Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 84, kokku 114 EsimeneEsimene ... 3474828384858694 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 2266
  1. #1661
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas MM Vaata postitust
    Minu jaoks on osa õnnest mõista reaalsust, mitte selle eest põgeneda. Mõista seda läbi teaduse e. teadusliku meetodi - ainsa vahendi mis meil selleks on.
    +1

  2. #1662
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Narkomaani omast erineb sellepärast, et selle taga on nn filosoofia või teadus, kuidas kõik üldse maalmas jne toimib, mis on peensusteni ära seletatud ja mida on väga raske ümber lükata, pole kursis, kas keegi on üldse suutnud seda, pakun et mitte, kui sina suudad, siis oled kindlasti väga pro :) Teadlased samuti ainult väidavad, et tekkis suur pauk jne, nad pole ka tõestanud vaid väidavad, teadus põhineb tegelikult ka tõestusel, mida neil ei ole ette näidata, seega ka teadus on puudulik.

    Kui filosoofial põhineda, siis see ei ole 5000 aastat vanad teadmised vaid 3 888 000 aastat vanad teadmised aga see on deep :), uuri natuke rohkem ja kui uskuda kirjutusi näiteks, siis olid vanasti teised võimed inimestel, igasugused materiaalsed arengud mida sina silmas pead on ebaolulised tegelikult.

    Need inimesed on kõik vägagi reaalsuses ja ei põgene kuskile, nad kõik elavad siin materiaalses maailmas samuti nagu sina ja mina ning on väga õnnelikud, väga sõbralikud, ei taha kellegile halba jne ja ei otsi midagi vaid lähtuvad ainult nendest teadmistest.

    Peete82: ma olen elu aeg kõige suurem materialist olnud, aga nüüd jah taimne toit+piimatooted ja ei joo jne, sest muidu ei ole võimalik enda mõistust, ihasi ja muid häirivaid asju kontrollida.

    Potsatajale teadmiseks: Vedad ei ole eputamiseks, seal on ka kirjas, mis sellistest inimestest saab, kes sellise asjaga eputavad, seda teades kergem oleks juba joodik või pätt olla :)

    Seal on lihtsalt õpetused, kuidas kontrollida ennast, olla sõltumatu kõigest ja saavutada oma meelerahu, mis tagab sulle õnneliku elu, ainuke kasu saaja oled sina ise, keegi teine sellest filosoofiast kasu ei saa.

  3. #1663
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    MMilt hea postitus. Ma ise olen suht alla andnud sel teemal sellesse teemasse uskuvate inimestega arutlemises, ega neile yldiselt ei pane aru p2he, nad peavad ise ikkagi millalgi yles 2rkama.

  4. #1664
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    eeee... kudamoodi see lihasöömine nii hirmus paha on? Inimene saab lihast loomselt valku, see on vajalik, kui tahad tugev ja vormis olla. Või on sul midagi loomade tapmise vastu, midagi "Earthlingsi" laadset?

  5. #1665

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    MMilt hea postitus. Ma ise olen suht alla andnud sel teemal sellesse teemasse uskuvate inimestega arutlemises, ega neile yldiselt ei pane aru p2he, nad peavad ise ikkagi millalgi yles 2rkama.
    Ma olen üldiselt loobunud seletada kapitalistidele/materjalistidele muid elutõdesi ja arusaamu. See, et sina ei mõista ja ei taha mõista inimeste mõttemaailma, kelle eesmärgiks ei ole võimalikult palju mammonat kokku ajada, on puhtalt sinu enda kitsa silmaringi tulemus.


    Tigranole soovin edu!

  6. #1666
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ärme nüüd jälle sellega pihta hakka...
    Viimati muudetud lenC poolt : 22.12.10 at 14:34 Põhjus: lihasöömise kohta

  7. #1667
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kuulasin eile Tommy Angelo "Eightfold path to poker enlightenment'i", ja ka seal käsitleti analoogset teemat nagu siingi juttu on - emotsioonide teadvustamine, mõtteviisid, kuidas õnnelikku elu elada jne. Arvan, et kuldne kesktee selles osas on vast optimaalseim variant, selles suhtes et see on ju õige, et näiteks ei saa inimesele ülevalt alla vaadata, kui ta ei sõida nii uhke autoga kui sa ise, kuid samas saab elu läbi aetud ka meditatsioonita (vms).
    Aga sellest ei ole ma aru saanud täpselt, et kuidas inimest ikkagi mõjutab see taimetoitlaseks olemine jm?

  8. #1668
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma olen üldiselt loobunud seletada kapitalistidele/materjalistidele muid elutõdesi ja arusaamu. See, et sina ei mõista ja ei taha mõista inimeste mõttemaailma, kelle eesmärgiks ei ole võimalikult palju mammonat kokku ajada, on puhtalt sinu enda kitsa silmaringi tulemus.


    Tigranole soovin edu!
    Mina ei saa aru sellest, miks see materialism teile nii kuradi negatiivne on. Miks ei saa eksisteerida õnn koos materialistlikku maailmavaatega? Raha liigutab maailma. Raha ongi kõige tähtsam pere ja sõprade kõrval. Ilma rahata poleks sul neid sõpru ja seda pere. Ja sellega sa ilmselt ei nõustu ja siit algabki juba meie siis nö nii suur erinevus. Aga see kui sa sellega ei nõustu, näitabki "spiritualisti" kaugust realismist. Ma olen siin foorumis varem seletanud ja võin uuesti seletada, kui keegi veel ei saa aru, et raha eest saab kõike ja ilma rahata ei eksisteeriks minu, sinu ja Tigrano pere ja sõpru.

    Elades selles maailmas, selles ajas ja proovida pürgida sinna poole kus "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust" on puhta lollus ja silmakirjalikkus, juhul kui sa ei ela paljalt keset loodust kuskil oma hõimuga.

  9. #1669
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    eeee... kudamoodi see lihasöömine nii hirmus paha on? Inimene saab lihast loomselt valku, see on vajalik, kui tahad tugev ja vormis olla. Või on sul midagi loomade tapmise vastu, midagi "Earthlingsi" laadset?
    Jah ei tapmist ei poolda, kui sa just mõne looma kehas pole, kes on kiskja jne, sest neile on see ette nähtud, mitte meile. Meil on piisavalt kõike, et saada söönuks teravilja, puuvilja, juurivilja, piimatooted jne, miks peaks kedagi tapma, et sul kõht täis oleks, lihsalt oma meeleliste naudingute jaoks tapad, kui saaksid rahulikult ilma. Ainuke olukord kus pooldan ja siis on ka lubatud, kui pole väljapääsu ja su elu on ohus jne.

    Oled see, mida sa sööd ja tapetud loomade söömine kindlasti kohe head karmat ei anna, isegi, kui toidu valmistab halb inimene, siis seda ei ole soovitatav süüa, või sul on halb tuju ei oleks hea süüa teha, sest sa sööd endale kõik selle sisse.

    Selleks on piim ja tema saadused, kus kõik need vajalikud valgud jne olemas, milleks meil lehm siis on, lehm oma piima ise ei joo ju?

  10. #1670
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Minu teada on jahindus üsna oluline, et loomade arvukust reguleerida, ehk loodus ise ei pruugi alati kuigi head tööd teha, näiteks huntide arv ühes metsas tõuseb, tapavad kogu saagi ära, siis hakkavad ise nälga surema jne. Niimoodi võivad ju loomad long-term palju rohkem kannatada.

  11. #1671

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Aga mis siis saab kui kitsele autoga otsa sõidad talvel? Või sa nüüd enam ei sõida üldse autoga kah? Kuidas maailmas üldse ringi liikumien toimub, sellise maailmavaatega.

  12. #1672
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Mina ei saa aru sellest, miks see materialism teile nii kuradi negatiivne on. Miks ei saa eksisteerida õnn koos materialistlikku maailmavaatega? Raha liigutab maailma. Raha ongi kõige tähtsam pere ja sõprade kõrval. Ilma rahata poleks sul neid sõpru ja seda pere. Ja sellega sa ilmselt ei nõustu ja siit algabki juba meie siis nö nii suur erinevus. Aga see kui sa sellega ei nõustu, näitabki "spiritualisti" kaugust realismist. Ma olen siin foorumis varem seletanud ja võin uuesti seletada, kui keegi veel ei saa aru, et raha eest saab kõike ja ilma rahata ei eksisteeriks minu, sinu ja Tigrano pere ja sõpru.

    Elades selles maailmas, selles ajas ja proovida pürgida sinna poole kus "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust" on puhta lollus ja silmakirjalikkus, juhul kui sa ei ela paljalt keset loodust kuskil oma hõimuga.
    Sellepärast, et sa ei saa kunagi õnnelikuks mateerias, sest see on ajutine ja häviv, sul on raha varsti ei ole, sul on sõber varsti ei ole, sul on vanemad varasti on nad surnud, sa saad rikkaks sul tekib mingi haigus ja jälle jama, saad aru õnne ei tule, mida sa tegelikult tahad, seda ei tule kunagi, miks sa paned siis niipalju rõhku kõigele.

    Teine asi väidad, et sõpru ei sa sul pole raha jne, sa ei saa toita peret, näed sul on kartused, ihad, kired, pead lõpmatuseni rügama, kartes et sul äkki pole raha enam, pruut jätab maha jne, sa oled sellest mateeriast nii sõltuvuses ja sa oled mateeria ori, sa oled pruudi ori, sa oled bossu ori, panga ori jne, oma mõtetes, kuigi tegelikult saab ka teisiti, kus samuti on sul sõbrad, raha ja elad tarka elu, ilma, et sa peaks olema kõige selle mateeria lõputute ihade ori.

    Aga ma saan sust aru ja ma olen sinu poolt ja kasvõi võin olla sinu sõber, sest tean kuidas mateeria sind mõjutab.

    Saad poindist aru, vedad tähendavadki õpetust, kuidas sa ei oleks ori, kasvõi naise ori jne :)

  13. #1673
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Minu teada on jahindus üsna oluline, et loomade arvukust reguleerida, ehk loodus ise ei pruugi alati kuigi head tööd teha, näiteks huntide arv ühes metsas tõuseb, tapavad kogu saagi ära, siis hakkavad ise nälga surema jne. Niimoodi võivad ju loomad long-term palju rohkem kannatada.
    Loodus kontrollib kõike, seda näeme igapäev, me ei suuda ise loodust kontrollida, me ei saa päikesetõus peatada, ega lumetormi ära hoida, kõik kontrollib ennast ise pole vaja muretseda, selline on loodus seadus.

  14. #1674
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kui filosoofial põhineda, siis see ei ole 5000 aastat vanad teadmised vaid 3 888 000 aastat vanad teadmised aga see on deep :)
    Proof?

  15. #1675
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Loodus kontrollib kõike, seda näeme igapäev, me ei suuda ise loodust kontrollida, me ei saa päikesetõus peatada, ega lumetormi ära hoida, kõik kontrollib ennast ise pole vaja muretseda, selline on loodus seadus.
    here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..

  16. #1676
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Aga mis siis saab kui kitsele autoga otsa sõidad talvel? Või sa nüüd enam ei sõida üldse autoga kah? Kuidas maailmas üldse ringi liikumien toimub, sellise maailmavaatega.
    Sellesmõttes on täiesti ükskõik, muidugi kahju on, aga kui mu amet oleks ka sõjamees, siis võiks kasvõi kõri läbi lõigata, sa ei tee pattu, sest see on mu kohustus, isegi kui mu kohustus on tappa ja ma ei täida seda oleks hirmsam vot selline on filosoofia.

    Kits jäi alla, järelikult oli ette nähtud.

  17. #1677
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..
    Edu sulle siis, saad loodusele vastu :)

    Edit: ükski teadlane ei suuda isegi vihma teha või liivatera luua, lilleõit jne, sa saad teadusega loodusele vastu.

  18. #1678
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Uus eestikeelne pokkeriraamat ilmus, esikaanel tüüpilised online-grinderid
    ( Click to show/hide )

  19. #1679
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Minu arust on uus foorum tunduvalt parem. Ennem oli suht raske päevikute vahel askeldada, millest enamus koosnesid
    bad beat storydest ja suurt kasu midagi. Mõned pärlis oli ka loomulikult vahel. Neile kelle väga päevikut on vaja pidada saavad seda praegugi teha, ja minu arust on praeguseid päevikuid palju lihtsam ja mugavam lugeda.
    Praegu on minu arust starteegia jms ikka natukene paremaks läinud, isegi hakanud rohkem lugema ja oskuste piires vastuseid andma, mida ennem oli ikka üpris vähe.
    lõpuks keegi kes sama moodi arvab

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..
    tõsiselt mõtled või leveldad?
    Viimati muudetud rohelinekonn poolt : 22.12.10 at 14:59

  20. #1680
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Proof?
    Teadlased vist väidavad seda suure paugu tekkimise ajaks umbes aga see teisejärguline.

    Loe vedasi, hakka järgima põhimõtteid ja siis tuleb proof, mina seda proofi näinud pole, ma nii algeja vaja kõvasti tööd teha :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES