PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

ilves
14.04.11, 06:31
Souni, sa räägid 32kesskooli omast?
See aadress mida google pakub on vale, google arvab, et see asub kiilis, tegelikult asub ta kiili tänaval tallinnas, mustamäel ;)

veeretas
14.04.11, 06:36
http://kaart.tallinn.ee/Tallinn/Show?REQUEST=BigBusVariantsForm

nikitheone
14.04.11, 06:45
minule kui lasnamäe vennale ei meeldiks trippida 32 kk juurde. aga kui üldsus nii otsustab, mis seal ikka. koju peaks ikka jõudma pärast trenni

KristjanLaas
14.04.11, 06:51
20 minutit liigun mõlemasse täpselt. vaatasin just sõiduplaani tallinna oma ja sealt umbes arvutasin uurisin välja et kuluks kui palju aega reaalselt. Väljun kodust 5.35 lähen 5.42 bussipeale sõidan taksoparki jõuan 5.46 kohale jalutan taksoparki ootan 16 minuti istun mingisse taksobussi 06.03 jõuan kallastesse 6.18 sealt edasi kõnnin kooliplatsile kuskil 8minutit. seega kokku kulub kuskil 52 minutit circa et jõuaks kohale praeguse 20 asemel plus on lisa kulud bussi piletite näol mis mul täielikult puudub praegu.

ma ei tea kas see on kõige lühem või parem tee, kui eksin siis öelge parem ise virmalise bussipeatus tehnika tänaval ja siis kallaste mis on lähim selle kohale platsile seal.

Ei tea kust taksoparki sõidad, aga suure tõenäosusega sõidab see ka Siili peatusesse (kui ei, lähed 1,5min koskla peatusesse peatusesse ning istud ükskõik, mis trolli peale (nr. 2,3,4 ja 9 sõidavad. kolm peatust, 4-5min), Siili peatusest kõnnid ka 4-5min ja oledki kohal.

soouni
14.04.11, 07:56
Putka küll ma tahtsin kuskile tabasallu sõita ennem. Google mapsis on aadressi nimeks Parmu 10 kui keegi otsib kohta.
Aga ma siiamaani ütlen et mulle meeldib wismari rohkem.

kait
14.04.11, 09:07
Kui sulle ei meeldi harjutused, kus keskmiselt 15 sekundiga kaotatakse pall ära, siis guess what, liigas me kaotame palli ära keskmiselt kümne sekundiga ja ilma harjutusteta see jääbki nii olema.
Täpselt nii ongi. Minumeelest päris asjalik harjutus oli, lihtsalt laadaks läks ära. Ma ei suutnud tuvastada ka olukordi, kus ründajad oleks omavahel läbi arutanud, kuidas keegi täpselt jookseb, kuhu söötu annab jne. Päris mäng ongi selline, et on üks võimalus ja kui selle pekki keerad, siis nii jääbki. Harjutuses tuli mõnikümmend sekundit oodata ja sai jälle proovida. Ja kaitsele tuli rünnak rünnaku järel nagu päris mängus (meie taseme puhul). Ainult väravavaht ei saanud piisavalt praktikat.

Kvadraadi kohta ütleks nii, et mängus puudub tempo ja distsipliin. Võetakse enamasti kuidagi loiult, "äärtel" olevad mehed väga palju ei liigu, pall käib üle joone jne. Tegelt selle harjutuse mõte ongi "äärtel" või ka keskel liikuda ja pakkuda, et saaks söötu mängida. Kiired petted, kiire kehaga katmine jms.

Muru on väga kõva töö teinud ja üldiselt jääb see märkamata. Võibolla oleks ka mõistlik MTÜ juhatus selliselt kokku panna, et üks vend vastutab spordi poole eest, üks finantsi eest ja esimees vaatab, et kõik üldises plaanis sujuks. Treeneri roll, ükskõik millisel kujul, oleks spordijuhi vastutusalas. Sõltub muidugi, kes kui palju lisakohustusi on nõus endale võtma (Muru arvelt). Väike copy-paste eelmise klubi kogemusest.

Kui juba käibetõdedeks läks, siis päris suvalisest treenerist abi ei ole (eriti mängija sobivuse ja positsioneerimise määramisel). Parem juba mängijate endi intuitsioon ja tahe, kui vähese kogemusega treener, kes võib pingeid tekitada ja keda on kõige lihtsam kehvas tulemuses süüdistada. Pealegi, kogemus ja autoriteet käivad üldiselt käsikäes. See on mu isiklik arvamus (seni on mul treeneritega vedanud ka).

The_Meer
14.04.11, 09:19
Pooldan ka seda,et teha pigem rohkem harjutusi,aga siis neid,kus kõik saavad intensiivselt sellest osa võtta.Umbes 30 minutit puhast mängu trenni lõpus oleks ok.Esimesest mängust oli näha,et värava alt lahti mäng oli suht masendav.Suoni pani palli ääre kaitsele oma kasti nurka ja sealt alates oli persses.Minu meelest olid koguaeg keskpoolikud liiga ees,kui palli lahti mängiti.Keskpoolik võib tulla ka enda trahvi kasti äärele ja sealt seda palli liigutama hakata.
Yks kõige suuremaid muresid minumeelest on see,et isegi siis kui teeme trenni lõpu poole mängu,siis pooled vennad ei avane yldse,ei otsi kohti,kus oma kaaslasel oleks hea sööta või siis oleks vaba tsoon.Ma vahepeal olin haige ja ei käind trennis,aga niipalju kui mina käind olen,me pole teind yhtegi sellist tsooni või avanemis harjutust trennis.

veeretas
14.04.11, 09:41
Jah, see harjutus mis mul plaanis oli, oli pm vabanemis ja söödu harjutus ja oleks tagantjärgi võinud pundi kaheks jagada ja seda harjutust kahel erineval platsipoolel teha. Kasvõi esimene tutvus teha selle harjutusega, et siis tulevikus juba ladusamalt läheks.
Ja mis eelmisest trennist silma jäi oli, et raunzi, fyte meeskond(võin ka eksida meeskonna suhtes), kes ennem oma viimast vahetust istus platsi ääres maas ja ootas, kuigi oli jutt, et tehakse kvadraati.

32. keskkooli poole pealt ka paar küsimust: kas see 18 euri on poole platsi hind või terve?
Kas terve platsi suurus on sama, mis wismari pool?
Uurisin ühisgümnaasiumi(pärnu mnt. viadukti juures) hindu ja seal oli poole väljaku hind 18 ja terve 36-38 ei mäleta täpselt. Platsi suurust ei tea.

muruntau
14.04.11, 10:22
Ise ka Lasnast, seega mulle ka väga ei meeldi asukoha poolest 32. kk staadion, aga kuna audiobooke kuulates läheb aeg kiirelt, siis pole väga hullu. Ilves, pane järgmiseks neljapäevaks aeg kinni. Võiks olla 19.00.-20.30. Esialgu üheks korraks, et olukord üle vaadata, kui peaks sobima, võib ka edaspidi seal teha.


+1 Ilvesele. Kui ... ei pea põdema et teised satsid palle rotti panevad sis kindlalt sellepoolt

Ära vaata seda kui ohtu vaid kui võimalust :D (halb nali of the year)

kardpleier
14.04.11, 10:34
:biggrin:

muruntau
14.04.11, 10:59
Muide, keegi, kellel digifotokas on, võiks meie varustusest pilti teha ja siis üles laadida kusagile. Lubasin seda kasutajale JakoJ, kes meile logo valmis treis. Usun, et on ka teised meie vormi nägemisest huvitatud. Võiks olla üks pilt särgist eraldi ja üks kogu varustusest, näiteks laual/põrandal laiali laotatuna.

Muidugi oleks äge, kui keegi võtaks meie järgmisele mängule ka fotoka kaasa.

WeThePeople
14.04.11, 11:14
Väikese karika 1/32 finaalis Tallinna JK Legion II - FC Pokkeriprod

ilves
14.04.11, 11:25
ma arvan, et peaksid sinna ise helistama muru, nad räägivad ilmselt juriidilise isikuga

muruntau
14.04.11, 11:49
Oh türi, teise liiga sats vastas. Peab lootma loobumisvõidu või mingisuguse nendepoolse misdeali peale.

Ok, võtan ise 32. kk'ga ühedust, kuigi ega ma ka mingi juriidiline isik ei ole, sama moodi võistkonna esindaja nagu iga teinegi.

ilves
14.04.11, 12:25
Sellessuhtes et sul MTÜ käes :)
see 18 euri on kindlasti täis väljak, pool väljakut seal ei ole mõtet rentida. Vb saaks alla ka küsida mingi pikema lepingu puhul. Aga tundub kõik super seal

muruntau
14.04.11, 12:30
32. KK staadion on teisipäev kuni neljapäev täis, esmaspäeval oleks vabu aegu, aga see oleks väga kehv variant kuna mängud tihti pühapäev ja trenn meil teisipäev, seega see variant langeb ära. Helistasin TÜHG'i samuti, seal paluti meil saata täpsema küsimusega, loodetavasti vastatakse lähiajal. On veel pesemis- ja riietumisvõimalusega variante?

soouni
14.04.11, 13:23
murutau ma ju uurisin tühg ja saatsin sulle isegi meili selle kohta kui uurisin. aga noh uuri ise üle sa oled spetsialist.

muruntau
14.04.11, 14:02
Soouni, ma ei näe väga põhjust ironiseerimiseks. Selle jalkavõistkonna juures on antud või ise tulnud umbes saja eri idee ja asja peale, mis eri põhjustel pole käiku läinud. Eeldada, et ma iga enda jaoks küllalkti mõttetut asja meeles hoian on kergelt öeldes optimistlik. Selle asemel, et ironiseerida otsi ise variante, küsi vabu aegu, pane aeg kinni ja ütle nagu Edgar, et tehtud. Suhtumine "ma kaks kuud tagasi ütlesin, vot nii kõva mees olen" ei vii kuhugi.

Tegelikult, kas sa ise oled FLop FM'iga ikka vähemalt korra nädalas kontaktis olnud ja meie mänge, tulemusi ja värke promonud? Pole nagu kuulnud vahepeal. Ise võtsid selle ülesande enda peale, tee seda siis ka korralikult. Tegelikult sa võiksid ka Pnewsi foorumisse meie tegemistest ülevaateid teha, kasvõi kopipeistida või linkida, suht samma auku asi.

soouni
14.04.11, 14:36
Mis sul juhtus? Keegi hammustas või on lihtsalt paha tuju?

Ma heast tahtest ütlesin sulle, et ma saatsin sulle kirja kus olid selle platsi hinnad. Mõtlesin et äkki oli sul meelest ära läinud. Ja oleksid saanud oma postkastist järgi vaadata mis nad pakkusid meile. Oleks kokku hoidnud selle uuesti uurimise aja sul.
Ja sellepärast ütlesin et võid uuesti uurida sest sa osav mees äkki suudad sellest mis pakuti odavama välja kaubelda.

Ja kui arvad et see spetsialist on öeldud irooniaga siis pean ütlema sulle et said kahjuks valesti aru, ütlen nii mis arvan ja mis sõna tähendab ehk meeldib otsekohesus. Enda poolt öeldes ütlen et ei mõelnud midagi halba selle ütlusega ja vabandan kui keegi sai valesti aru.

Ma pole midagi mõelnud ironiseerimisena või värki ja ma ei saa aru kus sa võtad et ma arvan et olen nüüd sellepärast kõva mees? Sa pingutad väga üle ja loe väga negatiivselt asja.


Ja tõesti eelmine nädal jäin hiljaks kirja saatmisega. Ja see tõttu polnud raadios kuulda meist. Kuna ei teadnud selleks hetkeks veel mis ajaks peaksin info neile saatma. Nüüdsest tean ja oli ka selle nädala flop.fm-is meist kuulda.

muruntau
14.04.11, 15:05
:D Kuna ei pea ennast mingil alal spetsialistiks, siis tundus irooniaga öelduna. Ja irooniat saab su eelmise posti lauseehitusest välja lugeda iga ilmaga. Vahet pole, natuke lihtsalt ärritas see, et kui midagi on jälle ära vaja teha, pean mina alati olema see tüüp, kes päästikule vajutab, kuigi teistel kuluks ära tegemise peale vähem aega kui mulle asja edasi kommunikeerimise peale. Jah, siin võistkonnas võvad ka teised initsiatiivi näidata ja midagi lõpuni ära teha :D

raunsz
14.04.11, 18:14
Käisin platsil veidi harjutamas ja homseks mänguks täiesti valmis! Vorm on hea!


edit: Homne vastane JK Igiliikur tegi JK Looga 2:2 viigi eile. Ilmselt tulevad nad nüüd veel vihasemalt võitma. Anname lahingu!

Prodcom
14.04.11, 20:05
Eks liikuri poisid tulevad jah isuga peale kindlasti.Aga nii palju kui loolt kuulda oli siis tegu oli väga võrdne mäng olnud.Tundub et loo tahab peale väikest vaheaastat jälle tabelis kõrgel kohal olla.Nii et mehed homseks vaim valmis.Teil ju kah üks igiliikuri mees pundis:D

edu.

muruntau
14.04.11, 22:16
Loo satsis oli mänginud ka Liivo Leetma, 90ndate eesti koondise keskväljamootor + mõned tugevdused kolmandast liigast AjaA kinnisvarast, mille duubel nad on. Seega päris kõva vastasega tegid viiki. Eks jah, seda näljasemad nad meie vastu on. Loodame, et luuavarrest tuleb homme mitu pauku :D Mell on homseks eriti motiveeritud :D

Tulge kõik TUND aega varem kohale, st 17.30.! saab soojaks ka end teha. Seekord on enda mittetulemisest teatanud Tarmo, Joosep ja Niki kellest kaks esimest elmine kord mängisid, samas lisandunud on Andri. Et põhimõtteliselt, kes eelmine kord kartis, et platsile ei saa, siis seekord on võimalus olemas. Eelmine kord ei saanud ükski vahetusmees alla 25 minuti mängida, üritame ikka kõigile mänguaega anda.

Ja muidugi, võtke fotokas kaasa, kellel võimalik on! Tahaks meie varustusest + mängust paar pilti ka saada. Ei ole mõtet mõelda, et pohh, keegi teine niikuinii võtab, sest nii ei võtagi keegi, nagu eelmine kord oli. Midagi fotokaga niikuinii ei juhtu, tahaks meist mõned pildid oma varustuses üles saada.

muruntau
14.04.11, 23:00
Homme ootab meid ees taaskord kõva vastane, ei tule just lihtne mäng. On täiesti mõistetav, et minnes väga tõnäolisele kaotusele vastu ei ole motivatsioon ja võitlusvaim just väga kõrged. Meil ei ole mingit kohustust võita, küll aga ei saa me kindlasti minna lihtsalt järgmist kaotust vastu võtma.

Ise ma ei olnud ka eelmine kord vaimselt väga valmis mänguks, ei osanud end motiveerida 100% endast andma igas olukorras, mistõttu panin ise ka parajalt sit.a ja ei võidelnud iga sentimeetri pärast. Seekord ma seda viga teha ei kavatse. Ma lähen sinna võitlema, andma endast parimat igas olukorras, igas võitluses! Me saame homme näidata, et me ei tulnud liigasse ainult kohatäiteks! Homme on meil võimalus näidata, et ka meil on iseloomu, et ka meie võistkonnal on sisu! Homme me alati avaneme, et oleks kuhu sööta, võitleme iga võitluse lõpuni, et vastaste elu võimalikult rakseks teha, ei peksa lihtsalt paaniliselt palli ära, vaid vaatame enne ka ümberringi, et sööt oma mehele ikka läheks.

Ma usun, et kui me kõik kõrgelt motiveeritult peale läheme, ei ole ka meist lihtsat vastast kellelegi. Homme võitleme!


Al Pacino ütleb sama asja veelgi paremini:
WO4tIrjBDkk

Prodcom
14.04.11, 23:01
Muru siin kohal parandaks sind tegu pole Liivo Leetma vaid Indro Olumetsaga.Kes ei ole muidugi grammigi kehvem vend.Käinud ta läbi nii koondisest kui, ka Levadiast,Florast ja Kaljust.Ja Loo pole enam kinisvara duubel,sest see meeskond läks laiali.Ja sealt tulid paljud vennad Loo satsi.
Nii et Mell hakkab paugutama jah:D

kardaanirist
14.04.11, 23:50
yX39J_YyKbs

ilves
15.04.11, 07:56
ka mina ei saa siiski tulla veel,
kuna külmetus pole veel päris üle läinud. Ei ole mõtet tempot alla viima tulla, aga edu teile :)

kait
15.04.11, 08:29
Pole kindel, kas mängu alguseks jõuan, vaja tööl olla. Aga teiseks poolajaks proovin kindlalt kohal olla. Homme selgub täpsemalt, aga arvestage sellega.
Arvestage nii, et võibolla saan teist poolaega mängida.

Max
15.04.11, 10:44
Loo ja Igiliikuri mängu seis on kindlalt ka platsieripärast. Neil on ikkka väga mini plats ja seal välissatsidel on väga keeruline. Põhimõtteliselt kus karistusala kast lõppeb on ka out juba. Seega kes rohkem varbaga ära toksab saab võidu.

muruntau
15.04.11, 21:40
Mängu kokkuvõte siin (http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/fc-pokkeriprod-0-9-viimsi-fc-igiliikur/125363894205464) ja on leitav ka meie mängude teemast.

Siin tahaks natuke sõimata. Viimase 20 minuti pärast. Selge see, et me oleme nõrgemad, aga see ei tähenda, et võiks niimoodi ära laguneda ja eksperimenteerima hakata. Varsti peale seda, kui ma vigastuse tõttu lahkusin, lagunes mäng täielikult.

Max, ma saan aru, et endast pool meetrit pikema ja 100 kg raskema mehega kehavõitlust teha on uus kogemus, oleks tahtnud seda isegi proovida, aga meeskonna tulemuse seisukohalt ei ole väga mõistlik liigutada niimoodi mehi positsioonidele, kus nad mängida ei oska. Põhimõtteliselt mängime niimoodi vähemuses ju.

Üks asi veel, mida enam kunagi ei taha väljakul näha, on see, kui kaks kaitsjat jäävad lihtsalt käed püsti seistes seisma samal ajal kui ründaja vabalt edasi jookseb ja värava lööb. Oli sulg või polnud pole tähtis, sellises olukorras lihtsalt karjud, et sulg ja võitled edasi. See on niivõrd loll viga, minu jaoks võrdne enda riista väljavõtmisega keset mängu, et seda eksponeerida. Kohtunikul üksi pole mingit reaalset võimalust väljaku keskelt iga kiirrünnakut näha, kas ründaja oli ikka pool meetrit sulus või mitte, sellise asjaga tuleb leppida ja edasi mängida. Väljaku kõrval ajas see asi ikka väga tilti, oleks pikem pink jätaks selle sita eest insta varusse.

Ja mis positsioonivalik lõpus oli? Mingi hetk oli kolm kaitsjat vastaste kasti piirkonnas meie rünnaku ajal, vahepeal oli lahtilöögi ajal meie kastist 20 meetri raadiuses ainult 1-2 meie mängijat vs 3-4 vastaste oma. Joosti kolmekesi ühele mehele peale kasti ees samas kui kõrval oli vastastel kolm meest vaba. Mängu ajal joosta ja avaneda ei jõutud, aga lõpus joosti vastaste poolel täiesti mõttetu palli järel nagu noor hirveke. Wtf is this shit?

Ebafakingreaalne!

PraS
15.04.11, 21:56
Käisin ka teie mängu natuke vaatamas, kuna oli vaja Kalevis olla täna ja aint üks normal rünnak tuli teil välja esimene poolaeg.

Keegi(raunz?) andis sellele väledale Ilvesele(vist oli tema) nr 30le palli, kuid ta tegi vale otsuse ja ei julenud kohe väravale minna.

See kes iganes selle palli sinna andis jagas mängu, kuid tehnika polnd kõige parem.

Ma olen küll teie konkurent, kuid ma soovitan teile selgelt kasutada viite poolikut ja vastaste ruumi kesktsoonis vähendada siis ei jõua ka pall nii kiirest ja tihti teie kasti.

Max
15.04.11, 22:49
Poleks ma kaitsesse läinud oleks hävitustöö suurem olnud(minunägemuselt). Kas sa ei julge seda tunnistada või mis probleem on aga kaitse vahetus oli väga suur miinus. Sa võid ju öelda et mina keerasin sitta aga eks ma järgmine kord vaatan kuidas meil võrk täis toatakse ja 15 väravat ära sahistatakse. Pigem on asi selles et alati peab sul õigus olema, aga selleks et meeskond areneks tuleks ka enda vigu ja teiste nõuandeid kuulda võtta. Eriti hea oleks suurema rahvaga see läbi arutada mitte kohe enda otsustada võtta.
Nagu nt see et mäng pidi pühapäev olema ja niipalju kui kuulsin tuli sulle kõne et teeme laup ja olid nõus. Arvesta sellega et teistel on ka oma elu ja nad on juba plaanid ette teinud kui selline suurem püha-nädalavahetus tekib.
Usun et suudad midagi jälle tarka öelda mis ma valesti tegin. Ma kuulan...

Max
15.04.11, 22:53
Kui ma kohale tulen ja vahetusi piisavalt siis ma võin samas ühe mängu kõrvalt vaadata, juhul kui ma võin positsioonid paika panna ja mehed mängivad seda positsiooni mis ma kokku panen. Usun et suuda seisu jalgpalli tulemuse vääriliseks jätta.
Ma võin ju lühike olla aga see ei tähenda et mul pole kogemust et üritad siin tarka panna et minupärast mäng lagunes. Ole reaalne- esimene hooaeg ja algus; see peab olemama aeg kui proovida mehi erinevates positsioonides ning leida neile sobiv koht, mitte nühkida ühte sama väljakuosa mis paljud äkki jätabki varju.

PraS
15.04.11, 23:35
Mõnna, laske edasi :D

muruntau
15.04.11, 23:38
Võtame veidi rahulikumalt. Seda ei öelnud ainult mina, et kaitsjate liigutamine oli viga, sellega nõustusid pea kõik, ka sina kaasa arvatud. Ma ei tahtnud öelda, et sina ei tule kaitses toime (kuigi umbes nii siiski ütlesin), vaid pigem seda, et need mängijad, kelle sa ära liigutasid ei oska nii hästi neid uusi positsioone mängida.

Enda arust üritan teiste nõuandeid kuulda võtta, kindlasti ei õnnestu mul kõike kasutada, aga vähemalt üritan kuulda võtta küll. Mingit õigust ma väga taga ei aja, aga kuna mina olen selle klubi vedaja ja olen enda aega klubi arendamiseks selle alla matnud kordades rohkem kui kõik teised kokku, siis eeldatavasti on mul siiski õigus ka enda arvamust avaldada. Ja enda vigade tunnistamisega mul enda arust väga probleeme pole.

Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?

salamadner
16.04.11, 12:26
Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?
Löön ka kampa.
Disclaimer: pole ühtegi teie mängu näinud, pole seda teemat lugenud ning pole ka jalkahuviline. Ühesõnaga ei midagi isiklikku mitte kellegi suunal (polegi seda, kelle pihta tulistada), kuid kui pahaks tahate panna, siis ainult offtopicu pärast.

"Küll on sant mängija!" Mõtleb endamisi pealtvaataja. "Sellist mängijat pole ma kunagi näinud. Päris sülitaks kohe talle selle eest vastu vahtimist! Parem ära inimesele süüa anna, aga palli pead sa söötma, sellepärast, et kaasmängija armastab söötu. See on tema ihutoidus: mis on meile näituseks võidud, seda on temale söödud, söödud on tema peatoidus."

Ka kaasmängijad ei paistnud mängijast head mõtlevat: mitte ainult ründaja ja kaitsja, vaid isegi keskkaitsja oli tujust ära. Olgugi, et temale said osaks alati halvemad söödud ja kaitse ei puistanud neid talle ette muidu, kui oli enne öelnud: "Eh, va lontrus!", kuid need oli siiski söödud, aga mitte lihtsad juhupallid; ta võttis neid vastu mõnuga ja sageli pistis oma pika jala kaaslaste söötudele vahele, et maitsata, missugune pall neil on, eriti kui kaptenit ei olnud mängus; aga nüüd paljalt juhupallid... see ei kõlba! Keegi polnud rahul.

Ah, teie, igavased kaabakad; ma ju hüüdsin teile valju häälega; lööge, pimeloomad, väravaid! Olete te lakku täis või?

Max
16.04.11, 17:19
Nii võib lausa meie satsist raamatu kirjutada :D

muruntau
16.04.11, 17:47
salamadner, päris peen :D

Praeguse seisuga ise olen järgmised 1-2 nädalat out. Loodetavasti asi tõsisem pole ja mõra pole, ei ole veel viitsinud traumapunktist läbi käia.

muruntau
16.04.11, 19:22
Selgunud on meie Väikeste karika mängu aeg: Kolmapäev, 11.mai, kell 20.30 Tallinna JK Legion II – FC Pokkeriprod, Wismari staadion

Mairo, lükka pildid ka üles kuhugi!

The_Meer
16.04.11, 19:49
mul feiskarit pole,aga ma saadan sulle varsti millalgi meilile.Kui levitama hakkad,kysi hinda:D:D

muruntau
16.04.11, 21:35
Pildid meie satsist ja varustusest:

http://img155.imageshack.us/img155/3816/img0343nu.jpg

http://img130.imageshack.us/img130/9120/img0345kjj.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/184/img0344s.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/9522/img0346lc.jpg

Panin meie mängude teema esimesse posti ja FB'sse ka pildid üles

soouni
17.04.11, 15:22
Mõtlesin, et kuna meil hetkel 1 trenn nädalas siis peaks tegema kohustuseks, et teise korra eest lähme vaatama mõne kõrgema liiga mängu, ehk siis igalmehel ülesanne jälgida oma positsiooni mehe tegemisi ja saame arutada üheskoos olles läbi nii taktikat kui õiglast liikumist. Nt on 2 liiga mäng 22.04.2011 kell 20.30 Kalevi kunstmurul JK kalev 2 vs FC Infonet 2.
Aeg pole võibolla kõige parem aga pakun sellise variandi välja. Hetkel kuskilt paremat pakkumist ei leidnud jalgpall.ee lehelt. Ainuke kes tahab siis kohe 40 minuti pärast 17:00 algab Wismari staadionil 1 liiga mäng JK Tallinna Kalev vs Tallinna JK Legion.
Ise sinna kahjuks ei jõua aga plaanin reedel küll mängu vaatama minna.

The_Meer
17.04.11, 18:51
Soouni,hea idee!

Mõtsin ise sellist värki,et kui kellelgi mingi korralik videokaamera on,võiks j2rgmisel kodumängul meie tegemisi sealt puki otsast filmida.Hiljem oleks kasulik tagant järgi analyysida.

soouni
17.04.11, 19:01
Kusjuures meie mäng Igiliikuri vastu filmiti üles ju kui ma ei eksi. Peaks igiliikuri poiste käest uurima äkki on võimalik saada seda isegi!

timz0333
17.04.11, 20:43
Hand history rewiew on kindlasti kasuks ja usun, et kui seda teha siis winrate tõuseb ka varsti.

muruntau
19.04.11, 10:39
Just helistati TJK Legionist ja paluti väikeste karika mänguaega muuta. Praegune on kolmapäev 11.04 kell 20.30., aga tahetakse uut aega kolmapäev 04.04. kell 18.00. Kui kellelgi sellega probleeme ei ole, siis tulen TJK'le vastu ja teeme nende soovitud päeval.

Btw, meie MTÜ on juba eilsest olemas, aga ma ei tea, kas sellel pangaarve on ka olemas. Enda nime all Swedis igatahes ei näidanud. Dunno, kas pean pangas kohal käima või on mingi võimalus ka MTÜ'le teha netis pangaarve, teab keegi? Saatsin sama küsimuse ka õigesse kohta.

Samuti küsisin Eero käest, et ehk on võimalik üles laadida ja jagada meie omavahelise mängu videot, loodetavasti vastab millalgi ja positiivselt.

The_Meer
19.04.11, 10:53
Sa ikka räägid 05. ehk siis mai kuust,mitte aprillist?

muruntau
19.04.11, 11:05
Ikka maist jah, sry, minevikku ei saa enam väga planeerida jah :D

The_Meer
19.04.11, 12:40
Nädala sees pole mul vahet,mis kolmapäeval mäng on.Vb ainult tööinimestel läheb kiireks,kui kell 18.00 mäng hakkab(saabki ära kysida:D)

nikitheone
19.04.11, 13:04
ma 4ndal ei saa. mtü osas andsin sulle vastuse muru

muruntau
19.04.11, 20:44
Lõpuks on meil MTÜ ja arve olemas:
MTÜ FC Pokkeriprod
221052210863
Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

Edit: hakake plekkima ja kiirelt!

pastilaa
19.04.11, 21:13
Lõpuks on meil MTÜ ja arve olemas:
MTÜ FC Pokkeriprod
221052210863
Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

Edit: hakake plekkima ja kiirelt!

Nagu aru saan, sobib märklaud ka ühe korra maksele?

veeretas
19.04.11, 22:14
Tänane trenn suht meeldis. Selline minimäng oli suht asjalik ja pärast sai ka suures mängus pingutatud. Ja tegin ka makse ära.

muruntau
19.04.11, 22:17
Nagu aru saan, sobib märklaud ka ühe korra maksele?

Ikka, kui mulle pole võimalik, siis kõik maksed on sinna oodatud. Tegelikult isegi eelistaks otse arvele kandmist, sulaga on veits nõme arveldada.

raunsz
19.04.11, 22:21
Sry pole ikka eriline orgunnija nagu terve elu näitanud.

fyte
20.04.11, 18:20
Pelgu kooli staadion on suht 99% vaba, nii et kas oleks huvilisi homme seal kerget mängu tegema? Väljak on sellistes mõõtmetes, et 6v6/7v7 on optimaalne. Igaks juhuks võin homme hommikul veel läbi käia sealt ja vaadata, et kas kõik tipstops on.


Sry pole ikka eriline orgunnija nagu terve elu näitanud.
Said hakkama küll ju ;D

veeretas
20.04.11, 20:09
Oleks huviline küll, aga lähen homme suht varakult juba Tartu.

raunsz
20.04.11, 20:39
Alates 19st saaksin tulla!

soouni
20.04.11, 22:11
Kurat küll tänases flop.fmi saates sain külla omatud jõhkral. Aga ma homme ka ei saa tulla kui just kell 21 pihta ei hakka alles. Aga vaevalt sis.

Jama ikka et mäng laupäev on noh.

soouni
21.04.11, 12:21
Davai me trennipoisid või niisama foorumlased kes tahaksid täna palli mängima tulla pelguka statale andke siin märku või 5536844.
Eeldatav aeg oleks 19.00 ja mängiks kuskil poolteist tundi jalgpalli.

Andke palun märku kes huvitatud kuskil 18.ks otsustame kas toimub või mitte. Oleks vaja min 12 nägu kokku saada 3 on oma nõusolekust teatanud veel vaja 9-t nägu. Liigutame ennast nüüd vähe.

TÄIESTI TASUTA ON SEE

ilves
21.04.11, 13:13
Oleks käpp kui minek on

The_Meer
21.04.11, 16:20
Ma sõidan täna ära niiet,50-50 on kas laup. mängule jõuan

soouni
21.04.11, 17:07
jääb täna jalka ära kuna pole piisavalt mehi

raunsz
21.04.11, 18:28
Oleks tulnud küll, aga jõudsin koolist alles kell 19:28. Brainfuck...........

raunsz
26.04.11, 21:03
Kardpleieriga kombo-mombo oli nuts! :D

soouni
26.04.11, 21:06
Ilusaim värav FC Pokkeriprode ajaloos! Well done guys!!

raunsz
26.04.11, 21:18
soouni, päris hea trenn oli ka! WP! Poole trenni pealt juba võhm väljas, aga pidi end sundima lõpuni pingutama.

soouni
26.04.11, 21:24
Jaa kõik kes trennis käisid palun andke tagasidet kuidas trenn oli.

The_Meer
26.04.11, 21:42
Kõik oli norm,aint nurgalöökide ja karistuslöökide teema mingit kasulikku ei andnud minu meelest.Peaks mingid liikumised vms selgeks õppima antud olukordades.

Max
26.04.11, 21:48
Trenn oli ok; vb harjutusi oleks 3 korda pidanud läbi tegema; oleks midagi lisaks juurde lükanud. nt paari harjutus mis treenib õhupalli täpset suunamist. Võin järgminekord ette näidata. Aga kiitus et suutsid koguaeg kamandada ja ei tekkinud olukorda kus pikalt passimist. Suudaks koguaeg hagu anda iga trenn oleks ka pikas perspektiivis tulemust. Ja samuti rendiaeg saab maksimaalselt kasutatatud :D

muruntau
27.04.11, 11:34
Saatsin Flop FM'ile väljakutse mänguks, kuhu lisasin ka sidebeti, et võidame neid vähemalt viie väravaga (obv tagasihoidlikult pakutud) :D, nende vastus:

"Tsau,Unustasime saates vist vastata väljakutsele. Meil see väike mure, et ei tea v hästi kuidas seda palli heitma peab ja mis suunas jooksma, et rohkem punkte saaks. Aga muidu täitsa arvestatav väljakutse. Kui sidebeti summast jätkub Manchester Unitedi palkamiseks, siis diil."

Ma ei saagi nüüd aru, kas nad on nõus mängima või ei, pigem vist mitte? Mis juttu neile edasi ajada? :D

ranka
27.04.11, 14:07
Ma võin lisada neile vürtsi. Kutsuvad mind pidevalt saatesse, ma ei ole viitsinud minna ja võite teha diili, et kui nad tulevad mängima ja võidavad siis ma olen saates, kui ei siis ma ei tule never :)

muruntau
27.04.11, 19:28
Tuletan kõigile meelde, et makske trenniraha ära!!! Meil on selle kuu arve veel maksmata, kuna pole pappi koos veel, 476 on vaja, arvel on 400 (millest 105 oli varasemast). Käesoleva kuumakse suurus on €30, kui kõik 22 oleks maksnud peaks olema arvel juba €660 aga tegelikkuses on alla pooled maksnud. Ärge jätke maksmist viimasele hetkele, sest meie klubil on hetkel niigi sitt seis rahaliselt!

Edit: saatsin ka Flop FM'ile uue kutse tantsule.

pastilaa
27.04.11, 20:39
Panen kohe kahe eralditrenni rahad teele - täitsa ära ununes krt! Kui pühapäeval liigamängus terveks jään, kannan mais ka kuutasu juba. Pole kahju Muru uute tossude jaoks toetust anda.

muruntau
28.04.11, 09:40
Ma mõtlesin, et peaks asju ikka õigete asjadega nimetama ja muutsin meie MTÜ põhikirja. Nüüd on meie tegevusalaks määratud FC Pokkeriprod arengu arendamine (jah, just nii lamp :D) ja Murule ketside ostmine. Kui kellelgi peaks tekkima küsimusi või kahtlusi sellega seoses, siis tegin seda ikka seetõttu:

zor--DNv8Oo

muruntau
28.04.11, 12:12
Tegelikult on asi naljast väga faking kaugel, kande kuumaks ära. Wismarist juba helistati mulle. Piinlik on juba. Nii ikka ei saa, et kohal käiakse ja trennimaksu ei maksta või lükatakse nii viimasele hetkele kui saab. Mul hektel endal vaba raha väga arvel ei ole (starsi cashout venib), muidu kannaks kasvõi enda jagu paar kuud ette, olen varemgi nii teinud korduvalt. Kui kui kellelgi võimalus, palun kanda kasvõi järgmise kuu raha ära (ja panna siis selgitusse, et mai eest).

muruntau
03.05.11, 09:44
Hei! Sain just kõne Indrek Schwedel't, Jalka ajakirjanikult, tahtis intekat meie võistkonna tegemiste kohta. Ei näinud väga põhjust ära öelda. Seega homme juba saan kokku temaga ja meist tuleb 1lk artikkel juuni Jalkasse. Midagi väga erilist ei tule sinna, suht standard, et kust idee tuli, kuidas nime saime, kuidas esimesed muljed liigast jne. Kui kellelgi on veel ideid, mida neile rääkida võiks, siis tulistage!

pennu1
03.05.11, 11:38
Räägi minust kah :D :D Luuavars:D

muruntau
03.05.11, 13:03
Uus kuu ja uued maksed vaja sooritada. See kuu on kah €30. Tehke ülekannetega palun, ei viitsi ise väga sulaga jännata ja nii on lihtsam kontrollida kah, kes millal maksnud on. Ja edaspidi teeb nii, et maksedistsipliini hakkab ka arvesse võtma platsile panekul, et ikka põhjus-tagajärg seos maksmise ja klubi olukorra vahel neile kohale jõuaks, kes kõike viimasele hetkele jätavad.

Ja veel üks asi, peaks kusagil Viimsi mängu video ära vaatama. On kellelgi mingit kohta välja pakkuda? Või mis näiteks mõni väiksem konverentsisaal kusagil kesklinna kandis maksta võiks 2-4h? Peab veidi ikka analüüsima kah enda mängu, eeldaks mängu vaatamisest ka korralikku osavõttu!

The_Meer
03.05.11, 13:38
äkki kellelgi on jõhker villa ja kodukino:D

Reix
03.05.11, 14:02
Väike mõtteteema sulle madis - kui me ei hakka tegema 2x nädalas trenni siis jäädaksegi meist liigas üle sõitma kuna selle kradi ühe trenniga ei saa sittagi tehtud. Ja kui aus olla siis neli korda kuus trenn ja maksta 30 € selle eest on väga urood, aga noh see vaid minu arvamus.

raunsz
03.05.11, 14:33
Eks need ole ka standard Tallinna hinnad. Isiklikult igaüks võiks paar korda nädalas individuaalselt jooksmas või palli tagumas käia (nt nagu mina:D). See ei paranda küll meeskonna mängulist kokkumängu, ent vähemalt hoiab vormi, vastupidavust.

pennu1
03.05.11, 14:36
Eks need ole ka standard Tallinna hinnad. Isiklikult igaüks võiks paar korda nädalas individuaalselt jooksmas või palli tagumas käia (nt nagu mina:D). See ei paranda küll meeskonna mängulist kokkumängu, ent vähemalt hoiab vormi, vastupidavust.
Võib ka kodus kuivatrenni teha näiteks PES-iga:D

fyte
03.05.11, 14:38
Üldiselt saaks teise trenni mahutada ju nii nädalasse, kui see toimub Pelgu kooli statal, kus minu teada ei pea midagi maksma. Karu meie trennist oli vist sealse kooli vilistlane, nii et ta saab asja lähemalt uurida.

muruntau
03.05.11, 15:20
Väike mõtteteema sulle madis - kui me ei hakka tegema 2x nädalas trenni siis jäädaksegi meist liigas üle sõitma kuna selle kradi ühe trenniga ei saa sittagi tehtud. Ja kui aus olla siis neli korda kuus trenn ja maksta 30 € selle eest on väga urood, aga noh see vaid minu arvamus.

Tegelikult saaks ka €25 teha kuus 8-9 trenni + 4 mängu, aga see eeldaks, et kõik käivad ja maksavad õigel ajal täisraha, mis paraku ei ole keiss. Reaalsuses on tilkunud raha 16-18 mängijalt ja sedagi alles viimasel ajal, varem veelgi vähemalt. Kui ära ei maksta, siis paraku ei saa trenne juurde võtta. Nt teie sõber pole minu teada veel midagi maksnud ja üldse pole eelmisel kuul liitunutelt ma midagi saanud. Ajage uued ka käima ja maksma, siis saab ka trenni teha rohkem. Järgmisest nädalast meil suure tõenäosusega tuleb jälle teine trenn kah, saatsin hommikul meili ära. Ja see €30 on hetkel justnimelt seetõttu, et lappida osade maksmata jäetud auke, pole mind väga mõtet süüdistada ma olen ise niigi rohkem plekkinud, enda aega selle võistkonna peale meeletult kulutanud ja tänutäheks kostitatakse mind võlgadega (MTÜ ja trenn on minu nimel). Kui arvad, et saad odavamalt rohkem trenne, siis lase käia, võta juhtimine üle.

+1 Raunszi jutule, et käige kah jooksmas, ise käin peaaegu iga trennivaba päev jooksmas.

Ja selle pelgu stata kohta, uurige ise ka midagi, ei pea nii olema, et midagi liigub alles siis kui mina liigutan, Pelgu kooli juttu on aetud mitu kuud. Selle asemel, et sellest ainult rääkida võtke asi kätte ja tehke lihtsalt ära, ma ei taha-viitsi ka kõike ise teha.

Reix
03.05.11, 17:17
Järelikult tuleb teha nii, et need kes ei ole maksnud ei ole ka trenni oodatud. Maksuvaba rahvas võib kodus nina nokkida mitte teiste kulul trenni ronida.

Mis minu sõbrasse puutub siis tema hetkel trennis käima ei hakka, seega ei maksa ka raha :D, kui hakkab trennis käima siis maksab ka raha :D lihtne!

muruntau
04.05.11, 12:06
Muidu on mingi variant neile, kes niisama juure tahavad trenni teha ka võimalus kolmapäeviti Schnellil teha (Wismarist alla km Balti jaama poole). Selline kiri siis:

"On võimalus mängida Schnelli statal kolmapäeviti kell 19:00, terve väljak, s.t suur raam. Meid on präegu hm, umbes ~15 ma pakun, nii et vaja mingi 4-5 veel. Kui on teil soovi, siis räägi Pokkeri poistega, äkki keegi tahab ja sina ka ofc. :)
Riietusruum, saab pesta jne.
mingi ~15 eur. kuus/ kord nädalas."

See ei ole midagi poolkohustuslikku, lihtsalt võimalus veidi lisa treenida, kui keegi peaks viitsima.


Edit: õnneks tuli meelde ka Anžile helistada, nad tulevad rohelises. Nii et pole probleemi sellega.

muruntau
04.05.11, 21:37
TJK Legion 14 - 1 FC Pokkeriprod

Mängu kokkuvõte siin
http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/tjk-legion-ii-14-1-fc-pokkeriprod/129496313792222

Selleks korraks siis üllatuslikult lõppes meie teekond Väikeste Karikas juba teises ringis. Kes seda oleks oodanud?

muruntau
04.05.11, 21:54
Järgmine kord võiks teha muu hulgas ka sellist harjutust, et 3 mängijat moodustavad kolmnurga külgedega 15m ja siis peavad üksteisele õhust söötma, järgmine peab kiirelt vastu võtma ja edasi söötma. Sööt ja vastuvõtt peab palju kiiremalt toimima. Ja pärast seda sama asi maast söötudega.

See kuu on meil ka kaks trenni neljapäeviti Wismaris, 12.05. kell 21.00. ja 26.05. kell 20.00.

Samuti ootaks vabatahtlikke järgmiste trennide ettenäitajateks. Veeretas on järgmine teisipäev, kes on järgmine neljapäev? Võib kasutada ka samu juba tehtud harjutusi.

fyte
04.05.11, 22:05
Veeretas on järgmine teisipäev, kes on järgmine neljapäev?
Võin olla.

muruntau
04.05.11, 22:53
Võin olla.

Davai, neljapäev on sinu! Ootame jooksvalt veel treenereid!

Ühtlasi saatsin ka tänase intervjuu kohta viimased materjalid ära ja nüüd peaks suht valmis meie poolt asi olema. Juuni jalkas tuleb 1lk artikkel meist, meie senistest tegemistest, tulevikuplaanidest, esimestest muljetest, seosest pokkeriga ja pokkeri võrdlusest spordiga. Usun, et sain suht hästi kogu info edasi anda. Selle ajakirja tiraaž on (eelkõige tänu mängijatele jagamisele) ~11k, nii et me saame kuulsaks!

Max
04.05.11, 23:44
Kui 17-ndal välk selgest taevast mind ei taba siis võin trenni läbi viia. Saaks kunagised harjutused ja maiuspalad vb trennis läbi proovida.

Kui ei eksi siis 15ndal meil mäng ja ei tea kas jõuan mängule. Kui keegi Tartust hommikul liigub võib teada anda kuna 14 olen suht tähtsal üritusel ning mängulejõudmine veits nigel. Samas vist oli Ambla mäng ja see oleks suht tähtis mäng mulle. Täpsustama ei hakka :D

muruntau
05.05.11, 00:36
Väga hea!

Sai vist kusagil kunagi räägitud, et iidsetel aegadel sai ise koolist jalkavõistkonda orgunnitudud, pusisime kusagil V liigas tol ajal. Seal mängisid ka koolivennad Joosep ja Andri ning Karugi oli kambas. Olin vist 16-17 sel ajal :D Ütleme nii, et mu organiseerimisvõimed olid tol ajal omajagu kehvemad (mitte, et need praegugi midagi väga head on), varustus jõudis kohale millalgi liiga lõpupoole, mingi hetk oli reaalne, et peame liigahooaja varakult lõpetama, ühele mängule ütlesin vale algusaja, mille tõttu saime loobumiskaotuse + trahvid jnejne. Räägin sellepärast, et leidsin ühte muud asja googeldades lingi meie võistkonna tollasele soccerneti teemale, nüüd arhiivis, millest ise varem teadlik ei olnud. Link: http://foorum.soccernet.ee/archive/index.php/t-1305.html?

Suht lühike ja fun lugemine tagantjärgi. Tol ajal lasid madalaimat liigat umbes sarnase suhtumisega paljud võisktonnad, nüüd on kõik satsid suhtumise mõttes ikka palju professionaalsemad.

soouni
09.05.11, 21:28
TEREEEEEEEEEEEE POKKKKKKKKKKKKKKKKKKERIPROOOD


Pakun välja, et kevad on käes ja võiks koosoleku teha seda grillimise näol!
Toimuks siis kuskil Tallinna piires või kellegi aias näiteks.

Ürituks toimus lähima 2 nädala jooksul. Ehk siis mõttega sõbruneda rohkem suhelda ja muutuda ühtsemaks tiimiks.
Teeks grill chill ja õlle.

Kui kellegil meie tiimist on oma aed ja oleks nõus, et meie oma trenniga teeks koosviibimise seal andku rõõmuga mulle teada.
Kui ei ole siis otsin mingi koha kus saaks grillida kambaga.

Palun andke tagasisidet kes oleks nõus sellisest üritusest ning räägin homme trennis üle ka sellest.

Ilmad ilusad päike paistab.

http://www.facebook.com/event.php?eid=118588451557925

muruntau
09.05.11, 23:38
Hea mõte! Varem mul oligi plaanis kevadpäevad vms teha, aga vahepeal on päris kiire olnud ja pole mõelnud sellele. Grill kusagil Tallinna piires või lähiümbruses oleks ideaalne paremaks tutvumiseks tegelt!

Mulle järgmine nv väga tõenäoliselt ei sobi, kuigi see oleks ideaalne selles mõttes, et mängu nädalavahetusel ei ole. See laupäev on foorumi kevadtrall, nii et ka laup langeks ära osade puhul (kuigi meist läheb sinna praeguse seisuga vbla 2-3). Võib tegelikult ka kuu viimast nädalalõppu kaaluda, kui see juhuslikult liiga paljudel sessi või taolise asja peale ei satu.

Obv võib ka ilma minuta muidugi teha, ma mingil määral olen tutvunud juba kõigiga.

soouni
10.05.11, 06:34
Kõik teeme ikka koos ja tõesti minu arvates võiks ka kuu lõpu poole kunagi teha.

jozik
10.05.11, 09:58
No idee poolest oleks mul koht olemas kus saaks grillida.

Kristiine keskuse lähedal.

raunsz
10.05.11, 11:36
Enne suve alati kiired ajad ja seega praegu sobiks ainult 27-29 nv mulle.

muruntau
10.05.11, 12:29
Kui Jozikule sobiks reede 27 juuni, siis võiks tegelikult selle päeva lukku panna. Senimaani sobib kuu viimane nv kõige rohkematele ja kuna mäng sel nädalavahetusel on pühapäeval (29.05. 14.30. kodus SK Tapaga), siis oleks reede parim päev. Jozik, tuleks kõne alla see variant?

Ühtlasi ka makske mai kuu trenniraha. Senimaani on maksnud: Kait, Tarmo, Niki, muruntau, Pastilaa, Raunsz ja Mario. Fyte ja sooune puhul ma pole kindel, kas makse oli selle või eelmise kuu eest, palun täpsustage siin üle. Hetkel olen aprilli Wismari arve ära maksnud, aga Kalevi arve jaoks raha ei jätku. Nii et plekkige!!!

muruntau
10.05.11, 12:32
Lubasin tänases trennis paar harjutust veeretase kõrvalt ette näidata, aga kahjuks lükkub see neljapäeva. SCOOP'il tahtsin ainult kahest HU turniirist osa võtta ja need on paraku täna. Täna jääb siis tulemata, selle eest käisin juba jooksmas ära.

veeretas
10.05.11, 16:08
Tänase trenni tarvis sai youtube-is ringi vaadatud ja leidsin paar päris head videot mille järgi plaanin soojenduse teha http://www.youtube.com/watch?v=1Yn4y13R1ps ja siis see ka http://www.youtube.com/watch?v=Wd-QO0qm1dw&NR=1 :)

fyte
10.05.11, 16:25
Soojendusharjutuseks sobiks ka allolevas videos demonstreeritud tantsusammud:

0pzls2kJGyw&

Max
10.05.11, 16:30
Ma võtan siis Coca ja popcorni kaasa :D Saab kinoelamuse :P

Max
10.05.11, 21:12
Nonii mehed:D Osad said esimesena kollasekaardi mängus või esimesena värava löödud :D A minu tulemust veel keegi pole ette näidanud vist :D
Jõudsin sis trennist ja võtsin dressika ära ja ülla ülla oranz mänguvest seljas :D Loodetavasti te seda otsima ei hakanud :D
Selles panin pika puuga vist teile ära :D

pastilaa
10.05.11, 21:23
Väga asjalik trenn oli. Harjutused vs mäng väiksel platsil vs mäng suurel suhe oli täitsa paigas samuti. Platsil oli reaalajas näha, kuidas mehed arenesid. Jõhkralt.

fyte
10.05.11, 21:40
Mulle meeldis samuti tänane trenn, ilm oli ka väga bueno obv. Vaikselt hakkas söödumängust ka asja saama : )

jozik
11.05.11, 12:58
ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824

nikitheone
11.05.11, 13:13
mis kell neljap trenn on? 8 või 9?

fyte
11.05.11, 13:19
Kell 9 peaks olema, jah. Dno miks pealkirjas muudetud pole.

pennu1
11.05.11, 15:20
ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824
Parem karta,kui kahetseda,nii et võtan aparaadi kaasa neljap. (Y)

veeretas
11.05.11, 20:26
jou,

Meeriga siin arutasime ja pakuks ka meie arvates parimat koosseisu:
http://www.upload.ee/image/1334546/Koosseis.png
Poolajal võiks siis vahetada rünne/poolkaitse: Pastilaa, Andero, Ilves; Kardplayer jne. Poolikud/rünne peaks pingutama nii, et ninast veri väljas. Ja siis kui enam ei jõua, siis vahetusse!

jozik
11.05.11, 20:40
Nonii, mind ei olegi vaja. Selge, siis ma ei tulegi kohale. Tegelikult ei saagi tulla. Pean pakkuma rahvale tsirkust ja endale leiba teenima. Aga täistuaks Veeretase ütlust, et meie ründe poole mehed peaksid ka nii rabelema, et vastasel tuleks ninast verd ;-)

Jõulisemat mängu

pennu1
11.05.11, 21:01
Muru muretseb siin koguaeg,et mehed ei käi iseseisvalt jooksmas,me Reigoga just käisime,15 mintsa oli poe sulgemiseni/alko müügi lõpuni aega:D KÄIGE IKKA KÕIK REGULAARSELT JOOKSMAS=)

Joziks: USALDA MIND !!!

pennu1
11.05.11, 23:39
Meelis ja Reigo Raporteerivad(MRR)

Õlu maitseb hästi ja PES läheb aina lihtsamaks! ! ! ! ! !



Side lõpp! NB!Kes ise sidet ei lõpeta,see lõppu ei näegi.......(Karksi Nuia)

pennu1
12.05.11, 00:48
Meelis ja Reigo Raporteerivad(MRR)

PES ei olegi enam nii kerge,hakkavad tulema. Tuleb oodata millal hakkavad 0-0 viigid tulema,siis tuleb hakata lõpetama!

NB!Mäng vajab palli,mitte nime....(Kohila)

JakoJ
12.05.11, 13:56
Kas kuidagi mingi summa eest saab ühte trenni ka tulla v? Ja kui terve trenn joosta ei jaksa siis ple vist mõtet tulla ve?

veeretas
12.05.11, 15:27
Sorry mehed, täna peate ilma vestide jms hakkama saama, sest ise trenni ei jõua. Ostsin juba popcorni ja õlled ära ja hakkan Eurovisiooni vaatama.
NOT:biggrin: obv et trennis kohal

Max
12.05.11, 17:06
Ma arvatavasti ei saa tulla täna. Arvatavasti ööläbi kooli jama vaja kirjutada. Või no muud üle ei jää kuna omme vaja ära saata. Fakjeee rsk :(

Afeen1989
12.05.11, 17:24
jou,

Meeriga siin arutasime ja pakuks ka meie arvates parimat koosseisu:
http://www.upload.ee/image/1334546/Koosseis.png
Poolajal võiks siis vahetada rünne/poolkaitse: Pastilaa, Andero, Ilves; Kardplayer jne. Poolikud/rünne peaks pingutama nii, et ninast veri väljas. Ja siis kui enam ei jõua, siis vahetusse!
Kas ründaja üksi ees saab hakkama ? Eriti ei usu suht raske, pange parem 4-4-2 ääred tõusevad.1 ründaja võib lihtsalt rohkem nagu tagasitöötav(Ründajad võivad kordamööda vahetada) Ja 1 ründaja(Kiirem) oleks koguaeg kaitsega ühel liinil ja talle ette proovida jooksu peale pikka palli.Noh see minu arvamus kuna olen üksik ründaja olnud palju ja võin õelda ,et väga raske kuna tavaliselt mingi 2 m pikk ja 2 m lai põkk kaitses kes on sama kiire kui usain bolt.

muruntau
12.05.11, 18:49
Kas kuidagi mingi summa eest saab ühte trenni ka tulla v? Ja kui terve trenn joosta ei jaksa siis ple vist mõtet tulla ve?

Saab ikka, meil on €5 üks kord. Maksta kas sulas kohapeal või ülekandega meie MTÜ'le, mille andmed on esimeses postis. Jooskmise koha pealt, et me teeme ~poole ajast harjutusi, mis tihti nii palju jooksmist ei vaja, et saab ka kehvema võhmaga olla lõpuni.

veeretas
12.05.11, 18:56
Oot Afeen sa kuskil avaldasid soovi meeskonnaga liituda. Vastasin ka, et tule siis trenni aga sealt enam sinu vastust ei tulnud. Ma arvan, et oleksid nii oskuste kui ka teadmistega meile suht korralik täiendus( kirjutasid, et ca 10a jalka trennis käinud). Nii, et kui veel soovi on siis näed siit foormumist ise, mis kell ja kus meid leida võib.

muruntau
12.05.11, 19:01
Veeretas, Afeen pidi millalgi kuu lõpus tulema trenni, me PM'i teel rääkisime juba ammu.

pastilaa
12.05.11, 19:50
Neljapäev tennisetrenni päev kahjuks, seega ei osale neljapäeviti ilmselt. Mis veeretase pakutud algkoosseisu puutub, siis ise teeksin kaks muudatust : Kardpleier peaks olema ka sees ja Maxi võiks näiteks ees proovida (4-4-2).

Afeen1989
12.05.11, 21:00
Oli vist 26ndal? trenn siis olen kohal :) NB! Mul on üle ühed putsad mingi 45-46 number kui keegi soovib siis annan ära.

Max
16.05.11, 18:12
Pidin vist omme trenni läbi viima, lükkaks edasi kui keegi nõus omme läbi viima. Homme kaitsmine ja pean selleks natuke ettevalmistama ja pole otseselt aega ettevalmistust trenniks teha.

fyte
16.05.11, 18:42
Pidin vist omme trenni läbi viima, lükkaks edasi kui keegi nõus omme läbi viima. Homme kaitsmine ja pean selleks natuke ettevalmistama ja pole otseselt aega ettevalmistust trenniks teha.
Võin enda peale võtta.

Max
16.05.11, 20:14
Tnx

nikitheone
17.05.11, 08:07
täna kell 8 ikka jah?

kardpleier
24.05.11, 22:26
tulin just traumapunktist. õla ja rangluu vaheline liiges damaged, 2 nädalat out. käsi kaelas, panen külma ja söön valukaid. jamadus. jooksmas saab ilmselt varem käia. sry boys

fyte
24.05.11, 22:29
tulin just traumapunktist. õla ja rangluu vaheline liiges damaged, 2 nädalat out. käsi kaelas, panen külma ja söön valukaid. jamadus. jooksmas saab ilmselt varem käia. sry boys
:/
Kuidas see juhtus üldse?

muruntau
24.05.11, 22:36
Kiiret paranemist, Kardpleier!

Ega kellelgi meist ei ununenud püksid trenni? Ma võtsin sealt, kus meie omad istusid ühed kaasa. Selline hallikate ja mustade triipudega oli. Tavapüksid, mitte trennikad. Kui keegi omaks ei tunnista viin neljapäeval tagasi.

Btw, neljapäev siis 20.00 trenn ja pühap 14.30 mäng peale mida Joosepi juures tsill-grill.

kardpleier
24.05.11, 22:43
:/
Kuidas see juhtus üldse?

kukkusin sitasti peale veeretase bodychecki, standard situatsioon iseenesest.unluck

pennu1
26.05.11, 11:34
Kiiret paranemist.

muruntau
26.05.11, 12:54
Oleks jälle vaja trennide ettenäitajaid. Leidub vabatahtlikke? Kui keegi teine tänast ei taha enda peale võtta võin ise midagi ette näidata, aga tõenäoliselt tuleks siis paar küllaltki standard harjutust.

Peaks kuidagi automaatsemaks ka selle süsteemi tegema, et oleks kogu aeg keegi olemas trenni ette näitamas. Umbes nii, et näiteks neli kutti annavad vaheldumisi trenne kindla graafiku alusel ja kui keegi neist ei saa tulla, siis on ta enda kohustus keegi asemele leida. Muidu lihtsalt võib see süsteem ära vajuda. Ei pea mingeid väga fäänsisi harjutusi tegema, võib kasutada juba juba tehtud harjutusi aga iga kord võiks 1-2 uut harjutust ka olla. Kes oleks vabatahtlikud? Võin ise üks olla.

jozik
26.05.11, 13:53
Ma võib ka olla üks, kes katsub ette mõelda harjutusi.

Täna ma kahjuks trenni tulla ei saa.

Kuidas me teeme pühapäeval, kas lepime kokku kes mida ostab. Või koguks x summa raha kõigilt ja siis paar meest ostaks asjad või siis peale mängu läheks ostaks asjad ja hakkaks grillima ja mängu vaatama. Katsuge see igiliikuri mängu dvd kaasa haarata.

kait
26.05.11, 14:00
Võin ka täna mõned harjutused ette näidata.

Max
26.05.11, 15:17
Kui pühap ühte tükki jään sis teisip võin läbi viia trenni. Eile liigutasin palli ka juba, veel minimaalselt jalg annab tunda aga korraliku soojakstegemisega olen abis pühapäeval

muruntau
26.05.11, 21:50
Paneme paika enda suve trennid. Kui paljud meist oleksid trenniskäijad ajavahemikul 28.06 (teisip) kuni 07.07. (neljap)? Selles suhtes, et peale jaani hakkab liigapuhkus ja paljud meistki on ära, et äkki võtaks ka võistkonnaga väikse puhkuse ja raviks vanu vigastusi? Meie viimane mäng on 15.06 (kolmap) võõrsil JK Looga ja esimene 24.07. FC Levadiaga III'ga,.

Et kas teha pakutud vahemikul nädalas üks kord trenni või jätta üldse ära? Kui jätaks ära, hakkaksid trennid taas kaks nädalat enne esimest mängu, jõuab vormi küll. Ma usun, et väike paus võib kasuks tulla. Mis arvate?

pastilaa
26.05.11, 22:16
Üks trenn võiks olla mu meelest ikka - tõsine plaan terveks saada lähiajal :D.

muruntau
28.05.11, 10:49
Njah, peale mängu grillil peab võimaliku pausi kohta veel üle küsima, üks vastus ei ole kindlasti piisav. Teinekord paluks veidi rohkem tagasisidet, muidu on võimatu planeerida, kui keegi enda plaane ei avalikusta!

Btw, Eestis on vähemalt üks võistkond, kellel on hetkel praeguse seisuga veel kehvem sisse lastud väravate arv kui meil: III Lõunas Navi vutiselts, 6 mängu ja 34 väravat sisse lastud (vs meie 33). Siiski on nad ise ka võitnud ühe mängu ja ise löönud juba 9 väravat.

jozik
28.05.11, 13:08
Eks seda info jagamist on meil jah vähe.

homne grill siis sõltub 100% ilmast. Eks siis platsi ääres lepib kokku.

nikitheone
28.05.11, 14:45
mis ilmast. teeme rõdul. mida ma siis rääkisin eelmine trenn?

Codecci
30.05.11, 03:30
Ups unustasin ära selle teema vahepeal. Aga teeme ära, toetan €200 'ga, minu nime ei ole vaja kuskile särgile vms kirjutada. Kes selle FC PokkeriProde eestvedaja on ja mille jaoks see €200 läheks täpsemalt? Andke teada ja PM-i mulle oma nimi ja pangakonto :)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7524-PokkeriProd.com-Kevadm%C3%B6ll-2011/page5

:)

nikitheone
30.05.11, 07:44
nice. arveldusandmed esimeses postis olemas, aga las enne muru vastab, kas me saame annetusi ikka tulumaksuvabalt või on mingi nõks sees.

muruntau
30.05.11, 16:11
Codecci, praegu ~95% meie kuludest on staadioni üür trenniks ja mängudeks, vahest lisandub varustuse ost ja sõidud välimängudele. Varem on olnud kohal käimisega ja seega ka maksmisega väikseid probleeme, mistõttu on meil ~200-300 euri miinust kogunenud. Sinu annetus oleks väga suureks abiks meile!

Meie arve on:
MTÜ FC Pokkeriprod
221052210863

Ma ei ole väga kurssi end viinud MTÜ teemaga, seega ei oska Niki välja toodud punkti kommenteerida. Oleks kindlam, kui paned ülekande selgitusse FC Pokkeriprod osavõtumaks. Eks see väike jokk teema ole, aitaks meil lihtsalt veidi jamamist ära hoida järgmine aasta maksuametiga suheldes. Ega sinu jaoks vist väga vahet pole, mis seal kirjas on, me jääme ikka hea sõnaga meenutama su toetust :)

nikitheone
31.05.11, 07:36
krt mul ka teist päeva juba parem jalg valutab. täna jätan igaks juhuks trenni vahele

pastilaa
31.05.11, 08:50
Tegime Vapsikuga diili - kui ta juulis starsis kasvõi ühe käe HU laudades mängib, saab Pokkeriprode jalgpalliklubi $150 annetuse temalt. Hoidkem silmad, kõrvad lahti ja Codecci kõrval teine suurspoinsir leitud!

jozik
31.05.11, 10:20
Kes täna trennis harjutusi välja mõtleb ja ette näitab?

Kui vaja võin vaikselt mõtlema hakata.
Hea oleks juba teada, kes järgmisel mängul kindlasi kohal on. Saaks hakata analüüsima, et millist koosseisu teha, sest lõkke ääres käidi välja igasuguseid kooseise, mida peaks proovima.

Kõike paremat teile päikselisest Maardust

Joosep

muruntau
31.05.11, 11:36
Joss, näita ise jah täna ette. Pühapäevase koosseisu kohta, tegin FB'sse mängu evendi ära ja saatsin kutsed, loodetavasti saab neljapäeval juba väikse plaani ära teha.

Ja veel meie suvepäevade/jalkalaagri teema. Nii Niki kui Mell pakkusid enda maakohta välja, (kuigi Nikiga me päris suvepäevade mõõtu üritusest ei rääkinud), viitsite mõlemad tutvustage lühidalt sealseid olusid. Kuna liigapuhkus enam kaugel ei ole, peaks juba ära otsustama ja kuupäeva(d) paika panema. Mis aeg tuleks kõne alla?

nikitheone
31.05.11, 11:48
ma pühap ei tule. ma küll ei teaks, et me päris suvepäevade mõõtu rääkisime :D.
mul on asukoht hea (kiisa, tln ca 30 km) , aga maja on poolvalmis, ehitusjärgus. 10 matsi mahutab ära, aga jalkat seal küll kuskil pole mängida

muruntau
31.05.11, 11:55
Suvepäevadest rääkisime jah pärast sinu lahkumist lõkke ääres. Tegelikult ideel on jumet ja võiks täitsa ära teha. Päris jalkaplatsi ehk vaja pole, niisama mingil murulapil veits togida ja joosta oleks juba täitsa okei. Võib ka vabalt telgis ööbida, mul on 6-8 inimese telk olemas.

pastilaa
31.05.11, 12:13
Krt täna üks üritus ja comeback-trenni lükkub jälle edasi. Kas neljapäeval 20.00 trenn nagu aru saan? Hetke seisuga oleksin neljap. trennis ja pühap. mängul kohal.

muruntau
31.05.11, 12:43
Jep, neljap 20.00.

muruntau
31.05.11, 13:01
Sain just kirja, et Karikavõistluste avaringi loosimine on 15 juuni kell 12.00. Jalkaliidus. Loodetavasti saame mõne meistriliiga satsi vastu, oleks päris äge!

jozik
31.05.11, 13:16
Kui tuleb Flora saame äkki mängida A Le Coqi staadionil, tuleks Levadia mängiksime võibolla Kadrioru staadionil, tuleb Tammeka saame mängida värskelt remonditud ja väga heal Tammeka staadionil, saaksime vastaseks Narva Transi, siis on suur tõenäosus võta, kuna Transi mehed panustavad meie võidule ;-)

jozik
31.05.11, 13:17
krt düsgraafik olen. Transi vastu on võitu loota!

muruntau
01.06.11, 13:08
Hakkame selle kuu rahasid maksma, juuni on €25, sest meil on ainult üks kodumäng.

Btw, ettevalmistusena poolmaratoniks jooksin täna 10km, pärast külm dush. Ehtne saunaelamus + tunne on super :) Soovitan!

raunsz
01.06.11, 13:33
Kandsin raha üle

Codecci
01.06.11, 14:26
Codecci, praegu ~95% meie kuludest on staadioni üür trenniks ja mängudeks, vahest lisandub varustuse ost ja sõidud välimängudele. Varem on olnud kohal käimisega ja seega ka maksmisega väikseid probleeme, mistõttu on meil ~200-300 euri miinust kogunenud. Sinu annetus oleks väga suureks abiks meile!

Meie arve on:
MTÜ FC Pokkeriprod
221052210863

Ma ei ole väga kurssi end viinud MTÜ teemaga, seega ei oska Niki välja toodud punkti kommenteerida. Oleks kindlam, kui paned ülekande selgitusse FC Pokkeriprod osavõtumaks. Eks see väike jokk teema ole, aitaks meil lihtsalt veidi jamamist ära hoida järgmine aasta maksuametiga suheldes. Ega sinu jaoks vist väga vahet pole, mis seal kirjas on, me jääme ikka hea sõnaga meenutama su toetust :)
Makse on sooritatud!

gl!

fyte
01.06.11, 16:41
:)

Muidu eilses trennis need paar uut tüüpi (vb olid varem ka olnud korra?) mängisid päris hästi (ei mõtle seda habemega lühikest venda). Liigamängudes kuluksid marjaks ära, kui osaleda tahavad.

muruntau
01.06.11, 17:06
Makse on sooritatud!

gl!

Suured tänud :)

Fyte, neist kolmest kaks on huvitatud liigaga liitumisest ja üks mängib ise vist Visaduses (?). Veidi täiendust oleks meil vaja küll, kui nüüd meil Soouni ja Andero lahkuvad.

pennu1
01.06.11, 18:24
Asi nüüd nii.Mulle helistati täna ja öeldi,et võibolla helistatakse mulle piiri tagant paari päeva jooksul ja kui helistatakse ei saa ma teid kahjuks enam aidata enne pausi lõppu kindlasti.Jube kahju,just hakkas minema vaikselt:D Aga kui kellegil on tööd eestis pakkuda mulle kiiremas korras,siis võin jääda kah:P

fyte
01.06.11, 19:05
Asi nüüd nii.Mulle helistati täna ja öeldi,et võibolla helistatakse mulle piiri tagant paari päeva jooksul ja kui helistatakse ei saa ma teid kahjuks enam aidata enne pausi lõppu kindlasti.Jube kahju,just hakkas minema vaikselt:D Aga kui kellegil on tööd eestis pakkuda mulle kiiremas korras,siis võin jääda kah:P
Pokkerit mängides täiskohaga saab vast microlimiidiski üle keskmise palga kätte.

muruntau
01.06.11, 19:32
Jep, küllaltki madalal on võimalik ka rohkem teenida, kui kusagil soomes lihttöö peal. Tasub mõelda seda varianti, eriti kuna juba pokerdajate satsis oled. Mängu õppimine võtab siiski omajagu aega.

Töö poolest ei usu, et kellelgi siin foorumis niiväga midagi pakkuda oleks, siin enamus töötud ju :D

pennu1
01.06.11, 19:36
Ma arvan et päris selline pokkeri mängija ma pole et suudaks üüri maksta ja söögi lauale tuua:D.. ma mõtlen palju rohkem sellele,mida ma kaotan,mitte seda mida võin võita:D

fyte
01.06.11, 19:52
Ma arvan et päris selline pokkeri mängija ma pole et suudaks üüri maksta ja söögi lauale tuua:D.. ma mõtlen palju rohkem sellele,mida ma kaotan,mitte seda mida võin võita:D
No sellise mindsetiga pole loomulikult mõtet alustadagi, aga eks kõik ole tahtmises/viitsimises kinni.

camu
01.06.11, 19:58
Pokkerit mängides täiskohaga saab vast microlimiidiski üle keskmise palga kätte.
Ei ole see asi päris nii lihtne ka, et ohh, sul pole tööd, hakka pokkerit mängima, saad mikroski üle keskmise palga.
Hui!

pennu1
01.06.11, 20:11
No sellise mindsetiga pole loomulikult mõtet alustadagi, aga eks kõik ole tahtmises/viitsimises kinni.

No ma olen nagu otseselt pokkerit mänginud ainult seni kaua,kui FC Pokkeriprodega liitusin.(kaua see siis on,max 6 kuud???). Ja üleöö ikka ei saa "üli kõvaks" mängijaks. Palju sul staaši on? Kaua sul aega läks,enne kui said ennast "kõvaks" mängumeheks nimetada? :)

fyte
01.06.11, 20:17
No ma olen nagu otseselt pokkerit mänginud ainult seni kaua,kui FC Pokkeriprodega liitusin.(kaua see siis on,max 6 kuud???). Ja üleöö ikka ei saa "üli kõvaks" mängijaks. Palju sul staaši on? Kaua sul aega läks,enne kui said ennast "kõvaks" mängumeheks nimetada? :)
Staaži on kuskil üks aasta (alustasin pmtl nullist siis), ja kõvaks mängumeheks end kindlasti ei nimetaks, enne kui midstakes' ei biidi. Kooli kõrvalt pole suurt volüümi pole teha saanud/viitsinud, kuid parematel kuudel ikka veits üle keskmise palga tulnud.

pennu1
01.06.11, 20:20
ma peaks ikka enne natuke harjutama(natuke on vist vähe öeldud:P),kui hakkan oma viimseid krabisevaid asju mängu panema;) Pole kodu,pole ka netti kus mängida:)

fyte
01.06.11, 20:30
Ei ole see asi päris nii lihtne ka, et ohh, sul pole tööd, hakka pokkerit mängima, saad mikroski üle keskmise palga.
Hui!
Olen suht veendunud, et saab, eeldades seda, et alguses on investeeritud aega õppimisele. Või tahad öelda, et nl20s ei ole õppimisvõimelised/distsiplineeritud inimesed suutelised nt 5bb/100 wr näitama? Nt 700 kätt tunnis lastes teeb juba sellise winrate'ga mängulise hourly 7$, kuid rb tuleb ka veel otsa.

// 6maxi pean silmas, fullringiga eriti palju sellekohapealt kursis ei ole.

camu
01.06.11, 20:54
Teoorias on asi ilus. Praktikas suudavad väga vähesed mängida 160h kuus. Lisaks pole igal ajal laudu, mängimine töö mõistes on närviline, kui sellega pead ka peret toitma. Lisaks peaks olema ka BRM, mis tähendaks lisaks pokkerikontole ka 6 kuu elamisraha jne.
Kõigist ei saa paratamatult pokkerimängijaid. Ükskõik palju seda tööd tehakse või ei tehta.

Spewmonkey
01.06.11, 21:04
Olen suht veendunud, et saab, eeldades seda, et alguses on investeeritud aega õppimisele. Või tahad öelda, et nl20s ei ole õppimisvõimelised/distsiplineeritud inimesed suutelised nt 5bb/100 wr näitama? Nt 700 kätt tunnis lastes teeb juba sellise winrate'ga mängulise hourly 7$, kuid rb tuleb ka veel otsa.

// 6maxi pean silmas, fullringiga eriti palju sellekohapealt kursis ei ole.

Soomes saab siis vähem kui $10/h palka või?


Teoorias on asi ilus. Praktikas suudavad väga vähesed mängida 160h kuus. Lisaks pole igal ajal laudu, mängimine töö mõistes on närviline, kui sellega pead ka peret toitma. Lisaks peaks olema ka BRM, mis tähendaks lisaks pokkerikontole ka 6 kuu elamisraha jne.
Kõigist ei saa paratamatult pokkerimängijaid. Ükskõik palju seda tööd tehakse või ei tehta.

+mirrion

fyte
01.06.11, 21:24
Pidasin silmas ikka Eesti keskmist palka, kuna ta küsis, kas kellegil Eestis tööd on pakkuda, sp ka eeldasin, et keskmine palk peaks juba sobiv olema. Kuna tean plennut trennist, siis vaevalt 20-aastane pere toitmise pärast muretsema juba peab. Lisaks peaks olema muidu esimese paari kuu elamisrahad olemas, unustasin enne mainida.

// põhjus, miks ma seda soovitasin talle, on see, et pokkeri mängimine on vast üldjuhul perspektiivikam, kui kõiksugu lihttööd.

raunsz
01.06.11, 21:44
Samas downswingid tulevad ka parimatele, seega peaks BRMi eriti arvestama.

pennu1
01.06.11, 21:50
Pidasin silmas ikka Eesti keskmist palka, kuna ta küsis, kas kellegil Eestis tööd on pakkuda, sp ka eeldasin, et keskmine palk peaks juba sobiv olema. Kuna tean plennut trennist, siis vaevalt 20-aastane pere toitmise pärast muretsema juba peab. Lisaks peaks olema muidu esimese paari kuu elamisrahad olemas, unustasin enne mainida.

// põhjus, miks ma seda soovitasin talle, on see, et pokkeri mängimine on vast üldjuhul perspektiivikam, kui kõiksugu lihttööd.

No kohe kohe olen tegelt 23,aga otseselt peret ei pea toitma,vaid oma elukaaslast ja elamis pind peab ka makstud olema:)

pastilaa
01.06.11, 22:12
Või tahad öelda, et nl20s ei ole õppimisvõimelised/distsiplineeritud inimesed suutelised nt 5bb/100 wr näitama? ...
// 6maxi pean silmas, fullringiga eriti palju sellekohapealt kursis ei ole.

Ka FR on see sama. Kui piisavalt vaja, usun et võiks kasvõi oma ema sedasi mängima panna paari kuuga.

Provoker
01.06.11, 22:38
Mängimiseks peab ka huvi olema, muidu ei tule midagi välja.

adam_q
01.06.11, 22:46
No kohe kohe olen tegelt 23,aga otseselt peret ei pea toitma,vaid oma elukaaslast ja elamis pind peab ka makstud olema:)

jah, elukaaslastel on alati viimane optsioon olemas, kuidas raha teenida, aga katsu noore mehena ise tühjast kohast teenima hakata

muruntau
02.06.11, 00:17
Soomes saab siis vähem kui $10/h palka või?
...


See väide oli, usun, minu kommentaari pihta. Ka nl25's on võimalik $3-4k teenida (meil võistkonnaski teeb üks kutt selle ära) ja ise teen $30 HU SNG'dega $15-20/h. Nii et julgen väita küll, et saab küllaltki madalal ka täiesti korralikult teenida.

Kui inimene ikka korralikult õppida viitsib, oleks tõepoolest 2-3 kuu küsimus, et juba üle kohaliku keskmise teenida. Korralik õppimine ei ole siiski see, mida enamus tundub ette kujutavat: paar videot, kümme käe analüüsi ja üks raamat kuus. See on tegelikult max 3 päeva õppimise maht, kui õppida 2-3h enne mängimist. Alguses tasub ka ~20% teenistusest enda arendamisele suunata: raamatud, õppesaidid, coach jne. Pakuks, et enamus inimesi on võimelised ~€2k pokkeriga teenima juba pool aastat peale alustamist, kui nad viitsiks enda mängu kallal vaeva näha. Seda siis obv kui saad 100% tööajast pokkerile pühendada.

Spewmonkey
02.06.11, 00:30
See väide oli, usun, minu kommentaari pihta. Ka nl25's on võimalik $3-4k teenida (meil võistkonnaski teeb üks kutt selle ära) ja ise teen $30 HU SNG'dega $15-20/h. Nii et julgen väita küll, et saab küllaltki madalal ka täiesti korralikult teenida.

Kui inimene ikka korralikult õppida viitsib, oleks tõepoolest 2-3 kuu küsimus, et juba üle kohaliku keskmise teenida. Korralik õppimine ei ole siiski see, mida enamus tundub ette kujutavat: paar videot, kümme käe analüüsi ja üks raamat kuus. See on tegelikult max 3 päeva õppimise maht, kui õppida 2-3h enne mängimist. Alguses tasub ka ~20% teenistusest enda arendamisele suunata: raamatud, õppesaidid, coach jne. Pakuks, et enamus inimesi on võimelised ~€2k pokkeriga teenima juba pool aastat peale alustamist, kui nad viitsiks enda mängu kallal vaeva näha. Seda siis obv kui saad 100% tööajast pokkerile pühendada.

Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.

ranka
02.06.11, 00:51
Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.

+1

Isegi hea coach ei aita midagi. Kui inimesel puudub kannatus siis ei jõua ta kuskile.

muruntau
02.06.11, 00:58
Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.

Selle poindiga nõus, et kui endal huvi ei teki, pole mõtet peale suruda. Pakuks, et enamus inimesi ei ole võimelised peale 6 kuud €2k teenima siiski seetõttu, et õppimisele kulutatakse naeruväärselt vähe aega. Enamus mikromeeste blogides on, et üritan see kuu õppida, ei jõudnud tervet raamatut kuuga, jõudsin poole, vaatasin (heal juhul) 2-3 videot ja veel rohkem seda tüüpi bullshitti. Kui kasutada 1/4-1/3 mängimisele mõeldud ajast mõtestatud õppetööle, on €2k vägagi reaalne siht.

Pahvak
02.06.11, 01:18
Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.

Huvitav, et ise ka ei soovitaks ühelegi sõbrale, aga samas olen praegu olukorraga väga rahul. Loll olen vist.

ranka
02.06.11, 01:26
Huvitav, et ise ka ei soovitaks ühelegi sõbrale, aga samas olen praegu olukorraga väga rahul. Loll olen vist.

Elukutseks mõttetu soovitada ja enam ise ka ei viitsi soovitada. Pokkerit võib küll soovitada ja kui siis ise leiab, et biidib - lasku käia.

pastilaa
02.06.11, 09:42
Pigem on küsimus selles, et mis on alternatiivid. Ma ise ei hakka kunagi elukutseliseks, kuna päris töö on nii tore lihtsalt. Kui aga sellist valikut pole ja alternatiiv on alla keskmise palga eest asfalti panna või burkse flipata, siis pole nagu eriti raske valida. Ja kui ka ei peaks läbi lööma, siis tasub vähemalt üritada - burks ja asfalt ootavad alati.

The_Meer
02.06.11, 09:44
+1 pastilaa jutule

fyte
02.06.11, 10:49
Pigem on küsimus selles, et mis on alternatiivid. Ma ise ei hakka kunagi elukutseliseks, kuna päris töö on nii tore lihtsalt. Kui aga sellist valikut pole ja alternatiiv on alla keskmise palga eest asfalti panna või burkse flipata, siis pole nagu eriti raske valida. Ja kui ka ei peaks läbi lööma, siis tasub vähemalt üritada - burks ja asfalt ootavad alati.
Heh, väga hästi öeldud :D

Aga jah, Spewmonkey point selles suhtes on õige küll, et inimene peab ise olema ka korralikult motiveeritud arenema.

muruntau
02.06.11, 12:54
Joosep leidis kusagilt sellise asja
"Tervitus kõigile,

Ühel kenal päeval tekkis idee korraldada jalgpalliklubide vaheline pokkriturniir. Ja kuna juhuslikult meie sponsoril on olemas ka mõned kasiinod, lauad, diilerid ja muu vajalik , siis saigi otsustatud, et esimene pokkeriturniir toimub 28.06.2011 kell 19.00 Rocca Al Mare Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides (äkki teeme ühispilti......). Osalema ootaks 30-40 inimest ehk 6-8 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Kui tuleb suurem huvi ürituse vastu võib mõne aja pärast üritust korrata kuid seekord maksimaalselt 40 kohta millest 5 on broneeritud (JK Olympic......). Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu"

Oleks meil huvilisi? Ise arvatavasti ei osale, sai talvel/kevadel ka sarnane üritus juba korraldatud ja ma ei viitsi sama asja nii tihti teha. Muidu võiks ju meie esinduse saata sinna küll. Vanusepiirang 21.

nikitheone
02.06.11, 13:06
ma võin minna, aga see rsk on trenni ajal.
rääkides selles, siis täna ka vist ei saa tulla trenni

jozik
02.06.11, 13:22
rääkides trennist, siis kes täna läbi viib?

muruntau
02.06.11, 13:29
rääkides trennist, siis kes täna läbi viib?

Täna viib läbi PraS, endine JK SuEma treener. Ta hakkab meil vahest käima trenne tegemas.

muruntau
02.06.11, 14:10
Oi bljät. Jalkaliidust tuli kiri, et olin Karu perekonna nime valesti kirjutanud protokolli. Seekord anti andeks, aga kui selliseid kalu juhtub korduvalt, võidakse õige mängija lugeda ka registreerimata mängijaks = trahv. Tuletage mulle ikka meelde teinekord, et ei kirjutaks väga kiirustades protokolli. Napikas

jozik
02.06.11, 15:02
õllese peaga ka ei tohi kirjutada =)

fyte
02.06.11, 21:07
Päris korralik trenn oli täna imo. Ilm oli ka täpselt ideaalne vutiks.
Aga jah, kahjuks tuleb kaitses seda praaki kuidagi palju sisse.. :/

pennu1
02.06.11, 21:20
Tänud PraSile trenni eest

PraS
02.06.11, 21:36
Kahe õlle eest kõigeks valmis :D

pennu1
02.06.11, 21:58
Kahe õlle eest kõigeks valmis :D

On sind veel kunagi näha?:D

Max
02.06.11, 22:08
Hei, pühapäevane mäng mul suure kahtluse all, aga laup annan märku kuda on. TTäpset jalga!

PraS
02.06.11, 22:11
On sind veel kunagi näha?:D

usun, et eksin vast ikka teie trenni lähiajal ära.

jozik
03.06.11, 10:46
kuna meil nii palju mehi on soome minemas, siis tuli meelde selline tore üritus http://www.ukkohalla.fi/fi/tapahtumat/suopotkupallo/
aga krt oleme regamisega hiljaks jäänud. peab järgmine aasta plaanidesse võtma.

pennu1
03.06.11, 10:53
aga vaatama võib ju ikka minna neid soome "kaunitare":D

Esialgsetel andmetel saan teid pühapäev,veel,aidata kui ruumi kooseisus on:D

PraS
04.06.11, 01:23
Rääkisin madisega ja kui keegi mulle järgmine kord kaks õlli välja teeb siis olen olemas :) Seekord tegi muru ;)

muruntau
04.06.11, 16:05
Selle kuu jalka on juba ilmnud, ja nagu lubatud, on seal ka meist artikkel :) Lk 62. Tuli päris hästi välja, usun.

fyte
04.06.11, 16:39
Muidu homme kell 11 mängime Schnelli statal ühe teise kambaga ja kui keegi siit ka huvitatud on, siis võib ühineda (maksumust ega midagi ei ole).

pastilaa
04.06.11, 20:41
Muidu homme kell 11 mängime Schnelli statal ühe teise kambaga ja kui keegi siit ka huvitatud on, siis võib ühineda (maksumust ega midagi ei ole).

Homme on liigamäng ju. Viimane aeg sul end kokku võtta ja näidata päris mängus, kuidas mängida tuleb :)!

muruntau
04.06.11, 21:13
Homme on liigamäng ju. Viimane aeg sul end kokku võtta ja näidata päris mängus, kuidas mängida tuleb :)!

+1, mängid jalkat niigi, miks mitte ka meie eest mängida. Sinu abi oleks hädasti vaja! Kellelgi pole kohustust 100% mängudest kohal käia, selles suhtes ei pea muretsema, kui kõikidele/enamus mängudele tulla ei saa.

Edit: Polegi siin foorumis vist täpsustanud selle nädala mängu, igatahes homme 17.00. Kalevis FC Twisteri vastu, nad liiga liidrid ka btw.

pennu1
04.06.11, 23:27
eeldav algkoosseis:) Keskkaitses näeks hea meelega Veeretase ja Muru duot. see minu nägemus:)

raunsz
04.06.11, 23:31
Tulge kõik vähemalt 16ks kohale. Palju seekord meil mängijaid oodata?

fyte
05.06.11, 02:13
+1, mängid jalkat niigi, miks mitte ka meie eest mängida. Sinu abi oleks hädasti vaja! Kellelgi pole kohustust 100% mängudest kohal käia, selles suhtes ei pea muretsema, kui kõikidele/enamus mängudele tulla ei saa.

Võib uurida seda teemat jah, kuid vb sügisest Eestist välja pikemaks ajaks ning siis ei saaks nkn mängida. Kui kaua aega see mängijakaardi liigutamine võtaks, kui see hetkeseisuga on teises klubis?

GL tänases mängus!

muruntau
05.06.11, 10:15
Kõige lihtsam on jah eelmisest klubist ära küsida koos allkirjaga (kaardi taha), mis näitab, et kõik võlgnevused on eelmise klubi ees tasutud. Sellisel juhul ainult oleks ainult kaardile järgi minemise ja jalkaliitu viimise vaev. Tegelikult ei ole ka see kaardi ära küsimine nii tähtis, võib lihtsalt uue ka teha, vaja ainult passipilte. Nt Kait pani enda kaardi taha enda allkirja, kuigi see väga korrektne vist pole. Madalamates liigades pole väga põhjust võistkondadel mängijaid kinni hoida.

Võistkonnaga liitumisel on siiski ka kulud: €16 mängija registreerimistasu + €25 võistkonna liigaga liitumis tasu. Esimene tuleb tasuda jalkaliitu mängija registreerimisel, teine meie MTÜ arvele.

muruntau
05.06.11, 10:40
Ja räägime ka rahadest. MTÜ arvele ei ole eelmine kuu teinud kannet järgmised mängijad: Kait, Tarmo, Ilves, Kaspar ja Gerd (2 trenni). Samuti Erik, kes taas üldse kohal ei käinud. Ühekordsetest käijatest on teatud võlgnevusi: üks kutt, kes Kareli ja Jakoga käis 1x€5, Margus 2x€5, Marguse vend 1x€5, Mattias/või Visaduse kutt €5.

Samuti on probleemne Ilvese sõber (kahjuks ei tule nimi meelde) väravavaht, kes on käinud kahe kuu jooksul ~5-6 korda ja pole siiamaani midagi maksnud. Nii kaua ei saa ka oodata, enne ära maksmist ta meile trenni oodatud pole! Mitmes trenni on ta rääkinud umbes juttu, et on teadlik tasudest ja võtab hoogu ära maksmiseks. Wtf is this shit? Korra vist oli tal ka veel keegi sõber kaasas, kel samuti maksmata.

Joonas L., kes käis meil apillis-mais vist ~3 korda on samuti tasumata.

Palun likvideerige enda võlgnevused võistkonna ees esimesel võimalusel, sellest sõltub meie võimalus teha 2x nädalas trenni!

Edit: Ja muidugi kandke ka selle kuu raha üle, see kuu on maksnud ainult 2-3 inimest, kuu algus ka siiski. Igatahes Kalevi arve on makstud, aga Wismari omast on praeguse seisuga ~€100 puudu.

pastilaa
05.06.11, 11:08
Täna olen kohal. objektiivselt enda hetkevormi hinnates ei ole kurb pingimehe rasket rolli täites.

pennu1
05.06.11, 18:10
Tallinna FC Twister 7-0 FC Pokkeriprod

Oleks võinud pokkeripoistel isegi olla mingi 2-3 kindlasti,aga nati jäi puudu:)
Ühe lõin isegi täna ristlatti,aga ebaõnn oli meie poolt.
Aga hea mäng poisid!Kõik andsid endast kõik:D

muruntau
05.06.11, 19:27
Jah, algus oli küllaltki nukker, umbes 5. minutil õnnetu omavärav ja veidi peale seda mängis vv samale keskkaitsjale väravast palli lahti. Palli kaotus ja taas värav oli tõsiasi. See viis juba moti alla ja paaris kohas oli ikka näha, et päris 100% endast ei antud, ise ei ole kaugeltki süüst puhas.

Pennu, ära aja peale 7-0 sauna juttu heast mängust, täna oli ikka täis sitt ja pask. Palli veidi liigutasime, aga see oli ka kõik positiivsema poole pealt. Ma tean kindlalt, et oleks ma iga hetk endast 100% andnud oleks arvatavasti ~2 väravat ära jäänud, ega kõik teised ka süüst puhtad pole. See et me oma standard (sitta) mängu teeme ja jõhkralt owni saame ei anna mingit põhjust rahuloluks, pigem peaks just rohkem tööle sundima enda mängu kallal.

Nt neid joone jookse peaks hakkama vähemalt korra nädalas tegema, mul endal on igatahes stardikiirenduses ja spurtides arenguruumi omajagu.

Edit: tegelikult eks meil ebaõnne veidi oli, nukker algus + see, et vastastel kõik vähegi reaalsemad võimalused ka 100% sisse läksid alati, aga see ei ole vabandus. 7-0 on skoor, mida meil ei tohiks ette tulla!!!

pennu1
05.06.11, 19:42
aga poisid andsid endast kõik,tegid mis vähegi võimalik,üle oma M-i ka hüpata ei saa:D

muruntau
05.06.11, 19:50
Me ei saanud ühtegi lööki raamide vahele, ühtegi korralikku võimalustki ei olnud peale sinu kauglöögi. Ei maksa öelda, et selline mäng ongi meie võimete lagi, ma usun küll, et me oleme selle võistkonnaga enamaks suutelised, ka liiga liidrite vastu.

pennu1
05.06.11, 19:54
seda kindlasti,ma ei vaidle vastu,et oleks pidanud rohkem väravavõimalusi tulema.Nagu Joonas(Jozik) ütles,et täna saime neid palle sinna ettepoole rohkem kui tavaliselt,aga viimane lihv jäi puudu(ei tea kelle kala:D)

pastilaa
05.06.11, 19:59
Täna ees meeste kohta paha sõna küll öelda ei saa. Pigem on probleem endine - keskväli ja mängu "ehitamine" ja vastase mängu lõhkumine. Ühesõnaga Fyte sisse ja elu on lill :D. Ise proovin jätkuvalt keskel abiks olla, niipalju kui vorm(itus) seda lubab. Gg! Muidu jätkuvalt mõnus mäng ja väga hea trenni eest!

raunsz
05.06.11, 21:03
Ma olin täna täiega pask, aga ei ütle, et ei ei pingutanud. Paar olukorda jäin mõttetult seisma küll.

Enamus söödud mis mulle tulid, ei olnud väga jalga ja sp ei saanud ma neid hästi omaks. Eks on halvemaid päevi jne... Nüüd varsti kui kool läbi, võtan end rohkem kokku (individuaalsed jooksud, ujumine, käin lööke harjutamas jne).

Pastilaa sekkus väga hästi mängu. Midagi väga kurta ei saa, vastane domineeris. Samas on vigu ja üksteise mittemõistmist. Ajapikku tulevad ka tulemused.

pennu1
05.06.11, 22:55
Ma olin täna täiega pask, aga ei ütle, et ei ei pingutanud. Paar olukorda jäin mõttetult seisma küll.

Enamus söödud mis mulle tulid, ei olnud väga jalga ja sp ei saanud ma neid hästi omaks. Eks on halvemaid päevi jne... Nüüd varsti kui kool läbi, võtan end rohkem kokku (individuaalsed jooksud, ujumine, käin lööke harjutamas jne).

Pastilaa sekkus väga hästi mängu. Midagi väga kurta ei saa, vastane domineeris. Samas on vigu ja üksteise mittemõistmist. Ajapikku tulevad ka tulemused.

Raunts,ära kritiseeri end nii palju,kõigil on halbu päevi,mina usun sinusse;) ma näen kuidas sa trennis arenenud oled,trennis sa oled viimasel ajal super,omaks võtud ja söödud on super..mängudel tuleb lihtsalt see kartus/närv maha rahustada ja saad hakkama;)

PraS
06.06.11, 00:00
Pokkeriässad, ma ei tule siis sel nädalal teie trenni ja saate rahulikult sõjaplaani sättida mu koduklubi vastu :D

pennu1
06.06.11, 02:12
Pokkeriässad, ma ei tule siis sel nädalal teie trenni ja saate rahulikult sõjaplaani sättida mu koduklubi vastu :D

Loodan et meie vaheline mäng tuleb puhas.olen sinuga teinud "tantsud tähtedega":D:D...igiliikuri ja ambla mängus keesid natukene üle:D..loodan et annad mulle võimaluse ka kõvasti pingutada,ilma vägivallata :D

jozik
06.06.11, 07:18
Tundub, et Muruntau hakkab väsima lootmast. Mees, kellel olid alati enne mängu huvitavad ennustused, on kuidagi tuhmunud. Eilne mäng oli lihtsalt üks ebaõnn teise otsa. Järgmine mäng katsub õnnega paremini läbi saada ja pigem maksma panna oma osavused.

Ärge kaotage lootust

Joosep

muruntau
06.06.11, 10:35
Ma lootmast ei väsi, aga sama energiaga võistkonna nimel ei rabele küll, mis hooaja alguses ja varem. Suuresti seetõttu, et olen pokkeri tõsisemalt kätte võtnud, osalt vbla tõesti ka oodatust veidi kehvemate tulemuste tõttu. Ei oska veel aega nii hästi planeerida, et pokker + jalka oleks tipptopp. Enam ei viitsi ka pikemaid mängude kokkuvõtteid ja eelvaateid teha (äkki keegi teine võtab selle enda peale?), samuti pole midagi motiveerivat enne mängu ammu rääkinud. Eks üritan paremini edaspidi, aga hetkel pole võistkond prioriteetidest kõrgeimal kohal. Enda tavapärased ülesanded täidan ära, aga midagi väga uut ja huvitavat praegu välja ei mõtle tõenäoliselt.

pastilaa
06.06.11, 10:55
Loogiline, et Muru kõike ei jõua. Aga õnneks on ka Jozikul süda/häälepaelad õiges kohas - nagu viimasel mängul näha/kuulda oli! Kõva värk!

pennu1
06.06.11, 12:11
Joosep treeneriks!!!! :D

jozik
06.06.11, 12:54
palju mehi üldse on homme trenni tulemas?

pastilaa
06.06.11, 12:56
palju mehi üldse on homme trenni tulemas?

hetke seisuga tulija.

veeretas
06.06.11, 13:16
trenni tulija.
Mängust siis niipalju, et pärast arutasime staadioni kõrval, et neil 7-st väravast vaid 1-2 tükki olid vastastel sellised, mida mitte kuidagi ei oleks saanud ära hoida, ülejäänud olid meie prohmakad. Ise mängisin pearolli neist ca kolmes. Positiivne on see, et sain liigas jala nüüd valgeks:)

nikitheone
06.06.11, 13:48
tulija

Max
06.06.11, 17:30
Vaatan kuidas kaelaga lood, aga sellist väikest trenni saan vb juba kaasa teha. Arvatvasti kohal. Omme Fääri-Eesti mäng ka vist

pennu1
06.06.11, 18:48
http://www.youtube.com/watch?v=NQ1n3oNzPho

Näe Joosep,see ongi minulik penalt,mis ei taha mul välja tulla tavaliselt ;)

jozik
06.06.11, 21:35
sa ei pane piisaval keha peale löögile. Nii lihtne see ongi

raunsz
06.06.11, 23:04
Ma ei tule homme kahjuks.

PraS
07.06.11, 03:28
Loodan et meie vaheline mäng tuleb puhas.olen sinuga teinud "tantsud tähtedega":D:D...igiliikuri ja ambla mängus keesid natukene üle:D..loodan et annad mulle võimaluse ka kõvasti pingutada,ilma vägivallata :D

Mida sa ajad. Sa pole minu vastu liigas mänginud.

muruntau
07.06.11, 09:25
Mida sa ajad. Sa pole minu vastu liigas mänginud.

Ei toimunud küll liigas, aga toimus siiski, tõestus on siin: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=198841563459619&set=a.198841406792968.54809.184057441604698&type=1&theater

pastilaa
07.06.11, 09:44
tõestus on siin: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=198841563459619&set=a.198841406792968.54809.184057441604698&type=1&theater

Maksimumpunktid Ants Taelalt.

pennu1
07.06.11, 11:50
Keegi täna mind mustamäelt peale saaks võtta ja pärast tagasi tuua,et jõuaks koondise mängu vaatama? (Äkki Veeretas?)

muruntau
07.06.11, 12:13
Järgmise nädala trenni kohta on uut infot. Nagu teada, on meil kolmap 15.06 mäng, enne pidi olema samal nädalal trenn teisipäeval ja neljap pidi ära jääma. Nüüd on vastupidi, toimub ainult neljapäevane trenn, seoses Wismaril toimuva väikeste karika mänguga, mis toimub meie trenni ajal.

veeretas
07.06.11, 12:35
Keegi täna mind mustamäelt peale saaks võtta ja pärast tagasi tuua,et jõuaks koondise mängu vaatama? (Äkki Veeretas?)

ikka saab. Kus täpsemalt asud?

pennu1
07.06.11, 12:44
olen siin männipargi lähedal(Liivaku trolli peatuse juures). Kui vaja võin ise kuhugile paremasse kohta tulla. et siis,mis kell ja kus?:D

veeretas
07.06.11, 12:47
Äkki tuled siis kuskil 19:30-ks kino Kosmose juures asuvasse bussipeatusesse?

pennu1
07.06.11, 12:52
Kosmose juure?:D,sinna mul tiba pikem maa,kui trenni:). Kosmos ikkagi ju kesklinna lähedal:)(Kui sa ei mõtle just kunagist Kaja kino :D)

veeretas
07.06.11, 12:55
Ma siin niisama naljatan:D Tulen siis sinna Liivaku peatusesse 19:30-ks (kahe õlle eest muidugi:D)

pennu1
07.06.11, 13:00
Sain tegelt aru et naljatad :) Aga siis 19:30 liivaku peatuses.Mul õhtuseks mänguks ainult kaks õlle ongi,ei tea kas raatsin:D

PraS
07.06.11, 22:39
Ei toimunud küll liigas, aga toimus siiski, tõestus on siin: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=198841563459619&set=a.198841406792968.54809.184057441604698&type=1&theater

Mell, ära ole nii tita ja ära hakka nutma,et keegi tegi sulle mängus natuke ai ai. Kastis hoitaksegi kinni. Ma olen nii mõnegi venna sel hooajal maha pannud,et nad mind kinni hoiavad. Ole mees ja võitle ilusti koht välja ja ole mees,et võitled haardest välja.

pennu1
07.06.11, 22:40
Mell, ära ole nii tita ja ära hakka nutma,et keegi tegi sulle mängus natuke ai ai. Kastis hoitaksegi kinni. Ma olen nii mõnegi venna sel hooajal maha pannud,et nad mind kinni hoiavad. Ole mees ja võitle ilusti koht välja ja ole mees,et võitled haardest välja.

Kellegil puudub huumorisoon?:D Ma olen üks vaiksemaid ja vähem vinguvaid mängijaid ma arvan,minu suust ei kuule mänguajal vingumist:)

muruntau
07.06.11, 23:00
Kellegil puudub huumorisoon?:D Ma olen üks vaiksemaid ja vähem vinguvaid mängijaid ma arvan,minu suust ei kuule mänguajal vingumist:)

Vingud ikka küll, et söötu ei saa. Tegelikult saad omajagu, aga su vastuvõtt on tihti probleemne :) Mitte, et ma ise platsil hiilanud oleks.

pennu1
07.06.11, 23:18
Vingud ikka küll, et söötu ei saa. Tegelikult saad omajagu, aga su vastuvõtt on tihti probleemne :) Mitte, et ma ise platsil hiilanud oleks.

Ma kohe kindlasti ei rääkinud praegu sellest,ma rääkisin pigem sellest,et kui mõni vastane mu maha võtab/liiga teeb,ei hakka ma vinguma ja kohtunikult vilet küsima,või veel vähem vastasmängijaga mölisema(paraku selliseid meie meeskonnas on). Ma tean et sellised olukorrad on jalgpallis igapäevased ja vingumine ei muuda midagi või mis?

Eksimine on inimlik.