PDA

View Full Version : M : Võimas lauaarvuti!



supastone
11.10.11, 20:40
Müüki läheb, siis järgmiste näitajatega lauaarvuti. Müün kuna endal pole vaja nii võimast arvutit. Algselt ostetud mängimiseks, aga aega mängimiseks pole.

Protsessor : AMD Phenom X6 1055T 2.8Ghz ( 6 tuuma)
Emaplaat : GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H
Graafika kaart : MSI GeForce 460GTX
Mälu : Kingston HyperX 4GB DDR3 KHX1600C9AD3K2/4G
Kõvaketas : Samsung HD501LJ 500GB
Jahutus : Arctic Cooling Freezer Pro 7 Rev. 2
Korpus : Arctic Cooling Silentium T1

Arvuti asub Tallinnas, Nõmmel. Soovi korral võimalik vaatama tulla.

Pilt : http://www.upload.ee/thumb/1725134/IMG_2050.JPG (http://www.upload.ee/image/1725134/IMG_2050.JPG)

Hind : 500€ (pokkeriprode hind, mujal kuulutuste lehtedel kallimalt müügis)

supastone
13.10.11, 10:25
Nu kellegil pole tõesti korralikku arvutit vaja?

adam_q
13.10.11, 11:44
ega siingi kellegil vist aega mängimiseks pole, nagu näha :)

Karelkorm
13.10.11, 11:50
Hinnavaatluses üksipulgi kokku panna selline arvuti, maksis mul $680. Ei tea, miks nii suurt soodushinda küsid.

E: Samas, poes saab selliste näitajatega arvuti 800 euriga. Ma oleks vb huvitatud, a pean auto remondist ära tooma ja vaatama, mis arve nad mulle esitavad. Vaatan natuke ringi ka veel ja annan teada. (Kui selleks ajaks olemas veel)

supastone
13.10.11, 12:30
Ju said hea hinnaga. Võin veel alla teha kui kellegil huvi on ei tahaks teda lihtsalt seisma jätta.

Karelkorm
13.10.11, 14:34
450 € võtan ära, ok?

Poke
13.10.11, 16:02
korralik mänguri arvuti. korralik hind kah.

JakoJ
14.10.11, 01:03
oled kindel vä

supastone
14.10.11, 22:05
Müüdud. Võib teema kinni panna!

Karelkorm
22.12.11, 19:55
2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale

isenseven
22.12.11, 20:20
Haha, hea ots :)
ei tegelt kurb bad beat

Ghost0
22.12.11, 20:43
2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale
Result oriented.
Keda sul ikka süüdistada on - iga asi võib järsku otsad anda. Kui sellel arvutil oleks müües midagi viga olnud siis oleks see juba esimese nädala jooksul välja tulnud.
Garantiid pole siis? "Koorumus" on suhteline mõiste, sellised asjad ei sure üldiselt selle pärast ära, et arvuti 24/7 kuu aega järjest töötab vms. Pigem lööb mingi tehasedefekt välja/põleb midagi läbi/voolu kõikumine tapab midagi ära vms.

Kui sa tead täpselt, mis asjad kutud on siis, kuidas testisid seda? Või lasid kellelgi üle vaadata? Öeldi tõenäoline põhjus? Surid kõik asjad korraga ära?

Karelkorm
22.12.11, 21:09
Korraga surid ära jah. Alguses arvasin, et toide, viisin itvendade juurde. Järgmine päev helistasid, et emakas ka. Tellisime uue ja täna tuli välja, et video ja vb homme tuleb välja, et protsessor :P... HVsse tegin teema, üks asjapulk teadis öelda, et kui toide ära sureb, võib kaasa võtta muud rauda oma suva järgi ja ühel arvutil oli ainult korpus alles jäänud. A imo liiga ebareaalne, et mingit kaitset selle vastu ei ole ja kui toide kustub, siis hea õnne korral võid kogu sisust ilma jääda.

con
22.12.11, 21:50
...imo...

Tunnen kaasa, et kehvasti läks aga kui võimalus, et toites asi siis muud asjad võisidki selle pärast minna. Juba loogiliselt võttes ei tundu normaalne, et samal ajal peaksid asjad minema, isegi, kui nad defektiga.

luckbox ei pidanud sul:)

päris valus laks, gl

supastone
23.12.11, 20:04
Jama lugu ja kahju, et nii läks. Aga tõesti ei müünud arvutit maha, et "sitast" lahti saada. Olen teistelegi arvuteid müünud siit foorumist ja pole siiamaani jamasid olnud. ptui ptui ptui

Vandalar
23.12.11, 20:21
Mul näiteks läks ühel arvutil toitekas voolukõikumiste pärast läbi- pidevalt olid iseeneslikud restardid aga mina ei jaganud ära miks. Voolukõikumiste vastu aitab voolustabilisaator.

supastone
23.12.11, 21:12
Mul endalgi 2 toiteplokki nii läbi läinud. Küll aga mitte korraga mitut asja.

virukunn
26.12.11, 12:11
"viisin itvendade juurde" - ülelask 100% garanteeritud. Tavaliselt ei saa need lambi itvennad riistvarast midagi arugi ja vahetavad niikaua juppe välja kuni tööle hakkab, sest ega klient paremini aru ei saa. Igatahes 0 põhjust on sul supastonet süüdistada. Ise teadsid mis ostsid ja ostes kõik töötas.

Potsataja
26.12.11, 12:32
Mulle meenub kunagine lugu läpakaga, kui poiss midagi klaviatuurile kallas. Emaplaat oli itimeeste arust läbi aga kui koju tõin hakkas uuesti tööle, ainult tavaline klaviatuur tuli osta. Läpakaga ma nkn ei liikunud, seega 5k asemel läks 100+ krooni.

supastone
26.12.11, 16:57
Kuna ma ise arvutitega kaua tegelenud, siis võin mingi hetk peale uut aastat ise pilgu peale visata. Väga palju tehakse ka nii, et öeldakse, et katki ja et nad vahetavad välja. Tegelt jätavad endale terve isendi.