Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 19 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 379
  1. #41
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Midagi shokeerivat siin ei ole, kõigest üks vana hea:
    [YOUTUBE]32UGD0fV45g[/YOUTUBE]

    Muudes uudistes: peaks täna jälle mängima hakkama kuigi sain törts liiga vähe magada, aga mingi paar tundi kangutab ära vast. Rolli pean jälle peedistama, aga õnneks mitte seetõttu, et liiga palju maha jõin. Sain hoopiski uue underground toa pakkumise ja kuna seal vahelduseks peab ise raha depoma, mitte ei pane mingid agendid virtuaalkrediite peale, siis peab selle raha kuskilt füüsiliselt võtma. Villainitel pidavat seekord suurem kui 7bb keskmine stack ka olema, nii et eks-näis. Kuna see avalik ei ole nagu need pokerclubis/pokriprodes/RBE's olevad pakkumised, siis rohkem infot ma ei kavatse (hetkel) avaldada.

    Kuna esimese 4 minuti jooksul saabus juba üks PM, siis viimase rea mõte oligi neid tegelikult vältida :D.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 31.03.11 at 17:01

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Neis tubades vist trackerit on võimatu tööle saada jah?

  3. #43
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Neis tubades vist trackerit on võimatu tööle saada jah?
    Jeps. Kuigi ma ei näe trackeril mingit mõtetki sellistes kohtades.

  4. #44

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    kus ladyboyde talk j22b? ilmselt nii ära harjunud :D?
    mäletyan kui fortunega bangkokis esimest ööd olime, karjusime mööda t2navaid ladyboy ladyboy ladyboy .. ime et nuga ei saand vist

  5. #45
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kus ladyboyde talk j22b? ilmselt nii ära harjunud :D?
    mäletyan kui fortunega bangkokis esimest ööd olime, karjusime mööda t2navaid ladyboy ladyboy ladyboy .. ime et nuga ei saand vist
    Prolly kohalikud arvasid, et kutsute üksteist hellitavalt.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Imo pildimaterjali võiks kasvõi enda jaoks salvestada, kunagi 10a pärast hea vaadata, tolleks ajaks ei mäelta niisam naljalt enam midagi sellest elust.

  7. #47
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kus ladyboyde talk j22b? ilmselt nii ära harjunud :D?
    mäletyan kui fortunega bangkokis esimest ööd olime, karjusime mööda t2navaid ladyboy ladyboy ladyboy .. ime et nuga ei saand vist
    Ladyboyd ja muud kohalikud veidrused mulle niimoodi silma ei jää jah enam. Vahel küll muigad kui näed, et mingi tüüp obvious meest koju veab omale ja ta ilmselt seda veel ise ei tea. Endal kahjuks pole kordagi õnnestunud :(. Paar korda olen küll klubis sõbralt pidanud üle küsima, et "kuule kas see on mees või võin ma taga minna juttu tegema", aga muidu pole väga keeruline. Samas nad pidid 95% ajast reeglina ausa küsimise peale ise ütlema kes nad siis on. Korra on ka öeldud mulle, et "aga see on ju mees, kellega sa koju lähed", aga läks ka siis õnneks. Running good.

    Sõber tuli siia, esimesel päeval aeles üsna vägisi kuskil klubis mingi mehega, kaotas oma rahakoti ära ja obv eksis pärast linna ära, sest ta jäeti üksinda võõra linna peale romantikat tegema. Aga peale rahakoti eemaldamist ei saanud ta isegi seda, vist läks kokkuvõttes õnnelikult.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Imo pildimaterjali võiks kasvõi enda jaoks salvestada, kunagi 10a pärast hea vaadata, tolleks ajaks ei mäelta niisam naljalt enam midagi sellest elust.
    Siis 10a pärast tulen ja teen uuesti. Küll tuleb kõik nostalgiliselt meelde kui muidu ei ole. Võib-olla 10a pärast on häbi meenutada, siis ei kulu need pildid ka marjaks ära. Äkki saan hiv'i vahepeal ja vihkan ennast ja kogu Tais elamist, kurat seda teab. Ma ei ela minevikus ega tulevikus. Alles teisipäeval kuulasin "Found A Loverit" ja kogemata meenusid Oxforelli alaealiste peod, mis olid juba aastaid tagasi, aga meeles kui eilne päev. Samuti kui viina ei joo paar nädalat hakkavad mul suvalised asjad aastatest 2006-2008 meelde tulema, millel puudub vähimgi tähtsus, rääkimata siis olulistest. Ma tahaks loota vähemalt, et mu kõige rängemad aju/mälu hävitamised on juba ära olnud. Kui ma 10a pärast juba seniilne olen, siis ei biitinud EV'd ilmselt.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 31.03.11 at 18:36

  8. #48

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    tõesti pildid pidudest, elust ja olust jne annaks ülipalju juurde sellele päevikule. oleks rohkem pilte oleks kindlasti üks lemmik päevik, lausa ootaks uut postitust paari pildiga..

  9. #49
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Türrrrrrrrrmaivõi, paned hokis võidu peale raha ja 5 sekki enne lõppu lüüakse viik. Siis avastad, et kumbki internetiühendus ei tööta korralikult/üldse, instatilt.

    Eks ma mõtlen nende piltide peale. Järgmine kord kui ma Bangkokist kaugemale satun, siis ma kaalun mingi seebikarbi ostmist, niisama on kahtlane. Ma ei võta kunagi väljas käies midagi peale sularaha ja id-kaardi kaasa, vahel harva ühe pangakaardi(neid mul on varuga 5 tükki kaasas), rääkimata siis tehnikast.

  10. #50
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    ID kaart on selleks, et vajadusel surnukeha tuvastamata ei jääks kui midagi peaks juhtuma?

  11. #51
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    ID kaart on selleks, et vajadusel surnukeha tuvastamata ei jääks kui midagi peaks juhtuma?
    Falangidel peab isikut tõendav dokument kaasas olema alati, seaduses kirjas imo. Tegelt on vist pass, aga seda ma ei võta küll ever kuskile. Peale rolleriga pea lõhki kukkumise ma eriti variante ei näe kuidas siin õnnestuks ära koksata ennast. Sedagi ma väldin võimalikult palju, surra võiks ikka oma vea tõttu.

  12. #52
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Palju lend sinna umbes maksab muidu?Ja ntx kui kaheks kuuks minna kas siis peaks edasi tagasi kohe ostma ära vms?

  13. #53
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Palju lend sinna umbes maksab muidu?Ja ntx kui kaheks kuuks minna kas siis peaks edasi tagasi kohe ostma ära vms?
    Pole aimugi palju hetkel on. Expedia.com olen ise kasutanud kui tahan kuskile mitme stopiga odavalt lennata. Ise lendasin 1k euriga Bangkok-Tallinn-Bangkok viimati Finnairiga, aga see oli üsna kirves. Vastupidine suund peaks odavam olema, eelmisel aastal leidsin 9-12k vahemikus hindasid neilt. Muude firmadega saab ka odavamalt ilmselt. Aprillis-mais on iga aasta tulnud sooduspakkumisi 6-8k ringis, a'la mingid Stockmanni/Kaubamaja Hullud päevad või whatnot + eraldi reisifirmade kampaaniad. Samas need on tavaliselt lennud, mille koguaeg on koos ootamistega mingi 18-28h. Kes otsib, see leiab üldiselt. Ei pea edasi-tagasi ostma, aga rahaliselt tuleb ilmselt odavam küll.

  14. #54
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    6. aprill hakkab kaubamaja osturalli ja bangkokki pakutakse finnairiga al. 669€

  15. #55
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kas enamasti need reisid lähevadki bkk-se ja siis ise kohapeal tuleb edasi sättida kuhu minna tahan?Selles suhtes,et kas lende ntx kohe Chiang Maisse ka on?ntx

    Seda ka,et kas need lennud mingiaeg ära ka lõppevad või saab taisse aasta ringi?Ntx egipti lõppevad lennud esimesel mail ära.Obv saab ka muudmoodi,aga just eestist ma mõtlen siis.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 01.04.11 at 21:54

  16. #56
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    6. aprill hakkab kaubamaja osturalli ja bangkokki pakutakse finnairiga al. 669€
    Tundub kallim kui varem, aga ma pole kursis üldiste lennuhindade muutustega tulenevalt naftahinna tõusust. Kui selle hinnaga saab need lennud, kus Helsinkis on ooteaeg 30-90min, siis üsna solid imo.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas enamasti need reisid lähevadki bkk-se ja siis ise kohapeal tuleb edasi sättida kuhu minna tahan?Selles suhtes,et kas lende ntx kohe Chiang Maisse ka on?ntx

    Seda ka,et kas need lennud mingiaeg ära ka lõppevad või saab taisse aasta ringi?Ntx egipti lõppevad lennud esimesel mail ära.Obv saab ka muudmoodi,aga just eestist ma mõtlen siis.
    Vahel saab Phuketisse ka ilmselt, aga tavaliselt mõttetult kallid või on midagi muud valesti. Tai siselennud on odavad ja kiired, seega ei näe mõtet otselende mujale otsida.
    Egipti lõppevad lennud selle pärast ära, et need on otse. Ümberistumisega lennud ei saa kunagi ära lõppeda. Eeldan, et tead ikka, et otse Eestist ei saa kunagi/kuidagi Taisse.

  17. #57

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas enamasti need reisid lähevadki bkk-se ja siis ise kohapeal tuleb edasi sättida kuhu minna tahan?Selles suhtes,et kas lende ntx kohe Chiang Maisse ka on?ntx
    Ise läeks seda marsruuti pidi Air Asia'ga, üks soodsamaid:


    Depart
    D72009 London (STN) to Kuala Lumpur (KUL)
    Thursday, 14 April 2011
    Depart 2315 Arrive 1915 (+1 day)

    ≈243.89 EUR1 Guest @ ≈243.89 EUR
    ≈118.43 EUR Airport charges & fees

    362.31 EUR Total

    --

    Depart
    AK 762 Kuala Lumpur (KUL) to Chiang Mai (CNX)
    Friday, 15 April 2011
    Depart 0700 Arrive 0840

    ≈77.12 EUR1 Guest @ ≈77.12 EUR
    ≈6.04 EUR Airport charges & fees

    83.16 EUR Total

    http://booking.airasia.com/

  18. #58
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Peale vaadates see küll eriti soodne ei tundu. Londonisse on ka vaja kuidagi saada + KL's ööbida. Pole küll hetkel nende Tallinn-London odavlennufirmadega kursis, aga kui seda peaks tegema Tallinn-Riia-London, siis ma pooks ennast Kuala Lumpuri lennu ajal peldikus üles. Seda kõike ilmselt mingi 50 euri nimel.
    Kui veel arvestada, et tulek oleks 2'x kuuks ja edasi-tagasi saaks bkk'sse 669 euriga(ps. tagasilennu piletit saab alati 50 euri eest nihutada), siis tuleb see Chiang Maisse lendamine oluliselt kallim.
    Bangkok - Chiang Mai on 38 euri üks ots.

    Lendamine on üldse kirveks kätte ära läinud. 2008 lõpus lendasin Tallinn-HK-Tallinn ühe vahemaandumisega $410 eest, tagasi tulin veel businessis. Olid ajad :D.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 01.04.11 at 23:12

  19. #59
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Finnair:

    TLL-BKK üks ots alla 25 aastastele (youth tuleb valida lendu broneerides) €371
    TLL-BKK (adult) - reeglina kallim kui return ticket.

    BKK-TLL youth ja adult one way samas hinnaklassis - mingi €600-700

    TLL-BKK return (adult) €772

    TLL-BKK return (youth) - Sama, mis adult.

  20. #60
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    ( Click to show/hide )

    Päris inetult algas see kuu, aga õnneks kõige hullem polegi.

    ( Click to show/hide )

    Comfort foodi vähemalt lohutuseks.

Lehekülg 3, kokku 19 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES