PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7

Madis Very
21.11.09, 10:00
Noor pokerdaja ja juba shortstackib :-\


Kus sa seda näed ? 5$ tal ju lauas seega 100BB

Kas oled nii teind, et viid hudi õigele kohale ära siis see väike PT3 logo seal üleval sinna peale klikk ja "save layout" ?

k2snakalle
21.11.09, 12:46
Kus sa seda näed ? 5$ tal ju lauas seega 100BB

Kas oled nii teind, et viid hudi õigele kohale ära siis see väike PT3 logo seal üleval sinna peale klikk ja "save layout" ?



Olen. lihtsalt muidu on laudades kõik korras, aga lihtsalt üks hetk viskab nagu segamini need statsid. õigemini alumise laua statsid kuvab ka lauda jne jne.

daljoh
21.11.09, 16:36
lauad vahetuvad liiga kiiresti sul ja HUD ei jõua järgi
mul vahel sama asi siis kui kasutan stack mode + AHK siis jääb ka HUD toppama

timz0333
22.11.09, 22:34
http://img187.imageshack.us/img187/3042/eroor.jpg

Help!

mkva
23.11.09, 16:19
Olen täna vahelduva eduga pt3-e näppinud ja suutnud väga tilti minna.. Ma ei tea kas see on 29h magamatust või milles asi..

Millest ma siiani pole aru saanud ka koos õpetustega, et miks ei impordi ta mul automaatselt microgamingu käsi sinna, okei see selleks, exportisin triost käe ajaloo ja importisin manuaalselt pt-sse. Uppis siis ära siis tegi selle housekeepingu, aga ajalugu kuskile ei tulnud..

Teine asi. Et Pacificu kliendist tuleks auto import peab kliendis seadistama ära, et salvestaks käed , nii lugesin välja PT Guidest, kuid seda kohta pacificus ei ole lihtsalt kuskil seadetes, et ma seda teha saaks..

daljoh
23.11.09, 16:28
Save HH peaks kuskil olema.
Jutu esimene pool jäi minu jaoks arusaamatuks!

mkva
23.11.09, 19:39
Tee mis tahad, aga ei leia. Enivei, lähen kunagi magama ja kui ärkan selge peaga siis proovin ehk selgusele jõuda.. Mõlemas osas.

tdx
23.11.09, 22:09
Teine asi. Et Pacificu kliendist tuleks auto import peab kliendis seadistama ära, et salvestaks käed , nii lugesin välja PT Guidest, kuid seda kohta pacificus ei ole lihtsalt kuskil seadetes, et ma seda teha saaks..


http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/?doc=paccfg

hillu
23.11.09, 22:26
Pacificus mina ka ei leidnud handhistory salvestamise kohta enne kui eestikeelse versiooni maha lasin ja ingliskeelse peale tagasi. Seal on see kenasti olemas kusagil settingute all.

mkva
24.11.09, 05:09
Pacificus mina ka ei leidnud handhistory salvestamise kohta enne kui eestikeelse versiooni maha lasin ja ingliskeelse peale tagasi. Seal on see kenasti olemas kusagil settingute all.


Kusjuures eile endal ajusid n******s mõtlesin täpselt sama, et tuleb eng ver peale lükata.

mkva
24.11.09, 07:45
Pacificu koha pealt sain korda, leidsin HH optionsi.

Eile veel oli siin teema alguses video mingi üleval, õpetus vms, ma ei jõudnudki seda vaadata, mõtlesin, et täna vaatan, aaga enam seda pole.. ? Igatahes, mõtlesin, et äkki keegi teab anda linki mingi ala step by step tutoriali oma.
Sest tahaks väga saada toimima seda ja püüda aru saada selle sisust.

mislinn
26.11.09, 16:28
Keegi PT3 micro parooli ei taha müüa?

kollane
29.11.09, 19:53
Kellegil veel PT crashima hakkanud viimasel ajal? Mingi visual c++ errori vistkab ette ja peale seda laksust kinni kõik.
peab vist HEMi peale üle minema.

daljoh
29.11.09, 19:56
mul on ka mingi jama....nt kui tahad sessi ajal state vaadata siis viskab mingi errori ette

kollane
29.11.09, 19:57
mul on ka mingi jama....nt kui tahad sessi ajal state vaadata siis viskab mingi errori ette


sul kinni ei viska ?

pastilaa
29.11.09, 19:59
Jamad ka minul. Tirisin BETA - sellega vähem, nädalas korra crushib. Ootan uuendust...

kollane
29.11.09, 20:00
Jamad ka minul. Tirisin BETA - sellega vähem, nädalas korra crushib. Ootan uuendust...


Tõmbasin ka selle uuema versiooni, alguses oli kõik ilus aga nüüd hakkab pihta jälle.

mkva
29.11.09, 20:06
beta mingi 2 nädalat järjest tööd teinud, siiani pole midagi viga olnud, kui välja arvata hud läks ise maha korra, pidin käsitsi tagasi peale panema..

daljoh
29.11.09, 20:38
sul kinni ei viska ?

no sellega on nii et viskab errori ja siis kui OK paned siis on kinni..aga kui sa mõtled et kas lampi siis ei

mkva
30.11.09, 13:22
Sain ka siis Fatal Errori osaliseks.. Pole varem sellist asja olnud, täna addisin pt-sse pokerstarsi, ja peale seda juhtuski .. ;o

mkva
30.11.09, 16:58
Ja ei taha teha mul pt kuidagi pokerstarsiga koostööd. Algul jamas pikalt ja ei hakkanud käsi importima ja sisi kui hakkas siis ei tulnud hud lauda ja kui tuli siis ei kattunud nimed nimedega ja osad näitajad olid üldse kellegi sellise mängja oma keda lauaski pole. Siis lakkas importimast, panin stop site iport ja siis uuesti start, importis 2 kätt ja oligi kõik.. milles ikkagi probleem ? Hetkel ikka mängin turkat, läbi saab siis teen manaual ipordi, vaatan mis saab.


E: Okei, Kuna mul ei hakkanudki pt3 käsi importima, õigupoolest mul ei salvestanudki hand historyt pokerstars/handhistory kausta siis tellisin omale HH emailile, et kuidas ma nüüd kogu selle teksti peaks saama pt3 imortima ?

daljoh
01.12.09, 10:09
Panen siia ka küsimuse kuna ei suutnud kuskilt vastust leida....ühesõnaga:

Kuidas filtreerida PT3s välja graafik ilma blindedeta?
PT.com foorumist mina vastust ei suutnud leida!

variatsioon
01.12.09, 12:05
Panen siia ka küsimuse kuna ei suutnud kuskilt vastust leida....ühesõnaga:

Kuidas filtreerida PT3s välja graafik ilma blindedeta?
PT.com foorumist mina vastust ei suutnud leida!

fiters: post blind
ja selectid NOT

daljoh
01.12.09, 12:11
aitäh!
olemas

eddi
03.12.09, 11:16
probleem
kuna paar päeva sai mängitud võõra arvuti taga, oleks ikka vaja, et pokertracker arvestaks seda ka ja seetõttu küsisin pacificult oma hand historyt sel perioodil. nad saatsid ära aga tavalises selle notepad formaadis kus lihtsalt rodu teksti, PT3 ei loe seda, saan ma üldse kuidagi need sisse arvestada, oskab keegi öelda?

vapsik
03.12.09, 11:36
probleem
kuna paar päeva sai mängitud võõra arvuti taga, oleks ikka vaja, et pokertracker arvestaks seda ka ja seetõttu küsisin pacificult oma hand historyt sel perioodil. nad saatsid ära aga tavalises selle notepad formaadis kus lihtsalt rodu teksti, PT3 ei loe seda, saan ma üldse kuidagi need sisse arvestada, oskab keegi öelda?


Loodetavasti kedagi ei sega, et ma selle siis teemasse tõstsin, eraldi teemat selle jaoks pole minu meelest vaja.

eddi
03.12.09, 11:59
olin täiesti ära unustanud, et see teema ka olemas. aga jah nimelt siis selline probleem, mingi moodusega peaks saama ju neid ikka sisse tuua

daljoh
03.12.09, 13:24
Kas manual impordi proovisid käed sisse tõmmata?

Madis Very
03.12.09, 15:21
Import > Manual Import > Import From File(s)

eddi
03.12.09, 16:04
ta ei tunne faili ära, proovisin nii :(

tilps
03.12.09, 17:51
kas see on normaalne kui panen poker tracker 3 tööle ja siis panen begin auto import ja siis mingi 10 minutit jooksevad need läbimängitud käed seal all valges kastis ja alles siis ´tuleb hud kui need lõpetavad jooksmise seal all. Ja kas seda kuidagi ära ei saa ? kunagi kui on veel rohkem mängitud käsi siis ootan pool päeva?
Kui keegi aru sai midagi siis võiks vastata :D

nomerlot
03.12.09, 20:24
Minul on beta trialiga see teema jätkuvalt, et ca korra nädalas jookseb kinni ja enam käima ei lähe, hakkab andmebaasi jama ajama. Siis teen PostregSQLile unistall/install ja töötab jälle. Protsess on juba käppa saanud, ei oska enam põdedagi.

kollane
03.12.09, 20:29
kas see on normaalne kui panen poker tracker 3 tööle ja siis panen begin auto import ja siis mingi 10 minutit jooksevad need läbimängitud käed seal all valges kastis ja alles siis ´tuleb hud kui need lõpetavad jooksmise seal all. Ja kas seda kuidagi ära ei saa ? kunagi kui on veel rohkem mängitud käsi siis ootan pool päeva?
Kui keegi aru sai midagi siis võiks vastata :D


pead panema linnukese sinna ette kus on : move processed files to
kindlasti vaata , et ta ei saadaks käsi sinna kuhu pokkerituba salvetab, muidu hakkab protsess otsast peale

StripPoker
04.12.09, 08:51
Kas on võimalik HUDi abil lauda kuvada ka selle laua mängijate keskmine VPIP eraldi HUDi tekitatavasse kastikesse? Eraldi iga mängija juures on olemas aga ehk saaks lisaks ka laua keskmise kuvada?

variatsioon
04.12.09, 08:52
Kas on võimalik HUDi abil lauda kuvada ka selle laua mängijate keskmine VPIP eraldi HUDi tekitatavasse kastikesse? Eraldi iga mängija juures on olemas aga ehk saaks lisaks ka laua keskmise kuvada?

jh.. HUD -> new stat -> table only

StripPoker
04.12.09, 09:01
Tänud!

olympus999
04.12.09, 13:13
Kuidas saada HUD tööle turniiridel?
Tean, et peab sisetama turnade tulemused käsitsi, kas kõikide turnade tulemused tuleb sisetada üks haaval ja käsitsi? Ma ei saanud sellega hakkama.
Kui turnade tulemused on sisestama siis, ei töötagi HUD?
Mängin pokerstarsis.
PT3 on trial versioon, see ei tohiks selles osas midagi muuta.

seltsimees
04.12.09, 18:21
Kellegil veel PT crashima hakkanud viimasel ajal? Mingi visual c++ errori vistkab ette ja peale seda laksust kinni kõik.
peab vist HEMi peale üle minema.


Mul ta crashib juba pikemat aega nii. Pole ausalt öelda viitsinud uurida kah, kas üldse annab fixida või peab uuendusi ootama vms.
Iga sessi ajal saan teda ikka oma 3-4 korda uuesti tööle panna. :D Nüüd olen muidugi targem ja ei näpi teda sessi ajal, siis ei lähe ka tilti. :D

Booyaka
08.12.09, 22:51
Selline probleem, et microgamingus/primas täpsemalt unibetis kui lauas statside peale vajutan ning popup avaneb kaovad statsid ära. googeldades ka ei leidnud otsest vastust, on kellelgi sellist probleemi old või teab järsku lahendust? tänud juba ette ära! kõige uuem beta on PT3el peal.

StripPoker
09.12.09, 08:47
Pean endale selle softi ära ostma. Kas on ka soodsamaid võimalusi, kui see nende ametlikult kodulehelt otse osta?

pastilaa
09.12.09, 09:07
On ikka. Osad saidid pakuvad tasuta kui lahti mängid teatud punktid peale registreerimist. Ise kasutasin seda - http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268 (loodan, et pole vastuolus pro foorumi reeglitega).

StripPoker
09.12.09, 09:20
Ohh... tööjuures filter blokib lingi ära ja kohe ligi ei saa. Kodus õhtul vaatan üle. Kas Starsis mängides ka kuidagi selle litsentsi (või litsentsisoodustuseni) on võimalik jõuda?

pastilaa
09.12.09, 09:37
Starsi poest PT osta ei saa.

$$$
09.12.09, 20:35
Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?

pastilaa
09.12.09, 20:45
Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?


Miljoni dollari vihje - minu eelmises lingis oleva diili eest tasumine toimuski Starsi buddytransferina...

$$$
09.12.09, 22:57
Nice, ehk siis on usaldusväärne ka :) .

ok varsti saab jälle graafikut teha , nii armas ^^

k2snakalle
11.12.09, 01:46
PT3 crashib tõesti, aga noh selle vastu aitab see, et seda mitte näppida sessi ajal.
Täna viimase sessi ajal kõik töötas normilt ja äkki enam juurde tulnud laudadele statse ei kuvanud.
Samas käsi luges ja kõik muu tundus ok. Vanades laudades olid ilusti statsid olemas, aga uutes mitte.
Any idea miks nii juhtus?

StripPoker
11.12.09, 16:27
PT3 vahepeal uninstallitud ja nüüd uuesti peale pandud. Aga vahepeal ilma mängitud käsi sisse ei saa. Import ütleb:

PokerStars: Unable to import hand (#36511067612). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "f" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "f" )

Teab keegi aidata, et milles asi on?

EDIT
Viga andmebaasis ja ka PT3 suppordi poolt antud juhenditega korda ei saanud - ei jäänud muud üle kui teha uus andmebaas - kuna mind huvitavaid andmeid NL5 kohta oli seal vaid 2 kuu jägu siis on muidugi kahju aga ei midagi katastroofilist kadu :(

Siiski küsin, et kas on veel ajaloost võimalik võtta välja oma playing history Starsis ja see kuidagi täisandmetega importida PT3e?

kaval-ants
16.12.09, 19:18
Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
On see üldse võimalik?

sawcrish
17.12.09, 10:58
Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
On see üldse võimalik?

statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?

kaval-ants
17.12.09, 15:27
Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
On see üldse võimalik?

statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?


aga riputa näiteks siia üles... versioon on v3.00 build 5.2

daljoh
17.12.09, 19:04
Küsimus:

enne kui te siia oma mure kirjutate...Kas te eelnevaid postitusi ka loete???

sawcrish
17.12.09, 22:49
ah kirjutan õpetuse lühidalt kaval-antsule

configure/configure hud
tee new group (Ülevalt Group ja vali alt new)
pane nt. nimeks VPIP (Group Optionsi all) Paremal
Type - Normal
Separator - /
Padding - 1
Show-Table Averages:Show On Table

Siis edasi võta ülevalt stats riba
Ja otsi VP$IP ning addi ning alignment pane left

mislinn
18.12.09, 00:02
No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

On soovitusi, et mida peale hakata?
http://img39.imageshack.us/img39/999/28055570.th.jpg (http://img39.imageshack.us/i/28055570.jpg/)

ranka
18.12.09, 05:42
No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

On soovitusi, et mida peale hakata?
http://img39.imageshack.us/img39/999/28055570.th.jpg (http://img39.imageshack.us/i/28055570.jpg/)


Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.

mislinn
18.12.09, 06:35
Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.


Installisin üleeile mõlemad uuesti endale ja siis kõik töötas, täna peale arvuti restarti enam ei tööta, tee mis tahad.

//Ei tea, kui hea või halb idee see on, aga tegin uue database...

$Lauri$
18.12.09, 11:52
Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?

mislinn
18.12.09, 15:28
Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?

Poker starsist valid instant hand history options, ja seal on folderi koht näha

lepisto
19.12.09, 09:43
Quote from: vaporum on October 23, 2009, 11:15:20 AM



Pokerstarsis menüüst - Request > Tournament History > My last 3 Tournaments

Siis nad saadavad sulle E-mailile vajaliku info, copy kogu maili sisu kuhugi *.txt file ja Pokertrackerist vali Manual Import > Import from file(s)

Kahjuks pead seda koguaeg hakkama käsitsi tegema, automaatselt ei saa, sest Starsi Hand History filedel pole kaasas infot turniiri tulemuste kohta.

Ei julge siin enam küsida teema nii ära nämmutatud aga häda suur. Kopeerisin notepadi, on text file, manual importisin
näitab vist et ei tunne ära 2009/12/19 10:32:13: Import beginning
2009/12/19 10:32:13: Import file: C:\Users\Meelis\Documents\_39_turniiri.txt
2009/12/19 10:32:13: Unrecognized file format.
2009/12/19 10:32:13: Import complete. 0 hands in 1 file were imported. (0 errors, 0 duplicates)
2009/12/19 10:32:14:
2009/12/19 10:32:23: Housekeeping...
2009/12/19 10:32:51: Housekeeping complete.

oskate midagi soovitada

pastilaa
21.12.09, 22:37
Uus BETA väljas:

Added:
* Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)

kollane
21.12.09, 22:52
Uus BETA väljas:

Added:
* Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)




n1

mul oli probleem serial keyga aga update ära tõmbasin hakkas tööle

pastilaa
21.12.09, 23:20
n1

mul oli probleem serial keyga aga update ära tõmbasin hakkas tööle


Sama siin!

SooKoll
22.12.09, 00:03
Hetkel kah sikutan trialit, vaatan järgi mis asi väärt on ka.

StripPoker
22.12.09, 07:12
Suur tänu teatamast :D

kollane
23.12.09, 14:18
3.00 beta 30.1

Fixed:

* Hud: Popups (issues with the taskbar)
* Hud: Config not being able to change the separator (Mac)
* Hud: Infinite symbol
* Import: Party hand issues
* Backup: Database names containing certain characters causing problems

akristjan
23.12.09, 16:18
Uus BETA väljas:

Added:
* Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)




Mis nüüd trackib omaha käsi??

Allanaator13
26.12.09, 17:19
Mul selline probleem, igakord kui koos trackeriga starsis grindin tuleb laudadesse jube lag. Ja kuna statse praeguses limiidis eriti ei kasuta, siis tekib selline küsimus, et kas tracker avamata olles ka mu käsi salvestab? ( Et nagu pärast tööle pannes impordib ära vms.)

variatsioon
26.12.09, 17:21
Mul selline probleem, igakord kui koos trackeriga starsis grindin tuleb laudadesse jube lag. Ja kuna statse praeguses limiidis eriti ei kasuta, siis tekib selline küsimus, et kas tracker avamata olles ka mu käsi salvestab? ( Et nagu pärast tööle pannes impordib ära vms.)


kui pokkerisait salvestab käsi kõvakettale siis jh.

aga soovitan sul datebasele housekeeping ära teha.. ehk läheb kiiremaks.

daljoh
28.12.09, 06:54
lasin endale win7 peale arvutisse....
kui ma nüüd hakkan PT3 installima kas peab midagi olulist jälgima ka ja teisiti tegema....viimati installisin seda PT3 pool a tagasi....

PostgreSQL algul pakub mulle mingit Vista service pack 1'e varjanti...kas selle peaks tirima endale?

kureko1
01.01.10, 14:29
Milles võib probleem olla, kui mul viskab seda PT3 tööle pannes Gonfigure PostgreSQL Server??? Mida sellega peale hakkan?

kureko1
01.01.10, 14:40
heihei?

nomerlot
01.01.10, 22:16
Milles võib probleem olla, kui mul viskab seda PT3 tööle pannes Gonfigure PostgreSQL Server??? Mida sellega peale hakkan?


Mina teen PostregSQLile uninstall/installi seepeale. Seda juhtub mul tihti, mingi 3-4x kuus.

eerik
04.01.10, 17:08
Mis vahe on Cold callil ja call PFR statsidel?

Rokkar19
05.01.10, 10:33
Mängin Starsis, Prefered Seat paigas, kuid HUD satsid ei lähe õigete kasutajate juurde. Olen need paika tõstnud ja Save Layout pannud, siis uusi laudu avanud, kuid uutel laudadel on ikka vales kohas statsid.
Ja miks Pokertrackeris3 ma ei näe oma graafikuid, käsi jne...(Settingust võttes ei eksisteeri mu kasutajanime , kuid on hunnik teisi kasutajaid) Oskab keegi aidata?

Rokkar19
05.01.10, 14:34
Ise küsin, ise vastan ;D Esiteks oli mul PT3 vale Handhistory folder pandud, teiseks Pokerstars ei savenud mul handhistoryt :D ja kolmandaks oli vale seat, nüüd kõik tiptop :)

H2O
05.01.10, 20:24
Kjuidas ma saan poker tracker 3-e unibetis käima. Mul ei ole microgamingit seal :P

ranka
05.01.10, 21:49
Kjuidas ma saan poker tracker 3-e unibetis käima. Mul ei ole microgamingit seal :P


Siis uuenda PT3 ära.

EDIT: viimane PT3 versioon on 3.00 beta 30.1

pastilaa
05.01.10, 21:51
Küsin ka siit, kust küsima peaks. PF AI filter? Mõtteid?

kollane
05.01.10, 21:53
Küsin ka siit, kust küsima peaks. PF AI filter? Mõtteid?


Pakun, et Facing->Facing raise Face AI/Face AI,called ?

pastilaa
05.01.10, 21:55
Pakun, et Facing->Facing raise Face AI/Face AI,called ?


See peaks olema pooled korrad. Kui ise nuppe paneme?

kollane
05.01.10, 21:56
See peaks olema pooled korrad. Kui ise nuppe paneme?


ma muud paremat varianti ei leidnud. akki variatsoon oskab õelda

H2O
05.01.10, 23:43
Probleem, et statsid on vale inimese juures mida teha?

variatsioon
05.01.10, 23:47
Pakun, et Facing->Facing raise Face AI/Face AI,called ?

+ action -> pre/post raise AI

pastilaa
06.01.10, 09:08
+ action -> pre/post raise AI


Mida me teeks variatsioonita / hea töö!

reigo
06.01.10, 23:48
2010/01/07 00:38:33: Full Tilt: Unable to import hand (#17389897876). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_detail FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: index "hhpd:idx2-id_player" contains corrupted page at block 1442 HINT: Please REINDEX it. CONTEXT: COPY holdem_hand_player_detail, line 3: "92532 84694 3 0 0 60.95 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 3 0 0 0 f f f f f f f f f f f f f 0.00 0...." )

Et siis siuke error tahab tulla. Äkki oskab keegi öelda mida tegema peab, et ta ei tuleks.

kuco
07.01.10, 09:01
2010/01/07 00:38:33: Full Tilt: Unable to import hand (#17389897876). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_detail FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: index "hhpd:idx2-id_player" contains corrupted page at block 1442 HINT: Please REINDEX it. CONTEXT: COPY holdem_hand_player_detail, line 3: "92532 84694 3 0 0 60.95 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 3 0 0 0 f f f f f f f f f f f f f 0.00 0...." )

Et siis siuke error tahab tulla. Äkki oskab keegi öelda mida tegema peab, et ta ei tuleks.



Postgres on vaja teha veidi hooldustöid

REINDEX DATABASE

oleks hea käsk mida käima lasta

$Lauri$
07.01.10, 19:22
Rumal küsimus, aga kuna pole kunagi huvi tundnud siis ei tea. Kust saab vaadata käsi mis on marked for review PT3s?

StripPoker
08.01.10, 08:01
Sessions all näed kõiki käsi laudade kaupa. Osadel on ees notepadi märk.

pastilaa
08.01.10, 08:08
Küsimus custom popup stattide kohta (sulle, variatsioon - keegi teine niikuinii ei tea) - mul nüüd näiteks squeeze olemas popupis EP (ep squeeze irw) MP LP ja BLINDS , aga kuidas saaks squeeze % järgi ka sulgudesse juhtumite arvu (a la 3%(1/33))?

Tänan ette, variatsioon!

variatsioon
08.01.10, 08:32
Küsimus custom popup stattide kohta (sulle, variatsioon - keegi teine niikuinii ei tea) - mul nüüd näiteks squeeze olemas popupis EP (ep squeeze irw) MP LP ja BLINDS , aga kuidas saaks squeeze % järgi ka sulgudesse juhtumite arvu (a la 3%(1/33))?

Tänan ette, variatsioon!

stati propertietes ->
show times/opp - True

yw! :)

pastilaa
08.01.10, 08:35
stati propertietes ->
show times/opp - True

yw! :)


http://88e2dce4bd-custmedia.vresp.com/library/1177473215/4d4214bae3/applause.jpg

Godspeed_EJ
08.01.10, 12:49
Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?




Võtad selle Hud akna ette, siis ma tegin uue gruppi (Lisasin VPIP and PFR) ja siis Group optionite alt Show: omast valid Table Avarage


Help pliis.

Panin selle table average peale ja siis kadusid individual statid ära, ok. See vist normal.

Peale seda, kui tagasi muutsin ei saa enam lauas HUDi avada, ehk näitab ainult valitud statte, aga db klikates akent suureks ei tee, et kõiki statte näha.

Oskab keegi aidata.

peete82
10.01.10, 08:15
Tere, kas keegi oskaks nõu anda:
Ei saa tööle teda! Käsi justkui salvestaks, aga ei impordi ühtki!
Samuti ei suuda ma teda enda kasutajanime leidma panna, ega ka ühtki teist mängijat.
Lahter, kuhu pean kirjutama oma kasutajanime, on hall, mitte valge, ja "search" ei toimi.
Vt. screenshotid.
http://www.hot.ee/peeter824/Clip2.jpg
http://www.hot.ee/peeter824/Clip3.jpg

StripPoker
10.01.10, 10:30
Käte salvestamise folder sättimata?

ment52
10.01.10, 11:05
Handhistoryd peavad ingliskeelsed olema.

timz0333
10.01.10, 12:24
Probleem boss media turniiridega. PT3 näitab, et on turniirid küll mängitud ja ka käsi näen, aga ei näita mis koha olen saanud ja ROi ega graph mitte midagi.

EDIT: <minu viga, jutt käib SNG-dest

variatsioon
10.01.10, 12:30
Probleem boss media turniiridega. PT3 näitab, et on turniirid küll mängitud ja ka käsi näen, aga ei näita mis koha olen saanud ja ROi ega graph mitte midagi.

manuaalselt pead sisestama võidud..
tournaments -> enter result

peete82
10.01.10, 12:55
Handhistoryd peavad ingliskeelsed olema.

Tänud, see aitaski.
võib vist selle küsimuse teema kustutada.

$Lauri$
10.01.10, 19:46
Kui PT3 seadistasin kunagi siis oli mingi koht kaua handhistoryt hoiab. Tahaks selle muuta maksimaalseks, aga ei mäleta, kus kohast seda muuta saab.

reigo
11.01.10, 23:36
Postgres on vaja teha veidi hooldustöid

REINDEX DATABASE

oleks hea käsk mida käima lasta


Kuskil ei leia ma seda käsku ja postgresiga ümber käia ei oska.
Otside arvutist postgresi leian mingid juhised ja ühe koha mille tööle pannes küsib ta passwordi for user postgres. Ise ei mäleta küll midagi mingist passwordist ega kasutajast. Keegi äkki oskab selle koha pealt aidata, et mis see psw olema peaks või kust ma selle kätte võiks saada?
Enda pidevalt kasutuses olevatest ei tööta ükski. Ja kas see on üldsegi õige koht, mille alt ma otsin?

StripPoker
12.01.10, 11:58
Command promptilt lased selle käima.

Purz
14.01.10, 23:48
PokerTracker has just experienced a fatal error.
In order to help us improve PokerTracker 3 please enable logging, reproduce the crash, and then submit a Support Request. Attach the PokerTracker.log file and the crash log file (C:\Users\user\PokerTracker v3.00 beta 30.1-Crash_20100115.log) as well as a description of what you were doing when the crash happened.
See Submitting a Bug Report for more information.

Mul viskab koguaeg sellist errorit. Mingi 15-30 minutit on PT3 lahti ja siis lambist fatal error olenemata sellest, kas ma tol hetkel üldse trackeris miskit teen. Kellegil veel selline probleem esineb?

bubba
15.01.10, 08:23
mul on ka sama kirja visanud ette, ei tea kas täpselt sama nriga , aga seda juhtub harvem ja tavaliselt lihtsalt panen uuesti tööle. Proovi ehk uuesti installida PT3 ja võtta kõige uuem versioon kodukalt.

Purz
15.01.10, 15:00
Kõige uuem update sai just hiljuti ära tehtud, võibolla selles ongi asi. Kui aega saan siis saadan supporti ja vaatan mis nad vastavad.

andrus69
15.01.10, 20:20
Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?

ranka
16.01.10, 01:24
Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?


Mis PT3 versioon?

andrus69
16.01.10, 13:02
Mis PT3 versioon?


5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).

$Lauri$
16.01.10, 13:50
Kui PT3 seadistasin kunagi siis oli mingi koht kaua handhistoryt hoiab. Tahaks selle muuta maksimaalseks, aga ei mäleta, kus kohast seda muuta saab.


Anyone?

mislinn
16.01.10, 21:13
PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?

Fabulous
17.01.10, 20:46
Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?

nomerlot
17.01.10, 20:48
Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?


turnade-SNGde tulemusd sisestad käsitsi.

ranka
18.01.10, 07:27
5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).


Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b30.1.pgsql.exe

andrus69
18.01.10, 11:43
Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b30.1.pgsql.exe


Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.

nomerlot
18.01.10, 12:08
Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.

andrus69
18.01.10, 18:57
Sellise vastuse sain Poker Trackeri suppordilt: What it's telling you is that because the Microgaming tournament software doesn't uniquely identify the tables, the HUD doesn't know where it should appear. So PokerTracker3 is unable to display the HUD for Microgaming tournaments.


Ometi on ju seal ka võimalik seda kuvada ikkagi(Nagu nähtub eelmisest postist)?

mislinn
19.01.10, 00:30
PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?


Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\

kollane
19.01.10, 00:34
Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\


k6ige uuem versioon peal?

mislinn
19.01.10, 01:08
k6ige uuem versioon peal?


Eeem, ei tea, kas see tuleb siis kui housekeepingut teed? kui nii, siis jh.

ranka
19.01.10, 05:09
Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab´ käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.


Mina põhjust ei tea aga ju o nsiis tehniliselt raske teostada HUD'i kuvamine turniirilaudades. HEM kuvab aga siis ka pead ise manuaalselt laua ette näitama.



Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.


Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?

daljoh
19.01.10, 06:52
Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\


Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!

nomerlot
19.01.10, 12:21
Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?


Jah, ikka istusin lauas, mitte ei dataminenud.

mislinn
19.01.10, 13:15
Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!


Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.

nomerlot
19.01.10, 13:17
Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.


http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.

PostregSQL renistall ehk aitab ka.

StripPoker
19.01.10, 13:20
Üldküsimus, et kuidas oma andmebaasi backuppida? Kuskil postgres kataloogis on kogu baas ja see kataloog lihtsalt copy või siis PT3 kaudu mingi export teha?

mislinn
19.01.10, 13:48
http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.


Uusim versioon ilusti olemas ja selle virtsa ka reinstallisin, kasu ikka null :S
PostregSQL renistall ehk aitab ka.

seltsimees
19.01.10, 23:49
Mul ausalt öeldes täpselt sama mure. Kui importima paned, nii tõmbab CPU kooma. Ei kujuta ettegi, mis tal häda on. Ei aita see, ei too.
4 laual kannatab kuidagi ära mängida, aga see on kah kohati ikka väga närvesööv, kui tuleb lihtsalt vaadata, kuidas ässad või kunnid niisama mucki lendavad. Üldse on selle PT3-ga pidevalt igasugust jama, et lausa kahetsen selle ostu juba nüüdseks. :(

olympus999
23.01.10, 19:00
Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
This is pokerstars requirement.

vass
23.01.10, 21:11
tere

selline probleem PTR3ga et kui vajutan nime peale siis läheb laud nö mitteaktiivseks ja ei kuva pop up...teises arvutis seda jama pole olnd kuigi mõlema konfid samad....äkki keegi oskab aidata...oleks ilmatuma tänulik:)

nomerlot
25.01.10, 12:52
Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
This is pokerstars requirement.


nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.

olympus999
25.01.10, 15:12
nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.

Küsisin sellepärast, et HEM-i kasutaja ütles, et tal pole sellist asja...

StripPoker
25.01.10, 15:24
Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D

nomerlot
25.01.10, 15:29
Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D


Eeee... jah. Ülevalt sakist Texas Holdem -> Cash games -> otsid listist välja kasutaja ning valid alasaki Details

Kas see oli info mida tahtsid?:)

StripPoker
25.01.10, 15:35
Aga kuskilt ta andis välja veel sellise ülevaatliku exporditava (jpg/png vms) lehe kujul raporti. Suur, detailne ülevaade, PT3 logo taustaks...

nomerlot
25.01.10, 15:42
Aga kuskilt ta andis välja veel sellise ülevaatliku exporditava (jpg/png vms) lehe kujul raporti. Suur, detailne ülevaade, PT3 logo taustaks...


Sealsamas Details graafiku kõrval paremal serval on ikoon, millele vajutades tuleb see graafik eraldi aknas lahti, seal on ka export nupp.

StripPoker
26.01.10, 14:16
Krt ma olev vist täispime.... näidake näpuga ette kus see details on?

http://www.upload.ee/image/364799/untitled111.JPG

kollane
26.01.10, 14:17
tõmba uuem versioon.

nomerlot
26.01.10, 14:30
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/PT3.png

StripPoker
26.01.10, 15:00
Graafiku saab sealt jah välja, seda tean. Aga ju siis mul on vaja uuemat versiooni, et see Details tab tekiks?

nomerlot
26.01.10, 15:15
aaa ,see. irw, see on tõesti freaky, et details tabi ei ole, see peaks vasakult teine olema, generali ja handsi vahel.
Re-install, upgrade vms

atsetoon
29.01.10, 15:09
sõbrakesed, kas keegi oskab öelda, miks mul pacificus hud ei tööta?

mcdyess
30.01.10, 01:59
Kas keegi targematest härrastest oskab juhmile trackeri kasutajale seletada kuidas lisada aliasi, et saaks näidata kogu kuu võite/kaotusi jms koos, et ei peaks eraldi graafikut tegema. Ise tõesti ei oska:S

StarStrukk
30.01.10, 17:50
Selline probleem, et kõik nagu töötaks aga ei lisa käsi juurde mängides.

Vista + PT3 viimane beta + Unibet.

: /

andero14
31.01.10, 12:02
Selline küsimus turniiride kohta et kui imporditud siis total-buyin on vale, sest rebuysid seal ei kajastata. Kas need tuleb manuaalselt muuta või kuidas pt3ga nende rebuy turniiridega on?

mislinn
31.01.10, 15:51
Selline värk, et tahaks oma jaanuari üldgraafikut näha, aga ei jaga biiti, nimelt mängisin starsis ja cakes korraga ja suudan ainult eraldi graafikuid välja tuua. On see üldse võimalik?

r3o
31.01.10, 18:43
General lehel vali Aliases alt Edit. Lisa nt stars kasutaja alla aliaseks cake kasutaja. Peaks piisavalt lihtne olema

Tosin
04.02.10, 13:27
Mängin PokerStarsis. Kasutan PT3.
Cash laudades näitab eelmise käe kaarte ja laua üleval keskel (pot kohal) on ka PT icon, kust saab valikuid teha.
Statse aga lauas ei näita.
Turniiridel ei reageeri HUD aga üldse. (45-man sng)

Eelpool jutust ei sõelunud midagi tarka selle kohta välja. Kas oskab keegi midagi öelda?

pukkmaster
05.02.10, 11:47
Pean valima pokerstrategy'st pokkeri toa, aga tahan, et poker trackerit saaks kasutada seal, kas bet365 pokkeris saab seda teha ?

Godspeed_EJ
05.02.10, 14:47
Selline värk, et tahaks oma jaanuari üldgraafikut näha, aga ei jaga biiti, nimelt mängisin starsis ja cakes korraga ja suudan ainult eraldi graafikuid välja tuua. On see üldse võimalik?


kui sul site filtreid peal ei ole, siis peaks üldgraafiku kuvama.

pukkmaster
05.02.10, 20:39
mängin partypokeris, mõnes lauas näitab statse õigeid õige inimese peal, ja siis mõnes vale inimese peal ja kui pärast näitab win handi ja muckitud hande valede inimeste kohal. väga ebamugav ja vastik,pean alati käsitsi ise lauas ära muutma selle ?

$Lauri$
05.02.10, 23:09
Mängisin täna üle 2 kuu Starsis paar sngd ja tahtsin tulemusi näha PT3-st, aga ei näinud. Joon läks otse alla. Cashis on kõik korras. Nimi on paigas, mida ma muutma/seadistama peaksin, et tulemusi näeksin?

Tosin
05.02.10, 23:52
M&#228;ngisin t&#228;na &#252;le 2 kuu Starsis paar sngd ja tahtsin tulemusi n&#228;ha PT3-st, aga ei n&#228;inud. Joon l&#228;ks otse alla. Cashis on k&#245;ik korras. Nimi on paigas, mida ma muutma/seadistama peaksin, et tulemusi n&#228;eksin?


Varasematest postidest lugesin v&#228;lja, et PT3'es tuleb SNG'de tulemused manuaalselt sisestada. Men&#252;&#252;s vastav koht olemas.

makz
06.02.10, 17:07
Kas ma kuidagi PT3-e starsi euro laudu ka jälitama saan panna? Manual import ka ei aita, ei loe välja neid käsi.

kollane
07.02.10, 11:03
ei soovita uut update tõmmata, mul ei tulnud hud enam ette-õnneks oli vana update alles ja nyyd funkab uuesti

olympus999
07.02.10, 12:57
Kas on võimalik seadistada HUD nii, et ta näitab ka kuidas action on floppini, turnini või riverini kulgenud(kes raisib, kes callib, kes bettib jne)?
Mure selles, et kui kusagil 16 lauda mängida cashi, siis ei jää kõik action meelde.

ranka
07.02.10, 14:45
Pean valima pokerstrategy'st pokkeri toa, aga tahan, et poker trackerit saaks kasutada seal, kas bet365 pokkeris saab seda teha ?


IMO bet365.com üleüldse eestlased ei saa mängida.

$Lauri$
07.02.10, 15:26
Varasematest postidest lugesin välja, et PT3'es tuleb SNG'de tulemused manuaalselt sisestada. Menüüs vastav koht olemas.


Eeldan, et tulemusi saab muuta Tournament - enter results, aga rohkem ma küll midagi teha ei oska. Seal ei saa lihtsalt midagi muuta(või ma ei oska). Mängin 180 man sngsid. Kuskil mingit õpetust pole?

StripPoker
10.02.10, 10:08
Leidsin stattidest "Fold BB to steal" ning "Fold SB to steal" Kas on ka SB ja BB ühine fold to steal statt olemas ja kas neid üldse peaks/võiks ühise stati alt vaadata?

OuMaiGaad
11.02.10, 06:34
http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=90583825vo2.jpg)


Nüüd selline, tõmbasin asju veits kokku.


download:

http://rapidshare.com/files/197631303/Layouts.pt3.html


Tere
Leidsin siit sellise layouti mis tundub päris hea aga see downloadi link ei tööta :(
Kui kellegil midagi sarnast ja viitsib siis võiks netti laadida ja lingi panna siia :)

pastilaa
13.02.10, 16:52
Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

Tänud, Variatsioon!

variatsioon
13.02.10, 17:35
Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

Tänud, Variatsioon!

teed lihtsalt mitu eri HUDi.. :)

HUD conf-> groups -> new -> show for evreyone

yw.

zyxxx
13.02.10, 18:08
Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

Tänud, Variatsioon!

Teoorias peaks see nii käima:

1. võtad lahti "Configure HUD Profiles"
2. Groups tabelisse teed uue grupi
3. paned sellele samad parameetrid, mis Player Statsil
4. lisad Statsi alt vajaliku statistika

pkillar
17.02.10, 09:22
tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????

nomerlot
17.02.10, 09:31
tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????


reinstall postgreSQL. Tüüpiline pask minu puhul kahjuks, jätkuvalt teen seda min. 1x nädalas.

pkillar
17.02.10, 10:02
seal all boxis olemas kohe et istall postgreaql aga kui ma sinna vajutan siis ta ytleb et please use the main MSI fail to install postgresql mis see t2hendama peaks???

Divide03
17.02.10, 15:26
Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.

kollane
17.02.10, 15:27
Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

nomerlot
19.02.10, 12:45
Ma natuke sirvisin siina vanemaid postitusi, aga mul on ikkagi küsimus:

mismoodi ma mitme toa tulemusi ühte graafikusse koondan?

zyxxx
19.02.10, 12:58
mismoodi ma mitme toa tulemusi ühte graafikusse koondan?

General tabi alt, paremal üleval nurgas on Aliases. Võtad edit ja lisad sinna kõik oma erinevate tubade kasutajanimed.

http://img651.imageshack.us/img651/8471/56257333.png

variatsioon
19.02.10, 17:16
Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.

soovitan sul HUDi välja lülitada ja ilma selleta hakkama saada.
IMO siis arened kiiremini.

aga siin räägib hudist lähemalt: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

ingu
28.02.10, 10:53
Mul kahes arvutis PT trial versioon. Mängin kahe arvutiga vaheldumisi. Kas on kuidaski võimalik teha nii et PT salvestaks kõik käed mingisse "ühisesse kohta" et ma ei peaks kahe arvuti vahelt handhistory faile vedama, et õiget pilti kokku panna (et graafik vastaks tõele jne)

Näide: Ma teen arvutis "üks" 500 kätt, lähen teisse arvuti, siis ei pea seda handhistory faili sinna kopeerima, vaid see oleks seal olemas juba.

kuco
28.02.10, 14:21
Mul kahes arvutis PT trial versioon. Mängin kahe arvutiga vaheldumisi. Kas on kuidaski võimalik teha nii et PT salvestaks kõik käed mingisse "ühisesse kohta" et ma ei peaks kahe arvuti vahelt handhistory faile vedama, et õiget pilti kokku panna (et graafik vastaks tõele jne)

Näide: Ma teen arvutis "üks" 500 kätt, lähen teisse arvuti, siis ei pea seda handhistory faili sinna kopeerima, vaid see oleks seal olemas juba.

Arvutid on ikka samas võrgus. Ei ole üks läpakas, millega mängid igalpool?

Kui on sama võrgu masinad siis võid ühe PT panna kasutama teise andmebaasi aga ma pole kindel, et trial seda lubab

zyxxx
01.03.10, 11:58
Keegi oskab soovitada PT statti või reporti, mis näitaks sessioonide kaupa kaardijooksu koefitsenti või midagi taolist. Umbes nagu PTR-is on HOTorNOT.
Hea oleks mängu kaardijooksu põhiselt analüüsida. Saaks selgema ülevaate, kas halvema jooksuga sessioonides tiltan raha ise maha.

variatsioon
01.03.10, 12:09
Keegi oskab soovitada PT statti või reporti, mis näitaks sessioonide kaupa kaardijooksu koefitsenti või midagi taolist. Umbes nagu PTR-is on HOTorNOT.
Hea oleks mängu kaardijooksu põhiselt analüüsida. Saaks selgema ülevaate, kas halvema jooksuga sessioonides tiltan raha ise maha.

vaata oma winrate. kui on suurem kui keskmiselt siis jooksed hästi.

zyxxx
01.03.10, 15:10
vaata oma winrate. kui on suurem kui keskmiselt siis jooksed hästi.

See ei ole ikka päris see, mida mina silmas pean. Winrate on siis ka suur kui paar kätt on hästi õnnestunud, lühiajalise kaardijooksuga ei ole seal ju midagi pistmist.

variatsioon
01.03.10, 17:35
See ei ole ikka päris see, mida mina silmas pean. Winrate on siis ka suur kui paar kätt on hästi õnnestunud, lühiajalise kaardijooksuga ei ole seal ju midagi pistmist.

on juu... kui sa ei tildi(ntx Agamed 24/7) siis sa võidad keskmiselt käega ca 0.1BB.
iga käsi kus sa võidad üle 0.1BB sa jooksed üle keskmise ja iga käsi kus sa kaotad üle 0.1BB sa jooksed keskmisesest halvemini.

kui teed ühe ringi peale(9 kätt) ja ei ole 1BB plussis siis ongi bad run.

noname
04.03.10, 21:07
Tere.

Mul väike probleem profiilidega.
Nimelt PokerStarsis mängides on automaatselt Cash Default.(see on seal listis esimene).
Nüüd muudan ära,panen ok ja ikka kuvab laudades ikka Cash Default profiili.
Türr ükshaaval pean neid muutma igakord kui mängima hakkan?:confused: :biggrin:

prygikala
05.03.10, 14:45
Mul on väike mure tourney tulemuste sisestamisega PT3e. Ei jõudnud tervet teemat läbi kammida, vast saab tilk kiiremini vastuse kui otse pärida.

Mängin starsis 45seid turbo sngsid, nii ca 150 turnat kuus. Igatahes tirisin PT3e triali (eks näha kas turbo SNG-s kasu kah on) ja importisin oma viimase paari kuu tulemused - detsembri lõpust miskine ligi 500 turnat. Aga mida pole on tulemused (suts loogiline, kui ma pole neid veel sisestanud).

Nii palju jõudsin siin teemas kammida, et leidsin selleranka postistuse (miski aasta tagune):


Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).

Probleem aga jälle selles, et Stars saadab viimsed 200 turnat ainult, mul umbes 500 vaja. Vast on keegi selle probleemi ees varem olnud? Pole veel igatahes viimase 200 tulemusi kah käsitsi importinud.

Ski
09.03.10, 13:31
Siina vbl juba see küsimus olnud kindlasti, aga ei viitsi tõesti tervet teemat läbi vaadata..
Ühesõnaga kui panen auto importima viskab sellise errori.
Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database
2010/03/09 13:24:49: Boss Media: Stopping auto-import.
2010/03/09 13:24:49: Auto-Import stopped.
2010/03/09 13:24:49:

Võtsin siis Start>Administrative tools>Event Viewer ja seal näitab postgrega sellist errorit.... postgres cannot access the server configuration file "C:/Program Files/PostgreSQL/8.3/data/postgresql.conf": No such file or directory

Abi?

kollane
09.03.10, 13:37
Siina vbl juba see küsimus olnud kindlasti, aga ei viitsi tõesti tervet teemat läbi vaadata..
Ühesõnaga kui panen auto importima viskab sellise errori.
Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database
2010/03/09 13:24:49: Boss Media: Stopping auto-import.
2010/03/09 13:24:49: Auto-Import stopped.
2010/03/09 13:24:49:

Võtsin siis Start>Administrative tools>Event Viewer ja seal näitab postgrega sellist errorit.... postgres cannot access the server configuration file "C:/Program Files/PostgreSQL/8.3/data/postgresql.conf": No such file or directory

Abi?

http://forumserver.twoplustwo.com/114/pokertracker/problems-working-my-pokertracker-406532/

loe seda, äkki saad siit teemast abi

Ski
09.03.10, 22:11
Tegin postgrsile ja PT3-le reinstalli ja aitas....

EDIT: Oskab keegi öelda miks HUDi statsid vale nime all asuvad koguaeg kui tööle panen?

ingu
11.03.10, 00:12
Ma usun, et seda siin küsitud, aga ma ei jõua kõiki posti läbi lahmata. Kas kuidaski saan turniirirides võidetud raha ka graafikusse sisse panna?

Cypher0
11.03.10, 01:31
Ülevalt menüüst Tournaments>Enter Results oli, kui ma väga valesti ei mäleta.

ingu
12.03.10, 14:55
2010/03/12 15:52:25: Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database

Kellegil teisel ei ole sellist jama? Juba 2h ei ühenda ära kummagi arvutiga.

Ski
13.03.10, 11:47
Update tehtud? Kui jah, siis mul aitas postgresile ja PT3le reinstall, kuigi usun, et saab ka lihtsamat viisi..

taavo
15.03.10, 22:49
Kellelgi peale updatet EV joonega ei ole mingit kala? Jookseb mööda money joont kaasa lihtsalt.

Uurisin Pockertrackeri foorumit ja asjaga tegeletakse alles.

Viski
16.03.10, 10:13
Miks mul PT3'me HUD Primas tööle ei hakka ?

Kõik on up-to-date, ja ta kui panen importima, siis ajab "unrecognized game type .." paska mulle. WTF?

HEM töötab ilustikenasti ..


Keegi .. ? Ranka .. ? Jumal .. ?

ingu
16.03.10, 12:49
Miks mul PT3'me HUD Primas tööle ei hakka ?

Kõik on up-to-date, ja ta kui panen importima, siis ajab "unrecognized game type .." paska mulle. WTF?

HEM töötab ilustikenasti ..


Keegi .. ? Ranka .. ? Jumal .. ?

Same shit here.

Viski
16.03.10, 16:32
Kellegil pole mingit lahendust välja pakkuda ?

variatsioon
16.03.10, 17:10
Miks mul PT3'me HUD Primas tööle ei hakka ?

Kõik on up-to-date, ja ta kui panen importima, siis ajab "unrecognized game type .." paska mulle. WTF?

HEM töötab ilustikenasti ..


Keegi .. ? Ranka .. ? Jumal .. ?

ja sa veel küsid..

Viski
16.03.10, 17:15
:DD, niceone

Karikakar
19.03.10, 21:46
Kuidas leida enda cbet ja 3bet?

nomerlot
19.03.10, 21:59
Kuidas leida enda cbet ja 3bet?

General tab, seal all on player statistics, nendes tulpades on iga limiidi kohta eraldi. Statse saab juurde ka lisada sinna igasuguseid.

Karikakar
20.03.10, 03:11
kuidas ma neid statse lisan?

Rando
20.03.10, 16:06
kust ma selle postgreSQL saan?
unable to connect to this database. please check the configuration.

StripPoker
20.03.10, 16:28
Kuidas saaksin näha enda flopil tehtud cbeti edukust? Ehk siis mitu % minu tehtud cbetist paneb villaini flopil foldima?

$Lauri$
21.03.10, 13:18
Paar päeva tagasi tõmbasin PT läpakale. Configuresin HUD-i ära, panin isegi color ranges paika. Kui tahan lauda kuvada siis kuvab minu lisatud statsid suurel mustal taustal, kus iga statsi vahe on tohutult suur. Ja kui PT3 tööle panen siis ütleb, et "thank you for registering Omaha" vms, kahjuks ise ei tea, et oleks registreerinud midagi. Mida teha, et normaalselt statsid lauda kuvaks?

$Lauri$
21.03.10, 19:34
http://img85.imageshack.us/img85/7505/mustkast.jpg (http://img85.imageshack.us/i/mustkast.jpg/)

Selline näeb välja siis, 3ndat päeva juba, ei oska midagi teha. Help!
http://img260.imageshack.us/img260/1664/asdws.jpg (http://img260.imageshack.us/i/asdws.jpg/)L]

variatsioon
21.03.10, 19:42
reinstall!

$Lauri$
21.03.10, 19:44
Okei, tänud.

$Lauri$
21.03.10, 20:00
Tegin reinstalli, nüüd kuvab ainult algsed statsid. Olen ära confinund ja ka lauas PT ikooni pealt proovinud confida, aga ei midagi. Tra ma ei viitsi jamada sellega enam, mental tilt. :\

Ju ma teen siis midagi valesti, aga oma viga ei leia. Nii tilti ajab elemetaarse asjaga jamamine mitu päeva järjest.

variatsioon
21.03.10, 20:07
Tegin reinstalli, nüüd kuvab ainult algsed statsid. Olen ära confinund ja ka lauas PT ikooni pealt proovinud confida, aga ei midagi. Tra ma ei viitsi jamada sellega enam, mental tilt. :\

Ju ma teen siis midagi valesti, aga oma viga ei leia. Nii tilti ajab elemetaarse asjaga jamamine mitu päeva järjest.
sul mikogo on?
ma võin ise vaadata kui tahad? (remote desktop)

$Lauri$
21.03.10, 21:55
Nüüd on, olen nõus, kui aega leiad. Saatsin PM-i

$Lauri$
22.03.10, 11:56
Tegin veel ühe korra reinstalli PT-le. Nüüd kuvab lauda ainult minu statsid, kuigi HUD-st olen pannud "show on table for everyone"

kollane
22.03.10, 11:59
Tegin veel ühe korra reinstalli PT-le. Nüüd kuvab lauda ainult minu statsid, kuigi HUD-st olen pannud "show on table for everyone"

kus toas mängid?
võin sulle oma layoudi anda,

$Lauri$
22.03.10, 16:15
Starsis ikka.

$Lauri$
22.03.10, 21:51
Kollane oli nõus abivalmilt oma layouti jagama. Kahjuks ilmnes järgmine error.
http://img697.imageshack.us/img697/9375/importu.png (http://img697.imageshack.us/i/importu.png/)

kollane
22.03.10, 22:42
tõmba uuem versioon ära
http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b30.8.exe

Karikakar
23.03.10, 00:08
kuidas ma cbet ja 3bet statse lisan generali alla?

sawcrish
23.03.10, 07:11
kuidas ma cbet ja 3bet statse lisan generali alla?

tere, võtad alt sealt Player Statistics-i juurest paremast nurgast selle mutrivõtmega ikooni. (Configure This Report) ja hakkad lisama statte, mida vaja.

$Lauri$
23.03.10, 11:15
Lõpuks korras, tänud variatsioon ja kollane!

Karikakar
23.03.10, 11:55
kuidas ma cbet ja 3bet statse lisan generali alla?

tere, võtad alt sealt Player Statistics-i juurest paremast nurgast selle mutrivõtmega ikooni. (Configure This Report) ja hakkad lisama statte, mida vaja.

Suured tänud!

pastilaa
27.03.10, 19:17
Krt mingi kala - peale viimast beta uuendust ei kuva enam VIP turnadel HUDi. Oo Variatsioon, avita!

variatsioon
27.03.10, 19:19
eem.. ma ei ole hetkel kodus et aidata.. homme ehk :)

pastilaa
27.03.10, 19:21
Selge, äkki keegi teine mõistab. Kisendab Import Statuse all, et "Play money hands are not supported".

Fabulous
28.03.10, 14:15
Ma uuendasin kõige uuemale versioonile ära, aga "Graph" tabis oleva väikese andmekastikesega on midagi viga ( kus nimi, kokku võidetud summa, BB/100, jne on ). Käte arv, võidetud summa, $/100, BB/100 kuvatakse käte põhjal mis ma olen mänginud peale versiooni uuendamist. Selline asi on aga ainult siis, kui ma võtan kõik filtrid maha.

Owner85
29.03.10, 09:34
Kuida teha makse MB-to pacific pokkerisse?saatsin supporti sama küsimuse ja vastus selline ja läbi ikka ei hammusta! Please, note that in order to make a payment, you should log in your account with the merchant, initiate a payment by selecting Moneybookers as a payment option. Please, kindly note that you may choose "pay from my account balance" option, and confirm the transaction.

pastilaa
29.03.10, 09:34
Mure endine - HUD ja VIP turnad, peab playmoney turnadeks!

Rando
01.04.10, 19:15
Installin postqresl's ja ta tahab mingit parooli, mul pole õrna aimugi.
"Please provide a password for service account."

kollane
01.04.10, 19:59
Installin postqresl's ja ta tahab mingit parooli, mul pole õrna aimugi.
"Please provide a password for service account."

dbpass

Fabulous
02.04.10, 15:21
Ma uuendasin kõige uuemale versioonile ära, aga "Graph" tabis oleva väikese andmekastikesega on midagi viga ( kus nimi, kokku võidetud summa, BB/100, jne on ). Käte arv, võidetud summa, $/100, BB/100 kuvatakse käte põhjal mis ma olen mänginud peale versiooni uuendamist. Selline asi on aga ainult siis, kui ma võtan kõik filtrid maha.

Ise küsin, ise vastan. Importisin uuesti HH ära ja siis hakkas kõik jälle korralikult tööle :).

5lehte
04.04.10, 01:27
Mul microgammingus jamab, impordib algul mõned käed ja siis kõik, mõne laua pealt kaob hud ültse ära. Teistes tubades kõik ok. Teab keegi mis jama?

Rando
05.04.10, 17:45
Siuke probleem on postqresl installimisel.
dbpass on vale.
http://img186.imageshack.us/img186/9311/poker12.jpg

Rage
05.04.10, 18:57
google -> change postgre sa password

5lehte
05.04.10, 21:34
Selge , tänud , installisin selle uuesti alles jah.

raunsz
06.04.10, 13:19
HEM teemas (kogemata) juba kirjutasin, et PT3 ei funka.

Ühesõnaga sellist errorit lööb.
Ma mõtlesin, uurisin ja nibisin igast asju seal, aga ei suutnud läbi hammustada ikka veel. :confused:

2010/04/06 14:17:03: Auto-Import beginning
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Starting auto-import.
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Found 12 files to monitor.
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100405 Paaliaq IX 50BB min, fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Androgeos - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Burdigala 50BB min, fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Eunike - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Freia X 50BB min, fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Guangdong III - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Hedera - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Lancelot IV 50BB min, fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Pariana IV 50BB min, fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Proserpina fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Shaula IV - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\raunsz\HH20100406 Siberia fast - $0.05-$0.10 - USD No Limit Hold'em.txt
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2010/04/06 14:17:03: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.

raunsz
06.04.10, 18:16
Palun kiiret abi!

Kui teen PT3-le reinstall, kas siis kaob ära ka see käteinfo jms? Või peab ikka terve kausta deletama- kui jah, siis mis kaust alles jätta, et andmbaas säiliks?

TÄNUD!

ingu
06.04.10, 18:19
Palun kiiret abi!

Kui teen PT3-le reinstall, kas siis kaob ära ka see käteinfo jms? Või peab ikka terve kausta deletama- kui jah, siis mis kaust alles jätta, et andmbaas säiliks?

TÄNUD!

Ma 100% kindel ei ole, aga 99% küll. Jäta see kaust alles kus sul PT käsi importib. Näiteks minul on see I:\HAND HISTORY ALL HANDS
Siia salvestab mul Stars, FTP ja teised toad kõik oma käed ja PT ning HEM importib käsi ainult sellest kaustas. Kui nüüd PT reinstall teed ja see kaust alles jääb ning hiljem käed uuesti sisse importid peaks kõik OK olema.

raunsz
06.04.10, 18:36
ty
aga ikkagi rigged, ei saa noh. btw alati kui tööle panen pt3, ütleb et need to udpate. ja siis updateb midagi.. Jube nuss, ma ütlen hullem kui bad beat'i saamine.


edit: sain korda vist! :)
edit2: aga vist 100k käsi läks kaduma RAISSKK:S

ingu
06.04.10, 23:27
Kuidas sai 100k käsi kaduma minna, kui sa kustutasid PT3 ja selle andmebaasi ära peaks seal kaustas ju ikka käed olema kus pokkeriprogre (stars, everest, whatever) need salvestab.

StripPoker
08.04.10, 08:01
Kuskil siin foorumis olid üleval pildifailina kõikide statside tähendused (paari lausega lahtiseletatud) Kuidagi ei leia - ehk keegi suunab?

sawcrish
08.04.10, 08:48
aga palun
http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/statidet

StripPoker
08.04.10, 09:58
Tänud. Mida tahaks on just preflopi statsi olukorraks kus vastane avab standardtõstega (näiteks 4BB) , tõstan selle üle ning mis on tema foldimise % sellele ületõstele? On see "Fold to PF 3Bet" stat?

kollane
08.04.10, 10:02
Tänud. Mida tahaks on just preflopi statsi olukorraks kus vastane avab standardtõstega (näiteks 4BB) , tõstan selle üle ning mis on tema foldimise % sellele ületõstele? On see "Fold to PF 3Bet" stat?

on küll

StripPoker
08.04.10, 15:32
Tänud. Täiendasin oma HUDi layouti ja panin ka 3Bet Preflop. See on ju stat, mis näitab mitu % kordadest see mängija tõstab üle eesoleva mängija avaraise? Oli selline olukord lauas , kuid see stat näitas vastase kohta 0% ka siis, kui ta oli tegelikult seda juba teinud...

variatsioon
08.04.10, 20:18
aga palun
http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/statidet
damn.. leidsin näpuka aga ei tea mida nüüd selle teadmisega teha -.-

nomerlot
08.04.10, 22:42
Minu PT3 ei saa aru Pokerstarsi preferred seatist! ma määran PS-s ära soovitud koha (klassikaline all keskmine), samuti määran PT3-s Pokerstarsi juures ära, et 9-seated juures olen seat 5, olen nii klienti kui PT3 restartinud.... ei midagi, ikka paneb valesti statsid.

Mis värk?

pastilaa
08.04.10, 23:03
Peale prefered seati valimist pead uuesti statide layoudi salvestama - vana panebki pange.

nomerlot
09.04.10, 15:20
Peale prefered seati valimist pead uuesti statide layoudi salvestama - vana panebki pange.

tnx man, nii oligi

$Lauri$
14.04.10, 16:20
Olen märganud, et tracker ei kuva HUD-i kõikides laudades. Muidu kuvab statsid üsna kiiresti, aga mõnes lauas ei võta ka peale 50 kätt. Lauad on kõik ühesugused starsi cash. Help?

H2O
14.04.10, 17:59
Tere mul probleem, et statse ei kuva miski pärast lauas, partypokeris olemas kõik OK, aga pacific "888" pokeris ei ole statse lauas, aga käsi impordib sisse. Olen maha lasknud uuesti peale ja igasugu trikke teinud aga ei midagi, mida ei tule seda ei tule

Rokkar19
14.04.10, 22:29
Pokertracker 3 ei näita Hud statse Pokerstarsi laudades, kus on laua taha kirjutatud bb.Näiteks Nl25 (20-50bb), aga kui lihtsalt on Nl25(fast) vms siis töötab. Oskab keegi selle probleemi ära lahendada, et kuvaks ka statsid Nl25(20-50bb) laudades?

Madis Very
14.04.10, 22:44
Kui Pokerstarsi 18man turbo resultid sisse tõmmata siis ei arvesta raket. Peab manuaalselt kõigile panema, what to do ?

Madis Very
15.04.10, 10:05
UPDATE !!!

OMAHA SUPPORTED* !!!! AWESOME


Added:

* Omaha
* Mac OS X Release
* Setup Wizard
* Backup & Restore
* New Site: Bodog
* New Site: Cake
* New Site: Betfair
* New Site: Cryptologic network
* New Site: WPEX
* New Site: Pre-Cereus Ultimate Bet & Absolute
* New Site: Tribeca
* Adjust Limits window in Database Management
* Filters: Today, This Month, This Year
* Internet proxy support
* New cash graphing options
* Dozens of new filters
* Full Tilt Rush Hud support
* Incremental cache updates

Changed:

* User Interface: Numerous improvements (sanity checks, keyboard shortcuts, etc)
* AutoRate: Performance improvements
* Housekeeping optimizations
* Housekeeping: Added reindex, reworked window
* PostgreSQL no longer bundled. Downloaded on demand when needed
* Reports: Name can be changed
* Hud: Group import/export
* TableTracker: New "Tables" column so users can see how many tables a player is playing

*siiski peab eraldi ostma :D

kollane
15.04.10, 10:09
Pokertracker 3 ei näita Hud statse Pokerstarsi laudades, kus on laua taha kirjutatud bb.Näiteks Nl25 (20-50bb), aga kui lihtsalt on Nl25(fast) vms siis töötab. Oskab keegi selle probleemi ära lahendada, et kuvaks ka statsid Nl25(20-50bb) laudades?

tõmba uus versioon

Mrt1989
18.04.10, 13:52
Panin PT 3 peale , aga kui käima tahan panna viskab sellise ajsa?
http://www.upload.ee/thumb/529406/error.JPG (http://www.upload.ee/image/529406/error.JPG)

nomerlot
18.04.10, 13:56
mingi Omaha tugi juba varem mu meelest, vähemalt minul PLO katsetuses HUD töötas kenasti. Aga nüüd peab eraldi ostma.

Mrt1989
18.04.10, 14:45
Panin PT 3 peale , aga kui käima tahan panna viskab sellise ajsa?
http://www.upload.ee/thumb/529406/error.JPG (http://www.upload.ee/image/529406/error.JPG)

Milles siis viga võib olla ?

Karka91
19.04.10, 19:56
Selline probleem esines PT 3 allalaadimisel ja instaalimisel, et viirusetõrje leidis 4-5 troojat. Programm käima ei lähe: Downloaditud sai kodulehelt. Keegi oskab aidata? Või mõnd muud programmi pakkuda millega saaks unibetist käsi alla tirida ja analüüsida.

ranka
20.04.10, 14:04
Koduleht on ikka www.pokertracker.com? Kui jah siis ma usaldaks PT3 kodukat ning lülitaks installimise ajaks AV välja.

0madis0
21.04.10, 08:24
ma tegin ka sama moodi , et lülitasin av välja aga see jama kestab pärast installimist edasi ma ei tea mina hakkan nüüd ilma av pokerdama :D