Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 220 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 4390
  1. #1001
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Olen TrioBetis (MicroGaming) võrgus mänginud terve see kuu. Olen ainult bumhuntinud ja lihtsalt ei võida! Bumhundin ka PokerStarsis ja FTP-s ning konstantselt võidan. Seega vastased on kontsntselt kõigis neis pokkeritubades samad. TrioBeti fishid on tegelt veel suuremad fishid kui FTP või Starsi keskmine fish. Keskmine Starsi/FTP fish foldib 3betile 30-50% ajast aga TrioBeti keskmine fish 30% või alla selle. Seega TrioBetis pead isegi veel vähem OOP mõtlema kui Starsis/FTP-s - bet for value, kui TP+ siis küta aga raha sisse.

    Aga mis mind teeb murelikuks on see, et lauad on hoopis erinevad kui Starsis/FTP-s. Statisikaliselt (kontrollisin üle) on kõikidel tubadel sama % samasuguseid laudu - ala monotoon, two-tone, rainbow AGA primas kui on käsi siis on alati laud kõige-kõige halvem. Ala floppad 3betted potis ülepaariga top-seti, või tuleb maha megakuiv board, mis kuidagi vastast ei hiti (955r) või siis super drawi, mis hittis teda megalt. Sitaks palju on ka coordinated-flushdrawga floppe, kus tavaliselt vastasel on käsi (seda ka muudes tubades) aga see laud jookseb alati mega halvaks. See tähendab, et kas sa lihtsalt ei saa enam oma "suure käega" edasi mütata või ta lihtsalt ei maksa eriti nõrkade kätega.

    Need lauad ja käed. Nüüd mängus. Kui mul Starsis/FTP-s selliste suurte agro fishidega matchid reeglina kestavad alla 100 käe, pikemaks lähevad siis kui fishid saavad duubli aga primas on need matchid megapikad! Täna mängisin kahe sellise fishiga kokku 1000 kätt ja ühega neist pea 400 kätt nii, et mitte kumbki ei saanud duublit vaid vahetasime 20-50BB haaval stäkitükke. Tekib juba tunne, et mängiks nit regularide vastu?? Ometi tegi fish koguaeg väga halbu calle, callis maha ace higha, bottom paariga aga kui floppad midagi suurt siis check-foldib.

    Kui mängid suure fishi vastu, kes 3betib 40% ajast või foldib 10% ajast 3betile ning saad AA/KK siis ta sind ei 3beti. Või kui avab siis foldib koheselt 3betile. See on täielik müsteerium nagu nad näeksid minu kaarte või siis jagab RNG neile just SEL hetkel selliseid kaarte, millega nad ei taha/saa callida.

    Kogu selle suure sitase krempliga jääd üle suure sample break-even, ometi teistes võrkudes sellise sampliga tuleb 5-6pt/bb+ HU mängudes. Ma saaks aru, kui mängid regularmänge, kus dünaamika on erinev aga fish on fish.

    Sama juttu räägib ka peokunn, kes sama "sümptomi" all kannatab ning otsisin välja krayzie kommentaari: http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...2&postcount=43

    niipalju kui primas olen mänginud siis jah...

    99% ajast on lauas istudes äärmiselt "wtf" tunne. Suur osa rahvast mängib nii ebaloogiliselt ja ajuvabalt et mäng muutub äärmiselt primitiivseks - ootad kätt ja loodad et ei outdrawita. Enamasti tõmmatakse ikka sumpsi mingi trash 2 pairi või kummalise reaga. Kõige ebameeldivam ongi tunne et kui sulle jagatakse pre nt AA siis sa tead et sa ei saa foldida seda kätt ever ever, juhul kui maha just 4flush või 4 straight ei tule.


    Kui ma FR/6max mängudes arvasin, et asi on mängijate dünaamikas - ala ära usu neid aga kui sa mängid heads-up'i, kus saad täielikult manipuleerida fishiga ja täielikult adjustida ning ühestoas tulemused rahuldavad, teises toas mitte. boardid on alati "imelikud", mitu kuud eemal olles ja kohe mängima hakates õnnistab sind "upswingiga" ja siis läheb kõik allamäge siis mina enam selle võrgu aususesse ei usu.

    Ärge arvake, et ma olen riggedisse uskuja! ei ole, ma ei suuda mõelda välja ka ühtegi põhjust, miks peaks olema võrk "rigged" aga kui kõik on vastupidi loogikale siis hakkad seda uskuma.

    Ma ei ole primas miinuses, kogu selle solgiga olen 3BI plussi näidanud (7000 headsupi kätt fishide vastu) aga kogu toimuv ei mahu minu loogika piiridesse. Mul oli FTP-s ka väga räige downswing - 13BI fishide vastu aga ma ei saa kuidagi öelda, et see oleks rigged. Seal pigem kirud, et on fucking luckbox või ****, miks ma siin sellise vea tegin. MG-s nii öelda ei saa.

    See ei ole mul esimene kord seda öelda, et too võrk on rigged aga alati samad probleemid. ALATI! Arvan, et mu post toetust ei leia aga kui saaks siis hea meelega ajaks pundi kokku ning esitaks TrioBeti karmi avalduse tõestamaks, et nende RNG ei ole näpitud.

    Siit tekkis ka küsimus, et kuidas erapooletud ühingud RNG-d kontrollivad? Jooksutavad nende scripti "test serveris"? Kui jah siis keegi ei saa ju öelda, et nad jooksutavad hoopis oma võrgus hoopis teist scripti.

  2. #1002
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Aa lisaksin veel, et kaks outerid on nii tavalised seal. Ise teen neid sitaks ja ise saan sitaks. Just sellised, et sul väike PP ja saad tänu sita mängule turni/riverisse omale nuts kaarti.

  3. #1003
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    WTF? Mul praegu igalpool sama nuss.

  4. #1004

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    mängisin natukene aega seal hu sng'si. unibetis küll, aga asi pmst. sama. pidevalt kaks outerid. flopis bottom paar. turni trips. river vastasel gutter koos. ofc. oli tal ka flushdraw turnis. lihtsalt flopid olid väga imelikud. ja vääga tihti juhtus selline asi, et oli sama käsi. muudes tubades pole seda nii tihti näinud.
    muidu kõigega nõus, mis sa kirja panid.

  5. #1005

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ma kuulen päris tihti selle võrgustiku kohta sarnaseid mõttekäike, kuigi tahetakse uskuda et kõik on OK ja tegemist variatsiooniga...

    see mismoodi RNG-d kontrollitake oleks küll huvitav teada :)

    aga mul on käinud külas kord kauge sugulane, kes pole pokkeriga muudmoodi soetud, kui progenud pokerisaitide jaoks väidetavalt või on siis tegelikult enda jaoks ma ei tea :)

    igaljuhul ma nägin kord poole silmaga kõrvalt mingit väga imelikku asja - nimelt ta proges PRIMA võrgustikule miskit ja ma ei oska kirjeldada mis tal seal ekraanil jooksis aga see oli midagi sarnast sugupuu skeemile või matrixi filmi koodile :))) mul tekkis kohe mõte et raudselt mingi rigged geneka koostisosa :)) ja kui hakkasin küsima mis ja miks, siis kohe lõi ekraani kinni ja seletas et ülisalastatud asi ja ta ei tohi piuxugi sel teemal kommenteerida :))) wtf nagu, ma nagunii ei suudaks ju õige/ausa info olemasolul midagi suurt enda kasuks korda saata, sest see toimiks ju teistega samuti kui minuga - järelikult oli midagi varjata :)))

  6. #1006
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    See sait on vist näpitud.

  7. #1007
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    "That's some huge pile of shit you want to stir up. It's too big for you." - mingi random quote random filmidest

    Pmst minu k2est support olemas, mida iganes vaja v6i mida iganes vaja teha. Mul nagunii igav.

  8. #1008
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    lol, obv ei või kolmas osapool koodi näha, nii saaks sitaks abuseda. Vaevalt ta arvas et sa midagi koodist arugi saad. Lihtsalt see kood ongi classified

  9. #1009
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    lol, obv ei või kolmas osapool koodi näha, nii saaks sitaks abuseda. Vaevalt ta arvas et sa midagi koodist arugi saad. Lihtsalt see kood ongi classified
    Kuidas saad seda koodi abuseda nägemise abil? Random genekas on generaator, mis geneb suvalise numbri vahemikus X to Y. Umbes samamoodi nagu sa ei saa rulliratast live kasiinos abuseda, kui sa näed kuidas seda kokku pannakse. Seda siis eeldusel, et pannakse kokku ausalt. Kui aga saaksid ise seal natuke kruttida ja mudida, siis muidugi saaksid abuseda.

  10. #1010
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    See, et see rng kood oli, võtad meeldivalt õhust?

  11. #1011
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    See, et see rng kood oli, võtad meeldivalt õhust?
    Kui tegu on ausa pokkeritoaga, siis mida sa seal abuseda saad? Erandiks oleksidki miskid bug'id ja mida oskavad lugeda programmeerismisoskusega vennad ja siis neid buge abuseda. Aga aus tuba ei proge meelega buge sisse.

  12. #1012
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Väga kaheldav et see RNG kood oli. RNG kood kirjutati sellele saidile ja võrgustikule tõenäoliselt juba väga ammu valmis ja seda pole vaja niisama on daily basis mudida.

  13. #1013
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui tegu on ausa pokkeritoaga, siis mida sa seal abuseda saad? Erandiks oleksidki miskid bug'id ja mida oskavad lugeda programmeerismisoskusega vennad ja siis neid buge abuseda. Aga aus tuba ei proge meelega buge sisse.
    Mitte tingimata, veidi loovust ja ongi teed lahti.

  14. #1014
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Mitte tingimata, veidi loovust ja ongi teed lahti.
    Arvan, et me ei mõista teineteist. Ütleme, kui sa saaksid ligi suvalisele pokkeritoa koodile. Muuta sa seda ei saa aga lugeda saaksid. Mis koodiosale sa seal kõige rohkem tähelepanu pöörad ja kuidas seda enda kasuks pööraksid? Eriti hea pokkerituba oleks PokerStars, mis peaks olema täiesti "bug-free".

    Kui pokkerituba on aus siis kaardilauas sa ei saa koodilugedes mitte mingit lisainfot, sest see on juba olemas - tõenäosused. Ainukeseks "auguks" võivad olla "superuserid" ala testkasutajad. Aga noh tõenäoliselt "superuserid" ei ole kirjutatud koodi vaid on mängijate andmebaasides ja tõenäoliselt ei ole nad ka jooksvates "live serverites".

  15. #1015

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    See, et see rng kood oli, võtad meeldivalt õhust?
    ma ütlesin ju selgelt et ma ei tea mis see oli ja mulle ei selgitatud... aga mõte liikus kohe ühes suunas

  16. #1016
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Häkkerid, kui sellised, näevadki vaeva, et saada ligi algkoodile, kui saad ligi algkoodile, võid pm kõike teha. Viis pluss on, kui suudad panna süsteemi koode oksendama, sest nende põhjal manad endale pildi algkoodist, misläbi on võimalik saavutada kontroll. Ilmselgelt on tänapäeval pokkeritubade süsteemid kaitse all 24/7, kus on mitmed "vastuprogrejad", niisiis miskine access v mod ei pea kaua vastu, küll aga piisava loovuse juures oleks võimalik põhjustada süsteemile suurt kahju, kas ka endale seejuures kasu, on täpselt programmeerijas endas kinni (nt kas või superuseriks loomine). Teed on lahti, ainuke loovuse faktor on kuidas mitte jääda vahele. See võib paista võimatu, kuid kunagi paistis võimatu ka kast, mis näitab pilti aka teler.

  17. #1017
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    imo mõtlete üle.

    Esiteks arvuti ei suuda genereerida totaalselt random numbreid. Random number genereeritakse tavaliselt millegi baasil (näiteks süsteemi aja millisekundite järgi). Ehk siis RNG võib saada igal ajahetkel ette erineva tooriku, millest ta töötleb välja erineva lõppproduti (random numbri). Toorikuid on ka oluliselt keerukamaid muidugi kui süsteemiaja millisekundid. Üldiselt peaks toorikud salastatud olema, sest omades piisavalt palju infot on võimalik matkida teise arvutiga RNG tööd. Kõik see on pigem ohtlik pokkeritoa ohutusele ja ausale mängule kõigest teoreetilisest vaatevinklist, praktikas ei oma keegi piisavalt infot, et süsteemi abusema hakata. Aga et kõik oleks topeltkindel on tõenäoliselt igale progrejale pandud lepingutingimusteks, et kood on 100% salajane kõigi kolmandate isikute eest. Ja kui keegi peaks kusagilt sinu miski koodijupiga lagedale tulema, saad hullud trahvid kaela, sellepärast ei soovigi arendajad oma tööd kellelegi lähemalt näidata.

  18. #1018
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Häkkerid, kui sellised, näevadki vaeva, et saada ligi algkoodile, kui saad ligi algkoodile, võid pm kõike teha. Viis pluss on, kui suudad panna süsteemi koode oksendama, sest nende põhjal manad endale pildi algkoodist, misläbi on võimalik saavutada kontroll. Ilmselgelt on tänapäeval pokkeritubade süsteemid kaitse all 24/7, kus on mitmed "vastuprogrejad", niisiis miskine access v mod ei pea kaua vastu, küll aga piisava loovuse juures oleks võimalik põhjustada süsteemile suurt kahju, kas ka endale seejuures kasu, on täpselt programmeerijas endas kinni (nt kas või superuseriks loomine). Teed on lahti, ainuke loovuse faktor on kuidas mitte jääda vahele. See võib paista võimatu, kuid kunagi paistis võimatu ka kast, mis näitab pilti aka teler.
    Loe seda:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas saad seda koodi abuseda nägemise abil? Random genekas on generaator, mis geneb suvalise numbri vahemikus X to Y. Umbes samamoodi nagu sa ei saa rulliratast live kasiinos abuseda, kui sa näed kuidas seda kokku pannakse. Seda siis eeldusel, et pannakse kokku ausalt. Kui aga saaksid ise seal natuke kruttida ja mudida, siis muidugi saaksid abuseda.
    Maakeeli. Kui sa ainult koodi näed siis sellest on vähe abi ja seda ei saa abuseda. Kui sa aga saad sellele ligi, saad seda ka muuta siis on sellest sitaks abi.

    Ühesõnaga ma nõustun sinuga aga me räägime hoopis erinevatest asjadest.

  19. #1019
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    imo mõtlete üle.

    Esiteks arvuti ei suuda genereerida totaalselt random numbreid. Random number genereeritakse tavaliselt millegi baasil (näiteks süsteemi aja millisekundite järgi). Ehk siis RNG võib saada igal ajahetkel ette erineva tooriku, millest ta töötleb välja erineva lõppproduti (random numbri). Toorikuid on ka oluliselt keerukamaid muidugi kui süsteemiaja millisekundid. Üldiselt peaks toorikud salastatud olema, sest omades piisavalt palju infot on võimalik matkida teise arvutiga RNG tööd. Kõik see on pigem ohtlik pokkeritoa ohutusele ja ausale mängule kõigest teoreetilisest vaatevinklist, praktikas ei oma keegi piisavalt infot, et süsteemi abusema hakata. Aga et kõik oleks topeltkindel on tõenäoliselt igale progrejale pandud lepingutingimusteks, et kood on 100% salajane kõigi kolmandate isikute eest. Ja kui keegi peaks kusagilt sinu miski koodijupiga lagedale tulema, saad hullud trahvid kaela, sellepärast ei soovigi arendajad oma tööd kellelegi lähemalt näidata.
    Seda ma ei teadnudki ja seega HU Grinder võidab :)

  20. #1020
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Siin päris asjalik jutt selle RNG kohta http://www.unitedpokerforum.com/foru...howtopic=32044

    Päris vist pole see RNG mis saidid kasutavad aga sellest programmist jutt.
    Viimati muudetud soouni poolt : 21.11.10 at 21:49

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES