PDA

View Full Version : NL100: villan trikitab



variatsioon
14.01.11, 17:56
no mis toimub?
imo tal ei ole seti/drawd/airi/overpairi :D

Full Tilt - $1 NL - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP: $197.50
MP+1: $165.50
CO: $51.50
BTN: $100.00
SB: $34.00
BB: $84.65
UTG: $100.00 16/12/2 - 1.6k reg
Hero (UTG+1): $100.00

SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

Pre Flop: ($1.50) Hero has T:club: T:diamond:

UTG raises to $3.00, Hero calls $3.00, fold, fold, fold, BTN calls $3.00, fold, fold

Flop: ($10.50, 3 players) 2:spade: 4:spade: 9:club:
UTG checks, Hero bets $7.00, fold, UTG raises to $24.00 Hero calls $17.00

Turn: ($58.50, 2 players) 2:club:
UTG bets $73.00 and is all-in ??

ranka
14.01.11, 18:04
IMO ta balanseerib siin oma checking-range ja seda teeb ta ainult bluffi, parema käega ja äärmisel juhul käega, mille vastu flippad (AQss, AKss, AJss, QKss). Seega raise ei ole siin hea mäng ning jäävad järgi fold ning call. Mina calliksi ja kui turn totaalne blank siis stäkin end ära. Blank turniks pean kõike kaarte, mis ei ole ülekaardid ega potid.

ranka
14.01.11, 18:05
As played - stäkin ära. Kaks on parimaid kaarte, mis tulla sai, sest vähendab settide combosid + setti ta ei mängiks nii ning isegi ehk mitte ülepaari.

variatsioon
14.01.11, 18:44
tänks hea vastuse eest!

alaska
14.01.11, 19:05
Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?

variatsioon
14.01.11, 19:09
hea küsimus.
imo minu range: 22-AA,AsJs+.

ehk siis üritab 55-QQ bluffida?

ranka
14.01.11, 19:33
Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?

Mitu korda sa oled ise teinud bluffe kohtades, kus sa tead, et vastane suht harva foldib aga ikka paned oma stäki keskele? Ma olen väga palju ja kui villu ei ole suur võitja (seda saab peetrist [PTR] kontrollida) siis selliseid vigu ta kindlasti teeb. Ei ütle ka, et see on insta stack-off aga ma eeldan, et kui me callime flopi siis tuleb pm. igas turnis uus barrel ja seega peaksime
a) kas foldima flopi
b) blankiga ära stäkkima

Pot liiga suur, et nüüd foldides viga teha ja siin käes saame väga palju infot imo. Kui tal on bluff on see väga väärtuslik info, kui tal on see valuebet siis on see ka väga väärtuslik info tänu tema ebastandartsele betsizingule. Seda ma ei oska öelda, et kas ta bersizing AA või parema käega on hea või halb. Ühelt poolt foldib välja kõik drawd, teiselt poolt jällegi kutsub hero callima kõike paare, mis callisid flopi.

variatsioon
14.01.11, 19:36
mainiks veel et enne flopi checki ta mõtles tavapärasest natukene kauem.
ehk ma ei usu et tal see mingi standard liin on ;)

imo päris palju $ tuleb tema lampi tilt FPS pealt.

ranka
14.01.11, 19:38
Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.

variatsioon
14.01.11, 19:39
aga ei ütleks et igas turnis barreldab.
vb tüüp ei oskanud oma AK mängida ja lihtsalt bluff c/r lootes et ma b/f AJ+,55-88.

variatsioon
14.01.11, 19:40
Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.

ei noh ta ei ole tiltis ega FPS. aga arvestades seda fancyt liini siis võib oletada et iga 20s kord tüüp lampi tildib.

ranka
14.01.11, 19:40
Pärast sellist laini ma lihtsalt eeldan, et kui ta läks praegu bluffi peale siis barreldab ka turne ja kui läks value peale tuleb ka barrel.

alaska
14.01.11, 19:42
Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.

variatsioon
14.01.11, 19:42
imo hero flopi calling range on seal väga tugev. tihti set/FD või overpair.
ehk oleks mõistlik tal ainult flopis c/r kui tahab bluffida sest nagu sa ju ütlesid kui me value c flopi siis peame ka value c turni.

variatsioon
14.01.11, 19:43
Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.

ei mul ei olnud note.

alaska
14.01.11, 19:45
Ma kirjutasin samalajal kui sa parandasid, et ta ei olnud tiltis ega FPS. Aga mängu ajal on see selline olukord, kus sa võtad timebanki, ütled mõh? proovid mõelda, kehitad õlgu ja callid. Ja siis vahid pärast HH ja proovid mingit notet välja mõelda.

variatsioon
14.01.11, 19:56
uus mõte..

villan mõtleb:
oky.. ei hitinud oma 55-88,broadway kaartidega nii et checkime.

UTG+1 betib.

aga tra UTG+1 ei coldC 22-44 ega ka KK+.
nii et tema nuts range on AINULT 99 ja veel headest kätest AsQs+ ning TT-QQ.
mina saan siin repida set/+overpairi. sitta kh.. bluffime üle.

c/r.
UTG+1 callib.

eem.. wtf?? no ainult 99 on nuts range ja sellega vb oleks ta juba flopis 3betinud.
no kui ma AI lähen siis ta ei saa isegi FD callida. fuck it shipin lootes et tal 99 pole.

ranka
14.01.11, 20:00
imo hero flopi calling range on seal väga tugev. tihti set/FD või overpair.
ehk oleks mõistlik tal ainult flopis c/r kui tahab bluffida sest nagu sa ju ütlesid kui me value c flopi siis peame ka value c turni.

Kui villain vähegi mõtleb, siis suht standard mäng oleks sellisel flopil seti ja suure ülepaariga otsa panna. Siis minu arvates just su calling range on üpriski nõrk. Mitte nõrk küll aga suht monsterivaba ala. 9X+, FD-s. See võibki villainile väga saatuslikuks saada kui ta nii mõtleb - ala, et oh shoven, et äkki ikka foldib oma nõrga üheksa ja FD-d paneb kiirelt mucki.

Aga jah sellise villaini vastu tuleks callida siin absoluutselt terve rangega, see tähendab ka settide ja mistahes ülepaariga ning tõenäoliselt stäkkida igal turnil (võib-olla K ja A turnid on foldid). Võin ka eksida muidugi.

alaska
14.01.11, 20:04
Tõenäoliselt tekkisidki talle vallatud mõtted pähe alles peale sinu betti, enne tundus suht käest loobunud olevat.

variatsioon
14.01.11, 20:15
Kui villain vähegi mõtleb, siis suht standard mäng oleks sellisel flopil seti ja suure ülepaariga otsa panna. Siis minu arvates just su calling range on üpriski nõrk. Mitte nõrk küll aga suht monsterivaba ala. 9X+, FD-s. See võibki villainile väga saatuslikuks saada kui ta nii mõtleb - ala, et oh shoven, et äkki ikka foldib oma nõrga üheksa ja FD-d paneb kiirelt mucki.

Aga jah sellise villaini vastu tuleks callida siin absoluutselt terve rangega, see tähendab ka settide ja mistahes ülepaariga ning tõenäoliselt stäkkida igal turnil (võib-olla K ja A turnid on foldid). Võin ka eksida muidugi.


imo standard on setiga ikka slowplay-callida flopis :D

edit:
nagu ma aru saan siis me kõik nõustume et flopi c ning river c AI on parim move jh?

variatsioon
14.01.11, 22:19
villanil oli:
KK

imo päris hästi mängitud. sai juba turni AI FD+PP vastu.

Pahvak
15.01.11, 09:09
Mis selle regi nimi on?