Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 88, kokku 90 EsimeneEsimene ... 38788687888990 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 1792
  1. #1741
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mõtlesin mis statistikanäitajaid HUDil lasete kuvada?

  2. #1742

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    standard peaks olema vpip/pfr/af ning kindlasti 3-bet; võid juurde panna ka fold to 3-bet ning 4-bet

  3. #1743
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    lol need on obv statsid. Mõtlesin mida keegi veel lisaks kasutab?

  4. #1744

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Notes>>>>>>>>>>>>>>Stats.

    vpip/pfr/af/3-bet rohkem statse ei kasuta

  5. #1745
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mida teha kahe väikese paariga stardikäega? Nt 9944. Tean et väikesed paarid tuleks pre foldida, samas paljudes DC videodes õpetavad prod kahepaariliste kätega tõstma, ka väikeste paaridega. Mulle tundub et sellise käega on 2 korda suurem võimalus jamasse sattuda kui ühe väikese paariga.http://wt.ag/XZpA6V

  6. #1746

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Double suited kaks paari. Kerge ületõste pre-flop. Samuti ei foldi ma kunagi seda kätt ületõste peale. 1/4 juhtudest floppad seti ja cräckid suure tõenäosusega ässad.

  7. #1747
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Üritaks Omaha nurka vähe elavust luua ja küsiks mõned küsimused.
    Starsis tuli välja 5 card Omaha. Kas keegi seda grindib ka ja millise strateegiaga neid lasta? Ise olen lasknud nii 1500 kätt ja 1-3 lauda (PLO25) ning kergelt plussis olen. Kui tight peaks olema? Milliste kätega 3betida? Mida teha flopis näiteks 2nd nut setiga? Kas alla Khigh flushi on üldse mõtet püüda või vastase barreleid maha callida? Kas 5 card Omaha jaoks on olemas midagi PokerStove sarnast? Põhilisi näpunäiteid kui neid grindida jne..
    Diskussioon on teretulnud :)

  8. #1748

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tubli 20 minuti järel võin öelda, et mulle see väga ei meeldi. Inimestel on võimalus liiga palju kombinatsioone saada, mida üldjuhul ei saa välja bluffida. Seega pigem mängi veidi tightimalt 3 bet osas on ip parem- ma ise ei 3 bettinud kordagi ja paar korda foldisin ka 3betile. Set on set igas mängus omahas võib juhtuda, et overset on tihedamini vastas- ise pole küll palju kogenud, kuid ilmselt juhtub tihedemalt kui holdemis. Kui on mingi draw kõrvale, siis ma üldjuhul mängiksin stäcki peale. Iga mast peaks ässa paaris parem olema, seega üldjuhul jah K high peaks kerge call olema (eriti ip). Kui muidugi näed potize beti, siis võid ka alati foldida. Huvitav oleks mängida seda mängu 70/50 with 40% 3bet statidega. Huvitav kohe näha, kas aggressioniga on võimalik vastastest üle sõita.

    http://propokertools.com/simulations vali sealt 5 card omaha hi ning mängi veidi rangedega. Siis saad aru, mida on mõtet 3bettida ja mida mitte.

    Huvitava faktina on neli ässa ainult 45/55 taga suvalisest viiest kaardist :D

  9. #1749

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    huvitav fakt veel 3 bet käte kohta :)
    board: 873
    Hand Equity Wins Ties
    AAKK4 52.68% 305,631 20,878
    20% 47.32% 273,491 20,878

    Seega ilmselt väga 3bettida ei tasuks :), kui ei ole kõrvale suited kaarte.

  10. #1750
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tänud vastamast! Panin ka tähele seda, et 3betidele ei folditud suht kunagi. Eriti kui käsi oli 3handed, siis avangu teinud mängija ei foldikudki kunagi. Nende 1500 käe jooksul panin ka tähele, et kui blank flopil nupud läksid, siis oligi pm top set vs 2nd set.
    Siis selline küsimus ka, et kui panen flop ja turn suured barrelid nut flushiga ja riveris laud paardub. Kas see on insta fold kui vastane nüüd OP paneb suurelt.
    Tundub siis, et tight stiil ja nutsi taga ajamine on kõige optimaalsem, kui et looseim olla ja üritada lauda hästi tabada.

  11. #1751

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tight is right. Olen ka natuke proovinud ja hetkel tundub, et 3bettimine ei ole nii kasumlik kui tava Omahas, sest foldima rahvast ei saa (random hand equity veelgi suurem) Samuti ei võta standard c-betiga flopist potte maha, sest keegi ikka saab kas pihta või mingi draw. Tasub mängida tugevaid draw ja nut-potensiaaliga käsi. Multi-way ma tavaliselt K high flushi ei drawi, HU potis enamjaolt küll. Eks kõik otsused sõltuvad käe dünaamikast, stäkkidest, vastastest jne, ühest vastust raske anda. Ahjaa - lonely A-ga sellel limiidil bluffida ei tasu, räme -EV :) (kui, siis ainult mõtlevaid ja tight regse)

  12. #1752

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PLO100 viimase aasta suurimad grinderid:

    http://forumserver.twoplustwo.com/15...raked-1315665/

  13. #1753
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Selle graafiku alusel peaks PLOst igavesks loobuma ja Holdemi mängima :D

  14. #1754
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mm... dat rake

  15. #1755
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Isildur pani $1.7 miljonit tasku $500/$1000 CAP PLO-s. Skill või luck ?

  16. #1756
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mm 1.5m läks tagasi ju

  17. #1757
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    jälgisin seda 1,7 millist omamist ja pigem luck, see cap on nii sick mäng lihtsalt, pm iga kolmas/neljas käsi on nupud, flopis kahtede paariga aeti sisse jms, ma ise muidugi ei jaga seda mängu, aga tundus ikka sick variance game... algul bttech hittis kõike ja lõpuks isildur ajas kõike pm sisse, hittis ja bttechi drawd missisid, easy game ju :)

  18. #1758
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kes PLO8d jagab võiks kommenteerida.
    €0.10/€0.20 Pot Limit Omaha Hi/Lo
    Prima
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG do-ron-ron (€10.83) 54bb
    UTG+1 _BigGL_ (€31.21) 156bb
    MP1 KenaSpotty (€44.64) 223bb
    MP2 xpr355 (€9.10) 46bb
    CO crrazzzy (€20.70) 104bb
    BTN nianas25 (€17.58) 88bb
    SB phenomenon22 (€18.49) 92bb
    BB sft-803 (€23.06) 115bb

    Pre-Flop: (€0.30, 8 players) phenomenon22 is SB A 3 5 3
    4 folds, crrazzzy raises to €0.70, 1 fold, phenomenon22 calls €0.50, sft-803 calls €0.30

    Flop: 2 A 6 (€1.80, 3 players)
    phenomenon22 checks, sft-803 bets €2.10, crrazzzy folds, phenomenon22 calls €2.10

    Turn: 3 (€6, 2 players)
    phenomenon22 checks, sft-803 bets €6.30, phenomenon22 folds

    Final Pot: €12.30

    sft-803 wins €12.29 (net +€3.39)

    crrazzzy lost €0.70
    phenomenon22 lost €2.70

  19. #1759

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kes on Eesti parimad aktiivsed PLO 6-max mängijad onlines?
    Aktiivsed Eesti regularid PLO200+:
    - hotcocacola
    - Svennu2
    - Kaksteistkud (mameace)
    - Kroonike
    - henri72 (Viimased 15 kuud pole ta netis PLOd peaaegu üldse mänginud, seega ma ei arvestaks teda eriti.)

    *Vist sai kõik nimed välja toodud, kuigi mul on tunne, et vb üks-kaks mängijat jäi nimetamata.

    Mul puudub info LIVE geeniuste vastu (Rain J., Paul A., ja Pavel I. jne, kohta, sest LIVE cashi olen ma väga vähe mänginud). Tean öelda, et need kolm poissi on käinud spetsiaalselt välismaal cashi-tuuridel ning seal kõvasti printinud.

    Rain J.: Olen mänginud Rain J. vastu, kes on Olympsi rahalaudade väga-hea regular ning suur PLO-fänn. Oskan öelda, netis polnud ta nii osav, kui LIVE cashis (mäletan veel tema miinuses olevat PTRi graafikut, kuid see võis olla eksitav, sest käte arv oli väga-väike), aga eks minuga on samamoodi, LIVE cashis pole ma nii osav, sest ma ei suuda ühe laua taga cashi mängida :).

    Tõnis L.: Tõnis pole viimasel ajal üldse mänginud, vähemalt nii ta väitis mulle mõned nädalad tagasi.

    Svennu2: Svennu laseb praegu Microgamingus PLO200-1k. 2011ndal aastal mängis ta palju Starsis ning ownis vastaseid HUs (PLO400-1k), kuid 6maxis andis raha ära (PTRi andmed).

    Kaksteistkud: Kaksteistkud peaks olema Mameace, kes oli enne 2010ndat aastat koos Sven "Talv" S.-ga vaieldamatult Eesti parimad PLO-mängijad. Talvel oli tummiselt ilus +100k$ graafik FTPs, kuid enamus käsi mängiti 2006-2010. Kaksteistkud aka Mameace osales Pokkeriprode Miljoniprojektis ning lõpetas ilusa plussiga.


    Graafikud
    Mis puutub TõnisL graafikusse, siis see on üsna sick (käte arv vs profit). Kui õigesti mäletan, siis ta mängis Merges (Carbonis, PLO400-1000). Oskan öelda ka seda, et +30k kuud on kõik ülevalpool nimetatud netimängijad teinud, kuid enamus neist tõesti 2011 või varem. PLO on kõvasti raskemaks läinud.


    Eesti parim 6-max PLO grinder?
    Kroonike on minu arvates Eesti parim PLO mängija. Härra on Starsi PLO400-600 reg ning vahel näeb teda ka PLO1ks.
    Kunagi jutustasin temaga chatis ning ta mainis, et ta on vene rahvusest, elab Tais ning ma ei tohiks teda teada (hoiab madalat profiili). Minu arvates on ta Eesti parim plo-grinder.



    Update:
    Praegu, 3.mai 2013 kell 18.35 võib leida Kroonikest Pokerstarsi PLO600-1000 laudades

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 03.05.13 at 17:39

  20. #1760

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kas greezhool on lätist andrulis?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES