PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

muruntau
12.12.11, 17:39
http://www.2shared.com/photo/ED1x9Cop/aastalpukas.html

Sellelt lingilt leiab meie mägud. Meie grupis 3 satsi ja 2 mängu saame garanteeritult. Õnneks ajakava on ka päris mõnus, esimene mäng 18.30. ja teine 20.00. Saaksid ka tööinimesed meie mängule tulla. Samas nüüd tekib küsimus, kas meil on mõtet ikka nii palju mängijaid võtta kaasa, mänguaega jagub vähem nüüd

Pumper
12.12.11, 17:47
Mängime 10 mehega, mõned on varuks igaks juhuks, ärge üldse muretsege sellepärast. Oleme 1 võistkond ja valmistume, koos, treenime koos ja mängime koos. Sportlik eesmärk on nr 1, kes platsile saab see pole üldse oluline.

inward
12.12.11, 17:56
Haige ebaõnn, et sattusime kolmesesse alagruppi :/. Sellisel juhul pole kindlasti mõtet üle 2 meeskonna mehi võtta kaasa, kui niigi palju vaja. Üks vv ja paar-kolm venda veel. Eks siis treener teeb oma otsuse ja paneb meeskonna kokku, kes saavad tulla.

jozik
12.12.11, 18:15
mis seal ikka, eks peab mängud lihsalt võitma, siis saab rohkem mängida =)

inward
12.12.11, 18:22
Peab mõlemad mängud võitma jah, Kiiult võiks revanši võtta küll ning Majandusmagister jäi IV P liigas viimasele kohale ja kusjuures ka nemad on ikka väga arvukalt väravaid sisse lasknud hooaja peale.

Karelkorm
12.12.11, 21:03
Tehke 2 tiimi.. 2 ründeliini ja 2 kaitseliini ja vahetate jooksvalt terve liini kaupa mitu korda mängus v tervet meeskonda korraga.. seal ikka 100% sprint sees ja 12min ei jookse mitte keegi 100m tempos.. st ca 13 meest peaks kohale ajama.. juhul kui muidugi 6+1 on, vb pole ka ma ei mäleta

WeThePeople
12.12.11, 23:16
5+1 ikka

Karelkorm
13.12.11, 00:07
kui sa nii ütled

muruntau
13.12.11, 09:04
Hei,

Igiliikur pakkus välja, et võiks teha nendega laupäeval kell 16.00. sõprusmängu Viimsis kunstmurul. Kui ma õigesti aru sain, siis see toimuks väljas. Platsil 5+1 mängijat. Kas meil on huvilisi ja on mõtet asja edasi ajada? Kui saaks 9-10 inimest, ka väravavaht, võiks ära teha imo. Küsin trennis ka üle, aga kui keegi oleks tulija kindlasti, siis võiks ka siin märku anda.

jozik
13.12.11, 09:22
Ma oleks tulija,

peaasi e kodus ei peaks olema. Suur koristus päev oli küljeluul plaanis, seega oleksin hea meelega jalkat mängimas. Kui ma ei eksi, siis Meelis on ka sellel ajal võjaväest väljas.

Trenni trenni trenni peab tegema

Joosep

Pumper
13.12.11, 10:15
Laupäeval oleks ok liigutada, aga siis pühapäev läheb natukene liiaks isegi väikene liigutamine. Kas saab seda Männiku trenniaega natukene liigutada? Ise tuleks ka laupäeval.

nikitheone
13.12.11, 10:23
ei saa laup tulla

nikitheone
13.12.11, 11:28
12. dets seisuga - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&hl=en_US#gid=0
jan: jan š. - 15 mitte 20 euri?

Karu
13.12.11, 13:00
Oleks ka tulija laupäev.

pastilaa
13.12.11, 13:03
Oleks ka tulija laupäev.

Nice!
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51copvQHu-L._AA300_.jpg

Ise laupäeval kinni kahjuks.

Andriano
13.12.11, 13:22
ma saaks ka laupäeval tulla

NB: mida pilti pastilaa;)

veeretas
13.12.11, 14:28
oleks ka laupäeval arvatavasti tulija. Võiks võimalikult hea satsi kokku saada, saaks anda väikse tormihoiatuse uueks hooajaks:p

Pumper
13.12.11, 14:30
Õhtul mängime, Soccernetil sats koos.

jozik
13.12.11, 14:32
Dresscode on meil siis punane =) Pumper sa siis vali parim mängija välja, ma võtan kodust auhinna ka kaasa temale =)
Mehed kes on vahetuses, pange siis kõhu,käe ja seljalihased valmis. Läheb treenimiseks, niisama taguenti laiaks pole ka mõtet istuda.

difender
13.12.11, 14:56
Kui nüüd õhtul mäng on ja seal mängivad need kes aastalõpu turniiril ka mängivad,kas siis ma ikka võin ka kohale tulla?Või täna trenni otseses mõttes ei ole.

muruntau
13.12.11, 15:02
Täna saavad mängu ikka kõik, kes trenni tulevad. Võtke võistkonna punane särk ka kaasa, kellel on, saaks selle taas higilõhnaseks enne aastalõpukat.

inward
13.12.11, 15:09
Ma eeldan, et väike soojendus ja mängime terve trenni ? Arvestades, et täna on trennis veel rohkem inimesi kui tavaliselt, mis omakorda tähendaks vähem mänguaega.

Miks Viimsi pakub välja 5+1 aga mitte 6+1 või 7+1 või üle väljaku ??? Mõtlen laupäeva kohta, väljas sellise ilmaga väga nagu vahepeal niisama seista ja külmetada ei viitsi.

muruntau
13.12.11, 15:13
Viimsis arvatavasti väike plats või siis tahavad just sellise formaadiga teha, et valmistuda aastalõpukaks. Vaewvalt nad formaati muuta tahavad. Viimsisse maksaks minna jah kusagil 10 mehega, muidu tuleb liiga kaua passimist. Vahepeal saab sörkida vms ka, ei jahtu ära, usun

margus
13.12.11, 15:27
Punane särk jäi maha.. :(

leinc
13.12.11, 15:36
Kustkohast neid punaseid särke juurde saaaks?

muruntau
13.12.11, 15:47
Meil kolm särki on veel varuks + Andero ja Eriku särgid, mis eri põhjustel minu kätte on jäänud. Võtan täna kaasa. Kui keegi tahab neid endale päriseks osta, siis €20 on hind. Hetkel mul täiskomplekte anda ei ole. Kel kaasas särki pole, siis loodetavasti täna jätkub nendest.

inward
13.12.11, 15:54
Kes see ikka ostab teise mängija nimega särke endale ? Täna saab läbi ajada ka tavaliste punaste treeningsärkidega. Siis, kui uuesti hakkame koostama oma mängijate nimekirja eelolevaks hooajaks, siis vaatame üle ka palju on uusi mängijaid ning kellel särgid puuduvad ja tellime ühe korraga Gerdi käest nii palju, kui vaja on.

Pumper
13.12.11, 16:08
Soccernetil on kõigil arvatavasti särgid, siis me saame ilma särkideta meestele panna vestid selga ja peaks eristama.

Koostan praegu viisikuid.

Et rahvas teaks mida ma arvestasin põhikoosseisu koostamisel, siis panen siia ka kriteeriumid:
1) Mehed kes mängisid käimasoleval hooajal - nemad teenisid meile koha Aastalõputurniirile.
2) Mängija individuaalsed oskused jalgpallis.
3) Trenniskäimine.
4) Füüsiline vorm.

NB! Selline koosseis tuleb ainult Aastalõputurniiriks. Edaspidi tuleb teha korralikult trenni ja põhikoosseisu koht on kõigile saadaval.

muruntau
13.12.11, 16:15
Kes see ikka ostab teise mängija nimega särke endale ?

Kolm särki on üle ka ilma nimeta, sa ise käisid neid ju printimas veel ;)

Postiljon
13.12.11, 17:01
just in case, mul oleks mõtet VV särk ja tavaline särk osta :O? Kui juhuslikult teine VV tahab väravas olla võin platsil mängida, kui minust seal kasu on.

Pumper
13.12.11, 17:07
Minu hinnangul peaksid meie väravavahid ka endale mängusärgid igaks juhuks muretsema, kuna oskusi on teil piisavalt ka platsil mängimiseks. Üldjuhul ma ikkagi arvestan teiega kui väravavahtidega, ja palju ei pruugi te platsile saada. Seega ise otsustad kas ostad särgi või mitte.

fyte
13.12.11, 17:57
Kolm särki on üle ka ilma nimeta, sa ise käisid neid ju printimas veel ;)
Ära pane tähele, inwardi suudab 3 sekiga kõiksugu asju ära unustada :D

inward
13.12.11, 18:09
Ära pane tähele, inwardi suudab 3 sekiga kõiksugu asju ära unustada :D

Ära aja jama. Lugesin lihtsalt lauset kiirustatult ning pöörasin tähelepanu lause teisele poole, sestap jäi selline mulje. Mybad.

Millisel kujul täna sõprusmäng soccernetiga üldse välja nägema hakkab ? Kas neil on välja panna ainult üks tiim, et siis jooksutame oma kolme pandud meeskonnaga nad lihtsalt surnuks ja siis mängime omavahel edasi ;) ? Või samamoodi vahetustega kõik tiimid mängivad omavahel ja vahepeal üks meeskond k.a soccernet puhkab lihtsalt...?

veeretas
13.12.11, 18:47
See tuletab meelde eelmise aasta sõprusmängu Igiliikuriga Wismari hallis. Mäng käis 5+1. Meid oli kohal täpselt 6 ja Igiliikuri omi mingi 3x6 vms ja lõpuks kaotasime 18+:0 :)

Karelkorm
13.12.11, 19:04
no siis on oodata umbes 6 tiimi tänaseks :P noot cool

inward
13.12.11, 21:52
Treeningmäng lõppes... Fc Pokkeriprod 14:12 Fc Soccernet.

Üks värav siia sinna. Tõsi vastased mängisid kahe tiimiga, meie neljaga. Mängutempo oli kõrge ja eks nad väsisid rohkem. Siiski, väga hea töö mehed.

Pumper
13.12.11, 22:20
Väga tore üritus oli, sai natukene võistluspinget ka tunda. Tulemusega jäin rahule ja veel tähtsam oli muidugi see, et kõik mängijad said platsil hakkama ja suuremaid ärakukkumisi ei toimunud. Võit oli veel kirsiks tordile.

Ründajate kohapealt ei ole suurt midagi kosta, mõned peavad rohkem peale lööma, kui võimalus tekib.

Kaitsjate kohta natukene krõbedamat ka. Kaitsja ei hoia palli niisama enda käes üle 2 sekundi, kiire sööt mõõda äärt, keskele antakse sööt ainult siis kui meie mängija on täitsa vaba ja rääkima peab ka (hüüad: vastane tuleb! või oled vaba!)kaitsjad keskele üldiselt palli ei peksa ja huupi ka ette ei tambi, kui midagi teha ei ole, lööd palli mööda porte (seina) äärt edasi, kus peaks asetsema ründaja, üldjuhul ikka täpne sööt. Samuti peab kaitse olema oma positsioonil, naljalt meie kaitsjad ei tohiks minna vastase värava alla, las ründajad ja poolik tegutsevad seal. Tihti tormasid meie kaitsjad pea õieli rünnakule ja vastastel oli kerge kiirrünnakut teha. Ja toonitan veelkord üle vana tõde, et kaitsjad ei lükka palli keskele ja ei anna mingeid pehmeid/ebalevaid sööte diagonaalis üle väljaku - alati kui pole vaba meest lükka mööda äärt ründajale. Värava ees olev lahtine pall paanikaolukorras kiirelt löök kaugele väravajuurest minema.

Väravavahid - palli mängige alati kas äärekaitsjale või ründajale. Keskmisele mehele annate siis kui ta on tõesti vaba ja markeerimata ja hüüate infot (vaba , seljas).

Tänud!

ranka
14.12.11, 06:07
Meil kolm särki on veel varuks + Andero ja Eriku särgid, mis eri põhjustel minu kätte on jäänud. Võtan täna kaasa. Kui keegi tahab neid endale päriseks osta, siis €20 on hind. Hetkel mul täiskomplekte anda ei ole. Kel kaasas särki pole, siis loodetavasti täna jätkub nendest.

Muru, kas ma ei saaks omale särki enda nimega? Fännisärk või nii.

Tegelt jalkumängijad võiksid kasutada foorumi avatarina oma võistkonna logo.

nikitheone
14.12.11, 07:52
me teeme järgmise aasta algul fännisärgid ranka
hea töö mehed!

ranka
14.12.11, 09:07
me teeme järgmise aasta algul fännisärgid ranka
hea töö mehed!

Ootan suure huviga.

muruntau
14.12.11, 10:29
Ranka, kui oled huvitatud, siis võid saada ka päris võistkonna särgi, kõigi logodega jne. Ainult nime ei ole hetkel peal ja ise ei viitsi ühe särgi pärast printima minna. Kuidas oleks, kui hooaja eel, kui uusi särke hulgi lisandub, teeks sulle ka ühe?

Lugesin aastalõpuka reegleid korra. Seal oli kirjas, et väravavaht ei tohi ka jalaga lüüa üle poole platsi maastlöögist. Kollaste-punaste kaartidega on nii nagu alati, kollane= 2min ban, punane ka 2min ja mängija mängu lõpuni, järgnevalt mänge vahele ei jäta. Küll ei olnud reeglites seda kirjas, kas mängijad peavad olema klubi liikmed või midagi sellist, on kellelgi täpsemat infot selle kohta või uurin jalkaliidust?

difender
14.12.11, 10:42
Minu teada aastalõpu turniiril ei pea olema mängija klubi liige, vaid võib täiesti vabalt mängida keda tahes. Tavaliselt on olnud kus teise liiga meeskonnad kasutavad isegi mõnda kõvema liiga mängijat. See pigem minu mäletamist mööda, alati võib jalgpalliliidust lisainfot küsida.

Rando

ranka
14.12.11, 11:05
Ranka, kui oled huvitatud, siis võid saada ka päris võistkonna särgi, kõigi logodega jne. Ainult nime ei ole hetkel peal ja ise ei viitsi ühe särgi pärast printima minna. Kuidas oleks, kui hooaja eel, kui uusi särke hulgi lisandub, teeks sulle ka ühe?

Lugesin aastalõpuka reegleid korra. Seal oli kirjas, et väravavaht ei tohi ka jalaga lüüa üle poole platsi maastlöögist. Kollaste-punaste kaartidega on nii nagu alati, kollane= 2min ban, punane ka 2min ja mängija mängu lõpuni, järgnevalt mänge vahele ei jäta. Küll ei olnud reeglites seda kirjas, kas mängijad peavad olema klubi liikmed või midagi sellist, on kellelgi täpsemat infot selle kohta või uurin jalkaliidust?

Räägime MSN

pastilaa
14.12.11, 11:22
Muru, kas ma ei saaks omale särki enda nimega? Fännisärk või nii.

Mis särginillimine siin käib? Tuled lõpuks trenni ja 2012 liigasse - mul üksi pingil istuda ongi igav ja boonuseks saame särgid!!

pastilaa
14.12.11, 11:24
Iseenesest oleks lahe, kui esmaspäevasel turniiril keegi mängud videosse viitsiks võtta. Sul Joss oli karikamängul korralik varustus kaasas mäletan ja ühe mängu vist filmis Meli pruut?

Pumper
14.12.11, 12:16
Kus Fyte oli eile, kas 19.12 oled kohal?

muruntau
14.12.11, 12:49
3 min klipp meie eilsest mängust, kaks väravat on ka peale jäänud:
IJ7q4wgDgAU

Edit: pildid läksid suht p...e, vähemalt minu omaga tehtud, kuna alles ostsin kaamera ja ei oska veel eriti seadistada:

http://www.upload.ee/image/1890346/PC130018.JPG

Jep, see on parima kvaliteediga pilt eilsest

pastilaa
14.12.11, 13:42
Edit: pildid läksid suht p...e, vähemalt minu omaga tehtud, kuna alles ostsin kaamera ja ei oska veel eriti seadistada:

http://www.upload.ee/image/1890346/PC130018.JPG

Jep, see on parima kvaliteediga pilt eilsest

Pole hullu tegelikult - saab arvutis teravamaks keerata. Osad näod said suht selgeks:

http://img847.imageshack.us/img847/818/pc130018.jpg

jozik
14.12.11, 14:05
Muru sa ostsid endale seebikarbi. Seda ei saagi reguleerida. Probleemiks oli pigem sinu tublidus. Tulid kainest peast mängule, käed küll värisesid, aga kiitma peab sind ;-)

Pastilaa oled natukene pilti liialt ilustanud. Mul hambad kollasemad, silmad punasemad ja kõrvad ei ole ka nii ilusad, pigem midagi sellist http://www.google.com/imgres?hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&biw=1360&bih=566&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=qAD3Rad66UEQfM:&imgrefurl=http://www.kalamafraz.com/2011/04/mad-rabbit.html&docid=vE1VQcSKSBZkkM&imgurl=http://farm6.static.flickr.com/5149/5590312812_4f1c4ab005.jpg&w=500&h=375&ei=mJ7oTqyWBcKa-wa09cjHCg&zoom=1&iact=hc&vpx=196&vpy=206&dur=983&hovh=194&hovw=259&tx=133&ty=102&sig=108191994684052442215&page=9&tbnh=161&tbnw=215&start=118&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:118

ranka
14.12.11, 17:30
Rääkisin Muruntaug aga tahaksin avalikult ka öelda. See on alafoorum kus saavad modeda Muruntau, Pumper, Nikitheone ja kõik supermoderaatorid. Tehke see alafoorum siis korralikult korda. Minu soovitused.

1. Tehke teema (soovitavalt sticky) mis, kes, kus on FC Pokkeriprod (kes olete, miks olete, mis teete, kui tihti teete, kes teevad jne)
2. Tehka teema (soovitavalt sticky) liitumisinfoga. Palju maksab, kui thtit trennid, mis trennid, mis liigad.

1 ja 2. punkti saab kokku liita - vaba valik.

Määrake inimene või on vabatahtlik olemas või hoopis rotatsioonis korras, kes kirjutab pressikaid. Pressikas peaks ilmuma vähemalt 3-4 päeva enne mängu/mistahes üritust ja koheselt pärast mängu. Need saata ranka@pokkeriprod.com ja lisan need PokkeriProd.com pealehele kui ka facebooki. Vähemalt 700 potentsiaalselt silmapaari seda loevad.

Tuleb ka privaatne alafoorum, pean natuke muruntauga arutama üht koma teist.

Edu ja loodan, et 2012 aastal FC Pokkeriprod jalkupoisse tuleb kui Pastilaa leveleid :)

jozik
14.12.11, 19:56
sattusin mina ETV2 peale ja nägin naštajaši mušin Nikit! Vale särk oli seljas niki. Ikka pokkeriprode särk oleks pidanud seljas olema. Muidu wp tõeline mees.

nikitheone
14.12.11, 20:04
rofl unustasin ise ka ära, et see saade täna eetris oli. pp särgi oleks võinud küll panna :(
igastahes on väike mõte küll minna taipoksi jaanuarist

muruntau
14.12.11, 21:03
Mainin igaks juhuks siin ka ära, et Laupäeval on meil sõprusmäng kell 16.00. Igiliikuriga Viimsis, väljas! (riietuge soojalt) ja formaadiks on 5+1. Asukoht Pargi 7. Andke enda tulekust teada ka, saaks veidi arvestada. Facebookis evendi alt näiteks: http://www.facebook.com/events/234294646641905/

afro_siil
14.12.11, 21:15
Kui keegi saaks auto peale linnast võtta, siis oleks tulemas, kui platsil meestest puudus on.
Henri

Pumper
14.12.11, 21:52
Attendige FB-s ja andke siin teada, FB-s see jama et seal ka võõrad attendinud või pealtvaatajad, ei saa täit ülevaadet.

inward
14.12.11, 22:10
Olen tulemas. Oleks tore, kui saaks kellegi auto peale näiteks. Margus perhaps ?

difender
14.12.11, 22:18
Ma ei tea kui palju mehi laupäeval vaja läheb, muidu saaksin ka tulla kui vaja on.

fyte
14.12.11, 22:37
Kus Fyte oli eile, kas 19.12 oled kohal?
Esmasp tulija jep :)

margus
15.12.11, 09:01
Ma saan tulla laupäeval ja ka esmaspäeval - pühapäevase trenni jätan arvatavasi vahele :D

veeretas
15.12.11, 10:12
Kui keegi saaks auto peale linnast võtta, siis oleks tulemas, kui platsil meestest puudus on.
Henri
Saaks sind peale võtta küll, pane mulle siia foorumi sõnumisse oma tel number ja helistan sulle laupäeval enne mängu, et kust peale võtta jne.

Postiljon
15.12.11, 14:04
Väravaht olem as Laupäev ja Esmaspäev

inward
15.12.11, 15:29
Palju meid laupäevaks kokku tuleb muidu ?

Karu
15.12.11, 15:31
olen tulemas laupäev.

Pumper
15.12.11, 15:44
Mina eeldan 10-15, oleneb kui kaua me mängime, kõik saavad mängida. Täpse arvu saame siis teada, kui kõik on õelnud, kes tulevad.

Muru, palun uuri kui kaua nad mängida soovivad, tunnike või rohkem? Arvestama peab, et väljas ajab veel kiiremini võhmale kui saalis.

jozik
15.12.11, 16:01
Igaks juhuks mainin ka siin, et olen tulemas.

Meie Luuavars aka Meelis tuleks ka Igiliikuri hoogu suretama, kui vajadus on.

inward
15.12.11, 16:01
Ma veel mõtlen kas tulen Viimisse, las teised saavad mängida. Puhkan oma põlve, teen tõenäoliselt pärast aastalõpukat paari-kolme nädalase pausi. Nimelt olen vist paar kuud mikro põlvesideme venitusega mänginud. Jooksmist ja mängimist ei sega, samas jalga põlvest välja poole painutades tunda annab, päris viis ei ole. Tahaks uuele hooajale vastu minna 101% tervena.

e: Müüril oli ka vist midagi sarnast, kas nüüdseks on üle läinud ?

Pumper
15.12.11, 16:41
Jah parem ravige end, minu soovitus oleks ka, et kes laup mängib ja esmasp ka mängib, see ärgu pühap trenni tulgu. Koormus läheb suureks, aga kes tunneb et jõuab andku aga minna.

pennu1
16.12.11, 08:55
Kohale tulen küll,kindlasti,pole nagu ammu palli näinud :) Kui ruumi on,võin särgi kaasa võtta,ehk leiate mullegi nata palli puute aega? :)
Äkki Joosep saab mu peale korjata? :D

pastilaa
16.12.11, 10:03
Get nahhui! Sellist savijalga enam meie trennidesse ei oota.

Väike terav huumor. Kena comebacki! :)

difender
16.12.11, 10:36
Homme tuleb võtta punane mängusärk ka kaasa?

Pumper
16.12.11, 11:00
Jah.

ranka
16.12.11, 13:10
Kes teil meeskonna kapten oli? Veeretas? Lisaksin meelsasti talle ka kena auastme nimesse.

veeretas
16.12.11, 13:28
Hetkel oman kaptenipaela jah.

muruntau
16.12.11, 13:32
Hetkel oman kaptenipaela jah.

Kas sa kaptenipaela mitte mingi hetk liiga lõpupoole ära ei kaotanud? Vähemalt minu mälu järgi olid ühel mängul ilma.

ranka
16.12.11, 13:38
On siis kapten või ei ole? :)

Igastahes muruntau ja nikitheone said aunimetused FC Pokkeriprod Eestvedaja, veeretase FC Pokkeriprod Kapten ja pumper FC Pokkeriprod Treener.

veeretas
16.12.11, 13:39
eip :D leidsin üles. Laupäeval on kaasas :)

nikitheone
16.12.11, 13:41
maeitea, liialt uhke nimi on. minu poolest võib selle ära võtta ka

ranka
16.12.11, 13:45
Eeldan, et Te neli olete võimelised vastama, mistahes FC Pokkeriprod küsimustele ja seetõttu on hea kui inimestele FC Pokkeriprod nimega tulevad meelde Teie kasutajad. Samamoodi nagu esimesena pöörduvad inimesed PokkeriProd teemalistes küsimustes TIGRANO ja ranka poole, mitte kellegi muu.

nikitheone
16.12.11, 13:49
ok

Max
16.12.11, 15:53
Mina ja Siim(väravavaht) Liigume esmaspäev Tln-a. Et omsel mängul pole meid

muruntau
16.12.11, 16:12
Pumper palus teha nimekirja homsetest tulijatest:

muru
Jozik
pumper
veeretas
rando,
luuavars,
Margus,
Andri,
inward,
postiljon,
afrosiil,
leinc (need nimed olid FB's, lisaks on maininud tulemist)
Karu
Karel?

Veel keegi? Pumper loodaks näha umbes 15 inimest homme, väljas peaks olema pusimist rohkem ja võtab rohkem võhmale, et päris ära end ei väsitaks. Kui kellelgi vaja autode peale saada, siis tegutsege, veeretas võib linnast peale võtta kusagilt ja ehk veel keegi. Võtke omavahel ühendust ja orgunnige ise.

difender
16.12.11, 16:24
Minul pole vaja transporti, tulen ise kohale.

Rando.

margus
16.12.11, 18:29
Kas see mäng toimub seal maarjamäel?? :)

difender
16.12.11, 18:44
Kas see mäng toimub seal maarjamäel?? :)

Ei toimu, Viimsis on. Pargi tee 7. Kui see midagi sulle ütleb:)

inward
16.12.11, 19:27
Mina ei tule homme.

Tegin huvi pärast kiirelt valmis nimekirja kõigist nendest, kes on avaldanud soovi liigas osaleda, nii palju kui mina tean. Enamus, siis ka praegusel ajal vähem või rohkem aktiivsed trenniskäijad ning paar-kolm inimest, kes alustavad trennis käimist aasta algusest. Kuid kõik nimekirjas olevad inimesed on üsna 99% soovi avaldanud liigas osalemaks. Ja noh täpselt 30 inimest, eks siin paar nime on küll lahtised. Aga loodetavasti ei teki treeneril või meil olukorda, kus peame valima, kelle peab nimekirjast sootuks välja jätma.

Pumper
16.12.11, 22:12
45-30 minutit võiks varem Viimsis olla. Riietume ja väike soojendus. Kel transporti pole suhelge siin. Ma vist Joosepiga, homme võtan ühendust.

Postiljon
16.12.11, 23:07
Ma jõuan kella 4ks kohale, kui keegi just Tallinnas, paremal juhul mustamäe teelt peale ei saa võta

veeretas
17.12.11, 04:05
Mairo on ka tulemas homme. Postiljon saan sind peale võtta küll. Stardin Laagrist ja lähen võtan Henri kristiinest peale. Enne seda saaks sind kuskilt mustamäe teelt peale võtta. Pane mulle siia sõnumisse oma tel nr. täpsustab siis homme kellaaja ja koha üle.

P.S Loodame, et punane pall on Igiliikuri omadel olemas :) http://www.ilmajaam.ee/671800/homme-sajab-tihedat-lortsi/

jozik
17.12.11, 07:33
nagu ma aru saan, siis võtan pumperi, luuavarre ja andri peale.

eks helistame osalistega kellaajad veel üle

Karelkorm
17.12.11, 13:31
olen kohal

inward
17.12.11, 17:54
Ootan huviga tulemust ja mängu kokkuvõtet.


e: Tsiteerides Gerdi "Vist tuli saun, et selline vaikus".

Postiljon
17.12.11, 19:42
FC Pokkeriprod 2-7 FC Viimsi Igiliikur

inward
17.12.11, 19:47
Kohe näha, mis juhtub, kui raudvara puudub.

Tõsiselt rääkides, siis pole väga viga. Viimsi oli 4th/12 ka eelmine hooaeg. Jaa paar põhivenda oli puudu ka. Mängisite samamoodi 5+1 mängijat ja 2x40min või suuremal alal ja rohkem mehi ühe korraga platsil ?

difender
17.12.11, 21:00
Mängisime 5+1 ja 2 korda 30 min. Mängisime kahe koosseisuga nagu Viimsigi. Tuleb tõdeda,et meil oli õnne ka suht palju.

Postiljon
17.12.11, 21:19
ja müür oli omas konditsioonis

jozik
17.12.11, 21:35
Tegelikult seekord Müür ületas lausa ennast. Nii lahja veresisaldusega polegi teda vel mängimas näinud. Esimesed puuted palliga oleks peaaegu lõppenud pikkali kukkumisega. Selles suhtes, et Müür ei suutnud hinnata kui kaugelt pall temast möödub või siis hindas ta oma jäsemete pikkust üle =)
pall oli imelik, plats oli märg ja libe. Vägagi imelik mäng oli. Trennina huvitav kuid mitte kurnav.

aaga jah viimsi poisid ragistasid omajagu poste ja latte. Viimsi väravavaht oli klass omaette.

The_Meer
18.12.11, 10:34
ma kylmetasin seal mängus oma varba ära , niiet see on rämedalt paistes ja sinine ning küüs tuleb ka vist maha. Ma hetkel ei oskagi öelda, kas esmaspäeval turniiril mängidagi saan

Pumper
18.12.11, 11:08
Treeningmäng oligi võetud liigutamisena, mina ütlesin kohe Müürile, et ei ole mõtet laupäeval teha, aga kui soovijaid on siis palun.
Mäng toimus väga ekstreemsetes oludes. Jalad külmusid kohe 5 minutiga ära.
Kahju, et see eilne seiklus nii lõppes, edaspidi ma ei soovita selliste mängudega tegeleda, isegi riietusruumi polnud - kutsujad oleks võinud sellest teavitada.

Täna liigutame natukene, teeme söötu ja lööki, selline chill puhkus. Tahaks väravavahti kindlasti kohale.

nikitheone
18.12.11, 15:22
mul veits haige olla, 50/50 kas tulen täna või ei

inward
18.12.11, 15:32
Natukene võiks kerget mängu ka teha. Jätta kiirendused tegemata ja ega homme algavad mängud kella 18.00st ka alles.

ranka
18.12.11, 15:37
Tegelikult seekord Müür ületas lausa ennast. Nii lahja veresisaldusega polegi teda vel mängimas näinud. Esimesed puuted palliga oleks peaaegu lõppenud pikkali kukkumisega. Selles suhtes, et Müür ei suutnud hinnata kui kaugelt pall temast möödub või siis hindas ta oma jäsemete pikkust üle =)
pall oli imelik, plats oli märg ja libe. Vägagi imelik mäng oli. Trennina huvitav kuid mitte kurnav.

aaga jah viimsi poisid ragistasid omajagu poste ja latte. Viimsi väravavaht oli klass omaette.

muruntau käis koomas peaga mängul w? sisekontroll tuleks peale saata.

Max
18.12.11, 15:49
Siim (vv-ht ei saa kahjuks ikka omme tulla) et Postiljon peab kindlalt seisma sis omme ja Joss ka kindad kaasa igaksjuhuks siis. Mis kell peaks seal kohal olema? Meer ka poolvigane nagu aru sain et laseks sis äkki Gerdil ka asjad kaasa võtta? Vaatama tuleb nagunii? Mis arvate?

inward
18.12.11, 15:58
18:30 ja 20:00 meie mängud. 17:30 võiks kohal olla ikka. Gerd peaks siis asjad kaasa võtma muidugi. A ja kui edasi peaks saama, siis 4 mängu on garanteeritud, 3-4 koha mäng tuleks ka. Aga no ennem tuleb Kiiut ja Magistrit võita, eks näis.

afro_siil
18.12.11, 16:02
Kas keegi muidu peale trenni saaks autoga kusagile linna poole ära visata? Kusagile Kosmose kino või Vabaka juurde?

Henri

Max
18.12.11, 16:04
kas edasi ei saa 2 satsi igast grupist? ehksis 8 satsi jäävad ja sealt kaotaja pakib asjad. Ehk sis 3 mängu või 5 kui peaks õnnestuma :) ?

Max
18.12.11, 16:11
juba uurisin. alagrupivõitjad selgitavad kohamängudes kohad

Postiljon
18.12.11, 16:28
Olen täna,homme ja ülehomme kohal nii trennides kui turniirides

veeretas
18.12.11, 16:37
edasi peaks saama ikka ainult grupi võitja. Ise tulen ka trenni kuna isu veits liigutada, aga lahkun nats ennem lõppu,vaja 2m $ ära shippida :)

Pumper
18.12.11, 16:58
Kahjuks ma täna ei tule. eilsest keha kange ja magamata 3 ööd (4 eksamit 3 päevaga). Puhkan homseks välja, täna siis mängige, hea oleks ka mingeid sööduharjutusi teha (olid plaanis). Las Joosep juhendab siis, ehk mõtleb miskit välja.

pastilaa
18.12.11, 16:59
Las Joosep juhendab siis, ehk mõtleb miskit välja.

Õhus on 25 mehega suure värava all perseka mängimise lõhna. Ma ilmselt tulen kohale seega.

Karelkorm
18.12.11, 17:21
edasi peaks saama ikka ainult grupi võitja. Ise tulen ka trenni kuna isu veits liigutada, aga lahkun nats ennem lõppu,vaja 2m $ ära shippida :)

Kahjuks jagatakse ainult 1 esikoht, nii et sorry. Ise täna trenni ei tule.

The_Meer
18.12.11, 17:28
gerd võtku kindlasti asjad kaasa. 80%prossa, et esmaspäeval ei mängi, aga kaasa elama tulen ikka:P

Pumper
19.12.11, 13:47
Loodan, et kõigil on pepud punased eilsest perseka mängimisest.

Täna siis väheke ametlikum mängimine 17.30 koguneme Kalevi spordihallis (Kalevi staadioni juures, aga mitte kergejõustiku hallis, vaid see põhiliselt korvpallureid majutav punastest tellistest maja).
Ise olen kl 12 saati ettevalmistanud end.

Treeneripoolne soovitus: ärge enam eriti liha ja võileibu sööge täna, sööge kergemaid asju, putru, teravilju, salateid, suppe jne. 3h enne mängu võiks kõhul puhata lasta. Muruntaul on kohustus alkoholist suure kaarega eemale hoida, muidu saab klubi poolt distsiplinaarkaristuse.

Meie skaudid on käinud mängu vaatamas ja andnud teada, et kollaseid kaarte (2 minutit mängust eemaldamine) antakse kergelt. Kui vastane saab karistuslöögi, siis ei tohi pallile ette astuda, vaid joosta vajalikule kaugusele 3m? ja seista seal palli teekonna ees.

Tahtlikke vigasid siis ärge tehke, saab juba kollase või punase (mängu lõpuni eemaldamine, 2min pärast saab asendaja platsile).

Loodan, et hing on valmis, oleme korralikult valmistunud. Kahjuks vist Mairo meid aidata ei saa, aga mehi kes asendavad on meil küllaga.

NB! Kui sisse tulete, siis ärge piletit ostke, tulge küljepealsest uksest ja ütlete, et mängite (ka need kes ei mängi) FC Pokkeriprode eest.

Peace!

difender
19.12.11, 14:05
Kas sealt küljepealsest uksest saab igal kellaajal sisse? Mina ise juba lähen 16.30 kohale.

Rando

Pumper
19.12.11, 14:08
Proovi, pane seljakott selga ja ütle et läed mängima, ma ise 100% ei tea.

ranka
19.12.11, 14:19
Loodan, et kõigil on pepud punased eilsest perseka mängimisest.

Täna siis väheke ametlikum mängimine 17.30 koguneme Kalevi spordihallis (Kalevi staadioni juures, aga mitte kergejõustiku hallis, vaid see põhiliselt korvpallureid majutav punastest tellistest maja).
Ise olen kl 12 saati ettevalmistanud end.

Treeneripoolne soovitus: ärge enam eriti liha ja võileibu sööge täna, sööge kergemaid asju, putru, teravilju, salateid, suppe jne. 3h enne mängu võiks kõhul puhata lasta. Muruntaul on kohustus alkoholist suure kaarega eemale hoida, muidu saab klubi poolt distsiplinaarkaristuse.

Meie skaudid on käinud mängu vaatamas ja andnud teada, et kollaseid kaarte (2 minutit mängust eemaldamine) antakse kergelt. Kui vastane saab karistuslöögi, siis ei tohi pallile ette astuda, vaid joosta vajalikule kaugusele 3m? ja seista seal palli teekonna ees.

Tahtlikke vigasid siis ärge tehke, saab juba kollase või punase (mängu lõpuni eemaldamine, 2min pärast saab asendaja platsile).

Loodan, et hing on valmis, oleme korralikult valmistunud. Kahjuks vist Mairo meid aidata ei saa, aga mehi kes asendavad on meil küllaga.

NB! Kui sisse tulete, siis ärge piletit ostke, tulge küljepealsest uksest ja ütlete, et mängite (ka need kes ei mängi) FC Pokkeriprode eest.

Peace!

Kui muruntau kainena trnni tuleb siis terve FC Pokkeriprod meeskond teeb ka nii nagu alljärgnevas videos?

http://www.postimees.ee/674130/video-pohja-korea-rahvusteatri-naitlejad-on-riigipea-lahkumisest-rabatud/

muruntau
19.12.11, 15:09
Trenniga ei ole probleemi, aga mängudega on küll kurvemad lood. Vanemad olijad vbla teavad rääkida, kuidas 1-2 mängul olen kainelt käinud, aga sellist rõõmusündmust hiljem pole üle poole aasta ette tulnud. Keegi teab joomise mindseti kohta mõnda head raamatut? :D Nats nõme on kuus 1-2 keskmist palka maha juua, maha jättes säästaks raha päris oluliselt.

inward
19.12.11, 15:23
Järgmine hooaeg, kui meestevalik mängudeks on stabiilne ning suurem, siis ebakained ja pohmellis peaga kohale tulnud mängijad hakkavad lihtsalt pingil istuma või saavad vähem mänguaega. Lihtne.

inward
19.12.11, 15:48
Ma ei tea, palju meid kohale tuleb, aga igal juhul, kui Mairo on vigastatud, siis fyte võiks mõlemas viisikus mängida.

Pumper
19.12.11, 15:59
Vahetusmehed praegu olemas, jooksvalt vaatame kuidas seis on.

inward
19.12.11, 20:21
FC Pokkeriprod 1:1 Majandusmagister
FC Pokkeriprod 1:1 FC Kiiu.

Kiiu võitis magistrit ning läks kokkuvõttes edasi. Pole viga ei pidanud kaotusekibedust tundma vähemasti. Üldiselt Kiiu oligi ehk tugevaim. Kohtunikku võiks natukene kritiseerida ka, paar päris küsitavat tegutsemist. Esimeses mängus hilinenud vilega ei loetud minu väravat ära, sest me olevat auti mingi pool meetrit või vähem lähemalt lahti mänginud. Ning Kiiuga mängus pidime teine 6 minutit 2minutit vähemuses mängima, sest üks meie mängija ei vahetutunud nö õigest kohast ennast välja vms :D :D + paistis, et kohtunik ei saanud ka päris täpselt aru, mida ta meile öelda tahab ning seal läks veel omajagu 1 minut kaduma.

WeThePeople
19.12.11, 20:47
Olgem ausad, see teine olukord on alati kollane olnud, kuigi jah, kohtunike töö oli täna rohkem kui küsitav.

Postiljon
19.12.11, 20:48
GG anyways.

Postiljon
19.12.11, 20:49
Vähemalt meie väravavaht ei saanud punast nagu enamus :D. Kohtuniku punane kaart väravavhile kes temaga mölises WTF? Tavaliselt ikka kollane hoiatus.

Karelkorm
19.12.11, 20:50
kes gollitas?

inward
19.12.11, 20:57
Olgem ausad, see teine olukord on alati kollane olnud, kuigi jah, kohtunike töö oli täna rohkem kui küsitav.

Jah seda küll, eks meil oli esimene turniir ja kogenmatus andis tunda, samas pisut üle pingutatud kollane küll (kui vaadata, millised andmata jäeti). Teiseks selle asemel, et siis nõutult passida, kuidas aeg edasi tiksub võiks täpselt öelda, kuhu mees minema peab ning ma ei saanudki aru, mida ta juras seal selle korraldajaga vms. Kokkuvõttes vahet pole, tore turniir oli igal juhul.

kes gollitas?

2x Margus.

Postiljon
19.12.11, 21:09
15 meeskonna seast jäime jagama 10-11 kohta

WeThePeople
19.12.11, 21:40
No, teil oli see et Muru ronis millegipärast sinna karistuspingile ja Veeretas vahetusmeestepingile.

Postiljon
19.12.11, 22:01
Saaks video ka varsti teisest mängust?

Max
19.12.11, 23:08
Kas mitte 5-8 ei peaks kohta olema. Ehk alagrupi teised peaksid jagama 5-8. kohta?

Postiljon
20.12.11, 00:33
ma võtsin punktide järgi ja väravatevahedega 10 koht
E: teistes võistkondades oli rohkem tiime ja mänge

The_Meer
20.12.11, 11:00
ma filmisin teist mängu, aga ma olin nii hasardis, et vahepeal unustasin ära, et mul digikas käes:D. Loodame, et midagi peale jäi.

Pumper
20.12.11, 11:46
Videot palun! Jalg paistes ja tuju hea. Olgu see Aastalõpukas kuidas on, igatahes tuju rikub ta alati, kõik need reeglid ja kohtunikud. Suurimad süüdlased oleme muidugi ise, kes me endale väravad lasime, kohtunikku süüdistada on raske, võimalusi me eriti ei loonud ja väravaid ei löönud, selle taha see esitus jäigi.

Nüüdsest siis keskendume juba järgnevale hooajale ja suurele platsile. Tänud kõigile kes mängisid ja kes platsile ei saanud, kahjuks oli formaat selline, et pidime käputäie mängijatega leppima.

HateCore
20.12.11, 16:38
Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

Jk Harku Sparta

Pumper
20.12.11, 16:40
Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

Jk Harku Sparta
Kas kutsute külla, räägi pakkumisest, mängudest oleme alati huvitatud, meil 30 meest on the line?

HateCore
20.12.11, 16:45
Oleme uus meeskond kes alles alustasid mängimist ning nüüd tahakski enne uut aastat proovile panna kas üldse suudamegi mängida.
Trenne teeme Õismäel Endise humanitaari staadionil, ning Väike õismäe staadionil. Ilmselt kummalgi neist peaks ka mängu pidama.

HateCore
20.12.11, 16:51
Hetkel tahakski teada, kas Pokkeriprodele sobib see NV teha mängu kuna on pühad jne ?

Pumper
20.12.11, 16:56
Meil on täna trenn , eks siis homme või täna õhtul vastan. Äkki saab mingi kontakti ka, siis saaks arutada hiljem seda mänguvärki, see Aastalõputurniir ajas ainult hamba verele ja kõik tahavad mängida.

Kusjuures väljas me mängida ei taha, tegime eelmine nädalavahetus väljas ja 1 põhimees sai viga. Äkki sobiks Wismari hall, kutsume teid ise külla, mitte nädalavahetusel, aga järgmine nädal?

Või uuel aastal juba Männiku staadionil?

HateCore
20.12.11, 16:57
Hate85@hotmail.com
On mu meil. Saada sinna õhtul meil, räägin ka meie kuttidega kõik läbi.

difender
20.12.11, 16:58
Kui peaks see nv see mäng toimuma, siis mina oleks tulija. Mänguisu hetkel suurem kui lihtsalt jõulude aeg kodus laua taga:P

Pumper
20.12.11, 17:00
Tubli Rando, istu 5. Aga mängida võime küll, iseasi kas väljas.

pastilaa
20.12.11, 17:22
Mängida oleks lahe ja mida suurem plats seda lahedam. Väljas hetkel küll ei viitsiks - iseasi, kui pärast sauna saaks :P.

inward
20.12.11, 18:12
Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

Jk Harku Sparta

Kas kavatsete liigat ka mängida ? Rahvaliigas või meesteliigas ? Kui jah, kas siis on lootust uustulnukale IV liiga ida tsoonis ?

Edu igal juhul ja Männikul võiks uuel aastal sõprusmängu teha küll.

HateCore
20.12.11, 22:15
Esialgu alustame järgmine hooaeg rahvaliigas, ning pärast seda plaanime tulla ka IV liigasse juba jah.
Niiet nagu arusaan, siis ei taha te väljas mängu maha pidada ?

Postiljon
20.12.11, 23:24
Kas kavatsete liigat ka mängida ? Rahvaliigas või meesteliigas ? Kui jah, kas siis on lootust uustulnukale IV liiga ida tsoonis ?.

Keegi peaks Ida-Virulasi anyway asendama

nikitheone
21.12.11, 07:51
see nv on küll no-no mulle ja pigem sooviks mängida hetkel sees kui väljas :P

Pumper
21.12.11, 08:11
Ei hakka maili saatma, kuna ametliku maili login on ununenud.

Loodan, et Sparta esindaja veel loeb. Trennis kiire küsitlus ja jõulude aeg ei sobi meile, eriti väljas.
Seega lähim aeg mis meil vaba on, oleks teisipäeval 27.12.11 20.45 wismari hallis, kutsuksime Teid külla. Järgmine võimalus (pole veel 100%) kindel oleks 29.12.11, aega veel ei tea.

Uuel aastal saaksime juba suurel platsil mängida Männiku sisehallis, pühapäeva õhtul kl 20.00 (1. jaanuaril ei saa).
Mis Sparta arvab?

nikitheone
21.12.11, 08:23
kuidas meil trenniaegadega on see aastalõpp + jaanuari algus?

Pumper
21.12.11, 09:13
Männikul see aasta trenne ei toimu, samuti ei toimu Männikul 1. jaanuaril.
Wismaris toimub kindlasti 27 dets ja võibolla saame ka tasuta aja juurde, eeldatavalt 29 dets, Muru saatis kirja, aga ei olnud veel vastatud - lubas uuesti küsida.

nikitheone
21.12.11, 09:35
ty

HateCore
21.12.11, 10:09
Hommikust.

Okei, paraku pärast 25-endat ei sobi meile kuna lähme kuni 1-meseni puhkusele. Kuid nagu arusaan, siis pakuksite välja aja 8 Jaanuar kell 20.00 Männiku hallis ? Iseenesest kui nii see on, siis oleks nõus selle ajaga.

Jk Harku Sparta

Pumper
21.12.11, 10:24
Tore, lepime siis esialgseks kohtumisajaks 8. jaan 20.00.
Joosep palun uuri, kas saame selleks õhtuks terve platsi endale broneerida?
Samuti uuri välja ka hind, sest arvatavasti jagame selle 2 võistkonna vahel.

margus
21.12.11, 11:03
Naiss.. männiku hallis üle välja :) - tõotab tulla mõnus mäng!!

inward
21.12.11, 22:07
Ma ei tea, kas on hea mõte kohe esimene Männiku trenn pärast 2 nädalst kunstmuru puhkust teha sõprusmäng üle väljaku. Teine asi, et tõenäoliselt üle väljaku teha ei saa, sest viimasel ajal on TTÜ tudengid meie kõrval trenni teinud ja nii palju, kui ma nendega rääkinud olen, siis väitsid ka, et neil tuleb nüüd 2 nädalat puhkust ja siis läheb edasi.

Pumper
22.12.11, 08:23
Uurime, kas on vaba, alati saab ju muu aja sebida. Mina olen arusaanud, et mehed on mängunäljas. Väike praktika kuulub ikka asjajuurde.

muruntau
22.12.11, 13:37
Neljap 29.12. on trenn kell 20.45. Kes Tallinnas ja mängunäljas, tulge kohale!

Edit: olgu igaksjuhuks mainitud, et tegu on ikka Wismariga.

nikitheone
22.12.11, 13:53
tulemas ilmselt

muruntau
22.12.11, 16:14
Jalkaliidu pühadetervitus
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=f8b5a1873f&view=att&th=1346586f9bcb8bf7&attid=0.0.1&disp=emb&zw

Riivo77
22.12.11, 16:51
Neljapäeval on teil tavapärasest natuke vähem osalejaid arvatavasti? Mu tavapärasel jalkapundil on aasta lõpuni puhkus, kasutaksin võimalust ja "degusteeriksin" vahelduseks teie trenni (ja seltskonda):) Vabariigi suurimaks puujalaks end just ei pea, aga olen siiski ainult enda lõbuks mängiv amatöör:)

Postiljon
22.12.11, 19:03
Kas aastalõpu turniiri videot ka kuskilt näeb?

muruntau
22.12.11, 21:43
Kas aastalõpu turniiri videot ka kuskilt näeb?

Umbes 5 min klipp esimesest mängust on siin:
PVqVyQw2V3o

Riivo, sel korral iseenesest saab, sest osalejaid tõenäoliselt vähem kui tavaliselt. Meil trennimaks on €5 ühe korra kohta, mis tuleb kanda meie MTÜ arvele, mille leiab selle teema esimeses postis. Muidu aga üldiselt me hetkel rohkem trenniliikmeid juurde ei võta, sest meil trennid tihti niigi ülerahvastatud. Kui, siis ainult korralikke vendi, kes annavad võistkonnale juurde ja kavatsevad terve hooaja mängida.

Riivo77
23.12.11, 00:07
Jah, sellepärast uuringi, et arvatavasti on teil pühade vahel vähem mehi trennis ning kuna mu enda põhipunt puhkab, siis tabaks kaks kärbest ühe hoobiga. Täiskoormusega trennikohale veel ei kandideeri.

ranka
23.12.11, 00:11
Muideks kus on aastalõpu pressikas? kas ma olen pime aga oma emaili peal ma seda ei näe....

muruntau
23.12.11, 00:40
Ranka, saatsin ära. Tegin isegi selle kaks päeva hiljem, kuna tähistamine läks pikale (kes seda oleks arvanud?) ja seetõttu jäi ka saatmata.

Üldiselt aga, Inward, võiksid pressikate tegemise taas enda peale võtta? Või kui sul aega vähe vms, siis otsin kellegi teise seda tegema? Endalt hakkab koos uudiste pusimisega jalkaasjad jälle natuke palju aega võtma.

inward
23.12.11, 00:50
Üldiselt olen mina teinud liigamängudele kokkuvõtteid. Aga, et Müür aastalõpukaga alustas, äkki viitsib lõpule viia (see päev, kui turniir läbi sai olid kiired päevad ka kooliga jne).


e: Ja olen nõus, mul lihtsalt see aeg oli koolis päris kiire, kui need Soccerneti ja Viimsiga treeningmängud olid ning turniiri ajal.

Max
23.12.11, 01:25
Teise mängu esimene pool
EgUEwIO4Gag&context=C3a1b689ADOEgsToPDskI0RNNIGraHrWmN-O3DewIz

Teise mängu teine pool
dBLXjPToXd4&context=C39eb24cADOEgsToPDskJcaKOmPrhSdxH59-wpG490

Väravad just väga pildile ei jäänud kuna ikkagi põnevuslahing oli ja egas ainult mängijatel närv sees ei olnud :D

muruntau
23.12.11, 14:01
Wismarist just helistati ja öeldi, et neil on obv mingi segadus neljapäevase 29.12. trenniga. Praeguse seisuga pole kindel, kas me saame 19.15. või 20.45. saaliaja. Ta pidi seal oma Legioni satsidega läbi rääkima ja siis me saame ühe neist kahest ajast. teisipäeval pidi täpselt selguma. Nii et hoidke uudistel siin silma peal!

Pumper
23.12.11, 15:28
Tänud, väga head videod. Me ikka Kiiut kartsime, nad suht brutaalselt mängisid ja lõpus me enam palli ei julgenud eespool omakski võtta. Muidu ok mäng, julgust on, natuke ehk liiga lahmime. Aga töötame siiski suure platsi nimel edasi.

Karelkorm
27.12.11, 09:59
täna trennivärki?

pastilaa
27.12.11, 10:00
täna trennivärki?


Männikul see aasta trenne ei toimu, samuti ei toimu Männikul 1. jaanuaril.
Wismaris toimub kindlasti 27 dets

.

muruntau
27.12.11, 11:41
Jep, täna toimub ja väga tõenäoliselt ka neljapäeval. Wismari esindaja peaks mulle üle helistama, kui seda mõne tunni jooksul jutunud pole, helistan ise.

Ja Männikult sain vastuse, et seal oleks võimalik teha sõprusmängu üle väljaku laupäeval 14.01. kell 19.00. Kas see sats või sõpruskond, kes siin ennist mängu välja pakkus saaks tol päeval 11 meest + mõned vahetused kokku? Riivo77, anna mõne päeva jooksul teada siin, muidu otsime mõne teise võistkonna.

ranka
27.12.11, 15:08
Ranka, saatsin ära. Tegin isegi selle kaks päeva hiljem, kuna tähistamine läks pikale (kes seda oleks arvanud?) ja seetõttu jäi ka saatmata.

Üldiselt aga, Inward, võiksid pressikate tegemise taas enda peale võtta? Või kui sul aega vähe vms, siis otsin kellegi teise seda tegema? Endalt hakkab koos uudiste pusimisega jalkaasjad jälle natuke palju aega võtma.

Nojah. Endal läks samamoodi ja niis see pressikas jäigi...

nikitheone
27.12.11, 15:20
no ranka trenni tuled? eelviimane võimalus see aasta

Riivo77
27.12.11, 15:58
Jep, täna toimub ja väga tõenäoliselt ka neljapäeval. Wismari esindaja peaks mulle üle helistama, kui seda mõne tunni jooksul jutunud pole, helistan ise.

Ja Männikult sain vastuse, et seal oleks võimalik teha sõprusmängu üle väljaku laupäeval 14.01. kell 19.00. Kas see sats või sõpruskond, kes siin ennist mängu välja pakkus saaks tol päeval 11 meest + mõned vahetused kokku? Riivo77, anna mõne päeva jooksul teada siin, muidu otsime mõne teise võistkonna.

Igaks juhuks mainin, et mina pole tollest pundist, kellega teil siin sõprusmäng soolas oli. Aga võin muidugi ka nn oma kambaga rääkida sel teemal.

muruntau
27.12.11, 16:33
Hehee, mul nii täpselt meeles polnud. Saatsin siiski emaili neile õigele aadressile, jääme ootama.

Neljapäeval on trenn kell 19.15-20.45.

fyte
27.12.11, 16:57
Loodetavasti tuleb meid täna ikka piisavalt kohale, ise oleks ka äärepealt ära unustanud, et täna trenn.

nikitheone
27.12.11, 16:59
ma tulen ja pastilaa ka pidavat tulema

veeretas
27.12.11, 17:04
olen täna tulemas ja Max-i võtan ka peale.

pastilaa
27.12.11, 17:09
ma tulen ja pastilaa ka pidavat tulema

hommikul olin optimistlikum, aga tore kõhus mulksuv jõuluviirus siiski ei võimalda

nikitheone
27.12.11, 17:45
:(

ma ise veel 99% kindel, et tulen, a üks asi vb tuleb vahele ;p

vapsik
27.12.11, 18:06
hommikul olin optimistlikum, aga tore kõhus mulksuv jõuluviirus siiski ei võimalda

Sellise suhtumisega küll nüüd 3. liigasse ei saa.

Pumper
29.12.11, 08:54
Täna neljapäeval on trenn kell 19.15-20.45! Tooge oma paksud kõhud kohale ja teeme trenni.

nikitheone
29.12.11, 08:55
yes sir

fyte
29.12.11, 11:53
Kas inf tänase trenni kohta teisteni ka jõudnud, kes mingil põhjusel seda foorumit igapäevaselt ei loe?


ma tulen ja pastilaa ka pidavat tulema
Kuhu jäid siis, Niki?

nikitheone
29.12.11, 11:55
kirjutasin, et 1% et ei tule :P

pennu1
29.12.11, 13:53
Kas ka minu jaoks on täna ruumi(Nii trennis kui ka kellegi auto peal,kes mu sinna toimetaks)? :)

Pumper
29.12.11, 14:00
Hetkel pole vist palju rahvast, seega kõik on oodatud.

veeretas
29.12.11, 14:12
Mel, hetkel Max pole veel helistanud aga pidi ka täna tulema, ehk arvatavasti oleks nii kui nii keemiast läbi sõitnud. Ole 18:45 keemias ja korjan siis kas ainult sinu või Maxi ka sealt peale.

Riivo77
29.12.11, 14:15
Tulen ka siis kontvõõraks:) Vajadusel võin Kristiine-Haabersti kandist kedagi peale ka võtta (pärast trenni liigun küll Lasnamäe suunas). Ma saan aru, et sularahas eriti ei arveldata ning parem on maksta ülekandega?

nikitheone
29.12.11, 14:17
Tulen ka siis kontvõõraks:) Vajadusel võin Kristiine-Haabersti kandist kedagi peale ka võtta (pärast trenni liigun küll Lasnamäe suunas). Ma saan aru, et sularahas eriti ei arveldata ning parem on maksta ülekandega?
ülekandega on parem jap. kui võimalik, hüppaks pärast trenni lasnamäe suunas peale ;P

Riivo77
29.12.11, 14:23
ülekandega on parem jap. kui võimalik, hüppaks pärast trenni lasnamäe suunas peale ;P

Tegin ära ülekande.
Ikka on võimalik peale hüpata. Kuhu kanti Lasnamäel soovid muidu? Ise lähen Punasele, aga pole probleem väike ring teha.

nikitheone
29.12.11, 14:41
punane on super! õhtul ütlen 100%, kas tulen või pean jääma linna jooma

pennu1
29.12.11, 15:33
Mel, hetkel Max pole veel helistanud aga pidi ka täna tulema, ehk arvatavasti oleks nii kui nii keemiast läbi sõitnud. Ole 18:45 keemias ja korjan siis kas ainult sinu või Maxi ka sealt peale.

+1 :)

Postiljon
29.12.11, 19:29
Ma ühinen trennidega peale uut aastat

nikitheone
29.12.11, 20:22
täna oli mõnus jee

Karelkorm
29.12.11, 20:59
Kas magasin maha võimaluse pealikule väravasöötu jagada?

muruntau
29.12.11, 22:03
Sõprusmäng JK Harku Spartaga on nüüd kokku lepitud 14.01. kell 19.00. Männikul. Saaliaega on meil 2h, seega saab 2x45 min teha vabalt. Teeks täisaja, veidi soojendust ja väike puhkus?

Riivo77
30.12.11, 00:17
Korralik trenn, eriti minusuguse vähese võhmaga tegelase jaoks:) Ikka vähesest võhmast tuli ka praaki ning vabandan kõigi ees, kelle jalgadele ehk kohati liiga tegin. Aga muidu oli õhkkond täitsa mõnus, ehk osalen kunagi veel mõnes või rohkemas trennis.

* Väga harjumatu oli ka seinapõrkest mängimine, oma pundiga oleme mänginud küljeaudiga. Ega päris ära ei harjunudki selle ühe korraga.

nikitheone
30.12.11, 07:57
Sõprusmäng JK Harku Spartaga on nüüd kokku lepitud 14.01. kell 19.00. Männikul. Saaliaega on meil 2h, seega saab 2x45 min teha vabalt. Teeks täisaja, veidi soojendust ja väike puhkus?
meil terve saal?

Pumper
01.01.12, 04:08
Ilusat uut aastat kõigile klubi liikmetele ja muidu sportlastele. Head tervist ja sportlikku meeleolu kehasse ning POWER!

inward
02.01.12, 17:53
Kuidas tingimused viimased kaks trenni olid Wismaris ? Loodetavasti oli põrand kuiv ikka.

Pumper
02.01.12, 18:02
Jah korralikud, pole viimased trennid niiskust märganud.

afro_siil
02.01.12, 21:03
Ega meil pole mingit puhkusvaheaega vms ja homne trenn Wismaris toimub ikka?

Ja kui palju jaanuari kuutasu on?

Head uut aastat!
Henri

inward
02.01.12, 22:09
Meil pole pausi olnudki sisuliselt, mina siin vahepeal ei käinud oma põlve pärast. Ausalt öeldes päris 100% korras pole veel, aga ei suuda palliplatsilt eemal olla enam rohkem :/

30€ on jaanuaris taas.

margus
03.01.12, 09:51
Hetkeseisuga ma 14. jan sõprusmängule tulla ei saa :(

difender
03.01.12, 13:46
Tere, kas keegi targem oskab öelda kui kiiresti peab tegema uue mängija litsentsi selle aasta liigahooajaks? Peab kohe jaanuaris tegema või on aega märtsi lõpuni aega teha litsentsi?

Rando

nikitheone
03.01.12, 13:54
aega peaks ikka olema, enne esitame klubi nimekirja ära kuskil märtsiks vist

Pumper
03.01.12, 21:39
Veebruari lõpuks eeldaks et oleks tehtud see litsents.

Peaks seda meie turniiri asja ka ajama hakata, siis kutsuks Tartu Pokkeriprod ka turnale, saab nendega ka mängida, muidu pole neid mõtet eraldi mängima kutsuda. Kui me turniiri tahame veebruaris teha, siis peaks juba jaanuari keskel olema kava valmis. Kelle majandada see turniir jäi (Niki või Muru?)?

nikitheone
04.01.12, 07:54
saaks äkki kokku üks päev uuesti ja paneks konkreetsemalt plaanid paika

muruntau
04.01.12, 15:28
Ma teen sponsorluse avalduse ja turniiri kondikava siin õhtu jooksul valmis ja viimase panen nt ka siia arutlusele. Võime ka meiliteel obv arutada.

muruntau
04.01.12, 17:24
Turniiri kohta kondikava ja väike küsitlus. Arutlegem.


Turniiri asjus on mõistlik teha väike küsitlus:
Mis nädala ja kuupäeval? Pühapäev oleks kõige mõistlikum, imo, kuupäev võiks olla 29. või 5.02 või 12.02?
Kus üritaks teha, eks see sõltub obv, kus võimalik on ja kas, aga kumba eelistaks, Wismari, Männiku või äkki veel mõnda 3ndat? Männikul võivad sama ajaga skoorid väikseks jääda ja oleks igaks juhuks rohkem aega vaja.
Kui pika teeks? Imo pole mõtet teha terve päev otsa kestvat ja üle kaheksa võistkonnaga turniiri. Minu idee oli, et teeks 6 võistkonna turniiri, igaüks mängib igaühega läbi, ilma poolfinaalide ja finaalideta, võitja selgub nagu liigas. Saaks 5h'ga vabalt 2x8 minutiste mängudega ära teha. Võistkonna kohta teeb see 80 minutit mänguaega, mis on päris korralik! Eesmärk olekski maksimaalselt mänguaega saada.
Võib ka sama aja peale ära mahutada 8 satsi 2 alagrupiga turniiri ilma kolmanda koha mänguta (samas, äkki jõuab), mänguaeg samuti 2x8 minutit. Siis oleks võistkonna kohta kindel 48 min aega ja finalistid saavad 80 min.
Võib teha ka pikemat-lühemat rohkema-väiksema arvu satsidega, aga need tundusid sellised täitsa mõistlikud variandid. Mis arvate?

Jalkaliidust 2 kohtunikku ja väga palju rohkem mõelda ei ole vaja. Osalustasu arvutaks välja niipea, kui konkreetse pakkumise saab ja ka kohtunike kohta teada saab. Ajakava loosiks niipea kui võistkonnad koos.

Pumper
04.01.12, 18:30
6 võistkonna variant tundub mõistlik, mänguaega võiks natuke juurde panna ca 20 minutit ja ilma poolajata (ajaraiskamine).

Võin arvatavasti ise 1 kohtunik olla, kuna mängida ei saa, teise võiks ka leida ise, et oleks tuttav, siis kergem suhelda.

inward
04.01.12, 18:43
Kahe käega Muru plaani poolt ning Pumperi täienduste osas :).

Täpsustan, et mõtlete seda turniiri teha tartlaste vastu ikka ? Ala meie poolt 4 meeskonda ja nende poolt 2 vms ? Sõltub, kas nad on nõus üldse pühapäeva õhtul tulema mängima või mitte...

nikitheone
04.01.12, 18:57
laupäeval oleks veits parem.

Pumper
04.01.12, 19:00
Ei mitte tartlaste vastu, ajame ikka mitu tiimi kokku , võime ise 2 tiimi panna, mängime ju 7+1 kui ntx Männikul ja seal oleks ehk vahetusi ka vaja.

muruntau
04.01.12, 19:24
Minu plaan oli, et meilt tuleb 1-2 tiimi, Tartukatelt 1, ülejäänud leiame Soccerneti foorumist linna pealt. Algusaeg oleks 12.00.-14.00. kanti, et jõuaks ära pidada ja pärast võib selle jalgpallurite pokkeriturniiriasja ka kusagil ära teha. Eelmine aasta oli sama, ainult et oli ainult 1 mäng meie ja Tartukate vahel. Selles suhtes oleks laupäev tõesti parem, et see peaks tartukatele paremini sobima.

Pokkeriturniiri võiks aidata ka keegi teine orgunnida. Kui playmakersis üritada teha, siis meil oli eelmine aasta seal inimeste arvu (22) ja baarikäibe mõistes küllaltki feil üritus, turna ise oli tore. Et ma pole sugugi kindel, kas playmakers on huvitatud meie ürituse hostimisest. Midagi peaks üritama siiski teha.

Davai, las praegu jääb ligikaudu nii, nagu meie ideedest ja pumperi täiendustest välja tuli, tulistan juba meilid hallidele teele, siis saab edasi vaadata.

muruntau
04.01.12, 19:36
Davai, meilid teel. Eks palju korraldusest sõltub ka, mis ja kas üldse mingi aeg saadaval on. Tihti on nii pikka aega järjest lahti muukida väga raske staadionil. Seega vaatame edasi, kui pakkumised käes on, enne on raske midagi rohkemat rääkida. Küsisin jaanuari kahe viimase ja veebruari kahe esimese nv laup ja pühap kohta, ajavahemikkudel millalgi 11.00. kuni 20.00.

nikitheone
04.01.12, 19:59
enne 15 veebruari võiks see olla kindlasti :P

muruntau
04.01.12, 21:17
Jalkat lendab peale igast august. Suema II Cup toimub 15.01. kell 11.00.-16.40. Rocca al mare kooli võimlas. 4 satsi alagrupis, 2 pääseb edasi, 1x18 min mäng. Platsil 4+1 Mänguaega on kõvasti ja saaksid kõik mängida. Tugevuselt peaks olema umbes sama tugev kui aastalõpukas meil oli või veidi nõrgem. Eelmine aasta osalesime kahel JK Suema cupil ja ühe neist võitis meie teine esindus isegi ära. hind on €50 ja selle maksaksid osalejad ise kinni. Arvestada võib selle mängu puhul niisis €5 tasuga per nägu, ka kõik trenniskäijad.

Jätan tõenäoliselt 15.01 trenni ära, sest eelmine päev on sõprusmäng, samal turniir ja ülejärgmisel juba trenn.

Edit: tahaks vähemalt 9 kindlat tulijat, siis saaks lukku panna, vastust on vaja ülehomme õhtuks, seega peab kiirelt otsustama.

Edit2: Kolm esimest satsi pidid raha tagasi saama vms, nii et lootust on nulli jääda.

fyte
04.01.12, 21:26
15ndal võiks ikka trenni teha, esiteks sp, et jõuab ära taastuda küll selle ~4h või suurema pausiga ja teiseks - kõik ei saa ju seal turnal ilmselt mängidagi.

muruntau
04.01.12, 21:30
Minu nägemuses oleks 14.15. nv'l suurem rõhk sõprusmängul, millel rohkem pingutaks ja järgmine päev oleks lebo trenn või turniir. Ise olen turniiri poolt, eelmine aasta oli äge seal. trenni vbla jätame ära ka anyway, kui turniiril ei osale, turnal osalemise puhul kindlasti. Ega meil mängupäevale ei järgnegi kunagi tõsist trenni.

difender
04.01.12, 21:49
Kui koosseisu mahun, siis mina oleks tulija mõlemal päeval toimuvatele üritustele.

Rando.

inward
04.01.12, 22:00
No kui laupäeval 14. pidada Harkuga üle väljaku sõprusmängu, siis Suema turniiri mängida ei ole mõtet, trenni järgmise päeva õhtul võib küll teha. Igatipidi see Suema turniir on nii halval ajal, et juhul, kui Suema cupil mängida tuleks teised kaks ära jätta.

Pühapäevase trenni ära jätmine on igal juhul mõttetu. Kes väga tahab, see tehku laupäevane Harkuga sõprusmäng kaasa ja Suema turniir ning trenni pühapäeva õhtu ei tule. Ühesõnaga, kui saate ja tahate Suema cupiks mehed kokku, siis okei, aga sellepärast pühapäevast trenni ma ära ei jätaks, pole eriti aus teiste trenniskäijate suhtes.

Mis kell meil Spartaga sõprusmäng on laupäeval ?

nikitheone
04.01.12, 22:03
7 oli fb kirjas

inward
04.01.12, 22:08
Nojah, kui me tahame korralikult ja puhanuna esineda Suema cupil, siis osalejatel on mõistlik nii sõprusmäng kui ka trenn ära jätta, kolm ühest. Seega suures plaanis unustaks Suema cupi.

fyte
04.01.12, 23:29
sõprusmäng, suema cup, trenn >> ainult sõprusmäng ja suema cup >> ainult sõprusmäng ja trenn.

Seal cupil on ju 18min mängud ja meil vahetusmängijaid jagub - see ju suht poolkõva värk, seega miks õhtul trenn ära jätta? Võiks treenida ikka nii palju kui võimalik, nii tulevad ka tulemused..

inward
04.01.12, 23:43
Millest sa aru ei saa ? Esimene variant ei lähe ju kuidagi. Sa tahad 4h pärast turniiri trenni hakata tegema ? Oeh jah.

