Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 3319
  1. #2481

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kusjuures arvan et see 2+2 teema võib bs. ka olla, sest ei usu, et keegi nii loll, et ise enda õige useri annab kui petta kavatseb.

  2. #2482
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madise isiklik number see igatahes pole.

    Suht kindel ka, et see billaivi lihtsalt kasutas Madise nimesi.

  3. #2483
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Siis see kasutaja Madis ka vast pole tema oma vaid made up.
    Sest kirjas on, et antud kasutajal ja billaivil on sama e-mail: http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

  4. #2484
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Siukse vastuse sain aint.



    .
    Sain sama kirja ja ma üsna kindel, et billaivi aka Tanel Taal esindas end Madis Very all ja seega sai Madis banni, kuna moded ei teadnud seda.

    Tanel Taal ehk dunkdown ehk billaivi ei ole seatud Madisega. Ta üritanud esindada end paljude erinevate inimestena.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...IS-20EUR/page2
    Minu kunagine teema :D Lasi üle aga sain talt rahad tagasi, kuna ähvardasin igasuguse jamaga.

    --

    Madis. See koht, kus sa kirjutasid Starsile, et: õpetasid oma ema/isa mängima. Paremat vabandust tõesti ei leidnud? Ja kuidas sa põhjendad seda, et te olete mänginud samadel 180 man turniiri (del)?
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 11.06.12 at 19:51

  5. #2485

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

    Sorry for oft.
    Vaata aga mis välja tuleb, 2-3.a tagasi tegin sinuga HU sngsid
    Sry for ot

  6. #2486
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Vabandust vastuste viibimise ning eelnevalt esinenud üleoleva käitumise eest. Viimases postis ei olnud soovi enda tahtmist peale suruda. Kuupäev oli lisatud plaaniga kiirendada protsessi investoritega suhtlemisel ning selle ultimaatumina esitamine ei olnud kindlasti olukorrale sobiv käitumine. Vastan küsimustele, mis on jäänud foorumis silma.
    1)On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu:
    Olen terve elu mänginud "keskmise sisseostu" süsteemi järgi ja varem pole sellega probleeme esinenud. Sellest tulenevat panin ka reeglitsse punkti, mille järgi bankroll managment on pigem lahtine. . Tagantjärele muidugi kahetsen, et reeglid ei saanud konkreetsemalt kirja pandud ega ei seletanud oma tavalist brm süsteemi. Soovisin tulevikus vältida probleeme ning diili reeglid saidki sellepärast nö vabaks tehtud.

    ...
    Tänan sind Madis lõpuks konkreetse ja arusaadava postituse eest.

    Põhjendused ja seletused on adekvaatsed, arusaadavad ja kohati ka mõistetavad.

    Kui ülalkirjutatu vastab tõele, siis eemaldaksin sinu nimelt pettusekahtluse ja käsitleksin olukorda kui stake reeglite rikkumisena, seda ühe kriteeriumi tõttu: „eksinud mõistliku bankroll management-i vastu“. Kuigi sa ei tarvitse sellega nõustuda, lähtudes enda minevikus rakendatud bankroll managementi kogemustest, siis pokkerivaldkondades üldtunnustatud mõistliku bankroll management-i vastu oled jämedalt eksinud.

    Diili reeglite rikkumise tagajärg on diili lõpetamine ja investoritele investeeringu tagastamine . Kui seda ei ole võimalik teha koheselt, siis kindlasti on võimalik kokku leppida investoritega mõistlik tulevikku suunatud lahendus.

    Loodetavasti on antud ebameeldiv kogemus sulle õpetuseks ja tulevikus ei pea teisi inimesi mõtlemis- ja tegutsemisvõimetuks.

    Tunnistades oma viga ja investeeringu tagastamise korral loodetavasti leiad ka pikapeale pokkerimängijate poolset andestust ja ei pea kartma live-s teiste mängijate poolt ebameeldivaid käitumisilminguid.

    ***Teiste punktide kohta: "kõik ei ole must ja valge, aga tumehall ei ole ka hea".***
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Mõned üldisemad punktid veel

    A)„henri soovitusel“ : Madis tõenäoliselt ei ole õppust võtnud sellest, et kergesti kontrollitavate faktide kohta valet informatsiooni jagades teeb ta asja ainult hullemaks.
    *„Väiksema kasiino regularid“ - kes need Eestis on ?
    *“Coaching the parent“ – loodan, et see nii oleks.

    B) Madis kindlasti ei ole nii hetkel kui ka tulevikus nn. „Eesti pokkeristaar“, selleks puudub tal piisav vastaste analüüsivõime(vt. punkti A, hea pokkerimängija suudab ennast vastase olukorda seada ja sellest tulenevalt oma käike nii planeerida, et situatsioon oleks temale endale kasulikeim. Kindlasti selline mängija ei kasuta päriselus vastaspoole mõjutamiseks 10ne aastase poisi tasemel valesid :„Jürka ütles“, "koer sõi ära“).

    C)Madisele : „balla balla lifestile“ vaatlevad inimesed kui äärmist rumalust ja siiani kõik su postitused nii siin kui blogides lausa nõretavad sellest, palun lõpeta see ära, mul on sinupärast häbi kuuluda Eesti pokkerimängijate hulka(mõtlesin kuidas pehmemalt ja mitte nii isiklikult väljendada, aga antud hetkel on see lihtsalt tõsi ja lause jäi muutmatal kujul siia). Kustuta kogu see jura kiiremas korras ära ja kui su õnne taga seisab vajadus teiste ees näidata „balla balla lifestyle“-i , siis võiksid leida endale vastava seltskonna ja võiksid seda siis eraviisiliselt teha (vajaduste vastu on raske võidelda, kuid antud juhul nüüdseks peaksid tundma, mis siinne auditoorium sellest arvab). Muideks avalikult rõõmu tunda oma võimaluste ja kordaminekute üle ei kuulu „balling out of control“ suhtumise alla ja peaksid nende kahe erinevuse endale selgeks tegema.
    Viimati muudetud Davy poolt : 11.06.12 at 21:42

  7. #2487
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Davy Vaata postitust
    C)Madisele : „balla balla lifestile“ vaatlevad inimesed kui äärmist rumalust ja siiani kõik su postitused nii siin kui blogides lausa nõretavad sellest, palun lõpeta see ära, mul on sinupärast häbi kuuluda Eesti pokkerimängijate hulka(mõtlesin kuidas pehmemalt ja mitte nii isiklikult väljendada, aga antud hetkel on see lihtsalt tõsi ja lause jäi muutmatal kujul siia). Kustuta kogu see jura kiiremas korras ära ja kui su õnne taga seisab vajadus teiste ees näidata „balla balla lifestyle“-i , siis võiksid leida endale vastava seltskonna ja võiksid seda siis eraviisiliselt teha (vajaduste vastu on raske võidelda, kuid antud juhul nüüdseks peaksid tundma, mis siinne auditoorium sellest arvab). Muideks avalikult rõõmu tunda oma võimaluste ja kordaminekute üle ei kuulu „balling out of control“ suhtumise alla ja peaksid nende kahe erinevuse endale selgeks tegema.
    Kuuldavasti Ship It Holla Ballas pidi uusi liikmeid värbama: http://www.shipitholla.net/

  8. #2488

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Davy Vaata postitust
    A)„henri soovitusel“ : Madis tõenäoliselt ei ole õppust võtnud sellest, et kergesti kontrollitavate faktide kohta valet informatsiooni jagades teeb ta asja ainult hullemaks.

    Siinkohal tuletame meelde:

    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust
    Ma just äsja kuulsin, et noorhärra olevat minult saanud soovituse 109+R turnasid crushima minna. Foorumirahvale ja eriti stake'ijatele siinkohal selgituseks, et Madise poolt kirjeldatud kujul ei ole meievahelist vestlust kindlasti toimunud. Madis - hoidsin siin mõnda aega pöialt, et sa oma jamad suudad kiiresti ära klaarida. Sul läks see äsja palju raskemaks. Ma arvan, et mingi paarisaja euro pärast oleksin ma oluliselt vähem mures kui selle pärast, et mind enda mahhinatsioonides alibina üritasid kasutada.
    Mina järeldan sellest, et mingi vestlus ikka toimus. Lihtsalt üks pool kindlasti võimendas vestluse käigus saadud sõnumit ja võimalik, et teine pool vähendas vestluse käigus antud sõnumit.

  9. #2489
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

    Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
    Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

    + igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
    1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
    2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

    Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
    Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

  10. #2490

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.
    Loodame nii :)

  11. #2491
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

    Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
    Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

    + igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
    1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
    2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

    Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
    Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

    ????

    Mis see foorum on mingi elitaarne klubi, et valitud inimesed võivad tiksuda?

  12. #2492
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    Viimati mängiti Hotamy1985 kontoga 14. mai 2012, sellel ajal juba 5000€ stake käis ja mängisid ka madis very kontoga.
    Kes mängis 2012 maikuus hotamy1985 kontoga? Kas multiaccountisid stake perioodil ja seadsid investorite raha ohtu?



    krt mai saa ikkagi aru
    1)see AQ vs KQ jaotus ei haaku sinu storyga. kes siis ikkagi jätkas mängimist hotamy1985 kontoga peale sinu täisealiseks saamist ? oli see sinu ema või mõni sõber igaljuhul on ebausutav et mängiksid all-in situatsiooni sõbra vastu turnal.
    2)sinu eelnevat vassimist vaadates ei usu et sellise kirja saatsid starsi. eelistaks screenshoti sellest. enne ei võta ühtegi su sõna tõsiselt kui 100% refundi pole saanud investorid ja soovitan teistel sama skeptiline seisukoht võtta


    minu teooria on yldse selline et hotamy1985 on mõni su sõber kes andis sulle enda graafikut kasutada et sind siit sitast välja pesta
    post 2163 - k2snakas:
    "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib"." Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!

    post 2201 - dogers confirmib, et see on nii.

    k2snakas ja dogers ehk kommenteerivad seda spetsiifilist insideinfot ehk natuke lahemalt ?
    _______________________________________

    tanases viimases potituses vaidab Madis:

    2) Investoreile valeinformatsiooni esitanud:
    Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames. vanematega pole kontakti olnud?
    Kiri Starsile: But after that i had no deal with the account, ive been trying to coach the parent while we are playing kes on see "we"? but as u see there is not much hope there, haha :(.



    mis on aga mystika - kuidas kaib rahade liigutamine hotamy kontol.
    oletame, et see on kunagi tehtud ema nimele. seega loogiline on jareldada, et samal ajal tehti ka MB konto ema nimele, kuna vahe usutav on versioon, et iga kord kui Madis soovis mangida, palus ta emal kontole raha peale kanda ja cashoutides kanti see raha ema pangakaardile. kuna eestis on budytransferid keelatud, siis muud varianti mina siin ei nae. fakt on see, et soovides liigutada raha kontol, peab olema sellega seotud ka konto esialgne kasutaja (Madis), sest imo teise inimese MB kaudu v66rale kontole raha kanda ei saa.

    siit ka minu poolne kysimus Madisele, et kas t6esti oled sa suutnud oma lihasest emast 180mehe grinderi koolitada?
    kui see nii pole, siis vaita, et sa pole alates taisealiseks saamisest selle kontoga seotud on minu meelest vale.

    huvitav juhus on ka see, et 13 mai kirjutab Madis (post 1143):
    Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
    10 minutit hiljem kirjutab (post 1145): *180 manis 4. standard cooleris rexi vastu 13bb effective kui btn shoves ja ma bb callin a9sga ta a7st ja ma ei crackinud ära.

    kui vaadata hotamy mangitud mange tol paeval, 13 mai, siis seal juhuse tahtel yks 13 koht tulnud 180manil. kyll aga kellaajaliselt ei klapi (iseasi, kas OPR timezone on sama kui siinses foorumis), seega tegu arvatavasti lihtsalt kummalise juhusega.

  13. #2493

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

    E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...

  14. #2494
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

    E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...
    lahe postitus
    ma nyyd suvepuhkusele. paikest ja pokkeri6nne grinderitele!

    sygisel kohtub.

  15. #2495

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tõesti hea, üks hetk väidetakse, et "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib" ja nüüd "E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist... "

  16. #2496

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tra saa üle lohh, kui sa ei näe siis see jutt oli juttumärkides, et pole mina seda näinud ffs...

  17. #2497

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ok, minu viga.

    Samas antud teemaarengu korral peab siiski iga siin teemas sõnavõtnu arvestama kohtus tunnistuse andmise võimalusega, seega jutumärgid nagu eriti ei loe. Välja on toodud ka kriminaalasja paragrahve, seega võibolla tuleb koguni uurijale aru anda.

  18. #2498

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Hotamy1985 konto on siis nagu rändauhind??? Tulevikus hakkavad Madise lapsed ka siis vanaema konto alt mängima?? Kes siis praegu haldab seda kontot?? Kuidas toimus seal rahade liigutamine ja kuidas toimub praegu, kuna buddytransfer pole eestis lubatud.

  19. #2499

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    madis, kui su inglise keel nii sitt on, siis kas sul on erit.eu-l varikirjutaja (nagu savisaarel oli)?

  20. #2500

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES