PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

hotcocacola
02.11.10, 16:41
kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O

muruntau
02.11.10, 16:48
kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O

See küsimus huvitab mind ennast ka :confused: Loodetavasti ei minu algusele omaselt veidi rabe asjade korraldamine selle põhjuseks.

Seekord tuleb kaks minu sõpra, kes hakkavad ka regulaarselt käima (70% või rohkem trenne), ehk 4vs4 on olemas.

Edit: Kui vähese huvi põhjus on asjade korraldusega seotud, siis andke aga soovitusi, mida paremini teha, arutame omavahel asjad läbi ja küll korraldus ka paremaks läheb. Vbla olen tõesti liiga palju oma tahtmist peale surunud, öelge aga julgelt, kui teile midagi ei sobi. Meie eesmärk on siiski, et võimalikult palju foorumiga seotud inimesi trennis käiks.

muruntau
02.11.10, 17:39
Ühekorra piletite ärajätmine oli ikkagi viga, ma arvan. Teeme siis ühekorra piletid ka ja hinnaks alates tänasest 85 eeku. Nüüd on püsikäijaid juba olemas ja eelarve näeb parem välja. Novembri kuu jooksul vaatab üle, kuidas süsteem toimib ja vajadusel muudab hinda.

Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?

Ja paar inimest võiks väljastpoolt foorumit ka veel juurde tulla, et eelarve oleks tervem ja oleks vähemalt 5vs5 iga kord olemas. Kui kellelgi on jalgpallist huvitet sõpru, siis kutsuge.

raunsz
02.11.10, 17:41
Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !

Davai vigastuspausi lõpul olev raunsz lendab ka kohale. Olugi, et kell 8 homme on suur töö ja eile sai viina võetud ning terve päev unine oldud. :)

pastilaa
02.11.10, 18:28
Helistasin sõbrad üle, seega 9 meest peaks täna tulema vähemalt.



Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?

Kui sind pole vms, võin olla varukoguja. Aga üldiselt on kindlasti finantsasjades parem, kui üks mees oma selga võetud risti edasi kannab. Vastasel korral on segadus ja puuduvad summad etc garanteeritud. Treener-raamatupidaja-inkassaator Muruntau 4 the win! :biggrin:

Muus korralduslikkus osas (varustuse hankimine, aegade otsimine etc) olen olemas kui miskit vaja.

soouni
02.11.10, 18:38
Muruntanu ma teen pokernewsi selle teema ära siis kui sa pole teinud veel

veeretas
02.11.10, 18:38
Kuumakse shipitud ja täna kohal ilma sõbrata aga põhimõtteliselt lubas regulaarselt käima hakata.

muruntau
02.11.10, 23:02
Hakkab looma juba, 9 inimest. Kõik tänased tunduvad jäävat regularideks ka, nii et siit saab ainult paremaks minna. Endal hakkab võhma ka juba tekkima, suudan taas olukordades ringi vaadata ja enamvähem mõtestatud söödu anda. Esimeste kordade paanikaosakond hakkab üle minema ja mäng läheb paremaks. Sama on kõigi puhul märgata, kes ikka rohkem käinud on. Täna küll jalkapüsse kohal ei käinud, aga mõned väga ilusad kombinatsioonid mängisime ka oma taseme pealt välja.

Räägin täna kogutud summadest ka, et asi avalik oleks, meeles püsiks paremini ja hilisemaid pretensioone vältida. Kokku kogusin 885 EEK, millest liitumistasu 150 maksid: pastilaa, veeretas, pastilaa sõber (sinises), pastilaa sõber (kollases, maksis 100, hiljem ülejäänu), minu sõber Rait (kes mängis pastilaa võistkonnas). Raunsz maksis eelmise kuu võlgnevuse 185, mille kannan ise MTÜ arvele. Enda arust ei jäänud midagi kahe silma vahele, peaks õige olema. Edit: Ise olen trennile ostetud palli näol samuti liitumistasu tasunud, pall maksis 311 EEK, ja võtan 150 EEK kogutud liitumistasudest lisaks endale.

Ise ka shippisin kuumakse, enda eelmise perioodi võlgnevuse ja senised kogutud summad ära, kokku 1315 EEK.

Trenn ootab uusi ja juba käinud liikmeid jätkuvalt!

muruntau
02.11.10, 23:20
editisin esimest posti ka

muruntau
03.11.10, 13:36
Pastilaa, trennis sai räägitud, et sa vaatad spordipoes palle. Täpsustaks, et palli hind ei oleks kindlasti üle 500 ja võiks pigem jääda ka alla 400 krooni. Meil väga häid palle ka vaja ei ole ja eelarve ei veaks väljagi, kui veste ja kindaid ka tahta. Ja võta pallipump ka kui juba poes oled. Nõelu ei ole vaja, mul endal on viis nõela. Võtan pühapäeval senikogutud osavõtutasud kaasa ja maksan sulle tagasi.

$$$
03.11.10, 13:38
Ärge kuskilt sportlandist vms küll oske. Uurige maaletoojaid, võib pool hinda vabalt alla saada.

muruntau
03.11.10, 13:44
Oskad äkki mõnda maaletoojat soovitada? Praegu ei oskaks ise otsidagi. Ja kui maaletoojad kusagil linnaääres asuvad, siis ma ei viitsiks paaritunnist trippi ette võtta ühe palli pärast, et säästa umbes sott. Samas, kui leiaks mõne maaletooja, kellelt saaks kõik vajaliku kätte, siis võiks oodata kuni rohkem osavõtutasusid kogutud on ja siis kogu värgi ühest kohast korraga osta.

Supsti
03.11.10, 14:19
http://www.prodirectsoccer.com/

Ma soovitaks sealt vaadata palle/särke jms asju. Ise sai kunagi putsad sealt ostetud, mis eestis maksid 1000 ümber ja ma sain sealt 500 eest kätte.

muruntau
03.11.10, 15:45
Pastilaa, nvm, ootame veel ostmisega.

Tänud lingi eest, supsti, tundub väga hea sait olevat! Uurisin seal veidi ringi, panen mõned leiud siia, mis meile sobiks.

Sise pall: http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-005-014-064&DEPT=5&SS=1&GROUP=INDOOR
Hind £9,99

Kindad 2 paari: http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-006-013-078&BRAND=13&SS=1&GROUP=FANGHAND
Hind £20

Ja lühikeste varrukatega särkide 7packide hinnad algavad £75'st, näide:
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-052-001-690&DEPT=052&BRAND=1&SS=1&GROUP=SS7PACK

Mulle tundub see sait väga hea valikuga ja sealt leiab hindu, mida Eestis väga ei leia. Minu arust võiks midagi tellida sealt juba. Arutakski asja. Pakun välja 3 palli ja see kinnaste komplekt. See teeks kokku £49,97 ehk 900 EEK umbes. Kui võtta üks särkide komplekt ka, siis see viiks hinna juba £125 ehk 2250 kanti. Seda aga eelarve välja ei kannataks tõenäoliselt, sest praegune seis on 550 ja selleks peaks 11 inimest veel liitumistasu maksma, et ära tuleks. Ise arvan, et pallid on tähtsamad kui särgid, sest siis saab trennis ka organiseeritumalt teha harjutusi, näod ja särgid jäävad mõne korraga niigi meelde, et eristamisega mängu ajal nii suuri probleeme loodetavasti ei ole.

Edit: Ilma varrukateta veste sealt ei leidnud kahjuks. Kui keegi teab, kust neid osta saab, võiks teada anda, sest need on arvatavasti odavamad kui lühikeste varrukatega särgid. Ahjaa, kui peaksime neid särke tellima, siis need tulevad kõik ühes suuruses, et siis peaks küllaltki suure suuruse tellima, et see ka dressides inimestele peale mahuks

Edit2: Enne oli kinnastele vale link sattunud

muruntau
03.11.10, 15:51
Üks asi veel, mille peale veidi mõelnud olen. Senimaani oleme küllaltki kaootiliselt teinud trennis asju ja lihtsalt mänginud. Võiks hakata veidi organiseeritumalt edaspidi tegutsema. Kõik tuleks kohale nii, et täpselt trenni algusajal saaks soojenduse ja venitustega alustada. Alguses venitused kõigile vajalikele piirkondadele, siis 5 ringi jooksu soojenduseks. Edasi teeks alguses söödu, löögi, õhuvõitluse, kaitse ja ründeolukordade jms harjutusi pool tundi kuni tund ja lõpus teeks alles preemiaks mängu. Kas selline süsteem sobiks?

Edit: nendeks harjutusteks on palle rohkem vaja, ideaalis lausa kahe inimese kohta pall, aga käiks kuidagi ka kolme kohta. Sellepärast eelmises postis paningi rõhku pallide tellimisele.

K2snakas
03.11.10, 16:13
imo pole kyll kindad sellised asjad mida kamba peale osta, kui on kindel vv vmt siis ehk ostab ise omale, aga et kindaid trennis jagada vmt:O. Pakun v2lja, et k2si ikka higistab seal sees piisavalt ja vaevalt keegi teine neid siis k2tte tahab t6mmata v6i mis?

$$$
03.11.10, 16:57
Üks asi veel, mille peale veidi mõelnud olen. Senimaani oleme küllaltki kaootiliselt teinud trennis asju ja lihtsalt mänginud. Võiks hakata veidi organiseeritumalt edaspidi tegutsema. Kõik tuleks kohale nii, et täpselt trenni algusajal saaks soojenduse ja venitustega alustada. Alguses venitused kõigile vajalikele piirkondadele, siis 5 ringi jooksu soojenduseks. Edasi teeks alguses söödu, löögi, õhuvõitluse, kaitse ja ründeolukordade jms harjutusi pool tundi kuni tund ja lõpus teeks alles preemiaks mängu. Kas selline süsteem sobiks?

Edit: nendeks harjutusteks on palle rohkem vaja, ideaalis lausa kahe inimese kohta pall, aga käiks kuidagi ka kolme kohta. Sellepärast eelmises postis paningi rõhku pallide tellimisele.

5 ringi soojenduseks ja siis venitused kõlab mulle küll paremini, kui aus olla:D . Kui talvel rikkaks saan ja endal trennid pole alanud veel, siis võin läbi tulla sealt=D . Senikaua mölisen niisama edasi ^^.

EDIT: Ma ei näe muidugi, et sellisel üritusel oleks mõttet mingitel harjutustel, et hakkata tehnikat trimmima jne. See peaks ikka rohkem funi peale olema, et tulete kokku ja pealate, kui tase lubab siis mängite nii 4. liigas ka väga edukalt.

muruntau
03.11.10, 18:42
EDIT: Ma ei näe muidugi, et sellisel üritusel oleks mõttet mingitel harjutustel, et hakkata tehnikat trimmima jne. See peaks ikka rohkem funi peale olema, et tulete kokku ja pealate, kui tase lubab siis mängite nii 4. liigas ka väga edukalt.

Ma ei tea, niisama pelamine minu arust väga fun ei ole pikka aega. Kui seda ikka kaks korda nädalas teha. Trenni jooksul konkreetsete oskuste parandamine muudab mängutaset paremaks, siis on rohkem pinget, motivatsiooni ise paremini mängida, mängul oleks selline arendav aspekt juures. Kui midagi kehvasti teha ja olla rahul sellega, siis see muutuks minu jaoks varsti tüütuks. Kui midagi teha, teha hästi. Rääkimata sellest, et me oleks ka liigas konkurentsivõimelisemad.

Samas võib teha nii, et teeme harjutusi ühel päeval kahest, siis kui vähem for fun vähemregulaarseid mängijaid käib ja suurem osa mängijatest on regularid. Ainult praeguseks ei ole selgunud, mis päeval milline keiss on, sest vähemregulaarseid nägusi pole kahjuks üldse näha :frown:

Kinnaste ja higi kohta: Mind väga ei sega, esimene kord ebameeldiv on, aga seda ei pane tähelegi, kui ikka mängule keskenduda ja fun on. Samas ma suht kehv väravavaht ka ja käega puudun palli paar korda trenni jooksul, minu poolest nad hädavajalikud ei ole.

$$$
03.11.10, 19:48
Ma ei tea, niisama pelamine minu arust väga fun ei ole pikka aega. Kui seda ikka kaks korda nädalas teha. Trenni jooksul konkreetsete oskuste parandamine muudab mängutaset paremaks, siis on rohkem pinget, motivatsiooni ise paremini mängida, mängul oleks selline arendav aspekt juures. Kui midagi kehvasti teha ja olla rahul sellega, siis see muutuks minu jaoks varsti tüütuks. Kui midagi teha, teha hästi. Rääkimata sellest, et me oleks ka liigas konkurentsivõimelisemad.


Ehhe, eino jalgpall on fun ikka igat moodi:D . Ja ma isiklikult pole kunagi rahul, kui midagi kehvasti teha, aga see tähendab, et tuleb mängus endast alati 100% anda mitte uimata. =D . Kui niisama mängimisel pinget pole pange õlled vahele vms, küll siis kõik pingutavad ja on fun ka ^^

pastilaa
03.11.10, 19:54
Krt ma ise ka oleks pigem 3-4 soojendusringi, väike venitus. 10-15 minti ehk mõni harjutus ja pigem ikka ohtralt mängu parteis :D. Usu mind - kui tõsist trenni hakata ajama, tuleks veel vähem osalejaid. Ma arvan, et esialgu tubli mudaliiga omas-mahlas tase on see, mille juurde peaks ka jääma. Aga see on ainult minu mõte muidugi - kui enamus soovib tõsisemalt asjaga tegeleda, kannatan ära :P.

veeretas
03.11.10, 20:37
Krt ma ise ka oleks pigem 3-4 soojendusringi, väike venitus. 10-15 minti ehk mõni harjutus ja pigem ikka ohtralt mängu parteis :D.

+1

Hiljem kui juba Liigamängud reaalsed on siis võib ümber vaadata.

muruntau
03.11.10, 22:39
Okei, ma ei hakka siis uhkeid harjutusi välja mõtlema :D. Soojendus, üks söödu ja üks löögiharjutus, kokku 15 min umbes jääb.

Aga kuna harjutusi eriti ei tee, siis palle väga juurde ei ole vaja. Ühe veel võiks, siis oleks kaks trennipalli ja 1-2 enda palli. Mida ülejäänud raha eest osta, ikkagi kindad? Veste ma pole leidnud kusagilt ja googeldamine ka tulemusi ei andnud. Korralike lühikese varrukaga särkide ostuks raha võib väheks jääda (praeguse seisuga jääb kindlalt). Üritaks äkki mingid lambikad teesärgid osta, mis oleks ühte värvi ja piisavalt suured, et dressidele peale mahtuda?

pastilaa
03.11.10, 22:55
Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.

raunsz
03.11.10, 23:02
Vajadusel võin soojendusharjutusi/ventiusi ette teha, et lihased oleksid stabiilsed vms. :D

See pühap. lasen prolly üle, sest ei jõua ilmselt TLN. fak:/

muruntau
04.11.10, 23:24
Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.

Saatsin sulle eile PMi, kas said kätte?.

Pmst veste 5-7 sõltuvalt hinnast, 1 pall ja kui kinnaste jaoks jätkub, siis neid ka. Eelarve praegustelt regularidelt on siis kui kõik ära maksnud on 1,05k eek järel (hetkel 550). Kindad võib tegelikult hiljem ka osta, kui inimesi on juurde tulnud, või siis klapime mingi summa nt kahe peale kokku ja kui eelarvesse laekub liitumistasusid, siis saame tagasi.

Ostsin pallipumba ka täna ära, kuna liitumistasudega väga hõisata ei ole, siis ei kanna seda klubi varustuse hulka.

pastilaa
05.11.10, 00:01
Sain PMi kätte ja homse päeva jooksul lubati teada anda, mis hinnaga mida saab.

muruntau
05.11.10, 00:30
Väga hea! Trennis arutab siis asjad läbi, ma homme Tartusse ja tagasi umbes-täpselt trenni ajaks.

raunsz
05.11.10, 19:43
F**k, ei saagi pühapäeval tulla.

Ma vist toon omalt poolt ka palli järgmine kord. On näha, et väljas liivas mängitud palju, aga no ehk kõlbab ikka. Ühe pallipumba saaks ka tuua, ainult nõela pole.
Ning rääkisin ühe sõbraga veel, ehk saaks liikme juurde. Ta polnud veel kindel.

Samas ma ise nii sitaks muutunud. Jube halb pallitunnetust, söödutäpsus ja otsutusvõimetus ikka. Ei kujuta ette, kas minust abi oleks tiimis. :D Pingil ei viitsiks ka istuda. (halang)

veeretas
05.11.10, 23:07
pühapäeval suure tõenäosusega kohal ja sõber peaks ka tulema esimest korda.

pastilaa
06.11.10, 18:55
Hetkel sain sellise pakkumise maaletoojalt:

7 vesti 677.-
1 pall 749.-
2 paari väravavahi kindaid 1300.-

Pall ja kindad tunduvad liiga kallid muidugi, selles osas uurin veel asja, aga vestid tunduvad küll ok?

Provoker
06.11.10, 20:44
ma nägin tartu uues prismas mingi 300 kanti jalgpalle...

atsetoon
06.11.10, 21:03
ma nägin tartu uues prismas mingi 300 kanti jalgpalle...

See on sisepall

CTXrix
07.11.10, 10:25
Tervitan otsust, et ühekaupa saab ka jalka eest maksta. Tulen täna madistama.

soouni
07.11.10, 10:41
No oleneb kui kvaliteetsed asjad on, väga ei tundu kallid kui tahad normaalset saada ja vestid küll normaalse hinnaga.

pastilaa
07.11.10, 11:56
Tulemas + üks sõber, kes muidu mängib teises trennis, aga tuleb korra kah lammutama.

muruntau
07.11.10, 16:42
Pall ja kindad ei tule sealt meie eelarve juures kindlasti kõne alla. Väga kõva palli on vaja liiga jaoks, trennis ajab korralike pallidega ka läbi. Veste võtaks kindalsti, aga võiks pigem kuus võtta. Palli ja kindad võib sellelt netisaidilt tellida, millelt lingid panin nädala keskel, sealt sai Umbro sisepalli £9,99 (~180 EEK) ja 2 paari kindaid £20. Kui samaväärset hinda ei leia lähiajal Tallinnast, siis panen tellimuse teele nädala keskel.

pastilaa
07.11.10, 16:46
Pall ja kindad ei tule sealt meie eelarve juures kindlasti kõne alla. Väga kõva palli on vaja liiga jaoks, trennis ajab korralike pallidega ka läbi. Veste võtaks kindalsti, aga võiks pigem kuus võtta. Palli ja kindad võib sellelt netisaidilt tellida, millelt lingid panin nädala keskel, sealt sai Umbro sisepalli £9,99 (~180 EEK) ja 2 paari kindaid £20. Kui samaväärset hinda ei leia lähiajal Tallinnast, siis panen tellimuse teele nädala keskel.

Mõistlik. Veste võiks ikka 7 olla, sest kui peaks 14 meest tulema, siis 5-5-4 võistkonnad pole parim variant, aga 7-7 ntx ühe vahetusega paras, aga vesti vahetusega edasi anda väga jura.

muruntau
08.11.10, 01:07
Seekord 9 inimest. Tore nagu alati, kuigi ise mängisin päris kehvasti täna, võitluslikkusest jäi kõvasti vajaka.

Toonitaks veelkord uute liikmete vajalikkust. Praegune kuumakse suurus oli tehtud eeldusega, et hakkab 15 inimest kuumakset maksma. Meie kuu eelarve on, kui arvestada keskmiselt 8,5 trenniga, 5500 krooni. Praeguse seisuga on meil regulaarseid nägusid, kes loodetavasti ka kuumakseid tasuvad, 8-9 inimest, ühekorra pileteid on viimase nelja korra peale ostetud ainult neli (Toonesepp, CTXrix, Jako ja kolmas pastilaa sõber). Kui nii edasi läheb, olen sunnitud järgmisest kuust kõiki hindu tõstma (kuumakse ~550, pool kuud ~325 ja 1 kord 100) peale, ja sedagi Best case scenario järgi. Kui keegi maksmata jätab, vigastada saab, loobub või mida iganes, läheb hind üles. Rääkisin nv'l ühe tuttavaga, kes on aastaid trenne organiseerinud, ja ta ütles, et ta kogub alati varuga, et välistada seda, et ta ise peaks mingeid võlgnevusi hiljem hakkama kinni plekkima. Praeguse seisuga on Stop-Lossi tõmbamine ikka veel vägagi reaalne variant, kui inimesi juurde ei saa, nii et kui jalkahuvilisi sõpru on, tooge nad trenni.

Muidugi oleks tore, kui siin huvi üles näidanud inimesed ka viitsiksid vahelduseks trenni tulla.

pastilaa
08.11.10, 10:42
Muidugi oleks tore, kui siin huvi üles näidanud inimesed ka viitsiksid vahelduseks trenni tulla.

+1. Praegu väga mõnusad trennid olnud, aga "massi" peaks veel olema, et asi jätkusuutlik oleks.

Kui grindimisest sangad tulnud juba, siis parimat pakkumist nendest vabanemiseks ei leia!

kardpleier
08.11.10, 11:27
ma olen haige olnud, aga varsti tuleme Kipiga mängima

pastilaa
08.11.10, 11:40
ma olen haige olnud, aga varsti tuleme Kipiga mängima

Parem oleks.

http://f.elu24.ee/f/2008/02/07/17415t11hb80e.jpg

vsiu100
08.11.10, 12:26
Parem oleks.

http://f.elu24.ee/f/2008/02/07/17415t11hb80e.jpg


1 pühap unustasin, see pühap oli 2 päevase pohmaka finish ja jälle unustasin.
see pühap tahan kohal olla.

soouni
08.11.10, 13:53
1 pühap unustasin, see pühap oli 2 päevase pohmaka finish ja jälle unustasin.
see pühap tahan kohal olla.

ennem on homme kah trenn :) teisipäev 20.45


EDIT: Muruntanu makse sooritatud!

vsiu100
08.11.10, 14:00
mul teisip reeglina kinni, saalihoki.

nikitheone
08.11.10, 21:13
oleneb käpp alates nädalast mis algab 22 novembriga. vb saan juba eelneval pühapäeval. olen donk ka

cosmo kramer
09.11.10, 09:48
maksin kuumakse ära. liitumismakse sai makstud eelmine teisipäev. loodan värava täna lüüa.

pastilaa
09.11.10, 10:22
Sain kätte vestid, samuti lubasid kaks sõpra teha kuutasu ülekanded ja täna mõlemad ka kohal. Ise samuti.

soouni
09.11.10, 10:32
Ise samuti täna kohal ning tegin pokernewsi ka teema.
Loodame, et leiame sealt seltsimehi juurde.
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic4036/

muruntau
09.11.10, 11:07
Tigrano maksis eelmise kuu arve ka ära, asi liigub. Tänud soouni, et Pnewsi teema tegid, ma suutsin selle täiesti unustada. Väga hea kokkuvõte. Ma lisasin veel paar väiksemat asja.

Raunszi makstud summa (185) ja eelmises trennis kogutud ühekorra piletid (kokku 3 ehk 255 EEK) on ka arvele kantud. Täna kohal ja mõlemad sõbrad peaksid ka tulema, kontrollin veel üle. Täna üritan ka kindad ja palli ära tellida.

raunsz
09.11.10, 11:40
Shipin millalgi täna 400 ka veel. :)

muruntau
09.11.10, 14:13
Saatsin Wismarisse emaili, kus seletasin muu seas ka pühapäevast ukse juhtumit. Nad vabandasid ja sain valves oleva korrapidaja numbri. Edaspidi loodetavasti sellist jama ei juhtu.

Edit: Ukse juhtum siis seisnes selles, et saali välisuks oli trenni ajal kas lukku pandud või kinni jäätunud, mistõttu me ei saanud välja ja olime sunnitud kinniteibitud suure ukse lahti kangutama.

muruntau
09.11.10, 14:57
Tellisin Prodirectsoccerist 2 palli ja kaks paari kindaid, lingid neile:
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-005-014-064&DEPT=5&SS=1&GROUP=INDOOR
ja
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-006-013-078&BRAND=13&SS=1&GROUP=FANGHAND
Kindad võtsin suuruses 8,5. Veidi googeldasin suuruseid ja need peaksid olema sobivad keskmise suurusega mehele, mida iganes see tähendab. Peaks klappima.
Kokku läks arve midagi alla £41, ehk 750 umbes. Sellele väga tõenäoliselt lisandub tollis käibemaks. Annan teada, kui asjad kohal.

Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?

Pumper
09.11.10, 15:01
1x pilet 75 ja võib joinida?

muruntau
09.11.10, 15:04
1x pilet on nüüd 85 ja joinida võib vabalt

pastilaa
09.11.10, 16:48
Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?

Ok. Kokku läksid vestid 677.- Tsekk olemas ka selle kohta, kui peaks vajadust olema.

muruntau
09.11.10, 17:00
Minu poolest ei ole vaja, usun sind täiesti. Võtan täna lepingu ja arve kaasa, kui keegi peaks neid näha tahtma.

pastilaa
09.11.10, 23:36
Hakkab looma: täna 7 vs 7.

muruntau
09.11.10, 23:59
Halleluja! 14 inimest. Vägev. Võimas. Asi käib.

Arutaks sellest, kui palju veel inimesi liituda võiks, mis oleks maksimaalne osalejate arv trennis. 21 oleks vist max suht? Saaks kuidagi kolme vahetusega teha. Neli vahetust läheks liiga paljuks vist?

Ja täpsustaks seda ka, et mängijad, kes käivad kaks või rohkem korda kuus trennis peavad liitumistasu maksma. Otsustage ära, palju käia tahate ja öelge see mulle trennis või kirjutage siia. 150 eeku ei ole palju maksta terve sisehooaja eest. Praeguse seisuga on trenn minu ja Pastilaa ees võlgu 550 EEK umbes ostetud varustuse tõttu. Ja ehk, kui koguneb piisavalt liitumistasusid, ostab kunagi veel midagi.

Praeguse seisuga on liitumistasu maksnud: Pastilaa, Muruntau, Veeretas, Rait, Pastilaa sõber 1, Pastilaa sõber 2 (kollases) (mis nende nimed on?), Raunsz, Soouni, Preemet (umbes nii kõlas sinu prekonnanimi, vabanda, et meelde ei jäänud), kokku 9 inimest.

Täna korjasin ka kaks 1 korra piletit, Ristolt ja CTXrixilt, kokku 170.
Kui midagi jäi kahe silma vahele või olen kusagil eksinud, siis parandage. Enda arust on kõik õige.

Kaks uut nägu, kes mult ühe korra piletit osta ei tahtnud, hakake regularideks ja plekkige kuumakse ära. Muidu hakkate koos Kristjan Laasiga laulma :P

Edit: vabandan, korjasin eile 3 ühekorra piletit, Jaagup17'lt ka. kokku 255 EEK. Kõige esimeses postis kustutasin eile tema võlgnevuse ära, aga siin jäi kuidagi kahe silma vahele

The_Meer
10.11.10, 07:21
yks,kes eile ei maksnud ,olen mina.Kannan ylekandega täna õhtul kuumakse ära ja järgmine kord toon liitumistasu.

cosmo kramer
10.11.10, 11:09
Praeguse seisuga on liitumistasu maksnud: Pastilaa, Muruntau, Veeretas, Rait, Pastilaa sõber 1, Pastilaa sõber 2 (kollases) (mis nende nimed on?), Raunsz, Soouni, Preemet



Kuna ma peale jalkavesti mingit kollast asja suht kunagi selga ei paneks, siis ma võtaks endale tiitli "Pastilaa sõber 1".

ok2aa
10.11.10, 11:23
kas pühapäeviti on ka jalka?

K2snakas
10.11.10, 11:24
kas pühapäeviti on ka jalka?

Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

pastilaa
10.11.10, 11:35
Kuna ma peale jalkavesti mingit kollast asja suht kunagi selga ei paneks, siis ma võtaks endale tiitli "Pastilaa sõber 1".

Never say never:

http://1.bp.blogspot.com/_KxT3bZCpsqw/TGye7ILKKyI/AAAAAAAAThY/sKv8FGawyUw/s1600/sm30468.jpg

Supsti
10.11.10, 22:23
Tellisin Prodirectsoccerist 2 palli ja kaks paari kindaid, lingid neile:
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-005-014-064&DEPT=5&SS=1&GROUP=INDOOR
ja
http://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-006-013-078&BRAND=13&SS=1&GROUP=FANGHAND
Kindad võtsin suuruses 8,5. Veidi googeldasin suuruseid ja need peaksid olema sobivad keskmise suurusega mehele, mida iganes see tähendab. Peaks klappima.
Kokku läks arve midagi alla £41, ehk 750 umbes. Sellele väga tõenäoliselt lisandub tollis käibemaks. Annan teada, kui asjad kohal.

Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?

Tegu on UKs oleva poega, seega mingeid tollimakse ei tule. Aga saatmine oleks pidanud midagi maksma või oli too tasuta?

muruntau
10.11.10, 22:41
Tegu on UKs oleva poega, seega mingeid tollimakse ei tule. Aga saatmine oleks pidanud midagi maksma või oli too tasuta?

Tellimisel lisandus £10 saatmistasu, aga VAT arvestati maha. Sellest järeldasin, et peaks nagu käibemaks lisanduma. Loodetavasti siis mitte.

muruntau
11.11.10, 12:31
Üks asi jäi eelmise trenni kohta lisamata. Nimelt saalis pingi pealt leidsin ühe mütsi ja ühe kingalusika. Kas keegi tunnistab omaks? Üle-eelmise korra kindad leidsid omaniku taas üles.

Kas kellelgi vilet on? Et trenni alguses inimeste tähelepanu saada ja paar harjutust ära teha. Hõikamine ei ole väga efektiivne vahend tähelepanu saamiseks.

Mida arvate sellest, kui korra kuus ühel päeval oleks ühine linna peale minek? See ei oleks muidugi kohustuslik, lihtsalt võimalus üksteise kohta natuke rohkem teada saada kui ainult jalgpallioskused. Kindlasti tuleks see võistkonnavaimule ka kasuks. Näiteks kuu kolmas neljapäev algusega kell 21.00. Asukoht, kus alustada, võiks olla vanalinn või selle lähiümbrus, nt Patricku Pubi, mis on Sõpruse kino sissepääsu vastas (Vana-Posti 7). Sellega võivad obv kõik foorumi liikmed liituda. Umbes midagi pokkeriprode kokkusaamise kohta, ainult mitte nii suur üritus. Keegi ei pea seal kaua kohal olema, võib lihtsalt läbi astuda või ka tunnikese ainult olla ja edasi minna.

Või on kellelgi paremat päeva, kellaaega või kohta välja pakkuda?

CTXrix
11.11.10, 12:47
Kas leitud müts on tume Nike'i oma?

muruntau
11.11.10, 13:59
Firmamärki sel peal ei ole, musta värvi, kõrvadeni tavaline talvemüts.

nikitheone
11.11.10, 19:08
tulen pühapäeval jee

soouni
13.11.10, 13:37
mul on VILET. see chillimis plaan ka päris normi. ma ka homme kohal

fyte
14.11.10, 04:58
Tulen ka homme ilmselt. Palju rahvast kokku umbes tuleb ka?

kip
14.11.10, 07:41
tulen pühapäeval jeecool, ma kardpleieriga(kaspariga) ka ilmselt.

nikitheone
14.11.10, 09:41
õu kui ma kannan liitumistasu praegu üle, kas see on mul nagu 14 detsembrini või mis värk on?

@kip, tavaika, seal näeme siis.

soouni
14.11.10, 10:21
ei niki. liitumistasu on ühekordne makse. trennimaksud on need mis mingi kuu kaupa saad maksta.

muruntau
14.11.10, 12:04
Liitumistasu on jah ühekordne tasu ja see tuleb tasuda sulas kohapeal, kuumaksed on ülekandega, nagu esimeses postis kirjas.

nikitheone
14.11.10, 12:05
krt, mõtlesingi kuumaksu tegelt.

muruntau
14.11.10, 12:20
Kuumaks kehtib jah kuu aega. Paluks mängijatel ise jälgida enda kuumakse tasumise tähtaegu, sest ise ei jõua kõike kontrollida ja täiskasvanud inimestel võiks nagu piisavalt planeerimisoskust olla, et õigel ajal makstud saaks.

nikitheone
14.11.10, 13:29
numps

e: kaua üks trenn kestab muidu

veeretas
14.11.10, 14:36
90min

pastilaa
14.11.10, 16:11
90min

või kuni viimane mees püsti seisab. üks kena kombinatsioon kah eelmisest trennist. Rauntzi sööt ja Soouni lõi ära:

meuGa0-bMTs

raunsz
14.11.10, 19:36
irw...

Täna ei hakkanud sinna ägisema minema. Terve päev värisenud huh. Nüüd parem vähemalt.

soouni
14.11.10, 20:37
Niii me lõime selle kollli jah eelmine trenn. Paistab et hakkab täitsa looma see värk. 6vs6 täna siis ja vastas meeskonnal oli vapsee hispaanlane sisse ostetud. Asi võtab jumet juba.

pastilaa
14.11.10, 20:39
Niii me lõime selle kollli jah eelmine trenn. Paistab et hakkab täitsa looma see värk. 6vs6 täna siis ja vastas meeskonnal oli vapsee hispaanlane sisse ostetud. Asi võtab jumet juba.

Nii on. Leiaks veel neegri kuskilt...

muruntau
14.11.10, 20:42
Tellime ebayst? võtame siis ühe kili ka juba, saab postikulud alla.

muruntau
14.11.10, 21:15
Trennis leidis kerget poolehoidu idee, et võiks korra kuus teha ühise väljaskäimise. See võiks hakata toimuma iga kuu kolmandal neljapäeval, st esimene oleks juba see neljapäev. Seekord on algusaeg 21.00. @ Pärnu maantee Patrick, 18.11.2010. . Ise olen kindlalt kohal ja andke teada, kes veel tulevad!

Pastilaa pakkus välja ka idee, et võiks korra kuus saunas käia peale trenni. Minu arust iseenesest äge idee ja võiks kuu-kahe pärast traditsiooniks küll saada? Selleks peaks võistkonna eelarve veidi paranema, siis saaks midagi ka trenni arvele ehk panna. Ühisüritusi võiks vahest ikka olla.

Aidake meelde tuletada, kes teist seekord liitumistasu maksid. Liitumistasu kogusin kokku nelja inimese käest, st 600 krooni. Kindlasti maksid Vsiu, nikitheone ja Jaagup17, aga ma ei ole neljanda suhtes kindel, kas see oli fyte või pastilaa kursavend (kes tuli koos hispaanlasega), mulle endale tundub, et see oli pigem pastilaa kursavend, aga paluks fyte'l üle kinnitada. Kogusin ka ühe ühekorra tasu (hispaanlaselt), ülejäänud lubasid hakata kuu- või poole kuu tasu maksma tasuma. Vabandan selle väikse segaduse pärast, uued näod ja nimed ei taha nii kiiresti meelde jääda. Ahjaa, eelmisel korral kogutud 305 eeku on ka trenni arvele kantud.

Sry pastilaa, et unustasin sulle vestide eest anda, järgmine kord!

nikitheone
14.11.10, 21:23
ülinuts trenn oli
ma see neljapäev ei saa kahjuks tulla
otsustasin täna suitsetamise maha jätta
sauna lähme 100%
kahju pastilaast, et ta järgmine kord hakkab saama :/

vsiu100
14.11.10, 22:47
jptvujumat, nooremad lippavad nagu noored hirved. ei jõua ikka sammu pidada ja mitu korda oli okse maitse suus. polnud 3-4 a jalgpalli sees mänginud ka.
tase tundub ka ühtlaselt hea, paar heledamat pärli ka sisse aga nendega saab ka hakkama, kahe-kolmekesi :)
väga viis ja võibolla tulen teisp ka, pühap tahaks kindlasti platsis olla........

The_Meer
15.11.10, 11:01
Mina olin see,kes eile ka selle liitumistasu maksis(150eeku).Btw olen see,kes eile enamus ajast väravas oli ning palle sealt välja noppis:d

muruntau
15.11.10, 12:04
Muidugi, the_meer. Vabandan. Nüüd on selge, Vsiu, niki, jaagup17 ja sina.

nikitheone
16.11.10, 11:02
maksin selle kuumaksu ka ära. täna tulen ka

soouni
16.11.10, 11:53
Tubli poiss, võid kapist kommi võtta nüüd.

Ma ka täna platsis

vilkar
16.11.10, 12:26
Terv

Oleks ka huvitatud , arvatavasti detsembrist ühinen.

Põhimõetliselt lendan live trenni päevaks ja kohapeal tasun, nagu aru olen saanud.


parimat,

Vilkar

soouni
16.11.10, 22:22
Pokkeriprod meistriliiga 12 mäng lõppes viigiga. Mehi viibis platsil 10 ning kerge ühe meeskonna domineerimisel mäng toimus. Meeskonnad ei mõistnud isegi vaheaega teha vaid kerge joogipaus ning teinepoolaeg läks edasi juba 0:0-st ning jäi õnnneliku viiki kuna väravaht kergelt eksis.

PLus toimus ajalooline sündmus kui mängu keskel otsustas väravaht mängu sekkuda ning lüüa värava. Seega esimene värav selles liigas väravavahi poolt.

Super mäng.

2:2

muruntau
16.11.10, 22:50
Neljapäeval teeme esimese ühise väljaskäimise, tutvumisõhtu. Algus 21.00. ja koht on siiski Suur-Karja Patrick. Otsustasime pärast trenni selle kasuks, sest seal on teisel korrusel eraldi ruum, mida üritaks selleks ürituseks kasutada. Oodatud on ka trenniga mitte seotud foorumiliikmed.

Kindad on kohale jõudnud, homme käin järel. Pühapäeval ei pea enam väravas nutma hakkama.

Korjasin ühe 1x pileti, Styvenilt (uus nägu vestideta võistkonnast).

nikitheone
16.11.10, 23:24
nuts värk. üritan neljapäeval tulla, küll aga hilinen.

muruntau
17.11.10, 16:36
andke siin ka ikka teada, kes homme tulevad ja mis kell umbes. Ei tahaks ise paar tundi üksinda passida.

Kindad on käes. Kogu tellimusega suutsin ise väikse segaduse tekitada. Nimelt, arvasin, et tellisin 2 palli ja 2 paari kindaid, aga tegelikult oli kusagil tellimise protsessil kogus 2 asendunud pallide puhul ühega. Sain kätte 1 palli ja mõlemad paarid kindaid, VAT oli hinna sees ikkagi. Kogu tellimus läks kokku 743 eek, mingeid makse ei lisandunud. Praeguse seisuga on liitumistasudest kogunenud raha üle 225 EEK, liitumistasu maksnuid on kokku 13.

soouni
17.11.10, 16:44
Suur-Karja 8 on koha aadress jah. Ilmselt 89% olen tulija,

nikitheone
17.11.10, 16:45
ei oska öelda, mis kell jõuan. 9ks kindlasti ei jõua.

veeretas
17.11.10, 20:35
plaanid praegu sellised, et the_meeriga seitsmeks parki trio satikale ja taktikaga kas stack üles või busto. Ja kui pärast veel istutakse siis vast hüppab kah läbi. Eelnevatest postidest muruntau number olemas.

muruntau
18.11.10, 11:27
Jätan igaks juhuks uuesti enda numbri: 58 172 118

Minu sõpradest tuleb ka 1-3, üritus toimub kindlasti ja juba algusest!

jaagup17
18.11.10, 13:35
Mul jääb haiguse tõttu ära.

muruntau
19.11.10, 16:18
Oli tutvumisõhtu ära, kuuekesi olime. Küllaltki fun oli, aga minu jaoks see tutvumisõhtu eesmärki ei täitnud, sest ainuke, keda ma varem isiklikult ei teadnud eilsetest kohalolijatest oli soouni. Äkki soouni või keegi teine võtab ka vaevaks ja kommenteerib, kuidas talle tundus.

soouni
19.11.10, 16:33
Ahjaa mul läks meelest ära komm panna, aga nüüd teen seda. Suht jah vaikne osavõtt oli aga parem ikka kui mitte midagi ja väga huvitav jutuajamine polnud. 5+
Teinekord lihtsalt tuleb rohkem rahvast.
saab ka see üritus traditsiooniks.


Aind rsk õlle oli kallis.
Muidugi kel huvi on vahest võiks Piljardit mängima minna. Odav õlle seal, 0.5 vaat kõigest 19.- ning laud õhtusel ajal 49.- tund. Päris odav peaks mainima.
http://www.bamba.ee/ee/pub/

pastilaa
19.11.10, 16:50
Hea meelega osaleks peale trenni saunaõhtul või analoogsel üritusel. Täiendavate päevade sobima saamine pole nii lihtne kahjuks - trenniõhtu niikuinii selleks planeeritud.

ranka
19.11.10, 16:51
Tutvumisõhtud reedesele/laupäevasele päevale miski 19:00 ja rahvast oleks rohkem.

EDIT: veel parem oleks kui see organiseerida samale päevale kui trenn ja miski tunnike pärast trenni lõppu. kasvataks osalejate arvu.

pastilaa
19.11.10, 16:58
EDIT: veel parem oleks kui see organiseerida samale päevale kui trenn ja miski tunnike pärast trenni lõppu. kasvataks osalejate arvu.

Just. Ja peale trenni korralik saun oleks "tõsise" õhtu eelduseks :P.

nikitheone
20.11.10, 12:53
ise ka ei saanud osaleda, järgmine kord üritan tulla.

muruntau
20.11.10, 16:02
Võib teha küll ühisüritusi ka trenni päevadel, minul poleks selle vastu midagi. Aga milline päev oleks sobivam, teisipäev või pühapäev, küllaltki kehvad päevad mõlemad. Teisipäev saaks alustada ka alles umbes 23.00 paiku, sest trenn lõpeb 22.15. Võib muidugi ka reede/laupäev. Millalgi detsembris võiks järgmise ürituse teha. Koos istudes arutasime, et detsembri kolmas neljapäev võib jääda jõuludele liiga lähedale, et võiks varem teha. Arutab trennis seda mingi hetk ehk?

Oleks üks küsimus ka ravimeetodi kohta. Nimelt suutsin vast 3 trenni tagasi kubemelihase ära tõmmata ja viimased trennid olen läbi valu mänginud. Otsustasin, et vähemalt järgmised kaks trenni ma mängust osa ei võta (küll aga toon trenni mõlemad pallid ja kindad, mis võiksid mõnda aega kellegi teise käes olla, kes oleks vabatahtlik?). Küsimus oleks selles, et valu mul igapäevast jooksmist ei sega, aga kas tasub ikkagi jooksmas käia, või peaks sellest ka pausi tegema? Väga hull ei tundu vigastus olevat, aga tahaksin ikkagi korralikult terveks saada.

jaagup17
20.11.10, 21:48
ära tee midagi, paari nädalaga peaks korda saama, endal sama vigastus mitu korda olnud ja kui välja ei ravi on suht gg. mingit salvi panin ka peale, aga paraku nime ei mäleta.

soouni
20.11.10, 21:56
Soovitan hobusemäärest muretseda, peaks hästi ravima. Mingi salv mis mõeldud hobustele sama vigastuse jaoks mis sul.

ranka
20.11.10, 22:01
Millal järgmine trenn? Pealkirjas et pühaäeval 19:00 aga kas nii on?

nikitheone
20.11.10, 22:05
on on

vsiu100
20.11.10, 22:08
Soovitan hobusemäärest muretseda, peaks hästi ravima. Mingi salv mis mõeldud hobustele sama vigastuse jaoks mis sul.

+1

hipodroomi poest saab, mujalt ka vast.
suur valge plastpudel, eukalüpti lõhnaga vms. lihasevenitused, põletused.

homme olen kohal.

muruntau
20.11.10, 22:08
toimub ikka. Wismari inimesed peavad meile 10 päeva ette ütlema, et trenn ära saaks jääda. Trenn toimub alati teisipäeviti ja pühapäeviti, kui ei ole teisiti öeldud.

Tänud jaagup ja soouni, võtan siis vaiksemalt.

soouni
20.11.10, 22:14
Peame mõtlema ka seda kuidas jõulude ning aastavahetuse ajal mina ei saaks kohal olla.
21. 26. 28. detsember ning 2 jaanuar, see on päris mitu trenni.
Mina ise kindlalt seeaeg kohal pole.

Spewmonkey
20.11.10, 22:17
Ühe korra pääse on hetkel 85.-?

muruntau
20.11.10, 22:18
jup.

Jõuluhooaja trennid võib vist ära jätta? Ma ise ka ei saa neist paljudel osaleda. Edit: Mõtlen siis 26. 28. ja 2.

nikitheone
20.11.10, 22:20
ma ise ei saa järgmine teisip osaleda kindlalt. pühap aga tulen

soouni
21.11.10, 12:12
jo dudes, mina ilmselt täna ei jõua kuna olen suht knock-out. sain vist jaagupilt haiguse endale. krdi külmavärinad üle keha nagu joodik kes pole ammu viinakuradit keele peale saanud. mingi palavikk ja ülim nõrkus.
p****s ma ütlen suhtkoht.

The_Meer
21.11.10, 14:19
Ehh.T6mbasin samamoodi eelmine teisipäev kubemelihase ära juba soojendusel:s.Tulen t2na m2ngima,aga eks vaatab mis saab.Nq reaalselt tunda ei anna,aga see vist mingi siuke teema,et v6ib uuesti v2lja lyya.Loodame parimat.

fyte
21.11.10, 15:48
Olen täna kohal, eelmisel pühapäeval vigastasin veits selga, aga praeguseks suht korras.
Btw, muruntau, kandsin raha üle.

nikitheone
22.11.10, 13:47
eile siis tegime 4 vs 5.

vahepeal kui olin väravas, sain mingi pommiga pihta. hoidsin ilmselt kätt valesti, sest 1-2h pärast trenni hakkas ranne valutama, siiamaani valutab.

igastahes homme ma ei saa tulla, aga pühapäeval jälle.

Supsti
22.11.10, 21:23
Kas keegi homme Männiku/Nõmme kandist ka liigub autoga vutti mängima?

veeretas
22.11.10, 22:11
Kas keegi homme Männiku/Nõmme kandist ka liigub autoga vutti mängima?

jep, pärnu mnt lõpust (sisuliselt linna piirilt). Kui tahad peale saada siis PM tel. nr ja võtan ühendust.

Supsti
23.11.10, 16:01
Olen siis täna kohal, loodan et väga ära ei eksi.

muruntau
23.11.10, 16:14
Kandsin täna üle vahepeal kogutud ühekorra maksed ja praeguse seisuga on minu käes trenni liitumistasude raha 400 EEK, millest 25 võlgnen veel pastilaale vestide eest.

Supsti, kui tihti plaanid käima hakata? Tore, et uusi nägusid ka vahest tuleb, võiks muidugi veelgi rohkem olla.

Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad (makske ka, olge nii nunnud), ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid. Edit: küsima peab ka obv paar korda käinutelt.

pastilaa
23.11.10, 16:15
Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad, ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid.

OK. Pommin välja!

Supsti
23.11.10, 22:55
Mängult tagasi. Väga rahul. Seltskond täpselt paras, saab mängitud küll. Plaan on siis nii kuu aega mängimas käia, kannan hommikul rahad üle. Hetkel olen läbi nagu lätiraha, mis sest et ma enamuse ajast väravas olin.

raunsz
23.11.10, 23:13
Jalad terved ikka?


Väga mõnus oli ja üle pika aja käia saalis.

Supsti
23.11.10, 23:24
Täitsa terved. Täiesti pekkis, mis fiilingu ikka spordist saab. Praegu istun diivani peal ja tunnen, kuidas soojad vood üle kere lasevad. Lihased parajalt haiged, pigem lausa mõnusalt haiged. Lisaks tänan veeretasi, kes mind autoga koju ära viskas. Järgmise korrani.

ok2aa
26.11.10, 19:18
klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?

Spewmonkey
26.11.10, 20:06
klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?

Hiiu pubis kindlasti, Nõmme pubis kui ilusti paluda, Nimegas kindlasti. Eeldusel, et ma jälle nimesid segi ei aja, aga no see Patricku pool teed ja ühest on vahepeal Tonic tehtud. Mujal kohtades ma ei ole hiljuti käinud vaatamas. Alati tasuks esmaspäeva hommikul/lõunal muidugi üle helistada.

$$$
27.11.10, 11:05
Hiiu pubis kindlasti, Nõmme pubis kui ilusti paluda, Nimegas kindlasti. Eeldusel, et ma jälle nimesid segi ei aja, aga no see Patricku pool teed ja ühest on vahepeal Tonic tehtud. Mujal kohtades ma ei ole hiljuti käinud vaatamas. Alati tasuks esmaspäeva hommikul/lõunal muidugi üle helistada.

Nimeta on see, kus jalkat näitab ;D .

muruntau
27.11.10, 11:15
Vaatamine on mõttetu, ise mängimine on õige asi. Tulge trenni!

pastilaa
27.11.10, 11:33
Vaatamine on ka tore, aga ise mängimine on õige asi. Tulge trenni!

FYP

P.S. Minu meelest pikk ja teised, kes käega palli silitamas käivad, võiksid ka tulla. Pallile tuleb ikka jalaga anda - käega võib tisse mudida!

pikk28
27.11.10, 11:50
:)
vaatab, äkki tõesti liitun detsembris kui kossuhuvilisi nii vähe on.

muruntau
27.11.10, 12:09
P.S. Pallile tuleb ikka jalaga anda - käega võib tisse mudida!

Just, palli tuleb karistada nagu Kristjan Laas karistas HU bum'e.

pastilaa
27.11.10, 12:19
:)
vaatab, äkki tõesti liitun detsembris kui kossuhuvilisi nii vähe on.

solid post

inward
27.11.10, 23:33
klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?

Lost Continentis näitab ka kindlasti.

pastilaa
28.11.10, 17:59
Täna on plaan lihtne. Löön puuri palle täis ja ise ei lase ühtegi sisse.

pastilaa
28.11.10, 19:35
Täna on plaan lihtne. Löön puuri palle täis ja ise ei lase ühtegi sisse.

Plaan jäi teostamata. Autoga poolel teel olles meenus, et krt teisipäeval ju 20.45 hoopis. Arnold Rüütel.

muruntau
28.11.10, 21:30
Peale trenni tegime riietusruumis väikse küsitluse jõuluaja trennide suhtes. Selgus, et umbes pooled meist saaksid sel ajal osadest trennidest osa võtta. Kuna kõik küsitletutest olid regularid, siis ei pea edasist küsitlemist vajalikuks ja saatsin juba Wismarile kirja, et trennid ära jätta järgmistel kuupäevadel: 26.12., 28.12. ja 02.01. Väga suure tõenäosusega siis trenne jõuluajal ei toimu.

nikitheone
28.11.10, 21:45
tra. sain vist jalga põrutusse. praegu siuke põrguvalu, et olen 50/60 kas minna traumapunkti või ei.

nikitheone
28.11.10, 23:39
haha. käisin traumapunktis. kipsi õnneks pole, aga kästi jalkast eemal olla mõnda aega. ja kuna ma pühapäeval tööreisile rootsi, siis järgnevad 3 proovi mind ei ole.

raunsz
29.11.10, 16:55
Homme tuleksin koos kahe tüübiga kui sobib?
Maksavad 85.- ka kenasti.

muruntau
29.11.10, 17:04
Sobib ikka, uusi nägusi oleks vaja juurde veel küll. Kui neil peaks huvi tekkima võiksid nad regularideks ka jääda.

Pastilaa, kui kunagi ise orgunnisin viiendas liigas võistkonda, siis läks mul üks kord ka meelest ära kontrollida, et kas see päev ikka see kell mäng algab. Obv just siis oli mängu algusaeg teisel ajal kui tavaliselt. Kuna mängijad jõudsid kohale 3h peale mängu algusaega, saime ka insta trahvi kaela ärajäänud mängu eest (vist oli min palga suurune). Tegelikult oleks niikuinii saanud, sest tookord oli meid vist 6-7 inimest kohal ainult.

$$$
30.11.10, 01:16
Proovin teisipäeval kohal olla, ilmselt vean pwndre ka kaasa. Loodetavasti peab jalg vastu ja saab mõned korrad liigutamas käia :) .

raunsz
30.11.10, 05:52
Krt, ma pole nüüd kindel kas ise saan tulla... eks näeb.

pastilaa
30.11.10, 22:06
Nii, mõnus trenn taas - isegi paljude põhimeeste puudumisel 12 meest kohal. Super. Uutest tulijatest olid kohal minu sõber Joel (hakkab käima teisipäeviti, tasub sulle Muruntau järgmine kord liitumistasu ja teeb ülekande), pwndre (tasus ühe korra raha) ja $$$ (tasus samuti ühe korra raha, iga löök oli ristas ka).

muruntau
30.11.10, 22:21
Tore, et tore oli. Joelil siis 250 eeku, kui ainult üks päev võimalik on. Pwndre ja $$$, te käima ei taha hakata? (pean silmas ikkagi trennis käimist :P, ei saanud vastu panna kiusatusele seda nalja teha)

$$$
30.11.10, 22:59
Ei me nagu käimegi suht ;D .




































aaa sa mõtled trenni? No ma käin mõned korrad, kui endal detsembris trennid hakkavad, siis rohkem ei tule. Võibolla üldse Eestis nahhui ka , sõltub veits. Pwndre, no ma tõesti ei tea mis ta mõtleb, küllap ma vean teda kaasa, aga kas ta regulariks hakkab ma ei tea.
Ei muidu oli kõva, aint jalg andis veits tunda, aga pohh , hui viitsin enam kodus hoida seda =D=D. Fyte ka ownis seal kõiki, ilus vaadata kohe. ^^ Ise tegin kohati ikka sellist jama, aga vähemalt väravaeest sain sisse :D

muruntau
01.12.10, 13:26
Nonii, uus kuu ja uued rahad vaja maksta. Kuna detsembris toimub ainult 6 trenni jõulude ja aastvahetuse tõttu, tulevad detsembri kuu maksed väiksemad: täismakse 300 eek ja pool kuud 200 eek, ühe korra makse jääb samaks obv (85-). Väiksem makse on ainult see kuu. Kehtib muidugi kõikidele sõltumata trenniga liitumise kuupäevast ja esimesest maksest. nt Supsti, kes maksis kuumakse 30.11. ehk eile ja täis 400 eek, siis ta saab järgmise kuu eest kanda 300. Küsimuste korral laske aga käia ja küsige.

Seniste laekumiste kohta inf. Täiskuumakse 400 eek tasujad seni: muruntau, pastilaa, veeretas, cosmo cramer, Rait, Sander, The_Meer, Nikitheone, Raul ja Supsti; kokku kümme inimest ja 4k eek.
Poole kuu makse maksjad: Preemet, Vsiu100, Fyte ja Styven. Kokku 4 inimest ja 1k eek.
Ühekorra pileteid olen kogunud möödunud kuu jooksul 6 pileti jagu, ehk 510. Sellele lisandub, pastilaa viimases trennis korjatu, 170 eek. kokku 680eek
Kokku on viimase kuu tulud siis: 5680 eek. Viimase kuu arve tuleb 9 trenni eest 5850. Seega on meil nulli tulemisest 170 eeku veel puudu.

Seega paluks neil, kes seni veel maksnud ei ole, enda võlgnevused likvideerida:
Soouni - 400,
Raunsz (sa oled küll siin foorumis öelnud, et kannad kohe raha üle, aga sinu kasutajanime ei leidnud ühegi sissekande tagant; me summat päris kokku ei leppinud, aga 250 peaksid kandma küll),
Jaagup17 - pole sinuga mõnda aega maksmisest rääkinud, aga samuti 250 eek tahaks näha arvel.
Pastilaa kursavend, kes hipaanlasega kohal käis, tahaks 85 eeku saada. Ta pidi poolregiks hakkama ja tookord ei plekkinud, mina pole teda rohkem näinud.

Edit: Kui kedagi olen unustanud või kellelegi liiga teinud, andke aga teada!

pastilaa
01.12.10, 14:42
Pastilaa kursavend, kes hipaanlasega kohal käis, tahaks 85 eeku saada.


uurin asja!

taipupole
01.12.10, 18:32
head uudised, muruntau. Koka ütles, et kui te OO-vestid võtate, siis kõik vestikandjad saavad vähemalt mängu ajal suuremat reikbäcki.

Ei maksa oodata, asuge tegudele.

hotcocacola
01.12.10, 19:27
jap

soouni
01.12.10, 19:51
Shippisin 6 koidulat, ehk siis novembri eest ning käin ainult pool kuud detsembrist trennis.

muruntau
01.12.10, 20:01
Taipupole, ei ole eriti naljakas ja ei ole õige teema. Aga edu humorismikatsetustes!

$$$
01.12.10, 20:18
ootan juba järgmist korda..., MA OLEN SÕLTLANE RSK:(

Ps. pealkirjas viga, järgmine ikka pühapäeval eks?

muruntau
01.12.10, 20:23
Unustasin muuta jah. Nüüd korras.

Owner85
01.12.10, 20:28
trenni ja veelkord tehke trenni,muidu kevadel teevad Tartu prod teile laksu ringi ja saate selja tagant palle välja võtta nii palju,et oht seljavigastus saada:)

raunsz
02.12.10, 11:29
Raunsz (sa oled küll siin foorumis öelnud, et kannad kohe raha üle, aga sinu kasutajanime ei leidnud ühegi sissekande tagant; me summat päris kokku ei leppinud, aga 250 peaksid kandma küll),


Ma astrotilt. :D Iga trenn rahuliku südamega, et makstud.
Üks päev tegin migni 3 makset ja arvasin, et tegin korraga selle ka ära. Praegu uurisin, tõesti maksmata... oeh.

Nüüd kindlasti raha üle kantud. ;)

vsiu100
02.12.10, 12:47
trenni ja veelkord tehke trenni,muidu kevadel teevad Tartu prod teile laksu ringi ja saate selja tagant palle välja võtta nii palju,et oht seljavigastus saada:)


no kui kevadel peaksime mängu tegema, näiteks kasti õlle peale, siis võib tallinn muretult esimesed õlled tartu kastist enne mängu välja noppida, lahti korkida ja ära libistada. ülejäänud lähevad peale mängu järgi.
see on umbes sama kindel kui ühe valikvastuse variandiga küsimus.

Svenza
02.12.10, 12:53
no kui kevadel peaksime mängu tegema, näiteks kasti õlle peale, siis võib tallinn muretult esimesed õlled tartu kastist enne mängu välja noppida, lahti korkida ja ära libistada. ülejäänud lähevad peale mängu järgi.
see on umbes sama kindel kui ühe valikvastusega variandiga küsimus.

Irwww, ship it fish! Ma panen omalt poolt kasti välja raisk. Lutilugu tuleb mis hirmus. Meil on kaks Ronaldot, 1,5 Messit, 1 Torres ja 1 Casillas. Kui ma õllemaost lahti saan, olen noor jumal!
Kilulinna poisid , minge ostke krooni eest õlled ära ette juba, euro tõstab hinda raudselt :)

hotcocacola
02.12.10, 15:15
Irwww, ship it fish! Ma panen omalt poolt kasti välja raisk. Lutilugu tuleb mis hirmus. Meil on kaks Ronaldot, 1,5 Messit, 1 Torres ja 1 Casillas. Kui ma õllemaost lahti saan, olen noor jumal!
Kilulinna poisid , minge ostke krooni eest õlled ära ette juba, euro tõstab hinda raudselt :)

pooldan svenzat:D

pastilaa
02.12.10, 15:24
Vsiu ei eksi. Pallide võrgust noppimine sobib annelinna poistele.

hotcocacola
02.12.10, 15:28
seda teeme vaid trennis ;)

Owner85
02.12.10, 15:34
ning coca peksab oma purakaga teil raami ka vel kõveraks:)

pastilaa
02.12.10, 17:26
ning coca peksab oma purakaga teil raami ka vel kõveraks:)

hirmsad inimesed seal Tartus...

http://media.giantbomb.com/uploads/0/1010/456353-clipboard01_super.png

muruntau
02.12.10, 18:53
Kast võitjatele minu poolt samuti. Selleks, et tartukatel üldse võimalust oleks meie vastu, peaks juhtuma üks kahest:

1) Tartu vaim peab ise füüsilise kuju võtma ja väljakule tulema
2) Nagu spordifilmides ikka, te peate saama lisaks ühe ulmevenna. Teades meie skilli võib Messist väheks jääda.

raunsz
02.12.10, 19:24
Tallinn 2:1 Tartu

Svenza
03.12.10, 11:47
Tallinn 2:1 Tartu

LOL
Me alla 10 pole veel kunagi sisse tagunud. Standardskoor on 17-14. Nii et kui te kahe värava peale mõtlete jääda, on teil insta kusemaitse suus :biggrin:

vsiu100
03.12.10, 12:32
ega see 2:1 polnud õhust võetud skoor.
me paneme 2 meest platsile, kumbki lööb ühe värava ja kui nad joogi pausi peavad saate ka auvärava kirja.
loogiline.

hotcocacola
03.12.10, 14:36
Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D

pastilaa
03.12.10, 14:54
Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D

http://www.funmunch.com/funny_pictures/fail/Soccer%20Fail.jpg

$$$
05.12.10, 12:17
Mina olen täna kohal ja pwndre ning üks mu trennikaaslane ka võibolla. Paraku viimast korda, sest 7. kalevis trenn juba ;D

$$$
05.12.10, 16:31
Njh, mõlemad ütlesid nüüd et ei saa tulla =D . Mina olen igatahes 19.00 wismaris :)

kardpleier
05.12.10, 16:44
kip-iga tuleme ka täna

pastilaa
05.12.10, 20:23
Nii, oli jälle väga timm treening! Kogusin ühe korra makse Kipilt, Kardpleierilt ja $$$-lt. Seega Muruntau - minu käes on 5 buyini praegu.

soouni
05.12.10, 20:32
<<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates

pastilaa
06.12.10, 10:21
<<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates

On jah asi kena hoo sisse saanud. Ilma mitme regularita oli eile 14 meest. GG!

Supsti
06.12.10, 16:21
Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.

pastilaa
06.12.10, 16:40
Oioi - head paranemist! Ise vist ka homme ei tule - viimases trennis sai kand tõsise paugu.

kardaanirist
06.12.10, 16:53
Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.


ai. olen sama asja tundnud. ilmselt said kõvasti külma. endal oli sama asi mingi aasta aega tagasi kui veetsin terve päeva üsnagi jahedas ruumis. järgmine hommik ei saanud voodist püsti. kaela ei olnud üldse võimalik liigutada. passisin terve päev voodis ja liigutasin selili olles kaela vaikselt vaikselt ühele ja siis teisele poole. pisara tõmbas silma küll.

muruntau
06.12.10, 22:32
Räägime võimalikust liigasse minekust. Liigasse registreerimise tähtaeg on 1. veebruar või sellele eelnev tööpäev, nii et pole enam väga palju aega. Et osavõtumaks tuleb tasuda juba 15. veebruariks, peakski kohe õige pea ära otsustama, kas minna või mitte.

Teatavat poolehoidu olen pea kõikidelt liigasse mineku ideele saanud, aga kuna see nõuab meilt kõigilt küllaltki palju vastutust meeskonna ees, nii kohalkäimise kui ka finantsilises mõttes, siis oleks kasulik uuesti üle rääkida, mida liigas osalemine endast kujutab. Et kõik saaksid aru, mida temalt kui meeskonnaliikmelt oodatakse

Natuke üldist infot. Kõigepealt tähendab liigasse minek seda, et nädalavahetusel trenne ei toimu, on mäng. Hooaeg algab millalgi märtsi lõpp/aprilli algus ja lõpeb oktoobri lõpus tavaliselt, vahepeal on 3-4 nv pausi juuni viimane nv ja pool juulit. Mängud toimuvad laupäeviti-pühapäeviti, enamasti pühapäeviti, kellaaegadel 12.00. kuni 20.00, sõltuvalt staadionite kasutatavusest, kohtunike saadavalolekust ja millest iganes veel. Liigad on jaotatud geograafiliselt tsoonidesse, põhja piirkond on 100% Tallinna klubidest koosnev, lääne ja ida tsoonides on 30-50% klubidest Tallinnast. Põhja piirkonnas kuhu meiegi eeldatavalt läheks, olid üle 90% mängudest pühapäeval, lääne tsoonis oli jällegi ~40% mängudest laupäeval, mil meil oleks raksem võistkonda kokku saada. Põhja piirkonnas osalemine oleks meile finantsiliselt kõige odavam, ei peaks pikki ühistrippe ette võtma nt Hiiumaale või Narva, aga samas need ühistripid ongi tavaliselt olnud meeldejäävamad hetked hooaja peale. Samas ei saa kindel olla, kas neljanda liiga põhja või ida tsooni saada õnnestub, sest neis lõppenud aastal oli 12 võistkonda ja üle 12 võistkonna ei tohiks IV liigas olla piirkonnas, eelisõigus kohale on lõppenud aasta meeskondadel. Aga vaevalt, et EJL mõne üksiku võistkonnaga hakkaks V liigat moodustama, nii et täenäoliselt saab ikka põhja piirkonda soovil.

Natuke ka kuludest. Võistkonna registreerimiseks neljandasse liigasse tuleb tasuda osavõtumaks suurusega 3 miinimumpalka, mis lõppeval aastal oli 278 euri stat.ee andmetel. Orienteeruvalt kaks korda kuus tuleb pidada kodumängu, mille puhul tuleb tasuda staadionimaks, mis jääb enamus staadionitel orianteeruvalt 1500-2000 EEK vahele. Ühtlasi peab ka olema võistkonnal oma võistkonnavorm, vormiriietus vms, mis läheks ka veel 500-1000 EEK/komplekt maksma. Kõige madalamas liigas ei ole mõtet särkidele nimesid panna taha, mängijad osaliselt muutuvad niigi iga mäng, seega oleks mõistlik ~18 komplekti tellida, ütleks orienteeruvaks kogukuluks ~15kEEK. Kõige madalamates liigades ei ole tegelikult ühised püksid ja kedrad vist hädavajalikud (uurin järgi, vanasti ei olnud, aga oleks muidugi ägedam, kui kõigil samad ikka), siit ehk oleks võimalik mingisugune kokkuhoid. Seega oleks enne liigasse minekut minimaalselt vaja 20-25k EEK kokku ajada (ok, särkide raha ei oleks vaja veebruariks, aga märtsi jooksul tuleb seegi raha kokku saada). Siin võiksid oma osa mängida sponsorid, Stars või mõni teine tuba lükkaks sellest enamuse ikka ära mingiks ajaks, ma usun, et sellega probleeme ei teki. Kui jätta lisaks mängule ainult ühe trenni nädalas ja me oleks Põhja piirkonnas, siis ei ole olulisi muutusi kuumakse suuruses oodata, sest välitrenn peaks veits odavam tulema ja võõrsilmängu eest plekkima ei peaks.

Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!

muruntau
06.12.10, 22:46
Ise küsin, ise vastan:

1) Kindel jah
2) 17 mängu vähemalt
3) Ükskõik küllaltki, pigem võiks Tallinnast väljasõite olla minu poolest.

Supsti
06.12.10, 22:58
Aga kas rahvaliiga peale pole mõelnud?

Kuna ise lähen juba jaanuaris (vähemalt loota on) opile siis kahjuks ei saa mängida.

soouni
06.12.10, 22:59
No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?

Supsti
06.12.10, 23:03
No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?
Kas küsimus oli suunatud mulle? Väga kehvasti väljendasid ennast igastahes. Aga kui õigesti küsimusest aru saan, siis tahtsid küsida kas mul väravas külm ei hakkand? Täitsa mõnus on, higi saab lahti ja külm ei hakka, kui väravas piisavalt aktiivne olla. Kohati võtab kopsu kokku see hüppamine ja palli taga ajamine.

muruntau
07.12.10, 00:04
Vaatasin just rahvaliiga kirjeldust EJL'i lehelt: http://jalgpall.ee/rj_league.php

Mulle ausaltöeldes ei pakuks pinget mängida liigas, kus võib kuni 2 mängijat olla alla 14 aasta vanad, võistkonnas võib-olla suvaline arv naismängijaid, väljak võib olla veidi suurem kui kossuplats ja kohtunik on suvaline koduvõistkonna jorss. See ei ole jalgpall.

Neljas liiga ei ole midagi erilist, midagi sellist, millest meie jõud üle ei käiks mängutasemelt, orgunnilt või ükskõik millelt, pigem oleks me neis kõigis seal esimese poole sats. Seal on samamoodi puujalad ja õllekõhud kõik ajamas sama löpergust palli taga. Liiga oleks minu arust väga hea väljund meie trennile!

Finantsiliselt jäi bottom line eelmises postis välja toomata: Liigas osalemine ei muudaks oluliselt meie kulusid, kui võimalike sponsoritega varakult asi susisema saada. See aga ei tohiks probleem olla.

Mängijate arvu pool ei oleks ka ületamatu takistus, kuna kokku võib registreerida kuni 30 mängijat, võib kasvõi Ranka kirja panna ja ta suvel mõnelt grillimiselt pantvangi võtta ja mängima tuua!


Edit: Supsti, kui su vigastus just väga pikaajalise iseloomuga ei ole, on sul kõik võimalused olemas liigas osalemiseks, alguseni on ~5 kuud aega ja kestab kuni oktoobrini. Kui oled huvitet trenni tegemisest edaspidigi, siis miks mitte ka mängudel osaleda (kui peaksime otsustama liiga kasuks)?

Supsti
07.12.10, 03:04
Kahjuks osutub pikemaks, oleneb kuidas kõik läheb, aga aasta on miinimum koos taastumisega. Tegelikult ei tohiks praegugi vutti mängida, aga spordimehe hing on nii sügaval sees, et lihtsalt ei suuda ilma olla.

Rahvaliigast rääkides, siis sealsed satsid on kohati ikka väga tugeva tasemega. Mina sattusin mängima ühe mängu sõbra kutsel ja juhtus vastu tallinna regiooni võitjad. Nende tase oli ikka VÄGA KÕVA.

raunsz
07.12.10, 06:26
muruntau, lükka see liiga teema ka esimesse posti ehk? :P
Pooldaks liigat ka rohkem kui rahvaliiga.
Mis meie kodustaadioniks üldse saaks?

Minu subjektiivne info (veel ei kinnita)
1) Kindlat "jah" ei julge öelda, sest ei ole kindel kas ma suvel elan Tallinnas, muidu oleks küll tulemas.
2) 10-15 mängu ikka.
3) Sooviks ainult Tallinnas aka Põhi

Ehk siis kui 25k-30k+ oleks vaja kokku ajada, võiks iga liigas osaleja liikmemaksuks olla ca 2k?

pastilaa
07.12.10, 09:17
1. suht kindel jah
2. 15 loodaks
3. põhi - arvan, et muid variante pole ka mõtet pakkuda, sest see vähendaks oluliselt rahva kohalkäimise %. endal raudselt pole võimalik üle nädala pühapäeva pikema tripi alla panna, aga paar tundi linnas mängul käimiseks ikka leiaks jne
4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc

jaagup17
07.12.10, 10:02
Liiga on hea mõte, aga ise ei saa osaleda, kuna mängin juba teist liigat.

nikitheone
07.12.10, 10:10
1.jah
2. 10 - 15
3. põhi

muruntau
07.12.10, 11:03
Supsti, kahju kuulda! Head paranemist sulle. See spordimehe hing on paranemisele parajalt s..t jah, tean omast käest.

Panin infi esimesse posti ka.



4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc

Võiks need kaks asja ühendada, meie võistkonnaga sõidaks kaasas suurte tissidega chick, kellele oleks nt Pokerstars või Pokkeriprod tisside peale tätoveeritud. Reklaamipakkuja poolt oleks kohustus kogu mäng logo nähtaval hoida. See tõmbaks tähelepanu ja positiivset reklaami raudselt! Mõni chick ikka on nii loll, et teeks ära ka.

Disclaimer: :P

muruntau
07.12.10, 18:02
Kuulge, vastake neile kolmele küsimusele, trenniliikmed. Vahepeal on olnud üle 250 vaataja ja ainult 4 vastust on tulnud. Meil on seda infot hädasti vaja liigasse minekuks ja trenni plaanide tegemiseks!

Inf ja küsimused on ka esimeses postis, algab poole pealt, kus rasvaselt kirjutatud: Räägime nüüd liigasse minekust. Muutsin pealkirja ka.

soouni
07.12.10, 18:25
Ei

mind poleks terve suvi, ulejäänud ajal vast kasu poleks.

muruntau
07.12.10, 18:32
Suvel toimub ~1/3 mängudest, kuna juuni lõpp-pool juulit on 3-4 nädalat pausi sees, seega suvel ära olemine ei välista liigas osalemist!

raunsz
07.12.10, 22:23
See trenn oli päris trenni moodi, kuigi mõned ettepanekud.
See ring vms, seal võiks olla 1 puude sel juhul kui see nii laiaks venib või siis võiks "ring" hästi koos olla. Siis on ka asjal rohkem jumet.
Mängus võiksime aretada rohkem "A-game" ehk siis lühikesed passid Barcelona stiilis :D, kaugelt võib ka lüüa kui on positsioon välja mängitud, aga keskjoonelt suht pointless kui väravavaht on paigas. Siis areneb ka üksteise tundmine ning mäng lihtsam.

Päris hea oli täna!

muruntau
07.12.10, 22:39
Täna oli samm edasi taas jah! Harjutused läksid juba päris hästi ja mäng kulges ka korralikult, kaugelt lahmimistki oli vähem kui muidu ja täiesti nõus raunsziga, et see on suht mõttetu. Kui kellelgi on veel soovitusi, kuidas mängu parandada, andke aga julgelt teada! Ise lisaksin tähelepaneku, et meil on väljakul kommunikatsioon peaaegu olematu, mina röögin vahest, aga teised teevad max 1-2 korda trennis suu lahti. Kommunikatsioon on samuti tähtis osa mängust, inimene palliga ei suuda kõike näha, oleks väga suureks abiks, kui keegi annab siis lühikese 1-2 sõnalise seletuse, umbes: löö, vasakul, tuleb, ees vaba, oma äär, vms. See annab tegelt palju juurde. Täna tuli tavalisi lihtsaid väravaid palju vähem juba kui muidu, üle poolte väravatest olid ilusad sooritused. Selliseid ilusaid meeskondlikke sooritusi aitab aga just kommunikatsioon saavutada!.

Muide, järgmine nädal teeme selle aasta viimase ühise väljamineku! Plaan on selline, et alguses teeme ühise välitrenni, ja siis liiguks kuhugi edasi, näiteks oleks pastilaa pakutud ühissaun ideaalne jätk välitrennile!. Pärast edasi koos linna! Päev veel selgub, eeldatavasti kolmapäev kuni reede. Andke inffi, mis päev võiks sobida, aga see sõltub obv ka võimalusest platsi üürida. Võib muidugi ka mõnel teisel väliplatsil teha, kui oleks läheduses saun. Minu arust oleks väga kõva teema, mis Teie arvate? See üritus ei ole ainult jalkatrenniliikmetele, vaid kõigile, kes on huvitet ühisest lõbusast talveõhtust! Kõik on oodatud!

Edit: Kui keegi teab mõnda mõnusat sauna, võiks sellest teada anda. Ise tean ühte Tatari tänaval, Woodstockist 100m edasi, kus on mahub lavale ~8 inimest, on mullivann, päris suur eesruum, üleval korrusel on baar, kus tol õhtul kui ise käisin kedagi ei olnud peale meie ja hind on 270 EEK/h. Koha nime obv ei mäleta, sest olin ikka korralikult täis, aga leiaks üles ikka. Kas see sobiks või on kellelgi midagi paremat pakkuda?

soouni
07.12.10, 22:45
Kui sauna värki tsekkige seda siin, suht odav ja suht palju inimesi mahub http://www.bamba.ee/ee/sauna/

mulle ka vast vb sobiks väljaminek paremini ma arvan. aga suhtkoht vahet pole

nikitheone
07.12.10, 22:47
ise oleks pigem väljamineku, kui sauna pooldaja.
sobiks kolmap/reede, mitte neljap.
tulen pühap trenni ka

muruntau
08.12.10, 00:07
Ei pea obv üldsegi sauna minema, kui soovijaid ei ole. Ma panin selle offtopicusse ka üles, et oleks suurem üritus, vaheldus tavalisele trennile ja ka väikse promoeesmärgiga, et äkki paneb see kellegi tahtma trenni tulla.

raunsz
11.12.10, 11:18
Regularid ja teised, vastake! ;)


Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!
btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.

nikitheone
11.12.10, 11:38
ma hetkel korralikult haigeks jäänud, kui imet ei sünni, homme ka trenni ei tule

muruntau
11.12.10, 12:47
Regularid ja teised, vastake! ;)

btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.

Ma arvan, et eraldi koosolekut ei ole ega tule, küll aga peaks trenni alguses/lõpus mõnikord kümme-kakskümmend minutit kulutama asjade selgeks rääkimiseks. Kurb on tõesti, et siin ei viitsita vastata ja ma pean igaühelt eraldi vastuseid välja lunima. Neist on see veel arusaadav, kes enne trenni foorumiliikmed ei olnud, aga varasematelt foorumiliikmetelt ikkagi ootaks siia ka vastuseid. Liigasse minek ei ole võimalik ainult kolmelt-neljalt inimeselt saadud info pealt, samuti ka ühine väljaskäik. Me peame rohkem suhtlema. Võib-olla siis selline foorumis suhtlemine paljudele niiväga ei sobi, üritan edaspidi ka trennis rohkem sõna võtta. Sellega seoses tuli meelde Rauli väljakäidud mõte, et võiks teha PP Tallinna Jalgpallile ka Facebooki oma konto. Äkki seal liiguks inff paremini, mis arvate?

Liigasse minek iseenesest tundub praegu päris kindel juba, olen sellest rääkinud veel trenniliikmetega, saanud kokku vastuseid +10 inimese käest ja kõik on põhimõttelise nõusoleku andnud. Kõik on olnud nõus vähemalt pooltes mängudes osalema. Liigasse minekuks on meil veel lisaks orienteeruvalt 5 tranniliiget vaja, oleks hea, kui vähemalt osad neist oleks foorumiga ka seotud. Väljastpoolt trenni poleks ka probleemi inimesi saada, nt sain kokku paari lapsepõlvehõumiga, kellega sai koos liigat taotud ja kes oleks ka huvitet liigasse tulekust. Sellisel juhul aga jääks seos foorumiga küllaltki nõrgaks, millest oleks kahju.

Esmaspäeval saan infot välitrenni võimaluse kohta Wismaris, siis annan sellest siin ka teada ja arutab veelkord õhtust osa!

Üks asi veel: Ärge hilinege! Praegu on standard, et pooled inimesed jõuavad 5 min enne kuni 5 min peale trenni algust kohale. Võiks teha ikkagi nii, et kohale jõudmine on neil, kel riided juba vahetatud 10-5 min enne ja vahetamata ~15 min enne. Ise tulen iga kord 15-20 min enne ja viimasel ajal olen päris tihti esimene seal olnud ja veel kümmekond minutit saanud üksinda raamatut lugeda. Kui kõik tuleksid normaalselt varem ja kohe riietehoidu, saaks seal enne trenni algust asjad ära rääkida!

Edit: lol, vaatan, et olin ühes kohas kirjutanud kiiruga, et meil on veel ~5 tranniliiget vaja. Mõtlesin siiski trenniliiget obv :D

pastilaa
12.12.10, 13:47
Krt endliselt pole jalg veel 100% korras. Seega täna ei riski tulla veel. Kui keegi viitsib vestidele, kinnastele, 2hele pallile järgi tulla, siis andku teada. Samuti endiselt 5bi kogutud makseid muruntaule minu käes.

muruntau
13.12.10, 14:05
Jätsin plaanitud reedese välitrenni vähese huvi tõttu ära, saatsin Wismarisse ka sellekohase kirja.

Kas teeme ikka ühse väljaskäigu ka see nädal? Ja mis päev? Andke teada, kes oleks tulija kolmapäeval, kes neljap, kes reede, siis saaks valida päeva, mis sobiks kõige rohkemale arvule. Mul endal eelistusi ei ole.

Ise ma rohkem see kuu trenni ei tule, sama kubemelihase suutsin veel hullemalt eile ära tõmmata.

nikitheone
13.12.10, 14:26
ma homme tuleks. kolmap sobib mulle, muud päevad mitte. või siis pühapäev.

muruntau
13.12.10, 16:02
Tegin meile Facebooki ka lehe. Peamiselt mõeldes siis mittefoorumiliikmetest trenniliikmete peale, kes veel foorumit ei kasuta, äkki parandab info liikumist kasvõi veidi. Sinna kopipeistin siinse tähtsama info. Võiksite liituda või I like või mida iganes seal teha saabki, ma ise ka roheline selles feisbooki värgis veel.

Otsige FC Pokkeriprod

Edit: Pastilaa ja teised, kel veel mittefoorumiliikmetest sõpru trennis, andke palun see leht sõpradele edasi kah.

raunsz
13.12.10, 16:31
Ma ka vist juba neljapäeva õhtul ära Tallinnast. (N)

muruntau
14.12.10, 01:18
Kuna reede päris paljudele ei sobi ja keegi neljapäeva ei pakkunudki, siis kolmapäev jääb!

Teeme taaskord kell 21.00. ja sama koht ehk Suur-Karja Patricku teine korrus.

Keegi võiks sellest trennis homme ka juttu teha!

Eelmängu, nagu mainitud, seekord ei toimu :p

pastilaa
14.12.10, 14:36
Samuti endiselt 5bi kogutud makseid muruntaule minu käes.

Tegin 5bi ülekande 425.- Prode MTÜ arvele (selgitus: Pokkeriprod jalgpall, kogutud 5 ühekorra makset).

Ühtlasi - kas keegi viitsib autoga meestest lennujaama kandist läbi tulla? Saaks vestid, pallid ja kindad anda. Ise veel taastun vigastusest - neljapäeval kerge tennis ja siis selge, kas kannatab mängida.

muruntau
14.12.10, 14:58
Kui kellelgi võimalust on, võiks tõepoolest läbi käia. Muidugi oleks hea, kui see isik ka pühapäeval trenni tuleks.

Vahepeal ei ole rahade kohta rääkinud, aga eelmise nädala lõpus kandis Tigrano eelmise kuu arve üle ja neljapäevase seisuga oli laekunud 4 täiskuumakset: Pastilaalt, minult, Vsiult ja Styvenilt. Kui õigesti mäletan, siis Soouni plekkis poole. Ärge unustage maksta, kui aeg käes on!

Samuti on sponsorluse taotlus peaaegu valmis, Pastilaa juba vaatas üle. Saadan täna ära.

Edit: Tehke täna trennis esimest korda ilma minuta ka harjutusi. Soouni, vii ise läbi! Ja rääkige veelkorra homsest väljaskäigust!

raunsz
14.12.10, 15:10
Ma ei tule täna! :(

ranka
14.12.10, 15:49
Ma hakkan siis tulema kui kaalun 73kg. Täna hommikuse seisuga olin 73.8kg ning maksimum kaal oli mul mõned kuud tagasi (õhtune kaal) 78-79kg. Seega tõenäoliselt see kuu ime juhtub.

soouni
14.12.10, 16:12
Mis asja ranka vea end trenni ja on sul see 800 sealt läinud noh.

nikitheone
14.12.10, 17:35
ma ka täna ei saa tulla. jalg on ikka veel valus.

muruntau
14.12.10, 22:55
Keegi täna kohalkäinutest võiks öelda, kas sai homsest väljaskäigust ka räägitud? On veel keegi tulemas? Facebookis 3 nime ja arvatavasti tuleks üks minu sõber ka veel. Keegi võiks vahelduseks vastata ka, nii ei saa asju planeerida, kui keegi midagi ei räägi.

Muide, palju täna käis ja kas harjutusi ka tegite?

soouni
15.12.10, 00:20
6 meid oli täna kohal ning räägiti kah ning keegi huvi üles ei näidanud. oi harjutusi tegime missuguseid. nüüdsest oleme meie 6 teravama löögiga vanad.


asi hakkab ära kustuma noh. aina vähemaks löögivendi jääb.

jõulud tulemas peaks ikka ennem vähem liigutama muidu ei jõua miskit uuel aastal teha. heast ja paremast segaseks söödud.

muruntau
15.12.10, 14:58
Karta on, et see aasta väga suurt osalust trennides enam ei näe: vigastused + jõulud. Tore, et harjutusi tegite, kuigi ega nii väikse arvuga eriti valikut vist ei jää kah :P

Kinnitan veelkord üle, et trenni väljaminek toimub kindlasti. Isegi kui meid 3-4 ainult tuleb. Järgmine aasta aga vaatab väljaminekute korraldamise üle, 3-6 inimest, kellest seni ma pole ainult ühte inimest enne trenni isiklikult tundnud ei täida tutvumisõhtu või trenni ühise väljaskäigu eesmärki. Seekordne on arusaadav, aasta lõpp, jõulud, inimestel aega vähe. Järgmine aasta tahaks ikka saaada keskmiseks osalejate arvuks 6-8 või inimest. Peab varem plaanima ja paremini kommunikeerima.

Üks asi veel. Sai juba korra palutud, et tulge veidi varem kohale. Järgmisest aastast on plaan selline, et trenn algab ühise jooksuga 4-5 ringi, peale mida tuleb ühine venitamine. Keegi näitab venitamisharjutused ette (raunsz, sa vist pakkusid ennast välja vahepeal?). Venitamine toimuks üheskoos ringis nii ~5 min ja venitamise ajal saaks rääkida ära need asjad, mis vaja rääkida. Oleks mõistlikum, efektiivsem ja ka veidi võistkonnavaimu kasvatav algus. See aga eeldab, et enamus/kõik inimesed oleks valmis alustama õigel ajal. Cmon, hilinemine on ka veel seetõttu mõtetu, et te ise plekite ju trenniraha, hilinedes te pmst viskate osa sellest rahast minema: kui trenn algab teile 5-10 min hiljem, raiskate te kuus ~50 eeku selle peale (kogu kuu eest makstes)

nikitheone
15.12.10, 19:12
no tavai, varsti näeme

ranka
17.12.10, 07:47
Ma ei ole eriti siin teemas aktiivne ja seega jooksnud pool maha. Ei viitsi scrollida/lehti ka lappata aga kui tihti nüüd aastalõpus trennid on? See pühapäev/teisipäev ei tuleks aga järgmisest pühapäevast hakkaks juba sobima. Või mõtekam ühineda alles aasta alguses?

soouni
17.12.10, 08:02
See puhapäev ja teisiepäev on veel trenni peale seda aga kerge puhkus ja hakkab uuesti pihta jaanuar 2.st või 4-st vist pole kindel seda peaks muruntanu täpsustama. Vea aga ennast kohale

muruntau
17.12.10, 09:32
Nii on, kaks trenni veel see aasta järel. Järgmine aasta algab neljandal uuesti.

Edit: Kutid, kelle kasutajanimi fb's meie trenni lehel on Baidurjya Banerjee, pildikd tüüpiline hindu vunts. Öelge välja :D

fyte
18.12.10, 17:25
Palju homme rahvast tulemas ka on? Ilmselt võtan 1-2 sõpra kaasa ka.

nikitheone
19.12.10, 12:20
ei saa ikka tulla täna ja teisip. uuest aastast uue hooga.

pastilaa
19.12.10, 13:29
Endiselt out ja tundub, et pikemaks (Achilleuse kõõluse venitus ilmselt). Järgmine nädal katsun spordiarsti juures käia ja vaatab mis saama hakkab.

P.S. Endiselt keegi autoga minejatest - minu käest enne läbi tulles saab vestid, pallid, kindad.

fyte
19.12.10, 14:29
:/
On siis tulijaid üldse piisavalt, et saaks normi mängu teha? Soouni ütles ka, et pole Tallinnas. Kui mängijaid on kokku 4 vm , siis ei näe mõtet eriti asjal.

-andres-
19.12.10, 18:49
Tulime Kardpleieriga 19.00'ks kohale, paraku oli saal pime ja kedagi teist ringi liikumas polnud lähima 15 minuti jooksul. Miski kohaliku dressides kuti käest saime vastuseks käemärkides suure X'i, et miskit täna toimuma ei hakka.

kardpleier
19.12.10, 20:47
100% uncool

muruntau
20.12.10, 03:21
Minu siirad vabandused teie ees, andres ja kardpleier. Vigastused ja jõuluperiood on meie punti eriti räsinud.

Kuna meil lepingus on kirjas, et trenni saab ära jätta ainult 10 päeva ette teatades, siis teisipäevane trenn toimub. Vältimaks eilse juhtumi kordumist palun kõikidel, kes teisipäeval tulevad enda tulekust siin märku anda, nagu Tartu jalkateemas. Ja kui võimalik tulla, siis paluks ikkagi kohale tulla. Ei tahaks aastat nii negatiivse juhtumiga lõpetada. Ise palun enda trenniliikmetest sõpradel ka trenni tulla kel võimalik.

veeretas
20.12.10, 10:54
See jutt veits mööda, ise olin seal alates ca 18:40(saali läksin 18:50) panin saalis tuled põlema ja lõin veits peale. Paar minti ennem seitset jõudsid, kui ma ei eksi siis üks muruntau ja üks pastila sõber. Kui kell sai 19:10 siis otsustasime et lähme minema, sest kolmekesi oleks saanud vaid koera mängida. Aga kui on võimalik tulla ja siis selle pärast tulemata jätta, keegi teine ei tule on jama.(üsna mitu regulari on kes seda foorumit ei külasta) Nagu ma aru sain oli fyte tulemas kolmekesi aga siis otsustas ümber, kuid kui oleks tulnud saanuks 4vs4 täiesti korralikult lasta.

veeretas
20.12.10, 10:57
Tulijad:
1. veeretas

fyte
20.12.10, 20:23
Nagu ma aru sain oli fyte tulemas kolmekesi aga siis otsustas ümber, kuid kui oleks tulnud saanuks 4vs4 täiesti korralikult lasta.
Kirjutasin üle 4h enne trenni algust, et kas keegi tulemas ka ikka on, aga ei mingit vastukaja. Too sõber elab kusagil Tiskre kandis, nii et suht lamp oleks niimoodi kohale kutsuda, kui suure tõenäosusega pole inimesed koos.


:/
On siis tulijaid üldse piisavalt, et saaks normi mängu teha? Soouni ütles ka, et pole Tallinnas. Kui mängijaid on kokku 4 vm , siis ei näe mõtet eriti asjal.

muruntau
21.12.10, 00:02
Tulijad:
1. veeretas
2. Styven
3. muruntau?

Kahjuks on jah nii, et ligi pooled trenniliikmetest ei kasuta seda foorumit ja kasutajate poolelt ka kahjuks väga palju tagasisidet siia teemasse ei tule. Tahaks teile kutid ikka meelde tuletada siin teemas ka veidi aktiivsust üles näidata.
Teisest küljest nõustun veeretas'ega, et selline niikuinii tuleb vähe, ma parem ei tule suhtumine on ennast täitev ennustus. Kui arvata et niikuinii on mõttetu ja sellele vastavalt tegutseda, siis täpselt nii juhtubki. Sellise mõtlemisega on raske midagi saavutada.

Kindlasti ei taha ma siin süüdlasi otsida, eks me kõik natuke süüdi oleme, et selline asi juhtuda sai. Õpime sellest, et edaspidi niimoodi ei juhtuks. Järgmisel aastal on meil mõned foorumiliikmed juures ja samuti mõned foorumivälised inimesed, järgmisel aastal on selline sündmus välistatud. Püüame selle aasta ka ikka korralikult ära lõpetada, tulge trenni kel vähegi võimalik. Ma ise olen peaaegu valmis end täiesti vigasena trenni vedama, et seekord ära ei jääks. Ehk tulengi homme!

veeretas
21.12.10, 10:46
Tulijad:
1. veeretas
2. Styven
3. muruntau?
4.The_meer

CTXrix
21.12.10, 11:29
Tulijad:
1. veeretas
2. Styven
3. muruntau?
4.The_meer
5. CTXrix

Kuidas seal selle pesemisega oli muidu? On üldse võimalus selleks olemas?

soouni
21.12.10, 11:52
On olemas pesemisvõimalus.

muruntau
21.12.10, 16:58
Tulijad:
1. veeretas
2. Styven
3. muruntau?
4.The_meer
5. CTXrix
6. raul

muruntau
21.12.10, 22:39
Saigi positiivse noodiga ikkagi aasta lõpetatud. Kuuekesi olime ja sai mängida küll. Ise suutsin ka vigasena nii kümmekond väravat ära kobistada, kuigi rabeleda ei jõudnud/riskinud eriti. 3-3 tuleb neid obv palju kah.

Kellel võlgnevusi on, plekkige ära. Ma ei taha tigranot tüüdata arve vaatamisega eriti ja seetõttu isiklikke meenutusi tegema ei hakka, jälgige ise.

Meie trenni Facebooki lehel on juba 14 liiget, kellest pooled küll on Aasiast. Oleks äge, kui eestlaste arv ja osakaal seal tõuseks. Otsige FC Pokkeriprod.

Sponsorluse avalduse asi pole eriti edasi liikunud, kuna Käsper ütles täna, et Starsi inimesed olid kusagil lumevangis olnud ja ta ei olnud saanud nendega rääkida. Loodetavasti saame varsti positiivse lahenduse.

Järgmine trenn toimub teisipäeval 04.01.2011. kell 20.45., häid pühi ja ärge siis väga pikka tsüklisse sattuge!

Edit: üks asi siiski ununes, korjasin Joelilt liitumistasu ja praeguse seisuga on minu käes on 550 EEK liitumistasusid ja 100 EEK 1x pilet CTXrixilt (mul ei olnud tagasi anda). CTXrix, maksa siis järgmine kord 70 EEK.

Edit2: Joel, trenni arve leiad selle teema esimese posti keskelt, tumedas trükis.

pastilaa
22.12.10, 17:37
Nii, viimane võlgnevus ka enne aasta lõppu peaks aetud olema - see mu kursavend, kes korra hispaanlasega käis. Kuna lähiajal temagakokku ei saa, andsin talle erandkorras MTÜ arve ja lubas sinna ära tasuda.

muruntau
22.12.10, 17:56
Kena. Uurisin veidi jalkaliidu pabereid ja selgus, et nii Väikestel Karikavõstlustel (II ja madalamad liigad) kui ka Karikavõistlustel enam osavõtumaksu ei ole, piisab sellest, kui osa võtta meistrivõistlustest. Nii aastat 5-6 tagasi oli neil ka 1-2 min palka osavõtumaks. Seega võiks minu poolest neil ka osaleda. Tõenäoliselt me küll kaugele ei jõua, küll aga võib mõne huvitava tugevama satsiga kokku saada, varem on nii V-IV liiga klubid meistriliiga tippudegagi mänginud. Oleks päris fun kui nii joppaks ja saaks 1-2 korralikku mängu.

muruntau
29.12.10, 14:21
Panin ka Soccerneti foorumisse kuulutuse, et otsime väravavahti. Esialgu üritame teistele postitsioonidele täiendust leida foorumisiseselt ja enda sõprade seast, aga võimalik, et pärast otsib sealt mõnda mängijat ka teistele positsioonidele.

Uuest aastast uued trennimaksed:
Terve kuu: €25 (ehk 391,1 EEK) vs senine 400 EEK
Pool kuud: €15 (ehk 234,7 EEK) vs 250 EEK
1x pilet: €5 (ehk 78,2 EEK) vs 85 EEK

Ümardasin allapoole, kuna obv nii saab ilusamad numbrid ja kuna mõned mängijad on lubanud veel liituda. Uuest aastast ei taha enam EEK'e vastu võtta trennis. Kel see kuu veel maksmata, siis makske ära, nõme on järgmisesse aastasse võlgnevusi kaasa võtta!

Head lõppu!

muruntau
29.12.10, 16:46
Meie feissbooki lehe kaudu tunti juba huvi trenniga liitumise võimaluse suhtes (arvatavasti soccernet.ee foorumi kaudu), panen enda vastuse ka siia.

"Soccerneti foorumi kaudu saavad kolm esimest soovijat trenniga liituda (seda siis lisaks väravavahile/tidele). Siiski on meil miinimumnõudmised mängija oskuste osas: peaks oskama vähemalt IV liiga keskmisel tasemel mängida, meil algajaid juurde vaja ei ole. Potentsiaalsed soovijad peaksid kirjutama kas siia või pokkeriprod foorumisse enda varasemad võistkonnadi ja positsiooni, siis otsustame, kas meil on seda konkreetset mängijat vaja.

Me oleme uute mängijate suhtes mõneti valiv seetõttu, et me oleme eelkõige pokkerikommuuni võistkond. Seega peaks meie mängijatest olema võimalikult paljud pokkeriga (eriti elukutselisel tasemel pokkeriga) seotud. Minu visioon ja plaan on teha sellest võistkonnast pokkeriringkondi ühendav sotsiaalne sündmus, midagi IV liiga Nõmme Kalju taolist, kui soovite. Teha ühisüritusi koos kogu foorumiga, tuua pokkerimängiajaid staadionile (eesmärk on hooaja keskmiseks saada üle 50 pealtvaataja), ühised väljaskäigud kord kuus, tuntud pokkerimängijaid kutsuda mängudele, erinevaid mänge ja värke, reportaažid ja uudised igast mängust ja veel muudki. Niisiis on meil liiga jaoks meeskonna komplekteerimisel neli küllaltki võrdset argumenti:

1) mänguoskus,
2) seos pokkeriga - kõvad mängijad või muidu tuntud inimesed pokkeriringkondades on eelistatud
3) trennis osalemine, et teaks teisi mängijaid ja oleks meeskonnamängija, oleks vormis
4) võimalus suvel liigamängudes osaleda, et garanteerida mängijate olemasolu ka suvel

Seega vabandan ette ära, aga igat soovijat enam trenni võtta ei saa."

Edit: Pidasin silmas seda, et mitte-pokkerimängijatest algajaid meil vaja ei ole. Kõik foorumi ja pokkeriga seotud inimesed on ikka oodatud!

nikitheone
29.12.10, 19:22
jaanuari alguses tulen trenni ja maksan kuumaksu ära, kui jõuan homme koju. näeme neljandal

ErikT
29.12.10, 22:37
Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.

$$$
30.12.10, 00:00
Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.

muidugi on, aga ennast aga kohale ;) .

muruntau
30.12.10, 00:53
$$$ räägib õigust, ootame ikka uusi. Eriti hea, kui tuleks regulaarseid käijaid

ErikT
30.12.10, 00:59
No ma soovikski regulaarselt käima hakata, kuna praegu kord nädalas saalijalkat on siiski minujaoks vähe ja sooviks nädalas natuke rohkem jalkat mängida.