PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

difender
08.03.12, 21:48
Rando kus kadunud oled, kui haige või eemal peaks ikka teada andma.

Laupäevast olen jälle kohal mängul ja trennides.

jozik
08.03.12, 21:56
Angelo oli nr 25 kui ma ei eksi. Ta heameelega toksib ikka liigat ka. aaga selles suhtes suhtleb ta muruga ise

Andriano
08.03.12, 23:54
mul on 20

Pumper
09.03.12, 08:47
Mina pole Angelot üheski trennis näinud, peaks ikka need esmalt regama kes trennis käivad.

pastilaa
09.03.12, 10:14
Sa Joss tead äkki põhjuseid, miks ta trennis ei käi? Kui ta tõesti ei saa mõjuvatel põhjustel trennis käia, aga nv liigat mängida saaks, siis võiks ikka kambas olla minu meelest - hea mängija ja tore tüüp. Kui mõjuvaid põhjuseid pole, siis "liiga toksimine" ei tundu väga aus tiimi suhtes tõesti - tunduks veidi seene toksimisena.

jozik
09.03.12, 10:35
ta on müüriga sellel teemal juba vestelnud. ma põhjuseid ei tea miks ta hetkel trennis käia ei saa, müür peaks teadma.

Andriano
09.03.12, 10:45
Sa Joss tead äkki põhjuseid, miks ta trennis ei käi? Kui ta tõesti ei saa mõjuvatel põhjustel trennis käia, aga nv liigat mängida saaks, siis võiks ikka kambas olla minu meelest - hea mängija ja tore tüüp. Kui mõjuvaid põhjuseid pole, siis "liiga toksimine" ei tundu väga aus tiimi suhtes tõesti - tunduks veidi seene toksimisena.

ma tean, et Angelo annab peale tööd annab ka keeletunde ja seetõttu pole saanud trennidest osa võtta. Aga kuna suvel koolitööd pole siis ta saaks trennis käia ja liigat teha.

muruntau
09.03.12, 12:49
Angelol oli jah pere ja muud kohustused, kuigi ta pidi ka praegu proovima 1x nädalas käia. Pole seni väga õnnestunud. Muidu ta enda töökaaslastega käib neljapäeviti pelamas männikul ja on ka teisi sinna kutsunud. Pmst, kui keegi tahaks veel ka neljapäeviti jalkat mängida, võin ta kontakti anda või võtke temaga ise fb's ühendust. Loodetavasti ta ikka leiab tee ka meie trenni, praeguse seisuga ta jah liigas palju mänguaega ei saaks.

Sama asi tegelikult peokunniga, millal ta meile tulema pidi? Ta võiks ka liituda ja mängudes osaleda juba.

muruntau
09.03.12, 15:06
Panen siia kah igaks juhuks, äkki mõni käib ainult siin teemas:

Tähelepanu! Homse mängu aeg ja koht muutus. SPK ei suutnud enda väljakut korda saada mänguks, seal on pmst jääkamakad veel peal. Nüüd toimub mäng: Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul - Punane 45, Tallinn ja algusaeg on 17.00.

Andke neile ka teada, kes foorumis ei käi!

Pumper
09.03.12, 15:44
Peokunn ju ütles et treenib hooaja alguses Kalevis ja liitubki nüüd märtsis, helistas eelmine ndlv , et järgmine nädal alustab.

pastilaa
09.03.12, 15:51
Peokunn ju ütles et treenib hooaja alguses Kalevis ja liitubki nüüd märtsis, helistas eelmine ndlv , et järgmine nädal alustab.


see küll hea uudis. ta oli ju väga kiire ja tehniline. henri kõrvale ründesse?

pastilaa
09.03.12, 15:59
Nüüd toimub mäng: Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul - Punane 45, Tallinn ja algusaeg on 17.00.

Ega keegi ole kursis - kodukal neil kirjas, et peale 16.00 KJH riietusruumides ka saun. Kas jalkamehed ka ikka riietuvad hallis? Kui sauna saab peale mängu, siis see talveilm täitsa savi :).

inward
09.03.12, 16:36
Täpselt nii on, sauna peaks ka saama pärast mängu. Ühesõnaga 16:30 oleme kindlasti kohal, meile näidatakse riietusruumid ette ja antakse võtmed. Avavile 17:00. Vedas, et sai nii kiirelt kohe teise väljaku ja enam-vähem sama aja ja, et Järva-Jaani ka nõus oli.

Ühesõnaga MÄNG TOIMUB.

pastilaa
09.03.12, 16:44
Hea orgunn!

Kasparov
09.03.12, 18:16
Tere
Mängin mikrolimiite PokerStarsis. Vahepeal Facebookis :D Mõned kuud veel kasiinoeani.
Kange soov on trenni teha. Sain alles jalad ka korda ja selline jalkaisu on peale tulnud.
Kas oleks võimalik pühapäeval trenni tulla?
Kaspar

TrvP
09.03.12, 20:36
Meil on numbrid alla 30 võetud peaaegu kõik, v.a. need, mille taga on kirjas, et vaba. Vist oli ka nr 29 vaba.

Tänud info eest. Kui ei eksi, siis peaks 21 vaba olema (nimekirjas kirjas nii), valiksin selle.
Homme mängul näeme!

jozik
09.03.12, 22:29
Ega keegi ole kursis - kodukal neil kirjas, et peale 16.00 KJH riietusruumides ka saun. Kas jalkamehed ka ikka riietuvad hallis? Kui sauna saab peale mängu, siis see talveilm täitsa savi :).

sauna minnakse ikka ujukates? ;)

eks ma õhtul lähen päris sauna ka, kus ikka õlut tohib lürpida

Pumper
10.03.12, 09:32
Tere
Mängin mikrolimiite PokerStarsis. Vahepeal Facebookis :D Mõned kuud veel kasiinoeani.
Kange soov on trenni teha. Sain alles jalad ka korda ja selline jalkaisu on peale tulnud.
Kas oleks võimalik pühapäeval trenni tulla?
Kaspar
Hola!

Tule trenni, kuna kohe algavad välitrennid siis ruumi on. Tiimikohta ei luba mängijate rohkuse tõttu, aga trenni saab alati teha.

nikitheone
10.03.12, 09:49
+ kasutajanimi on hea valik

Pumper
10.03.12, 20:31
Lauri, muru, joss ja niki saatsin maili vaadake üle, mis arvate?

inward
10.03.12, 21:16
Okei, vaatan. Niki, kas sa saad MTÜ arvelt teha ise nö arve ka Järva-Jaanile sõprusmängu eest (60€). Neil vallavalitsus maksaks kinni selle, lihtsalt oleks vaja nö teha arvet ala "Võistlused" või nii. Anna teada, kui online tuled.

Postiljon
11.03.12, 00:34
http://www.youtube.com/watch?v=CTm-cMF8AEk

Tänasele Fyte omale jääb isegi meistriliiga värav alla.

inward
11.03.12, 17:26
Keegi kesklinnast läheb autoga täna trenni ? Saaks peale võtta, kuhu tuleks, mis kell ?

e: Sain.

pastilaa
11.03.12, 17:37
Keegi kesklinnast läheb autoga täna trenni ? Saaks peale võtta, kuhu tuleks, mis kell ?

Lähen Jossi käest palle võtma.

jozik
12.03.12, 08:53
Eile lõi palaviku ülesse ja kurk on paistes. Ei usu et homme trenni tulen. Vaatab kas neljapäevaks saab terveks

nikitheone
12.03.12, 09:20
Okei, vaatan. Niki, kas sa saad MTÜ arvelt teha ise nö arve ka Järva-Jaanile sõprusmängu eest (60€). Neil vallavalitsus maksaks kinni selle, lihtsalt oleks vaja nö teha arvet ala "Võistlused" või nii. Anna teada, kui online tuled.
meili osas pole kindlat arvamust, süvenen veel.

arve osas räägi muruga

inward
12.03.12, 10:22
Muru, ütles, et ma sinuga räägiksin. Tema nö ei oska teha. See ei tohiks ju eriti raske olla ? Kuidas teha MTÜ alt arve millegi eest, "Sõprusmäng"; "Võistlused" jne. ?

nikitheone
12.03.12, 11:34
aa, ma rääkisin muruga mingi reedel. point on selles, et selleks on vaja raamatupidamisprogrammi. mu firmas tegeleb sellega teine inimene ja ma ei ole kursis. Väga raske ei peaks olema. Kõige tuntum tasuta programm on Merita, mille free-trialit saab kasutada. http://www.merit.ee/aktiva.html
hetkel pole mul viitsimist ega tahtmist sellesse maailma sukelduda, aga kui keegi tahab, siis palun ;P

muruntau
12.03.12, 11:40
aa, ma rääkisin muruga mingi reedel. point on selles, et selleks on vaja raamatupidamisprogrammi. mu firmas tegeleb sellega teine inimene ja ma ei ole kursis. Väga raske ei peaks olema. Kõige tuntum tasuta programm on Merita, mille free-trialit saab kasutada. http://www.merit.ee/aktiva.html
hetkel pole mul viitsimist ega tahtmist sellesse maailma sukelduda, aga kui keegi tahab, siis palun ;P

Ma pole ka veel viitsinud süveneda ja selgeks teha, aga mingi hetk teen seda.

jozik
12.03.12, 13:33
Rõõmusõnumid:

peale pikki läbirääkimisi ( 3 päeva ja 4 ööd ) õnnestus meie klubi eestvedajal Muruntaul lõpuks saada allkirjad lepingule, mis garnteerivad meile paremad ja ohutumad treening- ning võistlustingimused. Olenevalt eellepingu edukusest võib situatsioon, kus iga mees peab oma kotis või käe otsas vedama rasket ( keskmiselt 1 kg ) H2O ja mineraalide segu. Hetkel suudame garanteerida, et mängude eel ei ole vaja oma lihaseid liigselt kurnata. Liiga esimeses pooles toimuvad degusteerimised, kus on võimalik proovide kolme erinevat mineraalide segu. H2O osa katsume kogu aeg samast kohast hankida. Alustame sidrunist, jätkame aplesiniga ja lõpetame multinektariga.

Teine uudis on meil turvalisuse alalt. Katsume nüüd igale poole kaasa vedada meditsiini pauna. Uus ja uhke kott ootab juba kandjaid. Olemas on juba tundeid jahutavad kaks külma ballooni, tulevad veel elastiksidemed, plaastrid, marli sidemed, nipet näpet veel asju. Samas kuulutame välja ka konkursi. Ülesandeks on ära arvata, miks on paunas tampoonid. Esimesele õigesti vastajale on auhinnaks üllatus.

Nüüd kus meeskond hoolitseb meie eest aina rohkem ja rohkem on aeg hakata endast ka rohkem meeskonnale andma. Seega tehke trenni ja käige mängudel.

rindereporter Poom

kait
12.03.12, 13:36
Arve tegemiseks pole mingit eraldi tarkvara vaja. Peaasi, et raamatupidamises korrektselt kajastuks (huvilistele lugemiseks raamatupidamise seadus, 2.peatükk - https://www.riigiteataja.ee/akt/RPS). Kesiganes MTÜ raamatupidamist teeb, peaks teadma neid asju :cool: Kui keegi teeb üldse...
"Sõprusmängu korraldus" võiks üsna täpselt kajastada "majandustehingu" sisu. Ignoreerige, kui tundub ilmne.

difender
12.03.12, 13:48
''Samas kuulutame välja ka konkursi. Ülesandeks on ära arvata, miks on paunas tampoonid''

Loogiliselt võttes peaks tampoonid tagama ninast verejooksu peatamise?

inward
12.03.12, 14:02
No senikaua, kui me arvet Järva-Jaanile ei ole suutelised esitama, ei saa nad nö maksta ka sõprusmängu eest.

pastilaa
12.03.12, 14:33
arvete esitamisega endal pole aega tegelema hakata, aga esimese osas võin aidata. kes tegelema hakkab, andku skypes märku

Postiljon
12.03.12, 15:07
Tahtsin ka öelda nagu difender, et tampoonid peaks nina verejooksu jaoks olema.

nikitheone
12.03.12, 15:17
Arve tegemiseks pole mingit eraldi tarkvara vaja. Peaasi, et raamatupidamises korrektselt kajastuks (huvilistele lugemiseks raamatupidamise seadus, 2.peatükk - https://www.riigiteataja.ee/akt/RPS). Kesiganes MTÜ raamatupidamist teeb, peaks teadma neid asju :cool: Kui keegi teeb üldse...
"Sõprusmängu korraldus" võiks üsna täpselt kajastada "majandustehingu" sisu. Ignoreerige, kui tundub ilmne.
kusjuures ega keegi väga ei teegi. ma aint jälgin, et inimesed maksaksid raha ja postitan siia, kes pole maksnud. keegi, kellel on mingit kogemust/haridust (või on tal äkki imeline kaasa?) võiks selle korralikult üle võtta.

jozik
12.03.12, 15:29
siit koorub uus tõsieluseriaal: FC Pokkeriprod otsib raamatupidajat, kes oleks mõnele mängijale ka elukaaslane =)

inward
12.03.12, 17:46
kusjuures ega keegi väga ei teegi. ma aint jälgin, et inimesed maksaksid raha ja postitan siia, kes pole maksnud. keegi, kellel on mingit kogemust/haridust (või on tal äkki imeline kaasa?) võiks selle korralikult üle võtta.

Kas arvete maksmisega tegeleb ka Müür siis ? Väljakute rendid jne.

nikitheone
12.03.12, 18:38
arvete maksmine = ülekanne netipangas

aga vastuseks su küsimusele - jah. ma ütlen, et mingeid arusaamatusi poleks - ma pole ei raamatupidaja ega pole kunagi olnud. müür lihtalt ei viitsinud (sest tal palju muud tegemist ja mõtsin aidata) panna kokku raha maksnud inimesi ja trenniskäijaid. Ehk müür saab arved jne, mina nendega ei tegele. Ehk ma ainult vaatan kes on maksnud :)

inward
12.03.12, 18:49
Ma saan aru jah, et arvete maksmine on ülekannete tegemine netipangas ja väga hea, et sa tegeled selle trennis käijate ja maksjate kontrolli mehhanismiga. Pilt selge nüüd.
Siiski siiski, meil vahepeal on vaja ka arveid ise esitada. Ka vist Angelo on küsinud selle kohta ja noh Järva-Jaanile oleks ka vaja. Ega seal midagi keerulist olla ei saa, mul isegi paar tuttavat raamatupidajat, uurin siis ühesõnaga.


Sisuliselt saab selle laadsel leheküljel arve ära vormistatud ja ongi kõik. http://ranits.ee/

TrvP
12.03.12, 19:35
Samuti võib ju ise excelisse blanketi teha ja sinna need "koodid" sisse toksida, mis käivet jne arvestavad (MTÜ-de vahel ei ole käivet vaja arvestada, kui ei eks)... Ei tohiks raske olla, võin mõne prooviks valma visata, kui vaja.

Näiteks:

http://www.upload.ee/files/2156313/FC_PkrPro.pdf.html

See Exceli failina ka olemas ja muuta saab ka. ;)

inward
12.03.12, 19:57
Jah, excelis saab samuti tegelikult valmis vorpida. Mul esmalt vaja siiski vallavalitsuse enda täpseid andmeid, rekvisiite jne.

Pumper
13.03.12, 07:32
Täna siis viimane saalitrenn, paneme rõhku mängimisele!

nikitheone
13.03.12, 07:51
Samuti võib ju ise excelisse blanketi teha ja sinna need "koodid" sisse toksida, mis käivet jne arvestavad (MTÜ-de vahel ei ole käivet vaja arvestada, kui ei eks)... Ei tohiks raske olla, võin mõne prooviks valma visata, kui vaja.

Näiteks:

http://www.upload.ee/files/2156313/FC_PkrPro.pdf.html

See Exceli failina ka olemas ja muuta saab ka. ;)

ei usugi, et see väga raske on. endal pole väga huvi selle vastu lihtsalt.

täna ka tulemas trenni, jee

nikitheone
13.03.12, 08:49
niih
tšekake üle, kas kõik on korrektne. siin (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdFVzd0t4OUV1cXQ3MTMzckw1LVJSW Wc#gid=0)

nikitheone
13.03.12, 09:39
vale link, see õigem (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdFVzd0t4OUV1cXQ3MTMzckw1LVJSW Wc#gid=0)

margus
13.03.12, 10:17
Ma kahjuks täna trenni ei saa tulla :( - mängida tahaks küll räigelt :D

inward
13.03.12, 11:17
Ma kahjuks täna trenni ei saa tulla :( - mängida tahaks küll räigelt :D

Ma ka ei tule, aga neljapäeval on ka trenn, nii et pole viga. Mine jookse Pirita metsades täna :D

Tegin arve, usun, et sobib.http://www.upload.ee/files/2157700/Arve_nr_1.pdf.html

Niki anna teada, kui laekumine tuleb. Muideks, kas Eston Villa on kandnud juba sõprusmängu raha või mitte ?

nikitheone
13.03.12, 11:23
vt meili lauri, saatsin sulle eraldi eelarve veel. seal kirjas kõik laekumised ja kulud

inward
13.03.12, 11:34
vt meili lauri, saatsin sulle eraldi eelarve veel. seal kirjas kõik laekumised ja kulud

Jah, arutab neid asju meilitsi edasi.

Pumper
13.03.12, 18:35
Täna treener trenni ei tule. Palun tehke väike soojendus ja venitus alguses ja siis võistkonnad ja mängige. Lõpus venitage - see on väga tähtis, kuna see nädal 4x jalgpalliga seotud üritusi.

Endal väike ravikuur ja pallimängus ei osale paar nädalat, neljap olen platsis.

inward
13.03.12, 22:01
Mis sul juhtus täpsemalt ?

Pumper
14.03.12, 07:39
Sama jama Aastalõputurniirilt. 3 kuud jalg paistes natuke olnud, algusega võrreldes on paistetus alanenud aga ei ole kuhugile kadunud ja võtan puhkuse ja käin ultrahelis ja mingis liikumistrennis - arstipoolt määratud. Loodan paari-kolme nädalaga asja korda saada või vähemalt paremaks.

TrvP
14.03.12, 15:53
Kiiret paranemist! Trenne muidu saad anda vms?

Pumper
14.03.12, 16:20
Ikka jah, trennides käin edasi

inward
14.03.12, 16:31
Karel, Tarvo ja teised meeskonnaliikmed, kes mind FB veel lisanud pole, siis tehke seda, saan teid ka kutsuda mängudele ja on parem ülevaade jne. Millegipärast Karelile ma ei saa isegi sõnumit saata või lisadagi :D

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868037621

TrvP
14.03.12, 17:24
To inward: Mul puudub FB kasutaja, liialt palju õlle vahele pandud, et FB-d teha...

Eks Kaspar (Kasparov) ja Kristo (Subnav) hoiavad mind asjaga kursis ;)

Karelkorm
14.03.12, 23:50
Feissbuukerid, rääkige parem, millal/kus trennid on ja muutke pealkiri ka ära. =)

inward
15.03.12, 07:22
Feissbuukerid, rääkige parem, millal/kus trennid on ja muutke pealkiri ka ära. =)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10666-M%C3%A4rtsikuu-trennid-ja-m%C3%A4ngud

difender
15.03.12, 11:22
Täna peaks selguma Väikeste karikavõistluste esimene vastane FC Pokkeriprodele? Mille järgi seal vastased kokku loositakse?

Pumper
15.03.12, 11:57
Täiesti suva järgi ja võib ka selguda, et oleme 1. ringis üldse vabad, kuna võistkonnad ei jagune paarideks.

difender
15.03.12, 12:05
Täiesti suva järgi ja võib ka selguda, et oleme 1. ringis üldse vabad, kuna võistkonnad ei jagune paarideks.

Tänud.

Ise mõtlesin, et on mingisugune tugevustabel vms, mille järgi meeskonnad paika loositakse.

EDIT: esimene ring on FC Pokkeriprodel vaba.

http://jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=3506

inward
15.03.12, 15:50
No nii ongi ehk parem, on üks puhke nädal mängudest ja siis järgmine nädal algab liiga. Seda enam oleks hea, et FC Kiiu ja EJL saaks kinnitatud, et väljak on muutunud ja ei pea ka esimest liigavooru edasi lükkama. Märtsi viimane nädal on siis ainult üks trenn neljapäeval, ei mänge ega ka Männiku trenni.

Pumper
16.03.12, 10:36
Tere,

Kuna Märts on juba üle poole kuu, siis tekitab muret mängijakaartide olemasolu. Tahaks, et mängijakaardid jõuksid klubini ja kõik mängijad oleksid korrektselt registreeritud.

nikitheone
16.03.12, 10:40
on sul teada, kellel on olemas ja kellel pole?

TrvP
16.03.12, 11:49
Esmasp ajan mängijalitsendiga asjad korda.

Pumper
16.03.12, 13:29
Ma tegelen selle andmebaasiga, kust peaks kõik info saadaval olema.

Litsents on 1 asi, aga mängijakaart on vaja ka korda saada, ma tean et on mingid muudatused seoses elektroonilise mängijakaardiga, aga parem oleks kui meil oleks paberpõhjaga mängijakaardid olemas.

SELLEKS TULEKS:
1. KELLEL ON mängijakaart olemas, tuleb see enda kätte muretseda ja tuua minu või Muruntau kätte.
2. Kellel on kaart tegemata peab minema Eesti Jalgpalliliitu (Lilleküla staadionil 2. korrusel) 2 pildi ja passikoopiaga (ID kaart) ning endale kaart teha.

inward
16.03.12, 14:42
Tõsi, mängijakaardid tuleb jonksu ajada, tagajärjed võivad päris kurvad olla. Mitte, et ainult mängu tulemus tühistatakse, vaid ka päris kopsakas rahatrahv võib sealt järgneda klubile. Minu meelest, meil üks hoiatus juba EJL poolt on.

Seega võiks Müür välja tuua, kelle mängijakaardid tal on ja kelle omasid tal veel ei ole.

Võib ju seda sama liigamängija nimekirja tabelit täiendada ja luua uus tulp, kus nime kõrval on märgitud mängijakaardi olemasolu.
http://www.upload.ee/files/2166963/Liiga_mangijad_t2iendatud.xlsx.html

inward
16.03.12, 20:37
Pumper, ma siin mõtlen selle märtsi viimase nädala peale, kus meil on terve nädala peale ainult üks trenn. Kas peaks äkki ühe sõprusmängu võtma veel, või siis ühe trenni juurde ? Kuidagi liiga lahjaks jääb ja mis teised muidu arvaksid ?

Max
16.03.12, 20:56
Minu arvamusel 1 puhkenädal enne liigat on just hea ja ka väldib vigastusi.

inward
16.03.12, 21:18
No ma ei tea, kas 2x nädalas jalkat just eriline koormus oleks :D.

Pumper
17.03.12, 10:13
Peab mõtlema, muru plaanis hooaja avaüritust tiimiga, äkki teeme midagi sportlikku ndlv.

Max
19.03.12, 01:57
Köha ja nohutõttu jäi trenn vahele eile; üleeile sai ka väikse nõrkuse ja kõhumuredega mäng üle elatyd :P
Kuidas Kus ja Mis kell tulevased trennid olema hakkavad? Teisipäeviti hetkel trenni ei ole?

muruntau
19.03.12, 06:02
Märtsi trennid:

6.03, 13.03 - 20:45, Wismari hall. Teisipäeviti.
4.03, 11.03, 18.03, 25.03 - 20:00 Männiku kunstmuru hall. Pühapäeviti.
15.03, 22.03, 29.03 - 19:00 Lasnamäe SPK kunstmuru väljak. Neljapäeviti.

Lisaks siis sõprusmänud.

10.03 16:00-18:00 : FCF Järva-Jaani SK - Lasnamäe KJH kunstmuruväljak, Punase 45.
17.03 16:00-18:00 : FC Eston Villa
24.03 14:00-16:00 : Drink baari (aeg kinnitamisel)

Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15

Tegin pealkirjas ka muudatuse.

inward
19.03.12, 08:49
Järgmist nädalat silmas pidadades, kus meil on terve nädala peale ainult üks trenn. SPK-l on 27.03.2012 on 1/2 väljaku kella 18.00 kuni 19.30 . Mis arvate ? Mis Pumper arvab ?

Pumper
19.03.12, 11:47
Tundub ok aeg teisipäeval. Samuti anna infot ka aprilli kohta, mis on varsti käes.

Peaks arutama ka ideed teha mingid talgud või mingi muu ühisürituse 31. märtsil pakuks, kuna siis mängu pole. Äkki on ideid mida teha? Minu mõtted liikusid liinil, et kui kellelgi abivajajal mingit suuremat tööd vaja teha siis saaks kambaga aitama minna, kui abivajajaid pole, siis võib kellelegi teisele mingitel töödel abiks olla ja sinna töö juurde intsalliks mingi söömingu jne.

Palun ideid ja võibolla on mõnel juba valmis üritus pakkuda?

jozik
19.03.12, 12:51
Kui tahta mingit meedia kajastust taha saada, siis oleks vist parim võimalus, et linnaosadesse minna ja uurida sealsetest sots ametitest kas on mingeid vanureid kellel oleks abi vaja. Võtke või KalevCramo pr trikk, kus meeskond aitas vanal inimesel küttepuid saada ja ära laduda. Või siis mingi üritus korraldada lastekoduga kahasse, Niki oskaks sellist asja paremini juhendada.......

ideel on jumet =)

nikitheone
19.03.12, 12:53
31. märts mulle endale ei sobi, aga kui huvi siukse ürituse vastu on, siis võib midagi orgunnida ikka.

inward
19.03.12, 13:30
Okei, järgmine nädal on siis samuti 2x trenni nädalas.

Teisipäeval 18:00-19:30- 27.03 - SPK.

Neljapäeval 19:00-20:30 - 29.03 - SPK.

nikitheone
19.03.12, 13:54
teisipäevane aeg on küll nõme :(

inward
19.03.12, 13:55
See on ühekordne, arvestades kui palju meid trennis käib viimasel ajal, siis probleemi ei tohiks tulla.

Pumper
19.03.12, 14:11
Lauri pane trennidele kuupäevad ka taha, muidu on sellel nädalal teisipäeval juba poisid kohal.

nikitheone
19.03.12, 14:15
aa ok, selge

afro_siil
19.03.12, 15:00
Käisin liidu kontoris mängijakaartide asja ajamas ning sain teada, et sellel hooajal polegi enam mängijakaarte.

Küll aga kõik, kes kusagilt teistest klubidest tulnud, peaks üleminekuloa saama endiselt klubilt (nagu mina...)

lenC
19.03.12, 15:15
millal teil liiga- ja karikamängud hakkavad?

Pumper
19.03.12, 17:12
Esimene väike karikas oli vaba ja seega peaks olema 1. mäng 7.04.12, ajad täpsustamisel ja date pole ka 100% kindel.

Pumper
19.03.12, 17:17
Käisin liidu kontoris mängijakaartide asja ajamas ning sain teada, et sellel hooajal polegi enam mängijakaarte.

Küll aga kõik, kes kusagilt teistest klubidest tulnud, peaks üleminekuloa saama endiselt klubilt (nagu mina...)

Millal sa viimati mängisid oma endises klubis?

Palun kontakteeru nendega ja ürita oma mängijakaart neilt kätte saada või mis formaadis pidi olema see üleminekuluba. Ma teadsin sellest probleemist, et on palju muudatusi ja tahtsin ka minna jalgpalliliitu, aga enne kolmapäeva aega pole kahjuks.

Teadmiseks siis esialgne info, et tuleb mingi paberileht täita mis peaks olema jalgpalliliidu lehel (mul on mailis olemas ja 1 pilt ning passikoopia, need tuleks jalgpalliliitu toimetada).

inward
19.03.12, 17:20
Liiga algab meil ülejärgmine nädal. Praegu on küll kinnitamisel, aga I vooru kohtumine FC Kiiuga toimub 07.04 19:30-21:30 - Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul, Peterburi tee 15. Info mängude kohta on meil alati aegsasti olemas meie mängude teemas ja meie FB ürituste lehel https://www.facebook.com/FCPokkeriprod?sk=events.

Karikamängudega on jah nii nagu Pumper mainis, et saime esimest ringist edasi, nii et järgmise ringi aeg on veel täpsustamisel.

Pumper
19.03.12, 17:34
Toon teisipäevase trenni eraldi välja:

Teisipäeval 20.03 TRENNI EI TOIMU, ehk siis homme.

Trenn toimub:

Teisipäeval 18:00-19:30- 27.03 - SPK.

+ neljapäevased trennid.

inward
19.03.12, 18:15
Millal sa viimati mängisid oma endises klubis?

Palun kontakteeru nendega ja ürita oma mängijakaart neilt kätte saada või mis formaadis pidi olema see üleminekuluba. Ma teadsin sellest probleemist, et on palju muudatusi ja tahtsin ka minna jalgpalliliitu, aga enne kolmapäeva aega pole kahjuks.

Teadmiseks siis esialgne info, et tuleb mingi paberileht täita mis peaks olema jalgpalliliidu lehel (mul on mailis olemas ja 1 pilt ning passikoopia, need tuleks jalgpalliliitu toimetada).

Huvitav.... Et nö uutele mängijatele enam mängijakaarte ei tehta ? Kuidas vajadusel kohtunik kontrollida saab, et võistkonnas nende registreeritud mängijad ikka mängivad, mitte mingid prod kuskilt ma ei tea kust ?

afro_siil
19.03.12, 18:48
Millal sa viimati mängisid oma endises klubis?

Palun kontakteeru nendega ja ürita oma mängijakaart neilt kätte saada või mis formaadis pidi olema see üleminekuluba. Ma teadsin sellest probleemist, et on palju muudatusi ja tahtsin ka minna jalgpalliliitu, aga enne kolmapäeva aega pole kahjuks.

Teadmiseks siis esialgne info, et tuleb mingi paberileht täita mis peaks olema jalgpalliliidu lehel (mul on mailis olemas ja 1 pilt ning passikoopia, need tuleks jalgpalliliitu toimetada).

Kaks aastat tagasi mängisin Levadia noortevõistkonnas, peale mida sai kõik lepingud lõpetatud, jne. Nüüd siis tuleb välja, et paberite järgi olen siiani Levadias ja klubi on linnalt minu pealt ebaausalt toetusi saanud. Raisk. Saatsin Levadiasse e-maili, et mis värk on. Nüüd ootan vastust...

EJL-s öeldigi mulle, kui tahtsin teha, et enam ei olegi kaarte üldse...

inward
19.03.12, 19:05
Jah see ülemineku vormi/lepingu mis iganes asja võiks selgeks teha küll. Päris palju uusi mängijaid on teistest klubidest pärit. Karel, Pumper ise, Andrias, Hardi, Tarvo vb ? Fyte oli ka kunagi.

Pumper
19.03.12, 21:36
Mul on mängijakaart klubist käes, need kes mänginud ja kaart olemas, need peavad selle vist ikka ära tooma. Kahju et aega pole uurida, mul rahv. konverents 8st kl 22ni mitu päeva ja seega natuke hõivatud, aga käin seal ära, et asjad selgeks saada, see kontrollivärk tundus jah kahtlane. Ei kujuta ettegi mis formaadis see luba saada tuleks et vanast klubist vabaks saada, mängijakaardile allkiri või midagi sarnast.

PraS
19.03.12, 23:50
Lugege kulla pokkeri poisid natukenegi juhendit!!!
Kui mängija on veel kellegi teise klubi mängija siis võib nn uus klubi ta regada ning eelmisel klubil on võimalus 2 nädalat tõendada, et antud mängija on kas neile veel võlgu vms ja kui ei tõendata siis on mängija nn uue klubi pallur. Seda siis kuni EL välja. Vähemalt eelmisel aastal oli sellised reeglid.

Kui antud mängija pole 3 hooaega mänginud klubi eest siis on ta nn vaba mängija!!!

Pumper
20.03.12, 07:37
Tänud Pras, aga need juhendid muutusid ja oleks viisakas EJL poolt mingeid emaile selgitustega saata, saadeti ainult see uus regamise leht ja kõik.

inward
20.03.12, 07:49
Okei väga hea. Pras, aga see näokontrolli küsimus jääb ikkagi õhku rippuma. Kui mängijakaarte pole, kuidas hakatakse kontrollima, et võistkond kasutab enda registreeritud mängijaid, mitte mehi mujalt ?

Pumper
20.03.12, 09:37
Peaks jalgpalliliidus ära käima homme, parem kui mitmekesi, siis on kindel et saime õigesti aru kuidas uus kord on.

Aga kes on varem klubides mänginud siis viimase 3a jooksul need peaksid tooma allkirjaga mängijakaardi, et oleks kindel, et võlgnevusi pole vana klubi ees. Asjaga hakkab muidugi kiireks minema. Karel peab ka seda tegema, ma ei tea kas su kaart asub Hiiumaal üldse?

inward
20.03.12, 13:46
Tuleb välja, et SPK haldaja ei kinnitanud mulle 27.03 18:00-19:30 aega ära ja annab eelisjärjekorras mingitele teistele meeskondadele, kes tahavad välja treenima tulla. Igal juhul pakub meile 27.03 17:00-18:30, arvan, et isegi ühekordseks trenniks on see liiga vara, seega jätame ära ja jääb siis järgmine nädal üks jalgpalli treening ?

Pumper
20.03.12, 14:08
Võib teisipäeval ära jätta, väljas juba suht ok, võib ju teisip mingi jooksmise orgunnida kellegi ettevõtmisel, ise kahjuks joosta ei saa.

Karelkorm
20.03.12, 15:00
Peaks jalgpalliliidus ära käima homme, parem kui mitmekesi, siis on kindel et saime õigesti aru kuidas uus kord on.

Aga kes on varem klubides mänginud siis viimase 3a jooksul need peaksid tooma allkirjaga mängijakaardi, et oleks kindel, et võlgnevusi pole vana klubi ees. Asjaga hakkab muidugi kiireks minema. Karel peab ka seda tegema, ma ei tea kas su kaart asub Hiiumaal üldse?

Olen seda nädal aega taga ajanud juba, a tundub, et see on kuhugi kadunud. Plaanisin uut tegema minna, a kuna nüüd mängijakaardid üldse ära kaotatud, pole mul ka plaani.

inward
20.03.12, 15:44
Võib teisipäeval ära jätta.

Teeme nii.

Järgmine nädal, siis vaid üks trenn - 29.03 neljapäeval 19:00 SPK-l.

Postiljon
20.03.12, 20:08
Tehek nüüd puust ja punaseks ette, kui ma pole elusees kuskil klubis mänginud ja tahan Pokkeriprodega ühineda kas ma pean ainult liigamaksu ära maksma?

inward
20.03.12, 20:21
Liigatasu klubile ja mängija litsentsi KA tegema. Pikendada sai siit EJL http://jalgpall.ee/reglicense.php lehelt e-poe kaudu. Ja vanasti oli nii, et mängija litsentsi esmakordselt tehes pead EJL minema mängijakaardi tegema jne.
Kui nüüd mängijakaarte pole, siis ma ei tea, mida uustulnukad tegema peavad. Ühesõnaga parem lihtsalt helista ülaltoodud lingil oleva EJL info numbrile ja saad vastuse. Hetkel on väga erinevad olukorrad siin mängijatel, kõige paremini vastab teile EJL.

Pumper
20.03.12, 20:34
Loe siit: esmakordsel registreerujal on vaja litsentsi ostmist tõendav maksekorralduskoopia, pilt ja lingil olev dokument vaja täita ja passi või id kaardi koopia. Kõik viia EJL.

http://www.jalgpall.ee/litsentsid.php

Väga keeruline värk, aga ise tegelen 1. korda sellega, alati on klubid asja korda ajanud. Ja nüüd pidevalt muutused ka.

See on esmakordsel regajal. Tuleb välja, et ma vist homme ka sinna liitu minna ei saa, proovin helistada ja uurida.

Postiljon
21.03.12, 02:56
Kui viimane nädal vaba, mõtlesin võiks JK Jalgpallihaigla vastu sõpruskohtumise teha kui neil vaba on.

Pumper
21.03.12, 07:50
Pm võib korraldada ühe mängu jah, sest talgusid me vist korraldada ei viitsi ja kõigil on kiire ka. Postiljon anna Inwardile Jalgpallihaigla kontakt, siis üldise soovi korral võib nendega ühendust võtta.

Samuti on mul tekkinud probleem Drink baariga mänguajaga, sest mul on koolis kohustuslik loeng samal ajal, ei osanud seda varem vaadata. Ideaal oleks kui saaksime mängu lükata kella 16:00 peale või kui ei saa, siis ma tuleksin heal juhul 2. poolajaks.

inward
21.03.12, 11:55
Kui viimane nädal vaba, mõtlesin võiks JK Jalgpallihaigla vastu sõpruskohtumise teha kui neil vaba on.

Oled sa kellegagi nende meeskonnast ka rääkinud sel teemal või pakud huupi ? Iseenesest võib teha muidugi.


Pm võib korraldada ühe mängu jah, sest talgusid me vist korraldada ei viitsi ja kõigil on kiire ka. Postiljon anna Inwardile Jalgpallihaigla kontakt, siis üldise soovi korral võib nendega ühendust võtta.

Samuti on mul tekkinud probleem Drink baariga mänguajaga, sest mul on koolis kohustuslik loeng samal ajal, ei osanud seda varem vaadata. Ideaal oleks kui saaksime mängu lükata kella 16:00 peale või kui ei saa, siis ma tuleksin heal juhul 2. poolajaks.

Ma võin uurida, kas neil on veel see aeg vaba, siis võib sisuliselt ära vahetada küll.

inward
21.03.12, 12:05
Muideks Joosep, millal video välja tuleb ? Eston Villa mängijad hakkavad vaikselt närvidele käima mulle juba.

Pumper
21.03.12, 12:08
Sain vabaks, lendan jalkaliitu.

TrvP
21.03.12, 12:21
Käisin täna Jalgpalli Liidus. Viimati mängisin ametlikult 2004 a, visati mulle Jalgpalluri Litsentsi avaldus kätte, kuhu tuleb kleepida ka 3x4 mõõdus pilt (doki pilt) + isikut tõendava dokumendi koopia.

Ehk siis litsentsi jaoks on vaja:

1. Täidetud litsentsi avaldus (mina sain blanketi Jalgpalli Liidust, kindlasti kusagil netis ka olemas)
2. Dokumendi foto mõõdus 3x4
3. Dokumendi koopia (saab ka kohapeal lasta koopiat teha)
4. 15,90 eurot

(See nädalavahetus ei ole tööl, niiet Drink Baariga mäng sobib igal kellaajal.)

Pumper
21.03.12, 13:40
Väga hea, eeskujuks teistele, täida need dokumendid ära ja saadki asja korda.

inward
21.03.12, 16:34
Samuti on mul tekkinud probleem Drink baariga mänguajaga, sest mul on koolis kohustuslik loeng samal ajal, ei osanud seda varem vaadata. Ideaal oleks kui saaksime mängu lükata kella 16:00 peale või kui ei saa, siis ma tuleksin heal juhul 2. poolajaks.

Ei saa enam kahjuks mänguaega vahetada. Jääb 14:00 (avavile 14:15) - 16:00.

Kurat okei, ma otsustasin olen kaine peol, tulen mängin. Viin enne mängu soojendused läbi jne, võid mulle koosseisud jms juhised/taktika ka üle rääkida. Ei saa ikka oma meeskonda alt vedada.

Pumper
21.03.12, 17:19
Ei saa enam kahjuks mänguaega vahetada. Jääb 14:00 (avavile 14:15) - 16:00.

Kurat okei, ma otsustasin olen kaine peol, tulen mängin. Viin enne mängu soojendused läbi jne, võid mulle koosseisud jms juhised/taktika ka üle rääkida. Ei saa ikka oma meeskonda alt vedada.
Nii teemegi.

Pumper
21.03.12, 17:29
Sain küsimustele vastused:
1) Millised tegevused peab tegema et ühineda uue võistkonnaga (litsentsitasu maksmisele lisaks), kui 2011 hooaeg osales mängija EMV madalamates liigades teise võistkonna nime all? Saan aru, et ta peab saama loa vanalt võistkonnalt, kuidas see peaks väljanägema, kas luba võib olla ka emailiga EJL-le? Mida teha mängijakaardiga, kas see tuleb toimetada EJL-u või võistkonna kätte kus mängima asud?
2) Mida peab tegema mängija, kellele õeldi klubist, kus ta mängis EJL MV 2011, et mängijakaart on kadunud, kuidas ta saab uute võistkonda registreerida?
3) Mida peab tegema mängija, kes ei ole 3 aastat osalenud EMV jalgpallis, kuid kunagi osales ja omas ka mängijakaarti?
4) Millises formaadis peaks noormängija saama kinnituse oma endiselt kasvatajaklubilt, et ta võib ühineda teise madalama liiga klubiga?
5) Kui noormängija mängis 2a tagasi oma kasvataja klubieest Eesti Noorte meistrivõistlustel ja nüüd klubi ei luba teda uude klubisse registreerida ilma põhjenduseta (väljamõeldud põhjendusega), kas on veel võimalusi teda teise klubi eest registreerida?

1.) mängija üleminekul teise võistkonda on vaja eelmisel võistkonnalt üleminekuluba. Kui mängija on sündinud 1991 ja hiljem, on vaja üleminekuluba paberil. Kui 1990 ja varem, siis piisab kinnitusest e-maili teel. Mängijakaart ei ole sel aastal kohustuslik, seega meie ei taha ega nõua enam mängijakaarte.
2.) vaata eelmist vastust.
3.) kõik mängijad alates 2009 aastast peavad omama jalgpallurilitsentsi ehk on vaja ära täita litsentsiavaldus ja koos dokumendikoopiaga meile tuua või saata postiga.
4.) noormängijad saavad mängida madalama liiga klubis, kui on tehtud taotlus, kas hooajaks või siis üleminek teise klubisse (mängijaõigustega).
5.) vahe peab olema 3 aasta, kui ta ei ole osalenud oma klubi eest. Peale seda ei ole kasvatajaklubil õigust noormängijat kinni hoida. Parem oleks, kui me saaksime nende noormängijate nimed, siis saaksime Teile täpsemalt vastata, mis teha tuleks.

Viimane küsimus oli natukene laiemalt küsitud võimalike probleemide eest, tean et varem on olnud noormängijate üleminekutega probleeme, kus kasvatajaklubi hakkab blokkima.

nikitheone
22.03.12, 08:07
et kõik selge oleks - mina, kes olin eelmine aasta PP's, tasusin nüüd litsensi ära. kas ma pean veel midagi tegema?

inward
22.03.12, 08:39
Ei pea, sinuga on kõik korras.

nikitheone
22.03.12, 08:59
ok ty

Postiljon
25.03.12, 17:33
Jätan pühapäevase ja teisipäevase jooksu trenni vahele. Nädal aega suur köha olnud ja nohu. Proovin selle ära ravida.

Pumper
27.03.12, 08:10
Täna siis Kalevi peastaadioni jooksuradadel jooksutrenn kl 18:00!

Samas lõpetame ka testid, millega alustasime talvel, uued mehed ei pea tegema.

difender
27.03.12, 09:13
Täna siis Kalevi peastaadioni jooksuradadel jooksutrenn kl 18:00!

Samas lõpetame ka testid, millega alustasime talvel, uued mehed ei pea tegema.

Ma täna ei saa tulla. Kas neljapäeval saaks ka testi teha või saab ainult täna?

Pumper
27.03.12, 09:35
No problem, täna alustame ja siis lõpetame kui kõik on teinud oma teise katse.

afro_siil
27.03.12, 13:37
Olen haige, ei tule täna..

jozik
27.03.12, 15:47
Ma isegi lakun haavu. Homme arsti juurde, vaatan mis räägib. seega tervislikel põhjustel täna tulla ei saa.

