Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 43 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 855
  1. #401
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ideaalne trenn on selline, mis on piisavalt raske, et triggerida keha hormoonvastus, kuid on samas nii kerge kui vähegi võimalik, et taastumisperiood oleks võimalikult lühike.

  2. #402
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    inw seda on palju, ise tegin kunagi 3x jõukas ja 2x kardio laup pühap puhkus ja isegi siis hakkas paari kolme nädala pärast suht väsimus peale tulema. aga vb oli see lihtsalt magamatusest

  3. #403
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    muidu üks päris hea eestikeelne materjal on leitav siit - olen ise ka selle läbinud.
    EOK spordi üldained - I tase, seletab hästi ära treenimise, ained jms. võib ka teist-kolmandat taset vaadata, kes tahab. mul kodus raamatu kujul esimesed 2 taset ka olemas, kui keegi tahab

  4. #404
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    inw seda on palju, ise tegin kunagi 3x jõukas ja 2x kardio laup pühap puhkus ja isegi siis hakkas paari kolme nädala pärast suht väsimus peale tulema. aga vb oli see lihtsalt magamatusest
    Ma ei usu eriti, et 4x kardiot selle nädalakavaga palju oleks. Imo 3x nädalas kardiot jääks väheks, et korralikult võhma arendada. Võin vajadusel ka jõuka 3x pealt 2x peale lasta, sest suures plaanis olen oma kehaga rahul. Põhieesmärk ongi nüüd viia võhm ja kiirus uuele tasemele.

  5. #405
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    ja 150 pulss on ka tglt nats palju, 120-150, aga see ei tähenda et peab seal 150 hoidma

  6. #406
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Põhieesmärk ongi nüüd viia võhm ja kiirus uuele tasemele.
    kasuta BCAA-d, see vähendab stressihormoonide teket ning testosterooni taseme hoiab kõrgel
    ma panen seda treeningvee sisse, imo vägev effekt on
    http://fitshop.fitness.ee/kompleksid...lode%E2%84%A2/
    (võta ananassimaitseline)

  7. #407

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    siis oled küll suht weak enda eesmärkide täitmisel

    Ületreeningu sümptomid:

    Väsimustunne
    Treeningtahte langus
    Sportlike tulemuste langus
    Kiirenenud rahuoleku pulsid
    Aeglane pulsi taastumine koormusjärgselt
    Depressioon
    Peavalud
    Kontsentratsioonihäired
    Sagedane haigestumine
    Kehakaalu kaotus
    Kõhulahtisus
    Sagenenud vigastused

    Mis sa siis soovitad? Mees jõudis ootuspäraselt teise staadiumini, sinu arvates tuleks edasi panna?

  8. #408
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    mida sa seletad siin jälle? Dafuq su vigastus on, mees selgelt ütles et ta lihased on nii korras, lihtsalt ei viitsi enam trenni teha. Mentally on nõrk siis. Kui sul juba väsimustunne ja treeningtahte langus tuleb, siis see on juba ilmselgelt lihasväsimuse tulemus.
    Mitte et sul kõik korras, "särts" kadus ära aint
    Ära nüüd erutu ja mine onaneeri teki all edasi

  9. #409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mis kuradi mentally nõrk? Kas sa inimene saad aru, et jõusalli ületreeningutest taastutakse vahest aastaid, vahest saadakse püsivaid kahjustusi. See kui mingi 16 aastane suudab oma pähklisuurust biitsepsit 6x nädalas 8 harjutus 3 kuud järjest teha, ei tähenda, et ta kõigile teistele seda võiks soovitada. Mõni tuleb siin lugema seda teemat, loeb su lollakaid soovitusi ja lõpetab mingi südamerikkega. Kui palju siin räägiti, et selline trenn ei ole jätkusuutlik, aga ei kuulata ju. Mul on 2 ületreeningu kogemust, üks läks kergelt, teine annab siiamaani aastaid hiljem tunda. Tean, mida räägin.

  10. #410
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    **** sa ei saa isegi aru mida ma seletan sulle. ole parem vait. ma räägin et kui tal oleks nii nagu ta räägib, et lihased nii korras aint ei viitsi trenni teha, siis ta on mentally weak, aga ilmselgelt on ta keha juba nii läbi et keha ise annab mõista väsimuse näol, et pole vaja edasi teha.

  11. #411
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mul on väga palju treenides tekkinud perioode kus uni kaob ära, aga see võis ka olla ilmselt mingi toitumise puudujääk. Sitt tunne igatahes- absull trenni teha ei taha enam, und ei ole, väsinud ja sitt olla ja tõesti kaua läheb enne kui saad sinnamaani kus on hea särts sees.
    Ma olen lugenud, et puhas anaeroobne trenn, kui seda liiga palju teha, siis mõjutab rohkem närvisüsteemi (võid natuke lolliks treenida ennast) ja aeroobne ületreening mõjutab pigem kehalist poolt. Ma ei tea kui täpselt see mul meeles on, keegi targem võiks seletada, millega tegu võib olla.

  12. #412
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    lihased on korras (aga ma ei propageeri kindlasti midagi taolist tegema, sest nagu ma juba kirjutasin, siis toidulisandid aitavad palju ning veetsin kõik päevad puhates), mul oli jõudu küll samu raskusi maxini lükata, lihtsalt tahtejõud kadus sekundiga, kangi lükkamine muutus minu peas mõttetuks tegevuseks
    teen ühe puhkepäeva ning siis treenin normaalselt tavalise kava järgi
    treenisin liiga raskelt, see mõjus suure šokina ning puhkeperioodil polnud midagi/kedagi, mis seda vaimselt tasakaalustaks

    E: selles mõttes, et see, et teen jälle max trenni ning siis olen terve päeva voodis, püüdes taastuda sellest pingutusest, see hakkas lihtsalt mõttetuna tunduma

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul on väga palju treenides tekkinud perioode kus uni kaob ära, aga see võis ka olla ilmselt mingi toitumise puudujääk. Sitt tunne igatahes- absull trenni teha ei taha enam, und ei ole, väsinud ja sitt olla ja tõesti kaua läheb enne kui saad sinnamaani kus on hea särts sees.
    imo kindel toitumise probleem
    e: võib ka olla halb tehnika -> oled halva rühi omale kinni treeninud ja nüüd vaevled
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 11.12.12 at 20:37

  13. #413

    Re: Teeme koos trenni?!

    http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html

    Päris avsum kava.
    Sissejuhatus ning kõik harjutused videote abil ette näidatud.
    Sobib rohkem edasijõudnutele, kuna iga trenn on korralik tamp taga.
    Saab endale netist iga päeva kohta eraldi paberi välja printida, kuhu on võimalik progress üles kirjutada.
    Ise tegin kava lõpuni ja väga rahul.


    "The key to the program is periodization, a method that involves changing up your training at specific times to maximize results. You begin with light weights for high reps and progressively change to heavier weights and lower reps. Continued cycling of those rep ranges keeps muscles confused, so they don't stagnate, and you keep making progress as you go through each of the three phases. The end result is an athlete who is both stronger and more muscular."

  14. #414
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    toitumine on nii sick, olen viimased kaks nädalat niimoodi toitunud ja tbh on see ikka paras piin

    Post-Workout (Within 30 Minutes After Workouts)
    Gummy Bears
    30 bears


    will do that : )

  15. #415
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik osta snuukeri kii-d?

    Netist saab tellida küll väga erinevaid aga ilma proovimata ei taha osta
    .....

  16. #416
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    jõukahuntidele küsimus. Mismoodi te kangi turjal hoiate? Kas rohkem raskust turjal ja kätega ainult tasakaalu hoidmine või kätega ka koguaeg surute vastu, et vähendada koormust. Mul hetkel veel mingeid meeletuid raskuseid ei ole kahel harjutusel, aga kuidagi kinni soonib turja ja päris pikalt triip järgi kangist. Seda krdi patja ka pole mis ümber kangi käib pehmenduseks.

  17. #417
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    jõukahuntidele küsimus. Mismoodi te kangi turjal hoiate? Kas rohkem raskust turjal ja kätega ainult tasakaalu hoidmine või kätega ka koguaeg surute vastu, et vähendada koormust. Mul hetkel veel mingeid meeletuid raskuseid ei ole kahel harjutusel, aga kuidagi kinni soonib turja ja päris pikalt triip järgi kangist. Seda krdi patja ka pole mis ümber kangi käib pehmenduseks.
    Suru abaluud kokku ja turjale ikka. Kangist võta tugevalt kinni aga otsene surumine pole ka mõistlik. Kui näiteks 100kg turjal siis ega sa ei jõuagi kuhugi seda kangi suruda. Triip kangist kannata ära ja selle pehmenduse nimi on "pussy pad" :D Harjumise asi.

  18. #418
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sry double posti pärast aga mõned youtube kanalid kus liigub hea info

    http://www.youtube.com/feed/UCyFjLgx8KwCx7RXKBbnphpg
    http://www.youtube.com/feed/UCpJzlyBdPgGrArwn6Ov6MaA
    http://www.youtube.com/feed/UCYvInCvFq9mYzn6YsB5zsZQ/u - seal muud soga ka aga ka asjalikke videosid. Eriti Q&A Erick Helmsiga

  19. #419
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mõnda aega kang turjal teinud oled, siis ei tunne enam midagi ja jutte ei jää. Samuti kätega läheb suht tasakaalu hoidmiseks - kang peab ise juba suht hästi.

  20. #420
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    sai just trennist tuldud ja tegin seda esimest päeva. poole trenni peal tuli üks inimene juurde ja uuris, et kas teen trenni mingisuguse kava järgi või teen suvalt harjutusi. näitasin talle siis seda kava ja pehmelt öeldis naeris selle välja. rinda ja õlga ühel päeval ei tohiks teha ja biitsa jaoks ainult üks harjutus jne. kas keegi oskaks veel kommenteerida? kava on järgmine:

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 21, kokku 43 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES