PDA

View Full Version : Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7

Spewmonkey
25.12.12, 04:12
defineerige maakas, palun.

Võime kriminaalkorras narkari defineerida.

Chloe
25.12.12, 04:48
Mina defineeriks sedasi:

Maakas - vähese sotsiaalse ja emotsionaalse intelligentsusega indiviid, kelle faktiliste teadmiste kompetentsus võib olla mistahes tasemel.

Pumper
25.12.12, 05:07
Mina defineeriks sedasi:
kelle faktiliste teadmiste kompetentsus võib olla mistahes tasemel.
Seega targem kui nii mõnigi linnakas?

Ermii
25.12.12, 07:34
and 12 points goes tooooo...... Spewy :D

Fabulous
25.12.12, 07:41
Ma olen tavalisel Spewmonkeyga asjades päri, aga siinset sõnavahetust lugedes jätab ta küll pigem endast ignorantse ja madalalaubalise elitisti mulje.

Nothing personal.

Spewmonkey
25.12.12, 07:58
mu arust on spewmonkey räige taun, lõika pikki oma veenid läbi!

Maalt, jah?

Spewmonkey
25.12.12, 08:20
Täna näkkab kuidagi eriti hästi.

inward
25.12.12, 09:12
Standard, mälus spew.

Jeebus
25.12.12, 10:08
kas Spewmonkey elab ikka veel Tais? kaua juba?
e: päevik ütleb, et kolis 3.5+ a tagasi

Cheating
25.12.12, 11:15
Ei usu et enam elab, kindlasti juba riigist välja saadetud, kuna Eestlane ikka nii maakas :)
Spewmonkey peaks nagu teistele eeskujuks olema vms, ise Klubi Liige ja Coach? Ja selline üleolev suhtumine teiste kasutajate vastu.

There's something called growing up, you should try it.

Potsataja
25.12.12, 11:28
Istuge ise jõuluajal pudeliga kahekesti arvuti taga, siis näete, kui "teravaks" võib minna.

estdonk
25.12.12, 11:34
Küllap ei saanud Eestis hakkama et ära kolis.

nalg
25.12.12, 12:46
Selline küsimus, kas aastavahetusega lähevad VPP-d nulli (boonust grindin vabaks), et kuidas sellega on, oskab keegi aidata?

Cypher0
25.12.12, 12:55
Selline küsimus, kas aastavahetusega lähevad VPP-d nulli (boonust grindin vabaks), et kuidas sellega on, oskab keegi aidata?

Yearly VPP'd lähevad nulli ehk stellareid alustad otsast peale, kui mingit first depo vms boonust lahti mängid, siis sellega ei juhtu midagi.

nalg
25.12.12, 13:00
Yearly VPP'd lähevad nulli ehk stellareid alustad otsast peale, kui mingit first depo vms boonust lahti mängid, siis sellega ei juhtu midagi.

http://24.media.tumblr.com/7381a9437a51046824187b64fd66924f/tumblr_meyyq2UDf61r4bd57o1_500.gif

Junken
25.12.12, 16:16
eelnevale jutule:
to EestiAA- olen ka kuulnud ühelt põkilt somewhat fighterilt, et kui on näha et jutuga ära ei räägi ja löömaks läheb, siis on parem ise pauk esimesena ära panna, sellega sa ei enneta seda et ise rohkem viga saad, vaid võid ka villaini ehmatada. Paljud mõtlevad, et oled mingi noob kes ei julge midagi teha, aga kui paugu ära paned, siis mõtlemine muutub. Tõsi, efekt võib ka vastupidi olla.
IMO kui kardate üksi peksa saada. Minge koos sõpradega ffs :D Mis teid sunnib üksi kuskile Kajaka baari minema.

EestiAA
25.12.12, 17:17
http://www.youtube.com/watch?v=_5LM7DHdApA
Richard Grannon endine pikka-ajaline bouncer klubides, nüüd õpetab enesekaitset.

Päris elust tean 3 juhtumit ennetav löök päästis tüüpide nahad. Kui oleks tavaliseks seisuks läind oleks arvatavasti pähe saanud.
Muidugi alati on võimalus jooksu panna ,aga kõigil ego ei luba jooksu kergelt panna ,eriti kui neiud veel juures on.

Ise ka proovind ka ,aga failisin :D.

Priidix
25.12.12, 19:56
Peab ikka solid põhjus olema, et üldse kaklema minna (on ka erandeid, kus tuleb bodycheck..vaatad otsa ja saad sisse) Ma 1x baaris lõuga saanud ja see oli ka sellepärast, et viskasin teistelt korruselt rummikoxi alla...paraku lendas see väga valele inimesele kaela.

Codecci
25.12.12, 20:03
Tallinnas-Tartus jah suht raske... Keegi vähegi mõistusega inimene ei viitsi, sest politsei 1-2 minutiga kohal ja ongi p*rses... Aga väiksemates kohtades, kus sama päev ei tulegi politseid antakse ikka for fun lõuga, sest tagajärgi enamasti pole.

Jeebus päris optimaalset liini ei võtnud seekord, aga siiski meeletu ebajopp imo, kui toimus asi nii nagu ta kirjeldas. Ise Ranka ja co-ga 10x hullemates kohtades käinud kui Tonic ja pole kordagi ühtegi probleemi olnud. Ühe korra Nimeta ees aint semi-kaklus, kui Ranka mingeid tüüpe kallistama läks ja mingi vant liiga närvi läks, läksin vahele ütlesin rahune maha ja tüüp tõukas mida ma vastu tõukamata ei jätnud... Oleks jätnud oleks prolly seegi sõbralikult lõppenud. Mõttetu lowclasseritega kakelda ego pärast.

Potsataja
25.12.12, 20:24
Jeebuse näitel on näha, et ka Tallinnas ei pruugi politsei reageerida.

Jeebus
25.12.12, 20:25
kogenum inimene oleks vabalt ära tajunud. esmakohtumisel suitsuruumis ei jõudnud ma suitsugi põlema panna, kui juba huiama tuldi. nii aktiveerunud oli.
optimaalne liin oleks olnud koju ära minna, sest mul polnud õhtuga absoluutselt mingisugust eesmärki, lihtsalt tiksusin
üldse sattusin nimetast sinna, kus poleks pidanud terve selle aja dj-ga midi controlleritest rääkima aga hoopis tüdruku organiseerima ...

mul on social coachingut vaja, midagi Crazy, Stupid, Love. sarnast
+ äkki chart vaja teha standardliinidest erinevate klubisituatsioonide puhul

Fabulous
25.12.12, 20:49
mul on social coachingut vaja, midagi Crazy, Stupid, Love. sarnast
+ äkki chart vaja teha standardliinidest erinevate klubisituatsioonide puhul
Kui eesmärk on sotsialiseeruda, tasub minu arvates käia alternatiivsemates kohtades. Tallinna kohta ei tea, aga Tartus on näiteks Nott, Kink Konk ja Genialistide Klubi. Sinu avatarist on juba aru saada, et sa tead vähemalt somewhat midagi indie-kultuurist ja seetõttu sa ilmselt sobiksid ka pigem sellisesse seltskonda, kui tantsukingi kandvate Dimade keskele.
Nende klubide poole, kus suurem osa populatsioonist mingid wannabe MMA-tšempionid on, ei tasu vaadatagi ja uusi tutvusi on sinna üpris mõttetu otsima minna.

Jeebus
25.12.12, 21:08
Tartu küll sümpatiseerib.
See neli kuud, mis ma kunagi Tartus elasin, oli vaimu kõrgaeg. Aga pole enam tudeng, seega tunneks ennast võõrana, imo lihtsalt ei sobiks.

Strawberry
25.12.12, 21:09
PPPS. kõik, kes mingitest mendi karistutest midagi loodavad on veits liiga palju Alice In Wonderland multikaid vaadanud.

Väljavõte 2009 aruandest.

Kehalise väärkohtlemise eest mõistetud karistustest 51% olid rahalised, 49% vangistused.
• Kehalise väärkohtlemise eest mõistetud karistused (vangistus ja rahaline karistus) erinevad
oluliselt: Tartu maakohtus mõistetud karistustest 64% olid vangistused, Harju maakohtus
57%, Pärnu maakohtus 48% ning Viru maakohtus 23%.
• Kohtu tööpiirkonniti jagunesid menetlusliigid väga erinevalt: Tartu ja Pärnu maakohtus
lahendati üle poole valimis olnud asjadest kokkuleppemenetluses (vastavalt 89% ja 61%),
Viru maakohtu otsustest 66% tehti käskmenetluses, Harju maakohtus lahendati 46%
asjadest lühimenetluses.
• Rahalise karistuse keskmine määr oli ca 5000 krooni: Tartu maakohtus ca 6900 krooni,
Pärnu maakohtus ca 5800, Harju maakohtus ca 5700 ning Viru maakohtus ca 2800 krooni.
• Keskmine lõplik vangistuse määr oli 4,2 kuud: Pärnu maakohtus oli vangistuse määraks 5
kuud, Viru maakohtus 4,6 kuud, Harju maakohtus 4 kuud ning Tartu maakohtus 4 kuud.

2009 määras Tallinna piirkonnas kohus 236 karistust kehalise väärkohtlemise eest. Ehk siis Tallinnas saab 4-5 inimest iga nädal peksmise eest karistada.

Kui oled veel eelnevalt karistatud, siis lajatatakse sulle oluliselt jõhkramalt kui ülal loetletud.

Strawberry
25.12.12, 21:13
Inimesed, kes arvavad, et peksmise eest karistada ei saa võiksid gümnaasiumi ära lõpetada ja päris ellu astuda.

Potsataja
25.12.12, 21:20
Virumaal on seega peksmise eest kõige väiksem tõenäosus vangi minna ja samas kõige suurem tõenäosus käsu korras suhteliselt väike rahatrahv saada.

Junken
25.12.12, 21:23
Inimesed, kes arvavad, et peksmise eest karistada ei saa võiksid gümnaasiumi ära lõpetada ja päris ellu astuda.

nojah, see on siis kui sul tunnistajaid, kui sa üksi lähed menti ja ütled et 4 dimat peksid mul käeluu 3 kohast sodiks, siis ei toimu paraku midagi. Tihti sp küsitakse: "kas provotseerisisid" ütled natuke vb, siis ala öeldakse isegi mendist, et olid ära teeninud selle. Mis on kohati WTF tekitav.

Strawberry
25.12.12, 21:30
nojah, see on siis kui sul tunnistajaid, kui sa üksi lähed menti ja ütled et 4 dimat peksid mul käeluu 3 kohast sodiks, siis ei toimu paraku midagi. Tihti sp küsitakse: "kas provotseerisisid" ütled natuke vb, siis ala öeldakse isegi mendist, et olid ära teeninud selle. Mis on kohati WTF tekitav.

Mendid on laisad lihtsalt ja ei viitsi endale lisatööd teha. Stick to your story ja nõua, et saaksid avalduse teha, nad on kohustatud seda menetlema.

Kui paperwork juba alguse saab, siis ei peata seda enam keegi ega miski ja see läheb all the way.

EestiAA
25.12.12, 21:39
Kui statse vaadata siis kuritegevus langeb aastast aastasse.

Ainult tapmised ei lange ...NU WTF.


Eesti ja Tallinn on Euroopa Liidus tapmiste poolest teisel kohal ..

qbj0hn
25.12.12, 21:42
Ilusad jõulu teemad.
Pohmakaga sopranosid vaadanud päev otsa.


http://www.youtube.com/watch?v=Pgykpblxipw

Jeebus
25.12.12, 21:43
mina näen praegu ainult enda moraalset dilemmat

läheks kirjutaks avalduse + ootaks, kuni videolinte organiseeritakse + longshot isikut tuvastada (kui paljud maksavad klubis kaardiga) + kunagi hiljem kutsutakse tagasi = nii -EV mulle

negatiivne mälestus on parem ju unustada, selle süvendamine mällu politseiga jauramisega tekitab veel lisaks stressi ka
vähemalt praegu on mul selline tunne


Ilusad jõulu teemad.
ise venitasin pikale, nüüd lõpetan

EestiAA
25.12.12, 21:49
Saan sust täiesti aru miks sa ei viitsiks jännata sellega ,aga arvan õige tegu oleks ikka menti anda.
Vb neil olid tingimised peal saavad natukene istuda ...aga see kohtu tee on jah masendavalt pikk ja tüütu.

Fabulous
25.12.12, 21:58
Tartu küll sümpatiseerib.
See neli kuud, mis ma kunagi Tartus elasin, oli vaimu kõrgaeg. Aga pole enam tudeng, seega tunneks ennast võõrana, imo lihtsalt ei sobiks.
Ma arvan, et Tallinnas on ka selliseid kohti olemas ja Tartusse sellepärast täitsa ümber ei pea kolima (alati on siiski ka võimalus nt. kolmapäeval[põhimõtteliselt üliõpilaste reede] või reedel Tartusse peole minna ja järgmine/ülejärgmine päev Tallinnasse tagasi liikuda).

Life coachingu puhul oskaksin muidu omadele kogemustele toetudes nõu anda küll. PM kui huvi.

camu
25.12.12, 21:59
Raudselt menti anda. Sinusuguste pärast, kes "asjaga jännata" ei viitsi, panevad vennad suvalt karustamatult edasi. Ning sellepärast toimuvad mingisugused väikesed pettused ja vargused samuti, sest inimesed ei viitsi mentidega tegeleda.

Jeebus
25.12.12, 22:10
sul on õigus + mu moraalitunne ajaks ka lõpuks mu püsti, lihtsalt esimesed päevad lihasvalu + tursed on tahtejõu alla viinud

saab tehtud ja loodame parimat

EestiAA
25.12.12, 22:11
Õige tegu=).

qbj0hn
25.12.12, 22:13
Kas mingit teemat pole, et mingi x aja jooksul peale juhtumit tuleb teata? Mitte, et lähed 3 päeva hiljem, et kle sain peksa tol päeval. 48h imo.

Strawberry
25.12.12, 22:24
Kas mingit teemat pole, et mingi x aja jooksul peale juhtumit tuleb teata? Mitte, et lähed 3 päeva hiljem, et kle sain peksa tol päeval. 48h imo.

Väärteo aegumine on 2 aastat. Kui traumapunktis on ta vigastused dokumenteeritud, siis selle tõestamisega ka probleeme ei ole.

qbj0hn
25.12.12, 22:26
Okay, siis millestki valesti aru saanud.
No, aga mul oli kunagi ammu siuke nali, et jorris peaga lasin naljaprst poest midagi rotti, jäin vahele ja panin jooksu.
Paar nädalat hiljem läksin poodi tagasi ja poe juhataja tegi mu kulul mingit nalja, aga muud midagi pold.

Mr_Kenny
25.12.12, 22:28
Suht naljakas.

Tarmonator
25.12.12, 22:29
Nagu mulle kord üks tark mees ütles, kui politsei oli küsinud, et miks siis vastu ei andnud. "Kui mul auto ära varastatakse, kas lähen varastan tagasi või?" Kui mul naine ära tapetakse, kas lähen tapan vastu või?" ...

qbj0hn
25.12.12, 22:31
Suht naljakas.

Ei olnud eriti, ei mõtle lihtsalt kõige targemalt alati.

Pumper
25.12.12, 22:43
Saan sust täiesti aru miks sa ei viitsiks jännata sellega ,aga arvan õige tegu oleks ikka menti anda.
Vb neil olid tingimised peal saavad natukene istuda ...aga see kohtu tee on jah masendavalt pikk ja tüütu.

Kirjutad avalduse politseisse, korra pead vist mehed tuvastama ja suht suure tõenäosusega sind kohtusse ei kutsutagi. Kui politseil on 100% kindlad tõendid olemas.

qbj0hn
25.12.12, 22:46
Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.

virukunn
25.12.12, 23:07
Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.

Kui oled Cordell Walker, siis seda ei juhtu. Aga tho see olekski kõige suurem põhjus mis mind paneks mitte menti minema, endale -ev ju kogu see keiss. Ja kui vähegi süüd endal tunneks siis ka südametunnistus ei lubaks minna.

E: Okei Tallinn vast on piisavalt suur linn, et nii väga ei pea põdema et uuesti kokku juhtud, aga väiksemates linnades nty. Pidevalt üle õla vaatamine on kõige õudsem kogemus üldse.

Remokk
25.12.12, 23:14
ok.. aga näide: Saadan coca perse jne , hiljme otsib ta mu üles ja saan kesta. Sellepeale teen avanduse menti jne.. On see õige ?? Idiootsus ju. Ok Jeebuse juhtum selline kahevahel, kuid sellgipoolst tal oli võimalus mitte kesta saada !!

Remokk
25.12.12, 23:15
Ja see väikelinna teema... Kui ise oled rahulik ja ei PROVOTSEERI ei juhtu mdiagi !!

Remokk
25.12.12, 23:16
kui ma seda kannatanut näen, annan ise ka

lol , sõber ä'rritus

virukunn
25.12.12, 23:17
Ja see väikelinna teema... Kui ise oled rahulik ja ei PROVOTSEERI ei juhtu mdiagi !!

Täpselt, süüdi ei ole kunagi anult üks osapool.

Codecci
25.12.12, 23:28
Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.

Lol ei. Siis just ei l88da, sest "seda uroodi ei saa lyya, see jookseb kohe menti".

Junken
25.12.12, 23:28
eks see tagasi tegemine ka suht osside teema. Ma isiklikult pole eriti üldse näinud, et keegi saab peksa, siis järgmine kord, ou lähme anname sellele nüüd vastu...

EestiAA
25.12.12, 23:29
nägin 2 nvd tagasi kuidas üks vend sai mööda minnes lihtsalt vastu hambaid kumbki vend üksteist ei teadnud ...lambist ...löögi vend oli ülejoond jõuka vend.
Tean lööjat mulle hakkas ka midagi peale lendama ,et mida sa **** vahid aga sõbrad tal läksid vahele ja panid ta auto peale.

Aga selliseid vendasid on jah on vb 1000st üks.

inward
25.12.12, 23:30
ok.. aga näide: Saadan coca perse jne , hiljme otsib ta mu üles ja saan kesta. Sellepeale teen avanduse menti jne.. On see õige ?? Idiootsus ju. Ok Jeebuse juhtum selline kahevahel, kuid sellgipoolst tal oli võimalus mitte kesta saada !!

Sellegipoolest peksjate näol on tegemist haigete inimestega, kes väärivad oma teo eest karistust. Oodata väljas kambaga, et suvaline üksik tüüp, täiesti läbi kui mitte surnuks peksta - debiilne.

qbj0hn
25.12.12, 23:31
Lol ei. Siis just ei l88da, sest "seda uroodi ei saa lyya, see jookseb kohe menti".

Teooria on hea, aga kui tillk alkoholi on sees siis vaevalt siuke mindset momendis on.

rasmer
25.12.12, 23:36
Siimud ITT.

EestiAA
25.12.12, 23:36
Nu kui vennad saavad esimese laksu eest tingimisi siis teise asja eest lähevad istuma...Ja ma arvan kui jeebus neid näeb siis ta ei lähe nina alla neile ...vaid vahetab peo kohta.

qbj0hn
25.12.12, 23:40
Mul oleks täis lohhi tunne peal peale siukest provotseerimist kedagi menti anda ja siis nõuda mingit raha veel ja põhimõtet taga ajada.
Just move on ja ära oma põske järgmine trip ette pane sihilikult, et siis üllatuda, et oh lõigi w.

Oleks veel, et jalutad rahulikult koju ja ilma mingi historyta lüüakse vegetableks sind.


Sellegipoolest peksjate näol on tegemist haigete inimestega, kes väärivad oma teo eest karistust. Oodata väljas kambaga, et suvaline üksik tüüp, täiesti läbi kui mitte surnuks peksta - debiilne.

Normaalne pole jamh.

Remokk
25.12.12, 23:40
segi..

Remokk
25.12.12, 23:41
Sellegipoolest peksjate näol on tegemist haigete inimestega, kes väärivad oma teo eest karistust. Oodata väljas kambaga, et suvaline üksik tüüp, täiesti läbi kui mitte surnuks peksta - debiilne.
jah.. täitsa nõus

Potsataja
25.12.12, 23:49
.
Just move on ja ära oma põske järgmine trip ette pane sihilikult, et siis üllatuda, et oh lõigi w.


Ei löödud ju? Mindi hoopis "sõpradele" oma rasket elu kurtma ja siis pandi padavai kambakesi nurga taha ootama.

vsiu100
25.12.12, 23:50
]Mendid on laisad lihtsalt ja ei viitsi endale lisatööd teha.[/B] Stick to your story ja nõua, et saaksid avalduse teha, nad on kohustatud seda menetlema.

Kui paperwork juba alguse saab, siis ei peata seda enam keegi ega miski ja see läheb all the way.

stfu multitalent. on sul mõni faktiline näide tuua??
mul on sõpru ja tuttavaid politseis nii liikluses, mõrvas ja narkos. jutt, et politsei ei viici teha on bs. lihtsalt pannakse prioriteedid paika kui ressurssi napib. näeb kõrvaltki et nad töötavad pikk päevi ja innuga.

enda kaklused on õnneks jäänud 8-10a tagusesse aega aga tuleb meelde üks juhus. kuskil aegviidu kandis oli meil sünnipäev.
üks seltskond hakkas peolt öösel tagasi koju liikuma. mingid maakas olid ka viina võtnud ja kuskil metsavahel ajasid oma sierra ette ja peatasid auto kinni suurema seltskonnaga. tahtsid tüli norida ja tagusid vastu klaase. seltskond autost välja ei tulnud ja helistas ülejäänud pidulistele, kes kohale lendasid. maakad ei saanud jutust aru ja nahad löödi kinni. sellepeale kutsusid nad politsei, kes osa meie seltskonnast(ja nn "kannatanutest") kaasa võttis. maardu jaoskonnas võeti ütlused ja politsei ütles: "gtfo, me ei tee mingit juurdlust nolkide kalkuse peale, kus paistab, et oli ka asja eest. Just leiti siin kraavist inimese pea ja meil ei ole selleks bs aega." kõik olid rahul ja mindi laiali.

vennike
25.12.12, 23:50
menti obv, ma saan aru kui pool õhtut käitud nagu idioot ja saad korra vastu hambaid, no sitta kah, elad üle. Aga suht tühja koha peal niimoodi ära taguda kambaga... fking masendav.

Remokk
26.12.12, 00:25
stfu multitalent. on sul mõni faktiline näide tuua??
mul on sõpru ja tuttavaid politseis nii liikluses, mõrvas ja narkos. jutt, et politsei ei viici teha on bs. lihtsalt pannakse prioriteedid paika kui ressurssi napib. näeb kõrvaltki et nad töötavad pikk päevi ja innuga.

enda kaklused on õnneks jäänud 8-10a tagusesse aega aga tuleb meelde üks juhus. kuskil aegviidu kandis oli meil sünnipäev.
üks seltskond hakkas peolt öösel tagasi koju liikuma. mingid maakas olid ka viina võtnud ja kuskil metsavahel ajasid oma sierra ette ja peatasid auto kinni suurema seltskonnaga. tahtsid tüli norida ja tagusid vastu klaase. seltskond autost välja ei tulnud ja helistas ülejäänud pidulistele, kes kohale lendasid. maakad ei saanud jutust aru ja nahad löödi kinni. sellepeale kutsusid nad politsei, kes osa meie seltskonnast(ja nn "kannatanutest") kaasa võttis. maardu jaoskonnas võeti ütlused ja politsei ütles: "gtfo, me ei tee mingit juurdlust nolkide kalkuse peale, kus paistab, et oli ka asja eest. Just leiti siin kraavist inimese pea ja meil ei ole selleks bs aega." kõik olid rahul ja mindi laiali.

+1 Sellised vändikud ongi kõige hullemad, tõmbavad teema üles ja kui osutuvad kannatauteks loodavad mendi abile... haiged kodanikud...

Chloe
26.12.12, 00:51
Mismõttes politseinikud laisad on, suur osa neist on ikka läinud politseikooli huviga anda oma panus ühiskonna heaks nagu tuletõrjujadki. Lihtsalt politseinikel on kordades rohkem tegevust, kui näiteks tuletõrjujatel ja seega tuleb teha valikuid.Politsei Ei jõua igale "tulekahjule" nagu seda tuletõrjujad ...

Räägin suhtarvudest....

Remokk
26.12.12, 01:08
Rääkides poliseinukutest siis linna omad on kõvasti inimlikumad kui mingid väikelinna omad...

Remokk
26.12.12, 02:59
aitäh kasutajale. kes hiljuti postitas
http://www.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE ty ty ty . lol J0hn

evari1
26.12.12, 04:52
Teooria on hea, aga kui tillk alkoholi on sees siis vaevalt siuke mindset momendis on.

Ma tean olukorda, kus võistluskunste õppinud tüüp oli tappa andnud teisele, olles üldse vägivaldne. Teine tüüp menti ei läinud, pärast istus kickboxer talle pähe, igal pool nägi, siis hirmutas ja noris. Pigem neil tekib julgust juurde teadmisega, et kannataja ei läinud mentigi. Arvatavasti nad järeldavad selles seda, et vastane kardab teda nii palju, et ei julge midagi teha.

ranka
26.12.12, 05:59
menti obv, ma saan aru kui pool õhtut käitud nagu idioot ja saad korra vastu hambaid, no sitta kah, elad üle. Aga suht tühja koha peal niimoodi ära taguda kambaga... fking masendav.

Oled üks targem kasutaja foorumis, aga seekord sa eksid IMO. Loo point on hea, aga kuidas sa "tühja koha" pealt praegu ära taoti? Jeebus ei võinud/tahtnud kõike fakte avaldada (tema sõna, nende vastu) ja isegi kui tegi on ta enda viga. Kui sa mängid Bruce Willist, siis tea, et võid ka laksu saada.

Mina ikka pidutsen rohkem, kui keskmine foorumi kasutaja. Käin kohtades, kuhu enamus ei julgekski minna ja peod on väga pikad hommikul kella kümneni välja on standard. See tähendab, et ma tiksun lõpus kuskil alternatiivurgastes, kuhu ongi igasugu ossid ja muu pask kokku vajunud, aga ei ole mitte kunagi lõuga saanud ega seisuks läinud.

Ja arvesta sellega, et ma joon ennast ikka rohkemn kooma, kui teised ja teen poole jubedamaid asju, kui teised ehk ala ei piirdu kuskil lauas istumisega :)

EDIT: Niisama "tappa" saamiseks ma loeks seda, et kui enne laoti ja siis alles küsiti. Ma väidan, et suur osa kaklusi on välditav ja see ei tähenda ,et sa peaksid saba jalge vahel jooksma.

ranka
26.12.12, 06:04
Ma tean olukorda, kus võistluskunste õppinud tüüp oli tappa andnud teisele, olles üldse vägivaldne. Teine tüüp menti ei läinud, pärast istus kickboxer talle pähe, igal pool nägi, siis hirmutas ja noris. Pigem neil tekib julgust juurde teadmisega, et kannataja ei läinud mentigi. Arvatavasti nad järeldavad selles seda, et vastane kardab teda nii palju, et ei julge midagi teha.

Kas mul on õigus, kui ma vädan, et selline olukord juhtus vanuses alla 20 aastat ?

vennike
26.12.12, 07:11
Oled üks targem kasutaja foorumis, aga seekord sa eksid IMO. Loo point on hea, aga kuidas sa "tühja koha" pealt praegu ära taoti? Jeebus ei võinud/tahtnud kõike fakte avaldada (tema sõna, nende vastu) ja isegi kui tegi on ta enda viga. Kui sa mängid Bruce Willist, siis tea, et võid ka laksu saada.

Mina ikka pidutsen rohkem, kui keskmine foorumi kasutaja. Käin kohtades, kuhu enamus ei julgekski minna ja peod on väga pikad hommikul kella kümneni välja on standard. See tähendab, et ma tiksun lõpus kuskil alternatiivurgastes, kuhu ongi igasugu ossid ja muu pask kokku vajunud, aga ei ole mitte kunagi lõuga saanud ega seisuks läinud.

Ja arvesta sellega, et ma joon ennast ikka rohkemn kooma, kui teised ja teen poole jubedamaid asju, kui teised ehk ala ei piirdu kuskil lauas istumisega :)

EDIT: Niisama "tappa" saamiseks ma loeks seda, et kui enne laoti ja siis alles küsiti. Ma väidan, et suur osa kaklusi on välditav ja see ei tähenda ,et sa peaksid saba jalge vahel jooksma.

ma ei leia, et Jeebus oleks kuidagi ära teeninud sellise keretäie. Aga ilmselt ei tea ma ka kõiki detaile. Võibolla lubas kellegi õe gangrapeda, sel juhul täitsa paras. Niikaua kui mul pole kahelda Jeebuse sõnades, ütleb minu mõistus, et need tampijad idioodid läksid ikka väga liiale.

camu
26.12.12, 07:16
ma ei leia, et Jeebus oleks kuidagi ära teeninud sellise keretäie. Aga ilmselt ei tea ma ka kõiki detaile. Võibolla lubas kellegi õe gangrapeda, sel juhul täitsa paras. Niikaua kui mul pole kahelda Jeebuse sõnades, ütleb minu mõistus, et need tampijad idioodid läksid ikka väga liiale.
Täpselt! See, et ranka pole eriti kakelda saand peol, ei õigusta mingi inimese poolvigaseks peksmist. Loomulikult on paljud "seisus" niisama sõnadega või sõprade abiga või millega iganes lahendatavad, aga on hetki, kus sa ei saa paraku ise mitte midagi teha.
See umbes nagu autosõiduga, et võid küll eeskirjadest kinni pidada, sõita väga korralikult ja arvetada teiste liiklejatega, aga kui keegi pimedas kurvis vastassuuna vööndis vastu tuleb (ning kui juhtub ka veidi massiivsem olema), siis paraku pole ka kiirest reageerimisest (kiiretest jalgadest) abi.

evari1
26.12.12, 07:24
Kas mul on õigus, kui ma vädan, et selline olukord juhtus vanuses alla 20 aastat ?

Ma eeldan, et üle 20 olid need tegelased. See oli mitu aastat tagasi ja peategelased on must 4-5 aastat vanemad. Aga harituselt umbes sealkandis võidi küll olla.

karupoeg
26.12.12, 09:03
Isiklikult nõustun küll pigem rankaga.
Olen isegi küllaltki temperamentne vend, kellel "sütik" üsnagi lühike ning omast kogemusest võin öelda, et reeglina juhtuvad sellised olukorrad siiski siis kui oled ise ka veidikene õli tulle valanud. Ma ei ole näinud mitte ühelgi sõbral-tuttaval mitte kunagi ühtegi olukorda, kus oleks olnud seisu "lõhna" ka. Küll on aga isiklikult olnud "seise" mitmeid ning sageli eskaleerunud ka kaklusega. Kuigi ma ei ole reeglina kunagi olnud olukorra algataja, olen siiski n.ö. võimaluste piires vastu actinud, mis on tegelikult kainelt mõeldes täiesti ebavajalik. a la "kuule sa tahad lõuga saada vä? -- A sa tahad või?" situatsioonid, mis on tegelikult osati ka enda süü. Seadust võid sa ju taga ajada, aga ise oled pärast kipsis. Seega lihtsam oleks selliseid asja eos vältida, anda käppa ja öelda, et my bad (kuigi vb isegi ei olnud).
Sessuhtes, et, oma õigust võid sa ju taga ajada, aga kui mingile ossile kuskil urkas tema moodi vastu ülbitsed, siis mis seal eeldada? Et pärast lööte koos pitsi kokku? Eks igaüks käitub ikkagi vastavalt oma rikutuse tasemeli ja kui on aru saada, et vastane ei ole kõige teravam pliiats, siis ei ole mõtet ka kõva meest mängida.

Nagu keegi ütles, et lihtsam on ego maha suruda ja eluga edasi minna kui hakata mingi kriminaaliga sotte selgeks klaarima või vastu ülbitsema.

p.s. arvatavasti oleksin OP asemel käitunud samamoodi ning oleksin ise kipsis. Aga targutada on ikka hea...

alaska
26.12.12, 10:09
kogenum inimene oleks vabalt ära tajunud. esmakohtumisel suitsuruumis ei jõudnud ma suitsugi põlema panna, kui juba huiama tuldi. nii aktiveerunud oli.
optimaalne liin oleks olnud koju ära minna, sest mul polnud õhtuga absoluutselt mingisugust eesmärki, lihtsalt tiksusin
üldse sattusin nimetast sinna, kus poleks pidanud terve selle aja dj-ga midi controlleritest rääkima aga hoopis tüdruku organiseerima ...

mul on social coachingut vaja, midagi Crazy, Stupid, Love. sarnast
+ äkki chart vaja teha standardliinidest erinevate klubisituatsioonide puhul


http://www.upload.ee/image/2912965/zx.jpg

Kusagil sa mainisid veel, et sul 4% bodyfat ja oled hüperaktiivne. Ma järeldan, et su keha/aju töötab niimoodi, et ülesöödud ja joodud energia ei salvestu rasvaks, nagu enamusel meist, vaid liigutusteks ja kiireteks mõteteks ja juttudeks (põsk ette ja pane pauk...), ühesõnaga laksid ringi nagu energizer rabbit ja sellistel on paratamatult pidevalt konflikte aglase ajutegevusega ossidega, kes puhtalt sinu juuresolekust alaväärsuskompleksi põdema hakkavad. Aga küll sa lõpuks maha rahuned, kui ainevahetus aeglustuma hakkab. :-)

pastilaa
26.12.12, 10:25
Täna 11.00 see siis juhtus. Ranka andis Freaky-le üle paroolid ja rahad. Foorumis on oodata suuri muudatusi.

vennike
26.12.12, 11:07
Täna 11.00 see siis juhtus. Ranka andis Freaky-le üle paroolid ja rahad. Foorumis on oodata suuri muudatusi.

lol pastilaa esimest korda mudas peaga foorumis

Romka
26.12.12, 11:44
Betfair->Skrill rahakanded pühadel töötavad?

ranka
26.12.12, 12:16
ma ei leia, et Jeebus oleks kuidagi ära teeninud sellise keretäie. Aga ilmselt ei tea ma ka kõiki detaile. Võibolla lubas kellegi õe gangrapeda, sel juhul täitsa paras. Niikaua kui mul pole kahelda Jeebuse sõnades, ütleb minu mõistus, et need tampijad idioodid läksid ikka väga liiale.

Pigem sa ei ole vist Tonicus käinud. Suht urgas ja kaklusi provotseeritakse ning kui ise sellega kaasa lähed (käid väljas macho mees mängimas) siis saadki selle, mida ise lunisid.

Täpselt sama, kui minna mustade klubisse ja karjuda: nigga, nigga, nigga. Saad molli. Sinule tundub asjata, neile mitte.

ranka
26.12.12, 12:21
Täpselt! See, et ranka pole eriti kakelda saand peol, ei õigusta mingi inimese poolvigaseks peksmist. Loomulikult on paljud "seisus" niisama sõnadega või sõprade abiga või millega iganes lahendatavad, aga on hetki, kus sa ei saa paraku ise mitte midagi teha.

See umbes nagu autosõiduga, et võid küll eeskirjadest kinni pidada, sõita väga korralikult ja arvetada teiste liiklejatega, aga kui keegi pimedas kurvis vastassuuna vööndis vastu tuleb (ning kui juhtub ka veidi massiivsem olema), siis paraku pole ka kiirest reageerimisest (kiiretest jalgadest) abi.

Ma ütlesin selgelt: kaklusi saab vältida ja asjata oleks siis, kui sa lähed suitsuruumi ja pauk käib. Hetkel jeebus ise läks vennaga välja, pani end "maksma" ning läks sisse tagasi. Mida sa ootad seal, et keegi tuleb teeb pai w? Siinkohal mina erinengi - jah jeebusel on õigus, aga ma ei lähe õigust nõudma selle nimel, et ennast pool vigaseks pekstakse.

Sinu liiklusnäide on siin väga vale! Antud juhul selle asemel, et pidurdada ja teha vajalik manööver vältida õnnetust, annab sohver hoopis gaasi, sest temal on ju õigus. Küsimuseks jääb hind ja õigesti käitumine ka "ohvri" poolt.

EDIT: loll saab kirikus ka peksa või peaks ehk ütlema, et tonicus ... :D

Tarmonator
26.12.12, 13:21
Kordan ennast...kui varastatakse, kas varastan siis vastu? Kui tapetakse, kas tapan vastu?

Imo on seaduses lubatud vägivald vaid hädakaitse ulatuses. Kambaga nurga taga üht ülimudas venda oodata ja siis ta luud-kondid katki taguda ei ole hädakaitse. Ei oma tähtsust mis see Jeebus ütles või tegi. Pannud seal väljas siis ära see pauk kui põsk ees oli ja ma arvan, et Jeebus poleks ka sellest suuremat numbrit teinud.
Idiootne vaidlus. Me ei ela metsikus läänes. Sellised asjad toimuvadki kuna keegi ei viitsi midagi ette võtta. Ei saa alati ise vastu anda ja loota, et asi laheneb. Või teine põsk ette keerata ja ära kannatada.

rahvavaenlane
26.12.12, 13:23
kas täna kõrtsid ka lahti on?

Spewmonkey
26.12.12, 13:24
kas täna kõrtsid ka lahti on?

Kõrtsid ei ole kunagi kinni.

rahvavaenlane
26.12.12, 13:27
Kõrtsid ei ole kunagi kinni.

üleeile olid küll. kõik tahtsid ju nii faking pühalikud ja õndsad olla, et pisar ka silmanurgast välja ajada.

Ermii
26.12.12, 13:35
Kõrtsid ei ole kunagi kinni.
nohh Siim sa kaineks saand vää?

Strawberry
26.12.12, 13:35
stfu multitalent. on sul mõni faktiline näide tuua??


Nub plz, mul on ka sõber politseis ja neil on iga päev karjade kaupa valetajaid ja niisama lollakaid. Täiesti standard on sellisel juhul alguses veidi ajude keppi teha a la "Kas ise provotseerisid ? Kas ise olid ka süüdi ?" ja mõttetud asjad välja filtreerida, need kellel tõsi taga jäävad alles, kirjutavad avalduse ja hakkab masinavärk liikuma.

Mis puutub politsei laiskusesse, siis kehtib seal täpselt sama populatsiooni statistika nagu ka igal pool mujal. Osad on töökad, osad on laisad. Nagu igale normaalsele inimesele iseloomulik, kui on võimalus vähem tööd teha, siis tehakse vähem tööd.

Spewmonkey
26.12.12, 13:36
üleeile olid küll. kõik tahtsid ju nii faking pühalikud ja õndsad olla, et pisar ka silmanurgast välja ajada.

Praegusel kellaajal või kogu õhtu?


nohh Siim sa kaineks saand vää?

Pu*si läheb seisuks või, sa ütled, et ma olen mingi maakas või?

Muidu jep.

muruntau
26.12.12, 13:37
Selleks, et mingi imbetsilli provotseerimisega kaasa minna peab ise tema tasemele laskuma, teda endaga võrdseks pidama. Sellises situatsioonis "mu lõug on siin" tüüpi lausel pole väärikuse hoidmisega mingit seost, lihtsalt lollusega kaasaminek.

Godspeed_EJ
26.12.12, 13:38
2012 (eriti, aasta teine pool) purustab ilmselt PP rekordi - suurim idiootidest liitujate arv.

vennike
26.12.12, 13:44
2012 (eriti, aasta teine pool) purustab ilmselt PP rekordi - suurim idiootidest liitujate arv.



Mis puutub idiootidest liitujatesse, siis kehtib seal täpselt sama populatsiooni statistika nagu ka igal pool mujal.

õnneks on ajalugu näidanud, et kõige suuremad troloololllolod saavad permabänni

ok2aa
26.12.12, 14:42
õnneks on ajalugu näidanud, et kõige suuremad troloololllolod saavad permabänni

või tappa
sorri, ei suutnud kiusatusele vastu panna

vapsik
26.12.12, 15:02
Täpselt sama, kui minna mustade klubisse ja karjuda: nigga, nigga, nigga. Saad molli. Sinule tundub asjata, neile mitte.

Ma usun, et selle eest saab vähemalt kuuli perse või noa makku.

vapsik
26.12.12, 15:03
Kordan ennast...kui varastatakse, kas varastan siis vastu? Kui tapetakse, kas tapan vastu?

Imo on seaduses lubatud vägivald vaid hädakaitse ulatuses. Kambaga nurga taga üht ülimudas venda oodata ja siis ta luud-kondid katki taguda ei ole hädakaitse. Ei oma tähtsust mis see Jeebus ütles või tegi. Pannud seal väljas siis ära see pauk kui põsk ees oli ja ma arvan, et Jeebus poleks ka sellest suuremat numbrit teinud.
Idiootne vaidlus. Me ei ela metsikus läänes. Sellised asjad toimuvadki kuna keegi ei viitsi midagi ette võtta. Ei saa alati ise vastu anda ja loota, et asi laheneb. Või teine põsk ette keerata ja ära kannatada.

This. Oleks võinud provotseerimata jätta, aga see ei tähenda, et ajuinvaliide ei peaks karistama.

vapsik
26.12.12, 15:06
Järgmine kokkutulek peaks rankale koos camu ja tarmonatoriga tappa andma. Provotseerib siin enda jutuga.

qbj0hn
26.12.12, 15:26
Ranka on küll üle EV jooksnud arvestades sample size :D

ristijeesus
26.12.12, 15:33
No kuda sa sellist lööd?
http://pnimg.net/lrep/1805/25/b7d90f5824c.jpg

Jeebus
26.12.12, 15:37
huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?

qbj0hn
26.12.12, 15:41
Ei teeks välja ja ei laseks oma õhtut ära rikkuda.
See pole mingi taga targemaks bs mis ajatakse, see on common sense.

virukunn
26.12.12, 15:43
Kas Tallinnas mingit rägbi/usa football trenni toimub ?

Junken
26.12.12, 15:45
huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?
selle peale...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v27bg8vaTq4#t=78s

Spewmonkey
26.12.12, 15:48
Kas Tallinnas mingit rägbi/usa football trenni toimub ?

Ma detaile ei tea, aga Realkooli kõrval väljakul olen näinud mängimas küll.

rahvavaenlane
26.12.12, 15:53
peaks olema jah, teag ühte tartu säga kes on rääkinud, et käivad tallinnlastega mängimas-võistlemas

Spewmonkey
26.12.12, 15:55
selle peale...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v27bg8vaTq4#t=78s

SHORYUKEN

Võib 44s peale kerida.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=botrZkBPLxw#t=42s

rahvavaenlane
26.12.12, 16:00
butsis mu kõrtsi õhtu, värdjad on jälle täisblokeeringu mu kontole teinud. munnid raisk.

Rigged
26.12.12, 16:04
Haha, meenutab ühte tuttavat kes 10+ matsile nii ära littis, pliks plaks ükshaaval

rahvavaenlane
26.12.12, 16:09
õlu ja suitsud ka kohe otsas. täismasekas. ometi alustasin kuradi optimistlikult täna. fukkmaütlenpekskekohtutäitureidjamuidmunne

Priidix
26.12.12, 16:14
http://gyazo.com/34f1f3d0a428e7ccab05a9175ff7b194.png?1356534839

rofl

ranka
26.12.12, 16:26
butsis mu kõrtsi õhtu, värdjad on jälle täisblokeeringu mu kontole teinud. munnid raisk.

Kes tegi? Miks tegi?

rohelinekonn
26.12.12, 16:30
HA HA HAA

Potsataja
26.12.12, 16:36
selle peale...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v27bg8vaTq4#t=78s

selle peale meenus..


http://www.youtube.com/watch?v=3szbAd8bIBw

rahvavaenlane
26.12.12, 16:38
Kes tegi? Miks tegi?

ah mul on oma aastate tagustest jamadest klaarida maksuametiga ja ka kohtutäituturiga. üldiselt ma olen nendega alati kokkuleppele saanud juhul kui ma olen teatanud ette, et nt järgmine kuu ma maksan vähem. aga novembris meilisin kõigile, et dets on mu võimalused sellised jne, aga nüüd ma ei saagi aru kes on siis täis blokeeringu pannud. vbl saatsin liiga hilja, ma ei tea. igaljuhul ca 14-15 dets sain veel kaardilt võtta, täna mitte. plokk peal ja kõik.

Potsataja
26.12.12, 16:45
Homme hommikul vutt-vutt panka, sealt saad teada ja kui palju õnne on, siis saad ehk selle aasta jooksul mõne € isegi kätte.

Spewmonkey
26.12.12, 16:47
õlu ja suitsud ka kohe otsas. täismasekas. ometi alustasin kuradi optimistlikult täna. fukkmaütlenpekskekohtutäitureidjamuidmunne

Joomise jaoks leiab alati raha ju.

rahvavaenlane
26.12.12, 16:52
Joomise jaoks leiab alati raha ju.


no selge. kobi poest läbi. võta pudel. ei, võta 3. ja kobi siia Siim

Spewmonkey
26.12.12, 16:59
no selge. kobi poest läbi. võta pudel. ei, võta 3. ja kobi siia Siim

Nii lihtsalt need asjad ei käi, ise pead ikka veits vaeva ka nägema. Mõne jõulumeeleolus naabrimehe äkki leiad või järgmiseks korraks teed endale pangakontosid juurde. Õpeta nagu oma last.

rahvavaenlane
26.12.12, 17:16
keegi teab kuidas asi on? kas swed to swed täna toimib?

hakkameimema
26.12.12, 17:21
ikka toimib

rahvavaenlane
26.12.12, 17:26
Nii lihtsalt need asjad ei käi, ise pead ikka veits vaeva ka nägema. Mõne jõulumeeleolus naabrimehe äkki leiad või järgmiseks korraks teed endale pangakontosid juurde. Õpeta nagu oma last.

ole hea lõika endale kirvega veeni. siim.

rahvavaenlane
26.12.12, 17:48
head downswingi kõigile. ma jooma

ok2aa
26.12.12, 17:55
huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?

miks sa sellises sitaurkas üldse käid?

Spewmonkey
26.12.12, 18:07
ole hea lõika endale kirvega veeni. siim.

Tore, et sain abiks olla.

Konso
26.12.12, 18:12
k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.

Tegemist on kuriteo, mitte väärteoga. Sellest jutust eeldan, et karistuse saavad sellid ainult sellisel juhul kui ise uurijale üles tunnistavad asja. Politseisse mine ikkagi, siis ei jää sul hiljem südametunnistus piinama.

Jeebus
26.12.12, 18:13
miks sa sellises sitaurkas üldse käid?
ma ei käigi tavaliselt joomas, ei teagi ühtegi kohta, seepärast ei oska reageerida ka taolistele situatsioonidele
kuna ise kedagi ei löö, siis tundus see liin tagavat mulle mu ego ning koha
sattus aga selline psühho

nüüd sain teada, et käitusin valesti ja olin peksu ära teeninud : (

Godspeed_EJ
26.12.12, 18:38
Ära teeninud. Ei.
Ise ka valesti käitunud. Jah.

Järgmine kord, kui keegi tuleb provotseerima, siis ütle, et sul pole temaga mingit probleemi. See pole kõige adekvaatsem käitumine, kui sa mõnele ennast täis tõmmanud lambale pakud ise võimalust ennast lüüa. Üldjuhul ajab see lamba veel rohkem pöördesse.

Tulevikus, kui tahad üksi ja joogisena linna lällama minna, siis küsi kasvõi foorumist nõu.

karupoeg
26.12.12, 18:40
ära ei olnud teeninud, aga midagi imestada ka ei tasu.
Endal olnud selline olukord, kus Tartus haridusministeeriumi pargis (no seal, kus mökus ja kivis olles kusemas käiakse) tulid 2 venelast ossi suitsu küsima. Väga suured ei olnud, aga äkilised küll. Soovitasin statoili minna, sealt saab. Küsiti, et kas ülbitsen, ütlesin, et oleneb kuidas te ise seda tõlgendate. Järgnes see, et insta pauk kirja ja konkreetselt kaks nädalat silma lahti ei saanud ning käisin loengutes endal luugid kinni.
Süüdi muidugi nemad, aga oleks suitsu andnud oleks patsu löönud ja paar nalja ka visanud ning kõik häpid. Aga eks see ossidega rahumeelselt asjade lahendamine on üsna peen kunst biitida.

virukunn
26.12.12, 18:42
Järgmine kord annad ?

karupoeg
26.12.12, 18:45
järgmine kord löön esimesena (nagu targemad eelnevates postides õpetanud).

vsiu100
26.12.12, 18:46
No kuda sa sellist lööd?
http://pnimg.net/lrep/1805/25/b7d90f5824c.jpg

:biggrin:
ei löögi.

EestiAA
26.12.12, 19:07
Palun seletage keegi mulle ära kuidas see baar või klubi pankrotti pole läind kui pooled pekstakse vigaseks turvade poolt ?:D.

See video on nii haige ,et ajab muigama.

http://www.youtube.com/watch?v=AVB1zDUi6fE

karupoeg
26.12.12, 19:26
ju klientuur sama mentaliteediga. Aa imo selles videos ülihästi näha tiblade käitumislaad. Mitte üks kord neist ei olnud n.ö. mees mehele ning kõik esimesed löögid olid täiesti ootamatult. Ei ole raske tühja koha pealt kõrval seisev ning kolmanda isikuga räägiv vend nokki lüüa ja siis jalgadega kahekesi taguma hakata.

Loksutaja
26.12.12, 19:31
videot ei vaata aga pakun, et nagu venemaal kombeks siis 99% ootamatult ja seljatagant LIKE A PRO !!!

eddi
26.12.12, 19:39
videot ei vaata aga pakun, et nagu venemaal kombeks siis 99% ootamatult ja seljatagant LIKE A PRO !!!
Suht täppi panid jah, ootamatult, seljatagant ja nii, et mingi 4 õli korraga ründavad

EestiAA
26.12.12, 19:41
ju klientuur sama mentaliteediga. Aa imo selles videos ülihästi näha tiblade käitumislaad. Mitte üks kord neist ei olnud n.ö. mees mehele ning kõik esimesed löögid olid täiesti ootamatult. Ei ole raske tühja koha pealt kõrval seisev ning kolmanda isikuga räägiv vend nokki lüüa ja siis jalgadega kahekesi taguma hakata.

Mhm krt eesti keeles ei ole selle jaoks väljendit ka...Usas öeldakse selle kohta sucker-punch.

doublemint65
26.12.12, 19:51
Palun seletage keegi mulle ära kuidas see baar või klubi pankrotti pole läind kui pooled pekstakse vigaseks turvade poolt ?:D.

See video on nii haige ,et ajab muigama.

http://www.youtube.com/watch?v=AVB1zDUi6fE
4:01 peal Jeebus kah sattunud... ütles, et tunne valu ja keeras põse ette, how sweet.

Romka
26.12.12, 23:31
Sulaga jääle ikka.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-manniku-karjaarist-tiritakse-uppunud-autot-valja.d?id=65453906

fyte
26.12.12, 23:32
tundub, et enamus siinseid pokerdajaid diablo 3-le/armforce mängule või ruletile üle läinud :rolleyes2:

rasmer
27.12.12, 01:56
Ma tean, et offtopicus strateegiast rääkida ei tohi, aga see on lihtsalt puhas kuld:
http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/do-you-call-here-523447/

eddi
27.12.12, 06:34
sattusin uuesti võsapetsi "puukidest üürnikud" osa vaatama. no wtf ikka, kuidas sellises situatsioonis üldse käituda?? mul tuli esimese asjana pähe, et võtad endaga veel mingi 3-4 õli kaasa ja peksab välja kasvõi, aga kui üürnik on relvaga ka veel siis no wtf, kuuliveste ei hakka ka päris poistele selga panema. väga fucked up ikka.

keegi üldse teab ka, mis sellest saanud on?

hotcocacola
27.12.12, 06:46
sattusin uuesti võsapetsi "puukidest üürnikud" osa vaatama. no wtf ikka, kuidas sellises situatsioonis üldse käituda?? mul tuli esimese asjana pähe, et võtad endaga veel mingi 3-4 õli kaasa ja peksab välja kasvõi, aga kui üürnik on relvaga ka veel siis no wtf, kuuliveste ei hakka ka päris poistele selga panema. väga fucked up ikka.

keegi üldse teab ka, mis sellest saanud on?

Lõpuks läks asi kohtusse ning kui ma õigesti mäletan, siis mõned said seal tingimisi karistada, kui mitte ei pandud kongi.

phenomenon
27.12.12, 09:25
Puukidest niipalju et kõik kommunaalkulud maksis omanik kinni , see tähendab et jätad lihtsalt elektri eest maksmata ja see lülitatakse peagi välja. Võib vist ise ka minna elktripakkuja juurde ja lepingu katkestada mingiks ajaks.

vennike
27.12.12, 09:25
FML, sellise (http://weather.perthnow.com.au/) ilmaga plekkangaaris tööd teha on natuke ebainimlik. Jõin mingi 8 liitrit vett ära. Aga siiski palju parem kui -20C vms teil seal on.

pikk28
27.12.12, 09:27
meil +2 :). 41 kraadi on muidugi ulme

Jeebus
27.12.12, 09:28
kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks

vennike
27.12.12, 09:33
kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks

Troika, kui selline asi veel olemas on. Tantsupõrandat ei oska kommentaarida, aga keda see ikka huvitab, kui härmas Russki Standarti lauale tuuakse.

Jeebus
27.12.12, 09:38
Troika, kui selline asi veel olemas on. Tantsupõrandat ei oska kommentaarida, aga keda see ikka huvitab, kui härmas Russki Standarti lauale tuuakse.
suletakse kell 23:00 kahjuks, vaja leida mingisuse programmiga kohta mis sulgeks ikka öösel

e: Clazz on potentsiaalne? keegi käinud?

Maxi
27.12.12, 09:49
Tonic suht kindlapeale minek, see on suht varahommikuni lahti ka ja joogid on võrdlemisi odavad

Fabulous
27.12.12, 09:50
Tonic suht kindlapeale minek, see on suht varahommikuni lahti ka ja joogid on võrdlemisi odavad
nice one

Jeebus
27.12.12, 10:04
mina lähen jah toonikusse aga kaugelt tulevad sugulased mängivad fixed limitit

Rage
27.12.12, 10:09
kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks
ma eeldan, et räägid 2013/2014 aastavahetusest, sest praegusele aastavahetusele sa vaevalt kohta leiad mis oleks vaba...

nikitheone
27.12.12, 10:20
Kannu kõrts

nikitheone
27.12.12, 10:20
Ma tean, et offtopicus strateegiast rääkida ei tohi, aga see on lihtsalt puhas kuld:
http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/do-you-call-here-523447/

Rofl, kuld

Jeebus
27.12.12, 10:23
Kannu kõrts
LOL

nikitheone
27.12.12, 10:43
seems suitable for 40+
http://restoranid.ee/aastavahetus/

Jeebus
27.12.12, 10:48
sa ei ole vist kunagi sattunud sinna urkasse

Jeebus
27.12.12, 11:11
ma eeldan, et räägid 2013/2014 aastavahetusest, sest praegusele aastavahetusele sa vaevalt kohta leiad mis oleks vaba...
helistasin Clazzi, neil on vabu laudu, erinevad esinejad, korralik programm
veebilehe photoshopitud piltidelt tundub korralik koht, keegi sees käinud?

qbj0hn
27.12.12, 11:11
Kannu kõrts

Level või srs?
Pidime eelmise semi-gfiga linna peole minema mingiaeg. Küsisin, et kuhu minna tahad, ütles, et kannu kõrtsu. Mõtlesin, et kodanik leveldab. Sama hästi võiks siia samma imavere kõrtsu minna.

K2okfor_Mey
27.12.12, 11:12
IMO peale remonti päris ok place Kannu siis.

qbj0hn
27.12.12, 11:13
Okay, ma pole mingi paar a käinud tho.

nikitheone
27.12.12, 11:13
lol olen, aga aastavahetuse + siuksed suured peod on ok

VisaHing
27.12.12, 12:32
Huvitav. Kuigi ise ei usu, et see 9/11 oli inside job ja seda illumnatide paska.
Aga naljakas, eile vaatasin Visa Hing 3-me. Seal kohas kui need kallurid tulid sinna õnnetuspaika, kus äsja lasti metrooõhku.
Seal ütles üks ment teisele: '' Te olite ka WTC-s ja teate milline segadus seal oli '' 1995 aastal valminud film.
Vb WTC tähendab ka midagi muud kui World Trade Center.

Junken
27.12.12, 12:35
äkki viitas mingile muule olukorrale kui 9/11

Potsataja
27.12.12, 12:36
http://en.wikipedia.org/wiki/1993_World_Trade_Center_bombing

Abiks ikka. ;)

Nozzu
27.12.12, 12:37
Huvitav. Kuigi ise ei usu, et see 9/11 oli inside job ja seda illumnatide paska.
Aga naljakas, eile vaatasin Visa Hing 3-me. Seal kohas kui need kallurid tulid sinna õnnetuspaika, kus äsja lasti metrooõhku.
Seal ütles üks ment teisele: '' Te olite ka WTC-s ja teate milline segadus seal oli '' 1995 aastal valminud film.
Vb WTC tähendab ka midagi muud kui World Trade Center.

2001. polnud esimene kord, kui WTC-d rünnati.

26. veebruaril 1993. aastal kell 12:17, plahvatas Põhjatornis (North Tower) Ryderi kaubik mis sisaldas 680 kilogrammi lõhkeainet. Pomm oli pandud Ramzi Yousef'i poolt. Plahvatus tekitas 30-meetrise augu läbi viie maa-aluse korruse. Kõige rohkem kahjustusi oli B1, B2 ja B3 korrustel. Kuus inimest said surma ning 50 000 muud inimest kannatasid vinguhaisu all mis läbis Põhjatorni sajakümmet korrust täielikult. Paljud inimesed pidid kõndima alla pimedatel hädaabi-treppidel, kus polnud valgustust. Mõndadele võttis alla jõudmine 110-korruselisest hiigelehitisest mitu tundi.

Rage
27.12.12, 12:38
WTC'ga on mitu intsidenti olnud mitte ainult 9/11

inward
27.12.12, 12:41
helistasin Clazzi, neil on vabu laudu, erinevad esinejad, korralik programm
veebilehe photoshopitud piltidelt tundub korralik koht, keegi sees käinud?

Clazz on igati aus ja viisakas koht.

Provoker
27.12.12, 12:59
helistasin Clazzi, neil on vabu laudu, erinevad esinejad, korralik programm
veebilehe photoshopitud piltidelt tundub korralik koht, keegi sees käinud?

Olen käinud sees ja polnud viga. Kuigi toolid ja lauad olid krdi kõrged aga eks see stiilipõhine sisustus seal vast. Medium veiseliha oli ka muidugi väga ok.

Potsataja
27.12.12, 13:10
sa ei ole vist kunagi sattunud sinna urkasse

Sa ei ole kunagi vist 40+ olnud?

Kui nende 40+ maitseeelistusi jms. täpselt tead, siis muidugi lihtsam.

Jeebus
27.12.12, 13:25
kiika hommikul kella 5-6 paiku kannu ette, mis kontingent seal tolkneb

nikitheone
27.12.12, 13:59
üks asi suvaline nv, teine asi aastavahetuseprogramm otseülekandega tv3s

Ints
27.12.12, 14:07
kiika hommikul kella 5-6 paiku kannu ette, mis kontingent seal tolkneb

lol

Ütle kus kohas tolgendamist aastavahetusel poleks

Jeebus
27.12.12, 14:10
üks asi suvaline nv, teine asi aastavahetuseprogramm otseülekandega tv3s
kas regid jätavad siis tulemata?

nikitheone
27.12.12, 14:20
Lol obv

ok2aa
27.12.12, 14:56
clazz on liiga trendipedelik 40+ sugulasele vbl.

EestiAA
27.12.12, 15:15
[QUOTE=backdoorsex;483582]Huvitav. Kuigi ise ei usu, et see 9/11 oli inside job ja seda illumnatide paska.



Sa ei usu ,et inside job?.
Faktiliselt jumala hästi välja toodud ,et George Bush ja Dick Cheney tegid selle.
Ma olen video näind täpselt kus Bush hüppab enne hitti lennukist langevarjuga välja.
Paljud tunnistajad on näinud kuidas Dick Cheney käis iga nv 2 ,aastat jutti WTC-s pomme panemas.

#mindcontrollman

Junken
27.12.12, 15:19
aga oled sa tegelt vaatand neid fakte mis on toodud selle tõestuseks, mõned on päris mõtleva panevad kuigi samas nagu võib olla mingi überjuhus ka. Oli või mitte mul jumala pohhui nüüdseks juba

EestiAA
27.12.12, 15:23
Ma olen neid fakte vahtind väga väga väga palju.
Need kes loos change ja loose change 2 tegid. On räigelt BIAS nad ei muuda MITTE KUNAGI meelt.
Need docid on ÜLI hästi tehtud.

Ma isegi uskusin väga pikkalt seda teemat...aga olin väga bias ka, aga need kõik on debunked.
Need kes usuvad ,et inside job ,pole selle vastu midagi kuna tean miks nad seda arvavad.
Mõttetu on selle teema üle vaielda kuna paljud kes seda usuvad on sellele ideele püha templi peale löönud.

Godspeed_EJ
27.12.12, 15:23
On kellelgi aimu, mida tänapäeval varastatud/kaotatud telefonidega tehakse? Viiakse pandimajja?

rahvavaenlane
27.12.12, 15:39
kunagi oli draamateatris etendus "Miks Jeppe joob?" oleks pidanud ikka vaatama minema, äkki oleks enda lugemisel abi olnud.

Codecci
27.12.12, 16:42
Kannu Kõrts imo täitsa ok koht, ei ole level. Ma veidi muidugi maapoisi hingega, aga ei ütleks, et Nimeta ja Shooters kuidagi paremad on kui Kann.

Clazzis korra olen vist käinud, tundus siuke rõvedalt peene koht, ei meeldinud. + Vanalinn haigelt ülerahvastatud aastavahetusel.

VisaHing
27.12.12, 17:34
Kas keegi hea inimene viitsib mul arvuta välja summa, mis ma tuludeklartsiooniga tagasi saan.
Ärge pakkuge kalkulaatoreid ja ärge pakkuge välja ka lahenduskäike :D. Koguaeg saanud erineva vastuse.
PM kui keegi viitsib aidata, siis edastan ka andmed.

nikitheone
27.12.12, 17:39
mine emta kodulehele, seal arvesta kinnipeetud tulumaks = $$$ (kui pole täiskohaga)

Potsataja
27.12.12, 17:39
Kõige tõenäolisem on, et mitte midagi ei saa.

ristijeesus
27.12.12, 17:41
Võid mulle saata, arvutan ära.

VisaHing
27.12.12, 17:41
Tele 2 poolt päris huvitav samm:

http://www.tarbija24.ee/1086420/emt-ja-elisa-ei-lahe-tele2-meelituskampaaniaga-kaasa

Krdi debiilid ikka.

privador
27.12.12, 18:59
täna jälle visa hing 4. John Mclaine jälle valel ajal vales kohas

Relamz
27.12.12, 19:00
täna jälle visa hing 4. John Mclaine jälle valel ajal vales kohas

:D

kallekusta
27.12.12, 19:17
Tele 2 poolt päris huvitav samm:

http://www.tarbija24.ee/1086420/emt-ja-elisa-ei-lahe-tele2-meelituskampaaniaga-kaasa

Krdi debiilid ikka.

EMTs on debiilid, olin sealt ostnud mingi 10 telefoni ja olnud 10 aastat klient ning arved ka olid keskmiselt 25 Euri kuus ning kui mõned kuud tagasi käisin paremat pakkumist küsimas siis tütarlaps leti taga vastas, et teie arved on liiga väikesed ja midagi odavamat pakkuda ei ole. Astusin kõrval olevasse Elisassse sisse ja kauplesin mingi paketi ja nüüd pole arved üle 8 euri läinud ja seda koos netiga. Kui operaatori vahetus oli pooleli siis EMT helistas ja hakkas alles siis mingit odavamat asja pakkuma. Saatsin pikalt, et hilja peremees, hilja peremees.

EMT l vist peaks see igivana "DELTA" pakett ka veel alles olema nendele lollidele, kes pole viitsinud paketti vahetada ja tõmbavad kõnesid 2000 aasta hinnaga.

EestiAA
27.12.12, 19:24
mu kasuisa on üle 12 aasta klient ja hui saab emt-ist mingi norm soodukaid.

Rigged
27.12.12, 19:25
9 aastat Simpelit kasutanud, keskmiselt kuus ikka 20+ eurot, saan 10 minutit staažiboonust. Dengi boss. Peaks ettevõtte numbrile üle minema, aga ei viitsi :(

Pokutaja
27.12.12, 19:26
Mingi aeg tagasi oli igivanadele klientidele ala EMT sünnipäeva puhul pakkumine, et kõik telefonid -50% (või oli isegi rohkem?) ja 4 telefoni max võid osta.

kjmrc
27.12.12, 19:26
mu kasuisa on üle 12 aasta klient ja hui saab emt-ist mingi norm soodukaid.

Mul isa samamoodi üle 10 aasta klient olnud EMT'is ja maksab ikka minuarust ulmeliselt palju.
Olen talle soovitanud küll mitmeid kordi paketti vahetada või operaatorit, aga tahab lojaalne olla ja üle maksta ilmselt :D

EestiAA
27.12.12, 19:27
Kellegil uue aasta lubadused ka valmis mõeldud?:D

inward
27.12.12, 19:30
Kellegil uue aasta lubadused ka valmis mõeldud?:D

Muidugi. EI tubakale ja alkoholile!

VisaHing
27.12.12, 19:37
Mul isa samamoodi üle 10 aasta klient olnud EMT'is ja maksab ikka minuarust ulmeliselt palju.
Olen talle soovitanud küll mitmeid kordi paketti vahetada või operaatorit, aga tahab lojaalne olla ja üle maksta ilmselt :D

Päris paljud inimesed tegelikult pole kursis nende pakettidega. Seoses oma tööga puutun pidevalt kokku inimestega, kellel mingid igivanad paketid ja nemad arvavad, et see on OK.
EMT-l pole ühtegi normaalset avalikku pakkumist. Olen täiesti nõus sellega.

Aga noh kahjuks ainuke viis saada parim pakett on vormistada leping teise mob. operaatoriga ja siis vaadata kuidas praegune op. helistab ja pakub lolliks end. Btw ka sellistel puhkudel ei tee nad korraga sulle parimat pakkumist. Liigutakse trepist üles samm-haaval kuni klient murdub. Enam ei aeta taga üüratuid kasumeid, vaid päevalõpuks võidab see kes on kellegilt kõige rohkem kliente ära varastanud.

Btw! Tele2 ja Elisa panevad sinu numbritele tähtaja peale kui sa võtad neilt järelmaksu, mis on eriti absurdne. Järelmaks peaks olema omaette kohustus, mitte siduma ka numbrit. EMT seda ei tee.

Veel teadmiseks, et olen tähelepannud, et Tele2 reklaamid on kõige eksitavamad.

Näiteks see Tele 2 mini pakett, kus on arvestus 1 minuti täpsusega tegelikult.
See nutipakett 5.55 kus tasuta telefon sees. Seal on samuti 1 minut arvestamine, kõnealustus 6 senti + kõneminut 3,5 senti.

Tehes 10 sekundilise kõne maksad näiteks 9,5 senti juba.

Kloonike
27.12.12, 20:03
Muidugi. EI tubakale ja alkoholile!

Proovin sama... juba mitmendat aastat :D

vapsik
27.12.12, 20:10
Ma luban, et ma ei anna tühje lubadusi, mida ma nii kui nii ei täida.

phenomenon
27.12.12, 20:44
http://www.youtube.com/watch?v=Tv4c3flhSaU Üle 100 inimese tapnud maffia palgamõrtsukas räägib oma tööst kui kedagi huvitab.

EestiAA
27.12.12, 21:02
nice mõtlesin siin 2 päeva ,et mis doci vahtida kõik teemad nii ära vahitud:D.
Eks sukeldun sisse:P.

harryahven
27.12.12, 21:33
kiire arvuti probleem, nimelt ei tööta wifi pulk ühel arvutil, emt mingi huawei pulk. ei viska ette midagi, ainult et usb device connected ja kõik, peale klikkides ütleb, et please insert disk into drive D: pole kunagi seda usb kasutanud kas üldse on võimalik lampi teise arvuti taha see panna? esimeses arvutis viskas kohe mingi emt huinjaa ette ja sai ühendatud, vajalikult arvutil aga mitte ja olen proovinud manuaalselt luua uut wifi võrku, ei näita midagi ja saadavate wifi wõrkude käes samuti ei näita seda, teisi aga küll

q_q
27.12.12, 21:39
control panel > autoplay proovi reset to default panna

harryahven
27.12.12, 21:41
windows on xp, unustasin mainida, cp all autoplayd pole või mis see tähendab, aruvitest ei tea midagi :(

ristijeesus
27.12.12, 21:44
http://www.youtube.com/watch?v=Tv4c3flhSaU Üle 100 inimese tapnud maffia palgamõrtsukas räägib oma tööst kui kedagi huvitab.

Loen just sellest vennast raamatut (http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/iceman_maffia_palgamõrvari_pihtimused/822595). Nuts. Tapnud on ta üle 200 ja mitte ainult palgatööna, vaid ka oma lõbuks suvalisi tonte või kui keegi juhtus lihtsalt ülbelt vaatama vms. Räige psühh.

q_q
27.12.12, 21:50
windows on xp, unustasin mainida, cp all autoplayd pole või mis see tähendab, aruvitest ei tea midagi :(

no autoplay ongi see et paned sisse usb siis l66b ise selle sita ette

installi windows 7. ei oska xp puhul peast aidata ja otsida ei viitsi

https://encrypted.google.com/search?hl=en&q=windows%20xp%20enable%20usb%20autoplay

KraindOnMaind
27.12.12, 22:04
kas keegi starsis seda faking jõuluvana ka laudades kohtas, mida ta jagas see aasta?

Loksutaja
27.12.12, 22:05
Loen just sellest vennast raamatut (http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/iceman_maffia_palgamõrvari_pihtimused/822595). Nuts. Tapnud on ta üle 200 ja mitte ainult palgatööna, vaid ka oma lõbuks suvalisi tonte või kui keegi juhtus lihtsalt ülbelt vaatama vms. Räige psühh.

raamat loetud, doc vaadatud. Tegu on väga konkreetse härraga ja no noh olgem ausad,aeg oli ka teine.

VisaHing
27.12.12, 22:16
kas keegi starsis seda faking jõuluvana ka laudades kohtas, mida ta jagas see aasta?

Krt , ma pole kindel aga kas see Santa promo, polnud suunatud mitte naismängijatele?
Lihtsalt mina näiteks kirja ei saanud vastavat aga said mõned naismängijad.
http://www.newsletters.pokerstars.ee/2012/women-fb-xmas/en/
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483312_515350875165822_1786733993_n.jpg

JaanusX
28.12.12, 00:12
Kas Riia lennujaamas saab TAX freest osta eesti viina st Viru valget?

Potsataja
28.12.12, 00:19
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/airi-ilisson-cruz-miks-on-eestis-hea-elada.d?id=65454240

Austraalia "kohalikud", on see tervishoiu teema seal tõesti nii karm?

qbj0hn
28.12.12, 00:32
Igal pool omad plussid ja miinused.
Näed venemaal saad tühja koha pealt kelku, aga vot kärakas on odav.

Potsataja
28.12.12, 00:36
http://www.e24.ee/1085266/venemaal-kallineb-kange-alkohol/

Pooleliitrise viinapudeli miinimumhind kasvab 170 rublani (4,2 eurot). See tähendab, et kõige odavam viin, mida seni müüdi 125 rubla (3,1 euro) eest, kallineb 36 protsendi võrra.

Läbi on need odava viina ajad Venemaal. ;)

qbj0hn
28.12.12, 00:39
:(

hotcocacola
28.12.12, 00:40
Kas Riia lennujaamas saab TAX freest osta eesti viina st Viru valget?

Miks peaks keegi tahtma tax freest Viru Valget :D?

Romka
28.12.12, 00:56
kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks

http://cubanita.ee/

Kena lounge kus üleval korrusel tantsitakse tangot jms ja saab vist õppida ka.

qbj0hn
28.12.12, 01:19
Kas Riia lennujaamas saab TAX freest osta eesti viina st Viru valget?

Vaata siit.
http://www.upload.ee/image/2937926/23741_268649893260543_625716132_n.jpg

eddi
28.12.12, 02:02
http://cubanita.ee/

Kena lounge kus üleval korrusel tantsitakse tangot jms ja saab vist õppida ka.

Just käisin seal. Minu arvamus - täielik pask ikka, ma ei tea, miks ma sinna satun vahete vahel. Long isalnd ja teised joogid väga halvasti tehtud. Pluss tellisin caesari salatit, esiteks, sain tavalise salatiga (mitte jääsalatiga), kana tundus, nagu mikrolaineahjus üles soojendatud ja kastet oli nii palju, et vahepeal meenutas täidlasemat suppi. Praegu täiega kahetsen, et ma selle kööki tagasi ei saatnud... Lisaks joogiklaas ka kleepus veel pealekauba

Kui hinnad ka vastavad oleksid, siis oleks savi. Aga over-priced low-quality ma üldse ei salli

harryahven
28.12.12, 02:17
no autoplay ongi see et paned sisse usb siis l66b ise selle sita ette

installi windows 7. ei oska xp puhul peast aidata ja otsida ei viitsi

https://encrypted.google.com/search?hl=en&q=windows%20xp%20enable%20usb%20autoplay

proovisin, ei saanud hakkama, pidin run - cpedit.msc vms sisestama et viskaks mingi akna kus saab enableda, aga obv vastab et windows cannot find jne. tänud anyway!

evari1
28.12.12, 03:29
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/airi-ilisson-cruz-miks-on-eestis-hea-elada.d?id=65454240

Austraalia "kohalikud", on see tervishoiu teema seal tõesti nii karm?

Endal pole õnneks midagi juhtunud, aga õeldakse küll, et erapraksisesse tuleb minna. Välismaalane peab muidugi absurdseid summasid haigemajas tampima phtalt visiidi eest.

Ermii
28.12.12, 07:40
Just käisin seal. Minu arvamus - täielik pask ikka, ma ei tea, miks ma sinna satun vahete vahel. Long isalnd ja teised joogid väga halvasti tehtud. Pluss tellisin caesari salatit, esiteks, sain tavalise salatiga (mitte jääsalatiga), kana tundus, nagu mikrolaineahjus üles soojendatud ja kastet oli nii palju, et vahepeal meenutas täidlasemat suppi. Praegu täiega kahetsen, et ma selle kööki tagasi ei saatnud... Lisaks joogiklaas ka kleepus veel pealekauba

Kui hinnad ka vastavad oleksid, siis oleks savi. Aga over-priced low-quality ma üldse ei salli
+1, koht muidu enam-vähem, aga söögid on täis saastad.

vsiu100
28.12.12, 08:39
Loen just sellest vennast raamatut (http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/iceman_maffia_palgamõrvari_pihtimused/822595). Nuts. Tapnud on ta üle 200 ja mitte ainult palgatööna, vaid ka oma lõbuks suvalisi tonte või kui keegi juhtus lihtsalt ülbelt vaatama vms. Räige psühh.

+1
täitsa ok lugemine oli ja ma ise saan aru mingil määral, miks ta psühhiks muutus.

nikitheone
28.12.12, 10:49
Just käisin seal. Minu arvamus - täielik pask ikka, ma ei tea, miks ma sinna satun vahete vahel. Long isalnd ja teised joogid väga halvasti tehtud. Pluss tellisin caesari salatit, esiteks, sain tavalise salatiga (mitte jääsalatiga), kana tundus, nagu mikrolaineahjus üles soojendatud ja kastet oli nii palju, et vahepeal meenutas täidlasemat suppi. Praegu täiega kahetsen, et ma selle kööki tagasi ei saatnud... Lisaks joogiklaas ka kleepus veel pealekauba

Kui hinnad ka vastavad oleksid, siis oleks savi. Aga over-priced low-quality ma üldse ei salli
Nõus, endal ka selle kohaga aint sitad kogemused, sh juhatusega suuhtlemisel ka

inward
28.12.12, 12:12
http://cubanita.ee/

Kena lounge kus üleval korrusel tantsitakse tangot jms ja saab vist õppida ka.


Just käisin seal. Minu arvamus - täielik pask ikka, ma ei tea, miks ma sinna satun vahete vahel. Long isalnd ja teised joogid väga halvasti tehtud.

Räägi, räägi. Teadagi miks. See on jõhker MILF-paradise ju. Kui neid tantse oskad, siis tangoõhtudel on tutt garanteeritud imo. Konkurentsi väga pole, mingid 40 aastased prillipapad. Ainus vend, kes konkurentsi pakub on mustanahaline instruktor, aga ta võtab ka ette ühe õpilase õhtu kohta. Nii, et saab hakkama. Suvel coronn oli seal küll hea hinnaga.

JaanusX
28.12.12, 12:30
Vaata siit.
http://www.upload.ee/image/2937926/23741_268649893260543_625716132_n.jpg

Tänud sisuka vastuse eest... ma ei tulnud selle pealegi, et sealt otsida aga kui sa juba nii taiplik oled siis näita mulle ka kätte kus sa info sealt leidsid....

Hotcoca - kuna inimene soovis Eestist just viru valget ja pagas on grammi pealt paigas ning käsi pagasisse saab ainult TAX freest osta. Inimesel ei ole huvi osta lisa pagas 45 euri eest, et sinna 1-2kg asju panna... on veel arukaid küsimusi?

qbj0hn
28.12.12, 13:16
Põhimõtte pärast ei näita, sest viru valge on kõige sitem viin üldse.

Potsataja
28.12.12, 13:35
Loen just sellest vennast raamatut (http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/iceman_maffia_palgamõrvari_pihtimused/822595). Nuts. Tapnud on ta üle 200 ja mitte ainult palgatööna, vaid ka oma lõbuks suvalisi tonte või kui keegi juhtus lihtsalt ülbelt vaatama vms. Räige psühh.

Väga haige inimene, ainult mulle tundub, et kuulsusjanu oli tal veel suurem kui tapaiha.

vsiu100
28.12.12, 13:55
Väga haige inimene, ainult mulle tundub, et kuulsusjanu oli tal veel suurem kui tapaiha.

ta oli haige põhjusega - vanemate geenid(isa joodik, vägivaldne), väikevenna surm, isa peksmine, üldine kodune räige vägivald ja vanemate poolne hoolimatus, teistelt kuisata saamine jms.

kuulsusejanu??? wtf?? kui raamatut loed, saad aru, et ta oli kõige vähem kuulsust taga ajav ja väga-väga madalat profiili hoidev tegelane üldse.

Toomasl
28.12.12, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=Tv4c3flhSaU
sama venna kohta väga hea dokk.

e: ei pannud tähele et eelmisel lehel oli juba :x

ziimukaz
28.12.12, 16:52
midagi sellest aastast, mentidele ei soovita

https://vimeo.com/56349299

Junken
28.12.12, 17:04
Location ESTONIA. Oli seda nüüd vaja. Häbistab Eestit ja nende sõitjaid sellise sita sõiduga. Oleks võinud kukkuda.

Mr_Kenny
28.12.12, 17:16
Siim raisk!

Junken
28.12.12, 17:17
tee järgi http://www.youtube.com/watch?v=ZsOOccLv6vg

Tarmonator
28.12.12, 17:33
Sass pane suu kinni!

Ja Ziimukaz...ei ole ilus keset talve krt isu peale ajada. Niigi on väga raske olla.

Matu
28.12.12, 17:37
kui isu peal on siis mine ja sõida mitte ära ulu siin

Tarmonator
28.12.12, 17:41
sry härra

Junken
28.12.12, 17:48
kui isu peal on siis mine ja sõida mitte ära ulu siin

You, Matu and 32 others likes this.

Godspeed_EJ
28.12.12, 18:05
kui isu peal on siis mine ja sõida mitte ära ulu siin

moonblood time?

Matu
28.12.12, 18:21
ootasin et saan ikka midagi krõbedamat vastu, igav..

Godspeed_EJ
28.12.12, 18:26
noh, ega see nüüd tegelikult foorumi süü pole, et sul päevad hakkasid ja tampoonid otsas.

võid mujal ka oma kibestumust välja elada.

inward
28.12.12, 18:29
Nice one!

Junken
28.12.12, 18:55
keegi kanal2 seda Jaan Roose teemat kuulas? Päris kõva värk

Matu
28.12.12, 18:59
Nice one!
+1
pandi ära ja võtsin kuulda, jooma ära

VisaHing
28.12.12, 19:02
keegi kanal2 seda Jaan Roose teemat kuulas? Päris kõva värk

Huvitav palju ta teenis sellega, et aasta aega tuuritas mööda ilma? Päris norm vend igatahes tundus.

privador
28.12.12, 21:16
Hoiatan Siivo Põldma eest.
Esimene pool aastat maksis üüri korralikult, korter oli ka korras. Siis tuli üks hea päev kiri, et maj.olukord halvenes järsult ja kolis eile välja, võtme pani postkasti.

Korter oli selleks hetkeks ära lagastatud, täis suitsetatud. Osa sisustust on ära varastatud, osa lõhutud (nt. söögilaual saagis jalad poole lühemaks.) Kahe viimase kuu kommunaalid maksmata.

Tegemist on puudepensionil oleva inimesega, puue on vaimne (nagu ma oma "suureks rõõmuks" peale üürimise lõppu teada sain.) Tüüp oli üürilepingut sõlmides vaikne ja tagasihoidlik, näidud ja maksekorraldused saatis ülipüüdlikult õigel ajal ja kui ka hilines, siis vabandas põhjalikult. Kuni täiesti tühja koha pealt kolis korterist välja ja kadus musta auku.

Kui talle täna novembri kommunaalide arve edastasin, siis sain temalt sellise vastuse oma postkasti:
*********
No täiesti hale olukord! raha pole tööd pole! mis dsa teed nüüd? Annad kohtussse mind? kle tead ma muideks olen pensijonäär! ja mitte lihtsalt vigase jala või vigase seljaga! Ma olen HULL! tahan öelda et oled oma üürilistega uupi lennanud! ja minusugued amtetnike mõistes mõistetake õigeks! mis teha sitt suvi!!!! kõik lähevad hullu arvele! nii et adjöööööööööööö! mis teha!SITT SUVI!
*************

Nii et kellel oma korter kallis ja raha kah ülemäära palju pole, siis tasub sellisest inimesest kaugele eemale hoida.

Mina ilmselt pean oma rahale tõesti adjöö tegema, politsei siin ei aita ja kohtusse minek ilmselt ka tulemust ei annaks.
tra kuda ma hirnun...situatsioonikoomika

vennike
29.12.12, 00:54
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/airi-ilisson-cruz-miks-on-eestis-hea-elada.d?id=65454240

Austraalia "kohalikud", on see tervishoiu teema seal tõesti nii karm?

lol, see eit on mingi puudega. Ma olen varem ka tema avaldatud jama lugenud ja muianud. Aga võib-olla oli ta siin nii rott, et ei suutnud maksta mingit 20$ kuus kindlustust. Isegi ilma selleta ei ole arsti juurde pääsemine ja abi saamine probleem, kui sa oled permanent resident. Kindlustamata bäkker oled ja midagi ära murrad siis on tõesti gg. Aga oma laiskust / ihnust delfisse kurtma minna Austraalia puuduliku tervishoiusüsteemi nime all on lame.

Üks asi on tõsi seal jutus - traumapunktis ootamine, kui sul ei ole midagi suurt viga. Sellega harjusin juba UK-s tund kuni viis ootamist on täiesti normaalne. Seda siis juhul kui see polnud tööõnnetus ja sul pole privaatset ravikindlustust.

inward
29.12.12, 01:06
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/airi-ilisson-cruz-miks-on-eestis-hea-elada.d?id=65454240

Austraalia "kohalikud", on see tervishoiu teema seal tõesti nii karm?

Mulle sellise rõhuasetuga artikkel meeldib. Kuigi vennikese jutu põhjal võib eeldada, et autor teatud teemasid kõige paremini ei valda. Üldiselt võiks rohkemgi ilmuda teemadel "Miks Eestis hea elada on?", selle asemel, et korrutada, et kusagil mujal on alati parem...

IamAllin
29.12.12, 01:36
Põhimõtte pärast ei näita, sest viru valge on kõige sitem viin üldse.

uus viru valge on parem kui enamus Eesti viinad.

vennike
29.12.12, 01:38
Mulle sellise rõhuasetuga artikkel meeldib. Kuigi vennikese jutu põhjal võib eeldada, et autor teatud teemasid kõige paremini ei valda. Üldiselt võiks rohkemgi ilmuda teemadel "Miks Eestis hea elada on?", selle asemel, et korrutada, et kusagil mujal on alati parem...

Lugesin ka ülejäänud "artikli" läbi, mai viitsi googeldama hakata, aga pakun, et see tädi on eesti filoloogi haridusega. Erialast tööd Austraalias leida on tema puhul pisut optimistlik. See aga ei tähenda, et teised inimesed seda ei võiks teha. Sellepärast ajab mind suhteliselt leili tema mõttelend "Siit koorub aga välja väike paradoks - kumb on parem, kas korjata välismaal banaane (paremal juhul olla koopiamasina käepikendus) või teha oma kodumaal midagi ka sisuliselt ära?"

Ma olen esimesest päevast saati teinud erialast tööd, puu otsast sidrunit olen korjanud oma lõbuks, rummikokteili sisse.

Ja Bruce Springsteeni kõige kallimate piletite eest maksin tunduvalt vähem kui HCC Ogara Daami piletite eest - kultuur on kallis, lubage naerda.


Üleüldse, selle baaba kirjutatud jama meenutab mulle 2004 aasta artiklit, kus mingi filoloogist tola läks Londonisse õnne otsima. Ta ei saanud aru kuidas on võimalik ära elada kui miinimumpalka on 4.85£/ph ja korteri üürihinnad KESKLINNAS!!! hakkasid 500£st kuus. Nojah, palju õnne.

p0l1
29.12.12, 06:13
http://www.sadamamarket.ee/user_upload/103852826.jpg

See ka hea viin

Spewmonkey
29.12.12, 07:46
lol, see eit on mingi puudega. Ma olen varem ka tema avaldatud jama lugenud ja muianud. Aga võib-olla oli ta siin nii rott, et ei suutnud maksta mingit 20$ kuus kindlustust. Isegi ilma selleta ei ole arsti juurde pääsemine ja abi saamine probleem, kui sa oled permanent resident. Kindlustamata bäkker oled ja midagi ära murrad siis on tõesti gg. Aga oma laiskust / ihnust delfisse kurtma minna Austraalia puuduliku tervishoiusüsteemi nime all on lame.

Üks asi on tõsi seal jutus - traumapunktis ootamine, kui sul ei ole midagi suurt viga. Sellega harjusin juba UK-s tund kuni viis ootamist on täiesti normaalne. Seda siis juhul kui see polnud tööõnnetus ja sul pole privaatset ravikindlustust.

Kui Ardo Kaljuvee koos oma naisega Tais käis, siis ta naine kirjutas Delfisse arvamusloo sellest kuidas neid kohalikus söögikohas 30-50bahtiga üle lasti(menüüs oli vale coca-cola hind vms) ja ta põhimõtte pärast oleks nõus olnud menti ka ootama, aga Ardo kurivaim juba jõudis raha pihku anda neile. Ühine nimetus siin ilmselgelt Delfi arvamuslugu.

qbj0hn
29.12.12, 09:53
Ühine nimetus "Koi", " Life Nit".

privador
29.12.12, 11:50
Austraalia "kohalikud", on see tervishoiu teema seal tõesti nii karm? noh austraalias teenib banaani korjamise eest vähemalt 2k,siin eestis 300 euri neto ilmselt....

rohelinekonn
29.12.12, 12:01
siim tõmba tuld