PDA

View Full Version : Novembri Offtopic - jõulueelne



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

Maxi
13.11.11, 09:22
Head isadepäeva kõigile isadele :)

Tarmonator
13.11.11, 09:26
Head isadepäeva kõigile isadele :)

Mina tänan :D

Tigrano
13.11.11, 09:26
Ega väga palju neid isasi siin vist ei ole :)

numnuts
13.11.11, 10:57
täna isadepäev?
oh crap

K2snakas
13.11.11, 11:33
täna isadepäev?
oh crap
:D

privador
13.11.11, 11:51
palju onne issid!

inward
13.11.11, 12:18
Aus küsimus, kas keegi reaalselt usub, et Eesti pääseb tulevasele EMile?
Kas on vaja seda üldse küsida ?

Tarmo Rüütli adjustimine matchi kestel jättis soovida.
Ja Eesti spordi komentaatorid tuleks kõik koolitusele saata.
Mm*

Üldiselt nõus, pigem kritiseerin ETV kommentaatoreid. Nt Järvela ja Kruus on tasemel.

mislinn
13.11.11, 14:08
Milline netipulk emtist võtta, et kannataks pokkerit mängida ja netis ringi liikuda?

taipupole
13.11.11, 14:24
Milline netipulk emtist võtta, et kannataks pokkerit mängida ja netis ringi liikuda?

Oleneb, mis pokkerit sa mängida tahad. Kui litsentsiga tube, siis pole vahet. Ilma litsentsita netipulgaga vist ei saa.

mislinn
13.11.11, 14:33
Olen näinud kuidas 888s mängiti emti pulgaga ilma probleemideta, sama ka triobeti kohta

Tarmonator
13.11.11, 14:33
Ilma litsentsita netipulgaga vist ei saa.

Saab

qbj0hn
13.11.11, 14:42
Oleneb, mis pokkerit sa mängida tahad. Kui litsentsiga tube, siis pole vahet. Ilma litsentsita netipulgaga vist ei saa.

Esimest korda kuulen.
Endal EMT-ist mingi Huawei E173. Muidu kasutan Elioni igapäevaselt aga kui kuskil käidud siis on pulk kaasas alati ja ka kõige vaesemates levipiirkondades pole kunagi probleemi olnud. Maal kus mobiili levi kõikidel võrkudel ntx 0 võtab see pulk kenasti, alles käisin ka ja grindisin. Suvilas mereääres sai ka suvel edukalt multitabletud kuskil pärapõrgus.
Pokkerit lasta ja netis saab ilusti olla aga mingid tõmbasid ja asjad küll on kusised :D. Mingeid videosid laeb ka muidugi normaalselt.

E-Kunn
13.11.11, 15:02
Endal MInt, elan Pärnumaal, maa piirkonnas ja pokkerit sellega mänginud kuskil 1a ja ei ole esinenud erilisi probleeme. See ilma litsentsita pokkeritoa jutt ei vasta ka tõele kuna ise 888-s enamus ajast mänginud!

taipupole
13.11.11, 15:52
Saab

Samm-sammult õpetus?

WeThePeople
13.11.11, 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=tXbK-009ZUU

lõpp täiesti priceless :D

inward
13.11.11, 16:51
Hiljaks jäid.

mislinn
13.11.11, 16:55
Endal MInt, elan Pärnumaal, maa piirkonnas ja pokkerit sellega mänginud kuskil 1a ja ei ole esinenud erilisi probleeme. See ilma litsentsita pokkeritoa jutt ei vasta ka tõele kuna ise 888-s enamus ajast mänginud!

Mul ka mint ja ametlikult kõige sitem pulk, vabsjee ei toimi väljaspool suuremaid asulaid. Võtsin just prooviks emt pulga, neil oli 6 erinevat pakkuda, valisin L seeria , eks paistab kas ajab asja ära.

armand0
13.11.11, 17:03
Mul ka mint ja ametlikult kõige sitem pulk, vabsjee ei toimi väljaspool suuremaid asulaid. Võtsin just prooviks emt pulga, neil oli 6 erinevat pakkuda, valisin L seeria , eks paistab kas ajab asja ära.

No see mint on paras kusi, kui aus olla.

Elan linnas ja levi on põhjas, aga ohtulehte avab ka 2 minutit.

SR1337
13.11.11, 17:16
Milline netipulk emtist võtta, et kannataks pokkerit mängida ja netis ringi liikuda?

Mänginud emt kõige odavama pulgaga partys, starsis ja ongames - probleemideta. Muidu netis surfamiseks on täiesti ok, youtubest saab videod vaadatud jne.

Kusjuures, minu arvates on kallimat pulka mõttetu osta, kuna neil kõigil on ühtne mõistliku kasutamise põhimõte vms (15gb netimahtu kuus) ja see on mul iga kuu kõvasti enne kuu lõppu ületatud.

Edit: elan linnast väljas

Edit:
Samm-sammult õpetus?

Täpselt samamoodi, kui ükskõik, mis muu netiga - muuda DNS setingud ära.

Tarmonator
13.11.11, 17:37
Täpselt samamoodi, kui ükskõik, mis muu netiga - muuda DNS setingud ära.

Ainukese vahega, et DNS tuleb muuta nii arvutis kui ka netipulgas. Muu on sama.

SR1337
13.11.11, 17:40
Mina ei pidanud kusjuures.

numnuts
13.11.11, 18:19
Kes PTR'ist käsi ostnud, kas download link peaks insta tulema meilile?

Tigrano
13.11.11, 18:37
Kes PTR'ist käsi ostnud, kas download link peaks insta tulema meilile?

MY ptr all on olemas koht, kus on olemas downloadi koht.

kuco
13.11.11, 18:41
Kes PTR'ist käsi ostnud, kas download link peaks insta tulema meilile?

~1h läks minu meelest aega enne kui tuli lingi email
insta kindlasti ei tulnud aga väga kaua ka ei läinud

JaanusX
13.11.11, 20:02
Sest keelatud on rünnata ja solvata teist kasutajat. Kasutaja oleks saanud oma arvamuse asjast välja öelda ka ilma ropendamata ja teist inimest sinna samusesse saatmata. Te noored õppige ennast väljendama, alati ei ole vaja kedagi perse saata.

Ja minu arvamus mängust ei puutu asjasse. Pigem olen ma selle leeri esindaja kes arvab, et ETV kommentaatorid laskusid ülimalt madalale tasemele.

Õigus.

Teenisin "puhkuse" välja täielikult ja õigeaegselt.... krt teab mis jama ma veel siia oleks muidu kirjutanud.
Minu vabandused neile keda solvasin...
Üldiselt olen viisakas inimene kuid tol hetkel - jah... alkohol + emotsioonid... vahest harva ikka juhtub.

Tarmonator
13.11.11, 20:18
Õigus.

Teenisin "puhkuse" välja täielikult ja õigeaegselt.... krt teab mis jama ma veel siia oleks muidu kirjutanud.
Minu vabandused neile keda solvasin...
Üldiselt olen viisakas inimene kuid tol hetkel - jah... alkohol + emotsioonid... vahest harva ikka juhtub.

Respect (Y)

K2snakas
13.11.11, 22:12
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mKWvdj74RQQ

suht kuld:D

Godspeed_EJ
14.11.11, 22:25
24h vaikust

srqe3ZLfMBM&NR=1

Carl
14.11.11, 22:57
Olen ma ainus, kes igatseb neid aegu, mil mängima sai hakatud ja pocket vs. 2 overcards sisse saades oli "fuck yea!", mitte ei pidanud värisedes järjekordset overcardi ootama, nagu tänapäeval.

Mõnus oli mängida, kui oddsid peas polnud. [/LOL]

yolpa
15.11.11, 09:36
Olen ma ainus, kes igatseb neid aegu, mil mängima sai hakatud ja pocket vs. 2 overcards sisse saades oli "fuck yea!", mitte ei pidanud värisedes järjekordset overcardi ootama, nagu tänapäeval.

Mõnus oli mängida, kui oddsid peas polnud. [/LOL]

ok

timz0333
15.11.11, 09:43
in b4 "cool story bro"

Priidix
15.11.11, 10:20
Relax guys...
6TPtrxDsRqY&feature=related

privador
15.11.11, 15:54
****...käisin hambaarsti juures nn vabatahtlikul läbivaatusel-kus parandati 2 väikest auku ära.
Nüüd terve nädal on olnud suu ja hambad tundlikud.

Mine veel vabatahtlikult läbivaausele...

leits
15.11.11, 16:02
****...käisin hambaarsti juures nn vabatahtlikul läbivaatusel-kus parandati 2 väikest auku ära.
Nüüd terve nädal on olnud suu ja hambad tundlikud.

Mine veel vabatahtlikult läbivaausele...

mul kunagi oli sarnane teema .. pandi mingi vale plomm .. hammas jäigi tundlikuks.. too väitis, et kõikidele ei sobi see vms .. pandi mingi teine plomm ja tollega oli tim ..

ma ennem hambaarstile ei l2he kui midgai juhtub .. kardan neid as hell

virukunn
15.11.11, 16:17
Lol, mul olid hambad suht ******, mingi viimased 2a + enne seda millalgi veel 2a olen regulaarselt üle kuu/kahe hambaarstil käind. Viimased 2a käisin eelmise hambaarsti paska lappimas. Nii, et soovitan korraliku arsti juures käia, vahe on suur. Nüüd on hambad lõpuks korras ja kavatsen neid hoida. Kohe kukub 19 ka, siis oleks pidand maksma hakkama hambaravi eest. Kunagi kartsin ka hambaarsti päris kõvasti, aga nüüd jumala pohhui. Kui on normaalne arst, siis ta ei tee sulle haiget. Mul nt viimased 2a pandi koguaeg tuimestus ja hambaravi ajal võis magama jääda.

privador
15.11.11, 16:26
Lol, mul olid hambad suht ******, mingi viimased 2a + enne seda millalgi veel 2a olen regulaarselt üle kuu/kahe hambaarstil käind. Viimased 2a käisin eelmise hambaarsti paska lappimas. Nii, et soovitan korraliku arsti juures käia, vahe on suur. Nüüd on hambad lõpuks korras ja kavatsen neid hoida. Kohe kukub 19 ka, siis oleks pidand maksma hakkama hambaravi eest. Kunagi kartsin ka hambaarsti päris kõvasti, aga nüüd jumala pohhui. Kui on normaalne arst, siis ta ei tee sulle haiget. Mul nt viimased 2a pandi koguaeg tuimestus ja hambaravi ajal võis magama jääda. See on jah haige, kuidas hambaarsti erinevus võib olla suur. Samas on hambaarste , kes teevad suukirurgiat hästi aga nn panevad plomme lohakalt ja ka vastupidi

Üldiselt arstid üksteist ei sõima, kuid tuttaval avastati plommi alt nt marlitükk...Tihti on nii arst, parandab teise hambaarsti sitta.

jrgn hell
15.11.11, 16:33
Ma kunagi töötasin paar kuud hambatehniku assistendina, siis uurisn, kas saaks ka mõnel arstil abiks olla ja proovida hammast välja tõmmata.
Kui mõni klient oleks nõus olnud, siis oleks pmst saanud proovida, aga ma usun, et kui mingi lambijorss jalutab sisse, et tuleb hammast tangidega väänama, siis edaspidi enam sinna polikliinikusse minna ei julgeks.

Provoker
15.11.11, 16:35
ma ei saa aru mis peaks tegema selleks et hambad alla 20a-ne juba perses oleksid. Mul juba 26 ees ning käisin see aasta esimest korda hambaarsti juures ning kõigest hambakivi eemaldamas. (või siis teist korda esimene kord oli ige paistes külmast :))

oohoh
15.11.11, 16:43
ma ei saa aru mis peaks tegema selleks et hambad alla 20a-ne juba perses oleksid. Mul juba 26 ees ning käisin see aasta esimest korda hambaarsti juures ning kõigest hambakivi eemaldamas. (või siis teist korda esimene kord oli ige paistes külmast :))
15-17 vahemikus tehti mul kanaleid päris mitmel korral, sõin neid kuradi fazeri tutti fruttisid ja muid kummikomme meeletult palju, nüüd hiljem 4a jooksul on aint nipet-näpet paar väikest auku ja korra suri hambal närv ära (FFUUUU). Nii, et ei tasu ikka igasugust paska ka endale sisse ajada.
Mõnel lihtsalt on jõle head hambad, teeb ikka kadedaks küll.

Oliverk
15.11.11, 16:51
ma ei saa aru mis peaks tegema selleks et hambad alla 20a-ne juba perses oleksid. Mul juba 26 ees ning käisin see aasta esimest korda hambaarsti juures ning kõigest hambakivi eemaldamas. (või siis teist korda esimene kord oli ige paistes külmast :))

Võtan hoogu et ka aeg panna ja asjad üle kontrollida. Viimati sai käidud 6-ndas klassis vist.

virukunn
15.11.11, 16:53
ma ei saa aru mis peaks tegema selleks et hambad alla 20a-ne juba perses oleksid. Mul juba 26 ees ning käisin see aasta esimest korda hambaarsti juures ning kõigest hambakivi eemaldamas. (või siis teist korda esimene kord oli ige paistes külmast :))

Midagi oleneb raudselt geenidest ka. Ma imo küll ei ole palju magusat söönud ja reeglina 1x päevas pesen, aga ikka lagunevad/või lagunesid. Samas tean mõnda tuttavat, kes peseb harvemini ja hambad jumala terved. Aga eks enamasti on süüdi ikka enda laiskus obv. Peaks selle elektri hambaharja ostma, usun et pesemine läheks lihtsamalt ja ei oleks nii suur kohustus :D

Provoker
15.11.11, 16:56
ma jõin lapsena palju piima :) Geenidest ma ei oska midagi öelda, mõlematel vanematel plats suht puhas :D Õde ka tihe hambaarsti külastaja. Aa ja seda ka, et hambaid tuleb ikka 2x päevas pesta, muidu tsikid teist korda musi ei taha :)

Fabulous
15.11.11, 17:54
Mu arust oli siin kusagil mingi sporditeema olemas, ( mida ma aga ei leidnud ) niiet küsin siin.
Nimelt sooviksin teada millist pulbrit massi tõstmiseks soovitate, kui kunagi varem ühtegi sarnast ainet tarvitanud pole. Trenni teen ma 4-5 korda nädalas ( 2x ülakeha, 2x alakeha ja vahepeal aeroobne viiendaks ) ja nii olen teinud viimased pool aastat. Aga kuna ma olen ektomorf hakkab see piir kätte jõudma kus areng hakkab seisma jääma, kuna lihtsalt ei võta kaalus juurde ning seetõttu pole lihasel kuhugi peale kasvada.

reggie
15.11.11, 18:12
muidu tsikid teist korda musi ei taha :)
Äkki on skillis kinni asi oopis?

virukunn
15.11.11, 18:13
Mu arust oli siin kusagil mingi sporditeema olemas, ( mida ma aga ei leidnud ) niiet küsin siin.
Nimelt sooviksin teada millist pulbrit massi tõstmiseks soovitate, kui kunagi varem ühtegi sarnast ainet tarvitanud pole. Trenni teen ma 4-5 korda nädalas ( 2x ülakeha, 2x alakeha ja vahepeal aeroobne viiendaks ) ja nii olen teinud viimased pool aastat. Aga kuna ma olen ektomorf hakkab see piir kätte jõudma kus areng hakkab seisma jääma, kuna lihtsalt ei võta kaalus juurde ning seetõttu pole lihasel kuhugi peale kasvada.

Tee fitness foorumisse teema, saad kiirelt adekvaatseid vastuseid.

camu
15.11.11, 18:22
Mu arust oli siin kusagil mingi sporditeema olemas, ( mida ma aga ei leidnud ) niiet küsin siin.
Nimelt sooviksin teada millist pulbrit massi tõstmiseks soovitate, kui kunagi varem ühtegi sarnast ainet tarvitanud pole. Trenni teen ma 4-5 korda nädalas ( 2x ülakeha, 2x alakeha ja vahepeal aeroobne viiendaks ) ja nii olen teinud viimased pool aastat. Aga kuna ma olen ektomorf hakkab see piir kätte jõudma kus areng hakkab seisma jääma, kuna lihtsalt ei võta kaalus juurde ning seetõttu pole lihasel kuhugi peale kasvada.
Sööma peab!

kardaanirist
15.11.11, 18:39
kaks korda ikka peaks päevas hambaid pesema. ärkate hommikul ja hambaid ei pese või lähete öösel magama ja hambaid ei pese?? wtf.

inward
15.11.11, 18:42
Tõesti, kaks korda on tõesti täiesti elementaarne ju :D
Ja fabouluos-le, eks kõige mõistlikum oleks mõne toitumisspetsialistiga konsulteerida.

alaska
15.11.11, 18:55
Oli kunagi ülihea kogemus M100 nimelise valgupulbriga, tunduvalt kallim oli, kui teised, aga töötas paremini. Ei tea, miks, aga võibolla oli midagi lisaks segatud, mis valguga koosmõjul andis effektiivsema tulemuse. Enam vist ei müüda. Need herad ja whey on kõik sarnased, ajad vajaliku koguse sisse ja toime sama. Aga rohkem taskukohased.
Muidugi tihti on nii, et kui mõni uus puru turule tuleb, siis segatakse igast jama sisse(keelatud aineid) et paremini toimiks ja turul populaarsuse saavutaks. Kui mõnele sellisele pihta saad, siis on areng kiire. Praegu ei oska ühtegi soovitada.

Fabulous
15.11.11, 19:10
Sööma peab!
Ah jah, ma unustasin eelmisesse posti kirjutada, et pulbri peale panigi see mõtlema, et söömine eriti ei aita. Konstantselt on kõht täis söödud ( valgu ja proteiinirikast toitu ) ning tihti näksin pähkleid ja muid selliseid asju ka kõrvale. Poole aastaga olen ~1kg juurde võtnud.

Alaska, see?: http://www.topfit.com/Food/M100-Gelenkschmiere-Hydrolysat::140.html

tonis
15.11.11, 19:19
Ah jah, ma unustasin eelmisesse posti kirjutada, et pulbri peale panigi see mõtlema, et söömine eriti ei aita. Konstantselt on kõht täis söödud ( valgu ja proteiinirikast toitu ) ning tihti näksin pähkleid ja muid selliseid asju ka kõrvale. Poole aastaga olen ~1kg juurde võtnud.

Alaska, see?: http://www.topfit.com/Food/M100-Gelenkschmiere-Hydrolysat::140.html
lol valk ja proteiin üks sama asi.
Lase omale toitumis ja treening kava koostada vastavalt eesmärkidele. Ainult pulbrist ei aita!

Maxi
15.11.11, 19:23
küta kreatiini sisse, proteiin ja valk on pussydele

alaska
15.11.11, 19:29
Ei, pigem see:
http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://cn1.kaboodle.com/hi/img/b/0/0/52/7/AAAAC2T7pdgAAAAAAFJ04g.jpg?v=1244568611000&sa=X&ei=Tq_CTo_XNM6X8gOX7bDmCg&ved=0CAkQ8wc4OQ&usg=AFQjCNGTani5-RjcjBBAiBFzhLDnS4AzjA

Fabulous
15.11.11, 19:31
lol valk ja proteiin üks sama asi.
Lase omale toitumis ja treening kava koostada vastavalt eesmärkidele. Ainult pulbrist ei aita!
Ega ma ei olegi mingi luukere kes arvab, et puhtalt pulbrit süües mingiks "põkiks" saab. Treeningkava on vastavalt individuaalsetele võimetele ja eesmärkidele juba ammu paika pandud. Kogu asi on päevase kaloraaži taga kinni, kuna see on üpris break-even hetkel.

alaska
15.11.11, 19:31
Aga oled sa kindel, et saad piisavalt valku? Normaalselt lihastkasvataval mehel läheb u 5 muna, pakk kohupiima, pakk kodujuustu, 200g kanarinda päevas. See siis ainult valk. Süsivesikuid ja rasva lisaks tublisti.

kjmrc
15.11.11, 19:43
Aga oled sa kindel, et saad piisavalt valku? Normaalselt lihastkasvataval mehel läheb u 5 muna, pakk kohupiima, pakk kodujuustu, 200g kanarinda päevas. See siis ainult valk. Süsivesikuid ja rasva lisaks tublisti.

+ziljon.. Need asjad peaksid paigas olema.

Vandalar
15.11.11, 19:44
Minu meelest üks hea kombo on sai+limonaad+kreatiin, siis läheb lihas nii kiiresti edasi, et rebib naha puruks.

Maxi
15.11.11, 19:46
imo on mõtetu nii agroks minna, mõtetu iga päev uusi riideid osta, las poiss areneb rahulikult

Vandalar
15.11.11, 19:51
Masekas on

harryahven
15.11.11, 19:55
mõttetu!

Maxi
15.11.11, 19:56
Mingi filoloog oled vä?

harryahven
15.11.11, 19:58
ei

Jäämees
15.11.11, 19:58
Alaska leveldab nii palju, et varsti on kellelgil neerud haiged :(

Vandalar
15.11.11, 20:09
Mõtetu võib ka ühe t-ga olla IMO

oohoh
15.11.11, 20:10
Toidulisandil ka ju kirjas, et ei asenda täisväärtuslikku toitu.
4-5 toidukorda päevas,jämedalt valke 2-2.5g kehakaalu kohta, rasvu 1g, süsikad vastavalt eluviisile

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_nutrition/nutrition_for_newbies

Jäämees
15.11.11, 20:24
Ahh ühe tipi võin ka anda inimkeha suudab ühest toidukorrast kasutada ca 30g+~ valke sõltuvalt keha koormusest pidage seda ka, siis meeles muidu pissite oma pulbri lihtsalt välja

emmimees
15.11.11, 20:39
Tavatoiduga võib ka rohkem sisse kütta, see seedub nkn kauem.. pulbritega tasuks ettevaatlikum olla ja piiri pidada.

fyte
15.11.11, 20:51
Pärast kurgupõletikku eilsest saati hääl ära olnud üpris korralikult, varem pole nii hullusti kunagi olnud. Teab keegi mingit efektiivset protseduuri või asja, et kiiresti korda saada?

Jäämees
15.11.11, 20:52
Arsti külastus

Või tahad teada mingeid kodupäraseid nippe?

fyte
15.11.11, 20:54
http://www.gamerdna.com/uimage/full/captain-obvious-3.jpg
Kodupäraseid ikka. Nkn mingi paari-kolme päeva pärast on hiljemalt korras, aga tahaks asap lihtsalt.

Vandalar
15.11.11, 20:56
Joo sooja teed rohke meega või söö niisama mett.

Jäämees
15.11.11, 20:58
Jah mesi on kõige käepärasem ja parim asi üldiselt

Obv väldi igasuguseid suhkruid, mesi on ok, sest see on põletikuvastane.

Midagi muud eriti ei tea.. Kunagi vene ajal oli mingi erit räme asi mida pidavat kurku määrima ja pidi ka aitama hästi, aga ei mäleta mis see oli.

Vandalar
15.11.11, 21:14
Taruvaik vms?

mikk2468
15.11.11, 21:24
Mõtetu võib ka ühe t-ga olla IMO

njet.

Godspeed_EJ
15.11.11, 21:26
Mu arust oli siin kusagil mingi sporditeema olemas, ( mida ma aga ei leidnud ) niiet küsin siin.
Nimelt sooviksin teada millist pulbrit massi tõstmiseks soovitate, kui kunagi varem ühtegi sarnast ainet tarvitanud pole. Trenni teen ma 4-5 korda nädalas ( 2x ülakeha, 2x alakeha ja vahepeal aeroobne viiendaks ) ja nii olen teinud viimased pool aastat. Aga kuna ma olen ektomorf hakkab see piir kätte jõudma kus areng hakkab seisma jääma, kuna lihtsalt ei võta kaalus juurde ning seetõttu pole lihasel kuhugi peale kasvada.

Juhul kui sa proffisportlane ei ole, siis pole sulle pulbreid vaja. Lase endale korralik toitumiskava teha. Korraliku toitumiskava ei saa sa tüüpiliselt jõusaali orikalt, kes soovitab sul 3x päevas süüa + 2x päevas valgukoteili kõrist alla kallata.

Tee endale teene ja lase F.Antsonil endale korralik toitumiskava teha http://www.fredantson.com/
Pole kõige odavam lõbu, aga see tasub end ära kui paar kuud pulbreid ei söö.

Jäämees
15.11.11, 21:26
njet.

Võib, seda on muudetud :)

Oliverk
15.11.11, 21:29
Võib, seda on muudetud :)

Enamus inimesi on lihtsalt nii imbetsillid et ei suutnud seda selgeks õppida ja keelevennad andsid alla :D

alaska
15.11.11, 21:30
Alaska leveldab nii palju, et varsti on kellelgil neerud haiged :(

mina ei levelda midagi, minu näites on kokku u 160g valku, see teeb siis 1,7g kehakilo kohta, kui ma nii sööksin, sellega tõesti lihast ei ehita, niiet tuleks veel valgupulbrit laksata 2x päevas a' 30g.

ristijeesus
15.11.11, 21:38
Mõtetu võib ka ühe t-ga olla IMO

Ega mõtetu mees pole mõttetu mees kui tal mõte pea sees.

TaistoJ
15.11.11, 21:43
No **** kas tõesit koondis ei saa aru, et PIKAD ETTESÖÖDUD EI TOO EDU????? lifetilt.

leits
15.11.11, 21:45
one time äkki toob .. never say never

Gettofish
15.11.11, 21:46
Palju asjalikum koosseis kui veel Pareiko ka väravas oleks. Vähemalt keskkaitses ei torma kaks puujalga, kes sööte ei oska üldse jagada ja kütavad jalgadesse vastastele. Klavan toob need pallid sealt kaitsest ründefaasi.

Jäämees
15.11.11, 22:00
mina ei levelda midagi, minu näites on kokku u 160g valku, see teeb siis 1,7g kehakilo kohta, kui ma nii sööksin, sellega tõesti lihast ei ehita, niiet tuleks veel valgupulbrit laksata 2x päevas a' 30g.

Hmmhm lasin liiga kiiresti su postist üle, sry.

Mu point oli, et ei tasu lihtsalt üle ka pingutada ja just pidada silmas palju inimkeha ühe toidukorraga suudab valke omastada.

See lihase ehitamine oleneb ka ikka koormusest, et alustada on normaalne veel 1.7g KG kohta üle 2 ei tohiks küll minna keegi kes ei tegele suure füüsilise koormusega. Nojah vanus ka mängib rolli nooremalt meestel natuke lihtsam.

Vandalar
15.11.11, 22:17
http://familyguydirect.com/watch.php?episode=911
cool, pange tähele, et seda episoodi pole võimalik vaadata. Nüüd vaadake tähelepanelikult url riba. spooky

fyte
15.11.11, 22:22
http://familyguydirect.com/watch.php?episode=911
cool, pange tähele, et seda episoodi pole võimalik vaadata. Nüüd vaadake tähelepanelikult url riba. spooky
Al-qaeda on ohjad üle võtnud?

Oliverk
15.11.11, 22:26
ansip vast ikka

Jäämees
15.11.11, 22:29
Kui mitte Ansip, siis Savipäts.

Kui mitte need kaks, siis FSB/CIA/Vabamüürlased

Vandalar
15.11.11, 23:07
You guys are so smart...

qbj0hn
15.11.11, 23:22
You guys are so smart...

http://www.upload.ee/image/1815371/530738_460s_v1.jpg

numnuts
15.11.11, 23:27
http://www.youtube.com/watch?v=HbnvS2Iqa14&feature=related

BuildUp
15.11.11, 23:47
http://www.youtube.com/watch?v=HbnvS2Iqa14&feature=related

obv treenib vagiinalihaseid.

rasmer
16.11.11, 01:53
Elky vs Lex Veldhuis fight on 22. november. Pakun, et jääb viiki.

http://www.veldhuispoker.com/blog/kickboxing-match-vs-elky/

widescreen
16.11.11, 03:45
Elky vs Lex Veldhuis fight on 22. november. Pakun, et jääb viiki.

http://www.veldhuispoker.com/blog/kickboxing-match-vs-elky/
vigastuste poole pealt peaks võitma Elky, sest lex tundub oma jutu järgi suht vigane. Aga arvan ikkagi, et Lex võidab kui ta keha vastu peab.

KristjanLaas
16.11.11, 03:53
Lol Elky crushib ja see ei saa isegi napp olema.
Samas ta on french, ilmselt leiab kuskil võimaluse alla anda ja Lex võidab tehnilisega (õige väljend?)

$Lauri$
16.11.11, 04:05
Tahtsin täpselt sama kirjutada nagu Kristjan oma esimese lausega. Jutu põhjal...

- Elky on 2a trenni teinud.
- Inimesed, kes teda treenimas näinud on, arvavad, et ta on tasemel.
- Lex arvab, et ta on sportlikum, mainimata enda praegust treeningut.
- Lexil on minevikus palju vigastusi.

...mis jätab temast tõusiku mulje, kes saab nädala pärast lõuga.

nikitheone
16.11.11, 07:42
@fabolous - kui tahad treenig- ja toitumiskava, võid pm'ida. vend tegeleb sellega

e: tasuta

Codecci
16.11.11, 13:41
Lex on hollandlane, Elky on prantslane. See on kickboxing match. Enough said.

Potsataja
16.11.11, 13:48
Ma pole küll varem kuulnud midagi ühestki juudist, kes oleks poksiringis tegusid teinud.

rasmer
16.11.11, 15:20
Lex on hollandlane, Elky on prantslane. See on kickboxing match. Enough said.

+1 kui kohtunike otsus asja otsustaks, aga kuna võitmiseks on vaja KO/TKO-d siis ma pigem pakun viiki. Tõenäoliselt on mõlemad tüübid nii kehva tehnikaga, et ei suuda üksteist kiirelt nokki lüüa ja hilisemates raundides on tüüpidel juba võhm täiesti läinud.

virukunn
16.11.11, 15:38
Üritasin magama jääda praegu. Nii kui silmad kinni panin hakkas pea odavalt ringi käima ja iiveldama hakkas. Proovisin mingi 5 korda. Nagu juua täis oleks, aga ei ole. Keegi teab millest see tuleb ?

Potsataja
16.11.11, 15:49
Ok juua täis ei ole aga mingeid ravimeid oled manustanud?

Muidu mind ajas kõrge vererõhk iiveldama ja teiste kogemuste põhjal tean, et madal vererõhk võib pea ringi käima ajada.

alaska
16.11.11, 15:55
miks sellisel kellaajal magama? Öö jäi vahele?

virukunn
16.11.11, 16:07
Ei jäänud midagi vahele ja midagi tarbinud erilist ka ei ole (energijajooki ainult). Regulaarselt peale kooli magan 2h, sest mingi gei väsimus on koguaeg ja nii ei saa grindida.

numnuts
16.11.11, 16:12
Ei jäänud midagi vahele ja midagi tarbinud erilist ka ei ole (energijajooki ainult). Regulaarselt peale kooli magan 2h, sest mingi gei väsimus on koguaeg ja nii ei saa grindida.


kui sul kõllid siis seadista sound nii et madalad helid ja kerge bass

vajuta play, and close your eyes.


http://www.youtube.com/watch?v=3zq8LGxsL6U

works every time. true story

harryahven
16.11.11, 16:24
ise jään tavaliselt hardstyle-iga magama

alaska
16.11.11, 16:24
Ei jäänud midagi vahele ja midagi tarbinud erilist ka ei ole (energijajooki ainult). Regulaarselt peale kooli magan 2h, sest mingi gei väsimus on koguaeg ja nii ei saa grindida.

siin on su vastus, ma arvan.

virukunn
16.11.11, 16:29
siin on su vastus, ma arvan.

Seda olen aastaid joonud regulaarselt. Esimest korda täna elus (v.a ebakainena) juhtus nii, et silmad kinni pannes hakkas karussell.

inward
16.11.11, 16:33
Seda olen aastaid joonud regulaarselt. Esimest korda täna elus (v.a ebakainena) juhtus nii, et silmad kinni pannes hakkas karussell.

Või siis lõppvastus peitub siin.

Relamz
16.11.11, 16:38
Leits vist võib täpsemalt rääkida mis energiajoogi regulaarne tarbimine võib kaasa tuua.

lenC
16.11.11, 16:39
palju võib pargi donkamendile hiljaks jääda?

virukunn
16.11.11, 16:39
Aga kui ma oleks öelnud, et tegin hommikul kanepit/võtsin 3 valuvaigistit/sõin pahaks läinud makarone/olin 39 palavikus vms, siis oleks vastus teises kohas paiknenud. Results oriented imo.

Mitte paha pärast, obv võib seal põhjus olla ja kes oskakski selle kohta mingit adekvaatset vastust anda.

widescreen
16.11.11, 16:43
Kui merel oled siis mõtled sellise ilmaga, et nahhui sa ronid sinna iga kord aga alati kui sadamas oled tahad juba tagasi sinna....

http://www.youtube.com/watch?v=4-PpU8MUbHE

qbj0hn
16.11.11, 16:43
Ostsin mingi 3-4a tagasi bensukast energiajooki, allahinnatud oli ja vist kuupäev isegi üle. Igatahes jõin ära kodus ja ööläbi kettisin. Sealtsaadik pole ühtegi energiajooki joonud.
Redbulli lõhna ka tunnen siis tuleb okserefleks kurku kohe, ei talu absoluutselt. Starter ainuke energiajook mis jõin kunagi. Teisi küll proovinud aga organism hakkab vastu kuidagi.

oohoh
16.11.11, 17:07
red bull aint pealekana asjalik

virukunn
16.11.11, 17:08
red bull aint pealekana asjalik

Niisama ka parim energiajook imo. Hustler strong top2.

Priidix
16.11.11, 17:35
Vale vastus:D

Priidix
16.11.11, 17:37
Leits vist võib täpsemalt rääkida mis energiajoogi regulaarne tarbimine võib kaasa tuua.

Tahaks ka teada :) Endal sõltuvus, 7-8aastat umbs. Regulaarselt läheb 3-5päevas (suvel rohkem)..fml

leits
16.11.11, 17:44
Tahaks ka teada :) Endal sõltuvus, 7-8aastat umbs. Regulaarselt läheb 3-5päevas (suvel rohkem)..fml

in b4 kõrgvererõhutõbi .. :)

qbj0hn
16.11.11, 17:53
Viin energiajoogiga on üldse kuri asi. Üks on erguti teine uinuti pmst, ei sobi need asjad kokku. Nõrgema südamega inimesel võib isegi süda seiskuda ja neid juhtumeid aegajalt ikka viskab jälle meediasse.
Ise näinud kunagi kuidas ühel sõbral hakkas ninast verd jooksma päris hullult kui seda võttis.
Ise jõin viimati 16selt ehk 7a tgsi viina redbulliga kuskil sakusuurhalli techno peol. Kettisin ennast lolliks ja süda julmalt tagus ja 3e päevane pohmakas garanteeritud.

Codecci
16.11.11, 17:59
Tahaks ka teada :) Endal sõltuvus, 7-8aastat umbs. Regulaarselt läheb 3-5päevas (suvel rohkem)..fml
Wow.

fyte
16.11.11, 18:03
Wow.
Indeed.
Priidix, palju tk maksab sul, mida tarbid? Kuus keskmiselt 120 tükki annab longtermis omajagu eure kokku.

Codecci
16.11.11, 18:06
Ma olin ka sõltuvuses, meeldis enne sessi alati 1 ära juua, päevas siis 1-2 läks neid, aga 3-5tk päevas ja 7-8 aastat tundub ikka unreal :p

Priidix
16.11.11, 18:58
Tegelt on asi naljast kaugel ... ://. Kui mingit soodukat näen siis ikka ostan natuke rohkem, a tavaliselt 0.86+0.04tk.

Oliverk
16.11.11, 19:02
ouch. Mul hakkas juba kõht sellest pildist valutama.

qbj0hn
16.11.11, 19:03
ouch. Mul hakkas juba kõht sellest pildist valutama.

Tahtsin just sama kirjutada, õudne.
Nii keemia kui veel olla saab mida legaalselt poest osta annab.

Potsataja
16.11.11, 19:03
Tahaks ka teada :) Endal sõltuvus, 7-8aastat umbs. Regulaarselt läheb 3-5päevas (suvel rohkem)..fml

Vähemalt läheb sul tulevikus rohtude peale vähem, kui praegu energiajookide peale. Ülejäänud raha eest saad jälle energiajooke osta. ;)

PS. Kui joppab, siis saad elu lõpuni praeguses tempos lasta. 35 või 70, mis vahet seal on, peale ära joodud liitrite ?

Priidix
16.11.11, 19:05
Tänud meeldetuletamast. Tean isegi, et see ei lõppe hästi.

kardaanirist
16.11.11, 19:34
selveris oli eile/üleeile veel liitrine starter 0.99 + pant.

fyte
16.11.11, 19:47
selveris oli eile/üleeile veel liitrine starter 0.99 + pant.
inb4 keskmiselt 3 liitrit päevas tarbida.

pastilaa
16.11.11, 20:08
selveris oli eile/üleeile veel liitrine starter 0.99 + pant.


Tänud meeldetuletamast.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiWOd9qM5ww5S1YYLKpFR_-vFBO4aaBiKtkpp_cLMRXimsihF2NjgdsXCzRg

Jäämees
16.11.11, 21:58
Hommikuti laulad ka, et ihu väriseb kui esimest starterit jood?

Sick vend ma ei suuda neid juua paha hakkab.

Priidix
16.11.11, 22:06
rofl, ei värise midagi:redface:

kardaanirist
16.11.11, 22:25
ei energiajoogid sitaks hea maitsega imo. ise olin ka vahepeal "sõltuvuses", aga nüüd tagasi tõmmanud nendega.

miksnii
17.11.11, 05:43
ise lasen ka ikka tavaliselt ühe rohelise monsteri ära enne tööle minekut, öö töö ja päeval tahad ka toimetada, siis muidu ei jõua. loodame et tervist väga ära ei riku.

leits
17.11.11, 09:06
lol @ roheline monster. mis krdi moodi seda on võimalik juua :S? nagu suhkrt kallaks otse suhu ju :D

timz0333
17.11.11, 09:14
Battery, AINEC!

privador
17.11.11, 10:40
Keegi on seda videot näinud kroko-dill
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DcM6v-43-1PU%26feature%3Dplayer_embedded#at=316
.
Mõnuaine kroko-dill pidi andma jumalikku kaiffi. Palju tugevam, kui ükskõik mis drug. Kõrvaltoime on ka päris räige, nimelt veresooned hävivad süstimise piirkonnast ja lihaskoed sureb. Jäsemed amputeeritakse ilma valuvaigistita, sest inimene lihtsalt ei tunne midagi!

Madis Very
17.11.11, 10:42
Äkki keegi tahab järgmine nädal minna Lätti : http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10640&p=&tg=133&t= , ca 714€ lähevad kõik turniirid, kui PLO välja jätta ?
Lätis on veel softim ja tagasi tuleks pühap juba esimese bussiga ehk kell 7, ei pea viimast ööd hotelliski olema :P !
+mitmekesi minnes majutuskulud tulevad ikka kõvasti soodsamad
Contact me !

Poke
17.11.11, 10:46
Keegi on seda videot näinud kroko-dill
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DcM6v-43-1PU%26feature%3Dplayer_embedded#at=316
.
Mõnuaine kroko-dill pidi andma jumalikku kaiffi. Palju tugevam, kui ükskõik mis drug. Kõrvaltoime on ka päris räige, nimelt veresooned hävivad süstimise piirkonnast ja lihaskoed sureb. Jäsemed amputeeritakse ilma valuvaigistita, sest inimene lihtsalt ei tunne midagi!
ehh. Viljandis oli viljandi ja wismari klubi mäng, siis meil käis ka lauas jutt svenza ja tüüpidega sellest drugist. ma kuulsin esimest korda ja mõtlesin, et mida kuradit peab inimene mõtlema, et seda omale süstib, see on ikka liiga sick.

South Parki uues osas oli hea nali. Cartman ütles, et "Your mother is so poor, that she opened gmail account just to eat spam"
tavaliselt need ema naljad ajavad närvi, aga too ajas muigama :)

Priidix
17.11.11, 10:54
Keegi on seda v...

täielik rotten.com

privador
17.11.11, 11:02
ehh. Viljandis oli viljandi ja wismari klubi mäng, siis meil käis ka lauas jutt svenza ja tüüpidega sellest drugist. ma kuulsin esimest korda ja mõtlesin, et mida kuradit peab inimene mõtlema, et seda omale süstib, see on ikka liiga sick.
Ilmselt on toime nii tugev, et savi, kui käed ja jalad otsast mädanevad.
Lugesin isegi, et patsiendid on kliinikust põgenenud(oma köntide otsas), et kroko-dilli saada.

nikitheone
17.11.11, 11:43
"Kirjutage google translatorisse "kõik naised on targad" ja tõlkige inglise keelde. Kui te arvate, et see ei tõlgi õigesti, siis asendage sõna naised meestega ja proovige uuesti"

epic

e: sama asi ka rootsi ja hispaania keeles

alaska
17.11.11, 11:50
Kas siis kui leveldad, peaks mingil hetkel ütlema kah, et tegid nalja? Või ongi eesmärk jätta teised kahtlema, oli see nüüd tõsi või nali? Väga palju viimaselajal sellist teksti tulnud, kui suurem suhtlus on netti kolinud ja inimest näost näkku ei näe. Mingi paar kuud hiljem saad kokku inimesega ja küsid teatud asja kohta-"hahaa see oli level". Ei tea, ei aja naerma, tola tunne jääb ja tahaks vastu hambaid anda hoopis.

vennike
17.11.11, 11:53
****...käisin hambaarsti juures nn vabatahtlikul läbivaatusel-kus parandati 2 väikest auku ära.
Nüüd terve nädal on olnud suu ja hambad tundlikud.

Mine veel vabatahtlikult läbivaausele...

ära tra hädalda, ma käisin juurekanalit tegemas. 4 korda käisin, maksin 1600$ kokku. viiendal ja viimasel korral pusis eit mingi poolteist tundi ja siis teatas, et ei saa ikka korda teha, tuleb välja tõmmata. implant on 6k$. niiiice.

Rage
17.11.11, 12:58
ära tra hädalda, ma käisin juurekanalit tegemas. 4 korda käisin, maksin 1600$ kokku. viiendal ja viimasel korral pusis eit mingi poolteist tundi ja siis teatas, et ei saa ikka korda teha, tuleb välja tõmmata. implant on 6k$. niiiice.
implant koos kruvi jms sitaga on ca 1,7keuri, vähemalt eestis. tõenäoliselt kalleim koht oleks mingi 2keuri max

Poke
17.11.11, 12:59
Kas siis kui leveldad, peaks mingil hetkel ütlema kah, et tegid nalja? Või ongi eesmärk jätta teised kahtlema, oli see nüüd tõsi või nali? Väga palju viimaselajal sellist teksti tulnud, kui suurem suhtlus on netti kolinud ja inimest näost näkku ei näe. Mingi paar kuud hiljem saad kokku inimesega ja küsid teatud asja kohta-"hahaa see oli level". Ei tea, ei aja naerma, tola tunne jääb ja tahaks vastu hambaid anda hoopis.
mind ajab ka see leveli jant kettasse.

KristjanLaas
17.11.11, 13:13
Keegi on seda videot näinud kroko-dill
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DcM6v-43-1PU%26feature%3Dplayer_embedded#at=316
.
Mõnuaine kroko-dill pidi andma jumalikku kaiffi. Palju tugevam, kui ükskõik mis drug. Kõrvaltoime on ka päris räige, nimelt veresooned hävivad süstimise piirkonnast ja lihaskoed sureb. Jäsemed amputeeritakse ilma valuvaigistita, sest inimene lihtsalt ei tunne midagi!

Eile öösel enne magama minekut vaatasin natuke seda videot ja google imageid. Naljakas kokkusattumus, et siia selle panid.

pastilaa
17.11.11, 13:28
Krt mobiil ID-d pole pool päeva juba kasutada saanud. Äkki liig-sõbraliku suhtlemise pärast FBI trackitava Vandalariga :(...

widescreen
17.11.11, 15:41
Keegi on seda videot näinud kroko-dill
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DcM6v-43-1PU%26feature%3Dplayer_embedded#at=316
.
Mõnuaine kroko-dill pidi andma jumalikku kaiffi. Palju tugevam, kui ükskõik mis drug. Kõrvaltoime on ka päris räige, nimelt veresooned hävivad süstimise piirkonnast ja lihaskoed sureb. Jäsemed amputeeritakse ilma valuvaigistita, sest inimene lihtsalt ei tunne midagi!
omg kui sick video:S sõin samal ajal kui seda videot vaatasin...päris paha hakkas!

pastilaa
17.11.11, 17:52
Keegi kellel mobiil id - saate hetkel kasutada?

vapsik
17.11.11, 17:53
Vandalar saab ühe lihtsa kodus tehtud seadme abil.

Jäämees
17.11.11, 18:56
No kurat jälle PokerStars update ja jälle mega lag peal.. 3mas kord nüüd ja miski ei aita.

harryahven
17.11.11, 20:10
wtf tv3 jäi peale, mingi uus saade vist, räägivad riista pikkusest ja vanamutt lajatas "türapea ja putsipõhi, kokku puutuda ei tohi" lol

qbj0hn
17.11.11, 20:15
See seks ja küla jookseb jamh juba mõnda aega

tafka31
17.11.11, 20:32
No kurat jälle PokerStars update ja jälle mega lag peal.. 3mas kord nüüd ja miski ei aita.

kurat ma mõtlesin äkki mu arvuti viga:)

Potsataja
17.11.11, 20:32
Keegi kellel mobiil id - saate hetkel kasutada?


Lõõpisid ja lõõpisid vandalari kallal ja nüüd tõmbas FBI oma kõikekatva vihmavarju ka sinu kohale ?

vennike
18.11.11, 04:17
implant koos kruvi jms sitaga on ca 1,7keuri, vähemalt eestis. tõenäoliselt kalleim koht oleks mingi 2keuri max
Eestis maksab pudel viina ka 5 euri, siin on sellest teadmisest maruvähe tolku.

Oliverk
18.11.11, 07:08
Teed väiske eesti tripi ja paned implantaadid suhu. Saad ikka odavamalt.

Spewmonkey
18.11.11, 13:05
Eestis maksab pudel viina ka 5 euri, siin on sellest teadmisest maruvähe tolku.

Reaalseid hindu ei oska kommenteerida, aga hambaraviturism on Taisse suht populaarne.

Codecci
18.11.11, 14:58
Ehk viitsib keegi täita, esmaspäevaks vaja, võtab 1 minut aega: http://www.connect.ee/uuring/250916620/

Küsitlus seoses pakisaatmisteenustega.

Poke
18.11.11, 15:08
täitsin ära

doublemint65
18.11.11, 15:45
http://articles.nydailynews.com/2011-05-01/news/29518496_1_sign-language-stab-wounds-gang

KristjanLaas
18.11.11, 16:18
:(((

doublemint65
18.11.11, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=9Mvxkq4RL8U

kardaanirist
18.11.11, 18:29
7is6r6zXFDc

want.

Vandalar
18.11.11, 18:50
Mingi nanotehnoloogia vist

fyte
18.11.11, 19:29
Mingi nanotehnoloogia vist
Cpt Obvious strikes again.
"Ross Nanotechnology's NeverWet superhydrophobic spray-on coating"http://images.cheezburger.com/completestore/2009/7/13/128919652661400316.jpg

yolpa
18.11.11, 20:35
Tra mine veel teise linna peole, sebi omale naine, kes su kell 4 öösel tänavale viskab ilma raha ja telefonita:S:S, õnneks 3h läks mööda ja lambi tüübid, kes mind kraavist kaasa võtsid ja transpordi organiseerisid, tegid seda ainult poole paki suitsude eest:)

numnuts
18.11.11, 20:50
pls say, et sul oli tegelt terve pakk, aga pool jätsid veel endale :d

yolpa
18.11.11, 21:06
pls say, et sul oli tegelt terve pakk, aga pool jätsid veel endale :d

ei jätnud mulle ühtegi suitsu:D

JaanusX
19.11.11, 10:11
Kas keegi muidu High pulse pokkeris ka mängimas on?

kjmrc
19.11.11, 10:56
Kas keegi muidu High pulse pokkeris ka mängimas on?

Mul seal oli mingi beta winningseid veidi, mille maha gämblisin.. Tundub muidu suht solid disainiga tuba :) RB pidi ka 50% olema?

kardaanirist
19.11.11, 13:16
Kas keegi muidu High pulse pokkeris ka mängimas on?

mingi aasta aega tagasi sai seal jamatud ja freerollitatud, aga siis see beta venis ja venis. nüüd sain kirja, et tuba lahti tehtud ja kerge mõte oli, et sinna depoda. usun, et hetkel on suht kullaauk, sest kõigil seal free money, mis freerollidest võidetud + rb ka solid.

Vandalar
19.11.11, 14:25
Väidetavalt on see High Pulse soft kaks aastat juba beeta testimises olnud aga plrs/flp on ikka igas lauas 100%, suht uskumatu arendustöö ikka. Ja nagu alati, iga uue softiga ka sellega- tegemist obv. maailma parima softi ja kõige fishisema kontingendiga. Mina oma ootusi selle toa suhtes kuigi kõrgel ei hoia.

kardaanirist
19.11.11, 14:32
soft on veits harjumatu, aga silmale ilus + kiire. mängijaid seal toas veel suht vähe, aga küll juurde tuleb. 18 dets on seal 10k eurine freeroll ka. ja kuna mängijaid vähe, siis paljudel buy iniga turniiridel on solid overlay.

atm käib näiteks 1,2k euri GTD turna ja turniiril osaleb 126 inimest. buy in oli 5 euri.

Vandalar
19.11.11, 14:37
Sellel HEM tugi ka?

kardaanirist
19.11.11, 14:38
ei kujuta ette. hand historyt saab küll salvestada.

Vandalar
19.11.11, 14:43
Depositing at this very moment.

inward
19.11.11, 14:46
Depositing at this very moment.

In before nl2 flips ?

Vandalar
19.11.11, 14:53
In before i turn on my superuser mode

fyte
19.11.11, 15:13
Kaalukeeleks sai Vandalarile HH salvestamise olemasolu - et nl2s flippe võita, tuleb ikka oma mängu kallal vaeva näha ja järjepidevalt käsi analüüsida...

emmimees
19.11.11, 15:21
Kas Tartu meistrikatele on kuskil veel netis satikaid peale OO ?

rohelinekonn
19.11.11, 15:39
ei usu kas mitte oo neid ei korralda

emmimees
19.11.11, 15:57
Hmm tundub loogiline.. mõtsin, et ehk kuskil rigged Trios ka mõni.

Vandalar
19.11.11, 18:09
High Pulse ei connecti....

vapsik
19.11.11, 18:19
Depositing at this very moment.


In before i turn on my superuser mode


High Pulse ei connecti....

Ei tasu selliseid asju foorumis kuulutada. Jõustruktuurid on valvel.

Vandalar
19.11.11, 18:31
Jõustruktuurid kasutavad jõudu, mitte mõistust ;)
EDIT: tegi update ära ja hakkas pulseerima!

virukunn
19.11.11, 18:50
Kuidas kontrollitakse mu netopalka, kui krediitkaarti tahan taotleda. Mu sissetulek on 0, aga krediitkaarti oleks vaja. Kas nad saavad seda kuidagi kontrollida, või võin sinna luuletada oma sissetuleku ? Swedist on juttu.

E:
Sissetulekute märkimiseks on sellised lahtrid:

Netopalk
Renditulu
Alimendid, lastetoetused
Pension ja sotsiaaltoetus
Dividendid
Tööandjale antud laenu tagasimakse
Muude igakuiste sissetulekute summa

Ideeliselt võiks ju muude igakuiste sissetulekute summasse panna selle vajamineva 250€, aga mida see tähendab ? Kas kord kuus peab mu kontole 250€ laekuma vms ?


E2:
Olen kuuld, et SEB-is on mingi virtuaalkrediitkaardi võimalus. Kas käibki asi nii lihtsalt, et l2hen teen seb-is konto omale ja tulen koju ja lükkan netis omal krediitkaardi püsti (seal ei ole mingeid min. sissetulekuid vaja?) ja maksan PTR-i eest :D ?

emmimees
19.11.11, 18:51
Ilmselt pead konto väljavõtte viima kui valetad, et palk tuleb teise panka.

vapsik
19.11.11, 18:52
Sama nagu igasuguste laenudega. Aususe peale ütled, kui palju sissetulek on ning ilma kontrolli tegemata saad oma laenu kätte. Sinu puhul siis krediitkaardi.

virukunn
19.11.11, 19:06
Mul pole laenude jms-ga mingit kogemust. Kui häda käes, siis saaksin ju cashoutida panka ja näidata, et näe sissetulek (nii saaks ju ühte ja sama 250€ koguaeg edasi-tagasi veeratama hakata, kasvõi sularaha automaadi kaudu), aga iga kuu oleks seda tüütu tegema hakata. Kellel endal swedis krediitkaart, kogemusi ?

ristijeesus
19.11.11, 19:08
Olen kuuld, et SEB-is on mingi virtuaalkrediitkaardi võimalus. Kas käibki asi nii lihtsalt, et l2hen teen seb-is konto omale ja tulen koju ja lükkan netis omal krediitkaardi püsti (seal ei ole mingeid min. sissetulekuid vaja?) ja maksan PTR-i eest :D ?

Ja nii ongi. Kehtib 40 päeva ja maksab 0,64 eur. http://www.seb.ee/krediitkaardid/virtuaalkaart
Tehinguid saad teha oma arvelduskontol oleva summa ja limiitide piires.

virukunn
19.11.11, 19:10
Ja nii ongi. Kehtib 40 päeva ja maksab 0,64 eur. http://www.seb.ee/krediitkaardid/virtuaalkaart
Tehinguid saad teha oma arvelduskontol oleva summa ja limiitide piires .

Tänud. Eks esmasp. siis SEB-i minek.

WeThePeople
19.11.11, 19:15
wow, see high pulse on ikka paras peldik. pärast tund aega huiamist saad raha kontole aga lauda istuda millegipärast ei lase :D

edit: sain laudadesse aga kohe viskas välja, nüüd ei lase sisse logida.

edit: sain sisse aga raha jäi laudadesse.

edit: viskas uuesti login akna ette, jääbki sisse logima. huvitav seik oli veel lauda istudes kahekordne max buyin saada aga lauas keegi ei nurisenud.

kerge tilt hakkab tekkima :D

edit: kes siit suurt tulu lootis peab leppima sootuks väiksemaga, mina enam sisse ei saa.

edit: okei sain sisse aga pool rollist kadunud :D

Vandalar
19.11.11, 19:22
Reklaamiti küll kui mingit tohutu moodsat ja uudset jne. IRWWW kõik viitab järjekordsele "skeemile"- no kui ikka üteldakse, et vaeva nähtud kaks aastat ja kõva töö ära tehtud hea softi nimel aga selline käkk ikkagi, siis ei saa mingit usaldust olla asja vastu ju.
Cashin välja as soon as possible :D

Godspeed_EJ
19.11.11, 19:24
Mul pole laenude jms-ga mingit kogemust. Kui häda käes, siis saaksin ju cashoutida panka ja näidata, et näe sissetulek (nii saaks ju ühte ja sama 250€ koguaeg edasi-tagasi veeratama hakata, kasvõi sularaha automaadi kaudu), aga iga kuu oleks seda tüütu tegema hakata. Kellel endal swedis krediitkaart, kogemusi ?

SEB-s saad pildikaardi teha endale, mis toimib ka krediitkaardina. Tehingud arvelduskonto piires.

emmimees
19.11.11, 19:29
Mul pole laenude jms-ga mingit kogemust. Kui häda käes, siis saaksin ju cashoutida panka ja näidata, et näe sissetulek (nii saaks ju ühte ja sama 250€ koguaeg edasi-tagasi veeratama hakata, kasvõi sularaha automaadi kaudu), aga iga kuu oleks seda tüütu tegema hakata. Kellel endal swedis krediitkaart, kogemusi ?

See ei loe, kui ise paned raha peale omale :D. Niimoodi võiks iga poker pro omale majalaenu võtta, kes rahad panka kannab..

Potsataja
19.11.11, 19:47
See ei loe, kui ise paned raha peale omale :D. Niimoodi võiks iga poker pro omale majalaenu võtta, kes rahad panka kannab..

Jep, see peaks mingi FIE+ tasemel käima, kes siis pokkeriprole "palka maksab". Niikaua maksab, kui vaja, siis läheb pankrotti ja asi vask nagu see aktsiisimaksu teema oli.

JohannesJ
19.11.11, 19:58
See ei loe, kui ise paned raha peale omale :D. Niimoodi võiks iga poker pro omale majalaenu võtta, kes rahad panka kannab..

Ise sain nii väikelaenu pool aastat tagasi kuskil et ütlesin et käin soomes tööl ja saan palka soome panka ning raha panen ise swedi peale saatsin väljavõtte kus keskmiselt iga kuu panin 1k€+ peale ja polnud probleemi.

privador
19.11.11, 20:24
laenu saab, kui oskad ära tõestada, kust papp tuleb.
Olen kuulnud, kuidas laenu on saadud nn firma maj aruande põhjal, isegi mustale tööjõule

Kui kinnisvara soetad, siis sõltub ka sissemaksut palju. Kui teed kõva sissemaksu 30 v isegi 50% saab laenu hulga kergemini, sest riskid ju pangal väiksemad

Pahvak
19.11.11, 21:21
Tänud. Eks esmasp. siis SEB-i minek.

Võid pildikaardi ka teha. Deebetkaart ja prepaid krediitkaart ühes.

DaBeat
19.11.11, 21:57
Kuidas kontrollitakse mu netopalka, kui krediitkaarti tahan taotleda. Mu sissetulek on 0, aga krediitkaarti oleks vaja. Kas nad saavad seda kuidagi kontrollida, või võin sinna luuletada oma sissetuleku ? Swedist on juttu.

E:
Sissetulekute märkimiseks on sellised lahtrid:

Netopalk
Renditulu
Alimendid, lastetoetused
Pension ja sotsiaaltoetus
Dividendid
Tööandjale antud laenu tagasimakse
Muude igakuiste sissetulekute summa

Ideeliselt võiks ju muude igakuiste sissetulekute summasse panna selle vajamineva 250€, aga mida see tähendab ? Kas kord kuus peab mu kontole 250€ laekuma vms ?


E2:
Olen kuuld, et SEB-is on mingi virtuaalkrediitkaardi võimalus. Kas käibki asi nii lihtsalt, et l2hen teen seb-is konto omale ja tulen koju ja lükkan netis omal krediitkaardi püsti (seal ei ole mingeid min. sissetulekuid vaja?) ja maksan PTR-i eest :D ?



Swedbankis on ka deebetkaart pluss, mis on virtuaalkrediitkaarti võimalustega ja pole mingit sissetulekut tarvis.

nikitheone
20.11.11, 11:00
+1 dabeatile, tegin ka selle ja ei pea mingit eraldi sebi kontot tegema ;p

ranka
20.11.11, 19:16
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=29842175&postcount=43956

Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?

ranka
20.11.11, 19:42
ROFL:

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/phil-ivey-spotted-porno-sfw-1128593/

emmimees
20.11.11, 19:44
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=29842175&postcount=43956

Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?

ROFL hahahaa

con
20.11.11, 19:54
Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.

Oliverk
20.11.11, 19:57
112 ja saadetakse auto järgi ja läheb Paldiski maanteele puhksusele. Mõned sõbrad seal vabakäiguna käinud. Täitsa normaalsena tulid välja.

ranka
20.11.11, 20:08
Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.

Diagnoos: http://et.wikipedia.org/wiki/Luul

Godspeed_EJ
20.11.11, 20:13
112 ja saadetakse auto järgi ja läheb Paldiski maanteele puhksusele. Mõned sõbrad seal vabakäiguna käinud. Täitsa normaalsena tulid välja.

This I guess.

Endal ka üks sõber seal käinud (3a ületöötamise tagajärjel) ja tuli normaalsena välja.

bauss
20.11.11, 20:20
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=29842175&postcount=43956

Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?
epic :D
siinse foorumi g0000se ju postis mingeid ~10k profitiga graphe nl400/nl600st.
päris stiilne oleks kui tema seal postis :D

ranka
20.11.11, 20:23
Sain kinnituse, et on tema aga jube kahtlane, et ta üleüldse sinna nimekirja sattus kuna mängib HU-d ja väldib regulare. Ju tegi kellegile haiget :P

emmimees
20.11.11, 20:26
Suht tihti näen lauas vendi, kes paarisaja käe peale on a´la 45/5 ja vaatan sessi statse siis 23/19 mängivad järsku....

ranka
20.11.11, 20:53
GoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...

doublemint65
20.11.11, 20:57
Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
Kahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.

numnuts
20.11.11, 21:05
GoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...

Ta mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?

ranka
20.11.11, 21:14
Ta mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?

ei, facebooki pani.

Spewmonkey
20.11.11, 21:41
Kahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.

Bipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.

ranka
20.11.11, 21:54
Bipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.

jup.

Jäämees
21.11.11, 01:26
Kui ta on enesele või teistele ohtlik võib teda ka enese tahte vastaselt psühhiaatrilisele ravile panna. Seega 112 pole ka väga halb mõtte sanatooriumi puhkuseks...

con
21.11.11, 01:43
Kui ta on enesele või teistele ohtlik võib teda ka enese tahte vastaselt psühhiaatrilisele ravile panna. Seega 112 pole ka väga halb mõtte sanatooriumi puhkuseks...

Aga ta pole. Sellisel juhul ei saa vastu tahtmist.
tuleb mingi story vist mõelda.

Jäämees
21.11.11, 02:41
Alaealine ta ka pole? Abielus on?

con
21.11.11, 03:16
Alaealine ta ka pole? Abielus on?
nope

Pahvak
21.11.11, 08:04
Aga ta pole. Sellisel juhul ei saa vastu tahtmist.
tuleb mingi story vist mõelda.

Parim, mis teha saad on ta arsti juurde meelitada. Pead asja tema jaoks kuidagi ratsionaliseerima ja kavalalt peale käima. Oodata pole väga mõtet, sest ega endal ka meeldiv pole kui inimene sulle jama ajab.

Mul pikaajaline kokkupuude selliste inimestega olemas, aga endal pole imo väga midagi teha. Vaadata lihtsalt, et mingit jama kokku ei keera (kööki põlema kogemata vms).

Kui pole väga hea sõber, siis kasvõi ta vanematega/lähedastega ühendust võtta. Eeldusel, et need ei tea (a la õpib teises linnas vms).

Poke
21.11.11, 10:20
India Talendijaht
mai tea, väga nõrganärvilised ärge vaadake, mul jäi karp lahti igaljuhul.

http://www.youtube.com/watch?v=8jQZRCg3S5M&feature=player_embedded

ristijeesus
21.11.11, 11:11
Kui keegi on sellistest (http://www.overall.ee/tootekataloog/Sennheiser-LX90-Style-kuularid.aspx?id=174050&pid=2004) kuularitest huvitatud, siis minust jäi veel 3 tükki alles tallinna kaupsi digiosakonda hinnaga €1.80.

rasmer
21.11.11, 11:21
Kui keegi on sellistest (http://www.overall.ee/tootekataloog/Sennheiser-LX90-Style-kuularid.aspx?id=174050&pid=2004) kuularitest huvitatud, siis minust jäi veel 3 tükki alles tallinna kaupsi digiosakonda hinnaga €1.80.

€1.80 tõesti ?

ristijeesus
21.11.11, 11:23
Ise ka imestasin, aga nii ta oli.

Poke
21.11.11, 11:44
oi kurat. oleks neid viljandis ostaks ka peotäie

Supsti
21.11.11, 12:44
Ma käisin ostsin 2 paari. 1.90 siiski, oi oi oi

jrgn hell
21.11.11, 12:56
pohhui need klapid, ostke parem naistele jõulukingitused varakult valmis.

http://www.etsy.com/listing/50253585/one-thong-liner-non-waterproof

Käsitööna tehtud pesukaitsmed äärmiselt trendika värvivalikuga.

jrgn hell
21.11.11, 12:56
väljamaa värk kah, eksklusiivo

Rage
21.11.11, 13:17
http://i44.tinypic.com/2czx9vm.gif

ristijeesus
21.11.11, 13:24
1.90 siiski

Õige jah, ma sain partnerkaardiga 10 senti soodukat ju :D

Supsti
21.11.11, 13:56
Mis moodi kandma peaks, loengus proovisin. Ei suutnud neid mitte normaalselt pähe saada.

con
21.11.11, 14:50
First Impression - Ann Demarais ebooki saab kusagilt?

keegi võiks PM tl invitation

Supsti
21.11.11, 15:21
Mis moodi kandma peaks, loengus proovisin. Ei suutnud neid mitte normaalselt pähe saada.

Okei, nüüd kodus proovides avastasin, et Right ja Left on vastpidi. Õigesti pannes on mission impossible

ranka
21.11.11, 16:05
Mis moodi kandma peaks, loengus proovisin. Ei suutnud neid mitte normaalselt pähe saada.

Misasju ei osanud kanda? Käsitööna valminud pesukaitsmeid w?


pohhui need klapid, ostke parem naistele jõulukingitused varakult valmis.

http://www.etsy.com/listing/50253585/one-thong-liner-non-waterproof

Käsitööna tehtud pesukaitsmed äärmiselt trendika värvivalikuga.

alaska
21.11.11, 16:08
Tiivakesed käivad kõrvade taha.

Tarmonator
21.11.11, 17:38
India Talendijaht


Ok ma lõpuni ei suutnud. Tra....

Priidix
21.11.11, 19:12
Keegi sellest on midagi kuulnud?
Spain gonna get banned at dec 19 (PS)

leits
21.11.11, 19:30
Keegi sellest on midagi kuulnud?
Spain gonna get banned at dec 19 (PS)

pokerstarsist? kust selline info

vapsik
21.11.11, 19:38
pokerstarsist? kust selline info

Kõlakad juba suht ammu käinud, et PS Spain tuleb. Taheti vist veel max 40 või 50bb sisseost teha.

Priidix
21.11.11, 19:42
Pokerstarsist jah, sõber mainis (Saksamaalt). Neil läheb nii nagu stars.fr on (ehk meie nendega enam mängida ei saa). Tahakski teada, kas vastab tõele ja kas mingied artikleid sellest....ise ei leidnud.

kardaanirist
21.11.11, 19:46
loodan, et mitte. hispaanlased, portugallased ja kreeklased on ju kõige suuremad annetajad.

viki
21.11.11, 19:48
Oi kurja.Hispaanlased ju mõnusad rahadoonorid!

F0raL1ke
21.11.11, 20:01
http://s6nastatudemotsioon.blogspot.com/

Kaks endist klassivenda tegid blogi, IRL olid küll suured luuletajad ja filosoofid, vaatame kuidas võrgumaailmas neil läheb. Soovitan, sealt tuleb suht head teksti tegelt

ranka
21.11.11, 20:28
Pokerstarsist jah, sõber mainis (Saksamaalt). Neil läheb nii nagu stars.fr on (ehk meie nendega enam mängida ei saa). Tahakski teada, kas vastab tõele ja kas mingied artikleid sellest....ise ei leidnud.

Esimest korda kuulen. Mul google reader pidevalt lahti kus üle 30 suurema ja väiksema pokkeriuudiste saidi food jooksevad aga seda küll kuulnud ei ole. Linke või gtfo :P

Priidix
21.11.11, 20:33
Eks seda siis näha ole.

Jäämees
21.11.11, 20:42
Võiks nad ära bannida küll mingiks kuuks ajaks, äkki hakkavad, siis tulemused liikuma rohkem selle EV joone ligi.