PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

kardpleier
09.03.11, 19:19
laupäeval kohal , ja annaks 50 eurot sullis kui sobib

muruntau
09.03.11, 20:28
Platsile saamisega on selline värk, et kes platsile saab kui kauaks sõltub 5st kriteeriumist:
1) jalkaoskused;
2)trennis käimine+esinemine trennides+isiklik juurde tegemine;
3)seotus pokkeriga, me oleme algselt pokkerimängijate võistkond, nii et natuke eelistab rohkem pokkeriga seotuid.
4)võimalus suvel võistkonda aidata, et säiliks sama koosseis kogu hooaja ja ei kaoks mott ära käia nendel, kes võistkonda saaks vajalikul hetkel aidata.
5)osavõtt võistkonnna tegemistest, alates rahade maksmisest väljaskäikudel osalemiste ja varustuse ja sponsorluse orgunnimiseni.

Panin sellised võistkonnatööd soodustavad põhimõtted platsile pääsemiseks, et kindlustada platsile need, kes ka tegelikult tahavad tegutseda ja tegutsevad võistkonna heaks. Ma usun, et võistkonnatöö kõigis aspektides on pikas perspektiivis kogu võistkonna käekäigu jaoks parimaid tulemusi toov.

Vastuseks sulle, Soouni, siis ma pole küll viimased kolm nädalat trennis käinud, aga sinu osavõtt võistkonna tegemistest see aasta on olnud küllaltki nigel, mistõttu sa saaksid 15-20 min mänguaega (kogu ~75 minutist).

nikitheone
09.03.11, 21:38
tuleme mingi 12.30 või peaks varem tulema kohale?

kivisaba
09.03.11, 21:58
tulen homme ja ka laupäeval siis kuigi unega läheb nats hõredaks kui miniFTOPS hästi läheb

soouni
09.03.11, 22:49
Ärge minuga küll väljakül arvestage kuigi väge meeldiv pakkumine, et ma oleks platsile saanud kuid siiski ma tulen täie hooga teile kaasa elama :) GP FC Pokkeriprod (Y)

raunsz
09.03.11, 22:51
fucked up, homme õhtuni kool.

Ma laupäeval ikka tulen.

Prodcom
10.03.11, 10:37
Pokker-soccer mehed!!

Teie võiskonna logo on küll vinge.Laske samas vaimus edasi hooaeg pole enam kaugel.Koguge vormi sest see liiga pole teil küll kergemate killast::D:D:D:D
Ja kindlasti mehi juurde nagu aru sain sisi 20 meest.Ai ai sedasi läheb teil raskeks:D:P:club::diamond:

fyte
10.03.11, 16:02
Paljud täna trenni minemas? Kui sats oleks koos, siis tuleks samuti, aga mingi 6kesi ei viitsiks eriti, väsinud ka.

Andero
10.03.11, 16:08
Mina tulen.

muruntau
10.03.11, 16:41
Ma usun, et 7-8 või äkki rohkemgi tuleb ära, tule ka Fyte, siis on rohkem. Ei viitsi hakata üle helistama, kes tuleb kes mitte. Teeb täna harjutusi ~15 min ja siis teeb mängu, et valmistuda laupäevaks. Ma tulen ise vaatama, jalg kahjuks ei kannata mängida veel.

Mängule laupäeval tulla pool tundi varem, st 12.30., et saaks plaani teha ja sooja. Võtke mustad särgid taaskord!

Edit: Tulge ikka täna kohale, peab mänguks valmistuma ka ja mäng on meil tulekul. Ainult mängudel kohal käimine on nõrkadele!

kivisaba
10.03.11, 17:07
kus kohas wismari kunst asub? aadress pls

muruntau
10.03.11, 17:35
:D Sama koht, halli taga kohe 10 meetrit max. Riideid vahetab ka samas.

kivisaba
10.03.11, 17:43
oks

veeretas
10.03.11, 18:04
mina kohal ja teisipäevasest trennist peaks ka päris mitu tulema.

MrRiver
10.03.11, 23:54
Ega teil kellelgi kaamera võimalust pole laup matšiks? Saaks pärast miski video kokku keevitada vmt.

nikitheone
11.03.11, 09:27
mul on kaamera küll, võin tuua kui vaja

PraS
11.03.11, 23:46
Mitteametlik kalender:

I voor
9.04. 14:00 Tallinna FC Levadia III - FC Pokkeriprod Maarjamäe kunstmuru

II voor
17.04. 15:00 FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur Kalevi st kunstmuru

III voor
24.04. 11:00 Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod Sportland Arena

IV voor
1.05. 14:30 FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior Kalevi st kunstmuru

V voor
8.05. 16:30 Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod Lasnamäe SPK kunstmuruväljak

VI voor
15.05. 14:30 FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond Kalevi st kunstmuru

VII voor
19.05. 19:00 FC Kiiu - FC Pokkeriprod Kuusalu KK staadion

VIII voor
29.05. 14:30 FC Pokkeriprod - SK Tapa Kalevi st kunstmuru

IX voor
5.06. 17:00 Tallinna FC Twister - FC Pokkeriprod Kalevi st kunstmuru

X voor
12.06. 14:30 FC Pokkeriprod - JK Suema Cargobus Kalevi st kunstmuru

XI voor
15.06. 18:30 JK Loo - FC Pokkeriprod Loo kunstmuruväljak

XII voor
24.07. 14:30 FC Pokkeriprod - Tallinna FC Levadia III Kalevi st kunstmuru

XIII voor
31.07. 11:00 Viimsi FC Igiliikur - FC Pokkeriprod Maarjamäe kunstmuru

XIV voor
7.08. 14:30 FC Pokkeriprod - Tallinna JK Piraaja II Kalevi st kunstmuru

XV voor
13.08. 12:00 JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod Kalevi st kunstmuru

XVI voor
21.08. 12:00 JK Suema Cargobus - JK Loo Kalevi st kunstmuru

XVII voor
28.08. 13:00 Ambla Vallameeskond - FC Pokkeriprod Ambla staadion

XVIII voor
4.09. 14:30 FC Pokkeriprod - FC Kiiu Kalevi st kunstmuru

XIX voor
11.09. 15:00 SK Tapa - FC Pokkeriprod Tapa staadion

XX voor
18.09. 14:30 FC Pokkeriprod - Tallinna FC Twister Kalevi st kunstmuru

XXI voor
25.09.12:00 JK Suema Cargobus - FC Pokkeriprod Kalevi st kunstmuru

XXII voor
2.10. 14:30 FC Pokkeriprod - JK Loo Kalevi st kunstmuru

muruntau
12.03.11, 00:18
Tänud, PraS! Laadisin siia kogu IV Ida kalendri üles: http://www.upload.ee/files/1187176/IV_liiga_Ida.doc.html

NB: Seal ka karikamängude päevad, me osaleme kõikides (ehk mõlemas) karikates, nii et meie esimene mäng peaks tulema siiski juba 3.04, vastane ja staadion veel teada pole, aga vastane võib ka olla kaugemalt. Väikeste karikas, kus vastased võivad olla kuni II liigast. NB: karikamängud hakkavad olema kolmapäeviti tihti, nii et meil paar mängu tuleb kolmapäeviti!

Kuni 25. märtsini on võimalik muuta päevi kirjalikult ühendust võttes, pärast on võimalik vähemalt kümme päeva ette teatades. Vaatan mingi päev täpsemalt üle.

Edit: Kurat ei näinud ette, et karikamängud võivad nädala keskel olla ja kaugemalt Tallinnast (iseenesest suht obv, facepalm mulle). Vbla peab loobuma karikamängudest.

Owner85
12.03.11, 00:32
Vastastelt ootame siis fairplayd,ehk siis foorumlased ja pokkerimängijad,mitte kuskilt satsidest kokkukompunnitud mängijad!
Gl mõlemale tiimile!väljakul näeme:)

muruntau
12.03.11, 01:15
Päris 100% fair play selles mõttes meie poolt ei tule, et meil osalevad foorumlased, pokkerimängijad ja FC Pokkeriprod meeskonnaliikmed (ehk siis meie võistkonnast, kes pole ei pokkeri ega foorumiga seotud). Ideaalilähedane plaan oli jah kunagi, et ainult foorumlased ja pokkerimängijad, aga seoses meie trennide tõsisemaks minemisega ei ole meil pokkerimängijaid-foorumlasi kahjuks enam nii palju käimas, et saaks igal hetkel ainult neist koostatud võistkonnaga mängida. Samuti nende mõistete piirid on tihti küllaltki õrnad ja vaieldavad ning ka teie puhul, usun, ei saaks +500 postiga ja/või pro mängijatest satsi kokku, nii et ehk pole väga hullu.

Siiski on kõik homsed mängijad meie trenniliikmed ja ma usun, et see ongi kõige tähtsam. Pokkeriprod.com foorumi Tallinna ja Tartu jalkatrennide võistkondade kohtumine :)

Edu Teile homseks päevaks ja õhtuks!

Edit (Edit on mu teine nimi): Muidu luban aga igati Fair Playd väljakul ja väljaspool meie poolt :)

KeRRRt
12.03.11, 08:01
ma juba hommiku kella 5st saati sooja teinud. päriselt

jozik
12.03.11, 08:31
no loodame,et platsil läbi ei põle =)

loodame et karikamängud toimuvad siis õhtupoole. Ma usun, et pealelõunat saab töölt ikka tulema, et siis õhtul olla kasvõi Värskas. Saame hakkama ma arvan.

nikitheone
12.03.11, 10:28
minule need kolmapäevased väljasõidud ei sobi absoluutselt.
hea, et kalendri välja sai, saab arvestada tegemistega.

kohtume varsti juba!

muruntau
12.03.11, 15:00
FC Pokkeriprod 3 - 5 Tartu Pokkeriprod

Tartlased meist tegelikult väga üle ei olnud, lihtsalt meil on päris palju uusi mehi ja proovisin kõigile mänguaega anda ja tihedalt vahetusi teha. See aga rikkus meie mängurütmi päris tuntavalt ja tehnilist praaki tuli meil selle mänguga rohkem kui terve nädala jooksul trennis kokku tuleb. Ühtse võistkonnana tegutsemine tõi seekord tartlastele võidu. Võib mind süüdistada küll, et parimat koosseisu ei mängitanud ja nagu Meelis ütles, et kokkumänginud kuttidel ei lasknud koos väljakul. Eks vigadest õpib, tuleb need enne tähtsamaid mänge ära teha lihtsalt.

Seekord jah meie poolt ei olnud sellist vihast Tallinn vs Tartu Pokkeriprod mängu vaid oli meie poolt rohkem hooajaks ettevalmistus. Samas sai juba tartukatega räägitud, et suvel teeme Tartus või kusagil lõuna pool uuesti. Võtab mingi maja kusagil asustusest eemal, tuleb hommikul kohale, päeval mäng ja õhtul pokker + fun. Ehk isegi õnnestub seekord Pokkeriprode suvepäevaga ühildada seda värki!


Aga õhtul kõik Jalgpallisõprade Pokkerile Playmakersisse! Turniir algab 19.00. võiks veidi varem kohal olla. Ja jalkasärgis! Sissepääs €5, mille eest buffelaud. Alguses paar tundi rummkoola häppihour.

soouni
12.03.11, 15:30
Jalgpalli kohtumine
Wismari sisehall
12.03.2011 13:00
:club:FC Pokkeriprod Tallinn:diamond: VS :heart: FC Pokkeriprod Tartu:spade:

3:5

Kohtunik: Madis''muruntau''Müür

Kooseis:

:club:FC Pokkeriprod Tallinn:diamond:
:heart:FC Pokkeriprod Tartu:spade:
Saavel (raunz)
Orgla (kroko-till)
Klaasen (fyte)
Kümnik (kympa 10)
Vallisaar (kardpleier)
Sasmil (Owner85)
Tenno (veeretas)
Moor (MM)
Holberg
Laht (KeRRRt
Kunitšon (nikitheone)
Tõnisson (Mr.River)
Room (jozik)
Meidla (prygikala)
Palm
Luts (Simka 11)
Hindre
Elbe (kait)
Valdman
Annuka

Nimi (foorumi kasutaja)

Mänguaeg: 3x25 minutit

:club:FC Pokkeriprod Tallinn:diamond:
:heart:FC Pokkeriprod Tartu:spade:
1. kolmandik

/16:30/ 1. värav kait

/19:20/ 1. värav Orgla (kroko-till)

1. kolmandiku lõpuks seis viigis
1:1

2.kolmandik

/13:10/ 1. värav (prygikala)

/16:06/ 1. värav Saavel (Raunz)
/17:55/ 2. värav Saavel (Raunz)

/24:30/ 2. värav Orgla (kroko-till)

2. kolmandiku lõpus seis viigis
3:3

3.kolmandik

1. värav /2:46/ Moor (MM)
2. värav /32:00/ Moor (MM)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mängu lõpp
3:5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mäng oli super.

PS! Kõik jalkpallurid ja jalkafännid täna on Playmakersi klubis Tornimäe 5 Tallinn
Jalgpallurite mõõduvõtt pokkeris(freeroll). Tulge kohale! Soovitavalt mängida mängusärgis.

Üritus algab kell 19:00
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Mängija kellel oli numbriga 13 särk seljas tartu kuttidest palun pm-i mulle oma nimi.)
Kui miskit siin valesti on palun andke teada sellest.

prygikala
12.03.11, 15:49
13 olin mina.

MM
12.03.11, 17:46
härrad jõudsin shampuse, õlle ja siidrivines Tartusse! kuid see rong veel ei peatu - minnakse edasi Spordibaari Tartu tiimi hingelise juhi Svenza sünnipäevale ja tartlaste võidu tähistamisele!

gg wp

KeRRRt
12.03.11, 17:46
mäng oli lahe. pall oli pigem teie käes kui meie. ilmselgelt polnud me suurema palliga harjunud ja 5 venda platsil. eks kunagi tartus kohtub uuesti :P

Owner85
12.03.11, 17:48
sasmil aka owner85

Mäng ei olnud hea ka meie poolt,kuna me oleme 6kuud sees futsali mänginud orig palliga ehk nr3 ja praegune mäng oli nr5 siis palli erinevus on räigelt suur!Mäng oli pingeline aga jah pall on ümmargune ja see kord õnnestus meil võrku sahistada rohkem!well played!

MrRiver
12.03.11, 18:16
Jõle pingeline oli, uue mängu ootuses.

raunsz
13.03.11, 07:18
Pull oli jah, alles jõudsin koju. :D

freerollil nikiga oli päirs lahe sama lauas gämblida. D:

nikitheone
13.03.11, 18:01
irw jah, raunsziga sai head nalja lauas.
oli tore õhtu

kroko_till
13.03.11, 18:18
Mäng oli enam-vähem, kuid ma ei mõista, miks te nii raudkindlalt soovisite mängida sees suure palliga, see muutis mängu suht flipamendiks, kumbki sats ei saanud suurt söödumängu teha, kuna saali jaoks põrkas see pall ikka ulmeliselt. Saalipalliga oleks mäng kindlasti nauditavam olnud aga noh, võita oli kena ja ka õhtune üritus oli hoolimata tagasihoidlikust osavõtust peris vahva, obv tahtis ka sealt võit Tartusse tulla ;)

MM
13.03.11, 20:23
kes võitis?
ma ise panin Svenzooni sünnipäeva turka tasku :) - suht win päev oli jah.

soouni
13.03.11, 22:27
Orgla minu teada kui ma ei eksi

nikitheone
14.03.11, 08:07
minu nime panid ikka valesti soouni

soouni
14.03.11, 10:02
Ütle oma õige nimi siis

nikitheone
14.03.11, 15:49
pane s'i pealt katus o peale.

teisipäeval on trenn ikka väljas eks? ja seal ju kunstmuru ikka, eks?

veeretas
14.03.11, 20:03
teisipäeval on trenn ikka väljas eks? ja seal ju kunstmuru ikka, eks?

just nii! Ja kui mai eksi siis kell 20:00

nikitheone
14.03.11, 20:43
ok, homme peab siis rademarist jalanõusi ostma

muruntau
14.03.11, 21:53
Jep, edaspidi väljas trennid ainult. Teisip 20.00. ja neljap 20.00. Järgmisest nädalast nihkus meie neljapäevane aeg 1h võrra hilisemaks Wismari inimeste puudulikust keeleoskusest tekkinud arusaamatuse tõttu.

Mõned asjad veel: Vaja on hakata mängijaid registreerima. Selleks on vaja kas eelmist mängijakaarti või siis täita avaldus ja uus mängijakaart. Uutel on vaja ka passipilte, eeldatavalt 2'e, aga kontrollin üle. +€15/nägu regamistasu.

Varustus: Hetkeseisuga minule teada olevalt on koos €150 (pole arvet uurinud, Raunsz €100 ja Kaspar €50) kogu €564,57'st (see on ilma printimiseta). Veel on lubatud €105 + veel midagi. Ehk meil on ligi neljandik rahast koos praeguse seisuga. Kel vähegi võimalik, sel paluks ikkagi enda varustus välja osta. Neil, kes enda nimelist särki ja kindlat numbrit tahavad, on see praeguse seisuga, ilma sponsorita suhtkoht kohustuslik ja põhivendadel võik ikka nimeline särk olla.

Sellega seoses ka lähevad numbrid pakkumisele. Kes mis numbrit tahab? Eeldatavalt põhikoosseisumängijatel valimisel esmajärjekord. Ise panen nr 4 lukku. Võetud on ka nr 8 ja (vist) nr 9.

nikitheone
14.03.11, 22:06
13 on minu

raunsz
14.03.11, 23:18
Ma nr 17 ikka.

veeretas
14.03.11, 23:57
paneks lukku siis nr. 7, homme trennis saan vast ka raha ära anda.

WeThePeople
15.03.11, 01:03
Muru, kui ma ei eksi siis on esimest korda regajatel kolme pilti vaja. 1 ankeedile ja 2 siis mängijakaartidele.

muruntau
15.03.11, 01:26
Vanasti oli kindlasti 3 fotot jah, aga enam ei ole kahte ankeeti vaid 1 ainult, võistkonna kätte jääv, vähemalt nii jalkaliidust jaanuaris öeldi. Igaks juhuks küsin sealt ka fotode kohta üle, sest pole 1 ankeedi puhul eriti vajadust kolme foto järgi.

K2snakas
15.03.11, 01:30
K6ik peavad vist selle litsentsi kah 2ra tegema?

WeThePeople
15.03.11, 02:56
Vanasti oli kindlasti 3 fotot jah, aga enam ei ole kahte ankeeti vaid 1 ainult, võistkonna kätte jääv, vähemalt nii jalkaliidust jaanuaris öeldi. Igaks juhuks küsin sealt ka fotode kohta üle, sest pole 1 ankeedi puhul eriti vajadust kolme foto järgi.

vb on siis sellel aastal jah muudetud.

muruntau
15.03.11, 10:30
K6ik peavad vist selle litsentsi kah 2ra tegema?

Kõik, kes ametlikest mängudest (liiga + karikad) osa tahavad võtta ja kel eelnevalt mängijakaarti ei olnud peavad ära tegema jah. Selles suhtes on EJL päris range, registreerimata mängijad ei saa mängida ja kui panna platsile mõni, siis mäng tühistatakse ja trahv on kirjas. Sama ka mängukeelu all olevatele ja ka neile, kelle mängijakaarti mängul kaasas ei ole. Selliseid vigu on Eestis ka meistriliiga tasemel läbi lipsanud ja karistused ei ole meeldivad. Et jah, pildid + regamine on kõigile kohustuslik ja sellega on küllaltki kiire, sest esimene karikamäng on juba pühapäeval 3. aprillil.

Ma tulen neljapäeval trenni ja võtan avaldused ja mängijakaardid kaasa, üritage juba selleks ajaks passipildid kätte saada. Arvatavasti läheb 2 pilti vaja. + €15/nägu jalkaliidule.

Teistest rahadest rääkides, siis need, kel liiga osavõtumaks (€25) või nt võistkonnaga liitumismaks (€10) on tegemata, siis peaks selle ka ära tegema.

nikitheone
15.03.11, 11:18
muru, ma neljap ei tule. et kas sa järgmine teisip tuled?

muruntau
15.03.11, 12:02
Tahaks juba järgmine teisipäev comebacki teha küll, väga tõenäoliselt tulen. Vahepeal teen jooksuga algust, kinnitan enda tulemise siin üle vahepeal.

EJL saatis kirja, et siiski on ka praegu 2 mängija kaarti, ehk siis oleks kolme pilti ikka vaja. Muide, väikeste karika avaring loositakse see reede kell 12 EJL'is.

soouni
15.03.11, 21:54
GO FC POKKERIPROD!!!

Super super , et õue kolitud on. Väga mõnna trenn oli iseenesest nagu määäntsester jiunaited ma ütlen. Kiidusõnad veeretasele ja prillidega poisile kes cõuchis meid kõiki. Kuigi tuleks arvestada, et võiks vähemad kiiremad harjutused valida külmaga. Trennist oli soojendus hea, keskmine harjutus ja lõpumäng väravatega oli okei.
Nagu mainitud vahepealsed neile olid tsipa aeglased või noh. Tuleks muidugi oluliselt rõhnku panna platsi nägemisele korraliku vastu võtmisele ja selle kiire edasine tegutsemine.

Super super mehed.

muruntau
15.03.11, 21:58
Värk selline, et JK Suema pakkus välja sõprusmängu järgmiseks kolmapäevaks 23.03. kell 20.30 @ Kalevi Kunst. Paljud oleks meist huvitatud sellest? Kui saaks homseks vähemalt 7-8 jaatavat vastust, siis võtab ära, kui mitte, üritab nädalavahetuseks mängu saada. Ja andke ikka teada mängudele tulemisest. Praeguse seisuga on meil 3 inimest laupäevaseks sõprusmänguks FC Soccernetiga kirjas, mis on selgelt naeruväärne! Tulge ikka kohale! Päris nii ka jalkat mängida ei saa, et keegi ei suuda end mänguks kohale vedada või kui suudab, siis ei suuda sellest teada anda. FB's on küsitlus evendi kujul üleval: http://www.facebook.com/event.php?eid=135177803216994

See siis JK Suema mängu küsitlus: http://www.facebook.com/event.php?eid=193744320665457

raunsz
15.03.11, 22:37
vs Soccernet olen kohal. Suemaga ei tea veel, järgmine nv mind TLN igatahes ei ole.

soouni
16.03.11, 00:07
ma saan mängida sõpruskohtumist?

muruntau
16.03.11, 00:59
Ikka saad. Mis su plaanid meie klubi ja hooajaga seoses on muide? Vahepeal olid nagu käpp mingil väiksel määral, aga praegu? PM kui tahad. Laupäevasele mängule arvatavasti meid palju ei tule, võimalik, et oled isegi põhis.

nikitheone
16.03.11, 06:23
trenni neljap eitule, mängule soccernetiga ka mitte
järgmine kolmap suemaga oleks käpp

veeretas
16.03.11, 06:32
Sobiks rohkem kolmapäevane mäng, kuna järgmine nv lähen Taru pulma ja esmaspäeval arstliku komisjoni.

Prodcom
17.03.11, 11:32
Hey mehed vaatan, et teil hakkab hoog raugema ve???Sõprusmängudeks ei sa kah mehi kokku eriti.Nii pole ju mõttet eriti liiga poole vaadatagi.Läheb paganama raskeks ju.
Muutke ikka oma suhtumist nüüd vähe tõsisemaks.Liigani ju pole enam palju jäänud mõned nädalad ja ongi käes.

Edu!

jozik
17.03.11, 11:56
Ikka tuleme kohale. nii trennideks kui ka sõprusmängudeks.

Saame hakkama. Katsume muruntaud ikgati aidata. Loodetavasti järgmisel nädalal saab paar tuttavat terveks ja saaksid hakata ka trenni tegema


muidu täna tulen trenni ning üks sõber ka ( suur, punase peaga, kutsutakse Karuks)
sõprusmängule tulen ka, tuleb ka Karu ja Andri tuleb ka

muruntau
17.03.11, 14:27
Prodcom, eks see võistkonna käima lükkamine ole pikk protsess ja selles suhtes ei saa öelda, et hoog meil raugema hakkaks, asjalood paranevad järk-järgult. Liigasse registreerimisel oli meil ~15-18 mängijat, praegu umbes 25. Varasemad sõprusmängud ja turniirid sai läbi aetud kuttide toel, kes meil liigas ei osalegi, nüüd on meil järjest rohkem omi mehi kasutada. Muidugi vigastusi ja haiguseid on olnud ka rohkem kui mõistlik oleks, aga hakatakse juba terveks saama. Laupäeval saavad Soccernetlased lahingu!

Tuletaks meelde makseid, kes veel tasunud pole:
€10 võistkonnaga liitumismaks
€25 liiga liitumismaks
€30 varustus (koos printimisega)
€16 registreerimistasu (kui netis ise enda varasem regamine ära pikendada, siis €15,9, saab teha siin: http://jalgpall.ee/reglicense.php

Täna ja edaspidi hakkan kohal käima, nii et kel veel liiga liitumismaks tasumata, siis täna võimalik anda.

Roomet
17.03.11, 15:54
Ootan mängu meeleldi, kui Soccernetis ei mängiks, siis oleks vast alternatiiv Teie meeskond, kuna ka paar aastat pokkeriga tegelenud. =)

raunsz
17.03.11, 16:36
Kes täna kohal? Ma lähen.

Max
17.03.11, 17:35
Mina kohal täna üle pika aja. Gerd ka vigastuspausilt comebacki tegemas ja ta sõber Tarmo ka tulemas ehk +3

kardpleier
17.03.11, 17:42
ma olen platsis , eelmine kord jäin 45 min hiljaks sest ei märganud et aeg varasemaks tõstetud, kuid täna platsis jh

muruntau
17.03.11, 17:56
Siin on tulemisest varem teada andnud ka Jozik ja Karu + veel tuleb Styven, ainult nendest kelle kohta tean. Väga tõenäoliselt tuleb üle kümne.

fyte
17.03.11, 18:27
Ma ka kohal täna, loodan et vigastus liiga palju mängimist ei sega.

muruntau
17.03.11, 22:21
Päris hea trenn oli taaskord, kohal oli meid 16. Kes kohal ei käinud, siis lisan toonitan taaskord üle, et varustuse välja ostmisega on meil väga kiire, kuna see on kohal juba ja kes varem varustuse välja ostab, sel on eelisõigus numbri valimisel.

+ 3 pilti
+ minu eelmises postis toodud summad
+ Laupäev 14.00. mäng Soccernetiga
+ Kolmapäev 20.30. mäng JK Suemaga
+ NB järgmisest nädalast alates neljapäevane trenn kell 21.00!!!

muruntau
18.03.11, 14:24
Toimus Väikeste karika 1/64 finaalide loos. Kuna ei olnud piisav arv võistkondi koos, siis esimeses ringis läheb vastakuti ainult 16 paari võistkondi ja meie pääsesime seekord vastastest. Nii et esimene sportlik saavutus juba on, oleme Väikeste karikal esimesest ringist edasi! YEAHHH!!!

Arvatavasti loositakse järgmine ring aprilli algul.

muruntau
18.03.11, 15:37
1/64-finaalide loositud paarid

Lp. Klubi esindaja


Alljärgnevalt 18.märstil loositud Eesti jalgpalli 2011.a. Väikeste
karikavõistluste 1/64-finaalide paarid:

EMÜ SK – Põlva FC Lootos, Tartu Tamme st.kunstmuruväljak
FC Balteco – JK Tallinna Kaelv III, Männiku kunstmuruväljak
Taebla JK – Viimsi FC Igiliikur, Taebla staadion
Saaremaa JK - Eesti Koondis, Kuressaare kunstmuruväljak
Tõrva FC Warrior – JK Tartu Löök, Valga kungla tn.kunstmuruväljak
Rapla JK Atli – JK RGR Airon, Rapla Ühisgümn.staadion
FC Tabivere – Kristiine JK, Tabivere Gümn.staadion
Sillamäe JK Kalev II – Tartu Qauttromed, Sillamäe kunstmuruväljak
Võru JK – Kohtla-Järve JK Alko, Võru Spordikeskuse staadion
Pärnu Linnameeskond II – Kärdla LM, Pärnu kunstmuruväljak
JK Jalgpallihaigla – FC Eston Villa, Kalevi st.kunstmuruväljak
JK Suema Cargobbus – FC Ühinenud Depood, Kalevi st.kunstmuruväljak
Saue JK Laagri – Rakvere JK Tarvas, Laagri kunstmuruväljak
FC Maardu – JK Talllinna Kalev Juunior, Maardu staadion
Suure-Jaani United – FC Aspen, Suure-Jaani Gümn.staadion
Viljandi JK Kotkad – FC Ararat TTÜ, Viljandi kunstmuruväljak

VKV-te 1/64-finaalide mängud on planeeritud pühapäevale, 3.aprillile kell
12.00-ks. Palume koduvõistkondade esindajatel EJL-i võistluste osakonnale
teatada täpne mängu aeg ja koht hiljemalt neljapäevaks, 24.märstiks e-maili
ylli@jalgpall.ee teel.

Ülejäänud registreerunud võistkonnad pääsesid järgmisesse ringi vaba loosi
alusel:
FC Soccernet, Kärdla LM II, Tabasalu Jalgpalliklubi, Kehtna FC Flora, FC
M.C.Tallinn, FCF Tallinna Ülikool, Tallinna FC Akhtamar, Valga FC Warrior
II, FC Pokkeriprod, Navi Vutiselts, JK Tondi, JK Kohila Püsivus, FC
Concordia, Pirita JK Reliikvia, FC Hell Hunt, Kernu JK Kadakas, Ambla
Vallameeskond, Tartu SK 10 Premium, SK Tääksi, Jõhvi JK Orbiit, FC Otepää
II, JK Baltika Keskerakond, SK Mercury, Leisi JK, Sörve JK, JK Luunja,
Tallinna JK Piraaja, Lasnameä FC Ajax II, FC Metropool Pärnu, FC Kiiu,
Tabasalu Jalgpalliklubi II, JK Welco Elekter, Tallinna JK Legion II, Saku
Sporting, Loo JK, FC Haiba, Rakvere JK Tarvas II, Raasiku FC Joker, HÜJK
Emmaste, SK Tapa, JK Visadus, Kiviõli Tamme Auto II, JK Kaitseliit Kalev II,
Paide Kumake, Tallinna FC Twister, FC Kose, FC Elva, Põlva FC Lootos II.

Max
18.03.11, 22:37
Tulen omme kohale. Arvatavasti saan ka kaasa teha. Peale soojendust saab kindla vastuse aga kohal olen ja dressi lükkan ka selga

raunsz
18.03.11, 22:38
Tulen kohale, mängin ja löön jälle 1-2 väravat.

kardpleier
19.03.11, 10:57
peale neljapäevast trenni ränk köha. täna igaks juhuks ei tule. loodan et saate mehed kokku

raunsz
19.03.11, 11:03
13:30 tasuks kohal olla juba?

muruntau
19.03.11, 11:04
Kahju kuulda. Mul ka hakkab mingi haigus välja kujunema, aga seekord lasen veel kasvõi kogu mängu, iseasi, mis teisipäevasest trennist saab.

Muidu aga paneme seekord selle teema sisu käiku! http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726-Aita-v%C3%A4lja-m%C3%B5elda-FC-Pokkeriprod-h%C3%BC%C3%BCd-v%C3%B5i-tunnuslauset

Hüüdlause (või kuidas iganes seda nimetataksegi) otsimine on veel täiesti lahti ja nagu lubatud, üks meie särk läheb parimale auhinnaks. Millalgi aprilli alguses teeb valiku ära. Seniks aga tasub seni välja pakutud meelde tuletada ja panna need üle väljaku kajama :)

Raunsz: 13.30 hiljemalt.

The_Meer
19.03.11, 11:23
tuleme veeretasega kohale,mina kaasaelaja rollis:S

raunsz
19.03.11, 16:19
Not nice. :D Kaotus!

muruntau
19.03.11, 16:52
Jep, kaotasime 10-0. Siiski ei näe ma väga põhjust kurvastamiseks, sest vastas oli 3 liiga mängijatega tugevdatud IV liiga keskmik, kelle vastu mängisime 1. poolaeg poolel platsil ja teine pool 80% platsil. Need faktorid teatavasti lubavad paremal meeskonnal rohkem väravaid lüüa. Mitte et see vabandaks, lihtsalt selgituseks. Vead tuleb enne liigat ära teha, et oskaks nendega tegeleda ja selle eesmärgi täitis see mäng väga hästi. Pikemalt juba meie FB lehelt: http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/fc-soccernet-10-0-fc-pokkeriprod/119551148120072

Edit: siiski 11-0 oli.

MrRiver
19.03.11, 17:07
Tore näha, et tiimi vaim ei lange taoliste saunadega. Või on see vaid kapteni nägemus?

muruntau
19.03.11, 17:43
Ei usu, et ainult minu, mängu ajal ja järel oli meil küllaltki tervendav positiivse konstruktiivse kriitikaga vestlus, kuidas asju edaspidi paremini teha. Eks ma natuke seedin asju ja siis üritan ka igaühele personaalsemaid soovitusi anda, mida enda mängu juures parandada. Meil õnneks mõtlevad kõik kaasa, kuidas edaspidi paremini teha ja küll meil ka tulemused tulema hakkavad!

muruntau
19.03.11, 19:09
Rääkisin just Viimsi satsi eestvedaja Eeroga. Ta rääkis, kuidas nende satsi esimene hooaeg läks ikka väga üle kivide ja kändude, saadi üks loobumiskaotus, paljud langesid ära ja lõpetati kõige kehvema tulemusega IV liigade peale kokku. Aga nad ei visanud püssi põõsasse, töötasid enda mängu parandamise nimel, enda kolmanda hooaja lõpetasid juba neljandal kohal. See aasta on nende eesmärk pääs kolmandasse liigasse.

See on eeskujuks ka meile. Kindlasti ei tule meil lihtne hooaeg, aga selline ongi sport. Jalgpall ei ole nagu pokker, kus kuudega või aastaga võid juba väga hea tulemuse saavutada, meie vanuses areng jalgpallis enam nii kiire ei ole. Peame ka mõtlema pikemas perspektiivis. Pidevalt töötama enda mängu parandamise nimel, trenni, mänge, turniire, liigasid, saavutama korraliku koosseisu ja nii ei jää ka tulemused mägede taha. Samuti peame ka enda klubi korraldust parandama, tegema ühiseid väljaskäike, ühisüritusi foorumlastega, muidu fun'i ja pulli ja sporti ennekõike! Samuti propageerima sportlikku elustiili pokkerimängijate seas, kaasates foorumlasi ka enda nii sportlikkesse kui sotsiaalsetesse üritustesse. See on elustiil, mida mõned saunad ei tohiks kuidagi mõjutada!

Ma kavatsen küll selle nimel tegutseda, et meie võistkond ei jääks ühe aasta projektiks, vaid et samm-sammult tegutsedes tõuseks nii meie võistkonna sportlik kui ka organisatoorne tase ja ehk ka toetajaskond. Vbla tuleb juba see hooaeg meie mängudele pealtvaatajaid :) (tegelikult päris harv nähtus madalamates liigades, välja arvata ehk mõnel külavõistkonnal, kus külas pole inimestel lihtsalt muud meelelahutust)


Veidi teist asja ka. Soccerneti foorumis soovitati meil audi sisseviskeid harjutada, sest osad meist veel seda korralikult teha ei oska :) Teisipäeval teemegi vaiksema hajrutuste trenni ja võtab audid esimese asjana peale soojendust käsile, et meie kohta enam sellist asja öelda ei saaks. See on vanemale jalkavennale tegelt päris alandav, kui auti ei oska visata :D Pluss kohtunikud võtavad neid ikka ära kah ja sellises olukorras palli kaotamine on üks mõtetumaid asju üldse.

Max
19.03.11, 19:34
Võin lisada et mitte audi sissevise tehnika ainult ei lonka. Täna nt viskasin auti. 1 meie mees ainult pakub ja temal ka 3 meest ümber. Ja see kordus iga audi sisseviskega mis meil oli. Ime pole et kohe palli kaotame. See leke tuleb kinni saada igatahes.

Lisaksin veel et selle trennis jooksmise nii 10 ringi minunägemusel on väga valel ajal. Trenni lõpus peab olemas 2-3 ringi lõdvestavat jooksu ja kellel soovi ka venitused. Ehk näeksin plaani nii et algul 3 ringi soojendust siiis venitused, harjutused ( see koeramängimist pole mõtet üle 6-9 min teha) siis see pikem jooks nt ja siis 3-5 min venitust ja mäng ja lõpus nii 2-3 ringi lõdvestusjooksu ja soovil venitused et jalad pärast pakud pole kellel soovi.
Et kes on selle poolt et trennikeskel teeks jooksuosa ja lõpus lõdvestusjooks?
See minu arvamus, aga ei pea ühtima teistega.

jozik
19.03.11, 19:46
Tere,

peksa saime, aga ma usun, et meis on palju sisu. Natukene lihvimist ja asjad hakkavad libedamini liikuma. Enda pealt öeldes, tuleb lõpetada alla andmine. Ehk kui kaotad kahevõitluse vastasega, siis ikkagi jooksed kiiresti tagasi, mitte ei jää magama. Enesekindlust tuleb meil kõigile juurde ainult mängimisega.

Tahan kiita kõiki kes täna mängisid. Nüüd tuleb natukene vaeva näha ja kõik saabki korda.

muruntau
19.03.11, 19:55
Max, ma ei tea trenni ülesehitusest eriti palju, kui sa nii ütled, siis arvatavasti on mõistlikum tõesti trenni keskel jooksu teha. Järgmine nädal on meie trennid + mäng nii tihedalt koos, et jooksuks mahti pole, aga aprillis hakkab siis nii pidi tegema. Ole hea ja tuleta mulle meelde seda, sest jalkaga seoses on mul juba päris mitmeid asju, mida meeles pidada, kõike ei jõua ja mõni asi on juba nii ununenud ka.

Edit: aga jep, kui näed veel või keegi teine näeb veel vigu, mida parandada, siis andku aga julgelt teada.

raunsz
22.03.11, 12:49
Ma täna ei tule.
Ei taha trennidest puududa, aga ei saa miskit parata. Vb neljapäev ka ei tule.

Vähemalt mängule tulen kolmapäeval!

muruntau
22.03.11, 15:13
Sain lõpuks Olympicust vastuse meie sponsorluse taotlusele. Vastus oli eitav ja põhjuseks toodi meie tulemusi ja vähest kajastatust meedias. Ega jah, viimase kahe mängu koondskoor 0-29 meie poolt vaadatuna väga põhjust ei anna kellelegi meie sponsoreerimiseks. Ei ole viitsinud ise ka väga puhsida meie sõprusmängude tulemusi seni kasvõi PP'de saidi uudistelehele, pole olnud nagu midagi väga jagada.

Siiski meie võistkonna finantsseis on mõneti paranenud ja see nädal on varustuse kätte saamine päris reaalne. Siis peame veel printimise jaoks raha kokku saama ja saab varustuse ka kätte jagada. Samuti tooge jätkuvalt passipilte ja kellel mõni võlgnevus on, siis palun tegeleda selle likvideerimisega.
See ja järgmine neljapäev trennid 21.00.!!!

nikitheone
22.03.11, 15:20
ma täna tulen

veeretas
22.03.11, 15:45
Täna kohal, aga muru kas tahtsid seda vormi raha sulas või PP kontole?

muruntau
22.03.11, 16:04
Vormi raha tahan kontole. Sulas tahan €10 võistkonnaga liitumisraha ja €25 liigaga liitumisraha (mõlemad nüüdseks enamusel makstud).

Edit: Olgu ka mainitud, et kasvõi ühe mängija maksmata jäämisel kannatab võistkonna võime endale seatud eesmärkide täita: varustust osta, liigasse mängijaid registreerida jne. Selles suhtes on kõikide küllaltki õigel ajal enda kohutsuste täitmine võistkonna ees väga tähtis. Lühiajaliselt saab mõne inimese tegematajätmisi nt kuumaksude arvelt leevendada, aga pikem hilinemine enda maksetega võib isegi ohtu seada võistkonna võistkonnana toimimise.

Selles suhtes tahaksin teada, mis on järgnevate inimeste plaanid, sest ma ise pole Teist vahepeal kuulnud:
Pastilaa (kas peale puhkust tagasi võistkonnas?)
Vsiu (viimati said Diisli Cupil viga, mis edasised plaanid?)
Erik (midagi oli jalaga häda)
Ilves (silma opp vms? pidid mingi hetk taasliituma?)

Loodetavasti ikka plaanite jätkata meiega!

soouni
22.03.11, 16:26
Kellel võimalust on võiks täna umbes 20 minutit varem kohal olla, et räägiks vähe juttu!

veeretas
22.03.11, 16:48
ok kandsin 30 euri ära ja proovin nats varem kohal olla.
Ja Muru äkki võtad mõned mängija ankeedid ka kaasa, saaks neid ka täitma hakata.

pastilaa
22.03.11, 16:58
HEI! Hoian teemal silma peal, aga uudised pole kiita. Reisil olles avanes tore võimalus peale peksta veidi ühele väravale. Tulemuseks see, et jalg andis kergelt tunda. Nüüd olen veidi tõbine ja plaanin korra nädala lõpus tennist teha. Pühap, või teisip. tulen uuesti proovima. Midagi lubada kahjuks ei saa - hetkel pigem tundub, et ootab ikkagi arstionu ja OP.

PraS
22.03.11, 19:34
Hei,

Palju teid tulemas homme on ?

muruntau
22.03.11, 21:47
Korralikult, täna oli meid vist 16 või nii ja homme tuleb ehk rohkemgi.

raunsz
23.03.11, 21:54
2-4 kaotus, vahepeal oli seis 0-4.

Annab areneda tegelikult, eks muruntau räägib pikemalt. Lootus püsib, oute on veel.

edit: mingi vend lükkas platsilt välja mu, libisesin asfaldi peal kätega. :D Krt veits sitt sessioone teha nüüd, valus klikkida. !!! http://zumbiscorp.com.br/forum/images/smilies/fuuu.gif

nikitheone
23.03.11, 22:09
2-5 tegelt

ma sain buutsaga kõhtu

muruntau
24.03.11, 00:03
JK Suema 5 - 2 FC Pokkeriprod

"Ka viimasest hooajaeelsest sõprusmängust tuli prodel kaotus vastu võtta. Mängupilti vahepeal ka meie poolt nagu oli, aga liiga tasemel punktide jahtimiseks sellest veel ei piisa."

Edasi juba meie FB lehelt (http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/jk-suema-5-2-fc-pokkeriprod/120502274691626)

muruntau
24.03.11, 00:12
Lisaks veel ainult seda, et oli päris omaette kogemus üritada ilma vileta kohtuniku märguannetest aru saada. Ta hõikas ka nii vaikse häälega, et mitu meest pidi enne üle karjuma, kui mäng seisma jäi :)

Ahjaa, kiidaks ka Soound, kes esimest korda väravast olles tegi üllatavalt südika partii. Mitte, et see neljanda liiga taseme keskmise väravavahi kohta midagi väga erilist oli, aga olukordadesse sööstmine oli päris tasemel. Ja ka vastaste pennule sai ta alanurgast käe vahele. Hakka väravavahiks!

Prodcom
24.03.11, 08:45
No nii tublid tulemus polegi väga hull ju.Kuna olin kah õhtul kesklinnas käsin piilumas teie mängu.See esimese poolaja taktika oli hea.Ja muidugi kutt väravas oli täitsa ok suts ebakindel vb väheke, aga päästis teid ikka piisavalt.Aga mehed kaitses valitsev olukord oli halb.Pange paika endal mees kelle järgi hoitakse liini.Sest see mis seal toimus oli kohutav, iga mees eraldi koha peal seisis.Kui kaitse seisab liinis siis saab sulu peale kah mängida.Aga paraku seekord veel see ei õnnestunud.Ja see teine värav kus suluseisu lõhna oli.Ei olnud sulust löödus sest äärekaitse katis selle ära.Ja muidugi need audi visked ikka kah!!!!!!!!!
Minu arvamus ,et tehke ikka üks sõpaks veel liigani ju aega on..


edu!

PraS
24.03.11, 18:31
Hei,

Võtaks ka sõna meie(suema vs pokker) mängu kohta. Üldiselt näen ma sarnasusi suema eelmise aasta esialgse satsiga. Siis kui ma polnd veel värbama hakanud. Soovitan teil sügavalt esimesel hooajal keskenduda kaitsele nagu ma suemas seda tegin.

Teine soovitus on ka see,et pange mõni kiirem poiss ründesse, kuna eelmisel hooajal olid mul nooremad poisid käsutuses siis oli mul luksus ses vallas.

Üldiselt peate te paika panema selle ka, et mis siis juhtub kui ta palli võidate, et kas mängite äärtele või keskele jooksule. Ise soovitaksin kasutada seda, et mängida kiirele kutile. Tavaliselt on neljandas ikka suhteliselt udud vennad kaitses ning kui kiire poiss teil neid ülejooksmas on siis võib väga vabalt tulemust oodata.

Kui selles järjepidevusest rääkida siis saime me mingi aeg järjest räigeid kaotusi, kuid hoidsime vaimu kõrgel ja lootisme, et hakkab paremini minema ja hakkas ka!

Sügisel teenisime hämmastavad 14 punni vist.

Igatahes arenesime hooajaga meeltult. Põhiline ongi see,et te jonni ei jätaks.

Edu ja pikka meelt.

muruntau
25.03.11, 12:47
Tra, natuke vara tulin trenni tagasi peale vigastust, praegu tundub, et on mõlemalt jalalabalt mõned lihased ära rebestatud. Kõnnak on mul praegu nagu parmul kes pole kuu aega mähkmeid vahetanud :) Jätan väga tõenäoliselt järgmise nädala trennid vahele, sest kui füüsilisne seisukord halveneb kiirusega üks jalg nädalas, siis ei taha eriti teada, mis järgmine nädal juhtuda võiks :D


Muidu aga sai eelmine trenn räägitud aprilli treeningplaanist. Kuna palju kulutusi on olnud see kuu ja varem ja eelnevad kuud me ei tulnud ka tihti ots-otsaga vähese käimise (mistõttu ka maksti vähem) tõttu kokku, siis peab aprilli tegema säästukuu. See tähendab, et sama kuumakse juures toimub meil 1 trenn Wismaris, teisipäeviti. Aga me ei taha nii vähese treeninguga leppida, sellepärast uurime tasuta trenni tegemise variante eelistatavalt neljapäevaseks päevaks aprilliks. Karu pidi pelgu kooli statat uurima ja Fyte Schnellikat. Oskab keegi veel välja pakkuda mõnda statat või platsi kesklinnas või vähemalt mitte kaugel kesklinnast, kus oleks võimalik tasuta teha?

Kui ei peaks õnnestuma tasuta kasutada mõnda statat, siis teeme nädalas ühe ühise jooksutrenni. Ma veel ei kujuta ette, kus see toimuda võiks (märksõna taaskord tasuta). Kunagi sai ise TJK'ga käidud jooksmas Hirve pargis ja ümber selle, et see oleks üks variant. Kas tuleks kõne alla? Lepin Wismariga kokku, et vahetame riideid ja peseme seal (tasuta, loodetavasti tulevad vastu), siis jätame enda asjad kellegi autosse jooksmise ajaks ja käime pargis jooksmas. Mis arvate? Kui kellelgi on paremat ideed, siis tooge välja.

Toonitan veelkord üle, et sellise kokkuhoiu kuu eesmärk on tasa teha varasem kogunenud miinus klubi eelarves (suurusjärgus €150) ja ka tasandada viimase aja kulutusi (varustus, regamised, mida veel kõik maksnud pole), seega (võimalik, et) väiksema treeningmahu juures jääb sama treeningmakse. Ühtlasi ka, et see jääb ühekordseks ettevõtmiseks klubi rahaasjad korda saada, pärast seda läheme tagasi 2x nädalas trenn + mäng rütmi.

Edit: tänud Prodcom ja PraS nõuannete eest, võtame kasutusele! (muide, harjutasime audiviskeid eile, great success!)

Max
25.03.11, 19:22
Muru-arvan et 3 päeva jalkat ei mõjunud jalale sulle hästi. Mul nt andis ka kolmap peale mängu natuke jalg tunda ja sellepärast ka neljap ei olnud trennis. Tegin selleasemel väikse 4-5 km jalutuskäigu ja täna jalg ok juba.

Mul vormi papp veel kandmata. Üritan täna-omme ära kanda.
Unustasin selle litsensi lehe andmata. Järgmine trenn võtan kaasa.

muruntau
25.03.11, 20:51
Teadaanne! Oli teada, et peame õige pea oma MTÜ arvelduseks looma, aga raamatupidamislikel asjaoludel peame juba esimesel võimalusel sellega hakkama saama ja enam ei ole mõtet kanda Pokkeriprod Turniiripokkeri klubi arvele!

Teen/teeme järgmise nädala jooksul oma MTÜ ära, mis läheb meile umbes €50 maksma. Seni palun rahasid kanda Ranka (meie foorumi eestvedaja) arvele:
10010337038013
Rainer Roomet
Selgitus: Pokkeriprode jalgpall

Edit: tegelikult paluks neil, kellel lähiajal vaja midagi kanda anda selle mulle teisipäeval trennis sulas, et seda kasutada MTÜ loomiseks.

The_Meer
26.03.11, 11:56
Tlen järgmine kord trenni.Maksan siis selle vormiraha sulas ning täidan selle litsentsi lehe kohapeal ära

Max
27.03.11, 19:07
Kuna teisip on Eesti:Serbia mäng kas sis trenni tulijaid üldse on. Ma ise arvatavasti ka omadele kaasaelamas.

Unustasin litsensi lehe andmata aga ilusti täidetud :D Et kas sellega on neljapäevani aega või peab proovima kuidagi varem ära toimetada see?

raunsz
27.03.11, 21:24
Türr jah. Kas trenni poleks võimalik teha 1-2h varem vms?

jozik
28.03.11, 07:47
Ma ise ei ole tulemas. Seekord tõmban selga sinise särgi ja hoian sinisärkidele pöialt staadionil

muruntau
28.03.11, 19:03
Trenniaega muuta võimalik ei ole, toimub samal ajal. Tulge kohale, toimub igal juhul, enam ära jätta ei saa.

Täna helistas mulle Indrek Zelinski ja palus meie esimest mängu edasi lükata, sest nende staadionil toimub samal ajal noorteturniir. Pakkusid välja pühapäeva 17. juuli (see on siis juuli võistluste pausi viimane nädalavahetus). Pidime homme uuesti rääkima ja proovin mängu samal päeval hoida, aga äkki mõnel teisel statal. Kui ei õnnestu, siis teeb üritan kokku leppida ühe sõpaka enne liigat veel.

veeretas
29.03.11, 08:49
Täna kohal ja Meer tuleb ka, aga kui jozik ei tule siis oleks vaja tema käest särgid jms kätte saada. Äkki saab Karu need kaasa võtta.

kait
29.03.11, 11:07
Tulen ka, aga võiks mõni minut varem lõpetada, et jõuaks koondise mängu vaadata.

muruntau
29.03.11, 11:17
Hea uudis ja halb uudis: Hea on see, et sai Zelinskiga kokku lepitud, et mäng toimub ikkagi 9.04., aga algusega 19.30! saab ta taa

Halb uudis on see, et meie väravavaht gerd käis eile seljaga opil ja on nüüd hooaja esimese poole kindlasti väljas. Parimal juhul saab ta taasliituda juulis-augustis. :(

Võib varem lõpetada küll täna mängu puhu.

jozik
29.03.11, 11:47
Orgunnin pallid ja muu kraami Karu kätte, või siis toon ise trenni alguseks ära

The_Meer
29.03.11, 13:24
Muru,saad ankeete kaasa võtta,täidan kohapeal ära.

muruntau
29.03.11, 15:00
Ankeedid on mul iga kord kaasas, pole probleemi.

fyte
29.03.11, 15:56
Kuna täna vähem trenniaega veits, siis imo võiks teha mängutrenni, sest kui jälle läheb mingi veerand tundi uue harjutuse õppimiseks vms, siis ei jõuakski selle ajaga miskit tehtud. :P

Max
29.03.11, 23:23
Muru sa kribasid Flop fm-i? :D
Tra nii peab 125 prossa endast andma et häbi ei teeks :D Vb ka motivaator rohkem vastaseid töödelda :D

muruntau
30.03.11, 16:07
Max, Flop FM'iga koostöö on Sooune (Martti) algatus. Nemad reklaamivad meie tegemisi, propageerivad sellega jalgpalli pokkerimängijate seas ja ehk saame nii uusi mängijaid. Samuti peaks see tõstma võimalust sponsorit saada. Vastutasuks laseme meie mõne nädala jooksul nende logo enda särgile. Ning jep, nüüd on meie tulemused kõigile veel rohkem näha, et peame mõtestatult tegutsema tulemuste parandamise nimel :)

Teine asi. Tulen just mängijaid registreerimast. Selgus, et on vaja ka lisaks piltidele isikutunnistuse koopiat. Sain küll kõik 9 registreeritud, kelle kohta piisavalt oli asju, aga kõigil, kes eelmine hooaeg ei mänginud on vaja ka passi või ID kaardi koopia mulle anda. Ja juba kiirelt, sest järgmine kolmapäev lähen regama ja laupäev (09.04) on meil mäng!

Max
31.03.11, 17:11
Võtan täna koopia ID-st ja selle litsensi lehe täidetud kaasa. Palju täna rahvast tuleb?

muruntau
31.03.11, 18:33
Ikka korralikult tuleb, ma usun. Teisipäeval oli ilm palju kehvem + koondise mäng ja meid oli 13, nii et seekord kas sama palju või rohkem eeldatavalt. Ise samuti.

Ja teised ka, isikutunnistuse koopia + pildid kaasa, ilma ära regamata liigas mängida ei saa!

Btw, palju meist reedel playmakersisse tulemas on? Mina olen kindel ja Joosep rääkis ka huvist ürituse vastu, aga teiste kohta ei tea. Kel võimalus on ja võistkonna- ja foorumikaaslastega kaarte, flippe ja muud teha viitsib, võiks ikka homme tulla!

raunsz
31.03.11, 23:57
Kahjuks ei saakohal viibida! Edu kõigile!

muruntau
01.04.11, 15:31
Tahaks eilse trenni kohta paar kurja sõna öelda. Tegite 15 minutit harjutusi ja siis ei viitsinud keegi enam harjutusi teha. Ütlesite, et on vaja kokkumängu harjutada. See on täielik BS. Sama nagu öelda, et freerollijal on vaja mängupraktikat. Kui me tahame areneda mängijatena ja võistkonnana peame me tegema rohkem harjutusi. Praegune standard, kui mind trennis ei ole on umbes selline: Fyte (kes liigas ei osale) ütleb peale 1-2 harjutust, et teeme mängu, keegi vastu ei vaidle, räägite kokkumängust. Tegelikkuses näeb trenn enamvähem nii välja, et fyte ehitab, oma võistkond annab ainult talle söötu ja vastasvõistkond teeb tema ees kniksu ja kraapsu ja ikka palli kätte ei saa.

Ok, päris nii hull ei ole, mingisugust arengut on näha, aga see areng on ilma korralike harjutusteta täiesti minimaalne (ei ole vaja ka sellist jura, et harjutused on meist osadele üle oskuste, oskuste parandamiseks peabki pingutust nõudvaid harjutusi tege,a). Edaspidi ei toimu meil enam üheski trennis üle 50% ajast mängu ja pigem vähemgi. Kui mind ei ole, võtab kas veeretas või Meelis või keegi kolmas trenni läbiviimise enda kätesse, näitab harjutused ette ja vaatab, et kõik ka kaasa teeksid.

Ühtlasi üritan ka ühte treenerit meile üheks korraks trenni tuua, et uusi harjutusi trenniks saada. Meil ükskord käis üks treener trennis kui mind ei olnud, aga mikskipärast pole keegi viitsinud midagi neist harjutustest trennis ette näidata. Näidake ise ka initsiatiivi meie treeningprotsessi parandamiseks, ma ise ei tea eriti palju harjutusi, võtke ise kätte, öelge, et nüüd teeme sellist harjutust ja siis teemegi! Minu peale pole mõtet ka nii palju harjutuste puhul loota, ma ise olen ka suht häda variant treener.

Edit: ja jooksmisele suhtes trenni lõpus oli ka vingumist tohutult, kuigi teist keegi ei jõua 90 min jooksul platsil ka 3-4 kilti välja joosta (elukutselised jooksevad ~10, sõltuvalt positsioonist ja meie liigas ikka 6-7 kanti), avaneda ja palliga midagi teha. See peab ka muutuma käige kas ise jooksmas või jookse trennis ja ärge mölisege! Ma just lasin 6 kilti ja kavatsen taas igapäevaselt jooksma hakata.

fyte
01.04.11, 16:05
Dno, minu arust on söödumäng jms ikka silmnähtavalt arenenud võrreldes nt 2 kuu taguste trennidega.
Ja selles suhtes nõustun igati Muruntauga, et vastupidavust tuleb treenida.. Imo pole mingit probleemi selles, kui pärast trenni lõppu rahuliku tempoga ~15min sörkida (nkn paras tempo on ju selline, et saaks samal ajal rääkida, seega vaevalt see kellegile üle jõu käiks).

muruntau
01.04.11, 16:15
No söödumäng on arenenud tänu ruuduharjutusele, mida pea alati teeme, aga teised aspektid meie mängus lonkavad veel tohutult. Peab tegema erinevate situatsioonide ja aspektide harjutusi ka sama järjepidevalt, et oleks arengut, muus osas on meie areng olnud täiesti minimaalne. Söödumängu areng täestabki just harjutuste vajalikkust, see, mida harjutanud oleme, on meil ka tunduvalt paranenud!

muruntau
01.04.11, 16:44
Üks asi veel: varustused lähevad esmaspäeval printi. Esialgu nimesid ei tule, kuna see ületab küsitud raha varustuse kohta ja nädalavahetusega ei saa niikuinii kõikide soovitud nimesid/kasutajanimesid/hüüdnimesid kätte. Küll aga tahaks teada kõikide soovitud numbreid.
Praeguse seisuga tean/mäletan ainult järgmiseid:
Jožik: 2
Muruntau: 4
Veeretas: 7
Reigo: 8
Meelis: 9
Andero: 10
Raunsz: 17 (või 16?)
Kait: 21
Gerd: 77

Kui kõik ei anna enda soovitud numbreid, siis tulevad numbrid 1-25 ülejäänud särkide peale ja siis jaotab mängul kätte. Ainult selline probleem võib tekkida, et soovitud number on siis vale suurusega särgi peal! Et siis andke enda sõpradele ka kiirelt teada, et annaks mulle numbri teada.

Edit: ja andke muidugi soovitud suurus ka teada. Ise võtan M'i (pole proovinud küll selga)

Max
01.04.11, 17:49
Mulle paluks nr 30 :D ja arvan et M suurus. Hädajuhul võin ka S võtta aga kui dressikas seljas ei tea kui mugav sellega oleks.

Aga peale mängu ikkagi see jooks on porno. Ja lõdvestusjooks võhma küll juurde ei too pigem liiga palju jooksu lõpus teeb jalad pakuks. Eriti kui tuled kotti lüüakse ning venitusi ei saa veel teha peale jooksu. Sellessuhtes kui meil hakkab 1 mäng ja 1 trenn nüüd olema ja keskendume ainult harjutustele ja iga harjutuse õppimiseks läheb oma aeg sis pigem tuleb taandareng ette.
Ja söödu harjutused saab samuti ka mängu sisse viia. Nt pool mänguajast võib teha nii et peale tohib lüüa ühe puutega(ehk kui ise lähed siis söötu pead nii või naa lõpus andma). See arendaks kindlalt söötu ja arendaks ka platsinägemist. Samuti avanemist harjutaks väga palju või vähemalt tooks ettekujutuse miks on vaja mängus avaneda.
Kui harjutused ei veniks nii pikaks sis oleks ka mahti kõigil kaasa teha. Ruutu pole mõtet teha 15-20 min nagu meil tavaliselt tavaks.
Aga võite ka mu jutu ümber või kummuli lükata

kait
01.04.11, 18:54
Siiski, kui number 13 on vaba, võtaks ta endale 21 asemel.

Võhma asi on individuaalne, aga ma poleks päris kindel, et rahulikus tempos sörkjooks mängu mõttes võhma juurde annaks. Pigem selline lõikude/diagonaalide jooksmine või keskmisest kiirema tempoga pikema maa jooks.

Harjutustest - minu nägemuses võiks teha tehnikat (paaris või kolmekesi harjutused), ruutu (korralikult, distsiplineeritult) ja ka muid kaitse- või ründespetsiifilisi harjutusi. Peamine, et mingi tempo oleks, muidu läheb laadaks ära. Tehnika tuleb tänu järjepidevusele, aga anname endale aru - see võtab aastaid.

Seevastu distsiplineeritud ja jällegi, kõrgema tempoga, mäng annab (minu arvates) praegusele meeskonnale kiiremaid tulemusi. Tähtis oleks, et kõik platsi peal olevad mängumehed saaksid aru, kus olla ja mida teha.

Nüüd on kiire, pikemalt teine kord.

raunsz
01.04.11, 19:32
Raunsz: 17 (või 16?)

17 ;)

jozik
02.04.11, 19:05
Olin ternnis kui käis meil treener. Trenn oli super, et kui üks harjutus sai läbi siis tuli kohe teine otsa. Eks meil ongi selles probleem, et tuleme kohale ja mõtleme välja et võiks teha seda ja siis seda. Pigem peaks varem kokku panema mida teha. Koha peal olen ka ise leiutanud paar asja, aga leiutamisele kulub aega. Aga treeneriga trennist jäi üks harjutus meelde =) seega sellega saab seletada, miks me muruntaule ei taha eriti rääkida nendest harjutustest. Mulle väga meeldib idee, et teeme mängu, kus pidevalt peab söötma, või et värava löömise asemel peab joonel seisma jätma. Muidugi siis ei saa väravavaht erilist vatti.

Arutades jõuame lõpliku tõeni

muruntau
02.04.11, 20:26
Kuulge, teeks homme Pelgu kooli statal trenni? Anders pakkus välja selle variandi ja ütles, et päris suure tõenäosusega ei teki meil mingeid probleeme seal ette teatamiseta (ja midagi maksmata) mängimisel. Algusaeg oleks 19.00. Teeb nii, kui saaks homme kella 17.00.'ks kümme inimest kokku, siis trenn toimub, kui vähem, siis pole mõtet. Andke kindlasti teada, kui on võimalus tulla.

Praeguse seisuga tulijad:

1) Anders
2) muru

Trennide läbiviimise kohta. Peaks tegema nii, et kindel trenn on pühendatud kindlat tüüpi harjutuste tegemisele (~45-60 minutit trennist), nt üks trenn kiirendus+võhm, üks trenn kaitse-rünne olukorrad, üks trenn individuaalsed oskused palliga liikumine mis iganes, üks trenn igasugused tsenderdused ja standardolukorrad jne. Ja jaotaks nende korraldamise ära. Nt mina võtan individuaalsed oskused ja palliga liikumine (tõmbasin just paar jalgpallitreeningu õppevideot :D). Kes võtab mõne teise aspekti endale, Max, Kait, Veeretas, veel keegi? Mul läheb niigi palju aega meie võistkonna orgunni peale ja teised võiksid ka trenni vedada vahel, lisaks sellele ma olen suht sitt coach kah :D See tähendaks ikka, et valmistud korralikult ette nii 5-15 harjutust, mida saab järjest teha, mitte ei hakkaks arutelu ja hääletamine pihta, trenn peab ikka järjest toimuma ja ette valmistatult!

Edit: Pelgu kooli stata aadress on Mulla 7, mingisugune kaart asukohaga on siin:
http://www.pelgulinna.tln.edu.ee/mambo/images/stories/0kaart.gif

fyte
02.04.11, 20:49
Ma ise mõtlesin muidu üldsegi, et võiks mängutrenni teha homme. Sealse staadioni mõõtmed ongi täpselt parajad 5v5-7v7 jaoks.

raunsz
02.04.11, 21:37
Okas, tulen ka.

Andero
02.04.11, 21:49
Tulen minagi.

veeretas
02.04.11, 22:17
Praeguse seisuga tulijad:

1) Anders
2) muru
3) Veeretas
4) Raunz
5) Andero

Tuletasin selle ühe treeneri harjutuse liikumise+söötmise parandamiseks meelde ja seda võiks mõnes järgmises trennis täitsa teha. Hea oleks kui oleks see väike magnetitega alus ka olemas, parem seletada.
Ja siis vast Fyte abiga(oli ka trennis kui treener käis) saaks ka ette näidata natuke neid individuaalseid harjutausi palliga, mis treener näitas.
Söödumängu parandamiseks võiks näiteks pool tavalisest mänguajast mängida nii nagu ka see treener juhendas, et mängija võib järjest palli vallata 3 sekundit(jõuab palli omaks võtta ja nätuke töödelda ja siis edasi sööta), kui läheb rohkem on vastas võistkonnale karistuslöök. Siis ei saa Fyte ka nii palju ehitada:)
Sellega olen nõus, et trenn võiks olla ette valmistatud, nii oleks aeg efektiivsemalt ära kulutatud.
Võhmale eraldi aja kulutamist (10-15 min lõpus lõdvestuseks) ei poolda. Kui ikka korralikult rabeleda siis saab trennis ka korraliku koormuse. Lisaks võhm võiks olla ikka rohkem südametunnistuse asi. Ise näiteks plaanin edaspidi hommikuti tööle minna joostes, pesamisvõimalused jms on seal olemas. Trennipäeval oleks see ca 3km ja trennivabalpäeval lisaks kilomeetreid vastavalt enesetundele.

PraS
02.04.11, 23:23
Loen ma ja imestan ikka.

Meenutate Suema poisse kui ma alguses nendega liitusin.

Nende arvates oligi ka parim trenn mäng.

Aga mõelge nüüd selle peale, et palju saab ääreründaja palli kui te mängite 45 minutit mängu?
Ja samamoodi mõelge selle peale kui palju saab palli katsuda mistahes teisel positsioonil mängija.

Harjutuste ja mini-mängude kasulikkus ongi see,et iga mängija saab palju rohkem palli puutuda ja areneb selleläbi.

Jooksust rääkides.
Joostakse selleks trenni lõpus, et järgmine päev poleks jalad valusad ehk siis lõdvestusjooks. Enne trenni joostakse ka ning vb te pole seda teinud, kuid tehakse ka eriti hoolikalt nn sooja enne harjutuste alustamist. Milleks see kõik? Eks ikka selleks, et ei tekiks vigastusi ja liigesed soojaks saada.

Lõpetuseks.

Kuigi kõik ohkisid terve eelmise aasta mul Suemas,et mmiks teeme harjutusi, et tahaks hoopis mängida siis nägin ma nende harjutuste läbi, et kutid arenesid ikka väga väga palju ja ma leian, et kui ma poleks seda teinud siis mängiksime sama kehvasti kui teie meie vastu.

Olen rääkinud!

kardpleier
03.04.11, 02:41
mina tuleks.

ilves
03.04.11, 11:31
tuleks ka :)

soouni
03.04.11, 11:50
ma olen 80% kindel et tulen

The_Meer
03.04.11, 12:36
Mainisin et võtaks nr 5 endale särgile kui võimalik. Ja tänasel trennil olen ka kohal.

veeretas
03.04.11, 14:22
Nüüd peaks siis ca 9 koos olema. Mõni vast kribab siia ka veel ja Muru äkki saad Meelise ja Reigoga ka kontakti, ehk võiks täna trenni ära teha.

Max
03.04.11, 15:20
Mul 50:50 kas tulen või ei. Veel ei tea täpselt

kardpleier
03.04.11, 16:09
ma ei tule täna. hommikul oli kõri päris valus ning lootsin et läheb õhtuks paremaks, kuid praegu ikka sama. Loodan et hullemaks ei lähe ja teisip kindlasti kohal.

muruntau
03.04.11, 16:14
Teeme ära ikkagi, vahet pole, kas meid on 8-9, midagi saab ikka teha. Pelgus siis varsti!

Edit: Joosep ei ole tulemas ja suur enamus meie pallidest on tema käes. On kellelgi täna tulijatest pall kah?

ilves
03.04.11, 16:25
Mul ei ole

muruntau
03.04.11, 16:45
Tähelepanu! jääb ära staadioni kehva olukorra tõttu, seda statat pole koristatud ja on seega korraliku jääkatte all. Anders just käis vaatamas. Vabandan ebameeldivuste pärast!

ilves
03.04.11, 17:02
32 keskkooli juures on plats, korras, rahvast ei tohiks peal olla.
Valgustust ei panda, kui keegi viitsiks võiks teha siin, endal palli pole, muidu MAXiga läheks.

raunsz
03.04.11, 18:24
Krt. Läksin linna ära juba, õnneks Andero helistas ja ütles, et jääb ära. Oleks tahtnud küll teha jalkat. Väga suur isu oli. :P

Max
03.04.11, 18:57
Olin ka poolel teel. Õejuures sai igaksjuhuks ülevaadatud foorumist :)

Max
03.04.11, 21:44
Pras: "siis mängiksime sama kehvasti kui teie meie vastu"
Ma ei oleks enne hooaega nii ego. Eks liigamängud näitavad selle õigetaseme kus ka kohtunik on erapooletum. Ei väidagi et me alla jääme aga see lause oli väga egolt öeldud.

muruntau
03.04.11, 23:03
Ei tea, kui palju seda ego mängus oli, aga point on PraSil täiesti õige. Meil on arenguruumi küllaga :)

Max
04.04.11, 17:11
Meil on arenemisruumi ja neil on, egotseda pole vaja kohe.

***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe kunst- Mis kell see mäng ikkagi on 19:30 või 20:30 ???

muruntau
04.04.11, 17:35
Vabandan, pealkirja oli vale aeg sattunud, 19.30. on. Teeme nii, et tuleme tund aega varem, 18.30., sest enne mängu on vaja varustus ka laiali jaotada, lisaks taktikale ja soojendusele. Ärge hilinege (ja saage kaineks mängu ajaks)! Alati tasub endal ka üle kontrollida jalkaliidu lehelt, IV ida info siin: http://jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46

Samuti andke tulemisest teada, sest ma pean 30 min enne mängu võistkonna protokolli kohtunikule andma ja kui ma ei tea kellegi tulekust ja ta jääb protokolli kandmata, siis ei saa ta lihtsalt mängida.

Edit: Jalkaliidu lehelt sain teada, et meie teise vooru kodumäng Igiliikuriga on tõstetud reedele!!! 15.04. kell 18.30. Mulle pole sellest jalkaliit midagi teada andnud, saadan neile meili kohe. Päris nii see värk ei tohiks ikka käia, sellised asjad peab ikka pikalt ette teatama.

PraS
04.04.11, 21:12
Pras: "siis mängiksime sama kehvasti kui teie meie vastu"
Ma ei oleks enne hooaega nii ego. Eks liigamängud näitavad selle õigetaseme kus ka kohtunik on erapooletum. Ei väidagi et me alla jääme aga see lause oli väga egolt öeldud.

Pigem teie läksite meie varukoosseisu vastu mängides väga õhku täis. Ma ei leia, et ma oleks egotsend, vaid ütlesin nii nagu asjad on. Järjepidevus viib sihile.

soouni
04.04.11, 21:21
ma nõustun prasiga me oleme ikka tegelikult praegu täielikud ....kotid. arengumaa on väga suur. ja ma arvan et ükski meeskond millega sõprusmänge mängisime ei pannnud täiega.
ma arvan et me peame olema tasa ja targu ning siis õigel ajal üllatama :)

Max
04.04.11, 21:58
Palju see suurusjärk umbes kes enne esimest mängu regatuks saavad. Umbkaudne arv. Kas 15 tuleb ära?

muruntau
04.04.11, 22:31
9 on praegu regatud (kuigi Kaiduga on probleem, tal pole ülemineku nõusolekut, seega ta praeguse seisuga mängida ei saa) ja hetkel on mul 6 täidetud komplekti veel + homme peaks veel 2-4 nime juurde saama. Seega esimeseks mänguks saame 16-19 meest regatud.

Edit: kellel veel puudu, siis pildid + isikutunnistuse koopia homme kaasa!

K2snakas
04.04.11, 22:42
oo..isegi welcost olete omale yhe mehe saanud:) n1:)
aga regatutest yhel vennal on litsents tegemata vmt w? andmed tema kohta nq puuduvad?!

Max
04.04.11, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=TYigoI-OFCA&feature=player_embedded

Eesti fännidel on mida õppida veel :)

muruntau
05.04.11, 10:55
Hei!

Teeme ühe nimekirja kõikide enda pokkeritaustast. Et kes mis formaadis ja tasemel pokkerit mängib. Kui ei ole regulaarne mängija, siis võiks midagi humoorikat panna, umbes nagu: freerollide hirm; mis turakast jutt käib?; sinivaal; mitte enne viite õlle jne, muidu võib ka obv huumorit teha.

Eesmärk on koguda kõigi registreeritute pokkeritausta, siis oleks ka foorumiliikmetel ja muidu võistkonna tegemisi jälgivatel inimestel ka huvitavam, kui on meie kohta veidi rohkem teada. Tähtaeg: neljapäev. Kui keegi jätab saatmata, siis mõtlen ise välja :D

Edit: vastus kas siia kommentaaridesse või mulle meilile: madis43@gmail.com

Max
05.04.11, 17:01
Arvestades seda et laup mäng ja suutsin väikse haigusepoisi või toidumürgituse ülesse leida sis jään täna eemale. Kui enamvähem ok olla tulen vaatan platsikõrvalt trenni aga eks selgub

muruntau
05.04.11, 17:53
Keegi teab, mis olud Maarjamäe kunstil on pealtvaatajatele? On seal trebüün, õlle juua saab?

Ja andke kõik mulle teada enda seotus pokkeriga, muidu tõepoolest ise ümardan ja mõtlen välja. Praeguse seisuga on öelnud mulle ainult Raunsz ja üks uus kutt, kes FB's midagi freerolli biitidest jahus :D

The_Meer
05.04.11, 18:06
ok,saadan ka sulle millalgi meili.Tahad mingit pokkerilugu või aint mida ja mis limiiti:D?

Max
05.04.11, 18:29
Pealtvaatajatele täitsa koht olemas seal(ei võiks vist lumeall olla); õllejoomisega läheb raskeks.
Kes bussiga rallivad sinna sis nr 5 buss ja sis Saare peatus peaks olema see; peale lauluväljakut kui buss ülesse pöörab sis esimene peatus.

raunsz
05.04.11, 21:06
Keegi teab, mis olud Maarjamäe kunstil on pealtvaatajatele? On seal trebüün, õlle juua saab?

Ja andke kõik mulle teada enda seotus pokkeriga, muidu tõepoolest ise ümardan ja mõtlen välja. Praeguse seisuga on öelnud mulle ainult Raunsz ja üks uus kutt, kes FB's midagi freerolli biitidest jahus :DSaab küll vaadata mängu. Tribüün täitsa olemas + kõrgemad seisutribüünid.

muruntau
05.04.11, 22:46
Enda seotust pokkeriga tahaks päris lühidalt, et nime taha samale reale ära mahuks. Nt enda kohta panen midagi sellist:
Medium stakes HU SNG ja micro-medium turnade degenn :D

Sry, et tänaseks eriti palju harjutusi ette ei valmistanud, ainult paar tükki oli, aga seda peaksid edaspidi minu asemel küll teised tegema. Mul niigi on kogu kogu regamisprotsessi jooksul läinud võistkonna peale keskmiselt 2-3h enda päevast. Keegi võtab harjutuste orgunnimise enda kätte, kasvõi korda mööda või roteeruvalt. Youtubes on õppevideoid sitaks, vaatad mingi kindla läbiva teema välja ja siis näitad trennis seda tüüpi harjutusi ette. Pole midagi rasket. Veeretas, kui sul midagi vastu pole, siis valmista järgmiseks teisipäevaks ise trenn ette enda valitud teemal ja ise ütled, kes järgmise teeb. Eks korralikult harjutuste ettevalmistamine (ilma treeneri taustata) võtab ikka paar tundi aega, nii et leia see aeg ja valmista korralikult ette.

Ja kas ja mida võiks teha peale laupäevast mängu? Kuhugi pubisse meie esimest massiivset võitu tähistama? Joosep pakkus välja ka, et telliks pitsat staadionile, et seal pärast süüa, mul endal selle kohta arvamus puudub, suht ükskõik, mis arvate? Peale järgmise reede kodumängu on plaanis teha samuti ühine väljaskäik.

soouni
05.04.11, 22:52
Väga hea idee murutau et keegi valmistab trenni ette järgmise olen ka ise nõus ühe trenni ette valmistama.

veeretas
06.04.11, 07:30
Ok, valmistan järgmiseks teisipäevaks trenni ette, aga Muru võta siis vile ja stopper ka kaasa:) Ja pokkeri koha pealt NL 50 Sh

jozik
06.04.11, 07:41
Esiteks vabandan natukene muru ees, et eile mölisesin nii palju trennis =) ei olnud just lihtsaim päev ja parim tuju. Loodan et teistel sellega väga palju trenni rõõme maha ei võtnud.

Eks see trennide asi ole nii, et kui näed viga laita, siis mine parem aita. Ehk siis katsuks isegi mingi kava mingiks päevaks kokku panna.

Selline küsimus ka, et kas kellelgi on videokaamerat. Hea meelega võtaks meie esimese mängu linti. Mitte nii väga mälestuste eesmärgil kui just hilisemaks analüüsiks. Oma vigadest on hea õppida, eriti kui neid ka näed.

Aga jah, minu arvates võiks mängu lõpuks tellida pitsad, muidugi kui ilm on normaalne, kui sajab siis ei ole mõtet seal väljaku juures hängida.


PS muru uuri siis prillidega mängimise kohta

raunsz
06.04.11, 10:08
Kindlasti võtke laupäeval KAITSMED kaasa!!!

Muru, mis värvi kedrasid siis vaja oleks? Mustad või punased?
Palju esialgselt inimesi tulemas?

kait
06.04.11, 10:49
Kedrad peaksid kõigil ühesugused olema, karikavõistlustel isegi nõuti seda viimati.

Trenni kohta arvan, et võiks olla mingi jäigem ülesehitus - soojendus 10min, venitused 2m, tehnika 15min, harjutused 30min, mäng 30min, lõdvestus 5min näiteks. Siis ei peaks ka palju leiutama iga kord.

Viimaste aastate liigamänge meenutades ei tule kordagi ette, kui meeskond oleks peale mängu veel väljaku kõrvale hängima tahtnud jääda (ja ka jäänud). Pitsa idee on kahtlane seda enam, et endast 120% andes pole peale mängu mingisugust söögiisu:)

Mõelgem ka taktikale mänguks - mängime liberoga või mitte, äärtega või ääreründajatega hoopis? Kuidas kavatseme palli hoida ja kummal platsipoolel veeretada?

muruntau
06.04.11, 10:59
Meil on võistkonna püksid ja kedrad, btw :) Ootavad Gerdi juures mängu ilusti. Kedrad punased nagu särkki ja püksid mustad.

Kas libero on nagu sweeper, viimane kaitsja vms? Kait kui ise tahad olla viimane, siis võib teha küll nii, aga muidu meil sellist ligi 100% kindlat venda ei ole, kellele viimane piir usaldada. Keegi võiks ise välja mõelda, mis plaani eespool kasutada. Üldiselt aga peaksime võistkonnaga palju kompaktsemalt liikuma, kui üks liin liigub, siis teised ka järgi. Muidu jääb liiga suur tühjus meeste vahele ja siis pole väga imestada, et vastased palli võites saavad kohe ehitama hakata.
Nt soovitaks vaadata see kaheosaline 18 min tsoonides mängimise video kõigil ära, päris hea on: AtIAhX5xhLs

Tulen just jooksmast, btw, käige ka!

Edit: jalkaliidust selline kiri just:
Lp. klubi esindaja

Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2011.a.väikeste karikavõistluste
1/32-finaalide paaride loosimine toimub
neljapäeval, 14.aprillil kell 12.00 EJL-i suures saalis.

Prodcom
06.04.11, 11:07
Mehed!
Mina soovitaks teil mängida kaitsva poolikuga.Et kaisteliini ees on mees kes abistab kaitsemängijaid.Ja kindlasti peavad olema kõigil kaitsmed,muidu ei lasta platsile.Algul mängige ikka kaitsest lähtuvalt.Usun et tunduvalt parem kaotada mäng näiteks 0:2 kui näiteks 0:10.Aga olge tublid ja küll te hakkama saate iga algus on rasek.Pea püsti:D:D

kait
06.04.11, 11:51
Libero ehk siis sweeper jah, viimane kaitsja. Võin proovida seal mängida. Kunagi sai seda ka põhikohaga tehtud, aga sellest on üsna palju aega möödas. Muidu oleks vaja nelja ligi 100% kindlusega meest kaitseliini :biggrin:

Kaitsva pooliku soovitus on õige, aga minu jaoks tekkib küsimus selles, et kus ja kuidas me palli hoiame? Hakkame praeguse enesekindluse ja tehnikaga keskel ühe-kahepuute sööte lükkama? Sellel lihtsalt põhjusel oleks parem kasutada liberot, kellel on üsna vaba valik liikuda, kuhu vaja (kaitseliini taga ja vahel ka ees). Ja ka palli liigutada kaitseliinis äärelt-äärele ja/või edasi-tagasi.

Numbriliselt võiks proovida mingit 5-3-2 analoogi. Ma pole veel päris täpselt aru saanud, kes meil äärtes võiks joosta ja häid peapalle anda, samuti, kas ründaja(d) sellele hästi pihta saaks. Sellepärast võib ründavate äärte kasutamine olla raiskav.

Tegelikult ma pole harjunud sellist teooriat tegema, sest amatööridega läheb platsil peaaegu alati natuke teistmoodi ;)

Prodcom
06.04.11, 12:06
Jah Kait samas on sul õigus küll.Kui oled seda teinud siis parem ikka kui leida neli, saja prossa venda.Aga sams kui keskel jääb aint kolme poolikut siis võib sellest väheks jääda.Esi aslgu peaksite äkki proovima 5-4-1 oleks keskväli vähe turvalisem ikka.ja kui pall teie käes siis ääred tõusevad rohkem üles ja samamoodi kah ääre kaitsed liiguvad natuke kõrgemale et ei jääks auki sisse.

Eks see teooria on jha selline siin nagu on.Aga prakitkas tuleb teistmoodi alati välja:D:D:D

Ja selle pitsa söömise mõttel ma arvan et pole jumet.Parem mingie istuge kuskil pubis meestega peale mängu mõned õlled ja snäkk.:D:D

muruntau
06.04.11, 16:42
Nonii, regamine selleks korraks tehtud, kokku on meil nimekirjas 21 meest praegu. Mõned kutid nagu Rait, Pastilaa, Kivisaba, Vsiu ja ehk veel keegi on veel ootel, loodetavasti õnnestub ka neil meie liigasatsiga (taas)liituda. Praeguse seisuga aga peaks nimekiri lukus olema. Nimekiri siin: http://jalgpall.ee/team.php?team=2528&b=IV.E&year=2011

Nüüd, nagu juba mitu korda öelnud olen, andke teada kõik kes tulevad, et saaks arvestada. Praeguse seisuga tean, et laupäeval mittetulija on ainult Gerd ja Niki on 50-50. On veel keegi, kes tulla ei saa? Arvestades, et vahetusi saab väga tõenäoliselt (küsin homme üle) teha ainult viis, siis kõigil ei õnnestu paraku platsile saada, peab valiku tegema. Nagu paaril korral maininud olen, siis platsile saamise kriteeriumid on järgmised:
1) mänguoskus,
2) trennis osalemine, et teaks teisi mängijaid ja oleks meeskonnamängija, oleks vormis
3) seos pokkeriga - kõvad mängijad või muidu tuntud inimesed pokkeriringkondades on veidi eelistatud
4) võimalus suvel liigamängudes osaleda, et garanteerida mängijate olemasolu ka suvel
5) osalemine võistkonna tegemistes. Kõik alates pallide tassimisest kuni varustuse tellimise ja sponsorite otsimiseni annab + punkte
Umbes sellises tähtsuse järjekorras.

raunsz
06.04.11, 16:44
wtf täna igiliikuriga mäng w?

muruntau
06.04.11, 16:47
Sry, kiiruga ei pannud aega FB's sündmusel, nüüd õige :D

Ja andke teada enda seos pokkeriga, seni on olemas täpne info 5-6 mängija kohta, ülejäänute kohta suht aiman. Vajalik ainult liigasse registreerunutel

Edit: mängude aegu tasub muidu jalkaliidu lehelt alati üle kontrollida, sealne info on õigem kui hooaja algul meile saadetud kalendril, seda saab teha siit: http://jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46

raunsz
06.04.11, 16:57
irw:D Solid brag, juhtub. :D Hakkasin juba putsasid ja dresse kotti panema, aga nüüd sätin siis ikka Gini ja Carribasid ostma. Laupäeval näeme! Kõik terveks ja hea tujuga platsile!

ilves
06.04.11, 16:58
Tervist,

Kaitsmed jah kindlasti kaasa! Muidu ei lasta mängima. Igasugu ehted ja sõrmused jms ka ära mängu ajaks. Juua võtke kindlasti kaasa ja keegi võiks mingi külma spray ka võtta kui on.

Põhiline jah see, et liinid koos püsiks ja palliga edasi-tagasi, vasakule-paremale ka liiguks, muidu tekivad augud sisse.

Ise ma kahjuks laup veel ei tule, kuna vorm toores alles, üle 1.5 kuu OPi tõttu trennis alles ja ilmselt sureksin väljakul suht kiirelt ära, aga vaatama üritan ikka tulla ja kaasa elama :)

ja lisaks seose pokkeriga ka:

Freeroll ja sõpradega-live fish, suurim võit 100$, ei kaota kunagi :)

muruntau
06.04.11, 17:03
Kusjuures ainus meie võistkonnast, kes kindlasti pokkeriga kunagi ei kaota on Kait, sest ta ainus seos pokkeriga on töökoht Playtech'is ;)

raunsz
06.04.11, 17:07
bla bla

ei kaota kunagi :)
Parim lause, mis öelda. :D Nice!


Aga su jutt õige!

Peame mängima lihtsate söötudega, vabanema, liikuma.
Tsau nüüd!

ilves
06.04.11, 17:12
Kusjuures ainus meie võistkonnast, kes kindlasti pokkeriga kunagi ei kaota on Kait, sest ta ainus seos pokkeriga on töökoht Playtech'is ;)

Freerollides on raske kaotada raha :P

muruntau
07.04.11, 14:33
Täna siis viimane päev anda teada enda seos pokkeriga või mis limiiti-formaati mängite. Muidu läheb nime taha midagi sellist: õpib lugema/kirjutama/hääldama sõna pokker :D

Edit: aga kellel võimalik, võiks võtta mängule fotoka, saaks meie ajaloolist esimest mängu jäädvustada ja samuti uuest varustusest pilte üles. Andke teada ka, kui kellelgi võimalus, ise ei ole eriline fotode fänn olnud ja mul endal fotokat pole. Samuti tuletaks meelde Joosepi ideed, et kui oleks kusagilt orgunnida videokaamera, et saaks mängu linti võtta ja pärast analüüsida, oleks päris äge. Kuigi see jääb esialgu liiga suureks unistuseks vist :)

nikitheone
07.04.11, 15:09
ma pigem ei tule laupäev. ei jõua väga. edu meeskonnale!

raunsz
07.04.11, 18:07
Ma võtaks 19. aprilli trenni harjutused enda õlule.

muruntau
08.04.11, 14:15
Siin siis meie võistkonnaliikmete pokkeritaust, niipalju kui mulle infot laekunud on:
http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/meie-ja-pokker/123820997693087

Kui keegi midagi muuta tahab, siis teate küll, kuidas mind kätte saab, võib ka obv siia või FB'sse panna. Vabandan ette ära, kui kellelegi ehk ei meeldi tema nime sidumine kasutajanimega, aga kuna liigas osalejatel on kõikide nimed EJL'i lehtedelt leitavad niikuinii, siis ma ise ei pea seda suuremaks probleemiks. Ja noh, kui tahad enda nime ja kasutajanime vahelise seose lasta mul ära peita, siis seda tegelikult ei ole raske loogiliselt tuletada võrreldes nimekirju. Et jah, jalkas anonüümsus tagatud ei ole, seal on garanteeritud kuulsus :D

muruntau
08.04.11, 17:18
Tõin just särgid printimisest, päris ägedad on. Ehk võib vaielda PP'de logo asukoha üle (suht keskel üleval pool), aga mul tõepoolest pole eriti disaineri silma, nii et oma viga, et keegi abi ei pakkunud asukoha otsimisel :) Aga jah, millalgi mais arvatavasti, kui meie finantsolukord on paranenud, prindib ka nime ja Flop FM'i logo peale.

Ja muide, hakake juba aprilli trennirahasid koguma. Hetkel plekkisin omast taskust printimisele €50 juurde ja meie eelmise kuu saaliüür ootab tasumist juba järgmise nädala jooksul! See kuu sulas minu kätte, ma pole ennast ikka veel kokku võtnud ja MTÜ'd ära teinud :mad:

nikitheone
08.04.11, 19:18
mtü tegemine ei võta just palju aega - täna tegin ühe :)

kait
09.04.11, 10:59
Täpsustan, et töötasin Playtechis enne, kui Tallinna tulin ;)

Olen ka täna tulemas.

muruntau
09.04.11, 11:48
Jou, kellelgi midagi kapteni peala taolist on? Mingi käepael või midagi sellist kasvõi? Ise ei viitsi eriti linna minna enne mängu täna ostma ja mängule minnes on juba liiga palju asju kaasas (särgid ka), et poest läbi minna. Või saab keegi ise osta? Plekib trenni rahast tagasi niipea kui võimalik.

raunsz
09.04.11, 14:54
Ärge kaitsmeid maha unustage!

muruntau
09.04.11, 14:56
Ja ärge kindlasti Kalevisse ega Wismarisse minge! Mäng toimub Maarjamäel.

veeretas
09.04.11, 15:53
kui veel vaja on siis põhimõtteliselt võin mõnest spordipoest läbi hüpata ja seda paela vaadata ja kui leian siis võtan ära.

muruntau
09.04.11, 15:56
Oleks vaja küll, võta ära kui näed. Arvatavasti saab selle umbes 10 euriga kätte.

Edit: ja kellel fotokas võiks kaasa võtta, saaks mängust ja varustusest pilte teha

Max
09.04.11, 16:55
http://www.youtube.com/watch?v=8Ld4qC9wfMI&feature=player_embedded


Täna võiks sama teha

raunsz
09.04.11, 21:43
Esimene mäng.
Pole hullu, vastased olid ka head ja kokkumäng sujus neil ideaalilähedaselt. Ma ise oleks võinud mängida psiut agressiivsemalt ning kindlamalt, aga jään isegi rahule. Kaitses peatasin esimsel poolajal 4-5x vastase läbimurde ning jaksu joosta oli. Lõpus sõideti suht toorelt jalgadesse, praegugi valus veel. :S f***

yolpa
10.04.11, 00:03
mis seis jäi?

soouni
10.04.11, 00:09
7-1 Levadia kasuks

PraS
10.04.11, 00:35
Kusikud :D

Max
10.04.11, 04:19
Kuse ise püksi kui tahad ja ära tule paukuma enam sellise sõnavõtu järel!!!!!!!!!!!!

The_Meer
10.04.11, 11:02
Loomulikult olid vastased paremad,aga ei ytleks et me nyyd nii hullud ka olime.Võib vast rahule jääda.2 poolaja kaotasime 1-3,kusjuures need 3 kolli löödi karistusalast väljas põhimõtteliselt ristnurka.Võibolla jooksid nad yle EV :D.Kellegi motti see tulemus kyll alla ei viinud,niiet treenime edasi:P

raunsz
10.04.11, 12:03
jep! Kõik said päris hästi hakkama! Kaitses siiski nii riskida ei tohiks nagu paar korda oli, aga suudaksime BE küll joosta kui edasi treenime. Teine poolaeg oli tõesti hea!

muruntau
10.04.11, 13:42
Kusikud :D

Mitu korda Suema eelmine aasta kaotas kuue või rohkem väravaga? Pakuks, et korduvalt.

Üldiselt meie taseme kohta päris okei mäng. Teine poolaeg oli juba rohem mängu moodi, lihtsalt vastased jooskid üle EV veidi. Meistriliigas ei näe ka nelja risti lööki mängu jooksul, meil soouni võttis ristist ühe äragi. Wp! Ise tundsin küll, kuidas positsioonivalik ja võitlusvaim oluliselt paranes mänguga, teised tegid ikka ka paar sammu edasi selle mänguga. Aga jah, taseme vahe ikka on korralik, Levadia poistel palli omaksvõtt ja söödumäng oli hoopis teisel tasemel kui meil. Eks tasemevahet näitab ka see, kui ma pärast mängu riietusruumi ees rätiku väel ja suits ees Zelinskit hea mängu eest tänasin :D Ainult õlu oli näpust puudu.

Praegu on küll päris sant olla. Jalad all ei liigu, libistushaav ei ole veel kinni kuivanud ja kõige krooniks sain ühes õhuvõitluses huulest ka vere välja. Aga selle pärast ma mängingi.

fyte
10.04.11, 14:57
PraSil tundub korralikult suur ego olevat - milleks nii äksi täis olla?

--

Aga jah, eks kindlasti olid need Levadia kutid rohkem treeninud ning tänu sellele mängisid ka omavahel paremini kokku, nii et pole hullu. Muidu loodan, et edaspidi trennides teeme pisut läbimõeldumaid harjutusi/rohkem mängu, sest viimane teisip justkui ei saanudki korralikku jalgpalli mängida..

ristik
10.04.11, 15:33
Alati võib teha ju individuaaltrenni(metsajooks vms) ja jalgpalli mängimine ei ole trennides üldse põhiline. Võiks teha ju sooja näiteks sööduharjutust tehes, seejärel harjutada löögile minekuid jne. Trennides tavaliselt mängitakse jalgpalli viimased 20-30 minutit, kui sedagi. Ka harjutusi tehes saab palju palli puutuda. Mõelge selle peale.

Prodcom
10.04.11, 15:40
Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
EDU:D

ilves
10.04.11, 21:03
Tubid :)
Ärge laske pead norgu, esimene hooaeg on kohanemisaeg, paljud pole ennem liigat mänginudki veel :)
btw, teisipäev peaks üks vv ka trenni tulema, ehk väike konkurents siis vv kohale ka.
Ta küsis muidu seda, et kas vv teevad trennis eraldi asju või sama mis väljakumehed, suht õige küsimus minu arust.

PraS
11.04.11, 00:32
Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
EDU:D

Just nii. Sul on tõitsa õigus:)
Ma ei vabanda, et tol hetkel olime me mängimas pooliku satsiga.
Selle aasta Lev pole võrreldavgi ei Kiviõli duubliga, kus enamus mängis vale nime all ning ega ka Rakvere satsiga, kus enamus tüüpe käis ka läbi El-st.

Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D

Prodcom
11.04.11, 10:25
Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D[/QUOTE]


Ja see viiamne lause läks sul täppi PraS:D

vsiu100
11.04.11, 13:38
esiteks - minul on kõige suurem!

aga teemasse, siis esimest aastast koos mängivalt meeskonnalt ei saa mingit super liiga tulemust oodata.
ma ei ole kursis, kes mida ütles,mõtles, aga neid satse, kes iga aastaga suudavad uude liigasse tõusta on väga vähe ja kindlasti ei käi nad veksleid enne välja.
kui jutu asemel pikem samm võtta ja vastasest lugu pidada on igasugune tulemus palju parem.

muruntau
11.04.11, 13:52
See meile hea liigakoha prognoosimine alguses oli puhtalt minu teema, teistel arvamust väga ei olnudki. Eks see tagantjärgi oli muidugi väga optimistlik, kuigi arvestades, et meiltki käis mitmeid kõrgemate liigade kogemusega kutte läbi enne hooaja algust, see niiväga põhjendamatu ei olnud. Kahjuks või õnneks ei õnnestunud meil neid siiski enda võistkonda värvata, muidu oleks meie tulemused kindlasti paremad. Aga niipea kui oli meile selge liiga üldine tase selge ja meie eeldatav paiknemine liigas, ei ole me küll rohkem kusagil õhku täis sõnu teinud (naljatades muidugi küll) ja seadsime kohe sihiks teha algavast hooajast meie tiimile sisseelamishooaeg ilma mingisuguste liigatabeli sihtideta. Ei näe väga põhjust mitu kuud peale asja toimumist seda ikka nina alla hõõruda.

vsiu100
11.04.11, 14:17
sry muru, minu jutt ei olnud sinu pihta suunatud. ma pole kursis sinu prognoosidega.
"esiteks - minul on kõige suurem!" oli rohkem selle "kusikud" kommentaari peale.
need 4 tüüpi, kellel mingil siseturniiril väravas olin, olid obv väga hea tasemega ja oleks palju juurde andnud. aga....
point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
tihti olen kohanud suhtumist, et tabelis all pool oleva tiimi vastu minnakse võitu "vormistama" ja siis on imestus suur, kui tuleb viik või kaotus(olen isegi sellise suhtumisega varem peale läinud).
kokkumäng paika, motivatsioon kõrge ja hooaja lõpus saab tibusid lugeda. gl.

pastilaa
11.04.11, 14:21
uskumatu - hetke seisuga olen homme tulija :)

kait
11.04.11, 15:59
point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
Väga hästi öeldud. Paljudele jõuab see kohale ainult omal nahal kogedes ja see võib võtta aastaid.

Tuleb lihtsalt rohkem trenni teha (prooviks selle teise korra nädalas ka kuidagi ära punnitada, et senist investeeringut kaitsta) ja liigas targasti mängida.

Üsna selge on ka see, et ilmselt ükski senistest vastastest pole meid piisavalt tõsiselt võtnud. Mis siin ikka rääkida, rohkem tuleb teha ja nii lihtne see ongi.

soouni
11.04.11, 16:34
Õige nõustun ka vsiu-ga ja kaitiga.

Kes homse trenni läbi viib? veeretas?

veeretas
11.04.11, 17:10
Kes homse trenni läbi viib? veeretas?

jah

muruntau
11.04.11, 20:47
Vabandan, et pole vahepeal muude võistkonnaga seotud asjade taustal meie rahaasju väga pingsalt jälginud, aga praeguse seisuga on 2 trenni + mäng/nädal rahaliselt üle meie võimete. Sest sellisel juhul oleks kuueelarve: 9x€38 (pool statat wismaris) + 2x€100 (kodumäng Kalevis)=€542. Meil on registreeritud mängijaid 21 + pluss 1-2 muidu trenniliiget. Kõik oleks hästi, kui kõik maksaks täismaksu ja käiks kohal maksimaalselt, aga reaalsuses see paraku nii pole. Gerd on pikaaegselt vigastatud, Tarmo, Ilves ja Erik (taas)liitusid meiega hiljuti + osadel veel vigastusi ja puudumisi, mistõttu ka kõik teised pole seni 100% maksnud. Märtsis oli meil ka 2 mängu, mille peale läks €95 ja sain just märtsi arve kätte, mis oli €476, kokku märtsi eest €570, kui trennimaksude laekumisi oli sama perioodi eest umbes €400. Pole vaja just matageenius olla, et aru saada, et sellise alalaekumise taustal ei saa trennide lisamist endale lubada. Koos varasema puudujäägi ja liiga algusega seotud kuludega on meie klubi miinuses praegu ~€350'ga.

Nüüd probleemist väljatulekuks on kaks võimalust: tõsta trennimakse €30 peale (loodetavasti ajutiselt), või jätkata seni ühe trenniga nädalas kuni me enda miinusest lahti saame. Ma usun, et trennimakse tõstmine on parem variant, sest 2x trenni positiivne efekt meie tasemele ja tulemustele kindlasti kaalub üles selle lisa €5/kuu väljamineku. Mis teie arvate? Obv mõni lisaliige trenni aitaks ka probleemi leevendada.

Ja tooge aprilli trenniraha sulas ASAP, sest märtsi arve ootab maksmist!

nikitheone
11.04.11, 21:22
õu muru, ma aprillis ei saa üheski trennis ega mängus osaleda. palju sa raha tahad? võid ka pmida

raunsz
12.04.11, 00:33
õu muru, ma aprillis ei saa üheski trennis ega mängus osaleda. palju sa raha tahad? võid ka pmida

õu niki, mul tuli just meelde, et ma sulle ühe juustuburxi sees. :D


Muru, 30€ trenni siis homme?

muruntau
12.04.11, 01:01
Homme jah €30. Loodetavasti saab teha nii, et suvest alates taas €25 trennimakse, aga seni €30. Muidu ei tasu kahte trenni nii pea loota.

nikitheone
12.04.11, 08:42
õu niki, mul tuli just meelde, et ma sulle ühe juustuburxi sees. :D


Muru, 30€ trenni siis homme?

rofl

Prodcom
12.04.11, 09:27
Hey!

Kle muru ma soovitaks sul uurida mõne teise võiskonna eestvedaja käest seda eelarve värki.Nii iga kuu seda raha asja ajada on jube tüütu ju.Asi peaks kuidagi kas terve hooaja jooksul paigas oelma või siis poole hooaja kaupa.Ühes eelmises postituses kus mainisid et suhtlesid Igiiliikuri eestvedaja Eeroga.Küsi temalt nõu kuidas asi tal käib seal.Sul endal lihtsam pärast.

terv

muruntau
12.04.11, 10:27
Prodcom, eks ma natuke olen uurinud ka. Neil, kellel on hooaja või poole hooaja maksud, on enamasti sponsor olemas, sest muud moodi ma ei oska seletada umbes €150 kanti jäävaid hooaja makse. Meil seda luksust ei ole ja kuna meil on enamus võistkonnaliikmeid küllaltki noored ilma eriliste säästudeta, siis ei ole ~€300-€350 hooajamaksude kogumine ka reaalne. Teine küllaltki levinud praktika on mitte trenni-, vaid võistkonnamaksude kogumine, mis tähendab, et maksad sama palju sõltumata sellest palju ja kas üldse kohal käid seni kuni nimekirjas oled. See on juba mõistlikum variant ja teeks võistkonna tulud palju prognoositavamaks. Jääks ära ka arve pidamine trennides käimise jms selline, mida ma viimasel ajal niigi eriti teinud ei ole. Peakski võistkonnamaksu süsteemile samm-sammult üle minema.

Prodcom
12.04.11, 11:09
Mina arvan kah et sa peaksid üle minema sellele võistkonnamaksule.Ja kõik maksavad hooaja algul selle ära.ja siis on juba see meeste enda mure kas käivad trennis või mitte.Vähemalt on eelarve täidetud ja võib kindlalt hooajale vastu minna.Kui tead ,et pole võlgnevusi.Ja samas need mehed kes nimekirjas pole,aga trennis käivad maksvad eraldi trenni maksu.No neljadnas liigas on ikka palju võistkondi kes maksvad kõik ise oma maksud.Nii palju kui olen kuulnud mõnelt mängivalt sõbralt siis ,et nendel hooajamaks on kuskil seal 150-170 euri jamaksavad poole kaupa seda.
Aga sa oled juba niigi suure töö teinud.Nii et alla pole enam mõttet anda.Asi saab veel paremaks minna aint:P

KristjanLaas
12.04.11, 12:13
Ei ole mõelnud trahvisüsteemi kasutusele võtma?
a la trenni hilinemise eest €2, mängule €5, millegi maha unustamise eest €2 jne jne.
Tulud läheks meeskonna ühiskassasse ja motiveeriks ka asja ehk tõsisemalt suhtuma.

fyte
12.04.11, 13:13
Heh, kui teoorias oleks ju tore, kui ühiskassasse raha laekub, siis praktikas oleks Muruntaul väga veider mingi paari euri kaupa raha käia küsimas teistelt.

// väga hea jutt, Kait.

kait
12.04.11, 13:16
Ei ole mõelnud trahvisüsteemi kasutusele võtma?
a la trenni hilinemise eest €2, mängule €5, millegi maha unustamise eest €2 jne jne.
Tulud läheks meeskonna ühiskassasse ja motiveeriks ka asja ehk tõsisemalt suhtuma.
Amatöörsatsis see ilmselt ei toimiks. Amatöör käib trennis lõbu pärast ja teiste asjaajamiste kõrvalt. Kui ma näiteks töölt tulles trenni hiljaks jään ja sellele veel peale maksan (kuigi andsin endast parima, et üldse kohale jõuda), valin pigem teise trenni..

Tegelikult päris uue meeskonna puhul on üsna arvestatav risk hooaja alguses suur summa välja käia, teadmata kes on meeskonnakaaslased, millised trennid välja hakkavad nägema, kuidas liigas esinetakse jne. Risk mitte meeskonnale, vaid potentsiaalsele liitujale. Suund ei ole vale, aga on ka teisi nüansse, millega arvestada.

Pole mõtet jalgratast leiutada - mida rohkem liikmeid, seda suurem sissetulek ja seda tihedam konkurents. Seda rohkem võib tekkida neid, kes mängu ei saa ja mujale liiguvad ja kõik hakkab otsast peale. Hooaja keskel ja lõpus on näha, kes on maal kartulit võtmas, kes vigastatud ja kui lühikeseks pink reaalselt jääb.

Max
12.04.11, 17:18
Muru soovitaks sul enne üle küsida kas see kuu tahetakse üldse 2 trenni + mäng ning kas on nõus 30 euri välja käija. Nt kui see neljap hakata trenni tegema see on suht mööda.
Kui lampi hakatakse hindasid ja lambi makseid juurde taguma sis need kartulid varsti kaovad enamus minema.
Arvesta sellega et paljud on siiski tudengid ja ei oma suurt rahakotti ja aega nt pokkerilauataga elada. Väike mõtlemisaine. Ja alati saaks neljapäevaks kuskile kokkuleppida staadioni et saaks mängu teha senikaua kui ära aetakse :D

veeretas
12.04.11, 22:00
Täna oli siis kohal üllatuslikult 25 mängumeest, mis lõi esialgse minu läbiviidava trenni plaani sassi. Teise poolde plaanitud harjutuse jätsin ära, sest nii paljudega tehes oleks seletamist kuhjaga ja harjutuse tempo suht aeglane. Plaanis oli siis see sama harjutus, mida see treener näitas, kes meil trennis käis(kes kohal olid need teavad). Järgmise trenni viib siis läbi raunz, kui ma ei eksi. Aga kõigepeal vaja reedel siis Igiliikurile lahing anda.

raunsz
12.04.11, 22:05
Järgmise trenni viib siis läbi raunz, kui ma ei eksi. Aga kõigepeal vaja reedel siis Igiliikurile lahing anda.

Okas trenn oli, wp!

Järgmine trenn õpetan poisse sukelduma ja trikitama siis!

soouni
12.04.11, 22:06
Ma peale raunzi listis trenni tegema:)

muruntau
12.04.11, 22:15
Äge jah, et nii palju inimesi oli, aga paljud uued jõudsid enne asjade kokku korjamist ära kaduda, nii et taaskord ei õnnestunud neilt raha välja pressida. Järgmine kord teeme uutele kambaka :D Btw, tooge siis ikka trenniraha, kellel tõepoolest pole võimalust €30 maksta, siis makske €25, aga makske vähemalt ära (ja kiirelt).

Max, see kuu meil teist trenni ei tule niikuinii, kui saame uued kutid käima ja maksma, siis on võimalik, et järgmine kuu toimub nädalas 2x trenn.

Ja harjutuste kohta, et valmistage ette ikkagi sellised harjutused, mida saaks ka + 20 inimesega teha. Mängu osakaal peab olema väiksem kui see täna oli.

kardpleier
12.04.11, 22:58
muru sa võiksid kirja panna kes kuumaksu ära on maksnud ja kes ei ole. loogiline oleks ju et regudel fikseeritud kuumaks ja ise teavad palju kohal käivad. täna jäi mulje et makstakse vastavalt sellele kui palju on käidud , aga nii tekivadki augud eelarves. Ntks jaanuaris käisin aint esimeses trennis ja maksin kuumaksu ning jäin haigeks, kuid ei hakanud midagi tagasi küsima.
Okei kõik võibolla tõesti kõigil ei ole võimalik maksta , aga nagu pundi peale peaks ikka asjad korda saama.

Meie eelarve ongi miinuses, sest ajame asju lohakalt. Paned paberile kirja kes pole maksnud ja lähed räägid näost näkku, et millal saab ära maksta. see lihtsalt minu arvamus

ilves
12.04.11, 22:59
Täna oli päris fun jah :)
Mängu ajal võiksid teised õpetada kui keegi midagi valesti teeb, sest muidu on pointless natuke. Just targemad ja kogenumad võiks juhtnööre anda, siis läheb kokkumäng ka paremaks.

Reede kohta nii palju, et ma hetkel pigem kaldun arvama, et mina tulla ei saa, kuna haige veel veidi. Annan hiljemalt neljap. viimase otsuse!

Trenni raha maksan ka järgmine kord vast ära, tõmbasin enne just trios free spinnidega 20 eurtsi :D

Max
12.04.11, 23:27
Selle arveldusarve nr võiks kuskile ülesse visata ei peaks jamama sulaga. Ei ütleks et mängu osa nüüd liiga palju oli samas meie sats sai kõige vähem mängida- nii algul passisime tühja kui lõpus et ainult 4x7. Sellessuhtes te mängisite jh 5x7 ja sellest ka selline vahe. Jällegi mina ütleks et liiga väheks jäi meil osakaal mängul. Ehk täna tuli sis nii et meie sats 4 mängu kollased vist 5 ja punased 5;
Kui trenn 1 ja pool h sis 30-35 min mängu poleks kindlalt palju ning osad just mängupärast käivadki kohal ja kui peaks selle ka 15 min peale tõmbama nt sis oleks liigagi nigel.

veeretas
13.04.11, 07:33
Olen uurinud ka veits jalkaliidu lehel olevat Bert van Lingeni jalkaõpikut. See peaks olema siis Eesti noortekoondise treener. Seal vend ütleb, et jalgpallitreening- see on mängimine, et mänguga õpib rohkemgi kui tehes igasugu erinevaid harjutusi, mis ei sisalda vajalike mängukomponente. Piisab paarist korralikust harjutusest, mida korratakse pidevalt. Aga selle mängu alle ei ole mõeldud ainult 11 vs 11 mängu vaid erinevaid variatsioone minimängudest 4vs4 jne kus kõik mängijad on kaasataud ja saavad palli puutuda.
Lõpus arutasime, et arvatavasti oleks mõistlikum olnud teha 4 võistkonda ja korraga erinevatel platsipooltel mängida.

kait
13.04.11, 09:04
Üsna oluline aspekt on veel see, et mängus peab olema kõrgem tempo. Kõige lihtsam seda saavutada ongi väiksema mänguga. Nii saavad ka kõik osalised rohkem palli puutuda, võitluses olla ja söötu jagada.

Harjutused peaksid minu nägemuses tehnikat parandama. Neid tuleb teha, aga mitte ülemäära palju. Siis kaob lihtsalt fun ära ja ehk lõpuks jõuame arusaamisele, et meist tehnilisemad mängijad on harjutanud juba pikki aastaid ja sinna tasemele me niikuinii ei jõua. Enne lõppeb tahtmine otsa.

Eelmises liigamängus ei poonudki niivõrd mingi tehnika puudumine, kui just olematu mäng. Üsna vähe oli võimalusi söötu anda, veel vähem anti eest tagasi palli. Kas kramp oli sellepärast, et me ei osanud mängida või ei osanud mängida sellepärast, et oli kramp? Ma pakuks mõlemat. Siinkohal ma tõesti ei näe, kuidas tehnika harjutamine aidata võiks.

Lisaks puudub suurel osal meeskonnast arusaam, mida, miks ja kuidas platsi peal peaks tegema. Kuhu sööta, kas pigem ette pressida või tagasi hoida, mängida pikka või lühikest söötu, võtta meest või tsooni? Kui keegi kallist treenerit ei palka, kes selle selgeks teeks (oleme ausad, alates II liiga kõva kogemusega treener sobiks), peame ise hakkama aru saama.

Kahjuks ei ole mul endal aega muudmoodi panustada, kui nende käibetõdedega. Muru, pane seniks oma konto nr, kuni MTÜ saab ära tehtud. Tegelt see tegemine ise on väga triviaalne, aga suvalisi arveid sa MTÜ raamatupidamisse panna ei saa (vaevalt senised arved loomata MTÜ nimele on tehtud).

fyte
13.04.11, 14:41
Pakkusin ju eile kohe välja, et teeme 4 võistkonda ja 2 platsi, kuna 3 tiimiga peaks üks sats lihtsalt tühja passima suht, aga millegi pärast ei oldud nõus.

Ja +1 Veeretase jutule - dno miks Muruntau kogu aeg nii palju vastu mängimisele trennis on. Olen üsnagi kindel, et mängutrenn on märksa suurema 'kasuteguriga', kui sellised lambikad harjutused, mida nädal tagasi tegime..

// Kaiti jutt samuti väga õige - kui ikka teha liigselt väga tooreid ja igavaid harjutusi (nagu nt tookord, kui pool tundi järjest tegime seda rünnaku harjutust hunniku kaitsemängijate vastu, kus pmtl igakord kaotati pall 10-15 sekundi jooksul ära), siis see viib moti niivõrd alla, et asi poleks lihtsalt seda väärt, kui mõne aja möödudes enam ei taheta trennis käia jne.

muruntau
13.04.11, 17:46
Tegelikult oleme juba rääkinud, miks ma olen vastu nii suurele osale mängule meie trennides. Mängides jääb paratamatult aeg palliga inimese kohta oluliselt madalamaks kui harjutades ja seega areng on palju aeglasem. Osad kutid kaitses saavad pooletunnise mängu jooksul võib-olla ainult kümme puudet palliga teha, kust otsast niimoodi areneda saab? Samuti ainus osa, mis meie mängus silmnähtavalt paranenud on on söödumäng, mis tuleb just sööduharjutusest - ruudust. See juba ainuüksi tõestab, et harjutused töötavad ja et nad on vajalikud.

Mis puutub eelmise nädala kohmakatesse harjutustesse, siis selle asemel, et küsida, et miks muruntau sunnib nii "lambikaid" harjutusi tegema küsi parem niimoodi: miks muruntau ei kuluta enda tööaega enda vabast tahtest võistkonna peale senise 15h/nädalas asemel 18h/nädalas. Eelmistel nädalatel kogu regamisprotsess + varustus + kõik muu võttis mult nii palju aega. Kui nii küsida, siis võib-olla ma nii **** mees enam ei tundu. Kui sulle ei meeldi harjutused, kus keskmiselt 15 sekundiga kaotatakse pall ära, siis guess what, liigas me kaotame palli ära keskmiselt kümne sekundiga ja ilma harjutusteta see jääbki nii olema.

Fyte, sul on kaks võimalust: kas kulutada kuus tund aega vingumisele, et ma tõepoolest kogu enda vaba aega võistkonna peale ei raatsi kulutada, või ise näidata üles initsiatiivi, tunnike harjutusi ette valmistada ja siis kümmekond ägedat harjutust ise trennis ette näidata, et saaks mänguni kiiremini, meeldivamalt ja ka kasulikumalt.

Aga Kaiduga olen nõus täiesti, et selliseid 3vs3 või 4vs4 kahe-kolme puute mängu taolisi harjutusi peaks rohkem tegema.

Edit: ja selleks, et harjutused mõistlikumalt välja tuleks tegingi süsteemi, et igaks korraks valmistab keegi ise harjutused ette, viimane kord veeretas, järgmine Raunsz, ülejärgmine soouni. Kes arvab, et ta oskab ise trenni paremini läbi viia, siis tal on see võimalus täiesti olemas, vaadaku youtube'st mingil kindlal teemalt mõned harjutused ära ja näidaku need trennis ette.

pastilaa
13.04.11, 18:04
Üle aja sai siis jalkatrenni ja väga mõnus trenn oli eile minu meelest - osakaal harjutused vs mäng suht paigas minu meelest (kui norida, siis jah oleks võinud saada mängida pärast kogu aeg - ilmselt 4 tiimi ja plats pooleks parim kui üle 20 venna on kohal). Kõva kummardus Murule, et sellise asja käima on tõmmanud!

Omalt poolt arvan, et otsustav kvalitatiivne samm edasi võistkonnamängu parandamisel oleks jah nagu Kait mainis - reaalse mängu ja enda positsiooni "lugemisoskus". Seda saaks edasi arendada kõige paremini siis, kui oleks karm/õiglane/kõva häälega mängiv treener. Kes siis koordineeriks mängu trennis ja juhendaks reaalselt trenni ajal väljakul toimuvat - leiaks igale vennale sobiva positsiooni (milles ta ka mängima hakkab). Kui Muru on juba niigi nagu sidrun tühjaks pigistatud, siis muidugi ei ole loogiline seda sinult veel nõuda - ideaalis võikski tekkida treenerite tandem vms.

Aga muidu nagu juba mainisin - väga hea trenn oli!

P.S. mänguoskuse järgi võiks Muruntau kõrval abitreeneriks just Fyte olla. Tundub eelnevate postide järgi, et omavaheline keemia on teil ka paigas :P.

Max
13.04.11, 18:45
Kvadraat nüüd küll see asi pole mis söödumängu on arendanud. Vb ainult väikse osa andnud sellele. Tahaks näha meest kes poole tunni jooksul 10 korda ainult palli saab. Kui mees palli ei saa sis peab sellest järeldused tegema ja aru saama et kui ei avane ei saa ka palli. Loogiline minuarust.
Pallikaotused eelmises liigamängus oli 100% selle süü et taoti pikk ette ja õhuvõitluses meil pole asja.
Hetkel on pigem meestel puudus platsinägemisest.
Igiliikuri vastu teeks ettepaneku teha niiöelda trenn, kus enamus ajast väravast alustaks mängu ikkagi maast ja ehitaks sealt edasi. Pole ju midagi rasket. Kui kaitse avaneb nt nurgalipuni tagasi sis ründajad ei hakka nii kõrgele tulema. Isegi kui tulevad sis saab alati väravavahile tagasi lükata ja ta pika ette panna.
Kui me edasi pikka taome sis palli kaotusprotsent jääb kindlalt üle 90 prossa ja kui seda ära ei õpi et lükkaks palli maast siis ka tulemust ei tule!!! See on tõde mitte loll jutt

ilves
13.04.11, 20:35
Käisin täna siis 32 keskooli väljakul tagumas ja mingitel vendadel oli trenn peal. Küsisin, et palju maksab ja vastus oli: 18eurot tund. Ma ei tea küll palju seal wismaris on, aga ilmselt siin paar korda odavam?

Pesemisvõimalus on ka koolis olemas, need vennad ütlesid. Tuled pannakse ka põlema. Väljakul on 4 väravat. Parem muru kui wismaris + suurus on veidi rohkem kui pool wismarit või sama.

fyte
13.04.11, 20:36
Pelgu statal on üldsegi tasuta pmtl, kuid jah, pesemisvõimalused paraku puuduvad.

// asukoht pole 32. kk statal just parim - 12km kesklinnast.

Max
13.04.11, 21:01
+1 Ilvesele. Kui juba norm riietus ja pesemisvõimalus ning ei pea põdema et teised satsid palle rotti panevad sis kindlalt sellepoolt

ilves
13.04.11, 21:32
google aadress on vale, õige koht on siin:
http://mail.32kk.edu.ee/uus/?page_id=280

ehk siis mustamäel, mustika keskuse lähedal. Sääse ja Siili peatuse juures. Tammsaare - Mustamäe tee ja Sõpruka vahele jääb :) Linnast 10-15min trolli

veeretas
13.04.11, 21:53
Wismaris on kord vist 38€. 32. tuleks siis 27€(1,5h). Kuna wismaris pesemisvõimalused on nagu nad on ja kui väljak ka kehvem kui 32. keskkoolis lisaks hinna vahele, siis kindlasti poolt, et trennid sinna üle viia. Esialgu siis vast üks trenn ja nii pea kui võimalik ka teine trenn.
Muru kuskil eelmisel lehal arvutas, et kui 9 trenni kuus ja 2 mängu, siis tuleks 32. keskkoolis kuu eelarve ca 100 euri väiksem.
Ok tagasi jalkat vaatama.

ilves
13.04.11, 22:32
Alati võib proovida kaubelda ka :) kuigi võimalik et linn on kehtestanud mingid stamp hinnad koolidele

soouni
13.04.11, 23:02
Mina ei poolda seda! 32 kooli minu jaoks igatemoodi liiga kaugel.

Max
13.04.11, 23:07
soouni kaua wismarisse liigud? ja kaua kalevisse?

raunsz
13.04.11, 23:16
Mulle sobib pmst iga koht. Kui vaja, saan lihtsalt veidi varem liikuma hakata. Okei, Maarjamäele või kuskile Piritasse oleks pisut tülikas koguaeg.

Teisipäevasest trennist: kuna mäng on reedel, on üsna pikk aeg taastumiseks ja proovin tempo pisut kõrgemaks ajada paari ülesandega.

soouni
13.04.11, 23:48
20 minutit liigun mõlemasse täpselt. vaatasin just sõiduplaani tallinna oma ja sealt umbes arvutasin uurisin välja et kuluks kui palju aega reaalselt. Väljun kodust 5.35 lähen 5.42 bussipeale sõidan taksoparki jõuan 5.46 kohale jalutan taksoparki ootan 16 minuti istun mingisse taksobussi 06.03 jõuan kallastesse 6.18 sealt edasi kõnnin kooliplatsile kuskil 8minutit. seega kokku kulub kuskil 52 minutit circa et jõuaks kohale praeguse 20 asemel plus on lisa kulud bussi piletite näol mis mul täielikult puudub praegu.

ma ei tea kas see on kõige lühem või parem tee, kui eksin siis öelge parem ise virmalise bussipeatus tehnika tänaval ja siis kallaste mis on lähim selle kohale platsile seal.