.

nikitheone
19.10.11, 17:18
homme kontrollin, tänase päeva jooksul avaldage soovi kes tahab 2€ tagasi saada. kes ei avalda, ootab järgmise nädala kolmapäevani ja pärast seda enam ei saa :')

muruntau
19.10.11, 17:23
Võtan endale foorumist nädala bänni. Juba enne liigahooaja lõppu tahtsin väikest puhkust jalkaasjade ajamisest, aga nüüd on võistkond jälle liiga palju aega neelama hakanud.

Piletitega on nii, et toon need homme ära, viin teisipäeval trenni, annan karu või kellegi tihedalt käiva kätte ja kätte saab trennist. trennide ajad on teema pealkirjas.

Joss ajab hooaja lõpupeo asju, kui kellelgi on ettepanekuid või küsimusi selle suhtes, võiks temaga ühendust võtta. Niki ajab rahaasju. Kui keegi tahab võistkonnaga mõnele turniirile minna, siis meie finantsseis seda ei võimalda hetkel, peate ise klappima ja orgunnima. Makske ilusti kuumakseid ja kõik on bueno. Novembrist on meil üks trenn wismaris teisip hallis samal ajal ja alates teisest nädalast männikul millalgi pühapäeval. Veeretas täpsustab seda.

Ärge minuga kuu aega võitkonnast rääkige :D käin trennis edasi ikka obv.

nikitheone
19.10.11, 18:01
rofl ok muru

rahaasjadest: pumper kirjutab trennis käijad üles, ma kontrollin alates jaanuarist kõik maksed üle. just sayin'

Afeen1989
19.10.11, 18:16
Aga muru mis sa sellest arvad ma kandsin 3 pileti raha, aga saan kaks siis see teeb 12€pluss 4€ veel nendelt 2 piletilt, ehk oleks võimalik selle raha jätta sinna kontole ja kui ma mingi aeg aega saan ja trenni tulla siis nagu mul 3 korra ettemaks ? :P

afro_siil
19.10.11, 22:37
inward (12€, soodus) - makstud
nikitheone +10 (7x soodus, 4x täis. 148€ )
Marduk (16€)
Tanel U. (12€, soodus) - makstud
Kaarel T. (12€, soodus)
MrTnt (12€, soodus)
Kardpleier (12€, soodus) - makstud
Mario P. (12€, soodus)
Camu (16€)
Afeen +1 (24€, soodus)
veeretas (16€,täis)
the meer(16€, täis)
afrosiil +5 (6x soodus, 72€) - makstud
karu +3 (1x soodus, 3x täis, 60€)
andriaano (1x täis, 16€)
Max (7x soodus, 84€)
lenc +1 (2x soodus, 24€)
Spewymonkey (6x soodus, 1täis, 88€)
muruntau (1x täis, 16€)




Ehk siis afro_siili osa on makstud.

inward
19.10.11, 22:41
Jajah usun, et enamusel kui mitte kõigil makstud. See algne paar "makstud" jäi algnimekirja sinna kogemata.

Postiljon
20.10.11, 01:16
kas novembrist alates 1 või 2 korda nädalas trenn :O?

fyte
20.10.11, 01:38
2 ikka obv ;D

margus
20.10.11, 10:10
Väga mõnus trenn oli :D - siiamaani nägu naerul..

nikitheone
20.10.11, 10:35
tra vaatasin praegu maksete ajalugu alates selles aasta aprillist, kui tegime mtü. pilt on ikka väga kurb.
Ei hakka siin avalikult kedagi süüdistama, aga nii mõnigi mees on maksmata jätnud. Septembris maksis 15 inimest! Oktoobri on ära maksnud 12 inimest! Mida vi**u?

PS! Ei lugenud siia mingeid 5€ kandeid + neid kes sulas maksid. Alates novembris enam sulas ei maksa, makske ära 10. kuupäevaks ning selgitusse pange ees-ja perekonnanimi (kui ei ole sama konto) ning KUU. kellel maksavad naised ja pannakse aint mingi eesnimi. kammoon simmod!

Õhtul kannan 2€ tagasi kes tahab. Kes hiljem tahab, andku mulle pm teel teada kolmapäevaks.

e:€30 on kuutasu ja väga ei huvita, kui oled ühe trenni haige vms.

pastilaa
20.10.11, 12:45
Ei hakka siin avalikult kedagi süüdistama, aga nii mõnigi mees on maksmata jätnud. Septembris maksis 15 inimest! Oktoobri on ära maksnud 12 inimest! Mida vi**u?

Minu seisukoht oleks - pane ikka avalikult - sul hetkel ülevaade olemas. Motiveeriks kiirelt kõiki ära plekkima! Enda teada olen kõik korrad maksnud, aga võimalik et millalgi kuidagi ununenud. Maksaks kohe ära, kui peaks midagi puudu olema ja usun et enamus teeks seda. Väga hea, et raamatupidamise korda saab. Wp!

jozik
20.10.11, 12:52
Niki ära nüüd liiga õudsaks ka mine. Ropendada ei tohi väljakul ( selle eest saab ka kollaseid ), siis oleks vaja juba platsi kõrval harjutada natukene ilusamini rääkima. Sulaga maksmine võiks minu arvates ikkagi toimida, aga siis ka 30 eurtsi kaupa! muidu kogu aeg nuuma neid panku ( ennetades niki pahameelt, siis meie meeskonnas on ka vanureid, kes peavad pangaülekannete eest maksma, aga samas ei ole me piisavalt vanad, et panga silmis olla penskarid, et jällegi saaks tasuta makseid ). Võlgalstesse tuleb suhtuda karmilt aga mitte üleolevalt. Mul suht sama küsimus mis pastilaalgi, vanad mehed nagu me oleme, kipume asju unustama.

Ahhjaa üks põhimõttelne asi veel, mina küll ei maksa 10ndaks kuupäevaks ära. Kohe põhimõtteliselt ei maksa. 12ndal on mul palga päev, siis teen ülekande.

nikitheone
20.10.11, 13:07
sorri, võib-olla tuli veits emotsionaalne. aga ei oodanud sellist jama küll, et nii vähesed maksavad.
kui on nii, et palgapäev on 12, siis on ok. ma lihtsalt arvestasin, et enamustel on palgapäev kümnendaks olnud. võime nihutada piiri ka 15ndani, aga siin peaks muru mainima, mis päeval tavaliselt arved tulevad.

nikitheone
21.10.11, 08:09
nii, spew annetas oma 2€ meile. kui keegi tahab tagasi saada, andke kolmapäevaks teada

nikitheone
21.10.11, 08:21
Pumper, saada mulle trenniskäijate nimekiri palun, siis saab vaadata kes on oktoobri maksmata jätnud.

PS! Kelle eest maksab Sirje J. ?

Lauri, kas Tõnu pole maksnud ühegi trenni eest?

Mario, sinu viimane makse oli juunis?

Igastahes inimesed, kes on septembris maksnud ja oktoobris pole (andke teada, kes polegi käinud/enam ei käi jms):
Kait E.
Magnus G.
Sirje J. (?)
Martin T.
Lauri H.
Indrek V.
Magnus S.


e: 12 makstud + kui need ülevalpool nimetatud on kõik trennis käinud (8) teeb see kokku = 20.

difender
21.10.11, 08:39
Pumper, saada mulle trenniskäijate nimekiri palun, siis saab vaadata kes on oktoobri maksmata jätnud.

PS! Kelle eest maksab Sirje J. ?

Lauri, kas Tõnu pole maksnud ühegi trenni eest?

Mario, sinu viimane makse oli juunis?

Igastahes inimesed, kes on septembris maksnud ja oktoobris pole (andke teada, kes polegi käinud/enam ei käi jms):
Kait E.
Magnus G.
Sirje J. (?)
Martin T.
Lauri H.
Indrek V.
Magnus S.
Rando S. (3. okt on kanne tehtud, aga arvan, et see on septembri eest, sest septembris pole?)

e: 12 makstud + kui need ülevalpool nimetatud on kõik trennis käinud (8) teeb see kokku = 20.
Tere,Rando olen.
Ma tahtsin küsida,et enda mälu järgi ma maksin mingid rahad augusti lõpus MTÜ arvele kohe peale seda kui olin trenniga liitunud augusti lõpus.Või see läks augusti eest tasumisele?

nikitheone
21.10.11, 08:51
Tere Rando,
Ei siis on kõik ok. Ma ei teadnud peat kuna sa liitusid. Võtan su nime maha

inward
21.10.11, 08:54
Tõnu pole okt. käinud trennis (ta jätab ka 2euri arvele, nagu ka Tanel). Ise kannan järgmine nädal, tõsi kaks viimast kuud olen hilinenud maksetega, aga nahhaalselt maksmata ei kavatse jätta.

e: Ok, teen seda.

nikitheone
21.10.11, 09:03
Ainukene makse Tõnu nimelt on tulnud juulis, võiksid taga ühendust võtta Lauri.
Rando - sul on maksmata varustus - 30€.

edit: ja uued inimesed, meil on liitumistasu 10€ ka

difender
21.10.11, 09:07
Ainukene makse Tõnu nimelt on tulnud juulis, võiksid taga ühendust võtta Lauri.
Rando - sul on maksmata varustus - 30€.

edit: ja uued inimesed, meil on liitumistasu 10€ ka
Varustuse eest maksin sulas Muruntau kätte.

nikitheone
21.10.11, 09:14
ok ty

nikitheone
21.10.11, 09:27
Niih, sain siis pumperilt nimekirja kätte (19 ja 20 okt). Loodan et midagi valesti ei läinud, andke teada kui midagi on mööda.

Oktoobris pole maksnud lisaks eelnevatele veel:
Martin U. - uus liige, tuli poole pealt seega 15€ + liitumistasu 10€
Hardi H.
Taavi (Karu sõber)
Markus K.
Silver
Martin T. (muru sõber)
Mairo - ka sept eest maksmata
Mirko - ka sept eest maksmata!
Lauri (Taavi sõber)

Afeen1989
21.10.11, 09:56
Aga muru mis sa sellest arvad ma kandsin 3 pileti raha, aga saan kaks siis see teeb 12€pluss 4€ veel nendelt 2 piletilt, ehk oleks võimalik selle raha jätta sinna kontole ja kui ma mingi aeg aega saan ja trenni tulla siis nagu mul 3 korra ettemaks ? :P
enyone ??? sobiks nii ???

The_Meer
21.10.11, 09:58
Ma olin päris pikalt vigastatud,ma ei ole päris kindel selles, et ma yldse septembris trennigi jõudsin ja btw ma päris täpselt pole nende maksmissysteemidega kursis.
Nyyd siis 30 euri kuu ,olenemata sellest palju trenni jõuad? Ja mingi tähtaeg ka igakuiselt?

nikitheone
21.10.11, 10:20
mul pole ka nimekirja, kes septembris käisid ja kes mitte, ise ka väga ei jõudnud.
nüüd 30 euri kuu ja makstakse kuu ette ehk ise tead palju käid. Tähtaeg võiks ikkagi olla 10 kuupäev (va need, kel palgapäev tõesti 12 vms), aga seda peaks muru kinnitama - mis kuupäeval tulevad arved.

nikitheone
21.10.11, 10:21
enyone ??? sobiks nii ???

muru vastab, kui bänn lõppeb. pakun, et maksa veel 14€ ja saad terve kuu käia, mitte 3x

Afeen1989
21.10.11, 11:03
No hetkel selline seis kus mul poleks võimalik tere kuu käia, no saan aru ,et sellised üksiküritajad ajavad kõik sassi aga kuna ma elan Helsingi/Paide siis suht keeruline käia aga tahaks vahel teie trennis käia.

pastilaa
21.10.11, 11:32
No hetkel selline seis kus mul poleks võimalik tere kuu käia, no saan aru ,et sellised üksiküritajad ajavad kõik sassi aga kuna ma elan Helsingi/Paide siis suht keeruline käia aga tahaks vahel teie trennis käia.

See on minu arvamus, aga trennides juba niipalju käijaid, et ühekorra makseid lihtsalt ei ole mõtet võtta. Kui ei taha/saa plekkida €30 kuus mingitel põhjustel, siis pole parata lihtsalt. Ma see kuu 2x ainult trenni jõudnud ja ei näe selles probleemi.

The_Meer
21.10.11, 12:46
Minu meelest on vendi juba sitaks. Sellega seoses oleks kõige lihtsam teha excelis mingi tabel igakuiselt,kus on kõikide meeste nimed kirjas ning teine rida jookseb kõrvale ,kus on antud selle kuu kuupäevad millal trenn on ja enne trenni algust võtab see 2 minutit ,kui mingisse lahtrisse x ära panna

nikitheone
21.10.11, 12:51
Võib, aga milleks?

Postiljon
22.10.11, 06:02
Kas Markus K. ehk postiljonilt pole veel laekunud 30€?
10€ liitumistasu siiski veel maksmata.

Lisaks tahtsin teada, kui ostan väravavahi särgi kalliks see numbri ja nime peale panemine maksab?

jozik
22.10.11, 08:23
Noooh, osadel väravavahi särkidel on juba number peal. Nime kirjutamine maksab miskit ja samuti ka logod. Seda peab uurima. Ära kohe poodi torma ostma. Adidase produktidest valides või ka Uhlspordi juurest valides saab soodukaid läbi meeskonna liikmete. Seega mõle välja mida tahad ja küsi foorumist üle.

nikitheone
22.10.11, 09:19
postiljoni eest on makstud, aga minu arust mingilt teiselt kontolt, ei teadnud et tegu sama inimesega.

Postiljon
22.10.11, 17:10
postiljoni eest on makstud, aga minu arust mingilt teiselt kontolt, ei teadnud et tegu sama inimesega.

Jah Doris K. kandis edaspidi tuleb minu nime alt

afro_siil
22.10.11, 19:51
Kas 10€ liitumistasu võib sulas ka maksta?

nikitheone
22.10.11, 22:41
muru peab kinnitama, aga minu teada ei ole me tellinud pangakaarti ehk siis me ei saa seda raha kuidagi arvele. või noh, ma panen enda arvele ja siis kannan enda arvelt ehk väga ei tahaks sellega jamada.

afro_siil
23.10.11, 11:18
Olgu. Põhjuseks see, et internetikonto on mul blokeeritud, mispärast ei saa ülekandeid teha.. Või äkki saab kuidagi muud moodi ka? Ma pole pangandusega väga sina peal :P

Spewmonkey
23.10.11, 11:54
Olgu. Põhjuseks see, et internetikonto on mul blokeeritud, mispärast ei saa ülekandeid teha.. Või äkki saab kuidagi muud moodi ka? Ma pole pangandusega väga sina peal :P

Panka saad minna ja sularahas lasta ülekande teha, pole kindel samas palju teenustasu on.

nikitheone
24.10.11, 17:29
lase sõbral/sugulastel kanda vms, las paneb selgitusse foorumi ja pärisnime

jozik
24.10.11, 21:15
Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.

pastilaa
24.10.11, 22:26
Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.

Väike mõte - äkki hoopis 2 nov peale trenni kuskil saun kinni panna vms. Niikuinii see õhtu trenniga arvestatud ja jalgpalli tähe all.

muruntau
24.10.11, 22:37
Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

Homme toon piletid trenni!

nikitheone
24.10.11, 23:39
5 nov oleks parem kui 4 nov for me

difender
25.10.11, 08:24
Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

Homme toon piletid trenni!

Tere,Rando olen.
Ma tulin PP trenni augusti lõpus ja siis maksin kohe liitumistasu ära ja septembri kuu kuutasu sealhulgas ja varustuse eest maksin sulle ka septembris sulas.

Pumper
25.10.11, 08:56
4. nov vist sobib paremini.

The_Meer
25.10.11, 10:07
5 nov ei sobi mitte kuidagi

muruntau
25.10.11, 10:10
Piletid käes. Meil on kohad 722-738 ridadel 13-15, 3 kohta ka 12. real. 1. trepp, C16 (mida iganes see tähendab). Mõningaid probleeme võib tekitada see, et kõik täispiletid on 13. real, soodukad on kõik ülemised kaks rida, paar tükki 13. ja paar 12. Loodetavasti tulevad need, kes erinevast hinnaklassist pileteid tellisid varem kohale, et saaksid kokku klappida endale sobiva pundi. Koha peal võib ka vahetust teha vist.

Btw, kas need kohad on fännisektoris?

Joss, pane kinni mingi koht juba, vähem kui 2 nädalat on aega. Niikuinii kõigile ei sobi.

muruntau
25.10.11, 10:17
Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.

margus
25.10.11, 11:15
Mulle sobivad mõlemad kuupäevad :D

jozik
25.10.11, 11:24
Müür ära korralda. Alles sa kurtsid, et tahad korraldamisest puhata, aga ikka ei suuda sa eemale hoida. Sa oled ikka tõeline eestlane, kas on maa külm või on kärss kärnas. Seega Müür ära muretse vaid tule kohale ja võta raha kaasa =)

difender
25.10.11, 13:24
Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.

Olen küll täiesti endas kindel,et mõlemad on makstud ära.Selle varustuse raha ma andsin ühel korra peale trenni ära sulle.Ja liitumistasu maksin koos septembri kuutasuga pangaülekandega PP MTÜ arvele.

difender
25.10.11, 13:32
C16 sektor asub jalgpallihaigla kohal.Soovitan ennast soojalt riidesse panna kuna seal kus teie istute puhub põhimõtteliselt tuul pähe koguaeg.

http://jalgpall.ee/docs/a%20le%20coq%20arena%20plaan.pdf

Pumper
25.10.11, 21:51
Täitsa jama selle saaliga kui selline vee kogunemine sinna tagumise seina juurde toimub. Ise kukkusin lambist selili ja mõned teised ka, väga ohtlik ikka.
Nagu aru saan siis sellele saalile meil alternatiivid puuduvad või on liiga kallid, aga Muru mina kaupleks vaikselt trenniraha väiksemaks, kuna me juba teist aastat järjest nendega seotud ja pidevalt on mingid jamad, ma saan aru kui trennis oliks 8-10 meest ei häiriks see vesi, aga meil 15-20 ja siis ikka ei taha selle veega sinna ära mahtuda.

Max
25.10.11, 22:22
Peab ära mainima et päris efektiivne kukkumine oli :D Liigamängus oleks vastasele kindel punane sellise lennueest :D

fyte
26.10.11, 00:00
+1 Pumperile - sellise pasa puhul peab kindlasti midagi ette võtma. Ise kahjuks kuigi hästi ei valda vene keelt, aga keegi võiks selle kätte võtta.
Tänase trenni lõpus küsisin selle vanamehe käest, et "kogda etot zal normalnõi", siis vastas, et sel nädalal. Eks näis :D

jozik
26.10.11, 11:20
Minu eesmärk ei ole niivõrd seda kuupäeva paika panna, kui just teada saada palju mehi on tulemas. Siis teaks kui suurt sauna kinni panna. Niru on 20kesi istuda saunas mis on mõeldud 10 nele ja maru kulukaks läheb 10 mehega 20 inimese sauna kinni taguda. Ma loodan rohket osavõttu ja kui siin palju soovijaid oma tulekusty teada ei anna, siis panen väiksema sauna kinni ja sisse laseme eelisjärjekorras need kes andsid teada et on tulemas.

nikitheone
26.10.11, 12:05
pump neile kes tahavad oma 2€ tagasi saada. ise jätsin ka 24€ ;P.

muruntau
26.10.11, 13:15
Minu eesmärk ei ole niivõrd seda kuupäeva paika panna, kui just teada saada palju mehi on tulemas. Siis teaks kui suurt sauna kinni panna. Niru on 20kesi istuda saunas mis on mõeldud 10 nele ja maru kulukaks läheb 10 mehega 20 inimese sauna kinni taguda. Ma loodan rohket osavõttu ja kui siin palju soovijaid oma tulekusty teada ei anna, siis panen väiksema sauna kinni ja sisse laseme eelisjärjekorras need kes andsid teada et on tulemas.

Siin ei saa anyway aimu reaalsest tulekust, üle pooled võistkonnaliikmetest ja trenniskäijatest ei külasta seda teematki regulaarselt. Trennis on enda huvi üles näidanud selle ürituse vastu umbes pooled või rohkemgi võistkonnaliikmetest ja mõned trenniskäijad ka. Lisaks 1-2 varasemat trenniskäijat ja vbla ka mõni väljaspoolt. Mingit perfektset lahendust niikuinii ei ole olemaski, tähtis on just koht kinni panna ja võimalikult varakult teada anda, küll siis ka inimesed tulevad. Pane kinni koht umbes 20'le inimesele, kui peaks inimesi vähem tulema, olen nõus kasvõi ise vahe kinni plekkima. Koha maksumus võiks olla kuni €150 ~4-5 tunni eest. Arvatavasti oleme praeguseks niikaua juba munenud, et mõnda mõistlikku saunaga kohta enam ei saa, võtaks kasvõi mõnest baarist eraldatud ruumi vms. Et oleks aeg ja koht teada.

jozik
26.10.11, 14:47
Nonii,

saun on kinni pandud. 4 november kella 2000-2300, edasi saab siis minna linnapeale maurama lõhnates kui lill. Saunas on rätikud olemas, seega ei pea tea öökluppi märgi nartse kaasa vedama. Kaasa võib võtta oma sööki ja jooki ( paluti küll klaastaarat mitte palju vedada kaasa, seega õlu ja siider olgu purkides või plastikpudelites, kangema napsu mehed ma usun, et saavad nii hakkama, et pudeleid puruks ei peksa ). Saun ise asub Viru tn 8. Siin ka väikene koha tutvustus http://www.party.ee/peokohad/viru-inn.

regamine on rangelt soovituslik. Regamiseks kanda 10 eurot ühele neist kahest arvest :
konto SEB´is:10022402209008
konto Swedis: 1105563441
selgitusse panna nimi kes peol osaleb.

Selle raha eest saab saunamõnusid nautida ja miskit võibolla ka süüa ning kindlasti üllatusi.


Paneme siis korralikult pidu

jozik
26.10.11, 14:49
Makse saaja olen siis mina Joosep Poom

muruntau
26.10.11, 14:56
Maksta saab ka sullis Joosepi kätte. Kohti on kuni kakskümmend, seega soovitaks varakult kirja panna ja maksta, kui tulla plaanis. Varakult peaks muidugi ära maksma ka seetõttu, et arve tasumisel ei peaks organiseerija omast taskust seda üritust finantseerima hakkama.

Ma ise teen lõppenud hooaja ja tulevikuplaanidest väikse kokkuvõtte kohapeal ja toimub ka autasustamine. Pärast linna edasi. Usun, et tuleb fun üritus, olge kohal!

nikitheone
26.10.11, 15:26
nja, see päev ei sobi kahjuks. gl teistele!

e: tegelt veel 100% ära ei ütle, pean mõtlema. järgmine päev peab varakult koolitust tegema ja ei taha end paari saunaõllega õrritada

inward
26.10.11, 15:29
Jätan ka selle ürituse vahele, plaanid järgmiseks nädalavahetuseks tehtud juba.

Pumper
26.10.11, 22:05
Issand Jumal! Kas tõesti natukene matemaatikat mängijad ei oska ja lihtsalt 1/3 trennist laseb 10 minutit varem jalga.
Ma saan aru, et Henri küsis natukene varem ära, aga teised ei pea ju ära minema, pidage meeles, et trenn algas 10 minutit hiljem.

Mängust ka, hakkab looma. Need kes trennis käivad, suudavad juba rohkem söötu mängida ja lüüakse õigetelt kohtadelt, ei joosta igakord väravani välja. Kiitus, aga pikk maa on veel minna kevadeni, sest oleme alles otsaga saalis.

Soovitan soojalt ka 1x nädalas jõusaalis käia.

inward
26.10.11, 22:26
Soovitan soojalt ka 1x nädalas jõusaalis käia.

Nõustun, kuigi minu arvates võiks isegi rohkem trenni teha. Asi on tahtmises kinni. Ise teen jalkatrennile lisaks jõsaali+jooksmist, kõik kokku 4-6 trenni nädalas. Usun uuel hooajal läheb kõvaks rebimiseks algkoosseisu koha eest.

muruntau
26.10.11, 23:06
Paneme ka kirja, kes hooaja lõpupeole tulevad:

Jozik,
muruntau (maksan järgmine nädal)
Karu,
veeretas
Meer (Mairo) 70% tõenäosusega
Mirko
Pumper 50/50
Martin
Kardpleier

Rohkematega pole rääkinud, täna taas unustasin teema üles võtta, kui kõik koos veel olid. Soovitaks ka uutel kuttidel tulla, see lisab võistkonnavaimule ikka juurde, kui tead veidi ka võistkonnaliikmete kohta ja oled koos mõned joogid teinud (või siis saad teada, et nt muruntau on nii mu.n mees, et talle ei ole mõtet söötu anda vms :D). Igatahes, ootaks rohket osavõttu!

fyte
26.10.11, 23:34
Mind võid ka 70% listi panna.

nikitheone
27.10.11, 12:00
niih. nädal aega on möödas ja maksnud on Mairo, Lauri ja Karel K. ( viimane on maksnud 2x5€ - selline nali võiks ära jääda. Käid trennis või ei käi).

Seega maksmata on (andke teada, kui keegi neist enam trennis ei käi vms):
Kait E.
Martin T.
Indrek V.
Magnus S.
Tõnu - Lauri sõber (vist ei käi, aga oli ainult ükse makse juulis ja vahepeal on ta kindlasti käinud)
Martin U. - puudu ka liitumistasu 10€
Hardi H.
Taavi (Karu sõber)
Markus K.
Silver
Mirko - sh sept puudu
Lauri (Taavi sõber)

seega on puudu hetkel ca 10-15 inimese maksed, st üle 300€.

margus
27.10.11, 12:13
Jossile makstud (seb) ja olen ka tulemas lõpupeole :D

inward
27.10.11, 14:49
Tõnul oli see üks makse kahe kuu eest, kui ta käis kahe kuu jooksul ühe kuu trennide arvu.
Hetkel ta meil trennis ei käi, aga lubas lähipäevil maksmata jäänud viimase kuu eest, kus ta käis ära maksta.

nikitheone
27.10.11, 14:54
ok ty

kardpleier
28.10.11, 17:46
tulen. maksan trennis

Max
29.10.11, 14:51
Arvatavasti tulen tagasihoidlikule joogimanustamisele :D Aga veel päris 100% kindel pole.

inward
29.10.11, 15:39
Valesse teemasse postitasid. Muidu con oli see, kes nende erinevate kalendrite kohta uuris ja enam-vähem sobiva ka leidis.

Postiljon
29.10.11, 16:51
postiljoni eest on makstud, aga minu arust mingilt teiselt kontolt, ei teadnud et tegu sama inimesega.

Postiljon = Markus K.

Postiljon
29.10.11, 16:54
Kui keegi jääb haigeks või something, something, Eesti-Iirimaa mängu ajaks siis ostaks pileti soliidse summaga ;)

inward
30.10.11, 10:27
Mõtlesin tänase ilusa päeva puhul veel välja jalkat minna mängima, lähiajal 2-3h pärast. Praegu mõned mehed puudu veel.
On keegi meist huvitatud tulema? Toimuks Lasnamäe KJH kunstm. väljakul (http://www.tsh.ee/est/818/).

inward
30.10.11, 11:51
Ma ise lähen nüüd staadionile ära. Kui kellegil tekib huvi tulla, siis mu number.
56903385

Karelkorm
30.10.11, 12:25
niih. nädal aega on möödas ja maksnud on Mairo, Lauri ja Karel K. ( viimane on maksnud 2x5€ - selline nali võiks ära jääda. Käid trennis või ei käi).

Seega maksmata on (andke teada, kui keegi neist enam trennis ei käi vms):
Kait E.
Magnus G.
Sirje J.
Martin T.
Indrek V.
Magnus S.
Tõnu - Lauri sõber (vist ei käi, aga oli ainult ükse makse juulis ja vahepeal on ta kindlasti käinud)
Martin U. - puudu ka liitumistasu 10€
Hardi H.
Taavi (Karu sõber)
Markus K.
Silver
Mirko - sh sept puudu
Lauri (Taavi sõber)

seega on puudu hetkel ca 10-15 inimese maksed, st üle 300€.

Ei tahtnud oktoobris veel kuumakset teha, kuna ei olnud võimalik trennis käia piisavalt. Nüüd novembrist hakkan maksma. Ja miks see nali on, kui ise sellise variandi välja pakkusite, et 1 trenn 5 euri? :biggrin: