Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

    Tänud, Variatsioon!

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

    Tänud, Variatsioon!
    teed lihtsalt mitu eri HUDi.. :)

    HUD conf-> groups -> new -> show for evreyone

    yw.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

    Tänud, Variatsioon!
    Teoorias peaks see nii käima:

    1. võtad lahti "Configure HUD Profiles"
    2. Groups tabelisse teed uue grupi
    3. paned sellele samad parameetrid, mis Player Statsil
    4. lisad Statsi alt vajaliku statistika

  4. #4

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????

    reinstall postgreSQL. Tüüpiline pask minu puhul kahjuks, jätkuvalt teen seda min. 1x nädalas.

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    seal all boxis olemas kohe et istall postgreaql aga kui ma sinna vajutan siis ta ytleb et please use the main MSI fail to install postgresql mis see t2hendama peaks???

  7. #7

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.

  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

  9. #9
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.
    soovitan sul HUDi välja lülitada ja ilma selleta hakkama saada.
    IMO siis arened kiiremini.

    aga siin räägib hudist lähemalt: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES