PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

Pumper
01.02.12, 12:18
Arvan, et 1 kohtunik ajab asja ära.

Jah reeglid võivad samad olla, aga keegi peaks nad kuskile üles panema, et ma saaksin teistele ka jagada neid.

Ma arvan, et kirja peale ei pruugi nad reageerida, kui keegi tunneb Suemast kedagi, uurige kas on huvi pokkeriturniiril osaleda.

Enam küll ei taha kohtunik olla, meil mängumehi ka vaja. Ja kohtunikutöö on kõige tänamatum asi üldse, peale treeningmängu meenus jälle:D

inward
01.02.12, 12:22
Selge. Kahte kohtunikku oleks vaja siis ? Palju see huvitav lisaks tuleb, kui mõlemad nö 6h peavad kohal olema 3h ja 3h. Ja kust neid nö tellida saab ? On äkki mingi kindlad kontaktid (numbrid või meiliaadressid) või kohtunike ühing kuhu poole pöörduda.


e: St ka, et välja saadetud info 50€ per meeskonna peale osalemaks turniiril tõuseb ka.

muruntau
01.02.12, 12:27
Võtan PraSi'ga ühendust Suema pokrisse ajamise asjus.

Reeglid võiks tõesti vabalt samad olla, pole vaja jalgratast leiutada. Mängu pikkus lihtsalt 18 minuti peale.

inward
01.02.12, 12:30
Mängu pikkus jääb siis 18 minutit ? Algselt oli plaanis, et 20 ju. Jah need reeglid lisan ka sinna samasse exceli tabelisse, kus on meeskonnad ja turniiri ajakava. Selle prindib ka välja ning kohapeal on nkn vaja täita iga tulemus eraldi, punktid ja väravad jne.

Arvate, et üks kohtunik on nõus täiesti üksi läbi viima tervet turniiri ? Peab uurima ühesõnaga.

e: Jah oleks super.

nikitheone
01.02.12, 12:30
lauri, mul üks tuttav on jalkakohtunik (meie mängu ka vilistanud), võin talt uurida?

muruntau
01.02.12, 12:32
Selge. Kahte kohtunikku oleks vaja siis ? Palju see huvitav lisaks tuleb, kui mõlemad nö 6h peavad kohal olema 3h ja 3h. Ja kust neid nö tellida saab ? On äkki mingi kindlad kontaktid (numbrid või meiliaadressid) või kohtunike ühing kuhu poole pöörduda.


e: St ka, et välja saadetud info 50€ per meeskonna peale osalemaks turniiril tõuseb ka.

Pumper tegeleb sellega. Kui mõtlesid editud osaga, et tõstame teiste võistkondade osalustasu, siis nii need asjad ikka ei käi. Riigisektoris on see tavaline ;), aga mujal tuleb kokkulepetest ikka kinni pidada. Ajame ise raha kokku.

inward
01.02.12, 12:38
Ma mõtlesin tõstame võrdselt kõigi võistkondade osalustasu, aga jah nüüd on tõesti imelik juba, oleks pidanud ette nägema seda. Kui ühe kohtunikuga saab hakkama, siis pole väga hull.

difender
01.02.12, 12:42
Suema cupil oli mängimas 8 meeskonda ja seal oli küll ainult üks kohtunik kogu päev üksi mänge vilistamas. Korra üht mängu vist vilistas Kalevi meeskonna üks mängijatest. Ühest kohtunikust peaks piisama küll ma arvan.

Kas mängida saavad turniiril ainult need kes õhtul pokkerimängust osa võtavad?

nikitheone
01.02.12, 13:30
Pumper tegeleb sellega. Kui mõtlesid editud osaga, et tõstame teiste võistkondade osalustasu, siis nii need asjad ikka ei käi. Riigisektoris on see tavaline ;), aga mujal tuleb kokkulepetest ikka kinni pidada. Ajame ise raha kokku.

roffl

inward
01.02.12, 20:04
Hea töö Joosep, ajakava jalgpalli turniiriks on valmis. Keda siis huvitab, saab all olevalt lingilt ajakava silmitseda.
http://www.upload.ee/files/2038179/turniiri_ajakava.xlsx.html


e: Jääb siis mäng 18 minutit. Muudetud.

veeretas
01.02.12, 22:14
küsin, et kas see kahe tunnine paus vahepeal( 14:00-16:00) on plaaniline?

inward
01.02.12, 22:18
Hea küsimus, ma eeldan, et mitte. Uurin.

muruntau
01.02.12, 22:24
Tahaks isegi teada :D Meil on aeg 17.00'ni, 2h pausiga seda välja ei vea. Ma pole veel ühtegi turniiri pausiga näinud ja olen osalenud +10'l turniiril. Saab söödud ka mängude vahel, igaüks vaatab ise kuidas. 40 min on keskmiselt vahe mängudel, pole nagu lisapausil mõtet.

leinc
01.02.12, 22:52
Tahaksin ka osaleda pokkeri turniiril(mänginud ennem pole) :) Kas oleks võimalik ja kui on siis kuhu ma pean kandma osalustasu?

inward
01.02.12, 22:54
Siin teemas on kõik kirjas, loe algusest lõpuni läbi. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10345-FC-Pokkeriprod-Skalbijaht-18.-veebruar-19-30-Lost-Continent-Playmakers-Club?p=402940&viewfull=1#post402940

jozik
02.02.12, 07:20
Ei no sellel kahe tunnisel pausil on paar väga head põhjust.

1. see asi algas mul juba lasteaias, kus ei õpetatud meile digitaalset kella, vaid seda igavat seieritega versiooni. Siit minu oskamatus digitaalse kellaga ümber käimisega.
2. põhikooli matemaatike eksamil jäi mul maksimum punktidest puudu, kuna suutsin tehte 6+6+4 tulemiks panna 14.Ei oska muud öelda, kui et aju jooksis kokku Pidin leppimapool punkti maksimumist väiksema tulemuse.
3. kui nüüd võtta asja nii, et teeksimegi 2h tunnise vahe, siis oleks sellel ajal maru hea õlut libistada. Las tartlased enne siiatulekut lähevad õlletehasest läbi ja haaraku paar kasti kaasa :P

Tegelikult vaatan numbrid üle, tundub et saame vähe pikemadki mängud teha. Lõunaks saab asi üle vaadatud

Pumper
02.02.12, 07:29
Pikemaid mänge kindlasti vaja pole, teeme turniiri ära, õhemad meeskonnad jooksevad end muidu rihmaks. Planeerimegi mängude lõpu kuskil 16:00-ks, lisaks tuleb autasustamine. Ja usu mind nagunii venib see asi ja pärast on meil pigem ajast puudus. Kuna osad elavad linna ääres, siis tuleks arvestada ka sellega, et pokkeriturnale jõudmiseks tahavad kõik peale turnat kodus ära käia ja siis puhaste riietega õhtusele üritusele tulla.

inward
02.02.12, 08:49
Okei, lõplik ajakava, siis 18 minutit mäng ja ilma pausideta.

http://www.upload.ee/files/2039144/turniiri_ajakava.xlsx.html

Pumper
02.02.12, 10:48
Lauri või Muru uurige palju Suema kohtunikule plekkis. Saame turuhinna ka teada. PM-i mulle hind siis.

nikitheone
02.02.12, 10:57
lauri, mul üks tuttav on jalkakohtunik (meie mängu ka vilistanud), võin talt uurida?
pumper pump

Pumper
02.02.12, 11:02
Oot ma juba räägin ühega, kui hinna saan teada siis otsustame, kui seal ei ole soovi siis kohe järgmine.

margus
02.02.12, 11:26
Pole küll väga oluline küsimus, kuid kuidas FC pokkeriprode 2. tiimi jaotame. Kas tugevamad ja nõrgmad? Või läbisegi?

inward
02.02.12, 11:29
Seame üles ühtlaselt tugevad kaks meeskonda.

e: Uurin hinda.

pastilaa
02.02.12, 12:41
Seame üles ühtlaselt tugevad kaks meeskonda.


Sellel küll pointi pole minu meelest. Ikka 1 on tugevam ja 2 nõrgem. Nii on spordis alati. Ise mängiks ka nr 2 sama hea meelega - lihtsalt loogiline oleks sedasi.

inward
02.02.12, 12:48
Mina mõtlesin ka, et nii võiks algselt olla. Pumper arvas teisiti, tema on kunn mis teha :(

muruntau
02.02.12, 12:59
Pumper arvas teisiti, tema on kunn mis teha :(

Mulle tundub, et peame uut treenert otsima hakkama...

Pumper
02.02.12, 13:36
Loomulikult võime teha polli siia ja valida kuidas me 2 meeskonda jagame, aga minul on oma idee.

Mõtlesin teha 2 enam-vähem võrdset tiimi, sest kes ikka tahab olla kehvas tiimis kus käib niisama rapsimine ja värav lüüakse palle täis, arvan et peale kahte mängu on mott kadunud.

Üks valik oli veel teha 1. vanad mängijad ja 2. uued liitujad?

Ettepanek: Tartu meeskonnale kutsuda appi meie trenniskäijad mehed, ntx Lauri vend ja tema sõber, Karu vend, Marguse vend jne.

muruntau
02.02.12, 13:39
eks mu eelmine post oli obv nali. Aga jah, pumperi ideel on jumet, üks sats eelmise hooaja tüübid, üks sats uued, ligikaudu. Vaatab, et positsioonid ühtlaselt kaetud saaks jne. Ja tõesti, tartukatele need, kes pole liigaga liitumist teinud veel, mõned neist.

inward
02.02.12, 13:56
Okei räägin venna ja ta sõbraga. Ega ma ka tõsiselt ei mõelnud, suures plaanis pole vahet. Pumperi variant sobib, päris täis uute tulijate komplekti ei saa, aga enam-vähem sobib küll.

PraS
02.02.12, 19:31
Turniiril mängitakse ikka Futsali palliga?

inward
02.02.12, 19:40
Mulle isiklikult harjumatu ja eriti ei meeldi, aga jah mängime Futsali palliga.

inward
03.02.12, 15:37
Turniiri maksumus võistkondadele oli siis 50 eurot ja võimalusel oleks parem, kui kannavad meile MTÜ arvele mitte kohapeal sulas eks ?

Pumper
03.02.12, 19:17
Asi kokkuleppe küsimus, Rootormootor on maksnud juba arvele, teistega peab läbirääkima, kuna on juba tuttavamad võistkonnad.

inward
03.02.12, 19:49
Suema on nõus ka arvele maksma. Meil mugavam igal juhul, kui sularahaga jännata.

inward
05.02.12, 10:59
Kui palju see kuu tuleb trennimakse ? Ligikaudu 40€, 5€+5€ sõprusmängu ja turniiri eest ?

Pumper
05.02.12, 12:38
Arvan et vähem, osalustasud on väiksemad pundi peale (üle 10 mehe siis vaja), aga arvestada võib 40-ga, kõik selgub jooksvalt.

afro_siil
05.02.12, 12:47
Huvi pärast küsiks, paljud täna trenni tuleksid? Ja kas kellegil oleks autos ruumi, et saaks linna poole ära visata (kopli kanti / vabaduse väljaku juurde) :redface:

inward
05.02.12, 12:49
Tuleme ikka.
Okei, siis teeb nagu ikka 30€ standard kuutasu ja pärast sõprusmänge ja turniiri vaatame palju juurde tuleb. Eks see sõltub jah palju mehi mängima tuleb.

Pumper
08.02.12, 14:22
Kõik kes mängule reganud on võtke siis mängule sularaha kaasa 4 eurot (50 eurone mäng + kohtunik).

inward
08.02.12, 17:46
Kas kohtuniku osas on kõik korras, nö tellitud ja kõik kombes ?

Pumper
08.02.12, 21:27
Vastased olid sebinud jah mängule kohtuniku ja turniirile on ka kohtunik otsitud.

inward
09.02.12, 12:31
Järgmisel laupäeval toimuva Sparta turniiri osas, et minu venna ja ta sõbra plaanidesse jalgpalli turniir ei mahu, ütlen ära selles osas. Õhtusele pokkeriturniirile vb tulevad.

margus
09.02.12, 12:45
Kas Tartlastele vaja siis mõnda mängijat? Mul vend arvatavasti saab tulla.. ta just saalijalka spets :)

Pumper
09.02.12, 15:41
Tartlastele oleks kindlasti 3-4 meest vaja juurde. Teiseks me ei tea isegi, kas me 2 tiimi kokku klopsime, mehi oleks ikka vaja. Eks järgmine nädal selgub kui regamine algab.

11.02 mängule on reganud 16 meest, turniirile vaja miinimum 18 meest [(8+1)x2].

Ajage oma jalgpallurist vennad ja muud trennikülastajad välja, see kes Eston Villas mängib ja sügisel trennis käis jne.

inward
09.02.12, 15:59
Miks miininum 18 meest ? 8+1 väljakul + kokku 16 meest, st 7 meest on pidevalt vahetuses. Täiesti piisav, liiga palju vahetusi võib lõhkuda mängu nö voolavust, tempot ja ülesehitust. Meil peavad siiski olema tuumikmängijad, kes veavad mängu ja keda niisama naljalt pikemaks ajaks välja ei vaheta. Liigas saab ka maksimaalselt 5 vahetust teha. Lihtsalt minu arvamus, et 16 mängijat on täiesti optimaalne arv laupäevaseks sõprusmänguks.

Tegelikult ka liigamängudes iga järgmine mängija ei saa ju puhtalt reeglitest lähtuvalt mängida mitte ühtegi minutit. Kuigi ma saan aru, et sa tahad, et oleks võimalikult palju mängijaid kohal, mis annaks sulle laiema ülevaate, kui hästi või halvasti keegi hakkama saab jne...

Pumper
09.02.12, 16:16
Lauri ma rääkisin, et turniirile on vaja 2 võistkonna jaoks minimaalselt 18 meest=2x(8+1).

Teiseks praegused treeningmängud ongi tehtud mängijate mängujanu kustutamiseks, aga kui hakkame hooajaks ettevalmistuma, siis tõesti hakkame tuumikut välja vaatama ja kõik mängijad ei pruugi võrdselt mänguaega saada ja see aeg ei ole kaugel, juba märtsis.

margus
10.02.12, 11:34
Mis värvi särkidega Tartukad mängivad?

Pumper
10.02.12, 11:54
Valged vist leppisid Tartukad kokku.

Homsele mängule peame võtma kollased vestid kaasa, sest vastastel on punased mängusärgid!!! Ärme me punaseid üldse kaasa võtame, sest punane kollase vesti all segab ikkagi kaaslasi nägemast!!!

The_Meer
10.02.12, 13:53
Mai ei viici neid kõiki lehti läbi lapata, aga mis kell peax meie turniirmännikul 18.02 lõppema, kui see pokkeriyritus hakkab kell 19.30?

Pumper
10.02.12, 13:58
18.02 toimub turniir Sparta spordiklubis (saalis), Pärnu mnt 139c, lõppeb kuskil 5 läbi, seega jääb paar tundi aega kodus käia.

The_Meer
10.02.12, 13:59
ok

Owner85
10.02.12, 17:48
Valged särgid tartu meestel jah!

Pumper
11.02.12, 08:17
Tänase sõprusmängu 4 euri tasuda soovitavalt klubi arvele, konto leiate siit:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9961-FC-Pokkeriprod-ajalugu-l%C3%BChitutvustus-liitumisreeglid-(kleepuv-post)

Sularahaga on kehv arveldada, palju metalli liigub, nii 10 eurot võiks sullis saada siis saab kohtunikule maksta.

Noborder maga kaineks, otsi oma tutvuste ja oskuste kaudu siit foorumist trenniajad ja tule järgmine hooaeg trenni. Ääremärkusena olgu mainitud, et trennid käivad ka sellel hooajal.

afro_siil
11.02.12, 09:24
Kahjuks ei ole täna võimalik tulla, suutsin reedel/neljapäeval kuidagi palavikku jääda :/ Edu teile ja jään tulemust ootama.

Pumper
11.02.12, 09:39
Parane, tänud et teada andsid.

Pumper
11.02.12, 12:12
Võimalusel kollased särgid kaasa, punaseid pole vaja!

Pumper
11.02.12, 19:04
SUPER TULEMUS!

11:1 Võit FC Pokkeriprodele.

nikitheone
12.02.12, 09:02
ootaks ka pumperi kommentaare mängule

Pumper
12.02.12, 11:01
Ma ütlesin juba oma eelmises kommentaaris kõik. Tulemus oli hea, kuna meie võistkond mängis oma plaani järgi ja kasutas tervet väljakut kuni joonteni, vastased mängisid kahjuks ainult keskväljal, ja sinna ka nende rünnakud takerdusid. Mänguplaanist hoiti ilusasti kinni, ka vahetused sulandusid ilusti mängu ja meie mänguskeem püsis. Meestel väheke eksimusi tekkis, nendega sai jooksvalt räägitud vahetuste käigus.
Teine poolaeg jäime kuidagi unne ja alguses väravaid ei tulnud, otsustasin trumpkaardid mängu panna ja sukeldusime Randoga (palavikus) teise poolaja alguse poole mängu ja siis läks mäng uuesti käima. Nagu näha lõime rohkem väravaid kui esimesel. Natukene kahju oli vastaste väravavahist, kes vigastas oma näppu mängu alguses. Terve mängu oli nende väravasuul siiski härra teksades kes tegi kõikvõimaliku puuri puhtakshoidmise.

Mängu lõpus nõuti minult mingit kommentaari, aga ei olnud midagi suurt õelda, meie plaan toimis ja vastased mängiti üle, kahjuks ei peegeldanud see mäng kõiki meie nõrkusi, vaid pigem tugevusi. Loodame, et märtsikuine sõprusmängude seeria annab meile täieliku ülevaate hetkeolukorrast.

Praegune olukord pakub treenerile ainult rahulolu, mitmele positsioonile on valida 2 võrdse mehe vahel ja see annab meie amatöörtiimile mitmeid eeliseid teiste ees, samas on hooaja alguses ka minul raskusi põhitiimi formuleerimisel.

inward
13.02.12, 19:13
Kas keegi silikoon- või geelsisetaldade kasutamisega on varem kokku puutunud ?
Mind just huvitab, kas reaalselt tänu nende kasutamisele putsades oleks jooksmine põrutuskindlam. Kohati hakkavad tallad ja kannad valutama trenni ajal ning on hellad ka pärast mõni aeg, idee poolest võiks lisataldade kasutamine vähendada ka liigset põrutust hüppeliigestele ning põlvedele.

Angelo vist isegi kasutas sellelaadseid sisetaldu, peaks talt uurima.

pastilaa
13.02.12, 19:24
Ma kasutanud neid ca aasta (viimasel ajal pole õnneks enam vaja olnud). Mõnusad asjad. Miinuseks, et kui sul lai jalg, siis liiguvad suht palju ringi butsas (pead aegajalt jalast võtma ja paika sättima vms - Karul oli see suurem probleem vist, ise sain poolaja ära mängitud).

inward
13.02.12, 19:27
Okei, väga hea. Mis nö mudelit kasutasid ja kust ostsid ?

Meeldetuletuseks teistele, kes sõprusmängul käisid ja Pumperile sulas ei maksnud, kandke MTÜ arvele 4€. Ise oleks peaaegu unustanud, täna tuli meelde.

pastilaa
13.02.12, 19:31
neid oligi vist 1 mudel ainult ja ostsin ülemiste SHUst.

Pumper
13.02.12, 20:37
Nii, nädalalõpul toimub turniir ja seoses sellega ootaks jälle registreerimist, et arvutada osalustasu. Palun regada nii siin kui ka Facebookis konto olemasolul.

inward
13.02.12, 21:14
FB eraldi üritus jalgpalli turniiri jaoks on tehtud https://www.facebook.com/events/372547562773160/

Hakkage end mängude teemas ka juba nimekirjastama.

Eston Villast Tõnu peaks ka andma lähipäevil teada, kas tuleb jalgpalli turniirile mängima või mitte. Pokkeriturniirile peaks ka tulema (MrTnt).

Andriano
13.02.12, 22:24
suutsin täna kossus jala välja väänata, hetkel olen 50/50 laupäevase turniiri suhtes

Owner85
14.02.12, 09:36
kas turniir on spartas?

FB sain vastuse :)

Pumper
14.02.12, 11:00
Ootan üles suuremat osalemist, sest meil vaja mehitada 2 tiimi+ aidata Tartukatel oma võistkond kokku saada!

Owner85
14.02.12, 11:19
Kui oleks turniir tartus siis oleks meil satsi küll aga noh nii kui kuskil kaugemal siis kõigil on järsku tegemist,peegeldab suhtumist aga eks iga inimese endasi asi mida vanduseks toob :D

inward
14.02.12, 18:29
Muideks infoks, et Männiku sisehall vajus täna lume raskuse all või tormi tõttu kokku. Loodetavasti saavad pühapäevaks jonksu asjad.

inward
14.02.12, 22:00
Muideks infoks, et Männiku sisehall vajus täna lume raskuse all või tormi tõttu kokku. Loodetavasti saavad pühapäevaks jonksu asjad.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-kokkuvarisenud-kilehallis-viibinu-ma-kartsin-oma-elu-parast.d?id=63920893#!/13497441/pilt.delfi.ee

Kuidagi kahtlane tundub, et pühapäevaks hall püsti saadakse uuesti. Eks ma uurin staadioni haldurilt. Annan teemas teada, kui miskit muutub.

Max
15.02.12, 20:12
Märtsis peaksin tagasi olema. Jalg tundub ka vinksvonks et annab lootust. Hetkel Soomes järgmine nädal tagasi ja kui jalg tunda enam ei anna sis olen tagasi trennides. Sees vb jätan vahele trennid kuna suurem oht libastuda ja jala perse keerata jälle. Aga Annan teada. Edu kõigile!

Postiljon
15.02.12, 23:26
Ma olen siis tulemas laupäeval turniirile aga seltsimees, kes minuga on trennis hakkanud käima ei saa kahjuks tulla, töö tõttu. Reedel peab siis kergemalt võtma, kui 11:00 turniir pihta hakkab.

Pumper
16.02.12, 08:14
Gerd ja Postiljon, palun tasuge osalustasu pokkeriturniirile või andke teada et ei osale, kellel Gerdi kontakt, helistage üle. Te olete koha bronninud ja täna panen üldjuhul maksed lukku, erandjuhul võite ka hiljem tasuda.

pastilaa
16.02.12, 09:35
Palju ma plekkima pean? Pokkerile siis jääda ei saa, vutti mängin.

Pumper
16.02.12, 10:14
Rahu, maksame pärast turniiri.

inward
16.02.12, 11:52
Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.

muruntau
16.02.12, 14:32
Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.

Kus kohas nad soovivad? Tallinnas, väljas? Iseenesest võiks ära teha küll. Kusjuures ka Igiliikuriga oli mul kontakt vahepeal, nad peavad ka aktiivselt sõprusmänge. Neil märtsi alguse nv'deks veel vastaseid pole, võiksime nendega mängida imo küll. Nad ka meist eeldatavalt tugevamat, saaksime hea mängu.

Thaurus
16.02.12, 14:52
Ma olen siis tulemas laupäeval turniirile aga seltsimees, kes minuga on trennis hakkanud käima ei saa kahjuks tulla, töö tõttu. Reedel peab siis kergemalt võtma, kui 11:00 turniir pihta hakkab.

Väike parandus, ma siiski saan turniirile tulla, sain õnneks tööandjaga asjad ära räägitud.

Owner85
16.02.12, 14:55
Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.

Mängisin selles satsis kui ta lõuna tsoonis 3mandas liigas oli

margus
16.02.12, 15:36
Sõprusmängud jee :D - peas, et suurel väljal..

inward
16.02.12, 15:48
Kus kohas nad soovivad? Tallinnas, väljas? Iseenesest võiks ära teha küll. Kusjuures ka Igiliikuriga oli mul kontakt vahepeal, nad peavad ka aktiivselt sõprusmänge. Neil märtsi alguse nv'deks veel vastaseid pole, võiksime nendega mängida imo küll. Nad ka meist eeldatavalt tugevamat, saaksime hea mängu.

Tallinnas jah. Viimsiga võib ka teha tõesti, suhtle Viimsiga ja anna teada, millal nad huvitatud oleks.

inward
16.02.12, 16:03
Mängisin selles satsis kui ta lõuna tsoonis 3mandas liigas oli

Siis annad meile siseinfot vastaste nõrkuste kohta.

Postiljon
16.02.12, 16:31
Pole veel palka saanud, kahjuks jätan pokkeriturniiri ära aga jalkaturniiril olen mängus

Pumper
17.02.12, 08:26
Järva-Jaaniga mängiks meeleldi, aga Viimsiga ei tahaks küll enam kohtuda, liigas niigi 2x veel mängime.
Järva-Jaani võiks tulla Tallinnasse ja peaks uurima halli võimalusi või heade ilmade korral võib ka väljas mängida. Üritan suhelda JJ võistkonnaga soccernetis.

Ausalt õeldes peaks juba vastaseid otsima hakkama ettevalmistustsükliks.

PraS
17.02.12, 10:51
JK Suema mängiks ka taas meeleldi Pokkeri poistega, kuid vaid huvi on. Märtsis vast.
Muideks vb filmin teie turnat ka ja õhtul seda pokkeri värki kah:)

Pumper
17.02.12, 12:12
Pras, kas te võtate mingid vestid kaasa, mis ei ole kollast värvi, sinised sobiksid hästi, äkki saad Kalevi staadionilt laenata, kui ei saa ma võin ise tuua?

PraS
17.02.12, 12:57
Mine käi ise Kalevist läbi, mul täna sinnapoole asja pole.

nikitheone
17.02.12, 14:55
raamatupidamise kohta
liigaraha saime kokku 525€
nimekiri järgmineJoosep
Rain
Mangus
Andri
Leinart
Villu
Niki
Kaupo
Rando
Reigo
Mario
Anders
Lauri
Gerd
Henri
Kait
Mairo
Karel
Lauri E.
Meelis
Hardi

jaanuari kuus trennimaksed 21lt inimeselt ehk 550 kokku
Anders
Andri
Gert
Henri P.
Indrek V.
Joosep
Kait
karel
Kaupo
Lauri
Leinart
Mangus
Mario
Martin
Mihkel
Niki
Rain
Raini vend
Rando
Tarmo
Tori
Villu
mõned inimesed maksid ka detsembri eest jaanuaris
veebruar seni (ei lugenud neid sõprusmängude 4-5€ inimese kohta. - 360
maksnud:
Anders K
Andry A
Hardi
Henri
Joosep
Kaupo
Lauri H
Leinart
Madis
Mairo
Margus
Markus
Martin
Nikolai
Rain
Rando
Villu
Karel
Mario
Tarmo
Kait
Gerd
Raimond
Mihkel
Indrek
Olavi

jaanuari ja veebruari tabel (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&pli=1#gid=1) - andke teada kui midagi valesti on

Pumper
17.02.12, 20:43
Kuuldused liiguvad et Männikul on kuppel püsti, seega pühapäeval trenn toimub. Loomulikult teeme pehmema treeningu peale turniiri.

muruntau
17.02.12, 21:11
raamatupidamise kohta
liigaraha saime kokku 525€
nimekiri järgmineJoosep
Rain
Mangus
Andri
Leinart
Villu
Niki
Kaupo
Rando
Reigo
Mario
Anders
Lauri
Gerd
Henri
Kait
Mairo
Karel
Lauri E.
Meelis
Hardi

jaanuari kuus trennimaksed 21lt inimeselt ehk 550 kokku
Anders
Andri
Gert
Henri P.
Indrek V.
Joosep
Kait
karel
Kaupo
Lauri
Leinart
Mangus
Mario
Martin
Mihkel
Niki
Rain
Raini vend
Rando
Tarmo
Tori
Villu
mõned inimesed maksid ka detsembri eest jaanuaris
veebruar seni (ei lugenud neid sõprusmängude 4-5€ inimese kohta. - 360
maksnud:
Anders K
Andry A
Hardi
Henri
Joosep
Kaupo
Lauri H
Leinart
Madis
Mairo
Margus
Markus
Martin
Nikolai
Rain
Rando
Villu
Karel
Mario
Tarmo
Kait
Gerd
Raimond
Mihkel
Indrek
Olavi

jaanuari ja veebruari tabel (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&pli=1#gid=1) - andke teada kui midagi valesti on

Ise maksin täna päris mitmed asjad. Nagu kusagil korra varem mainisin, siis see kuu ma maksan ainult enda osa treeneri palgast ja kuumaksu ei maksa, väike säästuaeg. Järgmine kuu uuesti mõlemad.

inward
17.02.12, 21:28
Jaanuar suures plaanis okei, veebruari kogusumma on pisut vastuoluline, kui võrrelda inimeste arvu - 22 inimest. Ehk siis see inimeste arv on tulnud ka selle pealt, kes on maksnud sõprusmängu eest. Okei osad inimesed käivad üksiktrennides ja neilt 30€ ei tule, suures plaanis aga 15-20€ (mu vend ja mihkel) kuus ikkagi. Kas siis käib stabiilselt liiga vähe inimesi trennis, kes maksavad 30€ kuus ning paljud käivad nii harva, et tilgutatakse üksiktrennide summasid. Haigused, vigastused jne erinevad tegurid võivad rolli mängida.

360€ veebruarikuu eest on pisut murettekitav, aga no loodetavasti asi paraneb, tuletan meelde mõnus äraolemise eelarve liigahooajal on 600-632€ kuus. Liigatasu maksnud nimekiri jäta kindlasti alles, Niki. Antud juhul on siis 9 kohta veel vaba, seega lisaressurss potensiaalse 225€ näol on ka olemas.

muruntau
17.02.12, 21:46
Tegelikult on liiga nimekirjas 8 kohta vaba, ma maksin enda oma täna alles ja mind seal nimekirjas ei olnud. Jaanuar oli rahadega veidi nadivõitu.

Max
17.02.12, 22:53
Siit laekub ka arvatavasti omme liigaraha

nikitheone
18.02.12, 08:12
Jaanuar suures plaanis okei, veebruari kogusumma on pisut vastuoluline, kui võrrelda inimeste arvu - 22 inimest. Ehk siis see inimeste arv on tulnud ka selle pealt, kes on maksnud sõprusmängu eest. Okei osad inimesed käivad üksiktrennides ja neilt 30€ ei tule, suures plaanis aga 15-20€ (mu vend ja mihkel) kuus ikkagi. Kas siis käib stabiilselt liiga vähe inimesi trennis, kes maksavad 30€ kuus ning paljud käivad nii harva, et tilgutatakse üksiktrennide summasid. Haigused, vigastused jne erinevad tegurid võivad rolli mängida.

360€ veebruarikuu eest on pisut murettekitav, aga no loodetavasti asi paraneb, tuletan meelde mõnus äraolemise eelarve liigahooajal on 600-632€ kuus. Liigatasu maksnud nimekiri jäta kindlasti alles, Niki. Antud juhul on siis 9 kohta veel vaba, seega lisaressurss potensiaalse 225€ näol on ka olemas.

nagu mainisin, siis jaanuaris maksid osad ka detsembri eest jne. + veebruaris on 4 inimest, kes on kas haiged/maksavad üksikute trennide eest. jaanuaris oli täismakseid rohkem. ehk mul on see tabel ka olemas, kus keegi maksab. vajadusel võin selle ka üles panna

Pumper
19.02.12, 10:48
Teadaanne,

tänane trenn toimub siis freestyle stiilis, ehk saate palliga lihtsalt mängida, ise pean kahjuks naisele toeks olema, kuna ta väga haige.

inward
19.02.12, 12:38
Kiiret paranemist su naisele.

Selge pilt. On täna ikka trenni tulijaid ?

afro_siil
19.02.12, 12:42
Head paranemist ka minu poolt :)

Olen trenni täna tulemas.

pastilaa
19.02.12, 12:50
tulemas

Karelkorm
19.02.12, 13:19
70/30, et tulen

difender
19.02.12, 13:46
Kahjuks ei saa täna trenni tulla. Suutsin eile jälle mingi tõve endale külge saada ja täna jälle peole enesetunne pole just kõige parem :) .

inward
19.02.12, 14:10
Noo teeme nimekirja siis igaks jaoks, et võimalikult palju inimesi trenni meelitada.

1. Lauri.
2. Henri.
3. Pastilaa.
4. Mihkel.

Mängime terve trenn siis.

muruntau
19.02.12, 14:14
mind küll ükski nimekiri täna kohale ei meelita, olek on umbes selline:

kjXQLXOC1VI

inward
19.02.12, 14:25
Mängudele suudad küll pohmellis pea tulla, mis trennidega teisiti on siis. Saadki välja higistada, alles kell 20:00 ju.

Pumper
19.02.12, 16:26
1 uus tüüp tuleb ka kindlasti, kes ka eelmine trenn oli, rääkisin taga just.

inward
19.02.12, 16:54
Muideks, kas ta tahab liigat ka mängima hakata ? Kui jah, siis ma eeldan, et hakkab stabiilselt trennis ka käima ? Kas see oli see pikkade pükstega või lühikestega, sest kaks uut tüüpi oli teisipäeval. See lühikestega tundub tuttav kuskilt, mängisin TTÜ teaduskondade vahelistel võistlustel tema vastu vist.

veeretas
19.02.12, 17:15
vean ka ennast vast kohale

Pumper
19.02.12, 17:17
See lühikestega on TTÜ mängija jah, mängis liigat ka TTÜ/Ararati eest, see aasta siis äkki meil.

Ja palun ärge neid nimekirju tehke enne trenni ammuproovitud teema, et vaadatakse 4 meest ja ei viitsita tulla, samas osad ei oska ennast sinna nimekirja lisada. Tuleb kindlasti piisavalt rahvast, et saate viisakalt mängida.

fyte
19.02.12, 17:32
Jep, nii on.
Just rääkisin karuga ka, et auto peale saada ja ta ütles et Gerd & Tarmo ka tulemas.

pastilaa
19.02.12, 17:52
Super, mingi 5-5 peaks kindlalt siis olema. Eeldatavalt rohkem.

Pumper
20.02.12, 08:23
Kuidas trenn oli, `palju mehi oli? ja uus mees oli ka kohal?

pastilaa
20.02.12, 08:44
Kuidas trenn oli, `palju mehi oli? ja uus mees oli ka kohal?

Trenn oli endal väga raske - jalg oli veidi haige kuna Karu tatsas laupäevasel turniiril korra jalapeale ja kohe trenni alguses põrkasin Karelkormiga sedasi kokku, et kodus avastasin kena verise korkide tattoo jalalt :P. Aga muidu 7-7 ja uus mees kohal ja mängis/võitles väga hästi kaitses.

Karelkorm
20.02.12, 11:02
:D sry verise tattoo pärast, haavad ainult kaunistavad meeest.. uus kutt on tubli.. kaitsemäng ja eriti peamäng on vist käpas

TrvP
20.02.12, 12:29
Tere, kuidas Teil mängijatega seis on? Vahepeal olid vist trennid päris täis... Oleks huvitatud trennides osalemisest + ka mängule stabiilselt. Kui õigesti aru sain, siis 30 euri kuus trennimaks + mängudel u 5 euri osavõtumaks vms?

Pumper
20.02.12, 12:32
Kuidas sul jalgpalli kogemustega on? Oled varem mänginud ja kaua? Meil oleks rohkem vaja oskustega mängijaid juurde või siis inimesi kes tegelevad pokkeriga.

Nagu ma aru saan, pole sa meie trennis varem käinud.

TrvP
20.02.12, 16:19
Viimasel ajal ei ole väga tihti palliplatsile jõudnud, oskused vajavad lihvimist. Olen mänginud JK Tarvastus ja JK Tulevikus, kuid jah, oskused vajavad lihvimist. Mängin Starsis ja Trios micro limiite ning vaikselt harin end pokkeri valdkonnas.

Samuti on jalgpalli trennist huvitatud ka kasutaja Subnav. Tal pokkerikogemus ja jalgpalli kogemus ka.

pastilaa
20.02.12, 16:26
Viimasel ajal ei ole väga tihti palliplatsile jõudnud, oskused vajavad lihvimist. Olen mänginud JK Tarvastus ja JK Tulevikus, kuid jah, oskused vajavad lihvimist. Mängin Starsis ja Trios micro limiite ning vaikselt harin end pokkeri valdkonnas.

Samuti on jalgpalli trennist huvitatud ka kasutaja Subnav. Tal pokkerikogemus ja jalgpalli kogemus ka.

Sellise jutu peale ma arvan, et Pumper viskas silda praegu. Super oleks, kui tuleksid sellised mehed täienduseks.

Pumper
20.02.12, 16:33
Selge pilt, siis aga tulge proovima, järgmine trenn on juba teisipäeval ehk homme Wismaris kl 20.45. tulge natuke varem kohale,riietumine on sisehalli lähedal kõrvalhoones.

TrvP
20.02.12, 16:38
Kas sisehall asub aadressil Wismari 15a? Kas peame kohe kuutasu maksma või 1-kordse trennitasu või kuidas?

Pumper
20.02.12, 16:49
No see kuu võite korratasud maksta, tuleb mõistlikum. Aga järgmisest kuust liitumistasu ja kuumakse+ liigamakse kui soovite liigat ka mängida, hiljem lisanduvad ka vormid. Täpsemalt saab trennis rääkida.

inward
20.02.12, 17:51
Pumper sina siis rääkisid Järva-Jaani kuttidega, täna helistasin neile üle igaks jaoks ei olnud soccerneti foorumist vastust saanud. Ühesõnaga nad on pmts nõus, kui sobiva aja leiame 10-11 märts.
Ma lähen homme SPK staadioni asjus lepingut vormistada, uurin neilt, mis ajad neil võiksid olla vabad sõprusmängu pidamiseks. Kui on sobiv aeg, saab kohe väljaku kinni panna ning jääb üle vaid kohtunik muretseda ning on asi ametlik, et tuleb Järva-Jaaniga meil sõprusmäng.

Uute kuttide osas. Me peame vaikselt nüüd vaatama hakkama, kas meil kõik tahtjad nimekirja üldse ära mahuvadki. Praegu oli 7 vaba kohta vist (kui võtta aluseks, kes maksnud on liigatasu). Tuletan meelde, et ma eelnevalt näitasin üht nimekirja, kus oli juba 30 meest kirjas, jah tõenäoliselt 2-3 langevad sealt ära, kuid siiski ei saa välistada, et võib tekkida olukord, kus tõesti mõned mehed ei pääsegi liigat mängima, sest ruumi puhtfüüsiliselt rohkem ei ole :(

Pumper
20.02.12, 19:33
No ma rääkisin jah JJ meestega ja saatsin emaili Männiku halli uurimaks vabu aegu, kuna arvatavasti 10-11 on veel lumi maas. Aga pole vastanud veel.

inward
20.02.12, 19:42
Eks me peame uurima mitut staadioni nkn. Väljas pidada on variant kindlasti see aeg.

Aga jah sisuliselt 6 kohta vaba veel liiga nimekirjas. Hüpoteetiline nimekiri, mul väga Angelosse ja Mirkosse usku ei ole ja eks uued kutid ka mõtle, nii et tõenäoliselt saame hakkama.

http://www.upload.ee/image/2094723/liiga.jpg

Pumper
20.02.12, 19:51
Trenniskäimise ja soovi järgi osaleda me vaatame kes nimekirja saab, kui ikka trennis ei käi siis pole mõtet.

afro_siil
20.02.12, 20:04
Veebruari makse peaks mul VIST makstud olema, sobib, kui maksan selle 4€koos järgmise kuu trennimaksega?

Pumper
20.02.12, 20:07
Kiiret pole, mingi aeg loeme kokku ja siis tuletame meelde, hetkel kulud nagunii kõigil põhjas. Makske jooksvalt kuidas suudate.

jozik
20.02.12, 20:30
Ja nüüd võtab iga mees kodus ülesse viisi jupi:

Palju õnne ja head, palju õnne ja head , palju õnne kallis Madis<<kusmupüsidonannansullemolli>> Müür

Ole virk ja kraps ning parem jäta ära naps!

inward
20.02.12, 21:24
Peaaegu oleks hiljaks juba jäänud, Joosep. Aga minugi poolt veel kord õnnesoovid Müürile - FC Pokkeriprod klubi loojale ja asutajale, ilma kelleta poleks praegu seda meeskonda siin sellisena, nagu ta on.

Postiljon
20.02.12, 23:28
Kas mängude videod on üleval?

pastilaa
21.02.12, 10:25
kes kunagi laadis üles aastalõpuka videod juutuubi? võiks kõik ühes kohas ühe kasutaja alt laetud olla. vist oleks mõistlik teha ka eraldi mängude videode teema, kus kommentaarid kustutatakse (saaks linkida siia teemasse ntx ja siin lobiseda vms). ma tegin PP1 koondise esimesest mängust video telefoniga ja see olemas - kui saaks selle youtube konto parooli ja kasutaja, võin üles laadida.

inward
21.02.12, 12:31
Nii, näiteks SPK-l Järva-Jaaniga sõprusmänguks on neil pakkuda järgmised ajad:

10.03 - 16:00 ja edasi on kõik vaba, hetkel.
11.03 - Ainuke variant on 16:30-18:30.

Mängu hind 108€.

Pumper
21.02.12, 13:59
Männiku ei vasta, äkki paneks siis lasnamäe staadioni kinni.

inward
21.02.12, 14:09
Näiteks 10.03 laupäev 18:30-19:00 aeg ? Räägid sa siis JJ kutiga (Arto@jjaani.ee) läbi veel ja organiseerid kohtuniku ? Hea, et SPK sõprusmängu arve tuleb siis trennidega kuu lõpus/alguses.

Pumper
21.02.12, 14:11
Ei usu et JJ nii hilja tahab lõpetada, neil koju ka vaja minna. Pane kella neljaks 10.03 laup ära, sa juba suhtled nendega. Ma ise nüüd juba haige kodus ja eriti ei tahaks helistada.

muruntau
21.02.12, 14:12
Tänud õnnesoovide eest! :)

Pastilaa, saatsin sulle enda Youtube'i konto andmed pm'ga.

Kas üritame teha ühte sõprusmängu ka 03.03.-04.03 nädalavahetusel ka? Tõenäoliselt toimuks see väljas, siseaegu ei ole peaaegu võimalik saada sõprusmänguks. Orgunniksin asja ära. Minu poolest võik teha ka meie liigakaaslasega, Suema on meil juba traditsiooniline vastane, n.ö. sõprusklubi, imo võiks nendega teha.

Pumper
21.02.12, 14:14
No ok, orgunni ära, kuskil 3-4 mängu teeks märtsis siis peaksime valmis olema.

inward
21.02.12, 14:24
Ei usu et JJ nii hilja tahab lõpetada, neil koju ka vaja minna. Pane kella neljaks 10.03 laup ära, sa juba suhtled nendega. Ma ise nüüd juba haige kodus ja eriti ei tahaks helistada.

Okei, teeme nii. Kui tuleb kohtunik leida, siis selle võiksid jonksu sajada. 20€ tuleb lisaks vms ? Kokku peaks siis 128€, pooleks 64€ tulema.

Oot, kas täna jääd ka koju ja tuleb freestyle trenn vol 2 ?

Muruntau sisuliselt võib teha küll, sest pärast Suemat lähevad juba mängud raskemaks. Ma üritan Märtsis kolmandaks vastaseks saada veel Eston Villat :D, huvitav oleks rammu katsuda kahe 3nda liiga satsiga.

e: Soovitavalt laupäeval siis Müür, võib ka nädala sees tegelikult. Ei tahaks pühapäevast püha Männiku trenni ära jätta seepärast

muruntau
21.02.12, 14:30
kas Wismari stata oleks okei korraldamiseks? Paljudele väga ei sümpatiseeri, aga ega nendel statadel talvisel ajal väga vahet pole, wismari on saadaval vähemalt.

muruntau
21.02.12, 14:41
Saatsin meili. Muide, Wismari pakub meile trenni aegasid alates aprillist teisip ja neljap 20.00.-21.30. väljas staadionil. Kusjuures stata on märtsi lõpus väikses remondis ja pannakse kummipuru. Seega peaks veidi mängitavamaks minema sealne plats!

pastilaa
21.02.12, 15:07
Siin PP1 mäng Soccernetiga enamikus peal. Telef. filmisin, seega ootame endiselt huviga Jossi operaatoritöö vilju.

_mNeuhr01Qc&feature=youtu.be

inward
21.02.12, 16:09
Saatsin meili. Muide, Wismari pakub meile trenni aegasid alates aprillist teisip ja neljap 20.00.-21.30. väljas staadionil. Kusjuures stata on märtsi lõpus väikses remondis ja pannakse kummipuru. Seega peaks veidi mängitavamaks minema sealne plats!

Sõltub, milles see remont täpselt väljendub, aga no positiivne siiski, et midagigi teevad. Kui lihtsalt kummipuru paksult peale visatakse, siis mingi aja möödudes on väljaku kvaliteet samasugune jälle. Aga mõeldav, paljud on avaldanud soovi ka teisipäevase Männiku aja peale 20:30, kuigi jah eelarve kohaselt võib kitsaks minna. Igal juhul, esmalt peame ära ootama Kalevi vastuse (mida tahaks õige pea, et me teistest aegadest ilma ei jääks).

Pumper
21.02.12, 16:16
Ärkasin just ja palavik, loodame et õhtul tulen.

inward
21.02.12, 17:15
Hea video pastilaa, võiksite veel panna jah. Ahja, Suemal on 4.03 juba sõprusmäng plaanis, teadmiseks Müür sulle.

inward
22.02.12, 08:49
Ametlik 10.03 FC Pokkeriprod : FCF Järva-Jaani SK.

https://www.facebook.com/events/304753779585053/

Postiljon
22.02.12, 19:36
jätsin eile trenni Reali-CSKA mängu pärast ära aga pühapäeval olen jälle olemas

inward
22.02.12, 19:51
Said vähemalt ära näha, kuidas CSKA lõpuminutitel suutis viigi ära kobistada :D.

PraS
23.02.12, 13:09
Okei, teeme nii. Kui tuleb kohtunik leida, siis selle võiksid jonksu sajada. 20€ tuleb lisaks vms ? Kokku peaks siis 128€, pooleks 64€ tulema.

Muruntau sisuliselt võib teha küll, sest pärast Suemat lähevad juba mängud raskemaks. Ma üritan Märtsis kolmandaks vastaseks saada veel Eston Villat :D, huvitav oleks rammu katsuda kahe 3nda liiga satsiga.



Mängime me omavahel või ?:D
Ma ei teadnud, et mängime.

muruntau
23.02.12, 13:13
Pras, selline plaan mul oli, teha teiega 03.03. aga teil oli juba mäng olemas sel nv'l ja siis otsustasime, et nii vara võib veel külm olla. Küll aga otsime vastast 17.03 ja 24.03. laupäevadeks, saaks kolm sõprusmängu teha enne liigat. Üks neist võiks Suema olla küll, saaks traditsioone jätkata ja teid lüpsta enne liigat :D

PraS
23.02.12, 13:25
18.03 teen ma Kalevi turnat ja see ei sobi meile kindlasti.
24.03 oleks mõeldav.

inward
23.02.12, 13:36
18.03 on meil endal väga tõenäoliselt Eston Villaga sõprusmäng, aga 24.03 sobiks küll idee poolest.

Pumper
23.02.12, 14:13
Väga hea, ongi kava paigas, leppige kokku statad ja ajad ning rohkem ei pea nendega jaurama.

afro_siil
24.02.12, 16:14
Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga mulle kui tavalisele trenniskäijale ja mitte-eestvedajale tundub see maksete kogumine kuidagi liiga "vabameelne". Trennis maksetest eriti ei räägita ja foorumis kaob seesugune tähtis info teiste arutelude vahele ära.

Kuna paistab, et trenniskäijaid ikka kontrollitakse, siis äkki võiks koostada klubi mailing-listi ja sinna see Exceli tabel iga kuu laiali saata? Oleks maksmine lihtsam ja selgem ja vahest isegi selgub MTÜl midagi sellesarnast, et keegi on kuude kaupa võlgades juba? Rohkem $$

inward
24.02.12, 16:41
No võrreldes viimaste kuudega on arengut kõvasti olnud, mis muidugi ei tähenda, et arenguruumi veel ei oleks. Niki ju kontrollib kuumakseid ja võrdleb neid treeneri poolt antud trenniskäijate statistikaga, ma eeldan vähemalt. Vb siis võlgnike, või vähemasti suuri võlgnike pole. Ega siis paari üksiktrenni raha ei hakka alati avalikult ka taga ajama. Üldiselt see peaks elementaarne olema, et trenniskäijad maksavad kuumaksu, mitte ei olda võlgu. Ma eeldan, et praeguse süsteemi järgi suuri kõrvale hiilijaid ei ole, kui on, siis muidugi peab hakkama nimesid jälle üles riputama. Pole enam teab mis uhiuus meeskond, kus mängimas käivad võõrad jne.

Teine asi, et peaks jälgima ka, et sõprusmängude kulud oleksid tervenisti kaetud. Kui nt juba 4-5 venda jätavad maksmata on sõprusmänguga 20-25 eurot kahjumit MTÜ-le. Praegu on olnud ja tuleb sõprusmänge meil ohtrasti, väikestest summadest võivad kasvada suured. Väike tähelepanek Nikile, et seda võiks ka jälgima hakata. Kui abi vajad, siis küsi julgesti.

Max
25.02.12, 02:29
Sry mehed enne pühapäeva vaba ajakest mullle isegi kõige kuumem päike e luba et makseid ja jauramisi enne seda pole loota.

Oli küll lootus seenädal tagasi platsil olla jne kuigi see lükkus nüüd edasi ja loodan ikkag sellele järva jaani satsile vastypanu tulla andam kuigi kindel veel pole!Q!!!! Edu ja jaksu ja ausalt öeldes jalga enne hooajaalgust piinata ei tahaks; paar /(2-3 mänu) enne ja sis kõik

nikitheone
25.02.12, 11:12
No võrreldes viimaste kuudega on arengut kõvasti olnud, mis muidugi ei tähenda, et arenguruumi veel ei oleks. Niki ju kontrollib kuumakseid ja võrdleb neid treeneri poolt antud trenniskäijate statistikaga, ma eeldan vähemalt. Vb siis võlgnike, või vähemasti suuri võlgnike pole. Ega siis paari üksiktrenni raha ei hakka alati avalikult ka taga ajama. Üldiselt see peaks elementaarne olema, et trenniskäijad maksavad kuumaksu, mitte ei olda võlgu. Ma eeldan, et praeguse süsteemi järgi suuri kõrvale hiilijaid ei ole, kui on, siis muidugi peab hakkama nimesid jälle üles riputama. Pole enam teab mis uhiuus meeskond, kus mängimas käivad võõrad jne.

Teine asi, et peaks jälgima ka, et sõprusmängude kulud oleksid tervenisti kaetud. Kui nt juba 4-5 venda jätavad maksmata on sõprusmänguga 20-25 eurot kahjumit MTÜ-le. Praegu on olnud ja tuleb sõprusmänge meil ohtrasti, väikestest summadest võivad kasvada suured. Väike tähelepanek Nikile, et seda võiks ka jälgima hakata. Kui abi vajad, siis küsi julgesti.

lood on nii jep, et kord-kaks kuu jooksul ma kontrollin makseid ja täidan tabeli ära, mille lingi ma siia postitan. Kuna ma ise ei ole ca 2 kuud olnud trennis, siis ma ei saa seda trennis ka rääkida. Teises tabelis on mul kirjas kui palju keegi maksis ehk sama asi summadega. Sõprusmängude kulusi jms on mul raske arvestada, sest ma ei tea kes kohapeal olid. Kui keegi pärast sõprusmängu viskab mulle pm'i nimekirja, võin seda ka kontrollida.

inward
26.02.12, 21:31
Sõprusmängude kulusi jms on mul raske arvestada, sest ma ei tea kes kohapeal olid. Kui keegi pärast sõprusmängu viskab mulle pm'i nimekirja, võin seda ka kontrollida.

Võime ka seda teha, sisuliselt enamus nimed saame juba mängude teemas koostatud eelnimekirja põhjal kokku panna, paar nime lisada poleks probleem.

Jäänud on siis veel 3 Wismari puitpõranda hallitreeningut. Ise jätan need viimased tõenäoliselt vahele, puhkan pisut valutavaid jalgu/taldu enne hooaega.

e: Müürile veel, et märtsikuise kolmanda sõprusmängu vastase peaks otsima kellegi muu, kui Suema. Trennis ei paistnud küll väga huvitatud olema taaskord nendega mängimisest.

jozik
27.02.12, 08:18
Traditsioone ei tohiks rikkuda. Iga aasta on nendega mängitud =) saabki nendega vähe vabamas õhkkonnas mängu teha.

Ahhjaa Karel leidsin ka eile enda jalalt sinu tehtud tattoo. Eile otsisin seda säärelt, aga oli teine hoopis põlvel. Ei usu et mul nii uhke kui Pastilaal see tattoo oli. Õnneks valude käes pole piinelnud, seega soovitan Karelit kui valutut tattoomeistrit.

Pumper
27.02.12, 09:03
Nikile ma saatsin emailiga 14 inimese nimed, kes peavad maksma mG Keemikuga mängu eest 4 euri (3 maksid juba minule ja edastasin selle kohtunikule/Müürile).

Turniiril osalejad:
Joosep
Pastilaa
Rando
Mairo
Margus
Muru
Karu
Gerd
Veeretas
Karel
Tõnu
Mikk
Postiljon
Karu vend
Thaurus
Henri
Fyte
Angelo
Karu vend
Marguse vend

(Karu-, Marguse vend ja Tõnu maksavad siis kui nad tahavad, sest tegelikult me kutsusime nad appi).
Ülejäänud peavad tasuma 4 eurot.

Pumper
27.02.12, 09:05
Ps järgmine kuu maksame suurema kuumaksu, kuna arvutame kõik sõprusmängud hinnale juurde, siis ei teki probleeme unustamisega.

nikitheone
27.02.12, 09:09
ja mis see summa siis on?

Pumper
27.02.12, 09:38
4 eurot on seni olnud turniir ja sõprusmäng.

nikitheone
27.02.12, 11:12
ma mõtlen, et palju see makse siis on järgmine kuu? rohkem sõprusmänge ju?

Pumper
27.02.12, 13:01
30 eurot, on märtsi makse, seal sisaldub ka 3 treeningmängu!

Edit: muutsin posti ja makse suurust, kuna meil on rahaline seis parem kui varem. (muru)

nikitheone
27.02.12, 20:38
vot seda tahtsingi teada. ty

muruntau
28.02.12, 13:31
Tegime pumperiga väikse intervjuu hooaja eel: https://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/hooajaeelne-intervjuu-treeneriga/268844679857384

Tuli täitsa asjalik

TrvP
28.02.12, 13:43
Hea intervjuu, eesmärgid paigas! Õhtul trennis näeme!

muruntau
28.02.12, 13:44
Eile saime ka ühe keskmise suurusega sponsorlusdiili, tänu millele märtsi makse jääb siiski 30 peale. Sponsoriks on siis Pokkeriõpetus.eu, suur tänu Teile kutid! Peale sõprusmängude lõppu kogume särgid kokku ja liigaks on ka pokkeriõpetuse logo särkidel.

Hetkel on meil ka üldiselt finantsseis täitsa korralik, otsustamegi mingi hetk, kas vähendame millalgi trennimakset või ostame uut varustust või veel midagi ühekordset.

Karelkorm
28.02.12, 14:01
Kas väljasõidud tuleb ise maksta või maksab klubi? Nt 3 autoga Narva ja tagasi on üpris suur väljaminek. Või on targem sellisteks puhkudeks juba buss tellida?

TrvP
28.02.12, 14:04
Kui meid 10+1 platsil + 5 varus vms, siis tasuks vist juba buss tellida (19 kohaline ntx), kuid võin ka eksida.

inward
28.02.12, 14:07
Positiivsed uudised, ja hea lugemine oli. Lisaks ühe veel. Eston Villaga sõprusmäng kinnitatud. Karel, väljasõidud oleme seni ise maksnud, kui 4 venda on autos, siis väga palju ei lähe bensiini peale.

17.03, taas laupäeval FC Pokkeriprod : Eston Villa

https://www.facebook.com/events/200310896743498/

Nüüd oleks vaja veel kolmas sõprusmäng ka ära organiseerida.

pastilaa
28.02.12, 14:54
Karel, väljasõidud oleme seni ise maksnud, kui 4 venda on autos, siis väga palju ei lähe bensiini peale.

Ma muidu eelmine aasta ühe väljasõidu kõige kaugemale mängule tegin nii, et keegi mulle midagi ei maksnud ja ma ei küsinud ka muidugi :D.

Aga see selleks - väga tore uudis sponsori kohta ja intervjuu oli ka lahe (kahju, et mind seal eraldi noore ja andeka tulevikulootusena välja ei toodud)

nikitheone
28.02.12, 15:00
Muidugi, kui Narva sõita on teine asi, aga bussi võiks küll tellida. Meeskond sõidaks koos ning keegi ei peaks tagasiteel kaine olema

muruntau
28.02.12, 15:01
Tõenäoliselt on oma autodega välimängudel käimine odavam küll, kui autod täis klappida ja kulud ära jagada. Bussi võtmist nt Jõhvi või Narva ei välista, aga selline teema tuleks minejate taskust.

nikitheone
28.02.12, 15:03
obv, nagu ka bensurahad :)

Pumper
28.02.12, 15:12
Suvel võiks 1 või 2 bussireisi ka teha, kuskile ilusasse kohta ujuma tagasiteel jne, väga meeldivad reisid on need ja pulli peaks ka saama.

nikitheone
28.02.12, 15:34
Suvel võiks 1 või 2 bussireisi ka teha, kuskile ilusasse kohta ujuma tagasiteel jne, väga meeldivad reisid on need ja pulli peaks ka saama.
sama asja võib ka autoga teha, bussidele ei meeldi väga peatuda pikemalt

pastilaa
28.02.12, 15:38
sama asja võib ka autoga teha, bussidele ei meeldi väga peatuda pikemalt

Kes maksab, see tellib ka muusika :). Bussireisid kena mõte kindlasti ja palju lõbusam kui autodga minek (tuleb võtta kindlasti toimiva WC-ga isend).

jozik
28.02.12, 15:43
Mis WC´ga. Egas sa pokkerilauast ka ju ei saa lihtsalt ära tormata. Õige mees hoiab kinni. Mul on tunne, et Karu on vähemalt pooltiets nädalat juba kinni hoidnud.....

aga mis buss, narva saab rongiga =)

pastilaa
28.02.12, 15:46
Mul on tunne, et Karu on vähemalt pooltiets nädalat juba kinni hoidnud....

Oi see on halb uudis. Ei tea, kas täna tasub nina sinna Wismari kilekotti pista üldse...

veeretas
28.02.12, 15:59
Oi see on halb uudis. Ei tea, kas täna tasub nina sinna Wismari kilekotti pista üldse...

Tasub küll ja võta ratas kaasa. Pumper just helistas ja ütles, et kõik kohale tuleks ja kes saavad võiks jalgrattad kaasa võtta. Pidime täna midagi sellist vahelduseks tegema
http://www.youtube.com/watch?v=VRgFG90fmHI

jozik
28.02.12, 16:10
ma kardan et meie puhul näeks asi rohkem sedasi välja http://www.google.com/imgres?hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&biw=1360&bih=566&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=3lW7-w-Suq_RkM:&imgrefurl=http://www.baikbike.com/top-10-cycling-fears/&docid=PBc3N7Mh_41GjM&imgurl=http://www.baikbike.com/wp-content/uploads/7cycling-crash-in-the-giro-ditalia.jpg&w=450&h=315&ei=7-1MT5S8MIaw0QWGnI3MAw&zoom=1&iact=rc&dur=218&sig=108191994684052442215&page=9&tbnh=165&tbnw=212&start=128&ndsp=15&ved=1t:429,r:11,s:128&tx=126&ty=101

aga seda asja tasub tõesti uurida, tundub huvitav ala olevat.

muruntau
28.02.12, 16:14
Tasub küll ja võta ratas kaasa. Pumper just helistas ja ütles, et kõik kohale tuleks ja kes saavad võiks jalgrattad kaasa võtta. Pidime täna midagi sellist vahelduseks tegema
http://www.youtube.com/watch?v=VRgFG90fmHI

Ma nii meinstriim aladega ei tegele. Oleks sel videol 100 korda vähem vaatajaid, võiks isegi mõelda sellele.

inward
28.02.12, 16:22
Kohtunik mängule siis on 20€ jah ? Ma uurisin veel 24.03 ja 31.03 SPK vabade aegade kohta (lähiajal saan vastuse). Müür sa võid ka Kalevist uurida. Vastast ma ei tea. Andke tuld. Kedagi põhja IV tsoonist võiks võtta. Twister näiteks või Magister, Kristiine JK jne, valikut on tohutult.

inward
28.02.12, 16:28
Tegelikult võime viimase sõprusmängu teha ka 01.04, sest märtsikuu viimasel nädalal meil Männiku hallis trenni ei toimu enam. 31.03 laupäeval pakitakse hall kokku. Seega oleks hea nii üks trenn neljapäeval ja sõprusmäng pühapäeval, muidu oleks ainult nö üks trenn ainult viimasel nädalal.

Pumper
28.02.12, 17:47
Kas Suemaga on mingi aeg kokkulepitud?

Nagu mainisin võttis Soccernet 4. põhjaliigast ühendust ja soovisid mängida 31-1 ndlv. Pange stata

PraS
28.02.12, 18:51
1.04 peaks leidma aset Väikese karika esimene ring olema.

inward
28.02.12, 19:26
1.04 peaks leidma aset Väikese karika esimene ring olema.

Oled sa kindel, et enne liigamänge peetakse esimesed Väikese karika mängud ära juba ?

Ja kui nii on, siis peame kolmel järjestikulisel nädalavahetusel sõprusmänge, st 24.03 siis.

Pumper
28.02.12, 22:18
drink baari tiim soovis ka sõprusmängu.

inward
28.02.12, 22:24
drink baari tiim soovis ka sõprusmängu.

Misasi :D ? Sa mõtled Inter Drink FC, mingi rahvaliiga või futsali meeskond vist. No nendega ma ei näe küll põhjust sõprusmänguks. Nagu sa ütlesid, FC Soccernet avaldas ka soovi. Ma ootan kinnituse ära EJL, kas tõesti 01.04 on Väikeste Karika esimese ringi mängud. Kui ei, siis võib sel nv teha jah Soccernetiga. Kui on, siis ma pakuks 25-26 nv.

Hardi
28.02.12, 22:28
Suvel võiks 1 või 2 bussireisi ka teha, kuskile ilusasse kohta ujuma tagasiteel jne, väga meeldivad reisid on need ja pulli peaks ka saama.
Mul oleks välja pakkuda juuli alguseks üks mõnus ühepäevane sõbralik turniir kaluritepäeval Vergis. Plats on veits sitt, aga mängud on korralikud olnud. Platsi kõrval on väljas igasugused müügipunktid kohaliku veini ja õluga, esineb ansambel jne üldse selline mõnus õhkkond. Õhtul käib kõikides küla baarides (Lamba-Ada) korralik pidu ka.

pastilaa
28.02.12, 22:36
Mul oleks välja pakkuda juuli alguseks üks mõnus ühepäevane sõbralik turniir kaluritepäeval Vergis. Plats on veits sitt, aga mängud on korralikud olnud. Platsi kõrval on väljas igasugused müügipunktid kohaliku veini ja õluga, esineb ansambel jne üldse selline mõnus õhkkond. Õhtul käib kõikides küla baarides (Lamba-Ada) korralik pidu ka.

Tundub paras üritus vastavalt meie vormile ja ettevalmistusele. Kui kalendrisse sobib, siis oleks lahe.

Pumper
28.02.12, 22:37
võiks pausi ajal suvelaagri teha seal

muruntau
29.02.12, 00:41
Hardi, tundub äge üritus, ise oleks ka huvitatud külasimmanil väiksest vutist ja õllest, võiks plaani võtta küll. Jäta see ise ka meelde ja tõsta teema uuesti üles millalgi mais-juunis, endal ei pruugi meelde jääda. Sellised ühised väljaskäimised on meeskonnavaimule ainult positiivsed, on hea, kui tead ka veidi inimestest, kellega koos mängid.

Eelmise aasta algul sai tehtud mõned korrad regulaarselt igakuiseid väljaskäimisi võistkonnaga, 4-8 kutti ikka oli kohal, aga millalgi kevadel või suve alguses vajus see teema ära. Vahest võiks midagi sarnast jälle korraldada. Või pigem võiks mingi sportlik üritus ka teemas sees olla. Siinkohal reklaamikski meil foorumi paintballi, jaanuaris sai esimene kord käidud ja see kuu plaanis uuesti teha. Teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10186-Paintball-Tallinnas Kui keegi on huvitatud, võiks teemal silma peal hoida.

inward
29.02.12, 08:57
Tõenäoliselt jah toimub juba 01.04 1/64 finaalide Väikese karika esimene ring. 24.03 on vabad ajad 13:00-20:00 SPK-l mängimiseks FC Soccernetiga.

inward
29.02.12, 09:38
Ühesõnaga märtsis tuleb päris valus andmine :D. 12-18 nädal on 4x jalgpalli trenni, viimane Wismari, esimene SPK, sõprusmäng laup. ja pühap. trenn Männikul.

Pumper
29.02.12, 10:42
Pakkusin Soccernetile seda 24.03 aega, varsti selgub. Kui neil kinni see aeg, siis saamegi drink baari mängima kutsuda.

Ja enne hooaja algust peabki natuke koormust andma, trennides muidugi võtame siis vaiksemalt kui mängud ka on, muidu toss varsti väljas.

inward
29.02.12, 10:50
Mis meeskond see drink baari on siis ? Ma pigem teeks IV liiga satsiga ikka.

nikitheone
29.02.12, 11:05
ma ei tea mis meeskond, aga baar on hea

Pumper
29.02.12, 11:05
ausalt õeldes ma ei tea mis meeskond ta on, ise tuli trennis küsima, et võiksime mängida.
Ma ütlesin, et uurin võistkonnalt järele, et kas soovitakse, kui üldiselt ei taheta, siis ma nii ütlengi neile.
Isiklikult mõtlesin, et teeks sellise 3. liiga satsiga, siis võrdsema satsiga ja siis 1 nõrgemaga, selles mõttes Drink baar sobiks sinna.

Ja Eston ja JJ ei tohiks mingi ulme tase olla, JJ on 3. liigas viimaste seas ja Eston ju oli alles 4. liigas, kuigi tase peaks seal suhteliselt korralik olema.

muruntau
29.02.12, 11:43
Jalkaliit just tõmbas kõne peale ja ajas üles rsk. On mölakad

Igatahes, teema selles, et selles aastast tahetakse anda karikamängudele suurem tähendus, mistõttu tuldi sellisele plaanile, et igal karikavõistlustel osaleval klubil peab oma lipp olema. Meil ka siis. Nüüd ongi, kuidas seda teha? Jalkaliit ise pakkus välja sellise variandi, et võime neile enda logo saata ja neil disainer teeks selle põhjal tasuta kavandi. Või on meil endil mõni kuldsete näppudega disainivend olemas, kes võiks midagi tasuta või veel odavamalt valmis nikerdada? Aega otsustada on pmst järgmise nädala alguseni, kus me disaini teeme, sest jalkaliidu tüübil on ka teiste klubide lippudega käed tööd täis ja lippude tellimiseks läheb juba märtsikuu keskel. Lipuvabrik või mingi selline asi tegutseb sel alal ja jalkaliit pmst võiks ise ka sealt lipu ära tellida ja meile lihtsalt arve saata. Lipu hind tuleks €50. Arvan, et siiski osaleme karikamängudel ja tellime ära, saab pärast ka seda enda mängudel kasutada vms.

Kui kellelgi mingeid ideid lipu disaini osas, siis andke ka teada, mul endal selliste asjade peale üldse annet ei ole.

Edit: tegin teema ka selle kohta, kes siin rohkem ringi ei hulgu: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10648

inward
29.02.12, 13:51
Kui Soccernetile 24.03 see päev ja ajavahemik sobib, siis pole midagi. Eks kuuleb siis. Muidugi Drink baari võistkond sobiks meile 3-ndaks vastaseks paremini, sest kui olla kaine pessimist, siis läheb meil raskeks viikigi saavutada JJ ja Estoni vastu, siis oleks hea viimane sõprusmäng ikka ära võita. Eks ole näha muidugi, loodame et nii siiski ei lähe ja saame võimalikult positiivsed tulemused sõprusmängudest.

Kuigi ka ühe väravalised kaotused eelnimetatutele oleks mõneti ka positiivne.

Pumper
29.02.12, 18:06
Kuna Soccernetil mäng 25.03 Viimsiga, siis lepin kokku Drink baariga lähipäevil.

inward
29.02.12, 18:08
Okei, mis aja võtame ? Standard 16:00-18:00 või 14:00-16:00 ? Mis selle meeskonna õige nimi on siis FC Inter Drink ja kas on rahvaliiga meeskond ?

Muideks, kelle käes pallid on ? Lähen laupäeval mängima vb, oleks vaja.

difender
02.03.12, 04:09
Mul oleks selline küsimus Pumperile ja Nikile. Küsimus on selles, et mul võib nii juhtuda, et ei ole võimalik sellel kuul trenniraha maksta. Lihtsalt üks teine asi võib rahad ära nullida. Kui nüüd ma maksta ei saa, kas siis sõprusmängudele ka ei saa/tohi ma tulla? Või võib tulla ikka kohale?

nikitheone
02.03.12, 07:51
tule trennidesse ja sõprusmängudele kohale, maksa järgmine kuu. kui tõesti on, et ei saa, tuleme omadele ikka vastu

Pumper
02.03.12, 08:25
Olin natuke eemal ja vastan.

Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.

Trennirahadega on nii, et kui tõesti pole hetkel võimalust tasuda (paljud alles õpivad ja ei tööta), siis tuleks sellest teavitada Nikit ja tasuda arved esimesel võimalusel. Kindlasti ei tohiks see jääda traditsiooniks. Rääkisin trennis ka uuematele härradele, et kui tekib probleem, siis tuleb sellest teada anda, alati saab ju hiljem ka tasuda.

inward
02.03.12, 09:34
Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.



Jah, ma panin taas 16:00-18:00 aja kinni, on kinnitamisel hetkel, 24.03 st. Ütle mulle lõpuks meeskonna korrektne nimi :D ja kus nad mängivad rahvaliigas, futsali liigas jne. Kohtunikud siis organiseerid kõigile kolmele mängule ise ? 20€ kohtunik ?

Pumper
02.03.12, 09:51
Ole mees pane kl 14.00 kinni, meil oli sellest vastastega juttu hetkel, sest 18:00 juba pime ju.

inward
02.03.12, 10:10
Võib 14:00 ka jah, mõtlesin liiga vara mõnede jaoks, ei saa kaineks jne. Sobib, annan teada, kui kinnitatud saab.


e: Muideks päike loojub juba praegu 17:53. Väljakul on valgustus ka, selleks ajaks on kellad vist isegi 1h võrra ette keeratud.

inward
02.03.12, 11:23
Aeg olemas.

24.03 14.00-16:00 FC Pokkeriprod : Drink baari.

nikitheone
02.03.12, 12:36
Olin natuke eemal ja vastan.

Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.

Trennirahadega on nii, et kui tõesti pole hetkel võimalust tasuda (paljud alles õpivad ja ei tööta), siis tuleks sellest teavitada Nikit ja tasuda arved esimesel võimalusel. Kindlasti ei tohiks see jääda traditsiooniks. Rääkisin trennis ka uuematele härradele, et kui tekib probleem, siis tuleb sellest teada anda, alati saab ju hiljem ka tasuda.

soovitan ka teinekord selliseid asju läbi meili või pm ajada, mitte avalikult foorumis :)

Pumper
02.03.12, 12:39
Nad veel 100% confirminud ei ole. aga loodame, et on ok, sest nende loobumisel saame mõne huvitavama vastase kindlasti.

margus
02.03.12, 13:38
Jalkarohke märts 2012 :) - Ai laik

inward
02.03.12, 17:12
Nad veel 100% confirminud ei ole. aga loodame, et on ok, sest nende loobumisel saame mõne huvitavama vastase kindlasti.

Ma küsin korra veel, kas sa tead mis satsiga tegemist on? Mitte mingit infot ei leia ma nende kohta.

Pumper
02.03.12, 18:07
Drink baari sats, ei enamat. Tundub et Inter Drink FC, uurisin FB-st ja see tüüp kes rääkis minuga on seal liige.

inward
02.03.12, 18:11
Lihtsalt selle lokaali Drink baari meeskond, lambisats ühesõnaga, kuskil võistlustel ei mängita jne ?

Siis mul oli õigus algusest peale :D

Pumper
02.03.12, 19:26
Päris lambisats vist pole, richard Barnwell on mänginud isegi levadias ja on korraliku tasemega mängija, lisaks see esindaja Jimmy on Fytega seal saalijalgpallitrennis osaleja. Arvan, et mängida nad oskavad.

inward
02.03.12, 19:37
Selge pilt, eks seda ole näha, kuidas nad suurel platsil hakkama saavad. Praegu veel 100% ära kinnitanud ei ole ?

Pumper
02.03.12, 20:07
Hommikul rääkisime, siis lubas treeneriga arutada ja õelda mulle. Pole veel kõnet saanud.

Pumper
05.03.12, 15:41
Updaten siis info siia ka:

24.03.12 kl 14:00 on mäng Drink Inter FC-ga, ehk siis viimane sõprusmäng enne Väikest karikat.

Samuti vestlesin täna Kalevi staadioni esindajaga, kes kinnitas, et meil on EMV -l pühapäeviti kl 12:00 kodumängud, samuti lubas ta vaadata meile trenniaegu, ütlesin et praegu sooviks teisipäevaks aega, lubas vaadata, aga mais pidi juba rohkem aegu saada olema ja hinnad pidid ka odavamaks minema.

inward
05.03.12, 17:58
Selge pilt, aprilli kuus on siis trennid T 20:00 Wismari ja N 19:00 SPK. SPK-s ma pean mais ka uuesti uuendama nö trenni tegemise aega. Oleks hea, kui saaks Kalev ja SPK oma trenni pidamiste kohaks maist. Tekiks koduväljaku efekti ka rohkem.

FC Inter Drinki event. https://www.facebook.com/events/347088921996762/

e: Kuidas kohtunikuga on Järva-Jaaniga mänguks ? 20 euri jah. Oleks vaja siis kolme mängijat lisaks minule, kes võtaks sularaha kaasa 5€, järgmine kuu oleks kuumakse muidugi mõista 5€ võrra vähem.

pastilaa
05.03.12, 19:37
Selge pilt, eks seda ole näha, kuidas nad suurel platsil hakkama saavad.

Levadias mänginud vennal kindlasti suurel platsil väga raske. Olen teda näinud mängimas - väikeste karika finaalis Emmaste eest paar aastat tagasi Kadriorus. Igatahes tegi suht koht mängu ära :P.

inward
05.03.12, 19:54
No loeb siiski terve meeskond ka. Aga minu nkn selline kõrk ja ennatlik suhtumine oli tingitud sellest, et ma ei teadnud algul, mis meeskonna ametlik nimigi on (Drink baari lokaali sats ei kõla just hirmutavalt) ja teisalt, et nad ei EMV, rahvaliigas või futsali liigaski osale. Siis eeldasin, et ikkagi meie peaks suurel väljakul nö favoriidid olema. Tausta uurides paistab, et viimane sõprusmäng nendega tuleb meil kõike muud kui kerge mäng. Spartat võitsid nad 6:1. Võib kaaluda, et seda venda tuleb siis personaalselt katma panna keegi.

Muideks Tapa mängus panime ka Kaidu Demidjuki ainuüksi jälgima ja Kait sai väga hästi hakkama.

pastilaa
05.03.12, 20:07
Võib kaaluda, et seda venda tuleb siis personaalselt katma panna keegi.

See oleks variant tõesti erandkorras - teise liiga tasemel igatahes avanes/jooksis ta lihtsalt kõik vennad üle - lõi vist kaks kolli kui ma ei eksi. Pumper teab muidugi kindlasti paremini, kuidas peenhäälestada meie supervõistkonda :D.

Postiljon
05.03.12, 20:39
Tahtsin teada, kas veel on oodatud inimesi trenni? Mul tuttav kes on 2 aastat käinud kalevis vahedega aga jättis pooleli otsib nüüd madalat satsi. Suudab igalpool mängida.

inward
05.03.12, 21:05
Trenni ilmselt ikka. Samas, eks Pumper kinnitab üle. Trennis käib ka juba päris palju, liiganimekirja läheb keeruliseks.

Hetke nimekiri spoileris. Niki võid ka teada anda, kas on uusi makseid tulnud, saan tabelit uuendada. Pmts ma ei teagi, mis saab, kes ees see mees. Kes veel maksnud pole, peavad otsustama lähiajal, kas soovivad liigat mängida või mitte. Teiseks uutele mängijatele - hoolitsege, et litsentsid oleksid tehtud ja/või pikendatud ning mängijakaardid teie käes.

http://www.upload.ee/image/2135439/liiga.jpg

Pumper
05.03.12, 21:10
Tulgu trenni, vaatame üle, me siiani otsime ründajat, kuna meie Meelis sõjaväes ja Max vigane.
Aga eriti muudele positsioonidele kedagi ei otsi, sõprusmängudel katsetame ka erinevaid uusi ründajaid.

Rääkisin Kalevi härraga ja palusin maiks meile 2 aega bookida, eeldatavalt neljap ja teisip.

Max
05.03.12, 21:48
Täna oli küll kev olla aga suure tõenäosusega omme trennis tagasi; panin liigaraha + sümboolsed kuutasud teele ja litsensi pikenduse sai ka tehtud. Platsil näeb!!!

inward
05.03.12, 21:51
Ja su sõber vv-ga ei ole lootust, et trenni naaseb või liigat mängib ? Markus on küll hea väravavaht, aga eks kõike võib juhtuda ja päris kõiki mänge ta nkn ei saa mängida vb. Eks siis Gerd/Mario peab hädast välja aitama.

Max
05.03.12, 22:20
Vahepeal isegi mõtles kui väljas hakkab pihta. Hetkel mäepeal rangluu läks paigast tal, et kui korda saab sis küsin uuesti. Enne hooaja keskpaika saab veel regada ex?

inward
05.03.12, 22:28
Augusti lõpuni või midagi sinnakanti oli. Sellisel juhul tõenäoliselt läheb nimekiri täis ära, tahtjaid on lihtsalt nii palju rohkem.

muruntau
05.03.12, 22:39
Veidi offtopic, aga homme kell 18.45. toimub superkarika mämg. Kui keegi on huvitatud mängule minemisest, siis klubid saavad teatud arvu tasuta pileteid sellele mängule. kes on huvitatud, andke mulle teada. Piletitel saab järel käia homme kell 09.00.-17.00. jalkaliidus, huviline peaks seda ise tegema, kuna ma ise ei lähe.

nikitheone
06.03.12, 08:11
Tulgu trenni, vaatame üle, me siiani otsime ründajat, kuna meie Meelis sõjaväes ja Max vigane.
Aga eriti muudele positsioonidele kedagi ei otsi, sõprusmängudel katsetame ka erinevaid uusi ründajaid.

Rääkisin Kalevi härraga ja palusin maiks meile 2 aega bookida, eeldatavalt neljap ja teisip.
viitsid täida see googledocsi tabel ka ära, palju keegi käinud on, siis vaatan maksed üle

jozik
06.03.12, 08:29
Ja su sõber vv-ga ei ole lootust, et trenni naaseb või liigat mängib ? Markus on küll hea väravavaht, aga eks kõike võib juhtuda ja päris kõiki mänge ta nkn ei saa mängida vb. Eks siis Gerd/Mario peab hädast välja aitama.
Ei väravavahte oleks meil vaja. Kuigi Mario on super väravavaht, siis olen kuulnud, et niipea kui ta väravasse läheb, siis on tööandja ta lubanud maha lüüa. Kuigi Gerdile meeldib käega mängida, siis temale võrdväärset vasakujalgset virtuoosi meil ei leidu. Hakaku margus mõttega harjuma ,et ta on asendusväravaht. Hüppab teine nagu pöörane ja on hulljulge.

Joosep<<ainukene vv kellel nulli liigamäng>> Poom

inward
06.03.12, 10:28
No me ei hakka hoidma ühte vaba kohta liiga nimekirjas selle jaoks, et ÄKKI teine hea vv registreerib end poole hooaja pealt, kui meil on häid mängijaid, kes tahavad liigat mängida. Praegu veel vabu kohti on.

margus
06.03.12, 12:05
Kas need uued poisid, kes trennis käivad tulevad ka liigat mängima? Paar tükki olid päris asjalikud :)

Pumper
06.03.12, 13:42
Eks selgub, kuis nad soovi avaldavad, ma olen arusaanud, et nad on huvitatud.

Samas need kes ei osale võiks teada anda, Tarmo mainis mulle, et peab Pärnusse minema ja vist ei osale.

pastilaa
06.03.12, 13:44
Uus poiss sinises rääkis trennis igatahes, et võibolla ei saa kahjuks osaleda ikkagi liigas. Aga eks ta annab ise täpsemalt teada.

inward
06.03.12, 14:45
Ja see esimene uus kutt Andrius on suvel Pärnus, et ei tea, kui tihti saab mängudel käia liiga keskperioodil jne.

e: Mis iseenesest pole probleem, kõik ei saagi kõikidel mängudel käia jne.

inward
07.03.12, 12:18
Poisid, õppime kaugelt lööma :D

FHQpb-5Zgzo

inward
07.03.12, 14:12
Kell 16:00 täna Punase tänava kunstmuruväljakul teeme mängu, kellel vaba on vms. Fyte ja Veeretas pidid tulema.

TrvP
07.03.12, 17:19
Ma sooviks liigat kaasa teha küll. Laupäeval plaanis sõpruskohtumisele ka tulla, ehk saab suurel platsil ka paar kiiremat teha ja vaadata, kas minust on platsil kasu.

Liigaga on see teema, et kui suveks Tlna tööle jään, ei ole probleemi trennides käimisega, kuid kui kuhugi teise kohta tööd saan, siis kahjuks ei saa osaleda. Kindel on see, et suvel pean tööle minema.

Muidugi soovitati trennis Solarist röövida, pidavat täitsa tulus olema :D

muruntau
08.03.12, 16:47
Üritaks panna mängijate nimed ja särginumbrid kokku, igaüks võiks enda särginumbri siia kirjutada. Saaks nii nimekirja, mille alusel on mängudel lihtsam protokolli täita ja teaks ka ära, mis numbrid veel vabad on uutele mängijatele.

Panen mõned, mis mul meeles on:
1. vv
2 Jozik
3 veeretas
4 muru
5 meer
6 pastilaa
7 Ilves (Gerd küsis endale juba)
8 Reigo
9 luuavars
10 Andero
11 Randver (vaba pmst)
12 ?
13 Kait
14 ?
15
16 Niki
17 Raunsz (see number jääbki vabaks)
18 ?
19 Inward
20 ?
21 vaba, särk minu käes
22 ?
23 Margus
24 Karu
25 ?
26 ?
27 vaba, särk minu käes (fyte bronnis)
28 pumper
29 ?
30 Max
77 Gerd

Kui kellelgi tuleb sõbra number ka meelde, võiks ka selle ära mainida.

fyte
08.03.12, 17:10
Bronnin 27

inward
08.03.12, 17:32
Hr. Hanstin on 19.

TrvP
08.03.12, 17:48
Ma broneerin nr 12.

muruntau
08.03.12, 17:52
Ma broneerin nr 12.

Meil on numbrid alla 30 võetud peaaegu kõik, v.a. need, mille taga on kirjas, et vaba. Vist oli ka nr 29 vaba.

Pumper
08.03.12, 18:48
Mul 28

difender
08.03.12, 21:03
Mul on särk numbriga 15.

Pumper
08.03.12, 21:22
Rando kus kadunud oled, kui haige või eemal peaks ikka teada andma.