Teine variant ka ei sobi, sõprusmäng õhtul 19:00-21:00 ja järgmine hommik 11:00 Suema cup. Turniir võib klubide tasemel olla võibolla poolkõva, aga kindlasti mitte tempo ja intensiivsuse poolest. 18minutit on mäng jah, aga just seepärast on seal tempo kõrge ja antakse nö täiega. Jah vahetusmängijaid jagub, aga niimoodi igas suunas natukene siristada on ka mõttetu. Üle pingutada ei ole mõtet.

Nagu ma ennist ütlesin, kui saate mehed kokku ja kes tahab, PALUN mängige. Aga trenni ära jätta turniiri tõttu, sellega ma nõus ei ole.

muruntau
04.01.12, 23:52
No korralikust trennis ei ole ka mõtet unistada peale sõprusmängu. Mängus peab ikka täiega andma. Turniir ongi imo väikseks mõnusaks vahelduseks, tulemus pole tähtis. Saaksid mänguaega kõik, kes aastalõpukal ei saanud ja saaks niisama chillida. Imo sõprusmäng + turniir ftw.

Turniiri kasuks räägiks ka see, et üldiselt ei tahaks klubi rahade eest 2 päeva järjest trenni või ka mängu teha, me nii aktiivsed sportlased me pole. Selles suhtes oma raha eest turniir neile kes tahavad oleks positiivsem.

Edit: olen jooksmas käinud omajagu ja vormiga mul endal probleemi pole, aga klubi seisukohast pole mõtet maksta klubi raha eest 2 päeva järjest +€60, kui me seda maksimaalselt ära ei kasuta.

inward
04.01.12, 23:58
Kasutegur sõprusmängu ja trenniga on lihtsalt suurem, kui sõprusmäng ja kohe hommikul üks turniir otsa, kus mitut mängijat tilgutad. Ja ma arvan eelarve peaks lubama meil küll, üht lisa Männiku trenni, +60€ siis. Lisaks sõprusmängus Harkuga teeme ka jooksvalt edasi-tagasi vahetusi.

Karelkorm
05.01.12, 00:59
Trenn vb tibake parem variant kui turniir, kuna kunstmuru ja saab harjutusi vastavalt eelmisele päevale valida jne. Turnal on passimine ja sis natuke 190se pulsiga kooserdamist ja jälle passimist.

inward
05.01.12, 01:20
Trenn vb tibake parem variant kui turniir, kuna kunstmuru ja saab harjutusi vastavalt eelmisele päevale valida jne. Turnal on passimine ja sis natuke 190se pulsiga kooserdamist ja jälle passimist.

Lühidalt kokku võetud, tänud Karel :D

Lisaks mängijad, kes sõprusmängus nende jaoks piisavalt mängida ei saa, saavad veel ilusti pühapäeval täismahus treeningu teha ja end tühjaks joosta.

nikitheone
05.01.12, 07:35
kõige lihtsam on see, et andku teada palju rahvast on huvitatud tulema, siis saab näha mida on mõtet teha

muruntau
05.01.12, 09:39
Sain Männikult vastuse, et nende jaoks sobiks meie turniir ainult 22.01., mil terve saal on vaba hommikust (mida iganes see tähendab) kuni 16.00.'ni. Terve platsi rentimise ja mängude tegemisega üle poole platsi 2 mängu korraga on see jama, et paljudel võistkondadel tuleks kaks mängu järjest. Üle poole korraga on imo mõistlikum selles suhtes. Siis peaks algusaeg olema millalgi 10.30. paiku, saaks vabalt kõik mängud ära pidada. Mis arvate? vastust on kiirelt vaja, sest neilt küsitakse turniiride ja sõprusmängude kohta pidevalt ja järgmine võimalus pidi millalgi märtsis olema. Pakun, et võtaks poolel platsil ära.

Mis selle 15.01. kohta puutub, siis siin on tegu imo suht 50-50 otsusega ja kuna meil on suurte kulutuste aeg tulemas (€900 peaaegu liigasse registreerumiseks), meil sponsorluse otsimise lainel erilisi edumärke näidata ei ole ja ma ise tõepoolest ei viitsi niipalju sebida ja vaielda, kui seni jälle vaja on olnud, siis otsustan seekord ära, et 15.01. trenni ei toimu. Ma saan aru, et trenn oleks ettevalmistuse suhtes ehk isegi veidi parem, aga finantspoolelt tahaks olla pigem konservatiivne, kui selgust veel 100% majas pole, kuidas me liigatasud ära maksame. Kohe ostame uusi palle ka veel €90 eest ja pole me seis kiita midagi.

Inward, kui eelarve isegi peaks 50-50 lubama teatud kulutust teha, siis see ei tähenda veel, et seda oleks mõistlik teha. Tean küll, et õpid riigiteadusi ja riigisektor kulutakski täie pasaga out of control, et populaarsust ja valimisi võita, aga erasektoris sellist asja lubada ei saa, tuleb veidi kaugemale ette mõelda. Vaata ka kuhu see riigisektori kulutamine lääneriigid viinud on, majandused riigivõlakriisi tõttu suht....

Ära pane tähele, niisama ajan sitta, mitte midagi isiklikku :D

nikitheone
05.01.12, 10:27
Tuletan meelde, et kes tahab jalkat saada, siis tuleb litsents ära tasuda enne 12 jaanuarit

leinc
05.01.12, 10:37
Niki,mis jalkat saada? Mis litsents tasuda?

Pumper
05.01.12, 10:56
Niki,mis jalkat saada? Mis litsents tasuda?
Lugupeetud litsentseeritud jalgpallur,

täname Sind, et osalesid 2011. aastal Eesti meistrivõistlustel! Loodame, et oled leidnud ka uueks hooajaks endale sobiva võistkonna ja kohtume ka 2012. aasta meistrivõistlustel.

Sellega seoses tuletan Sulle meelde, et koos aasta lõpuga aegub ka Sinu mängijalitsents, mis on vajalik nii meistrivõistlustel osalemiseks kui ka annab võimaluse ajakirja Jalka tellimiseks. Litsentsi ja sellega koos ka ajakirja Jalka tellimust on võimalik pikendada juba alates 1. jaanuarist Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe kaudu - http://www.jalgpall.ee/reglicense.php (E-pood -> Mängija litsents). Litsents kehtib litsentsi pikendamisest alates kuni kalendriaasta lõpuni.

Et tagada endale veebruarikuu ajakirja Jalka numbri tellimus, tuleb litsents pikendada hiljemalt 12. jaanuaril. Jaanuarikuu Jalka tuleb postkasti veel kõikidele, kellel oli litsents hooajal 2011.

Parimate soovidega,

Tõnu Sirel
Eesti Jalgpalli Liit
Peasekretär

nikitheone
05.01.12, 11:00
kõik, kes tahavad osaleda liigas, maksavad litsentsi. "jalka" on ajakiri, mis ilmub kord kuus ja saab tasuta, kui maksad litsentsi

margus
05.01.12, 11:39
Mina arvan, et pühapäevase trenni ärajätmine õige idee! Kes tahab saab tühjaks joosta/karata sõprusmängus ja turniiril. Sõprusmängule ma ei saa tulla :( - turniiril 100 prossa kohal :)

inward
05.01.12, 13:27
Selge selge, ega ma ei taha ka eelarvet viimase piirini pingutada, kui ei luba, siis ei luba. Lähtume ikka konservatiivsest eelarvepoliitikast.

The_Meer
05.01.12, 15:24
On siis kokkulepitud , et 14.01 on sõprusmäng männikul ja 15.01 Suema cup w?

inward
05.01.12, 15:26
Jah, miininum osalejad on olemas.

pastilaa
05.01.12, 15:32
Keegi võiks ühe kokkuvõtliku posti nüüd teha, mis päev ja mis kl need mängud ja kus. Usun, et paljud ei hakka 3lk eelnevat juttu lugema. Ise praeguse seisuga tulija. Vb ka teema pealkirja panna?

inward
05.01.12, 15:39
Palun härra :D. Pühapäeval 15.01 siis Männiku trenni ei toimu.

https://www.facebook.com/events/314525088587883/ , https://www.facebook.com/events/338463532832738/

pastilaa
05.01.12, 15:45
TYTY! Mulle see fesarikeskne sündmuste kajastamine isiklikult väga ei meeldi. Pooled raudselt käivad selles s*taaugus korra kuus ehk. Või aastas.

inward
05.01.12, 15:56
Nojah, seal ei kao ridade vahele ära nagu foorumis. Samas, kuna meil on nüüd alafoorum võime ka siia eraldi ürituste teemad teha. Samas jälle FB see Osaleb/ei osale/Võib-olla variant on päris hea.

Või siis kolmas variant, et ürituste puhul nagu kombeks saanud viskame foorumi teemasse ka lingi. Isiklikult pooldan viimast.

muruntau
05.01.12, 22:33
Ma ise pole jah viitsinud kõikidesse kohtadesse üles panna, niigi liiga palju aega võtab kogu see orgunn. Muidu saaks siia eraldi teema teha küll iga meie mängu ja turniiri kohta, meie uude alafoorumisse.

inward
05.01.12, 22:39
Saab jah, aga lihtsam on teha üritus FB ära ja siis siia link visata, ja kui nõuab mingit arutelu, siis arutame siin teemas. Üldiselt jah on minu kohustus üritused üles panna ja mängu kokkuvõtted teha. Vahepeal olen ära unustanud, siis tubli Müür teeb ära :redface:

nikitheone
06.01.12, 07:59
mis arvate, kas meil on mõttekam meilivahetuse asemel teha siia üks alafoorum, mida näeksid ainult moded?

Pumper
06.01.12, 09:01
Tundub nii, minule meeldiks see rohkem, ei fänna oma gmaili keskkonda - väga ebamugav.

nikitheone
06.01.12, 09:17
jep, meilis kuidagi lähevad asjad kaduma, sest te keegi ei vajuta reply all nuppu :P.