Pumper
27.03.12, 18:50
Hea trenn oli, 17 meest oli kohal, saime natuke teste teha ja tegime muudki huvitavat. Jooksime Cooperi testi, mis läbiti üpriski edukalt. Ilus ilm oli ja tuju hea, kahju et kõik tulla ei saanud oli kasulik kokkuvõte kõigi võhmast.

inward
28.03.12, 00:32
Olen paaris teises trennis täheldanud, mida võiks meil ka kasutusele võtta. Trenni teisel poolel, kui on mänguaeg, siis selle asemel, et mängida kahe keskmise väravaga, võiks kasutada üht suur/normaal väravat, kus Markus seisab.

*Harjutab ründajate suurel väraval realiserimist.
*Parandab kauglööki suurele väravale.
*Markus saab rohkem vv mänguaega suurel väraval, tuleb kasuks liigas jne.

TrvP
28.03.12, 00:58
Täitsa normal plaan. Kui trennis väiksem seltskond vms... Mitu vs mitu saab umbes teha, kui 16 kastis mängiks enamvähhem... 7 x 7 ja vv?

Pumper
28.03.12, 08:06
Lauri täitsa ok mõte, paar korda oleme teinudki ju nii, aga Markus hetkel puhkab oma näppe, need on viga saanud.

Me ei pea ainult kastis palli hoidma, meil on ju markerid ka olemas.

inward
28.03.12, 10:34
Jah, ei pea trahvikastis ainult siis mängima, vaid vajadusel markeritega äärtest piirata.

Igal juhul täna Punase tänava väljakul teeme kerge vuti 15:00-16:00 aeg. Kui keegi huvitatud.

jozik
28.03.12, 11:14
Nonii esimesed videod on üleval.

Vabandan sita kvaliteedi, hülgemöla ja väriseva käepärast. Esimesed vasikad lähevad ikka aia taha. Edaspidi katsun olla operatiivsem. Paneks kokku ka highlightid, kui kellelgi on arvamusi mis peaks seal sees olema, siis andku mulle teada mis minutil äktsion toimus.

http://vimeo.com/39296647
http://vimeo.com/39299259

pastilaa
28.03.12, 11:28
Nonii esimesed videod on üleval.

:heart:

veeretas
28.03.12, 12:04
Igal juhul täna Punase tänava väljakul teeme kerge vuti 15:00-16:00 aeg. Kui keegi huvitatud.
ok, arvatavasti olen siis tulemas

pastilaa
28.03.12, 12:09
Homme koer kooli ei pea minema erandkorras. Ilmselt saan treenima tulla. Laupäevane mäng praegu 50/60, aga loodetavasti ka seal kohal.

TrvP
28.03.12, 13:20
Mina, Subnav ja Kasparov ühineks ka tänase vutiga, tiba jääme hiljaks.

inward
28.03.12, 13:38
Mina, Subnav ja Kasparov ühineks ka tänase vutiga, tiba jääme hiljaks.

15:30 jõuaksite ? Ses suhtes, siis saab täpselt 1.30h, teha sest 17:00 algavad trennid.


e: Kinnitage mulle kiirelt ära, paar venda oleks veel vaja, saaks normaalselt mängu teha.
e2: Midagi on, siis hellake 56 903 385.

TrvP
28.03.12, 16:15
Trenn tehtud, normal! ;)

inward
28.03.12, 16:34
Pisut lühikeseks jäi, aga enamvähem ajas asja ära.

Pumper
29.03.12, 13:26
Henri võta palun see dokument kaasa kui täna trenni tuled, Muru paneb allkirja sulle.

Teised ka ajage asjad korda eelmiste klubidega. Hardi ja Anders eriti teie, samuti makske litsentsitasu, sisuliselt 1 nädal liigahooaja alguseni!

Hardi
29.03.12, 14:12
Toon ka täna selle dokumendi millele allkirja vaja.

fyte
29.03.12, 14:46
Teised ka ajage asjad korda eelmiste klubidega. Hardi ja Anders eriti teie, samuti makske litsentsitasu, sisuliselt 1 nädal liigahooaja alguseni!
Sa oled mult ju küsinud juba 3x, kuidas eelmise klubiga lood ja olen kõik korrad vastanud, et allkirjaga paber on kodus olemas :D

TrvP
29.03.12, 14:50
Homme saan dokumendifotod kätte, siis ajan litsentsi asja korda. Avaldus juba täidetud jne ;)

Pumper
29.03.12, 15:36
Sa oled mult ju küsinud juba 3x, kuidas eelmise klubiga lood ja olen kõik korrad vastanud, et allkirjaga paber on kodus olemas :D

Nojah, siis maksa 15,9 ära ja vii jalkaliitu koos pildi ja id koopiaga v tee koopia seal, maksekorralduse koopia ka vaja. Kuulsin et eelmine aasta samamoodi viivitasid regamisega. 1 päev natuke liigutada ja korras.

Täpsemalt: http://www.jalgpall.ee/litsentsid.php

afro_siil
29.03.12, 18:49
Henri võta palun see dokument kaasa kui täna trenni tuled, Muru paneb allkirja sulle.

Teised ka ajage asjad korda eelmiste klubidega. Hardi ja Anders eriti teie, samuti makske litsentsitasu, sisuliselt 1 nädal liigahooaja alguseni!

Täna ei saa ka tulla, nädalavahetusel mängule ka mitte. Lauri andis mulle alkirja sellele dokumendile ja ASAP viin liidu kontorisse ära

inward
01.04.12, 11:05
Kaks olulist asja.

1. Millal ja kuidas me oma mängijaid võistkonda registreerima hakkame ? Saan aru, et see käib nüüd EJL lehelt pmts läbi online.
2. Millal lisavormid saabuvad Gerdi poolt, sain aru, et Müür sa oled need tellinud juba ? Liiga on ukse ees, aga mõned mehed mängivad veel punaste pusadega. Rääkimata numbrite peale printimisest.

Pumper
01.04.12, 11:11
Liigasse regamine algab esmaspäevast, sest saime lõpuks mingi paberi viidud jalkaliitu. Ma võtan selle netis regamise enda peale, siis saan ma litsentsi mitteomavaid mängijaid trennis manitseda.

Vormidega peaks ok olema, Gerdi ja Muruga rääkisime teisip. Enamus on kohal, kisub natuke kiireks muidugi 1 nädal to go.

jozik
01.04.12, 11:19
Oootan murult nimekirja, et kes nüüd tellisid uued vormid, ehk mis nr mis nimi mis suurus särgile ( M,L,XL,XXL ), plaanis kolmapäeval asjad printi viia. Seega kellel särk ja miski asi puudu( nimi või nii ) siis tooge PUHAS särk teisipäeval trenni.

afro_siil
01.04.12, 22:18
Oi, mul polegi endal vormi üldse. Telliks siis ka ühe M suuruses, numbril pole vahet.

Pumper
01.04.12, 23:01
Vormid juba tellitud uutele ja paar tk peale ka.

Pumper
02.04.12, 10:31
Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2012.a. Väikeste karikavõistluste
1/32-finaalide paaride loosimine toimub neljapäeval, 5.aprillil kell 12.00
EJL-i suures saalis.

muruntau
02.04.12, 11:56
Teadaanne kõigile uutele mängijatele. Oleks vaja homseks teada saada, mis suuruses särki (M või L) , mis numbrit ja nime seljale soovite. Vabad numbrid on 11, 29 ja kõik üle kolmekümne, nende vahel on võimalik valida. Varustuse hind (särk, püskid ja kedrad + printimine) on €35 ja selle peaks küllaltki ruttu ka meie mtü arvele kandma.

leinc
02.04.12, 12:05
soovin 11 ja M ...kuu keskelt saan jälle platsile tagasi. Seljale UUETOA palun

difender
02.04.12, 12:17
Mul oleks särgile nime vaja ainult. Muud asjad on olemas.

muruntau
02.04.12, 12:40
Mul oleks särgile nime vaja ainult. Muud asjad on olemas.

Perekonnanimi siis?

difender
02.04.12, 12:45
Perekonnanimi siis?

Jah. Kuigi tegelt mingit vahet pole kumb nimi on särgil kirjas.

Karelkorm
02.04.12, 14:16
29/Kõrm.. Pigem L, kui M ma arvan

Hardi
02.04.12, 14:39
32/Heinvere, võtaks ka pigem L

inward
02.04.12, 15:18
Hardi ma soovitaks sulle M pigem. Mul endal on M ja väga okei. Karel selline pikk poiss ja talle ehk tõesti L.

Postiljon
02.04.12, 15:31
Kas mingi vv särgi saaks ka tellida?

afro_siil
02.04.12, 15:50
45 / M mulle palun

Postiljon
02.04.12, 18:35
Sooviks #1 /M postiljon, kui mingit VV särki ei saa tellida, lasen enda oma peale, eelistaks siiski PP logoga.

MartinAru
02.04.12, 18:45
80/M Särgile Matu

Hardi
02.04.12, 18:59
Ma arvan siiski, et L. Mul enamus särgid L ja need täitsa parajad.

pastilaa
02.04.12, 19:05
Ka mul M, L sulle kindlalt suur.

Pumper
02.04.12, 19:13
Vahet pole, tüüp käib jõusaalis ja peaks kohe kohe nagunii suuremaks saama. Mulle on igatahes L väike.

jozik
02.04.12, 19:19
Pumper, sa parem vaata kuidas sul naine pesu peseb ;) äkki seepärast on L liiga tilluke :P

aga tõsiselt, saab ju homme proovida mis suurus sobib. Postiljon ma ei tea, kas tahad Uhlspordi vv särki saada, ma sinna arvatavasti kolmapäeval minemas, siis saaks seal välja valida.

pastilaa
02.04.12, 19:41
Kellel täpsed kellaajad ka teada - millal nüüd trennid aprillis ongi? Pealkirjas tuleks ka ära muuta.

nikitheone
02.04.12, 19:43
eraldi teema ka kus kirjas, aga T Wismari 20.00, N SKP 19.00

pastilaa
02.04.12, 19:46
eraldi teema ka kus kirjas, aga T Wismari 20.00, N SKP 19.00

tyty

Postiljon
03.04.12, 01:18
Pumper, sa parem vaata kuidas sul naine pesu peseb ;) äkki seepärast on L liiga tilluke :P

aga tõsiselt, saab ju homme proovida mis suurus sobib. Postiljon ma ei tea, kas tahad Uhlspordi vv särki saada, ma sinna arvatavasti kolmapäeval minemas, siis saaks seal välja valida.

Sobib oleks hea 20-30 € ringis

Pumper
03.04.12, 08:00
Aga videod on küll head mängu analüüsimiseks, eriti see kokkuvõte, kus saab väljatuua õigeid ja valesid liigutusi. Samas terve mängupeale näeb kindlasti praaki rohkem ja on mille kallal norida.

inward
03.04.12, 09:22
Pagan küll, tõmbasin eile jooksutrennis kiirendustega reielihase ära :/. Midagi väga tõsist pole õnneks, nö first grade injury (2-10 päeva). Seega täna ja tõenäoliselt homme trenni ei tule. Mänguks peaks okei olema. Eks annan teada operatiivselt.

nikitheone
03.04.12, 09:40
võtan täna ühe sõbra ka trenni kaasas, sobib pumpar? ta tahtis juba varem liituda, aga kuidagi praegu alles läks asjaks. ta on varem ka jalkat mänginud, aint et ta on minust veel lühem :)

Pumper
03.04.12, 09:47
No trennis käimise vastu mul pole kunagi midagi olnud, eriti kus me nüüd suurel statal ka oleme. Kui trenni teeb ja vormi saab siis muidugi liigasse ka.

nikitheone
03.04.12, 09:58
ok. loodan, et täna õhtul väga ei tuiska :)

jozik
03.04.12, 10:36
Kas peab mänguks igaks juhuks punase või kollase palli muretsema?

difender
03.04.12, 10:42
Kas peab mänguks igaks juhuks punase või kollase palli muretsema?

Kollane paistab paremini välja valgel taustal.

Pumper
03.04.12, 10:47
Meil sinine ka olemas, aga oranz on vist pimedas parem.

Tänane trenn on vajalik laupäevaseks mänguks, siis lubab ka -2-3 kraadi külma ja lund, seega sarnased tingumused. Külm meil ei hakka, seega tulge kohale. Loodan, et enamus põhikoosseisu mehi on kohal, saate hea praktika laupäevaks.

nikitheone
03.04.12, 11:02
kas täna on siis rohkem mängu?

pastilaa
03.04.12, 11:06
kas täna on siis rohkem mängu?

ja nalja. kindlasti kohal.

jozik
03.04.12, 11:06
Pumper sa siis maini ka ära, kes peaksid mängule kohale tulema. 11 põhimeest ja kuni 7 varumeest ( kui ma ei eksi siis saab teha 5 vahetust ). tehnilisel alal tohivad siis olla :
Tehnilises alas tohib olla kuni kuus klubi/võistkonna ametnikku ja seitse
vahetusmängijat, kokku 13 inimest. Protokollis peavad olema välja toodud
nende isikute nimed ja funktsioonid ning nad peavad viibima mängu ajal selles
alas.

Tehnilisel alal ei tohi suitsu teha.

Pumper
03.04.12, 11:19
Esiteks niipalju infot: Karel on regatud, sain asja kiirelt EJL-ga mailivahetusega korda.

Nikile siis niipalju, et mängime ka kindlasti, aga enamus trennist on täna kõhulihased, kukerpallid, sõjaline luureroomamine jne, et leida võimalikult palju lumega kontakti ja tunda end laupäevasel liigamängul lumisel väljakul koduselt.

nikitheone
03.04.12, 11:29
Ma teen siis ettepanekuga moodustada meeskonnad ja mängida lumesõda. Väravavaht teeb lumememme

Postiljon
03.04.12, 12:10
Ma ei oska lumememme teha :(

pastilaa
03.04.12, 12:32
Ma ei oska lumememme teha :(

siis põhikoosseisu kohta pole oodata

muruntau
03.04.12, 12:59
Selline kiri jalkaliidust:

LP. klubi esindaja

Lisasin FC Pokkeriprod võistkonna nimekirja SK FC Levadia mängijaõigustega
noormängja Hardi Heinvere.
Palume esitada nimetatud mängija med. kontrolli tõend või kui eiole veel
läbitud kontrolli, siis tuleb teatada selleks broneeritud aeg.

Lugupidamisega

Hardi, tee see asi ära!

Pumper
03.04.12, 13:08
Hardi ja Henri peavad selle med kontrolli tegema, ehk siis tavaline tervisetõend, arvan, et selle saab ka perearstilt. EJL kodulehelt lause: arstliku kontrolli läbiviinud arsti otsuse mängija tervisliku seisundi kohta (v.a mängijatel, kes on sündinud 1993.aastal või varem.

Seega pange arstile aeg ja andke mulle foorumikaudu teada ja ma teavitan jalkaliitu või muru pigem vastab. Ajast piisab, et saate mängida.

margus
03.04.12, 13:31
Ma täna trenni kahjuks ei saa tulla :( - kuigi suur isu on lumesõda mängida :D

Pumper
03.04.12, 13:46
Henri kui sa loed, siis anna teada kui haige sa oled hetkel, äkki saad oma esindaja (vanema) jalkaliitu regama saata?

afro_siil
03.04.12, 14:43
Henri kui sa loed, siis anna teada kui haige sa oled hetkel, äkki saad oma esindaja (vanema) jalkaliitu regama saata?

Ma olen terve, tulen täna trenni. Homme käin ja registreerin ära.

Pumper
03.04.12, 15:24
Ma olen terve, tulen täna trenni. Homme käin ja registreerin ära.

Ära seda arsti aega ka unusta.

inward
03.04.12, 20:48
Kas väljak oli puhas täna, kui jah, siis kuidas "uus" Wismari remonditud kunstmuru oli ?

jozik
03.04.12, 21:29
Noo plats oli enam vähem. Paaris kohas oli seda vähe tihkemat lund. Platsi äär oli täis lund, mis oli omakorda täis kummipuru. Kummipuru on nüüd rohelise kraami vahel rohkem, aga eks see on ikka vana hea kõva Wismari kunstmuru. Seega kui trenni tuled, siis ära imesid oota....

Pumper
04.04.12, 07:44
Jah plats ikka suht rabe, peab need geeltallad ära ostma, põlv esimest korda see aasta valus peale trenni.

nikitheone
04.04.12, 07:59
palju õnne sünnipäevaks meie treenerile!

Pumper
04.04.12, 08:26
Tänud!

pastilaa
04.04.12, 08:28
palju õnne sünnipäevaks meie treenerile!

+1

5jygLlL9Lrw

TrvP
04.04.12, 09:59
Õnnitlused!

http://2.bp.blogspot.com/_tjM98jsH7bI/SJ86wFHs3gI/AAAAAAAAAgA/1V9FMiRoRP8/s400/garfield%2Bbday.jpg

muruntau
04.04.12, 10:09
Salatit ja morssi, Pumper!

inward
04.04.12, 10:54
Palju õnne, minugi poolt :).

Pumper
04.04.12, 12:43
Tänud veelkord!

Max
04.04.12, 13:23
Õnne ja loodetavasti ilus kingitus laupäeval võidunäol tulemas :) On millenimel pingutada :)

Postiljon
04.04.12, 13:24
Palju õnne Pumper!

Pumper
04.04.12, 13:34
Max pani otse kümnesse - võit oleks parim!

ranka
04.04.12, 14:22
Õnne, 43 juba kukkus w?

Hardi
04.04.12, 17:22
Õnne siis ka minu poolt! Muidu sain homseks perearsti juurde aja.

Pumper
04.04.12, 17:35
Õnne siis ka minu poolt! Muidu sain homseks perearsti juurde aja.

Teavitan jalkaliitu.

fyte
04.04.12, 20:28
Miks te sinna perearsti juurde aega panete? Audentes on nt selline koht, kus taolisi teste teostatakse.

