PDA

View Full Version : Jõuluannetus 2010



Leheküljed : [1] 2

lenC
22.10.10, 10:18
Tere!

Nagu paljud teist mäletavad, siis tegime eelmine aasta ühe tänuväärt projekti, mille käigus annetasime pea 40 000 krooni abivajajatele. Täpsemalt loe foorumi teemast (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2745) või elu24-st (http://www.elu24.ee/?id=204647). Meie, PokkeriProd.com juhtkond leiame, et see projekt võiks saada traditsiooniks.

Teema sai tehtud selleks, et jõuda diskussiooni käigus järeldusele, milline asukoht meie raha kõige enam vajab. Isiklikult leian, et eelmise aasta süsteem, et saadame raha kahte-kolme kohta ja nii loomadele kui ka abivajavatele inimestele võiks säilida, ent midagi konkreetset kahjuks mul praegu veel pakkuda pole. Ehk on ideid?

Selleks, et meil endil oma kaardimängus natuke rohkem motivatsiooni oleks pakuksin ka välja, et inimesed lisaksid meie fondi osa oma novembrikuu kasumist. Kes tahab võib ka mingi teatud summa fondi lisada, ise teate. Rahasid hakkame koguma tõenäoliselt detsembri alguses. Kuigi ma ise loodan, et meist mingit reaalset kasu ka kellelegi on, sooviksin siiski meelde tuletada, et ka 10 krooni puhul on tegu väärt teoga =)


3. DETSEMBRI EDIT:

Raha kanded:
Raha ei saa enam kanda!

Ühtlasi on ka selgunud, et läkitame seekord annetused Tartu loomade varjupaika, Keila Riskinoortele ja mingisse lastekottu. Viimane on veel lahtine(konkreetne lastekodu siis), nii et kui kellegil mõni idee on, siis andke aga teada, ilmselgelt hakkame ise ka pindu sondeerima.

Peale raha kandmist võite postitada siia teemasse, rankale privaatsõnumi saata või mis iganes. Palun märkige ka ära, mis osakaalus te oma raha soovite jaotada. Näide: "Tere, Rainer! Kandsin sulle FTP-sse $100 kontolt "MinunimionJuhan69", sooviks anda sellest $70 loomadele ja $15 ülejäänud kohtadele."
Rahadega veel hirmus kiire ei ole, nii et on täiesti aktsepteeritav, kui te ootate, kuniks selgub midagi lastekodu kohta.
Mina isiklikult luban annetusfondi lisada 20% oma novembri profitist, stellar-boonused kaasa arvatud.

Annetajad:
andu_andu $100 - riskigrupp noortele
vapsik - $38 (loomad & noored)
Provoker - 500 EEK (loomad & lastekodu)
Pahvak - $315 ($200 lastekodu & $115 noored)
Tarmonaator - $100 ($30 loomad & $70 lastekodu)
TaistoJ - $10 Loomad
-andres- - $100 noored
lebovend - 100 EEK (33.333% kõigile)
GodSpeed_EJ - 600 EK (33.33333% kõigile)
g00000se - $200 loomad
masterpuppet - $100 (kolmeks)
low-flow - $100 (kolmeks)
tonis - $60 ($20 loomadele, $40 lastekodule)
peete82 - 980 eeki (kolmeks)
fyte - 500 eek (loomad ja lastekodu 50:50)
konso - 500 eek (loomad)
rage - $98 (loomad)
MM - $7.87 (noored, oh seda lahkust!)
Pastilaa - 500 (lastekodu ja noored, flip ehk 50:50)
janek $30 - lastekodu
hullapple - $150 (lastekodu ja noored, 50:50)
altize - $66 (kolmeks)
kardpleie - $78 (kolmeks)
alaska - $75 (noored!)
harryahevne - $50 (kolmeks)
vsiu - 600 EEK (kolmeks)
kympa - 400 EEK (loomad ja noored)
muruntau - 1000 EEK (lastekodu ja noored)
reigo - $54 (lastekodu)
Mare K. (ei ole trükikas, tegin nalja!) - $19.99 (kolmeks)
kalkaan - $33 (kolmeks)
kilu6 - $100 (lastekodu)
lenc - $133.50 (kolmeks)
kuco - $14.71 (noortele)
el nino - $30 (loomad)
qbj0hn - $30 (loomad)
Ahangama - $34 (kolmeks)
Fortune - $100 (noored)
Taipupole - $100 (loomad)
Spewmonkey - $36 (kolmeks)
camu - 600 EEK (lastekodu ja noored)
ermii - 300 EEK (loomad)
leits - $55 (loomakesed)
hotcocacola: 300 EEK - lastekodu ja loomad
5lehte: 300 EEK - lastekodu
con: 366 EEK - noored ja lastekodu
s1900n: 500 EEK - kolmeks
E.N. (ei tea screen-name, ise täpsustagu): 500 EEK - noored ja loomad
peokuningas: 600 EEK - noored: 250; lastekodu: 250; loomad: 100
taavi: 600 EEK - kolmeks
ranka666 - 1000 EEK (kolmeks)

leits
22.10.10, 10:21
Kui plussij ään siis 5-10% annan minagi

Rage
22.10.10, 10:25
10% novembri kasumist/kahjumist läheb fondi..

täpsustus: kui jään kahjumisse, siis arvutan sealt 10% ja kannan ikkagi selle fondi.

ranka
22.10.10, 11:17
10% novembri kasumist!

alaska
22.10.10, 11:30
10% novembri kasumist!

+1.
kuna buddyt enam pole, siis tuleks mingi moneybookersi kandmise variant lisaks teha.

leits
22.10.10, 11:36
pangakontod töötavad ju

Konso
22.10.10, 11:37
10% novembri kasumist kannaks läbi MB kellegile heaks teoks küll

raunsz
22.10.10, 11:41
10 EEK oleks suht piinlik anda, aga mingi summa isegi võiks. Kuna see kuu busto, siis väga palju ei saaks anda.

Väärt ettevõtmine! :)

TY for FYP.

Skyline
22.10.10, 12:13
Mingi sümboolse summa annaks ikka.

ranka
22.10.10, 12:21
Panen uudise ka mingi aega üles, tõenäoliselt pärast jalku mängus, sest muidu hakkavad jalku/annetus üksteist segama.

Owner85
22.10.10, 12:37
kergendan ka kukrut mingi$$$ võrra:)

onuark
22.10.10, 12:46
luban, et annetan rohkem kui eelmine aasta :)

peete82
22.10.10, 12:55
Ettepanek teha annetus mõnele loomade varjupaigale.
Lastekodud jms saavad IMHO paremini hakkama, vähemalt ei tapeta seal ruumipuudusel kedagi.
Paneks kah 10% novembri kasumist

Rage
22.10.10, 12:57
Ettepanek teha annetus mõnele loomade varjupaigale.
Lastekodud jms saavad IMHO paremini hakkama, vähemalt ei tapeta seal ruumipuudusel kedagi.
mhm.. imho tuleb sama skeem nagu eelmine aasta.. annetada on võimalik 2-3 erinevale kohale ja ise ütled kuhu fondi raha läheb.. kui ei ütle, jagatakse raha võrdselt kolme fondi vahel.. eelmine aasta annetasin ma ka kogu raha loomadele..

ranka
22.10.10, 12:59
See skeem hea ja toetan seda aga mida pakutakse välja, kuhu rahad panna?

MTÜ Loomade Varjupaik oleks siis üks onju? Mis oleksid teine? Eelmine aasta läks Lastekodule ja Tartu Maarja Koolile.

Rage
22.10.10, 13:01
mina kui kassiinime pakuks välja obv kassiabi.ee:-)

Svenza
22.10.10, 13:02
Ma pakun välja, et võiks toetada mingit noort ja andekat sportlast. Kellel on silmnähtavalt supertalent, aga rahalistle võimaluste nappuse tõttu jääb EM-ile või MM-ile minemata. Tean väga hästi kuidas spordi alaliidud nussivad näkku ja rahadega huiatakse.
Loomade varjupaik peaks jääma ja samuti võiks mingi lastekodu või muu selline asutus olla.

leits
22.10.10, 13:42
jah lastekodud saavad hakkama, kuid elu on ikka suhteliselt kesine ... ma pakuks ka kassid v2ljad juurde ..

sportlase asi on minu silmis pigem ei..kuna jah alaliidud huiacad, aga ta ei ole konkreetses n2ljas/raskuses mis imo kaalub asja yles..

Cremer
22.10.10, 13:49
Ma pakuks välja puuetega inimestega tegelevad organisatsioonid. Selle eest pole meist keegi kaitstud...

Pokkerimängijal on ainult ehk see lohutav mõte, et sõrmed vast ikka veel liiguvad :)

miksnii
22.10.10, 13:54
isiklikult toetan Svenza ideed kuhugi mujale ka annetuse tegemiseks, kui ainult loomad ja lapsed. Loomulikult võix kindlasti olla 3 eelmisele aastale sarnast kohta ja kui leitakse
mingi supertalent siis võix teha ka 4-da n,ö kogumis kasti tema jaoks.
Ja kuna igaüks saab valida kuhu annetab, jääb see ikkagi igaühe enda arvamuseks mida keegi toetab.

ranka
22.10.10, 14:01
Ma pakun välja, et võiks toetada mingit noort ja andekat sportlast. Kellel on silmnähtavalt supertalent, aga rahalistle võimaluste nappuse tõttu jääb EM-ile või MM-ile minemata. Tean väga hästi kuidas spordi alaliidud nussivad näkku ja rahadega huiatakse.
Loomade varjupaik peaks jääma ja samuti võiks mingi lastekodu või muu selline asutus olla.

Ütle mulle mõni "liit", mis ei ole alarahastatud?

Mulle see mõte eriti ei meeldi. Esiteks ei ole konkreetset "super-talenti" olemas, teiseks ei saa ma aru kuhu see raha läheb? Kas raha läheb mõnele spordi alaliidule või otse sportlasele?

Kolmandaks on meil endal ju ka olemas "liit" nimega ETPF, mis on ka alarahastatud ja meil on seal liidus päris palju talente, kes tahaksid ka osaleda turniiridel :)

Kohatu võrdlus aga mina nii "umbmääraselt" ei toetaks. Koertele söök või majale katus või personalile koolitus ei ole nii "umbes toetus".

Tho, paremat ideed ma ise genereerida ei suuda anyway.

totaldonk
22.10.10, 14:02
Kindlasti mingi summa annan kui on see võimalus

ranka
22.10.10, 14:03
Ma pigem toetaks selle raha eest mõnda haiglat vms, kus tihti on kampaaniad, et vajatakse mõnda aparaati vms. Kuna nii või naa igaüks saab valida kuhu papp läheb siis ei ole sportlase toetamine probleem aga mina teda ei toetaks.

Rage
22.10.10, 14:03
Ma pakuks välja puuetega inimestega tegelevad organisatsioonid. Selle eest pole meist keegi kaitstud...
siinkohal siis pigem mingi trauma põhjusel invaliidiks jäänud vms... samas maitahaks toetada mingit tüüpi kes täispeaga matsu pani vms.. suht keeruline värk:-)

ranka
22.10.10, 14:07
Täna lobisen palju ja rõdul suitsetades just meenus, et Intan kogus mõned nädalad tagasi raha lastekodu lastele, et neile jõulvanakest teha ja kingitusi saata. Vajadusel saaks ühed annetused sinna suunata.

rohelinekonn
22.10.10, 14:10
Ma heameelega tahaks see aasta annetada tartu loomadele kuna nad eelmine aasta ei saanud
http://www.loomadevarjupaik.eu/abi_varjupaigale/

Konso
22.10.10, 14:46
Ma heameelega tahaks see aasta annetada tartu loomadele kuna nad eelmine aasta ei saanud
http://www.loomadevarjupaik.eu/abi_varjupaigale/

See mõte meeldiks, kuna ise ka Tartust.
Kuidas te eelmisel aastal asja lahendasite, kas saatsite pappi või käisite poes ja ostsite selle raha eest neile süüa?

lenC
22.10.10, 14:48
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/PC230359.JPG

IamAllin
22.10.10, 14:49
Ma pigem toetaks selle raha eest mõnda haiglat vms, kus tihti on kampaaniad, et vajatakse mõnda aparaati vms. Kuna nii või naa igaüks saab valida kuhu papp läheb siis ei ole sportlase toetamine probleem aga mina teda ei toetaks.

pooldan seda ideed, haiglasse mõne kalli aparaadi soetamiseks koguda või lihtsalt haiglat toetada. Laste jaoks võiks ka toetust koguda ja loomadele samuti. Eraldi kassidele toetus ei ole nii hea imo. Minule kassid ei meeldi väga, ma rohkem koerinimene ning sellepärast võikski olla loomade fond ühes, mitte eraldi.

PS: Väärt ettevõtmine, kiidan::)

Tuul
22.10.10, 14:49
Iga aasta annetuste laine ajal mõtlen, et mis nende inimeste peas toimub, kes annetavad ennem kodututele loomadele kui inimestele.

Owner85
22.10.10, 14:52
Iga aasta annetuste laine ajal mõtlen, et mis nende inimeste peas toimub, kes annetavad ennem kodututele loomadele kui inimestele.

Loomad ei saa oma saatust ju ise määrata,küll aga inimene saab,on ka erandeid, kes on elu hammasrataste vahele jäänud!

Sass
22.10.10, 14:54
mina isiklikult arvan et loomadele ei peaks midagi andma... mitte ei peaks, kindlasti peaks aga mitte seekord ja mitte see annetus, imo peaks andma selle mingile haiglale vms nagu ranka pakkus v2lja mis otseselt v6i kaudselt aitab inimesi kuna impact yhiskonnale oleks suurem kui näiteks see kui loomadele annetada, kajastuks võibolla ka meedias paremini ja vb inimesed hakkavad teadustama endale pokkerit vähem "hasartmänguna"

aga muidugi see teie teha... ise väga palju ei pruugi panustada kuna pole mida panustada... vb midagi leiab

Konso
22.10.10, 14:54
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/PC230359.JPG

WP :biggrin:
Tartus võin aidata transpordiga

peete82
22.10.10, 14:55
Iga aasta annetuste laine ajal mõtlen, et mis nende inimeste peas toimub, kes annetavad ennem kodututele loomadele kui inimestele.

Peas keerlevad mõtted, et inimene saab enda heaks teha rohkem kui loomad, keda inimesed on näiteks tänavale visanud. Kodutu inimene on üldjuhul ise süüdi oma kodutuses, on ennast põhja joonud vms. Ei tõuse käsi küll mõnd põhjajoond kalkarit toetama, pigem abitut looma.

Pahvak
22.10.10, 14:57
Loomad ei saa oma saatust ju ise määrata,küll aga inimene saab,on ka erandeid, kes on elu hammasrataste vahele jäänud!

Okei, aga kui jutt käib tervisest, mille jaoks on raha vaja? :)

EDIT: 10% kasumist (sh rakeback) läheb minu poolt teele ja ma pooldaks kas haiglaid või puuetega inimesi.

OT, käisin täna nähtamatul näitusel, kus meie giidiks oli väga tore pime naisterahvas, kes diabeedi tõttu oli pimedaks jäänud.
http://www.ahhaa.ee/et/ahhaa_nahtamatu_naitus

EDIT2: Miinuse puhul panen 1 buy ini (100$).

Tuul
22.10.10, 14:58
Ainukesed inimesed, kes abi vajavad, ei ole põhja joonud kalkarid. Ja kui äärmustesse laskuda, siis ma aitan ikkagi ennem põhja joonud kodutut, kui hambaid säärde löövat krantsi.

lenC
22.10.10, 15:01
Ühiskonna probleem on nendes, kes ei aita kedagi, mine koputa parem nende südametunnistusele kthxbai

peete82
22.10.10, 15:02
Ainukesed inimesed, kes abi vajavad, ei ole põhja joonud kalkarid. Ja kui äärmustesse laskuda, siis ma aitan ikkagi ennem põhja joonud kodutut, kui hambaid säärde löövat krantsi.

Joodik on oma saatuse ise valinud ja hea tahtmise korral on tal võimalik korralikuks saada.
Loomade varjupaigas tapetakse "üle jäävad" loomad ära, kuna pole vahendeid või ruumi neid kauem hoida. Lastekodus vist veel lapsi ei tapeta minu teada.

Tunnetad vahet?

TaistoJ
22.10.10, 15:12
Ainukesed inimesed, kes abi vajavad, ei ole põhja joonud kalkarid. Ja kui äärmustesse laskuda, siis ma aitan ikkagi ennem põhja joonud kodutut, kui hambaid säärde löövat krantsi.


Ema anna padruneid.

See suhe kodutute ja loomade vahel on hästi ära põhjendatud. +1

+10% novembri kasumist minupoolt loomade toetuseks, eeskätt koertele.

Owner85
22.10.10, 15:13
Okei, aga kui jutt käib tervisest, mille jaoks on raha vaja? :)

EDIT: 10% kasumist (sh rakeback) läheb minu poolt teele ja ma pooldaks kas haiglaid või puuetega inimesi.

OT, käisin täna nähtamatul näitusel, kus meie giidiks oli väga tore pime naisterahvas, kes diabeedi tõttu oli pimedaks jäänud.
http://www.ahhaa.ee/et/ahhaa_nahtamatu_naitus

EDIT2: Miinuse puhul panen 1 buy ini (100$).

haiglatele,eriti just lastehaiglatele ja puuetega inimestele igakell!Meenub üks annestus,kui saabusin hommikul koju öö otsa pummeldatud jne,avasin interneti ja kuskilt jäi silma üks laps kes narvas elab,tal oli mingi haruldane nahahaigus vms jutt ja pildid olid ka üleval ning milleks raha vaja,silm läks vesiseks ja vajutasin klahve mis toimetasid abivajaja kontole ühe pääsukese:)

taipupole
22.10.10, 15:18
Noh, lubame siis ka 10 prossa, mida miinusest on vahva lubada :) Samas 100 doltsi ikka leiab.

Eelistan Tartut ja seejärel haiglat või puuetega inimesi või ka kodutuid.

Looma parem võtan varjupaigast.

peete82
22.10.10, 15:19
Kui inimesi, siis toetaks näiteks narkomaanide rehabilitatsiooni.
Vaat nemad tõepoolest ei saa oma hädast üksi välja.
Nad on pahad küll, aga ei pruugi samuti olla oma probleemis ise süüdi.

Tarmonator
22.10.10, 15:26
Luban 10% novembri tulemusest (min 100$)

Mingi osa tahan saata Tartu loomade varjupaigale kui see valituks saab. Kui Lenc mäletab, siis meil oli Pokkeriprode peol sellest ka pikalt juttu. Seega minu väljapakutud variandid kehtivad siiani ja olen nõus suhtlema erinevate koeratoidu müüjatega saamaks mingit "sõbrahinda" või siis ka nendepoolset toetust kui meie ise mingi summaga toetame.
Teiseks kohaks pakuks välja koduvägivalla all kannatavate naiste varjupaiga. Peaks asuma kuskil Tapal.
Ja alati olen nõus raha andma puudega laste kodudele/lasteaedadele/varjupaikadele.

pastilaa
22.10.10, 15:28
Saab ka kindlasti toetatud - soovin toetada liigikaaslasi.

Spewmonkey
22.10.10, 15:34
Kui inimesi, siis toetaks näiteks narkomaanide rehabilitatsiooni.
Vaat nemad tõepoolest ei saa oma hädast üksi välja.
Nad on pahad küll, aga ei pruugi samuti olla oma probleemis ise süüdi.

Jeebus, missasja. Nad ei saa ka abiga oma hädadest välja.

Toetan ka, summa ja vajajad otsustan siis kui andmiseks läheb.

Potsataja
22.10.10, 15:41
Iga aasta annetuste laine ajal mõtlen, et mis nende inimeste peas toimub, kes annetavad ennem kodututele loomadele kui inimestele.



Teiseks kohaks pakuks välja koduvägivalla all kannatavate naiste varjupaiga. Peaks asuma kuskil Tapal.
Ja alati olen nõus raha andma puudega laste kodudele/lasteaedadele/varjupaikadele.

Mõtteainet:

http://majandus.delfi.ee/news/uudised/loomade-varjupaik-kas-abistamissoov-voi-ari.d?id=33262817


http://www.maarjakyla.ee/?op=body&id=42

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/laane-viru-tuntuim-heategija-osutus-ahneks-suliks.d?id=32892215

Godspeed_EJ
22.10.10, 15:44
Ma osalen ka.

Tarmonaatori pakutud naiste varjupaik kõlab hästi.

altzie
22.10.10, 15:48
Toetan ka, summa ja vajajad otsustan siis kui andmiseks läheb.

+1

vsiu100
22.10.10, 15:51
Täna lobisen palju ja rõdul suitsetades just meenus, et Intan kogus mõned nädalad tagasi raha lastekodu lastele, et neile jõulvanakest teha ja kingitusi saata. Vajadusel saaks ühed annetused sinna suunata.


http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=744803276

Ma arvan, et Intan saab oma summad kindlalt kokku(tegin isegi panuse ära), seega prooviks valida foorumi annetuseks miskid muud lähenemised? See muidugi ei tähenda, et tema projekti niisama toetada ei võiks.... Võibolla samadele kohtadele miski suurem asi osta vms, mida ühendada tema ringkäiguga. Uurin vaikselt seda.

see loomad vs inimene vaidlus ei vii eriti edasi, kuna arusaamu ja põhimõtteid on mitmeid. fakt on see, et mõlemad abi vajavad ja selleks ongi igal ühel võimalus teha valik, kuhu oma annetus suunata.

annetuse tegemine on win-win tegevus, kuna ühelt poolt aitad abivajajat, teiselt poolt on tegu suht egoistliku tegevusega, kuna parandab su enda enesetunnet.

kel konkreetseid ideid, ärge hoitke endale......

g00000se
22.10.10, 15:53
Toetan ka 10% kasumist. Kui tuleb kahjum, siis 100 taala. Aga ma ei tea kuidas see toimub, kuna ma tahaks kogu enda annetuse loomadele anda...

atsetoon
22.10.10, 15:58
idee: toetaks hasartmängusõltlaste ühingut? Saaks kõvasti nalja

lenC
22.10.10, 15:59
Aga ma ei tea kuidas see toimub, kuna ma tahaks kogu enda annetuse loomadele anda...
Juhul kui see oli küsimus - lõpus on 2-3 kohta, mille vahel valida(loomad on tõenäoliselt 1 nendest) ja ise valid kuhu ja kui palju :smile:

edit: ^LOL

atsetoon
22.10.10, 16:01
see ei olnud nali tegelt, kasvõi mingi väikse summaga. Saaks kõvasti tähelepanu ja lisaks saaks keegi rääkida misasi see pokker tegelikult on.

lenC
22.10.10, 16:05
Tahaks seda elu24-ja kommentaariumit küll näha :)

ranka
22.10.10, 16:15
mina isiklikult arvan et loomadele ei peaks midagi andma... mitte ei peaks, kindlasti peaks aga mitte seekord ja mitte see annetus, imo peaks andma selle mingile haiglale vms nagu ranka pakkus v2lja mis otseselt v6i kaudselt aitab inimesi kuna impact yhiskonnale oleks suurem kui näiteks see kui loomadele annetada, kajastuks võibolla ka meedias paremini ja vb inimesed hakkavad teadustama endale pokkerit vähem "hasartmänguna"

aga muidugi see teie teha... ise väga palju ei pruugi panustada kuna pole mida panustada... vb midagi leiab

Kui sa ei taha loomadele annetada siis fine. Sellepärast me otsimegi mitmeid annetuskohti kuhu iga annetaja saab ise määrata kellele ta annetab. Punkt.


see ei olnud nali tegelt, kasvõi mingi väikse summaga. Saaks kõvasti tähelepanu ja lisaks saaks keegi rääkida misasi see pokker tegelikult on.

Ei ole veel korralikult läbi mõelnud aga minu arvates on see väga halb idee. Annetus on annetus, selles suhtes õige aga kui siduda pokker ja hasatmängud siis ma ei tea.. See oleks sama kui Liviko hakkaks annetama raha alkohoolikutele ja miski tubakatoodede firma toetama avalikult kopsu - ja kurguvähi uuringuid. Mulle tunduks see selline "odav äraostmine".

nikitheone
22.10.10, 17:14
üks küsimus - kas eelmise aasta annetusest (va loomade varjupaigale) on teil teada, mis sellest sai?

ranka
22.10.10, 17:52
Lastekodu oma läks koolituseks (on ka nende lehel viide meile) ja teine bussi ostmiseks, milleks kahjuks viide puudub.

lenC
22.10.10, 17:52
Ma ei tea, millist vastust sa täpselt ootad. Igatahes Tallinna lastekodu töölised said oma vajamineva meeskonna arendusprogrammi kätte ja Maarja kooli rahad läksid bussifondi. Bussi minu teada veel ei ole, maksis vist teine 800k ja kui 20% rahast koos, siis võib saada omavalitsustelt ülejäänu. Detailsemalt võid tutvuda eelmise aasta teemas või kui väga vaja, siis ma võin mingid kirjavahetused antud organisatsioonidega modede foorumist välja kaevata.

nikitheone
22.10.10, 18:02
Mu mõte on selles, et võiks annetada kindla eesmärgiga - kasvatajate koolitused, laste väljasõidud teatritesse vms.

Nt seesama bussi näide - raha nüüd seisab, devalveerub, jm - noh you get my point.

(Minu puhtisiklik soovitus on suunata raha mujale (kus seda rohkem vaja on ja millele ei pöörata nii palju tähelepanu, eriti jõulude ajal), kui lastekodudele ja loomade varjupaikadele. )

Kui soovite, võin teha valdkonnas natuke uurimist, mida kellel oleks vaja vms (töötan ise antud valdkonnas).

ranka
22.10.10, 18:09
Uuring ei jookseks kuidagi mööda seina maha.

low-flow
22.10.10, 18:48
Super, et see teema tehti, kaua ootasin juba. Kindlasti võiks sellest igaaastane traditsioon saada. Ise tahaks kõige rohkem mõnda lastekodu või puudega inimesi toetada.

lennuk
22.10.10, 19:43
Teiseks kohaks pakuks välja koduvägivalla all kannatavate naiste varjupaiga. Peaks asuma kuskil Tapal.

+1 !

mulle kuidagi ei jõua kohale tüübid kes näiteks oma laste emale konkreetselt lõuga sõidavad :eek:

ja see Maarja kooli bussifond on ka väärt värk !

levis
22.10.10, 21:16
Vaatan, et neid kohti ja asju ikka koguneb, võib-olla on mõistlik teha hääletus ja sõeluda sedasi peamised välja.
Ainult, et hääletada võiks siiski ainult need, kes ka annetavad :)

Kotkas1000
23.10.10, 12:08
Igal juhul käsi. Kas küll 10% profitist, aga normaalse summaga toetan seda ettevõtmist igatahes.

ESTPatrick
23.10.10, 12:52
paar tonni ikka vast saab eraldada kui päris miinusesse ei jää

Koerte varjupaik minu eelistus

Provoker
23.10.10, 14:18
Ma suunaks annetuse paljulapselistele peredele. Näiteid on mitmeid sarnastest õnnetu(s)test. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=146526

Luban ka siis 10% oma novembri kasumist kui seda tuleb.

taipupole
24.10.10, 13:41
Heategijad kogusid Tallinna koduta loomade toetuseks ligi 32 000 krooni
Heategevuslikust koertenäitusest BIG Match Show osa võtnud inimesed kogusid Tallinna Loomade Hoiupaiga toetuseks kokku ligi 32 000 krooni, mida on plaanis kasutada varjupaika sattunud loomade elutingimuste parandamiseks.

ranka
24.10.10, 16:38
Heategijad kogusid Tallinna koduta loomade toetuseks ligi 32 000 krooni
Heategevuslikust koertenäitusest BIG Match Show osa võtnud inimesed kogusid Tallinna Loomade Hoiupaiga toetuseks kokku ligi 32 000 krooni, mida on plaanis kasutada varjupaika sattunud loomade elutingimuste parandamiseks.

Ma mõtlesin, et miks sa tolle lõigu siis panid aga kui vaatasin Postimees.ee-s ilmunud artikli autorit siis sai kõik selgeks :)

taipupole
24.10.10, 16:45
Ma mõtlesin, et miks sa tolle lõigu siis panid aga kui vaatasin Postimees.ee-s ilmunud artikli autorit siis sai kõik selgeks :)

too tüüp ajab mind ka täiega närvi, täielik lammas. samas seda on ehk hea teada, et samale kohale ei annaks või just annaks. ei tea, kas tallinnas teisi ka on.

$$$
24.10.10, 16:45
Ma mõtlesin, et miks sa tolle lõigu siis panid aga kui vaatasin Postimees.ee-s ilmunud artikli autorit siis sai kõik selgeks :)

Em? Mis šmutovil siis viga on?

ranka
24.10.10, 16:51
Em? Mis šmutovil siis viga on?

Koos Taipupolega panime ükskord pidu ning Smutov tuli ka kampa. Päris jubedalt annoying vend oli ja kui kuulis sõna pokker siis läks ikka nii räigelt leili. Edasi ei tahaks rääkida :(

pastilaa
24.10.10, 17:12
Koos Taipupolega panime ükskord pidu ning Smutov tuli ka kampa. Päris jubedalt annoying vend oli ja kui kuulis sõna pokker siis läks ikka nii räigelt leili. Edasi ei tahaks rääkida :(

+1. No need kaks meest küll nagu öö ja päev.

leits
24.10.10, 19:48
Tallinnale anti, miks mitte Tartule?

http://www.loomadevarjupaik.eu/tartu_varjupaik/

Tigrano
24.10.10, 20:02
Tallinnale anti, miks mitte Tartule?

http://www.loomadevarjupaik.eu/tartu_varjupaik/

Miks mitte Pärnule? :biggrin:

rohelinekonn
24.10.10, 20:23
Tallinnale anti, miks mitte Tartule?

http://www.loomadevarjupaik.eu/tartu_varjupaik/

väga hea ma kah juba seda ütlesin. Tore ot on veel neid kes seda sooviks

leits
24.10.10, 20:34
Miks mitte Pärnule? :biggrin:

samuti sobib ka p2rnu .. imo võikski jagada erinevate kohtade vahel vms ..

cypher
25.10.10, 16:59
Olen ka nõus 10% kasumist/kahjumist andma.

ESTPatrick
25.10.10, 17:08
ütlen kohe ära, mina keeldun kategooriliselt midagi oma kahjumist andmast, mitte mingil juhul kahjumist ei anna.

Codecci
25.10.10, 17:27
Ma peale 2+2 's Admo ja Ante Up For Africa teemat nii sinisilmselt enam annetuskampaaniatesse ei suhtu... Kui midagi konkreetset (mis PokkeriProde eelmiste aastate omad vist olid kõik) on, siis olen käpp annetama ja kui Tallinnas loomadele toitu viiakse, siis hea meelega aitan transpordiga (kui muidugi universaalkerega auto on piisavalt suur :D).

Need regulaarsed poekorjanduskastid mingi haigla-aparaadi jaoks väga meeltmööda pole... Minu arust võiks sellised asjad ainult siis üleval olla kui tõesti hädasti midagi vaja on mitte 24/7.

taipupole
25.10.10, 17:51
Minu arust võiks sellised asjad ainult siis üleval olla kui tõesti hädasti midagi vaja on mitte 24/7.

Eesti meditsiin on nii räigelt alarahastatud, et see vajadus ongi 24/7.

Codecci
25.10.10, 19:26
Mul tuli mõte - ajame pundi kokku, rendime bussi ja ostame nukiraudu-kurikaid ja anname kõigile alternatiivravitsejatele korraliku keretäie. Alustame Kivi-Karlast.

Peaks umbes sama välja tegema kui hädalistele kala asemel õng anda.

Edit: liigutage see postitus palun Oktoobri mölanurka, see pole koht kus offtopicut teha. Ja palun ärge keegi siin teemas sellele postitusele vastake.

janek174
26.10.10, 13:46
Kui meedia tähelepanu ka argumendiks tuua, siis selliseid peresid, kellel maja maha põlenud vms. juhtunud, võiks ju ka ühe variandina toetada. Nagu näha, siis sellised lood on alati rahvale hästi peale läinud ja saaks ka konkreetselt kedagi aidata. Lihtsalt mõte. Aga anyway, novembris peaks supernovaks saama, siis sellest boonusest annetaks isegi tükikese.

hotcocacola
27.10.10, 05:46
Ise annan kindlasti enda panuse, loodetavasti seda teeb ka OO :)
Eelmine aasta andsin vist 2x 50$ vms, see kord 50$ kindlasti...eks näis...kuidas järgnevad kuud lähevad.

Panuse annaks kindlasti erinevatele varjupaikadele

Tarmonator
27.10.10, 18:53
http://www.tartupostimees.ee/?id=332636

Vaadake seda pilti ja öelge mulle, et me ei suuna mingit osa rahast sellele pisikesele tüdrukule...

rahvavaenlane
27.10.10, 19:24
http://www.tartupostimees.ee/?id=332636

Vaadake seda pilti ja öelge mulle, et me ei suuna mingit osa rahast sellele pisikesele tüdrukule...

usu mind, see ei ole ainuke sedalaadi juhtum eestis. äkki me siin omas kommuunis võiks endale ülesandeks teha selle, et tooks sedalaadi juhtumeid rohkem nähtavale. suunaks raha selle jaoks et selliseid asju rohkem inimestele teadvustada ja pana ühiskonda rohkem sotsiaalselt mõtlema. ma ei ole selle vastu, et teha otse annetusi, aga see ei vii suurele tulemuslikusele.

Tarmonator
27.10.10, 19:54
jah ma nõustun sinuga.
ma olen pikalt mõelnud kuidas oleks seda raha mis me kogume kõige otstarbekam kasutada. sest kuigi see summa tuleb eeldavasti päris korralik, siis suures plaanis on see ikkagi pisku.
Üha enam on mulle meeldima hakanud mõte, et teeks selle rahaga väikseid, aga see eest palju heategusid. Selleks on aga vaja juba rohkemate kui ühe-kahe-kolme inimese entusiasmi, sest need heateod tuleb üles leida.
Minu plaan. Otsida selliseid peresid, inimesi, noori, vanureid, loomi, linde, üritusi ja mis kõik veel, kellel on puudu mingist konkreetsest asjast. Olgu see siis puuetega laste rühma külastus Aura veekeskusesse või pokumaale, mõnele suurperele arvuti ostmine, mõnele lapsekodu lapsele elu alustamiseks vajaliku hankimine, mõnele eriti heale vanainimesele küttepuude ostmine või mis iganes pisike asi.
Ma tean, et seda on raske korraldada ja keegi peab hakkama langetama otsuseid, kes saab ja kes ei saa. Aga sellised väiksed asjad mõjuvad kõige paremini ja mis kõige tähtsam nendest on reaalselt kasu.
Eelmise aasta toit koertele läks ka kindlasti õigesse kohta (kui just töötajad seda koju enda pontudele ei viinud), aga sellest bussirahast me ju tegelikult ei tea mis sai/saab. Ma ei kritiseeri.
Mõtteid?

vsiu100
27.10.10, 20:12
nõus.
ma arvan, et ca 2 nädalat võiks olla see aeg, kus igaüks, kes viicib, teeb siia teemasse ettepaneku(d), nagu seda tegi Tarmonator. konkreetseid, info, linkide jm sellisega. seejärel kogume need kokku ja teeme valikud, hääletame.

rahvavaenlane
27.10.10, 20:51
mõttteid? neid mul on paar.

1. nt. nii tallinna kui tartu pokkeriprode jalgpalli klubi võiks ju oma treeningutele kaasata näiteks lastekodu lapsi, kellel puudub muidu selline võimalus. jne...
2. suht subjektiivne ettepanek, aga iga siinne foorumi liikmeskond võiks ennast hakata treenima eesmärgiga " Muuta eesti paremaks!" peaasi et, apoliitiline oleks.
3. nüüd ma lähen objektiivselt subjektiivseks või siis vastupidi, aga paluks foorumlastel jagada häid ideid kuidas meie ( foorumlased) suudaksime mõjutada ühiskonda rohkem sotsiaalseks. toetada erinevate puudeastmega inimesi tavaühiskonda toomiseks. see on see milleks ma arvan, et meil siin foorumis jagub nii mõnigi tärksam mõte + väike eelarve. jagage mõtteid, arendage ideed!

ristimees
27.10.10, 23:38
Suur rescpekt kõigile kes annetavad eks proovin isegi =).

Owner85
28.10.10, 11:53
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/kori-labi-koeral-jai-surmast-puudu-vaid-moni-millimeeter.d?id=34348879&l=fplead

ajuvaba milleks inimesed on suutelised

Rage
28.10.10, 20:55
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tv3-kassiabi-mures-kiisud-haiged-raha-napib.d?id=34371601

taipupole
08.11.10, 13:36
Võib-olla ka midagi sellist: http://www.helkur.ee/

Valiks mingi kuni viis küla välja ja paneks nö pakid teele.

taipupole
23.11.10, 10:06
http://naine.postimees.ee/?id=345841

Ei mõtle muidugi, et peaks SMSima, kuid mina annaks oma 10% täitsa hea meelega sellisele tegevusele.

Tarmonator
23.11.10, 10:09
Yeah...ja teise 10% võiks anda sellele asutusele mis käib neid mehi klobimas kes kodus oma naisi ja lapsi terroriseerivad.

Pahvak
23.11.10, 10:13
http://naine.postimees.ee/?id=345841

Ei mõtle muidugi, et peaks SMSima, kuid mina annaks oma 10% täitsa hea meelega sellisele tegevusele.

See on üsna hea idee mu arust.

Potsataja
23.11.10, 10:55
Yeah...ja teise 10% võiks anda sellele asutusele mis käib neid mehi klobimas kes kodus oma naisi ja lapsi terroriseerivad.

Huvitav lähenemine asjale. Otsime parem kõigepealt oma kommuuni liikmete hulgast sellised isendid üles, sest vägagi tõenäoliselt on meist igaühe sõpruskonnas mõni selline mees.

http://www.enut.ee/lisa/perevagivalla_uuring_eestis.pdf

Müüt. Normaalne mees ei ole vägivaldne. Oma naist peksab ja kohtleb vägivaldselt asotsiaal või alkohoolik. Tegelikkuses on ka täiesti normaalsed, keskmised Eesti mehed vägivaldsed. Vägivaldseid mehi on kõikides ühiskonna kihtides.

Müüt. Perekond ja kodu on naisele turvaline koht. Uuringu andmetel võib väita, et just kodu on naisele kõige ohtlikum koht. Aastas saab Eestis vägivalla tõttu vigastada 44 000 naist, neist 6 000 saab raskeid ja eluohtlikke vigastusi. Pooled vigastustega lõppenud juhtumitest toimuvad naise kodus.

Kusjuures vaimne vägivald pole tõenäoliselt sugugi vähem levinud, seega võib 44 000 naise asemel olla vabalt 100 000 naist. Kusjuures reeglina kaob füüsiline vigastus oluliselt kiiremini, kui vaimne vigastus.

Tarmonator
23.11.10, 11:57
Huvitav lähenemine asjale. Otsime parem kõigepealt oma kommuuni liikmete hulgast sellised isendid üles, sest vägagi tõenäoliselt on meist igaühe sõpruskonnas mõni selline mees.


Jah on, aga mis see asja muudab ja minu postitusse puutus?
Jõhkardid ahju!

ranka
23.11.10, 17:07
Peaks primas edasi mängima, siis ei peaks midagi annetama. Graafik kukkuks $2000 pealt kolksti pärast eilset sessi ja prima keppi $400 peale.

EDIT: excuden prima vist täielikult oma aliase alt ja siiski lapsed saavad natuke rohkem raha

KeRRRt
24.11.10, 06:22
Tartu inimesed. Me koolis teeme väikest kogumist kodutute loomade varjupaigale. Asi küll kooli sees, aga väljast võib ka igast kraami anda. Näiteks tekke või linasid või mis iganes asju, mida ei kasutata. Ja raha võib ka alati annetada.

taipupole
29.11.10, 07:54
Okei, kellele kanda saab? Ma tahaks sajaseid luhvtitada 2 000 krooni summas. See, milleks kasutada, ütlen hiljem, kui variandid selguvad.

wousha
29.11.10, 09:08
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/kori-labi-koeral-jai-surmast-puudu-vaid-moni-millimeeter.d?id=34348879&l=fplead

ajuvaba milleks inimesed on suutelised

omfg .. väga vastik jõnks käis läbi seda pilti vaadates ja juttu lugedes ..

Pahvak
29.11.10, 14:38
Moneybookersi variant võiks ka olla kui koguma hakkate või FTP buddykas.

IamAllin
29.11.10, 14:54
Tartu inimesed. Me koolis teeme väikest kogumist kodutute loomade varjupaigale. Asi küll kooli sees, aga väljast võib ka igast kraami anda. Näiteks tekke või linasid või mis iganes asju, mida ei kasutata. Ja raha võib ka alati annetada.

mis koolis, kui tohib pärida?

-andres-
29.11.10, 17:36
Rääkisin tuttavaga, kes töötab noortega ja kellel mõned projektid käsil. Uurisin mis projekte hõlmab ja sain tagasisideks seletava kirja. Hetkel veel kindlaid valikuid tehtud pole, seega kajastaksin ka selle võimaluse siin.




TOETA RISKINOORI, kingi neile võimalus



Elame ajal, kus sotsiaalse tõrjutuse riskis elavate noorte hulk on suurenenud, sõltuvusainete tarvitajate iga noorenenud, sõltuvusainete hankimine on väga kerge. Igal teol on tagajärg ja karistus peab olema, et ei tekkiks karistamatuse tunnet. Iga karistus teenib inimese ümberkasvatamise eesmärki, sest kasvueas on tehtud vigu. Noor, kellel on rasked probleemid, on paljude varasemate vigade tagajärg. Sageli ongi õigusrikkumine mingi pikema protsessi tulemus. Karistus ei motiveeri, vaid tekitab viha ja trotsi. Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2010 seab põhiprioriteediks süütegude ennetamise, mis on üldjuhul tulemuslikum kui tegelemine süütegude tagajärgedega. Sihipärane tegevus ja jõukohane töö kasvatavad noort nii vaimselt kui ka füüsiliselt, pakkudes väljakutseid ja eduelamuse korral ka motivatsiooni edaspidiseks.

Käesoleva aasta sügisel alustasime Keila linnas erinoorsootööga, mis lähtub just vähem motiveeritud, passiivsete ja ühiskonnale vastuvõtmatute hoiakutega noortest. 20.novembril toimus erinoorsootöö raames esimene seikluskasvatuse üritus. 10 erirahvusest poissi kogunesid hommikul Humala vanasse raketibaasi kogenud instruktori juhendamisel paintballi mängima. Kuigi osalejad veetsid ligi viis tundi vihmas ja külmas roomates, polnud ära minnes kellegi näolt virinat näha. Lisaks positiivsetele emotsioonidele ja adrenaliinile said poisid ka omavahel tuttavaks ning kogemuse, et rahvus ja erinevad kultuuriharjumused ei ole takistuseks heade emotsioonide kogemisel.

Seikluskasvatus on alternatiivne tegevus huviharidusele. See on üks noorsootöö vorme ja kasvatusmeetodeid. Juhendajate otsustad jääb, kuidas tuua tegevusse sisse mitte-formaalne õppimine. Noortel pole vaja teada, et tegevusel on ka varjatud eesmärk. Seikluskasvatus ei tähenda üksnes põnevaid seiklusi ja ettevõtmisi, hoopis olulisem on, et seiklused on mõeldud kasvatamiseks. Seikluskasvatuse abil on võimalik korduvkuritegude vähendamine kriminogeensete riskide maandamise läbi.

Sihtgruppiks on alaealised seadusega pahuksis olevad noored (probleemid koolikohustuse täitmisega, toimetulekuraskused, sisustamata vaba aeg).

Eesmärgiks alaealiste kuritegevuse ennetamine, mida on võimalik saavutada kindla tegevuseta noorte suunamisega positiivsele tegevusele (noortel on võimalus tänaval hulkumise asemel oma vaba aega kasulikult sisustada).

Kuid ennetustöö ei saa kindlasti olla projektipõhine, vaid pidev. Meie sooviks on korraldada talvisel koolivaheajal koostöös Päästeameti ja Kaitseliiduga noortele kahe päevane ellujäämislaager – matk. Kevadel viia need samad noored kanuumatkale ja külastada seiklusparki. Me ise teeme seda kõike vabatahtlikena aga teatud kulutused paratamatult kaasnevad. Seepärast oleksime väga tänulikud igasuguse abi ja toetuse eest. Me ei saa oma töö tulemuslikust mõõta, sest teada on ju, et ennetuse tulemused/tagajärjed selguvad alles mõne aja, vahest aastate pärast. Oleme võtnud oma eesmärgiks tõhustada riskirühma kuuluvate noorte suhtes rakendatavat ennetustööd ja pakkuda neile vajadusepõhist alternatiivset tegevust ning seeläbi aidata kaasa noorte poolt toime pandud õigusrikkumiste vähendamisele. Me ise usume, et sellest, mida me teeme on kasu. Sest kui me seda ei usuks, siis poleks meil ju mõtet seda tööd teha. Noorte õigusrikkumised ei kao, kuid nende taset on võimalik tõhusa koostöö abil hoida suhteliselt madalal.

Lugupidamisega

Katrin Kann (Keila Avatud Noortekeskus, erinoorsootöö spetsialist) ja Priit Oks (Keila Kool, arendusjuht)
MTÜ See on sinu valik

pastilaa
29.11.10, 18:51
Vot sedalaadi asju kindlasti toetan hea meelega.

muruntau
29.11.10, 19:19
Vot sedalaadi asju kindlasti toetan hea meelega.

+1, 1/3 kuni pool minu rahast läheks sinna

Tarmonator
30.11.10, 09:31
Ma lihtsalt pidin selle siia panema

xoxgg_65zpA&feature=related

Ja selle...oh kui ma eile seda Elmarist kuulsin ja see laps laulma hakkas...:cry:

foNxBczCFAM

Ma ei tea küll kuidas meie annetused seda kodutunnet tekitada võiks, aga ehk teeb kellelgi südame härdamaks ja saame suurema summa kokku.

Konso
30.11.10, 13:16
Tahaks ka MB-sse annetuse raha saata, kuu kasum 337 taala aind, sellest 10% on keskeltläbi 50 taala :D

Riskilastele ei anneta, kuna töötan ise nendega ja nad saavad minult abi läbi tehtava töö.
Kogu raha annaks Tartu loomade varjupaigale.

lenC
30.11.10, 14:48
Lugesin teema läbi ja kohe lisan hääletuse, valige neid variante, kuhu teie oma raha saadaksite. Poll sulgeb kolme päeva pärast, siis võtame 3 enim hääli saanud kohta ja uurime spetsiifilisemalt välja, kuidas täpsemalt meie raha kasutataks. Jätsin need pakutud variandid välja, mis ei tule minu meelest kindlasti TOP3-e.

Raha kogumise kohta peate veel ootama, kuna minul nii FTP kui MB security tokenid puuduvad, siis ma ei tunneks ennast mugavalt raha hoidmisel.

Panen mõned lingid, et saaksite valikut teha. NB! Paljud neist on lihtsalt näited, lingid ei tähenda, et me tingimata konkreetselt just sinna annetame. Selle arutame veel hiljem läbi.

1. Tartu loomade varjupaik
http://www.loomadevarjupaik.eu/tartu_varjupaik/
http://www.loomakaitse.ee/?q=node/521
http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopic.php?t=10767

2. Lastekodud
http://www.tallinnalastekodu.ee/default.asp
http://www.loomadevarjupaik.eu/abi_varjupaigale/
http://www.haibalastekodu.ee/
http://www.parnulastekodu.ee/
http://www.maidlalastekodu.ee/

3. puuetega inimesed
http://www.epikoda.ee/index.php
http://www.tallinnakoda.ee/

4. aparaat mõnele haiglale
http://www.maaleht.ee/news/tarbija/tervis/hiiumaa-haigla-kompuutertomograaf-sai-esimesed-annetused.d?id=34658429
Siia kogub annetusi ka Jõulutunnel, muid linke kiiruga ei leidnud, kuna haiglatel ei tundu kodulehti olevat.

5. naiste varjupaik/kriisikodu
http://naine.postimees.ee/?id=345841
http://www.naisteabi.ee/
http://www.naistetugi.ee/

6. paljulapselised pered/pered kriisis
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=146526

7. probleemsed noored
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=284633#post284633

8. konkreetne inimene mõne rahasööva tõvega
http://www.tartupostimees.ee/?id=332636

alaska
30.11.10, 15:14
Midagi sellist võiks olla:
Oli probleem-pokkeriprod.com-ei ole probleemi.

Rage
30.11.10, 16:25
ffffuuu.. kui loomade varjupaik esikolmikusse ei saa.. siis ma ei annetagi oma raha pokkerimängijate kaudu vaid lükkan oma 10% kuu kasumist ise suvalisele loomade varjupaigale..

ranka
30.11.10, 16:32
Kõik suht close aga võtsin esimeseks kaheks tõve ja aparaat. Sest mõeldes tulevikule või pannes end nende haigete olukorda -- ise küll ei tahaks "piinelda" sellises tõves või lihtsalt saada puuduliku ravi, kuna ei ole vajaminevat aparaati.

Kolmas oli väga close ja panin loomakestele ka panuse.

leits
30.11.10, 16:35
ma pooldan tartu loomade varjupaika .. võin aidata ka kohale viia jama .. nii palju kui pagassi suudan asju toppida

g00000se
30.11.10, 16:36
ffffuuu.. kui loomade varjupaik esikolmikusse ei saa.. siis ma ei annetagi oma raha pokkerimängijate kaudu vaid lükkan oma 10% kuu kasumist ise suvalisele loomade varjupaigale..

+1

ranka
30.11.10, 16:36
PS! Kes ei ole veel aru saanud siis hääletada saab mitme valiku vahel! Kui meeldivad kõik võite isegi kõik panna.

leits
30.11.10, 16:39
kuna kuu miinuses jätkuvalt.. toten 50-100 usgdga

ranka
30.11.10, 16:43
Oleks pidanud ühe valiku veel panema - leitsile :)

Potsataja
30.11.10, 16:47
ffffuuu.. kui loomade varjupaik esikolmikusse ei saa.. siis ma ei annetagi oma raha pokkerimängijate kaudu vaid lükkan oma 10% kuu kasumist ise suvalisele loomade varjupaigale..

Tõsiselt, WTF ???

Kordan ennast http://majandus.delfi.ee/news/uudised/loomade-varjupaik-kas-abistamissoov-voi-ari.d?id=33262817

Eelmise hanke järgi pidi Loomade Hoiupaik majutama 65 koera ja 200 kassi kuus. Iga päeva eest makstakse vastavalt 274 ja 100 krooni.

Lastekodu lapse pearaha on 10 000 krooni kuus, lastekodust väljaspool kasvava lapse riigipoolne pearaha (armastust ja hoolivust ei saa õnneks rahas mõõta) on max 800 krooni kuus peale kommunaalmaksude tasumist. Ma olen lapsest saati loomade keskel kasvanud (lapsepõlv nö. talus ja edaspidine elu koos kassi(de) ja koeraga) aga meie riigis peab ikka täiega pilvedes elama, et loomi inimlastele eelistada.

soouni
30.11.10, 17:09
Nr.1 valik enda puhul oleks aparaat. Väga väga paljud inimesed saavad mitmete aastate jooksul abi. Long-term +EV.

Nr2. Tartu Loomade Varjupaik. Loomaarmastaja, endalgi koeraplika ning olen viljandi loomade varjupaigas koertega jalutamas käinud ning nende olukord pole uldse kiita kuskil varjupaigas.

Sry vb offtopic kus mis raha kanda tuleb? või on kuskil teemas eespool olemas? Pole rikas poiss aga kerge annetuse saab ikka teha :)

lenC
30.11.10, 17:33
Raha kohta loodan, et selgub lähipäevil.

ranka
01.12.10, 12:13
Tõsiselt, WTF ???

Kordan ennast http://majandus.delfi.ee/news/uudised/loomade-varjupaik-kas-abistamissoov-voi-ari.d?id=33262817

Eelmise hanke järgi pidi Loomade Hoiupaik majutama 65 koera ja 200 kassi kuus. Iga päeva eest makstakse vastavalt 274 ja 100 krooni.

Lastekodu lapse pearaha on 10 000 krooni kuus, lastekodust väljaspool kasvava lapse riigipoolne pearaha (armastust ja hoolivust ei saa õnneks rahas mõõta) on max 800 krooni kuus peale kommunaalmaksude tasumist. Ma olen lapsest saati loomade keskel kasvanud (lapsepõlv nö. talus ja edaspidine elu koos kassi(de) ja koeraga) aga meie riigis peab ikka täiega pilvedes elama, et loomi inimlastele eelistada.

+1

Argumente ala, et loomad ei saa otsustada ja ise valida ei taha kuulda. Seda ei saa ka teha lapsed valides oma vanemaid või haiged valides oma haigusi. Teist muidugi mingil määral saab aga kes meist ei oleks olnud haige?

pastilaa
01.12.10, 12:38
Samuti nõus. Ei ole kena võrrelda abivajajaid, aga terve mõistus ja loodusseadused ütlevad, et ennekõike tuleb aidata liigikaaslast. Kui äärmuslik näide tuua, siis kui oleks valida - saad aidata kriitilisel hetkel näljas inimest või näljas koera - üks neist hukkub, siis mis valikut siin olla saab?

P.S ise olen ka loomasõber ja pooldan varianti, et kellelgi poleks hädasi.

ranka
01.12.10, 12:55
Ma igaks juhuks mainin ära, et mul endal ka kass kodus, kes magab hetkel seljataga ning ma ei ole eales ühtegi looma vihanud, mõnda inimest aga küll :) See selleks.

Tõenäoliselt loomade varjupaik saab anyway top3 ning tülli ei ole mõtet minna.

Ahangama
01.12.10, 13:32
Annetan ka pigem hädas inimestele, ühe BI leian ikka.

Tuli just huvitav idee lund kühveldades: Annetustest paneks paar paar protsenti kõrvale ning looks Stakemis fondi (nad ju ka hädalised) ja järgmistel jõuludel oleks jälle mida anneta. Kui väga edukaks kujuneks siis igaleühele väike protsent profitit tagsi ka.vot

Rage
01.12.10, 14:00
Maitse asi ja valikuvabadus kuhu raha paigutan, ideoloogia üle vaidlema ei hakka, $98 minu poolt ikkagi liigub loomade tarbeks;)

kilu6
01.12.10, 14:15
Tartu linna eelarve 2010:

http://info.raad.tartu.ee/webaktid.nsf/0/cba39491656ddaeac22576740041f632/$FILE/Lisa%204.pdf

Hulkuvate loomadega seotud kulud 2.3 milj


Ma arvan, et riigi ja omavalitsuste toetus lastekodu lastele (ühiku kohta) on ikka suurem kui loomale, sest suure osa rahast moodustavad investeeringud hoonetesse, mis kuludes ei kajastu.

Imelik on see, et ei Tallinna ega Tartu loomade varjupaik oma kodulehel ei ole välja toonud oma eelarvet ega annetuste tulemusi, seetõttu on võimatu hinnata nende rahavajadust. Arvlemine kohapeal käib sularahas.

Tegelikult oli juhus eelmisel aastal ühe koera järgi käia Tallinna Hoiupaigas. Üllatus oli, et nad raha ei võtnudki teenuse eest, mis seisnes selles, et leidja telefonikõne peale püüti koer kinni ja viidi hoiupaika, tehti pildid ja vahendati infot otsijale looma leidmise osas.

pastilaa
01.12.10, 14:46
Maitse asi ja valikuvabadus kuhu raha paigutan, ideoloogia üle vaidlema ei hakka, $98 minu poolt ikkagi liigub loomade tarbeks;)

Nõus igati.

Ideoloogiateülene asi siiski. Va kui mõnda spetsiifilisse ususekti ei kuulu.;)

Supp3rMario
01.12.10, 15:18
aaga lastefond? ::)

taipupole
02.12.10, 08:11
http://www.postimees.ee/?id=350971

Provoker
03.12.10, 13:28
kuhu kanda saab? Ma teen pangast makse

lenC
04.12.10, 07:42
Raha kanded:
FTP: ranka666
SEB: Rainer Roomet 10010337038013
MB ei sobi, võite deponeerida FTP-sse ja sealt kanda. Kui see miskipärast ei sobi, siis andke teada ja ehk saame midagi välja mõelda.


Ühtlasi on ka selgunud, et läkitame seekord annetused Tartu loomade varjupaika, Keila Riskinoortele ja mingisse lastekottu. Viimane on veel lahtine(konkreetne lastekodu siis), nii et kui kellegil mõni idee on, siis andke aga teada, ilmselgelt hakkame ise ka pindu sondeerima.

Peale raha kandmist võite postitada siia teemasse, rankale privaatsõnumi saata või mis iganes. Palun märkige ka ära, mis osakaalus te oma raha soovite jaotada. Näide: "Tere, Rainer! Kandsin sulle FTP-sse $100 kontolt "MinunimionJuhan69", sooviks anda sellest $70 loomadele ja $15 ülejäänud kohtadele."
Rahadega veel hirmus kiire ei ole, nii et on täiesti aktsepteeritav, kui te ootate, kuniks selgub midagi lastekodu kohta.

lebovend
04.12.10, 07:52
mina panin oma 100 krooni teele, pange kuhugi randomiga :)

ranka
04.12.10, 08:01
Ja palun lisage kandel selgitusse oma pokkeriprod.com foorumi kasutajanimi. Confirmima kandeid (lisan esimesse posti) hakkan alles õhtul kui Tartust tagasi.

andu_andu
04.12.10, 09:17
$100 riskigrupi noortele
; ftp-sse kandsin

ranka
04.12.10, 09:25
$100 riskigrupi noortele
; ftp-sse kandsin

käes, lebovenna kande kinnitan kui tagasi kodus.

vapsik
04.12.10, 09:29
Kopikad loomadele ja riskinoortele.

Provoker
04.12.10, 10:56
kuna ma riskinoortest ei tea midagi siis läheb loomade varjupaigale ja lastekodule 50/50
500 eeki panin pangast teele.

Pahvak
04.12.10, 16:08
Kandsin 315$ FTP-sse. 200$ lastekodule ja 115$ riskinoortele.

Tarmonator
04.12.10, 16:20
Luban 10% novembri tulemusest (min 100$)



Raha kantud @ FTP (user: Tarmonator)
Kuna kasum jäi alla 1k$, siis läks teele lubatud miinimum ehk 100$

Raha jagan järgnevalt: 30$ loomadele ja 70$ lastekodule.

TaistoJ
04.12.10, 16:23
saatsin 10$ FTP kasutajale. Loomadele see palun :)

-andres-
04.12.10, 16:30
Saatsin 100$ FullTilti Riskigrupi noortele.

peete82
04.12.10, 21:54
Kandsin Rankale SEB-i 10% novembri kasumist ehk 980 EEK. Jagada võib kolmeks.

Godspeed_EJ
04.12.10, 22:18
500.- SEB kontole.

Jaotage võrdselt

edit: kandsin 100 juurde, jaotub kergemini

g00000se
04.12.10, 22:20
Saatsin ka raha ära, loodan et jõudis kohale.

fyte
05.12.10, 13:01
Kandsin omalt poolt ka 500.- SEBi kontole, dno kaua swedist üle tuleb, mingi 2 päeva?

Igatahes jaotada ära lastekodu ja loomade varjupaiga vahel.

ranka
05.12.10, 14:40
Kandsin Rankale SEB-i 10% novembri kasumist ehk 980 EEK. Jagada võib kolmeks.

Su raha ei ole näha. Kui kandsid Swedbankist siis esmaspäeval näha. Panen nimekirja *pendingu* alla, et ei ununeks.



Kandsin omalt poolt ka 500.- SEBi kontole, dno kaua swedist üle tuleb, mingi 2 päeva?

Igatahes jaotada ära lastekodu ja loomade varjupaiga vahel.

Esmaspäeva hommikul peaks kohal olema.

Uuendan kohe nimekirja ja jube "nõmedal" viisil. Kui kellegil parem idee, kuidas nimekirja uuendada siis andke teada. Exceli tabel vist oleks parim.

ranka
05.12.10, 14:41
Aa palun vaadake nimekiri üle ka, et kõik oleks õige. Ma mõtlen, et oleks kirjas teie nimi, summa ja õigesse kohta õiged summad.

masterpuppet
05.12.10, 14:48
100$ FTP, kõigi vahel võrdselt.

leits
05.12.10, 14:49
Mis ajani kanda saab? ma kütaks kõvasti grindi ning siis vaataks õunte pealt, kuidas anda saab

ranka
05.12.10, 14:53
Mis ajani kanda saab? ma kütaks kõvasti grindi ning siis vaataks õunte pealt, kuidas anda saab

arvan, et järgmiseks reedeks või ni paneme lukku.

Konso
05.12.10, 20:03
Ülekanne tehtud just, swed-seb läheb ilmselt aega nati
500 EEK Tartu Loomade Varjupaigale

low-flow
06.12.10, 00:40
rolling_free kandis FTP-sse 100$, võrdselt kolmeks.

ranka
06.12.10, 12:04
Kõik ülekanded kinnitatud. Palun kontrollige esimest posti, kas Teie nimi on seal kirjas, summa õige ja kas jaotus õige.

pastilaa
06.12.10, 12:28
Kuna pokkeris on graafikud vales suunas liikuma hakanud, tuli annetus tagasihoidlikum kui algselt plaanisin. Kandsin SEBi 500 - jagada noorte ja lastekodu vahel.

Rage
06.12.10, 15:59
FTP'sse RageIlluminati nime alt $98 kantud, kogu raha Loomade varjupaigale.

ranka
06.12.10, 16:05
Kuna pokkeris on graafikud vales suunas liikuma hakanud, tuli annetus tagasihoidlikum kui algselt plaanisin. Kandsin SEBi 500 - jagada noorte ja lastekodu vahel.

Palun anna endast rohkem infot. Su kannet ma ei näe aga küll näen sama summalist kannet, kus selgituses ei ole foorumikasutaja nime. Seega PM'i oma nimi mulle.


FTP'sse RageIlluminati nime alt $98 kantud, kogu raha Loomade varjupaigale.

Imelik su kanne ei ole üle tulnud. Vähemalt FTP history all ei ole.

g00000se
06.12.10, 16:07
Palun anna endast rohkem infot. Su kannet ma ei näe aga küll näen sama summalist kannet, kus selgituses ei ole foorumikasutaja nime. Seega PM'i oma nimi mulle.



Imelik su kanne ei ole üle tulnud. Vähemalt FTP history all ei ole.

Mnu knne joidus ka mingi 20h hiljem kohal

ranka
06.12.10, 16:26
Sain rage rahad kätte.

MM
06.12.10, 16:39
Panin kogu FTP rolli teele: 7.78$ (kontolt Laudur)
Oleks eelistanud küll mänguaparaatide soetamist haiglatesse, kuid las siis riskinoored teevad miskit sellega.

ranka
06.12.10, 16:40
Martin Moor vist saatis mulle $8 aga ma ei tea mille eest. Jõulukas vist.

ranka
06.12.10, 16:42
Panin kogu FTP rolli teele: 7.78$ (kontolt Laudur)
Oleks eelistanud küll mänguaparaatide soetamist haiglatesse, kuid las siis riskinoored teevad miskit sellega.

Oh seda lahkust jagada seda vähest teistega! Jumal õnnistagu sind! järgmine kord K7ss peab 458ss laual AXss-le vastu! närukaelad! :)

janek174
06.12.10, 19:31
Sai Tarmonatorile saadetud 30$ heategevuseks, lastekodule. Vast läheb raha õigesse kohta ja Tarmo pikka viha ei pea ja üle ei lase.

Tarmonator
06.12.10, 19:40
Sai Tarmonatorile saadetud 30$ heategevuseks, lastekodule. Vast läheb raha õigesse kohta ja Tarmo pikka viha ei pea ja üle ei lase.

Kinnitan ja raha edastatud ranka FTP kontole, saatja Tarmonator

ranka
06.12.10, 19:55
ginnitatud

pastilaa
06.12.10, 20:31
Luftitaks kõik kasvõi $1! Summa pole oluline - peaasi, et see liigutus tehakse...Eelmine kord oldi kuidagi aktiivsemad.

leits
06.12.10, 20:34
Aega on veel .. inimesed panevad grindi veel ja siis vaatavad õuntelt :D

Tarmonator
06.12.10, 21:11
Kunagi kirjutasin nii...

jah ma nõustun sinuga.
ma olen pikalt mõelnud kuidas oleks seda raha mis me kogume kõige otstarbekam kasutada. sest kuigi see summa tuleb eeldavasti päris korralik, siis suures plaanis on see ikkagi pisku.
Üha enam on mulle meeldima hakanud mõte, et teeks selle rahaga väikseid, aga see eest palju heategusid. Selleks on aga vaja juba rohkemate kui ühe-kahe-kolme inimese entusiasmi, sest need heateod tuleb üles leida.
Minu plaan. Otsida selliseid peresid, inimesi, noori, vanureid, loomi, linde, üritusi ja mis kõik veel, kellel on puudu mingist konkreetsest asjast. Olgu see siis puuetega laste rühma külastus Aura veekeskusesse või pokumaale, mõnele suurperele arvuti ostmine, mõnele lapsekodu lapsele elu alustamiseks vajaliku hankimine, mõnele eriti heale vanainimesele küttepuude ostmine või mis iganes pisike asi.
Ma tean, et seda on raske korraldada ja keegi peab hakkama langetama otsuseid, kes saab ja kes ei saa. Aga sellised väiksed asjad mõjuvad kõige paremini ja mis kõige tähtsam nendest on reaalselt kasu.
Eelmise aasta toit koertele läks ka kindlasti õigesse kohta (kui just töötajad seda koju enda pontudele ei viinud), aga sellest bussirahast me ju tegelikult ei tea mis sai/saab. Ma ei kritiseeri.
Mõtteid?



Sellest tekkis plaan ja võtsin ühendust tuttava sotsiaaltöötajaga Pajusi vallast. Sain temalt sellise kirja...

Tere!

Palun võimalusel toetada Pajusi Vallavalitsuse eestkostel olevaid lapsi seoses jõulude saabumisega kuna olude sunnil peavad nad elama asenduskodudes.
Pajusi valla lastest elab Keila SOS-Lastekülas 5 last(3 poissi ja 2 tüdrukut), Elva Väikelastekodus 1 poiss ja Järvamaa Lasteabikeskuses 1 poiss.

Ma ei oska täpselt midagi neile soovida. Keilas käies selgus,et lastel oleks suuski vaja. Aga need nii kallid.
Elvas on mul 2 -aastane poiss, aga Paides 17-aastane.


Küsi kui miskit veel kirjutan!

Tervitades Merle.

Minu palve temale oli küll natuke teine, nimelt tahtsin ma, et ta teeks mulle mingi tegevuskava või projekti või plaani kuhu ta tahaks raha kulutada kui me saaks neile seda anda, aga ta vist mõistis mind natuke valesti. Aga see selleks. Seda ma saan temaga veel täpsustada ja paluda tal konkreetne plaan esitada, et mida tema plaanib teha kui me annaks Pajusi valla lastekodudes elavate laste tarbeks näiteks 10 000.-

Aga praegu kirjutan ma siia selleks, et küsida kaasannetajate käest, kas selline plaan oleks üldse sobilik. Kasvõi see samune suuskade ostmise plaan. Ma usun, et me saaks selle jaoks vajamineva raha kokku.
Või siis teine variant, mis mulle isegi rohkem meeldib, et ma ikkagi küsin konkreetse tegevusplaani tema käest. No ütleme, et me anname Padise vallale raha nende 7 lapse jaoks ja siis ma tahaks näha kindlat plaani, et 2 aastase lapse riiete peale kuluks 500.-, 17 aastase poisi jaoks oleks vaja osta, mai tea...prillid...1500.- jne jne.

Oleks selline asi mõeldav? Miks just Pajusi vald? Sest mul pole teist tuttavat selle ala töötajat. Ja ma tean, et tema on väga motiveeritud selle koha pealt (kasvatab ka ise lastekodulast). Et kuna me nagunii ühe osa rahast anname nö lastekodule, siis äkki suunaks selle konkreetse lastekodu asemel ühe valla lastekodudes elavate laste tarbeks.

pastilaa
06.12.10, 21:19
No ütleme, et me anname Padise vallale raha nende 7 lapse jaoks ja siis ma tahaks näha kindlat plaani, et 2 aastase lapse riiete peale kuluks 500.-, 17 aastase poisi jaoks oleks vaja osta, mai tea...prillid...1500.- jne jne.

Kõik muidu tore Tarmonator ja oleksin nõus, et raha läheks nende laste suuskade soetamiseks. Aga tingimusel, et omavalitsus vahendajana asjast välja jääks. Pärast mõnel ametnikul hea kuskil rääkida, kuidas nemad oma valla laste eest seisavad etc.

Tarmonator
06.12.10, 21:26
Kõik muidu tore Tarmonator ja oleksin nõus, et raha läheks nende laste suuskade soetamiseks. Aga tingimusel, et omavalitsus vahendajana asjast välja jääks. Pärast mõnel ametnikul hea kuskil rääkida, kuidas nemad oma valla laste eest seisavad etc.

Good point!
Sihuke asi tuleks välistada jah.

ranka
06.12.10, 23:03
Luftitaks kõik kasvõi $1! Summa pole oluline - peaasi, et see liigutus tehakse...Eelmine kord oldi kuidagi aktiivsemad.

Hetkel ca 20K eeki koos, eelmine aasta oli 30k? Hetkel veel 4 päeva aega ka ning ma ka ei ole veel annetanud.

Tarmonator
06.12.10, 23:07
Hetkel ca 20K eeki koos, eelmine aasta oli 30k? Hetkel veel 4 päeva aega ka ning ma ka ei ole veel annetanud.

Oi oi, siin visati praegu väga bragiv vihje õhku8=)

lenC
06.12.10, 23:08
eelmine aasta oli ~36 800.-

ranka
06.12.10, 23:14
Oi oi, siin visati praegu väga bragiv vihje õhku8=)

loll ma üle $100 küll ei anna. pigem oli see, et igasugu peokunnid ja estpatrickud ei ole veel annetama tulnudki.

ju neljapäeva paiku viskan uudise kah, et viimane boost ja lihv anda. siis on hea uudist kirjutada ,et ala juba 30k olemas ,et pange ka juurde. facebooki vennad tulevad ka dollaeid viskama juuuuu!

Godspeed_EJ
06.12.10, 23:39
ju neljapäeva paiku viskan uudise kah, et viimane boost ja lihv anda. siis on hea uudist kirjutada ,et ala juba 30k olemas ,et pange ka juurde. facebooki vennad tulevad ka dollaeid viskama juuuuu!

Zynga pokkeri prod?

altzie
06.12.10, 23:54
66$ pandud FTP'sse teele, jagada võrdselt kõigi kolme vahel.

rohelinekonn
07.12.10, 00:58
Hetkel veel 4 päeva aega ka ning ma ka ei ole veel annetanud.

miks nii varakult juba lukus asi?

hotcocacola
07.12.10, 02:12
miks nii varakult juba lukus asi?

jap, miks nii varakult kinni?
ma ise pole ka veel annetanud, aga tõenäoliselt väikse panuse annan ikka :)

ranka
07.12.10, 05:49
jap, miks nii varakult kinni?
ma ise pole ka veel annetanud, aga tõenäoliselt väikse panuse annan ikka :)

Sest rahad tuleb ka välja kanda, mis sellise mass transferite puhul võib võtta aega (võin kanda ka Starsist). Seega hiljem teisipäevaks (14. detsember) on rahad käes.

Ning peale seda tuleb teha veel oste kutsudele, koertele, rahasid kanda, uurida ja puurida, mis võivad võtta ka 2-3 päeva aega. Lia sinna NV ja jääb "varuks" 5 päeva aega. Kui peaksime korraks hiljaks jääma siis ei ole enam tegu jõuluannetusega.

Pealegi on olnud üks kuu+ aega oma annetuste üle järele mõelda ja kokku nädal aega kanda - ei näe põhjust, miks peaksime kauem viivitama. mõni mees nõuaks siis ka lisaaega, kui annetada saab 1. jaanuar ja kinnipannakse 20. detsember. Alati jääb keegi hiljaks ja alati enamus jätab kõik asjad viimasele hetkele. plaanige ikka paar streeti ette!" :)

janek174
07.12.10, 06:57
Kunagi kirjutasin nii...




Sellest tekkis plaan ja võtsin ühendust tuttava sotsiaaltöötajaga Pajusi vallast. Sain temalt sellise kirja...

Tere!

Palun võimalusel toetada Pajusi Vallavalitsuse eestkostel olevaid lapsi seoses jõulude saabumisega kuna olude sunnil peavad nad elama asenduskodudes.
Pajusi valla lastest elab Keila SOS-Lastekülas 5 last(3 poissi ja 2 tüdrukut), Elva Väikelastekodus 1 poiss ja Järvamaa Lasteabikeskuses 1 poiss.

Ma ei oska täpselt midagi neile soovida. Keilas käies selgus,et lastel oleks suuski vaja. Aga need nii kallid.
Elvas on mul 2 -aastane poiss, aga Paides 17-aastane.


Küsi kui miskit veel kirjutan!

Tervitades Merle.

Minu palve temale oli küll natuke teine, nimelt tahtsin ma, et ta teeks mulle mingi tegevuskava või projekti või plaani kuhu ta tahaks raha kulutada kui me saaks neile seda anda, aga ta vist mõistis mind natuke valesti. Aga see selleks. Seda ma saan temaga veel täpsustada ja paluda tal konkreetne plaan esitada, et mida tema plaanib teha kui me annaks Pajusi valla lastekodudes elavate laste tarbeks näiteks 10 000.-

Aga praegu kirjutan ma siia selleks, et küsida kaasannetajate käest, kas selline plaan oleks üldse sobilik. Kasvõi see samune suuskade ostmise plaan. Ma usun, et me saaks selle jaoks vajamineva raha kokku.
Või siis teine variant, mis mulle isegi rohkem meeldib, et ma ikkagi küsin konkreetse tegevusplaani tema käest. No ütleme, et me anname Padise vallale raha nende 7 lapse jaoks ja siis ma tahaks näha kindlat plaani, et 2 aastase lapse riiete peale kuluks 500.-, 17 aastase poisi jaoks oleks vaja osta, mai tea...prillid...1500.- jne jne.

Oleks selline asi mõeldav? Miks just Pajusi vald? Sest mul pole teist tuttavat selle ala töötajat. Ja ma tean, et tema on väga motiveeritud selle koha pealt (kasvatab ka ise lastekodulast). Et kuna me nagunii ühe osa rahast anname nö lastekodule, siis äkki suunaks selle konkreetse lastekodu asemel ühe valla lastekodudes elavate laste tarbeks.

Toetan 100%. Olen ise ka kogu aeg olnud selle poolt, et teha midagi konkreetset. Kasvõi see, et osta mõnele lapsele suusad. Selline ''toetame kõiki'' kampaania sobib rohkem poliitikutele ja reaalset abi pole sellest kellelegi. Kuna ise toetasin ka lastekodulapsi siis olen kahe käega selle ettepaneku poolt.

janek174
07.12.10, 06:58
.

vsiu100
07.12.10, 15:37
600.- kõigi vahel võrdselt.

kardpleier
07.12.10, 15:53
kandsin 78$ tilti . kolmeks

ranka
07.12.10, 15:54
600.- kõigi vahel võrdselt.

ei näe raha


kandsin 78$ tilti . kolmeks

näen raha

kympa
07.12.10, 16:06
400.- (loomad & noored)

ranka
07.12.10, 16:07
kinnitan pangakanded homme. ei viitsi kogu aeg sisse logida, eriti kui öelda kust pangast raha kanti.

alaska
07.12.10, 20:19
Saatsin 75$ TILTI.

Lubasin küll rohkem, aga kuna ootamatult vajasin ise erakorralist meditsiinilist abi, siis lõi see eelarvesse augu.

Paneks noortele.

Rage
07.12.10, 22:10
võiks ikka see aasta suurema summa kokku saada.. enamik on ju limiitides üles liikunud jne...

muruntau
07.12.10, 22:21
Suutsin eelmine kuu mitte juua ja seega kandsin 1000 eeku. Võrdselt lastekodudele ja noortele.

g00000se
07.12.10, 22:27
võiks ikka see aasta suurema summa kokku saada.. enamik on ju limiitides üles liikunud jne...

+1
Terve foorum juba NL100 vähemalt

harryahven
07.12.10, 22:30
panin ftpsse 50$
e:user lo......

ranka
07.12.10, 22:43
panin ftpsse 50$
e:user lo......

aga kellele läheb annetus?

harryahven
07.12.10, 22:45
aga kellele läheb annetus?

a jah, võib splitti lüüa või ise valida..

$$$
08.12.10, 04:25
IMO nagu annetused on vabatahtlikud ja seda kellegile peale sundida on vale. Kui te arvate, et annetatud on liiga vähe vms, siis pange ise rohkem, mitte ärge hakkake targutama, et foorum NL100 et annetage ikka rohkem ja et Estpatrick pole veel annetanud jnejne. Jah, ma ei anneta siia midagi, pidage mind m***iks kui tahate.

just my 2cents.

muidu edu ettevõtmistel ;D .

Tarmonator
08.12.10, 08:07
IMO nagu annetused on vabatahtlikud ja seda kellegile peale sundida on vale. Kui te arvate, et annetatud on liiga vähe vms, siis pange ise rohkem, mitte ärge hakkake targutama, et foorum NL100 et annetage ikka rohkem ja et Estpatrick pole veel annetanud jnejne. Jah, ma ei anneta siia midagi, pidage mind munniks kui tahate.

just my 2cents.

muidu edu ettevõtmistel ;D .

tundsid ennast vist väga puudutatuna?
usu mind keegi poleks sulle ukse taha raha nõudma tulnud, kui sa annetamata oleks jätnud. ja oleksid targema mulje ka jätnud kui peale seda posti.
sa igasuguste avalike (teles ja ajakirjanduses) korjanduste vastu saadad ka oma kaebekirja teele korraldajatele? mille poolest see korjandus siin nii eriline on, et sellele reklaami ei või teha ja inimesi õhutada?

vsiu100
08.12.10, 08:10
IMO nagu annetused on vabatahtlikud ja seda kellegile peale sundida on vale. Kui te arvate, et annetatud on liiga vähe vms, siis pange ise rohkem, mitte ärge hakkake targutama, et foorum NL100 et annetage ikka rohkem ja et Estpatrick pole veel annetanud jnejne. Jah, ma ei anneta siia midagi, pidage mind m***iks kui tahate.

just my 2cents.

muidu edu ettevõtmistel ;D .


suht õige point.
selline "köhige pappi könnid" postid pole head. nagu lenc ütles, et 1$ on ka abiks ja igaüks paneb oma võimaluste ja arvamise järgi. see, et ma siin ühe summa annetasin, ei tähenda, et ma pole seda mujal ka teinud (Kokku vast 2-3x nii palju kui siin teemas).

E:
tarmonator - eelmine post käis nende vihjete kohta, mis olid siin viimased 2 lehte, kus vihjati, et kandke rohkem vms, mitte terve teema kohta. samas olen kindel, et keegi sii nteemas midagi halba ei mõelnud oma postidega, seega nvm
ranka - swedist kandsin sulle eile sebi.

ranka
08.12.10, 14:00
Misasja?!?!?! Ma ei ole kellegile vihjanud, et peaks annetama vaid mul lihtsalt oli infot, et paljud ei ole veel foorumisse/selesse teemasse jõudnud ja ei teagi sellest mitte midagi!!!!!!! Ajuvabadus kuubis.

ranka
08.12.10, 14:01
600.- kõigi vahel võrdselt.

olemas


400.- (loomad & noored)

olemas


Suutsin eelmine kuu mitte juua ja seega kandsin 1000 eeku. Võrdselt lastekodudele ja noortele.

olemas

ranka
08.12.10, 14:04
Ei väsi kordamast. Palun kontrollige üle nimekiri. Et teie nimi oleks kirjas, summa õige ja õigesse kohta läheksid rahad.

Pahvak
08.12.10, 14:21
Kes see 'Pahvaks' on, kes on maksnud 500.-? Ma maksin 315$ ja olen seal kirjas ka muidugi. :P

nomerlot
08.12.10, 14:23
Kes see 'Pahvaks' on, kes on maksnud 500.-? Ma maksin 315$ ja olen seal kirjas ka muidugi. :P

Lätlasest evil twin

Pahvak
08.12.10, 14:25
Lätlasest evil twin

Haha, päris hea. ;)

ranka
08.12.10, 14:28
My bad. 500 eeki kandis pastilaa. ajan teid kogu aeg sassi.

nomerlot
08.12.10, 14:36
My bad. 500 eeki kandis pastilaa. ajan teid kogu aeg sassi.

aga kas keegi on neid kunagi koos näinud?

Pahvak
08.12.10, 14:44
aga kas keegi on neid kunagi koos näinud?

Ranka on eraldi näinud, aga koos vist mitte. Või on see mingi alatooniga küsimus? :biggrin:


http://www.jaunted.com/files/admin/gay_buenos_aires.jpg
Vastus siiski ei.

Marek K.
08.12.10, 14:54
kandsin ftpsse 19.99, võrdselt siis

nomerlot
08.12.10, 15:46
Ranka on eraldi näinud, aga koos vist mitte. Või on see mingi alatooniga küsimus? :biggrin:


http://www.jaunted.com/files/admin/gay_buenos_aires.jpg
Vastus siiski ei.


Selles mõttes, et äkki olete üks ja sama inimene
http://mokellyreport.files.wordpress.com/2009/04/clarksuperman.jpg

ranka
08.12.10, 17:24
Marelt (ei ole ka trükikkas, tegin nalja) ja kalkaanilt papid üle.

ranka
08.12.10, 17:24
aga kas keegi on neid kunagi koos näinud?

angelis! :) koos minu ja mu kutiga.

edit: ilmselged naljad, teine osa siis :P

Marek K.
08.12.10, 17:36
jood v

kilu6
08.12.10, 21:12
$100 lastekodu

ranka
08.12.10, 21:33
kinnitatd. ja ei joo.

kardpleier
08.12.10, 22:05
Ei väsi kordamast. Palun kontrollige üle nimekiri. Et teie nimi oleks kirjas, summa õige ja õigesse kohta läheksid rahad.

Härra on mu kasutajanime valesti kirjutanud.


e: a nimed ongi vist väikse variatsiooniga

pastilaa
09.12.10, 10:36
aga kas keegi on neid kunagi koos näinud?

Ei ja jaa. IP aadress on sama. Kellaajad, mil need kasutajad sisse loginud, ei ole veel kunagi kattunud...

camu
09.12.10, 18:15
Panin ka sümboolse 600 eeku (lastekodu ja noored) Ranka arvele. 2x rohkem kui eelmisel aastal siiski.

leits
09.12.10, 18:27
homme õhtul l2heb lukku?

ranka
09.12.10, 19:58
Ma homme mõtlen selle peale, milla lukku. Kanded kinnitan hommikul.

Hullapple
09.12.10, 20:57
Härra on mu kasutajanime valesti kirjutanud.


e: a nimed ongi vist väikse variatsiooniga

Ka minu kasutaja nimi valesti.

qbj0hn
09.12.10, 22:16
60$ saadetud ranka666-le.
Mu sn qbj0hn.
30$ minu poolt ja 30$ mu coachi (El Nino 1 2+2-st) poolt :p.Ise avaldas soovi kui mainisin seda :D
Loomadele siis.

ranka
09.12.10, 22:21
Rahad käes ja uuendatud. Kas too el nino üldse mängida oskab ka? Kunagi tundus jube nit (kui mõtlen samat mängijat).

qbj0hn
09.12.10, 22:24
Rahad käes ja uuendatud. Kas too el nino üldse mängida oskab ka? Kunagi tundus jube nit (kui mõtlen samat mängijat).

http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/El+Nino+1

FTP graph.
Üks parimaid PL/NL50 FR grindereid.Ei tea ta teisi sn-e.
Graphi järgi ütleks,et oskab vist mängida küll :D
http://img219.imageshack.us/img219/3700/oskabvist.jpg (http://img219.imageshack.us/i/oskabvist.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

low-flow
10.12.10, 01:28
Rahad käes ja uuendatud. Kas too el nino üldse mängida oskab ka? Kunagi tundus jube nit (kui mõtlen samat mängijat).

Ongi jube nit, aga tableselectib hästi, mängib doonorite vastu, nitib neilt raha käest ja on õnnelik. Ma hea meelega istun temast alati paremale, blinde tuleb nagu putru. :P

Ahangama
10.12.10, 07:59
FTP-sse kantud 34$

Fortune
10.12.10, 09:08
ftpsse 100$, noortele

taipupole
10.12.10, 11:29
Kuna mulle ükski variant väga ei meeldi, panin 100 doltsi, las minna Tartu loomadele ja siis, kui see on söögina.

Ülejäänud 100 doltsi läheb mingile haigla aparaadile vms, mis olnuks minu favoriit, kuid siin võitu ei saavutanud.

Spewmonkey
10.12.10, 11:40
FTP-sse $36, kolmeks.

ranka
10.12.10, 12:37
FTP-sse kantud 34$

kelle vahel, ma panen algul kolmeks aga anna teada kui vaja parandada.


ftpsse 100$, noortele


Kuna mulle ükski variant väga ei meeldi, panin 100 doltsi, las minna Tartu loomadele ja siis, kui see on söögina.

Ülejäänud 100 doltsi läheb mingile haigla aparaadile vms, mis olnuks minu favoriit, kuid siin võitu ei saavutanud.


FTP-sse $36, kolmeks.

Kolm viimast käes. Kohe uuendan nimekirja ja pangakanded.

ranka
10.12.10, 12:44
Mul on üks annetus üle, mis on tehtud panka. Nimelt I. T. Selgitusse ei ole pandud kellele ja kes :) Raudslet magasin maha, et kelle oma aga ootan vastust.

PS! Paneme annetamine läheb pühapäeval 12:00 lukku! Peale seda ma enam kandeid vastu ei võta ja lasen 12h kontrollida üle kõikidel nimekirja. Kui korras, tuleb FTP-st cashout ja see summa + laekunud pangale summa läheb annetusteks.

leits
10.12.10, 19:50
Tuli meilerisse selline teade. Väike hint, mida oleks loomadele vaja peale söögi...



Varjupaik võtab alati tänulikult vastu otseselt loomadele alljärgnevaid
Esemelisi annetusi:
Kassi ja koera kuivtoit
Kassi ja koera konservid
Kassiliiv
Toidunõud - kas keraamilised või metallist
5 liitrised tsinkplekkpanged koertele jooginõudeks
Loomadele sobilikud mänguasjad (pallid, nutsud, koeraköied, ronimis- ja
küüneteritamisalused)
Kaela- ja jalutusrihmad (parimad on presendist), ketikarabiinid ja -pööritsad
Aluspanu- ja pesamaterjal (1-kohalised vatimadratsid, vati-, baika, fliis-
ja villatekid ning vatipadjad - NB! mitte sule ja porloontäidistega! Ei
sobi ka vedrumadratsid)
Plastikust desinfitseeritavad pesakausid

Puhast kasutatud voodipesu:
Linad ja tekikotid (puurikateteks),padjapüürid (pesapatjadele)
Vannilinad, froteekäterätikud, köögirätid - loomade kuivatamiseks
Erinevates mõõtudes transpordiboksid ja näitusepuurid (kasside privaadiks)

Lisaks kulub varjupaigas igapäevaselt loomade tervena hoidmiseks
hulganisti üldhooldusvahendeid:
Puhastuskeemiat (Domestos jm desinfitseerivate omadustega kontsentraadid,
üldpuhastusvahendid - Ajax jne, pesupulbrit, nõudepesuvahendit)

Koristusvahendeid:
Pürstid, mopid, nuustikud ning kühvlid ja panged

Talviseks perioodiks on meil kaks äärmiselt puudulikku valdkonda:
Kuiv põhk kuutidesse - hoiab koera kuudi soojana ja kuivana, soovitavalt
väikepakendis
Küttepuud, millega varjupaiga hooned (kassitoad, kutsikatuba) soojana
hoitakse - talvega kulub meil umbes 100m2 puid ja raha vastava koguse
puude eest. Kui kellelgi on üle või teab head nõu, kust odavalt saab -
meie ja me loomad oleks äärmiselt tänulikud!

Tarmonator
10.12.10, 20:02
Panen märgi maha siia, et ma ära ei unustaks. Mul on yks diil pakkuda kyttepuude osas. Hõlmab endas ka pokkeriprode väikest kehalist aktiivsust. Kirjutan homme pikemalt.

leits
10.12.10, 20:24
55 usd looomadele - leits

runnar
10.12.10, 21:58
ma paneks $150 tilti, mis jaguneks ilmselt kõigi vahele, jõuan tartusse nö ülekandva arvuti taha pühaba õhtul või esmasba hommikul, nii et kui selleks ajaks üle ei kanna siis ranka võib mult mitmeid õllesid intressi võtta

leits
10.12.10, 22:01
Cmon babes .. tehke paar x diademat ja more money heategevuseks :D
kasutajaid ju meil daljova ...

Rage
11.12.10, 14:07
kui suureks kassa kasvanud on?

s1990n
12.12.10, 05:36
Panin kh 500 eeku swedist teele ja saatsin ka PMi kuidas raha jagada.

ranka
12.12.10, 12:57
kui suureks kassa kasvanud on?

Panen annetamise nüüdsest lukku. Löön kokku kõik laekumised ja kui palju keegi täpselt sai.

ranka
12.12.10, 15:51
Palun kontrollige üle nimekiri, kas Teie olete nimekirjas. Hetkel veel peaks olema s1990n puudu, kes saatis SWEDBANKIST raha, mis jõuab kohale homme. Siis palun arvutage üle ka nimekiri. Ma arvutasin doltse mitu korda ja sain lõpuks sellised numbrid:

Dollareid: 2418.07
EEKE: 6580

Ise panin 1000 krooni + siis s199on'i 500, mis teeks lõppsummaks:
Dollareid: 2418.07
EEKE: 8080

Tänase SEB Ülekande kursiga oleks see 27,937.41 EEK'i dollarite eest, mis teeks kogusummaks 36,017 + paar senti. Kuna ma kurssidega ei viitsi "nussida" siis panen 2418.07 summa cashoutima ja see raha, mis mu kontole laekub on annetuste summa dollar-EEK kursil.

ranka
12.12.10, 15:54
Cashout tehtud. Kui miski jäi kahesilma vahele siis tolle kursiga, mis laekub lisan juurde. Ja FTP pakkus meile USD to EEK ilusama summa välja: 28461.1. Eks vaatame, mis arvele tuleb.

Marek K.
12.12.10, 16:16
runnari posti vaatasid eespool ka v

ranka
12.12.10, 16:18
Kahjuks ei vaadanud. Ju võtab minuga ise ühendust ja saab kokkuleppele. Sama peaks olema ESTPatrickuga, kes tahtis ka kanda.

hotcocacola
12.12.10, 16:39
Läks täitsa meelest.
Saatsin sulle panka (SEBist) 300.00.

Loomad & lastekodu.

5lehte
12.12.10, 18:49
Magasin ka maha aga väga tahaks anda.
SEB to SEB 300 eeku ja lastekodu

ranka
12.12.10, 19:30
pangakandeid veel atsepteerin niikaua kui FTP kanne üle tulnud. anna sellest teada (cashout accepted ja homme tõenäoliselt rahad üle) ja runnar võtku minuga msn/skype ühendust, lepime kokku kuidas rahad kanname :)

Kotkas1000
13.12.10, 10:43
Jäin vist lootusetult hiljaks, aga panin oma osa ka teele Swedbankist. loodan, et jõuab õigeaegselt kohale. Kui ei jõua, eks siis osta endale midagi ilusat :D

taavi
13.12.10, 13:35
Jäin kah väga hiljaks, aga panin oma osa teele swedbankist...

con
13.12.10, 13:47
tegin swedist just, ehk jõudis.

ranka
13.12.10, 13:49
Aga lõpetaks rahade kandmise ära :)

Rage
13.12.10, 14:18
Aga lõpetaks rahade kandmise ära :)
korja esimeselt lehelt oma konto nr jms ära:-)

ranka
13.12.10, 20:21
FTP rahad tulid üle, tegelt jube tunde tagasi aga ei olnud aega.

Raha laekus: 28461,10

Peale selle on laekus raha järgnevatel arvetelt:
hotcocacola: 300 EEK - lastekodu ja loomad
5lehte: 300 EEK - lastekodu
con: 366 EEK - noored ja lastekodu
s1900n: 500 EEK - kolmeks
E.N. (ei tea screen-name, ise täpsustagu): 500 EEK - noored ja loomad
peokuningas: 600 EEK - noored: 250; lastekodu: 250; loomad: 100
taavi: 600 EEK - kolmeks

Ja homme peaks laekuma 1800 runnari kontolt.

Proovin leida tunnikese aega ja õhtuks anda täpsed andme koos nimekirjade. Kes annetas, kes ja kui palju said. Kui kellegil aega võiks teha sellise lehe ära.

Pahvak
13.12.10, 20:41
Vähem kui eelmine aasta. :(

ranka
13.12.10, 20:44
Kui ma valesti ei arvutanud siis see aasta peaks olema summa üle 40k+. Eelmine aasta oli ju alla 40k :)