PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

muruntau
30.12.10, 01:03
Õige suhtumine! Tule aga!

Edit: Jah, trenn toimub Wismari sisehallis. Esimeses postis kogu inff. sry, et eelmises postis vastan, aga mulle hakkab kuidagi vastu paari-kolme sõnalisi vastuseid kirjutada. Tundub raiskamisena.

ErikT
30.12.10, 01:08
4 jaanuaril siis olen kohal.
Trenn toimub ikka wismaris jah?

muruntau
30.12.10, 13:34
Soccerneti foorumis tõstatati üles küsimus meie võimaluste kohta saada kohta IV liiga põhja tsoonis. Seal öeldi, et eelnevatel aastatel on ka uued tiimid suunatud ida või lääne tsooni, sest populaarsem põhja tsoon on lihtsalt täis. Põhimõtteliselt on nüüd vägagi reaalne variant, et me põhjas ikkagi mängida ei saa. Helistasin just jalkaliitu, aga neil ei olnud võistluste osakonna esindajaid ega kedagi muud asjalikumat enam kohapeal, ei saanud sealtki selgust. Esmaspäeval helistan uuesti.

Minu seisukoht on, et üritan ikka kõigest jõust meid punnida põhjatsooni, aga kui ei õnnestu, olen täiesti nõus ka mängima ida või läänt. See läheks küll mõneti kulukamaks ja orienteeruvalt kolmandikul nädalavahetustel ka aeganõudvamaks, aga me tuleme sellega toime! Annab küll mitu nädalat ette ära planeerida, kes-millal ei saa tulla ja siis spetsiaalselt teistele rõhutada, et nad see kindel mäng ikka tuleks. Kui vaja, enne hooaja algust paar mängijat juurde. Puhtalt kättevõtmise küsimus. Mis te ütlete? Teeme ära? Samas, loodan kuidagi ikka põhja saada.

Soccerneti foorumi arutlus: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=586&page=29

ErikT, Wismari sisehallis jah.

Edit: samas usun, et sponsorilt/telt saaks hooaja jooksul lisa ja seega väljaminekud meil ei kasva oluliselt

nikitheone
30.12.10, 14:48
tahaks veel üle küsida muru, et palju läheks see liiga mängijale maksame? ja palju erinevad liigad? kui sul on ligikaudu numbrid olemas, siis oleks hää.

muruntau
30.12.10, 15:34
Plaani järgi põhja piirkond kulusid ei muudaks, kui sponsorilt kogu summa saame, kulud jäävad nagu esimeses postis eile paranduse sisse viisin.

Lääne piirkond oleks kõige kulukam, sest seal oleks peale meie praeguse seisuga Tallinna võistkondi veel ehk 1-2, kaugemad võistkonnad: 1 hiiumaalt ja 2 saaremaalt, ülejäänud jäävad Tallinnast 0,5-1h autosõidu kaugusele. Normaalselt tehes saaks keskmiselt kuus €10-15 praegusest rohkem makstes hakkama, kui inimesed saab oma (st võistkonnaliikmete) autode peale mahutada.

Idas oleks praeguse seisuga Tallinnast eemale ~1h ja rohkem sõite kaks: Ambla (Järvamaa põhjaosas) ja Tapa, ülejäänud jääks max 0,5h autosõit Tallinnast või isegi Tallinnasse. Siin saaks keskmiselt €5 kanti jääva lisakuluga hakkama. Miinus ida piirkonna puhul on see, et siia on pääs samuti raskendatud, kuna siin oli samuti 12 võistkonda.

Seega kahjuks on lääne piirkond kõige reaalsem koos ohtrate väljasõitudega, aga ma tegutsen selle nimel, et saaks eelkõige Põhja või Itta. Samuti, kui peaksime Läände sattuma, siis selle nimel, et sponsoritelt sõidukulude toetust saada, et meie kulud ei muutuks.

Edit: ma ei arvestanud nendes arvutustes tõusva mängijate arvuga. Järgmine aasta mängijate arv kasvab, mis viib hinna inimese kohta alla. Seega võib arvestada €5 madalamate hindadega, kui siinsamas postis kirjas. Seda siis alates veebruarist või märtsist.

kivisaba
30.12.10, 22:09
järgmisest aastast hakkan ka käima kuigi arvatavasti olen vääääga roostes ja koba

muruntau
31.12.10, 12:51
Pole hullu midagi, trennis saabki roostest lahti! Kui ise tulin oli peale igat liigutust kops koos ja iga puutega lendas pall orbiidile, nüüd kappan nagu noor hirv (kui poleks vigastatud) ja söödudki tulevad (mingil määral) välja!

Mõtlesin just välja, kuidas lääne piirkonda sattumise kaotus võiduks pöörata. Küsib sponsorilt plekki Saare- ja Hiiumaa reiside jaoks, mille eest rendib suure bussi ja tasub mängijate ja bussi praamipiletid. Ja, kõik soovijad on kutsutud kaasa tulema meiega mängule. Saab bussis veidi õlle võtta (pealtvaatajad muidugi! ;D), nalja teha ja üldse foorumikaaslastega kokku. Iga tripp oleks nagu väikesed pokkeriprode suvepäevad. Neid trippe tuleb hooaja peale kokku tõenäoliselt kolm, nii et liiga tihedaks see kindlasti ei muutu ja väga koormav ka ei oleks sponsorile.

Head lõppu!

Max
31.12.10, 14:37
Hi,
Oleksin ka huvitatud mängimisest ja kui keelatud pole, siis tuleksin uuel aastal ja prooviks ära mis tasemel mängitakse. Jalgpalliga olen tegelenud ja viimased aastat hobikorras. Pokkeriga ka seotud, hobiks ikka saab mängitud vahel rohkem vahel vähem.

raunsz
31.12.10, 14:57
Muruntau, respekt et vaeva näed! :P

Põhja suht raske saada, aga oleks hea. :P Vaja oleks ikkagi 15+ regulari, et meeskond kokku ajada.

veeretas
31.12.10, 17:53
Siuke isu on juba jalkat taguda, aga võib juhtuda, et 4.01 ei jõua trenni, siis trios EMV satikas. Aga meeskonna poole pealt tundub kõik suht positiivne. Siia on vist postitanud juba 3 uut potensiaalset regulari ja meeskonna liiget. Pluss mul üks sõber, suht pikalt Tartu Tammeka trennis käinud, lubas ka mõelda, et äkki ühineb ning ta teaks ka erinevaid harjutusi jne. Kui juba liigat taguda siis võiks trenn veits organiseeritum olla (nt. 1/3-1/2 ajast erinevad harjutused vms).

Aga eks trennis näeb ja head vana aasta lõppu!

F0raL1ke
01.01.11, 20:38
Tere muru!

Oleks sulle trenni pakkuda üks rootsi poiss, kes elab ja töötab tallinnas. Lisaks jalgpallile on ta varem harrastanud ka jäähokit(noshit, sherlock) ning ka aktiivselt jõusaalis käinud. Vormis poiss, 24-aastane, enda sõnul ideaalne kaitsev poolik:D Rääkisin temaga ning ta mainis, et sooviks jalgpalli tihedamini mängida. Niisiis ma mõtlesingi, et äkki sobiks ta teile? Äkki viskaksid pmi vms mulle oma numbri või emaili, edastaks need talle ning edasi saaksite juba ise rääkida.

Tänud!

ErikT
02.01.11, 17:50
Olen kasutajaga veeretas ühte meelt,et me võiks osa trenniajast harjutusi ka teha jne.
Et päris nii ei ole et saame kokku,kaks meeskonda teeme ja teeme mängu ainult terve see aeg.
Ja muru, üks kellega kes ka meiega esmaspäeviti mängib jalkat,töötab nike esindus poes ja sealt saaks vast odavalt jalgpalle,veste(kui on) , vv kindad jms. mida vaja oleks. Nii et kui soovi on siis võin asja uurida,peaks päris hea soodustuse saama.
Tema kaudu ostsime meie esmaspäevasteks kohtumisteks ka 2 palli ja läks vist midagi 300 kokku maksma ausaltöeldes ei mäleta ka täpselt.
Edit: A no eks neid asju saab muidugi trennis ka arutada,elav arutelu on parem ka vähe.

fyte
03.01.11, 09:03
Minu arust täiesti piisab tavalistest soojendusharjutustest (pealelöögid, palli hoidmine).

muruntau
03.01.11, 16:31
Rääkisin just Jalkaliidu esindajaga. Sealt öeldi, et mis piirkonda satume selgub alles siis kui registreerimine läbi ja kõik võistkonnad selged. Seega millalgi veebruaris. Küll aga avaldati lootust, et põhja/idasse saamine ikkagi on võimalik. Eks näis.

Harjutuste teemal, nõustun, et liiga lähenedes võiks veidi rohkem harjutusi teha. Samas ma ise oleksin nende läbiviija-ettenäitajana küllaltki kehv variant, oleks tore, kui keegi võtaks selle rolli endale. Keegi kes rohkem kohal käib, nt veeretas, äkki võtaksid endale selle rolli? Keegi teine võiks ka end välja pakkuda, varutreeneriks vms või muidu põhitreeneriks, kui veeretas ei peaks tahtma. Nagu varem sai välja käidud, alustaks ühise soojenduse-venitusega, mille jooksul saab kõik uudised ära rääkida, teeks paarkümmend minutit harjutusi ja siis mängu. Liiga lähenedes tõuseks harjutuste osa kusagile 1/3-1/2 lähedale. Tean, et paljudele vähem käijatele see niiväga peale ei lähe, aga liiga tulemuse peale mõeldes peame me ikka harjutusi tegema.

ErikT, meil on küll enamus varustusest juba ostetud (kolm palli, 2 paari kindaid, 7 vesti, pallipump), aga liiga lähenedes on meil paar asja veel vaja tõepoolest. Kui sul hind õigesti meeles on, on tegu väga hea pakkumisega! 2 nike palli kokku 300 eegu eest tundub isegi ulmeliselt vähe.

Vastasin PM'idele, huvilisi on viimastel päevadel olnud kusagile viie kanti. Kõik on ka trenni kutsutud.

Homme näeb!

ErikT
03.01.11, 16:38
Ma uurin täna üle palju pallid maksid.Igastahes väga super soodustuse sai.
Minul on lootus et itta me ei saa,ükskõik kuhu aga mitte itta :)
Homme platsil näeme.

veeretas
03.01.11, 18:47
Ma näeks harjutusi ette näitamas rohkem ikka neid kellele on neid jalka trennis õpetatud ja oskavad neid nii teha kui ka ette näidata(nt. pastilaa, raunz, fyte) Aga kui kindlad harjutused on välja kujunenud siis neid käima lükata vms ikka võin. Kõigepealt aga võiks iga trenn stabiilselt 10+ inimest kohal olla, mis iseenesest ei tohiks lisandunud uute mängijatega probleem olla.

nikitheone
03.01.11, 18:49
kes homme tulevad üldse?

1.nikitheone

muruntau
03.01.11, 19:13
1.nikitheone
2. muruntau

Edit: õige point veeretas. Äkki raunsz või pastilaa, viitsite ise selle ülesande enale võtta?

pastilaa
03.01.11, 19:25
1.nikitheone
2. muruntau

Edit: õige point veeretas. Äkki raunsz või pastilaa, viitsite ise selle ülesande enale võtta?

Hei mehed. Neljapäeval olen spordiarsti juures vastuvõtul achilleuse jamaga. Siis eselgub edasine, aga karta on, et vähemalt kuu aega ma kindlasti mängida ei saa. Esialgse järgi pakuti kuni 3 kuud lausa :(. Eks annan täpsemalt teada, kui selgub. Hetkel võib mind jaanuari listist maha tõmmata igatahes.

ErikT
03.01.11, 21:02
1.nikitheone
2. muruntau
3.ErikT

veeretas
03.01.11, 21:07
kuna homsele trio põhi satikale ei flippanud, siis homme kohal. Pastilaa võiks ka oma sõbrad üle helistada, et nad homme kindlalt kohal oleks.
1.nikitheone
2. muruntau
3.ErikT
4. veeretas

fyte
04.01.11, 04:02
1. nikitheone
2. muruntau
3. ErikT
4. veeretas
5. fyte

kardpleier
04.01.11, 04:37
1. nikitheone
2. muruntau
3. ErikT
4. veeretas
5. fyte
6. kardpleier

vsiu100
04.01.11, 08:48
1. nikitheone
2. muruntau
3. ErikT
4. veeretas
5. fyte
6. kardpleier
7. vsiu100

CTXrix
04.01.11, 09:08
1. nikitheone
2. muruntau
3. ErikT
4. veeretas
5. fyte
6. kardpleier
7. vsiu100
8. CTXrix

muruntau
04.01.11, 11:51
Hei mehed. Neljapäeval olen spordiarsti juures vastuvõtul achilleuse jamaga. Siis eselgub edasine, aga karta on, et vähemalt kuu aega ma kindlasti mängida ei saa. Esialgse järgi pakuti kuni 3 kuud lausa :(. Eks annan täpsemalt teada, kui selgub. Hetkel võib mind jaanuari listist maha tõmmata igatahes.

Pastilaa, me kõik loodame parimat!

Soeses sellega tuli mul meelde, et pallid on veel sinu käes. Kas tuleks mingisugune selline variant kõne alla, et saaks orienteeruvalt 19.30. lennujaama või Ülemiste keskuse kandis kokku, sa annaks mulle pallid-kindad üle? Ma ise olen jalamees, ja seega kaugemale ei tea kas jõuan. Ma ei tea bussegi, mis sinna läheks, tramme tean, aga need kaugele ei lähe. Kui saaksid mingil määral vastu sõita oleks äge! Ma ei tea, kas satun vahepeal internetti. Kui sul on võimalik kokku saada, siis helista mulle 58 172 118.

Head paranemist!

-andres-
04.01.11, 12:30
Satun ise Ülemiste kanti miski aja jooksul, kui tahate ja teile sobib, siis Pastilaa võib minuga ühendust võtta ja võin kokku saada. Õhtul võib sel juhul Kardpleier asjad ise kaasa võtta.

Max
04.01.11, 12:48
1. nikitheone
2. muruntau
3. ErikT
4. veeretas
5. fyte
6. kardpleier
7. vsiu100
8. CTXrix
9. Max
10. Taavi (andis facebookis endast märku)

raunsz
04.01.11, 14:15
Rasked päevad ja homme hommikul eksam ja reedel ka eksam. Olen kindlasti pühapäeval platsis. :P

Mõningaid venitusi jutte võin seletada ette näidata küll. Palliga harjutusi väga ei tea.

muruntau
04.01.11, 22:45
Täiesti hull. Jõudsin ~5 min enne algust riietusruumi, kõik võõraid nägusid täis. Esimese üllatuse peale ei osanud midagi kosta, ütlesin tere vastu ja läksin välja. Väljas tuli alles meelde, et pidi uusi nägusid omajagu olema. Läksin sisse, küsisin, mis päev on, kaua nende trenn teisipäeviti toimunud on. Kuuldes, et neil trenn esimest korda, jagasin enda muret, et orgunnisin ise varem trenni teisipäeviti samal ajal, et nagu mis värk? Siis alles teiste vihje peale hakkasin aru saama, et olen õiges kohas. :P Saab veel pikemaid juhtmeid olla? :D

Igatahes, uus rekord, 15 mängijat. Mäng palju kiirem ja veidi tehnilisem kui varem. Kops jooksis ikka päris mitu korda kinni. Ütleme nii, et hakkab looma. Jääge käima kutid, ja me lähme liigasse edasipääsu järgi!

Rahadest. Täna korjasin trennis kokku €70, millest
Kaspar a.k.a Kardpleierilt €25+10 (liitumistasu), (€5 veel sees eelmise kuu 1 korra eest),
CTXrix'ilt €5
Gerdilt €15
Tarmolt €15

Kes veel plekkinud ei ole, võiksite seda teha. Hakkame/jätkame kuu esimesel poolel maksmist! Ise maksan ka selle nädala jooksul.
Ülejäänud lubasid käima ja maksma hakata.

Ja last but definetly not least, Veeretas, loodame, et hullu ei juhtunud. Saa terveks!

ErikT
04.01.11, 23:20
Liitumistasu toon sulas?
Proovin lähipäevil raha ära kanda.
Sai mõnusalt joostud.

raunsz
05.01.11, 10:07
oooo 15. Saaks kõik stabiilselt käima, oleks väga bueno. + paar mängijat ju veel sit oudis.

veeretas
05.01.11, 11:35
suht norm oli jah. Kolm võistkonda ja siis vahetusetega 14min mängu ja 7 min puhkust. Sai normaalselt joosta, aga jah lõpp läks veits viltu. Täna hommikul käisin ka traumapunktis. Õnneks luumurdu pole aga ca 4-5 nädalat pean tugevdustega sidet kandma ja samal ajal raskemat sporti teha ei tohi:mad: Seega vähemalt jaanuaris mind enam ei näe.

ilves
05.01.11, 12:28
Tegin ka endale kasutaja siia ära.
Eile oli jah päris tore. Paar tähelepanekut muidu.
Mängiti nii et äärtes pall välja ei lähe. Saalis on see enamvähem ok, hoiab tempo üleval. Aga miinusteks on see, et seal pannakse palju keha ja vigastused on kerged tulema + päris väljakul seda seina luksust ei ole.
Samuti on vahepeal sellised päris ohtlikud ja võituslikud olukorrad, mis minu arust trennis võiks olla veidi tagasihoidlikumad, liigamängus kindlasti, aga trennis vigastada saada on üsna nadi. Ise ma väga ei hakkanud kuhugi olukorda sisse jooksma, kui asi tundus 50:50 või kehvem olema.
Natuke mõtlemisainet :)

muruntau
05.01.11, 16:04
Jep, eelmisel aastal käijad, hakake ka end trenni vedama! Teised, kes lubasid uuest aastast käima hakata, ärge enda uusaasta lubadust jalka suhtes nii vara ka ära unustage! ;)

Ilves, nõustun, et trennis pole väga mõtet hullu panna. Ega ma ei oskagi soovitada, kuidas seda ära hoida, lihtsalt jah, igast võimatust kohast pole mõtet üritada palli ära tuua ja ega trennis mänguseis nii tähtis ka pole, võib mõned ohtlikud õhuvõitlused ära jätta tõepoolest.

See point on ka mõistlik, et võiks mõnikord proovida ka küljeautidega mängida. Teeme nüüdsest niimoodi, et edaspidi on pühapäeviti küljeaudid ja teisipäeviti neid ei ole!

ErikT, sul vist oli see sõber, kelle kaudu võis palle soodsamalt saada? Viitsid uuri tema käest pakkumist, võiks paar palli juures olla küll. Esimene trenn see aasta jätsin harjutused ära, kuna palle oli meeste kohta nats vähe, aga edaspidi tahaks teha küll harjutusi. 2 palli oleks eesmärk, kui saaks odavamalt kui €45 (sest täpselt nii palju meil praegu üleliigset liitumistasu minu käes on ja selle raha eest saaks kaupsist 2 päris head Puma palli) eest kaks Nike palli, oleks tehing ootamas!

Saatsin ühtlasi meeldetuletuse + uut infi Käsperile sponsorluse asjus. Seadsin tähtajaks nädala, ehk 12. jaanuari, mil tahaks kindlat vastust, muidu pöördume mõne teise toa poole. Enam pole lõpmatuseni ka aega.

Btw, kel Facebooki konto ja viitsib sellega jamada :D, siis meil on oma facebooki leht täiesti olemas: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod Hetkel seal like nimekirjas 35 inimest. Kui saame 50 inimest kokku, siis saame soccernet.ee foorumi madalamate liigade facebookiga klubide listi. Nii et kes viitsib, pange I like vms.

kivisaba
05.01.11, 16:37
Ei ole ära unustanud aga eile klappinud kuidagi unegraafikuga olin trenni ajaks mingi 19 tundi üleval olnud siis foldisin tuleku kuigi täiega tahtsin tulla

muruntau
07.01.11, 11:21
Me nii ei tee:
http://www.tntmagazine.com/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Components.SiteFiles/TNT+TODAY+BLOG.1418/Rugby_2D00_star_2D00_dog.jpg

Me teeme ainult nii:
http://img340.imageshack.us/img340/6661/mehed.png

Vahest lisandub ka:
http://img262.imageshack.us/img262/8420/seep.png

Liitu Sinagi meie sportliku, sõbraliku ja funi seltskonnaga @ http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

pastilaa
07.01.11, 11:38
Nii - spordiarstil käidud. Spets taastusharjutused + ravi. 3 nädala pärast kergelt jooksutrenni ja kui lubab, tulen proovin ilmselt esialgu valdavalt väravas olles u 4-5 nädala pärast. Kui ära ei ravi, pidi järgmine samm olema süstid ja sealt juba op.

Gl ja hoidke tervist + tehke korralikult venitusi nii enne kui peale trenni :)!

muruntau
07.01.11, 12:26
Pastilaa, ära kindlasti kiirusta tagasitulekuga, pole mõtet. Jäta jooksutrenn pigem pikemaks kui lühemaks. Aga palle ja värke tahaks kuidagi su käest kätte saada. Kui kellelgi teisel pole võimalik vahepeal sinu poolt autoga läbi tulla, siis teeksin ise uue kastse pühapäeval enne trenni nii umbes kella kuue paiku. Tuleksin kuhugi Ülemiste keskuse kanti nt. Anna teada, kas sobib, PM.

Teine point on see, et üritan ebaausate võtetega (loe: reklaamikampaaniaga) meie fb lehele tuntust saada. Kutid, võiksite arvamust avaldada, et kuidas see kõrvaltvaatajale tundub. Kasvõi ühe sõnaga (p.sk, si.t jms on ka oodatud :D)

Edit: reklaami all mõeldud ikka siis seda posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5330-***Jalgpall-Tallinnas***-j%C3%A4rgmine-trenn-p%C3%BChap%C3%A4eval-19.00?p=298686&viewfull=1#post298686

nikitheone
07.01.11, 12:35
see viimane oli lihtsalt rõve

muruntau
07.01.11, 12:43
Ei noh, seda kokku pannes mõtlesin küll rohkem selle peale, et seebiga pesemist toimub küllaltki harva. Enamasti geelid-šampoonid-asjad. Eks igaüks muidugi vaatab oma rikutuse tasemelt ;) Dunno, mulle selline provokatiivsem kraam meeldib.

taipupole
07.01.11, 13:00
"Võistkonna liikmed on elukutseliste pokkerimängijate foorumi www.pokkeriprod.com liikmed ja nende sõbrad."

Elukutseliste? Kui palju teie meeskonnast neid on?

Asju tuleb ikka mõistlikult öelda: "Võistkonna liikmed on rulli- ja slotisõltlaste foorumi www.pokkeriprod.com liikmed ja nende sõbrad."

Või siis "pokkerihuvilisi koondava lehe Pokkeriprod.com liikmed ja nende sõbrad."

muruntau
07.01.11, 13:20
Kui pidada elukutseliseks neid, kelle ainus, või põhisissetulek on pokkerist + neid, kes põhitöö kõrvalt lükkavad kohaliku keskmise palga või rohkem kokku, siis on meie võistkonnas neid hetkel 10 ringis. Kui siia lisada ka tüübid, kes on varem teeninud või teenivad sellega endale praegu lisaraha, võib see arv isegi 15 kandis olla. Neid lisamata on ka kümme inimest minu meelest piisav, et end elukutselise pokkerimänguga seostada. + natuke võib ju asja üles bluffida kah.

Muidugi võib end ka rulli ja slotiga seostada, aga sellega on meil, ma usun, oluliselt vähem ühist kui isegi elukutselise pokkeriga. See kirjeldus: pokkerihuvilisi koondava lehe liikmed tundub kuidagi OO lehekülje foorumi (oma staarkommenteerijatega ;)) kirjeldusena

taipupole
07.01.11, 13:31
Ma olen üldiselt arvanud, et sõnadel ja seeläbi lausetel on konkreetne tähendus.

See siin ei ole elukutseliste mängijate foorum või olen ma lihtsalt väga vales kohas. Samas see võib olla elukutseliste mängijate loodud foorum, kuid see on juba hoopis midagi muud.

muruntau
07.01.11, 13:55
Ma saan su poindist aru, olin end nii meie fb lehel kui ka siin valesti väljendanud. Pidasin silmas midagi ligikaudu sellist: võitvale ja seeläbi elukustelisel tasemel pokkerimängule pühendunud foorum. Väike vahe on ikkagi sees lihtsalt pokkerihuviliste foorumiga, kus oleks algajate biidid, Phil H parimaks pidamine ja muu selline ka au sees. Härra soovil on võistkonna liikmete tutvustus muudetud. Nüüd on uus tekst: Võistkonna liikmed on elukutselised pokkerimängijad, foorumi www.pokkeriprod.com liikmed ja nende sõbrad. Kas sobib?

Ühtlasi anti teada ka, et ei saadud reklaami poindile eriti pihta. Kes siis esimese pildi kohta ei tea, siis see on sellest rugbymehest, Joel Monaghanist, sel ajal kui ta koeral laseb seksakti enda peal sooritada. Üldine point pidavat ka segaseks jääma. Ega pointi eriti ei olegi, lihtsalt, sitta kah, pulli saab, fun on!

taipupole
07.01.11, 14:51
Kuigi foorumi juhid üritavad seda vist taktika ja võitmise poole nügida, mis on tore, siis tegelikult on siin kindlasti neid, kelle eesmärgiks pole võitmine ja kelle lemmikmängija (loe: parim) on PhilH või TonyG või Isildur vms. Ja see ongi tore, sest see on seltskond.

Kaldkirjas tekst on arusaadav ja mõistetav, kuigi ma ise paneks loetelus foorumi liikmed esimeseks ja jätaks sõna "nende" üldse ära.

muruntau
07.01.11, 17:17
Tänud konstruktiivse kriitika eest, Taipupole! Nii on palju parem tõesti. Kasutusel!

Kui keegi veel näeb viga laita, või tahab ise midagi meie lehele lisada, midagi lahedat või midagi naljakat, midagi jalkaga seonduvat, siis laske aga palun käia! Wall'ile ja discussions'i alla kirjutamine on avatud kõigile like nimekirjas olevatele. Olekski palju ägedam, kui Teie ka midagi vahest paneks sinna. Obv mitte nii palju kui siia foorumisse, aga seda polegi tõenäoliselt karta :)

muruntau
07.01.11, 17:30
Ja kui kellelgi on veel üldiseid ideid, kuidas fb lehte atraktiivsemaks teha, midagi staadionivälist teha, treeningprotsessi parandada või veel midagi neljandat paremini teha, siis andke aga teada! Tegin sama teema ka fb'sse discussionsi alla.

Ise pakuks välja: mingisugust pildi- või videomaterjali võiks olla fb lehe jaoks. See tähendab meist endist, trennist, mingisugusest üritusest. Nt keegi võtaks digifotoka kaasa, klõpsiks paar korda trenni ajal.

Eelmise aasta plaan, üks välitrenn lumel ära teha. Kõigile see idee peale väga ei läheks, aga oleks sitaks lahe lumes sumbata mõnda aega, otsida palli pmst lume alt. Eriti kaua seal vastu ei peaks, sest see oleks palju intensiivsem trenn kui tavaline. Samas, lume peal saaks igasugust pulli teha, harjutada käärlööke ja hüppeid, mida muidu ei teeks näiteks. See oleks ka hea videopildi materjal.

Veidi kaugem asi. Kui liigasse juba registreeritud oleme ja võistkonna varustus käes (keegi võiks välja mõelda mis värvides teeme, sest minul ei ole mingit eelistust, foorumivärvides?), siis teha meeskonna ühispilt. Panna FB lehele üles, kõikide mängijate kohta veidi infot, soetus pokkeriga, mis tasemel mängib jne. See seoks meid siinse pokkerikommuuniga sitaks hästi ma usun, kui inimesed teavad, kes kus mängib, saaks enda mängu mängivale kutile kaasa elada jms.

Praegu viimane idee, mis realiseeruks ka nii paari kuu pärast: siseturniiril osalemine. Selleks oleks vaja samuti, et varustus käes oleks, ok, päris vajalik ei ole, aga vähemalt oleks palju lahedam nii. Ma pakkusin ise Soccerneti foorumis välja, et kui keegi ise ei korralda, võin ise mingi väiksema, nt 6-8 võistkonna oma ära korraldada.

Kui kellelgi on veel midagi pakkuda, siis ande aga teada!

muruntau
07.01.11, 18:19
Tegin täna Soccerneti foorumisse eraldi meie võistkonna teema kah (koos reklaamiga obv, saatanlik naer). Kohe on ka vastukaja olnud ja üks selleks hooajaks kolmandasse liigasse tõusnud võistkond, nimega JK visadus, Tallinnast, pakkus välja sellise diili, tsiteerin:

"OK! Pokkeripro poisid.

JK Visadus pakub välja heads-up: JK VISADUS vs FC POKKERIPROD

1. võistlus on pokker - NLHE FREEZEOUT 10€+1€ (rake ainult külalistelt) 10 mängijat (5 Visadus + 5 Pokkeripro pundist) Auhinnafond läheb 1. koha saanud klubile - koht ja korraldus Pokkeriprod poiste teha
2. võistlus on kahtlemata jalgpall - korraldus Visaduse kanda. Samuti 5 vs 5 ehk 50€ + 5€ külalistelt.

Võite pakkuda välja ka analoogse variandi kui huvi pakub

Facebookis võiks ka üritust reklaamida ja hea oleks kui isegi pealtvaatajaid oleks.

Mõelge sellele...tuleks huvitav üritus!"


Ma võtsin selle pikemalt mõtlemata vastu. Kolmanda liiga satsiga oleks jõukatsumine koos väikse pokkeriga päris kõva teema! Teeme ära obv! Natuke täpsustasin teemas ka kulusid, mis selles pakkumises tunduvad olevat veidi meie poole kaldu. FC Pokkeriprod teema Soccernetis ise siin:
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=9731

Edit: Pakun välja, et kaks kohta pokkerimängus on reserveeritud meie pikemaajalistele vigastatutele, kes oma igal korral kohalkäimisega tervena on eeskujuks kogu võistkonnale: pastilaale ja veeretasele. Nad mõlemad on tervetena ainsana käinud iga trenn kohal minu arvestuse järgi, millega on nad tõelised eeskujud kogu võistkonnale ja väärivad neid kohti igati! Ülejäänud kohad, tõenäoliselt siis kolm, oleks vabad. Kes tahab osaleda, andku aga teada!.

raunsz
07.01.11, 22:09
Ma pühapäeval trenni. :P Muide, me võiks teha millalgi ka meeskonnasisese pokkeriturniiri ka kuangi. Hakkan jälle aktiivsemalt käima. :P

fyte
08.01.11, 02:10
Tegin täna Soccerneti foorumisse eraldi meie võistkonna teema kah (koos reklaamiga obv, saatanlik naer). Kohe on ka vastukaja olnud ja üks selleks hooajaks kolmandasse liigasse tõusnud võistkond, nimega JK visadus, Tallinnast, pakkus välja sellise diili, tsiteerin:

"OK! Pokkeripro poisid.

JK Visadus pakub välja heads-up: JK VISADUS vs FC POKKERIPROD

1. võistlus on pokker - NLHE FREEZEOUT 10€+1€ (rake ainult külalistelt) 10 mängijat (5 Visadus + 5 Pokkeripro pundist) Auhinnafond läheb 1. koha saanud klubile - koht ja korraldus Pokkeriprod poiste teha
2. võistlus on kahtlemata jalgpall - korraldus Visaduse kanda. Samuti 5 vs 5 ehk 50€ + 5€ külalistelt.

Võite pakkuda välja ka analoogse variandi kui huvi pakub

Facebookis võiks ka üritust reklaamida ja hea oleks kui isegi pealtvaatajaid oleks.

Mõelge sellele...tuleks huvitav üritus!"


Ma võtsin selle pikemalt mõtlemata vastu. Kolmanda liiga satsiga oleks jõukatsumine koos väikse pokkeriga päris kõva teema! Teeme ära obv! Natuke täpsustasin teemas ka kulusid, mis selles pakkumises tunduvad olevat veidi meie poole kaldu. FC Pokkeriprod teema Soccernetis ise siin:
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=9731

Edit: Pakun välja, et kaks kohta pokkerimängus on reserveeritud meie pikemaajalistele vigastatutele, kes oma igal korral kohalkäimisega tervena on eeskujuks kogu võistkonnale: pastilaale ja veeretasele. Nad mõlemad on tervetena ainsana käinud iga trenn kohal minu arvestuse järgi, millega on nad tõelised eeskujud kogu võistkonnale ja väärivad neid kohti igati! Ülejäänud kohad, tõenäoliselt siis kolm, oleks vabad. Kes tahab osaleda, andku aga teada!.
Hehe, ma tean Visaduse rahvast üsna hästi, küllalt palju koos pokkerit mängitud ning veel aasta tagasi tegin nende satsiga koos trenni ka.

muruntau
08.01.11, 21:32
Asjad liiguvad vaikselt, on võimalus, et saame koha ühel veebruarikuisel siseturniiril! Soccernetis aktiivne olemine on õige otsus olnud!

Võistkonna pokkeriturniir on hea idee, mõtleb selle peale!

Edit: Turniir on veel üks põhjus sponsorraha kätte orgunnida, et saaks varustuse osta ja oma vormis turniirile vastu minna.

ilves
09.01.11, 00:38
Asjad liiguvad vaikselt, on võimalus, et saame koha ühel veebruarikuisel siseturniiril! Soccernetis aktiivne olemine on õige otsus olnud!


Ega tegu ei ole suema poolt korraldatud turniiriga?

muruntau
09.01.11, 00:56
Ma ei tea, kasutaja Pras saatis PM'i sel teemal. Ütles, et nad olid hiljuti ühe turna teinud ja üks on kavas. Selle turniiri toimumine 100% veel kindel ei ole, aga töö käib selle nimel.

nikitheone
09.01.11, 16:30
ma täna ei tule.

muruntau
09.01.11, 22:12
Kutid, 5 inimest täna :( Oleks hooaeg käimas ja mängul oleks kohal selline arv mängijaid oleks see pull meile nätaki 2 miinimumpalka, ~€560 ehk ~8800EEK maksma läinud. Umbes täpselt nii suur on trahv ärajäänud mängu eest ja mäng jääb ära, kui pole väljakule panna vähemalt 7 inimest.

See on reality check meile. Ärge öelge, et tahate liigas osaleda, kui pole nõus pühapäeviti trennis käima. Sest sellega te valetate endale ja võistkonnaliikmetele. Kohale mitteilmumisega on reaalne võimalus, et tekitate võistkonnale väga olulist materiaalset kahju. Lihtne on öelda, et lähme muidugi liigasse, käin umbes pooletel kordadel plekin poole kuu raha. Realsuses käiakse kohal nagu kuuvarjutus sõltuvalt eelnevatest pidudest, tähe seisudest ja tujust. Niimoodi ei tule liiga kõne allagi!

Mängud toimuvad pühapäeviti, seega on ülimalt tähtis, et me juba praegu hakkaks pühapäeviti kohal käima! Trenn võtab koos tuleku-minekuga 2-3,5h, mängud algavad aga tihti varem ja võivad võtta 3,5-6h, läänes praamitades omajagu rohkemgi. Kui me praegu ei suuda leida 3h, et trenni jõuda, ei ole meil liigasse vähimatki asja! Ärge tulge mulle ütlema, et on raske leida ~3h aega nädalas, et trenni jõuda. Veidi prioriteetide korrastamist, aja planeerimist ja see on lihtsam kui lumme kusemine.

Palun, vaadake korra peeglisse ja küsige endilt, kas te ikka tahate teha sporti, seada sportlikke eesmärke ja ka reaalselt ennast natukenegi liigutada nende eesmärkide saavutamise nimel? Või te tahate kinnistada stereotüüpi meist, pokkerimängijatest, kui igasuguse ajatajuta, sõnapidamisoskuseta ja planeerimisvõimeta inimesed. Kui inimesed, kes ei suuda maha suruda enda isiklikke lühiajalisi ja tihti tühiseid eesmärke enda ja ka võistkonna kui terviku pikaajaliste ja tihti palju tähtsamate täitmise nimel. Mul on palju ideid kuidas teha meie hooaeg vägagi nauditavaks sportlikuks teekonnaks, osad neist on täitumisele juba väga lähedal. Aga ma ei saa teha seda üksinda. Kas te olete minuga? Kas me oleme selles kõik koos?

fyte
09.01.11, 22:49
Hea postitus.
Ma ise küll ilmselt liigas ei osale, aga kui paar korda nädalas trenn on, siis võiks osalejaid mingi 10tk olla vähemalt kohal, et saaks normaaslset vutti mängida. Peaks enne igat treeningkorda ikkagi listi tegema, siis on selge pilt kas asjast huvitatuid on piisavalt või mitte.

muruntau
09.01.11, 23:06
Nõustun nüüd samuti, hakkame kah listi tegema.
Teisipäev:
1. muruntau

P.S. Tahan, et ka kõik mittefoorumiliikmetest trenniliikmed minu eelmise posti läbi loeks! Ise olen enda sõpradest trenniliikmetele juba emaili pannud selle.

raunsz
09.01.11, 23:54
Tulen ka teisipäeval. :)
Mina ei käinud vahepeal, sest ei olnud Tln ja eelmine teisipäev olin laip.

Teisipäev:
1. muruntau
2. raunsz

vsiu100
10.01.11, 00:30
see teisip proovin kohal olla, aga peale seda 2-3 trenni jäävad vahele, teen PN-le EMV-st ülekannet.

soouni
10.01.11, 00:57
Hapu see seis ikka teil seal, mina ütlen hetkel nagu näha olnud ka pole trennis olnud kuna viibin Viljandis. Seda kuni jaanuari lõpuni. Ei käi mina trennis. Arvasin küll et saan kohe tagasi tallinna aga vot sain rohkem puhkust koolist. Aga toonust hoian ikka käin 5x nädalas jäähokit mängimas :) Nii, et peaks paremas vormis saabuma kui lahkusin.

Ja liiga koha pealt ütlen ka, et ei osale sest ei taha tiimi alt vedada ala mingi pooltel kordadel. Ning mulle ei sobiks nii pikk eemal oleks kodust teatud põhjustel.

Ja veel tänud muruntaule, et ikka orgunnid kõike ja viitsid möllata.

Kuigi tekkis küsimus, et kas keegi peale muruntau oli huvitatud suure hurraaga üldse ka liigasse minekut.
Mul jäi selline tunne et muruntau pakkus lihtsalt välja et lähme sinna ka et tahaks kellegiga mängida ja värki siis pooled ütlesid umbes poolkõvalt et noh võiks jah. Kui kellegi vastu mängida tahame siis ma arvan niisama sõpruskohtumisi tänu sinu aktiivsele osalemise soccerneti foorumis poleks probleemi. 1-2 trennimängu kellegi vastu a'la oleks küll palju aga liigas osalemine on juba päris suur vastustus. Kui on raske saada 7 meest trennigi rääkimata mängule kus tava meeste arv on 11 plus veel vahetused on seis ikka päris kusine. Kui seal ala mingi 7 vs 11 mäng toimub siis me oleme esimese poolajaga läbi nagu läti raha ning jne mis edasi. Vastastel veel 4 meest üle et eriti hästi kaitsta enda mängu või mehi peale võtta.

Mina isiklikult võtan seda trenni kui ütleme nii pühapäeva trenni et liigutada ja vähekengi toonust hoida endas. Mitte et rühiks nüüd kuskil liigat.

See lihtsalt minu arvamus.

Ise annan teada et veebruarist osalen aktiivselt taas trennis kui mitte juba jaanuari viimasest nädalat. Senikaua olen aga tulihingeline hoki mängija.

Hoidke kõva mehed ning käige trennis.

veeretas
10.01.11, 03:01
Nii on jah jube jama kui üks trenn on 15 ja järgmine 5 inimest. Muruntau, millal see liigasse regamise tähtaeg oli? Ise oleks liigasse minekust kindlasti huvitatud, aga jah praegu paistab, et regulaarsete trennis käiate arv jääb väheseks. Kui ühe-kahe kuu pärast ka selline seis, siis võiks alternatiivina jah mõelda midagi sellist nagu soouni pakkus. Korraldada iga paari kuu tagant nt. 4 meeskonna turniir (koos vilemeeste jms)

kardpleier
10.01.11, 07:38
eelmine teisipäev jäin haigeks peale trenni. kurk ikka veel valus, ilmselt ka homme pean vahele jätma.

taipupole
10.01.11, 09:54
Olles ise liiga inimene, siis ütleme nii, et 28 regatud mängijaga (30st) oli ikka suvel mänge, kus kohal oli täpselt 11 inimest. Seega tahtmine peab kõva olema või tuleb arvestada, et mõni mäng on teil 8 vs 11.

ErikT
10.01.11, 10:22
Teisipäev:
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT

NB! muruntau, ma saatsin sulle privaat sõnumi ka.

nikitheone
10.01.11, 11:21
Teisipäev:
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT
4. nikitheone

lisaks soouni jutule +1. liigasse minek on tore mõte, aga vahel peab realist olema.
nagu ma ennist olen ka öelnud, see oleks pull, aga ma saaks pooltelt mängudel osaleda. ning seda ainult juhul, kui ei tule mingeid täiendavaid suuri väljaminekuid.

ja see trenn ongi pigem 2 korda nädalas liigutada saaks + toredad tutvused.

muruntau
10.01.11, 11:50
Liigasse regamise tähtaeg on juba 1. veebruar või sellele eelnev tööpäev. Seega teeme see nädal kindlaks, kas meil on liigasse asja või ei ole!

Liigaga liitumisel on meil 22 liigamängu +1-2 karikamängu, sõpruskohtumised, turniirid, igakuised ühised väljaskäigud, täiesti korralikud sportlikud eesmärgid ja korralik sporlik pinge nende täitmisel. Igasugused kevad ja suvepäevad, fun üritused nagu lumejalka, ühine pokkerimäng, ühisüritused foorumirahvaga. Lisaks on kõik see põhimõtteliselt 0 lisakuludega, liigaga seotud suurem osalejatearv viib meiie kulusid isegi alla pigem. Selle jaoks on vaja ainult veidi tahtejõudu, vastutustunnet võistkonna ees ja kohalkäimist. See ei ole palju nõuda või suur pingutus, et 1-2 korda nädalas ka tegelikult trenni jõuda!

Kui otsutame, et me liigasse ei lähe, loobun mina selle võistkonna orgunnimisest. Sorri, ma raiskan enda aega ~10-15 h nädalas orgunni peale, käin poolvigasena trennis, et trennid üldse ära ei jääks, pingutan väga tõsiselt liigaga liitumise nimel. Ilma liiga eesmärgita oleks trenn ainult poolkõva pusimine. Ilma liigata ei taha kevadel-suvel ka keegi teha meiega sõprusmänge, sotsiaalsemad-funimad asjad jääksid ära ja siin teemas kirjutataks ainult nimekirju trennitulijatest. Siinkohal tervitan ka kõiki neid, kes on siin teemas või mujal andnud lubaduse trennis käima hakata ja pole seda sellele vaatamata teinud. Sellega te jätate ainult endale ja teistele mulje endast kui selgrootust, kes ei suuda niigi väikest pingutust teha. Ma ei tahaks karme sõnu kasutada aga nii asi põhimõtteliselt on. Mina sellist satsi juhtida ei viitsi, kus niimoodi näkku sülitatakse. Sellisel juhul otsin endale mõne liigas osaleva klubi, annan selle satsi juhtimise koos hallirendi lepinguga kellelegi üle ja käin edaspidi samuti 2-3x kuus siin trennis. Vaadates paljude ülipohhuiistlikku suhtumist endasse, enda lubadustesse, sporti ja trenniskäimisesse on vägagi tõenäoline, et eesmärkide puudumisel enamus uued näod lahkuvad ja see trenn peale paari kuud virelemist lõpetab üldse ära.

Millist te tahate? Mina tahan, et me tõestame, et pokkerimängijad suudavad ennast natukenegi organiseerida ja teha koos liigaeesmärk teoks! Siin ei ole midagi keerulist, kui teil on võimalik ~pooltel mängudel käia, siis see on juba suur asi. Tulge lihtsalt kohale! Pessimistliku suhtumisega, et ah, meil läheb niikuinii perse, ma parem ei pingutagi selle nimel ei saavuta elus mitte midagi. Selline suhtumine ongi ennast täitev ennustus. Öelge samuti endale, et me suudame seda, me teeme selle ära ja see on imelihtne. Sellise suhtumisega me teemegi selle väga lihtsalt ära! Ma ütlen, et teeme ära!

Aga me peame juba käesoleva nädala jooksul asja ära otsustama. Seekord ma eeldan vastuseid KÕIKIDELT sellele küsimusele mida ma juba varem korra küsisin: Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, millest suvel toimub ~8-9, sest juuni lõpp-juuli esimene pool on 4 nädalat suvepuhkust liigas, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. Ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 6 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 13-15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa.!

nikitheone
10.01.11, 13:08
olen ikka veel nõus osalema. nagu varem mainitud 10-15 mängu.

ma saan sust hästi aru muru, aga palun ürita aru saada ka, et inimestel juhtub asju ja alati ei saa kohal käia.

veeretas
10.01.11, 14:23
Kui nüüd jalg ära paraneb ja pikas perspektiivis muret valmistama ei hakka siis arvan, et olen kohal 18+ liigamängu.

soouni
10.01.11, 14:23
Minu arvamus on see et muruntau natuke kõrgele esimese aasta kohta oma soovid seadnud et jõuda liigasse. Käime aasta trennis ära ajame pundi kokku teeme natuke statistikat palju üldse kohal käijad on orgunnime sõpruskohtumisi ja värki ning siis vaatame edasi ehk kas ikka tasub liigasse minna sest praeguste kohal käijate arv on ikka väga väike osalemaks liigas, kus meil vähe mehigi trennis et normaalset trenni tehtud saakski.

Minu mõte arvamus on, et ehitame vundamenti endale selle aastaga treenime arendame ning luua distsipliini endas korraliku kohal käimisega ning siis vaadata mõelda juba edasi. Ühe aastaga kohe liigasse tahta on vähe palju palutud.

Nagu mainisid ka, et käid sina vigastusega trennis ning teisedki mehed vigastusega kõrval hetkel? Mis siis saab kui mängudel käime mõni mees saab vigastada jälle mees puudu. Et liigas korralikult osavõtta arvan et min 20 korraliku aktiivsest kohalkäijat oleks vaja. Et oleks alati võtta meest. Sest enamus meist on kas kooli või tööga seotud paljudel on pere kõik see võtab oma aja ja siis oma pühapäevad vutile loovutada veelgi et paar korda nädalas trenni teevad usun et palju pole nõus seda ohverdama.

Mulle meeldib su positiivsus ja olen ka selle poolt aga tõesti tuleks mõelda natuke realistlikumalt siitkohalt. See on lihtsalt mingi ala armastajate foorum ja siit nõuda või loota et tuleb meeskond kokku on minu jaoks vähe ulmeline. Minu mõttes siinsed tegijad ikka lihtsalt tahavad teisi näha ja väheke liigutada ennast normaalse seltskonnaga mitte kuskile rühkida liiga võitjaks või mis iganes.

Vastan ka, et kuna läänepiirkonda meid pandaks siis minul pole puht füüsiliselt võimalik osaleda liigas teatud põhjustel( siin ei maini miks).


Ma ei tee maha su mõtet liigasse minna muruntau aga lihtsalt hetkel tundub mulle see ebatõenaoline. Kuigi tõesti oleks vinge kui oleks suur sats meil ja me osaleksime seega ma pooldan et kõik trenni ja töötame selle nimel.

muruntau
10.01.11, 15:14
See point, et asju juhtub on küllaltki suures osas bullshit. Kuidas minul või veeretasel või Pastilaal seni kuni nad terved olid asju ei juhtunud? Trennidest puudumine oli peaaegu null. See on tegelikult väga lihtne. Peab trennis käimise endale harjumuseks tegema, umbes nagu hingamine, hammaste pesemine või hommikusöök. Sellisel juhul on trenn sama endastõistetav ja püha, et ei tuleks pähegi endalt küsida, kas täna ikka trenni minna. Hommikusööki või hammaste pesemist nii lihtsalt keegi vahele ei jäta. Enda tervise füüsilise poole eest hoolitsemise harjumuseks muutmine on ka ainult mõistlik. Pole mingisugune ulmenõudmine, mille täitmine paljudele kättesaamatuks peaks jääma. Kelleltki ei oodata 100% trennis käimist, aga pingutust selle nimel võiks proovida teha.

Trenniskäimise paranemiseks ei ole vaja aastat, see kas juhtub lühikese ajaga või ei juhtugi. Harjumuse muutmine on nagu kosmosereis: Süstiku reisil kulub suur enamus energiat stardil ja sellele järgneva minuti jooksul, et inertsist lahti saada ja asi liikuma panna. Edasine teekond võtab väga vähe energiat ja kulgeb peaaegu iseenesest. Harjumusega samuti on just harjumuse muutmise omaksvõtt kõige raskem, kui see on tehtud, ei ole enam midagi rasket. Ja enda füüsise eest hoolt kandmine teeb pikas perspektiivis ka enda kõikide teiste ülesannete täitmise palju lihtsamaks.

Otsus trennis korralikult käia on kasulik teile endile, see pole mingisugune minu nõudmistele vastutulek. Ma lihtsalt üritan seda võimalikult ägedaks, funiks ja väljakutseterohkeks teha.

P.S. meil on praeguseks trennist käinud läbi 25-30 inimest. Kui võtta need, kes käinud 1-2 korda ja need, kes on hiljuti lubanud tulla, on see arv 35-40. Kui nüüd neist inimestest kaks kolmandikku pingutaksid natukenegi selle nimel, et veidi rohkem trenni ja mängudele jõuda, oleks liiga täiesti tehtav! Juurde saab inimesi registreerida oli vist poole suveni või isegi suve lõpuni. Seega ei ole probleem uute nägude kirja panek.

ilves
10.01.11, 16:05
Ma arvan ka et liiga vara on liigasse minna, kuna pole meeskonda välja kujunenud minu arust. Pigem võiks mängida esime hooaeg rahvaliigas, mis on ilma igasugu trahvideta.
Kui liigasse minek, siis mina aitaks nii palju kui saaks, aga ei julge midagi pakkuda, kuna ise elan tegelt saaremaal ja vb suvel üldse seal.

Aga mõtle rahvaliiga peale.

fyte
10.01.11, 16:38
Nõustun Soouniga. Ennast paraku see liiga värk ei eruta ka kuigi palju, sest olen varemgi vutiga veits tõsisemalt tegelenud, aga ma eelistan lihtsalt kord-paar nädalas palli käia taga ajamas, et end vormis hoida jne. Kahtlemata peab ka Ilvese jutt paika selles osas, et esmalt oleks vaja, et tiim välja kujuneks, mitte nii et kõigest kolmandik trennisolijatest on regularid.
Ise arvan seda, et selleks et liigas midagi ära teha, oleks ka rohkem trenne vaja nädalas teha, aga ise näiteks ei viitsiks päris 4x nädalas jalkaga tegeleda.. nagu mainisin, siis olen pigem pühapäevaharrastaja (nagu nii mõnedki teised trennisolijad, ma arvan).

soouni
10.01.11, 17:13
Aga saa aru kõik pole nii fanatid, et hakkaksid nüüd liigas käima. Nägu näha ühetrenni olijad on palju aga palju tõelisi regulare on? vb max 10 kümme. Nendest korra ilmujatest pole miskit kasu ja ka nendest kes paar kolm korda käinud. Kui nad ei kavatse siis sama hästi pole ka neid. Ja kõigil ei pruugigi nüüd plaanis olla, et teeme nüüd selle muutuse või kui teevadki siis vajavad seda sisse seedimist. Näevad niigi, et inimesed ei käi trennis ja sellega ei ole usku kah et miskit toimub. Lihtsalt minu arvamus et inimestel raske see muutus teha. Sina oled selle teinud ja sul toimib ja meeldib nüüd tuleks aga järjest inimesi juurde meelitada. Asi on ju põhimõtteliselt meeldimises. Kas meeldib jalka kas meeldib liigutada ning kas see punt üldse meeldib kes seal jalkat mängib.

Ning vigastustest kohalkäimisest. Sa ütlesid kuni terved olite aga praegu olete mõlemad vigastatud, mõlemad trennis vigastada saanud. Pastilaa ilusti eemal ravib. Sina aga käid nagu raudmees trennis respekt selle eest aga tegelikkus peaksidki sina eemal olema ja korrarikult ravima ennast. Seega teada tuntud jalgpall on üks ohtlikemaid spordialasi ning vigastused kerged tulemad ning mõned neist nagu sinul ja pastilaal väga pika raviga, et saaks ttagasi korralikult spordi juurde naasta. Seega miski pole välistatud et veel rohkem inimesi võib vigastatud saada ja jälle kuskilt lekib mehi.

Kuidas see bullshit saab olla kui teil juhtuski? Miski pole kindel siin elus ainult kaks kindlat asja mis on ka maksud ja surm.

Võib tõesti õnneks minna ja midagi juhtu mis oleks super variant.

Nii, et jah peame üritama saama tõesti funiks ja ägedaks saama selle muuta.

taipupole
10.01.11, 17:17
Ma lihtsalt mainin, et rahvaliiga on väga äge idee ja seda võiks isegi Tartus mõelda.

muruntau
10.01.11, 17:19
Ma jällegi usun, et liiga on täiesti tehtav: veidi motiveerimist, paar inimest juurde ja oleme vägagi konkurentsivõimalien sats! Me oleme tegutsenud alla kolme kuu ja oleme juba päris kaugele jõudnud. Liigani on veel kolm kuud, selle ajaga saame satsi meeskonnana toimima küll. Ega mingit super meeskonnavaimu ei peagi ega saagi alustades olla, aga kusagilt tuleb alustada! Kõige kriitilisem aeg on suvi, aga sellenigi on palju aega ja me saame sellest probleemis ajaga üle küll, kui veidikenegi pingutada (+ paar inimest juurde kui vaja).

Muide, meie esimene turniir ja esimene proovikivi liigassemineku teel toimub juba sel pühapäeval, 16.01.11. Rocca al mare kooli võimlas. Kestus on 10.00. kuni 17.00. Osalejavõistkondi on tõenäoliselt kokku 6, kõik kohad mängitakse välja. Üritan trenni ära jätta pühapäeval. See miniturniir näitab ära, kas meis on seda, mida vaja liigasse minekuks. Seega, kel võimalik, palun kohale tulla ja andke enne teada enda tulekust. Obv võtta alkoga rahulikumalt nv'l

ErikT
10.01.11, 17:52
Kes seda miniturniiri korraldab?
Ja on mõned meeskonnad teada ka kes osa võtavad?
Nii huvipärast küsin.

muruntau
10.01.11, 18:27
JK Suema/Cargobus väga suure tõenäosusega. Üks noortest kuttidest koostatud võistkond, eelmine aasta jäid IV liigas ida piirkonnas kümnendaks. Uudis nende eelmisel kuul korraldatud sarnasest turniirist siin: http://jksuema.net/?lmenu=1&id=83
Nende 1. ja 2. koosseis võtavad arvatavasti taaskord osa, teiste kohta ei tea

fyte
10.01.11, 18:30
Mitmed koolivennad on seal tiimis. Aga jah, ise ei tea veel, kas saan pühapäeval osaleda.

kivisaba
10.01.11, 20:20
yo muru saan aru su ägestumisest endal oli mõjuv põhjus puudumiseks muidu suutsin reedel pöidlaluu ära murda jõle sitt siin niimodi vabandada aga mis arvad on mõtet kipsiga kohale tulla ja vaikselt jooksu trenni ja lööke teha ja üldiselt tiimi vaimu sisse sulada? or pole mõtet riskida ?

fyte
10.01.11, 20:30
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT
4. nikitheone
5. fyte
6. fyte'i sõber

muruntau
10.01.11, 21:15
yo muru saan aru su ägestumisest endal oli mõjuv põhjus puudumiseks muidu suutsin reedel pöidlaluu ära murda jõle sitt siin niimodi vabandada aga mis arvad on mõtet kipsiga kohale tulla ja vaikselt jooksu trenni ja lööke teha ja üldiselt tiimi vaimu sisse sulada? or pole mõtet riskida ?

Muidugi ei ole mõtet kipsiga tulla riskima. Lihtsalt minu seisukohast oli siin foorumis umbes viis või rohkemgi inimest, kes lubasid uuest aastast käima hakata ja pole seda veel teinud. Kui võtta veel juurde need, kes on läbi aegade lubanud kohale tulla ja pole seda teinud, on see number kõvasti üle 10'ne. Sa oled esimene, kes neist enda trenni mitte ilmumist ka põhjendada viitsib. Standard lähenemine on ikkagi see, et saab arvestada inimese lubadusega, siiralt ja sinisilmselt olen nii ka uskunud. Siinse foorumi liikmete puhul tundub, et peab arvestama tõenäosusega, kui suur on inimese tõerääkimise võimalus. Siiamaani nende puhul, kes pole trennis käinud või on 1-2 korda trenni jõudnud, on tõerääkimise tõenäosus kusagile 50% kanti jääv.

Enda arust olen ma küllaltki rahulikult veel võtnud neid suuga suure linna mehi. Täiskasvanute maailmas on suhtumine tühjadesse sõnadesse ikka oluliselt karmim. Küllap see jõuab lubaja-poistele IRL veidi jõulisemalt-intensiivsemalt millalgi pärale.

Et mitte lõpetada posti nii negatiivse tooniga, siis olgu öeldud, et ma kellegi poole halvema pilguga selle pärast ei vaata. Te andsite trenniskäimise lubadused ennekõike enda ees ja vastutate enda ees. Aasta alles algas ja kõik võimalused on täiesti olemas enda jalgpalliga seonduvaid lubadusi täita veel. Kõik foorumiliikmetest jalgpallihuvilised on endiselt oodatud trenni!

kivisaba
10.01.11, 21:22
sellisel juhul sorry rumala küsimuse eest pole kunagi kipsi olnud ei tea neid asju. see kuu tutvumisõhtu ka plaanis ? aga näeme siis 5 nädala pärast siis lubati maha võtta

muruntau
11.01.11, 00:19
Kivisaba, tutvumisõhtu on plaanis küll, kuupäeva veel ei ole, aga üritab selle kokku leppida homme. Tõenäoliselt järgmise või ülejärgmise nädala kolmap-reede.

Turniirist veel. Kiirustades ütlesin, et turniiril on 6 võistkonda, tuli välja, et siiski kümme võistkonda. Nende nimekiri on siin: Pride, Aiaado Sanogo, Suema I, Suema II, Suema III, Augur, Absoluut, Nõmme Kalju III, Saue/Laagri. Osad neist osalevad liigades, osad on niisama sõpruskondade satsid, küll aga noorte ja vahest küllaltki heade jalgpalluritest sõpruskondade satsid, sest turniiril osaleb ka noori Meistri- ja Esiliiga mängijaid. Teine asi on osavõtumaks. See on €45, eekudes 683 ehk 33 krooni rohkem kui meie saaliüür. Seega ei kaota me rahaliselt põhimõtteliselt midagi kui õnnestub saaliaeg tühistada pühapäevaks (tegutsen selle kallal homme). Küll aga tahaks näha suuremat osavõtjate arvu, praeguse seisuga on teatanud enda osalusest 4 inimest, oleks vaja vähemalt 8 inimest, mäng on 4+1 formaadis. Samuti oleks hea, kui leiduks keegi, kes väravas mingil määral toime tuleks.

ranka
11.01.11, 00:27
Tehke tutvumisõhtu jaanuarlõpis näiteks 27 või 28. jaanuar. See on minul daatum millal ma olen täis :)

EDIT: ja niki ma olen ka üks suure suuga mees. aga ma tulen, luban. aasta pikk.

nikitheone
11.01.11, 10:34
ma pühapäev trenni saaks tulla, aga päevaaeg olen hõivatud.

raunsz
11.01.11, 11:57
Tuleks pühapäeval võistlema.

muruntau
11.01.11, 12:36
Nii, tühistasin pühapäevase saaliaja, toimub ainult turniir, mille arvet samuti juba palusin. Turniiriga seoses veel, et kui kellelgi on digikaamerat, siis võiks selle kaasa võtta. Oleks hea, kui meie võiskonnast ka mõned pildid oleks.

Rahadest. Detsembri arve on makstud. Eelmisel kuul maksid kuuarveid järgmised inimesed:
Täiskuumaks 300 EEK: Pastilaa, muruntau, Vsiu100, Styven, veeretas, the_meer, kokku 1800 EEK
Poole kuu maks 200 EEK: Joel, Soouni, kokku 400 EEK
1x maksed: 8 piletit, kokku 695 EEK
Kõik kokku: 2895EEK vs arve 3900EEK, ehk meie arve jäi miinusesse 1005 krooniga!

Kuna ma ise vigastuse tõttu pooltes trennides ei käinud ei julge ma ka kindlalt öelda kõikide kohta, kel palju maksmata on, küll aga tahaks saada midagi: Raunszilt ja Raulilt. Oleks postitiivne, kui keegi veel midagi plekiks. Eelmise kuu arved said tehtud väiksemad eeldusel, et trenniskäimine oluliselt ei lange, kahjuks nii siiski läks. Tagantjärgi ei saa eriti eelmise kuu arveid suuremaks teha, et defitsiiti vähendada, aga kutid, kes te eelmine kuu kohal ei käinud, üritage seda see kuu ja edaspidi siiski teha. Kohale tulemata jätmine jätaks teiste kanda trennirahade maksmise koormuse ja ei ole väga äge niimoodi teistele teha, kui olete lubanud käia. Obv ei nõua midagi sellist vigastatutelt, aga ülejäänud võiksid end liigutada küll.

Kui olen kedagi kahe silma vahele jätnud, või midagi valesti märkinud, siis andke teada!

Ühtlasi käib juba käesoleva kuu rahade kogumine! Üritame siiski maksta kuu esimesel poolel, (ja mitte järgmise kuu esimesel poolel).

Käige ja makse kurat normaalselt, ma ei taha enda vabast ajast ka raamatupidajat-inkassaatorit mängida!

Max
11.01.11, 13:52
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT
4. nikitheone
5. fyte
6. fyte'i sõber
7. Max
8. Ilves

Max
11.01.11, 13:57
Hei,
Siseturniiri kohta, et see 45 euri on imelikult palju ühe meeskonnapeale. Detsembris kui nad korraldasid taolist asja siis oli tiimipeale 180 eeku ja 5 võistkonda. Tasuks järele uurida kas nad lihtsalt raha ei kasseeri sisse. Vb mingid auhinnad asjad aga eriti ei usu, vähemalt sellelkorral ei olnud. 10 satsi on seal tegelt liiga palju. Saali mahtus 5 satsi vaevalt ära :) Väike tähelepanek.

nikitheone
11.01.11, 15:41
sorri, aga täna ka ei tule. haige olen

muruntau
11.01.11, 17:17
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT
4. fyte
5. fyte'i sõber
6. Max
7. Ilves
8. Rait
9. Styven

Max, küsisin järgi turniiri maksumuse kohta. Osaleme niikuinii, ka praeguse hinnaga, aga jah, ennast ka hakkas huvitama, mis kõrgema hinna põhjustab. Vbla jalkaliidu kohtunik, mingi auhind, midagi kolmandat, aga tahaks teada jah.

vsiu100
11.01.11, 17:34
käin see kuu pool kuud, kuna 1,5 nädalat olen emv-ga seoses ära.
täna tulen.

kjoop
11.01.11, 18:04
1. muruntau
2. raunsz
3. ErikT
4. fyte
5. fyte'i sõber
6. Max
7. Ilves
8. Rait
9. Styven
10. vsiu100
11. kjoop (joel)

muruntau
11.01.11, 18:29
Okei, palusin juba teist korda vastata küsimusele, kui paljud on liigast huvitatud. Vastuseid on olnud käputäis, millest umbes pooled on olnud positiivsed. Kes ei ole vastanud, kas ma peaksin teie arvamuse saamiseks kohvipaksu uurima või mõne tähetarga käest küsima?

Las ma laotan teie ette need stsenaariumid uuesti, mis juhtuma hakkab emma-kumma vastuse puhul:

1) On huvitatud.Mott tõuseks, vajadusel võtaks mängijaid juurdegi, meeskonnavaim on mingil määral 2-3 kuuga saavutatav küll. Meid ootaks ees fun ja sündmusterohke hooaeg. See aga eeldaks kõikidelt trenniliikmetelt pingutamist: tõsisemat suhtumist trenniskäimisesse, turniiridele, võistlustele ja mängudele tulemist, mõningat iseseisvat proaktivset suhtumist/tegutsemist meie võistkonna tegemistesse. Seda on näha mõne inimese puhul, aga pingutama peavad veel rohkemad! Sellisel juhul kavatsen jätkata tegutsemist selle nimel, et meid ootaks ees üks funimaid hooaegu madalamate liigade ajaloos, luban!

2) Ei ole huvitatud. Sellisel juhul kaoks ka paljud uued, kes tulid siia lootuses liigaga ühineda, samuti võib väheneda seniste usinate käijate motivatsioon ja trenni külastamine. Sellisel juhul ei ole mul mingit motti seda satsi edasi orgunnida, sest mina olin algusest peale liigast huvitatud ja liigaga mitte liitumisel annaksin juhtimise koos saali lepinguga järgmisele üle, otsikisin endale liigaväljundi ja käiksin ~2x kuus edaspidi. Sellisel juhul jääks trenni ainult 2-4x kuus mehed, trenni külastamine oleks enam kui kaootiline ja trenn lõpetaks korraliku võlaga (mille peaks maksma orgunnija ehk praegusel juhul mina) tegutsemise ära kuu-kahe jooksul. (Seda tõestas väga ilmekalt ka detsembrikuu eelarve, kus saime jäime väiksema trennide arvu puhul 1k EEK miinusesse.) Mingit vahepealset Tartu varianti ärge väga lootke, 2x kuus pohhuist-turistidega ei vea Tallinna hindade juures kuidagi välja


Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:

I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

1) muruntau
2) veeretas
...

Edasi saame mõelda ainult siis, kui esimeses tulbas on vähemalt 12 inimest ja teises 8. Tahan vastuseid nädala jooksul kõikidelt, kui ma ei saa soovitud vastuste arvu kokku, panen trenni organiseerimise maha. Sorri, mina ei taha teiste puudulikku trenniskäimist oma taskust kinni taguda. VASTAKE KÕIK MUIDU TRENN LÕPEB ÄRA!

pastilaa
11.01.11, 18:56
Kui jala korda saan, siis kindlasti oleks huvitatud trennist ja liigast. Seni OUT (ei saa kahjuks arvestada minuga).

fyte
11.01.11, 21:43
Norm trenn oli täna, higistada sai korralikult.

kardpleier
11.01.11, 22:00
Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:

I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

1) muruntau
2) veeretas
3) kardpleier


liiga poolt ja plaan oleks vähemalt 75% mängudel osaleda. vähemalt

Simka11
11.01.11, 22:05
Okei, palusin juba teist korda vastata küsimusele, kui paljud on liigast huvitatud. Vastuseid on olnud käputäis, millest umbes pooled on olnud positiivsed. Kes ei ole vastanud, kas ma peaksin teie arvamuse saamiseks kohvipaksu uurima või mõne tähetarga käest küsima?

Las ma laotan teie ette need stsenaariumid uuesti, mis juhtuma hakkab emma-kumma vastuse puhul:

1) On huvitatud. Enamusel regularidest hoopis rohkem motti trennis käia, vajadusel võtaks mängijaid juurdegi, meeskonnavaim on mingil määral 2-3 kuuga saavutatav küll. Meid ootaks ees fun ja sündmusterohke hooaeg. See aga eeldaks kõikidelt trenniliikmetelt pingutamist: tõsisemat suhtumist trenniskäimisesse, turniiridele, võistlustele ja mängudele tulemist, mõningat iseseisvat proaktivset suhtumist/tegutsemist meie võistkonna tegemistesse. Seda on näha mõne inimese puhul, aga pingutama peavad veel rohkemad! Sellisel juhul kavatsen jätkata tegutsemist selle nimel, et meid ootaks ees üks funimaid hooaegu madalamate liigade ajaloos, luban!

2) Ei ole huvitatud. Sellisel juhul kaoks ka paljud uued, kes tulid siia lootuses liigaga ühineda, samuti võib väheneda seniste usinate käijate motivatsioon ja trenni külastamine. Sellisel juhul ei ole mul mingit motti seda satsi edasi orgunnida, sest mina olin algusest peale liigast huvitatud ja liigaga mitte liitumisel annaksin juhtimise koos saali lepinguga järgmisele üle, otsikisin endale liigaväljundi ja käiksin ~2x kuus edaspidi. Sellisel juhul jääks trenni ainult 2-4x kuus mehed, trenni külastamine oleks enam kui kaootiline ja trenn lõpetaks korraliku võlaga (mille peaks maksma orgunnija ehk praegusel juhul mina) tegutsemise ära kuu-kahe jooksul. (Seda tõestas väga ilmekalt ka detsembrikuu eelarve, kus saime jäime väiksema trennide arvu puhul 1k EEK miinusesse.) Mingit vahepealset Tartu varianti ärge väga lootke, 2x kuus pohhuist-turistidega ei vea Tallinna hindade juures kuidagi välja


Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:

I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

1) muruntau
2) veeretas
...

Edasi saame mõelda ainult siis, kui esimeses tulbas on vähemalt 12 inimest ja teises 8. Tahan vastuseid nädala jooksul kõikidelt, kui ma ei saa soovitud vastuste arvu kokku, panen trenni organiseerimise maha. Sorri, mina ei taha teiste puudulikku trenniskäimist oma taskust kinni taguda. VASTAKE KÕIK MUIDU TRENN LÕPEB ÄRA!

kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.

ErikT
11.01.11, 22:35
Mind võib ka I tulpa panna. Kui aus olla siis tegelikult sellepärast ma üldse pokkeriprod trennis käima hakkasingi,et liigasse minna uue meeskonnaga.
Meeste paigutus väljal ja positsioonid on ka teema.

ranka
12.01.11, 00:04
Millal jooma toimub? :)

muruntau
12.01.11, 11:04
kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.

Kahjuks, nagu minevik on näidanud, ei saa jalkatrenni orgunnides jääda lootma puhtalt mõnele üksikule foorumist liitunud kutile, kes käib trennis 1-2x kuus. Sellistele tüüpidele ei saa jalkatrenni üles ehitada. Küll aga usun, et liiga on piisavalt tõmbav väljund, et ühest küljest tuua trenni algajamaid/pühpäevamängijaid, kes saaksid paremal tasemel trenni teha kui ka neid, kelle eesmärk on korralikult trenni teha ja ja end põhikoosseisu murda. Ma ei usu, et liiga iseenesest oleks eriti takistuseks trenniga liitumisel.

Turniiri koha pealt on infot juurde tulnud: Meie alagrupis on võistkonnad: SK Augur, FC Absoluut, FC Pokkeriprod, Saue/Laagri ja Suema II. Mängu pikkus on 1x14 min. Lagi on aut, kollane = 2 min eemaldamist, punane = eemaldamine + 2 min vähemuses + 1 mäng vahele, värav vähemuses võistkonnale lõpetab vähemuses mängimise, 2xkollast ei tähenda punast!, väravast mängitakse lahti käega + ei tohi visata üle keskjoone!, võib visata omal poolel põrkega üle keskjoone, libistamine vastasmängijaga võideldes keelatud.

Tutvumisõhtu/jooma teemani eile muude juttude kõrvalt kahjuks ei jõudnud, jätab selle praegu 27 või 28 peale. Seda veel täpsustab pühapäeval.

muruntau
12.01.11, 11:10
5/+5 trenni/kuu, +1/2 mänge:
muruntau,
veeretas,
pastilaa,
kardpleier,
ErikT,
Styven,
Rait,
Gerd,
Tarmo,
Max,
nikitheone,
Raunsz

~1/2 trennid, ~1/2 mängud
Ilves,
vsiu100,
Raul

Mõned mängud:
Joel,
Fyte

Andke veel teada, kes ja palju trennis ja mängudel osaleb!

nikitheone
12.01.11, 11:12
ee ma ei saa süsteemist seal aru. kui ma vigastatud pole, siis käin trennis 6-8 korda kuus ja mänge liigas plaanin mängida 10-15

muruntau
12.01.11, 11:16
Parandatud!

Edit: Veel oleks hea, kui1-2 inimest avaldaks soovi turniiril osalemiseks, praeguse seisuga on meil 7-8 inimest koos. Saab korralikult turniiri ära pidada, aga kindluse mõttes oleks kedagi juurde vaja.

muruntau
12.01.11, 11:23
kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.

Kusjuures kusagilt kuulsin, et Tartus vastupidi mõnitati/tehti nalja algaja mängija üle. Meil nii lapsikut käitumist ei ole kunagi juhtunud, antakse algajatele ka normaalselt/enamvähem normaalselt söötu ja suhtutakse sõbralikult ning inimlikult. Kui eksin enda infoga, siis palun Tartu tüüpide ees vabandust!

pastilaa
12.01.11, 11:26
Hetkel on reaalne olukord mul kahjuks selline, et minuga ei saa arvestada suht tõsise vigastuse tõttu. KUI toimub loodetav paranemine, siis veebruaris võtan esialgu paar üksikut trenni ilmselt (sel juhul pohh ja võin veebruaris maksta siis terve kuu ära, kui ma peaksin käima kasvõi ühe korra ainult). Siis alles saan edasise kohta midagi kindlat öelda. Hetkel seis - player OUT.

raunsz
12.01.11, 11:34
5/+5 trenni/kuu, +1/2 mänge:

raunsz


btw muruntau, saaksid sellles turniirist rohkem rääkida? Kus asub (mis bussidega sinna saab), mida kaasa võtta (kaitsmed jne) vms.. ?

Pane esialgne squad ka üles. :)

muruntau
12.01.11, 11:40
Parandatud!

Esialgse põhikoosseisu ülespanek on küllaltki mõtetu, sest praeguse seisuga ma veel ei tea, kes mis positsioonil suurel väljakul mängima hakkaks ja see sõltuks suurel määral sellest, kes kohale tuleb. Aga ära muretse, Raunsz, sa oleks põhis raudselt, kui kohal oled! Edit: + mängijaid tuleb juurde kah!

Turniiri kohta veel, et asukoht on Rocca al mare kooli võimla aadressil Vabaõhumuuseumi 8, kaasa võtta kõigil must või vähemalt väga tume särk, ma võtan vestid, kaitsmed oleks mõistlik võtta, aga 100% vajalik vist ei ole, mul endal veel neid pole. Busside kohta hetkel veel ei tea, troll 6 ja ehk veel mõned liiguvad kuhugi sinnakanti. Uurin asja!

raunsz
12.01.11, 11:42
Mõlten rohkem nagu, kes kohale lähevad. :P
Mis selle koha aadress on vähemasti? :D

Võin pingilt ka alustada. Eilne trenn olin suht donk. :D :(

muruntau
12.01.11, 11:49
Aa, kohale lähevad: muruntau, Rait, Styven, Fyte? (pidi paari päeva jooksul teada andma), Max ?, Tarmo, Gerd ?, Raunsz, ErikT. Praegu kedagi rohkem meelde ei tule

muruntau
12.01.11, 12:30
Turniiri nimekiri lukus! Fyte tulek on kindel ja üks tema sõber kah tuleb suure tõenäosusega!

Meie esimene mäng turniiril algab 10.45., kohale tulla 10.00'ks! Kohale saab trolliga 6 ja 7, maha tulla loomaaia peatusest ja siis mere poole kõmpida. Vaadake ise Tallinna kaarti. Räägib üle ka!

Max
12.01.11, 14:03
Kui kesklinnast minna turniirile siis nr 6 troll, Kristiinest saab ka peale. Nr 7 troll maandub ka Zoo peatuses.

Kiire kritseldus kuidas sinna saab:
http://enos.itcollege.ee/~mgraudin/Tee/TEEKOND.jpg

Zoo peatuses maha ja jalgadele tuld :D

Niipalju veel, et see FC Absoluut on päris tugev sats, arvatavasti üks esikoha nõudlejaid. Aga teeme neil elu raskeks !!!

Hetkel olen 90% kindlusega tulemas. Homme päeval selgub 100 protsendiline vastus.
Täpset jalga!!!

muruntau
12.01.11, 23:18
Tähtis! Sain just teada, et korraldajatest mittesõltuvatel asjaoludel on turniiri algusaeg lükkunud kahe tunni võrra edasi! Algab 12.00. ja palun kõigil täpselt 12.00. kohal olla!

Muu info peaks sama olema, millalgi saan uue ajakava, seal peaks ka meie esimese mängu aeg olema. Väga suure tõenäosusega kavas muid muutusi ei ole.. Sain veel lisainfot, et turniiri ajal ja peale turniiri on võimalik kasutada ka kooli ujulat ja sauna. Seega kui peaks pikem paus tekkima on hängimise-tsillimise koht olemas! Ujula kasutamisel on siiski tingimus: peab kandma tavalisi ujukaid, lühkarid jms on keelatud! Ärge küsige miks.

Edit: jup, ülejäänud kava on sama!

nikitheone
13.01.11, 10:36
natuke nõme on, et trenn jäetakse nii ära ja selle raha eest tehakse võistlus.

muruntau
13.01.11, 12:07
Nõustun, et see on nõme selles suhtes, et harjumuslikul ajal trenni ei toimu.

Teisest küljest, arvestades seda, et eelmine pühapäev oli kõigest viis mängijat kohal ja seekord turniirile tuleb kümme, ei saa öelda, et turniir mängijatele ei meeldiks. Pigem saaks järeldada hoopiski, et turniiril osalemine on mängijatele tähtsam kui trennis käimine ja seega ei ole siin tegu raha kulutamisega võistlusele vaid hoopis raha otstarbekohase kasutamisega.

Teine põhjus turniiril osalemiseks on saada ülevaade meie mängijate soovist ka teha midagi muud peale trenni, ehk kui paljud saaks/tahaks ka reaalselt enda aega kasutada turniiril osalemiseks. Turniirile kulub rohkem aega kui liigamängule ja seega on turniiril osalemine indikaator meie mängijate liigaküpsuse kohta. Liigamängud ei hakka toimuma iga kord pühapäevaõhtuti kell 19.00. @ Wismari hall ja mängijad peavad sellega juba varakult valmis olema, suutma enda ajagraafikut vastavalt nihutada.

Kolmas turniiri point on reaalsema ülevaate saamine meeskonna tasemest, mis meie nõrkused on, millele tuleks trennis rohkem rõhku panna. Siia alla võib lisada ka meeskonnale vahelduse, sportliku väljakutse pakkumine ja meeskonnavaimu kasvatamine. Sellisena on turniirid vajalikud ka meeskonna võimalikele fännidele info edastamiseks - mis mehed me lõppkokkuvõttes oleme, niisama jutumehed või suudame ka väljakul tegusid teha. Fänne ei lisandu tuimalt trenni tehes, peab fune üritusi ka olema. Sama point kehtib sponsori kohta, kui on mingit tulemust näidata on võistkonda palju parem sponsorile "müüa."

Kokkuvõtteks, jah, turniir võib-olla nõme üksikmängija seisukohast, kellel mis iganes põhjusel ei õnnestu turniirist osa võtta. Teisest küljest on turniirid ja sõpruskohtumised meeskonna hooajaeelses ettevalmistuses alati väga tähtsal kohal ja meeskonna kui terviku seisukohast palju olulisemad kui mõne üksiku mängija mugavus. Üks point aga, mille sellest kriitikast kuulda võtan on see, et edaspidi üritan sõprusmänge ja -turniire ette teatada vähemalt kaks nädalat.

nikitheone
13.01.11, 12:14
jep. nõus suga täiesti. hea et minu pointist aru ka saad.

muruntau
13.01.11, 12:31
Eks peab ikka proovima kõigi seisukohast aru saada. Ma ei ütle kaugeltki, et mul see iga kord õnnestuks, aga tavaliselt ikka üritan jah. Kõigi soovidele vastu tulemine on kahjuks juba ulme valdkonda jääv teema.

muruntau
13.01.11, 16:02
Arvestades, et meil kindlate liigameeste nimekirjas on 15 inimest ja varasemalt olid andnud nõusoleku veel liigas osaleda ka mängijad the_meer, soouni (v.a. suvi) ja Sander (osaliselt, samuti v.a. suvi), siis otsustasin ikka liigasse mineku kasuks. Panin sponsorluse taotluse OO'le teele. Midagi roosilist praegu kaugeltki ei ole, aga on koht kust edasi liikuda. Arvestades, et oleme vähem kui kolme kuuga niigi kaugele jõudnud, olen täiesti veendunud, et teeme liigaunistuse teoks!

Ühtlasi tänasin Käsperit pingutuse eest Starsi meile sponsoriks saada. (pooleldi irooniaga)

muruntau
13.01.11, 16:06
Üks turniir märtsis Põlvas. Lihtsalt mõtlemisaineks. Kas oleks huvi sellise turniiri vastu?
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=1263728&postcount=13

ErikT
13.01.11, 17:28
Põlvaturniiril osalemine minul saab otsustavaks see palju see pull kokku läheb.Ööbimine jne.
Aga muidu osalen hea meelega turniiridel ja mängudel.

nikitheone
13.01.11, 17:44
põlva turniiri kohta - see oleks pull. nende spordibaas on lahe koht ka. seal läheb aint joomaks ära :(.
ei tea kas olen siis eestis või ei, kui olen, võiks osaleda.

Max
13.01.11, 19:42
Pühapäev olen 99,9% tulija nüüd :D igaksjuhuks jätsin 0,01 varuks aga arvan et pole vaja seda :D

ErikT
15.01.11, 01:34
Kas sinna fänne ka mahub?
Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.

muruntau
15.01.11, 09:20
Kas sinna fänne ka mahub?
Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.

Mäletan, et Ilves, kes nende eelmisel üritusel osales ütles midagi sellist: see saal jäi eelmisel turniiril viie võistkonna ja nende pealtvaatajate jaokski kitsaks. Üldiselt jah väga kiita ei ole pealtvaatamisvõimalustega väiksemates saalides, ega Wismarissegi ei mahuks eriti. Ma ei ütle kindlasti, et nad tulla ei või, lihtsalt, et ebamugav saab olema.

Korra veelkord üle, mis homme kaasa võtta: must või vähemalt tume särk, tavalised ujumispüksid, kui tahad ujuda (shotsid keelatud) ja kui kellelgi võimalus on, siis ka digikaamera. Oleks hea, kui me saaks enda Facebooki lehele mõned pildid endast. Ma ise võtan vestid ja kindad.

Muide, SK augur, üks meie grupist, on nende Twitteri järgi Eesti meister Saalihokis ja saalijalkas teine! FC absoluut pidi ka veidi tugevam olema. Läheb andmiseks! Lähme ikka võitlema ja karikatele mängima!

Põlva turniiri kohta, seal osalemine sõltub meie finantsolukorrast ja ka mängijate võimalustest. Jätaks otsustamise kuhugi veebruari esimesse poolde, siis on sponsoriga olukord selgem.

Lõpetuseks üks teine teema kah, mis staadioni liiga jaoks võtame? Meie liigaga liitumine hetkel 100% kindel veel ei ole, ootame sponsori vastust, aga peab juba mõtlema sel teemal hakkama. Wismari oma on vanakooli kunstikas, vähemalt 5-6 aastat tagasi kui viimati seal mängisin, siis olid asjalood nii. Ühest küljest saaks seal küllaltki odavalt, nii €80-90 eest mängu ära pidada. Teisest küljest on seal vigastused küllaltki kerged tulema. Samas Tallinnas taskukohaseid muruväljakuid vist enam ei olegi: Tivoli/ETK staadion on ammu läinud, Kalevi varu on kunst nüüd, Rannavärava kohta ei leidunud netist mingit infot. A le Coq'i Sportland Arena ja kunst jäävad väga tõenäoliselt kalliks hindadega vastavalt €160 ja €130. Kalevi kunsti kohta hinnainfo puudus netis. Oleks hea, kui keegi veel mõnda staadioni välja pakuks, võiks jääda siiski võimalikult mugavasse piirkonda, päris linna piiril ka ei tahaks.

Edit: A le Coq'i varustaadionide hinnad olid ühekordsete jalkakohtumiste jaoks, liigamängudeks on need eraldi kokkuleppel. Arvata võib, et liiga jaoks hinnad pigem odavamad ei ole

Max
15.01.11, 10:19
Pealtvaatajate ja satside jaoks on mõeldud üks äär ainult. Teises ääres peaks seinani mäng käima. See äär on umbes 1,5 m lai vb. Eelmine kord oli ka vaatajaid seal. Usun et kõik ikka ei hakka seal saalis ootama ja vaatama. Iseasi kuidas istumisega lood seal, Paar pikka pinki on ja äärele saab ka istuda. Pigem alguses kohe ei ole nii palju rahvast et mahutab vast ära.

Max
15.01.11, 10:29
A le Coq'i kunst, kui bronnida ette liigamängudeks, usun et ei tuleks nii kallis. Aga pole kindel. Julgeks pakkuda sinna 100 kanti. Pigem kui ette broneerid mitu tk ja veel pühapäeval see et sis võib olla lootus mõistlik pakkumine. Teineasi on see et kas soovime mänge ja trenne samas kohas pidada?

muruntau
15.01.11, 10:34
Samas kohas oleks parem jah. Nii on ka lootust paremale pakkumisele. Peab uurima Alecoqi hindu. Homse turniiri kohta infot:

http://jksuema.net/?lmenu=1&id=88

ErikT
15.01.11, 10:49
Nagu ma sealt välja loen siis FC Absoluut ei osale ja nende asemel siis meie vastasteks Nõmme Kalju III .
Aga anname siis homme endast maksimumi!!

muruntau
15.01.11, 21:35
Igaks juhuks panen taaskord enda numbri: 58 172 118. Homme kütame sauna!

nikitheone
16.01.11, 14:55
nonoo, ootame tulemusi! kuidas läks?

raunsz
16.01.11, 17:11
FC Pokkeriprod – Saue/Laagri 0-5
Nõmme Kalju III – FC Pokkeriprod 0-1
Suema II - FC Pokkeriprod 2-4
FC Pokkeriprod – SK Augur 1-4

Provoker
16.01.11, 17:18
miks te võistkonnanimeks fc Loputajad ei pannud? :D Tulemus ju suht hea (Y)

raunsz
16.01.11, 17:20
Tean, et ei ole kõige parem mängija. Ma ei hala, mölise ega halvusta, aga nõme on ainult 3-5 minti mängida.

fyte
16.01.11, 18:02
Tean, et ei ole kõige parem mängija. Ma ei hala, mölise ega halvusta, aga nõme on ainult 3-5 minti mängida.
Saan sust aru, seepärast pakkusingi nädala alguses juba välja, et 6-7 osalejat oleks norm, kuna mängu aeg ei ole kõige pikem. Siit tekib pmst küsimus, et kas eesmärk on turniirile minna võitma, või lihtsalt selleks, et võimalikult paljud saaks mängida.
Kuna taolisi turniire toimub minu teada küllalt tihedalt(kord-kaks kuus vast ikka?), siis oleks mõistlik, et asjast huvitatud mängijad jagunevad kahte mansasse (nt 6 ja 6), kes osalevad eri turniiridel ning nii saavad mõlemas tiimis olevad mängijad konkreetsel turniiril piisavalt palju mängida.

Üldiselt ei läinud halvasti, arvestades seda, et küllalt vähe on koos mängitud ja koostöö pole välja veel kujunenud eriti jne.

Tigrano
16.01.11, 18:18
Minumeelest vahva tulemus, alles hakkasite ju trennis käima ja 2 võitu tundub vinge, ma muidugi ei tea kelle vastu :)

kivisaba
16.01.11, 18:26
2 võitu täitsa solid, palju play offist puudu jäi ?

ErikT
16.01.11, 18:32
OLeks pidanud kas auet või augurit võitma et edasi pääseda.

muruntau
16.01.11, 20:18
Tulemuse poolest sai maksimum saavutatud. Saue JK on kolmanda liiga tugev keskmik võistkonna dresside, kottide ja igati korraliku orgunniga. Turniiri alguses me ei olnud kaugeltki valmis nii tugevaks vastaseks. Augurist ei ole mõtet rääkida, põhimõtteliselt pool Eesti ranna ja saalijalka koondisest mängib seal. Isegi kõva, et suutsime veel 3-4 min enne lõppu nendega viigi peal olla. Neljanda liiga satsidele sai ilusti kott pähe tõmmatud.

Teisest küljest väga ei jää rahule enda tegutsemisega treenerina. Tulemuse peale mängida võõraste kuttidega ei ole mingit mõtet, see on ainult enese petmine (meil osales üks kutt, kes muidu treenib teise liiga võistkonnaga). Edaspidi seda ei juhtu. Raunsz vääris kindlasti rohkem mänguaega, aga mul jäi kohati otsustavusest puudu kedagi teist väljakult ära kutsuda. Kutid, tulge teinekord ka rohkem vahetusse, ma rabelesin tihti kopsu kokku endal ja tulin vahetusse ära. Edaspidi on tuniiridel kindlasti eesmärk rohkem mänguaega kõikidele anda. Samas, vbla peab järgmisele turniirile minema veidi väiksema koosseisuga tõepoolest.

Btw, kes lõi Kalju vastu värava? ja kas Suema II vastu lõid väravad: Fyte 3 ja Raunsz?

Varsti trein mingi uudisnupu ka meie FB jaoks

muruntau
16.01.11, 20:22
Tulemus oli kõva arvestades seda, et me oleme alles küllalt vähe trenni teinud ja pooled liikmed on võistkonnaga koos olnud ainult 2-3 trenni.

Aga jah, hooaja ettevalmistuse eesmärki sellel turniiril osalemine väga hästi ei täitnud, järgmistel osaleme rohkem kuttidega, kes kavatsevad hooajal ka võimalikult paljudel mängudel kohal käia. Turniiride eesmärk on ikkagi liiga jaoks ettevalmistuda.

Max
16.01.11, 20:45
5. - 6. nda koha mängust vastased loobusid, et mainiks selle ka ära :) Kes teab oleks teises grupis olnud oleks isegi 3.-4. koha mäng reaalne. Aga esimese sellise võistluse kohta ei saa midagi halba öelda. Hea mäng aga kindlalt tuleb vaeva näha ja taset tõsta!!!

fyte
16.01.11, 21:08
Aga jah, hooaja ettevalmistuse eesmärki sellel turniiril osalemine väga hästi ei täitnud, järgmistel osaleme rohkem kuttidega, kes kavatsevad hooajal ka võimalikult paljudel mängudel kohal käia. Turniiride eesmärk on ikkagi liiga jaoks ettevalmistuda.
Ma arvan, et futsali ja tavalise jalgpalli vahe on ikka vägagi suur. Kui 5kesi mängides futsalis häid tulemusi näitad, siis see ei tähenda, et 100 meetri pikkusega väljakul hästi läheb, ja vastupidi.




Btw, kes lõi Kalju vastu värava? ja kas Suema II vastu lõid väravad: Fyte 3 ja Raunsz?


Jep, ja Kalju vastu lõi värava Keba minu arust.

soouni
16.01.11, 21:17
Kurat niipalju uusi inimesi, et ei teagi kes enam trennis käib, aga hea uudis mulle see, et olen teisipäeval platsis ning siit edasi teiega korralikult trennipoissi juttu värki. Kõik trenni teisipäev!

muruntau
16.01.11, 21:25
Ma arvan, et futsali ja tavalise jalgpalli vahe on ikka vägagi suur. Kui 5kesi mängides futsalis häid tulemusi näitad, siis see ei tähenda, et 100 meetri pikkusega väljakul hästi läheb, ja vastupidi.

Seda kindlasti, et need on väga erinevad. Ning samuti ei anna futsali harjutamine kõiki elemenete, mida on väliplatsilil vaja. Samas peaks trenni raha kasutama ikkagi ka vastavalt sellele, palju inimesed trenniraha maksavad, st peaks mingil määral eelistama rohkem täiskuumaksu maksjaid ja kindlasti rohkem neid, kel liigaga tõsised plaanid on.

Tere tulemast tagasi, Soouni!

soouni
16.01.11, 21:37
No futsali ja suure platsi vahe on see et futsali kõvasti vaja tehnilist poolt ma arvan. Sest ruum ikka megaoluliselt väiksem.

Aga jah peame promo tegema trennile meelitama kuidagi trenni et inimesed ikka tuleks ja leiaks mõne talendi lisaks :)

muruntau
16.01.11, 22:23
Juurde peab mängijaid leidma küll. Eelkõige muidugi neid, kes liigahooajaks ka käpad on. Samuti on kõik pokerdajad ja muidu pokkeriga seotud inimesed oodatud!

Veidi meie ühe tänase vastase, SK Augur/Betooni saavutustest: http://jalgpall.struktuur.ee/3816


Edit: Panin meie fb lehele ka uudise turniirist. Obv suutsin selle enne enda kontole uudiseks panna :P

http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

mislinn
16.01.11, 22:47
Mis teil need hinnad on ja palju liigas osalemine umbes inimese kohta maksaks? ( ärge lööge ei jaksa praegu kõike läbi lapata)

Olen suure tõenäosusega korvapalli trennist lahkumas ja tahaks uuesti jalgpalli proovida. Olen varem mänginud kolmandat ja mõned mängud ka esiliigat, praegu muidugi vorm alla igasuguse arvestuse.

muruntau
16.01.11, 22:58
Kogemustega kutte ootaks alati!

Hinnad on €25/kuu või €15 1/2 kuud või €5 1x pilet. Liigaga liitumine praeguse plaani järgi kulusid ei muudaks, v.a. Lääne piirkonnas osaledes, aga see on sõltuv sponsori saamisest ja seega praeguse seisuga veel 100% kindel ei ole.

Praegu üritan OO'd ära moosida, nad on igasuguseid pokkeriga seotud värke küllaltki heldelt toetanud seni ja selles suhtes peaks nendega asjaajmine ka mõistlik olema. Nt Starsi esindaja ei viitsinud sel teemal eriti üldse rääkida, liiga väike projekt vms. Estpatrick on ehk paar sooja sõna sel teemal ka edasi andnud, loodetavasti jõuame mõlemale osapoolele kasuliku koostööni ja kiiresti!

Turniiri kokkuvõte: http://jksuema.net/?lmenu=1&id=89

soouni
17.01.11, 09:43
Mis kuradi jutt et aind kogemustega kutte ootaks alati, igasuguseid ootame vahet pole kas puujalg või kunagine liigamängija meil on vaja mehi kes reaalselt kohal käivad. Küll kõik üheskoos areneme!

Sellega jutuga ehmatad teised ära kes võibolla mõtlevad proovima tulla ja hakkab meeldimagi.

muruntau
17.01.11, 10:09
Mis kuradi jutt et aind kogemustega kutte ootaks alati, igasuguseid ootame vahet pole kas puujalg või kunagine liigamängija meil on vaja mehi kes reaalselt kohal käivad. Küll kõik üheskoos areneme!

Sellega jutuga ehmatad teised ära kes võibolla mõtlevad proovima tulla ja hakkab meeldimagi.

Kas ma ütlesin kusagil, et ainult kogemustega ootame? Just pool tundi varem olin öelnud sama poindi mida sina. Ei ole vaja pidevalt puusalt tulistada ja öelda seda, mis niigi ilmselge on...

Rõhutasin eraldi varasemate liigamängijate vajalikkust lisaks teatava taseme olemasolule ka seetõttu, et nad on üldiselt teadlikumad trenniskäijad, parema distsipliiniga ja võtavad liigaplaane tõsisemalt.

raunsz
17.01.11, 10:30
Maksin poole kuu maksu ära just. Homme kindlasti tulla ei saa ja see kuu lõpp vaja Tallinnast ära käia.

Edu!

Tigrano
17.01.11, 12:06
See millest räägite on igaspool probleemiks. Näiteks meil saalihokis oli sarnane olukord, kus kõik võeti trenni osad olid suht saamatud jne, isegi ei arenenud mitme aasta jooksul pea yldse.

Siis kui võistlustele mindi, tahtsid need kes ei olnud 2 aasta jooksul yldse mingit arengut näidanud samuti full time mängida või midagi sellist.

Siin paistab on tekkinud sarnane olukord, millest peaks tegelikult kõik aru saama. Võistlustele ei taha keegi kaotama minna ja sinna tuleks panna alati oma parimad koosseisud. Selle probleemi lahendaks treener, kui teie seast on keegi treener, siis tema paneb paika, kes mängib kellega, teeb vahetusi jne ning kes ei saa platsile, siis sellest tuleks aru saada.

Nyyd mõni solvub aga see on mõttetu, käige trennis, liigutage ennast ehk lastakse ka platsile kui olete selleks valmis kui ei lasta, siis trenni teha on toreda seltskonnaga on ju igati vahva.

CTXrix
17.01.11, 12:53
Tubli tulemus turniiril!

Eks selle mänguajaga ole alati nii, et on valida kas minna võimalikult head tulemust tegema või lõbusalt aega viitma. Sellest siis sõltubki, et kas paremad mängivad rohkem või mängitatakse kõiki võrdselt. Tigrano ütles õigesti, et solvuda ei ole siin midagi ja see on normaalne, et objektiivselt on paremaid ja on mitte nii häid mängijaid. Seetõttu peakski eelkõige tiimisiseselt enne turniiri paika panema nt kindlad ajad vahetusteks või siis otsustama, et mängitakse tulemuse peale.

Respect muruntaule, et kutt viitsib karja kokku ajada ja möllata.

(PS! Kui mõnikord lähete turniirile otseselt tulemust tegema, siis võiksin teie lahkel loal ka kampa lüüa, ehkki trennidest osavõtt on muude trennide tõttu kesine. Kui lähete funi tegema, siis on igati õiglane, et koosseisu saavad tüübid, kes kõige rohkem kohal käivad)

muruntau
17.01.11, 15:51
Sain uuesti kontakti JK Visaduse esindajaga, kellega meil peaks Double Feature 5 vs 5 pokker ja jalka tulema. Nad tahavad sellest promoüritust teha, nende tingimus on, et me korraldaks esimesena pokkeriturniiri, kusjuures kõikidel osalejatel peab enda võistkonna mängusärk seljas oleme!

Iseenesest oleks päris pull üritus, kui ära teha. Mõtlesin umbes nii lahendada, et laseb Olympsil korraldada 1 laua SNG, BI oleks vastaste soovil väiksemapoolne, nii €11-22 ehk (nad ise pakkusid €11 välja). Ja siis meist 5 ja vastastest 5, kõik särkides, istuks laua taha. Võistkonna varustust meil see kuu kindlasti ei tule, aga järgmise kuu esimeses pooles võiks see juba olemas olla. Peame värvides kokku leppima! Mis värvid valida? Kas värvid peaksid meid ka kuidagi pokkeriga/foorumiga siduma?

Nt: punane ja must nagu kaartide mastid
või siis: valge ja mingisugune sinine meie foorumi toonides?
Midagi kolmandat?
Ei ole mõtet plaanida nii, et särk oleks mitmevärviline, sellist täpselt sobivat me ~20 tükki tõenäoliselt ei saa. Särk ühte värvi, püksid teist värvi ja kedrad (põlvikud) kas ühte kahest värvi või veel kolmandat värvi.

Andke teada, mis värv oleks sobiv! Meil on praeguseks juba mõningaid tutvusi spordivarustuse maaletoojate hulgas, saame väga mõistliku hinnaga kätte!

kardpleier
17.01.11, 16:08
söön antibiootikume reedeni ja ei tea lubada kas pyhapäevaks saab tervise täiesti korda, aga järg teisip plaanin kindlasti trennis olla.

kuna ainult 5 mängijat meilt saab siis võiks teha omavahel kvalifikatsioni turna selgitamaks 5 välja?

ja gg pühap turnal osalejatele

muruntau
17.01.11, 16:10
Teine asi on staadion. Üks variant, mida veel välja pakkuda, on Pirita velodroomi keskel asuv staadion.

Selle plussid on: Hinnad: mäng €85 ja trenn 1/2 väljakul €20 (arvatavasti 1h) vs meie praegune €43/1,5h. Samuti on selle kunstmurukate uuema põlvkonna oma kui Wismaris. Kõige ägedam aga on minu arust selle juures asukoht ja pealtvaatajate kohad, sinna mahub mitusada inimest vabalt, keegi ei sega seal õllejoomist, saab mängule pealtvaatajaid kutsuda, peale mängu lähedal ujumas käia või hoopis metsavahel grilli teha. Teatav miinus on kaugus, aga sinna sõidab mitu bussi Viru keskusest ~15 minutiga. Teised variandid oleks kauguse mõttes tõenäoliselt isegi kehvemad. Veel üks miinus on selle staadioni teatav väiksus, mõõtmed 86x53m tähendavad veidi vähem võhma, aga rohkem tehnilist mängu!

Info: http://www.tallinn.ee/sport/Spordirajatiste-ja-inventari-uurimine

Wismari kunst jääks umbes samasse hinnaklassi, aga selle puhul on pesemisvõimalused ja pealtvaatajate mugavus täiesti olematu, samuti on murukvaliteet tõenäoliselt kehvem, peab homme järgi vaatama. Samas asukoht on staadionitest parim.

Tahaks mingisugust tagasisidet, pakkuge veel staadione välja koos tutvustusega, muidu võtab arvatavasti Pirita oma!

muruntau
17.01.11, 16:27
kuna ainult 5 mängijat meilt saab siis võiks teha omavahel kvalifikatsioni turna selgitamaks 5 välja?

Jah, kuidagi peab välja selgitama, kes tahavad/saavad SNG'l osaleda meie seast. Ma ei usu väga, et meil pokkeriga mitteseotud trenniliikmed väga tahavad mängida. See võtab juba nii kolmandiku jagu maha huvilisi. Pakuks mänguvõimalust kõigepealt meie pikaajalistele vigastatutele, kui nad soovivad ja siis ülejäänud kohad jagaks soovi alusel. Ma võin vabalt ise vahele jätta seekord, osaleksin, kui muidu kokku ei saa. Aga enne kui edasi mõelda, kes osalevad, peab kuupäeva paika saama. See seisab praegu OO'ga sponsorlusläbirääkimiste taga, kui nad saaks sponsoriks ja kiirelt, oleks väga hea see nt Pargis teha!

nikitheone
17.01.11, 16:39
pirita oma tundub pull. tundub kõvv

mislinn
17.01.11, 16:50
Mänginud/treeninud pirita velokal päris palju, mõnus koht, hea väljak. Ka pesemis tingimused on korralikud. Sellest, et väljak väga väiksem on ei ole eriti aru saada, ühest otsast teise jõuab veidi kiiremini, aga laiust on küllaga.

raunsz
17.01.11, 17:15
Ma 20, siis ei saa v?

muruntau
17.01.11, 17:25
Ma 20, siis ei saa v?

Nende tingimus oli, et peab võistkonna särgid seljas olema. Eeldatavasti nad tahavad, et oleks Live üritus. Mul aga ei ole praegu välja pakkuda ühtegi kohta, kus saaks sellise donkamendi väljaspool kasiinot maha pidada ja sellisel juhul oleks jah vanusepiir 21.

Ok, vbla see see Kamikaze pubi variant tuleks isegi kõne alla, nagu Tallinna ja Tartu kutid vahepeal tegid. Sellisel juhul võiks keegi teine orgunni seekord enda peale võtta ja proovida asja korraldada. diiler, chipid, struktuur, levelid jnejne. Mul pole ka kõige jaoks aega ega viitsimist.

pastilaa
17.01.11, 17:40
Ma 20, siis ei saa v?

http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/5312132/Tavaliselt-ma-jalgpalli-ei-mngi-Kui-siis-teen-seda-alaealistega.jpg?imageSize=Medium&generatorName=The-Most-Interesting-Man-in-the-World

nikitheone
17.01.11, 17:44
omfg. geniaalne

veeretas
17.01.11, 18:01
Visaduse vastu pokkeri mängimisest oleks huvitatud küll.
Aga staadioni koha pealt pakuks välja nt. Hiiu staadionit, pesemine jms peaks ok olema, kui ma ei eksi siis Nõmme Kalju kodustaadion.
1/2 väljakut oli 30€ tund ja võistlusteks kasutamine peaks siis olema see mis 65€ tundhttp://www.sportkeskus.ee/index.php?page=124
Piritaga võrreldes endale asukoht tunduvalt sobivam. Elupaik siis pärnu mnt. lõpp, sisuliselt Laagri.

Max
17.01.11, 18:29
Sobiks samuti rohkem Hiiu staadion aga hindu ja asju ei tea. Piritale saamiseks läheb ikka päris tükk aega ja kui nt õhtuti veel sis vb lõpus transporti väga polegi millega liikuda ära. Sinnajõudmiseks üle tunni vb isegi poolteist + tagasi.
Aga vormi kohta et lühkarid ja kes soovib pikkade dressidega mängida, et pükstekohta soovitaks seda et kõik muretseks isiklikud ja usun et paljudel ka on. Sellesuhtes nõudeid ei ole et peab kõigil täpselt sama olema. Oleks kõigil tume või must sis oleks norm.

nikitheone
17.01.11, 18:39
hiiu oleks mulle isiklikult päris nõme variant

muruntau
17.01.11, 18:39
Hiiu staadioni kohta. Liigamängu jaoks on standard 2,5-3h reserveerida ja €165-€200/mäng on kindlasti üle meie eelarve. Soojenduseks peab olema vähemalt 1/2h olema enne mängu, vbla rohkemgi + veel aega erijuhtumite jaoks (nt vastasvõistkond jääb hiljaks vms) ja saabki päris korraliku hinna seal kokku. Asukoht on kesklinna suhtes ka veidi kaugem võrreldes Piritaga. Selles suhtes on ka Flora varustatad paremad, hind odavam, kvaliteet sama/parem ja asukoht way parem

fyte
17.01.11, 18:43
Ma ei viitsiks ka Hiiul käima hakata, sest 2 erineva bussiga edasi-tagasi sõitmine võtab liiga palju aega.

soouni
17.01.11, 19:28
Ma ei viitsiks ka Hiiul käima hakata, sest 2 erineva bussiga edasi-tagasi sõitmine võtab liiga palju aega.

+1 sama siin

ErikT
17.01.11, 21:33
Ja ka minul oleks Hiiule natuke liig käia.
Niigi Wismarisse sõidan tunnike.

muruntau
17.01.11, 21:39
Tundub, et hiiukas jääb välja. Liiga palju vastuargumente + ebamugav paljudele (ka minule). On midagi konkurentsivõimelise hinnaga + enamvähem asukohaga + publikumugavusega veel? Praeguse seisuga on Pirita staadion mitme argumendiga kõige parem variant.

Panin muide eilsest turniirist fotod üles meie FB lehele. Kahjuks sattusid pildile ainult põhikoosseisu mängijad ja enamasti ka just pealtvaatajate poolse ääre mängijad ehk mina ja Anders. Järgmine kord teeme loodetavasti juba ise pilte ja tulevad ka paremad.

http://www.facebook.com/FCPokkeriprod?v=photos

fyte
17.01.11, 22:59
Lol:
http://l16.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-ash1/hs737.ash1/163033_193546863989089_184057441604698_789820_3161 554_n.jpg

muruntau
17.01.11, 23:05
Selle tüübi vastu oli raskusi. Sest tal oli raskusi. Keha pani korralikult, ütleme nii :p

Max
18.01.11, 00:39
See suur karu oli see kelle pikali tõmbasin :D Minu 60 kg tema 120+ vastu :D Hakkas veel ädaldama, camoon, ega see naiste mäng ole.
No piritale sõit mul kindlalt üle h ja usun et kauemgi kui teistel 2 bussiga juhul kui kindlalt autopeale kuskil ei saa.
Et jh nii või naa kellegi üks või teine ots ei sobi, vähemalt 100% trenni jaoks.

veeretas
18.01.11, 03:03
Jep, võiks flora väljakuid ka lähemalt uurida(oleks keset linna ja suht sama asukoht mis praegu), sest vaatasin praegu tallinn.ee-st, et kui kodust ühistranspordiga minna siis ca 1h 30 min+ rummu teele. Ehk praeguste trenni aegadega jääks teisipäevane trenn ilma autota arvatavasti ära. Hetkel küll oman autot, aga antud sõidukit pole plaanis pikemalt pidada.
Aga eks hind ja enamus paneb asjad paika, aga ennem võiks kõiki variante uurida.
Ja äkki võiks proovida ka Triot meile sponsoriks, ta on suht palju sporti toetanud.

muruntau
18.01.11, 10:15
Saatsin Triobetile kah taotluse. Enne ei saatnud, kuna ei tahtnud kahest kohast samaaegselt raha küsida sama asja jaoks (osavõtumaks + varustus), aga praegu hakkab juba asi hilja peale jääma, eriti enam võimalust ei ole. Loodetavasti sellest suuremat probleemi ei ole, kui nt saab mõlemad ja siis raha kasuamise otstarvet muuta. Pole selle teemaga kursis eriti. Kui saaks mõlemad oleks super, saaks äkki ka trenniraha alla ka viia.

Võib ju tegelikult nii ka teha, et Trennid toimuvad kesklinnas edasi ja mängud ainult Pirital. Selles suhtes, et kunstmuru on kunstmuru, väga suur vahe vist ei ole, mis väljakul treenida (ümber harjumise mõttes mängude jaoks)? Saatsin ka emaili Florale küsimustega nende kunstväljakute kohta.

CTXrix
18.01.11, 10:27
Le Coq'il on mõlemad kunstmuruväljakud parajalt kebernussid. Sportland Arena (see, mis staadionile lähemal) on veidi parem, aga ikkagi suht vilets põlvedele ja seljale. Tagumine väljak on vabsjee mõttetu betoonilärakas - umbes nagu Tammeka kunstmuru oli kunagi (muruntau ehk mäletab seda millimeetrist vaipa, mis oli otse betoonile pandud).

muruntau
18.01.11, 10:33
Mäletan ikka. Samas seisus oli Wismari ka aegu tagasi kui seal mängitud sai, täna peab uuesti üle vaatama. CTXrix, oskad äkki ise veel mõnda statat kesklinna kandis välja pakkuda trennide jaoks? Või mängude jaoks nii 15-20 min kaugusel kesklinnast.

nikitheone
18.01.11, 10:37
üks koht on see pelgulinna gümnaasium kristiines. seal sai eelmine suvi käidud mängimas suht tihti

soouni
18.01.11, 10:50
Ma tean head statat kesklinnas Pärnu mnt-l. Tallina ühisgümnaasium on kooli nimi piiratud vineeri, pärnu mnt ja vana lõuna tänavaga. Väga hea kunstmuru siuke paraja suuruse plats meile arvan umbes et 50x 25 m või midagi sellelaadset olemas on ka valgustid seal. Aint et uurida tuleks kas seal pesemisvõimalus on ja seda statat rentida saaks. Arvan et väga hea koht ja plats.
Asukoht Pärnu mnt 71.
Ma igatahes lähen hüppan täna lõuna aeg läbi ja uurin mis võimalused seal oleks. Autodele vast oleks ka kuskil parkimis kohti kuigi täpselt ei tea, vb saaks lõunakeskuse parklas see aeg parkida või midagi.


Võtke vaadake siit saab mingisugused pilte galeriist spordipäeva all näha midagi staadionist.http://www.tyhg.edu.ee/index.php/home/galerii

Arvan et päris hea variant mis te arvate

muruntau
18.01.11, 11:08
Uurisin Pelguka varianti. Hind eeldatavasti täiesti konkurentsivõimeline (€32/h terve staadion), ei tea küll veel, kas sama ka mängu jaoks. Suht standard kunstkate, pealtvaatajatele ruumi on, aga istekohti ei ole ja vaevalt seal õlle juua saab (kooli territoorium ikkagi). Saatsin täpsustava emaili.

Samas iseenesest kaugus kesklinnast ühistranspordiga minnes umbes sama mis Pirital, kuna hind jääb ka suht samasse auku, siis ise eelistan viimast.

TYHG'i statat saaaks kasutada ainult trennide jaoks, sõltub nende hinnast ja pesemisvõimalustest, aga praegu olen skeptiline nende stata suhtes (nt pole täissuuruses väravat, kus harjutada õigeid väravalööke).

Edit: Flora vastas just, et saadab sisukama pakkumise lähipäevil

nikitheone
18.01.11, 11:23
kristiine kohta:
seal on istekohad ka olemas, st olid. ühe väravata taga olid need ala trepiistmed.
joomisega on nii, et seal on kogu aeg joodud. + imo on see ikka kesklinnale lähemal kui pirita.

a pirita oleks ka äge

muruntau
18.01.11, 11:32
Pildid: Pelgukas, siit eeldasin, et istekohti pole http://img153.imageshack.us/img153/72/pelgukas.png

Pirita:
http://img13.imageshack.us/img13/4192/pirita.png

Edit: ühe kauguse all mõtlesin umbes Viru tänava alguse ja Viru keskuse kanti. Sealt läheb mõlemasse ~15 minti.

nikitheone
18.01.11, 11:45
ei viitsind pikalt otsida, a siin (http://nagi.ee/photos/pgkehaline/10680955/in-set/200821/) on väike nurk näha, miuke see on.

eks vast otsides leiab mingi muu pildi ka vms

soouni
18.01.11, 11:56
No kui suudad sinna kõik pallid sisse taguda siis suuremasse peaks veel vabamalt minema. Ja mõtle sellele et regulaarne käijate arv on 10 ehk siis mäng toimub 5vs5 enamus ajast kas suuremal platsil keegi joosta jaksab niipalju. Nagu siis kasutaks aind poolt platsi ja väiksemaid väravaid. Kuigi tegelt täitsa oleneb palju inimesi välja meelitame. Seega kui rohkem inimesi ei tule välja kui praegu meil seal siis pole suuremat võtta. ala 7vs7 mis meie rekord on on tuhg platsil väga luks mängida.

aga saadan ja küsin mis maksab ja mis võimalused on. ning küsin praegu 2x nädalas samadele aegadele.

fyte
18.01.11, 12:02
Pelgulinna kooli staadion ei ole ju päris väljaku mõõtmeteski, et seal mänge korraldada.

soouni
18.01.11, 12:04
TUHG staadion muidugi oleks aind treeninguteks ning päris liigamängude jaoks tuleks tõesti teine staadion rentida.

muruntau
18.01.11, 12:06
Ega selle harjutusväljakuga kiiret ole, meil leping aprilli lõpuni sees mängimiseks. Vaatab kuidas ilmaolud on, ehk lubab veidi varem juba välja minna. Ei pea tingimata samu aegu saama, aga praegused sobiks küll päris hästi.

Kohe teen eraldi teema staadionite kohta, et saaks küsitluse, pildid ja värgid ka üles panna. Praegu kaob see jutt muu info sisse ära ja paljud ei pane tähelegi.

Edit: teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6389

CTXrix
18.01.11, 13:08
Wismari staadion on muidu täitsa korralik. Seal kannatab mängida küll.
Seal Pirita velodroomi staadionil pingutatakse minu arust veidi kummipuruga üle (st üritatakse vaiba suhtelist viletsust rohke kummiga kompenseerida, kuid tulemuseks on see, et nii pall kui mängija ise "põrkavad" väga imelikult ja ega see liigestele ka hea pole). Wismari oleks suht safe bet imo, aga hindadest ma kahjuks midagi ei tea - pole ise orgunnimisega tegelenenud, ainult sõdurina platsil tuld andnud :)

raunsz
18.01.11, 15:33
Punast-musta võiks kasutada särkidel-pükstel (minu arvamus).

soouni
18.01.11, 15:45
Ma arvan ka et punast musta kuna juba masti värvid ja siis isiklike nimede asemel võiks olla siis tähis


:club::diamond::heart::spade:
18



Olen kohal täna

fyte
18.01.11, 16:06
Palju täna tulemas? Listi enam pole aega teha vast, aga oleks tore näha kui paljud siit täna kohal.

ErikT
18.01.11, 16:10
Mina olen kohal

nikitheone
18.01.11, 16:10
ma tulen

muruntau
18.01.11, 16:19
Mina +2-3 sõpra tulemas. Ütleme, et 10 tuleb julgelt kokku.

Muide, sain ka A. Burgetilt Triobetist kirja vastu, et neil otsustab teemat turundusosakond, ta saatis taotluse sinna edasi, aga meil ei ole enne 1. veebruari vastust eriti mõtet loota, sest nende turunduse juht on puhkusel. Vähemlt respekt Triobetile sellegi vastuse eest.

Sellega seoses on olemas võimalus, et peab tegema liiga liitumistasu jaoks siiski korjanduse, iga trenniskäija maksaks järgmise kuu alguses 2 kuu raha ette. Kui sponsorraha on üle tulnud, siis on lihtsalt kaks kuud mureta. Loodetavasti seda stsenaariumit ei tule, aga olgem siiski valmis. Enda arust tegin küll täiesti korraliku taotluse, pakun sponsorile rohkem reklaamikanaleid ja laiemat kandepinda kui enamus madalamate liigade klubisid, aga ikka ei ole veel saanud midagi :(

nikitheone
18.01.11, 16:21
mainin lihtsalt, nagu ma ka varem maininud, et kui läheb väga kulukaks, siis võib mind liigamängudest välja arvestada (seoses töökoha vahetusega)

ilves
18.01.11, 18:37
Mina ka,

ega keegi autoga mustakalt siilist, sääsest, mustikakeskuse juurest autodega läbi ei tule? kui jah siis 58114770 :P

soouni
18.01.11, 22:14
Päris positiivne oli täna trenn 6vs7.

Oi kus tahaks juba väljas mängida :)

muruntau
18.01.11, 22:45
Ise ei mänginud eriti hästi täna. Rabelesin küll, ja vahest päris tühja, aga võhma jäi nii sitaks üle.

Igatahes. Mitte sellest ei tahtnud rääkida. Vaid meil on uus turniir tulekul! Samuti JK Suema korraldatud. Kuupäev on 12.02., laupäev. Seekord on kuus võistkonda, osavõtutasu pidi max €25 olema. Hetkel rohkem infot pole.

Samuti, järgmine reede, 28.01.11. teeks taas tutvumisõhtu. Algus taas 21.00., koht taas Suur-Karja Patrick, 2. korrus. Ole seal või sind pole olemas! :D

nikitheone
18.01.11, 22:55
12 veebruar ei sobi mitte kuidagi kohe

veeretas
18.01.11, 23:03
Päris positiivne oli täna trenn 6vs7.

Oi kus tahaks juba väljas mängida :)

Tahaks ka juba täiega mängida, aga nats läheb veel aega. Veebruari turniiriks tahaks juba platsis ollla. Ja sellega seoses, kas oleks äkki võimalik panna välja 2 pokkeriprode võistkonda. Kui mäng taaskord 4+1, siis nagu esimesel turniiril välja tuli, ei jagu kõigile mänguminuteid piisavalt.(kaua muidu üks mäng kestis?)

PraS
18.01.11, 23:04
Ise ei mänginud eriti hästi täna. Rabelesin küll, ja vahest päris tühja, aga võhma jäi nii sitaks üle.

Igatahes. Mitte sellest ei tahtnud rääkida. Vaid meil on uus turniir tulekul! Samuti JK Suema korraldatud. Kuupäev on 12.02., laupäev. Seekord on kuus võistkonda, osavõtutasu pidi max €25 olema. Hetkel rohkem infot pole.

Samuti, järgmine reede, 28.01.11. teeks taas tutvumisõhtu. Algus taas 21.00., koht taas Suur-Karja Patrick, 2. korrus. Ole seal või sind pole olemas! :D

vb teeme turna 13.02 - ehk siis kuupäev pole veel päris paigas. tase on kindlasti madalam kui eelmine kord :)

olen märt siis ehk siis vend kes korraldas eelmist turnat kus te viiendaks tulite :)

PraS
18.01.11, 23:05
Tahaks ka juba täiega mängida, aga nats läheb veel aega. Veebruari turniiriks tahaks juba platsis ollla. Ja sellega seoses, kas oleks äkki võimalik panna välja 2 pokkeriprode võistkonda. Kui mäng taaskord 4+1, siis nagu esimesel turniiril välja tuli, ei jagu kõigile mänguminuteid piisavalt.(kaua muidu üks mäng kestis?)

kui tei huvi suur siis võib sellele täitsa mõelda.
15 min kesits!

muruntau
18.01.11, 23:28
Sellega on selline lugu, et meie väikese mängijate arvu puhul on kahtlane, kas me saame 2 võistkonda välja panna. Pühapäev on viimasel ajal madalama aktiivsusega päev olnud samuti. Kaks võistkonda tuleks kõne alla siis, kui meil oleks vahetusi ka mõlemasse 1-2 vähemalt. Ja seekord ei taha võõraid kasutada trenni raha eest, kui keegi väljastpoolt tahab tulla, siis ainult juhul, kui muidu ei saaks satsi kokku ja ka siis peab plekkima €5.

Korraldame siin nimekirja, kes oleks tulijad 12.02 või 13.02.
Muruntau (sobivad mõlemad päevad)


Edit: Kahe satsi variandi puhul on nt CTXrix ja teised harvemad külalised ka tiimi oodatud, kui läheme ühe satsiga, siis võtaks seekord liigaplaanidega kutid kaasa. Andke aga kõik teada soovist, meil on ainult nädala lõpuni aega selgitada, kas lähme 2 või 1 satsiga!

veeretas
18.01.11, 23:33
Korraldame siin nimekirja, kes oleks tulijad 12.02 või 13.02.
Muruntau (sobivad mõlemad päevad)
1.muruntau
2.veeretas-sobiksid samuti mõlemad päevad aga osalen 80-90% oleneb kuidas jalg paraneb aga pea kuu on aega.

PraS
18.01.11, 23:57
Soovitan teil nii teha, et üks nn õige sats ja siis teine selline sats kus on nn võõrad :D

nikitheone
19.01.11, 00:01
krt ei teagi. tahaks mängida küll, aga 12 kindlasti ei saa. mis kell see 13ndal oleks?

ErikT
19.01.11, 08:12
Ise olen tulija turniirile.
Sobivad mõlemad päevad

raunsz
19.01.11, 09:41
Olen nõus tulema kui mängida saab vähemalt 55% mänguajast (praegu sobivad mõlemad kuupäevad).

muruntau
19.01.11, 16:24
Panin turniiri ka fb'sse üles ja saatsin kutsed. Kellel fb konto on, võiks siiski meie võistkonnaga ühineda (panna I like meie võistkonna lehel), seal saab selliseid küsitlusi paremini silmapaistvas ja paremini hallatavas vormis organiseerida.

http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

nikitheone
19.01.11, 20:54
ei saa 12 ega 13 tulla.

raunsz
19.01.11, 21:29
Käisin täna huvipärast HV foorumiga pelumas. :D Päris huvitav tase seal, pall liikus kuidagi lihtsamalt ja lühikeste söötudega.
Ma ei tea miks (pole ego:D), aga ma olin täna sitaks hoos seal. Pühapäeval võiks hoog jätkuda. :D

Neil oli üks selline mõnus reegel ka, mida võiks nt meie rakendada (Wismari sisehalliga seotud), et küljeaudid on need kui pall läheb selle valge kileosa peale. See muudaks mängu pisut paremaks, poleks seinapõrkega möödaminekuid (mis nt väljas on võimatud).

ErikT
19.01.11, 21:52
Neil oli üks selline mõnus reegel ka, mida võiks nt meie rakendada (Wismari sisehalliga seotud), et küljeaudid on need kui pall läheb selle valge kileosa peale. See muudaks mängu pisut paremaks, poleks seinapõrkega möödaminekuid (mis nt väljas on võimatud).

Mõtlesin ka selle peale,nii oleks mäng vähekene huvitavam ka minu arust.

muruntau
19.01.11, 22:10
Kui mul endal pühapäeval meelde ei tule seda reeglit kasutada, siis tuletage meelde! Paar korda on varemgi käinud läbi idee, et teeks küljeautidega ka, aga pole varem trennis meelde tulnud.

Muide, on selline võimalus, et ma ise ei tule pühapäeval trenni. Vana vigastus + uus, üks luu suht rämedalt valutab, kui puutuda (see väike mõtetu mügarik jala siseküljel, kannast ~8 cm kõrgemal). Tegelikult aga tahaks lihtsalt pokkeri EMV'l ühel turnal osa võtta, mis on see pühapäevane rebuy. Praeguse seisuga on trenni tulek 50-50, Igaks juhuks võiks keegi, kes pühapäeval trenni läheb, teada anda, kui ta peaks homme linnas olema. Saaksin pallid-vestid üle anda, et need ikka kindlalt trenni jõuaks.

veeretas
19.01.11, 22:12
vahepeal on muutunud nii palju, et turnriks sobiks arvatavasti ainult 13. veebruar. Aratav sünnipäev Tartus sellel nv.

muruntau
21.01.11, 15:54
Praeguse seisuga on turniirist huvitatuid 9, kui arvestada soound ja veeretast 1/2 tulijana. Lisaks pole ma mõnelt arvamust saanud, kes päris tõenäoliselt oleks tulijad. Arvatavasti läheme kahe võistkonnaga, aga oleks veel inimesi vaja sellisel juhul! P.S. kui turniir toimuks laupäeval ja jätame trenni alles pühapäeva õhtuks, maksavad turniiri kinni need kes osalevad! 1 sats=€25, seega ~4-5 euri nägu.

Teine asi, et ostsin praeguseks kogunenud liitumisraha eest 2 nike palli (kokku €31) ja stopperi ja vile, kokku €20. Võtsin stopperi ja vile Viru keskusest, ei viitsinud linna pealt hakata otsima kõige odavamat urgast. Pallid sai 40% alega, kui keegi tahab Nike kaupu osta 40% allahindlusega, siis PM, annan numbri. Praeguse seisuga on minu käes liitumisraha €4.

Soccernetis on 1-2 inimest teatavat huvi näidanud üles meie trenni/võistkonnaga liitumise vastu, eks näis mis saab. Kellel veel jalkahuvilisi sõpru on, võiks ka kutsuda. Eelistaks pokkeriga/foorumiga mitte seotud inimeste puhul teatava tasemega mängijaid ikkagi.

raunsz
22.01.11, 19:20
Kui 2 meeskonad, siis ma tuleks ka. Praegu ei otsustasundki sp, et 10 inimesega mänguajaga väga varieeruda ei anna.

ilves
22.01.11, 23:32
Tervist,
hommeses trennis pole 100% kindel, aga loodan et saan tulla.

Huvitavat veel, et õigustada oma viibimist meeskonnas ;)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1545079759115&set=a.1545079599111.2068449.1598651114

ja tervitused Gerdile, keda eile überis nägin :), aga ei olnud nõus maatüdrukut ära ajama :D

fyte
22.01.11, 23:43
Tänase trenni list:
1. fyte

raunsz
22.01.11, 23:51
Tänase trenni list:
1. fyte
2. raunsz

nikitheone
23.01.11, 08:55
paistab, et mul on üks tõsine terviserike. täna kindlasti ei tule, lähen homme arsti juurde

ErikT
23.01.11, 12:58
Tänase trenni list:
1. fyte
2. raunsz
3.Erik
4.Mario

ilves
23.01.11, 14:58
Tänase trenni list:
1.fyte
2.raunsz
3.Erik
4.Mario
5.Max
6.Ilves
7.Tarmo
8.Gerd

PraS
23.01.11, 22:46
Mul selline huvitav küsimus,et ega te pole huvitatud väljas mängimisest järgmine pühapäev ?

Asukoht: Kalevi kunstmurustata.

Mäng siis oleks JK Suema Cargobusi vasta.

muruntau
23.01.11, 23:52
PraS, täiesti võimalik, et oleme. Kas sa mõtled 30.01.11. või 06.02.11. kuupäeva? Annaks sulle teisipäevaks teada.

soouni
24.01.11, 10:53
PraS, täiesti võimalik, et oleme. Kas sa mõtled 30.01.11. või 06.02.11. kuupäeva? Annaks sulle teisipäevaks teada.

i like that idea

+triljon points

PraS
24.01.11, 12:30
30.01 mõtlen.

muruntau
24.01.11, 14:07
nonii, sõprusmäng evendina kirjas FB's, meil Wismarisse saadetud, et trenn katkestada. Kalevi stata asub Kalevi spordihalli taga, Tallinna kaardil Kalevi Keskstaadioni, Siselinna ja Sõjaväekalmistu vahel. Lähim tänav on Staadioni. Ei ole tegelikult raske leida, sest ega jalkaväljak väike just ei ole.

veeretas
24.01.11, 15:59
Jubedalt tahaks mängida. Ja üldse eelistaks pigem mängida väljas sõprusmänge, kui 5vs5 saaliturniire. Üritan nädala keskel esimese jooksutrenni ära teha ja siis saab vast aimu, mis seisus jalg on. Praegu niisama kõndides ei pane enam tähelegi. Aga paar küsimust: kas 11vs11, kas täisväljak või 1/2, 45min x2?

muruntau
24.01.11, 16:38
Jäi jah mainimata. 11 vs 11 üle väljaku, õige värk ikka. 3x30 minutit, jooksvad vahetused.

Ürita Mairo ka mängule ajada ;)

PraS
25.01.11, 15:25
Olete otsustanud juba?
Mäng toimuks kell 15:00
Mäng maksab siis meiile 70 euri ehk siis kumbki 35.
Pesemistingimused on kordades paremad Kalevis kui teie Wismaris.

muruntau
25.01.11, 16:14
Toimub! Hiljemalt 14.30. staadionile! Kohale saab 16 ja 17 bussidega, samuti trammidega 3 ja 4.

Kaasa võtta must või musta meenutav särk. Mäng toimub väljas, nii et riietuge vastavalt. Meil arvatavasti varumeestega priisata ei ole, võimalik, et ei saa satsi kokkugi. Seega mänguaja puudus küll probleemiks ei saa :D. Kõigil, kel võimalik, paluks kohale tulla ja oleks pigem hea, kui mõni sõber kellelgi ka mängida saaks pühapäeval. Lihtsalt kindluse mõttes. Sõbralt küsiks €5 siiski. Nagu öeldud, olud on head! Igaks juhuks mainin ka, et mäng toimub väljas, riietuge vastavalt.

Karelkorm
25.01.11, 16:23
mis seis tänase trenniga on? tuleks ka, a neljakesi söötu lükata ei viitsiks. Kui rohkem rahavast, prooviksin jala valgeks saada.

ErikT
25.01.11, 16:30
Täna tuleb kindlasti korralikult rahvast ma usun,teisipäeviti üldjuhul on olnud.
Mina olen kohal
Mario
1 sõber ka vast tulekul.

muruntau
25.01.11, 16:31
Teisipäeviti meil ikka on rahvast, viimastel kordadel olnud 10-15. Selles suhtes karta pole. Me lihtsalt ei pea vajalikuks siia kirjutada, sest ~pooled seda niikuinii ei tee ja seega ei näita siinne info õiget pilti niikuinii.

Edit: ise tulen samuti ja 2 minu sõpra kah.

muruntau
25.01.11, 23:16
Trenn oli väga hea taaskord, ilusad kombinatsiooni, iluvaravaid igale maitsele (ühe puutega üle puusa risti platsi servalt Raidu esituses saab esikoha) ja sööt liikus ka ulmelt vahepeal.

Kodustaadion selgub loodetavasti homme ja kui Kalevi omal veel on vaba ruumi meie mängude pidamiseks, siis see on meie oma. Kadriorus juhtkond ei taha liigamänge peale lubada.

Reedel tutvumisõhtu, 21.00. @ Suur Karja Patrick, 2. korrus. Keegi võiks ikka kohale ilmuda või läbi astuda korra.

Pühapäeval siis mäng, vs JK Suema, 15.00. @ Kalevi kunst, näeb enda tõenäolise tulevase kodustata ära. Olge 14.20-14.30. kohal, saaks rääkida positsioonidest, taktikast, vahetustest jnejne. Ahjaa, tulge kohale kõik kel vähegi võimalik, võib sõpru ka kutsuda.

Edit: Jäi mainimata, et vastased tulevad 1h enne mängu algust kohale taktika ja soojenduse jaoks. Meil on suhtumisest veel nii mõndagi õppida!

raunsz
26.01.11, 11:18
Tulen tutvumisõhtule ja mängule ka.
89% kohal.

muruntau
26.01.11, 21:43
Ootaks veidi aktiivsemat osavõttu mängust, meie vastastel näiteks on praeguse seisuga juba 15 või rohkemgi kindlat tulijat. Näitame, et ka meis on jalkavõistkond peidus! Pealegi, see on meie tulevane kodustata, topeltpõhjus pühapäeval kohale tulla!

Muide, midagi sellist teeb suvel ära:
cwvVh0_ZelI

Plasttopsid ette ja läheb!

PraS
26.01.11, 23:12
Ootaks veidi aktiivsemat osavõttu mängust, meie vastastel näiteks on praeguse seisuga juba 15 või rohkemgi kindlat tulijat. Näitame, et ka meis on jalkavõistkond peidus! Pealegi, see on meie tulevane kodustata, topeltpõhjus pühapäeval kohale tulla!

Muide, midagi sellist teeb suvel ära:
cwvVh0_ZelI

Plasttopsid ette ja läheb!

täpsustaks!

koos treeneriga ehk minuga on meil mängijaid 17 :)
Talvel olen piisavalt teinud kodutööd ja mängijaid juurde värvanud ;)

PraS
27.01.11, 08:13
Kui te kokku ei saa siis võin mõne oma poisi teilie anda :D

nikitheone
27.01.11, 11:01
nu vot, ma homme peolt hüppan vist korra läbi, kauaks ei jää. pühapäeval mängule ei saa tulla, arst kirjutas antibiootikumid välja ja ei tohi midagi füüsilist mõnda aega teha, st hingamisteid ärritada. ehk ma saan trennis rahulikult sörkida või väravas olla.

e: saan alkoholi juua!

muruntau
27.01.11, 17:45
Homme käin jalkaliidus, viin avalduse sisse. Stata Kalevi kunst, trennid sõltuvalt ilmaoludest jätkuvalt Wismaris.

Sponsori kohta on olukord veel lahtine, aga loodetavasti saab kaubale õige pea. Enda arust tegin päris korraliku presentatsiooni ja pakun sponsorile kindlasti rohkem tähelepanu ja reklaamivõimalusi, kui enamus madalamate liigade satsid. Priit ESTPatricku sõnum peale OO esindajatega rääkimist, tsiteerin: "Ühest vastust ei saanud, pole väga kallis oli esimene vastus neil, kuid jah ka ei öelnud. Küsin ükspäev üle kui meelde jääb ja kui sinuga ennem ühendust ei võeta."

Arvestades OO viimase kvartali kehvi tulemusi ja sellest tingitud säästumode'i on tegu küllaltki positiivse vastusega. Kas sellest ka piisab on teine küsimus obv. Loodame!

The_Meer
28.01.11, 12:08
Täna kahjuks tutvusmiõhtule ei jõua,aga pyhapäeval on plaan m2ngule tulla.

muruntau
28.01.11, 17:25
Kutse tantsule. Algab kell 21.00., koht Suur-Karja Patrick, teine korrus. Mu nr on 58 172 118.

Jalkaliidus jäi teatud põhjustel täna käimata, aga samas sai võimalike sponsoritega räägitud ja ütleme nii, et asi liikus edasi. Esmaspäeval viin dokumendid sisse.

Muide, kui ma seda veel maininud pole, siis pühapäevasele mängule võiks taaskord midagi musta võtta. Kas must jope, dress või särk dressidele peale tõmmata vms.

ranka
28.01.11, 17:31
PERSSE! Ise imen d-lighti ja lähen kohe magama :( Võib-olla oleksin ka läbi tulnud aga samas kahtlane, ei taha suitsu teha see nädal.

raunsz
29.01.11, 03:54
Ma lõpuks magama , kell 5. sry muru ja niki läksin ära, et nimetas seda sõpsi inäha. :D

muruntau
29.01.11, 06:50
ütleme nii, et ma olen väga rõõmus kodus olles :D

ranka
29.01.11, 11:26
Vändati ära W? :) JK, räägi välja.

nikitheone
29.01.11, 12:54
oi oli tore pidu. patrick, nimeta, levikas. ma läksin suht vara ära, just ärkasin.
tagasi linna jooma, keegi ühineb v?

muruntau
29.01.11, 16:20
Vändati ära W? :) JK, räägi välja.

Mitte midagi homoerootilist siiski ei juhtunud. Põhjus oli küllaltki mõttetu. Hommikul ei tasu taksoraha kokku hoida, ma lasin bussiga paar ringi kuna jäin kogu aeg magama. Väljas pidi ka külmas omajagu ootama, nii et standard 20 min muutus umbes 2-3 tunniks. Taksoraha ei ole kunagi mõtet säästa :D