Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    A8 käsi, ütleme kui me oleks turnis cbettinud, mis me oleks raise peale teinud? Ma mõtlen, et betime, saame raise, siis tuleks ju foldida, sest, et kui me seal juba callime, peame riveri ka callima. Niiet minu meeles preagu saime odavalt minema, kui tal tõesti oli K või 2.

    JJ käsi, ma arvan, et cbet on okei, just selline pool potti, sest me sellega saamegi täpselt teada, kus me oleme omadega.
    et see polegi päris value bet, vaid, et kui siin otsa saame, siis teame et oleme biiditud. sest kui me checkime, siis vastane pigem donkab turni õhuga ja siis oleme raskes kohas, et äkki ta checkis ässaga flopi , lootis et me betime ja nüüd paaniliselt tahab valuet võtta.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    A8 käsi, ütleme kui me oleks turnis cbettinud, mis me oleks raise peale teinud? Ma mõtlen, et betime, saame raise, siis tuleks ju foldida, sest, et kui me seal juba callime, peame riveri ka callima. Niiet minu meeles preagu saime odavalt minema, kui tal tõesti oli K või 2.
    Kui turnis saad raise siis on see selge fold ja minu loogika kohaselt just bettides hoiame raha kokku. Ma ei mäleta täpset poti suurust ja see ebaoluline aga konstrueerime siia lambi poti suuruse. Potiks $10, me betime $6 ja saame raise (ilmselgelt vastasel enamasti K või 2 või slowplayed maja) ning kaotame $6. Kui aga läheme check-calli peale siis vastane betib näiteks $6 (või isegi $5, vahet ei ole). Kui tal on halvem käsi kui meil siis tõenäoliselt ta checkib riveri ja võidame/kaotame selle summa, mille vastane tsiteerib. Kui ta aga nüüd mürgeldab riveris edasi siis on meil täielik guessgame. Kui foldime riveri kaotame ka sama summa aga nägime kindlalt riverit, kui callime ja kaotame, mida ma arvan, et juhtub tihti siis kaotame veel lisabeti jagu raha.

    Kui me aga turni betime ja saame calli siis võime isegi riverit bettida, sest ta callib kätega, mida ta muidu järgi checkib ning seetõttu saame lisavaluet. Seepärast, kui plaaniks on c/c ja c/c siis mulle meeldiks bet ja bet. Kui meil parem käsi siis võib juhtuda, et ta turnil tõstab ja säästame pappi. Kui tal parem käsi aga ei taha tõsta siis kaotame sama palju pappi kui check-callides aga meie tsiteerime hinna! Kui tal halvem käsi siis võidame tõenäoliselt smapalju kui check-call linega aga lisaks võib ta riveril callida kätega, mille checkib järgi.

    See board oli seal vist 228K4, flopis kaks potit, mis riveriks kokku ei tulnud. Kuna ta callis meie check-raise siis ta range võiks olla midagi sellist 8X, 2X, 88, 28, pocket paarid. FD-d, ülekaart floadid (reeglina miskid suured broadway kaardid, ace high heavy). Vastase agressiivusest ja bluffidest ei tea mitte midagi ning K ei muutnud boardil eriti midagi. Samuti ei tea me ta rangedest mitte midagi ning ainult oletame, et tal võivad olla overcard floadid. Seega ma ei tahaks eriti midagi "oletada", et kas tal on need ülekaardid ranges, kas ta bluffib nendega jne. ning seetõttu ma läheks value peale 8X ja FD-de vastu ning samas kaitseks oma kätt "välja tõmbamise eest". Kui ma võtaks check-call line, mis ei ole ka eriti halb siis ma check-foldisk riveri, kuna mul puudub info vastase iseloomulike joonte kohta ning minu kogemus ütleb, et fishid ei ole eriti bluffhappid ning rõõmsalt checkivad äss/emand, 8X, pocketpaarid järgi ning ainukeseks bluffideks näengi FD-sid. Võib ka bluffida overcard floatidega aga me ei saa panna neid insta tema range, kuna liiga vähe käsi mängitud. Seetõttu ta betsizing + väikene bluffrange + fishide suur harjumus järgida checkida paneb mind uskuma, et me ei ole seal piisavalt hea, et callida.

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    JJ käsi, ma arvan, et cbet on okei, just selline pool potti, sest me sellega saamegi täpselt teada, kus me oleme omadega.
    et see polegi päris value bet, vaid, et kui siin otsa saame, siis teame et oleme biiditud. sest kui me checkime, siis vastane pigem donkab turni õhuga ja siis oleme raskes kohas, et äkki ta checkis ässaga flopi , lootis et me betime ja nüüd paaniliselt tahab valuet võtta.
    Sa mõtled seda 4bet potti? Siin ma betiks JJ-ga ainult value peale mitte, et kus me nüüd oleme. Järgi checkides saame induceda päris palju bluffe ning ka siin kehtib sama reegel - fishid ei armasta eriti mitme barrel bluffe panna.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES