PDA

View Full Version : Kus mängida?



kuStom
30.01.09, 15:54
sain endale unibetti 5 eurot, ning nüüd on sellest 1 päevaga järel 0.73.. ??? tahaks teada, kus mängida, et mänguoskust arendada, kuid ei tahaks raha sisse kanda.. :-\

farik666
30.01.09, 17:06
ilma raha kandmata ei arenegi... seesama unibet kõlbab ka alustuseks... tee miski paarisaja kroonine deposiit, loe läbi ranka preflop artikkel:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html, võta pokkeritoas kõige väiksema limiidiga rahalauad lahti ja küll näed kuidas areng toimub..

Rage
30.01.09, 17:43
saab küll raha sisse kandmata ka.. mina pole kunagi ühtegi kopikat kuhugi kandnud.. freeroll turniiridelt on võimalik kopikaid võita ja vaikselt mingi 10+ taala kokku ajada, mida siis cashi laudades kasvatama hakata.

kuStom
30.01.09, 17:53
ilma raha kandmata ei arenegi... seesama unibet kõlbab ka alustuseks... tee miski paarisaja kroonine deposiit, loe läbi ranka preflop artikkel:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html, võta pokkeritoas kõige väiksema limiidiga rahalauad lahti ja küll näed kuidas areng toimub..


Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.

kollane
30.01.09, 17:54
Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.


loe 2x veel

Metsapull
30.01.09, 18:07
Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.


Milles Sa ei saa aru? Segaste asjade kohta küsi kindalsti täpsustavaid küsimusi ning foorumi rahvas üritab Sulle asja selgitada täpsemalt.

LuuK
30.01.09, 18:59
Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.


võid ka mängurahaga harjutada alguses.

Maheaatom
30.01.09, 19:08
Vabandage iroonilise märkuse pärast, kuid need mõnetaalased "no deposit bonused" (arvestades summasid, mida korralik affiliate saab uue mängija "värbamise" eest) kõlavad imo pokkerimängija mõnitamisena. Selle rahaga on sisuliselt võimatu midagi saavutada ning reeglina kaotate selles pokkeritoas niimoodi õigused tulevasele deposiitboonusele, rakebackile, aff-specific hüvedele vms. Seda esiteks ja teiseks ei teeks minu hinnangul pokkerimängu õppimiseks paha 50-100 taala investeerida ning alustada mikro-limit rahalaudades ning odavatel turniiridel.

Respect nende meeste ees, kes on alustanud täiesti nullist. Aga kahjuks on sagedane reaalsus see, et alustad nullist ja tolkned esimesed kuus kuud mingi $0,78 ja $8,51 vahel. Reeglina täiesti mahavisatud aeg. Seevastu inimene, kes alustab n. 100 taalast, on suutnud selle aja jooksul juba n. $3000 bankrolli koguda, liikuda limiitidel ülesmäge ning ka üldine areng on tal kordades kiirem.

kuStom
30.01.09, 20:37
Jah, õge jutt, kuid kahjuks pole võimalik 50-100 kanda sisse. ;)

marguzz22
31.01.09, 20:05
siis tuleb minna tööle ja kui nii vana pole, et tööl käia, siis ei tohi pokerit ka mängida

antnx
31.01.09, 20:40
Pole olemas mõnetaalasid no deposit boonuseid on lihtsalt NO Deposit boonused :)

ESTPatrick
31.01.09, 22:38
Vabandage iroonilise märkuse pärast, kuid need mõnetaalased "no deposit bonused" (arvestades summasid, mida korralik affiliate saab uue mängija "värbamise" eest) kõlavad imo pokkerimängija mõnitamisena. Selle rahaga on sisuliselt võimatu midagi saavutada ning reeglina kaotate selles pokkeritoas niimoodi õigused tulevasele deposiitboonusele, rakebackile, aff-specific hüvedele vms. Seda esiteks ja teiseks ei teeks minu hinnangul pokkerimängu õppimiseks paha 50-100 taala investeerida ning alustada mikro-limit rahalaudades ning odavatel turniiridel.

Respect nende meeste ees, kes on alustanud täiesti nullist. Aga kahjuks on sagedane reaalsus see, et alustad nullist ja tolkned esimesed kuus kuud mingi $0,78 ja $8,51 vahel. Reeglina täiesti mahavisatud aeg. Seevastu inimene, kes alustab n. 100 taalast, on suutnud selle aja jooksul juba n. $3000 bankrolli koguda, liikuda limiitidel ülesmäge ning ka üldine areng on tal kordades kiirem.


minu bankroll algas no deposit boonusest, mille sain aprillis ja novembris olin juba elukutseline

Tigrano
01.02.09, 00:54
minu bankroll algas no deposit boonusest, mille sain aprillis ja novembris olin juba elukutseline


Nagu näha on kõik võimalik ja kõik ei pea ühte moodi alustama, muidu pole meil huvitavaid pokkeri lugusi, kes kuidas alustas ;D

ESTPatrick
01.02.09, 00:55
tuleb mainida ka seda et aasta pärast elukutseliseks hakkamist ostsin OPELI, peab mõtlema mida järgmine November lubada endale

Tigrano
01.02.09, 01:07
tuleb mainida ka seda et aasta pärast elukutseliseks hakkamist ostsin OPELI, peab mõtlema mida järgmine November lubada endale


Irw, see valik saab olema suur, pakun, et ainult valimise rõõm ;D

ESTPatrick
01.02.09, 01:29
v-o peaks ostma täiskomplekti naise ja lapsed, siis jääks endal vaev ära


ja vastus küsimusele :"Kus mängida?"

Vastus : soojas