PDA

View Full Version : Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7

rahvavaenlane
12.12.12, 17:47
see pohmelli asi on ka küsitav. mil elus ikka mõned korrad ka täitsa puhtalt viinast pohmell olnud. pean ütlema, et kordades parem tervis järgmisel päeval kui õllest

K2okfor_Mey
12.12.12, 18:54
LOL lõpuks on teema liitrite peale läind nii nagu topic :D

PS ise whiskey sõber :D

Jeebus
12.12.12, 18:58
Jim , Jack või Johnnie ?

Karelkorm
12.12.12, 19:05
Jim , Jack või Johnnie ?

Nüüd oleks õige aeg viski vs burboon, jack ei ole viski blabla käima tõmmata :) Endale viskid ei maitse, a Jacki solgin küll kokaga vahel.

Fabulous
12.12.12, 19:32
Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".

kardaanirist
12.12.12, 19:37
ühte meetrit tellides saad ühe meetri pikkuse aluse (puualus vms), mis on sisuliselt joogihoidja. viimane kord kui sai see tellitud, siis sain kas kuus või kaheksa (sorri, ei mäleta) 0.33l siidrit/õllet.

//ilmselt oleneb pubist kah. samuti see, et kas tellid lahjat või kanget alkoholi.

Platinum
12.12.12, 19:38
lol:D tuuakse meetri pikkune alus, paat vms kujuga ja seal peal on pitsidele kohad. Ise sõpradega meetriga tequilat joonud Redis

VisaHing
12.12.12, 19:38
Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".

Meetrites mu teada polegi aga cubic meetrites küll.
1liiter= 0.001cubic liters näiteks.
VB eksin :(

// Platnium vist natu targem :D

camu
12.12.12, 19:41
lol:D tuuakse meetri pikkune alus, paat vms kujuga ja seal peal on pitsidele kohad. Ise sõpradega meetriga tequilat joonud Redis
Meetris peaks olema 12 shotti

Jäämees
12.12.12, 19:44
Jim , Jack või Johnnie ?

Jooge ikka Thompsonit poisid!

Ja tõesti keegi peale minu Stolichnayat ei pruugi kui viina võtmine? Mingeid Mõrnajaid + mingi kuradi valgevene viina olen ka lasknud liigsetes kogustes nii positiivsete tulemitega kui võimalik sellistel juhtudel.

mikk2468
12.12.12, 19:45
Patrickus oli minuarust vist 8 õllet meeter. Terava kohta ei oska öelda.

Viinadest soliidne zelenaja marka, kuigi suht odav kah.

Potsataja
12.12.12, 20:09
Potsataja kuidas sa ennast üldse nii targaks pead kui pmst nii elu hävitad endal? Ja kui sa ütled, et minge grupi peal vms, siis foorumis saad ju postitada ntx, siis saaks kindlasti netis ka mingi tegevusega klotski kokku ajada kui pead on.
Ampulli pole mõelnud panna?
Või oled lihtsalt urri taoline elufilosoof? (võsareporterist kahe kõrgharidusega sopajoodik)

Viimasest ajast mäletan (õigemini tuletasin meelde) ma tarkuse teemal pühapeaval kirjapandud postitust, kuid kindlasti on sarnaseid ka varem olnud, kui "meri põlvini" on. Samas "nii" sõna oleks antud kontekstis imo siiski selline võimendus, mida ma ka täis peaga ei kasutaks.

Ma olen küll ja küll mõelnud, et kas oleks mingi võimalus või tingimus, et ma täielikult oma elu hävitamise lõpetaks ja jõudnud järeldusele, et ei ole. Samas vähemalt tempot pidurdada saaks küll kõvasti. Samas eelviimane põhjaskäik 2003-2004 kestis alla aasta ja lõppes 2x keskmise palga jms. 2008 lõpuks olin kõik ise uuesti jälle ära rikkunud ja nüüd ma siis siis olen 4 aastat hiljem hasartmängusõltuvusest praktiliselt vabana, kuid alkohoolikuna. Samas alkoholismil ja hasartmängusõltuvusel on suur vahe, nimelt raha ei põleta siiski kogu aeg taskus ja summad, mida saab hakkama panna on piiratud.

Ise mingi tegevusega klotsi kokku ajamise osas on aga lood kurvad. Selleks peab ikka 24/7 tegutsemistahet jms. olema. Mõne tegutsemistahtelise päevaga kuus ei tee s*ttagi ära. Lisaks on oma töö teinud ka need vastuseta saadetud CV-d ja luhtunud töövestlused. Samas, kui keegi aitaks hoo sisse lükata, siis võibki veerama jääda.

Kusjuures, käed/jalad mul ka täitsa töötavad, kuigi päevast-päeva kastide vms. tõstmine oleks välistatud. Samas viimases töökohas kliendihaldurina tekkis vahel isegi küsimus, ehk peaks Berlingoga kauba vedamise eest listasu küsima. 45 kasti mahtus imo peale ;)

Potsataja
12.12.12, 20:32
olin ka 4-5 aastat tagasi ilges jamas. talveperiood, paar kuud sellised jamad peal, et ei tahtnud ärgata. hommikuiti ärkasin üles, pead ei tahtnud teki alt välja pista, kael oli kange, pea nii tuim ja samas oli tunne et pitskruvidega kuhugi aheldatud. hapnikupuudus, klaustrofoobia. paar tundi värisesin teki all ja mõtlesin endale maailma kõige jubedamaid haiguseid külge. siis haarasin läpaka sülle otsisin värisevate kätega mingi haiguse kohta jälle sümptomeid. kõok sümptomid olemas, isegi kui mingi sümptom oli mingi haiguse kohta hetkel puudu, siis peale lugemist see paari tunni jooksul tekkis. siis hakkasin arste läbi käima. ja kui nad minu enda pandud diagnoosiga nõus ei olnud, siis ma .... oi seda sõimu... ei taha üldse mõeldagi.

Lõpuks tuli kevad ja sümpomid kadusis iseenesest? ;)

Nii hulle sümpomeid pole korraga kogenud aga see teki alt välja tulemise sündroom on tuttav. Lõpuks, kui oled ennast ikkagi tööle vedanud ja paari kliendiga suhelnud, hakkab juba parem, kuni järgmise korrani.

Provoker
12.12.12, 20:38
Alkolembesena ei ole sul võimalustki elus pööret saavutada kasvõi tööotsingutel. Ilus on asi ainult esimese korrani kui lõhnad juures tööl. Teine asi on kodus nokitsemine. Seal peab mindset olema paigas, et ennast sundida tegutsema mingi konkreetse eesmärgi nimel. Ja IMO see jutt, et ilma viinata magama ei jää on kergelt öeldes bs. Kui ennast piisavalt päevaga ära kurnata vaimselt või füüsiliselt, siis ei ole unega mingeid probleeme. Tegelikkuses on laiskus selle kõige taga. Tean ise inimesi, kellel vaba aega palju, samas oleks kasvõi õuest lumi vaja ära visata või suvisel ajal vähe tihedamalt muru niita, aga selle asemel on parem naabrimehe juurde lennata kaarte mängima mis loomulikult ei toimu ilma viinata. Kui midagi ise teha ei taha, siis polegi midagi teha. Surnud ring

Junken
12.12.12, 20:45
ärge kunagi laske endale anti deprekaid kirjutada. See on nii fucked up teema. Kui kirjutatakse, enam lahti ei saa ja kui saate, siis poleks neid teile vaja olnud at first place. Depreka ravi on reeglina elukestev ravi.

Küsiks aga sellist asja, kus kohas netis saab vaadata seda palju mul partnerkaardile kogunenud on?
pfff partnerkaardi rakeback on 1% Leits on partnerkaardiga läbi lasknud 4400 euri.

tafka31
12.12.12, 20:49
Viinadest soliidne zelenaja marka, kuigi suht odav kah.

kiidan!

Supsti
12.12.12, 20:51
http://majandus.delfi.ee/news/uudised/vabariigi-aastapaeva-viinatest-milline-on-parim-naps-pidulauale.d?id=63969061

Viina vaidluse juurde tagasi tulles.

Junken
12.12.12, 20:53
1. STÖN
Punkte: 8,5
Hind: 8,99 eurot

Stön viin on ehk ainus alla 10 eurone viin, mida võib julgelt lauale tõsta ning kõikidele nina kirtsutamata ette valada. Pudelisisu kvaliteet on kõrge ning filtreering sooritatud perfektselt. Viinal puudub iseloomulik alkoholi kange lõhn, tunda on vaid kerget kargust ning värskust. Maitse on pehme ja mahe, mis tähendab, et parima temperatuuri juures pole tarvis viinale isegi midagi peale hammustada ega juua. Maitses on lisaks tunda vürtsi, mis lisab vaid viinajoomise naudingule punkte. Stöni tugevaim külg on aga järelmaitse puudumine, ei teki ei kirbet ega mõrudat mekki. Parimaks lisandiks on Stön viinale viil soolapekki musta leivaga!

rahvavaenlane
12.12.12, 20:53
Lõpuks tuli kevad ja sümpomid kadusis iseenesest? ;)

Nii hulle sümpomeid pole korraga kogenud aga see teki alt välja tulemise sündroom on tuttav. Lõpuks, kui oled ennast ikkagi tööle vedanud ja paari kliendiga suhelnud, hakkab juba parem, kuni järgmise korrani.

päris iseenesest ei kadunud siiski midagi, ma ei viitsinud lihtsalt juttu lõpuni kirjutada

tafka31
12.12.12, 21:00
ärge kunagi laske endale anti deprekaid kirjutada. See on nii fucked up teema. Kui kirjutatakse, enam lahti ei saa ja kui saate, siis poleks neid teile vaja olnud at first place. Depreka ravi on reeglina elukestev ravi.

Ma võtan antidepressante kroonilise valu vastu, veel selliseid vanakooli omasid. Oskad öelda, kas pean nüüd mingeid tagajärgi ootama?

IsandJoberst
12.12.12, 21:01
Viimasest ajast mäletan (õigemini tuletasin meelde) ma tarkuse teemal pühapeaval kirjapandud postitust, kuid kindlasti on sarnaseid ka varem olnud, kui "meri põlvini" on. Samas "nii" sõna oleks antud kontekstis imo siiski selline võimendus, mida ma ka täis peaga ei kasutaks.

Ma olen küll ja küll mõelnud, et kas oleks mingi võimalus või tingimus, et ma täielikult oma elu hävitamise lõpetaks ja jõudnud järeldusele, et ei ole. Samas vähemalt tempot pidurdada saaks küll kõvasti. Samas eelviimane põhjaskäik 2003-2004 kestis alla aasta ja lõppes 2x keskmise palga jms. 2008 lõpuks olin kõik ise uuesti jälle ära rikkunud ja nüüd ma siis siis olen 4 aastat hiljem hasartmängusõltuvusest praktiliselt vabana, kuid alkohoolikuna. Samas alkoholismil ja hasartmängusõltuvusel on suur vahe, nimelt raha ei põleta siiski kogu aeg taskus ja summad, mida saab hakkama panna on piiratud.

Ise mingi tegevusega klotsi kokku ajamise osas on aga lood kurvad. Selleks peab ikka 24/7 tegutsemistahet jms. olema. Mõne tegutsemistahtelise päevaga kuus ei tee s*ttagi ära. Lisaks on oma töö teinud ka need vastuseta saadetud CV-d ja luhtunud töövestlused. Samas, kui keegi aitaks hoo sisse lükata, siis võibki veerama jääda.

Kusjuures, käed/jalad mul ka täitsa töötavad, kuigi päevast-päeva kastide vms. tõstmine oleks välistatud. Samas viimases töökohas kliendihaldurina tekkis vahel isegi küsimus, ehk peaks Berlingoga kauba vedamise eest listasu küsima. 45 kasti mahtus imo peale ;)
Kohusetundest laste ees või mingil muul põhjusel ei suuda ka ennast kokku võtta?
Muidugi kurb selline elu, aga oma raske elu kibestumist, kadedust, hala foorumis välja elada ....

Junken
12.12.12, 21:05
Ma võtan antidepressante kroonilise valu vastu, veel selliseid vanakooli omasid. Oskad öelda, kas pean nüüd mingeid tagajärgi ootama?

no ma ei tea kas valude vastu on õige võtta, aga see jutt käis pigem depre kohta. 1 Eesti tipparst ütles mulle, et tegelt need tablakad on umbes sama mis drugid ja tekitavad rämedat sõltuvust ja nendest vabaneda ja üldse deprest vabaneda on väga väga raske

Supsti
12.12.12, 21:14
Kõik tabletid on bullshit. Pärast esimest jala oppi oli sitaks valus ja anti peotäis tablette 5x päevas. Kolmandal päeval olin nagu zombi. Kujutasin mingit paska ette, korralik deprekas tuli peale, must masendus. Järgmine hommikul tablette saades küsisin, et mis tabletid need on. Obv laksisin nimed googlesse ja enamus olid mingid narkootilise aine sisaldusega, mis aine oli, seda ei mäleta. Saatsin need nahhui ja kannatasin valu edasi. Enesetunne ja olemine läks kordades paremaks.

Strawberry
12.12.12, 21:16
Kõik tabletid on bullshit. Pärast esimest jala oppi oli sitaks valus ja anti peotäis tablette 5x päevas. Kolmandal päeval olin nagu zombi. Kujutasin mingit paska ette, korralik deprekas tuli peale, must masendus. Järgmine hommikul tablette saades küsisin, et mis tabletid need on. Obv laksisin nimed googlesse ja enamus olid mingid narkootilise aine sisaldusega, mis aine oli, seda ei mäleta. Saatsin need nahhui ja kannatasin valu edasi. Enesetunne ja olemine läks kordades paremaks.

Heavy duty valuvaigistid sisaldasid narkootilisi aineid ?

Junken
12.12.12, 21:17
ei tea ise sõin jõuka tablakadi 13tk päevas ja enesetunne läks hoopis paremaks, vitamiinid tho

Junken
12.12.12, 21:19
supstile anti mingit heavy duty ketamiini sisse raudselt iga tunni tagant :D

masterpuppet
12.12.12, 21:20
Viimane inimene siin foorumis kellelt oleks oodanud õhtulehe artiklit mingi x argumendi tõestuseks.

Lol. See oli esimene viide lihtsalt google. Keegi vist sisu ennast ei lugenudki, et millele antud artikkel toetub - EMOR uuringule. Kes tahab, uurib ise edasi. Aga see on kindel, et Selveris on alati kõik asjad mõned sendid kallimad.

Potsataja
12.12.12, 21:27
Kõik tabletid on bullshit. Pärast esimest jala oppi oli sitaks valus ja anti peotäis tablette 5x päevas. Kolmandal päeval olin nagu zombi. Kujutasin mingit paska ette, korralik deprekas tuli peale, must masendus. Järgmine hommikul tablette saades küsisin, et mis tabletid need on. Obv laksisin nimed googlesse ja enamus olid mingid narkootilise aine sisaldusega, mis aine oli, seda ei mäleta. Saatsin need nahhui ja kannatasin valu edasi. Enesetunne ja olemine läks kordades paremaks.

Imo natuke imelik, et eriti veel peale oppi anti tablettide näol. Minu mäletamist mööda pole mulle kunagi haiglas valuvaigisteid tablettide näol antud. Ikka tilgutisse või süstiga tagumikku. Nii peaks nad ka natuke vähem kahjulikud olema. Tõenäoliselt pidi Tramadol vms. olema, kangemaid nüüd vaevalt üldse tablettide näol olemas on.

EestiAA
12.12.12, 21:35
Kes ütleb kõik tabletid on bullshit on ise bullshit.
On palju tablette mis on päästnud miljoneid või isegi kümneid miljoneid elusid.
Muidugi on tablette mis keeravad käkke ka kokku.

ok2aa
12.12.12, 21:36
vbla ka. peab ilmselt kogemust olema, see viinaliidu esinaine pole ilmselt suurem viinanina ja mina veel vähem. aga õllel ja õllel ma siiski teen vahet. viimasel ajal tundub, et teen juba aleksandril ja saku heledal vahet, kuigi sama õlletüüp.

millisel aleksandril? ma olen aleksandrit viimased 5-6-7 aastat joonud aga imo on purgi ja vana pudeli aleksander praegu täispask. ainuke, mis kõlbab on see leedukate suure pudeli oma. praegu joon warsteinerit, imo päris hea?

Supsti
12.12.12, 21:38
Kohe pärast oppi sain morfiini. Sellest olin paugust kutu ja nägin päkapikke. Järgnevatel päevadel sain tablettide kujul, mingi osa tablettidest olid mao kaitsmiseks vms. Googeldades, vist oli jah tramadol. Nimi on tuttav ja sümptomid on samad.

karupoeg
12.12.12, 21:46
no ma ei tea kas valude vastu on õige võtta, aga see jutt käis pigem depre kohta. 1 Eesti tipparst ütles mulle, et tegelt need tablakad on umbes sama mis drugid ja tekitavad rämedat sõltuvust ja nendest vabaneda ja üldse deprest vabaneda on väga väga raske

selle ütlemiseks ei pea olema eesti tipparst vaid piisab farmakoloogia baastõdede teadmisest.
Depressioonil on erinevad astmed. Kui inimesel on juba kliinilises mõistes depressioon, siis on variant, et ta sealt üksi ilma psühhiaatri ja psühholoogi abita välja tuleb, väiksem kui koos nende kahe isikuga. Simple as that.

Kui tegemist on juba kroonilise depressiooniga, siis võib näidata see teatud ainete defitsiiti, mida saabki ravida AD-dega. Samuti on tähtis enda psühholoogiliste probleemidega silmitsi seista ning neid lahendada.

Mis ma tahan öelda, on see, et depressioon võib tuleneda nii psühholoogilistest põhjustest (naine jättis maha, kukkusin jooma, nüüd on august raske välja tulla) kui ka biokeemilistest põhjustest.

Psühholoogiliste põhjuste puhul abi otsimine ravimist on üsnagi mõttetu. Ainuke, mis ta teeb, on n.ö. "ostab sulle aega" mille jooksul sul peaks olema võimalus oma psühholoogiliste probleemidega toime tulla. Kui inimene aga oma probleeme ei suuda ravimikuuri ajal ravida, siis pärast kuuri on ta tagasi alguses ning see omakorda soodustab uue kuuri peale võtmist ning sõltuvust. See on arvatavasti ka see, mida antud arst sulle tahtis öelda.

Samas võib depressioon olla põhjustatud ka teatud biokeemiliste ainete mittefunktsionaalses talituses (serotoniin-dopamiin peamiselt). Seda sa kahjuks oma mõttejõuga ja pendliga väga muuta ei saa. Sellisel juhul kuluvad AD-d marjaks ära.

Loomulikult ei ole AD hea asi, kuid viimase näite puhul on saadav benefit suurem kui ilma. Sellest tuleks tegelikult lähtuda ka ravimite väljakirjutamisel

Psühhiaatritest on aga selline puudus ning keegi ei viitsi isegi süveneda su probleemi ning nende tagamaadesse. Lihtsam on kirjutada välja ravim ja saata nahhui. Mis on aga vale...

Muuseas, keegi paar lk tagasi mainis, et võttis nädalase antidepressandi kuuri, aga läks ainult hullemaks ning siis lõpetas. Antidepressantide toime ongi selline, kus alguses võib kogeda veel rohkem setbacke ning hiljem läheb alles paremaks. Sellepärast ongi vajalik läbida terve kuur.

rahvavaenlane
12.12.12, 21:46
klaaspudelis ja purgis. suurest pudelist pole joonud. mulle meeldivad sellised kibeda v mõrkjad tugeva maitselised õlled. eesti omadest mu meelest ainult saku hele ja sass sellised, ülejäänud on magusad. v siis äärmisel juhul rock ka. kui see warsteiner ka selline on siis proovin ära.

karupoeg
12.12.12, 21:50
Kohe pärast oppi sain morfiini. Sellest olin paugust kutu ja nägin päkapikke. Järgnevatel päevadel sain tablettide kujul, mingi osa tablettidest olid mao kaitsmiseks vms. Googeldades, vist oli jah tramadol. Nimi on tuttav ja sümptomid on samad.

ei saanud hästi aru.
Mismõttes anti tablette mao kaitseks? Kas valuvaigisteid + siis a la gastrocapsi, et happesust vähendada või sa mõtled, et süsti asemel anti tablasid, et kaitsta magu...

(lihtsalt fyi, kõik tablad ei ole bullshit, aga see selleks)

ebast
12.12.12, 21:52
Psühhiaatritest on aga selline puudus ning keegi ei viitsi isegi süveneda su probleemi ning nende tagamaadesse. Lihtsam on kirjutada välja ravim ja saata nahhui. Mis on aga vale...

see muserdab konkreetselt, keeruline on ju.

Strawberry
12.12.12, 21:55
Psühhiaater on tegelikult unelmate amet. Megalihtne erapraksist avada, järjekord on insta uksetaga. Pappi tuleb, mingit vastutust ei ole, midagi tegema ei pea.

Supsti
12.12.12, 21:55
ei saanud hästi aru.
Mismõttes anti tablette mao kaitseks? Kas valuvaigisteid + siis a la gastrocapsi, et happesust vähendada või sa mõtled, et süsti asemel anti tablasid, et kaitsta magu...

(lihtsalt fyi, kõik tablad ei ole bullshit, aga see selleks)

Ikka valuvaigistid + need mao kaitse tabletid, et magu säästa valuvaigistite eest. Süsti saades poleks maol midagi obv.
Obv kõik tabletid pole bullshit, üldistasin. Aga siiski, sellist jama ma endale sisse enam ei söö. Veebruaris järgmine opp, saab taaskord ilmselt midagi.

rasmer
12.12.12, 21:57
Iga teemaga on mingi kontigent tüüpe, kes ei jaga teemast mitte essugi, aga on väga kindlad oma seisukohas (kõik tabletid on saatanast tõesti...) ning paar tüüpi, kes teevad häid põhjendatud poste. Ilmselt peab õnnelik olema, et neid viimaseid tüüpe veel leidub. Ja nüüd edasi martingale õppima ruletilaudades.

nikitheone
12.12.12, 22:03
võtsin ka just tramadoli, katus sõitis korralikult. ühe tableti võtsin, edasi kannatasin.

qbj0hn
12.12.12, 23:26
Viimasest ajast mäletan (õigemini tuletasin meelde) ma tarkuse teemal pühapeaval kirjapandud postitust, kuid kindlasti on sarnaseid ka varem olnud, kui "meri põlvini" on. Samas "nii" sõna oleks antud kontekstis imo siiski selline võimendus, mida ma ka täis peaga ei kasutaks.

Ma olen küll ja küll mõelnud, et kas oleks mingi võimalus või tingimus, et ma täielikult oma elu hävitamise lõpetaks ja jõudnud järeldusele, et ei ole. Samas vähemalt tempot pidurdada saaks küll kõvasti. Samas eelviimane põhjaskäik 2003-2004 kestis alla aasta ja lõppes 2x keskmise palga jms. 2008 lõpuks olin kõik ise uuesti jälle ära rikkunud ja nüüd ma siis siis olen 4 aastat hiljem hasartmängusõltuvusest praktiliselt vabana, kuid alkohoolikuna. Samas alkoholismil ja hasartmängusõltuvusel on suur vahe, nimelt raha ei põleta siiski kogu aeg taskus ja summad, mida saab hakkama panna on piiratud.

Ise mingi tegevusega klotsi kokku ajamise osas on aga lood kurvad. Selleks peab ikka 24/7 tegutsemistahet jms. olema. Mõne tegutsemistahtelise päevaga kuus ei tee s*ttagi ära. Lisaks on oma töö teinud ka need vastuseta saadetud CV-d ja luhtunud töövestlused. Samas, kui keegi aitaks hoo sisse lükata, siis võibki veerama jääda.

Kusjuures, käed/jalad mul ka täitsa töötavad, kuigi päevast-päeva kastide vms. tõstmine oleks välistatud. Samas viimases töökohas kliendihaldurina tekkis vahel isegi küsimus, ehk peaks Berlingoga kauba vedamise eest listasu küsima. 45 kasti mahtus imo peale ;)

Mnjah.
Mul on peres vanaisal siuke probleem, st oli. Eluaeg kõvasti tina pannud ja on jäänud paljudest asjadest ilma selleprst. Enne elas Tallinnas kloostrimetsas 15M majas, enamus riike läbi reisinud, sõitis omal ajal mingite baller masinatega ringi ja üldse oli hea elu peal.
Enne seda ka muidu jõi ja see oli ka põhjus miks ka kunagi emapoolsest vanaemast lahku läks. Praeguseks hetkeks on ta kõik endal kaotanud, ainukesed kes tal veel alles on on mina, ema, ta enda ema ja vbl veel mõned üksikud inimesed. Elab samas Järvamaal rahulikku elu ja on enam-vähem töö peal. Vahepeal tulevad tal tuurid ka peale, aga õnneks ta on mingi naisega nüüd koos kes teda ka hoiab kontrolli all.
Tallinnas elas siis naisega koos lasti inimesele ampull panna. Tüüp läks salaja arsti juurde ja lasi neutraliseerida selle sita ilma naisele ütlematta ja jõi edasi.

Soovitan sul ennast kokku võtta kui sa ei taha vbl 20a prst (kui elus veel selleks ajaks) lastelastele pudeli taga nutta kui kurb elu sul on ja kui pahad kõik on. Minu õlal on küll ja veel nutetud ja see ei ole mitte ilus vaatepilt kui su enda vanaisa sellises konditsioonis on.
Olen aru saanud, et antud situatsioonis ikka palju enda teha. Kui ikka siukest kino tehakse nagu see ampulli lugu siis kuidas keegi üldse aidata sind saab/tahab.
gl

viki
12.12.12, 23:26
Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".Mul üks tuttav täispeaga vahel ostab tavapoest meetriga.Umbes nii ,et palun mulle meeter pudeleid ülemiselt riiulist.

redddman10
12.12.12, 23:40
Maitsevahe on korralik, jah, 2kg kasuks. Ja suurel haugil ei ole viga midagi, kui õigesti valmistada. Kuigi parima lihaga on tõesti selline 2-3kg isend. Lõhelistel vastupidi, mida priskem ja raskem, seda rasvasem liha ja seda parema roa sellest saab.

see valmistamise asi ongi.kalal peaks ikka kala maitset ka olema.mitte ainult maitseainete segu nö maitse.

Jäämees
12.12.12, 23:42
Kas mul on õigesti meeles, et sul on lapsed kellega koos elad Potsataja?

kallekusta
13.12.12, 00:19
krt on varem meelde jäänu Potsataja postid PN foorumis, kus ta kurtis seda, et tööd pole ja majanduslangus võttis temalt töö. Ning ta oli maailma parim ja asendamatu müügimees. Et tervis sitt ja neerud streigivad. Siin nüüd selgub, et on tegemist kasiino sõltlasest alkohoolikuga, kelle katus vahel ära sõidab ja paneb ka MMA meestele tongi.

Võibolla ei olegi majanduslangus tema olukorras süüdi.

kardaanirist
13.12.12, 00:50
no MMA vendadega võitlemine hakkab pika peale tervisele ka.

Potsataja
13.12.12, 01:07
krt on varem meelde jäänu Potsataja postid PN foorumis, kus ta kurtis seda, et tööd pole ja majanduslangus võttis temalt töö. Ning ta oli maailma parim ja asendamatu müügimees. Et tervis sitt ja neerud streigivad. Siin nüüd selgub, et on tegemist kasiino sõltlasest alkohoolikuga, kelle katus vahel ära sõidab ja paneb ka MMA meestele tongi.

Võibolla ei olegi majanduslangus tema olukorras süüdi.

Killuke siit ja killuke sealt ja ongi tõde koos? Muidugi hea fantaasia korra võis mu kirjapandust midagi sellist välja lugeda küll.

Kusjuures imelikul kombel olen mina millegipärast ranka jutust mitu korda hoopis midagi muud välja lugenud, kui tema kirja pani. Tõenäoliselt teiste puhul ka, aga ainult ranka on sellele tähelepanu pööranud.

jasssass
13.12.12, 02:31
Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik osta snuukeri kii-d?

Netist saab tellida küll väga erinevaid aga ilma proovimata ei taha osta

erplander
13.12.12, 02:40
mulle meeldivad sellised kibeda v mõrkjad tugeva maitselised õlled. eesti omadest mu meelest ainult saku hele ja sass sellised, ülejäänud on magusad. v siis äärmisel juhul rock ka.

Aga Pils? Eesti õlledest see ju selgelt tugevaima humala maitsega ja sestap ka enda üks lemmikõlusid.


http://www.youtube.com/watch?v=E9bYN7FmORs&list=PLF7D8E3B7130BD918&index=2


Psühhiaater on tegelikult unelmate amet. Megalihtne erapraksist avada, järjekord on insta uksetaga. Pappi tuleb, mingit vastutust ei ole, midagi tegema ei pea.

Paradoksaalselt on psühhiaater aga kõrgeima suitsiiditasemega elukutse, jäi see fakt meelde järgneva klipi lõpust:


http://www.youtube.com/watch?v=DgbdNNfotwM

ceni
13.12.12, 03:52
solid source

tafka31
13.12.12, 07:32
Imo natuke imelik, et eriti veel peale oppi anti tablettide näol. Minu mäletamist mööda pole mulle kunagi haiglas valuvaigisteid tablettide näol antud. Ikka tilgutisse või süstiga tagumikku. Nii peaks nad ka natuke vähem kahjulikud olema. Tõenäoliselt pidi Tramadol vms. olema, kangemaid nüüd vaevalt üldse tablettide näol olemas on.

Kangemaid küll ja veel! Omal nahalgi järgi proovitud.

Maxi
13.12.12, 08:06
Ülitilti ajab et eestis normaalseid kangemaid õllesid ei tehta. Ei jäägi midagi muud üle kui seda Hale koki kusevett juua või kalleid importõllesid (2€, 0,33l) osta.
Varasemalt ikka tehti neid, aga nüüd on ainult Bock ja Bock, sekka mingi säästukange. Väga kehva sortiment ühesõnaga, kuigi turgu oleks.


http://www.palmet.pri.ee/pilt/lisatud0802/Ollekad24U.jpg


https://cache.osta.ee/i/auctions/large/5f/65/819a33817b1fbbd177a15462053f655f.jpg

Rage
13.12.12, 08:57
7,5 oli ka omal ajal minu lemmik.. mõnus veidi magusa mekiga...

nikitheone
13.12.12, 10:17
Oot, mis sellel alecoqi omal viga on? Täitsa ok maitse

ranka
13.12.12, 10:26
Viimasest ajast mäletan (õigemini tuletasin meelde) ma tarkuse teemal pühapeaval kirjapandud postitust, kuid kindlasti on sarnaseid ka varem olnud, kui "meri põlvini" on. Samas "nii" sõna oleks antud kontekstis imo siiski selline võimendus, mida ma ka täis peaga ei kasutaks.

Ma olen küll ja küll mõelnud, et kas oleks mingi võimalus või tingimus, et ma täielikult oma elu hävitamise lõpetaks ja jõudnud järeldusele, et ei ole. Samas vähemalt tempot pidurdada saaks küll kõvasti. Samas eelviimane põhjaskäik 2003-2004 kestis alla aasta ja lõppes 2x keskmise palga jms. 2008 lõpuks olin kõik ise uuesti jälle ära rikkunud ja nüüd ma siis siis olen 4 aastat hiljem hasartmängusõltuvusest praktiliselt vabana, kuid alkohoolikuna. Samas alkoholismil ja hasartmängusõltuvusel on suur vahe, nimelt raha ei põleta siiski kogu aeg taskus ja summad, mida saab hakkama panna on piiratud.

Ise mingi tegevusega klotsi kokku ajamise osas on aga lood kurvad. Selleks peab ikka 24/7 tegutsemistahet jms. olema. Mõne tegutsemistahtelise päevaga kuus ei tee s*ttagi ära. Lisaks on oma töö teinud ka need vastuseta saadetud CV-d ja luhtunud töövestlused. Samas, kui keegi aitaks hoo sisse lükata, siis võibki veerama jääda.

Kusjuures, käed/jalad mul ka täitsa töötavad, kuigi päevast-päeva kastide vms. tõstmine oleks välistatud. Samas viimases töökohas kliendihaldurina tekkis vahel isegi küsimus, ehk peaks Berlingoga kauba vedamise eest listasu küsima. 45 kasti mahtus imo peale ;)

iga päev jood?

kjmrc
13.12.12, 10:40
Isiklikult meeldib mulle Saku Originaal, Tõmmu hiid ja Tuborg.

ropka11
13.12.12, 11:17
millisel aleksandril? ma olen aleksandrit viimased 5-6-7 aastat joonud aga imo on purgi ja vana pudeli aleksander praegu täispask. ainuke, mis kõlbab on see leedukate suure pudeli oma. praegu joon warsteinerit, imo päris hea?
See suure keraamilise pudeli Alex on mulle täielikult vastunäidistatud.IMO ei tohiks müüa üldse sama margi õlut erinevates pakendites mis on nii erineva maitsega.
BTW.Mis selle Smirnoffiga on.Peale igat väikest pidu Smirnoffiga on lakitud puitlaual hallid pitsirandid järgi mis enam kuidagi maha minna ei taha, teiste viinadega seda pole.Enne Smirnoffi joomist alati õllealused välja otsinud aga noh...

Maxi
13.12.12, 11:28
Oot, mis sellel alecoqi omal viga on? Täitsa ok maitse

Esimene pruul oli väga hea, teine oli juba kehvem ja viimane kord kui ostsin siis oli juba päris jama. Tundub, et esimesed satsid läksid kehvemini ja need paisati müüki hiljem. Lotot ei viitsi mängida ja parem ostan seda mille kvaliteet on kindel. (kasvõi premium, laeva pealt hea kastiga võtta).

peete82
13.12.12, 12:59
Esimene pruul oli väga hea, teine oli juba kehvem ja viimane kord kui ostsin siis oli juba päris jama. Tundub, et esimesed satsid läksid kehvemini ja need paisati müüki hiljem. Lotot ei viitsi mängida ja parem ostan seda mille kvaliteet on kindel. (kasvõi premium, laeva pealt hea kastiga võtta).

proovisin ka alecoqi kanget, täielik solk ikka, parmuõlu. Ei suutnud pudelit lõpuni juua.

erplander
13.12.12, 13:28
Kuna siin on mõningaid õigusega seotud inimesi ja sarnaseid palveid ka varem läbi käinud, siis äkki keegi tahaks aidata lõputööd kirjutada riigihankeõiguse teemal (alateema võib ise välja pakkuda). Vaja netist materjal koguda, probleem leida ja kokku süstematiseerida-kirjutada. Kulud saavad heldelt hüvitet.

mallikas
13.12.12, 13:55
Ega mõnel foorumlasel imeläbi ei juhtu olema kahedüüsilist värvipüstolit?
Mõistagi laenaks seda mõneks päevaks raha eest, võin ka välja osta.
E-bayst esimene tellimus läks aia taha ja nüüd on 10-15.p. shipping, aga on kiirkorras vaja paar tööd ära teha.

Spewmonkey
13.12.12, 16:05
See suure keraamilise pudeli Alex on mulle täielikult vastunäidistatud.IMO ei tohiks müüa üldse sama margi õlut erinevates pakendites mis on nii erineva maitsega.
BTW.Mis selle Smirnoffiga on.Peale igat väikest pidu Smirnoffiga on lakitud puitlaual hallid pitsirandid järgi mis enam kuidagi maha minna ei taha, teiste viinadega seda pole.Enne Smirnoffi joomist alati õllealused välja otsinud aga noh...

Mul tegid kunagi kõik märjad/külmad asjad nii rante. Googledades mingeid teoreetilisi lahendusi leidsin, nt. äädika ja oliiviõli segu, aga järgi ei testinud.

K2okfor_Mey
13.12.12, 16:15
SRY for offtopic aga kysiks kumba programmi eelistada HEM või PT mängin sngsid ning oluline on just statistika minu mängu ja ev otsuste jms kohta. Põhimõtteliselt statse ei taha laua ekraanile aga just infi enda mängu ja käte kohta!? Kas on yldse võimalik mingit EV joont sngdes näha?

ranka
13.12.12, 16:26
Ega mõnel foorumlasel imeläbi ei juhtu olema kahedüüsilist värvipüstolit?
Mõistagi laenaks seda mõneks päevaks raha eest, võin ka välja osta.
E-bayst esimene tellimus läks aia taha ja nüüd on 10-15.p. shipping, aga on kiirkorras vaja paar tööd ära teha.

NB! Ärge äri tehke. Mallikas bännitud - tuntud pettur Karli Kiin. Mälu värskendus: http://www.pokkeriprod.com/2012/05/27/koogi-karli-tordiroov/

qbj0hn
13.12.12, 16:34
http://www.pokkeriprod.com/2012/05/27/koogi-karli-tordiroov/

http://www.upload.ee/image/2902590/anigif_enhanced-buzz-28926-1354297872-1.gif

nikitheone
13.12.12, 16:37
tra kui hea, naeran ribadeks :D

tafka31
13.12.12, 16:43
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LUf1QhZEqEQ

widescreen
13.12.12, 17:33
Pokkeriprod kes on bustoks läinud saavad tööd pärnus (lume koristus). PM kui kellegil huvi.

Ei leidnud õiget teemat üles, sobib vast siia ka.

estdonk
13.12.12, 17:37
Busto ei ole aga kõht hakkab suureks minema. Mis sorti objektid on?

widescreen
13.12.12, 17:42
Enamasti lamekatused aga on ka eramaju. tööd on kõigile ühesõnaga:)

ebast
13.12.12, 17:44
http://www.virumaateataja.ee/1071716/eino-vaher-arge-uskuge/

: D

estdonk
13.12.12, 17:45
Küsiks veel siis et kui palju?
Ja ma ei mõtle töötunde. Labidameeste Kvalifikatsioonitunnistus puudub.

widescreen
13.12.12, 18:00
Küsiks veel siis et kui palju?
Ja ma ei mõtle töötunde. Labidameeste Kvalifikatsioonitunnistus puudub.

saatsin pm.

ranka
13.12.12, 18:06
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LUf1QhZEqEQ

hahahaha päris hea

VisaHing
13.12.12, 18:15
Lmao. Reporteris näitas seda koolimaja põlengut, mis tänavu oli. Loo tutvustus oli all kirjas:
''Hiinas suured üleujutused ja keegi nägi veel miskit''
Wtf :D ?

Junken
13.12.12, 18:32
TV3 oli mingi maa mees rääkis oma raskest elust maal. Autokauplus käib 2x nädalas ja hinnad kallid. Palka saab 72 euri see pidi olema 2!!!!! lõunat. Kui hästi süüa.

Ma mõtlen ka et 36 euri lõuna, see peab ikka päris hästi söödud lõuna olema.

hotcocacola
13.12.12, 18:50
TV3 oli mingi maa mees rääkis oma raskest elust maal. Autokauplus käib 2x nädalas ja hinnad kallid. Palka saab 72 euri see pidi olema 2!!!!! lõunat. Kui hästi süüa.

Ma mõtlen ka et 36 euri lõuna, see peab ikka päris hästi söödud lõuna olema.

36€ne lõuna on paarikäiguline ning üle keskmise kallimas restos. Väga raske elu tõesti.

MichelsonT
13.12.12, 19:02
Bravo Junken!
Oled üks väheseid, kes selle kanali uudiseid vaatab (nii väidavad reitingud) Aga see kahe lõuna lugu oli tõesti lahe. Vend ju veel parandas, et "noh, võibolla kolm lõunat". Vana pani ühe killu veel, mis sisse ei läinud. Küsisin, et kas ta saab rääkida ega tal kiire pole. Vend vastas, et "praegu on lõuna, meil on koguaeg lõuna." :)

Murdock
13.12.12, 19:03
Keegi teab linki,kus saan vaadata kellaaegu üle maailma?
tänud ette :)

q_q
13.12.12, 19:45
Keegi teab linki,kus saan vaadata kellaaegu üle maailma?
tänud ette :)

https://encrypted.google.com/search?hl=en&q=what%20is%20time%20now%20around%20the%20world

probably essa link, vb teine

Jeebus
13.12.12, 19:46
kui ainult leiutaks keegi otsingumootori

Mr_Kenny
13.12.12, 19:46
Keegi teab linki,kus saan vaadata kellaaegu üle maailma?
tänud ette :)

srs, ei oska ise googeldada?

vapsik
13.12.12, 19:50
Keegi teab linki,kus saan vaadata kellaaegu üle maailma?
tänud ette :)

http://24timezones.com/

Murdock
13.12.12, 19:50
http://www.dhl.ee/et/tooriistad/maailma_kellaajad.html

VisaHing
13.12.12, 19:57
Kuidas puhkuserahasid arvutatakse?
Kas viimase kuue kuu keskmise päevatasu järgi?

K2snakas
13.12.12, 20:08
Keegi teab linki,kus saan vaadata kellaaegu üle maailma?
tänud ette :)

mul on juust telefon ja isegi sellel on "maailmakell" olemas....

eddi
13.12.12, 20:19
http://www.upload.ee/image/2902590/anigif_enhanced-buzz-28926-1354297872-1.gif

Kaneel jah? Mul 2 sõbrannat tegid challenge'i, mõlemad pidasid rohkem vastu, kui see vend :D ja üks neiu üldse suutis selle ära süüa. Natuke vaevaliselt küll, aga lusikatäis kaneeli - mission accomplished

http://www.youtube.com/watch?v=Cyk7utV_D2I LOL

qbj0hn
13.12.12, 21:31
Videol pildi eest ära võtad ja aint hääli kuulad siis siuke tunne nagu vägistatakse.

Strawberry
13.12.12, 21:38
Mythbustersid suutsid cinnamon challenge ära teha, suure supilusikatäie kaneeliga. Toppisid põske ja lasid seal seista 5 minutit kuni piisavalt sülge oli mis selle niiskeks tegi.

K2snakas
13.12.12, 22:08
http://www.youtube.com/user/shoenice22 tehke seda venda parem järgi :)

Majandaja
13.12.12, 22:24
See eddi antud link on sick. Sain reaalselt naerukrambid. Seal samast kõrvalt leiab sama tädi hot pepper challenge, esimene viide. See on ka ikka päris hea. Ei suuda valida, kumb parem on. Leidub ikka igasugu inimesi.

rasmer
14.12.12, 01:59
Ilusat jõulukuud !


http://www.youtube.com/watch?v=os7AKIUifnU

Fabulous
14.12.12, 05:14
Lähipäevil õnnestub vist Reporteri teledebüüt ära teha (leidsid ka koha kus inimesi intervjueerida - kell kaks öösel Illusiooni ees). Nüüd tuleb ainult loota, et keegi suguvõsast seda vaatama ei juhtu.

nikitheone
14.12.12, 09:53
http://m.youtube.com/watch?v=3e171yhZgA0

Rage
14.12.12, 11:03
keegi viitsib vaadata mis on 'bhuawllin' SNGde tulemused Merges?

Mr_Kenny
14.12.12, 11:07
keegi viitsib vaadata mis on 'bhuawllin' SNGde tulemused Merges?

bhuawllin
Merge
SNG
8,813
-$0.13
$8.94
1.2%
-$1,171
62
$2,077

eddi
14.12.12, 14:56
Huvitav, kas Eesti meister tuleb tulevasel MV's oma tiitlit kaitsma?

qbj0hn
14.12.12, 15:05
Keegi sellele peole läheb? http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/?concert=117072
Ma ei saa aru aint miks Rudimental esineb nii random kohas nagu parlament ja panoraam lol.
Suht vähe infot hetkel seal kirjas veel, uus asi.
See Parlament peamiselt russian pole w? Olen seal käinud mitu x, aga need korrad mälus olnud ja ei mäleta eriti. 2x visati välja ka kuna jäin magama ja teist x viisin kampsuni riietehoidu ja nahad tahtsid uuesti piletit mu käest, hakkasin vaidlema ja visati välja :/.

Godspeed_EJ
14.12.12, 15:27
Huvitav, kas Eesti meister tuleb tulevasel MV's oma tiitlit kaitsma?

Sa olid ju Matka-Madisega sõbrad/äripartnerid, ei? Küsi otse ja ütle meile ka.

vsiu100
14.12.12, 15:46
Keegi sellele peole läheb? http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/?concert=117072
Ma ei saa aru aint miks Rudimental esineb nii random kohas nagu parlament ja panoraam lol.
Suht vähe infot hetkel seal kirjas veel, uus asi.
See Parlament peamiselt russian pole w? Olen seal käinud mitu x, aga need korrad mälus olnud ja ei mäleta eriti. 2x visati välja ka kuna jäin magama ja teist x viisin kampsuni riietehoidu ja nahad tahtsid uuesti piletit mu käest, hakkasin vaidlema ja visati välja :/.

on.

Codecci
14.12.12, 16:20
Keegi sellele peole läheb? http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/?concert=117072
Ma ei saa aru aint miks Rudimental esineb nii random kohas nagu parlament ja panoraam lol.
Suht vähe infot hetkel seal kirjas veel, uus asi.
See Parlament peamiselt russian pole w? Olen seal käinud mitu x, aga need korrad mälus olnud ja ei mäleta eriti. 2x visati välja ka kuna jäin magama ja teist x viisin kampsuni riietehoidu ja nahad tahtsid uuesti piletit mu käest, hakkasin vaidlema ja visati välja :/.
Rudimental? Esimest korda kuulen.

qbj0hn
14.12.12, 16:21
Mingi kaks semi-tuntud lugu on jamh aint :D
http://www.youtube.com/watch?v=oABEGc8Dus0
http://www.youtube.com/watch?v=J9-Lwpgfd1E
Eeldan, et ülejäänud muss ka hea.

ranka
14.12.12, 16:26
Lähipäevil õnnestub vist Reporteri teledebüüt ära teha (leidsid ka koha kus inimesi intervjueerida - kell kaks öösel Illusiooni ees). Nüüd tuleb ainult loota, et keegi suguvõsast seda vaatama ei juhtu.

Been there, done that. Pole hullu midagi. Algul imelik, alates teisest päevas naerad kaasa ja edaspidi aastas korra käid üles otsimas ning irvitamas, kui hea killuvend ikka oled :)

ranka
14.12.12, 16:29
Keegi sellele peole läheb? http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/?concert=117072
Ma ei saa aru aint miks Rudimental esineb nii random kohas nagu parlament ja panoraam lol.
Suht vähe infot hetkel seal kirjas veel, uus asi.
See Parlament peamiselt russian pole w? Olen seal käinud mitu x, aga need korrad mälus olnud ja ei mäleta eriti. 2x visati välja ka kuna jäin magama ja teist x viisin kampsuni riietehoidu ja nahad tahtsid uuesti piletit mu käest, hakkasin vaidlema ja visati välja :/.

Mis vene klubide vastu on? Ma klub777 olen käinud ühel peol (http://www.club777.ee/) ja sitaks kõva pidu oli, kindlasti lähen tagasi.

Junken
14.12.12, 16:29
Been there, done that. Pole hullu midagi. Algul imelik, alates teisest päevas naerad kaasa ja edaspidi aastas korra käid üles otsimas ning irvitamas, kui hea killuvend ikka oled :)

aga kas sa oled siis paksu naisega seksinud?

qbj0hn
14.12.12, 16:33
Mis vene klubide vastu on? Ma klub777 olen käinud ühel peol (http://www.club777.ee/) ja sitaks kõva pidu oli, kindlasti lähen tagasi.

Polegi midagi, nvm. Huviprst.

Pokutaja
14.12.12, 16:42
Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik osta snuukeri kii-d?

Netist saab tellida küll väga erinevaid aga ilma proovimata ei taha osta

Vaata epf.ee foorumist. Seal see ostu/müügi foorum väga aktiivne pole aga lükka kuulutus üles. Piljardiekspert (Väike-Ameerikas asub) müüb neid ka, ainult ei tea palju neil kohapeal sees kiisi on. SG billiardis ka vb mingid kiid sees, though kontor asub Mäos.
Mingi aeg müüs Kuulsaal ka...

Kui asud Tallinnas, siis võib mängu teha kunagi?

Ise sai kii ostetud UK-st. Sõbranna hakkas just jõuludeks koju tulema ja suht suvaliselt sai odavamat sorti variant ära ostetud ning talle saadetud. Parem kui need pajuoksad, mis enamikes kohtades...
Kui kii-d ostad, siis küsi, mis ots ka seal peal by default on. Kui mingi tundmatu teema siis vaheta kindlasti ära.

ranka
14.12.12, 16:51
aga kas sa oled siis paksu naisega seksinud?

Aga sa üleüldse oled naisega seksinud?

Junken
14.12.12, 17:25
Aga sa üleüldse oled naisega seksinud?

ainult paksuga

Potsataja
14.12.12, 17:37
Kas see paks ka teadvusel oli või kasutasid lihtsalt võimalust ära panna?

Jeebus
14.12.12, 18:03
ainult paksuga
ja arvad, et kaheksa harjutust õlale tehes saad lõpuks selle Barbie kätte?

Junken
14.12.12, 18:08
ma ei tahagi barbiet, ma tahan normaalset naist
ja ma ei treeni naiste pärast, ma treenin enda pärast

jasssass
14.12.12, 18:29
Vaata epf.ee foorumist. Seal see ostu/müügi foorum väga aktiivne pole aga lükka kuulutus üles. Piljardiekspert (Väike-Ameerikas asub) müüb neid ka, ainult ei tea palju neil kohapeal sees kiisi on. SG billiardis ka vb mingid kiid sees, though kontor asub Mäos.
Mingi aeg müüs Kuulsaal ka...

Kui asud Tallinnas, siis võib mängu teha kunagi?

Ise sai kii ostetud UK-st. Sõbranna hakkas just jõuludeks koju tulema ja suht suvaliselt sai odavamat sorti variant ära ostetud ning talle saadetud. Parem kui need pajuoksad, mis enamikes kohtades...
Kui kii-d ostad, siis küsi, mis ots ka seal peal by default on. Kui mingi tundmatu teema siis vaheta kindlasti ära.

Tänud infi eest, heameelega teeks mängu aga elan Tartus. Ega selle snuukeri harrastamisega siin on jah nii nagu ta on. Tartus 2 kohta pakuvad ainult seda võimalust. Tallinnas natuke parem ilmselt.
Ühe sõbraga on saanud meeldivaks harjumuseks u 2 x nädalas kokku saada ja 2-4 tundi mängu teha olenevalt siis 3 v 4 võiduni. Ise eriti osav selles mängus ei ole, üliraske on aga UK-s elades jäi see pisik külge ja tõsine hasart ning võidutahe on sees :)

Saalides pakutavad kii-d ajavad jah tõsiselt TILT-i, otsasid ei vahetata ja need pruuni pidemega avg baarikiid on liiga kerged samuti.

Piljardieksperdis tundus küll valikut olema, eks pean uurima ja samas jäi Sportsdirect-i lehelt silma Selby kii, vist oli isegi 50% ALE-ga Eks otsasid peab ka lisaks tellima. Random pubiotsadega spinnida on suht lootusetu minu jaoks.

Kui tihti ise käid mängimas ja palju best break on?

rahvavaenlane
14.12.12, 18:56
kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

tiigrikutsu
14.12.12, 19:33
kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

Oleneb ikka vene naisest ka. :D Aga muidu suht +1

pastilaa
14.12.12, 22:09
keegi, kel tele2 ja tallinnas praegu - leviga kõik ok? mul juba pikemalt mingi error.

Pumper
14.12.12, 22:12
Tele 2 super, max pulgad, kesklinnas. Sul lennujaam blokib ära äkki, seal suurem terrorihirm.

pastilaa
14.12.12, 22:13
krt mul pulkadega kõik ok, aga mobiil-id ei funka ja infotelefon maas vms. anomaalia

Codecci
14.12.12, 23:04
Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...

vennike
14.12.12, 23:09
kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

lol so true

mislinn
15.12.12, 01:26
Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...

heh, graafikuid plz?

Codecci
15.12.12, 02:54
Ei ole midagi häda, see kuu keskmiselt $1K/päev kasumit visanud :p

BuildUp
15.12.12, 03:46
kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

depends ju. tuleb milfid sebida, kes teavad mis teevad ja tunnevad oma keha, samas mingi aeg üks äsja 18 saanud oli nagu sexgodness, samas praegu üks milf ka jumala mõnus if uk now what i mean, pidi aint ära mienma kahjuks, aga homme lubasin, et keedan talle piparmünditeed, täna tegin talle asfaldi ja kruusasegu, aga jäi vist rahule, seega no problem guys. :)


http://www.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE elu on uuuuuuuuuuuuaaaaaa...samas täieganaljakas, vaatasin yks päev blondiinid veinimõisas, mõnusad guccy & versace beibed, kes veini ei saa juua, sest ple ühtegi meest kes valaks, aga peakokk ikka nõus valama, seega kõik on harazo.

jrgn hell
15.12.12, 04:00
depends ju. tuleb milfid sebida, kes teavad mis teevad ja tunnevad oma keha, samas mingi aeg üks äsja 18 saanud oli nagu sexgodness, samas praegu üks milf ka jumala mõnus if uk now what i mean, pidi aint ära mienma kahjuks, aga homme lubasin, et keedan talle piparmünditeed, täna tegin talle asfaldi ja kruusasegu, aga jäi vist rahule, seega no problem guys. :)


http://www.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE elu on uuuuuuuuuuuuaaaaaa...samas täieganaljakas, vaatasin yks päev blondiinid veinimõisas, mõnusad guccy & versace beibed, kes veini ei saa juua, sest ple ühtegi meest kes valaks, aga peakokk ikka nõus valama, seega kõik on harazo.

rofl, you silvery fuck

gl

jrgn hell
15.12.12, 04:11
rofl, you silvery fuck

gl

btw kandiaate vaja, kes vabalt võtavad. Keegi peab deliverima, kui nõutakse. Kalamajas. Vabad hinged, aga mehi pole,.

jrgn hell
15.12.12, 04:14
yes, we need somebody to fuck

VisaHing
15.12.12, 08:19
27 dead :(
http://www.reporter.ee/2012/12/14/tragoodia-usa-algkoolis-tapeti-27-inimest/

Pokutaja
15.12.12, 11:43
.

Kuule selle käimisega on nii, et vahel on 5x nädalas ja siis samas vahepeal 3 nädalat ei käi kordagi. Kunagi varem sai suht regulaarselt ikka lastud aga nüüd kahjuks asi kuidagi kaootiliseks läinud. Päris kõvasti annab tunda ka - 3nädalat ei mängi, siis lased 3 päeva järjest, tunnetus hakkab tagasi tulema ja siis jälle paus ning kõik hakkab otsast.

Highest brake on sutsu üle 40, tahaks ikka lähiajal selle half century kätte saada. Saaks pihku kihistada natukene ja rõõmu tunda.

Mmm nende saalikiidega saab täitsa edukalt imo kõiksugu spinni lasta, endalgi highest brake saali omaga tehtud... Eks oma kii annab kindlasti kõvasti juurde, just stabiilsuse osas, aga muidu on mõlema variandiga kõik tehtav.

vsiu100
15.12.12, 11:54
kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

true story.

qbj0hn
15.12.12, 15:09
Peab ka +1 ära panema siis kui panemiseks läks juba :redface:.

jasssass
15.12.12, 15:45
Highest brake on sutsu üle 40, tahaks ikka lähiajal selle half century kätte saada. Saaks pihku kihistada natukene ja rõõmu tunda.

Mmm nende saalikiidega saab täitsa edukalt imo kõiksugu spinni lasta, endalgi highest brake saali omaga tehtud... Eks oma kii annab kindlasti kõvasti juurde, just stabiilsuse osas, aga muidu on mõlema variandiga kõik tehtav.

Endal parim brake üle 30, täpselt ei mäleta enam aga kindlasti alla 40. Stabiilsusega on samamoodi probleeme kui jääb pikem paus sisse siis kohe annab tunda kõvasti.

Spinnimist oleks vaja tõsiselt õppida kellegi pealt. Backspinn, mis on üks lemmikuid failib pidevalt ja sidespinni kasutades kannatab löögi täpsus nii tugevalt, et ei saa elementaarseid palle sisse :(

A noh mäng on aus ja huvitav :) Muidugi Baribalis hakkavad laua katted ära kuluma, auke ja prahti suht täis. Eriti ei viitsita tegeleda sellega vist, lastakse viimase vindini ära :D

Jeebus
15.12.12, 15:56
Backspinn, mis on üks lemmikuid failib pidevalt ja sidespinni kasutades kannatab löögi täpsus nii tugevalt, et ei saa elementaarseid palle sisse :(
backspin easy ju, lihtsalt hoia kätt kii tipust kaugemal ja löö madalalt
või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (

jasssass
15.12.12, 16:20
backspin easy ju, lihtsalt hoia kätt kii tipust kaugemal ja löö madalalt
või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (

Jap teoorias tundub endal ka väga lihtne, piljardis näiteks suurema kii ja pallidega tuleb absoluutselt any time välja aga snuukeris ei taha sama asi toimida, eks peab harjutama ja natuke netist käte asendeid vaatama.

Vandalar
15.12.12, 16:41
Keegi siit saaks ütelda, kas mul oli IP block pokkeriprode ligipääsule, saatsin küll rankale ka juba pm-i, kuid ei jõua väga oodata, asjaga kiire.

hoss23
15.12.12, 16:57
Keegi siit saaks ütelda, kas mul oli IP block pokkeriprode ligipääsule, saatsin küll rankale ka juba pm-i, kuid ei jõua väga oodata, asjaga kiire.

Oli blokk jah.

lissavassa
15.12.12, 16:59
Oskab keegi öelda kust leiab Riia kasiinodes toimuvate turniirde kohta infot? Buyinnid ja kuupäevad?

Jeebus
15.12.12, 17:00
Oskab keegi öelda kust leiab Riia kasiinodes toimuvate turniirde kohta infot? Buyinnid ja kuupäevad?
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10640

eddi
15.12.12, 18:24
Sa olid ju Matka-Madisega sõbrad/äripartnerid, ei? Küsi otse ja ütle meile ka.

Yes, olime küll. Aga peale seda, kui meie ärilised suhted lõppesid pole temaga sõnagi vahetanud... Ei taha küsida ka ta käest seda :D (suure tõenäosusega kuu aega ennem ME ikkagi küsin, kui pole ikka mingit inffi selle kohta lekkinud)

lissavassa
15.12.12, 19:53
Nii, vaatasin seda olympicu lehte ning plaanis sinna järgmisest reedest kuni pühapäevani jääda. Silma jäid need kaks turniiri
Freezeout.Deep Stack (30 000 points; Blinds 25/50) 72 eur
Freezeout 43 (EUR)
Aga kuna ilmselt olen livefish(ei shove TTpre 200bb deep), kumba turnat soovitate mängida?
Endast niipalju, et mōned korrad käidud live mängimas underground kohtades kus diilerid jne. Kuid kasiino kogemus puudub.

Scared money tunnet kindlasti nende summade peal pole, otsin lihtsalt live kogemust endale.

rasmer
15.12.12, 20:16
Deep stackiga saad live kogemust kauem ilmselt.

Codecci
15.12.12, 20:18
Nii, vaatasin seda olympicu lehte ning plaanis sinna järgmisest reedest kuni pühapäevani jääda. Silma jäid need kaks turniiri
Freezeout.Deep Stack (30 000 points; Blinds 25/50) 72 eur
Freezeout 43 (EUR)
Aga kuna ilmselt olen livefish(ei shove TTpre 200bb deep), kumba turnat soovitate mängida?
Endast niipalju, et mōned korrad käidud live mängimas underground kohtades kus diilerid jne. Kuid kasiino kogemus puudub.

Scared money tunnet kindlasti nende summade peal pole, otsin lihtsalt live kogemust endale.
?

Parkis pane KK 200BB deep rahuliku südamega maha.

lissavassa
15.12.12, 20:23
See tuli lihtsalt meelde hcc ammusest postitusest kui shoves TT preflop ja kutsus teisi laifishiks.

virukunn
15.12.12, 20:40
durrrr shoves ka ja oli hoopis ise fish.

privador
15.12.12, 21:10
http://ee.pokernews.com/uudised/2012/12/vladimir-fedotov-voitis-olympic-online-poker-series-turniiri-7097.htmSelline tyyp nagu Fedotov. Olen tema mängu näinud-küll ehk aasta+ tagasi, aga stiili järgi täielik fish
Vaatasin olympicu lehelt tema tulemusi ja kus vana alles hitib
Äkki keegi seletaks tolle vana stiili?

hotcocacola
15.12.12, 22:25
Selline tyyp nagu Fedotov. Olen tema mängu näinud-küll ehk aasta+ tagasi, aga stiili järgi täielik fish
Vaatasin olympicu lehelt tema tulemusi ja kus vana alles hitib
Äkki keegi seletaks tolle vana stiili?

Terahiiter (minu 2011 x69)

hotcocacola
15.12.12, 22:26
See tuli lihtsalt meelde hcc ammusest postitusest kui shoves TT preflop ja kutsus teisi laifishiks.

Kuule alaealine, kontrolli natuke fakte ja ole maru rahulik ;)

Carl
16.12.12, 00:20
Korralik rigged set-up ikka, tõmban filmi torrentist pulgaga(Mint) ning 99% tõmmatud, kiirus 200, 99.1% peal langeb kiirus natuke, 99.2% langeb veel ja nii kuni 99.9%'ni ning daunlaud kiirus 0i peal. Ja ei saagi enam kuidagi mingit kiirust kätte, konstantne 0 ja filmi vaadata ei saa. :((((((

Help pls.

q_q
16.12.12, 00:25
filmi lahti teha proovisid v?

see et 0.1% puudu ei t2henda midagi vb 2 sekundit filmist hakib

Carl
16.12.12, 00:29
Proovisin, sel mingi BitComet'i blokk peal, faili tüübis on ka .avi(BC!), VLC ega WMP seda esitada ei suuda.

////WHOAAAA, tühja koha pealt tõmbas lõpuni siiski, peale 6h kestnud 0 peal tiksumist.

q_q
16.12.12, 00:32
v6ta manually see bc! sitt sealt tagant 2ra

dunno ma 100 korda porni vaadand nii et mingi 50% t6mmatud, vahel hakkab hakkima siis kerin edasi lihtsalt

kasutan mpc-hc muidu

inward
16.12.12, 01:13
Von Krahl ? Mis mind seal ootab ? Hipitutt ja narkootikumid.

Codecci
16.12.12, 01:36
põlveotsas tehtud muusika ka

karupoeg
16.12.12, 01:49
v6ta manually see bc! sitt sealt tagant 2ra

dunno ma 100 korda porni vaadand nii et mingi 50% t6mmatud, vahel hakkab hakkima siis kerin edasi lihtsalt

kasutan mpc-hc muidu

kes tänapäeval porri alla tõmbab ? :(

q_q
16.12.12, 02:07
mina

karupoeg
16.12.12, 02:32
on sellel mingeid eeliseid?

q_q
16.12.12, 02:38
jah

superior kvaliga latest bangbros,realitykings jne videod

isutuba
16.12.12, 02:43
Downloadida saab quality stuffi,filme, asju mis on muidu tasulistel lehtedel.Kui igal porno saidil member ei ole siis on küll eelis jah.

camu
16.12.12, 04:50
jah

superior kvaliga latest bangbros,realitykings jne videod
+1

karupoeg
16.12.12, 05:05
ei olegi sellele mõelnud, peab üle kontrollima ;)

Muuseas, porno vaatamisega.. Osad n.ö. valdkonna spetsialistid väidavad, et liigne porno vaatamine ei ole just kõige kasulikum tegevus. Seda on põhjendatud sellega, et seksuaalses mõttes ei ole varasemalt organism olnud kohandunud selleks, et saada nii palju stiimuleid korraga (nt netis 100 videot-viidet ühel lehel ja siis saad 30 korda videosid vahetada). Ehk siis kogetakse liigset stimulatsiooni, mida n.ö. tavalise seksuaalakti juures ei toimu. Kui liiga palju vaadata, siis keha justkui harjuks ära suure stimulantide hulgaga ning tavaolukorras, kus on üks naine, ei suudeta olla piisavalt erutunud.
Ehk siis 50 aastat tagasi oli marylin monroe karvane kiisu playboys allikaks nii isal kui pojal, kuid nüüd arvestades internetist tulevaid võimalusi...

jänkidemaal näiteks üritati uurida siis erinevusi nende vahel, kes on vaatavad porri daily basis ja nende, kes siis porri ei vaata. Uurimus kukkus läbi, sest ei leitud inimesi, kes ei vaataks :).

selle kohta on tedx-s video/ettekanne ka, üsnagi huvitav ja kõigest 15 min- youtube- "the great porn experiment"(ei ole kursis kuidas siin nende linkide panekuga on ja ei viitsi uurida)

pastilaa
16.12.12, 11:00
Von Krahl ? Mis mind seal ootab ? Hipitutt ja narkootikumid.

ühed tallinna parimad peod. koht kahjuks suht kribu

nikitheone
16.12.12, 11:57
http://www.facebook.com/photo.php?v=496547423699659 epic guy is epic

rahvavaenlane
16.12.12, 12:27
peo kohana on kraal suht nuts koht, hea muusika ja normaalne rahvas, aga kui sa tahad sealt naisi rebida siis läheb jamaks kätte. enam vähem sellised, et 5 tundi tuleb enne tarvitamist vannis leotada ja vikati võiks ka anda - muidu ei pääse jalge vahele hästi ligi.

inward
16.12.12, 13:52
Päris kummaline perenaine. http://tv.delfi.ee/video/PL0LWVm1/

Kotkas1000
16.12.12, 14:11
Mis seal ikka kummalist. Proua on on täis nagu zili uks ju.

kjmrc
16.12.12, 14:28
irw dafuq, see küll millegi korraliku mõju all :D

TaistoJ
16.12.12, 14:44
Keegi oskab korralikku espressomasinat soovitada?
Mäletan et kunagi on see teema siit läbi käinud, otsisin, aga ei leidnud kus see arutelu oli.

inward
16.12.12, 15:28
Keegi Tallinnast Tartusse ei liigu täna lambist ?

Karelkorm
16.12.12, 17:32
2 päeva kestnud matemaatiline teisendus annab õige lõpptulemuse...
http://media.tumblr.com/tumblr_m41a8wsSoE1r7z57y.gif

Vandalar
16.12.12, 17:43
Päris kummaline perenaine. http://tv.delfi.ee/video/PL0LWVm1/
Tsiteerin:" tema nimi oli sensi" ehk siis kerge sensimilla imo

TaistoJ
16.12.12, 18:19
Hea restoran tartus on...?

kuco
16.12.12, 18:26
Hea restoran tartus on...?

Dolce Vita

Strawberry
16.12.12, 19:27
Dolce Vita

ei

karupoeg
16.12.12, 19:27
Hea restoran tartus on...?

crepp. imo superhead lihasalatid.
moka on ka peale uuenduskuuri mõnusa arengu teinud.

Potsataja
16.12.12, 19:34
http://majandus.delfi.ee/news/uudised/aitab-umbkeelsetest-humanitaaridest-kes-ei-suuda-tooturul-konkureerida.d?id=65413738

Mida pokkeriprod sellisest "umbkeelsusest" arvavad, kas see tõmbab suutlikust alla või mitte? ;)

andu_andu
16.12.12, 19:45
Keegi oskab korralikku espressomasinat soovitada?
Mäletan et kunagi on see teema siit läbi käinud, otsisin, aga ei leidnud kus see arutelu oli.

jura impressa c9

inward
16.12.12, 19:54
http://majandus.delfi.ee/news/uudised/aitab-umbkeelsetest-humanitaaridest-kes-ei-suuda-tooturul-konkureerida.d?id=65413738

Mida pokkeriprod sellisest "umbkeelsusest" arvavad, kas see tõmbab suutlikust alla või mitte? ;)

Üsna nõme ja pinnapealne artikkel.

Vandalar
16.12.12, 20:15
"See, et matemaatika valikuliseks muudeti, maksab nüüd valusalt kätte" Orjapidajatel pole enam matemaatika oskusega orjasid võtta lihtsalt.

inward
17.12.12, 02:47
Kuhu Con on kadunud ?

camu
17.12.12, 02:51
quittis

Jäämees
17.12.12, 03:00
Mis kuradi valikaine mateematika Veskimäe arust on? Kohustusliku põhiharidust tahad pead matemaatika eksami läbima.

Keskharidusega samamoodi.

Paljudel nendel ''pehmetel'' erialadel on ka matemaatika sees.

Küsimus pole mingis kohustuslikuses IMO küsimus on huvi tekitamises asja vastu varajasest east peale. Kui oleks nii, et meie haridussüsteem ja õpetajad õpetaksid enamuses matemaatikat jm. reaalaineid nii, et see oleks loov, reaalse eluga seotud ja mitte lihtsalt ''pead oskama, sest on eksam'' siis oleks ka kõvasti rohkem õpilasi kes oskaksid või pigem veel tähtsam tahaksid osata matemaatikat jm reaalained ja sealt tuleks ka juurde hulk noori kes õpiksid reaalalasi ülikoolis.

Aga noh see on my opinion ja mina loomulikult ei biidi matemaatikat :(

q_q
17.12.12, 03:13
keskas on nyyd sellest aastast mata kohustuslik alles

Jäämees
17.12.12, 03:29
keskas on nyyd sellest aastast mata kohustuslik alles

Jah seda küll, aga otsus selle osas tehti juba natuke varem.

Ja reaalselt ei muuda see sittagi... Elu sees ei usu, et nüüd selle pärast, et keegi pidi kohustuslikus korras tegema mata eksami suureneb võimalus, et ta läheb reaalainet õppima.

Huvi asja vastu peab tekitama algklassides, hiljem mingeid ''käsen ja keelan'' korda teha on minu arust mõttetuse tipp.

oskar
17.12.12, 03:30
blueskyyM warmupil 4handed :club:

Jäämees
17.12.12, 03:32
blueskyyM warmupil 4handed :club:

nr 1 kah... Tuleb ilmselt väga tore uus aasta tema jaoks :)

Fabulous
17.12.12, 03:42
keskas on nyyd sellest aastast mata kohustuslik alles
Kas 2011 aastal sisseastunutest see ei alanud juba? Mu noorem vend läks 2011 sügisel gümnaasiumisse ja ma olen aru saanud, et juba temal on matemaatika kohustuslik.

Jäämees
17.12.12, 03:49
Diil tehtud. $82k blue'le, esikohale veel mängida $10k

q_q
17.12.12, 03:56
Kas 2011 aastal sisseastunutest see ei alanud juba? Mu noorem vend läks 2011 sügisel gümnaasiumisse ja ma olen aru saanud, et juba temal on matemaatika kohustuslik.

sellesm6ttes et k6ik kes hetkel keskkoolis k2ivad peavad mata tegema

need kes eelmine aasta l6petasid olid viimane kellel polnud kohustuslik

q_q
17.12.12, 03:58
Jah seda küll, aga otsus selle osas tehti juba natuke varem.

Ja reaalselt ei muuda see sittagi... Elu sees ei usu, et nüüd selle pärast, et keegi pidi kohustuslikus korras tegema mata eksami suureneb võimalus, et ta läheb reaalainet õppima.

Huvi asja vastu peab tekitama algklassides, hiljem mingeid ''käsen ja keelan'' korda teha on minu arust mõttetuse tipp.

obv see ei muuda midagi sest sa saad valida kas eksam n6rk v6i tugev tase

ehk siis need kes varem mata poleks valinud valivad nyyd n6rk millega pole midagi peale hakata

peete82
17.12.12, 07:01
obv see ei muuda midagi sest sa saad valida kas eksam n6rk v6i tugev tase

ehk siis need kes varem mata poleks valinud valivad nyyd n6rk millega pole midagi peale hakata

Ja mida üldse peale hakata, kui matti ei oska ja eksamit pole teinud?
Lasteaiakasvatajaks?

fyte
17.12.12, 08:19
https://www.dailyvariance.com/shop/product/how-to-stop-tilting/

Keegi sellise Tendleri videoseeria kohta teab midagi?

TaistoJ
17.12.12, 12:05
sellesm6ttes et k6ik kes hetkel keskkoolis k2ivad peavad mata tegema

need kes eelmine aasta l6petasid olid viimane kellel polnud kohustuslik

VALE.
Ka selle aasta lõpetajatel pole kohustust matemaatika eksamit teha. Olen ise 12. kl ja võid mind uskuda.


//Tänan vastajaid eelmisel lehel:)

q_q
17.12.12, 14:19
VALE.
Ka selle aasta lõpetajatel pole kohustust matemaatika eksamit teha. Olen ise 12. kl ja võid mind uskuda.


//Tänan vastajaid eelmisel lehel:)

ok minu viga. eelmine aasta l6petasin siis meile r22giti et me viimased "lucky ones"

q_q
17.12.12, 14:20
https://www.dailyvariance.com/shop/product/how-to-stop-tilting/

Keegi sellise Tendleri videoseeria kohta teab midagi?

t6mba parem mingi mindfulness audio book ja hakka mediteerima

sellest r22gib ka tommy angelo seal deucescrackedi seerias eightfold path to poker~ vms, v6id seda ka kuulata

vsiu100
17.12.12, 14:22
kuidas praegu on, kas ilma matemaatika eksamita ka kuhugi sisse saab?
kunagu ei saanud.......

nikitheone
17.12.12, 14:25
ikka saab

Strawberry
17.12.12, 14:32
Mul on kuskilt kõrvu jäänud, et ülikoolid liiguvad pigem enda korraldatud vastuvõtueksamite suunas ja riigieksami tulemustest eemale.

kallekusta
17.12.12, 14:49
Koguaeg on saanud ilma mata eksamita ülikoolidesse. Ainult tehnika erialadele on probleemne. Maaülikooli loomakasvatust, mingit metsanduse erialaja ja Tartu Ülikooli usuteaduskonda ei ole minud teada kunagi matat vaja olnud.

Kotkas1000
17.12.12, 14:51
Ttk ja hooneteehitus ei ole ka matat vaja, kuigi insenerieriala.

TaistoJ
17.12.12, 15:56
Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?

eddi
17.12.12, 16:00
Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?

Ega väga palju valikuid polegi, Tartu Ülikool & TTÜ, ise õpin TTÜ Tallinna Kolledzis (rahvusvaheline majandus & ärikorraldus), saab sealt ka baka kätte ja rohkem praktiline õpe ning rohkem personaalsem.

Et seda eriala õppima minna pead sa endas väga enesekindel olema. Väga laialdane eriala, kui sa ise ei tegutse, siis pole sul sellest diplomist suurt mingit kasu

Edit: nagu ka paljude teiste erialadega, pead magistri selles ka kindlasti tegema, bakaga ei saa midagi siin valdkonnas...

TaistoJ
17.12.12, 16:56
Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.

eddi
17.12.12, 17:02
Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.

Vot nii ma sulle öelda enam ei oska.... 3 aastat tagasi uurisin neid. peab vaatama eraldi TÜ'st ja TTÜ'st.
TTÜ Tallinna Kolledzis on kõik tasulised kohad ainult ja seal su tulemused kedagi väga ei koti, peaasi, et maksad :)

Fabulous
17.12.12, 17:12
Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.
UT Majandusteadus:

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtt toimub paremusjärjestuse alusel.
Kandideerimiseks vajalik minimaalne punktisumma on 60,0.

Vastuvõtutingimus Osakaal
emakeele riigieksam 30%
matemaatika/ füüsika/ keemia riigieksam (valida üks kolmest) 35%
võõrkeele/ ajaloo/ ühiskonnaõpetuse/ geograafia riigieksam (valida üks neljast) 35%
Vastuvõtmise tagav minimaalne punktisumma on 85,0 punkti.

Üliõpilaskandidaadil on võimalik oma punktisumma välja arvutada ise või kasutada kalkulaatorit.

Vastuvõtutingimusi arvestamata võetakse lisaks üldistele eritingimustele vastu üliõpilaskandidaat, kes on:
(1) gümnaasiumiklasside õpilasena võtnud osa üleriigilise majandus- või matemaatikaolümpiaadi lõppvoorust;
(2) 12. klassis kuulunud konkursil "Eesti parim õpilasfirma" kolme parimasse võistkonda.

Eelmise aasta statistikat vaadates oli viimase RE kohale saaja keskmine punktisumma 77.0 ja ilmselt jääb ka tuleval õppeaastal see kuhugi sinna kanti.
Kui õppimise eest nõus maksma oled, saab ka loomulikult madalama keskmise punktisummaga (peab siiski kõrgem kui 60.0 olema).

Codecci
17.12.12, 18:43
Kui juba jutt ülikoolide peale läks, siis kas ja kuhu tasub majandust/äri vms. õppima minna?
Mida sa teha tahad selle äriga? Ettevõtjaks hakata, mingisse firmasse palgatöölisest juhiks saada?

Ise mõned aastad tagasi käisin TTÜ-s paar kuud ärindust õppimas, suht pettunud olin, ikka same shit nagu keskkoolis - mõttetu teooria.

Oliverk
17.12.12, 18:50
Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.

kjmrc
17.12.12, 18:57
Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.

Nõuus

nikitheone
17.12.12, 19:17
õpetaks nad vaid teooriat. enamus õppejõude lihtsalt loevad õpikut/teksti tuimalt maha. küsimustele ei vasta/ei taha vastata. sama palju saan raamatuid lugedes

Potsataja
17.12.12, 19:17
Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.


Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?

Pythagoras
17.12.12, 19:26
Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?

Ei saa võrrelda erinevaid asju. Ma ei ütle, et üks teisest parem oleks, kuid siiski liialt erinevad = märgi jaoks. Imo

Fabulous
17.12.12, 20:07
Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?
Mis see midagi enamat on? Kui doktorikraadi silmas pead on reaalsuses tegemist üpris kasutu paberiga, kui just akadeemikuks plaanis hakata pole.

Junken
17.12.12, 20:21
oi jah.. õppejõud ja nende palgad.. 1 lektor rääkis, tema aine, ka pmts maha lugemise aine ja nats seletamist kui keegi küsib(obv peab valdama ainet), seal saab tunnist 25 euri. Ehk 1 loeng 2 tunnine, mis on reaalselt 1.5h, saab 50 euri... POLEEE PAHAAAAA

E: TÜ-s siis

Maxi
17.12.12, 20:44
ülikooli paber kuidagi väga devalveerunud minu silmis. Mingi hetk olid töövestlused milles mina ka osalesin, enamus need nö. värsked ülikoolilõpetajad, IT Kolledž, Mainor jne. Tüübid olid reaalselt idioodid, paha hakkas seda juttu kuulates mis sealt tuli. Obviously palganumber oli ka kuskilt laest võetud, tööle võtsime ikka kutseka haridusega inimese.
Nendest humanitaarharidusega tolgustest pole ka mõtet rääkida. Õppima minna midagi lihtsalt seepärast, et mingi ülikoolipaber kätte saada...

Ise tahaks ka mingi rakendusliku kätte saada kuskilt, aga hetkel primaarne ei ole. Töökogemus oluliselt tähtsam

p0l1
17.12.12, 21:35
Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.

Uuri eelmiste aastate riigitellimusi tasuta ja tasulistele kohtadele.

Ülikoolid korraldavad pingeridasid ja neil on sisseastumiseksam/punktisüsteem, mida võib ilmselt küsida, kui netist ei saa. Ei tohiks saladus olla. Saad mingi pildi ette viimase 2-3 aasta sisseastumistulemuste põhjal.

Võiksid uurida erialale sisseastujate vs baka / magistriõppe õigeaegselt (nominaalajaga) lõpetanute arvusid. Efektiivsuse mõõt. Mõnedesse kohtadesse on kerge sisse pääseda, aga lõpetab väike %. Erialati kohati suur kõikumine.

Kui kaugemale oled mõelnud, siis võiks olla magistriõpingud. Praegused õppekavad on osades reaalteadusharudes pigem õhukesed ja ei võeta asju väga süvitsi vm (halvemal juhul keskkooli kordamine teisest vaatenurgast nagu siin juba mainiti), eriti bakas. On erandeid muidugi.

ristijeesus
18.12.12, 09:59
Tervitused kõigile kes iga aasta loodavad leida Eesti Laulult mõnd plagiaati.

http://www.youtube.com/watch?v=5pidokakU4I&feature=player_embedded#

pastilaa
18.12.12, 10:16
värsked ülikoolilõpetajad, IT Kolledž, Mainor jne.

need ei ole ülikoolid.

privador
18.12.12, 12:04
Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri? baka võib olla veel kasutum pm kui tehnikum. Tehnikumist sa võid omandada midagi reaalset, milles saad ka kohe tööd

privador
18.12.12, 12:05
http://www.ap3.ee/article/2012-12-18/statistikablogi_eestis_on_pruudipoud


võtke kiiresti naine...pärast enam ei saa !

karupoeg
18.12.12, 16:29
hea loogika sul.

ükski lektor muidu loenguid kunagi ette ei valmista, õppekava ei koosta ning tagasisidega ei tegele, eksole.

Ja muuseas, TÜ lektorite palgad on häbiväärselt väiksed, see 25 € h sisaldab nii ettevalmistust kui ka tagasisidet. Rääkimata, et kui tegemist on tema ainega siis ka õppekava koostamist.

lähiajal tuleb lektoritele doktorikraadi nõue, tahaks siis näha palju neid inimesi alles jääb, kes doktorikraadiga viitsivad 1000€ bruto eest õppe/õppe-metoodilsie tööga tegeleda. Seda eriti realias.

karupoeg
18.12.12, 16:29
hea loogika sul Junken.

ükski lektor muidu loenguid kunagi ette ei valmista, õppekava ei koosta ning tagasisidega ei tegele, eksole.

Ja muuseas, TÜ lektorite palgad on häbiväärselt väiksed, see 25 € h sisaldab nii ettevalmistust kui ka tagasisidet. Rääkimata, et kui tegemist on tema ainega siis ka õppekava koostamist.

lähiajal tuleb lektoritele doktorikraadi nõue, tahaks siis näha palju neid inimesi alles jääb, kes doktorikraadiga viitsivad 1000€ bruto eest õppe/õppe-metoodilsie tööga tegeleda. Seda eriti realias.

Junken
18.12.12, 17:42
no temal on doktorikraad olemas
ja ette ta ka midagi ei valmistand, tuleb sinna, lööb asjad lahti, nii kuhu me jäime, aa siia, ja sealt edasi

karupoeg
18.12.12, 18:29
noh jah.. eks slackijaid on igal erialal.

mis erialast muidu jutt?

Üldiselt TÜ-s kui näete, et õppejõud ikka on sitt ja mingit kasu tast ei ole, siis leppige kursusega kokku ja aasta lõpus pange mitterahuldav tagasiside talle ÕIS-s. instituut või dekanaat on sunnitud sellele ka reageerima.

Junken
18.12.12, 18:38
meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist

karupoeg
18.12.12, 19:02
miks sellise peaga eestis istud?
oleks teinud SATi +2 standardhälvet, oleksid ilusti ivy league nt..

kallekusta
18.12.12, 19:30
Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.

virukunn
18.12.12, 19:31
meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist

Mida ja kus sa õpid ?

eddi
18.12.12, 19:36
Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.

Njah, loll lubadus nende poolt. Ansip ei saa kontrollida eraettevõtteid ehk nende lubadus, et euro hindu ei tõsta oli juba algusest saati ilma igasuguseta põhjata.

Junken
18.12.12, 19:42
Mida ja kus sa õpid ?

Commercial Pilotiks õpin

Pumper
18.12.12, 20:34
Mingi jõulupiltide konkurss käimas:

http://joulud.postimees.ee/?g=14094&art=1053670&redir=#595946

pilt nr 38 väärib tähelepanu.

Vandalar
18.12.12, 20:39
Keegi on oma pepu seal pildile jätnud. Rillu Trumm on nimi :biggrin:

Codecci
18.12.12, 20:47
Fakk off Ansip ja Reformi kommud oma jutuga, et EURO hinda ei tõsta. Krooni lõpus ostsin jõulude ajal Decorast majale välisküünlad (vilkuvad tuled) ja maksid 249 krooni (tsekk ka veel karbis olemas). Läksin täna Decorasse, et ostan maja teisele poole ka täpselt SAMAD tuled ja hinnaks 44,99 Eur ,ehk ca 800 krooni.
Vaevalt see euro nüüd oli mis seda hinda üle 3x tõstis...

kardaanirist
18.12.12, 21:09
keegi oskab öelda, kas vererõhutablette ja suures koguses alkoholi tohib koos võtta? või on äkki parem tablette paar päeva mitte võtta?

kuco
18.12.12, 21:26
Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist

Kas sa räägid, et sa tegid võimekuse testi 99.9% peale?

http://www.ut.ee/et/sisseastumine/akadeemiline-test

Junken
18.12.12, 21:58
Kas sa räägid, et sa tegid võimekuse testi 99.9% peale?

http://www.ut.ee/et/sisseastumine/akadeemiline-test

no jep obv seda ei saa 100% teha sest need ongi ehitatud niimoodi üles, et lõppu oleks suht võimatu jõuda, pigem see 99.99% näitas seda et ma olin siis kas kogu sellest rahvast nr 1 v siis 2, ei tea kuhu see 0.025% kadus
to kuco, meil polnud akadeemiline test meil oli konkreetselt võimekus, ehk kiiruse peale IQ testi laadsete ül-te, matemaatiliste testide, sõnavaratestide, mälutestide jne tegemine

ranka
18.12.12, 21:59
Mingi jõulupiltide konkurss käimas:

http://joulud.postimees.ee/?g=14094&art=1053670&redir=#595946

pilt nr 38 väärib tähelepanu.


Keegi on oma pepu seal pildile jätnud. Rillu Trumm on nimi :biggrin:

Rillu Trumm tundub nii Pumperi altero ego olevat.

kallekusta
18.12.12, 22:07
Muidugi euro ei tõstnud hinda. Vaid asi on ostjate mindsetis. 800 krooni eest oleks klient müüa ka pikalt saatnud, aga vot 45 Euri eest ostab. Kohtades, kus varem maksis coca cola või klaas mahala 10 krooni on see nüüd raudselt 1 Euro. Maci juustuburks maksis ka krooni ajal 15 krooni aga nüüd 1,5 euri jne.... Läti tahab ka 2014 eurole üle minna ja valitsus üritab rahvale selgeks teha, et euro tõstab maksimaalselt 0,3% hindu.

Spewmonkey
18.12.12, 22:20
Muidugi euro ei tõstnud hinda. Vaid asi on ostjate mindsetis. 800 krooni eest oleks klient müüa ka pikalt saatnud, aga vot 45 Euri eest ostab. Kohtades, kus varem maksis coca cola või klaas mahala 10 krooni on see nüüd raudselt 1 Euro. Maci juustuburks maksis ka krooni ajal 15 krooni aga nüüd 1,5 euri jne.... Läti tahab ka 2014 eurole üle minna ja valitsus üritab rahvale selgeks teha, et euro tõstab maksimaalselt 0,3% hindu.

Kumb siis süüdi on ikkagi? Ansip või ostjate mindset?

kallekusta
18.12.12, 22:26
Kui Ansip oleks öelnud, et euro tõstab hindu ja keerab mindseti paigast siis ma oleks krooni peal edasi lasnud. ;)

Spewmonkey
18.12.12, 22:32
Kui Ansip oleks öelnud, et euro tõstab hindu ja keerab mindseti paigast siis ma oleks krooni peal edasi lasnud. ;)

Ansip on süüdi, et sa kergeusklik oled? Makes sense.

leits
18.12.12, 22:32
see on nii naljaks .. palju sellest eurost möödas on 2-3a? nagu kütus jms hinnad pole tõusnud mis kõige tootimisega seotud on? ja ikka inimesed leiavad et asi ansipis ja euros .. minge naahhui zimbabwesse ja tundke rõõmu inflatsioonist siis

K2okfor_Mey
18.12.12, 23:05
Pohh inflatsioon siin või aafrikas :D

rasmer
18.12.12, 23:06
http://k2rooo.blogspot.com/2012/06/its-never-too-late-to-follow-your-dreams.html

‎1) Best text ever
2) Best web design ever
3) Best expressions ever

hotcocacola
18.12.12, 23:37
http://k2rooo.blogspot.com/2012/06/its-never-too-late-to-follow-your-dreams.html

‎1) Best text ever
2) Best web design ever
3) Best expressions ever

silmavähi eri

harryahven
18.12.12, 23:40
"TRA TEID TOLMUAHVE OLI MU JUURES MINGI 8 JA TE EI HAKANUD SIIS KA MULLE VASTU, LASITE END ALANDADA MU POOLT JA MINGI EI HAKANUD ERITI VASTUGI KUI TEID KLOBISIN.."

kardaanirist
18.12.12, 23:46
"TRA TEID TOLMUAHVE OLI MU JUURES MINGI 8 JA TE EI HAKANUD SIIS KA MULLE VASTU, LASITE END ALANDADA MU POOLT JA MINGI EI HAKANUD ERITI VASTUGI KUI TEID KLOBISIN.."

ss läksime mingi sinna ja ss mingi tuli too vend autoga ja ss nad jõid ja värki.

//tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/537-tolmuahv) võiks oma versiooni siia kirjutada. tahaks ikkagi teada, mis täpselt juhtus.

Fabulous
19.12.12, 00:07
no jep obv seda ei saa 100% teha sest need ongi ehitatud niimoodi üles, et lõppu oleks suht võimatu jõuda, pigem see 99.99% näitas seda et ma olin siis kas kogu sellest rahvast nr 1 v siis 2, ei tea kuhu see 0.025% kadus
to kuco, meil polnud akadeemiline test meil oli konkreetselt võimekus, ehk kiiruse peale IQ testi laadsete ül-te, matemaatiliste testide, sõnavaratestide, mälutestide jne tegemine
Akadeemilises on väga vabalt kõik ülesanded võimalik ära teha, aga absoluutselt kõikide vastuste õigesti saamine on juba aga veidi teine küsimus. Näiteks esimeses osas (sõnavara) on üpris võimatu kõike õigesti skoorida kui just äärmiselt palju õnne pole või filoloog pole (ainukesed 4 punkti, mis ma kaotasin läksid ka näiteks üpris kindlalt just sõnavarast maha).


"TRA TEID TOLMUAHVE OLI MU JUURES MINGI 8 JA TE EI HAKANUD SIIS KA MULLE VASTU, LASITE END ALANDADA MU POOLT JA MINGI EI HAKANUD ERITI VASTUGI KUI TEID KLOBISIN.."
PTSI SA KONTSAGA KLIITORISSE OLED SAANUD V?

supernova66666
19.12.12, 00:18
Kas mängija LilBigKahuna on ka keegi siit foorumist? On ta üldse eestlane? Starsis asukohaks märgitud EST

Supsti
19.12.12, 00:43
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=231041

Jäämees
19.12.12, 03:59
meil koolis igatahes nii, et inka ja mata eksamid mis annavad 20% each + vestlus 20% + võimekuse test. Eksamitulemused ei pea olema head kui ise oled geenius nagu mina. Endal oli eksamite keskmine 75 ja olid pingereas 64 koht. Peale võimekuse testi, mis andis 40% kogu mandist said 9-daks. Obv oli vaja skoorida 99.975% 5h kestvast testist

Solid brag...

Kosmonaut
19.12.12, 09:31
keegi oskab öelda, kas vererõhutablette ja suures koguses alkoholi tohib koos võtta? või on äkki parem tablette paar päeva mitte võtta?

ei tohiks probleeme olla. võid igaks juhuks apteekrilt v arstilt üle küsida.

K2okfor_Mey
19.12.12, 09:36
Kas mängija LilBigKahuna on ka keegi siit foorumist? On ta üldse eestlane? Starsis asukohaks märgitud EST

Kahuna loomulikult eestlane, miks ei peaks ...juba aastaid sngde kunn!

ropka11
19.12.12, 10:19
see on nii naljaks .. palju sellest eurost möödas on 2-3a? nagu kütus jms hinnad pole tõusnud mis kõige tootimisega seotud on? ja ikka inimesed leiavad et asi ansipis ja euros .. minge naahhui zimbabwesse ja tundke rõõmu inflatsioonist siis
See peab ikka eri silmaklapidega vend olema kes ütleb, et euro hinda ei tõstnud.
Ja Unzip võiks tunnistada oma viga ja öelda, et ajas ikka lolli ila suust välja mitte korrutada kogu aeg, et ega euro ei tõstnud vaid tavaline inflatsioon