Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 43 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 855
  1. #161
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kuni €20 päevas oleks minu jaoks okei.
    kaloreid

  2. #162
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    Source? Tegin ise uurimuse ühe metaanalüüsi kohta kus olid uuringud 30 aasta vältel toidukordade sageduse teemal. Kindlasti esineb ka probleeme antud uuringutes (ei too neid välja hetkel), kuid üksmeelselt tõdeti, et sagedus ei oma mõju kehakaalule ja selle kompositsioonile.
    Jep sul on õigus, vaatasin üle ja minu ''teadmine'' pärines 2008~ aastast...

    Reaalselt pole ühtegi uuringut, mis tõestaks sellist väidet.

    Ainuke asi mida uuringud näitavad on seotust toidukordade arvu ja nälja tunde vahel.

    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21123467

  3. #163
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    kaloreid
    Umbes 2300-2400 kalorit päevas.

  4. #164
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kuni €20 päevas oleks minu jaoks okei.
    lol-d.

  5. #165
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    wp sir :D
    Kindel, et nii vähe? Sageli inimesed alahindavad oma kulutusi tänu sellele, et on oma ainevahetusel hea põntsu andnud pideva alatoitmisega. http://nutritiondata.self.com/tools/calories-burned See üsna täpne kalkulaator (isiklik kogemus)

  6. #166
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    wp sir :D
    Kindel, et nii vähe? Sageli inimesed alahindavad oma kulutusi tänu sellele, et on oma ainevahetusel hea põntsu andnud pideva alatoitmisega. http://nutritiondata.self.com/tools/calories-burned See üsna täpne kalkulaator (isiklik kogemus)
    Enne tuli vale number kuna, et ma unustasin kardio sisse arvestada. Peale selle lisamist sain uueks numbriks 2960kcal.

  7. #167
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Trenni teed iga päev? Kõige lihtsam on korrutada trennipäeva kaloraaž trennipäevade arvuga nädalas ja puhkepäevade arv puhkepäeva kaloraažiga ning mõlemad kokku liita ja jagada 7'ga. Saad nädala peale keskmise ja siis liida 10-20% otsa. 10% kui tahad väga aeglast kaalutõusu ja minimaalselt rasva ning 20% on veidi agresiivsem. Olenevalt palju hetkel kaalud ja kui pikk oled. Ise soovitaks pigem seda agressiivsemat varianti, et kindla peale minna. Rasv tuleb kergelt hiljem maha.

  8. #168
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jõhker kalorite ja protsentide arvutamine käib, päriselt ka teete seda kõike v?
    Naudite ka sellist elustiili?
    Ise olen 10 a aktiivselt liigutanud ennast treeningsaalides aga kui nii peensustesse laskuda siis kaoks küll huvi ära

  9. #169

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ja kes treeningkava või toitumist tahab, siis pigem makske kasutajale "0ttt", kui algpostis soovitatud härrale. (ise tema kava ja soovituste peal)

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    Trenni teed iga päev? Kõige lihtsam on korrutada trennipäeva kaloraaž trennipäevade arvuga nädalas ja puhkepäevade arv puhkepäeva kaloraažiga ning mõlemad kokku liita ja jagada 7'ga. Saad nädala peale keskmise ja siis liida 10-20% otsa. 10% kui tahad väga aeglast kaalutõusu ja minimaalselt rasva ning 20% on veidi agresiivsem. Olenevalt palju hetkel kaalud ja kui pikk oled. Ise soovitaks pigem seda agressiivsemat varianti, et kindla peale minna. Rasv tuleb kergelt hiljem maha.
    Ühes eelmises postis siin teemas kirjutasin juba, aga 62kg ja 183cm.
    Peale 20% liitmist sain tulemuseks 3500kcal. Kas Jaagupi postitatud kavaga on selline päevane kaloraaž saavutatav või tuleks midagi veel juurde lisada?

  11. #171
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ühes eelmises postis siin teemas kirjutasin juba, aga 62kg ja 183cm.
    Peale 20% liitmist sain tulemuseks 3500kcal. Kas Jaagupi postitatud kavaga on selline päevane kaloraaž saavutatav või tuleks midagi veel juurde lisada?
    http://tap.nutridata.ee/

    Toksi toit ja kogused sisse ja näed palju kaloreid tuleb.

    Puusalt võin öelda, et süües iga päev +500 kcal rohkem kui tarbid = +0,5kg kehakaalu 1 nädalaga

    P.S. Kehakaal ei võrdu lihasmassiga.

  12. #172
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ühes eelmises postis siin teemas kirjutasin juba, aga 62kg ja 183cm.
    Peale 20% liitmist sain tulemuseks 3500kcal. Kas Jaagupi postitatud kavaga on selline päevane kaloraaž saavutatav või tuleks midagi veel juurde lisada?
    Mul oli sama jama, et 186cm ja 65 kg enne gümnaasiumi lõppu. Siis hakakisn normaalselt trenni tegema ja 90 peale saamine oli ilgelt pikk protsess, kuna need "kulturismi" kavad tundusid liiga tuimad ja igavad ja tõele au andes pole rinnalt surumisest ka midgai arvanud, ning minu max on teise venna ühe käe soojendus.
    Küll aga mulle meeldib see ütlus, et treenib 50ste hantlitega aga lõuatõmbe kangi peal ripub nagu märk kalts, mida ilmselt Coddeci ka silmas pidas funktsionaalsusega. Aga to each his own
    Endale ilgelt meedlivad igausgused kükid, sangpommidega kompleksid ja raskustega lõuatõmbed.

    Lemmikharjutus oli lõuatõmbed 5 x 10 seeriat või 6 x 5 hantlid lisaraskusteks jalge vahel. Enne kui graafikuga treenimise suuretsi quitisin, siis selle raskustega seeria max hantel oli kas 18 või 20 midagi.

    Koos trennis käimine just jõukas on ilgelt hea. Olen kokku 3 sõbraga nii koos käinud, et keegi hakkab suht nullist. Kahe puhul ajas ilgelt tilti see, et enamus aega läks mölisemise niisama seismise või viilmise peale, aga rankaga oli ilgelt hea käia, kes lasi mõnuga ka kohe kükke ja asju. Päris tugev moti vahe.

    Mida siiamaani ei oska, on kaalu hoida. Nii kui trenni ei tee, siis hakkab kohe kolinal kukkuma. Kunagi oli vaja saada kokkuleppe kaalu 88 ja olin 93 või 94. Menüüs paari asja vahetusega kukkusin 2 nädalaga 83ni nii et trenni režiimis ei muutnud midagi.
    Praegu ei taha üldse kaalu peale astuda, sest alla 80 kukkumine oleks ilge fail.

    Seda olen varem postiatnud, aga see ka ülilahe kava, kui jooksmine välja arvata:

    http://www.flowrestling.org/coverage...-Plate-Workout

  13. #173

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hakkasin ise suvel käima ja tõmbasin 1,5 kuuga +12kg. Puhtalt baasharjutustega ja kükk oli põhiline. Obv suur osa kaalust tuli rasvana ja väike kõht tekkis ka ette. Üritan hetkel 95-100kg peale lasta ja siis rasva maha põletada.

  14. #174
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hetkeseisuga tundub, et võib veits puudu tulla. Valkudega veits üle ja süskareid ning rasvu ehk vähevõitu. Kõige lihtsam on katsetada ning anda 2 nädalat aega 3500kcal peal. Isiklikult arvan, et see võib veidi paljuks osutuda aga igaüks on erinev. Ise kasutan fitday.com programmi, kuhu olen oma "Eesti" toidud ise sisse pannud mida tavaliselt söön. Nutridata on Eesti omadest suht asjalik, kuid sinna peab panema toidukordadega (pole eriti mugav) ning annab seal soovitusi väga lampi (sobivad heal juhul normaalkaalulisele post-menopausis kontorirotist naisele, kelle "treeninguks" on heal juhul kord või kaks korda päevas trepist kõnd)

  15. #175
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi kunagi tark mulle rääkiski et lihtsam nii teha et koos rasvaga mass üles ja siis rasva maha võtta. Pidi paremini lihasmassi saama kui niisama puhast üritada treenida. Correct me if im wrong

  16. #176

    Re: Teeme koos trenni?!

    Teoorias võib ka ainult lihasmassi arvelt kaalu kasvatada, aga kaloraaži on sellisel juhul väga raske täpselt jälgida. Kergem on natukene üle süüa ja paratamatult koguda ka mõningast rasva kehale.
    Üleüldine reegel on ligikaudu 1 kg kuus kaalutõusu, millest loodetavasti üle poole on lihasmass.

  17. #177
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selline küsimus, et trennis käies mul nt läheb 15kg rohkem rinnalt kui sõbral, aga trenni teeme siis samade raskustega teeme seeriaid ja mingit 3-ndat korda tegema asudes juba ma ei jõua plaanitult lõpuni teha, aga sõber paneb ilusti probleemideta ära. Ja iga asjaga täheldanud seda, nt lõuatõmbamine, kui ma 3x üritan teha niipalju kui torust tuleb näeb see välja umbes 10-6-4, samas sõbrad lasevad 10-8-6 vms, ehk siis iga kordusega ma kõvasti lahjemaks muutun teistega võrreldes, kuigi maksimum vb isegi parem.

    Millest see oleneb?

  18. #178
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Lihase ning lihaskiudude omadustest ning kindlasti ka närvisüsteemi "treenitusest". Kindlasti vajad pikemaid puhkepause sel juhul. Sest suuremalt jaolt maksimaaljõu kasv treeningu alustades esimesel 6-8 nädalal tuleb närvisüsteemi kohanemise arvelt.

  19. #179
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selline küsimus, et trennis käies mul nt läheb 15kg rohkem rinnalt kui sõbral, aga trenni teeme siis samade raskustega teeme seeriaid ja mingit 3-ndat korda tegema asudes juba ma ei jõua plaanitult lõpuni teha, aga sõber paneb ilusti probleemideta ära. Ja iga asjaga täheldanud seda, nt lõuatõmbamine, kui ma 3x üritan teha niipalju kui torust tuleb näeb see välja umbes 10-6-4, samas sõbrad lasevad 10-8-6 vms, ehk siis iga kordusega ma kõvasti lahjemaks muutun teistega võrreldes, kuigi maksimum vb isegi parem.

    Millest see oleneb?
    Võib-olla sööd vähe? Kaalukaotuse perioodil ka sama asi, et ei jõua seeriaid lõpuni teha.

  20. #180
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selline küsimus, et trennis käies mul nt läheb 15kg rohkem rinnalt kui sõbral, aga trenni teeme siis samade raskustega teeme seeriaid ja mingit 3-ndat korda tegema asudes juba ma ei jõua plaanitult lõpuni teha, aga sõber paneb ilusti probleemideta ära. Ja iga asjaga täheldanud seda, nt lõuatõmbamine, kui ma 3x üritan teha niipalju kui torust tuleb näeb see välja umbes 10-6-4, samas sõbrad lasevad 10-8-6 vms, ehk siis iga kordusega ma kõvasti lahjemaks muutun teistega võrreldes, kuigi maksimum vb isegi parem.

    Millest see oleneb?
    tundub, et sul on "siselihased" nõrgad, püüa natuke akrobaatikat teha, samuti joogat.
    ära tee koguaeg samu harjutusi, kasuta erinevaid variatsioone + varieeri kangi ja vabade raskustega, et erinevad lihased areneksid.

Lehekülg 9, kokku 43 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES