PDA

View Full Version : NL200 AKo standard stackoff?



Pahvak
07.01.11, 14:42
14/11 agrod 2.4 ja 34%. 3bet 3.8% ja fold to 3bet 64%, 4bet 12%. 21k käsi.

Readid:
bvb 4b foldis regi vastu
3b ja check/call cb
2to6 ja fold to 17 peale
ei sqs donki ja mind AKga ip
bvb callib reraise bvb 942ss 98s
AK-ga duubelbarrel QQ3 T oop

Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

MP2 ($242)
MP3 ($203)
CO ($218)
Button ($140.50)
Hero (SB) ($200)
BB ($85)
UTG ($243.90)
UTG+1 ($244)
MP1 ($302.50)

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
5 folds, CO bets $6, 1 fold, Hero raises to $20, 1 fold, CO raises to $46, Hero raises to $200 (All-In)

KraindOnMaind
08.01.11, 02:03
need on cutoff statsid? palju 4 bet range on

Tarmonator
08.01.11, 02:12
need on cutoff statsid? palju 4 bet range on




Readid:
bvb 4b foldis regi vastu


Mis see 4bet range sellise readi peale enam tähtsust omab?

Käe kohta...usun kyll, et wp.

antnx
08.01.11, 02:29
Stove 12%

KraindOnMaind
08.01.11, 03:25
fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis

Pahvak
09.01.11, 12:03
Stove 12%

Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.


fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis

Well played, aga millisel limiidil ja saidil see standard on?

ranka
09.01.11, 12:28
Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.

Imo sul on õigus.

HUD'is saab panna ka eraldi:
a) 4bet (see on siis protsentuaalne kord võimalikest kordades)
b) 4bet range (sel juhul ta peaks ise välja arvutama 4bet range range, arvutab läbi a) stati)

Pahvak
09.01.11, 12:34
4-bet range on standardina isegi HEMi popupis olemas.

Võib-olla loll käsi, aga mulle tundub, et ma ehk leveldasin ennast siin. Sest mina olen vastase jaoks kaunis tundmatu (3b/4b sõdu ei ole) ja tema minu jaoks ka va see üks kord juhuslikult, kus ta avas ja 4b/foldis regi vastu (aga mina pole see reg! Samas on meil decent equity QQ+, AK vastu). See, et see on bvb on ilmselt ka viga, sest ma panen tihti btni readid 3b olukorras ka bvb-na kirja. Võib-olla ei peaks samas. Obviously jooksin selle top range vastu ja nüüd on vaja teada, kas olen tulemustele orienteeritud või on see siiski standard.

pastilaa
09.01.11, 14:14
Hakkasin isegi uurima vahepeal, miks PT3-s 4bet range stati pole (mis mitmetes heade mängijate videodes HEMi popupis silma hakanud). Sai peagi selgeks, et on üks hullemaid state, mis olla saab. See sõltub nii rämedalt mängija positsioonilistest 3-4bet harjumustest ja teda 3bettinu 3bet rangest (meeletu sample vajalik, et see neutraalseks saada). Nendega kahjuks see stat ei arvesta üldse! Pmslt nagu inceptionis unenäod unenäos - väga raske neid kontrollida :).

janek174
09.01.11, 15:02
Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.

Pahvak
09.01.11, 15:46
Samas on reaalselt selliseid vendi, kes 4-bet/foldivad väga palju NL100/200.

Pastilaa, ma ise ei vaata kunagi 4bet range stati. Tegelikult ei vaata 4beti stati ka väga, viimasel ajal olen lihtsalt silmama hakkanud, et mitu korda mitmest, aga intuitsiooni pole küll tekkinud, et mida sellega peale hakkata. Üks riid on parem, aga antud olukorras läks viltu. :)

tdx
09.01.11, 22:15
Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.

kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?

janek174
09.01.11, 22:21
kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?

No NL25 kus mina mängin, siis JAH.


Edit: Mäng on oluliselt muutunud viimase aastaga. Kui aasta tagasi oli AA vs KK ship standard iga sessi ajal regide vahel, siis nüüd näeb sellist asja ikka väga harva. Ja reg vs reg AK shippida on küll tänapäeval suht raha põletamine.

Edit2: Ei väsi kordamast, et enamasti oleneb siin ikka vastasest ikka. Kui palju tema 3-4bet blufib jne...

kardaanirist
09.01.11, 23:21
kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?

janek juba vastas ära, aga NL25s on hetkel AKga pre shovemine käe blufiks pööramine (regide vastu), sest calli halvemalt ei saa pea kunagi (parimal juhul saad 43/57 olukorra QQ vastu).

AA vs KK ship on aga minuarust siiamaani standard. sellesmõttes, et keegi foldi peale küll ei mõtle. tihtipeale ei saada lihtsalt stacke preflop sisse vaid flopis.

//edit: see käsi on küll NL200 ja ei tea kui kasumlik seal AKga pre ära stackida on.
//edit2: ja BvB olukorras shipin alati AK tho.

ment52
09.01.11, 23:50
enda image on tähtsam sellises olukorras kui vastase oma. minu vastu mängitud 276 käe jooksul oled sa 11/5 3% 3bet ja võid ise arvata kas sa AKo saad kasumlikult ära stackida.

ment52
09.01.11, 23:54
Hakkasin isegi uurima vahepeal, miks PT3-s 4bet range stati pole (mis mitmetes heade mängijate videodes HEMi popupis silma hakanud). Sai peagi selgeks, et on üks hullemaid state, mis olla saab. See sõltub nii rämedalt mängija positsioonilistest 3-4bet harjumustest ja teda 3bettinu 3bet rangest (meeletu sample vajalik, et see neutraalseks saada). Nendega kahjuks see stat ei arvesta üldse! Pmslt nagu inceptionis unenäod unenäos - väga raske neid kontrollida :).

4bet range arvutatakse PFR*4bet%. Kuidas PT3 siis õigustab selle 4bet% sisse jätmist oma programmi? Ma ei tea ühtki statti, mis oleks 100% staatiline, kui niimoodi nitpickida võiks tulla järeldusele, et pt3 ja hem on täiesti kasutud programmid.

Pahvak
09.01.11, 23:54
Asi polegi niiväga otseselt kasumlikkuses KUI sind callitakse (loll oleks loota, et calliks AQ-). Asi on selles, et 4-bet folditakse ja sisse aetakse tihti rangega QQ+, AK (40%) equitit, aga mitte standardina. Mind huvitab, kas antud read on piisav, et kategoriseerida villaini selliseks, kes ajab sisse rangega QQ+, AK (2.6% kätest) ja et leiduks ka junki a la (~1.5%) kätest.

Pahvak
09.01.11, 23:58
enda image on tähtsam sellises olukorras kui vastase oma. minu vastu mängitud 276 käe jooksul oled sa 11/5 3% 3bet ja võid ise arvata kas sa AKo saad kasumlikult ära stackida.

Owned. Pigem arvangi, et mu image pole piisavalt hea, et vastase vastu AK ära stackida ja nende notedega leveldasin ennast, sest see konkreetne note ei ole ju minu vastu.

rrrr
10.01.11, 09:03
Blindi stealimise situatsioonis minuarust saadki taoliselt väikselt 4betilt suht palju respecti oma 5bet AI-ga. Blindid lihtsalt nii tihti tulistavad 3beti vastu, et buttonil näpud sügelevad 4beti järele. Blindivarga 4-bet statid mis > 3%/17% on minu jaoks 5-beti tegemiseks AI AK-ga piisav argument eriti kui tema stealimisrange on lai.

Siin aga on juba vastase 3-beti stat suht nitine ja kuigi sul on read, et foldis 4-beti, siis ma hoomaks pigem seda, et enamustel kordadest on ta piisavalt hea sinu vastu. Ma paneks oma otsuse kolmest asjast kokku:
- read
- ta on nit
- mis sina võiks tema silmis olla

Kuna sa ütlesid, et pole eriti hea, siis 2:1 fold.

pastilaa
10.01.11, 09:47
4bet range arvutatakse PFR*4bet%. Kuidas PT3 siis õigustab selle 4bet% sisse jätmist oma programmi? Ma ei tea ühtki statti, mis oleks 100% staatiline, kui niimoodi nitpickida võiks tulla järeldusele, et pt3 ja hem on täiesti kasutud programmid.

PT3 tegija lühike kommentaar selle stati kohta. http://party.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=27416&start=0#p132508

Võiks "nitpickida" loomulikult iga stati üle (ja kasvõi nii tarbetu sõna nagu "nitpickida" seda iseenesest on, kasutamise üle suvalises eestikeelses lauses. tore muidugi, et oled omandanud vägeva ingliskeelse slängisõnavara. ise kasutaks siin lihtsalt "norida" - sama effekt ja jõuaks kiiremini rahvani, kellega räägime + ei jätaks nii üleolavat muljet. kui see on taotluslik, siis lase edasi). Antud juhul arvestasin lihtsalt endast targema arvamusega. Sama arvan pokkerialaselt muidugi sinu arvamuse kohta - tänud vastamast :p.

ment52
10.01.11, 10:09
Mitte ei taha üleolevat muljet jätta oma postidega, proovin lihtsalt oma sõnumit kiirelt ja selgelt kirja panna, muidu läheks minugusel kirjaoskamatul lausetesse lillede kasvatamisele liiga palju aega. Nitpickimisega sama lugu et ei suutnud tuletada lihtsat eestikeelset sõna meelde.

Kraada kommentaari kohta- polariseeritud (no ei tea eestikeelset vastet) on ju ka mängijate 3bet ranged (5% 3bet ei tähenda, et sa 99+aq+ igalt positsioonilt lajatad), aga see ei tähenda, et see stati kasutuks muudaks.

tdx
10.01.11, 10:14
imo kui sa ei saa BvB olukordades vähemalt neutral EV'ga AK regi vastu shippida, siis võiks oma mänguplaani üle vaadata.

pastilaa
10.01.11, 10:37
Kraada kommentaari kohta- polariseeritud (no ei tea eestikeelset vastet) on ju ka mängijate 3bet ranged (5% 3bet ei tähenda, et sa 99+aq+ igalt positsioonilt lajatad), aga see ei tähenda, et see stati kasutuks muudaks.

3bet range juures saavad meie tõlgendused olla suhteliselt täpsed. 4bet range juures aga ongi see jama, et adekvaatse range väljamõtlemine on eelnevate panuste suurema hulga ja positsiooniliste eripärade tõttu (millega see stat aga ei arvesta) liiga ebatäpne. Nii sain mina asjast aru ja parandage julgesti, kui eksin.