Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4393

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Sain siis sõbra nõusse...

    Pikemalt siis. Olen pärast Aasiat suhteliselt palju jooksmas käinud, alguses oli ikka võhm väga halb aga iga korraga järjest paranenud ja pareneb iga kord veelgi. See kuu tõenäoliselt jõuaksin oma tippvormi lähistele, kui 10km jooksmine ei olnud mitte mingisugune probleem. Oli selline meeldiv tervisesport.

    Olen pidevalt mõelnud maratoni jooksmisele aga ei ole leidnud indu. Konsulteerisin täna Peokuningaga pikemalt sellel teemal, sain häid linke ja annan shoti maratonile. Ei kujuta isegi ennast ette täispikka maratoni läbi jooksmast aga vähemalt annan shoti. Plaaniks: http://my.asics.co.uk ja esimene on siis SEB maraton. Kui selleks ajaks vormi ei saa on backdoor variant Tartu maraton, mis toimub oktoobris.

    Treening sessioon algab 22. paiku, sest reedel stardin suunal: Venemaa-Ukraina-Poola-Eesti, tripp kestab 20-22. juunini.

    Edu mulle, eriti ei usu, et siin mingeid suuremaid updatesin selle kohta annan aga pidin panema kirja, et ei saaks taganeda.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen pidevalt mõelnud maratoni jooksmisele aga ei ole leidnud indu. Konsulteerisin täna Peokuningaga pikemalt sellel teemal, sain häid linke ja annan shoti maratonile.
    Soovitan poolmaratoni. Palju vähem stressi ja kui ära teed, võid järgmisel aastal maratoni ette võtta.
    Poolmaratoni ettevalmistus on põhiliselt sama, ainult pole neid väga pikki korra nädalas otsi, mida magamata pokkeriööde puhul raske teha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES