Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 91 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1818
  1. #61
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Oo isand, valgusta mind siis palun :)

    Ma usun, et ta mõtles järgnevaid mänge ning need on BPL Chelsega, BPL Liverpooliga, FAC TBC-ga, CL Marseillega ning BPL Boltoniga ning ülejäänud mängud jäävad aprilli ning sealgi pole Arsenaliga mänge ettenähtud.

    E: jah tõesti tuleb mai kuus alles arsenaliga, aga mõni päev hiljem tuleb ka chelsega. Kui niimodi võtta, siis võib öelda, et tuleb mitu mängu chelsea, liverpooli, city ja arsenaliga....järgmine hooaeg.
    Not sure if serious. Ma mitte ei usu mingeid asju kalendrist suvalisi täheühendeid vaadates, vaid ma tean, mida ta mõtles. Ta mõtles seda, et väga suure tõenäosusega on see TBC Arsenal ja seega on suur shanss, et tulevad järjest mängud Chelsea, Liverpooli, Arsenali ja Marseillega. Ja nokkima hakata pole mõtet, et Arsenalil on võimalus välja kukkuda, sest ma tean seda ja täpsemalt lugedes on mu eelmiseski postituses kasutatud korduvalt tingivat kõneviisi. Väide, et "arsenal ei tule", on siiski väär. Istu, 2.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.02.11 at 06:36

  2. #62

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Not sure if serious. Ma mitte ei usu mingeid asju kalendrist suvalisi täheühendeid vaadates, vaid ma tean, mida ta mõtles. Ta mõtles seda, et väga suure tõenäosusega on see TBC Arsenal ja seega on suur shanss, et tulevad järjest mängud Chelsea, Liverpooli, Arsenali ja Marseillega. Ja nokkima hakata pole mõtet, et Arsenalil on võimalus välja kukkuda, sest ma tean seda ja täpsemalt lugedes on mu eelmiseski postituses kasutatud korduvalt tingivat kõneviisi. Väide, et "arsenal ei tule", on siiski väär. Istu, 2.
    lulz lühendid ma panin ise ning ma tean et TBC asemele tuleb alles ringist vastane, aga millegipärast olin ma arusaanud, et see tuleb city - villa vastasseisust, nii et tunnistan oma viga..though nagu sa ütlesid, siis kindel veel pole

  3. #63
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    30min pärast Carlingu finaal kui kedagi peaks huvitama: Arsenal - Birmingham City.

    Edit: Kurat see kohalike originaalsus on ikka piiritu. Vähe sellest, et keset poolaega näidatakse reklaami, nii et mäng ise jookseb 1/6 suuruses üleval nurgas helitult, siis seda suudetakse veel täies mahus värava ajal teha.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.02.11 at 17:55

  4. #64

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Nice lõpp finaalis ikka, tore et võit birminghamile läks.

  5. #65

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ai kurat terve pubi rõkkas peale birmi väravat:D gg nende poot :)

  6. #66
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    6 aastat ilma ühegi tiitliga.

  7. #67
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    6 aastat ilma ühegi tiitliga.
    ( Click to show/hide )
    ]
    Mõtlesin ka sellele just nende nukraid nägusid nähes, pani kohe muigama. Tavaliselt ikka suurklubisid see Carling nii väga ei huvita ja United mängib ainult varumeestega, aga Arsenalile oleks see väga ära kulunud. Loodetavasti algab sellest nüüd järjekordne hooajalõpu pinge all murdumine :).

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Palju pole jäänud Chelsea : ManU mänguni. Viigiga oleks ka väga rahul, aga salamisi ikka loodad võitu. Aga noh United pole 9 aastat Stamfordil Chelseat võitnud ja võõrsil vorm on nagu ta on. Erinevaid koosseise pakutakse hetkel. Rafaeli eelistaks igakell O'shea asemel. Ja Carrick võiks ka mitte mängida. Vilistab siis M. Atkinson, kes see hooaeg kõige rohkem penalteid ja punaseid kaarte jaganud .


    Kerge tujutekitaja. Külmavärinad.
    http://soccer-portal.org/goal-of-the...-man-city.html

  9. #69
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Van Persie out for at least 3 weeks, Walcott ka ruled out Barca mängust, Fabregas 50-60 selleks ajaks. FA side-bet kisub järjest rohkem +EV'ks, peab meeldima.

    Tänase mängu võiks teisel poolajal vahetusmeeste abiga ära kangutada ja on tiitel juba näpuotsaga katsuda.

    WAZZAAAAAAAA + muidugi van der sari pikali imetõrjed. So far, so good.

    V*ttu, t*ra mis sitt, mis moodi saab iga kord lihtsalt ära kinkida neid mänge. Okei Smallingu eksimus veel aktsepteeritav, pole seda kogemust eriti ja vahel lipsab sisse. Evra oma oli aga täiesti Evansilik, nii ei saa ju absoluutselt rallit sõita. Kohtunik pani minimaalselt lampi, aga standard variatsioon, sellega pole hullu. Rooney ja Nani tujutsesid terve aja, selle asemel, et mäng ära teha. Nii sitasti mängivale Chelseale kaotada on ikka eriti kuradi masendav.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 01.03.11 at 22:56

  10. #70

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Vilistab siis M. Atkinson, kes see hooaeg kõige rohkem penalteid ja punaseid kaarte jaganud .
    Sõnusid ära.

    No ma ei tea, penalt?
    http://www.101greatgoals.com/videodi...lling-8639432/

  11. #71

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    suht 50:50, aga samas näha kuidas jala ette paneb kergelt.

  12. #72
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kui õigesti mäletan siis sellele kohtunikule meeldibki penalteid anda. Lisaks kahtles enne päris pikalt, lõpuks sai vile suhu ja väriseva käega näitas ära penaltipunktile.

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sõnusid ära.

    No ma ei tea, penalt?
    Oeh jah, väga valus kaotus Manule. Masendav lihtsalt. Mäng oli muidu üllatavalt lahtine, huvitav ja tempokas, Manu tegi väga hea esimese poolaja. No tra ma ei saa sellest initsatiivi käest andmise asjast aru. Kui sa suudad 1.poolaeg Chelseast üle olla, miks siis ei jätkata samamoodi 2.poolaeg. Imo Luiz oleks ka pidanud teise kollase ja punase saama nii kahes olukorras. Penalt on siuke nii ja naa. Smalling nagu otseselt meest ei mänginud, aga Zhirkov oli mööda saamas ja noh Smalling jäi ette ja sisuliselt võttis ta maha. Coiner pmst. Lisaks tuleb Pooli vastu ilma Vidicita ka hakkama saada.

  14. #74
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Oeh jah, väga valus kaotus Manule. Masendav lihtsalt. Mäng oli muidu üllatavalt lahtine, huvitav ja tempokas, Manu tegi väga hea esimese poolaja. No tra ma ei saa sellest initsatiivi käest andmise asjast aru. Kui sa suudad 1.poolaeg Chelseast üle olla, miks siis ei jätkata samamoodi 2.poolaeg. Imo Luiz oleks ka pidanud teise kollase ja punase saama nii kahes olukorras. Penalt on siuke nii ja naa. Smalling nagu otseselt meest ei mänginud, aga Zhirkov oli mööda saamas ja noh Smalling jäi ette ja sisuliselt võttis ta maha. Coiner pmst. Lisaks tuleb Pooli vastu ilma Vidicita ka hakkama saada.
    Viimase rea kohta ütleks nii palju, et Vidicil on Pooli jinx, nii et see pole väga hull. Oleneb obv kas Rio tagasi on.

  15. #75
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mängupäev jälle käes. Arsenalil põhimehed väljas ja 2 punkti kaotatud nagu niuhti :). Lugesin fun facti eile: Van Persie on puudunud 42% kõikidest Arsenali mängudest. Eelmise aasta Barca mäng tuleb päris eredalt meelde, kus Bentdner peab oma puujalgadega üksi ees pusima. Loodetavasti tuleb sealt ikka põnev mäng veel.

    ManU-Pool mängu kick-off siis ~1h pärast. Loodetavasti suudetakse seekord see võit võõrsilt ära tuua. Kerge ei saa obv olema, aga mingi läbi ussimu*ni 1:0 võidu võtan meeleldi vastu. Võõrsil vorm on nagu ta on. Liverpooli mäng on peale uue treeneri tulekut oluliselt paranenud, aga tabeli viimaselt saadud 3:1 kaotus sisestab siiski mõõdukat optimismi.

    Edit: Rafael, Giggs + Scholes korraga mängus. Paberil peab meeldima. Seda O'shea + Fletcher parema ääre combot on ikka väga valus vaadata rünnakul.

    Mul läheb süda pahaks, mismoodi saab iga fucking kord big4 mängudes poolenisti ise kõik ära sittuda ja poolenisti halva õnne tõttu kannatada. Mõtlesin just optimistlikult, et noh ega Liverpool pole tegelikult eriti ohtu väravale kujutanud ja siis läheb Suarez läbi nagu koolipoistest(okei 3 õnneliku põrkega, aga ikkagi). Ilmselgelt jäi keskkaitses otsustavusest puudu. Siis kui jõuad juba natuke rahuneda, siis tuleb mingi tujutsev eit, teeb nii muuseas veel hullema lapsiku vea ja ongi mäng pmst tehtud. GG tü*a ja siis krigista hambaid, sest kanget alkoholi ei tohi juua.

    Ei kuradi vinge raisk, lased Kuytil endale hat-tricki lüüa, siis mida see ütleb su kohta. Extreme luckbox või eriti sitasti mängitud. Täna kahjuks mõlemat, aga noh õnn soosib ilmselt tugevamaid. Tahaks oksendada ja nutta samal ajal ja siis esimesele vennale, kes küsib, näkku lüüa. Egasmidagi, peab jälle xanaxeid viinaga jälle näost sisse ajama, GG.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.03.11 at 16:48

  16. #76
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ei kuradi vinge raisk, lased Kuytil endale hat-tricki lüüa, siis mida see ütleb su kohta. Extreme luckbox või eriti sitasti mängitud. Täna kahjuks mõlemat, aga noh õnn soosib ilmselt tugevamaid. Tahaks oksendada ja nutta samal ajal ja siis esimesele vennale, kes küsib, näkku lüüa. Egasmidagi, peab jälle xanaxeid viinaga jälle näost sisse ajama, GG.
    Nõus, ma tean mida sa tunned. T*ra 2 päeva joonud järjest ja standard kõige hullem päev nädalas e. pühapäev. Kassid ja värised. Ja siis tuleb selline mäng veel üle elada.. Ei viitsi seda mängu kokkugi võtta. Kurb.

  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kõik televiisori ette. Barcelona : Arsenal. Kaalul on rohkem kui elu.

  18. #78

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    3:0

  19. #79
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    3:0
    No eks ta ole, et tõenäoliselt Barcelona puuri täis lööb. Aga mina Arsenali maha ei kannaks nii vara. Barca alustab siiski seekord ise tagaajaja rollis.

  20. #80
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kuradi perse, poolaja lisaminutitel lõi lõvipoiss ikkagist ühe ära, ei ole näha küll kust see Arsenali equalizer peaks tulema :/

Lehekülg 4, kokku 91 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES