PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

kait
04.09.11, 08:47
Kui mingit logistilist imet ei juhtu, siis täna kahjuks mängule ei jõua.

Priidix
04.09.11, 19:54
Väga huvitav mäng oli! :)

ranka
04.09.11, 20:01
Käisin täna jälle mängu vaatamas ja minu emotsioon: "WOW"

Mis Te teinud olete? Eelmise korraga on mängustrateegia (vähemalt minu jaoks) nagu öö ja päev. Pokkeris võrdleks, et olete 2NL 1,000,000 käega break-evenist saanud 100NL 2PT/BB winneriks. Tiimitöö, kenad rünnakud, vastastele ohtlike olukordade tekitamine, aktiivsus ja agressiivsus. Minule see mäng meeldis ja pakku palju pinget, lihtsalt oivaline oli vaadata ja järgmistel kordadel kui võimalus tulen uuesti reilima.

Ainult häiris miski vend siniste penikoorma saabastega. PP vennad karjusid, et pasteet või paavst sinukord aga see ainult kogu aeg peps ees liikus värava poole ja kartis palli kui maasikat vahukoore augus. Jube tegelinski. Kui muruntau saadaks mulle selle venna andmed paneks skämmikate nimekirja ning annaks kohtusse.

Põhikild oli, kui vastas meeskond rünnakule läks siis üks karjus: "Jumal aita meid!!!". Või umbes nii. Kellegi hüüdnimi jumal või rumal või humal vms. aga kildu sai.

PS! Just in case. Essa ja kossa lõik on true story, teine obv iroonia. Pastikas ruulib.

Maxi
04.09.11, 20:11
Kurat Ranka posti lugedes arvasin, et siit tuli võit nüüd. -.-

Muide kes teil kohtunik oli?

ranka
04.09.11, 20:15
Kurat Ranka posti lugedes arvasin, et siit tuli võit nüüd. -.-

Muide kes teil kohtunik oli?

Võitu kahjuks (vist) ei tulnud. Hakkasin lahkuma kui FC PP olid 2:0 kaotusseisus aga siis sündis imevärav. Tegelt oli enne veel väga reaalne võimalus aga tabati kahjuks latti. Siis FC PP lõi meile tiimile selle mängu avavärava aga kahjuks lõpp hakkas untsu minema.

Mulle ei meeldi olla result-oriented. Olgu või 100000:0 aga minu silmis on meeskond viimase mõne nädalaga väga suure arengu läbi teinud. Selle arvamusega ei ühine ainult mina. Müts maha mängijate ees, lihtsalt mõnus oli vaadata tänast mängu.

pastilaa
04.09.11, 20:25
Nõus Rankaga - see lohh ilmselt enam platsile ei saa! Peale mängu otsustasime, et hakkame Pasteedi asemel kutsuma teda lihtsalt M*nniks - nii hale lihtsalt...

1:6 jäi seis ikkagi. teise poolaja keskel veel oli 1:2 ja meil 2:2 võimalused, aga lõpp oli katastroof taas.

Muide - veel on vist ca 5? vaba kohta liigatiimi nimekirjas (ranka ja co?). Tee mis tahad - olen vahepeal tennist kõvasti teinud ja muudki sporti, aga vutt on ikka kõige parem viis trenni teha. Isegi kui ainult 5+väravalised pakid mängudes tulevad :D!

P.S. mis sellest meie noorest heast väravavahist saanud on, kes karikamängus vigastada sai? muide - uurisin üle veel sõbralt, kes meistriliigas mänginud ja jagab seda mängu ikka väga kenasti. võib juhtuda, et ta on nõus ikkagi allaneelatava (sama) hinnaga treeneriks tulema. selgub lähipäevil!

ranka
04.09.11, 20:39
Ma lubasin, et tulen see aasta ja tulen ka! Aga tõesti tiimi areng on olnd TOHUTU! Ma ei jaga jalkust essugi ja täna nägin, et "peksupoistest" on saanud vastuhakkajad. Ei passitud niisama platsil vaid liiguti tohutult kiirelt. Söödud olid täpsed ja sada muud imet.

See, et saite 6:1 pähe või võitsite 100:1 - ebaoluline. Nii jätkates on edu garanteeritud. Muruntaule, treenerile ja kogu meeskonnale ning kõikidele, kes on käinud trennides - suured tänud. Lihtsalt nauditav mäng. Areneda on palju aga sammud on liiga suured, et tõsi olla.

inward
04.09.11, 21:09
Ma olen nüüd küll "vähe" teisel arvamusel. Jah positiivseid momente on ning normaalseid mängijaid ka, aga tervikuna siiski lood nii head ei ole. Suured probleemid on meil ka vigastatutega, mõlemad väravahid+4 reaalset väljakumängijat puudu. Kui saaks kõik parimad 11 kokku, siis hakkaks looma juba küll.
Aga tulemuse poolest oli tänane mäng taaskord täielik ebaõnnestumine. Kui me saame Fc Kiiu'lt ka pähe 1:6, siis kellelt me üldse tahame punkte saada. Esimesed kaks väravat tuli puhtalt sellepärast, et miks kuradi päralt meil oli täna pandud väravasse mängija, kellel olid reiega mingid probleemid ja normaalselt vastu tulla või hüpata ei saanudki. Okei vahetasime vv välja ja 1 poolaeg jäi (0:2), Kiiu ikkagi domineeris, aga eks nad luhtasid ka palju võimalusi.

Teine poolaeg algas juba mäng paremini meil. Tekkisid ka võimalused ja saime palli paremini liikuma. Tõsi Marguse pommlöök tabas ristlatti, kuid mõne aja pärast suutsime tänu Meelisele ühe tagasi lüüa (kuigi tuleb tunnistada sellele eelnevas olukorras trahvikastis mängis meie mängija käega, mida kohtunik ei fikseerinud). Motivatsioon igal juhul tõusis kõvasti, tundus, et on võimalik ka viigistada või isegi miks mitte võita. Aga siis u poolaja keskel üks vastastest lõi 40m kauguselt palli lihtsalt õhku ja langes täpselt lati alla (vv viga pmts). Võimalusi meil ikka oli 2poolaeg, pääsesin ise kasti joonelt löögile, aga vv tõi päris nurgast ära palli (tugevusest jäi puudu). Ja üks pastilaa hea kauglöök, mis vihises napilt mööda kahjuks.
Ja siis muidugi tuli standard mängu lõpu lagunemine, kus ridamisi eksiti meie kaitseliini poolt. Küll oli täiesti vaba mees kastis või liiguti oma positsioonilt ära.

Ma küll teiste kohta ei oska rääkida, aga mina ja muru tulime päris kurja pohmelliga mängima, mis kindlasti mõjutas meie mängu kvaliteeti. Tegin ise üsna kehva mängu ja kaugeltki mitte ei suutnud 100% anda ennast. Minul on küll häbi ja üritan seda edaspidi vältida. Kui meil oleks paremad vahetusmängijad, siis võiks sisuliselt karistuseks selle eest pingile jääda(ka sina muru, kui klubi looja). Üks asi mida tahtsin ka mainida, mängija, kes minu mängu lõpus välja vahetas. Teen ettepaneku sellisel tasemel mängijaid rohkem enam trenni mitte vastu võtta.




Muide kes teil kohtunik oli?

Urmas Ott. Soliidne koduvile oli meie jaoks. Kuid siiski kergelt kritiseeriks ka teda. Tegi mitmeid vigu ja paistis liialt kergesti mõjutatav olevat mängijate poolt e. ei julgenud nagu teatud otsuseid vastu võtta. Lisaks lasi liiga jõhkralt mängida ja selle asemel, et ühele Kiiu närvihaigele punane anda, andis kollase.

margus
04.09.11, 21:29
Tänane mäng oli täitsa ok, kui välja arvata mõned pisiasjad. Kahju on sellest, et pidin 2 poolaja keskel välja minema vigastusega, kuna mulle kõige rohkem meeldibki siis mängida - vastased väsivad ära ja hea realiseerida siis mõned väravad :)
Hetkel jalg väga valus ja loodan, et luud/kondid omal kohal on..

pennu1
04.09.11, 22:06
ei noh,minu jalad olid ka täna puhta puuksud. Üks puude ja järgmine puude oli juba palli peale astumine.Pidevalt kadus pall kandadesse:S Minu poolt hooaja kehvim mäng!!!enda esitusega polnud üldse rahul.

difender
05.09.11, 08:51
Tere!
Mina olen siis see **** või pasteet või kuidas te mind kutsute omavahel.
Tahtsin vabanda PP ees,et eile teil mängu perse keerasin oma saamatusega väljakul.
Siiski oleksite võinud seda mulle peale mängu öelda mitte siin viha välja elada.
Saan aru,et viimased kolm väravat oli minu süü.
Ja keegi siin eespool kirjutajadest soovis minu kontakt andmeid siis palun väga siin on minu msn:rando000@hotmail.com.
Kirjuta mulle ja räägime asjad selgeks.

pastilaa
05.09.11, 08:54
Tere!
Mina olen siis see **** või pasteet või kuidas te mind kutsute omavahel.

Oled veidi valesti asjadest aru saanud - Ranka mõtles selle siniste butsadega Pasteedi all mind siiski :).

Reix
05.09.11, 09:37
difender, ära nüüd nii väga karm ka enda vastu ole, ega me keegi pole mingid julmad proffid ja pole seda ka sündimisest saadik olnud, selleks saab harjutades, kui hästi läheb :D ja vaevalt sa need viimased kolm väravat nüüd 100 % enda süüks pead võtma.

jozik
05.09.11, 09:39
Ohkama lausa võtab.

Vahest siin foorumis lähevad sõnad väga teravaks ja kuna laotakse nii mitu kihti vihjeid ja peent huumorit üksteise peale, et võib tekkida segadus ja väär arusaamad. Meie kaotuses kedagi küll nüüd süüdistada, ei saa. Üks väravavaht oli lombakas ( minu süü et ta sisse pandi ) ja teine oli lihtsalt sitt ( jällegi minu süü, peab kodust hantli komplekti hakkama tihedamini kasutama ). Kaitse tegi mis suutis ja esimese poolajal oli mehe eest väljas, aga eks üäike ja väledad vastased väsitasid ( eks natukene oli ka süüdi eelmise päeva tihe etanooli manustamine, et mõnel mehel oli väga suur vedeliku puudus, millest tingitult oli vaim kerge väsima, muidugi see mees tegi seekord mehetegusid selles suhtes respect aga ******* küll jäägu see viimaseks korraks kui eelnev õhtu korralikult võtta ) kesk väli möllas kas, vahest tulid asjad välja ja vahest mitte, ründajad täpselt samad sõnad.

Mis puutub fakti, et kõik meist ei ole nii käbedad palli tagujad kui teised, siis no kurat. Sellisel juhul ei tohiks mind platsilegi lasta. Olen üks suur lihapallike ( peamine koostis osa on rasv ) mis vaarub kahel oksal mööda platsi ( pall vastu jalga ja lendab jummal teab mis suunas ). Kõigile peab andma võimaluse. Mäletan oma esimest liiga mängu, jalad kui makaronid. Nüüd enamus meie meeskonnast omab seda kogemust ja trennis tuleb olla seda tublim. Peab harjutama ja üksteist juhendama. Treenerit meil ei ole ( loodame et see viga paraneb kiiresti ), seega on meil ainult sõbrad. Osad oskavad rohkem ja teised vähem. Igas trennis kui näed viga laita siis mine parem aita. Ehk rohkem konsturktiivset kriitikat. Kui ma löön palli valesti, tule ütle kuidas peaks paremini lööma ( arvestage ma vahest tahangi varbaga vinti lüüa, aastatega olen juba hakanud seda vinti ohjama ) ja kui ma seal väravas paska panen , siis ootan suunavaid juhiseid. Aga lahmima ka ei maksa hakata, pigem katsuda mõista ja aidata. Keegi meist pole sündinud jalgpalluriks va pastilaa muidugi. seega koos areneme.

pikk jutt lühidalt, mölisemise asemel ( mida on meie meeskonnas üllatavalt vähe ja peamiselt foorumis ) rohkem mõistmist ja üksteise aitamist.

Kõigile peab andma võimaluse

difender
05.09.11, 10:43
Selge.
Ei mõista nii peent huumorit veel:)

fyte
05.09.11, 13:30
Igas trennis kui näed viga laita siis mine parem aita. Ehk rohkem konsturktiivset kriitikat. Kui ma löön palli valesti, tule ütle kuidas peaks paremini lööma
pikk jutt lühidalt, mölisemise asemel ( mida on meie meeskonnas üllatavalt vähe ja peamiselt foorumis ) rohkem mõistmist ja üksteise aitamist.

Kõigile peab andma võimaluse
Väga õige. Paraku on näiteks Meelis päris kurjaks saanud kui talle öelnud olen, et lööks kiiremini peale kui võimalus on vmt.

Pumper
05.09.11, 13:33
Tavai ma tulen teile treeneriks. Olen 20+ aastat jalgpalli mänginud ja oman ka treenerikogemusi Tallinna Kalevi noortetreenerite asendamisel. Mis päevadel teil trennid on?

ranka
05.09.11, 13:36
Tavai ma tulen teile treeneriks. Olen 20+ aastat jalgpalli mänginud ja oman ka treenerikogemusi Tallinna Kalevi noortetreenerite asendamisel. Mis päevadel teil trennid on?

Soovitan Pumperit. Saate omale väga heade kogemustega treeneri ja ka mängija.

pastilaa
05.09.11, 13:45
Tavai ma tulen teile treeneriks. Olen 20+ aastat jalgpalli mänginud ja oman ka treenerikogemusi Tallinna Kalevi noortetreenerite asendamisel. Mis päevadel teil trennid on?

:heart:

Trenniajad/päevad pealkirjas. Tuleb arvestada, et homme vist palju trenniminejaid pole, kuna rahvuskoondise mängu vaatamas paljud.

nikitheone
05.09.11, 13:59
pumper (L)

Pumper
05.09.11, 14:03
Wismaris väljas hetkel trennid või seal Toompea taga?

jozik
05.09.11, 14:36
Tore, et keegi tuleb karjuma meie peale =). Mina olen küll selline isikutüüp et kui kurjustada ja suunata, siis tegutsen paremini =). Jõudu ja jaksu treenerile ning olen valmis teda aitama oma võimaluste piires nõu ja jõuga.

nikitheone
05.09.11, 14:39
wismaris ikka

inward
05.09.11, 15:21
Homme jääb ju minu teada trenn ära. Enamus lähevad staadionile/või jälgivad telerist Eesti : P.Iirimaa vahelist kohtumist. Ja neljapäeval hetkeseisuga on kinnitamata, kas toimub Toompea kunstm. väljakul trenn.

St Pumper, siis et iga teine N meil Wismaris trenni ei toimu, aga muidu on T ja N Wismaris kell 20.00.

nikitheone
05.09.11, 15:38
T ja N ikka

homme jääb trenn ära ja neljap ka?

inward
05.09.11, 15:47
T ja N ikka

homme jääb trenn ära ja neljap ka?

E :D . Homme jääb ära jah. Neljapäeva kohta nii palju, kui mängul Joosepiga rääkisime. Oli variant 20 euri eest pigem kinni panna plats, mitte minna niisama tasuta kohale ja pärast 1h pikkust mängu aetakse ära. Et kui paneme aja, siis toimub kindlasti.

nikitheone
05.09.11, 15:55
aa okei

inward
06.09.11, 08:19
Uurisin Jalgpalli liidu käest, millal meie ära jäänud Amblaga mäng võiks toimuda. Selgus, et nemad ei määra uut kuupäeva. Peab enne viimase vooru mänge e enne 2.okt mängu ära pidama. Mõlema meeskonna esindajad peavad kokku leppima ja määrama uue kuupäeva.

Pumper
06.09.11, 10:00
Oot, neljap siis trenn?
Aga mis Romariost sai, kadus ära või on ikka treener teil?

margus
06.09.11, 12:14
Peale eelmist mängu pole enam trennis teda näinud (Romario).. Eile lasin jalast pilti teha ja tuli välja, et väga pisike pragu sees - ütles, et kui paistetus alla läheb, siis enam valu ei tee ja pole mõtet kipsi panna.. kuna ei ole midagi hullu :)
Täna trenni ei jõua, kuid pühapäeval tulen mängule ja loodan, et jalg selleks ajaks jooksukõlblik..

inward
06.09.11, 14:07
Romario ei ole enam treener seetõttu, et ta ei kolinud Tallinnasse. Ja 40km ei ole otstarbekas sõita iga trenn. Neljapäevase trenni kohta ei oska öelda veel. Tuleb vist aeg kinni panna Schnelli ja kohapeal vist maksmine, uurime.
Margus trenni nkn ei ole täna, aga eks sa puhka jah ja loodetavasti oled pühapäevaks enam vähem terve ja lõhkumas vastaseid, kompromissitu võitleja nagu sa oled :D.

nikitheone
06.09.11, 14:37
neljapäeval kui oleks, oleks ikka kell 20.00 ma loodan?

muruntau
06.09.11, 14:57
Teeme neljapäev äkki ka Wismaris, kuna 1 trenn niigi vähem see nädal? pesemivõimalused vähemalt olemas.

Ühtlasi vabandan ka enda ebakaines olekus mängule ilmumise eest. Eelmine nädal oli mul elu kõige sitem pokkeris, -$3k, ajas jooma lihtsalt. Liiga lõpuni rohkem ei joo, kui joon, siis trahviks €100 kohe FC Pokkeriprod arvele.

inward
06.09.11, 15:15
Ilmselgelt nõus, siis parem Pumperil esimene treening kohe Wismaris meiega ära teha ka vms.

Ambla mängust rääkides, mis arvate kuupäevast 22.09 ja neljapäev ? See oleks, siis see neljap. kui me Wismaris trenni nkn teha ei saa. Ma ei tea, kuidas Amblal valgustusega on? Peab küsima neilt, ilmselgelt mingi 16:00 aeg me pidada ei saaks. Pigem õhtu poole 19-20:00 vms.


SK Tapa mäng https://www.facebook.com/event.php?eid=232237360162390

WeThePeople
06.09.11, 16:21
Puudub igasugune valgustus

inward
06.09.11, 16:25
Puudub igasugune valgustus

Mmm üsna halb lugu. Ma ei kujuta ette, et meil oleks reaalne saada meeskond kokku keset töönädalat ja nv ei saa ka teha, kui teised mängud meil pühapäev on.

Eks midagi peab välja mõtlema. Kui 18:00 pidada, siis saaks valge valus mäng peetud.....

muruntau
06.09.11, 17:08
Äkki on Ambla nõus tegema tallinnas mängu? Sellisel juhul maksaksime solidaarsusest pool stata maksu. Mis arvate?

inward
06.09.11, 17:12
Ka üks reaalne variant. Aga muidu, kas järgnevad mingid sanktsioonid ka, kui mängu nt üldse ära jätaksime (trahv vms). Isiklikult tahaks muidugi, et kõik mängud ära mängime.

muruntau
06.09.11, 17:58
Kindlasti tuleks mingisugune trahv paari minpalga ulatuses. Ära jätmine ei tule kõne allagi. Ambla võiks sobiva päeva valida, kolmap-neljap näiteks ja ma võin tulla appi statat uurima, kui peaks Tallinnas tegema.

nikitheone
06.09.11, 18:46
aga mingi laupäev oleks liiga julm vist? et mäng laup ja pühap?

Pumper
06.09.11, 19:05
OK neljap 20.00 kohal Wismaris.

WeThePeople
06.09.11, 19:08
5056338 - muru või inward helistage sinna ja leppige kokku midagi.

nikitheone
06.09.11, 19:18
btw, ma saan juba maeitea mitmendat korda seda jalka ajakirja. kas see on kuidagi seotud PP või niisama? pole midagi tellinud imo

Pumper
06.09.11, 19:33
Kui oled jalkaliitu mängijana regatud, siis saad 1 aasta jalkat tasuta.

nikitheone
06.09.11, 19:42
ahsoo, selge

margus
07.09.11, 10:13
Ärme mänge ära küll jäta :) - See Tallinna variant tunduv väga mõistlik, kuid kui vaja siis mina saan ka päeval mängima tulla..

margus
08.09.11, 11:09
Hetkel jalg veel õrnalt annab tunda, seega täna veel puhkan ja trenni ei jõuda. Vaatasin siin vidosid ja me peaks midagi sellist harjutama :)

http://youtu.be/3QlZBnMB7a8

inward
08.09.11, 11:29
Pole viga jah, hoia jalga pühapäevaks. Täna tuleb nkn päris palju inimesi trenni ka vist, Meelise keegi tuttav koos mingi tüübiga +2. Ja kaks minu sõpra ka veel +2.


e: Wismaris 20:00

nikitheone
08.09.11, 11:32
oot kus ja mis kell täna on siis?

pastilaa
08.09.11, 11:50
Vaatasin siin vidosid ja me peaks midagi sellist harjutama :)

http://youtu.be/3QlZBnMB7a8

Tais on see asi veel paremini korraldatud :) - madalam võrk ja väiksem pall:15asVgf66KI

Mäksu
08.09.11, 13:23
tulen ka täna proovin trenni ära kui härrased lubavad.

nikitheone
08.09.11, 14:08
tule minu asemel täna, ma ei jõua ikka

kait
08.09.11, 14:46
Kas keegi autoga tulijatest asula tn lähedalt (tehnika või kotka tn näiteks) peale saab võtta? 53067577 või läbi foorumi saab ühendust.

veeretas
08.09.11, 15:59
Kait, kas mingi 18:50 Tehnika ja Planeedi nuka peal on ok? Kui sobib siis tulen ja võtan peale. Panin numbri ka kirja.

kait
08.09.11, 16:02
Nii vara tahad kohal olla - 19:50 ikka? Muus osas sobib väga hästi!

veeretas
08.09.11, 16:07
jep, kellaga panin mööda :)

inward
08.09.11, 21:02
Korralik trenn oli. Pumper on täiesti tasemel treener, loodetavasti algab sellest pikk ja edukas koostöö FC Pokkeriprodega :)

jozik
08.09.11, 21:18
Väga broo trenn oli! veel veel veel !


aga rääkides talve tulekust, siis mina tahaks mängida talvel kusagil katuse all ja kunstmurul. Selleks on minu teada Tallinnas kaks võimalust: Kotka hall ja Männiku plats. Kogu aeg kuulan hala, et on kaugel mõlemad platsid. Mina olen valmis mehi korjama kesklinnast peale ning sinna ja tagasi sõidutama. Nagu ma aru saan siis ka Karu on selleks valmis. Samas kui enamus rahvas tahab mängida laudpõrandal, siis ma soovitaks otsida mõne kooli saali, sest krt koolides on ka paremad pesemistingimused ja tavaliselt ei pea saalist välja minnes lumehangede vahel müttama.

Seega arutame seda teemat. Ma loodan et pole hiljaks jäänud aja kinni panekuga mõnele kunstmuru platsile kus on katus peal.

Männiku kunstmuru plats on mõnusalt pehme. Nii mõnigi meist on seal mänginud ja oskab rääkida. Pehmem pinnas on liigestele parem. Praegu küll põlved ei valuta, aga paari aasta pärast..... Mõelge tulevikule

Pumper
08.09.11, 21:41
Ei osanud trenni läbi mõeldes arvestada 20 mehega, täitsa korralik mansa ikka.
Wismari valgustus ikka annab soovida natukene pime.
Aga tore oli ja jätkame!

Mäksu
08.09.11, 21:45
mõnus, magus oli jaa. pole päris kaua nii palju jooksnud. gg

jozik
09.09.11, 13:07
Palju meid üldse tapale minemas on?

Mina, Karu, Gerd ( minu autos, iseenesest on kaks kohta veel ), Andri ( kellel hiljuti oli säärelihas ära tõmmatud )
Lauri, Margus ( kellel on jalas mõra ), Muruntau

Rohkem ma nagu tulijaid ei teagi, Veeretas vahib soomes kaladega tõtt, Reigo ravib jalga, Mario ravib ribisid. Kas Keit, Niki, Mirko, Tõnis, Pastilaa, Ilves ?????

Palju meid minemas on? saab autode vahel mehed ära jagada!


Mõelge ka talve peale, kus mängida.

inward
09.09.11, 13:27
Kait pidi tulema. Mario pidi ka kui väga vaja on. Margus saab terveks 90%. Styven tuleb ka.

Niki, Mirko, Ilvese ja Pastilaa kohta ma ei tea. Kardpleier(kaspar) peaks ka terve olema, ei tea.... Mairost teab keegi ????
Max ja Tarmo ei tule.

fyte
09.09.11, 13:27
Ma pooldan endiselt wismari sisehalli. Neile, kes kurdavad, et põlved saavad liialt koormust, siis soovitan osta mingid spets-sisetallad, mis ongi mõeldud nö pehmendamiseks.

nikitheone
09.09.11, 13:37
oot mäng on tapal v?:P
ma tulen, a ma ei tule tallinnast. mis kell ja kus?

pastilaa
09.09.11, 13:42
Oleksin tulija - kas lennujaama kandist keegi mind peale korjata saab?

margus
09.09.11, 14:20
Ma tulen ka.. täna juba väga hea tunne jalal.. saan isegi joosta :D
Kui mul pere kaasa ei tule siis mul 4 vaba kohta autos :) - täna õhtul selgub..

jozik
09.09.11, 14:24
okei pastilaa võin lennujaama vastu tulla su eralennukile, kuigi ma aru ei saa miks sa Tapal maanduda ei taha.

inward
09.09.11, 14:25
okei pastilaa võin lennujaama vastu tulla su eralennukile, kuigi ma aru ei saa miks sa Tapal maanduda ei taha.

ROFL :D. Ma läheks siis Marguse peale ja kui seal täis.... Eks siis mõtleb midagi välja.

pastilaa
09.09.11, 14:27
okei pastilaa võin lennujaama vastu tulla su eralennukile, kuigi ma aru ei saa miks sa Tapal maanduda ei taha.

:heart:

muruntau
09.09.11, 15:55
Rääkisin Leoga Amblast. eile leppisime kokku 9. oktoobri, aga EJL'ile see ei sobinud, sest kõik mängud peavad enne viimast vooru tehtud saama. Ambla räägib üle pühapäeval mängu ajal ja teatab esmaspäeval mängu aja, see jääb orienteeruvalt kolmap-neljap 21. või 22. kell 18.00. Amblas. Et osad peavad tõenäoliselt töölt varem ära küsima, et mängule jõuda. Neil on ka probleeme kokkusaamisega, sest neil osad Tartus ja osad Tallinnas, tõenäoliselt tuleb küllaltki hõredate koosseisudega mäng.

Btw, suutsin nv'l enda telefoni ära kaotada. Number on sama, aga tahaks teie telefoninumbreid, võiksite lühikese kõne teha mulle.

muruntau
09.09.11, 17:55
Hallide aegade kohta: Wismaris on saada teisip, kolmap, neljap ja reede 20.45.-22.15. Pakuks, et võtaks teisipäeva ja neljapäeva nagu seni. Hind €42/1,5h.

Kui keegi tahab pakkuda arutlemiseks mõnda teist kohta, siis pangu siia saadaval olevad ajad ja hinnad.

fyte
09.09.11, 18:20
378€ kuus läheks ja meid oli ainuüksi eile trennis juba 20? Selle arvestuse kohaselt peaks suht ok kuumaksumus tulema küll.
20.45-22.15 on minu arust suht hea aeg - pärast trenni koju jõudes saab suht kohe hea unega magama minna.

inward
10.09.11, 11:03
Kas Karu tuleb ka autoga ? Kellegil tema või Marguse nrit on ?

kait
10.09.11, 11:57
Tahaks ka kohta kuhugi auto peale. Asun Lilleküla stata kõrval.

nikitheone
10.09.11, 12:08
ma tulen autoga, a mitte tallinnast (rakvere kandist). tagasi on kaks kohta vaba. kus muidu mäng on ja mis kell?

inward
10.09.11, 12:15
Tahaks ka kohta kuhugi auto peale. Asun Lilleküla stata kõrval.
Me võiks Margusega minna, juhul kui ta perega tuleb, siis peab Karu ka autoga tulema. Hetkel saan aru, et Karu läheb Joosepi auto peale.

ma tulen autoga, a mitte tallinnast (rakvere kandist). tagasi on kaks kohta vaba. kus muidu mäng on ja mis kell?

Regio ITT
15:00
Tapa staadion
Spordi 8
Tapa, Lääne-Virumaa

margus
10.09.11, 12:23
Ma tulen ilma fännideta. Lauri anna igaks juhuks oma nr. Ka 58030675 Margus
Mul siis veel 3 kohta vaba.

inward
10.09.11, 12:48
56903385

muruntau
10.09.11, 13:53
kait, aja mirko neeger hüppesse (http://www.youtube.com/watch?v=kp36hGHhXEw), teda oleks ikka vaja homme. Mul endal kõigi numbrid läinud, tavaline joodikute asi.

mina, stiff ja intsu innu tuleme Marguse autoga, kuidas teised?

muruntau
10.09.11, 14:50
btw, te ikka teate, et homse Tallinna maratoni tõttu on liiklus Tallinnas tõsiselt häiritud? Seda kesklinna ja pirita vahelisel alal peamiselt, täpsemad tänavad leiab nt siit: http://www.jooks.ee/index.php?id=15

Reix
11.09.11, 16:16
Superlux tulemus mehed ! :D Tublid, oligi aeg esimesed võidupunktid ära korjata :)

GREIT SUKSESS ! :D

lenC
11.09.11, 16:28
AWESOME

difender
11.09.11, 17:22
Ise mängule ei jõudunud kahjuks.Aga väga tublid olite!!!

pastilaa
11.09.11, 17:52
Väga hea mäng oli. Vastane oli kõva (enne tänast mängu veel liiga 3nda koha konkurentsis), aga meie õnneks olid vastased mängu alguseks kohale tulnud 9kesi - teiseks poolajaks said 10 meest kokku. Kuna Andri sai vigastada ja korralikult joosta ei saanud, siis sisuliselt meil 10,5 meest platsil. Esimese poolaja 1:1 oli kerge pettumus, aga teise poolaja 2:1 võit tuli küll kena üllatusena. Väga paljud tegid supermängu - minu meelest eriti ületas end täna Stiff.

WP!

fyte
11.09.11, 18:01
Stiff aka Styven vm?

WP indeed!

inward
11.09.11, 18:02
Teen hiljem mängu kokkuvõte. Praegu tähistama 3:2 meie esimene võit siis :)

kardpleier
11.09.11, 18:25
:heart:

ranka
11.09.11, 18:34
wow nice job

muruntau
11.09.11, 22:24
Lihtsalt toores omang toimus. Skilliga purustasime nad.

fyte
11.09.11, 22:25
EV-joonele lähemale :P

inward
11.09.11, 23:06
Tapa alustas 9kesi. Ja mõtlesime kohe, et sauna asemel peame siit üritama võimalikult okei tulemuse saada.

Alustasimegi hea survega kuigi luhtasime palju häid värava võimalusi kartulipõllul, kuid siiski läksime 1:0 ette kindlast penaltist. Kuidagi poolaja lõpul pääses kahjuks Tapa mängija äärelt läbi ja andis terava söödu taha posti, kust realiseeriti ära ja seisuks 1:1 mindi teisele poolajale. Pettumus missugune.



Meie õnnetuseks 2poolaeg jõudis Tapa 10s mees ka väljakule ja ei keegi muu kui Demidjuk. Õnneks oluliselt see mängupilti ei muutnud, hoidsime initsiatiivi ja üsna pea nurgalöögi olukorrast liikusin trahvikasti ette tsooni, kus mind jäeti vabaks ja vajutasin ette risti ära seisuks 2:1. Mõne aja pärast saime karistuslöögist 3:1. Sellegipoolest Tapa elas ka mängu rohkem sisse ja 15 minutit enne mängu lõppu tõmbasime kastis mehe maha ja penalt Tapale, mis ka realiseeriti ja seisuks 3:2. Mängu lõpp muutus väga närviliseks ja Tapa surve all, kuid õnneks pidasime vastu. Kuigi Tapa oli vähemuses terve mäng oli ka meil 2 meest poolvigastatud 2poolaeg + nii mõnigi põhimees puudu.

Eks ta ole, võitjate üle kohut ei mõisteta ja vähemalt suutsime lõppkokkuvõteks positiivseks tulemuseks vormistada.



Tänud kohtunikule ja ka Tapa poolehoidjatele, tänu kellele valitses ka võrdlemisi mõnus ja sõbralik õhkkond mängu lõpuni. Järgmiste lahinguteni :)



Lauri.

veeretas
12.09.11, 01:24
Fantast tulemus!

Talve kohta ka natuke, küsisin Männikult hindu ja neil aeg 20:30-22:00 on 64 euri. Kipub vist kalliks jääma, aga minu arvates võiks natuke ringi vaadata küll, sest wismaris suht nigelad olud (suvel nüüd pole 2x olnud vett jne.)

Relamz
12.09.11, 02:43
Tubli töö! :)

Tigrano
12.09.11, 06:12
Vinge, võit on käes :)

Pumper
12.09.11, 06:42
GG. Võõrsil võit alati magusam ka!

nikitheone
12.09.11, 07:37
Fantast tulemus!

Talve kohta ka natuke, küsisin Männikult hindu ja neil aeg 20:30-22:00 on 64 euri. Kipub vist kalliks jääma, aga minu arvates võiks natuke ringi vaadata küll, sest wismaris suht nigelad olud (suvel nüüd pole 2x olnud vett jne.)

arutasime seda eile õhtul tähistamisel, aga küsimus suuremale ringile.
Mingi hetk pärast liigat peaks tegema mingi kuuajalise pausi, hiljem võiks teha nt korra nädalas männikul ja korra kuskil mujal. rahakott ei kannata männikut ära 2x

jozik
12.09.11, 08:00
Tere,

mina pausi ei teeks. Ma usun et piisab kui viia mängimise/trenni sagedus 1 kord nädala peale. Tagasi sõites sain aru et meie autos jäi kõlama arusaam, et kui erinevus Wisamri hinnaga on 20 euro kandis oleks mõistlikum käia Männikul. Seal on ikkagi kunstmuru mitte viilutatud ja lakitud männid. Samas kui peaks trenni tulema rohkem mehi mahuks seal möllama.

Kõike paremat

Joosep

Pumper
12.09.11, 08:03
Aastavahetuseni oleks täitsa ok 1x teha, uuel aastal peaks ikka 2x juba olema, et hooajaks väikenegi oskus ja võhm oleks.

The_Meer
12.09.11, 10:44
GG kutid, kes teised 2 väravat ära lõid meie poolelt?

EDIT:Vigastus hakkab taanduma , jooksmisega saab juba kergelt tegeleda

inward
12.09.11, 10:50
Aastavahetuseni oleks täitsa ok 1x teha, uuel aastal peaks ikka 2x juba olema, et hooajaks väikenegi oskus ja võhm oleks.
Nõus.


GG kutid, kes teised 2 väravat ära lõid meie poolelt?

EDIT:Vigastus hakkab taanduma , jooksmisega saab juba kergelt tegeleda

Gerd lõi teised 2. Vabandan Gerdi ees :D

jozik
12.09.11, 11:06
Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.

difender
12.09.11, 12:26
Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.

Tean,et pole veel meeskonnas kaua olnud ja minu arvamus ei loe aga ise eelistaks ka talvel Männiku sisehalli treenimiseks.Korra nädalas võiks ju seal trenn olla.

margus
12.09.11, 12:46
Ma pooldan ka 1x nädalas ja männikul teha pigem, kui kusagil 2x nädalas ja kehvades tingimustes.. :D
Kui juba väljas saab mängida uuesti siis võiks 2x nädalas teha ja odavamas kohas..

muruntau
12.09.11, 14:05
1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.

jozik
12.09.11, 14:23
Nonii,

me ju karuga pakume lausa sellist stiili et su kulutused ei tõuseks. Sina vea oma tagumik wismarisse kohale ja küll me edasi sind sõidutame, pakume tee peal veel head muusikat ja vapustavat seltskonda. Vabandan ette oma lollust, kuid ma ei näe, et puidust põranda peal meie tase tõuseks mühinal. Saali jalgpall on vähe teine mäng kui suurem jalgpall. Pusimises muutuksime kindlasti paremaks aga siiski näen ma suuremaid eeliseid kunstmuru väljakul.

Eile tagasi tulles Tapalt, olid meie autos mehed täitsa rahul sellega, et oli pehme väljak. Ennast ei maksa lõhkuda. Talvel tuleb tegelda võhma arendamisega. Seega peaks kord nädalas tegema platsi trenni ja siis mehed kes peavad vajalikuks enda võhma tõsta saavad nt käia Tallinna spordi hallis jooksmas. Teekski Männikul korra hinnaks 5 eurot ja kui maksad terve kuu siis nt 4 eurot. Meeskonna mehed võiksid maksta 20 eurot kuus, siis ülejäänud rahade eest täiendaks oma pallide varusid ja koguks rasva järgmiseks aastaks.

fyte
12.09.11, 14:27
1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.
+1 mõlemale poindile.

Ei näe samuti mingit mõtet trenne vähendada, kui neid on niigi vaid 2x nädalas.

Ja Joosep - kirjutasin kuskil eelmisel lehel, et on variant soetada omale pehmendavad sisetallad põlvede säästmiseks.

andu_andu
12.09.11, 14:39
ilus. õnne !

muruntau
12.09.11, 14:41
Ma jälle ei näe, kuidas 1x nädalas trenn meie tasemele saab kuidagi positiivselt mõjuda, see oleks reaalsuses 2,5-3x trenni kuus ka keskmisele põhivennale, mis on selgelt vähe. Samuti ei usu, et platsi põrand meie tasemel erilist vahet teeb oskuste seisukohast, kindlasti mitte piisavalt, et õigustada 50% kõrgemat hinda. Ja puitpõrand ei ole seal ka nii kõva midagi, talvel küll keegi ei kaevanud, et põrand oleks olnud mõne vigastuse põhjuseks. Üldse 1x trenn nädalas on mõttetult vähe.

Transport ja selline klappimine ka midagi väga super ei ole. Väga tore, et viitsite niimoodi meeskonnale appi tulla, aga see tähendaks ikka hilinejate järel ootamist, paratamatult ei toimiks 100% ajast ja tähendaks väikest lisa ajukeppi + lisaaega transpordile. Lasnamäekatel läheks ikka üle tunni, et trenni jõuda, mida on nt minu jaoks palju.

jozik
12.09.11, 14:47
eks see küsimus tuleb lihtlabasele hääletusele panna. Muud ei miskit. enamus otsustab

pastilaa
12.09.11, 14:51
Mina olin üks, kellel Wismari talvel jalgadele hakkas (kannad, achilleus). Aga tõesti - soovitan geelist kannapehmendusi. Peaks ka teistele jalajamadele (põlved ntx) hästi mõjuma). Ise sain need Ülemiste SHU-st.

Loomulikult oleks mina parema saali poolt, aga kui selle hind on ainult 1 vutt nädalas, siis pigem olen nõus edasi Wismaris käima. Siiski on Wismari üks nigelamaid sisevariante (kohati märg põrand+pesemine üle hoovi ja paras peldik). Üks hea koht on veel minu meelest Kristiine spordihall - siin ka hinnad http://www.kristiinesport.ee/kristiine/hinnakiri.html. Seal olid aga alati ajad kinni. See kõige hilisem oleks muidu superaeg.

jozik
12.09.11, 15:01
Selleks, et meie tase tõuseks, ei piisa ainult trennidest. Suhtumine peab minema korrektseksemaks. Ei tohiks hilineda( karu pidevalt viilib sellega jooksmisest eemale), peaks võimalusel ikkagi kohal käima ( veeretas käib kinos harry potterit vaatamas või siis mina lähen kusagile suvitama), rohkem peaks ise tööd tegema selle nimel. Raske saab see igastahes olema. Eks ma olen jah mures oma ihu pärast nagu Fyte siin mainib, aga siiski olen veendumusel, et enda tervist peab hoidma. Me ei pruugi küll oma vigastusi wismaris kätte saada, aga eeldused selleks me võime seal luua. Eks ma nurisen ja käin seal kus vaja. Me peaks kuulama mida meie treener arvab asjast ( ma tõesti loodan et ta tahab meiega jännata vähemalt 1 aasta ).

Ma lähen homme endale väravahi kindaid muretsema, kuna meeskonnal on hetkel vajadus, et mina passiks postide vahel. Pean ennast meeskonna mängijaks ja tahaks loota, et me kõik hoolitseme üksteise eest ja kuulame ükstesit.

PS jätkates demagoogiaga ja tehes maha wismarit, siis krt see on lisakulu, peab muretsema saaliputsad. Kuna kunstmuru omadega on seal tiba libe ja vigastuste oht on olemas :P. Ärge võtke minu kriitikat isiklikult!

fyte
12.09.11, 15:05
Mängisin terve talve seal sisehallis kunstmuru tallaga ning väga hästi sai hakkama.

Reix
12.09.11, 15:33
pooldan jossi vaatevinklit, kõige halvem mida mina wismari sisehalli juures näen on see, et see on nii väike, kuna meie meeskond on pidevas kasvujoones (27 inimest regatud, kellest 15-20 käivad suht regulaarselt kohal + siis veel sõprade sõbrad ja tuttavate tuttavad), ütleks, et oleks suht kelbas kui 20-25 inimest lendab wismari sisehalli kohale ja siis hakkame jälle debiilikuid mängima ning mingi kradi viie või kuue eri meeskondadega mängima iga mäng kuskil 10 min. samal ajal teised kuradi passivad ja külmetavad.

aga noh see vaid minu arvamus :D
ega siin vist muud valikut polegi kui hääletada kuna siin nagu näha nii palavahingelisi planguarmastajaid kui ka tehiskiududesse armunuid :D

nikitheone
12.09.11, 15:39
minu arust mõlemal asjal on omad plussid/miinused.
15-20 käivad kohal, aga trenniraha saame 17lt? huvitav küll

pastilaa
12.09.11, 15:46
Ei ole ju ainult kaks valikut. See kristiine spordihall on näiteks suurem kui Wismari omajagu. Hind ju paistab ka seeditav, pesemisvõimalused valge inimese omad.

veeretas
12.09.11, 16:15
Seda kristiine varianti võiks küll lähemalt uurida, sest tuli nüüd ka meelde kuidas wismaris otstes oli põrand tihti libe ja sai paar korda korralikult pikali käidud kui tugijalg alt ära libises, ja 7vs7 oli seal sisuliselt max kui sai veel kahe võistkonnaga mängida, alates sellest oli juba kolm ja enam võistkonda vajalikud. Ja ise pooldan ka, et trenne võiks olla rohkem kui 1x nädalas.

kait
12.09.11, 16:23
Puhtalt kasutegurist rääkides on üks kord ja korralikult läbi viidud trenn nt Männikul parem kui poolkõvad saalitrennid. Ükskõik mitu neid siis nädalas on. Saal lõhub esiteks liigeseid, teiseks on väike ja kolmandaks ei anna "päris" mängu mõttes seda juurde, mida meil kõige rohkem vaja on - positsioneerimist, taktikat ja platsinägemist.

Räägiks siis aiast endast ka, mitte aiaaugust :) Meil oleks vaja taktikat ehk plaani - kes kaitses kus on ja mida teeb, kes ründefaasis kuidas liigub. Kuidas palli enda käes hoiame (ja MIKS üldse nii teha), kuidas vastast survestame jne. Tapa vastu läksime rünnakule nii, et mitte keegi ei teadnud, kuidas see pall sinna võrku toimetada. Ma miskipärast arvan, et saalimäng ainult süvendaks sellist mõttelaiskust, et "küll ma vaatan, kui palli saan". Improviseerides on tore küll, aga ärgem rääkigem siis saavutustest või mitte peksupoisiks olemisest.

Ka trenni aja kasutamise osas saaks teha paremini - kui peale trenni aja lõppu on veel jõudu üle, et mängida, pole piisavalt pingutatud. Seda juttu ei räägi ma enda tervislikust seisundist lähtudes :)

Muidugi on mõistetav see, et teisest linna otsast pole kõige meeldivam trenni sõita. Võrreldes võrreldamatut on endalgi kole kiusatus maja taha lilleküla väljakule trenni minna..

timz0333
12.09.11, 19:50
GG

veeretas
12.09.11, 20:50
Saatsin maili ka kotka hallile, aga sealt saadeti vastu üks number kuhu pean helistama aga märkasin seda maili liiga hilja et täna helistada. Homme helistan ja annan teada, mis seis seal on. Iseenesest peaks see männikust sobivama asukohaga olema. Linnu tee 9

nikitheone
13.09.11, 07:58
tra, jätsin oma puutsad tapale. tra küll.

täna tuleb vb üks portugali vend meie trenni, saame äkki veel ühe leegionäri :P

inward
13.09.11, 08:01
Ja üks vv läbi soccerneti foorumi. JK Oper/Kose(rahvaliiga) mängija.

jozik
13.09.11, 08:42
Ja lõpuks koosnebki meie meeskond väravavahtidest, kes suuremal või vähemal määral on vigased. Ma ka nüüd võin liituda nende vigasematega. Tapal soojenduse ajal käis korra jalg imelikult augus ja eile hakkas pihta. Paremal jalal mingi lihas on ära tõmmatud. Täna trennis jooksen ja vaatan mis harjutusi teha annab. Tahaks nädalavahetuseks korda saada.

Kas on selginenud, kus me mängime nädalavahetusel? Amblas või Tallinnas

muruntau
13.09.11, 12:32
Hetkel on pühapäevase mänguga nii, et Amblaga on enamvähem kokku lepitud, Kalevi stataga samuti, Twisteri esindajalt on põhimõtteline nõusolek saadud, aga ta pidi eile veel võistkonnaliikmetelt järgi küsima. Täna tal muidugi telefon väljas :( Saadaks niipea jalkaliitu kirja, kui Twisterilt kinnituse kätte saaks. Ambla poolelt on ka veel üks takistav faktor mängus, aga peaksime sellest mööda saama.

Edit: saatsin jalkaliitu kirja ära, sebisin nagu oskasin, loodetavasti tulevad nad Amblale vastu.

veeretas
13.09.11, 13:20
Kotka hallis vaba ainult paar pühapäevast aega ja hind oli ka 100€ kui ei pese, terve väljak ja poole kaupa nad ei rendi.

Pumper
13.09.11, 21:02
Tore, et stabiilselt 20 meest trennis ja kõik isuga mängivad, hetkel on ainult 1 miinus mis pärsib trennitegemist ja peame lihtsalt palju jooksma - nimelt palle pole. Täna oli trennis 2 väravavahti, kellele peale lüüa oleks superhea, aga võta näpust.
Samuti kui teil hetkel pole väravavahti, siis peaks kiirelt olemasolevad ära regama ja saaksite juba mängus kasutada neid.
Tulen pühap ka mängule, siis saab mängijatega ka rohkem tuttavaks.

pastilaa
13.09.11, 21:08
Super trenn minu meelest, Pumper! :heart:

inward
13.09.11, 21:23
Mängijate juurde regamine lõppes 1septembril. Seega järgmisel hooajal siis. Aga jah tuleb kiita, kaks uut väravavahti on tasemel ja ehk saame oma vv needuse murtud lõpuks.

fyte
13.09.11, 21:38
Hea trenn oli jep.
Aga igatahes - tuleks ikkagi ära otsustada, millises sisehallis trenni hakkame tegema, sest ajad võiks juba oktoobri algusest kinni panna, ilmad pole juba praegu kuigi soosivad.

nikitheone
14.09.11, 08:00
trenn oli kaiff ja võiks selgust saada küll mis teeme sügisel

muruntau
14.09.11, 15:49
Pühapäeval toimub mäng ikkagi Tallinnas nagu plaanitud, kalevi kunstil kell 14.30. Twisteriga. Jalgpalliliidust ei tuldud vastu palvele lubada Amblal kahel päeval järjest mängida, reeglite järgi peab olema mängudel vahe vähemalt 2 päeva. Hetkel ei ole veel uut aega mänguks, Ambla esindaja oli päris kurb ja nõutu selle uudise peale, neil tundub, on päris raske nädala sees satsi kokku ajada. Pakkusin neile variandi Tallinnas teha.

Tegin ühtlasi talvehooaja treeningpaiga hääletuse teema. Öelge oma sõna nüüd, või vaikige igavesti, tulemused lähevad lukku ülehomme hommikul: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9094

muruntau
14.09.11, 16:23
Ahjaa, ütlen ära ka, et kui peaks osutuma valituks 1x nädalas Männikul, siis minu jaoks on 1x nädalas trenni nii vähe, et ma ei näe väga pointi nii kaugele tulla. Sellisel juhul otsin endale mõne tõsiseltvõetavama satsi kus trenni teha kuni meil taas 2x või rohkem trenne tuleb ja käin kohal 1-2 korda kuus ja maksan korra eest. Samuti loobun klubi rahaasjade, mängude ja turniiride organiseerimisest. 1x trenn nädalas on väga mõttetu. Sellisel juhul võtan võistkonna organiseerimise enda peale taas enne järgmiseks hooajaks registreerimise algust.

Edit: sellisel juhul loobuksin ka obv treenerile tasu maksmisest, hetkel me seda veel ei tee, aga õige pea oli plaanis alustada. Saab ka keegi teine proovida seda tänamatut tööd. Ma ei näe tõepoolest pointi kulutada 5-10h nädalas enda tööaega, et käia trennis 1,5h, mu aeg ei ole just odav.

inward
14.09.11, 16:39
Kle sa ei jäta meile sisuliselt valikut ju. Esitad puhtkujulise ultimaatiumi meile.

muruntau
14.09.11, 16:43
Aga nii asi on. Ma tõepoolest ei kavatse jätta kuus teenimata umbes keskmist palka, et orgunnida võitkonda, kes ei viitsi trenni teha. Milline täiemõistuslik inimene ei teeks sellist valikut?

fyte
14.09.11, 16:44
No kui valikuteks on a) kas teha 2x ndl trenni mängitaval platsil, b) teha 1x ndl veits paremate tingimustega kohas, kuid linnast väljas, siis valik on ju suht obvious imo.. Kaks korda nädalas on niigi vähe.

Ühesõnaga, saan muruntaust igati aru.

muruntau
14.09.11, 16:49
Sry, mind ajab suht närvi see, et ma ohverdan enda €25/h aega metsikutes kogustes, et mõni jorss saaks paar korda kuus enda nägu kohale näidata. wtf Tõsiselt närvi ajas see praegu. Tõenäoliselt annaks osad ülesanded veel üle isegi juhul kui teeme 2x nädalas edasi.

inward
14.09.11, 17:04
Nagu sa näed pole ma oma valikut veel teinud. Kaalun kahe variandi vahel ja üritan leida kummagi poole eelist teise suhtes. Ma ütlen, et sellise ultimaatiumi esitamine ei võrdu olukorra hääletusele panemisega.
Ja me oleme korduvalt sulle öelnud, et ongi normaalne, kui jagame klubi juhtimise ära mitme inimese peale. Räägime trennis asjad läbi, mis ülesandeid kellegile tahad ära jagada ?
Ja arvestades Männiku asukohta, ma pigem kaldun ka Wismari poole. Võta asja rahulikult, vaatame, milliseks hääletuse lõpptulemus kujuneb.

Max
14.09.11, 17:39
Wismari sisehall nüüd küll ei arenda sellist mängu mis meile oleks vaja.
Üks võimalus oleks nt iganädal Männikul + ülenädala Wismaris lisaks veel trennid (või vastupidi) siis peaksid nagu enamus rahule jääma.

Ja krdi Wismari halli kiitjad mõelge sellele kui meid 20-25 kohal ja mängu teeme sis pooled passivad ja pooled mängivad. On see parem variant v? Pigem näen seda nii et 2x Wismaris kokkuvõttes teeme vähem trenni kui kord Männikul või kuskil suuremas kohas.

pastilaa
14.09.11, 17:43
1 idee veel, mis oleks mõeldav. Keegi kellelgi tuttavaid mõnes Tallinna madalama liiga satsis võiks uurida - äkki saame kahe kamba peale Kotka siseka €100 kord terve platsi ära võtta. Mu meelest oleks see supervariant - jääks ka hind (€50 kord) suht mõistlik. Kumbki sats obv saaks oma poole.

fyte
14.09.11, 18:40
Max, mõtle nüüd loogiliselt - miks meid peaks 25tk trenni tulema? Ka üle poole aasta tagasi oli paar korda järjest trennis ca 20 in, kuid ei läinud kaua mööda, kui see arv langes ca 10-le.. Pealegi arvan, et talvel on veits vähem trenniskäijaid sp, et igast külmetushaigused jm viirused kimbutavad..

Kotka halli kohta nii palju, et pool väljakut jääb väheks vast. Puusalt pakkudes on kotka halli pool platsi umbes sama, mis wismari sisehallis on 2/3 väljakust.

Max
14.09.11, 19:34
Fyte sinupoolt aru saada mix sa nii Wismari poolt, aga kõik ei ela päris nii lähedal et kiviga visata platsipeale. Ja eelmine talv hakkas alles sats kokku tulema ja loogiline et sis oli vähem

muruntau
14.09.11, 19:45
Niisama 1x käijaid ei hakka lihtsalt enam vastu võtma, ajalugu on näidanud, et harvem käijad kaovad õige pea ära. Üritaks ikka saada käima inimesed, kes tahavad regulaarselt trenni teha, mitte 2x kuus liigutada, männikul oleks peaaegu kõik selles kategoorias. Samuti pole mingit probleemi välja kickida neid, kes seni 1-2x kuus on käinud, et teha ruumi uutele. Sry, aga 2x kuus trenni teha ei ole mingit mõtet, tööle-kooli kõndides saab ka umbes sama koormuse ja liiga seisukohast vaadates pole ka vahet, kas käia 2x või üldse mitte, selliste tüüpidega kaotame niikuinii. + sellistelt raha sisse nõuda... ma tõepoolest ei viitsi. Ma usun, et saalis 2x nädalas trenni teha saaks niimoodi normaalse koosluse kokku järgmiseks aastaks.

Mäksu
14.09.11, 19:56
Prolly mu hääl ei loe kuna olen newcomer ja viimased 2 trenni ainult käinud, kuid siiski imo 1x nädalas trenn oleks täiesti lamp, liialt vähe. isegi 2x on vähe, kui oleks võimalus siis teeks üldse 3x. kui on mingid eesmärgid tiimiga kuskile jõuda liigas, siis tuleks asjaga korralikult tegeleda, selle ühe korraga väga kaugele ei sõua. muidugi oleks murul parem mängida, aga no pall on ümmargune nii saalis kui murul ju. pallikontrolli/lööki/sööte saab saalis ka väga edukalt arendada. peace.

Pumper
14.09.11, 21:09
Treenerina hääletasin Männiku poolt ja 1x, seda teadmisega, et treenitakse kuni aastavahetuseni. See on selline hea puhkus, kus vigased saavad taastuda peale pikka hooaega. Aga uuest aastast peaks kindlasti 100% 2x trenni tegema.
Üldiselt siin foorumis rääkida on natuke kehv, soovitan teha mingi istumine näiteks peale mängu ja teravad teemad läbi arutada ja otsustada mis saab.
Isegi 2. liiga teamid teevad kuu v 2 puhkust peale hooaja lõppu ja nii et nad üldse ei mängi.

muruntau
14.09.11, 21:13
Meil enamus puhkasid suvi läbi trennidest, pole nagu väga millestki puhata. Kui kellelgi on vaja aega taastumiseks, siis imo võiks see olla individuaalne.

Max
14.09.11, 21:29
Suvepaus ongi mõeldud väikseks puhkuseks ja ei ütleks et enamus puhkasid. Lihtsalt mängiti kodukandis mitte Tln-s. Puhkus käib jalgpalli juurde. Ise vb ei saa sellest aru aga väsimus jääb jalgadesse ja ei suudeta täielikult taastuda kui terveaeg jutti lasta

taipupole
14.09.11, 23:24
Pumperil ei luba ta 43-aastane naine talvel rohkem kui korra nädalas õue (kardab, et Külm võtab ära), seega ei saagi mingit trenni teha.

Mis aga teie probleemi puutub,siis nagu mingid rikutud väikesed lapsed. Nahhui teil on vaja neid imeväljakuaegu. Pange endale koolivõimla kinni ja tehke väiksemas ruumis 4-4 või 5-5 ja vaadake, kui lihtne on palli vallata ja hoida ning ruumi tekitada. Võib-olla on isegi arendav.

Me ise teeme näiteks talvel korra lageda taeva all ja siis kaks tükki võimlates. Siin Otepääl on muidugi elu odavam, kuid tõenäoliselt saaksite päris head pakkumised ka pealinnas. Pluss on see, et võimlas ei pea 20 matsi kohal olema ja piisab 8-12 ning korralikumalt tuleb käia see üks väliaeg.

fyte
15.09.11, 06:07
Prolly mu hääl ei loe kuna olen newcomer ja viimased 2 trenni ainult käinud, kuid siiski imo 1x nädalas trenn oleks täiesti lamp, liialt vähe. isegi 2x on vähe, kui oleks võimalus siis teeks üldse 3x. kui on mingid eesmärgid tiimiga kuskile jõuda liigas, siis tuleks asjaga korralikult tegeleda, selle ühe korraga väga kaugele ei sõua. muidugi oleks murul parem mängida, aga no pall on ümmargune nii saalis kui murul ju. pallikontrolli/lööki/sööte saab saalis ka väga edukalt arendada. peace.
+mirrion

Paari kuu pärast võiks mõelda jah, et kas saaks kuhugi kooli võimlasse nt 3nda trenni aja. Roccal mare kooli omas olen mängind ja sealne saal sobib 5v5 jaoks, ehk siis üle 15 kohale ei saaks tulla - tuleks listi alusel hakata tegutsema. Pakun, et hind võib suht odav olla võrreldes wismari halliga nt.

Pumper
15.09.11, 08:08
Selles mõttes jah, et väike saal ei ole kunagi takistuseks trenni läbiviimisel, isegi kui tuleb 20 meest. Samas võib kaaluda ka väljas treenimist, mis on odav, ainuke jama on et tuleb jälgida temperatuuri (päris -20 kraadiga treenida ei tahaks). On olemas staadionid mis alati lumest puhtad.

Taipupole: kahju et närvid sul vastu ei pea, kuna sain 10 aastat noorema naise kui sina.

taipupole
15.09.11, 08:13
Taipupole: kahju et närvid sul vastu ei pea, kuna sain 10 aastat noorema naise kui sina.

14 on sutsu noor jah, selle peale ei pea politsei närvid ka vastu.

Aga uuesti: kaks võimlas ja üks väljas/sisehallis. Ma usun, et see on teile võrdlemisi ideaalne plaan, eriti kui on kahtlust, et kas kõik jõuavad alati käia.

jozik
15.09.11, 08:41
Tere,

väikene langus trenni mahtudes mõjub natukene värskendavalt. Ma loodan et Muruntau päris tõsiselt oma juttu nüüd ka ei mõelnud ja see tekst oli ajendatud hetke emotsioonidest. Nagu ma olen ka varem öelnud, et kui peaks osutuma valituks Männiku, siis aitan inimesi transpordiga. See teeks kaugelt tulijatele pool tundi aega juurde. Nad tulevad nagu alati wismari juurde või lepib mõne veelgi mugavama koha kokku ja sealt siis 15 min pärast oleme juba Männikul ja siis tooksin ka tagasi. Me peame meeskonnana arenema koos, koos tööd tegema, koos vaeva nägema, koos ohverdusi tegema.

Ma nüüd räähin kindlasti endast, et mina pean talvel jooksmas käima hakkama. Selle ilusa asja jaoks on plaanis võtta kuukaart kalevi spordihalli. Super oleks seal käia kellegagi koos, motivatsioon on suurem. Loodetavasti tõuseks siis üldine füüsiline vorm, mis mõjuks meie meeskonnale paremini. Mina pean kindlasti tegema sellel talvel rohkem füüsilist trenni. Laduma ilusa põhja alla ja siis kevadel hakkama seda palli suunama. Kui palli järgi joosta ei jõua, siis on ka raske seda lüüa.

Loodan et saame raskest talvest ühiste jõududega üle!

Pumper
15.09.11, 18:12
Kõik kes trenni tulevad, siis ma jään arvatavasti trenni hiljaks.

Tehke alguses siis sooja alustades sõrgiga ja kiirelt harjutusi tehes nagu me varem kolonnides oleme teinud.
Edasi võib teha koera või siis jagada kaheks meeskonnaks ja teha palli hoidmist.
Loodan vähemalt trenni poole pealt jõuda.

Pumper
15.09.11, 21:25
Jõudsin siis natukene enne 40 trenniminutit kohale.

Kuna viimased trennid alati keegi väänab jalga, siis palun veelkord mängida ettevaatlikult ja teha korralik venitus-soojendus. Libeda ilmaga tulevad need jamad kõige kiiremini.

Pühapäeval siis mängule ja proovime uuesti punkte noppida!

margus
16.09.11, 07:37
Mul jalg taaskord suht hea juba.. pühapäevaks peaks ideaalne omlema :)

muruntau
16.09.11, 14:45
Mäng Amblaga toimub 09.10 kell 13.00. Ambla staadionil. Pmst EJL ei luba teha mänge peale viimast vooru, aga meile tuldi seekord vastu. Amblal polnud tõepoolest muud varianti saada satsi kokku ja nad kaalusid isegi mängu ära jätmist ja mingisugust kokkulepet. Lõpp hea kõik hea. Saamegi nendega korraliku mängu maha pidada.

muruntau
16.09.11, 15:53
Rääkisin just Raimoga Kalevist, neil on veste seal küllalt, pole probleemi. (Twisteril on ka punased särgid ja seekord peame meie kandma veste särkide peal, kuna meie kodumäng).

Selles suhtes oleks hea küll, kui järgmine aasta teha uus komplekt varustust nö away värvides. Ega neid tihti vaja ei ole, aga adist saaksime päris soodsalt kätte ja noh, oleks äge.


Edit: ma praegu päris otsustamiskonditsioonis ei ole, pühapäeval mängul otsustame trennide toimumispaiga ära.

nikitheone
16.09.11, 16:20
kas muidu järgmine aasta on plaanis uuesti tellida särgid? ma vaatasin, et mul hakkab seal üks õmblus nõmedalt rebenema

muruntau
16.09.11, 16:33
Vara veel öelda, vaatame kõigepealt, milliseks järgmise hooaja koosseis kujuneb ja otsustab selle millalgi veebruaris ära.

inward
18.09.11, 10:28
Jällegi suurepärane ilm pühapäevaseks liigamänguks. Lähen varem kohale, sest enne meid mängib Suema : SK Tapa. Pisut eeltööd Suema kohta ei tee paha, arvestades meil järgmine nädal nendega mäng.

nikitheone
18.09.11, 10:31
glgl, ma ise koolitusel ja ei jõua

inward
18.09.11, 16:12
FC Pokkeriprod 1:7 FC Twister.

Esimene poolaeg tabeliliidrid surusid päris korralikult ja toimetati päris hästi neid palle jooksu peale, mille ka nende teravad ründajad ära vormistasid. Paar tobedat väravat oleks võinud jääda ka olemata meie keskkaitse ja väravavahi ebakõla tõttu (5:0).
Teine poolaeg tulime ise mängu rohkem tagasi survestasime vastaste poolkaitset ja hakkasid meilgi võimalused tekkima, sellest hoolimata twister karistas ühe meie peata oleku taas ära. Lõpuks õnnestus meilgi üks tagasi lüüa, kui Pastilaal tuli ilus volley välja täpselt lati alla (nice work sir). Twister vastas selle peale veel kasti joonelt taharisti...2poolaeg 1:2. Kokku 1:7. Üldiselt puhas ja rahulik mäng, jõudu ja jaksu Twisterile 3ndas liigas.

Andriano
18.09.11, 17:19
mängupilt polnudki kõige hullem, suudame küll sööta ja palli hoida kohati. Teine poolaeg suutsime natuke isegi survestada aga siis sai Veeretas vigastada ja mäng kaldus rohkem meie väljaku poolele. Endal ei lubanud Tapal saadud vigastus veel täie jõuga panna ,seetõttu ei suutnud keskkaitsjatele piisavalt appi tulla :S. Peab ära mainima ka Pastilaa super värava 8=)

Ja huvitav, et me vähemusse jäädes paremat mängu hakkasime näitama...Lol

pennu1
18.09.11, 17:28
No nii poisid:).minu poolt ka palju 6nne esimese v6idu puhul(natuke hiline aga mis siis:P)
Ja vaatan,et isegi väravaid tuleb(2 mängu peale juba 4). Kas treener on teile täpsemad jalad treeninud,v6i olin mina lihtsalt takistuseks? Kui see viimane varjant,siis ei julge tagasi kippudagi :)(kuigi oli plaanis Loo mängus veel kaasa lüüa). Ei kohe m6nus on lugeda et vaikselt hakkab tulema.
Twisteri mäng läks ikkagi täna vanasse auku.Pastilaa sai ka siis l6puks raami ilusa löögi:),varem on nagu nata puudu jäänud.Aga 6nne sulle.
Aga Suemalt v6tke siis v6it koju ja Amblalt ka. Soovin edu teile!

Pumper
19.09.11, 08:52
Mäng oli ise tõesti ok, aga tulemus kole.
Esimene poolaeg tuli 3 väravat kindlasti lihtsatest eksimustest, samas ei saa süüdistada meie väravavahti, kes ei ole vist väravavahi trenni teinud ja tehniline ABC on tal puudulik (samas tegi mitu hiilgavat tõrjet). Ok kaitse ka lekib nii mis kole - vähemalt 1. poolaeg. Meeldis see, et suutsime natukene mängu ehitada äärte kaudu.

Poolajal saime ilusti lekked välja toodud ja natukene mängu parandatud. Kuna vastas oli jõuline meeskond, siis lisasime natukene kehamängu ja vastased ei saanud enam nii kergelt palli omaks võetud ja nende rünnakud muutusid hambutumaks.
Nagu õeldud tegi teisel poolajal väravavaht head tööd ja kaitses mitu head lööki ära, samas tekkisid ka meil juba reaalsemad võimalused, millest 1 Pastilaa ka realiseeris ja Gerd kahjuks vasaku jalaga sisse ei saanud oma 1:1 olukorda. Mängu lõpus vastasid meie iluväravale ka vastased ühe ristikaga ja oligi läbi. Hindeks: esimene poolaeg 3- ja teine poolaeg 4+.
Kui me kaitse suudame ära lappida ja üksteist toetada nii, et nende ründajad on võetud 2 kaitsjaga kinni, siis suudame ka seisu korraliku hoida, mida tõestas 2. poolaeg. Teeme aga trenni edasi ja parandame oma mängu.

pastilaa
19.09.11, 10:00
Parim mees eile meie poolelt oli treener. Oleks hooaja algusest selliseid korralikke trenne + nüüd mängu ajaks üliolulisi nõuandeid saanud (a la mitte liiga kõrgelt peale käimine, keskkaitsjate toetamine äärtelt jne), oleks tulemused kindlasti kehvemate vastaste vastu paremad. Aga parem hilja, kui mitte kunagi. Kui sa veel järgmine hooaeg ehitavaks kesk-poolikuks meie mängu ka sekkud, siis peaksime otse meistriliigasse ühe hooajaga jõudma!

Tegelikult on meie võistkonnal hetkel kaks suurt probleemi:

1. 27st nimekirjas olevast mehest 12 kohal ainult! OK - 5 on vigastatud või välismaal, aga kus on teised? Hooaja viimasteks mängudeks ajage end kohale ikka. Järgmine hooaeg tuleb ilmselt mingi trahvisüsteem sisse seada - kes 3 mängu järjest kohal pole, plekib ühe kuutasu lisaks vms. Trennis on stabiilselt 20 matsi - see pole krt normaalne.+

2. Väravavahtide needus. 4 head väravavahti vigastada saanud meil. Joss esines vastavalt oma võimetele nii hästi kui suutis ja teda milleski süüdistada ei saaks - oleks ma väravas olnud, oleks 1-25 ilmselt. Viimases trennis olid kaks uut head väravavahti - kas nad oleks 100% mõlemad liigast huvitatud 2012? Kui nii, siis oleks sellega korras.

jozik
19.09.11, 10:39
Ei usu et trahvid aitavad, pigem tuleb ära kustutada nimekirjast ja asi vask. Muidugi enne peaks suhtlema, et miks mees kohal käia ei saa ja kas siis üldse on mõtet ühist rada jätkata.

Pastilaa ma võin ka järgmine aasta väravas olla :P, sest ma ei usu et needus on murtud. Ma kahtlustan, et selle needuse või peale meile sajatada mõni grillkana, kes võis ärrituda Muruntau kommentaari peale, et kui rasvane too on.

Ma loodan, et pühapäeval suudame pettumuse valmistada. Pettumuse valmistaks Suema väravavahile Brandon Paimalile kes rääkis järgmist: "Täna võitlesime, aga kahjuks ei suutnud ees ära lüüa, üks viga kaitses maksis punkti. Ise tegin küll korraliku mängu, aga kahjuks meeskond kaotas ja pettumus on suur. Tuleb edasi minna ja juba nädala pärast Pokkeriprode vastu võit võtta."
Ma võtan tema jaoks taskurätid kaasa, peale meie võitu võib tal raskeks ilma nendeta minna.

muruntau
19.09.11, 22:02
Davai, kes pidi uurima Männiku aegu? Praeguseks oleme igatahes munenud niikaua, et Wismaris on vaba aega ainult teisip ja kolmap 20.45-22.15. Tahaks homseks ühte männiku aega lisaks sellele, eelistatavalt neljapäev või pühapäev.

Edaspidi asendub meil ka trennimaks, mis sõltub kohalkäimisest, võistkonnamaksuga. Edaspidi €30 kuus, makstakse sõlumata käimisest, kui tahad võistkonna liige olla. Vastasel juhul tuleb insta kick võistkonnast ja taasliitumisel tuleb tasuda €15 liitumistasu. Paar korda kuus käijate süsteemi vaatame ka üle, mina sulli koguda ja arvet pidada ei viitsi, vbla lõppeb see süsteem ka ära. Teine võimalus on, et kes ise hõumi trenni kutsub, peab ise meeles ja vastutab ise enda sõbra maksete eest, paar negatiivset näidet sellest vallast see hooaeg oli. Ja kanded võiks teha algava kuu eest hiljemalt selle kuu 13. kuupäevaks, et saaks staadionimaksed kuu keskpaigas ära teha. Ja ärge mulle trenni enam raha pakkuge, meie MTÜ arve on selle teema esimeses postis olemas, kandke sinna.

fyte
19.09.11, 22:11
Võistkonnas on hetkel 20+ liiget, seega sellise süsteemiga peaks €25 piisav olema ju?

inward
19.09.11, 22:17
Mõistlik Müür. Sulaga jändamine on tõesti mõttetu. Kogu finantstegevus võiks toimida MTÜ arvel, parem ülevaade jne. Ma ise pakkusin ka välja pärast mängu, et juhul kui võistkonna liikme sõber vahel käib, siis eelnimetatu vastutab selle eest, et saaks trenniraha makstud.


Võistkonnas on hetkel 20+ liiget, seega sellise süsteemiga peaks €25 piisav olema ju?

Aga reaalne kohalkäimine erineb sellest ? Lisaks võiks võistkonnal mingi reserv olla + varustuse täiendus. Praegu näiteks on pallidest puudus, sama palju palle oleks veel vähemalt vaja. Treenerimaks jne.

fyte
19.09.11, 22:28
Aga reaalne kohalkäimine erineb sellest ? Lisaks võiks võistkonnal mingi reserv olla + varustuse täiendus. Praegu näiteks on pallidest puudus, sama palju palle oleks veel vähemalt vaja. Treenerimaks jne.
Müüri välja pakutud variandis pole ju vahetki, palju kohal käid.. Kui nt hetkeseisuga on regulare ja ülejäänud mängijaid kokku 25 ja 20 neist hakkaks (ilmselt rohkem) igakuiselt võistkonnamaksu tasuma, siis 500€ peaks piisav eelarve üheks kuuks olema?

Ja mis pallidesse puutub, siis võin omalt poolt ühe palli ära anda ühiseks tarbeks.

Max
19.09.11, 22:30
Kui ostetakse jälle palle juurde ja nad platsipeal laiali vedelevad ja kokku ei korjata sis varsti on sama seis nagu praegu. Asi ei ole pallide ostmise jõuetuses viga vaid selles et ei korjata enne trennis mänge neid kokku ja nii nad kaduma lähevadki.
Ja see 30 € tuleks ka suurema rahvaga läbi rääkida. Pakuks et ikka 25 jääb ja kellel võimalus paneb 30. Muidu vajub asi ära

muruntau
19.09.11, 23:01
Kui ostetakse jälle palle juurde ja nad platsipeal laiali vedelevad ja kokku ei korjata sis varsti on sama seis nagu praegu. Asi ei ole pallide ostmise jõuetuses viga vaid selles et ei korjata enne trennis mänge neid kokku ja nii nad kaduma lähevadki.
Ja see 30 € tuleks ka suurema rahvaga läbi rääkida. Pakuks et ikka 25 jääb ja kellel võimalus paneb 30. Muidu vajub asi ära

Pallide kadumises võiks igaüks rohkem endale peeglisse vaadata, enamus kutte põgenevad kohe staadionilt ja ma olen alati maha jäänud asju otsima. Ma ei mäletagi korda, mil ma oleks varem lahkuda saanud, kui eelviimasena, enamasti lahkun siiski viimasena.

€25 ei tule meil hetkel kõne alla, sest mel pole veel kordagi olnud, et 20 inimest oleks kuumakset maksnud ja enne tahaks näha ka paari plussis eelarvega kuud, kui hakkaks maksu alandamisele mõtlema. Praegused trenniajad maksavad kuus eeldatavalt €450-€500, lisaks vaja lisavarustust, pluss meil on treeneritasu ka maksta. Iseenesest see väga mõistlik ei ole, et kaks mängijat selle omast taskust maksavad, see võiks ka tegelikult klubi arvelt tulla.

pastilaa
19.09.11, 23:39
€30 sobib ja igati mõistlik oleks ka väikest reservi hoida. kellele see liig tundub, siis näidake mulle treenimisvõimalust, kus tallinnas sisehooajal 2x nädalas trenni odavamalt teha saaks?

veeretas
20.09.11, 00:23
Davai, kes pidi uurima Männiku aegu?

Kui keegi teine pole juba tegelenud, siis homme hommikul helistan männikule ja vaatan mis vaba on. See 64€ oli ajale 20:30-22.00. Kas sobivad kõik päevad, mis neil pakkuda on va. reede?( Eelistatult siis neljapäev või pühapäev.)

muruntau
20.09.11, 00:26
Jep, neljap või pühap oleks eelistatud, äärmisel juhul sobib ka esmaspäev. Sellisel juhul aga hakkaksid trennid toimuma esmasp @ männiku ja kolmap @ Wismari

Pumper
20.09.11, 08:10
Samuti lahendab rahaprobleemi ka uute mängijate värbamine.
Hooaeg saab kohe läbi ja tuleks hakata sõpru-tuttavaid meile mängima sebima.
Uut hooaega tahaks alustada ilusti 30 mängijat nimekirjas.

jozik
20.09.11, 08:24
Nagu ka üks panga reklaam ütles, et reservi peab olema =). Hea on hakata koguma, sest küll on talvel mingeid turniire millest võiks osa võtta, küll tulevad uued ja kergemad vestid, mida me lihtsalt peame endale saama. Samas kui tekib reserv, siis on sellest kasu ka liigatasu tasumisel.

margus
20.09.11, 09:53
Ma olen 30€ kuus nõus.

veeretas
20.09.11, 10:23
Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.

kardpleier
20.09.11, 10:32
ma olen septembri algusest saadik haige olnud. Täna antibiootikumide viimane päev loodan naasta asap. vabandan võistkonna ees et ma eemal olen nii kaua olnud , erinevate hädadega/vigadega...

jozik
20.09.11, 11:23
Ma ei usu et haiguste ja vigastuste eest peab vabandama! ainukene asi mida võiks teha on teada anda, siis teaks kas maha kanda või kaasa tunda.

muruntau
20.09.11, 14:14
Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.

On see juba kokku lepitud?

Alates oktoobrist on trennid (pole veel kinnitatud siiski): teisip ja kolmap kell 20.45-22.15. Paraku ei olnud enam võimalust päevast vahet sisse jätta. Alates novembrist pühap Männikul 20.00. ja teisip @ Wismari 20.45.

veeretas
20.09.11, 15:48
jep see on kokku lepitud, maksmise kohta pidi vaatama kohapeal, mis ja kuidas.

muruntau
20.09.11, 16:53
Hea, wismariga ka asjad kokku lepitud. See kuu jätkub nagu seni ja edasi nagu mu eelmises postis.

Siiski, ülehomne, neljap 22. sept trenn jääb sellisel kujul ära, kuna Wismaris on samal ajal mäng peal. Kuna ma ise olen jätkuvalt haige, siis otsustage ise, kas teha jooksutrenn või trenn kusagil mujal (seekord ilma pallikaotusteta, onju).

fyte
20.09.11, 17:00
Schnell peaks 17.30-19.00 täiesti vaba olema.

nikitheone
20.09.11, 21:05
30€ on ok.
pallide koha pealt - kes lööb, see ära toob. easy
hea, et trenniajad korda sai.

Pumper
20.09.11, 21:38
Täna juba 10 palli oli ja sai rohkem harjutusi ka teha.

Max
20.09.11, 22:34
2 päeva jutti trenni okt pole liiga palju? Liiga ohtlik vigastyste tekkimiseks

inward
21.09.11, 00:49
Hooaja lõpu eel meie üks tähtsaim mäng pühapäeval meie pearivaali Suemaga.
https://www.facebook.com/event.php?eid=194019634004497&pending

Mäksu
21.09.11, 00:58
täna oli jällegi hea trenn, kuid kerge külmetusega oli võhma võrreldes eelmiste trennidega poole vähem (kuigi ega ta hea pole üldse hetkel veel). seega nagu ma aru sain 17.30 neljapäev schnellis järgmine trenn? ja eks ma tulen vaatama teie mängu pühapäeval arvatvasti, gl gl.

fyte
21.09.11, 05:57
Jap, kl 17.30 schnelli statal homme. Kontrollisin just tabelist üle, plats on vaba.

nikitheone
21.09.11, 07:48
peaksin homme jõudma küll 17.30, kui tervis halvemaks ei lähe.
miks mäng algab pühap kell 12? kuradi kurat

Max
21.09.11, 12:32
Suema kodumängud enamjaolt ongi kl 12

muruntau
21.09.11, 18:55
Jo niggaz. Arutaks, kus, kuna ja kuidas teha hooaja lõpupidu. Kas kusagil peomajas, et oma seltskonnaga kogu õhtu? Või teeks veidi aktiivsema variandi, käiks päeval nt karti sõitmas, paintballis vms, peale seda kuhugi sauna ja siis linna? Veel mingi variant? Ligikaudne kuupäev võiks olla nädal peale liigahooaja lõppu, 14. või 15. okt. Ja mingisugust parimate autasustamist või üldse organiseeritud osa ka või joome niisama nagu ikka? (kui, siis kes enda peale võtab)

pastilaa
21.09.11, 19:02
Väärt mõte. Sobiks iga nv peale selle. 14-16okt teise ürituse jaoks kinni.

nikitheone
22.09.11, 07:45
täna ei jõua, kuna olen ikka veel haige. täna jälle arsti juurde, uued antibiotsid rsk

lõpupeo kohta ei oskagi sõna võtta. kuidas rahvas otsustab? 22-25 olen ma tartus, muidu peaks ok olema

jozik
22.09.11, 09:29
Lõpupidu võiks olla ikka selline kuhu võimalikult paljud saaksid tulla. Samas nädal peale viimast mängu oleks liiga kiire minu arvates. ei saa korralikult analüüsidagi kellele anda auhindu, ilusaid väravaid on löödud palju, parima omavärava tiitlile on ka kandideerijaid palju, parim teesklus, suurim promill mängus jne

ma lükkaks selle peo aasta lõpu poole!

pastilaa
22.09.11, 11:54
Edasilükkamine veidi oleks hea variant, sest okt. paistab tulevat ka foorumi üritus. Päris aasta lõpp (detsember) oleks aga katastroof (siis vabade päevade leidmine kõigil veel raskem). Äkki nov. esimene nv või ntx novembri esimese reede õhtu?

difender
22.09.11, 14:30
Tere,

Lugesin soccerneti foorumist sellist asja,et Anzi on Loo ja Igiliikuri vastu kasutanud mängijaid kes ei oleks tohtinud mängida Anzi eest.Siit küsimus kas PP vastu ka mõni selline vend oli Anzil mängus?Kuigi nüüd vist hilja protesti sisse anda.

Pumper
22.09.11, 15:22
Ei saa enam protesti anda Anzi vastu (pole vist ka erilist võidurõõmu:)).

TÄNA SIIS 17.30 SCHNELLI STAADION.

Pidu võiks olla nov. ja nii et saaks ka edasi minna.

muruntau
22.09.11, 16:54
Kui Anzhi on kahel korral kasutanud registreerimata/mängukeelu all/misiganes põhjusel mittesobilikke mängijaid, peaks minu mälu järgi tulema insta liigast eemaldamine? Või lõpetavad automaatselt viimasel kohal vms. Päris kindel ei ole ja ei viitsi praegu reeglites tuhnima hakata. Häbilugu igatahes, ausa mängu reeglite vastu on eksitud igal juhul, see on pmst sama mis kihlveopettus minu silmis.

Edit: Vaatasin Soccerneti foorumit, tuli välja, et ühe Anzhi mängu kohta on korralik protest esitatud, teise puhul juhtus see vist liiga hilja. Samas, seal on tuletatud, et Anzhi on peaaegu iga mäng kasutanud mõnda teises võistkonnas (kõrgemas liigas) registreeritud mängijat. Osa nende satsist on varem mänginud ka mingi teise pundi all, mis just selliste pettuste pärast laiali peksti. Uskumatud nahhaalid ikka.

Max
22.09.11, 17:28
Kui kahele mängule kohale ei tulda sis disklaff ja +:- teeb sama välja. Lisaks 12. voorus nad Tapa vasty samuti kohal ei käinud ehk 3 mängu +:- ja loodetavasti saavad kinga

muruntau
22.09.11, 17:34
Õige jah, see neil ka veel kaelas. Nüüd peaks nende kickimine päris tõenäoline olema, EJL peaks sellise satsi kindlasti teistele eeskujuks tooma, et sellist sitta ei tolereerita. Väga tõenäoliselt nii ka läheb.

Pumper
22.09.11, 20:30
Pühapäevaks ajame rohkem siis mehi kokku, kui eelmine nädal. Suemalt vaja punne võtta kindlalt.
Pühapäev kl 12 Kalevi staadionile siis. Fännid ja kriitikud ka oodatud.

Anzi pätid on jah imelikud, mingi hetk mängisid 2. liigat ja nüüd on suht põhjas.

muruntau
22.09.11, 20:33
Pühapäevaks ajame rohkem siis mehi kokku, kui eelmine nädal. Suemalt vaja punne võtta kindlalt.
Pühapäev kl 12 Kalevi staadionile siis. Fännid ja kriitikud ka oodatud.

Anzi pätid on jah imelikud, mingi hetk mängisid 2. liigat ja nüüd on suht põhjas.

Kas nad mitte ei pannud ka väikeste karikat kunagi kinni, vist isegi paar korda?

Edit: nvm, googelda ikka enne, see oli hoopis teine mägede poegade võistkond, Ararat, kes seda tegi.

nikitheone
23.09.11, 08:48
pühapäev on kalevis? siis ma küll tulla ei saa, sry. järgmisest nädalast on antibiotsid juba toimima hakkanud ja tulen trenni ka. glgl

nikitheone
23.09.11, 09:59
rofl, täna avastasin FB lehe - See on võimalik ainult Eesti jalgpallis - http://www.facebook.com/pages/SEE-ON-V%C3%95IMALIK-AINULT-EESTI-JALGPALLIS/215442481828781?sk=wall

stiilinäide

http://www.youtube.com/watch?v=wMsSAucDH3A

naera pooleks

muruntau
23.09.11, 15:18
Ainult Eestis teemasse: http://jalgpall.ee/lprotocol.php?st=style_fp.css&proto_id=37743&b=IV.E

Meelis võetakse välja 60. minutil ja 63. minutil lööb ta värava :D

Üks enda lugu ka. Aastatel 2002 ja 2003 olin ise ka kohtunik. Ühele mängule, nagu ikka, ei saanud ju pohmakata minna. Täiesti õudne, protokollid kontrollisin üle peldikus, sest kõht oli täie pasaga lahti. Mängu algus lükkus vist ka mõned minutid selle tõttu edasi. Platsil oli ikka väga raske need 45 minutit tiksuda, mingit üleaega ei andnud, küsisin palli, pistsin jooksu ja 15 minutit oli taas sisustatud :D. Kuidagi sai ka ülejäänud 45. minutit ära vegeteeritud. Ütleme nii, et maailmatasemel epic failist ei olnud asi sugugi kaugel.

muruntau
23.09.11, 15:29
Heihopsti. Anzhi, nagu arvata oligi, eemaldati meistrivõistlustelt enda kurikaelalike sulitempude tõttu. Kõik nende osalusel peetud mängud on muudetud vastaste võiduks. "Kõik nimetatud võistkonna osavõtul toimunud kohtumiste mängutulemused
tühistatakse, vastasvõistkondadele arvestatakse võit ning turniiritabelisse
märgitakse tulemuseks - : ... (vatasvõistkonna poolt löödud väravate arv)." nagu EJL'i kirjas öeldud.

Nii et me oleme päris tegijad, hoobilt kaks võitu juures! EeeZzzzzzz game, prrinnntinggg poinnnntzzzz


Edit: kogu kiri siis kah:
Lp. klubi esindaja

Käesolevaga teatame, et IV liiga Ida piirkonna võistkond Tallinna FC Anzhi
on eemaldatud Eesti jalgpalli 2011.a. meistrivõistlustelt vastavalt EJL-i
Distsiplinaarkomisjoni otsusele (DK nr.29 23.09.2011.a.)
Kõik nimetatud võistkonna osavõtul toimunud kohtumiste mängutulemused
tühistatakse, vastasvõistkondadele arvestatakse võit ning turniiritabelisse
märgitakse tulemuseks - : ... (vatasvõistkonna poolt löödud väravate arv).
Seega ei toimu ka 24.septembrile ja 2.oktoobrile planeeritud XXI ja XXII
vooru kohtumisi JK Tallinna Kalev Juunior - FC Anzhi ning FC Anzhi - Ambla
Vallameeskond. Toimumata mängude eest märgitakse turniiritabelisse + : -
vastasvõistkonna kasuks.

Lugupidamisega

jozik
24.09.11, 11:01
Tere,

selline küsimus, ma trennis ka küsisin, et kas leiduks paar meest kes saaks enne mängu appi tulla. Plaanis on töö juures üks raskem vann ära tõsta. Super oleks kui saaks kaheksa meest kokku. Hea oleks sealt siis koos minna mängule. Vaeva eest pakuks kea peale mängu õlut.

Kes saaksid tulla appi?

pastilaa
24.09.11, 11:15
Hetkel ja ka homme hommikul veel Türil, aga üritan jõuda mängule.

veeretas
24.09.11, 15:40
joss, kus su töökoht asub? kaua seal ajaliselt ca läheb. ise saaks arvatavasti tulla ja vast mõne mängija saaks veel peale võtta, kes mängule tulemas.

inward
24.09.11, 15:54
Tere,

selline küsimus, ma trennis ka küsisin, et kas leiduks paar meest kes saaks enne mängu appi tulla. Plaanis on töö juures üks raskem vann ära tõsta. Super oleks kui saaks kaheksa meest kokku. Hea oleks sealt siis koos minna mängule. Vaeva eest pakuks kea peale mängu õlut.


Kes saaksid tulla appi?

Saab ikka. Saatsin oma nri PM-ina

ranka
24.09.11, 15:59
Kas keegi oskab öelda, miks mängud alati pühapäeval on?

inward
24.09.11, 16:01
Kuna staadionitel mängude graafik on tihe, siis üldiselt igal klubil on oma kodumängu päev ja aeg.

jozik
24.09.11, 18:55
Mingi 15 minutit sõidab sealt. Töökoht samas kohas peaaegu kus Margus elab, Maardu alguses. Tõstmise enda peale plaaniks umbes pool tundi.

kait
24.09.11, 23:04
Hakkan hommikul Tartust Kalevi stata poole kündma - ilmselt jõuan pool tundi enne mängu algust kohale. Kui selgub, et jõuan hiljem, helistan.

taipupole
25.09.11, 07:57
Kas keegi oskab öelda, miks mängud alati pühapäeval on?
meistriliiga on laupäeval

K2snakas
25.09.11, 13:05
ai. napp 2-1 kaotus....

jozik
25.09.11, 18:12
Kuradi valus kaotus tõesti. See esimene värav tuli küll null kohast ehk siis tahan öelda minu *****. Kaitse tegi super tööd täna kahju, et mängu tulemuse seda ei kajasta!

eks peab siis Lood üllatama minema

toonesepp
25.09.11, 22:33
Käisin ka täna vaatamas. Esimene poolaeg oli ju väga hea. Kaitse oli kindel ja vastased suhtelised võimetud miskit tarka tegema. Teisel läks vähe kehvemaks aga suema esimene värav oli jah vähe ... khmkhm. 1-1 oli juba päris kena. Väga kahju, et lõpuni ei jõudnud hoida. Viik oleks vääriline tulemus olnud.

Pumper
25.09.11, 23:54
Vaatamisest ei piisa, pead appi tulema.

toonesepp
26.09.11, 13:02
Mina? Ma olen liiga paks ja ei jaksa üldse joosta. Võibolla viimase 15 min vahetusmeheks ja ka siis liduvad vastased kiiremini kui mina.

albinar
26.09.11, 17:39
Mina? Ma olen liiga paks ja ei jaksa üldse joosta. Võibolla viimase 15 min vahetusmeheks ja ka siis liduvad vastased kiiremini kui mina.

Ega keegi ei sünni boltina..... vaid ikka saadakse.

virukunn
26.09.11, 18:17
Ega keegi ei sünni boltina..... vaid ikka saadakse.

Bolt küll sündis, miks siis keegi teine ei võiks ?

albinar
26.09.11, 20:34
Sõnastasin veits valesti. Pm. igast ühest võib saada bolt , aga ainult läbi raske töö. Mõnel läheb selleks lihtsalt rohkem aega, pisaraid ja higi.

pastilaa
27.09.11, 07:47
Küsimus veidi spetsiifilise jalgpallimängija vigastuse kohta. Naised ja lapsed ei pea vaatama:

Nimelt mõlema jala suure varba küüneall suured verevalumid. Pmslt terve küüs sinine. Kunagi, kui ka aktiivsemalt vutiga tegelesin oli standard ja küünepoisid tulid paar korda ka ära. Peale viimast mängu üks varvas sigavalus ja küüne alt hakkas veritsema isegi. Igatahes eile oli veel valus käia ja täna trenni kindlasti ei saa. Kas siin polegi midagi teha ja tuleb ära kannatada või siiski mõnel hea tarkus olemas, kuidas ennetada, ravida? Google kaudu eriti miskit ei leia va seda, et tuleks koheselt läbi küüne auk puurida, kui veri veel kuivanud pole ja augu kaudu välja lasta!http://www.moviesonline.ca/wp-content/uploads/2011/02/dracula-300x300.jpg.

Pumper
27.09.11, 08:05
Arvan, et tegu ikka tavalise küüne nahast eraldumisega. Paar päeva on selline siis kasvab arm kinni. Kui hullem on pöördu arsti juurde, äkki roomas mõni putukas sisse...

Mäksu
27.09.11, 11:00
täna 20.00 wismaris, da?

nikitheone
27.09.11, 12:08
da

jozik
27.09.11, 12:12
Kallis delikatesspasteet<<Pastilaa>>, siinpool räägib doktor pudrunäppsügavustajuta Jozik.

Esialgu ma paneks sulle diagnoosiks suurevarba lokaalse pikkuse ning laiuse kabariitide ilmselge ületamine, mille raskendavaks asjaoluks on ilmselge feministlik suhtumine jalatsitesse, mille põhi kannatajaks oli AL Bundy. Raviks ma soovitan sellist korea imerohtu http://www.google.com/imgres?q=nail+clippers&hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=QJ1MtdthzroY8M:&imgrefurl=http://blogs.canoe.ca/upintheair/general/hijackers-rejoice/&docid=slno6pV3-oQ0QM&w=1600&h=1200&ei=LKCBTsiHB6iQ4gTO_qhP&zoom=1&iact=hc&vpx=452&vpy=138&dur=390&hovh=194&hovw=259&tx=117&ty=116&page=1&tbnh=116&tbnw=154&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:2,s:0&biw=1360&bih=566 , mis küll toimib preventatiivsena mitte ravina.

Samas kui sinu algne probleem on teist laadi ja algas pärast sellist situatsioonihttp://www.google.com/imgres?q=stepping+on+toes&hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=5sn8yK_Mkh0m0M:&imgrefurl=http://skew.co.za/%3Fp%3D3820&docid=FfhLfrXid9WdsM&w=550&h=365&ei=d6CBTt2mM8Xa4QTL1uy9Ag&zoom=1&biw=1360&bih=566&iact=rc&dur=62&page=6&tbnh=163&tbnw=217&start=59&ndsp=12&ved=1t:429,r:3,s:59&tx=116&ty=68 , siis sellise haiguse kordumise vältimiseks soovitan kergemaid naisi. Samas kui sa selle haiguse said mõne Suema mängija käest http://www.google.com/imgres?q=SUEMA&hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=xv9rgPj3u1zv1M:&imgrefurl=http://jksuema.net/%3Fid%3D3%26lang%3Dest&docid=C2cnO3dLW7wBqM&w=720&h=480&ei=zKCBTva_I7PT4QS0w5lf&zoom=1&iact=hc&vpx=835&vpy=186&dur=765&hovh=183&hovw=275&tx=168&ty=91&page=1&tbnh=110&tbnw=155&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:12,s:0&biw=1360&bih=566 siis soovitan pöörduda http://www.regionaalhaigla.ee/?id=77&op=body . Nemad oskavad ravida igasuguseid haiguseid mis levivad füüsilise kontaktiga.

Üldiselt soovitan sul ennast kaitsta nii http://www.google.com/imgres?q=baseball+catcher&hl=et&sa=X&rls=com.microsoft:et:IE-SearchBox&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=NK-h4LYiAkMgLM:&imgrefurl=http://en.wikipedia.org/wiki/Catcher&docid=wE8HXFhmWbjHzM&w=300&h=311&ei=QaGBTpPlA-7R4QSArM1i&zoom=1&iact=hc&vpx=165&vpy=122&dur=172&hovh=229&hovw=220&tx=124&ty=131&page=1&tbnh=118&tbnw=114&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:0,s:0&biw=1360&bih=566 siis saad turvaliselt jalgpalli mängida.

nikitheone
27.09.11, 12:32
wp :D

inward
27.09.11, 16:07
Küsimus veidi spetsiifilise jalgpallimängija vigastuse kohta. Naised ja lapsed ei pea vaatama:

Nimelt mõlema jala suure varba küüneall suured verevalumid. Pmslt terve küüs sinine. Kunagi, kui ka aktiivsemalt vutiga tegelesin oli standard ja küünepoisid tulid paar korda ka ära. Peale viimast mängu üks varvas sigavalus ja küüne alt hakkas veritsema isegi. Igatahes eile oli veel valus käia ja täna trenni kindlasti ei saa. Kas siin polegi midagi teha ja tuleb ära kannatada või siiski mõnel hea tarkus olemas, kuidas ennetada, ravida? Google kaudu eriti miskit ei leia va seda, et tuleks koheselt läbi küüne auk puurida, kui veri veel kuivanud pole ja augu kaudu välja lasta!http://www.moviesonline.ca/wp-content/uploads/2011/02/dracula-300x300.jpg.

Mul kunagi juhtus midagi sarnast. Tekitab päris ebameeldivat valu. Soovitan traumapunktis ära käia (5 minutiga puurivad sulle läbi küüne augud sisse ja lasevad vere välja ja juba mõne aja pärast valu taandub). Pole mõtet asjata mitu päeva valu kannatada. Vana küünega on jokk nagunii siis. Uus küüs kasvab vana alla ja lükkab mingi aja pärast selle eest ära.
Alati enne mängu/trenni/jooksmist tasub varbad üle vaadata ;)

Lisan ka hilinenud mängu kokkuvõte (https://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/jk-suema-cargobus-21-fc-pokkeriprod/184084825000037)

inward
01.10.11, 11:22
Päris homme hommikul otsustan, kas tulen mängule või mitte. Korralik nohu ja köha, mis on võimendunud ka pärast viimast trenni.

fyte
01.10.11, 12:35
Uuest nädalast siis teisip & kolmap wismari hallis kl 20.45, jep?

IamAllin
01.10.11, 14:13
Küsimus veidi spetsiifilise jalgpallimängija vigastuse kohta. Naised ja lapsed ei pea vaatama:

Nimelt mõlema jala suure varba küüneall suured verevalumid. Pmslt terve küüs sinine. Kunagi, kui ka aktiivsemalt vutiga tegelesin oli standard ja küünepoisid tulid paar korda ka ära. Peale viimast mängu üks varvas sigavalus ja küüne alt hakkas veritsema isegi. Igatahes eile oli veel valus käia ja täna trenni kindlasti ei saa. Kas siin polegi midagi teha ja tuleb ära kannatada või siiski mõnel hea tarkus olemas, kuidas ennetada, ravida? Google kaudu eriti miskit ei leia va seda, et tuleks koheselt läbi küüne auk puurida, kui veri veel kuivanud pole ja augu kaudu välja lasta!http://www.moviesonline.ca/wp-content/uploads/2011/02/dracula-300x300.jpg.

mul oli vanade putsadega sama probleem. pmst peale igat korda olid suured varbad nii fkaing valusad, et ei saanud kõndidagi:D küün tuli ikka mitu-mitu korda maha. Peale putsade vahetust probleemi enam pole pmst. Aeg-ajalt on peale kandmist varbad natuke valusad, aga mitte eriti.
PS: küüned peavad alati nulli olema lõigatud, sest see mõjutab ka sitaks:D:D:D:D

nikitheone
01.10.11, 20:39
tulen homme, loodan alguseks jõuda aga lubada ei saa. igaljuhul pange kirja mind.

Max
01.10.11, 21:10
Peate omme ilma minuta hakkama saama. Lisaks mingi venituse või põrutuse saanud jalale aga loodan Amblavasty kasvõi valuvaigistiga platsil olla kui muudmoodi ei kannata olla. Aga võidelge väärikalt omme! Hoian pöidlaid :)

kait
01.10.11, 21:32
Mul ei ole ka tervis piisavalt korras, et mängida. Ilmselt hooaja lõpuni.

pastilaa
02.10.11, 12:09
Krt, üks varvas korras, aga teine veel päris sodi. Llootsin väga mänguks korda saada. Loodetavasti teisipäeval saan trennis comebacki teha. Edu!

toonesepp
02.10.11, 16:05
Ma pean ikka hoolimata jooksuvõimetusest teile trenni tulema. Prod alustasid 9kesi, teisel poolajal jooksis juba 11 väljakule, et siis vigastuse tõttu jälle kümnekesi lõpetada. Pähe saadi 0 - 7. Väravavaht oli hea ja hoidis asju veel hullemaks minemast.

jozik
02.10.11, 16:09
Nonii mäng läks enam vähem, saime küll tappa 0:7 aga langesime võitlusega.

Alustasime mängu vigaste ja haigete meestega. Meil oli kaks ülekaalulist, üks alkohoolik, üks külmetunud, üks lihasrebendiga, üks invaliid( kes on tegelikult vägagi tegus mees ) ning kolm tervet meest. Mainimata ei saa jätta publiku elavat kaasalemaist, mis meile vaimselt vähemalt andis ühe mehe juurde. Terve esimene poolaeg käis tubli võitlus ja lasime lüüa ainult kolm väravat. Teiseks poolajaks tuli meile juurde kaks meest. Kahjuks vähenesid meie tervete meeste read tänu vigastustele. Muidugi hakkas ka mängima rolli väsimus. Teisel poolajal pidime välja tooma neli palli.

Kokkuvõttes pole ju paha tulems c-meeskonna poolt. Väravaht täna hoidis meid pinnal. Kaitsel oli täna palju ebakõlasid, kuid õnneks suuremt pakki sellest ei tulnud. Keskkväli oli räsitud vigastustest ja mehed andsid endst 110% ja rünnakul tehti ka survet.

Seega loodan et mehed paranevad oma vigastustest ja haigustest. Määrige jalgadele spordi kreemi, külmetunud mehed jooge teed, ülekaalulised sööge kapsast ja alkohoolikud laske endale ampull panna.

Ärge nüüd kõike ka tõsiselt võtke, aga katsume ikka kained mängu päeval olla.

muruntau
02.10.11, 16:22
Ampulli ei viitsi panna. Järgmine nädal läheb raskeks, taksoga vist Amblasse ei sõida.

Muidu mäng oli suht okei, 9kesi näitasime ikka sisu.

muruntau
02.10.11, 16:24
Aga kohalkäimise probleem. Kurat, ma joon ka, aga tulen ikka kohale.

jozik
02.10.11, 16:39
ei tore on, veelgi parem oleks kui tuldaks kohale kainena.

sest:
artikkel 40 punkt 5:

turvalisuse tagamiseks ei tohi lubada alkoholi- või narkojoobes isikuid......


ja kui ma ei eksi siis kohtunik võib ka mängimise keelata kui inimene on joobes. Seega aitab vabanduste otsimisest, oled mees või ei ole. Riietusruumis tekkis küsimus et kas sa ambla vastu suudad kainena kohale tulla, siis kõlas vastus: ma ei usu et müür..... sellele järgnes pikk paus ja vastus jäeti lõpetamata, sest suure tõenäosusega tullakse ikka purjus peaga kohale

toonesepp
02.10.11, 16:40
Mainimata ei saa jätta publiku elavat kaasalemaist, mis meile vaimselt vähemalt andis ühe mehe juurde.
Tegemist oli küll õllega kinnimakstud, eelmise samal väljakul olnud mängu lõpetanud mängijatega, aga nende panus oli kahtlemata võimas ja andis kõvasti elu juurde. :p

inward
02.10.11, 16:49
Selle mängudel kohalkäimise probleemi peab tõstatama küll järgmiseks hooajaks. Tõmbab ikka motti alla küll enne mängu, kui tabeli teise vastu pead minema kahe mehelises vähemuses. Järgmine hooaeg paremini meeskonda komplekteerima. Liiga palju passiivseid mehi on nimekirjas. Joosepilt hea kokkuvõte mängust :D

Booyaka
02.10.11, 17:11
Kui teil igast probleemid ja asjad esinevad siis miks te rahvaliigat ei mängi ?

pastilaa
02.10.11, 17:17
Kui teil igast probleemid ja asjad esinevad siis miks te rahvaliigat ei mängi ?

Naiivne oleks loota, et esimesel hooajal kokkuklopsitud satsil probleeme EI esineks. Julgen ennustada, et 2012 ei ole Pokkeriprod liigas viimased! Tegelikult häid mängijaid on ja tulevaks hooajaks tuleb ikka kõvasti tugevust/massi juurde + alles oleme alustanud regulaarsete trennidega. Kehv soovitus imo.

Booyaka
02.10.11, 17:33
Nõustun sellega, et probleeme esineb ja esineb veelgi. Mõtlesin pigem, et rahvaliiga oleks alustuseks kergem amps olnud ja siis sealt oleks saanud edasi liikuda.

Afeen1989
02.10.11, 19:15
Rahvaliigas pole nii palju mängijaid ka vaja platsile.Aga tõesti naiivne oleks loota ,et esimene hooaeg mingi ime juhtub ja probleeme pole. Olen hoidnud kätt pulsil Pokkeriprode meeskonnal ja arvan ,et kõige tõsisem mure on kaitse hetkel 104 väravat lasta 21 mängu peale on ikka liig mis liig.see teeb keskmiselt peaaegu 5 väravat mängu peale.Tahaks ise ka väga jalgpalliga tegelda aga pole aega ,et nii tihedalt eestis käia.Aga kui midagi muutub ja võimalik on siis tahaks ikka abiks tulla 2012 hooaeg.Alkoholi kohta võib küll õelda ,et jah no see juba näitab suhtumist teiste mängijate vastu kes vb sisimas usuvad ja loodavad ,et suudame mängu võita.