Pumper
04.04.12, 20:43
Arstitõendit väljastatakse Audenteses? Kahtlen.

eluvend
04.04.12, 22:51
Mõeldakse seda asutust: http://www.sportmed.ee/

fyte
04.04.12, 23:01
Arstitõendit väljastatakse Audenteses? Kahtlen.
Olen seal 2x käinud ning väljastatakse küll.


Mõeldakse seda asutust: http://www.sportmed.ee/
Jep, seesama.

Pumper
05.04.12, 07:54
Nonii, Henri, Martin, Fyte käisite eile ära Jalgpalliliidus (andmebaasis ei kajastu see info)? Täna on viimane päev regada, muidu esimesel mängul mängida ei saa. Olge mehed kui käinud veel ei ole siis tehke ära, tahaks ikka Kiiut võita.

inward
05.04.12, 07:57
Fyte pidi täna minema :D. Saab peksa, kui laupäevaseks mänguks paberid korras ei ole. Kas Henri tuleb üldse Kiiuga mängule, ta paar nädalat tagasi ei olnud päris kindel veel.

Pumper
05.04.12, 12:29
Fyte regatud, vähemalt jalgpall.ee listis.

pastilaa
05.04.12, 13:20
Kerge päevaplaani muudatus ja täna kohal trennis.

Pumper
05.04.12, 14:09
Tarmo on täiesti kadunud- keegi ei tea temast midagi?

Martin ja Henri ka pole vist veel reganud, paar tundi on aega.

Max
05.04.12, 16:19
Tarmo Sai viimases mängus või või oli see trennis kus käis vastu jalga. Kiiuga mängu pidi suure tõenäosusega vahele jätma aga nagu aru sain sis peale seda tuleb vaatab kuidas jag on. Kuskil mainis ka millalgi et jalaga jama, fb-is äkki

Postiljon
05.04.12, 16:25
Eelmisest trennist on näpp juba korras aga väravasse täna igaksjuhuks ei lähe.

jozik
05.04.12, 16:39
Kui postiljonil äpp valutab, siis mina trenni ei tule . ei taha väravasse.

tegelikult tulen ikka

Karelkorm
05.04.12, 16:40
Kas keegi Mustamäelt autoga trenni??? 58019413

Pumper
05.04.12, 16:55
Ok, siis tean Tarmo kohta.

28 mängijat hetkel regatud, Henril midagi juhtus?

Teeme siis chilli trenni ja saame laupäevaks valmis. Ärge enne mängu siis sauna minge, et lihased oleksid vormis.

Reigo ei saa vist mängida, kuna eelmine aasta 3 kollast ja viimases ta ei mänginud. Samas ma ei tea kas see viimases mängus vahetuses olemine ei elimineerinud tema mängukeeldu.

Kui keegi sai eelmine aasta veel 3 kollast, eriti kaardi viimases liigamängus (mitte karika), siis palun andke mulle teada, kontrollin järgi teie võimaliku mängukeelu kohta.

afro_siil
05.04.12, 21:26
Ma juba umbes nädal aega tagasi andsin teada, et ei tule sellele mängule (teises linnas), aga kui Tartust esmaspäevaks tagasi olen, ajan liiduga asjad korda.

Max
06.04.12, 02:27
Reigo ei saa vist mängida, kuna eelmine aasta 3 kollast ja viimases ta ei mänginud. Samas ma ei tea kas see viimases mängus vahetuses olemine ei elimineerinud tema mängukeeldu.


Võin küll eksida aga minu mälujärgi ta kandis selle karistuse ära. Et tuleks kindlalt seeasi ülevaadata

Postiljon
06.04.12, 03:45
enda positsiooni kohta küsin, et on tekkinud meie klubisse Andrus Mitt VV positsioonile, pole kordagi trennis näinud ja eelmised aastad ta kuskil teistes klubides ründes mänginud :D

Pumper
06.04.12, 07:58
enda positsiooni kohta küsin, et on tekkinud meie klubisse Andrus Mitt VV positsioonile, pole kordagi trennis näinud ja eelmised aastad ta kuskil teistes klubides ründes mänginud :D

Kuna tal jalad haiged ja eriti mängida ei saanud, siis pidime varuväravavahi sebima, ütles et võib aidata, kuna Mariol juhtus õnnetus. Sina oled ikka nr 1. Tema käib siis kui sa haige oled või hilined nagu Järva-Jaani mängus saabusid etteteatamata 16 minti hiljem. Trennis on ta käinud küll, aga märkamatult.

nikitheone
06.04.12, 12:11
noo, mis laupäevase mängua saab? saab mängu või ei saa?:P

Pumper
06.04.12, 13:31
Teeme nii, et mina seda ei ütle, kas saab või ei saa, kõik selgub platsiääres.

jozik
06.04.12, 15:48
Sama teema on lasnamäel, kui su käest küsitakse suitsu. Sa võid peksa saada, aga ei pruugi.

Nagu ma aru saan peaksid mehed kohal olema 1830, see siis tähendab, et selleks ajaks platsi ärres, pestud kustud ja kammituna. Kõigile punased särgid selga, osadele peab siis numbrid seljale teipima.

Aga Pumper selline küss, et kui sa pealtvaatajatele kaks kasti õlut tood, siis palju sa meeskonnale peale mängu võidu ja sünnipäeva tähistamiseks õlut tood?

inward
06.04.12, 15:50
18:45 pigem. Kas meil on üldse kollast või oranži palli ? Loodetavasti päris sellist ilma ei ole homme nagu praegu :D.

Pumper
06.04.12, 15:59
teeme jah 18.45, sest külm on väljas, hetkel ka lumetab.

Teibid saab äkki varem ka panna, võtke siis kõik olemasolevad särgid kaasa, uued mehed ju kõik särgita.

Ja sportlased ju ei joo. Aga kes tunneb et vajab peale mängu õlut, siis saab sealt kastist napsata ju.

TrvP
06.04.12, 16:00
Tallinnas ilm väga tuksis?

inward
06.04.12, 16:04
Siis Pumper või Joosep võiks kokkuvõte ka teha operatiivselt peale mängu ja panna standard kolme kohta üles nagu ikka - foorumi teemasse, fb lehele ja soccernetti tulemus + kokkuvõte link. Teen Joosepi adminniks, saad siit kopeerida FB siis.

Kokkuvõte lühidalt muidugi, ei pea pikalt heietama.

Pumper
08.04.12, 15:06
täna on trenn v?

nikitheone
08.04.12, 15:10
? kuskohas, miskell?

Pumper
08.04.12, 15:12
18.00

Pumper
08.04.12, 15:13
Teen kiire trenni pontshiku baaris.

inward
08.04.12, 15:14
Vaatan treener ei ole kaineks saanud veel :D.

nikitheone
08.04.12, 15:17
rofl . lahe oled pumps

nikitheone
09.04.12, 07:47
küsimus - miks on meie meeskonnas hardi taga levadia? http://jalgpall.ee/team.php?team=2528&b=IV.E&year=2012

Pumper
09.04.12, 07:59
Sest ta on olnud FC Levadia kasvandik ja nüüd 3a pärast see alles aegub (viimasest mängust alates, mis ta Lev. eest mängis), ehk siis järgmine aasta.

nikitheone
09.04.12, 09:43
ok

jozik
10.04.12, 06:32
Kõikidel kellel särgile vaja miskit printida, võtku täna PUHAS särk trenni kaasa.

inward
10.04.12, 15:29
Kelle käes muidu need uued särgid/vormid ka on ? Andrias tahaks ka ühte, number pole oluline.

jozik
10.04.12, 16:02
Vimmati rändasid need särgid ja vormid SPK riietusruumi, mis neist edasi sai ei tea.....

Pumper
10.04.12, 16:44
Need olid kilekottides aknalaual. Ma ei tea kas midagi sinna alles ka jäi. Viimased on tavaliselt ülevaadanud asjad.

Mu särgil on nr peal, ma küll muud ei soovi.

inward
10.04.12, 16:52
Müür tellis 5-10 uut vormi ju. Palju neid kaasa võeti mängule ei tea, aga idee poolest peaks küll midagi alles jääma sealt ilmselgelt. Küllap Gerd oskab vastata trennis.

Karelkorm
10.04.12, 17:14
Viimase lahkujana võtsin selle kotitäie igaks juhuks kaasa.

inward
10.04.12, 17:24
Võta üks vormi komplekt M suurusega Andriasele ka täna trenni palun.

nikitheone
11.04.12, 07:39
täna kandke aprilli rahad ära, homme tšekan üle. kel maksmata, teeb neljapäeval lisa 30 kätekõverdust :D

jozik
11.04.12, 12:24
Ei kanna enne 12ndat nagu alati

afro_siil
11.04.12, 19:14
täna kandke aprilli rahad ära, homme tšekan üle. kel maksmata, teeb neljapäeval lisa 30 kätekõverdust :D

30€?

inward
11.04.12, 19:42
Jah. Henri, sa oma litsentsi jms said korda ning kas mängule tuled ?