Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 220 EsimeneEsimene ... 47879596979899107147197 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 4391
  1. #1921

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sa ikka ise saad aru, et väidad siin, et PLO variatsioon on väiksem kui NLHE oma? Võta ja mängi nats ja tule tagasi kui oled -20 BI tala saanud mõne donki vastu, kes iga käega pf või flopil bustoks läheb.

    Muuhulgas, nt. PLO50 HU-s 15bb/100 kaotav vastane ei anna tegelikult midagi ära. Ta maksab selle rakeks. Kuivõrd sa ise maksad ka, siis peab su edge olema vastase ees rängalt suurem kui NLHE-s kui sa teenida tahad.
    Rofl, ma väidan, et suurem bb/100 tähendab väiksemat variatsiooni.

    Variatsioon on igas mängus obv ja samamoodi võid sa kaotada, nagu ka codecci näitas hiljuti oma graafikutes, 20 BI täielikele drooleritele. PLO HU (rõhk HU-le) peaks olema oskajale bumhunterile minu väitel tõesti variatsioonivaesem kui NLHE HU, kuna winrate on kõrgem.

    Mulle jääb su jutust mulje, nagu PLO HUs oleks keerulisem võita kui NL HUs. Selle peale ei oska ma tõesti midagi öelda (eeldusel, et sa oskad mängu nüanse võrdväärselt NL HU-ga) ja kui rake´i ei biidi, siis on asi pigem mängijas.

    edit: btw rake on NLHU ja PLOHU täpselt sama %.

    edit2: kokkuvõtteks mida kõrgem winrate, seda väikesem variatsioon. Ma väidan, et PLO HU bumhunterite winrate on kõrgem kui NL HU bumhunterite oma ja seega ka variatsioon väikesem.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.10.11 at 21:24

  2. #1922
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]


  3. #1923
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Ilmselgelt on koolis mõned tunnid vahele jäänud. Sellise jutu peale ei oska isegi midagi eriti kosta enam. Ilmselt on 10,000+ fieldiga väikeste turnade regularid kõige stabiilsema sissetulekuga, kuna seal on edge kõige suurem ja seega variatsioon väiksem. Ivey peaks ka ainult WSOP main evente grindima. Winrate räme, variatsiooni järelikult pole.

  4. #1924

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ilmselgelt on koolis mõned tunnid vahele jäänud. Sellise jutu peale ei oska isegi midagi eriti kosta enam. Ilmselt on 10,000+ fieldiga väikeste turnade regularid kõige stabiilsema sissetulekuga, kuna seal on edge kõige suurem ja seega variatsioon väiksem. Ivey peaks ka ainult WSOP main evente grindima. Winrate räme, variatsiooni järelikult pole.
    Kas sa oled seriously loll või trollid niisama?
    Sa ei tee enam HU cashil ja mass field turniiridel vahet? KUS keegi rääkis MTT-dest?
    Ma pole ühtegi põhjendust näinud miks sa arvad, et HU PLO suurema variatsiooniga on. ("omgomg plo is only for the GREATEST poker minds out there and no NL donk could EVAAR handle the swings" - fuck this, PLO HU on sitaks fishisem ja iseetõttu õpivad ka paljud NLHU regularid ümber.)

    Korra kordan veel, juhuks kui sa ise aru ei saanud, su turniiri näide oli lihtsalt nii rumal, et seda ei anna isegi kommenteerida.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.10.11 at 23:43

  5. #1925
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    edit2: kokkuvõtteks mida kõrgem winrate, seda väikesem variatsioon.
    See on lihtsalt nii rumal statement, et ajab naerma. Aga nalja mõistmiseks peab olema vähemalt keskkooli matemaatika programm läbitud.

  6. #1926
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Pigem on nii, et mida kõrgem winrate, seda väiksemad kaotused dowswingi ajal... variatsioon jääb ikka samaks imo.

  7. #1927

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    tolmuahv, ära üle targuta, kristjanlaasil on õigus. Vaidlete erinevatpidi mõeldes, aga ma ise ei viitsi ise vaidlusesse laskuda, internet ei ole vaidlemiseks :D

  8. #1928

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Pigem on nii, et mida kõrgem winrate, seda väiksemad kaotused dowswingi ajal... variatsioon jääb ikka samaks imo.
    Okei, ma ajasingi pigem seda teemat ja mõtlesingi swingimist variatsiooni all (feilin, nende vahele ei saagi võrdusmärki panna?)

    Igaljuhul las ta jääda jah. Muuseas tolmuahv ma olen PLO HU päris palju mänginud ja obv. seal on swingid, aga pole küll meelde jäänud, et midagi eriti ulmelist, pigem vastupidi.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.10.11 at 23:59

  9. #1929

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See on lihtsalt nii rumal statement, et ajab naerma. Aga nalja mõistmiseks peab olema vähemalt keskkooli matemaatika programm läbitud.
    Sinu statement on nii rumal, et ajab naerma. Sedasi ju ongi. Lihtsalt oleneb kui pikas perioodis vaadata, miljoni käe jooksul on OBV suurema winratega mehel kokkuvõttes väixem variatsioon. Oleneb muidugi kui palju suurema winratega, aga kui räägime 7bb/100 winratest ja 20bb/100 winratest, siis on pea 100% kindel, et miljon kätt mängides toob PLO mees kindlama kasumi koju aastast aastasse.

  10. #1930
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See on lihtsalt nii rumal statement, et ajab naerma. Aga nalja mõistmiseks peab olema vähemalt keskkooli matemaatika programm läbitud.
    +1. Jah, see väide ilmselt ei pea ka HU-s paika. Ma praegu ei suuda konstrueerida näidet, kus see võiks paika pidada. Aga (natuke naiivse) vastunäite võin tuua.

    Kaks HU regi on samade postflop oskustega ja mängivad laias laastus sarnaste bumide vastu. Üks on nitim ja võtab ainult 60%+ equityga all-in olukordi vastu. Teine võtab vastu 51%+ all-in equityga olukordi. Viimase variatsioon on intuitiivselt suurem (ja ka matemaatiliselt vt. binoomjaotuse dispersiooni). Winrate per hand on samuti teisel suurem, sest võtab rohkem +EV otsuseid käe kohta vastu.

    Btw, rumal on praegu see, kes matemaatikat ei oska või oma intuitsiooni järgi variatsiooni tõlgendab. Sellega võib väga kergelt mööda perset saada.

  11. #1931

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    retej ja IIOII vms, nad seda formaati väga kaua mänginud, eriti aastaid tagasi, mil mängud olid veel fking vaalasemad. Laudadesse eksis rohkelt -30-60PT vaalu ära+ USA MÄNGIJAD.

    mina võtsin plo200hu ette alles sel suvel, usakaid 0...seega ma ei kujuta ette, kui palju reaalset raha jääb mul võitmata:(

    bummimisel ja bummimisel on vahe. Ühed bummivad vaid -20 PT vaalu, teised võtavad juba -4 PT(või rohkelt kaotava/BE) mängija endale ette. Mina ei näe mõtet toksida -2PT ja BE mängija vastu.

    Peale selle, mängu tuleb EGO. Kui sa ikka ei suuda quitida ISEGI vaala vastu siis...mnja. Codecci ja Laas seda teha ei suudaks, mina suudan. MIKS? Mida rohkem auku lähed, seda halvemat mängu hakkad sa ise tegema ja kui vaal on Godmodei peal, siis pead olema harjunud -20bi päevadega PLOhus (vb ka nlhe hus).

  12. #1932
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Rudi - Mida sa nüüd täpselt ütlesid? Et sa tahaks arvamust avaldada, aga ei viitsi argumenteerida?

    Ma jään enda juurde, et winrate ja variatsioon on siga ja kägu. Kahtlejatel soovitan endiselt kooli minna vms. Laasi vastuväide, et turniiri näide ei päde, on äge. Sellepärast ei pädegi, et turniiril on variatsioon suur? Variatsioon võib tulla nii mängu iseloomust kui mängijate arvust muuseas.

    Ühel hetkel oli maailma suurima loterii mängimine ka rängalt +EV, sest jackpot oli rämedalt suureks kasvanud. Kui sul on iga investeeritud euro kohta avg expected value 1.1 EURi, siis ostaks kogu bankrolli eest lotopileteid?

  13. #1933
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    retej ja IIOII vms, nad seda formaati väga kaua mänginud, eriti aastaid tagasi, mil mängud olid veel fking vaalasemad. Laudadesse eksis rohkelt -30-60PT vaalu ära+ USA MÄNGIJAD.

    mina võtsin plo200hu ette alles sel suvel, usakaid 0...seega ma ei kujuta ette, kui palju reaalset raha jääb mul võitmata:(

    bummimisel ja bummimisel on vahe. Ühed bummivad vaid -20 PT vaalu, teised võtavad juba -4 PT(või rohkelt kaotava/BE) mängija endale ette. Mina ei näe mõtet toksida -2PT ja BE mängija vastu.

    Peale selle, mängu tuleb EGO. Kui sa ikka ei suuda quitida ISEGI vaala vastu siis...mnja. Codecci ja Laas seda teha ei suudaks, mina suudan. MIKS? Mida rohkem auku lähed, seda halvemat mängu hakkad sa ise tegema ja kui vaal on Godmodei peal, siis pead olema harjunud -20bi päevadega PLOhus (vb ka nlhe hus).
    Not really, IIOOII tracked since nov 1 2009, retej323 since jan 12 2009. Ja vaata kui palju kutid actionit on saanud + 2009 kui täpselt üldse PTR PLO-d trackida võis? Need kutid mängivad -7PTBB/100 vastastega ja teevad nad -15PTBB/100 vastasteks.

  14. #1934

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See on lihtsalt nii rumal statement, et ajab naerma. Aga nalja mõistmiseks peab olema vähemalt keskkooli matemaatika programm läbitud.
    Kahju, et sa oma äärmiselt intelligentse ajuga (ei kahtle selles) ei suuda normaalselt suhelda ja seletada oma seisukohta ilma püüdlusteta natuke isiklikult torgata. Vaatamata sellele kui rumal ma sinu silmis paistan võiks osata siiski täiskasvanud inimese kombel vaielda ja omapoolsete argumentidega püüda oma arvamust (või kindlat fakti) selgeks teha. Aga jah, mis sa lambale ikka seletad, niikuinii aru ei saa, eks?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 27.10.11 at 00:14

  15. #1935

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Ahnii, mütlesin et nad juba mingi 08st.
    Neil ikka mingid mega ranged reeglid paigas + PTR.

  16. #1936

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    ma pigem olen tolmuahviga nõus. kui mul on winrate +10BB ja variatsioon +/-5BB või kui mul on on winrate +0,5BB ja variatsioon ikka +/-5BB, siis kuidas mul on suurema winratega väiksem variatisioon? ma lihtsalt võidan siiski tänu suuremale winratele aga ma ei vähenda variatsiooni

  17. #1937

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    ma pigem olen tolmuahviga nõus. kui mul on winrate +10BB ja variatsioon +/-5BB või kui mul on on winrate +0,5BB ja variatsioon ikka +/-5BB, siis kuidas mul on suurema winratega väiksem variatisioon? ma lihtsalt võidan siiski tänu suuremale winratele aga ma ei vähenda variatsiooni
    runnar ütles lõpuks õige lause. Tõenäoliselt Laas tahtis sama öelda, aga ei osanud seda sõnastada :)

  18. #1938

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    runnar ütles lõpuks õige lause. Tõenäoliselt Laas tahtis sama öelda, aga ei osanud seda sõnastada :)
    Just, kirjutaisn paar postitust tagasi ka, et panin swingimise ja variatsiooni vahele võrdusmärgi. Ilmselt siis seda teha ei saa?

    Aga tagasi algse teema juurde, miks PLO variatsioon (teen endale edaspidi sõna täpse tähenduse selgeks, et arusaamatusi nagu praegu vältida.) ikkagi suurem on?

  19. #1939
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Vastus: selles mängus on variatsioon suurem, mille keskmine käe võidu protsent on lähemal 50-le, kui nupud sisse lähevad.

  20. #1940

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Vastus: selles mängus on variatsioon suurem, mille keskmine käe võidu protsent on lähemal 50-le, kui nupud sisse lähevad.
    No aga siis ma ei pannud mööda ju.

    Näide: teeme 500k jaotust nii, et mina olen flopil keskmiselt iga kord 70-30 ees ja tolmuahv on iga kord keskmiselt 60-40 ees. 500k jaotust hiljem peaks ju loogiliselt minu variatsioon olema oluliselt väikesem kui tolmuahvi oma.
    Seega jõuame taas sinna, et hea PLO bumhunter suudab variatsiooni vähendada sellega, et saab oma nupud fishi vastu keskmiselt paremini sisse kui NLHU mängija.

    või mis mul kahe silma vahele jääb? ("keskkooli matemaatika" ei ole adekvaatne vastus)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES