Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 249, kokku 305 EsimeneEsimene ... 149199239247248249250251259299 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 961 kuni 4 980, kokku 6099
  1. #4961
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    IP on teine tera ja ei pea muretsema, et mõni tänav läheks check-check, kuid arvestama peab sellega ikka, kui suure tõenäosusega vastane calliks tõstet flopis

  2. #4962

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Fabulous. Kas sul seevana video on veel failina alles?

  3. #4963

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Millal EMV HU piletid müüki tulevad? Samuti tahaks teada kes kindlad minejad on

  4. #4964

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Toivo pidi kindel mineja olema

  5. #4965
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Millal EMV HU piletid müüki tulevad? Samuti tahaks teada kes kindlad minejad on
    EMV HU pileti saad osta ka läbi Triobeti pokkeritoa: http://www.pokkeriprod.com/2013/03/2...-emv-heads-up/

  6. #4966

    Re: HU korner

    Tere

    Olen suhteliselt "newbie" HU's. Mängisin vahepeal 180man turbo SNG'sid (statistiliselt 1 esikoht, paar 3. ja 4. kohta umbes 50 mängust + paar rahamulli), kuid varieeruvus oli vääga jõhker, ning kannatus sai otsa. Seal leidub seinast seina mängijaid - kaasaarvatud neid, kes callivad kõrgeid panuseid, ning endal on vaid kõrgeim paar väga madala kickeriga (a'la K2o ehk nad mängivad tegelt rääbiseid).

    Aga nüüd teema juurde.

    Alustasin 1.5$ HU'dega. Ei läinud eriti hästi, sest mulle tundub, et seal on kohe eriti palju fish'e. Nad call'ivad samuti suuri panuseid, enesel pole flopis paari ega tõmmetki. Nad teevad vigu. Lõpuks neil kipub vedama ka - tõmbavad kõrgeima paari peale mitmel tänaval call'imist.

    Liikusin 3.5$ peale, seal läheb võrdlemisi hästi. Miinusesse ei jää, kuid erilist plussi ka seni pole. ROI võiks jääda umbes 0..5% vahele. Siin tundub olevat mängijaid, kes on õiges kohas.

    Algne strateegia oli totaalselt vale. Ootasin "häid käsi", ning alles siis bettisin. Nii nägi vastane mind läbi, et olen nõrk mängija, kes mängib kaarte, ning kasutas seda minu vastu. Ehk - kui blindid läksid juba 25/50 peale, hakati 3xBB panusega avama. Mõistagi foldisin kõik peale suited connectorsite / paaride / kõrgete connectorsite, mille tõttu hakkasin kaotama. Kui ka julgesin call'ida, ning flopil ei hittinud, vastane panustas koheselt pool/terve poti. Ma teadsin, et vastasel pole enamus ajast midagi käes, kuid mul polnud ka midagi vastu näidata.

    Otsustasin, et nii ei saa asi jätkuda - sain sõbralt laenuks Collin Moshman'i raamatu HUSNG teemal. Olen sellest jõudnud lugeda vaid mõned leheküljed, kuid sain kinnitust sealt, et tuleb ise olla agressor, ning peab mängima vastast, mitte kaarte! Sellest momendist alates hakkasin mängima teistmoodi. Kui mul pole midagi erilist käes, tuleb avada suurelt. Tavaliselt kohutan vastased minema 4BB-5BB suuruse avamisega, ning saan blindid vähemalt endale.
    Kui vastane call'ib, siis vaatan floppi, ning kas vastane check'ib või mitte. Kui check'ib, tõstan esialgu pool potti. Kui call'ib, siis ilmselt on tal monstrumkäsi, ning edasi check/fold.
    Kui olen mina flopis esimene otsustaja, siis teen donkbet 1/2pot. Kui vastane call'ib, siis samuti check/fold, kui juhuslikult ise midagi ülihead pole flopanud.

    Kui hole cards'id on head, siis teen väiksema panuse alguses, et vastane mängima tuleks (suited connectors, paarid, Axs). Kui floppan monstri, mis on unbeatable suure tõenäosusega, siis betin 1/4pot. Ehk on ka vastasel mingi tõmme või kõrgeim paar, ning callib. Järgmisel tänaval betin juba pool potti, viimasel terve/All in, kui vastane seni call'inud on.

    Tundub, et see teooria on töötanud minu kasuks. Kuid HU's tuleb ette kohati bad-beate. Kui minul on 2 paari, on vastasel kolmik. Kui minul on rida, tuleb vastasel riverist flush jnejne. Kui mina blufin, on vastasel tihti midagi käes. Ja selliseid asju ei juhtu alati, vaid hoogudega. Juhtub tihti seda, et bankroll'i maha ei mängi, kuid oma võidud kahjuks küll.

    Kuna HU võib olla väga profitable pikemas perspektiivis, kas oskate nõu anda, mida oma stiilis muuta/kuidas toime tulla badbeatidega?

    Oleksin väga tänulik.

  7. #4967

    Re: HU korner

    Sõbralik soovitus oleks see, et unusta enamus mida pokkerist tead ja hakka alguses ranka tabeli järgi mängima, mille ta HUSNG hyperite kohta koostas. Kui oled 1000 mängu selle järgi mänginud, siis võiksid teha vahekokkuvõte/analüüsi tulemuste suhtes ja sealt edasi minna ning mängu avama hakata ning uusi asju lisaks õppima hakata. See 4-5bb avang ja kogu muu jutt on jura, nii mängivad fishid. Bad beatidega pead harjuma, lihtsalt keskendu sellele, et iga hetk võimalikult hästi mängida. Selle 1000 mängu võiksid teha 3,5 limiidis, kõrgemal küll pole mõtet alustuseks. Edu!

  8. #4968

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Sõbralik soovitus oleks see, et unusta enamus mida pokkerist tead ja hakka alguses ranka tabeli järgi mängima, mille ta HUSNG hyperite kohta koostas. Kui oled 1000 mängu selle järgi mänginud, siis võiksid teha vahekokkuvõte/analüüsi tulemuste suhtes ja sealt edasi minna ning mängu avama hakata ning uusi asju lisaks õppima hakata. See 4-5bb avang ja kogu muu jutt on jura, nii mängivad fishid. Bad beatidega pead harjuma, lihtsalt keskendu sellele, et iga hetk võimalikult hästi mängida. Selle 1000 mängu võiksid teha 3,5 limiidis, kõrgemal küll pole mõtet alustuseks. Edu!
    Tänud soovitamast! Proovin järele.

  9. #4969

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Rumal küsimus - kus asub Ranka HUSNG tabel?

  10. #4970

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Atheya Vaata postitust
    Rumal küsimus - kus asub Ranka HUSNG tabel?
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...4NGUSTRATEEGIA

  11. #4971

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Proovisin nüüd Ranka tabeli järgi mängida.
    Aga ennäe - täna oli halb õnn, kaotasin oma bankroll'i, mida oli nagunii väheks jäänud.

    Üks näide tõsiselt halvast biidist:

    *********** # 70 **************
    PokerStars Hand #96320256076: Tournament #711137487, $3.40+$0.10 USD
    Hold'em No Limit - Match Round I, Level I (10/20) - 2013/03/29 10:51:24
    EET [2013/03/29 4:51:24 ET]
    Table '711137487 1' 2-max Seat #1 is the button
    Seat 1: Rodolfozs (640 in chips)
    Seat 2: Atheya (360 in chips)
    Rodolfozs: posts small blind 10
    Atheya: posts big blind 20
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Atheya [Js Jh]
    Rodolfozs: calls 10
    Atheya: raises 340 to 360 and is all-in
    Rodolfozs: calls 340
    *** FLOP *** [Qh 7s 9d]
    *** TURN *** [Qh 7s 9d] [Kc]
    *** RIVER *** [Qh 7s 9d Kc] [Kd]
    Rodolfozs said, ":D"
    *** SHOW DOWN ***
    Atheya: shows [Js Jh] (two pair, Kings and Jacks)
    Rodolfozs: shows [Kh 6d] (three of a kind, Kings)
    Rodolfozs collected 720 from pot
    Atheya finished the tournament in 2nd place
    Rodolfozs wins the tournament and receives $6.80 - congratulations!
    *** SUMMARY ***
    Total pot 720 | Rake 0
    Board [Qh 7s 9d Kc Kd]
    Seat 1: Rodolfozs (button) (small blind) showed [Kh 6d] and won (720)
    with three of a kind, Kings
    Seat 2: Atheya (big blind) showed [Js Jh] and lost with two pair, Kings
    and Jacks

  12. #4972

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Miks JJ shipid üle limbi 18bb deep? Sul on nuts käsi, kaotad palju valuet kui jammid. 18bb deep tõstaks võibolla 3x ja siis enamikel floppidel bet get it in. Antud käsi ei ole mingi tõsine halb beat:), standard hyperite preflop nuppude panemine. Kui hypereid mängima tahad jääda, siis harju selliste beatidega kiirelt.

  13. #4973

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Miks JJ shipid üle limbi 18bb deep? Sul on nuts käsi, kaotad palju valuet kui jammid. 18bb deep tõstaks võibolla 3x ja siis enamikel floppidel bet get it in. Antud käsi ei ole mingi tõsine halb beat:), standard hyperite preflop nuppude panemine. Kui hypereid mängima tahad jääda, siis harju selliste beatidega kiirelt.
    Lühikokkuvõttes ei tohiks preflopis minna millegagi all-in, kui BB on piisavalt?
    Oletame, et kui oleks BB olnud <=12, siis oleks olnud PF AI õigustatud?

  14. #4974
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Atheya Vaata postitust
    Lühikokkuvõttes ei tohiks preflopis minna millegagi all-in, kui BB on piisavalt?
    Oletame, et kui oleks BB olnud <=12, siis oleks olnud PF AI õigustatud?
    Mitte ei tohiks vaid lihtsalt see poleks võitev strateegia. Kõik oleneb vastasest ka, keda sa õpid esimeste handide jooksul tegelikult üsna ruttu tundma, et kellega tegu on. Pole lugenud ühtegi strateegiat aga ise hakkan fold/all-in mängu tegema siis kui järel kuskil 5-6bb. Kui mäng hakkab jõudma sinna all-in/fold faasi võid suurte kätega proovida ka limpimist sb-lt, et induceda shove vastaspoolt.

    Ma mängiksin muidu sinu asemel üldse turbo hu-sngsid alustuseks. Variatsioon on suur hyperites ja paari buy-in-ise bankrolli kahjuks pole midagi teha. Vaja vähemalt 100 bi, et tunda end muretult.

  15. #4975
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Atheya Vaata postitust
    Lühikokkuvõttes ei tohiks preflopis minna millegagi all-in, kui BB on piisavalt?
    Oletame, et kui oleks BB olnud <=12, siis oleks olnud PF AI õigustatud?
    All-in tuleks preflop minna nende kätega mida on post-flop raske mängida.

  16. #4976

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mängisingi enne turbosid. Läks ausalt öeldes hoopis paremini. Seal oli "aega mõelda".
    Teen mõned päevad pausi, ning hakkan jälle turbodega pihta.

    Mõnd head õppevideot oskab keegi soovitada?
    Viimati muudetud Atheya poolt : 30.03.13 at 22:00

  17. #4977
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

  18. #4978

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vaatasin kodukalt HT HUSNG strateegiat aga jäi ebaselgeks et mis siis kui ma BB ja vastane lihtsalt callib buttonilt? Ntx mul BBl mingi suited connectorid ja vastane callib lihtsalt BTN-lt kas siis ma check või minraise ?

  19. #4979

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Oleneb täiesti vastasest, sinu enda image´ist, gameflow´st, effective stackist. Hyperites pole üldiselt palju asju, mis oleks "universaalsed", enamus asju võivad oma reeglipärasuse kaotada kui muutujad on standardist väga kõrvale kaldunud, vajaliku liialdusega näide oleks see, kui vastane avab 0,45% kordadest buttonilt, siis võid oma KK maha visata BB-lt.

  20. #4980

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas setmineda ei tasu siis KK'ga BBlt ? :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES