PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7

AtKehtna
18.12.10, 16:59
Oh sain suured tänud.

EestiAA
20.12.10, 13:50
Mul selline teema ,et PT3 teeb nagu uusi foldereid hand history alla ja siis vahepeal kaob hud täitsa ära kui teen arvutile resa vms.

Keegi teab mis jama võib olla ?.

kaval-ants
20.12.10, 14:04
Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?

nomerlot
20.12.10, 14:19
Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?

PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.

kaval-ants
20.12.10, 14:31
PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.

Kas selle backup failiga ei pea hiljem PT3 üldse uuesti alla laadima?

nomerlot
20.12.10, 20:09
Kas selle backup failiga ei pea hiljem PT3 üldse uuesti alla laadima?

einoh softi ennast on ikka vaja uuesti installida, aga selle backup failiga saad seni salvestatud hand history tagasi

ranka
20.12.10, 20:24
kui kellegil veel PT3 teeb valged kastid ümber laudade ja popupid ei seisa lauas siis viga seisneb logitechi hiire/klaviatuuri softis. mängimise ajaks pange lochtechi soft kinni ja asi töötab ilusti.

P2nts
20.12.10, 22:30
oleks üks küsimus Pt3 kohta..impordin oma käed ilusasti ära ja mingeid erroreid ei teki..kuid kui võtan texas holdem ja cash games..seal ei ole mitte ühtegi userit...kuigi näitab et kõik käed on ilusasti imporditud..milles probleem võiks olla?

ranka
21.12.10, 00:40
Errorid võivad olla miskid play, omaha käed jne. eira neid.

peete82
21.12.10, 08:15
oleks üks küsimus Pt3 kohta..impordin oma käed ilusasti ära ja mingeid erroreid ei teki..kuid kui võtan texas holdem ja cash games..seal ei ole mitte ühtegi userit...kuigi näitab et kõik käed on ilusasti imporditud..milles probleem võiks olla?

Näpi filtreid. Proovi panna sinna "played today" või "this month", samuti pane filtrisse oma mängitud limiit.
Võib-olla housekeeping ka aitab.
Mul teeb ka vahest sellist nalja. Minu arust peale viimast update on asi natuke peetis.
Näiteks turnade tulemusi ta küll impordib, aga vahest jätab lambist mõne vahelt ära. Seega peab ise pidevalt jälgima ja vajadusel ikka käsitsi importima.

kardaanirist
01.01.11, 22:21
einoh softi ennast on ikka vaja uuesti installida, aga selle backup failiga saad seni salvestatud hand history tagasi

hmm. tegin ka databasest backupi. sain DB0.backup nimelise faili. kokkupakitud. kui nüüd PT3 maha lasen ja uuesti tõmban, siis mismoodi ma selle faili PT3 tagasi pean importima, et hand history uuesti PT3s ilmuks?

edit//TOC.xml nimelise faili sain ka.

lennuk
02.01.11, 21:16
kas ja siis kuidas oleks võimalik PTs teha hand history reviewd nii et ma kogun kokku käed mis mulle vajalikud ja siis nad järjekorras mängima panna ?
hetkel siis saan küll ära märkida käed mis mängu ajal tekitavad mõttekohti aga kui neid ükshaaval välja otsida läheb aega ja kui oleks soov läbi mikogo kellegagi arutada neid ,siis otsimise käigus on trackeris ju näha igalpool kuidas käsi lõppes ja seega ka teiselpool mikogot ja ei saa erapooletult niimodi arutada kui lõpp on teada?
nagu ma aru saan siis HEMs see suht lihtne aga PT ?
ja kui ei ole võimalik siis äkki mõni veebipõhine brauser kuhu saaks käed nädala jooksul näiteks uploadida ja siis nädalalõpus näiteks reviewd teha ? sinna ei saaks tõenäoliselt muidugi hud`i panna peale jooksma .

EestiAA
02.01.11, 23:56
Mul tekkivad hudid lampi laua peale segamini ei teki nimede alla täpselt keegi teab kuidas selle korda saada?.
ty

kardaanirist
03.01.11, 00:28
Mul tekkivad hudid lampi laua peale segamini ei teki nimede alla täpselt keegi teab kuidas selle korda saada?.
ty

hmm. proovi nii -> import -> vali see tuba, mida tahad importida -> *selle toa nimi* configuration -> preferred seating

kui mängid 6maxi, siis vali 6, kui full ringi, siis 9 või 10. olenevalt mitu tükki teid lauas on. ja siis kindlasti istu alati igas lauas ühe ja sama koha peal ja "seati" alt vali siis vastav istekoht.

nomerlot
03.01.11, 15:40
kas ja siis kuidas oleks võimalik PTs teha hand history reviewd nii et ma kogun kokku käed mis mulle vajalikud ja siis nad järjekorras mängima panna ?
hetkel siis saan küll ära märkida käed mis mängu ajal tekitavad mõttekohti aga kui neid ükshaaval välja otsida läheb aega ja kui oleks soov läbi mikogo kellegagi arutada neid ,siis otsimise käigus on trackeris ju näha igalpool kuidas käsi lõppes ja seega ka teiselpool mikogot ja ei saa erapooletult niimodi arutada kui lõpp on teada?
nagu ma aru saan siis HEMs see suht lihtne aga PT ?
ja kui ei ole võimalik siis äkki mõni veebipõhine brauser kuhu saaks käed nädala jooksul näiteks uploadida ja siis nädalalõpus näiteks reviewd teha ? sinna ei saaks tõenäoliselt muidugi hud`i panna peale jooksma .

http://www.upload.ee/files/1025232/Marked_for_review.pt3rpt.html

see tekitab reportsi alla võimaluse filtreerida välja marked for review käed

EestiAA
03.01.11, 17:31
Unable to launch auto-import for site: Full Tilt. Reason: FullTilt auto-importer needs to be configured.


Keegi oskab öelda mis tahab ?...kasutan trial versioni .

lennuk
03.01.11, 21:34
http://www.upload.ee/files/1025232/Marked_for_review.pt3rpt.html

see tekitab reportsi alla võimaluse filtreerida välja marked for review käed


tänud ,see aitab natuke
aga kui nüüd mingi aja pärast on neid käsi kogunenud palju siis ta otsib ju koguaeg kõik käed mis ma olen ära märkinud ? Ja kas käsi on võimalik ka väljaspool lauda kuidagi märkida ,et kui lauas ei tundu nii huvitav/tähtis või kui ei pane tähele ,et hiljem sessiooni käsi uurides ka seal kuidagi neid eraldada teistest ?

nomerlot
03.01.11, 22:52
tänud ,see aitab natuke
aga kui nüüd mingi aja pärast on neid käsi kogunenud palju siis ta otsib ju koguaeg kõik käed mis ma olen ära märkinud ? Ja kas käsi on võimalik ka väljaspool lauda kuidagi märkida ,et kui lauas ei tundu nii huvitav/tähtis või kui ei pane tähele ,et hiljem sessiooni käsi uurides ka seal kuidagi neid eraldada teistest ?

Eks ta näitab sulle ikka käsi sellest ajavahemikust, mis sul filtris on. Minu aitab ilusasti välja.

Tagantjärgi märkimiseks otseselt võimalust mu teada pole, aga selline kohmakas variant on, et kui vaatad Hands tabi, siis seal all paremas nurgas on notede nupp. Kui valid seal soovitud käe, vajutad note nuppu ja kirjutad sinna "Marked for review" -save, siis peaks toimima.

Haigelt kohmakas muidugi, ei tea, miks pole normaalset võimalust selleks.

lennuk
05.01.11, 13:49
Eks ta näitab sulle ikka käsi sellest ajavahemikust, mis sul filtris on. Minu aitab ilusasti välja.

Tagantjärgi märkimiseks otseselt võimalust mu teada pole, aga selline kohmakas variant on, et kui vaatad Hands tabi, siis seal all paremas nurgas on notede nupp. Kui valid seal soovitud käe, vajutad note nuppu ja kirjutad sinna "Marked for review" -save, siis peaks toimima.

Haigelt kohmakas muidugi, ei tea, miks pole normaalset võimalust selleks.

tänud
suht kohmakas jah PT selle kohapealt ,ehk teevad selles suhtes midagi järgmiste versioonidega.

votejosforpresident
08.01.11, 16:37
Tere, installisin endale PockerTrackeri ja importisin kõik handid nagu FAQ's oli öeldud. Käivitasin programmi ja panin Begin Auto-Import ja valisin ka oma kasutajanime ära (mida kasutan FTP's) aga nüüd kui sisse logisin ja lauda läksin, ei ilmu siiski HUD'i, samas PT nagu juba salvestaks ja impordiks. Oskab keegi ehk aidata?

ranka
08.01.11, 17:01
Tere, installisin endale PockerTrackeri ja importisin kõik handid nagu FAQ's oli öeldud. Käivitasin programmi ja panin Begin Auto-Import ja valisin ka oma kasutajanime ära (mida kasutan FTP's) aga nüüd kui sisse logisin ja lauda läksin, ei ilmu siiski HUD'i, samas PT nagu juba salvestaks ja impordiks. Oskab keegi ehk aidata?

Tere!

Raske on nii midagi öelda. Kõige enne tee selgeks, et kas PT3 auto-importides ikka käsi impordib. Kui see selgeks tehtud siis anna meile uuesti too info.

Makuz
09.01.11, 20:48
Tervist, tõmbasin ka PT3 endale ja kohe alguses ütleb " configure PostreSQL server " Mida ma täpsemalt tegema peaksin ?

bluelite
09.01.11, 20:57
Tõmbad siit (http://www.postgresql.org/) ja siis http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Quick_Start_Guide.pdf

Peaks abi saama!

bluelite
09.01.11, 21:05
Võib olla ka variant, et sul ei ole PokerTrackeris FTP configure tehtud ja sinna ei ole ära toodud koht, kuhu sul Hand History salvestub. Mul oli eile sama lugu Pokerstarsiga, kuid nagutene jamamist ja asi töötas ilusti.

Makuz
09.01.11, 21:20
Eino, tõmbasin pokertrackeri eks, siis regasin ära ja värki, võtsin selle 60day triali ja siis kui next panin tuli kohe see lahter ette kust saab connectida ja kui connect vajutan siis viskab ette, et unable to connect to database, kuigi õpetuses oli et peab installima ka enne aga mul toda lahtrit ei tulnud.

bluelite
09.01.11, 21:25
Tõmba endale ja installi Postgre Database ka ikka enne ära.
Leiad selle siit : http://www.enterprisedb.com/products/pgdownload.do#windows
Valid õige win tüübi endale ja tõmbad alla ning installid ära.

Platinum
09.01.11, 21:29
Kas see on normaale, et kui ctrl alt del alt võtta procecces siis seal on 14 postgres.exe asja, PT ja pokerclient on kinni? arvutil on 2gb mälu millest 1,4gb on töös.

ranka
10.01.11, 00:11
PT3-ega on postgresql kaasas. Ise ei ole vaja midagi installida. Mine aga PT3 kodukale tagasi ja tõmba koos postgresqliga.

ranka
10.01.11, 00:11
Kas see on normaale, et kui ctrl alt del alt võtta procecces siis seal on 14 postgres.exe asja, PT ja pokerclient on kinni? arvutil on 2gb mälu millest 1,4gb on töös.

Küsisin hemi või PT3 (ei mäleta kumbast) foorumist sama küsimuse. Vastus oli, et jah see on täiesti normaalne.

variatsioon
12.01.11, 00:34
kui teen 1,1h sessi, 0.4h pausi ja veel ühe 1,1h sessi siis PT liidab selle kõik kokku üheks suureks 2.6 tunniseks sessiks.
kas seda väikeste sesside kokku liitmist kuidagi disableda ei saa?

RaunoRa
12.01.11, 17:27
Tere, kas keegi oskaks öelda sobivad color ranged järgmistele statsidele PT3s (6 max ja full ringi NL2 jaoks): VPIP, PFR, Flop CB, Button steal, Fold vs steal, Turn and River Agression.

Fabulous
16.01.11, 13:18
Kas PT saab kuidagi rakebacki näitama panna?

Tigrano
16.01.11, 15:11
Kas PT saab kuidagi rakebacki näitama panna?

Peab saama, mul endal ei ole PT3 aga tean, et paljud vaatavad rakebacki.

Hemis on kuskil sesside all rakeback kohe näha ja saab lisada ka ehk kuskil seal kandis või keegi PT3 meestest ütleb hiljem täpsemalt :)

EDIT: mõtlesin tegelt makstud rake näitamist, rakeback vähe teine asi.

Fabulous
16.01.11, 16:33
Makstud reiki näitab minuteada vaikimisi.

http://i.imgur.com/pSFdO.png Näiteks sellel pildil on küll rakeback olemas, niiet kuidagi peaks see ikkagi võimalik olema.

lennuk
16.01.11, 17:40
Kas PT saab kuidagi rakebacki näitama panna?

http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php
Vaata sealt ,vali endale sobivaim ja pane trackerisse. Ise pole ühtegi kasutanud ,seega ei oska rohkem kommenteerida.

kardaanirist
18.01.11, 21:50
kui ostsin toote subscriptioni (table selector vms) läbi MB, siis saan selle läbi MB ära ka canceldada eks? PT3 konto alt ei leidnud sellist võimalust. pmst ei taha uue kuu eest seda raha välja käia, sest ta peaks automaatselt raha võtma kontolt peale igat kuud.

Godspeed_EJ
22.01.11, 23:55
Selline probleem.

Soetasin pokkeri jaoks eraldi arvuti. Installisin PT3 peale. Full Tilt töötab normaalselt ja impordib käsi/kuvab HUDi aga Pokerstarsis ei saa käsi importima.

Kui panen Auto Impordi tööle siis näitab:
Pokerstars: Hand oberved but not imported

Siiani mängisin läpparis ja polnud kordagi PT3ga probleeme. Endal juhe koos täiesti, need help.

ranka
23.01.11, 01:05
Selline probleem.

Soetasin pokkeri jaoks eraldi arvuti. Installisin PT3 peale. Full Tilt töötab normaalselt ja impordib käsi/kuvab HUDi aga Pokerstarsis ei saa käsi importima.

Kui panen Auto Impordi tööle siis näitab:
Pokerstars: Hand oberved but not imported

Siiani mängisin läpparis ja polnud kordagi PT3ga probleeme. Endal juhe koos täiesti, need help.

Kuna kliendiks PokerStars.EE siis pead talle ise näitama koha kätte kus importida.

Godspeed_EJ
23.01.11, 01:16
Kuna kliendiks PokerStars.EE siis pead talle ise näitama koha kätte kus importida.

Jah, selle olen juba ära teinud, aga ikka jamab.

ranka
23.01.11, 01:18
loll küsimus aga stars ikka käsi salvestab?

JaanusX
23.01.11, 01:35
Kas saan arvutit vahetades seda PT3e 60 päeva trialit uuesti kasutada oma starsi kontoga või on vaja uus kasutaja teha?

ranka
23.01.11, 01:38
jah saad

edit: format aitab ka

Godspeed_EJ
23.01.11, 20:21
loll küsimus aga stars ikka käsi salvestab?

Jah, Stars peaks käsi ikka salvestama - linnuke on seal kastis olemas.

Täna lasin PSi kliendi maha ning PT3/Postgres ka ja installisin kõik uuesti peale. Nüüd on selline seis, et osad käed importis sisse (9tk) ja ülejäänud jäid välja. 3 laual proovisin asju seadistada ja ühel kolmest hakkas isegi HUDi kuvama. Samas FTP töötab ikka ilusti, ilma probleemideta.
PT3 screenshot kust on näha, et osad käed importis sisse.

http://img525.imageshack.us/img525/1311/tracker3tk.jpg

Maxi
23.01.11, 21:27
proovi manual importi, mina ainult seda kasutangi

Godspeed_EJ
23.01.11, 22:42
proovi manual importi, mina ainult seda kasutangi

See ei ole just kõige parem lahendus.

Maxi
23.01.11, 23:28
ei ole küll aga kas ta niimoodi leiab käed üles?

ranka
23.01.11, 23:33
Jah, Stars peaks käsi ikka salvestama - linnuke on seal kastis olemas.

Täna lasin PSi kliendi maha ning PT3/Postgres ka ja installisin kõik uuesti peale. Nüüd on selline seis, et osad käed importis sisse (9tk) ja ülejäänud jäid välja. 3 laual proovisin asju seadistada ja ühel kolmest hakkas isegi HUDi kuvama. Samas FTP töötab ikka ilusti, ilma probleemideta.
PT3 screenshot kust on näha, et osad käed importis sisse.

http://img525.imageshack.us/img525/1311/tracker3tk.jpg

Uuenda PT3 ära. Minul on versioonis v3.09 beta. See võib aidata.

Fleg
24.01.11, 00:44
Jah, selle olen juba ära teinud, aga ikka jamab.

Kas keel on ikka inglise mitte eesti?Vahepeal keelt pole muutnud.Kas kaustad ikka õiges kohas kuhu käed sisse lähevad ja pärast protsessed hands paneb.vaata ,et need kaustad ei oleks ühe kausta all ka muidu hakkab topelt lugema.Mul oli ka alguses starsiga mingi jama aga panin ise kaustad ja asjad manuaalselt paika.

Godspeed_EJ
24.01.11, 00:45
Uuenda PT3 ära. Minul on versioonis v3.09 beta. See võib aidata.

Installisin v3.09 aga ei muutunud midagi.

Nüüd on juba konkreetne hämming - allolevalt pildilt võib näha, et PT3 väitel ei ole Pokerstars üldse installitud, aga samas observed hande impordib sisse?!?

http://img203.imageshack.us/img203/8762/tracker4.jpg

Lisaks veel see, et Pokerstarsis on HH ette linnuke tehtud,

http://img132.imageshack.us/img132/5974/handhistory2.jpg

aga kui ma seda kausta vaatan, siis on see täiesti tühi.

Mul aju enam ei tööta täna, homme pusin edasi. Kui kellelgi ideid on siis tulistage.

PS: Kas OS ei saa viga olla, siiani kõik arvutid XP peal jooksnud, aga nüüd WIN7? Äkki sellest mingi ebakõla?

ranka
24.01.11, 00:48
Installisin v3.09 aga ei muutunud midagi.

Nüüd on juba konkreetne hämming - allolevalt pildilt võib näha, et PT3 väitel ei ole Pokerstars üldse installitud, aga samas observed hande impordib sisse?!?

http://img203.imageshack.us/img203/8762/tracker4.jpg

Lisaks veel see, et Pokerstarsis on HH ette linnuke tehtud,

http://img132.imageshack.us/img132/5974/handhistory2.jpg

aga kui ma seda kausta vaatan, siis on see täiesti tühi.

Mul aju enam ei tööta täna, homme pusin edasi. Kui kellelgi ideid on siis tulistage.

PS: Kas OS ei saa viga olla, siiani kõik arvutid XP peal jooksnud, aga nüüd WIN7? Äkki sellest mingi ebakõla?

Muuda HH fodler ära. See koht, kus on "blured" seda mul üldse ei ole piisab kui viimane kataloog on HandHistory. Vaata äkki siis hakkab tööle.

ranka
24.01.11, 00:49
Edit ja käsi ikka salvestab inglise keeleS?

Godspeed_EJ
24.01.11, 01:05
Muuda HH fodler ära. See koht, kus on "blured" seda mul üldse ei ole piisab kui viimane kataloog on HandHistory. Vaata äkki siis hakkab tööle.

Blurred ala oli username - selle muutmine ei aidanud.


Edit ja käsi ikka salvestab inglise keeleS?

Kuidas ma seda kontrollida saan? Klient on mul inglise keelne.

ranka
24.01.11, 01:17
võta üks HH file lahti ja vaata kas on inglise keeles ja kui sa käsi mängid kas üldse tekib sinna kataloogi need käed või äkki sul vaikimis muu asukoht määratud.

EestiAA
24.01.11, 22:32
Keegi oskab öelda mida ev joon graafikul tähendab ?.

kardaanirist
24.01.11, 22:53
Keegi oskab öelda mida ev joon graafikul tähendab ?.

http://lmgtfy.com/?q=expected+value+poker

EestiAA
25.01.11, 00:15
http://lmgtfy.com/?q=expected+value+poker

Nu ei teand et Ev-expected value tähendab ..
Okei tänud ikkagi.

variatsioon
25.01.11, 09:26
http://lmgtfy.com/?q=ev+poker
fyp

viki
25.01.11, 09:52
Tere!Kas kuidagi saab erinevate pokkeritubade kasutajanimed trackeril kokku ühendada?

variatsioon
25.01.11, 09:56
PT3->cash->general ja selle fiters/clear/refresh nuppude alla on aliases EDIT.
klicki sinna.

viki
25.01.11, 10:12
Aitäh!

Godspeed_EJ
30.01.11, 22:57
võta üks HH file lahti ja vaata kas on inglise keeles ja kui sa käsi mängid kas üldse tekib sinna kataloogi need käed või äkki sul vaikimis muu asukoht määratud.

Sain lõpuks selle jama korda. Viga oli ikkagi HH salvestamises - osad käed salvestas, osad jättis välja.

rainerb
03.02.11, 10:13
Tere,

Olen mänginud umbes aasta netipokkerit, muidu natuke kauem ja nüüd on soov hakata kasutama cashis HUD-i. probleem selles et kasutal Apple'i läpparit ja OS-i peal töötab ainult PTR3. natukene lugesin seda teemat kuid päris 51 lehekülge läbi lugeda ei jõudnud. siiski olen aru saanud et osadele meeldib HEM ja osadele PTR3. küsimus ongi et kas osta koju windowsi pealt töötav arvuti ning HEM või siiski suurt vahet neil kahel pole (harjumise asi).

ja teiseks kui teen oma otsuse siis kas keegi oleks nõus aitama asja ka mul ära seadistada ning mõned näpunäited andma?

tänud
R

LAKKEKRANTS
04.02.11, 09:15
Godspeed, kuidas käed salvestama said? Mul endal täpselt sama jama.

E:korras

reket25
07.02.11, 21:01
Tere,
Selline probleem, et Full Tildis turniire mängides ei tööta Hud ja turniiri käsi ei salvesta; Tournamentsi all näen tulemusi, kõik klapib, kuid kataloogi salvestab iga turniiri käe selliselt "Full Tilt:Warning: unrecognized game type: kellaaeg". Üheski teises toas mängides ei ole selliseid probleeme PT3-ga kohanud.

kardaanirist
08.02.11, 09:40
pole kindel, aga äkki sul micro stakes versioon ja turniiride BId on liiga suured, et PT3 trackiks.

reket25
08.02.11, 11:33
pole kindel, aga äkki sul micro stakes versioon ja turniiride BId on liiga suured, et PT3 trackiks.

Ei, asi ei ole selles, kuna Pacificus ja Europokeris mängisin sama suurusjärgu buy-ini turniire ja tracker töötas laitmatult.

Potik
08.02.11, 14:00
Eeldan, et sa muutsid kellaaja FTPs ära EET-ks. Tõmba kõige uuem beta versioon (v3.09.3), sellega peaks töötama.

reket25
08.02.11, 17:40
Eeldan, et sa muutsid kellaaja FTPs ära EET-ks. Tõmba kõige uuem beta versioon (v3.09.3), sellega peaks töötama.

Jap, täpselt nii oligi; ei arvanud, et kellaaja muutmisega midagi drastilist valesti saab minna. See default ajatsoon on muidu ET (Eastern Time), eks? Tänud!

Potik
08.02.11, 19:41
See default ajatsoon on muidu ET (Eastern Time), eks? Tänud!

Täpselt nii ja ptv.

con
09.02.11, 16:16
pt3 hand replayer ei kuva hudi, any ideas?
tegemist trial versioniga

Ahangama
09.02.11, 17:15
Pane auto import seisma ja proovi uuesti

TaistoJ
09.02.11, 17:57
1.Kas microstakes versioon ei toeta enam lambist nl30? "Reason: Cannot import hands of limit $0.30 NL due to current license" . varem sain peaaegu kuu aega mängida ilma mingisuguste erroriteta. Hudi ka lauda ei kuva tänasest -.-. Pokertrackeri kodukal on microstakesi kohta : up to 25NL, kas varem ka oli?

2. Kuidas purgeda vaid neid käsi ära, mille ma ise ostnud olen? ehk kus mina mänginud pole. Tahaks nendest lahti saada.

Kui 1. probleemile lahendust ei tule siis oleks vist mõistlik HEM osta? Siis tuleb kindlasti küsimus, et kuidas ma need andmed kõik HEMi saan?

kaval-ants
09.02.11, 19:11
Mis ma sellest arvama peaksin? Eile oli kõik korras, midagi vahepeal muutnud ei ole ja nüüd alustades selline jama...

Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database

E: Sain korda aga ei tea kuidas....

EestiAA
10.02.11, 19:59
Keegi oskab öelda kust saaksin vaadata pt3-l enda 3bet %-ti ?.

TaistoJ
10.02.11, 20:07
Keegi oskab öelda kust saaksin vaadata pt3-l enda 3bet %-ti ?.

Lähed Generali tabile .. seal all on väike nupp mutrivõtmega, sealt saad lisada state, mida kuvatakse seal tabelis. lisad sinna 3bet'i ja näed

bi0hazard
17.02.11, 16:10
Kas siin teemas on kuskil selline guide, mis näitab, kuidas ma asja tööle saan ? Ma nagu pooleldi panin asjad paiku nagu veebil oli, aga edasi ei oska midagi teha ja ei jaga midagi.Ette tänades.

votejosforpresident
18.02.11, 09:33
Ise sain kõik vastused siit (http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/?doc=quickguide)

JaanusX
19.02.11, 02:00
Kas see mis PT3 näitab palju ma rake olen maksnud vastab ka tegelikusele?

nomerlot
20.02.11, 17:23
Kas see mis PT3 näitab palju ma rake olen maksnud vastab ka tegelikusele?

täpselt ei tea, aga tundub, et näitab rohkem

lennuk
21.02.11, 19:07
nii ,upgradesin oma mikroversiooni ära.
Kust/kuidas ma võiksin leida handhistory faile mis ma olen mänginud kõrgemal limiitedel. Neid ei ole palju ,natuke nl50hu .Kui ma faile importisin mikroversiooniga siis ta nende käte kohta näitas "ei saa importida ,litsentsi probleem" Ideeliselt võiksid siis need failid olla ju kuskil minu arvutis või kui ma korra panen importima ja tracker avastab et neid ei saa importida siis ta lihtsalt kustutab need ???
toaks siis pokerstars ja veebruari kuus mängitud kõrgemad käed oleks vaja kätte saada.
või küsin maili teel starsist ?

vonkartoffel
26.02.11, 16:06
Kus saab seadistada et HUD näitaks ainult selle sessi käsi?

5lehte
27.02.11, 14:33
Kus saab seadistada et HUD näitaks ainult selle sessi käsi?

Minuteada ei saagi selllist asja teha.

WowAwiAA
03.03.11, 10:52
Selline asi, et olen kuulnud, et neid activation keysi PT3 jaoks saab kasutada ühte 2l arvutil. Et kui ma kellegiga kahe peale ostan esialgu ainult microstakes oma, siis kuis hiljem see full version peale ostmine käib?

kardaanirist
06.03.11, 22:19
mõtlesin, et mängiks veits ja võtsin PT3 lahti. mul on ostetud täisversioon, aga viskab ette seda trial akent, kus tuleb 5sek oodata, et siis "continue trial" klikkida. tegin restardi ja olen juba mitmeid kordi avanud/sulgenud seda programmi, aga millegipärast ei taha programm tunnistada, et mul full versioon. ei tahaks teist koodi ka sinna kohe sisse visata. halp!

versioon 3.08.1

//avasin/sulgesin programmi veel paar korda ja hakkas tööle.

lennuk
06.03.11, 23:49
mõtlesin, et mängiks veits ja võtsin PT3 lahti. mul on ostetud täisversioon, aga viskab ette seda trial akent, kus tuleb 5sek oodata, et siis "continue trial" klikkida. tegin restardi ja olen juba mitmeid kordi avanud/sulgenud seda programmi, aga millegipärast ei taha programm tunnistada, et mul full versioon. ei tahaks teist koodi ka sinna kohe sisse visata. halp!

versioon 3.08.1

//avasin/sulgesin programmi veel paar korda ja hakkas tööle.

mul oli sama jama ,peale arvuti restarti hakkas tööle
millegipärast ei saanud trackeri kodulehele ka sisse logida

kardaanirist
06.03.11, 23:57
mul logib automaatselt kodulehel sisse.

samas peale restarti jamas mul ikka. pidin mingisugused viis korda programmi sulgema/avama, et tööle hakkaks.

Marks111
08.03.11, 10:00
ostsin omaha full versiooni ja seal näitab mul neid graafiku numbreid valesti, et kui olen mingi +100 võitnud siis seal boxis kus nimi ja asjad on seal kirjas küll +100 näiteks aga kui graafikut vaadata siis joon +180 või umbes nii. graafik jookseks muidu nagu õigesti kõik aga ned summad seal tabeli ääres on valed. holdemi omal on kõik varem korras olnud selle graafikuga. et kas mingit lahendust on asjale või aitaks reinstall?

rainerb
09.03.11, 11:11
panin lõpuks enda macile PT3 peale ja kohe mõned küsimused:

1. imelik on see et mul hetkel näitab kõikide mängijate andmeid ainult antud sessiooni kohta mitte kogu mineviku, kas tõesti nii ongi või saab ikka seda kuidagi muuta. mulle ei anna see midagi kui ma näen kas vastane on kaotanud täna 30min sessiooni ajal, kui võibolla on võitev mängija

2. uuesti see teema kuidas statte kuvatakse lauas. sain selle paika et stati kastid on õigetes kohtades ilusti aga valede mängijate all, kas on keegi kokku puutunud sellise asjaga? võibolla on see sellepärast et olen fikseerinud alati oma mängija koha alla keskele kuid tracker paneb selle jooksvalt mängijate alla

3. siis on teema trackeris selle kohta kus mängijate nimekiri tekib. iga kord kui uue laua avan tõmbab ta uued mängijad sinna sisse. kas mul on seda võimalik puhastada ka või jääbki ta neid sinna lisama kuni lõpmatuseni. jama selles et kui kiiresti vaja kedagi leida siis läheb keeruliseks

4. mis statte soovitaksite lauda alustamiseks? ega sellist statti pole nagu mängitud käsi terve minevik (nagu näitab pokertablerate'ings)?

5. sain ka tabletrackeri prooviks (1kuu) aga seal näitab stattide poolest ainult avg stäkk ja avg tables, ülejäänud stattide kohad tühjad!

tänud juba ette

kardaanirist
09.03.11, 11:20
1. endal vahepeal sama jama, et ühes-kahes lauas näitab millegipärast selle konkreetse laua statte, kuigi mul selle mängijaga eelnevat historyt mitu tuhat kätt. see on mõned korrad juhtunud ja läheb ise paika vms (vähemalt minul on läinud).

2. kui ennast õiegsse kohta istuma paned ja trackeri all ka selle korrektselt ära märgid, siis peaks paika minema.

5. tabletracker mõttetu asi imo ja parem on ise lobbys ringi vaadata ja tableselectida.

kardaanirist
09.03.11, 11:22
ostsin omaha full versiooni ja seal näitab mul neid graafiku numbreid valesti, et kui olen mingi +100 võitnud siis seal boxis kus nimi ja asjad on seal kirjas küll +100 näiteks aga kui graafikut vaadata siis joon +180 või umbes nii. graafik jookseks muidu nagu õigesti kõik aga ned summad seal tabeli ääres on valed. holdemi omal on kõik varem korras olnud selle graafikuga. et kas mingit lahendust on asjale või aitaks reinstall?

oled eurolaudades või mõnes muu valuutalauas mänginud? graafik tavaliselt näitab õigesti ja box valesti (ala võidad NL50 € lauas BI, siis box näitab +50$, aga graafik näitab 67$ või mis iganes summa see 50€ dollarites on hetkel).

rainerb
09.03.11, 19:27
tänud kardaan. minul on igaljuhul hetkel nii et igas lauas näitab ainult selle konkreetse laua statte, ei näita vanemaid. kui istun lauda siis on kõik mänginud maksimaalselt 20 kätt, nii ei ole mul nagu midagi sellega teha.

võibolla keegi oskab aidata

rainerb
10.03.11, 11:13
ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

tänud ette
R

Marks111
10.03.11, 11:34
oled eurolaudades või mõnes muu valuutalauas mänginud? graafik tavaliselt näitab õigesti ja box valesti (ala võidad NL50 € lauas BI, siis box näitab +50$, aga graafik näitab 67$ või mis iganes summa see 50€ dollarites on hetkel).
ei ole euro laudades mängind.põhiliselt PLoHU50

kuco
10.03.11, 13:09
ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

tänud ette
R

PT3 ja teised trackivad ainult neid käsi, mis sa talle ise ette annad.
Üldjuhul on nendeks käed, mida sa ise mängid ja oma arvuti kõvakettale maha salvestad.

nomerlot
10.03.11, 13:15
ikka jah, nullist kogud mängijate kohta andmeid, kellega ühes lauas istud ja ainult need käed kajastuvad su andmebaasis.
Ja see näide, et 200k peale võitev ja sul 200 käe peale kaotav... siit tulebki mängu sample adekvaatne hindamine ehk sa ei saa 200 käe pealt öelda, kas tegu võitva või kaotava mängijaga. Ja tema kasum polegi nii oluline, oluline on, kui palju käsi ta mängib, kui palju cbetib, kui palju 3betib jne Mida rohkem käsi tema kohta, seda paremini saad hinnata.
Siis tuleb veel mängu see, et tema teeb otsuseid sinu kohta samamoodi tema HUD-is sinu kohta olevate statside pealt ehk ta võib sinu vastu osasid käsi teistmoodi mängida kui mõne teise mängija vastu.

Statsid on olulised, aga mitte kõikemääravad, ei maksa üle hinnata neid. Statside järgi otsuste tegemise oskus on samuti väga oluline.


ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

tänud ette
R

rainerb
10.03.11, 14:44
ok, siis on lõpuks selge! saan aru et päris palju aitab kaasa osta siis käsi 200tuh - miljon, aga seal ongi sama nüanss et need on võibolla ainult 300 mängija käed kui nii paljugi.

EestiAA
11.03.11, 15:07
Jõudu ...Kuidas ma saaks nii et näitab ainult märtsi kuu graafikut ?.

viki
11.03.11, 15:31
Filters-Generals-Session dates ja sealt valid.

Ints
16.03.11, 14:26
Exportisin ptrist käed välja, sellep et stars salvestab ainult 3 päeva käsi mul, saan ma need käed nyyd hemi importida ?

kardaanirist
16.03.11, 15:00
Jõudu ...Kuidas ma saaks nii et näitab ainult märtsi kuu graafikut ?.

filters > played this month

bluelite
19.03.11, 11:01
PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?
http://www.upload.ee/image/1204199/wat.bmp

lennuk
19.03.11, 13:49
PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?
http://www.upload.ee/image/1204199/wat.bmp

Mul kord oli see jama seotud windowsi update`ga ja aitas arvuti restart. Rohkem ei oska aidata.

nomerlot
19.03.11, 16:27
PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?
http://www.upload.ee/image/1204199/wat.bmp

Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Services. Sealt PostgreSQL service restart näiteks aitab. Vahel peab andmebaasi parooli ka uuesti sisestama seal service juures (Log on sakk)

Arvuti restart ka peaks aitama.

superkuul
20.03.11, 11:10
Pockertracker ei taha tööle hakkata microgamingus. Statsid tulevad küll lauda. Käed impordib ka aga kui panen texas holdem sealt cash games ja otsin oma nime siis ei leia, üldse microgaming mängijaid ei leia. Ja duplikaate on ka mingi 50 aga hands played on 9 hetkel. Et kuidas duplikaatidest lahti saab?

EestiAA
20.03.11, 14:33
Kuidas saan enda hudile 3beti juurde lisada?.

superkuul
20.03.11, 15:25
Pockertracker ei taha tööle hakkata microgamingus. Statsid tulevad küll lauda. Käed impordib ka aga kui panen texas holdem sealt cash games ja otsin oma nime siis ei leia, üldse microgaming mängijaid ei leia. Ja duplikaate on ka mingi 50 aga hands played on 9 hetkel. Et kuidas duplikaatidest lahti saab?

Nüüd veel tahaks teada kuidas duplikaatideest lahti saab. Teised probleemid lahendatud.

superkuul
20.03.11, 15:29
Kuidas saan enda hudile 3beti juurde lisada?.

Üleval on configure sealt vali Configure Hud. Avaneb üks aken, siis Group sealt player stats. Siis groupi kõrval on STATS avad selle ja seal add stats, otsid 3 bet üles ja klõpsad peale.

superkuul
22.03.11, 15:18
keegi oskab aidata kuidas duplikaatidest lahti saada?? neid nii palju kogunenud et statside kuvamine juba on tunduvalt aeglasem laudades.

Forlan
01.04.11, 14:20
Tervist! Tõmbasin ka endale esimest korda pokkeri tarkvara- PT3 -mõni päev tagasi ja päris hea asi on. Hea ülevaate annab sinu kätest ja tulemustest. Aga mind häirib see HUDi teema täiega. Laud on ikka väga kirju ja ebameeldiv(kuvab nimesid topelt jnejne). Kas keegi oskab äkki mingit asjalikku linki vms visata, mille järgi oleks lihtne oma HUD korda saada, niiet nende kuvamine ei võtaks pool laua ruumist ära:S. Ja mis oleksid peamised näitajad, mida tasuks lisaks VP$IP, PFR, AFq kuvada? Ise arvan, et äkki call 3 bet, fold to 3 bet, fold to cbet, fold to raise/bet?

variatsioon
01.04.11, 14:22
http://www.pokertracker.com/forum/viewforum.php?f=45
have fun!

EestiAA
02.04.11, 01:31
Terv
texas holdem seal alt võtan Summary seal on: Limit ,hands, raked, hands w/flop, players, rake
50nl 24K 13K 13K 7,6 6,8K

Kas saan kuidagi nende numbritega arvutada enda rakebacki ?....Kuidagi suur on see rake paneb mul mööda midagi ?.

VisaHing
02.04.11, 09:30
24k handi kohta rake 6.8k.
Seda veits palju jah :D

numnuts
03.04.11, 00:21
Sessi alguses viskas PT mingi fatal errori ette, ma lugeda ei jõudnud, kuna action laudades, aga taaskäivitasin programmi ja järgnevad 2h oli kõik ok, hud lauas.
Trackis kõik ära, et kui kaua ma mängisin aga ainult 100 kätt. Kus läks kaduma 3-400 kätt.. Graafika ka samas seisus mis vanast sessist jäi. Milles probleem või mis tegema peaksin?

Veix
11.04.11, 17:42
Mul HUD-ga sihukesed probleemid:
1) impordib suvalise arvu käsi, näiteks 3 kätt. sama juhtub ka siis kui võtad järgmise laua - jälle impordib ainult sama palju käsi kui esimsel laual jne
2) täpselt nii palju kui impordib täpselt nii palju uuendab ka lauas HUD-i
3) osadele mängijatele ei paigalda üldse HUD-i
4) kui mängijad lauas vahetuvad jäävad vanade mängijate HUD-id ülesse ja uutele HUD-i ei tule.
Kasutan triali ja mängin Poker Starsis.
Mis ma tegema peaksin?
Tänud ette!


EDIT: et keegi Hea ei peaks hakkama pikka juttu kirjutama - sain asja õigeks ja kõik on korras.

Fabulous
11.04.11, 19:44
Kas HUD'i tausta on kuidagi võimalik täiesti läbipaistvaks muuta? HUD'i konfiguratsioonis panin küll transparency slideri põhja, aga ei töödanud.

Ahangama
11.04.11, 21:47
imo ei saa.

PV3lite
12.04.11, 18:59
Tere, moe pärast soetasin endale samuti PT3'e. Tekkis küsimus järgmine: kas seda HUD'i annab ka tavalise 20 FPP freerollil kasutada või olen ma ise lihtsalt loll ja ei oska PT3 korralikult seadistada?

edit: Katsetasin rahalauas ja kõik toimib nagu õlitatult. Millegi pärast ei saa ma seda tavalise Sit'n'Go'gi peal jooksma, eks peab veebimaailmas rohkem lehti ja õpetusvideosi läbi lehitsema. Mingid alged olen juba omandanud, et Pokerstars ei toeta auto importi, vaid tuleb manual impordi teed minna.

LAKKEKRANTS
18.04.11, 16:17
Panen aja filtri peale ja pt3 ei saa sellega millegipärast hakkam. Jääbki andmeid loadima loadima. Milles jama võib olla?

taipupole
23.04.11, 13:11
Probleem on selles, et mängin nt dollari ja euro laudu ning PT3 graafik kuvab neid tekstina eraldi, kuid võiks nagu koos olla. Et kuidas saab, ise ei suuda kuskilt leida ja stattide vahetamine jms ei aita ka.

http://img600.imageshack.us/img600/7442/clipboard02rp.jpg

tdx
23.04.11, 15:30
Probleem on selles, et mängin nt dollari ja euro laudu ning PT3 graafik kuvab neid tekstina eraldi, kuid võiks nagu koos olla. Et kuidas saab, ise ei suuda kuskilt leida ja stattide vahetamine jms ei aita ka.


Graphs tab --> Configure information box --> remove Amount won (Global)

taipupole
24.04.11, 23:23
Graphs tab --> Configure information box --> remove Amount won (Global)

Aitäh, sain jonksu.

LAKKEKRANTS
25.04.11, 09:54
Mängin Starsis Fifty50 turniire. Seni olen tulemused tellinud mailile ning sealt need pt3 e copynud. Asi toimis. Nüüd tellisin 600 viimase turniiri ajaloo, copysin samamoodi pt3 e ja sellega läks graafik väga valeks. Miinus kõvasti suurem kui peaks.

Fishito
27.04.11, 15:12
Tere, kas oleks surmapatt sõbraga kahasse pokertracker osta, saab ju sealt pm kaks litsentsi, on üldse võimalik nii kasutada?

variatsioon
27.04.11, 17:00
Tere, kas oleks surmapatt sõbraga kahasse pokertracker osta, saab ju sealt pm kaks litsentsi, on üldse võimalik nii kasutada?

Seitse surmapattu:


Lihahimu ehk Iharus, Kiim

Laiskus, ka Tujutus

Aplus, veel Õgimine, Õgardlus

Kadedus

Ahnus, Omandihimu

Viha

Uhkus, Alpus

vist on jh!

aga muidu saab küll nii kasutada.

Fishito
27.04.11, 19:54
Oskab keegi öelda parimat moodust kuidas ühest arvutist käed teise arvutisse saada, PostgresSQL'ist äkki on võimalik kuidagi kätte saada. Pokertracker on mul maha lastud ja Holdem Manager trial läbi niiet ei saa exporti teha.

ranka
27.04.11, 20:02
Oskab keegi öelda parimat moodust kuidas ühest arvutist käed teise arvutisse saada, PostgresSQL'ist äkki on võimalik kuidagi kätte saada. Pokertracker on mul maha lastud ja Holdem Manager trial läbi niiet ei saa exporti teha.

Logid postgresql sisse läbi PGAdminni. Otsid üles oma andmebaasi (HEM või PT), sisesta andmebaasi parooli. Kui parool õige andmebaasil parem click ja teed backupi. Selle sama backupi viid teise arvutisse, kus käitud samamoodi: logid PGAdminni. Ei mäleta kas pidid uue andmebaasi tegema või mitte aga ühesõnaga seal kuskil "restore" valik olemas.

Fishito
27.04.11, 20:17
PT3 database ei backupi ära ütleb: pg_dump: too many command-line arguments (first is "DB"") Try "pg_dump --help" for more information.Process returned exit code 1.

Teise ilmselt siis HEMI oma backupip ära aga see tuleb 13mb kas on reaalne?(käsi umbes 25 tuhat)

Üks õpetab ka nii Select postgreSQL 8.3 (locahost :xxxx) or 8.4 (depends on version)
to make it active then right click on the same line, right click Backup globals and select a file name. it will save a global .sql file

Selle peale ütleb:C:/Program Files/PostgreSQL/9.0/bin\pg_dumpall.exe --host localhost --port 5432 --username "postgres" --file "C:\Users\Oliver\Desktop\hhdatabase.sql" --globals-only Process returned exit code 0.

ranka
27.04.11, 20:18
Ma nii deepilt ei oska, google siin kohal aitab veateadetega. See 13MB oleneb kui palju sul käsi on. Taasta see andmebaas teises arvutis ära ja vaata, kas kõik on OK.

Narrator
05.05.11, 08:32
Kas keegi oskab öelda, kuidas saab muuta selle ära, et kõik need näitajad ei oleks mööda lauda laiali, vaid oleks ilusti nime all. Kasutan 888 pokkerituba. Vabandan, kui see on juba siit läbi käinud, aga ajaliselt hetkel ei suuda kõiki lehti läbi vaadata ja 1 lk. polnud samuti midagi kirjas selle kohta.

tonis
05.05.11, 13:33
Lohistad käsitsi need kastid nimede juurde ja paned lauas poker trackeri märgi peal parem klõps ning save positsions

reket25
12.05.11, 20:38
Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?

ranka
16.05.11, 10:49
Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?

Kas PokerStars salvestab sul käed ikka inglise keelsena?

nomerlot
16.05.11, 13:56
Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?

Mul on see "does not appear to be installed" kiri kogu aeg seadistustes, aga töötab ikka.
Trikk on see, et pokerstars.ee puhul peab käsitsi käte kausta ette näitama, mis minul Windows 7 puhul asub
C:\Users\"sinu kasutajanimi arvutis"\AppData\Local\Pokerstars.EE\HandHistory\"Starsi kasutajanimi"

ma ei mäleta täpselt, aga kui seda kausta esimese hooga ei leia, siis pidi vist selle kausta kuvamiseks "Folder Optionsist" sisse lülitama, et hidden files oleks näha, ei viitsi katsetada.

reket25
16.05.11, 18:21
Tänud abi eest!

R1naldo
17.05.11, 04:16
hey wtsup prod?
mina omab PT3 trialit ja iga jumala kord kui PT3 käivitan hakkab ta käsi importima. lol. kas ta peabki igakord käsi uuesti importima?
hud ei tule kohe ette ja shit võtab aega.

5lehte
24.05.11, 13:14
Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?

nomerlot
25.05.11, 08:23
Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?


ära calli oop 3bette, siis pole statsi ka vaja :D

pastilaa
25.05.11, 08:46
ära calli oop 3bette, siis pole statsi ka vaja :D

Peab ikka aegajalt callima :P, aga see stat kõlab suht ebaoluline ( ei arvesta positsioone - sample vaga ehk 10k+ hnds).

5lehte
25.05.11, 11:18
Enda kohta näen seda filtrist aga just teiste kohta tahaks HUD-i seda saada. Mõni ei calli kunagi ja siis pole mõttet kaardiga millel postflop valuet on 3bet-ida. Aga võimalik et see hakkab segadust tekitama sample pärast. Oleks tahtnud nats seda katsetada.

ranka
25.05.11, 16:46
Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?

Kui sul on vaja mistahes statti siis vaata enne nende custom stati lehte: http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php

Kui sealt ei leia vajalikku siis kirjuta nende foorumisse TÄPSELT see stat, mida tahad (tänav, olukord ja võiksid panna ka näite) ning sulle tehakse see stat paari tunniga ära. Muidugi juhul kui sa miskit imelikku statti ei küsi.

ranka
14.06.11, 19:26
PT4 tulekul: http://www.pokkeriprod.com/2011/06/14/pokertracker4-tulekul-uue-polvkonna-tarkvara/

stroviar
15.06.11, 17:46
mul sama jama, mis narratoril. pillub statid erinevate mängijate vahel laiali ja mitte kunagi õigesse kohta. parem klõps ei tee midagi, vasak klõps avab kastikese, aga seal ainuke save on save layout ja see raibe ei tee midagi. NB! just soetasin ja juba sööb närve :)

Fabulous
15.06.11, 17:49
mul sama jama, mis narratoril. pillub statid erinevate mängijate vahel laiali ja mitte kunagi õigesse kohta. parem klõps ei tee midagi, vasak klõps avab kastikese, aga seal ainuke save on save layout ja see raibe ei tee midagi. NB! just soetasin ja juba sööb närve :)
Mul on ka 888's sama jama. Üldiselt on kastid õigete kohtade peal, aga laua peale on 1-2 mängijat, kelle kastid valel positsioonil asuvad.

ranka
15.06.11, 19:11
Prefered seat paika, lohistage sisi statid paika, save layout ja ongi korras.

Fabulous
15.06.11, 19:59
Prefered seat paika, lohistage sisi statid paika, save layout ja ongi korras.
Ei aita. Ma olen mitu korda üle salvestanud HUD'i ja ühtegi korda pole korda saanud.

raunsz
15.06.11, 23:10
Kas kuidagi on võimalik backupida ka teatud kuupäevade vahemikku (nt 1. jaanuraist tänaseni)?

Vaja database ühest arvutist teise tassida.

ranka
16.06.11, 00:44
Kas kuidagi on võimalik backupida ka teatud kuupäevade vahemikku (nt 1. jaanuraist tänaseni)?

Vaja database ühest arvutist teise tassida.

PT->Database->Database Managment->Export... avanevas aknas valid Advanced. Sealt siis kuupäevad (specic date, since date, between dates jne). Kui tahad veel eraldi limiite/pokkeritube ka siis pane neile linnuke ette. Vaikimis linnukesi ei ole ja see tähendab, et ekspordib igat limiiti igast pokkeritoas.

Edu!

Sulgpallur
18.06.11, 14:34
Kellegil mingeid häid auto rate rules pole?

ranka
23.06.11, 00:26
Esimene PT4 video. Päris kõva.


http://www.youtube.com/watch?v=bc6Aim3ZJ78&feature=player_embedded

EestiAA
28.06.11, 19:43
terv.


tegin formati tirin PT3-me uuesti,nüüd minig jamps panen tööle trackeri siis tuleb lambist hudid lauda mitte nagu õigete kohtade lähedale ...keegi oskab öelda mis jama võib olla või kuidas korda saaksin ?.

con
28.06.11, 22:54
Importi lehel/aknal "site settings" pane preferred seat "5". Just in case mainin veel, et paremklikiga saab lohistada neid kaste lauas.

EestiAA
29.06.11, 13:38
t2nud , aga sain korda kui muutsin desktop resod ära.

ranka
07.07.11, 02:00
Järgmine PT4 preview video väljas:


http://www.youtube.com/watch?v=zNCCvZSW2Wc&feature=player_embedded

Potik
07.07.11, 13:18
Miski sügiseks peaks see väljas olema, eks?

Can't wait! :P

ranka
07.07.11, 19:18
Miski sügiseks peaks see väljas olema, eks?

Can't wait! :P

Viimasel kolmel veerandil on avalik beeta väljas.

Pahvak
07.07.11, 19:29
Video järgi ei tundu veel nii palju uut funktsionaalsust olevat, et peaks ostma tõttama. Ootame vaatame.

ranka
08.07.11, 03:15
Video järgi ei tundu veel nii palju uut funktsionaalsust olevat, et peaks ostma tõttama. Ootame vaatame.

Vaata esimene video ka ära. Ja kõik ideed anna neile teada läbi 2p2 või nende endi foorumi.

lambitont
18.07.11, 11:19
vajan abi stattide paika saamisel pokerstarsis. layout on saveitud ja nagu paaril eelneval vennalgi, siis statid lähevad valede nimede juurde. kus ma saan PT3s määrata prefered seati? kasutan registreeritud versiooni. ma ei leia kuskilt kohta, kus saaks seda määrata

kollane
18.07.11, 11:45
vajan abi stattide paika saamisel pokerstarsis. layout on saveitud ja nagu paaril eelneval vennalgi, siis statid lähevad valede nimede juurde. kus ma saan PT3s määrata prefered seati? kasutan registreeritud versiooni. ma ei leia kuskilt kohta, kus saaks seda määrata

import- sealt pokkerituba kus määrata tahad-siis xxx configuration

lambitont
18.07.11, 12:23
thank you..
mul on see old black theme ja pidin panema prefered seatiks 7 (kuigi istun 5) ja paistab et töötab nüüd

lambitont
28.07.11, 16:01
vajan kiirelt abi.
12tablin sitgosi praegu starsis ja HUD ei hakka tööle juba 15 min. käsi impordib, aga HUD ei tule
keegi teab mida ma tegema pean?

viki
28.07.11, 16:15
Äkki sul pole linnukest,seal kus start hud automatically

lambitont
01.08.11, 00:56
tere,

kas keegi teab öelda, miks mul PT3 (reg. versioon) näitab sitgode tulemusi valesti? graafikud ja tulemused kõikd valed.

full tildi omad olid õiged, aga nüüd starsi omad on ikka totaalne mess

superkuul
01.08.11, 13:25
Tere, probleem selline et mängin betfairis ja hud toimib ilusti PT3-ga. Käte arv suureneb ka sessiga aga aeg ei jookse. Saan vaadata ainult overall graafikut.Sessid lähevad kõik niiöelda ühe sessi alla. Oskab keegi aidata?

reggie
03.08.11, 12:39
Kas keegi hea inimene õpetaks kuidas traialit resetida või viitaks vastavale postitusele?

lauri89
09.08.11, 08:04
Tõmbasin ka endale traial versiooni, aga laus ta hud ei näita, käsi impordib ja puha. Appi
Mängin Starsis SNGsi
/Cashis näitab statse, aga sng-del mitte. Kas seal ei näitagi?

ranka
09.08.11, 14:32
Tõmbasin ka endale traial versiooni, aga laus ta hud ei näita, käsi impordib ja puha. Appi
Mängin Starsis SNGsi
/Cashis näitab statse, aga sng-del mitte. Kas seal ei näitagi?

Igal pool näitab. Veendu, et versioon oleks õige ja mis pokkeritoas mängid?

ranka
11.08.11, 21:26
PT4 ülevaate uus video


http://www.youtube.com/watch?v=KoV_vsF02SA

Ahangama
13.08.11, 16:10
Tõmbasin ka endale traial versiooni, aga laus ta hud ei näita, käsi impordib ja puha. Appi
Mängin Starsis SNGsi
/Cashis näitab statse, aga sng-del mitte. Kas seal ei näitagi?

Lobby keel peab olema english, tõenäoliselt aitab. Mul igatahes eesti keelsena turnadel ei tööta, cash töötab.

lennuk
19.09.11, 13:52
Mul trackeris 2 database (eelmine aasta ja see aasta) Kuhu ma pean linnukesi panema ,et saaks lifetime graafikut vaadata ?

pastilaa
20.09.11, 09:22
Kuidas saab PT-s vaadata kogu sessiooni tagantjärgi replayeriga? St kui eraldi ühte kätt vaatan, siis next handi ei lase panna, vaid ainult valitud kätt. Tytyty!

lennuk
20.09.11, 11:40
Kuidas saab PT-s vaadata kogu sessiooni tagantjärgi replayeriga? St kui eraldi ühte kätt vaatan, siis next handi ei lase panna, vaid ainult valitud kätt. Tytyty!

teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.


Kas trackeril on midagi sarnast nagu Hemil ,et hudi peale klikkides näitab ainult selle sessi statse ? Tean ,et viies hiire antud statsi peale näitab ta eraldi "this session" numbreid ka aga eraldi igat stati vaadata on jube tüütu .

pastilaa
20.09.11, 11:48
teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.

:heart: tytyty!

ranka
22.09.11, 04:55
teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.


Kas trackeril on midagi sarnast nagu Hemil ,et hudi peale klikkides näitab ainult selle sessi statse ? Tean ,et viies hiire antud statsi peale näitab ta eraldi "this session" numbreid ka aga eraldi igat stati vaadata on jube tüütu .

Nope, minu teada mitte. Ei tunne puudust ka

timz0333
24.09.11, 18:14
Tõmbasin pokertrackeri importisin mõned käeda aga oma aliast ei leia ei saa üldse aliast otsida. Kui setingsite alt klikkida ütleb, et sa pead ennem käed importima, käed on imporditud.

Need help_S

lennuk
25.09.11, 12:57
Kus oleks võimalik convertida microgamingu €laudade handhistorisid.
Hetkel enamus kohti kus olen proovinud saan vastuseks "Can't determine input format" või sarnaseid tekste ,et history ei ole loetav.
Või on probleem minu trackeris/toas kus mängin ?
See 2+2 otselink töötab ,aga mujale foorumitesse ei saa midagi postitada.

pastilaa
02.10.11, 08:07
Viimase beta vers. selline jama, et graphil info boxis näitab amount won igas valuutas (iga järel omakorda wr, muu inf). Kui ära muuta ja panna ainult võidud $-des, siis uuesti PT3 käima pannes ikka see defaultiga jura. Kellelgi on rohtu?

ranka
07.10.11, 21:56
Viimase beta vers. selline jama, et graphil info boxis näitab amount won igas valuutas (iga järel omakorda wr, muu inf). Kui ära muuta ja panna ainult võidud $-des, siis uuesti PT3 käima pannes ikka see defaultiga jura. Kellelgi on rohtu?

Sama siin.

q_q
10.10.11, 22:49
seda box saab üldse kuidagi saveda? nt configure panen et näitaks aint wr ja amount won aga iga kord on defaulti peal jälle

ranka
10.10.11, 22:51
Kunagi sai aga enam millegipärast ei saa.

v@iko
13.10.11, 20:16
Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?

ranka
14.10.11, 03:36
Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?

PT3->Configure->Configure HUD. Avanevas aknas vajuta menüüle "Hud Options" ja kontrolli, et ei oleks linnukest valiku ees "Stats From Current Tournament Blind Level Only". Kui on siis eemalda see linnuke.

Kui ei ole siis anna rohkem informatsiooni. Su küsimus jäi natuke segaseks aga loodan, et sain aru, mida mõtlesid.

v@iko
14.10.11, 20:41
Tänud Ranka...toimib

Relamz
15.10.11, 02:27
Tahaks ühest ebameeldivast probleemist lahti saada.
Nimelt mängin 888's ja kasutan Hudi. Iga kord kui üle 3-4 laua lahti võtan hakkab 888 mulle koguaeg laudu ette viskama. Foldib kaardid, viskab laua ette....jagatakse uued kaardid..viskab ette jne...
HELP HELP :confused:

reggie
19.10.11, 15:13
Kui ma ostan selle micro versiooni litsentsi ja olen varem kasutanud täisversiooni trialit siis kuidas asjad edasi toimuvad, sisestan seriali ja kuvab kogu lubatud info (-nl25) ning midagi uut tõmbama ei pea?

ranka
19.10.11, 15:27
Kui ma ostan selle micro versiooni litsentsi ja olen varem kasutanud täisversiooni trialit siis kuidas asjad edasi toimuvad, sisestan seriali ja kuvab kogu lubatud info (-nl25) ning midagi uut tõmbama ei pea?

Ei oska infot anda aga vahet ei ole. Sisestad seriali ja vajadusel uuendad PT3. Võtab aega minuti.

reggie
19.10.11, 19:10
Väga lihtne ja loogiline, lihtsalt mu failimisi nl100+ ei kajastata ning paari kallimat turnat ka mitte.

reggie
30.10.11, 18:45
Plaanin üht videot teha turniirist, käed olemas PTs aga sealne nn. esitaja on hirmkole ja mitte eriti seadistatav. Kuidas kõige valutumal moel see valmis teha?

rollkopter
31.10.11, 19:09
siuke jama, et miks mul HUDi statsid lauas täiesti suvaliselt lähevad?
sätestasin õigesti ära, liigutasin vastavalt statsid vastava mängija alla ja panin save layout ja ikka ei funka
pelan 888s ja settingsi alt võtsin preferred seatingu ka maha

any ideas?

ranka
01.11.11, 05:15
ju ikka seatimise viga on.

rollkopter
05.11.11, 20:03
proovisin tr2kkeris seda seatimist ka, alates none kuni 6ni v2lja ikka ei aita, statsid jooksevad lauda suvaliselt
v2ga tilti ajav on see ja - ev

PV3lite
23.11.11, 20:37
Mida tuleb konfigureerida PT3's, et € laudades kuvaks hud'i? Dollarilaudades seda probleemi pole, kõik töötab nagu peab.

PokerStars: Unable to import hand (#71020763955). Reason: Invalid limit (ā‚¬0.05 EUR NL (9 max)) for hand #71020763955

ranka
24.11.11, 13:52
Mida tuleb konfigureerida PT3's, et € laudades kuvaks hud'i? Dollarilaudades seda probleemi pole, kõik töötab nagu peab.

PokerStars: Unable to import hand (#71020763955). Reason: Invalid limit (ā‚¬0.05 EUR NL (9 max)) for hand #71020763955

PT3 > Help > About
Versiooni number peab olema: Version 3.11.6 Beta

Veendu, kas on nii. Kui ei ole siis mine aadressile: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php. Siis linnuke kasti "I have read and agree to the End-User License Agreement above" ning tõmba alumine PT3 uuendus.

Olen kindel, et hakkab tööle.

bangedurmum
28.11.11, 09:37
Tere,

Olen sellest juba ennist juttu teinud, kuid küsin igaks juhuks enne soetamist üle:

Kas PokerTracker töötab täies mahus ja ilusti ka PokerStarsi rahalaudades. Sõber väitis, et tal olevat vähemalt trial versiooniga mingi kala olnud, et kuvab ainult viimast 30't kätt.

ranka
28.11.11, 09:47
Tere,

Olen sellest juba ennist juttu teinud, kuid küsin igaks juhuks enne soetamist üle:

Kas PokerTracker töötab täies mahus ja ilusti ka PokerStarsi rahalaudades. Sõber väitis, et tal olevat vähemalt trial versiooniga mingi kala olnud, et kuvab ainult viimast 30't kätt.

Töötab 100%-liselt. 30 kätt kuvab dataminetud käte kohta.

bangedurmum
28.11.11, 09:58
Suured tänud!

Potik
02.12.11, 19:49
Uus eelvaade välja tulnud vahepeal: HUD (http://preview.pokertracker.com/content/pokertracker-feature-preview-5-hud-profiles)

rollkopter
06.12.11, 04:22
kurat, ametlikult ostes 90 dollarit poker tracker, mul saab trial kohe läbi
mingit süsteemipidi odavamalt ei saaks trackerit soetada?

ranka
06.12.11, 04:37
kurat, ametlikult ostes 90 dollarit poker tracker, mul saab trial kohe läbi
mingit süsteemipidi odavamalt ei saaks trackerit soetada?

Jeesus! Miks Te kunagi kodulehelt ei vaata. Suurelt ja punaselt. Lausa põhjustab silmavähki: "GET IT FREE": http://www.pokertracker.com/get-it-free/

rollkopter
06.12.11, 04:42
Jeesus! Miks Te kunagi kodulehelt ei vaata. Suurelt ja punaselt. Lausa põhjustab silmavähki: "GET IT FREE": http://www.pokertracker.com/get-it-free/

ups, unustasin mainida, mängin pacificus : /

ranka
09.12.11, 12:59
Väga hea tutvustus: http://pokerfuse.com/features/in-depth/close-and-personal-behind-scenes-pokertracker-4/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+pokerfuse+%28Pokerfuse.com+La test+News+Articles%29

k2snakalle
28.12.11, 13:25
probleem selline, et tegin win reinstalli (win7) ja vaja 1,5miljonit vana kätt importida. Tegemist SSD kõvakettaga, seega import peaks toimima kiirelt
Panen importima..alustab kenasti 600h/s++ ja näitab ajaks 1,5h. Ja siis hakkab lihtsalt see kukkuma kui mingi 20-30(10000-15000kätt)faili imporditud ja läheb aina väiksemaks. Jätsin ööseks sisse ja hommikul oli väga väheke edasi liikunud ja mingi 26h/s importis. Stoppisin ja alustasin uuesti..täpselt samamoodi.
Kõige uuem pt3, vanast pt3-st exporditud failid korralikud (vana pt3 oli ka kõige uuem versioon)


siin esineb sama probleem (teine windows vaid) ja solutionit pole kahjuks antud
https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?t=25286

k2snakalle
28.12.11, 19:04
Tundub, et problem solved. Viga on nimelt kõige uuemas (22dets 2011 release) PT3-e beta versioonis.
Lasin kõik maha.. panin selle vanema versiooni peale ja nüüd pooled käed juba ära teinud 300h/s++

absoluutselt
03.01.12, 01:12
Töötab 100%-liselt. 30 kätt kuvab dataminetud käte kohta.

http://www.upload.ee/image/1945522/observ.PNG

Kas see on sama teema? Sel juhul, mida tähendab - datamineeritud käsi (?) :-)

ranka
03.01.12, 10:05
http://www.upload.ee/image/1945522/observ.PNG

Kas see on sama teema? Sel juhul, mida tähendab - datamineeritud käsi (?) :-)

Jah see sama. Dataminetud käed tähendavad andmebaasi salvestatud käed, milles sina ei osalenud ehk jälgisid lauda.

absoluutselt
03.01.12, 12:22
Jah see sama. Dataminetud käed tähendavad andmebaasi salvestatud käed, milles sina ei osalenud ehk jälgisid lauda.

Ehk siis kui ma istun lauas, siis peale seda momenti tracker trackib ainult neid hande, milles ma ise osalen? Kui ma foldin, siis ei loe vms? Vabandan ette juba juhma küsimuse tõttu.

r3o
03.01.12, 13:02
Ehk siis kui ma istun lauas, siis peale seda momenti tracker trackib ainult neid hande, milles ma ise osalen? Kui ma foldin, siis ei loe vms? Vabandan ette juba juhma küsimuse tõttu.

Sa osaled käes, kui sulle jagatakse kaardid

numnuts
04.01.12, 01:19
kas tracker hakkab laseb EV kasti linnukest panna alles siis kui mingi teatud sample on koos?
mingi 20 sngd ja display AI EV kastike ei ole aktiivne?

viki
04.01.12, 02:40
Sa saad trackeris turnade EV,kui paned graph for:Hands Played ja winnings in:Chips või BB.

numnuts
04.01.12, 03:44
tänud, töötab.

k2snakalle
06.01.12, 02:48
Kas PT3-s saab note-editori selle kastikese värvi muuta HUD-is? Tahaks vähe silmapaistvamaks seda teha kui note on märgitud.

kardaanirist
07.01.12, 03:09
HUD lakkas töötamast. tähendab panin auto importima ja just avastasin, et olen terve aeg ilma HUDita mänginud. help? samas trackeris näitab, et HUD töötab, sest saan panna "stop HUD"

edit// ja käsi pole ka trackinud millegi pärast.

Loksutaja
07.01.12, 03:18
mingi PS update asi mhm.

peete82
07.01.12, 18:48
Mul sama asi. Mida fittu nüüd siis tegema peaks?

https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&p=188376

siin öeldakse, et peaks 3.11.7beta downloadima, ei tea, kust selle saab.

donkament
07.01.12, 19:00
panin pt3 databaasi updatema....kui mul on 1,6-1,7milj kätt databaasis, siis kaua see umbes aega võtab?

kardaanirist
07.01.12, 19:02
Mul sama asi. Mida fittu nüüd siis tegema peaks?

https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&p=188376

siin öeldakse, et peaks 3.11.7beta downloadima, ei tea, kust selle saab.

https://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

siit saad. tõmbasin ise ka uue versiooni, aga see probleemi ei lahendanud.

peete82
07.01.12, 19:03
sama teema, ei aidanud see. Seal foorumis keegi juba ütles, et tehku uus versioon. Ju tuleb oodata.

donkament
07.01.12, 21:09
Mul HUD töötab pärast seda kui uue beta tõmbasin.

kardaanirist
07.01.12, 21:14
Mul HUD töötab pärast seda kui uue beta tõmbasin.

tõmbasid uue versiooni ja lasid lihtsalt peale või kustutasid vana versiooni ennem eest ära?

donkament
07.01.12, 21:24
lasin lihtsalt peale

kardaanirist
07.01.12, 21:55
kas teil handhistory directoryks on "C:\Users\User\AppData\Local\PokerStars\HandHistory \"? seal samas muidu on kirjas, et "PokerStars does not appear to be installed."

donkament
07.01.12, 21:58
ei mul näitab vähemalt, et peaks starsi kaustas olema. C:\Program Files\PokerStars\HandHistory

Tarmonator
07.01.12, 22:14
appdata kaustas on handhistory, mitte c:/program files/jne

kardaanirist
07.01.12, 23:40
vaikselt viskab kopa ette juba. kui manuaalselt HH faile impordin, siis on kõik korras. panen samast kaustast automaatselt importima, siis ei leia ühtegi faili üles. samuti ei suuda ära importida Starsi poolt saadetud HH (savesin saadetud HH .txt failina).

ja HUD ei tööta ikka veel.

peete82
08.01.12, 00:07
Ma installisin PT maha ja tõmbasin uuesti selle 3.11.7beta. Hakkas tööle. Enne lihtsalt installisin peale, ju sellest siis ei piisanud.
Hand history kaust ka kindlasti uuesti määrata.

OuMaiGaad
08.01.12, 00:55
Ma tegin update ära ja HUD hakkas tööle, aga need kastid on valede inimeste all. Tõstan paika panen save layout ja niipea kui uude lauda pannakse või uue turna võtan tuleb uuesti seda teha. Suht tüütu nii mängida, keegi midagi soovitada ei oska jah?

kardaanirist
08.01.12, 01:22
Ma installisin PT maha ja tõmbasin uuesti selle 3.11.7beta. Hakkas tööle. Enne lihtsalt installisin peale, ju sellest siis ei piisanud.
Hand history kaust ka kindlasti uuesti määrata.

mängitud kätest tegid backupi?

edit//obv peab tegema. never mind.

donkament
08.01.12, 09:31
Ma tegin update ära ja HUD hakkas tööle, aga need kastid on valede inimeste all. Tõstan paika panen save layout ja niipea kui uude lauda pannakse või uue turna võtan tuleb uuesti seda teha. Suht tüütu nii mängida, keegi midagi soovitada ei oska jah?

preferred seat PT3-s peab ühtima preferred seatiga starsis.

absoluutselt
08.01.12, 11:28
Importi lehel/aknal "site settings" pane preferred seat "5". Just in case mainin veel, et paremklikiga saab lohistada neid kaste lauas.

Tere,

Nimelt mul sama probleem, et kuvab HUD'i lauda täiesti random'ilt. Olen paar päeva proovinud ja mänginud nii, et lohistan neid kastikesi edasi-tagasi, aga tegelikult see ikka üsna tüütu. Miks see preferred seat 5 tuleb panna? Kas see ei peaks mitte ühtima sama seatinguga, mis on Starsi Options'ites määratud? Ma omaarust määrasin mõlemad seat 5'le, aga sellegipoolest kuvab segaselt.

Muutsin seal veel ära, et mängin 9 player lauas.

http://www.upload.ee/image/1964663/pref_seat_stars.PNG

http://www.upload.ee/image/1964666/pref_seat_tracker.PNG

OuMaiGaad
08.01.12, 12:24
preferred seat PT3-s peab ühtima preferred seatiga starsis.

Pole kunagi seda preferred seati valinud ei starsis ega trackeris. Siiamaani pole mingeid probleeme olnud, kuni starsi viimase updateni.

E: Nüüd sain nime ja hudi paika nii et statsis istun keskel all ja PT valisin seat 3

absoluutselt
08.01.12, 20:40
Pole kunagi seda preferred seati valinud ei starsis ega trackeris. Siiamaani pole mingeid probleeme olnud, kuni starsi viimase updateni.

E: Nüüd sain nime ja hudi paika nii et statsis istun keskel all ja PT valisin seat 3

Mängid 9'ses lauas ja muutsid ka selle õigeks? Proovin ka siin kohti, aga ei saa kuidagi paika.

EDIT: LOL, Seat 3 is the winner!

v@iko
08.01.12, 21:32
Ei lase uuendada.... PT-Install-v3.11.7.exe. is not commonly downloaded and could harm your computer....mis aitab?

con
08.01.12, 21:40
lülita ajuliselt välja see programm, mis selle error message sulle annab

ranka
09.01.12, 06:05
panin pt3 databaasi updatema....kui mul on 1,6-1,7milj kätt databaasis, siis kaua see umbes aega võtab?

Up to 24h.

lambitont
11.01.12, 15:46
ya mehed, tõmmake lihtsalt see uus beta ja laske peale. vana pole vaja maha lastagi ja hud töötab

vilistaja
12.01.12, 22:16
Selline mure, et pärast tänast uuendust pokerstarsis ei suuda mu 60 päeva proovi PT3 enam käsi importida, ütleb et Unrecognized file format.
Ideid mida teha?

ranka
16.01.12, 19:15
Selline mure, et pärast tänast uuendust pokerstarsis ei suuda mu 60 päeva proovi PT3 enam käsi importida, ütleb et Unrecognized file format.
Ideid mida teha?

4 päeva vana aga mis siis: uuenda PT3 ära.

ints453
23.01.12, 18:38
selline jama,et panen ptr tööle ja hakkab juba trackima ja jooskeb kinni,ei uuenda enam laudades infi ja väga pika venimise peale kuvab need lauda.

ints453
23.01.12, 18:44
Enda statse ka ei näita.Kui kinni panna ja uuesti tööle siis uuendab graafiku ka ära muidu mitte

pastilaa
02.02.12, 15:07
Väga imelik kala täna - varem pole olnud. Nimelt pokerstarsi enda HH on korras, aga PT3 miskipärast on käed importinud selliselt ( ja ka ringi salvestanud), et showdownile jõudnud kaotavad alati poti suuruse summa olenemata tegelikust tulemusest.

Käe lõpud:

Maischolli: shows [Qd 2h] (a pair of Nines)
xxx: shows [Jh As] (a straight, Seven to Jack)
xxx collected $29.6 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot $31.00 | Rake $1.40
Board [9d 8d 7h 9s Td]
Seat 1: PabloPoker89 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: alejgambe (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: gigi1979 (small blind) folded before Flop
Seat 4: Maischolli (big blind) showed [Qd 2h] and lost with a pair of Nines
Seat 5: ownyou1919 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: xxx showed [Jh As] and lost with a straight, Seven to Jack

absoluutselt
02.02.12, 15:40
Enda statse ka ei näita.Kui kinni panna ja uuesti tööle siis uuendab graafiku ka ära muidu mitte

Sama probleem:

PokerStars: Hand observed but not imported (#74902165969) from Apollonia VI

Ei kuva lauas enda Statsi, tõenäoliselt seetõttu, et ei importi handi enam. Wtf? Tilt-o-meter põhjas..

Ei ole küll kursis, et uuem versioon PT'st väljas peaks olema. See nuss algas peale tänast PokerStarsi Serveri Restarti (Tuli tõmmata uus Soft). fcukin annoying! Help please

absoluutselt
02.02.12, 15:50
Väga imelik kala täna - varem pole olnud. Nimelt pokerstarsi enda HH on korras, aga PT3 miskipärast on käed importinud selliselt ( ja ka ringi salvestanud), et showdownile jõudnud kaotavad alati poti suuruse summa olenemata tegelikust tulemusest.

Käe lõpud:

Maischolli: shows [Qd 2h] (a pair of Nines)
xxx: shows [Jh As] (a straight, Seven to Jack)
xxx collected $29.6 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot $31.00 | Rake $1.40
Board [9d 8d 7h 9s Td]
Seat 1: PabloPoker89 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: alejgambe (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: gigi1979 (small blind) folded before Flop
Seat 4: Maischolli (big blind) showed [Qd 2h] and lost with a pair of Nines
Seat 5: ownyou1919 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: xxx showed [Jh As] and lost with a straight, Seven to Jack


We have tested and can confirm that this is an error with the PokerStars software and the hand histories that they write.

We are going to do everything we can to make them aware of this issue so that it gets fixed as soon as possible.

Rohkem informatsiooni nagu ei leidnud. See on ametlik vastus PokerTrackeri foorumi moderaatorilt.

Pahvak
02.02.12, 17:42
Käte purgemine ja uuesti manuaalselt importimine aitab, aga see on kilplastele. Tehku korda!

pastilaa
02.02.12, 19:12
Käte purgemine ja uuesti manuaalselt importimine aitab, aga see on kilplastele. Tehku korda!

Purged kuidas?

kardaanirist
03.02.12, 02:25
sama probleem. splittisin sessi alguses ühe vastasega poti ja HUD näitas, et mõlemad kaotasime. ei pööranud väga tähelepanu sellele ja kui nüüd sessi graphi vaatasin, siis lõi küll suu lahti, sest tundus, et midagi oli ikka mäda. tõmban update ära. äkki aitab.

//@ pastilaa: database > database management > vali database ja klikka purge > sealt valid kas limiitide/sesside vms kaupa. selekteerid ära ja vajutad "purge".

kardaanirist
03.02.12, 02:43
.

Pahvak
03.02.12, 10:37
Purged kuidas?



//@ pastilaa: database > database management > vali database ja klikka purge > sealt valid kas limiitide/sesside vms kaupa. selekteerid ära ja vajutad "purge".

Uued käed peab ka tellima PS-st.

absoluutselt
03.02.12, 13:01
Kas kellelgi endiselt jätkuvad samad probleemid, kuigi uus PT3 ja Stars taaskord tõmmatud? Endiselt viskab tracker sellist kirja:

2012/02/03 13:57:11: PokerStars: Hand observed but not imported (#74941318761) from Kamenyar IV

kardaanirist
03.02.12, 14:14
see ei tohiks ju "viga" olla. see on lihtsalt käsi, kus sulle kaarte ei jagatud ja seetõttu ei salvestatud seda sinu andmebaasi. iga sessi kohta saad salvestada 30 "observed" kätt ehk kätt, kus ise ei osale. see arv (30) on Starsi enda poolt seatud, et hoida dataminereid kontrolli all. kui aga oled kindel, et osalesid käes, siis ignoreeri mu postitust.

Recon
03.02.12, 15:53
sama probleem. splittisin sessi alguses ühe vastasega poti ja HUD näitas, et mõlemad kaotasime..

//@ pastilaa: database > database management > vali database ja klikka purge > sealt valid kas limiitide/sesside vms kaupa. selekteerid ära ja vajutad "purge".

Ma mängin ilma HUDita ja importisin lihtsalt paar sessi eelmisest kuust ja eilsest ka 1000 kätt. Update oli juba tehtud, jaanuari numbrid kõik õiged, aga eilsed numbrid väga võssa ??? Suvalised suuremad potid on samamoodi mõlemad kaotajateks märkinud. Nüüd siis ainult käsitsi saab numbrid õigeks? Kuidagi väga **** süsteem...