PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Tuul
14.12.10, 21:21
Tarvi, kas sellel on mingi tõepõhi all, et tuleb Eesti päris oma pokerstarsi sait nagu Itaalial ja Prantsusmaal?

taipupole
14.12.10, 21:25
Tarvi, kas sellel on mingi tõepõhi all, et tuleb Eesti päris oma pokerstarsi sait nagu Itaalial ja Prantsusmaal?

www.pokerstars.ee vää?

Tuul
14.12.10, 21:31
loomulikult mitte,ääää

Tarvi
14.12.10, 21:32
Millal nullitakse VPP punktid? Siis tean tellida.

Stellarite puhul on VPPd olulised, muud asjad on jah FPPde eest, mida ei nullita kuskile.


Tarvi, kas sellel on mingi tõepõhi all, et tuleb Eesti päris oma pokerstarsi sait nagu Itaalial ja Prantsusmaal?

Eestil on juba litsents ja kõik jääb nii, nagu on, ehk siis eestlased mängivad .COM laudades läbi .EE kliendi, millel on mõned lisafunktsioonid (ning mõned funktsioonid puuduvad).

Rohkem infot siit: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/launch/faq/

lenC
14.12.10, 21:50
Kas FPP-sid mitte ära ei nullitud, kui pool aastat mänginud polnud? Vast see küsijat Randot ei puuduta, aga hea teada siiski.

Tarvi
14.12.10, 21:52
Kas FPP-sid mitte ära ei nullitud, kui pool aastat mänginud polnud? Vast see küsijat Randot ei puuduta, aga hea teada siiski.

Kui kalendriaasta jooksul ühtki FPPd ei teeni, siis aeguvad need, jep. Ehk siis... kui 1. jaanuar - 31. jaanuar ühtki pärisraha mängu/kätt ei mängi, siis järgmise aasta 1. jaanuaril FPPd aeguvad.

Olgu veel lisatud, et klienditugi saab neid siiski ka taastada.

Godspeed_EJ
14.12.10, 21:52
Mhmh, aga Buddy Transferi võiks ikka tagasi tuua.

Mul on vaja myyri13 1$ saata. Mina saan doomswitchist lahti. Mürka saab uue zileti osta. Everybody wins.

http://img338.imageshack.us/img338/7880/myrkavunts.jpg

Tarvi
14.12.10, 21:55
LOL.
Ma homme tuletan seda probleemi meelde jälle ;)

Jennifer
15.12.10, 00:28
Mhmh, aga Buddy Transferi võiks ikka tagasi tuua.

Mul on vaja myyri13 1$ saata. Mina saan doomswitchist lahti. Mürka saab uue zileti osta. Everybody wins.

http://img338.imageshack.us/img338/7880/myrkavunts.jpg

Geniaalne :D

ranka
15.12.10, 00:38
Kunagi ju saatsime terve foorumiga müürile 2 senti :)

$$$
15.12.10, 01:50
Kunagi ju saatsime terve foorumiga müürile 2 senti :)

Kusjuures ei old vist kedagi kelle halb run poleks muutunud heaks =D .

ranka
15.12.10, 10:38
Kui ma õigesti mäletan, siis tollal oli vist http://miljon.pokkeriprod.com projekt käsil ja sain kenad 2x $10k kuud.

krayzie
15.12.10, 10:50
mina vana koonerina ei saatnud

virukunn
15.12.10, 14:54
Kas on võimalik, et kui mul jääb aasta lõpul stellarist natuke puudu, siis saaksin lahti mängitud osa sellest kätte ?

Tarvi
15.12.10, 14:59
Kas on võimalik, et kui mul jääb aasta lõpul stellarist natuke puudu, siis saaksin lahti mängitud osa sellest kätte ?

Ei.

kuco
15.12.10, 16:45
Kas on võimalik, et kui mul jääb aasta lõpul stellarist natuke puudu, siis saaksin lahti mängitud osa sellest kätte ?

Aga kui jääb vähem puudu kui natukene? ;)

virukunn
15.12.10, 17:18
Nüüd jääbki, sest ei hakka üritama.

Tegelt sa mõtlesid vist rohkem puudu kui natukene.

sm112
16.12.10, 09:22
See asi võikski nüüd nii jääda, 2100 kätt tunnis full ringis..

http://img30.imageshack.us/img30/5320/38144560.png

Tigrano
16.12.10, 11:44
33 lauda hahaha, päris popp, tegu jälle mingi katsetusega? :)

variatsioon
16.12.10, 11:49
oot mitu lauda starsis max on?

Pahvak
16.12.10, 11:53
Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.

Jennifer
16.12.10, 11:53
Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D

ment52
16.12.10, 12:09
Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.

15vpp per 100$ oli vist?

Pahvak
16.12.10, 12:34
15vpp per 100$ oli vist?

Tänks. Leidsin mingist foorumist ka sama suuruse, aga tundus kahtlane koht ja tahtsin üle küsida.

Tarvi
16.12.10, 13:04
Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D

See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.

lebovend
16.12.10, 14:01
Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.

Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.

Pahvak
16.12.10, 14:05
Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.

Hmm. Tundub loogiline, aga kui depod MB-st ja cashoudid SEBi näiteks?

lebovend
16.12.10, 14:10
Ma v6in ju eksida, aga imho ikkagi kui dokid korda saad, siis v6id vabalt depoda seal mindepo ning 10 tunni p2rast olles hittinud turkal, cashoutida mustmiljon taala.

EDIT: see t2hendab siis ikkagi seda, et enne kui SEBsse tahad kanda, peaksid sealt mindepo 2ra tegema.

kuco
16.12.10, 14:12
See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.


Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul

Tarvi
16.12.10, 14:32
15 VPP läbi mängimise reegel on ülekannete kaudu teistelt mängijtelt saadud vahendite puhul (Eesti puhul ei ole see eriti asjakohane hetkel)

Mingit ühest formaalset läbi mängimise reeglit sisse makstud raha välja võtmisel pole.

Siiski, nagu mainiti, kui deposiidid on tehtud Moneybookersi, NETelleri või Clickandbuy kaudu, peavad vahendid esialgsete deposiitide väärtuses samale meediumile tagasi minema.

Lisaks, selline tegevus on "kahtlane" ning taolises olukorras võib juhtuda, et peame ühendust võtma ning selgitust küsima, enne kui väljamakse heaks kiidame & töötleme.


Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul

ideas@pokerstars.com
Mida rohkem mängijaid arvamust avaldavad, seda tõenäolisem on reeglite üle vaatamine ning muutmine

ranka
16.12.10, 14:38
24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!

kuco
16.12.10, 14:47
24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!

True, lihtsalt madalamas limiidis(kuni NL25) mängiks pigem miljoon lauda ja ABCd ning jookseks volüümiga limiidist üle.
Tahan siiski ära märkida, et ei ole robot-mängimise pooldaja.

arvamusliideripoeg
16.12.10, 14:54
Laudade suurendamise asemel andke mõtlemise aega vähem ja timebanki võib üldse ära kaotada.

Rage
16.12.10, 15:20
ja timebanki võib üldse ära kaotada.EI

Mandre
16.12.10, 15:52
Kus ma leiaksin need andmed :

"tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"

Spewmonkey
16.12.10, 16:14
Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?

arvamusliideripoeg
16.12.10, 16:37
EI

Kui nelja lauaga ei saa hakkama, võta ette kaks ja jõuad aja sisse. Saate ju ometi aru, et siis ei pea võtma ette 36 lauda, sest sama ajaga saad mängitud sama palju käsi ala 15 lauas. Lauda istumine ei veniks nagu tatt, sest orbit kestab mitu minutit vähem (eriti FR).

Tarvi
16.12.10, 16:58
Kus ma leiaksin need andmed :

"tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"

Seda küsis sult PokerStarsi klienditugi, ma eeldan? Sa pole oma Local Bank Transferi deposiiti kätte saanud? Vajad lihtsalt tõestust, et tegid ülekande ja see tõestus peaks näitama ka seda viitenumbrit, mille sulle e-postile saatsime, kui tehingu PokerStarsi kassa kaudu algatasid.


Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?

.EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.

Spewmonkey
16.12.10, 17:29
.EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.

Selge, tänud. Arvasin millegi pärast, et välisriigis ei saa .EE peal mängida.

lebovend
16.12.10, 18:16
Oskab keegi 8elda, mis saab siis, kui saad Turbo Takedown satikatelt kaks v6i enam v6itu?
Kysimus tuleb ajendatult sellest, et nendele satkatele regades ytleb, et v6idu korral TTlt unregada ei saa.

Tarvi
16.12.10, 18:36
Oskab keegi 8elda, mis saab siis, kui saad Turbo Takedown satikatelt kaks v6i enam v6itu?
Kysimus tuleb ajendatult sellest, et nendele satkatele regades ytleb, et v6idu korral TTlt unregada ei saa.

1. võidu peab mängima
Lisavõitude korral saab 3,000 FPPd

lebovend
16.12.10, 18:46
t2nan.

raaids
17.12.10, 11:40
Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.[/QUOTE]

mis ajani need milestone boonused saadavale jäävad uuel aastal?

vapsik
18.12.10, 21:28
Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.

suitsutihane
18.12.10, 23:30
Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.
sick kui tõsi... tegid screenshoti saatsid supporti vms?

*kuidas seda kollast kasti disableda saab mis popupib llauda pidevalt, ala duhamel carribean adventure =?

ranka
18.12.10, 23:32
sick kui tõsi... tegid screenshoti saatsid supporti vms?

*kuidas seda kollast kasti disableda saab mis popupib llauda pidevalt, ala duhamel carribean adventure =?

PokerStars->Options->Tournament Announcements->Block Pop Up and Chat Announcements

suitsutihane
18.12.10, 23:39
sweet aitüma

Tarvi
19.12.10, 11:36
Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.

See on vaid probleem, mis on seotud hilise registreerimisega ning viisiga, kuidas meie andmebaasid andmeid salvestavad. Kui turniir veel jookseb, siis on mittejärjestikused kohad põhjustatud faktist, et süsteem ei kirjuta lõpetamise kohtasid üle pärast seda, kui hilised registreerijad turniiriga liituvd.

Kui mängijad turniirilt välja kukuvad, antakse neile koht põhinedes mängijate arvule, kui palju oli registreerunuid antud hetkel. Kui aga osavõtjate arv hiliste registreerijate tõttu suureneb ning järgmine mängija välja kukub, antakse talle koht arvutades nüüd juba KOGU osavõtjate arvu (algupärane + hilised registreerijad). Sellegipoolest ei anta varasematele välja kukkujatele uut kohta, vaid see jääb samaks.

See selgitab ka, miks turniiri joostes on edetabel ebaselge ja seal on lüngad juba lõpetanud ning veel mängivate osalejate vahel. Kui turniir läbi saab, näeb lobby's tõttu tihti ka samal kohal lõpetajaid.

Svenza
20.12.10, 00:19
Kui ruttu ID-kaardi verification aega võtab?

lebovend
20.12.10, 06:45
Mul läks nii:

verification@pokerstars.com

dateTue, Oct 12, 2010 at 9:48 AM
subjectEstonian account verification

ning

to m********r@gmail.com

dateTue, Oct 12, 2010 at 12:47 PM
subjectPokerStars Verification - ID Accepted - Cashouts Enabled

Tarvi
20.12.10, 10:56
Kui ruttu ID-kaardi verification aega võtab?

Paar tundi - paar päeva... oleneb järjekorrast...

Karikakar
20.12.10, 21:52
Praegu on 24+ laual mängimine lubatud jh? Et selle eest bani vms. ei virutata?

Tarvi
20.12.10, 21:57
Praegu on 24+ laual mängimine lubatud jh? Et selle eest bani vms. ei virutata?

Võib küll mängida :)

hotcocacola
20.12.10, 22:40
Host Tarvi (lol), kas OPEM MAIN EVENDI teine ja kolmas koht saavad ka karika? Miks küsin? Sest eelmistel samasugustel turniiridel on see nii olnud :)

Karikakar
20.12.10, 23:31
kas jõulude paiku mingi boonus vms. ka tuleb? :)

taipupole
21.12.10, 11:44
Host Tarvi (lol), kas OPEM MAIN EVENDI teine ja kolmas koht saavad ka karika? Miks küsin? Sest eelmistel samasugustel turniiridel on see nii olnud :)

MUIDUGI SAAVAD!

http://img189.imageshack.us/img189/3064/koka1u.jpg

Priidix
21.12.10, 13:17
kas jõulude paiku mingi boonus vms. ka tuleb? :)

Mingi freerolli teema tuleb.

EDIT: Täpsemalt siis http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/100-freeroll/

Godspeed_EJ
21.12.10, 14:52
Mingi freerolli teema tuleb.

EDIT: Täpsemalt siis http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/100-freeroll/

Mängijad Põhjamaadest ja Baltikumist on kutsutud saatma aastat 2009 ära suurejooneliselt, sest neil on võimalus võita osa $100K suurusest auhinnafondist ja seda täiesti tasuta!

tundub, et vana promo

Priidix
21.12.10, 18:57
fakit , mhmhmhm my bad.

peete82
23.12.10, 09:12
See kampaaniate leht on üsna mõttetu, kuna koosneb hetkel sisuliselt ainult lõppenud kampaaniatest ja tavaliste turniiride (näiteks Sunday mill) reklaamidest. Heal juhul mingi näljase freerolli võib leida sealt.
Siis veel selline minule ebameeldiv iba nagu "uskumatu boonus" ja "kõige heldem boonusprogramm" - minu arust ei peaks mängijatesse suhtuma nagu idiootidesse.

raaids
24.12.10, 13:21
keegi teab mida see santa clause promo endast kujutab ?

Cash87
24.12.10, 13:37
kas pokerstarsil on plaanis ka Eesti Meistrivõistlustele sateliite korraldada?

Tarvi
24.12.10, 13:42
keegi teab mida see santa clause promo endast kujutab ?

PokerStarsi töötaja kasutajanimega 'SantaClaus' käib mööda laudasid ringi ning annab suvalistele mängijatele tasuta $$$.


kas pokerstarsil on plaanis ka Eesti Meistrivõistlustele sateliite korraldada?

Uurin välja.

ziimukaz
24.12.10, 14:31
Kas starsil mingeid normaalse summaga reload boonuseid ka tuleb lähiajal?

janek174
24.12.10, 18:57
PokerStarsi töötaja kasutajanimega 'SantaClaus' käib mööda laudasid ringi ning annab suvalistele mängijatele tasuta $$$.



Kukkus ka 30$ tasku. Abiks ikka peale suuremat swongi.

Priidix
24.12.10, 21:42
*****, sul peab ikka tõsine luckbox olema ,et niimoodi ära kobiseb. Ma olen rohkem kui 10h mänginud ja mitte ssss... ja mitte onetable:d .

Tarvi
24.12.10, 22:45
Kukkus ka 30$ tasku. Abiks ikka peale suuremat swongi.

Tore kuulda, et Santa eestlase ka üles leidis :))

eluvaatleja
24.12.10, 23:52
milleks üldse turnadel on hiline registreermine, kui turniir algab kell 12:00 siis hilinejatele finito ja adjöö, pokerstars ei tunne kella või?

vahest regaks mõnele turniirile, aga sitaks häirib see hilisem regamine, alustas 500 osavõtjat ja 15 minutit hiljem on lisandunud veel 500 mängijat või umbes nii.

Priidix
25.12.10, 00:09
Mõttetu halada, pokerstarsis on ka CAP turniire. (nt: kuni 500 osalejat)

Tarvi
25.12.10, 00:11
milleks üldse turnadel on hiline registreermine, kui turniir algab kell 12:00 siis hilinejatele finito ja adjöö, pokerstars ei tunne kella või?

vahest regaks mõnele turniirile, aga sitaks häirib see hilisem regamine, alustas 500 osavõtjat ja 15 minutit hiljem on lisandunud veel 500 mängijat või umbes nii.

Lisaks teistele faktoritele otsustasime hilise registreerimise kasuks tuginedes mängijate tagasisidele, mille saime katseturniiride jooksutamise käigus.

Lisaks faktile, et meil on piiratud osalejate arvuga üritusi, pole siiski hiline registreerimine aktiveeritud kõikides teistes turniirides. Ava turniiri lobby ja vali 'Turniiri info'. Sellistel turniiridel pole info lehel märget 'Registreerumist on pikendatud'.

Helmps
25.12.10, 01:04
Sita ajab keema see, kui login klienti sisse ja viskab selle kasti ette kus uudised jne, neil klikkides viskab koguaeg .ee lehele, mis ütleb et lehte ei leitud.Praegu näiteks see Isildur1 Showdown promo värk.Seal klikin ja viskab mingi .com lingi, aga siis suunab edasi .ee lehele kus ütleb, et vastavat linki ei leitud.Ja see enamuse uuemate uudiste&promodega.Kasutan inglisekeelset programmi.
Kas sellepärast, et Pokerstars nüüd Eesti litsentsi sai, seepärast ei ole mul õigust enam muude uudistega kursis olla kui ainult 2009 aasta promodega??
Ahjaa, support on ka vist alla käinud .ee tulekuga.Saatsin enda probleemi kuskil kuu tagasi, siis öeldi et see on edasi suunatud.Peale seda saatsin veel 2 kirja kus öeldi, et ikkagi edasi suunatud ja vastatakse esimesel võimalusel.Rohkem vastatud pole ja probleemile vastust ka pole saanud.

ranka
26.12.10, 18:36
Lisaks teistele faktoritele otsustasime hilise registreerimise kasuks tuginedes mängijate tagasisidele, mille saime katseturniiride jooksutamise käigus.

Lisaks faktile, et meil on piiratud osalejate arvuga üritusi, pole siiski hiline registreerimine aktiveeritud kõikides teistes turniirides. Ava turniiri lobby ja vali 'Turniiri info'. Sellistel turniiridel pole info lehel märget 'Registreerumist on pikendatud'.

Ma saan aru, et late regamine on 15 minutit aga üks tund - see on minu arvates liig. Jah see on räigelt +EV kui viimasel tunnil miski töllakas regab turbo või rebuy turkale oma 1500 stäkiga kui blaindid juba 100/200 ning average stäkk laes. Aga lihtsalt ei viitsi oodata niikaua. PM turka läheb tund aega pikemaks.

Tarvi
27.12.10, 11:34
Ma saan aru, et late regamine on 15 minutit aga üks tund - see on minu arvates liig. Jah see on räigelt +EV kui viimasel tunnil miski töllakas regab turbo või rebuy turkale oma 1500 stäkiga kui blaindid juba 100/200 ning average stäkk laes. Aga lihtsalt ei viitsi oodata niikaua. PM turka läheb tund aega pikemaks.

ideas@pokerstars.com


Ahjaa, support on ka vist alla käinud .ee tulekuga.Saatsin enda probleemi kuskil kuu tagasi, siis öeldi et see on edasi suunatud.Peale seda saatsin veel 2 kirja kus öeldi, et ikkagi edasi suunatud ja vastatakse esimesel võimalusel.Rohkem vastatud pole ja probleemile vastust ka pole saanud.

Support on täpselt sama, mis ennegi oli. Ma ei tea, millisele olukorrale hetkel viitad, aga vastame kõikidele kirjadele. Kui mingist veast teatasid ja see edastati, siis on programmeerijate töö see korda teha ning selliseid asju klienditugi kiirendada kuidagi ei saa. Kui mingi tavaküsimus ja pole vastust saanud, siis on see loomulikult vastuvõetamatu ning peaks uuesti ühendust võtma ning supervisorit küsima.

Codecci
28.12.10, 01:30
Kas euro tulekuga on obvious lüke teha PokerStarsi konto eurodesse ringi ja hakata otse panga kaudu raha liigutama? Või võib sellisel asjal mingi negatiivne külg olla?

Cash87
28.12.10, 11:06
On miskit kuulda ka satikate kohta?

snap
29.12.10, 19:24
tere..
mul üks küsimus
mul on pokerstarsis juba account aga et seal mängida on vaja olla 21..
kui mu perekonnas teeks keegi uue accounti kas sellest mingeid probeelme ei teki näiteks et multy accounts jne?
kas ära ei bannita? näiteks Full tiltis küll suht karmid reeglid, peab saatma koopiaid jne asju tõestuseks

Kuidas Pokerstarsis on sellega?

Fabulous
29.12.10, 19:35
Sa pead tõenäoliselt Starsile ka dokumendist koopia saatma, kui sinna konto teed...

snap
29.12.10, 19:38
hmm ok ty

Vandalar
29.12.10, 21:00
Milllal player transfer Starsi eesti kliendile tuleb? Kas üldse pole võimalik player transfer sooritada?

lenC
29.12.10, 21:03
ei tea kas/millal tuleb; praegu pole üldse võimalik

Priidix
29.12.10, 21:03
no kui ikka tõsine transferi isu on siis saaks nii:
1. lähen NLX HU LAUDA (buy in XX...) EDIT : tegelt saab isegi alustades nl2`s kah.
2. Buddy kellele tahad pmst teha istub ka sinna (laua miinumum $)
3. Ja siis shipid talle veits:D

to lenC....nii on ju.

Vandalar
29.12.10, 21:05
Seda nimetatakse chip dumpinguks?

Oliverk
29.12.10, 21:08
Eile oled sündinud?

vapsik
29.12.10, 21:10
no kui ikka tõsine transferi isu on siis saaks nii:
1. lähen NLX HU LAUDA (buy in XX...) EDIT : tegelt saab isegi alustades nl2`s kah.
2. Buddy kellele tahad pmst teha istub ka sinna (laua miinumum $)
3. Ja siis shipid talle veits:D

to lenC....nii on ju.

Jah, siis on päris hea tõenäosus, et PS Sinu raha kindlasse kohta transferib.

Priidix
29.12.10, 21:13
nojah ja kui vahele jääda siis ...

http://img522.imageshack.us/img522/3905/vlcsnap2010122922h08m45.jpg
saab bänni?

ranka
29.12.10, 21:45
Siis saad eluks ajaks bänni + rahadest ka ilma.

Vandalar
29.12.10, 21:46
Eile oled sündinud?
Ma loodan, et räägid Priidixiga

Priidix
29.12.10, 21:54
Eile oled sündinud?
Pole vaja hakata kohe nüüd .....


Siis saad eluks ajaks bänni + rahadest ka ilma.

Selge! Ei teadnud varem mida tähendab chip dumping..


Ma loodan, et räägid Priidixiga

Ei noh , see on obv. Alati kui midagi valesti ütlen / ütleb keegi siis insta kannaga näkku. A see standard siin foorumis. Ei hakka vastu pritsima kuna katsun olla siiski viisakas.

Oliverk
29.12.10, 22:09
Ma loodan, et räägid Priidixiga

Ajasin nupud sassi, plaan oli talle quoteda.

pastilaa
30.12.10, 20:29
Kas saan õigesti aru, et ühe kuu aastas võib luuslanki lüüa, kui SN staatust hoida vaja?

In addition, we will extend your status on a month-by-month basis from January through the end of September, provided you continue to earn at least 7,500 VPPs every month, missing no more than one month of 7,500 VPP accrual. Players with less than 100,000 VPPs on October 1st will revert back to a monthly VIP status.

Huvi pärast - palju Tarvi eestlastest SN on see aasta?

con
30.12.10, 22:39
no kui ikka tõsine transferi isu on siis saaks nii:
1. lähen NLX HU LAUDA (buy in XX...) EDIT : tegelt saab isegi alustades nl2`s kah.
2. Buddy kellele tahad pmst teha istub ka sinna (laua miinumum $)
3. Ja siis shipid talle veits:D

to lenC....nii on ju.

mine hinga õues vähe värsket õhku priit(: :D

aga jh, sõber omal ajal tegi nii ja sai kohe esimesel korral bani. lausa uskumatu imo kuidas suudetakse selliseid asju jälgida.

Vandalar
31.12.10, 11:39
Krt, ma pidin stake saama koos coachiga aga siis avastasin, et sõbraülekanded ei toimi ja jäi katki asi. Mis tagamaad selle seadusega on, mis sõbraülekanded keelab?

Karikakar
31.12.10, 11:52
sest pokerstars pole pank, rahapesu jnejnejne

Vandalar
31.12.10, 12:10
sest pokerstars pole pank, rahapesu jnejnejne
Pankades ei toimu rahapesu siis või :confused:.

Jennifer
31.12.10, 16:58
Pole Starsis mänginud üle poole aasta ning nüüd avastasin, et laudu on võimalik selekteerida ikka eriti täpselt.
5+ Stars! :)

B3ckha
01.01.11, 12:33
Raha ka uuesti sisse saab kanda? Või on see mure ainult minul?

Head euro õnne!

Tarvi
01.01.11, 19:39
Raha ka uuesti sisse saab kanda? Või on see mure ainult minul?

Head euro õnne!

Kahjuks tundub, et pangalingid ei tööta hetkel. Täna ei õnnestunud meil SEBiga ühendust saada, kuid loodame esmaspäevaks olukorra lahendada. Vabandame.

peete82
01.01.11, 19:41
Satikatest:
280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.

Madis Very
02.01.11, 15:03
Satikatest:
280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.


tere üle pika aja,

gtfo stars

väga vajalik muutus

oeh

Karelkorm
02.01.11, 15:09
Vaatasin 2011 aasta vip bonuseid ja cash rewarde ning avastasin, et 100k vpp eest ei saagi enam 1k daal nagu eelmine aasta ja 200k milestone on $800 väiksem kui eelmine aasta jne. Vahe on selles, et kui saad SNE kätte, siis saad $20k milestonina, aga isiklikult kaotan küll mõned kilod uue süsteemiga. Hea seegi, et stellarite eest saab $150 rohkem :)

vapsik
02.01.11, 15:41
Sama palju on need Supernova boonused väärt, sest nüüd need maksavad 1 FPP ja Sulle jääb 49 999FPP-d alles, mis on umbes 800$ väärt.

Karelkorm
02.01.11, 15:59
ilus!

Tarvi
03.01.11, 12:17
EDIT: Hõiskasin liiga vara. Never mind :(

Cash87
03.01.11, 12:27
Tarvi, kas oled uurinud EMV satikate kohta? Lihtsalt siis oskan arvestada, kas ootan need starsis ära või depon mujale ja mängin seal.

Homme on juba triobetis niiet palju aega pole jäänud :P

poro
03.01.11, 12:36
Satikatest:
280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.

Rohkem mullimängu peaks ju võrduma rohkema hulga turniiridollariga?

Kotkas1000
03.01.11, 14:00
Ma ei ole viitsinud lugeda, mis kõik Starsis muutus uuest aastast, aga kas olen õieti aru saanud, et ka VPP kurss on muutunud? Kui varem teenisin ühe käega NL100 FR (mängin euro ja $ segamini) mängudes keskmiselt 0,33vpp siis sellel aastal väike arvutus näitab, et ühe käe hinnaks on 0,41VPP. Kas nii ongi või ma midagi kuskil valesti teinud?

lenC
03.01.11, 14:05
VPP-de jaotamissüsteemi ei muudetud sinu limiitides.

Tarvi
03.01.11, 14:06
Tarvi, kas oled uurinud EMV satikate kohta? Lihtsalt siis oskan arvestada, kas ootan need starsis ära või depon mujale ja mängin seal.

Homme on juba triobetis niiet palju aega pole jäänud :P

Olen uurinud, aga kinnitust pole saanud kahjuks...

individual88
03.01.11, 14:10
Millal prognoositavalt Seb uuesti saadaval on? Cashier ütleb et pole saadaval!

Kotkas1000
03.01.11, 14:22
VPP-de jaotamissüsteemi ei muudetud sinu limiitides.

Hmm, huvitav, millest siis selline erinevus?

Olen hemi järgi mänginud tänaseks 9573 kätt ja pokerstarsi cashier näitab, et olen kogunud sellel aastal 3978,99 VVP. Kui teeme tehte 3978,99/9573, siis saame vastuseks 0,41. Ühtegi muud limiiti ega muud formaati näppinud ei ole. ????

siga
03.01.11, 14:24
Tight mängudes saad vähem ja loose rohkem VPP. Kindlat VPP ei ole olemas.

Kotkas1000
03.01.11, 14:28
No seda jah, aga peaaegu terve neljandik on vahet ja sample on juba 10K kätt. See tekitaski küsimuse.

siga
03.01.11, 14:41
No seda jah, aga peaaegu terve neljandik on vahet ja sample on juba 10K kätt. See tekitaski küsimuse.

VPP süsteemis ei muudetud midagi (va nl2-nl10), 10k väga väike käte arv ja ei näita midagi anyway. Võib olla uue aasta palgad käes ja uue hooga alustavad fishid pokkerikarjääri, sellest ka kõrgem VPP.

ranka
03.01.11, 19:21
Mis vahet on Starsis Wire Transfer account (see oli mul kunagi pangakanne aga laseb ainult $50k+ up summasid välja kanda) ning teine Direct Bank Transfer. Need samad?

Tigrano
03.01.11, 19:39
Ei ole vist sammad, Wire Transfer on alates 50k$ ja kui tahad panka raha kanda mingit väiksemat summat, siis ikka kasutada Direct Bank Transferit.

ranka
04.01.11, 00:15
Sain juba vastuse, et on jah ainult limiitide vahe. Ma ise mõtlesin, et äkki üks on miski väliskanne ja teine sisekanne ning feede jne. erinevused.

individual88
04.01.11, 11:38
Kas ikka pole uudiseid SEB kohta Tarvi?

Tarvi
04.01.11, 11:41
No ma tean, et selle kallal töötatakse. Mingeid ajavahemikke ei lubata, aga ma ise loodan, et rohkem kui paar päeva ei võta see jama.

Ma olen homsest PokerStars Caribbean Adventure'il Bahamal, nii et ilmselt ei satu siia väga tihti kuni 17nda jaanuarini.

kuco
04.01.11, 11:42
^^
Thin brag :P

Godspeed_EJ
04.01.11, 20:03
Kas ülejäänud kasutajatel leidub Request/Taotlused menüü alt selline valik nagu Information sharing/Info jagamine?

raaids
04.01.11, 20:56
mul igatahes ei ole siukest valikut

ziimukaz
04.01.11, 21:40
Kas ülejäänud kasutajatel leidub Request/Taotlused menüü alt selline valik nagu Information sharing/Info jagamine?
Jah, mul on.
Linnuke seal vajalik selle jaoks, et affiliate (pokerstrategy) saaks mind trackida.

Godspeed_EJ
04.01.11, 21:51
Jah, mul on.
Linnuke seal vajalik selle jaoks, et affiliate (pokerstrategy) saaks mind trackida.

Ty.

Mul ongi trackimise jama

Tarvi
04.01.11, 23:31
^^
Thin brag :P

::)

albinar
05.01.11, 23:17
Mul selline probleem ,et kui alustasin starsis mängimist tuli iga kord ette aken kus sooviti et teeks id kaardilugejaga oma dokumentid korda. Seda enam ette pole tulnud ,aga oleks soov oma dokumentid korda ajada. Leitsin sellise asja et saaks pilti teha dokumentist ja saata neile. Aga ma sooviks id kaardilugejaga oma dokumentid korda ajada ,aga enam ei leia kohta selle jaoks. Oskab keegi aitada?

raaids
06.01.11, 00:25
enam ei saa lugejaga teha jah...pead pildi saatma

Tarvi
06.01.11, 13:39
SEB töötab nüüd + Eesti meistrikuate satelliidid on tarkvaras olemas

udikaz
10.01.11, 14:28
enam ei saa lugejaga teha jah...pead pildi saatma

Kas starsi .ee domeeni suport ongi aeglasem kui oli sede .com suppoer? saatsin oma id kaardist koopiad ära juba eile aga ikka ei ole vastust tulnud. Kui kaua sellega läheb? seda arvestades on tildi support ikka kordades parem ja kiirem.

con
10.01.11, 14:51
.COM support on oluliselt kiirem, kasutage seda.

taipupole
10.01.11, 14:56
Tarvi, kui sealt Bahamalt tagasi jõuad, siis pane Euro HU lauad tööle, seal softiosakonna mehed jokutavad.

Tarvi
11.01.11, 03:06
Kas starsi .ee domeeni suport ongi aeglasem kui oli sede .com suppoer? saatsin oma id kaardist koopiad ära juba eile aga ikka ei ole vastust tulnud. Kui kaua sellega läheb? seda arvestades on tildi support ikka kordades parem ja kiirem.

Dokumendid on täpselt samas järjekorras. Pole vahet, kas need saata verification@pokerstars.com/.ee.

virukunn
11.01.11, 13:12
ma saatsin oma pildi support@pokerstars.ee õhtul kell 23 ja järgmine hommik olid asjad korda aetud.

virukunn
12.01.11, 18:50
Lol, tellisin detsembris vip poest the poker mindseti ja täna sain kätte the mathematics of poker. Zaebis.
Millist kompensatsiooni ma oodata võin, kui üldse ? Saatsin support.ee-sse ka kirja juba koos pildiga.

lenC
12.01.11, 19:55
meile hakkavadki updated hiljem kohale jõudma? :(

kjmrc
12.01.11, 20:59
Miks peaks kompensatsiooni saama?

virukunn
12.01.11, 21:31
Miks peaks kompensatsiooni saama?

Vale asja sain ju.

ranka
12.01.11, 21:46
Lol, tellisin detsembris vip poest the poker mindseti ja täna sain kätte the mathematics of poker. Zaebis.
Millist kompensatsiooni ma oodata võin, kui üldse ? Saatsin support.ee-sse ka kirja juba koos pildiga.

Tõenäoliselt kompensatsiooniks jääb sulle vale raamat.

kjmrc
12.01.11, 21:53
Tõenäoliselt kompensatsiooniks jääb sulle vale raamat.

+1

ziimukaz
12.01.11, 22:45
Mida teha FPPdega?
Varem kasutasin neid 280fpp satikate jaoks, hiljem vahetasin t$ päris dollarite vastu. Enam ei saa seda teha.
Nüüd oleks võimalus t$ kasutada nt DONide mängimiseks ja nii raha nö ära puhastada, aga ma ei oska neid mängida ja ei viitsi ka.
Peab boonuseid ostma? Ei tundu väga kasulikud need.
Mõtteid?

Madis Very
13.01.11, 00:51
Oeh,

miks ei saa kunagi PS software siseselt reklaamidele vms klikkides kodukale õigele infole ligi.
Puuduv lehekülg ja Vabandame ebameeldivuste pärast. Taotletud tarkvara ei ole veel allalaadimiseks saadaval. pidevalt ees.. wtf

tahaks teada mis see uus mingi home games reklaam seal vilgub

Relamz
13.01.11, 01:17
http://www.pokerstarsblog.com/2011/pokerstars-newest-innovation-home-games-077465.html

Helmps
13.01.11, 13:13
Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
GG

Vandalar
13.01.11, 13:33
Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
GG
Täpselt sama siin- ja ei väsi kordamast seda uuesti ja uuesti. Seadus seaduseks aga see seadus on loonud olukorra kus eesti mängija on PokerStarsis ebaõiglases seisus. Praegu ma grindiksin rahulikult stake abil sng-sid ja saaksin coachimist kui seda piiravat seadust poleks.

Priidix
13.01.11, 13:37
Kas sa stake`i läbi moneybookersi ei saaks teha? (vabandan OT pärast)

Tigrano
13.01.11, 13:39
Samas peame õnnelikud olema, et meil ei ole nii hull nagu Pratsusmaal jne.

ranka
13.01.11, 14:14
Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
GG

Veel rohkem närvi ajab see, kui 10 x päevas Stars spammab oma popupiga reklaami. Mõningatel juhtudel ei tööta laudades nupud enen kui oled selel popup reklaami kinni pannud. Pean silmas seda popupi, mis ilmub sisselogides pealehel uues väikses aknas.

Vandalar
13.01.11, 14:46
Kas sa stake`i läbi moneybookersi ei saaks teha? (vabandan OT pärast)
No see oli selline stake kus ei saanud- pealegi on ikka oluline küll, et stake toimumise ajal liiguksid rahad pmst insta. Kuskilt MB vms allikate kaudu seda liigutama hakata ja siis võib mida iganes jura juhtuda.

Pahvak
13.01.11, 16:08
No see oli selline stake kus ei saanud- pealegi on ikka oluline küll, et stake toimumise ajal liiguksid rahad pmst insta. Kuskilt MB vms allikate kaudu seda liigutama hakata ja siis võib mida iganes jura juhtuda.

Why? Shipib sulle iga buy-ini eraldi kui mängida tahad?

Vandalar
13.01.11, 17:00
Miks see sulle nii oluline on? Ma täpselt ei tea miks. Vbl u.s kodanikud ei saa MB-d kasutada?

ranka
14.01.11, 18:34
Kui ma õigesti aru sain siis meie foorumis peale Tarvi lisanduvad veel kaks kasutajat, kes hakkavad infot andma.

Cash87
14.01.11, 19:15
`väga hea, mida rohkem seda uhkem.
Soovime rohkem satikaid ja promosid just eesti mängijatele. Tänud ette :)

taipupole
14.01.11, 19:40
HU EURO LAUAD! NAGU KOHE!

pastilaa
14.01.11, 20:02
Taipupole STARSi PROks!

virukunn
14.01.11, 21:36
Kolmapäeval saatsin supporti kirja. Vastati, et saadeti edasi "verification teamile". Siiani pole neilt vastust tulnud. Ei tea kaua läheb ?

PokerStars Regina
14.01.11, 22:09
Mul selline probleem ,et kui alustasin starsis mängimist tuli iga kord ette aken kus sooviti et teeks id kaardilugejaga oma dokumentid korda. Seda enam ette pole tulnud ,aga oleks soov oma dokumentid korda ajada. Leitsin sellise asja et saaks pilti teha dokumentist ja saata neile. Aga ma sooviks id kaardilugejaga oma dokumentid korda ajada ,aga enam ei leia kohta selle jaoks. Oskab keegi aitada?

Siin võib olla mitu probleemi, palun võta meiega isiklikult ühendust ja vaatame su konto üle.

PokerStars Regina
14.01.11, 22:13
HU EURO LAUAD! NAGU KOHE!

Jah, oleme korduvalt sinu soovi Ideedesse ka saatnud :) Mida rohkem saadate, seda suurem tõenäusus, et peaks ka midagi tulema.

taipupole
14.01.11, 22:15
Jah, oleme korduvalt selle soovi Ideedesse ka saatnud :) Mida rohkem saadate, seda suurem tõenäusus, et peaks ma midagi peaks ka tulema. ideas@pokerstars.com (inglise keeles)


Taipupole STARSi PROks!

ma loodan, et jutt on sellest ideest

PokerStars Regina
14.01.11, 22:27
Oeh,

miks ei saa kunagi PS software siseselt reklaamidele vms klikkides kodukale õigele infole ligi.
Puuduv lehekülg ja Vabandame ebameeldivuste pärast. Taotletud tarkvara ei ole veel allalaadimiseks saadaval. pidevalt ees.. wtf tahaks teada mis see uus mingi home games reklaam seal vilgub

Ma tean Madis, Home Games pole veel saadaval EEs, kahjuks pole kõik veel Eesti kliendi jaoks valmis. Meil on hetkel hästi kiire, teeme kõik mis võimalik, et saada see ülesse nii pea kui võimalik. Sorry :(

PokerStars Regina
14.01.11, 22:45
Kolmapäeval saatsin supporti kirja. Vastati, et saadeti edasi "verification teamile". Siiani pole neilt vastust tulnud. Ei tea kaua läheb ?

Hmm, kas oled kirja meile uuesti saantud? Küsi mis toimub, vastame kohe. Vahest on suht kiire seal Verifikatsioonis

albinar
14.01.11, 22:45
Siin võib olla mitu probleemi, palun võta meiega isiklikult ühendust ja vaatame su konto üle.

Enam pole vaja , peaksin saama kohe kohe oma asjad korda, aga tänud ,et pakkusid lahkesti abi.

PokerStars Regina
14.01.11, 22:49
Tere Kõigile,

Minu nimi on Regina, peagi lisandub ka Diana (eks ta tutvustab end ise), hakkame esindama PokerStarsi. Tahtsin öelda, et meid on nüüd rohkem siin Teile abiks, küsimused probleemid teretulnud, aitame nii palju kui saame ja aega töökõrvalt leiame :) Tarvi on ka muidugi supper olnud ja vastab arvatavasti ka edasi :)

taipupole
14.01.11, 22:57
a/s/l?

Tarvi
14.01.11, 23:41
Tarvi on ka muidugi supper olnud ja vastab arvatavasti ka edasi :)

Ma liigun klienditoest mujale (kuid jään ikka PokerStarsi), nii et Regina ja Diana võtavad aegamisi ilmselt täielikult üle. Plaanin hetkel küll jätkuvalt silma peal hoida ja minuga võib alati ühendust võtta.

pastilaa
14.01.11, 23:46
Tarvi on olnud väga lahe ja hea esindaja. Siiski usun, et Regina ja Diana lisandudes hakkan siin teemas veelgi rohkem viibima.

http://www.commentsyard.com/cy/01/6474/Mixed%20Flowers%20and%20a%20Bear.jpg

PokerStars Regina
15.01.11, 09:17
Tarvi on olnud väga lahe ja hea esindaja. Siiski usun, et Regina ja Diana lisandudes hakkan siin teemas veelgi rohkem viibima.

http://www.commentsyard.com/cy/01/6474/Mixed%20Flowers%20and%20a%20Bear.jpg

Hahah tore kuulda :) Lahe pilt :D

Helmps
15.01.11, 18:22
Meil on hetkel hästi kiire, teeme kõik mis võimalik, et saada see ülesse nii pea kui võimalik. Sorry :(

Mingi orienteeruva daatumi ikka oskate anda? Järgmine nädal, järgmine kuu?

k2snakalle
16.01.11, 00:53
ommik,

probleem selles, et pokerstars.ee ei salvesta handhistoryt. On kenasti linnuke selle ees, et save my handhistory ja folder valitud.
PT3-st ka see sama folder valitud (et sealt võtaks handhistoryt) aga mida ei teki on failid pokerstars.ee handhistory folderisse, ega ei impordi ühtegi uut kätt
oskab keegi aidata?

Tarvi
16.01.11, 01:02
ommik,

probleem selles, et pokerstars.ee ei salvesta handhistoryt. On kenasti linnuke selle ees, et save my handhistory ja folder valitud.
PT3-st ka see sama folder valitud (et sealt võtaks handhistoryt) aga mida ei teki on failid pokerstars.ee handhistory folderisse, ega ei impordi ühtegi uut kätt
oskab keegi aidata?

Kui 'Salvesta minu jaotuste ajalugu' on aktiveeritud, kuid käe ajalugu ei salvestu määratud kausta, võib sellele olla paar põhjust:

1. Kausta ei saa faile kirjutada

On võimalik, et kaust, kuhu üritad salvestada faile, on kirjutamise eest kaitstud ('Program Files' kaust on sageli kaitstud). Selle parandamiseks mine lihtsalt 'Viimaste jaotuste ajalugu' juurde tagasi ning määra see 'My Documents' vms kausta, mis on väljaspool 'Program Files' kausta.

2. Konfiguratsioonifailid on rikutud

Selle parandamiseks lihtsalt mine PokerStarsi pealehele ja valige: 'Abi -> 'Ava minu seadete kaust'. Seejärel, sule PokerStars ja äsja avanenud kaustast leidke fail nimega "user" (või "user.ini"). Paremklõps sellele ja vali 'Rename'. Nimetage fail "user.old" ja vajuta 'Enter' kinnitamaks muudatust. Faili ümbernimetamisega muudetakse automaatselt kõik Teie määratud funktsioonid algstaadiumisse ja need tuleb uuesti endale meelepäraseks seadistada.

Kui probleemid jätkuvad, siis peaks ühendust võtma klienditoega. Kui midagi salvestamata jäi, siis klienditugi saab saata, jällegi.


Mingi orienteeruva daatumi ikka oskate anda? Järgmine nädal, järgmine kuu?

Klienditoele ei raporteerita programmeerimise edusammudest... ehk siis formaalne vastus peab olema "nii pea, kui võimalik".

k2snakalle
16.01.11, 01:16
tegin just mõlemad öeldud asjad ära ja ei midagi..ei impordi käsi
ongames samas impordib.

Ahangama
16.01.11, 01:20
uninstall--->installl

k2snakalle
16.01.11, 01:26
sain korda :)
Tarvi öeldud oli siiski õige, jäi väike näpukas sisse peale selle faili nime muutmist

tafka31
16.01.11, 14:08
Kas starsi supporti tegevust saab kiirendada ka kuidagi?

ziimukaz
16.01.11, 14:11
Kuhu koguaeg nii kiire kõigil on?

Tigrano
16.01.11, 14:34
Mõnel läheb kauem aega natuke on kohe kisa lahti, teistes tubades oodatakse kordades kauem ja vahel ei saadagi vastust jne, ei tasu üle ka pingutada on virisemisega +meil foorumis käivad väga töökad Starsi töötajad, kes lahendavad paljud probleemid juba siin foorumis, mida veel saaks tahta.

tafka31
16.01.11, 14:40
Mõnel läheb kauem aega natuke on kohe kisa lahti, teistes tubades oodatakse kordades kauem ja vahel ei saadagi vastust jne, ei tasu üle ka pingutada on virisemisega +meil foorumis käivad väga töökad Starsi töötajad, kes lahendavad paljud probleemid juba siin foorumis, mida veel saaks tahta.

Absoluutselt ei virise. Tean starsi supporti vastutulelikkust, sellepärast küsisingi. Sorry, kui su tundeid riivasin.

Tigrano
16.01.11, 14:49
Absoluutselt ei virise. Tean starsi supporti vastutulelikkust, sellepärast küsisingi. Sorry, kui su tundeid riivasin.

Minu tundeid ei puuduta see üldse, vaid igal lehel on näha kui jälle keegi ei ole üldse rahul kuigi tegelikult on PS support ülihea, võrreldes misiganes toaga ning lihtsalt iga kord koheselt siin foorumis vinguda ei oleks mõtet vaid natuke kannatust ja küll see probleem lahendatakse või saada uuesti kiri supporti jne.. Ma arvan, et meie foorumi lahedad PS esindajad, kes meid siin abistavad koguaeg ei ole sellist vingumist ära teeninud.

PokerStars Regina
17.01.11, 10:30
Kas starsi supporti tegevust saab kiirendada ka kuidagi?

Teeme nii kiiresti kui saame, Tänks Tigrano sinu toetuse eest :) Peaaegu alati on keegi olemas, kuid hetkel on meid suhteliselt vähe (saame eestlasi juurde), ning kahjuks ei saa veel 24/7 eestikeelset supporti pakkuda kuid kõik on liikumas paremuse poole, kui kirjutad meile enne kella 23.00 eesti ajajärgi on tõenäoline, et saad vastuse samal päeval.

Nii et kui soovid eestikeelset vastust, vahest tõesti peab natuke kannatlik olema. :heart:

:cool:

taipupole
17.01.11, 11:21
Ma tahaks ka öelda, et kuigi Euro laudu ei suuda nad HUsse tekitada, on Starsi support ikka üle prahi. Mõnikord annavad vähe lolle soovitusi (pole ehk nende viga, kuid ikkagi), kuid vastatakse kiiresti ja konkreetselt.

Näide lollist soovitusest (mis tegelt on nende juhtnööride kohaselt tõenäoliselt normaalne soovitus):
Probleem: tahan raha MBsse eurodes kanda, kui PS pakub aint dollarit
Lahendus: kanna MBst raha eurodes Starsi
Probleem: kannan ja võimalus tõesti avanes, kuid nüüd ei saa 48 tundi väljamakset teha. Sänks nagu.

Normaalne lahendus olnuks, et mingi IT poiss võinuks eurokande lihtsalt lahti teha. Õnneks polnud ajaline probleem ja tõenäoliselt oleks kiri turvaosakonda ka selle ajapiiri vajadusel maha võtnud.

Igatahes pika jutu peale: väga hea support on.

taipupole
17.01.11, 11:22
Kriitika tuli ka meelde. See tõlke- ja viiteprobleem on ikka üle mõistuse. Kui vaja, siis ma võin teile freelance'ida või midagi, et uudiste viited reaalselt õigetele lehtedele viiks ja kogu aeg mingeid erroreid poleks. Selles osas olete ikka täielikud otud.

nomerlot
17.01.11, 13:35
no tõesti, PokerStars on ainuke pokkerituba, kelle esindajad käivad regulaarselt siin pokkerifoorumis vastamas (ja teevad seda täiesti asjalikult), aga tüüpiliste eestlastena käib vingumine, et ikka pole piisavalt hea!

Ja soovitus -probleemi puhul saab kõike küsida viisakalt ja konstruktiivselt, ei ole vaja emotsioone pritsida. Support on support, mitte pokkeritoa policy loojad ega progejad, nad pole kõikvõimsad ja kõiges süüdi.

Tarvi
17.01.11, 15:56
Kriitika tuli ka meelde. See tõlke- ja viiteprobleem on ikka üle mõistuse. Kui vaja, siis ma võin teile freelance'ida või midagi, et uudiste viited reaalselt õigetele lehtedele viiks ja kogu aeg mingeid erroreid poleks. Selles osas olete ikka täielikud otud.

Olen selle kriitikaga nõus, kuid anname endast parima arvestades eesti tiimi suurust ning ressursse. Meie ei saa veebi ega programmeerijate prioriteete muuta :(

virukunn
18.01.11, 15:55
Lol, tellisin detsembris vip poest the poker mindseti ja täna sain kätte the mathematics of poker. Zaebis.
Millist kompensatsiooni ma oodata võin, kui üldse ? Saatsin support.ee-sse ka kirja juba koos pildiga.

Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho :angry:
Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika :spade:

Konso
18.01.11, 17:47
Tohohh, päris kiiresti said vastuse.
Ma sain detsembri alguses hispaaniakeelse raamatu, 2. dets saatsin supporti kirja, et ei tahaks seda raamatut vaid ikka tellitud stuffi, Liis saatis kirja vastu, et teie kiri on edastatud blablabla jne. Siiamaani ootan vastust, äkki peaks uuesti kirjutama?

Tarvi
18.01.11, 17:48
Tohohh, ma sain detsembri alguses hispaaniakeelse raamatu, 2. dets saatsin supporti kirja, et ei tahaks seda raamatut vaid ikka tellitud stuffi, Liis saatis kirja vastu, et teie kiri on edastatud blablabla jne. Siiamaani ootan vastust, äkki peaks uuesti kirjutama?

Kirjuta uuesti

rohelinekonn
18.01.11, 17:55
Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho :angry:
Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika :spade:


ütle et shippige 20€ tagasi saatmis tasu su kontole enne, tagasi saatmine pole tasuta nagu ka sinu aeg sest nemad panid pange

pastilaa
19.01.11, 10:08
Starsi poes "New" all kahed kaitseprillid monitori jõllitajatele. Gunnari kohta kiidusõnu palju ka siin foorumis olnud, aga oskab keegi midagi poole odavamate PokerStars Branded Viper Poker Glasses kohta miskit öelda? On kellelgi?

Tuul
19.01.11, 10:36
Tellisin Viperid, tundub, et rohkem mõeldud live pokkeri mängimiseks, kuna liiga palju moonutavad pilti (muudavad kogu ekraani siniseks) ja ega ma neid pole tahtnud pikka aega arvuti taga eeski hoida, et aru saada, kas vähendavad silmade koormust või mitte.

Arvuti taga kandmiseks ei soovita,
samas pole ma teisi marke prille proovinud, seega võrdlusmomenti ei oska sisse tuua, aga eeldan, et läbipaistvama klaasiga prillid moonutavad pilti oluliselt vähem

pastilaa
19.01.11, 11:00
Ty Tuul! GLGLGL!

$$$
19.01.11, 11:03
Starsi poes "New" all kahed kaitseprillid monitori jõllitajatele. Gunnari kohta kiidusõnu palju ka siin foorumis olnud, aga oskab keegi midagi poole odavamate PokerStars Branded Viper Poker Glasses kohta miskit öelda? On kellelgi?

lol fish

$$$
19.01.11, 11:04
Ty Tuul! GLGLGL!

lol fish

noname
19.01.11, 11:09
lol fish

lol fish

taipupole
19.01.11, 12:39
Tere, mina jälle siin.

Kasutan Firefoxi ja seega ei pea täisaadresse välja kirjutama, kirjutasin ribale lihtsalt "pokerstars".

1) Avas lehe http://www.pokerstars.ee/en//
2) Vajutan "laadi alla tarkvara"
3) Avab lehe http://www.pokerstars.ee/en/PokerStarsInstall.exe

Nagu arvata võis: ei tööta. Tõenäoliselt on juba esimene suunamine vale.

Loodetavasti teete korda.

Jennifer
19.01.11, 13:48
ütle et shippige 20€ tagasi saatmis tasu su kontole enne, tagasi saatmine pole tasuta nagu ka sinu aeg sest nemad panid pange

Jep, peaksid tõesti nii tegema! :)

Karikakar
19.01.11, 14:02
Siis jäta vale raamat endale kapi peale ja saada neile näiteks mingi kokaraamat - kui tahavad õiget raamatut tagasi, siis saatku sulle su kokaraamat kõigepealt tagasi.

nomerlot
19.01.11, 14:10
Siis jäta vale raamat endale kapi peale ja saada neile näiteks mingi kokaraamat - kui tahavad õiget raamatut tagasi, siis saatku sulle su kokaraamat kõigepealt tagasi.

Kes see loll loobuks kokaraamatust, et hispaaniakeelne pokkeriraamat endale jätta?

Karikakar
19.01.11, 14:20
hispaanlasest kokkamisevihkaja?

http://4.bp.blogspot.com/_4uBoI7AJdhY/Sg4GrAU79tI/AAAAAAAABv4/ACDbLpzFgQw/s400/trollface1.jpg

Ps. ajad segamini konso ja virukunni ;)

PokerStars Regina
19.01.11, 18:22
Tere, mina jälle siin.

Kasutan Firefoxi ja seega ei pea täisaadresse välja kirjutama, kirjutasin ribale lihtsalt "pokerstars".

1) Avas lehe http://www.pokerstars.ee/en//
2) Vajutan "laadi alla tarkvara"
3) Avab lehe http://www.pokerstars.ee/en/PokerStarsInstall.exe

Nagu arvata võis: ei tööta. Tõenäoliselt on juba esimene suunamine vale.

Loodetavasti teete korda.

Tänud tähelepanu eest, link on nüüd parandatud! :p

taipupole
19.01.11, 19:52
Tänud tähelepanu eest, link on nüüd parandatud! :p

Pole tänu väärt, nüüd oleks aint Euro HU laudu vaja ;)

ment52
20.01.11, 11:40
ei oleks

pastilaa
20.01.11, 13:01
Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...

leits
20.01.11, 13:24
Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...

jõulud on l2bi .. ei saa kommi, ei saa präänikut

Pahvak
20.01.11, 13:39
OO-s pidi veel särke jaguma.

MagicFriend
20.01.11, 13:49
http://img156.imageshack.us/img156/6356/iloveoly.jpg (http://img156.imageshack.us/i/iloveoly.jpg/)


Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

Parimat

Tarvi
20.01.11, 14:17
Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...

Tahan uskuda, et õige pea tuleb uusi boonuseid, aga klienditoele pole veel sellist infot saadetud (olgu öeldud, et igasugused reload boonused ja kampaaniad on ka firmasiseselt konfidentsiaalsed, nii et me ei tea isegi paar nädalat ette). Jaanuar on traditsiooniliselt boonuste suhtes suhteliselt vaiksem kuu olnud...


Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

Parimat

Jah, mänguraha home game'isid saab luua samamoodi nagu pärisraha omasid. Klubi võib olla ka ainult mänguraha mängudega (nt PokerStars.NET saidil on ka Home Games).

Eks alati saab paremini, aga tänan tunnustuse eest :)
Ma ise liigun tootejuhiks, hakkan tulevasi litsentsiprojekte juhtima :)... sain .EEga hea kogemuse

Albertti
20.01.11, 22:32
Küsiks lihtsalt huvi pärast, kas PS-i siseste mängijate vaheliste ülekannete avamise suhtes on mingeid uusi tuuli puhuma hakkamas? OK alustades ee-ga on arusaadav teatud peataolek, samas nüüd võiks olla juba mingi seisukoht võetud. Eriti, kuna Oly antud teenust ikkagi ametlikult lubab.

Fleg
21.01.11, 04:58
Kuidas parem mängijale oleks välja kanda seda raha,kas usd kontolt või euro kontolt? Mõtlen seda,et äkki seb pank hakkab nt usd-sid eurodeks konvertima ja siis jälle mingid tasud.Kui starsis need eurodeks kohe teha ja välja kanda.Kas on sellel asjal mingisugune mõte olemas? Ja kas nt on usd laekumisel mingid tasud ja eurol mitte?Kunagi pidid need euromaksed nagu tasuta minema,või siis minimaalse teenustasuga.Krooni ajal röövis SEB 90 eeki umbes ja nagunii veel mingid konvertimis tasud.Teab keegi seda asja täpsemalt?

lenC
21.01.11, 05:16
vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.

Tarvi
21.01.11, 07:52
vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.

lenCil õigus + SEB võtab teenustasu välismakse laekumise eest, sest see tehakse kahasse (PokerStars hüvitab saatja palga kulud, mängija saaja panga kulud), valuuta seda ei mõjuta...

ranka
21.01.11, 08:02
Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho :angry:
Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika :spade:

Grrrrrrrrrrr.. See ajab küll vihale, sest saatmine on kole tülikas + sellega kaasnev ootamine. Starsi poolt väga alatu käitumine ja sellise vea eest kompensatsiooniks raamat on isegi vähe. Mäletan, et ükskord sõber tellis Starsis monitori. Sai monitori kätte aga siis kahe päeva pärast koputati uksele ja uus kast. Sõber võttis vastu ja avastas, et veel teine monitor. Võttis PokerStarsiga ühendust ja nad palusid tagasi saata. Siin saan täiesti aru, et me ei räägi enam paarisajast kroonist aga raamatu puhul jäi mul suu lahti.


Tellisin Viperid, tundub, et rohkem mõeldud live pokkeri mängimiseks, kuna liiga palju moonutavad pilti (muudavad kogu ekraani siniseks) ja ega ma neid pole tahtnud pikka aega arvuti taga eeski hoida, et aru saada, kas vähendavad silmade koormust või mitte.

Arvuti taga kandmiseks ei soovita,
samas pole ma teisi marke prille proovinud, seega võrdlusmomenti ei oska sisse tuua, aga eeldan, et läbipaistvama klaasiga prillid moonutavad pilti oluliselt vähem

Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.

Pahvak
21.01.11, 10:10
Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.

+1. Mul on nt. 6 peal. :) Siis keeran juurde kui päike aknast sisse paistab või tahan filmi vaadata. Sõbrad ja tuttavad tihti küsivad, et mis sul monitoril viga on, et nii tume. Ma soovitan kõigil heleduse maha keerata.

pikk28
21.01.11, 11:20
keerasin ka maha, naine ei saanud isegi aru :).
aga jah, päris hea pehme pilt on
tnx ranka

ranka
21.01.11, 11:34
Üks jama võib tekkida. Kui on odav kuvar siis pilt läheb halliks ja häguseks, kallimatel kuvaritel läheb lihtsalt "tuhmimaks" ja tekib tunnen agu vaataksid aknast välja või pilti seina peal aga siiski ma eelistaks natuke hägusemat ja hallimat pilti kui põletavat päikest. Põhimõtteliselt kui panete omale desktopiks kollase pildi siis võite nii oma nägu päevitada kui heledus põhjas :)

Ma ei tea kas see "make sense". Mul näonahal mingi põletik ja üldse väga õrn nahk aga kui istun mitu tundi vägah helendava kuvari taga siis õhtuks või järgmise päeva hommikul näo nahk hakkab kestendama.

Rage
21.01.11, 11:44
oojaa.. seda brightnessi asja ennegi siin arutatud.. mul 2a kuvari taga tööd tehes muutusid silmad valgustundlikuks, suvel ilma päikeseprillideta ringi ei käi, kodus laetuld põlema ei pane... ja kõikidel LCD kuvaritel brightness nulli keeratud, kontrasti krutin selliselt, et pilt ikka terav oleks.. 1-2 päevaga harjub ära.. ja krt ilgelt oluline on, et see krdi LED valgustus windowsi logo võrkkestale ei kõrvetaks..

Romka
21.01.11, 13:09
OT juba aga mis lehekülg see oli kust Qudu need prillid soovitas tellida?

anatoli grinder
21.01.11, 13:26
Kolisin ka m6ni aeg tagasi starsi ja tegin eile oma esimese väljamakse. Väljamakse tegin visa electronile, kuna deponeerisin ka visalt. Siis arusaamatuks jäi see, et väljakantavalt summalt läx 20 daala automaatselt moneybookersisse. Probleem on selles, et starsis olev maili aadress ei ole sama mis mu moneybookersi maili aadress. Mis sellest 20 daalast siis saab, kuhu see rändab?

pastilaa
21.01.11, 13:28
_

vn username :D

Tigrano
21.01.11, 13:30
See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.

anatoli grinder
21.01.11, 13:43
ty:D

anatoli grinder
21.01.11, 14:03
See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.

Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.

Tarvi
21.01.11, 14:06
Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.

Saada kiri :) See pole võimalik, et raha otse Moneybookers'sse saadame, kui selle kaudu deposiiti pole teinud.

LuuK
21.01.11, 16:20
OT juba aga mis lehekülg see oli kust Qudu need prillid soovitas tellida?


http://www.gunnars.com (http://www.gunnars.com/)
Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.

rohelinekonn
21.01.11, 16:38
http://www.gunnars.com (http://www.gunnars.com/)
Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.

räägi lähemalt on väärt asjad jatasuvad ära ennast? Mul amazonases seisab 100$ ei oska millegi peale kulutada. Vbl peaks ka need prillid tellima.

Tigrano
21.01.11, 17:04
http://www.gunnars.com (http://www.gunnars.com/)
Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.

Ebays on sarnane hind aga saatmis kulu paljudel kordades väiksem ja tasuks sealt osta. Amazonasest ei tohiks saada neid Eestisse tellida.

Romka
21.01.11, 17:09
http://www.gunnars.com (http://www.gunnars.com/)
Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.

Amazonist miinus klaase ka valida sai?

JaanusX
23.01.11, 01:54
Stars saadab meilile turniiri tulemused - et kuda ma selle välja lülitan?

Romka
23.01.11, 01:59
Options -> receive Congratulation emails võta linnuke eest ära

JaanusX
23.01.11, 02:24
Options -> receive Congratulation emails võta linnuke eest ära

selle peale poleks ma oma unise peaga küll tulnud :D tänud abi eest....

peete82
24.01.11, 20:09
Pokerstarsi on tekkinud uut tüüpi STT-d, midagi DoN laadset, "Fifty50".
Regasin kogemata 3 tk, 10.6$ sisseostuga. Mingid imelikud 6min levelid ja veider blindide struktuur.
Esimesed 5 saavad buy in tagasi + iga 100 chipi eest 33 senti.
Igatahes üsna fishine tundus, võitsin kõik
Üks sepp võitis 8000 chipiga 42$.

Madis Very
24.01.11, 21:27
Midagi erilist fishilist küll pole proovisin mingi ca 50$ turbo oma(mingi 2,5x bi tagasi).. standard sng nagu ikka.. Lihtsalt uus huvitav struktuur

peete82
24.01.11, 21:54
No 50 taala peal kindlasti fishe enam eriti ei ole :)

EDIT: palutakse teha deposiit 50$ ja siis antakse pilet ühele 5.24$ turbo Fifty50 turnale.

Oehhh....

Oleks siis andnud 50 taala boonust lahtimängimiseks kasvõi, aga see on pigem nagu narrimine.

Cash87
25.01.11, 11:21
Vaatasin, et endiselt on olympicus selline üritus nagu Pokerstars Live. Siit ka küsimus kas Pokerstars korraldab ka online satelliite sellele turniirile nagu vanasti oli? Kui jah siis millal need toimuvad ja kuidas välja näevad?

Tänud :)

Cash87
25.01.11, 11:23
Sorri mu enda laiskus, leidsin juba announced tournamentide alt.

Vabandus :)

E: Olen väga õnnelik, et nüüd ka 11$ satikad tehtud koos added seatidega :)

lauri89
25.01.11, 16:19
Tahaksin starsist väljakanda raha, aga käseb saata ID-kaardi pildid. Nii, üritan saata verification@pokerstars.ee-le, näitab et kirja saadab ära, aga Saadetud kirjade alla ei jää :S...Saadan õigesse kohta?

Tarvi
25.01.11, 17:09
Õige aadress on. Kui ei õnnestu, proovi palun dokument saata PokerStarsi tarkvara kaudu...

Abi > Võta ühendust klienditoega / Saada dokumendid

Kategooria: Konto
Alamkategooria: Kinnitamine

Vajuta nupule 'Kinnita dokumendid' ning vali failid + lisa Teema ja kirja sisu.

Fleg
25.01.11, 17:40
Sõber tahab teha starsi deposiiti.Kas swedpankaga ei saa otse deposiiti teha pokerstarsi?Sebiga igatahes saab.Milline üldse oleks kiirem viis seda teha,kui kasutuses ainult swedpanga tavaline kaart.
moneybookersi netteller ja neid võimalusi tean ,aga nendega läheb aega. Küsimus oli selle buddy transferi kohta ka siin eelnevalt kuskil.Kas sellel on siis kunagi lootust või mitte?

Tarvi
25.01.11, 17:57
Sõber tahab teha starsi deposiiti.Kas swedpankaga ei saa otse deposiiti teha pokerstarsi?Sebiga igatahes saab.Milline üldse oleks kiirem viis seda teha,kui kasutuses ainult swedpanga tavaline kaart.
moneybookersi netteller ja neid võimalusi tean ,aga nendega läheb aega. Küsimus oli selle buddy transferi kohta ka siin eelnevalt kuskil.Kas sellel on siis kunagi lootust või mitte?

Kui ma rohkem infot buddy transferi kohta saan, siis annan teada siin. Küsin pidevalt. Swediga, kui pole krediitkaarti, siis on parim võimalus hetkel Local Bank Transfer... aga kahjuks see kõige kiiremini ei liigu :(

Murdock
25.01.11, 18:50
EI lähe kaua aega läbi moneybookersi,kui sul on swedbank.
Teed MB-sse konto,paned "Upload funds" ka sealt edasi järgid juhiseid.
Swedist Mb-sse tuleb 5min max ja sealt starsi hetkega.

Fleg
25.01.11, 19:48
EI lähe kaua aega läbi moneybookersi,kui sul on swedbank.
Teed MB-sse konto,paned "Upload funds" ka sealt edasi järgid juhiseid.
Swedist Mb-sse tuleb 5min max ja sealt starsi hetkega.

Tänud annan soovitused edasi.

Mrt1989
25.01.11, 19:49
Arvatavasti tal pole Moneybookersi accounti ja sellepärast väitis ,et läheb kaua aega sellega.

anatoli grinder
25.01.11, 20:39
Mul yhe s6bra vanemate tuttav tahab teada kuidas starsist play money saab välja kanda. Mis ma talle edasi ytlen?

Fabulous
25.01.11, 20:40
Kui sa just levelit ei pane, siis ei saagi.

variatsioon
25.01.11, 20:42
et las paneb 2+2 kuulutuse:
Müün xPlay money chipsi.
umbes 5$ saab vist 500k chipsi eest.

ja siis cash out -> titties.

nomerlot
25.01.11, 20:46
Mul yhe s6bra vanemate tuttav tahab teada kuidas starsist play money saab välja kanda. Mis ma talle edasi ytlen?

no problem, küsi, kas tahab puulehtedes või Monopoly rahades.

variatsioon
25.01.11, 20:47
mis te leveltate..
play money saab ilusti rahaks vahetada.

Romka
25.01.11, 20:53
Chipdumpinguga?

Fleg
25.01.11, 21:19
Arvatavasti tal pole Moneybookersi accounti ja sellepärast väitis ,et läheb kaua aega sellega.

Tal pole jah,muidu poleks nagu probleemi kandmisega.Läheb see Tarvi soovitatud variant käiku.Kui ära teeb siis annan teada kaua läks ka.

Tarvi
25.01.11, 23:34
Tal pole jah,muidu poleks nagu probleemi kandmisega.Läheb see Tarvi soovitatud variant käiku.Kui ära teeb siis annan teada kaua läks ka.

Seda ka, et Local Bank Transferit tehes tuleb viitenumber selgituse väljale panna, sest meie formaat ei sobi Eesti pankade formaadiga...

chrosmos
26.01.11, 16:10
KIIRE!
kas keegi saaks buddy transferina 1.1$ starsis saata? ma saadaks kohe full tildis tagasi

lenC
26.01.11, 16:13
starsis ei saa enam buddy transfere teha

chrosmos
26.01.11, 16:18
soov tühistatud
pole ammu starsis mänginud, ei teadnuki seda