PDA

View Full Version : UUS HASARTMÄNGUSEADUS



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

inward
02.03.10, 19:15
Usun, et juba põhimõte pärast oleks kindel tulija mingile meeleavaldusele, sest näha on ka, et ka lihtsalt tavalised inimesed on mõistmas pokkeri suurt erinevust hasartmängust ja ollakse vihased selle nö korruptsiooniseadusele.

zuckerman286
02.03.10, 19:20
Summary:

1) Kuid tagasi algatatud liit ei ole tänaseks kusagile jõudnud, aga loodetavasti jõuab.
2) Seadus on jõustunud, EMTA on tulnud välja väga tugevate avaldustega ja väidab, et varsti toimub täielik switch-off.
3) Inimestel on ebakindlus ja teadmatus. Nad tahavad mõtteid vahetada ja arutada.
4) Tuled Sina ja ütled, et ärge mõelge, ärge arutage. Lisaks palud füüsiliselt keelata arutelu.
5) Alternatiivina pakud välja, et kusagil keegi järgmisest nädalast alates hakkab midagi meie heaks tegema. Kes, mida ja kuidas - seda Sa ei täpsusta.

Mis Sa arvad, kui siin ei tohi/saa teemat puudutada, kas asjast huvitatud ja oma sissetuleku/bankrolli/tuleviku pärast muretsevad inimesed hakkavad vastuseid mujalt otsima?

kardan ausalt öeldes välja öelda mõtet, mis juba vägisi pähe tungib. aga varsti tahaks kontrollida, mis kodanikel OLYs pikad positsioonid on, sh mõningad tuntud gämblerid

paradigmlost
02.03.10, 19:35
heh tulin trennist koju ja 10 minti oli aega 20:30-sele turkale trios, hakkan sisse logima, panen parooli valesti ja siis ütleb et konto blokitud, võtke ühendust klienditoega... sattusin paanikasse ja mõtlesin, et keeratigi kinni.. aga selgus, et olin lihtsalt parooli valesti pannud. kõik on korras:)

tolmuahv
02.03.10, 19:39
kardan ausalt öeldes välja öelda mõtet, mis juba vägisi pähe tungib. aga varsti tahaks kontrollida, mis kodanikel OLYs pikad positsioonid on, sh mõningad tuntud gämblerid

Ma küll ei karda. Paljudel tuntud mängijatel on OEG's pikk positsioon. Minul sealhulgas. Võin nende investor olla, aga ühtegi senti rake ma sinna ei kavatse jätta. Kui aktsionäride nimekiri huvitab, siis see on avalik: http://statistics.e-register.ee/shlist/?lang=et

Dogers
02.03.10, 19:39
Summary:

1) Kuid tagasi algatatud liit ei ole tänaseks kusagile jõudnud, aga loodetavasti jõuab.
2) Seadus on jõustunud, EMTA on tulnud välja väga tugevate avaldustega ja väidab, et varsti toimub täielik switch-off.
3) Inimestel on ebakindlus ja teadmatus. Nad tahavad mõtteid vahetada ja arutada.
4) Tuled Sina ja ütled, et ärge mõelge, ärge arutage. Lisaks palud füüsiliselt keelata arutelu.
5) Alternatiivina pakud välja, et kusagil keegi järgmisest nädalast alates hakkab midagi meie heaks tegema. Kes, mida ja kuidas - seda Sa ei täpsusta.

Mis Sa arvad, kui siin ei tohi/saa teemat puudutada, kas asjast huvitatud ja oma sissetuleku/bankrolli/tuleviku pärast muretsevad inimesed hakkavad vastuseid mujalt otsima?

toetan Sinu arvamust.

ment52
02.03.10, 19:40
heh tulin trennist koju ja 10 minti oli aega 20:30-sele turkale trios, hakkan sisse logima, panen parooli valesti ja siis ütleb et konto blokitud, võtke ühendust klienditoega... sattusin paanikasse ja mõtlesin, et keeratigi kinni.. aga selgus, et olin lihtsalt parooli valesti pannud. kõik on korras:)

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/cool-story-bro.jpg

timukasr
02.03.10, 19:46
heh tulin trennist koju ja 10 minti oli aega 20:30-sele turkale trios, hakkan sisse logima, panen parooli valesti ja siis ütleb et konto blokitud, võtke ühendust klienditoega... sattusin paanikasse ja mõtlesin, et keeratigi kinni.. aga selgus, et olin lihtsalt parooli valesti pannud. kõik on korras:)
http://media.giantbomb.com/uploads/4/44259/1087039-riveting_tale_chap_super.jpg

FYP

kilu6
02.03.10, 19:55
Hetkel mängime julgelt edasi ja mingeid kiireid cashoute pole ka kindlasti vaja tegema hakata

Mulle tundub ka, et seni kõik ok, aga arutada ikka võib ma usun.

Pokkerikommuuni peadelt ootaks näiteid, kuidas näiteks USAs vms maades (nt Norra), kus UIGEA nimeline või sarnane seadus olemas, kuid endiselt inimesed mängivad. Mis kanaleid kasutavad? Kuidas rahasid kannavad? Mis VPN saite või suva? Seda siis konkreetselt, mitte kuulujuttude tasandil, ehk Teil on mõni tuttav kuskil?

UIGEA puhul siis teatavasti võeti vastu ka seadus, mis keelab USA pankadest gambling saitidele kannete tegemise. Siiski USA mängijad mängivad, aga teevad seda ewalletite või mitteUSA pankade krediitkaarte kasutades. Mängimist UIGEA keelata ei saa.

Kuigi mingeid algatusi seni pole, aga kas muutuvad Eesti seadused tulevikus Soome sarnaseks, kus Euroopa tubade teenitud kasumist ei pea makse maksma, aga mitteeuro saitidel omast peab? Pokeritieto foorumis arutavad inimesed, miline tuba on eurotuba ja milline ei ole:)
http://www.pokeritieto.fi/kolumnit/pokeri-laki-verotus
http://www.pokeritieto.fi/keskustelu/veroasiat/

Või on see soome variant mingi vahevariant ja nad on ka teel Eesti ja Norra versiooni poole.

Ja teisest teemast toon siia:

Today these countries censor internet access: China, Azerbaijan, Bahrain, Brazil, Ethiopia, Iran, India, Korea, Morocco, Myanmar, Oman, Pakistan, Saudi Arabia, Singapore, Syria, Sudan, Thailand, Turkey, Tunisia, United Arab Emirates, Uzbekistan, Vietnam, Yemen.

Peeter Marvetilt asjalik ülevaade:
http://tehnokratt.net/2010/03/01/maksuamet-asub-blokeerima-valismaiseid-netikasiinosid/

Madis_89
02.03.10, 19:57
Nii, aga kui nüüd pokker mõttemängude hulka arvatakse, nagu male ja bridž ?

Maheaatom
02.03.10, 19:57
Ma tahan lihtsalt väita, et see jutt ei vii kahjuks hetkel mitte kuhugile. Juba mitmeid kuid on nämmutatud, et on sitt seadus. Jah, on küll sitt seadus, me kõik teame seda! Seaduse jõustumisele eelnenud aeg oli pokkerimängijate jaoks kahtlemata ülisoodus, kuid kahjuks ei kesta head ajad igavesti. Täpselt samamoodi võis 2003. aastal NL200 lauas võita inimene, kes teadis vaid 1. grupi stardikäsi, kuid 2009. aastal vajab juba NL25 lauas stabiilselt võitev mängija väga korralikku teadmistebaasi. Ja pokker pole selle ajaga kuskile kadunud, mängijad on kümneid kordi rohkem ning ala muutub ainult populaarsemaks. 2003. aasta "pro" kas õppis mängima või läks erru; mäng pisut muutus aga kogu show läks ikka täpselt sama moodi edasi. Selle lõigu moraal - ootame ära mis täpselt juhtub ja siis tegutseme. Uisapäisa tegutsemine ei vii kohe kindlasti kuskile ning hetkel ei saa nagunii midagi teha.

Teine küsimus on see, et "mis juhtuma hakkab"? Kogu aeg päritakse ning kunagi ei rahuldu keegi infoga, et "me ei tea". See tüütab tõsiselt ära, eriti kui saad virnade viise sellesisulisi e-maile ja PM-e. Loomulikult - teadmatuses on nadi elada (ma tahaks ka näiteks teada, milline ilm täpselt 23. juunil tuleb, et jaanipäeva plaanid varakult paika panna), kuid kusjuures siiamaani ei tea keegi midagi, mis reaalselt ja millal juhtub. Eile istusime koos ETPL tugigrupiga (sellesse gruppi kuulub ka PokkeriProde esindaja, kes küll eile kahjuks puudus) ning ka selles kambas ei tea keegi täpselt midagi. Meil on hunnik kollijutte EMTA-lt, mis on samuti kohati umbmäärase sisuga ning hunnik spekulatsioone, kus paljud kommenteerijad ei tea siiani kahjuks sedagi, mida seadus üldse sätestab.

Kolmandaks - kõik kes kardavad et ei saa PokerStarsist enam homme oma raha kätte mitte mingit pidi kätte - jumal küll, tehke cashout ja jätkake mängimist Olympicus. Ei ole ju kunagi väitnud, et seda mingil juhul teha ei tohiks. Aga näiteks mina pole ühtegi oma kontot puutunud ja raha on mul näiteks nii Starsis, Trios, FT-s, Carbonis, Unibetis kui Everestis. Kas arvate, et kui ma tõesti näeksin oma rahadele hetkel reaalselt ohtu, oleksin ma sellega venitanud?

Arutelu foorumites peaks põhinema uutele ideedele, mängijatevahelisele aktiivsele koostööle ning reaalsetele tegudele, mida tulevikus ette võtta mitte kommentaaridel stiilis "kuradi nõme seadus", "millal ma enam mängida ei saa" või "millal ma pean cashoudi tegema"?

Codecci
02.03.10, 20:10
Kolmandaks - kõik kes kardavad et ei saa PokerStarsist enam homme oma raha kätte mitte mingit pidi kätte - jumal küll, tehke cashout ja jätkake mängimist Olympicus. Ei ole ju kunagi väitnud, et seda mingil juhul teha ei tohiks. Aga näiteks mina pole ühtegi oma kontot puutunud ja raha on mul näiteks nii Starsis, Trios, FT-s, Carbonis, Unibetis kui Everestis. Kas arvate, et kui ma tõesti näeksin oma rahadele hetkel reaalselt ohtu, oleksin ma sellega venitanud?

http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif

Endal 7 erineval saidil hetkel normaalsed summad. Olen üsna kindel, et kõikidel nendel saitidel on mu raha ohutumas kohas kui Olympic Onlines oleks.

Toots_x
02.03.10, 20:41
Koerad võivad haukuda palju tahavad, karavan läheb ikka edasi.

Tylos
02.03.10, 20:49
Koerad võivad haukuda palju tahavad, karavan läheb ikka edasi.


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/OTXxU0ihi8M&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/OTXxU0ihi8M&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ranka
02.03.10, 21:59
yo kui ma lähen praegu pangast pokkeri$$$ sulas välja võtma võib mingeid probleeme tekkida? :P mingi 20k euri näiteks

Olen kandnud ennem ja kannan ka tulevikus suuremaid summasid ühelt kontolt teisele. Ainukeseks probleemiks on X summast kehtima hakkav (ei mäleta summat) terrorismi - ja rahapesu tõkestamise seadus ning sel juhul pead pangas natuke aega pabereid täitma. Andma aru raha päritolu kohta, seosed saajaga jne.


Ta peab maksma 5% vaid eesti mängijate rakest ju?! Palju parem alternatiiv üldse mitte (ebaseaduslikult eestis) teenuse pakkumisele eestlastele.

Samuti sa väidad igas postis, et eesti turg on olematu, aga see ei ole ju tõsi. Mina üksi maksin eelmine aasta kaugelt üle 20k$ reiki starsile ja 10k$ FTPle. Eestlastest NL100-200+ grindereid nendel saitidel on rohkesti, rääkimata tuhandetest mikrogrinderist ja müürsepast.

Lisaks kui Stars ja FTP tõesti muretseks eesti litsentsi, saaksid nad endale kõik kliendid tubadest, millel tõesti pole +ev eesti litsentsi muretseda (cakes/pacificus/everestis on eestlasi arvukalt).

Eesti turg ei ole kindlasti olematu vaid see on suurem, kui tavamängija oskab arvata.

blah
02.03.10, 22:21
Olen kandnud ennem ja kannan ka tulevikus suuremaid summasid ühelt kontolt teisele. Ainukeseks probleemiks on X summast kehtima hakkav (ei mäleta summat) terrorismi - ja rahapesu tõkestamise seadus ning sel juhul pead pangas natuke aega pabereid täitma. Andma aru raha päritolu kohta, seosed saajaga jne.



Eesti turg ei ole kindlasti olematu vaid see on suurem, kui tavamängija oskab arvata.

lol ya ma arvasin et eestis mängijaid mingi 10kond aga krt juba starsis oli freerollidel üle 1k inimese kenasti. 99% on nagunii bustod ja töötud.

kilu6
02.03.10, 22:58
Olen kandnud ennem ja kannan ka tulevikus suuremaid summasid ühelt kontolt teisele. Ainukeseks probleemiks on X summast kehtima hakkav (ei mäleta summat) terrorismi - ja rahapesu tõkestamise seadus ning sel juhul pead pangas natuke aega pabereid täitma. Andma aru raha päritolu kohta, seosed saajaga jne.


Kui tehingu tegemisel või pikemaajalise lepingu sõlmimisel tasutakse sularahas alates 200 000 kroonist, peab tehingu tegija ja teda esindav isik esitama isikut tõendavad dokumendid, volikirjad ja nõudmisel selgitama lepingu sõlmimise eesmärke.

Kui isik ei esita nõutavaid dokumente, ei anna teavet enda ja tehingust tegelikult kasusaava isiku, tehingu tegemise eesmärkide või varade legaalse päritolu kohta, peab tehingu teine pool keelduma lepingu sõlmimisest või tehingu tegemisest.

Seadust rakendatakse ja eelloetletud infot küsitakse ka juhul,
kui tehinguid tehakse telefoni või Interneti vahendusel.

http://www.fin.ee/doc.php?80358

ranka
02.03.10, 23:30
Sularaha? ma räägin kandest.

Sebastian_du
03.03.10, 08:23
Kandel on see sama 200k nõue. Ei oska isiklikult komenteerida aga tutaval oli esimesel korral kohe MTA personaal audit. Seletas ära, et pokker ja suurt midagi ei nõutud ja edaspidi jäeti rahule AGA seadus oli teine ju siis.

Maheaatom
03.03.10, 08:36
Mina soovitan alates selle aasta algusest võimalusel üldse kommertspankasid vältida, v.a. juhul kui tegemist on Eesti pangaga ja mängite Eestis litsenseeritud toas (hetkel vaid Olympic Onlines). Asi pole ainuüksi võimalikus rahapesus, vaid välisriikidest saadud tulus, mille pealt peaks idee poolest tasuma tulumaksu. Et seda siiani pole nõutud, tuleneb faktist, et online-mängud ei olnud 2009. aasta lõpuni seaduslikult reguleeritud ning nendest puudus ametkondadel ülevaade. Aga sellest aastas alates seadus muutus ning võib karta, et ka MTA tegevus. Selle "probleemi" lahendus peitub e-walletites: MB ja Neteller.

ranka
03.03.10, 09:41
Kandel on see sama 200k nõue. Ei oska isiklikult komenteerida aga tutaval oli esimesel korral kohe MTA personaal audit. Seletas ära, et pokker ja suurt midagi ei nõutud ja edaspidi jäeti rahule AGA seadus oli teine ju siis.

Just tulin pangast ja tegin üpriski suure kande. 15 minutit käte väristamist, paberite täitmist ja oledki X eeki võrra vaesem.

EDIT: pidi aru andma, kust võit tuli. Siis ütlesin, et pokkerioma - läks ka kirja, küsiti dokumenti on. Ütlesin, et ei ole. Käidi tagaruumis ära ja öeldi, et sellel ei olegi vaja.

ranka
03.03.10, 09:42
Mina soovitan alates selle aasta algusest võimalusel üldse kommertspankasid vältida, v.a. juhul kui tegemist on Eesti pangaga ja mängite Eestis litsenseeritud toas (hetkel vaid Olympic Onlines). Asi pole ainuüksi võimalikus rahapesus, vaid välisriikidest saadud tulus, mille pealt peaks idee poolest tasuma tulumaksu. Et seda siiani pole nõutud, tuleneb faktist, et online-mängud ei olnud 2009. aasta lõpuni seaduslikult reguleeritud ning nendest puudus ametkondadel ülevaade. Aga sellest aastas alates seadus muutus ning võib karta, et ka MTA tegevus. Selle "probleemi" lahendus peitub e-walletites: MB ja Neteller.

+1.

See aasta ei ole ühtegi krooni panga-arvele kandnud. Õigemini olene aga väljakande tegin 2009-nda aasta lõpus ning väljakanne venis kaks nädalat.

Aga suurtemate ostude puhul peate anyway kasutama kodumaiseid pankasid :(

kilu6
03.03.10, 09:52
Sularaha? ma räägin kandest.

Oli jah sularaha seal millegipärast. Otse seadusest:
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=961178

RAHAPESU JA TERRORISMI RAHASTAMISE TÕKESTAMISE SEADUS
...

2. peatükk
ISIKUSAMASUSE TUVASTAMINE

§6. Üldine isikusamasuse tuvastamise kohustus

(1) Krediidi- ja finantseerimisasutus on kohustatud tuvastama isikusamasuse kõigil isikutel või nende esindajatel, kes sooritavad sularahata tehingu üle 200 000 krooni või sularahatehingu üle 100 000 krooni.

(2) Krediidi- ja finantseerimisasutus on kohustatud tuvastama ka käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatud piirmääradest väiksema tehingu sooritaja isikusamasuse, kui:
1) tehing on ilmselt seotud teise tehinguga või teiste tehingutega selliselt, et nende tehingute summa ületab käesoleva paragrahvi lõikes 1 toodud määra. Kui ilmset seost omavate tehingute sooritamise ajal ei ole nende tehingute üldsumma teada, tuleb isikusamasus tuvastada siis, kui saab teatavaks, et vastav tehingute summa ületab nimetatud määra;
2) krediidi- või finantseerimisasutusel tekib kahtlus, et tehingu objektiks olev raha on omandatud kuritegelikul teel.

(3) Esmakordsel konto avamisel või krediidi- või finantseerimisasutuse poolt pakutava teenuse esmakordsel kasutamisel, kui konto omamine ei ole selleks nõutav, tuleb sõlmida tehingu sooritajaga leping kirjalikus või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis. Krediidi- ja finantseerimisasutus on kohustatud kliendisuhte loomisel tuvastama kõigi isikute, samuti nende esindajate isikusamasuse. Krediidi- ja finantseerimisasutus kontrollib süstemaatiliselt ja regulaarselt isikusamasuse tuvastamisel kasutatud andmeid, lähtudes kliendisuhte olemusest.

(4) Krediidi- ja finantseerimisasutus on kohustatud konto pidama kontoomaniku nimel.

(5) Käesoleva seaduse § 5 lõikes 1 nimetatud isik on kohustatud tuvastama käesoleva seaduse §-s 9 nimetatud dokumentide alusel isikusamasuse kõigil isikutel, kellega ta tehingu või omavahel ilmselt seoses olevate tehingute sooritamisel kokku võtab vastu, vahendab või maksab välja sularaha üle 100 000 krooni, sularahata arveldamise korral üle 200 000 krooni või tehingu või omavahel ilmselt seoses olevate tehingute eest nii sularahas kui sularahata arveldamise korral sularahas ja sularahata maksetena kokku üle 200 000 krooni. Nõuet ei kohaldata sularaha ja väärtpaberite transportimisel.

(6) Hasartmängude korraldaja on kohustatud tuvastama isikusamasuse kõigil isikutel, kelle poolt antav või saadav summa kas ühekordse tehinguga või seotud tehingutena ületab 15 000 krooni.

(7) Valuutavahetusteenuse pakkuja on kohustatud tuvastama valuutavahetusteenuse osutamisel isikusamasuse kõigil isikutel, kelle poolt vahetatav summa kas ühekordse tehinguga või seotud tehingutena ületab 100 000 krooni.

(8) Sularaha siirdamise teenuse pakkuja on kohustatud sularaha siirdamise teenuse osutamisel tuvastama isikusamasuse kõigil isikutel, kes tema kaudu vahendeid saadavad või saavad.

(9) Käesoleva paragrahvi lõikes 5 sätestatud kohustus loetakse § 5 lõike 1 punktis 8 nimetatud isiku poolt täidetuks, kui ta on varem tehinguid sooritades isiku isikusamasuse tuvastanud ning sellisest isikusamasuse tuvastamisest ei ole möödunud rohkem kui kuus kuud.

hotcocacola
03.03.10, 10:19
tellisin MB krediitkaardi ära, tõenäoliselt asjalik otsus :).
Viimased mitmed-mitmed kuud liigutan rahasid enivei moneybookersi kaudu :)

ranka
03.03.10, 10:22
Kui sa kannad MB-st raha lõpuks pangakontole ja sealt edasi teed suurema tehingu pead ikka ju andma infot rahapäritolu kohta. Sa ei saa ju öelda, et oh ärkasid üks hommikul ning nägid postkastis kirja ,et $100,000 laekus MB kontole saudi araabiast Marun Halam Anduri käest.

kilu6
03.03.10, 10:24
Moneybookers:
http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=laundering

What the UK law requires:

* We may be required to verify your identity and address.
* We are required to keep full records of all transactions together with identification provided.
* We are required to monitor any unusual or suspicious transactions of any size.
* We have a legal obligation to report to the Serious Organised Crime Agency (SOCA) any suspicious transaction.

Ühesõnaga sama, mis kõikidel pankadel.

kilu6
03.03.10, 10:25
Btw kas keegi teab, mis sai nendest Netelleri vanadest, kes FBI poolt (seoses UIGEA kehtestamisega) kinni võeti 3 aastat tagasi?

Neteller Founders Charged with Money Laundering Conspiracy
http://www.pokernews.com/news/2007/1/neteller-founders-charged.htm

EDIT: Leidsin
http://taxabletalk.com/?p=616

1. Neteller sai trahvi.
2. Vennad said vabaks.
3. Neteller lahkus USA gamblinguturult.
4. Enne Netelleris pool aastat kinni olnud USA mängijate raha lasti vabaks.

hotcocacola
03.03.10, 10:40
Kui sa kannad MB-st raha lõpuks pangakontole ja sealt edasi teed suurema tehingu pead ikka ju andma infot rahapäritolu kohta. Sa ei saa ju öelda, et oh ärkasid üks hommikul ning nägid postkastis kirja ,et $100,000 laekus MB kontole saudi araabiast Marun Halam Anduri käest.

seda kyll, aga maybe peakski hakkama kasutama rohkem MBd. Seega metsikuid raha väljavõtmisi teha ei saa, mis on tegelikult hea, peaks piirama minu kulutusi reaalses elus.

aga eks näis :P

blah
03.03.10, 10:45
Just tulin pangast ja tegin üpriski suure kande. 15 minutit käte väristamist, paberite täitmist ja oledki X eeki võrra vaesem.

EDIT: pidi aru andma, kust võit tuli. Siis ütlesin, et pokkerioma - läks ka kirja, küsiti dokumenti on. Ütlesin, et ei ole. Käidi tagaruumis ära ja öeldi, et sellel ei olegi vaja.

FML, ei tea kas neid huvitab et ma olen alla 21 kui ytlen et raha pokkerist saadud?

ranka
03.03.10, 10:51
seda kyll, aga maybe peakski hakkama kasutama rohkem MBd. Seega metsikuid raha väljavõtmisi teha ei saa, mis on tegelikult hea, peaks piirama minu kulutusi reaalses elus.

aga eks näis :P

Mul koomas peaga netelleri kaart välgub rohkem kui Paris Hiltoni paljast draakonit pildistav paparatsode armee. Seega kulutusi ma küll kokku ei hoia aga mugavus on alati tagatud. S.t. et elamisreservid on ikka Eesti pankades (riided, söök, arved jne) ning peorahad netelleri arvetel. Välisatud on olukorrad, et pangaarvelt on pidudel rahad kadunud ning arve "lõhki" läinud ning netelleri arvele saab rahad orgunnida paari tunniga.

50CandyJoe
03.03.10, 12:26
tellisin ka MB kredokaardi ära...

eddi
03.03.10, 12:33
tellisin ka MB kredokaardi ära...

tubli

janek174
03.03.10, 13:31
Se MB kaart on üldse üks viimase aja parimaid leiutisi...

Rahapada
03.03.10, 14:07
ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D

qjet
03.03.10, 14:10
ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D

sa pole ainus, kes sellega failis, kui konto sai endale tehtud :frown:

kilu6
03.03.10, 14:10
tellisin ka MB kredokaardi ära...

Kas keegi MB või Netelleri klienditoega ka suhelnud on telefonitsi? Saab kohe löögile või tuleb kaua aega kõnejärjekorras oodata?
Seda siis juhuks, kui kaart ära kaob ja vaja kiiresti kinni panna.

PINi saab automaadis vahetada?


Mul koomas peaga netelleri kaart välgub rohkem kui

Mingi limiit peal? Kui ära kaob, siis mingi vend tõmbab miljoni välja enne kui aru saad.


Lisaks vist kummalgi ei ole PIN-kalkulaatorit, ainult mingi nirune password kaitseb.

Samuti ei saa ewalletites deposiiti panna seda raha, mida ei kasuta (sama ka pokkerisaidil seisva raha puhul).

flipmachine
03.03.10, 14:18
sa pole ainus, kes sellega failis, kui konto sai endale tehtud :frown: +1. Sel põhjusel lükkasin enda kaardi tellimise edasi ja ootan euro ära või hakkan võitma piisavalt, et ei huivtaks see konvert summa ..läheb kaua läheb .

50CandyJoe
03.03.10, 14:51
Kas keegi MB või Netelleri klienditoega ka suhelnud on telefonitsi? Saab kohe löögile või tuleb kaua aega kõnejärjekorras oodata?
Seda siis juhuks, kui kaart ära kaob ja vaja kiiresti kinni panna.

PINi saab automaadis vahetada?


MB FAQ-st:

How do I change my PIN?
Your card is issued with a random PIN. If you would like to change it to something more memorable, you can do so at most ATMs. If you cannot change your PIN at an ATM, it probably means the ATM is not 'chip-enabled'.

Codecci
03.03.10, 15:08
ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D

Konto kurssi saab vahetada, s.t. uue konto teha - suhtle MB klienditoega.

nomerlot
03.03.10, 15:15
Konto kurssi saab vahetada, s.t. uue konto teha - suhtle MB klienditoega.

Ma ükskord suhtlesin Hansapanga klienditoega, et nad euro kurssi muudaks. Ei läinud läbi :D

blah
03.03.10, 15:20
vana konto pannakse kinni ja saad uue teha teise valuutaga (kuigi kirjas on kuskil et nii ei saa/tohi)

rmartin
03.03.10, 15:32
ja üks jalg on mul karvasem kui teine

pohhui
03.03.10, 17:22
Triobetilt tuli meil: "Triobet on Eestis ametlikult litsenseerimisel"

Dogers
03.03.10, 17:26
Triobetilt tuli meil: "Triobet on Eestis ametlikult litsenseerimisel"

jep, hea uudis tegelt, et ametlikult selline kiri saadeti.

Madis_89
03.03.10, 17:36
Tere Madis,

Meil on heameel Sulle teatada, et Eesti suurim kaughasartmänguoperaator Triobet on taotlemas Eesti hasartmängulube mida kasutatakse edaspidi siinsel turul tegutsemiseks koos olemasolevate Maltal väljastatud EL hasartmängulubadega.

Taotlused Eesti Maksu- ja Tolliametile on esitatud seoses 1. jaanuaril 2010 jõustunud seadusemuudatustega mis võimaldavad kaughasartmänguoperaatoritele litsentside väljastamist. Triobet loodab kiirele lubade väljastamisele, et aidata kaasa efektiivsele hasartmängumaksu kogumisele Eestis.

Eesti klientide usaldus Triobet'i vastu pandi aasta esimestel nädalatel proovile kui mitmed asjaolud seoses uue hasartmänguseadusega vajasid selgitamist. Triobet on alati pühendunult pakkunud parimat võimalikku teenust oma klientidele, mille oluliseks osaks on klientide usaldus operaatori vastu. Triobet'i tegevust reguleerib maailmas enim arenenud hasartmängu jurisdiktsioone Maltal ning meie prioriteetideks muuhulgas on Fair Play reeglid ning klientide rahaliste vahenditega reglementeeritud ümberkäimine.

Tervitades,
Team TrioBet

Pahvak
03.03.10, 17:50
Nojah, vaatasin praegu, et kolm NL100 6-max lauda trios. Õhtul liiklus normaalsem?

low-flow
03.03.10, 17:59
Ooo, see trio kiri on ju suurepärane. Igatahes mängiks ennem seal kui lümpsi urkas.

pikk28
03.03.10, 18:01
jumal tänatud.

hotcocacola
03.03.10, 18:33
VÄGA HEA!

AGA
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU tra see on ju nii rigged pask :D

kuco
03.03.10, 18:45
VÄGA HEA!

AGA
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU tra see on ju nii rigged pask :D

Pärast loa saamist kõigile eestlastele boomswitch? :)

hotcocacola
03.03.10, 18:56
no kuna enamus olympsi boikotivad, siis ainuke variant on trio.
Kahjuks peale esimest kuud langeb 60% eestlasti, kuna riggenduse tõttu on kõik bustos.
Peale teist kuud langeb veel 30%. Ning kolmandal kuul langevad viimased 10%, kes omasid parimat brmanagementi :D

blah
03.03.10, 19:00
mis süsteemiga trios rakebacki saab? ja kui palju

speedi
03.03.10, 19:10
automaatselt 2x kuus ja 30% vist ?

olavike
03.03.10, 19:22
automaatselt 2x kuus ja 30% vist ?
Nii on.
Ainus lisatingimus, et vähemalt 100$ tuleb genereerida 15 päeva jooksul.

blah
03.03.10, 19:30
30% cashis ja siis veel punktide eest ka, või ei? saan hetkel pea 50% teises microgaminu toas. mingeid rake-race ka on?

(lol OT)

low-flow
03.03.10, 22:37
30% cashis ja siis veel punktide eest ka, või ei? saan hetkel pea 50% teises microgaminu toas. mingeid rake-race ka on?

(lol OT)

Sumo Rake Race, aga skandid panevad kinni need. Punktidega see jama lugu, et koguda ei saa, nagu mujal - iga kuu alguses reset.

Keiss
04.03.10, 00:23
Mina soovitan alates selle aasta algusest võimalusel üldse kommertspankasid vältida, v.a. juhul kui tegemist on Eesti pangaga ja mängite Eestis litsenseeritud toas (hetkel vaid Olympic Onlines). Asi pole ainuüksi võimalikus rahapesus, vaid välisriikidest saadud tulus, mille pealt peaks idee poolest tasuma tulumaksu. Et seda siiani pole nõutud, tuleneb faktist, et online-mängud ei olnud 2009. aasta lõpuni seaduslikult reguleeritud ning nendest puudus ametkondadel ülevaade. Aga sellest aastas alates seadus muutus ning võib karta, et ka MTA tegevus. Selle "probleemi" lahendus peitub e-walletites: MB ja Neteller.

HMM? Kindel ikka või? Kui tõsiselt seda juttu nüüd võtta? Mingi ennustamine või on mingitele seadustele ja määrustele ka võimalik tugineda? Ise olen küll mõne väljamakse aastal 2010 otse panka kandnud.

leits
04.03.10, 00:51
vaevalt et midagi selle paari kandega juhtub, ise olen ka mingi 20k selle aasta jooksul kandnud otse panka, ma arvan EMTAt ei koti v2ikesed summad, kuid isegi kavatsen l2bi moneybookersi uhama hakata again .. netelleri vennad on ahnemad

Keiss
04.03.10, 01:07
Mul on selle MB-ga mingi jama, ei osanud regada vms. Igatahes panga kinnitust oli vaja jne. Ei teagi milles jama olen teisteltki sarnaseid probleeme MB-ga seoses kuulnud. Seetõttu tuleb kasutada netellerit ja kindlasti ka nende kaart tellida. Sest kui tõesti saab paari tunni pärast juba poodi minna peale cash outi oleks ülipro.

farik666
04.03.10, 01:22
Neteller ahnemad kui Moneybookers.. olen just aru saand et asjad vastupidi...

blah
04.03.10, 10:10
vaevalt et midagi selle paari kandega juhtub, ise olen ka mingi 20k selle aasta jooksul kandnud otse panka, ma arvan EMTAt ei koti v2ikesed summad, kuid isegi kavatsen l2bi moneybookersi uhama hakata again .. netelleri vennad on ahnemad

$ või eur ikka jah?

Dogers
04.03.10, 10:17
$ või eur ikka jah?

kahtlen, et kahe kuu jooksul 20k taala panka kannab :) pigem ikkagi krooni.

blah
04.03.10, 10:32
lol FML kandsin see aasta starsist bankrolli välja panka(saidi vahetus). Baaaaaaaaaaad idea vast

ok2aa
04.03.10, 10:39
lol FML kandsin see aasta starsist bankrolli välja panka(saidi vahetus). Baaaaaaaaaaad idea vast

miks? mis vahet sel on?

Maheaatom
04.03.10, 10:40
Pank võib nõuda raha päritolu tõestust mitte ühekordse 200K eek korral, vaid ka siis kui korduvad väljakanded ületavad seda summat. Näiteid praktikas on küllaga.

Teine asi on sellest, et de jure on EMTA jaoks välisriigist saadud pokkeritulu täpselt sama, mis välisriigist saadud mistahes muu tulu ning kuulub maksustamisele. Küsimus on ainult selles, kuidas tulu kui sellist mõõta ja kes seda tõestada saab? Minu arust külvab palju segadust mängijatesse kinnistunud väärarusaam, et "igal juhul on pokkeritulud alati maksuvabad". 2010. aastast on online-mängud seaduse poolt reguleeritud ning see määrab, et maksuvabad on ainult Eesti litsentsi omavatest kohtadest saadud võidud. Isegi "saadud altkäemaks" tuleb meil ju tuludeklaratsioonis esitada :biggrin:. Ning altkäemaksu võtmist teatavasti ju samuti varjatakse ;)

blah
04.03.10, 10:48
Pank võib nõuda raha päritolu tõestust mitte ühekordse 200K eek korral, vaid ka siis kui korduvad väljakanded ületavad seda summat. Näiteid praktikas on küllaga.

Teine asi on sellest, et de jure on EMTA jaoks välisriigist saadud pokkeritulu täpselt sama, mis välisriigist saadud mistahes muu tulu ning kuulub maksustamisele. Küsimus on ainult selles, kuidas tulu kui sellist mõõta ja kes seda tõestada saab? Minu arust külvab palju segadust mängijatesse kinnistunud väärarusaam, et "igal juhul on pokkeritulud alati maksuvabad". 2010. aastast on online-mängud seaduse poolt reguleeritud ning see määrab, et maksuvabad on ainult Eesti litsentsi omavatest kohtadest saadud võidud. Isegi "saadud altkäemaks" tuleb meil ju tuludeklaratsioonis esitada :biggrin:. Ning altkäemaksu võtmist teatavasti ju samuti varjatakse ;)

no mis pank teeb siis kui olen alla 21 ja see 1M(random number) mis viimati (see aasta) välja kandsin on pokkerist?

ranka rääkis et täidab seal veits pabereid ja korras ju?

blah
04.03.10, 11:07
2010. aastast on online-mängud seaduse poolt reguleeritud ning see määrab, et maksuvabad on ainult Eesti litsentsi omavatest kohtadest saadud võidud.

kuskohas selline asi kirjas on, ei leidnud ise.

Maheaatom
04.03.10, 11:12
Pankade jaoks mõistagi sobis selline tõestus veel 2009. aastal, kuna pokkerit ei saanud seostada ei rahapesu ega terrorismiga ning see ei olnud illegaalne. EMTA jaoks vahest ka, kuna valdkond oli täielikult reguleerimata ning mis veelgi olulisem - kontrollimatu. Võimalik, et probleeme ei teki ka praegu, kuid siinkohal ma tahan vihjata, et kui suur hulk Eesti kodanikke pidevalt kuskil välismaalt suuri summasid välja kärutavad, jääb selles tahes-tahtmata jälg ning agarad ametnikud hakkavad üha usinamalt tegutsema selle nimel, et sellest mingi kümnis võimalikult kiiresti ka riigi kukrusse kukuks. Low-profile ning võimalike probleemide ennetamine tuleb alati kasuks.

Maheaatom
04.03.10, 11:17
kuskohas selline asi kirjas on, ei leidnud ise.

Tulumaksuseadus: http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=765523
§19 lõige 3
Tulumaksuga ei maksustata:
7) korraldusloa alusel läbiviidud loteriist saadud loteriivõite ja hasartmängu korraldamise tegevusluba omavalt isikult saadud hasartmänguvõite;

ranka
04.03.10, 12:51
Pank võib nõuda raha päritolu tõestust mitte ühekordse 200K eek korral, vaid ka siis kui korduvad väljakanded ületavad seda summat. Näiteid praktikas on küllaga.

Ma ei tahaks seda juttu uskuda. Õigemini ma ei suuda seda uskuda, sest praktikas olen ma ikka väga palju rahasid liigutanud. Näiteks andnud kuualguses 50,000 võlgu ja kuu lõpus selle tagasi saanud. Siiani on üks 200,000 laen, kus iga kuu tiksub päris suur summa tagasi, vahepeal sai ka buddy transferite poisse aidatud, kus liigutatud sai mitusada tuhat krooni 50,000 krooni kaupa. Ühtegi päringut ei ole selle kohta mitte kunagi tehtud.

Küll aga olen kuulnud, et osad vennad on maksuametilt vastu näppe saanud, kuna maksti rakebacki otse pangakontotele aga noh see "ma olen kuulnud" jutt on üks paras kassisitt ning ei tasuks võtta tõepähe.


no mis pank teeb siis kui olen alla 21 ja see 1M(random number) mis viimati (see aasta) välja kandsin on pokkerist?

ranka rääkis et täidab seal veits pabereid ja korras ju?

Pangas pabereid täites ei ole keegi mu vanust küsinud. See muidugi isikukoodis kirjas aga alati saad jahuda, et võit oli enne 2009-nda aasta seaduse jõustumist vms.

kilu6
04.03.10, 13:31
Ühtegi päringut ei ole selle kohta mitte kunagi tehtud.


On kaks asja, kas maksuamet võib kraesse tulla või et kas ta tuleb. 90% ei juhtu midagi, sest maksuamet optimeerib oma tegevust ja tegutseb ainult suuremate tehingute osas või siis automatiseeritud algoritmi alusel (tulumaksutagastus).

Hiljuti oli mingi case, kus vennad kavaldasid maksuameti automatiseeritud algoritmi üle, mis automaatselt maksis välja käibemaksutagastust 10M, mis oli võimalik juhul, kui esimese tagastuse suurus ei olnud suurem kui 400K.

Seega liiguta palju tahad, miskit ei juhtu kuni sa ei ole nende huviorbiidis. Usun, et kui mõned pokkerinäod ETVs hakkavad rääkima sellest, kuidas nad 1M aastas teenivad, siis hakkab ka maksuamet nende asjade vastu rohkem huvi tundma. Samuti oleneb pankade usinusest, kui palju viitsitakse aru anda ja kas vastav algoritm pankades käivitub, mis näiteks Starsi kontolt laekuvate summade puhul, mis on suuremad kui x krooni, aruande koostab ja maksuameti poole teele saadab (ok, täpselt ei tea sellises aruandlusest rääkida:)

Godspeed_EJ
04.03.10, 13:46
On kaks asja, kas maksuamet võib kraesse tulla või et kas ta tuleb. 90% ei juhtu midagi, sest maksuamet optimeerib oma tegevust ja tegutseb ainult suuremate tehingute osas või siis automatiseeritud algoritmi alusel (hiljuti oli mingi case, kus vennad kavaldasid maksuameti automatiseeritud algoritmi üle, mis automaatselt maksis välja käibemaksutagastust 10M, mis oli võimalik juhul, kui esimese tagastuse suurus ei olnud suurem kui 400K).


I just lold

need korrad, kus endal on kokkupuude EMTAga olnud, siis saan rääkida kõigest muust, kui optimaalsest tegevusest.

zuckerman286
04.03.10, 14:45
I just lold

need korrad, kus endal on kokkupuude EMTAga olnud, siis saan rääkida kõigest muust, kui optimaalsest tegevusest.

pean seda kinnitama. raamatupidaja saatis ennist just emaili, et EMTA on igakuise käibemaksu arvelduse päevase hilinemise tõttu esitanud 34 kroonise viivise nõude. tema kogemuse kohaselt on see esmakordne. EMTAst on uue juhi all saanud täielik ment-asutus - ehk vastupidine Rehe-aegsele Maksuametile, mis oli veidigi inimnäoline.

Godspeed_EJ
04.03.10, 14:47
Kas mingi stsenaariumi juures on üldse võimalik, et alla 21a nolgid saavad peale lähikuude madistamist pokkerit mängida?

ei

blah
04.03.10, 14:49
...ja tulebki ära kolida siis...weeee

Rage
04.03.10, 15:11
maksuamet tuleb siis mingi aeg mõnda highrollerit puistama... ja tulemus:

http://www.omgsoysauce.com/10432/when-a-mexican-drug-lord-gets-busted/

Codecci
04.03.10, 15:11
Kas mingi stsenaariumi juures on üldse võimalik, et alla 21a nolgid saavad peale lähikuude madistamist pokkerit mängida?

maksuametile pead avalduse esitama vanema allkirjaga

Maheaatom
04.03.10, 15:21
Ja dire peab ka nõus olema

kuco
04.03.10, 15:48
Ja dire peab ka nõus olema

Kui saad vanaema allkirja siis pole dire nõusolekut vaja.

speedi
04.03.10, 15:50
foorum.leveldamiseprod.com

kilu6
04.03.10, 16:17
EMTA on igakuise käibemaksu arvelduse päevase hilinemise tõttu esitanud 34 kroonise viivise nõude.

See käib minu meelest just selle kohta, et neil on programm käima läinud, mis neid teateid automaatselt saadab. Benefit/cost on kõrge, ühtki lisatädi selle jaoks pole palgatud, et 34 krooniseid arveid välja kirjutada.

Maheaatom
04.03.10, 16:32
Ma ei tahaks seda juttu uskuda. Õigemini ma ei suuda seda uskuda, sest praktikas olen ma ikka väga palju rahasid liigutanud. Näiteks andnud kuualguses 50,000 võlgu ja kuu lõpus selle tagasi saanud. Siiani on üks 200,000 laen, kus iga kuu tiksub päris suur summa tagasi, vahepeal sai ka buddy transferite poisse aidatud, kus liigutatud sai mitusada tuhat krooni 50,000 krooni kaupa. Ühtegi päringut ei ole selle kohta mitte kunagi tehtud.
Kahjuks tean vähemalt kahte täiesti reaalselt juhtumit (2009), millest üks lõppes koguni ajutise konto blokeerimisega. Eks need sai lahendatud, aga mehed pidid selleks vaeva nägema. Summad olid küll mõlemal juhul suuremad kui sinul. Ja mida aeg edasi, seda ettevaatlikum tasub olla, iseäranis selle uue seaduse valguses, mis hakkab reguleerima varem ebamäärast valdkonda.

vapsik
04.03.10, 16:35
.....


codecci post oli ka juba level?

Muidugi oli.

pastilaa
04.03.10, 16:40
Vapsiku viimane post oli leveli releveli relevel. Karm foorum!

vinney
04.03.10, 18:20
unibot võiks ka asja käsile võtta

nomerlot
04.03.10, 18:21
... b2nnige ära siin teemas see leveldamine, kuidas siis on?

Suure algustäheta ja täpitähtedeta kirjutajad tuleks ka ära bännida.

blah
04.03.10, 18:31
siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)

foreverer
04.03.10, 18:32
siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)

Online oli 18, live 21a.

blah
04.03.10, 18:40
normaalne, siis ei saa keegi mökkama tulla "alaealistega" et ei olekski tohtinud nagunii mängida ja oleksid kogu raha ära võtnud :P


btw kõik starsis mängijad. vaadake enda email üle ja täitke küsitlus korralikult ära, võibolla sõltub sellest kas taotlevad siin luba või mitte?

rasmer
04.03.10, 20:30
eniveis, kui isegi stars/FT/trio/unibet jms panevad eestisse baasi püsti, mida nad ka imo 90% tõenäosusega teevad, siis eesti seaduste tõttu on alla 21a keelatud pelada.. ehk... suht ******?

Küsi äkki emme lubab oma nime alt mängida.

timukasr
04.03.10, 20:36
Küsi äkki emme lubab oma nime alt mängida.

Kuskil EP arvamus artiklis mingi chick kirjutas, et tekib probleem, et ei tea kes mängib kelle nime all ja üks lahendus oleks ID kaardiga tuppa sisse logimine.

Firzen
05.03.10, 01:21
Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
http://my.pokernews.com/Firzen/blog/

InternetiPervert
05.03.10, 02:02
Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
http://my.pokernews.com/Firzen/blog/

Hea argumenteeritud tekst.

Tarq666
05.03.10, 02:52
Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
http://my.pokernews.com/Firzen/blog/

Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.

Toots_x
05.03.10, 04:30
Väga hea jutt.

Keiss
05.03.10, 05:17
Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.
+1

Konso
05.03.10, 07:40
Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
http://my.pokernews.com/Firzen/blog/

Tõesti tuleks mõnele ajakirjanikule ette sööta, kas Ekspress pole huvitatud?

Maheaatom
05.03.10, 08:44
siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)
Siiamaani ei olnud internetipokker Eestis reguleeritud ning mängija minimaalse vanuse määrasid selle riigi seadused, kus asus pokkeritoa server. Paradoksaalne on see, et tegelikult peaksid 18-20 aastased mängumehed hoidma pöialt, et tema lemmiktoad just nimelt ei saaks Eestis litsentsi, sest siis ei saa nad seal enam mängida. Kui litsentsi ei anta ning mängija leiab võimalused võimalikest piirangutest mööda minna, kehtivad talle endiselt pokkeritoa asukohariigi seadused (näiteks Triobeti puhul Malta omad).

Mina leian, et tuleks ühtlasi hakata tõsiselt pushima vanuse langetamist 21 pealt 18 peale nagu on enamiks riikides. 18-aastane võib tina panna, valimas käia, SMS-laenu võtta ja Afganistani sõdima minna - aga näe pokkerit mängida ei või...

ranka
05.03.10, 09:22
Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.

r u fking serious?

Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

"Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.

rmartin
05.03.10, 09:41
ja mingil juhul ei lähe riik kellelegi mingit raha kohtus nõudma, lihtsalt selle seadusega on riik loonud võimaluse, et mängial endal on võimalik mingi jama korral kellegilt ka reaalselt aru nõuda. Ka see foorum on täis hala, et see ja teine suport ei vasta ja ei vasta ja ei vasta jne. Ja teha ei olegi midagi, halad muudkui edasi ja LOODAD, et lõpuks ehk vastavad.

Ei maks asju ülemäära lihtsustada ja seadusest üksikuid lõike välja võtta ja muudkui neid tallata. Seadus reguleerib tervikuna hasartmängu ja selle erinevaid aspekte, mitte pokkeriprod foorumi alaealista NL10 mängijate tegevust PSis.

rahvavaenlane
05.03.10, 09:46
r u fking serious?

Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

"Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.

selle koha pealt on sul õigus, aga alati on ju võimalus nimed konkreetselt välja tuua ja sellest heast toormest üks korralik artikkel teha.

tolmuahv
05.03.10, 12:25
Ma isegi väidaks, et teoreetilised võimalused scami korral midagi tagasi nõuda on vähenenud. Täna võib iga mängija hageda mängutuba seal, kus viimane on registreeritud on. Ehk siis sisult emaettevõte Maltal, BVI-l vms. Kui nüüd sellele teha 40k EEKi osakapitaliga tütar Eestis, osta sellele 50K EURi litsents ja shippida kõik rake koheselt emaettevõttesse „royalties, services fees“ jt arvete alusel, siis defaulti korral lastakse Eesti tütar belly-up ja siit pole midagi võtta. Ja emaettevõte ei vastuta tütre eest juriidiliselt.

Firzen
05.03.10, 13:14
r u fking serious?

Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

"Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.

see oli küll veits üle pingutatud, et ajalehte panna. see on kõigest lihtne arutlus mitte ajalehe artikkel.

leits
05.03.10, 13:17
niikaua savi kuni stars ära ei b2nni imo .. enamus mis siin arutatud on imi puhas pask, mõistlike poste max 2 lk jagu .. mis siin ikka heieteda, kuni konkreetselt mdiagi tuleb, tehakse mingi näide kuda DNS'e/VPNi kasutada ja elu on lill?

Firzen
05.03.10, 13:47
Kas pokkeritoa reklaamimine(affiliateks) olemine läheb ka uue hasartmängu seaduse alla või reguleerib seda mingi reklaamiseadus? ehk kas pokkerituba tohib alla 21a isik reklaamida? Idee poolest tohiks nagu küll?

Ja kuidas nende seadustega on. Lähed teise riiki, kehtivad selle riigi seadused, rite. Ehk kui ma olen eesti kodanik ja lähen oletame Rootsi(seal vist ka tegelt 21?) no Saksamaale näiteks(virtuaalselt proxyga) Siis saan ikkagi mängida, kui tuba ei ole "registreeritud" Eestis?

Eesti riik pmst ei saa välismaisele pokkeritoale ettekirjutust teha, et blokkige kõik Eestlaste kontod? Neil on võimu ainult Eesti IPde kaudu tegutsevate arvutite ligipääsu keelata kindlatele saitidele? Ehk kontod jäävad avatuks, Eestist sisse logida ei saa, vsjo? Ainuke takistus siis rahade väljakandmine? See monibookers->SEB ei lähe ikkagi läbi? Välismaa panga konto avamine aitaks midagi?

MB ja Neteller pakuvad väga mõnusat "pangakaarti" millega saab igal pool maksta ja ka igast automaadist raha välja võtta.

Nad ei saa teha tubadele ettekirjutusi kellegi ära blokkimiseks. Seaduse järgi võivad nad ainult trahvida tube, kes lubavad eestlastel mängida(oli vist nii?).

oitarvi
05.03.10, 16:54
Tsiteerin Kajameest. Päris asjalik postitus.


Kajamees kirjutas:

Võidud pole EV seadusega maksustatavd, vaid rake. 5% rakest on see uue seaduse maks. See ei ole pokkeritoale suur maks, sest marketingis on arvestatud ju rakebackiga. On see siis otsene%, boonused või promod, vahet pole. Lihtsalt pokkeritoa finatsplaneerijad arvutavad näiteks Eesti turuosa välja ja selle 5% võrra tuleb eestlastele suunatud promosid vähem. Kõik lihtne. See muide on väga mõistlik maks. On väga loogiline ja tõenäoline, et näiteks 5 aasta perspektiivis pole EU-s enam ühtegi riiki, kus online hasrtmängud oleks seadusega reguleerimata. Ja siis võib olla täname jumalat, et Eesti väikese ja paindliku riigina sellega alustas ja omal ajal nii hea seaduse tegi. Mitmetes riikides räägitakse vaid riiklikust monopolist kuni üldse keelustamiseni. Ilmselt tulevad ka paljude riikide maksud kõrgemad. Hiljem naerame vaikselt pihku, kui näiteks rootsalsed saavd 15% maksu kaela või mõnes suurriigis on vaid üks riiklik seaduslik online pokkerituba ja ei mingeid rakebacke ega promosid. Eestiga analoogse seaduse võttis juba vastu Norra. Soomes räägitakse surmtõsiselt riiklikust monopolist ja on kosta ka keelustamse võimalustest jne. Sellel Eesti seadusel pole viga midagi, kui poleks seda tobedat serveri nõuet. Aga kui see on peegelsrverina tõlgendatav, siis on asi veel üsna OK. Muidugi on see võrreldes senise seadusetuse ja maksuvabaduse kõrval ikka jube küll Aga see ei kesta igavesti mitte üheski riigis. See on suur business ja iga riik tahab oma maksu sealt kuidagi kätte saada. Online arenes lihtslat kiiremini kui riikide seadusandlused. Ja lõpuks, me kõik tahame sõita aukudeta teedel, jalutada koristatud parkides ja soovime, et meie vanad ja lapsed ja muud abivajajad oleks sotsiaalselt kindlustatud. Meil poleks lihtsalt õigus seda soovida, kui me ei ole nõus maksu maksma. Lihtsalt maks peaks olema mõistlik ja vastuvõetav, mida ta uue Eesti seaduse puhul kahtlemata on. Kogu jama tekkis sellest serverinõudest. See on võtmeküsimus. 1 mil EUR aktsiakapitaliga firma registreerimine, 700 k litsentsimaksu ja 5% maks rakest on jõukohane igale tõsiseltvõetavale pokkeritoale. See on standard sellistes regulatsioonides. Kui mitte täna, siis õige varsti üle maailma.

Tarq666
05.03.10, 17:33
r u fking serious?

Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

"Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.

Ma ei mõelnudki, et konkreetsest blogi postitust avaldada, vaid uurida, kas ajakirjandus on pokkerimängijate arvamusest huvitatud. See blogi postitus on enam vähem hea alustale teema arendamiseks. Poliitikud on oma sõna öelnud aga pokkerimängijad mitte(või siis olen liiga vähe uudiseid lugenud?).

farik666
05.03.10, 19:30
loodan et kuskil keegi ikka teada ka annab kui reaalselt juhtmeid seinast välja hakatakse tõmbama... saaks enne rahad välja vähemalt..

blah
05.03.10, 19:35
võiks juba mingit actionit saada selle blokeerimise suhtes

oitarvi
05.03.10, 20:04
Hetkel tundub see seadus nagu kauaoodatud külaline, kes kunagi kohale ei jõudnud.
Lihtsalt grindige edasi ja ärge huiake enam. Kui pokkeritoad hakkavad kirju saatma, et te ei või mängida enam ning kandke rahad välja siis tegutsege. Aga praegu ei näe mõtet whinemisel eriti.

Provoker
06.03.10, 09:51
Ma loodan et miskit enne ei juhtu kui boonus lahti mul mängitud.

McFoldberg
06.03.10, 23:38
Mina leian, et tuleks ühtlasi hakata tõsiselt pushima vanuse langetamist 21 pealt 18 peale nagu on enamiks riikides. 18-aastane võib tina panna, valimas käia, SMS-laenu võtta ja Afganistani sõdima minna - aga näe pokkerit mängida ei või...



Natuke enesekeskselt lähenen küll teemale, aga hiiglaslik +1 selle lõigu peale.

50CandyJoe
07.03.10, 15:23
Ma loodan et miskit enne ei juhtu kui boonus lahti mul mängitud.

+1

360 taala vaja clearida veel

leits
07.03.10, 20:02
arvan e tkui osul 190 clearida siis me saame kinga

Rahapada
07.03.10, 22:17
180

nikitheone
08.03.10, 08:42
Jüri Saare artikkel:
http://www.vabalog.ee/2010/03/01/kaughasartmangude-reguleerimise-mottetusest/

Priito
08.03.10, 12:13
Ei jõudnud kogu teemat läbi lugeda, aga tekkis selline küsimus:
Kas sports betting liigitub ka kaughasartmängu alla?

Kui ei, siis mis valemiga nad üritavad vahet teha näiteks triobetist välja kantaval rahal?

ment52
08.03.10, 12:17
Loomulikult liigitub.

Priito
08.03.10, 12:19
Kas sellest võib järeldada, et olympic hakkab ka sports betting teenust pakkuma? :)

ment52
08.03.10, 12:27
spordiennustus.ee on see kes bettoreid scammima kavatseb hakata.

Priito
08.03.10, 12:39
Olympiconline ja spordiennustus.. see poleks enam mingi elu.

Järgmiseks suletakse riigipiirid lõigataks kogu riigiväline internetivõimlaus ära ning lubatakse seadusega kanda vaid eestis valmistatud rõivad, sõita eestis toodetud autodega jne

Tegelt kohe kuidagi ei usu, et EV suudaks piirata või kontrollida kaughasartmängu efektiivselt. See kontode sulgemise jutt on ka puhas naljanumber.

Mida rohkem koer kardab, seda rohkem haugub ja teatavasti sellised koerad eriti hammustama ei kipu :)

InternetiPervert
08.03.10, 14:49
Olympiconline ja spordiennustus.. see poleks enam mingi elu.

Järgmiseks suletakse riigipiirid lõigataks kogu riigiväline internetivõimlaus ära ning lubatakse seadusega kanda vaid eestis valmistatud rõivad, sõita eestis toodetud autodega jne

Tegelt kohe kuidagi ei usu, et EV suudaks piirata või kontrollida kaughasartmängu efektiivselt. See kontode sulgemise jutt on ka puhas naljanumber.

Mida rohkem koer kardab, seda rohkem haugub ja teatavasti sellised koerad eriti hammustama ei kipu :)

Mind on küll haukuv koer purenud ;) aga eriti ei karda ise ka praegu, et midagi juhtub. Eks ole tulevikus näha.

Konso
09.03.10, 14:09
http://pizza.ee/letter1.jpg
http://pizza.ee/letter2.jpg

15 märts on siis pidu läbi ning nimekiri ka saitidest

r3o
09.03.10, 14:24
Et siis kustutavad nimeserveris domeeninime. Loodetavasti see jääbki ainsaks "piiranguks"

Keiss
09.03.10, 14:33
Räägiks nüüd maakeeles mida see endast kujutab?

Tom
09.03.10, 14:44
http://pizza.ee/letter1.jpg
http://pizza.ee/letter2.jpg

15 märts on siis pidu läbi ning nimekiri ka saitidest

Dunn0 kui legit see on, aga seal paremal üleval kirjas, et juurdepääsu piirang algab 5. märtsist ja hiljemalt 15. märts peavad olema blokeeritud. Pmliselt võib iga hetk juurdepääs kaduda.

r3o
09.03.10, 15:02
Räägiks nüüd maakeeles mida see endast kujutab?

Sisuliselt on point analoogne telefoniraamatule. Kui sa tead nime kellele tahad helistada siis vaatad raamatust numbri. Nüüd, kui sinu telefoniraamtust kustutada nimi ära siis pead teadma otse numbrit või kasutama teist telefoniraamatut, kus number on olemas (antud juhul siis mõnda välismaist domeeniserverit või windows-i all täiendada hosts faili, et pöördud otse numbriga). Sellest on vist siin foorumis juba juttu ka olnud kuidas teha seda.

Rage
09.03.10, 15:10
Räägiks nüüd maakeeles mida see endast kujutab?

tähendab see seda, et kui sul on starmani või Elioni vms netiühendus.. siis vaikimisi on sul netiühenduse jaoks seadistatud vastava ISP ehk netiteenuse pakkuja nimeserverid (DNS server)... nimeserverid on vajalikud selleks, et kui kirjutad brauserisse nime nt pokerstars.com siis nimeserverist otsitakse vastavale nimele vastav IP ja suunatakse sind sinna lehele..

EDIT: telefoniraamatu analoog DNSi serverite mõtte seletamisel on (Y), lihtne ja arusaadav.

kui need nimed nüüd kustutada.. siis teoorias ei tohiks pokerstars.com lehekülge ette tulla, kuna su arvuti/brauser ei tea mis IP peale suunduda..

sellest probleemist aitab mööda minna kaks lahendust.. kirjutad oma arvutis hosts faili käsitsi vastavad kirjed sisse: IP saidi_nimi.com
nt. 77.87.179.116 pokerstars.com

või kasutad oma internetiühenduse puhul mõnda muud DNS serverit.. näiteks google.comi oma mille IP'd on 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 , selleks pead võtma oma network connectionid lahti.. parem click sinu ühenduse ikoonil -> properties -> Internet protocol (TCP/IP) --> veelkord properties --> General tabist valid valiku -> Use the fallowing DNS server addresses ja sinna paned siis 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 sisse.. ja ongi korras.. kui esmaspäeval tõesti kaob kõikide saitidega ühendus ära.. siis ma võin nii hosts faili tegemise kui ka DNS serveri vahetamise kohta teha piltidega manuali, mille siis palun rankal kuskile eraldi sticky topicusse panna...

Lutzky
09.03.10, 15:12
nice, rage

nomerlot
09.03.10, 15:14
we are so naughty

Kloonike
09.03.10, 15:24
Ma arvan, et ma ei ole ainus, kes arvab, et seadusest möödahiilimise teemadel siin avalikult arutada pole eriti kasulik pikas perspektiivis. Parem oleks, kui valdav enamus arvaks, et enam mängida ei saa keelatud saitidel ja vsjo. Ei ole vaja reguleerivaid organeid tagant utsitada meie elu karmimaks tegema. Peace!

olavike
09.03.10, 15:31
Rahu, Kloonike, rahu.
Piirangutel on piirid ees :)
Nad ei saa kogu internetti meil kinni keerata.

Juss7r
09.03.10, 15:31
Tuleb siis underground minna, aga küsimus et kas pokerstars lobby kus mängimine toimub, on ka kuidagi pokerstars.com-ga seotud? Sest otseselt ma ju aadressil pokerstars.com ei mängi.

blah
09.03.10, 15:32
Sisuliselt on point analoogne telefoniraamatule. Kui sa tead nime kellele tahad helistada siis vaatad raamatust numbri. Nüüd, kui sinu telefoniraamtust kustutada nimi ära siis pead teadma otse numbrit või kasutama teist telefoniraamatut, kus number on olemas (antud juhul siis mõnda välismaist domeeniserverit või windows-i all täiendada hosts faili, et pöördud otse numbriga). Sellest on vist siin foorumis juba juttu ka olnud kuidas teha seda.

lolllll, lõpetasin just ennem veits uurimise ja nagu näha oled ka samast kohast lugenud

Recon
09.03.10, 15:35
Lähebki siis actioniks lõpuks ::)
Väga huvitav, et Triobet on nimekirjas aga spordiennustust ei ole? Ainult olympicul on seni litsents käes ju? Triobeti enda jutu järgi on neil taotlemine menetluses... Muide, vaadake, mis jäi silma ühest vanemast artiklist, EPL:

''Rahandusministeeriumi ette võtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialisti Sören Meiuse sõnul üritab riik siiski lähtuda heast haldustavast. Tegevus- ja korraldusloa menetlemine võib kokku kesta kuni kuus kuud ja selle aja jooksul rikkujaid trahvima ei rutata. Sealt edasi muutub olukord aga karmimaks.''

EMTA siis oma sõna ei pea :rolleyes:

Selline hakkab siis idee järgi välja nägema pilt meie brauserites kui soovime väljaspool olympicut tegutseda:
http://kaminfo.emta.ee/

r3o
09.03.10, 15:36
lolllll, lõpetasin just ennem veits uurimise ja nagu näha oled ka samast kohast lugenud

Ma ei lugenud kuskilt. Olen piisavalt palju antud teemaga kokku puutunud ja see on kõige ilmsem analoogia, mis kohe pähe tuleb. Kusjuures tegelt ma kiirelt kirjutades tegin sinna mõned pisikesed vead sisse, mida saaks parandada, et võrdlus täpsem oleks.

QKulgur
09.03.10, 15:52
http://pizza.ee/letter1.jpg
http://pizza.ee/letter2.jpg

15 märts on siis pidu läbi ning nimekiri ka saitidest

yesss, sait kus mina mängin polegi listis:biggrin::p

leits
09.03.10, 16:02
Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D

http://www.upload.ee/image/435125/pilt.jpg

Hmm ta ütleb mul selle IP peale, et The network adress entered is invalid ?

hotcocacola
09.03.10, 16:03
Leidsin ka ühe saidi, mida pole nimekirjas :).

Kloonike
09.03.10, 16:07
hotcocacola, IPV4 ikka.

-e- pidasin leitsi silmas

Rage
09.03.10, 16:08
Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D
ma isiklikult arvan et IPV4'st piisab... imo pokkerikliendid jms kasutavad ka ainult IPV4'ja.. vaatasin kas google DNS toetab IPV6'te.. ja vastus selline:

Does Google Public DNS support IPv6?
Google Public DNS can respond to requests for IPv6 addresses (AAAA requests), but it does not yet support native IPv6 transport and cannot talk to IPv6-only authoritative nameservers. Clients should use IPv4 network connections to use Google Public DNS.

Rage
09.03.10, 16:10
Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D

Hmm ta ütleb mul selle IP peale, et The network adress entered is invalid ?
pane alternate aadress ka 8.8.4.4

leits
09.03.10, 16:12
no ei saa, ma ie saa järgmisele realegi liikuda, kuna ytleb et blabla see on invalid

Rage
09.03.10, 16:13
no ei saa, ma ie saa järgmisele realegi liikuda, kuna ytleb et blabla see on invalid

aa.. sa oled vale skohas.. sa oled IPV6 settingutes.. DNSi servereid pead ainult IPV4 puhul muutma.. jäta IPV6 rahule..

leits
09.03.10, 16:15
Yea IPV4le sobisid ... mingi kiire check ka netis on, et kontrollidakas on google dnsid ikka kasutusel?

Rage
09.03.10, 16:17
Yea IPV4le sobisid ... mingi kiire check ka netis on, et kontrollidakas on google dnsid ikka kasutusel?

start -> run -> cmd

avaneb kena must aken.. sinna kirjutad:

nslookup -debug pokerstars.com 8.8.8.8

peaks ilgelt pika läbu andma.. aga lõpp on oluline:

Got answer:
HEADER:
opcode = QUERY, id = 7, rcode = NOERROR
header flags: response, want recursion, recursion avail.
questions = 1, answers = 1, authority records = 0, additional = 0

QUESTIONS:
pokerstars.com, type = A, class = IN
ANSWERS:
-> pokerstars.com
internet address = 77.87.179.116
ttl = 224 (3 mins 44 secs)

------------
Non-authoritative answer:
Name: pokerstars.com
Address: 77.87.179.116

leits
09.03.10, 16:22
Im good now?

http://www.upload.ee/image/435158/pilt3.jpg

pastilaa
09.03.10, 16:23
Rage - kas ruuteril tuleks siia ühele static dns reale lisada ja asi korras?

http://img695.imageshack.us/img695/5110/dns1.jpg

leits
09.03.10, 16:24
ruuterit pole vaja k2ppida ju imo? lihtsalt arvutis vahetamisest piisab ka ?

blah
09.03.10, 16:24
kui ainult 1 arvuti võrgus siis poh

Rage
09.03.10, 16:26
ruuterit pole vaja k2ppida ju imo? lihtsalt arvutis vahetamisest piisab ka ?

ma ka suht kindel, et sellest piisab..

ega enne ju ei tea kui esmaspäev kätte jõuab.. mul kodus ka ruuter.. saan seal peal ka testid teha ja vajadusel juhendada mis tegema peab.. aga hetkel olen suht kindel, et ruuterit ei ole vaja torkida..

pastilaa
09.03.10, 16:27
Tänud!

blah
09.03.10, 16:28
Rage - kas ruuteril tuleks siia ühele static dns reale lisada ja asi korras?

http://img695.imageshack.us/img695/5110/dns1.jpg

8.8.8.8 ja
8.8.4.4 ikka

kasutage openDNS free basicut parem.

leits
09.03.10, 16:29
hidemyass.com'i vpn on ka pro, kõva ale poistel

PokerDevil
09.03.10, 16:34
start -> run -> cmd

avaneb kena must aken.. sinna kirjutad:

nslookup -debug pokerstars.com 8.8.8.8

peaks ilgelt pika läbu andma.. aga lõpp on oluline:

[/SIZE][/B]


Mul see väga pikk ei olnud ja lõpp oli:
ehk lõppes Id=3'ga, sellega pole probleemi?

Got answer:
HEADER:
opcode = QUERY, id = 3, rcode = NOERROR
header flags: response, want recursion, recursion avail.
questions = 1, answers = 1, authority records = 0, additional = 0

QUESTIONS:
pokerstars.com, type = A, class = IN
ANSWERS:
-> pokerstars.com
internet address = 77.87.179.116
ttl = 577 (9 mins 37 secs)

------------
Non-authoritative answer:
Name: pokerstars.com
Address: 77.87.179.116

Rage
09.03.10, 16:37
Mul see väga pikk ei olnud ja lõpp oli:
ehk lõppes Id=3'ga, sellega pole probleemi?

Name: pokerstars.com
Address: 77.87.179.116
ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P

pastilaa
09.03.10, 16:38
ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P

Siis peaks Marvetil ammu olema nad külas.

Skyline
09.03.10, 16:47
ma isiklikult arvan et IPV4'st piisab... imo pokkerikliendid jms kasutavad ka ainult IPV4'ja.. vaatasin kas google DNS toetab IPV6'te.. ja vastus selline:

Ei usu eriti, et pokkerikliendid veel niipea versioon6'te kasutama hakkavad.

tolmuahv
09.03.10, 16:49
Tänud, Rage!

Ma juba vahepeal kahtlesin, kas keegi üldse teab ja oskab teistele lihtsalt selgitada, mida see jama täpselt tähendab või kuidas sellele läheneda. Kui see reaalselt probleemi lahendab, siis teen ettepaneku Ragele kast õlut ja suveturniiri pilet käristada kambaga.

Rage
09.03.10, 16:53
Tänud, Rage!

Ma juba vahepeal kahtlesin, kas keegi üldse teab ja oskab teistele lihtsalt selgitada, mida see jama täpselt tähendab või kuidas sellele läheneda. Kui see reaalselt probleemi lahendab, siis teen ettepaneku Ragele kast õlut ja suveturniiri pilet käristada kambaga.
ootame õnnitlustega blokeeringute aktiveerumiseni.. siis näeb kas asi toimib või mitte.. aga tasuta õllele ma kätt ette ei pane:-D

mislinn
09.03.10, 17:12
Krt, kui ma seda kuntrolli teen full tilti kohta, siis ta viskab mul korraks selle musta kasti ette küll, aga ma ei jõua sealt mitte midagi lugeda, enne kui see juba ise sulgub.

Oliverk
09.03.10, 17:14
Toimib, toimib. ja ruuteri poistel kui kasutate mitut arvutit võrgus pokkeri mängimiseks, siis lihtsam ruuteris ära muuta dns adred jah. Siis ei pea igas arvutis üle käima asja.

raaids
09.03.10, 17:22
kui see asi praegu ära teha siis ei panegi mignit muutust tähele siis v? või peab siis tegema kui see blokeerimine kätte jõuab

leits
09.03.10, 17:23
mis muutust sul vaja t2heldada on? :D kas nime teeb numbriteks elioni asjandus v google oma :D

Oliverk
09.03.10, 17:27
Ma kasutan seda google dns-i juba ammu kuna oma ISP oma paneb villast. Ja vast ei saagi aru millestki, kui ainult siis siin foorumis tuleb teemasid ja poste 10 minutis et ei saada ligi. Kuigi pokkeriproged ise peaks ka ip-de abil toimima seega see et sa Pokerstars.com lehele ei saa peaks jumala savi olema ju.

tolmuahv
09.03.10, 17:30
Kas ma sellest viimasest järeldan korrektselt, et Starsi klient töötab edasi nimetatud EMTA ettekirjutuse järgselt?

Rage
09.03.10, 17:38
Kas ma sellest viimasest järeldan korrektselt, et Starsi klient töötab edasi nimetatud EMTA ettekirjutuse järgselt?
pole kontrollinud, aga ei uus et pokkeriproged IP'd kasutavad ühendumiseks.. see seaks raskusi serverite vahetamisel näiteks... nimelahendused on mugavamad.. aga põmst kui DNSi serverid vahetatud siis peaks kõik tööle jääma.. saame näha:-)

ma koduses masinas meelega veel midagi ei vaheta, et näha seda hetke mil ühendus kaob..

Keiss
09.03.10, 17:44
ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P
hehe nagu ses youtube videos eksole..
samas Rage maybe peakski selle asjaga rohkem diskreetsem olema. OC ahned onud kindlasti saadavad EMTA-le foorumi linke suurest vihast ...

InternetiPervert
09.03.10, 18:21
Lähebki siis actioniks lõpuks ::)
Väga huvitav, et Triobet on nimekirjas aga spordiennustust ei ole? Ainult olympicul on seni litsents käes ju? Triobeti enda jutu järgi on neil taotlemine menetluses... Muide, vaadake, mis jäi silma ühest vanemast artiklist, EPL:

''Rahandusministeeriumi ette võtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialisti Sören Meiuse sõnul üritab riik siiski lähtuda heast haldustavast. Tegevus- ja korraldusloa menetlemine võib kokku kesta kuni kuus kuud ja selle aja jooksul rikkujaid trahvima ei rutata. Sealt edasi muutub olukord aga karmimaks.''

EMTA siis oma sõna ei pea :rolleyes:

Selline hakkab siis idee järgi välja nägema pilt meie brauserites kui soovime väljaspool olympicut tegutseda:
http://kaminfo.emta.ee/

aga siis idee poolest hakkavada saidid, kus edasi mängitakse, trahve saama või? tundub kuidagi teostamatu.

I R Baboooon
09.03.10, 18:22
Nendes tubades, mis seal listis pole, saab edasi mängida või?:D

InternetiPervert
09.03.10, 18:42
Nendes tubades, mis seal listis pole, saab edasi mängida või?:D

Neid esialgu kinni ei panda aga juriidiliselt nad ei tohiks oma teenust siin pakkuda.

nomerlot
09.03.10, 19:16
aga siis idee poolest hakkavada saidid, kus edasi mängitakse, trahve saama või? tundub kuidagi teostamatu.

Saidid nüüd vaevalt trahve hakkavad saama,, võibolla need vähesed, kel Eestis kontor on. ma arvan, et ISP-d on siin ainukesed, kellele nad võivad keerata, kui need ennast piisavalt kiiresti ei liiguta.

Rahapada
09.03.10, 20:54
miks triobeti ja unibeti ip'd pingides ei saa?

Konso
09.03.10, 20:58
minu IT tugi ütles mulle (sain sealt ka selle listi ning ettekirjutuse) et piisab arvuti sätete muutmisest ainult jah. Tänud ragele, kes asja puust ja punasest ette tegi, nüüd peaks olema probleem lahendatud.

blah
09.03.10, 21:44
miks triobeti ja unibeti ip'd pingides ei saa?

ürita rohkem

Rahapada
09.03.10, 21:51
ürita rohkem

ping timed out

Oliverk
09.03.10, 21:54
Peaks olema kaitse ddos vastu kui pingida ei saa. Kindel pole aga vist oli nii.

Rahapada
09.03.10, 21:56
samm minu peas olevaist oskustest kõrgemal

blah
09.03.10, 22:00
ping timed out

sry lugesin valesti, arvasin et tahad nende IPsid.

mul ka request timed out.

Rahapada
09.03.10, 22:05
sry lugesin valesti, arvasin et tahad nende IPsid.

mul ka request timed out.

eem, ma nii saingi starsi ja tildi ja mõne toa veel, et pingisin nime, trio ja unibet ei anna nii

Rage
09.03.10, 22:09
eem, ma nii saingi starsi ja tildi ja mõne toa veel, et pingisin nime, trio ja unibet ei anna nii
vabalt võib nii olla, et neil ping kinni keeratud.. ehk server ei vasta pingile.. kasuta nslookupi

nslookup triobet.com

ziimukaz
09.03.10, 22:10
Keegi maciga oskab ka samu asju teha nagu Rage siin eelpool windowsiga õpetas tegema?

Rage
09.03.10, 22:15
Keegi maciga oskab ka samu asju teha nagu Rage siin eelpool windowsiga õpetas tegema?

Example: Changing DNS server settings on Mac OS 10.5

1. From the Apple menu, click System Preferences, then click Network.
2. If the lock icon in the lower left-hand corner of the window is locked, click the icon to make changes, and when prompted to authenticate, enter your password.
3. Select the connection for which you want to configure Google Public DNS. For example:
* To change the settings for an Ethernet connection, select Built-In Ethernet, and click Advanced.
* To change the settings for a wireless connection, select Airport, and click Advanced.
4. Select the DNS tab.
5. Click + to replace any listed addresses with, or add, the Google IP addresses at the top of the list: 8.8.8.8 and 8.8.4.4.
6. Click Apply and OK.


ja testimiseks, et uus DNSi server ikka leiab pokerstars.comi üles terminaliaknasse siis kirjutad:

dig @8.8.8.8 pokerstars.com

Rahapada
09.03.10, 22:19
nüüd sain

raunsz
10.03.10, 00:38
Tere, sorri ma pole üldse kursis sellega. :D:D

Et, kas pole mõtet mängida siis enam w? Kas see seadus kindlalt jõustub?? :S

Siin 150 lk ka, et väga ei jõua lugeda kõike. :D

yolpa
10.03.10, 00:41
Tere, sorri ma pole üldse kursis sellega. :D:D

Et, kas pole mõtet mängida siis enam w? Kas see seadus kindlalt jõustub?? :S

Siin 150 lk ka, et väga ei jõua lugeda kõike. :D
loe viimaseid lehekülgi ainult.

InternetiPervert
10.03.10, 07:51
Tere, sorri ma pole üldse kursis sellega. :D:D

Et, kas pole mõtet mängida siis enam w? Kas see seadus kindlalt jõustub?? :S

Siin 150 lk ka, et väga ei jõua lugeda kõike. :D

lk 139. kuigi ma veel eriti aru ei saand täpselt kuidas asja tööle saab aga ootaks ja vaataks veel, et millal see blokeerimine toimub ning eks siis tuleb liigutama hakata.

adam_q
10.03.10, 08:12
tea kas listi hakatakse täiendama, päris mõni tuba oli ikka puudu.

EDIT: kallis EMTA, ära tule mult nuiama neid nimesid

oitarvi
10.03.10, 08:19
tea kas listi hakatakse täiendama, päris mõni tuba oli ikka puudu.

Pole rahul antud nimekirjaga, et võiks pikem olla? ::)

Rahapada
10.03.10, 08:30
Tere, sorri ma pole üldse kursis sellega. :D:D

Et, kas pole mõtet mängida siis enam w? Kas see seadus kindlalt jõustub?? :S

Siin 150 lk ka, et väga ei jõua lugeda kõike. :D

eip, seadus ei jõustu, enam

oitarvi
10.03.10, 08:33
Tere, sorri ma pole üldse kursis sellega. :D:D

Et, kas pole mõtet mängida siis enam w? Kas see seadus kindlalt jõustub?? :S

Siin 150 lk ka, et väga ei jõua lugeda kõike. :D


eip, seadus ei jõustu, enam

lo. level. Teadmiseks esimesele vennale siis seadus jõustus 1. jaanuar 2010. See on juba sinu enda otsustada, et kas on mõtet veel mängida või mitte.

masterpuppet
10.03.10, 08:45
Aga seadusemuudatus veel tuleb. :)
Ehk parandatakse natuke sõnastust pangakontode kinnipanemisel. Tähendab, pangakontot ei panda sul kinni, kui sa saad pokkerirahasid, vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.

Rage
10.03.10, 09:51
vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.
mida see täpsemalt tähendab??

viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..

farik666
10.03.10, 10:18
kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??

low-flow
10.03.10, 10:30
Ma ei saa eriti sellest aru, kuidas see panga kontodele piirangute seadmine loogiline on. Keelud on ju Eesti riigi sisesed, mitte eestlastele. Ehk kui ma reedel Lätti sõidan, nv-l sunday millioni kinni panen, rahad Swedi kannan ja esmaspäeval tagasi Eestisse sõidan, oleks kõik ju seaduslik. Või oskab keegi täpsemalt selgitada, kuidas oleks võimalik panga kontot üldse kuidagi piirata, ilma, et see muude seaduste ja vabadustega vastuollu läheks?

anti
10.03.10, 10:47
kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??

Swedbank lahendab selliseid asju niimoodi, et saadab sulle emaile koos ähvardustega nõudes väljavõtet nt. nettelleri kontolt kui sa seda kasutades oled suuremaid summasi enda pangakontole kandnud. Samas olen kindel et keegi eraisiku pangakontot sulgema küll ei hakka kuna pokkeri mängimine ei ole keelatud. Uus seadus reguleerib hasartmängu korraldamist. Halvimal juhul ei lasta edaspidi enam nettellerist raha pangakontole kanda.

Näide Swedbanki töö stiilist:
Seadusest tulenevalt on pank kohustatud kliendi majandustegevusega kursis olema ja vara päritolu kohta selgitusi küsima. Antud juhul ei ole Teie oma tegevuse kohta meile selgitusi andnud, seega pank ei saa täita talle seadusega pandud kohustusi. Kui klient meile täiendavate selgituste andmisest keeldub, oleme sunnitud tema konto blokeerima või temaga koostöö lõpetama.

Kosmonaut
10.03.10, 10:50
Keegi ei hakka eraisiku pangakontosid puutuma. Seadus räägib mu meelest ikkagi pokkeritubade pangakontosid, mille kaudu vahendatakse rahasid eraisikute ja pokkerisaidi vahel.

Rahapada
10.03.10, 10:51
ma sain ka nii aru

CheekyMullet
10.03.10, 10:51
Kogu see kamarajura tundub olevat eriti naeruväärne, eriti see, et sellest väikese kaarega mööda minekuks peab tegema vähem pingutusi kui omale meelepäraste tablesettingute paika saamiseks. Samas muidugi ka arusaadav, sest edaspidi peavad ju turistidele mõeldud infokandjatel olema lihtsad seletused, kuidas nemad pokkerit saavad mängida.

leits
10.03.10, 10:51
hmm, aga kui ma võtan sullis rahas v2lja ja panen sulana swedi ntx, siis kedagi huvitab? üldiselt need mb-swd vms kandmised ei ole ka vist parimad

Rahapada
10.03.10, 10:56
kui sa hakkad mingil ajahetkel nt noh oletame, et läheb hästi, peale kandma 500k per kuu, siis obv küsivad, kust said

lennuk
10.03.10, 11:10
http://www.e24.ee/?id=235060
"Eile saatis maksu- ja tolliamet laiali ettekirjutused, mis kohustavad internetiteenuse pakkujaid seoses uue hasartmänguseadusega blokeerima ligipääsu interneti pokkeritubadesse ja netikasiinodesse, millel ei ole kaughasartmängu korraldusluba Eestis."
fulltilt ,pokerstars jne.....kõik saavad keelu
mis nüüd saama hakkab ,raisk?

masterpuppet
10.03.10, 11:10
mida see täpsemalt tähendab??

viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..

§ 92. Kaughasartmängus osalemise võimaldamine

[3](1) Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse vastaselt üldkasutatava elektroonilise side teenuse osutaja poolt või andmete talletamise teenuse osutaja poolt ebaseaduslikule kaughasartmängule juurdepääsu pakkumise eest või makseteenuse pakkuja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise võimaldamise kasutatava konto krediteerimise või debiteerimise eest, samuti ringhäälinguorganisatsiooni, operaatori, telefoniteenuse ning mobiiltelefoniteenuse osutaja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatavate teenuste osutamise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.


Punane on siis vana sõnastus ja roheline uus. 8 märtsist siis hakkas kehtima. Krediteerimine/debiteerimine ilmselt on see, et pangakontol olevat raha sul ei arestita, vaid lihtsalt pank peab piirama su võimalust pokkerisse raha panna või sealt võtta. Vähemalt nii saan ma aru. Antud § on siis panga karistamise korra kohta, kui pank antud asja ei täida. Aga pead ei anna.


Ning see on siis selle keelu kohta, et pank ei tohi lubada pokkerikontole raha kanda ning sealt välja võtta.

§ 561. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

(1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.

Rahapada
10.03.10, 11:15
natuke segaseks jääb, samas, kes ütleb et igasugused e-walletid ilmtingimata kohe pokkri või muu kaughasartmängu teenuse eest tasumiseks mõeldud on...

seni on järelikult rahulik kuniks vastavat olukorda pole tekkinud

masterpuppet
10.03.10, 11:17
See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


EDIT:
Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.

Rahapada
10.03.10, 11:30
See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


EDIT:
Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.

ma tegelt poleks :D

masterpuppet
10.03.10, 11:32
Ma teeks netelleriga edasi. Ja kui sellele jälile saadake. Siis lähen Paypali jne jne.

nomerlot
10.03.10, 11:36
Ma teeks netelleriga edasi. Ja kui sellele jälile saadake. Siis lähen Paypali jne jne.

Paypaliga ei saa paljudes tubades raha liigutada.

masterpuppet
10.03.10, 11:38
See oli ainult näide. Ewalleteteid on piisavalt. Lihtsalt ma enam ei hoiak seal väga suurt kapitali.

VisaHing
10.03.10, 11:40
40k trahvi kui jääte vahele mängimisega.. sick värk.
tra nüüd mai tea mis saab.
ise nad tahavad töökohti luua aga sellega nad võtavad pmst 20k töökohta ära ju.
mitte, et kõigil see töö oleks aga ikkagi.

antnx
10.03.10, 11:41
40k trahv on teenusepakkujale mitte kasutajale.

timukasr
10.03.10, 11:42
lol @ 20k

masterpuppet
10.03.10, 11:43
Ja ma ei imesta enam, miks juriste vaja on. :/

CheekyMullet
10.03.10, 11:44
Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme.

Ma ei ole võibolla asjasse piisavalt süüvinud, kuid kuidas saaks EMTA üldse teada, et kellegi e-walletis olev raha on pokkerist. EMTA saaks ehk saata mingi päringu, et kontrollitaks, kas see raha tuleb pokkerist - iseasi on muidugi see, kas e-wallet peab seda infot üldse avaldama.

VisaHing
10.03.10, 11:46
Keegi ei ole mõelnud streigi peale kuskil?
ajaks niipalju m2ngijad kokku kui v6imalik ja lendaks platsi.

farik666
10.03.10, 11:48
Selle swedbanki kirja peale ma kusen kõrge kaarega... kurat nagu NSV Liit juba

Rahapada
10.03.10, 11:54
mis sellest artiklist arvata?
http://www.e24.ee/?id=235060

scratch that... midagi ei pea arvama :)

"Starmani ja Elioni esindajad kinnitasid täna Postimehele, et firmad on ettekirjutuse kätte saanud ning tutvuvad sellega. Juhul, kui internetiühenduse pakkujad ei täida ettekirjutust tähtajaks, ähvardab neid sunniraha, mis esimesel korral ulatub 10 000 kroonini.

Ehkki blokeeringust mööda pääsemine ei ole arvutikasutajale keeruline, ähvardab internetiteenuse pakkujat kaughasartmängus osalemise võimaldamise eest kuni 40 000 kroonine trahv. "

v. arv see osa, mis saab siis kui kõik need möödahiilijad endiselt edasi mängivad? elion ja starman hakkavad keelduma ühenduse pakkumisest?

CheekyMullet
10.03.10, 12:06
Pmst võib olla marurahulik, sest tundub sellest tuleb klassikaline JOKK olukord. Teenusepakkujad teevad oma DNS piirangud ära ja vaevalt et neid siis enam trahv ähvardab, kui taibukamad (loe: kõik) sellest mööda hiilivad. Pangalinke enam kasutada ei saa, kuid kahtlen sügavalt, kas EMTAl on võimu e-walleteid peedistama hakata.

Töötuks jäämise ja streigi jutt kuulub pigem huumorikooli valdkonda. Et koguks portsu grindereid ja läheks raeplatsi plakatitega stiilis "pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"

cacapall
10.03.10, 12:15
"pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"

hahahaa:D:d a võiks ju minna.

Tigrano
10.03.10, 12:20
kas keegi reaalselt boikotib ka Olympicut? ma sinna deponud ei ole igatahes veel. oleks ilus akt küll ju.

Mina :biggrin: Ega foorumis ega esilehel vägapalju just Olympicu teemasi ei ole (pressiteated ja promod) :rolleyes:

nikitheone
10.03.10, 12:28
imo peaksid just kõik prod minema olympicusse ja sealt saama endale nii suure br et kui hakkavad välja võtma läheb olympic pankrotti. vot see oleks kõva

adam_q
10.03.10, 12:29
Mina :biggrin: Ega foorumis ega esilehel vägapalju just Olympicu teemasi ei ole (pressiteated ja promod) :rolleyes:

kas JanKu pännisite ka ära juba?

InternetiPervert
10.03.10, 12:30
Töötuks jäämise ja streigi jutt kuulub pigem huumorikooli valdkonda. Et koguks portsu grindereid ja läheks raeplatsi plakatitega stiilis "pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"


:biggrin:

Tigrano
10.03.10, 12:41
kas JanKu pännisite ka ära juba?

Ei ole veel bännitud, lihtsalt on antud kaks hoiatust tegevuse eest, mis ei olnud kooskõlas foorumi reeglite ja põhimõtetega.

Seega kindlasti meelsamini JanKu tegutseb PokerNewise või pokkerikooli lehel, kes teevad Olympicuga tihedalt koostööd, olenemata sellest, et Olympicu pakkumised on allapoole arvestusi.

Seega, ootame kuni paranevad Olympicu pakkumised meie mängijatele, siis hakkavad ilmuma ka promod, pressiteated jne, sest ei me ei pea vajalikuks edastada kehvapoolseid pakkumisi meie lahedatele mängijatele.

Rahapada
10.03.10, 12:45
kas vpn'i saab mitme peale ka võtta? :P (pokkeriprod.com vpn teenus :D:P)

StripPoker
10.03.10, 12:47
.

Rage
10.03.10, 12:49
emm.. halloo.. lugege uuesti läbi.. seal on igalpool kirjas.. ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto ehk jutt käib starsi või triobeti vms kontod mis asuvad eestis.. neid piiratakse.. mina ei loe sealt kusagilt välja.. et kui starsi malta/gibraltari/vms kontolt tehakse cashout meie swedbanki kontole.. siis seda peaks/saaks kuidagi piirata.. see malta konto ei ole meie pankade pädevuses.. ja meie eraisikute kontot swedis.. me ju ei kasuta hasartmängu korraldamiseks..

masterpuppet
10.03.10, 13:18
emm.. halloo.. lugege uuesti läbi.. seal on igalpool kirjas.. ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto ehk jutt käib starsi või triobeti vms kontod mis asuvad eestis.. neid piiratakse.. mina ei loe sealt kusagilt välja.. et kui starsi malta/gibraltari/vms kontolt tehakse cashout meie swedbanki kontole.. siis seda peaks/saaks kuidagi piirata.. see malta konto ei ole meie pankade pädevuses.. ja meie eraisikute kontot swedis.. me ju ei kasuta hasartmängu korraldamiseks..

Loe korralikult. :p

§ 56. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

(1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.

Rage
10.03.10, 13:23
Loe korralikult. :p

§ 56. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

(1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.
see siis tähendab, et kui riik kaardistab kõikvõimalikud starsi pangakontod igalpool maailmas ära.. ja saadab käsu, et enam ei tohi malta xxx-xxx--xxx kontolt raha kandmisi läbi lasta?

nohh.. mis seal ikka.. minu swedi kontot see ikka ei mõjuta.. ja jäävad siis e-raha saidid...

janek174
10.03.10, 13:29
Pmst võib olla marurahulik, sest tundub sellest tuleb klassikaline JOKK olukord. Teenusepakkujad teevad oma DNS piirangud ära ja vaevalt et neid siis enam trahv ähvardab, kui taibukamad (loe: kõik) sellest mööda hiilivad. Pangalinke enam kasutada ei saa, kuid kahtlen sügavalt, kas EMTAl on võimu e-walleteid peedistama hakata.



JOKK olukord on see nii teenusepakkuja, kui ka EMTA poolt. Ega EMTA ei ole ka seda asja ise välja mõelnud, vaid täidab käsku ainult. Tehakse oma asjad ära, mis ette nähtud, ja rohkem tõenäoliselt ei huvita see kedagi. Ehk õnnestub mõni loll sellega läbi petta ja asi korras. Ja seda, et EMTA hakkab uurima, kust su raha tuleb või kuhu läheb, ei ole ju üldse oluline. Vähemalt selle seadusega seoses mitte.

masterpuppet
10.03.10, 13:32
Krt, ei saa ma enam täpselt aru. Lugesin nüüd selle §56 prim 1 korralikult kontekstis läbi ning asi muutus suht segaseks. Ei saa siin loengu kõrvalt ka korralikult süveneda. Aga ei saagi aru, kas tegemist on Swedbankis oleva pokkerisõltlase kontoga või siis Swedbankis oleva Pokerstarsi kontoga, kust siis kantakse raha laiali.
Eks kunagi vesi selgineb.

janek174
10.03.10, 13:38
Krt, ei saa ma enam täpselt aru. Lugesin nüüd selle §56 prim 1 korralikult kontekstis läbi ning asi muutus suht segaseks. Ei saa siin loengu kõrvalt ka korralikult süveneda. Aga ei saagi aru, kas tegemist on Swedbankis oleva pokkerisõltlase kontoga või siis Swedbankis oleva Pokerstarsi kontoga, kust siis kantakse raha laiali.
Eks kunagi vesi selgineb.


(1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.

Mina saan asjast nii aru, et tegemist on ikkagi hasartmängude korraldamiseks mõeldud pangakontodega. Ise ennast hasartmängu korraldajaks küll ei tahaks pidada. Aga eks need seadused on kõik tõlgendamise küsimus.

leits
10.03.10, 13:56
starsil on yldse swedis konto? minul on kõol ylekanded tulnud mingi irish .... kohast. full tildil tho on sebis konto ja kandis seb to seb mulle

Rahapada
10.03.10, 14:02
i wonder, kas elion v starman loobuksid mu netiteenuse pakkumisest, kui ma enam nende nimeservut ei kasuta?

Viski
10.03.10, 14:05
Ega's midagi, rollid paari päeva pärast välja ja jooma.

leits
10.03.10, 14:08
andke teada kui elion on kraanid kinni keerand :D Ma nauding google dns serveri mõnusd anyway juba

Rahapada
10.03.10, 14:08
Ega's midagi, rollid paari päeva pärast välja ja jooma.

ja siis joome viskit viskit

inward
10.03.10, 14:08
Sellest ma saan aru, et vpn ja proxydega huiaks ära selle süsteemi, aga kas siis regulaarne, swedist mb'sse ja sealt starsi cashout or deposit jääb ka ära, et peab mingit muud moodi rahasi liigutama ?

Rahapada
10.03.10, 14:10
Sellest ma saan aru, et vpn ja proxydega huiaks ära selle süsteemi, aga kas siis regulaarne, swedist mb'sse ja sealt starsi cashout or deposit jääb ka ära, et peab mingit muud moodi rahasi liigutama ?

kanna otse EMTA'le

masterpuppet
10.03.10, 14:10
Pokkeripro ei kanna raha sisse, vaid cashout->moneybookers->ATM->titties

volde
10.03.10, 14:12
hmm igatahes. Kui hakkab ilge jama olema nende rahade kantimisega, siis ma isiklikult arvan et tuleks teha pangakonto Nt Lätti vms. Mul endal on HSBC oma olemas aga teenustasud liiga julmad. no igatahes nedega ei tohiks ju vabjsee probleeme olla.

leits
10.03.10, 14:13
kuskilt kuulsin, et l2ti swedi peaks saama teha kontro lampi eesti id kaardiga, midagi muud ei nõuta .. eesti swedist peaks v2ljavõtmine ka tasuta olema:D

volde
10.03.10, 14:15
no siis on olemas. tellime bussi ja grinderid päevaks lätti Swedbanki ekskursioonile.:D

hotcocacola
10.03.10, 14:15
Mul on üks äärmiselt asjalik endine kursavend, kes pm juba alaealisena tegeles igasuguste võrkude ja teiste süsteemidega. Kutt töötas vahepeal Elionis võrkude kallal.
Polnud temaga ammu rääkinud, täna tuli ta jutustama.
Tõenäoliselt nende süsteemidega askeldamine pole nii keeruline, aga sellegi poolest mul oleks ka LIVE support olemas :D.
See ei tähenda muidugi seda, et kui tõesti kraanid kinni keeratakse, siis lendan sõbra juurde, et ta kohe hakkaks $$$ eest mulle vpni orgunnima :)


http://img72.imageshack.us/img72/3705/vadimjutt.jpg

Karelkorm
10.03.10, 14:20
coca saab niii palju sõpru juurde xD

Viski
10.03.10, 14:23
Varsti võib oodata Triobeti kasutajaskonna märgatavat suurenemist.

lennuk
10.03.10, 14:31
Mul on üks äärmiselt asjalik endine kursavend, kes pm juba alaealisena tegeles igasuguste võrkude ja teiste süsteemidega. Kutt töötas vahepeal Elionis võrkude kallal.
Polnud temaga ammu rääkinud, täna tuli ta jutustama.
Tõenäoliselt nende süsteemidega askeldamine pole nii keeruline, aga sellegi poolest mul oleks ka LIVE support olemas :D.
See ei tähenda muidugi seda, et kui tõesti kraanid kinni keeratakse, siis lendan sõbra juurde, et ta kohe hakkaks $$$ eest mulle vpni orgunnima :)


http://img72.imageshack.us/img72/3705/vadimjutt.jpg

suht nuts variant tundub ju

P2takac
10.03.10, 14:41
Eile saatis maksu- ja tolliamet laiali ettekirjutused, mis kohustavad internetiteenuse pakkujaid seoses uue hasartmänguseadusega blokeerima ligipääsu interneti pokkeritubadesse ja netikasiinodesse, millel ei ole kaughasartmängu korraldusluba Eestis.
Maksu- ja tolliamet saatis internetifirmadele ettekirjutuse, milles kohustab internetiühenduse pakkujaid hiljemalt 15. märtsiks temale kuuluvates nimeserverites blokeerima juurdepääsu nimekirjas toodud domeeninimedele, vahendab E24.ee.
Ehkki maksu- ja tolliameti seisukoht on, et põhimõtteliselt on hetkel keelatud kõigi kaughasartmängu teenust pakkuvate lehekülgede kasutamine, välja arvatud seni ainsana korraldusloa saanud Olympicu netikasiino, peavad internetiteenuse pakkujad esialgu blokeerima 175 domeeninime.
Blokeeritud netikasiinode hulgas on ka sellised suured rahvusvahelised lehed nagu Pokerstars, Bwin, Fulltiltpoker ja Partypoker, mida kasutasid ka paljud tõsisemalt pokkerimänguga tegelevad entusiastid.
Samuti on nimekirjas mitmed konkreetselt Eesti turule suunatud lehed nagu Triobet, Unibet, Nordicbet ja ajakirja Kroonika bingolehekülg.

leits
10.03.10, 14:42
coca ta r22kiski imo vpnist .. lugesin paar rida ... neid terve nett t2is

Rahapada
10.03.10, 14:47
Eile saatis maksu- ja tolliamet laiali ettekirjutused, mis kohustavad internetiteenuse pakkujaid seoses uue hasartmänguseadusega blokeerima ligipääsu interneti pokkeritubadesse ja netikasiinodesse, millel ei ole kaughasartmängu korraldusluba Eestis.
Maksu- ja tolliamet saatis internetifirmadele ettekirjutuse, milles kohustab internetiühenduse pakkujaid hiljemalt 15. märtsiks temale kuuluvates nimeserverites blokeerima juurdepääsu nimekirjas toodud domeeninimedele, vahendab E24.ee.
Ehkki maksu- ja tolliameti seisukoht on, et põhimõtteliselt on hetkel keelatud kõigi kaughasartmängu teenust pakkuvate lehekülgede kasutamine, välja arvatud seni ainsana korraldusloa saanud Olympicu netikasiino, peavad internetiteenuse pakkujad esialgu blokeerima 175 domeeninime.
Blokeeritud netikasiinode hulgas on ka sellised suured rahvusvahelised lehed nagu Pokerstars, Bwin, Fulltiltpoker ja Partypoker, mida kasutasid ka paljud tõsisemalt pokkerimänguga tegelevad entusiastid.
Samuti on nimekirjas mitmed konkreetselt Eesti turule suunatud lehed nagu Triobet, Unibet, Nordicbet ja ajakirja Kroonika bingolehekülg.

ja mul on veenilaiendid

inward
10.03.10, 14:50
kanna otse EMTA'le

Okei tänud, tead äkki konto numbrit ka neil ?