PDA

View Full Version : UUS HASARTMÄNGUSEADUS



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

nikitheone
28.11.09, 22:33
ranka leveldab

leits
28.11.09, 22:33
tra küll kuidas teil need ideed tulevad.
proovige mõni muditud pilt sinna saata, vaadake mis vastatakse


lol ... need high end modijad modivad ta nii ära et need vennad ei saa mitte ******* aru ..

ranka
28.11.09, 22:40
Annad teistele pokkerimeestele ka teada?! :)
No seda nii avalikult ei saa rääkida, personaalselt saavad kõik 31 dets kell 23:59 personal message, aga ainult need userid, kellel on üle 1000 postituse ( et kaitsta meie keskkonda haigete riigiametnik-rottide ( vaekurid ) eest ). Siis tuleb kas üks suur irwitamine AS Evelin Sepp ees või üks suur kohtulahing ( raha on ).

Tuul
28.11.09, 22:43
järelikult pean ühe kuuga 449 postitust offtopicusse joomise kohta tegema

ranka
28.11.09, 22:44
järelikult pean ühe kuuga 449 postitust offtopicusse joomise kohta tegema
Kellel on sõbrad kauem foorumis olnud siis saate sealt infot, aga 1 plaan on veel teha eesti pokkerisait. Minu Isiklik.

www.ranka.com on bronnitud igatahes.

nikitheone
28.11.09, 22:50
a miks alles 31 dets?

pealegi, ebamugav kuupäev, vaevalt, et keegi netis siis istub

ranka
28.11.09, 22:51
a miks alles 31 dets?

pealegi, ebamugav kuupäev, vaevalt, et keegi netis siis istub
Kes raha tahab see istub..

mislinn
28.11.09, 22:55
Kes raha tahab see istub..


Mismõttes kes raha tahab, kas pokker maksustatakse vms? Ma ei jaksa tervet teemat praegu läbi lugeda...aga lihtsalt pakub huvi.

leits
28.11.09, 22:56
lol ranka on mingi elu koomas ja ajab bullshiti for sure

Rahapada
28.11.09, 23:40
mul on siis liiga vähe postitusi

krt... ma saan põhimõttest aru, aga noh, kas ma niisama küsides ei saaks infi?

Karikakar
28.11.09, 23:52
Kas paragrahv 34 juba kehtima ei peaks?

masterpuppet
29.11.09, 00:19
Kas paragrahv 34 juba kehtima ei peaks?


Yeesh. Chiitereid nüüd kõik kohad täis. Obv kõigil pokkeritubadel sellest seadusest pohhui. Mõni ägedam manager võibolla piilunud ja nüüd mõnes kohas nõuab 21 aastaseid, aga muidu suht suva kõigil.

Rahapada
29.11.09, 00:26
kui just pole tegu mingite nurgataguste tubadega

Karikakar
29.11.09, 01:01
Aaga miks siis 01.2010 see asi muutuma peaks?

Rahapada
29.11.09, 01:45
seadus käseb? keelab poob ja laseb?

Karikakar
29.11.09, 01:48
seadus käseb? keelab poob ja laseb?


Ei ma mõtlen, et kui see paragrahv 34 praegu juba kehtib ja alla 21-aastased saavad ikka mängida, siis miks see jaanuarist muutuma peaks?

Rahapada
29.11.09, 01:50
sest muidu saavad karistada, siiani vist siis oli vaid mõte, ei tea... üldiselt on selels seadustes nõrku kohti

donkament
29.11.09, 10:34
pokkeritubasid ei hakka enamasti kunagi kottima, kes see neile rake maksab kas 10-aastane või 100-aastane, peaasi, et raha tuleks. Seepärast võtavad nad neid id-check asju ka üsna kergekäeliselt, easy photoshop töötab alati, neil on poh, see id tõestamine on lihtsalt formaalsus ja nad ei hakka imo kunagi mingit karmi kontrolli tegema, et kas mängija ikka on täisealine või mitte.(stars, ftp).

SamGold
29.11.09, 11:45
pokkeritubasid ei hakka enamasti kunagi kottima, kes see neile rake maksab kas 10-aastane või 100-aastane, peaasi, et raha tuleks. Seepärast võtavad nad neid id-check asju ka üsna kergekäeliselt, easy photoshop töötab alati, neil on poh, see id tõestamine on lihtsalt formaalsus ja nad ei hakka imo kunagi mingit karmi kontrolli tegema, et kas mängija ikka on täisealine või mitte.(stars, ftp).


Keegi võiks nalja teha ja proovida näiteks Edgar Savisaarena ennast pokerstarsi regada:D photoshop ju easy... :D

Edit:
Kuigi see ei mõjuks eriti positiivselt pokkeri mainele Eestis. Olgem ikka korralikud!

Rahapada
29.11.09, 11:49
jah, ära anna inimestele koledaid mõtteid

masterpuppet
29.11.09, 13:36
sest muidu saavad karistada, siiani vist siis oli vaid mõte, ei tea... üldiselt on selels seadustes nõrku kohti

Möhh? Obv saab karistada. §34 kehtib ja täie rangusega, aga pokkeritubadel on kama. Ever ei usu nad, et mingi third world country kaebab nad kohtusse, sest nad lasid mingil 19 aastasel "nolgil" mängida ning Eesti haldusaparaat on nii suutmatu, et hea, kui nad natuke suudavad siin starmanile öelda, et oi, bloki siin mõni ip ära, paha pokkerituba. Reaalselt Eesti riigi käsi ei jõua sinna never.

Timpz
29.11.09, 13:41
Möhh? Obv saab karistada. §34 kehtib ja täie rangusega, aga pokkeritubadel on kama. Ever ei usu nad, et mingi third world country kaebab nad kohtusse, sest nad lasid mingil 19 aastasel "nolgil" mängida ning Eesti haldusaparaat on nii suutmatu, et hea, kui nad natuke suudavad siin starmanile öelda, et oi, bloki siin mõni ip ära, paha pokkerituba. Reaalselt Eesti riigi käsi ei jõua sinna never.

mis sis 1 jaanuar muutub? pole väga kursis

masterpuppet
29.11.09, 13:58
seadusemuudatused hakkavad kehtima. Elu ilmselt niipea ei muutu.

raaids
29.11.09, 14:11
aga kui ma olen 20 aastane siis 1.jaanuarist mul pannakse konto kinni v?
Või siis ma lihtsalt mängin edasi selle riskiga ja teadmisega et ma rikun seadust. Ega nad kõigilt eesti kasutajatelt 1sel jaanuaril kohe ID-koopiaid ei küsi ju

nikitheone
29.11.09, 14:15
sa rikud juba praegu seadust.
ja rikud edaspidi

masterpuppet
29.11.09, 14:15
aga kui ma olen 20 aastane siis 1.jaanuarist mul pannakse konto kinni v?
Või siis ma lihtsalt mängin edasi selle riskiga ja teadmisega et ma rikun seadust. Ega nad kõigilt eesti kasutajatelt 1sel jaanuaril kohe ID-koopiaid ei küsi ju


Soh. Lugesid ka teemat?
21 pead sa juba selle aasta algusest olema. Kui siiamaani küsitud ei ole, miks peaks siis lambist uuest aastast küsitama dokumenti?

Sass
29.11.09, 15:28
Soh. Lugesid ka teemat?
21 pead sa juba selle aasta algusest olema. Kui siiamaani küsitud ei ole, miks peaks siis lambist uuest aastast küsitama dokumenti?


väga huvitav mina lugesin selle hasartm2ngu seaduse just läbi ja jäi silma kohe see,et kogu jutt käib LIVE pokkeri yber et 21 peab olema et live pokekri mängus osaleda ja m2ngukohas viibimine .. KUID mulle i jäänud kuskil mitte mingi sugune paragrahv silma mis räägiks ONLINE pokekri vanusepiirangust?!??!

või loetakse Hasartmängu korraldamise kohas "viibimiseks" ka netipokkeri saidil sisselogitud olemist?

masterpuppet
29.11.09, 16:15
Uhh lugege ikka teema läbi. Ei ole mõtteti mingi 30 lehekülge sama jama ajada, aga olgu...

§ 5. Kaughasartmäng

(1) Kaughasartmäng on hasartmängu korraldamine viisil, kus mängu tulemus selgitatakse elektroonilisel seadmel ja mängija saab mängus osaleda elektroonilise sidevahendi, sealhulgas telefoni, Interneti ja ringhäälingu vahendusel.


§ 34. Piirangud hasartmängus osalemisele

(1) Hasartmängu mängija peab olema füüsiline isik. Hasartmängukorraldaja ei tohi sõlmida mängijaga krediidilepingut panuse tegemise võimaldamiseks ega võimaldada mängijal mängukohas krediidilepingu sõlmimist teise isikuga.

(2) Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida. Samuti on keelatud alla 21-aastasel isikul õnnemängu mängukohas viibida. Alla 21-aastane isik tohib viibida üksnes Eesti laevaregistrisse kantud reisijatevedu teostaval laeval asuvas õnnemängu mängukohas, kus asuval mänguautomaadil või mängulaual ei ületa suurim võimalik panus ühes õnnemängus osalemise õiguse saamiseks 10 eurot ja suurim võimalik ühe õnnemängu tulemusel saadav võit 2000 eurot.

Rahapada
29.11.09, 16:19
ehk, kui mängid, pead olema 21

Madis_89
29.11.09, 16:48
Pean siis järgmise aasta 12. detsembrit ootama.

Siis saan mängida jälle.

vapsik
29.11.09, 16:59
Pean siis järgmise aasta 12. detsembrit ootama.

Siis saan mängida jälle.


Praegu ju saab ka mängida.

mislinn
29.11.09, 17:00
Pean siis järgmise aasta 12. detsembrit ootama.

Siis saan mängida jälle.


Kergem on digimuutuda oma isaks/emaks või kelleksi kolmandaks inimeseks.

masterpuppet
29.11.09, 17:03
Poleks seda teemat üldse vaja olnud. Poleks ka mingit paanikat.
Kas selle aasta 1. jaanuarist muutus midagi alla 21 aasta vanuste jaoks reaalselt? EI!!
Kas uuest aastast muutub midagi meie kõigi jaoks Reaalselt? EI!

Codecci
29.11.09, 17:06
Poleks seda teemat üldse vaja olnud. Poleks ka mingit paanikat.
Kas selle aasta 1. jaanuarist muutus midagi alla 21 aasta vanuste jaoks reaalselt? EI!!
Kas uuest aastast muutub midagi meie kõigi jaoks Reaalselt? EI!

Arvad, et ei peaks isegi cashoutima lambisaitidelt (Pacific, Betfair, UB) kui ma alla 21?

Dogers
29.11.09, 17:09
Niipalju kui mina asja uurinud, siis see on Sinu raha ja seda nad näppida ei tohi, konto blokkides peavad raha tagastama.
Tagasi nõudmise süsteem on juba omaette ooper, aga kui nad kuulavad EV seadusi, et Sind üldse blokkida siis peavad ka tagastama.

leits
29.11.09, 17:29
miks nad peaksid EU seadusi kuulama, kui need enamus saidid pole EUski

Sass
29.11.09, 18:00
ma teen igatahes enne uutasastat cashoudi ja kasutna punnid 2ra.. vb.. uuel aastan vaatan edasi. mis saab

Rahapada
29.11.09, 18:28
ärge külvake paanikat, ei ole mõtet

vapsik
29.11.09, 18:35
oota kuidas siis ikkagi on, on vaja muretseda või ei?


Muidugi võib muretseda.

Sass
29.11.09, 18:39
fak saatsin starsi kirja et kui decembris veel FPP eest asju tellin kas tuleb kohale... et kui jaanuaris uus seadus tuleb.. raudselt tyypidel polnud seadusest aimugi ja nyyd blokivad mu 2ra:D

-andres-
29.11.09, 18:42
fak saatsin starsi kirja et kui decembris veel FPP eest asju tellin kas tuleb kohale... et kui jaanuaris uus seadus tuleb.. raudselt tyypidel polnud seadusest aimugi ja nyyd blokivad mu 2ra:D

Reaalselt kõige lollim tegu mida teha saab.

Sass
29.11.09, 18:51
reaalselt lolli peaga tehtud tegu.. kirja kirjutades m6tlesin et 21 vanusepiir kehtestud 1 jaanuar 2010 ...polnud aimugi et see praegu juba kehtib...

**** kyll kui loll see oli.. ma ei v6i ju aint mitte endale sitta keerata vid teistele ka:S

CTXrix
29.11.09, 19:04
reaalselt lolli peaga tehtud tegu.. kirja kirjutades m6tlesin et 21 vanusepiir kehtestud 1 jaanuar 2010 ...polnud aimugi et see praegu juba kehtib...

**** kyll kui loll see oli.. ma ei v6i ju aint mitte endale sitta keerata vid teistele ka:S


Järgmine kord tasuks tõesti natuke mõelda enne.

Codecci
29.11.09, 19:06
Niipalju kui mina asja uurinud, siis see on Sinu raha ja seda nad näppida ei tohi, konto blokkides peavad raha tagastama.
Tagasi nõudmise süsteem on juba omaette ooper, aga kui nad kuulavad EV seadusi, et Sind üldse blokkida siis peavad ka tagastama.

Seda ma ei põegi, et kas saan cashoutida, aga kui mingi kuuks ajaks raha kinni jääb on ka juba decent brainfuck.

Rahapada
29.11.09, 23:22
Seda ma ei põegi, et kas saan cashoutida, aga kui mingi kuuks ajaks raha kinni jääb on ka juba decent brainfuck.


samas mitte midagi ületamatut

variatsioon
29.11.09, 23:25
Arvad, et ei peaks isegi cashoutima lambisaitidelt (Pacific, Betfair, UB) kui ma alla 21?

no mina jätaks 10BI saidile ja ülejäänud cashiks välja.
(sinul on muidugi veits raskem :D )

Recon
30.11.09, 00:54
All Hands Hoay!!!
Tere! Loodan, et te ei pane pahaks, et räme fish teie foorumisse ronib :)
Pokkeriga olen tegelenud seni enamjaolt vaid tahmas peaga meelelahutuseks aga see uus seadus puudutab ka minu sissetulekuid vägagi suurel määral niiet probleem on ühine. Tahan omalt poolt lisada sellise info, et vähemalt kahes euroopa bookmakeris on olnud meie teema arutusel viimastel nädalatel ja tulemused on olnud kahjuks väga ühemõttelised, meie kliendibaas on nii väike, et järgmise aasta algusest ei ole Eesti residendid enam teretulnud... Kas pokkeris on see probleem samas suurusjärgus? Oletame, et on 2-3-4 teenusepakkujat, kes nendel idiootsetel tingimustel on nõus litsentsi taotlema (Trio, Unibet, Stars, keegi veel?), kas see tähendab, et inimesed, kes internetipokkerist saavad suurema osa oma sissetulekust jäävad nö. vee peale? Sportsbettingu marginaalid on viimastel aastatel piisavalt napid, et see oleks välistatud, näiteks minu nädala volume'i juures läheks umbes nädal kuni kaks, et triobetis olla limiteeritud peanuts tasemel ::) Mul on olnud veidi tegemist Hollandi ja Itaalia hasartmänguseadustega ( kõige karmimad hetkel EUs) ja ma pean ütlema, et võrreldes, EV seadustega on tegu täiesti selgete ja arusaadavate seadustega, mis ''elukutselisi'' ei takista.

ps. kui keegi soovib pikemalt arutada just bettimise poole pealt uut seadust ja võimalikke lahendusi, siis PM.

Sass
30.11.09, 14:50
Sain siis starsilt sellise kirja..
Hello Sander, Thank you for your email. If you cannot play in Estonia due to the new laws, I cannot see why anything
mailed to you from PokerStars VIP store, would not get to you, unless thelaws prevent players from receiving goods from Online Poker sites.

You will need to ascertain the Estonian laws yourself.
I trust that this has been helpful to you, but please feel free to contactus again anytime, if we can help you further.
Regards,

ühesõnaga nagu ma aru saan on Pokerstarsis eesti seaustest pohhui. senimaani kuni eesti ametnikud sulle ise uksetaha ei tule...

hotcocacola
30.11.09, 14:55
irw, aga seljuhul ma ostan endale suure ja laia raudukse :D

Rahapada
30.11.09, 15:03
obv, et pohhui, ärge põdege nii palju, oodake ära ja siis närvitsega

SamGold
30.11.09, 15:37
"Ärge torkige sitta, sitt hakkab haisema!"

hotcocacola
30.11.09, 15:43
+1

QKulgur
30.11.09, 16:10
Kõige ekstreemsem varjant mis juhtuda võib on see, et kui need lambisaidid kunagi järgmise aasta teisel poolel avastavad, et Eestlastel on keelatud mängida siis:
Arvatavasti ip blokki ei tule, vaid pannakse EST kodakonsusele blokk.
Teed ema/isa nimel konto, id checkis väike photoshop ja kodakonsus näiteks lätlaseks.
Ja kui tahad eriti kindel olla koli Valka elama, kuigi neid ei koti apsull mis maa ip alt mängid. Id check lihtsalt formaalsus.
Ja raha kontole/kontolt kandmiseks kasutad netirahakotte
Most extreme ;D

Isiklikult teeksin uue konto ema/isa nimele väike Photoshop ja grindiks samamoodi edasi. IP oleks pohhui kuna kodakonsus on mul Läti pandud ja Elada võin ma ka Nigeerias või kuu peal, see neid ei koti.

Niiet põdege vähem, sisuliselt ei muutu sittagi!

Godspeed_EJ
30.11.09, 16:20
ühesõnaga nagu ma aru saan on Pokerstarsis eesti seaustest pohhui. senimaani kuni eesti ametnikud sulle ise uksetaha ei tule...


Reaalselt ongi Eesti riigi asi oma seadusi läbi suruda ja hiljem neid kontrollida. Miks peaks PS või FT selle eest hoolitsema?!?

Samas ei ole mõtet igal PS useril hakata supporti kirju saatma ja uurida 2010 tulevasi sündmusi, mida reaalselt ei tea keegi ette öelda.

Ehk nagu eelnevalt juba öeldi - ärge palun meelega s*tta torkige. Kogemata on seda juba piisavalt tehtud.

Rahapada
30.11.09, 16:23
eesti on nagu haukuv koer, imo (pokkeri)karavan liigub rahulikult edasi

Sass
30.11.09, 19:21
tra eriti rigged kui ei saaks m2ngida enam... ma alles alustasin oma pokkerikarjääri :(

+1

Provoker
30.11.09, 19:32
amm suur jutt photoshoppimisest, aga miks te arvate, et netipokkeri saidid, ei kontrolli dokumendi kehtivust nagu tehakse pankades või valuutavahetustes. Ei ole eriti raske veebilehte avada ning dokumendi number sisse toksida, et näha kas on kehtiv või mitte.

olavike
30.11.09, 19:34
Ma arvan samuti, et inimesed, te alahindate pokkeritubade turvaosakondade kompetentsi ja tööd.

masterpuppet
30.11.09, 19:39
amm suur jutt photoshoppimisest, aga miks te arvate, et netipokkeri saidid, ei kontrolli dokumendi kehtivust nagu tehakse pankades või valuutavahetustes. Ei ole eriti raske veebilehte avada ning dokumendi number sisse toksida, et näha kas on kehtiv või mitte.


Ja mis veeblihelt saab dokumnedinumbriga dokumendi kätte? Tahaksin ka. Ja veel tavaline juriidiline/füüsiline isik. Tahan ka.

vennike
30.11.09, 19:46
kodakondsus nyyd kyll keda ei koti. elukoht kotib. viimane kord kui oma passi uurisin, siis oli veel eesti kodakondus aga saan mängida titanis vms see krdi playtechi trastunud soft oli.
UK-s on väga lebo endale pangakonto teha, usun et lätis/soomes veel lihtsam. lähed avad konto, paned mõne tuttava aadressi, kuu lõpus tuleb statment sinna. saadad selle sama asja PS või kuhuiganes ja ytled et näed, see on mu uus aadress ja ongi olemas. mai saa ikka aru mida ***** te halate. ÜHEGI KUIVA SEADUSE AJAL POLE VIIN JÄÄNUD JOOMATA!

Provoker
30.11.09, 20:20
Ja mis veeblihelt saab dokumnedinumbriga dokumendi kätte? Tahaksin ka. Ja veel tavaline juriidiline/füüsiline isik. Tahan ka.


vot sellele koha pealt ma sulle vastata hetkel ei oska kuna ise ei tööta ei pangas ega valuutavahetuses. Aga seda ma tean raudselt, et dokumendi kehtivust kontrollitakse kui suuremad summad on liigutamisel.


Edit.

http://www.consilium.europa.eu/prado/ET/checkValidity.html

Rahapada
30.11.09, 20:31
eriti rigged oleks kui saaks uuest aastast rahulikult edasi mängida , sest siin on ikka rämedalt tolmu üles kergitatud... ja fuss for nothing :D

rigged :D

Timpz
30.11.09, 20:33
kodakondsus nyyd kyll keda ei koti. elukoht kotib. viimane kord kui oma passi uurisin, siis oli veel eesti kodakondus aga saan mängida titanis vms see krdi playtechi trastunud soft oli.
UK-s on väga lebo endale pangakonto teha, usun et lätis/soomes veel lihtsam. lähed avad konto, paned mõne tuttava aadressi, kuu lõpus tuleb statment sinna. saadad selle sama asja PS või kuhuiganes ja ytled et näed, see on mu uus aadress ja ongi olemas. mai saa ikka aru mida ***** te halate. ÜHEGI KUIVA SEADUSE AJAL POLE VIIN JÄÄNUD JOOMATA!

parim lause siin teemas fo sho 8)

masterpuppet
30.11.09, 20:54
vot sellele koha pealt ma sulle vastata hetkel ei oska kuna ise ei tööta ei pangas ega valuutavahetuses. Aga seda ma tean raudselt, et dokumendi kehtivust kontrollitakse kui suuremad summad on liigutamisel.


Edit.

http://www.consilium.europa.eu/prado/ET/checkValidity.html


Ja mida see annab? Pilti, andmeid midagi pole ikka juures ju. Näitab lihtsalt, kas sellise numbriga dokumendid on olemas/kehtetud.

eddi
05.12.09, 21:23
mu sõber, kes on alaealine võitis PKR.com's ühe turnaga 1300$ ja hiljem paarsada isegi juurde. väljavõtmisel sai pkr teada, et kontol on valeandmed (ta pani ema andmed) ja blokiti konto ära, aga raha kandsid nad ikka ära.
järjekordne tõestus, et keegi ei võta teie raha ära, pole vaja hakata nüüd mingisuguseid cashoute tegema

lenC
05.12.09, 21:26
mu sõber, kes on alaealine võitis PKR.com's ühe turnaga 1300$ ja hiljem paarsada isegi juurde. väljavõtmisel sai pkr teada, et kontol on valeandmed (ta pani ema andmed) ja blokiti konto ära, aga raha kandsid nad ikka ära.
järjekordne tõestus, et keegi ei võta teie raha ära, pole vaja hakata nüüd mingisuguseid cashoute tegema

jah, aga seda väidet ma igasuguste urkasaitide kohta ei julgeks teha, nendes ma ei hoiaks kunagi suuri summasid.

eddi
05.12.09, 21:34
seda küll jah, hea tähelepanek... oleneb küll saidist muidugi

mupsik
05.12.09, 22:03
Teed ema/isa nimel konto, id checkis väike photoshop ja kodakonsus näiteks lätlaseks.

Isiklikult teeksin uue konto ema/isa nimele väike Photoshop ja grindiks samamoodi edasi. IP oleks pohhui kuna kodakonsus on mul Läti pandud ja Elada võin ma ka Nigeerias või kuu peal, see neid ei koti.



Lol. See on tõesti kiireim viis oma konto lukku saamiseks. Ja pärast vingutakse, et miks neilt rahad ära võetakse ja mängida ei lasta.

mupsik
05.12.09, 22:06
mu sõber, kes on alaealine võitis PKR.com's ühe turnaga 1300$ ja hiljem paarsada isegi juurde. väljavõtmisel sai pkr teada, et kontol on valeandmed (ta pani ema andmed) ja blokiti konto ära, aga raha kandsid nad ikka ära.
järjekordne tõestus, et keegi ei võta teie raha ära, pole vaja hakata nüüd mingisuguseid cashoute tegema


Siis su sõbral vedas täiega, sest suurimad operaatorid ei anna sulle punast krossigi tagasi kui suudetakse tõestada, et andmed valed/kellegi teise nimel. Ja uskuge, seda ei ole raske tõestada, samuti ka photoshopitud docse.

variatsioon
06.12.09, 06:25
pokerstarsil on isegi "change date of birth" lobbys.

Kloonike
06.12.09, 10:08
mu sõber, kes on alaealine võitis PKR.com's ühe turnaga 1300$ ja hiljem paarsada isegi juurde. väljavõtmisel sai pkr teada, et kontol on valeandmed (ta pani ema andmed) ja blokiti konto ära, aga raha kandsid nad ikka ära.
järjekordne tõestus, et keegi ei võta teie raha ära, pole vaja hakata nüüd mingisuguseid cashoute tegema

Nice. Tõstis veel rohkem usaldust selle saidi vastu. Kuna neil playerbase on väike, siis nad hoolitsevad oma klientide eest eriti hästi, et neid hoida ja omale halba mainet mitte teha. Näiteks ükskord mul cashout venis nädalakese ja selle eest anti mulle $100, et ma kannatlikult ootasin :)

lenC
06.12.09, 15:34
pokerstarsil on isegi "change date of birth" lobbys.

proovi seda reaalselt teha ka

Sebastian_du
10.12.09, 15:19
Esiteks alates 01.01.2010 kui seadus kehtima hakkab on 6 kuuline nn üleminekuperiood seega alates 01.01 ei muutu nagunii midagi, midagi ei panda kohe kinni, ei bännita, ei tulda trahvima. Selle aja sees on KÕIGIL EU kodanikel/mtüdel/ametiasutusel jne aega esitada kaebusi mis võivad minna kohtusse, kus on vähemalt 5 astet.

Teiseks mingid ip bannid jne EI TÖÖTA never ever seega ainuke koht kust saaks pitsitada on raha välja/sisse kandmine aga ka selleks on lahendeid olemas, minu sessioonid jooksevad läti ip pealt raha võtan välja nagu ikka kui keegi küsib ütlen et käin tööpäeva lõpus Valkas mängimas ja prove et ma ei tee seda.

Kolmandaks isegi kui midagi tõsisemat hakkaks juhtuma uskuge Rankat siin on mehi väga suurte rahadega ja väga heade advokaatidega nii et tuld ja tõrva lendab selle saasta-seaduse pihta vajadusel mitte vähe

Seega tsiteerides klassikuid "Rahu, ainult rahu"

Rage
10.12.09, 15:21
Esiteks alates 01.01.2010 kui seadus kehtima hakkab on 6 kuuline nn üleminekuperiood seega alates 01.01 ei muutu nagunii midagi, midagi ei panda kohe kinni, ei bännita, ei tulda trahvima. Selle aja sees on KÕIGIL EU kodanikel/mtüdel/ametiasutusel jne aega esitada kaebusi mis võivad minna kohtusse, kus on vähemalt 5 astet.
kus see kirjas on? seaduses seda üleminekuperioodi ei ole kuskil kirjas.

CTXrix
10.12.09, 15:24
kus see kirjas on? seaduses seda üleminekuperioodi ei ole kuskil kirjas.


See on meie riigiaparatuuri üldlevinud praktika, et kohe kallale ei tulda. Ametnikud on harjunud sellega, et isikud hakkavad alles siis midagi taipama, kui juba uus regulatsioon jõustunud on...mis omakorda tähendab, et muudatuste jms tegemine võtab aega (et elu saaks õiguspäraselt edasi minna). Seega formaalselt toimub seaduserikkumine ja kõik teavad seda, aga tagajärjed tulevad alles hiljem - s.o. tõesti u 6 kuu pärast.

olavike
10.12.09, 15:32
Taotlusi uueks litsentsiks ei saa vist esitadagi enne 1. jaanuari.

marguzz22
11.12.09, 10:29
Hello Estonian players,
We regret to inform you that due to changes taking place in the Estonian law regarding online gaming, Entraction Network will be forced to block all Estonian Accounts as of December 29th, 2009 at all the networks rooms, including www.nastyduck.com.
Please withdraw all funds you may have at NastyDuck before December 29th, 2009.
We apologize for any inconvenience this may cause you.
Sincerely,
John DiMiceli
www.NastyDuck.com

onuark
11.12.09, 10:39
kas alla 21. a soovitatakse rahad välja kanda starsist enne uut aastat või on savi?

Tundub, et enamus arvavad et ei ole mõtet higistada ja rahulikult rahad seal hoida, sest asjad venivad nagunii.

Olen alla 21. a, kas ma mängin pärast 1. jaanuari online pokkerit? halb või hea mõte?

tolmuahv
11.12.09, 10:53
kas alla 21. a soovitatakse rahad välja kanda starsist enne uut aastat või on savi?

Tundub, et enamus arvavad et ei ole mõtet higistada ja rahulikult rahad seal hoida, sest asjad venivad nagunii.

Olen alla 21. a, kas ma mängin pärast 1. jaanuari online pokkerit? halb või hea mõte?


Stars sinu raha ära ei võta kohe kindlasti. Ilmselt ei juhtu 01.01 midagi. Halvemal juhul ütlevad, et sa ei peaks mängima enam ja paluvad cashouti teha.

hotcocacola
11.12.09, 10:54
*****...entractionist peab siis plekid välja tõmbama , fuck

Rahapada
11.12.09, 11:42
noh, sama käib merge kohta

Dogers
11.12.09, 11:50
noh, sama käib merge kohta


merge on ka mingi network, kes andis mingisuguse ametliku teadande välja?

Madis_89
11.12.09, 11:55
Läheme ka toompeale protestima, nagu põllumehed.Meil pole ainult kärutäit sõnnikut mida laotada sinna.

Dogers
11.12.09, 11:57
Läheme ka toompeale protestima, nagu põllumehed.Meil pole ainult kärutäit sõnnikut mida laotada sinna.


Tudengid külmetavad ka plakatitega seal, kedagi ei koti( vist ? ) :D

Rahapada
11.12.09, 12:58
merge on ka mingi network, kes andis mingisuguse ametliku teadande välja?


kuu aega tagasi tegin säärase postituse, seega pm võib sellest järeldada, et mitte just ametlik, aga noh, ilmselgelt ühemõtteline vastus



No, ma ei tea, midagi siiski nagu oleks muutum ahakanud, ma sain ühe eriti nõmeda kirja , pärast seda kui esmaspäeval olin üritanud merge võrku boonust hoorama minna...

1. account suspenditi ära, u 8 minutit pärast selle tegemsit, verifitseerimist ja depo tegemist
2. saatsin kirja, et mis värk on?
3. sain vastuse, vastuolulise vastuse:

Rando,

We are not accepting players from Estonia, but making an
exception, you have 2 options:

1) You can have your money back via Neteller
2) You can play $333 (not the bonus)

I apologize for the situation!

I await your response,

Carol Svenson
365 Bonitas Poker
www.365bonitas.com


vastuolulise koha sain ära klaaritud, raha võtsin välja, 2 nädalat võttis cashout aega... sitapead

Rahapada
11.12.09, 13:43
käige ***** ma hakkan paanitsema vaikselt



ASDõasdpoasdpoasdpopoasd


ärand jampsi, sellest pole hullu midagi, sest
1. need mõlemad on siiski nurgatagused võrgud, kus traffic ei ole MEGA
2. pokerstars, kõigi eelduste kohaselt saadab eesti üle, sest NAD SUUTSID ÜLE LASTA KA USA
3. unibet jääb :P lol, koos oma rigged riveriga
4. tõenäoliselt ka fulltilt, sest ka nemad lasid usa üle

mupsik
11.12.09, 13:43
Töötan ise Entraction võrgus ja tahaksin lühidalt selgitada tagamaid, miks selline otsus vastu võeti, et eestlased uuest aastast bännitakse.

Esiteks meie Eesti mängijate osakaal võrreldes kogu mängijate arvuga on praktiliselt olematu, regulaarsed mängijad võib paari käe sõrmedel üles lugeda ehk finatsiliselt ei kaotaks me praktiliselt mitte midagi.

Teiseks, mis sai otuse tegemisel isegi põhiliseks, on see, et meie harukontor asub Tallinnas ning on olemas võimalus, et mõni kontrollorgan tahab jõuliselt mõnda firmat niiöelda teistele õppetunniks tuua. Selge on see, et nad tulevad esimesena ründama kohalikke firmasid, mitte ei lähe kuskile caymani või kurrunurruvutisaarele. Minule teadaolevalt ka samal põhjusel võttis Nordicbet vastu otsuse kogu oma kontoriga Maltale kolida, mis tegelikult on hea, sest tõenäoliselt plaanivad nad oma uksed ikkagi eestlastele avatuna hoida.

Ma arvan, et paanikaks pole mingit põhjust ning see, et 1-2 võrku on eestlaste suhtes negatiivse otuse teinud ei tähenda veel seda, et teised operaatorid sama teed läheks. See on puhtalt minu isiklik arvamus ja samas ka lootus, aga pakun, et suuremad toad vilistavad selle seaduse peale ja vähemalt 2010 aasta jooksul ei muutu oluliselt midagi. Vaevalt et nt Pokerstars oleks nii aggressiivse reklaamkampaaniaga välja tulnud turule, kust plaanitakse uuesti koheselt lahkuda. Seadus oli ammu olemas ja Pokerstars oli sellest kindlasti teadlik.

Ootame-vaatame.

Rahapada
11.12.09, 13:50
kenasti öeldud, probly rahustab noori paanitsejaid ka natuke

pkmarek
11.12.09, 15:42
ma leian et uus seadus võiks juba kehtima hakata, siis on kohe pilt selge mis on mis.
muidu tekib juba küsimus, et kumb on parem: Kas õudne lõpp või lõputu õudus? ;D (seda sodi on juba piisavalt siin üles taotud)

RudiTurbo
11.12.09, 21:20
haha, logisin just PS'i ja ilmus teade, NEW DEPOSIT OPTION FOR PLAYERS OF ESTONIA

Mingi Ukash siis lisatud, millega annab depoda !

PS nagu triivib vastutuult, teeb ilget reklaami ja lisab hoopis uusi variante , et saaxime mängida lolz, vägev firma!

kollane
11.12.09, 21:20
haha, logisin just PS'i ja ilmus teade, NEW DEPOSIT OPTION FOR PLAYERS OF ESTONIA

Mingi Ukash siis lisatud, millega annab depoda !

PS nagu triivib vastutuult, teeb ilget reklaami ja lisab hoopis uusi variante , et saaxime mängida lolz, vägev firma!


see ammu juba

Rahapada
12.12.09, 00:18
kuid samas kinnitaks justkui sama asja

Rahapada
13.12.09, 13:17
hm, eile oli äripäevas 3 artiklit, mis natuke ärevust tekitasid:

http://www.ap3.ee/article/2009/12/12/Tonis_Ruutel_uus_hasartmanguseadus_peaks_meelitama _valismaiseid_internetikasiinofirmasid

http://www.ap3.ee/article/2009/12/12/Olympicu_juht_valmistame_ette_taotlust_internetika siino_turul_tegutsemiseks

http://www.ap3.ee/article/2009/12/12/Internetikasiinofirmad_lube_taotlema_ei_totta

Dogers
13.12.09, 13:35
"„Taotlusi saab amet seaduse kohaselt menetlema hakata 1. jaanuarist 2010. Taotluste menetlemiseks on aega kuni neli kuud, kui kõik vajalikud dokumendid on nõuetekohaselt esitatud, siis kulub taotluse menetlemiseks ja loa väljastamiseks umbes kuu,“ ütles maksu- ja tolliameti kommunikatsioonijuht."

Seda lugedes, tundub, et 4 kuud ei muutu küll mitte midagi, et 1. maini peaks rahulikult mängida saama, vahet pole las luba taodeldakse või mitte.

vinney
13.12.09, 13:38
saan ma aru, et üle 21a eesti mängijaid see otsus ei puuduta?

Dogers
13.12.09, 13:43
saan ma aru, et üle 21a eesti mängijaid see otsus ei puuduta?


muidugi puudutab

Rahapada
13.12.09, 14:29
üle 21. a seid mängijaid puudutab nii, et kas üldse saab mängida või ei, alla 21. aastased ei saa nkn enam mängida

BuildUp
13.12.09, 14:47
üle 21. a seid mängijaid puudutab nii, et kas üldse saab mängida või ei, alla 21. aastased ei saa nkn enam mängida


Nad ei tohiks praegu ka mängida. Aga näed, ikka mängime ja pole midagi.

onuark
13.12.09, 15:06
üle 21. a seid mängijaid puudutab nii, et kas üldse saab mängida või ei, alla 21. aastased ei saa nkn enam mängida


seega pole mõtet rahasi ju järgmiseks aastaks starsi jätta, kui 21.a pole.
cash out ikka enne järgmist aastat.

Karikakar
13.12.09, 15:08
Ei. Kui isegi väiksemad toad hoiatavad, et tehke cashout, siis mis te mõtlete ET KÕIGE SUUREM TUBA paneb kontod ilma hoiatamata kinni ja laseb rahad rotti??

masterpuppet
13.12.09, 15:09
Tra, persse :D
Saage aru juba, plääät viis lehte vaja ühte ja sama jama seletada.

JUBA PRAEGU EI TOHI ALLA 21 AASTASED MÄNGIDA, AGA MÄNGIME. PERSSE LUGEGE SEADUST JA OLGE JUMALA EEEST VAIT. VITTTTU, vähemalt saab nüüd tilti idiootide peale lahutada. VITUPEAD1

Ja keegi ei võta teie kuradi raha ära. Rahunege maha!!! Küll näeb! Ei ole vaja fucking 20 lehte sama jama ajada.

Potsataja
13.12.09, 15:09
hm, eile oli äripäevas 3 artiklit, mis natuke ärevust tekitasid:

http://www.ap3.ee/article/2009/12/12/Internetikasiinofirmad_lube_taotlema_ei_totta


See viimane on põhiline, näitamaks seaduse esialgset mõju. Igasugu sanktsioonide vältimiseks on Triol mõtekas Eesti tolm jalgadelt pühkida, kui tahetakse eestlastele teenust edasi pakkuda. Entraction jälle valis eestlaste bännimise, kuna see on maj. kasulikum ehk rake'i saadakse minimaalselt ja sellest kasumlikum on harukontorit Eestis edasi pidada.

Karikakar
13.12.09, 15:10
Kes üldse selle vanusepaanika tekitas?

Rahapada
13.12.09, 15:15
mai tea, aga pm ma ütleks masterpuppeti moodi, tra rahunege maha, ja ärge mugisege nii palju, mängige, teenige kasumit, kui probleem tekib, SIIS RAHAST EI JÄÄ MITTE KEEGI MITTE MINGIT VIISI ILMA... ffs... ükski seadus EI LUBA RAHA ÄRA VÕTTA

onuark
13.12.09, 15:15
haha, ma ei saa aru miks te seletate et keegi ei võta teie raha ära, ärge kartke.

Ilmselge et ma ei karda oma rahast ilma jääda, pole kordagi kaalunudki seda varianti, et mu raha võetaks ära,kui jätan kauemaks.
vaid ma ei mõista seda, miks ma peaks raha sinna jätma, kui ma tean, et ma ei saa järgmine aasta mängida.
Kõik korrutavad, et alla 21. a ei saa next year mängida.
Seega miks peaksin raha sinna jätma?

edit: Ma ei tea kes mainis esimesena seda, et keegi kardab rahast ilma jääda. Ma arvan et keegi valesti asjadest aru saanud.

Dogers
13.12.09, 15:18
haha, ma ei saa aru miks te seletate et keegi ei võta teie raha ära, ärge kartke.

Ilmselge et ma ei karda oma rahast ilma jääda, pole kordagi kaalunudki seda varianti, et mu raha võetaks ära,kui jätan kauemaks.
vaid ma ei mõista seda, miks ma peaks raha sinna jätma, kui ma tean, et ma ei saa järgmine aasta mängida.
Kõik korrutavad, et alla 21. a ei saa next year mängida.
Seega miks peaksin raha sinna jätma?

edit: Ma ei tea kes mainis esimesena seda, et keegi kardab rahast ilma jääda. Ma arvan et keegi valesti asjadest aru saanud.


Sa üldse ei loe teemat või? KORDAN veelkord,juba sellest aastast EI VÕI alla 21. aastased mängida, miks Su rha veel cashouditud ei ole?

onuark
13.12.09, 15:20
miks kõik nii närvilised isiksused on? Badbiite saate samal ajal kui kirjutate siia? Tegelt seda nagunii, aga seletada ka võimalik rahulikult asju.

Igatahes olen seda teemat juba liiga palju lugenud, Ja mina olen saanud aru et alles next year on 21. a vaja olla. Ja seda juttu kõik rääkinud.

Aga kui juba sellest aastast siuke teema, siis ju savi. Ma igatahes rahul nüüd :D

BuildUp
13.12.09, 16:08
miks kõik nii närvilised isiksused on? Badbiite saate samal ajal kui kirjutate siia? Tegelt seda nagunii, aga seletada ka võimalik rahulikult asju.

Igatahes olen seda teemat juba liiga palju lugenud, Ja mina olen saanud aru et alles next year on 21. a vaja olla. Ja seda juttu kõik rääkinud.

Aga kui juba sellest aastast siuke teema, siis ju savi. Ma igatahes rahul nüüd :D


Nii. Mina saan aru nii, et praegu tegelikult ei tohi juba alla 21. aastased mängida. Järgmine aasta jõustub uus seadus ning selle põhiline muudatus on see, et EV tahab hakata kontrollima raha liikumisi. See 21. aasta piir jääb samaks. Kuna alates jaanuarist saab hakata alles taotlema seda asja (pokkeritoad oma luba) ja nagu ma aru sain antakse neile 4 kuud aega. Seega mitte midagi ei tohiks muutuda, kuni EV ametnikud ei saa täielikku kontrolli.

Point on see, et veel ca pool aastat peaks saama kindlalt rahus mängida.

Olen ma õigel teel?!

masterpuppet
13.12.09, 16:18
jah bulidup JAH.

peduriidid. TSITEERIN OMA 16. LEHE posti. Ja kes nüüd ka aru ei saa, saadan kuradi kogu oma fucking rolli sulle kuradi ajuhiiiiiglane.


Uhh lugege ikka teema läbi. Ei ole mõtteti mingi 30 lehekülge sama jama ajada, aga olgu...

§ 5. Kaughasartmäng

(1) Kaughasartmäng on hasartmängu korraldamine viisil, kus mängu tulemus selgitatakse elektroonilisel seadmel ja mängija saab mängus osaleda elektroonilise sidevahendi, sealhulgas telefoni, Interneti ja ringhäälingu vahendusel.


§ 34. Piirangud hasartmängus osalemisele

(1) Hasartmängu mängija peab olema füüsiline isik. Hasartmängukorraldaja ei tohi sõlmida mängijaga krediidilepingut panuse tegemise võimaldamiseks ega võimaldada mängijal mängukohas krediidilepingu sõlmimist teise isikuga.

(2) Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida. Samuti on keelatud alla 21-aastasel isikul õnnemängu mängukohas viibida. Alla 21-aastane isik tohib viibida üksnes Eesti laevaregistrisse kantud reisijatevedu teostaval laeval asuvas õnnemängu mängukohas, kus asuval mänguautomaadil või mängulaual ei ületa suurim võimalik panus ühes õnnemängus osalemise õiguse saamiseks 10 eurot ja suurim võimalik ühe õnnemängu tulemusel saadav võit 2000 eurot.



§ 111. Seaduse jõustumine

(1) Seadus jõustub 2009. aasta 1. jaanuaril.

(2) Käesoleva seaduse § 22 lõike 1 punkt 4 ning §-d 26, 39, 52-56 ja 92-94 jõustuvad 2010. aasta 1. jaanuaril.

(3) Käesoleva seaduse § 37 lõige 1 jõustub 2010. aasta 1. jaanuaril.

(4) Käesoleva seaduse § 38 lõige 4, § 57 lõike 2 punkt 1 ja § 58 jõustuvad 2011. aasta 1. jaanuaril.



TRA OSTKE ENDALE ALGHARIDUS VMS; kui lugeda ka ei oska.

Oliverk
13.12.09, 16:20
Aga ka ma peaks oma rolli nüüd välja võtma igaks juhuks? Et 2010 jaanuar ei saa ju enam mängida?

masterpuppet
13.12.09, 16:24
Aga ka ma peaks oma rolli nüüd välja võtma igaks juhuks? Et 2010 jaanuar ei saa ju enam mängida?


Sa kuse üldse herneid.

Potsataja
13.12.09, 16:31
Aga ka ma peaks oma rolli nüüd välja võtma igaks juhuks? Et 2010 jaanuar ei saa ju enam mängida?


Rolli ei oleks üldse pidanud tekkimagi, sest imo kehtis analoogne keeld juba ammu enne 2009 aasta jaanuarit, ainult paljudel oli väärarusaam, et online pokkerit ja kasiinot võib südamerahus pelada, kui samas live asjaga tegelemist ei üritatudki.

Oliverk
13.12.09, 16:33
Mitte essugi ei saa aru mis sa ütlesid hetkel.

Potsataja
13.12.09, 16:45
Mitte essugi ei saa aru mis sa ütlesid hetkel.


Ma ei tea täpset seaduse jõustumise kuupäeva, kuid igatahes juba 1996 oli alla 21 aastastel EW kodanikel keelatud mängida meie territooriumil hasartmänge. Minu jaoks on täiesti ebaoluline see serveri teema, lihtsalt riik ei vaevunud esialgu isegi irl teemaga tegelema.

Lisaks seega niipalju, et 2010 muutub asi kas kõigi jaoks või mitte kellegi jaoks.

masterpuppet
13.12.09, 16:50
Ma ei tea täpset seaduse jõustumise kuupäeva, kuid igatahes juba 1996 oli alla 21 aastastel EW kodanikel keelatud mängida meie territooriumil hasartmänge. Minu jaoks on täiesti ebaoluline see serveri teema, lihtsalt riik ei vaevunud esialgu isegi irl teemaga tegelema.

Lisaks seega niipalju, et 2010 muutub asi kas kõigi jaoks või mitte kellegi jaoks.

Imric, 1995 aastal vastuvõetud seaduses ei olnud sellist mõistet nagu kaughasartmäng. Seega oli see kuni 2009 aasta 1. jaanuarini "wilderness", kus ei kehtinud ükski Eesti Vabariigi seadus.


HASARTMÄNGUSEADUS

Vastu võetud 14. 06. 1995. a seadusega (RT I 1995, 58, 1005), jõustunud 21. 07. 1995.

Muudetud järgmiste seadustega (vastuvõtmise aeg, avaldamine Riigi Teatajas, jõustumise aeg):

§4. Hasartmängude liigid

(1) Hasartmängud jagunevad:
1) õnnemängud - hasartmängud, mille tulemus määratakse täielikult juhuslikkusel põhineva tegevusega, kusjuures ühtlaselt jaotuvaid juhuslikke arve, millest mängu tulemus sõltub, saadakse kaardipaki, ruletiketta, täringu, elektroonilise või mehhaanilise mänguautomaadiga või muul viisil;
2) osavusmängud - hasartmängud, mille tulemus sõltub osaliselt mängija füüsilisest osavusest;
3) totalisaatorid - hasartmängud, mille tulemus määratakse osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kus mängija teeb panuse spordivõistluse tulemusele ning mängukorraldaja on kohustatud võitjale või võitjatele maksma võidusumma, mille suurus sõltub sissemakstud panuste kogusummast;
4) kihlveod - hasartmängud, mille tulemus määratakse osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kus mängija teeb panuse mingi sündmuse toimumisele või toimumata jäämisele ning mängukorraldaja kohustub võitjale või võitjatele maksma võidusumma, mille suurus sõltub mängija tehtud panusest ja enne sündmuse toimumist kindlaksmääratud võidusumma arvutamisel kasutatavast suhtarvust.

(2) Vaidluse korral on Vabariigi Valitsusel või tema poolt volitatud ministril õigus otsustada, millisesse hasartmängude liiki hasartmäng kuulub.

vapsik
13.12.09, 17:54
Ma uurisin ühelt healt tuttavalt, kes teemaga kursis ja ta arvas, et kindlam oleks rahad välja võtta ikkagi. Eriti kui mängite Starsis NL-25s või NL-50s. Suuremate limiitide omi ei julgeta arvatavasti puudutada ning väiksemate limiitide vendadel pole piisavalt raha arvel. Ma vist teen enne jõululaupäeva juba cashoudi.

Oliverk
13.12.09, 17:57
Ei usu. Ei tee cashouti. Täiesti umbluu jutt tundub. Oh võtame nl25 tüüpide raha ära. Ise ka usud mida räägid?

Ah krt Leveli leveldamine vist..

Potsataja
13.12.09, 18:02
Ah krt Leveli leveldamine vist..


No way :P

paskaak
13.12.09, 18:09
JOKK

onuark
13.12.09, 18:09
Ma uurisin ühelt healt tuttavalt, kes teemaga kursis ja ta arvas, et kindlam oleks rahad välja võtta ikkagi. Eriti kui mängite Starsis NL-25s või NL-50s. Suuremate limiitide omi ei julgeta arvatavasti puudutada ning väiksemate limiitide vendadel pole piisavalt raha arvel. Ma vist teen enne jõululaupäeva juba cashoudi.


Kes siis seekord vihase kommentaari annab ja kõik ***** saadab või algharidust ostma saadab.
Selles mõttes me teame kõik et kelleltki raha ära ei võeta, aga ehk lihtsalt mugavam kui raha välja võetud, et pärast protsess liiga aeglane ei oleks.
Noh mina igatahes ei ole veel otsustanud mida teha, kas jätta raha arvele või mitte ja seda täna ikka otsustada ei suuda :D
ärge näkku lööge, aitäh.

masterpuppet
13.12.09, 18:11
Irw, elaks nagu Venemaal, kus väikse rahakotiga ning dressidega vennad peavad võlgu välja nõudmas käima kurikate ning kettidega. Suurte rahakottidega vendade eest teevad töö ära poliitikud.

Elagu anarhia ning Starsi (ning muude suuremate pokkeritubade) reputatsioon kõigi maailma microgrinderite silmis!

Ning tsiteeriks hea meelega veel mupsiku posti.



Ma arvan, et paanikaks pole mingit põhjust ning see, et 1-2 võrku on eestlaste suhtes negatiivse otuse teinud ei tähenda veel seda, et teised operaatorid sama teed läheks. See on puhtalt minu isiklik arvamus ja samas ka lootus, aga pakun, et suuremad toad vilistavad selle seaduse peale ja vähemalt 2010 aasta jooksul ei muutu oluliselt midagi. Vaevalt et nt Pokerstars oleks nii aggressiivse reklaamkampaaniaga välja tulnud turule, kust plaanitakse uuesti koheselt lahkuda. Seadus oli ammu olemas ja Pokerstars oli sellest kindlasti teadlik.

Ootame-vaatame.


Rohkem ei kommenteeri ning seda haiget teemat ei vaata. Iga pokkerimängija võiks seaduse kas või üks kord läbi vaadata, mitte siin hakata kohe südameasju puistama. Seadus ei piira EESTLASE mängimist, vaid piirab ainult pokkeritubasid. Kui Pokkerituba leiab, et ta ei saa enam EESTLASELE teenust pakkuda, siis ta kenasti saadab vastavsisulise e-maili ning pakkub võimalusi, kuidas võimalikult valutult rahad tagasi toimetada. Ükski kuradi SUUR pokkerituba ei hakka ever-never oma oma reputatsiooni mingi kuradi 2k$ pärast auku lükkama. NEVER! Võibolla aladin365 vaatab natuke pahase näoga. Jeesus and ooo maii gaaaad.

ranka
13.12.09, 18:38
Aga kas on mõtet enne seaduse jõustumist roll välja kanda?

Dogers
13.12.09, 19:00
Aga kas on mõtet enne seaduse jõustumist roll välja kanda?


jah, sõber rääkis just, et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on, aga sellised highrollerid pidid kõik rahadest ilma jääma, palgatakse head advokaadid ja makstakse neile osa Sinu, ptui, pokkeritoa rahadest ning kasumid on meeletud. ta lisas veel et kindlasti kandke need välja, kellel üle 100k dollari bankroll.

Rahapada
13.12.09, 19:14
julm leveli leveli leveldamine käib juba

pm ei koti, mängin kuni vastupidist keegi nõudma hakkab
mis puutub alla 21. aastastesse, siis seadus jõustus 2009. a 1. jaanuar, mida krdit tee üldse netis teete? ... ja miks te küsite, kui seadust ei viitsi lugeda... ja kuna pokkeritoad pole viitsinud tutvuda konnatiik EV (Eesti Wabariik oli 1918-1940), seadustega, siis selle arvelt saite liugu lasta, saate pragugi, seni kuni keegi vastupidist nõudma ei hakka, ärge muretsege, saage high rolleriks... mwhaha

Maheaatom
13.12.09, 19:30
Sgean vahele ja küsin, et kas kõik selles teemas sõna võtvad 21+ isikud on juba algatuseks liitunud näiteks PokkeriProde pokkeriklubi MTÜ-ga?

Oliverk
13.12.09, 19:37
Ei,kuna see on turnapokri jaoks ja ei huvita see hetkel.

pastilaa
13.12.09, 19:40
Ei,kuna see on turnapokri jaoks ja ei huvita see hetkel.


Tule taevas appi!

Rahapada
13.12.09, 19:46
Sgean vahele ja küsin, et kas kõik selles teemas sõna võtvad 21+ isikud on juba algatuseks liitunud näiteks PokkeriProde pokkeriklubi MTÜ-ga?


aadress, kohe liitun

Rahapada
13.12.09, 19:46
kõigel ei jõua netis silma peal hoida

kapiuksehing
13.12.09, 19:53
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2772.0.html
Pokkeriproode pokkeriklubi siis

Rahapada
13.12.09, 20:10
saatsin rankale pm'i

lenC
15.12.09, 18:48
Uhh lugege ikka teema läbi. Ei ole mõtteti mingi 30 lehekülge sama jama ajada, aga olgu...

§ 5. Kaughasartmäng

(1) Kaughasartmäng on hasartmängu korraldamine viisil, kus mängu tulemus selgitatakse elektroonilisel seadmel ja mängija saab mängus osaleda elektroonilise sidevahendi, sealhulgas telefoni, Interneti ja ringhäälingu vahendusel.


§ 34. Piirangud hasartmängus osalemisele

(1) Hasartmängu mängija peab olema füüsiline isik. Hasartmängukorraldaja ei tohi sõlmida mängijaga krediidilepingut panuse tegemise võimaldamiseks ega võimaldada mängijal mängukohas krediidilepingu sõlmimist teise isikuga.

(2) Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida. Samuti on keelatud alla 21-aastasel isikul õnnemängu mängukohas viibida. Alla 21-aastane isik tohib viibida üksnes Eesti laevaregistrisse kantud reisijatevedu teostaval laeval asuvas õnnemängu mängukohas, kus asuval mänguautomaadil või mängulaual ei ületa suurim võimalik panus ühes õnnemängus osalemise õiguse saamiseks 10 eurot ja suurim võimalik ühe õnnemängu tulemusel saadav võit 2000 eurot.

ära palun karjuma hakka

Lugesin täna selle seaduse uuesti läbi, tekkis lihtsalt paar küsimust, nimelt §34 pt 2 on ju öeldud "kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu", samas kui vaadata §3-e, siis hasartmängud liigitatakse õnnemängudeks, loteriideks, totodeks ja osavusmängudeks. Kas onlinepokker(ma mõtlen just PS-i ja FTP-d, millel pole külge ehitatud kasiinot) pole mitte "kaughasartmänguna korraldatav osavusmäng", millest minu meelest §34 pt 2 juttu ju pole? Siin on nüüd filolooge vaja :) Kuhu pokker üldse siis liigitatakse?

Karikakar
15.12.09, 19:35
seal on ju kirjas et kaughasatmänguna korraldatavat osavusmängu.

lenC
15.12.09, 19:39
ma vist olen siis lihtsalt eesti keele fucktard, aga see saab ju teistpidi ka olla, kuna "osavusmäng" kui selline on eraldi hasartmänguliik.

Dogers
15.12.09, 19:39
ära palun karjuma hakka

Lugesin täna selle seaduse uuesti läbi, tekkis lihtsalt paar küsimust, nimelt §34 pt 2 on ju öeldud "kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu", samas kui vaadata §3-e, siis hasartmängud liigitatakse õnnemängudeks, loteriideks, totodeks ja osavusmängudeks. Kas onlinepokker(ma mõtlen just PS-i ja FTP-d, millel pole külge ehitatud kasiinot) pole mitte "kaughasartmänguna korraldatav osavusmäng", millest minu meelest §34 pt 2 juttu ju pole? Siin on nüüd filolooge vaja :) Kuhu pokker üldse siis liigitatakse?


Tsiteeri terve lause ja pilt kohe selgem :D

Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida.

Sass
15.12.09, 19:39
Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida

Dogers
15.12.09, 19:42
keegi võiks veel korra sama asja kirjutada :D

lenC
15.12.09, 19:52
mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.

Provoker
15.12.09, 20:20
mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.


triobeti sklillgames ntx...

lenC
15.12.09, 20:24
triobeti sklillgames ntx...

ma mõtlesin neid non-kaughasartosavusmänge, mida seaduse järgi saavad 2-aastased ka mängida

whippit
15.12.09, 20:27
mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.


Osavusmängud on näiteks need masinad, mille abil saad pehmeid loomakesi hunnikust välja koukida. srsly.

lenC
15.12.09, 21:09
rofl, nüüd on kõik selge, aitäh

Rahapada
15.12.09, 21:23
osavusmäng on mäng, kus tulemus sõltub osaliselt mängijatest, kuid samas, mille täielikku tulemuse eest ei saa mängija otsustada, ja seega kaasneb ka mingi õnnefaktor...

või olen ma midagi valesti aru saanud, sest minuteada liigitatakse nt bridž oskusmängu alla

hotcocacola
15.12.09, 21:26
Osavusmängud on näiteks need masinad, mille abil saad pehmeid loomakesi hunnikust välja koukida. srsly.


irw, alguses mõtlesin, et wtf :D, siis meenus, et krt isegi selveris on see ju olemas :D.
need masinad tuleks olympsi viia, LOL

Sass
17.12.09, 14:51
1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo

ranka
17.12.09, 15:06
1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo


Sa oled rumal.

Sass
17.12.09, 15:08
no valgusta mind

ranka
17.12.09, 15:11
no valgusta mind


Mina tegin nalja ja Dogers tegi nalja.

EDIT: slängis "mina leveldasin rahvast ja Doger releveldas mind"

Rahapada
17.12.09, 15:15
1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo


lol?

hotcocacola
17.12.09, 15:21
sass, sa oled ikka puhta tuulepea...tule teavas appi :D

Rahapada
17.12.09, 15:29
taevast appi kutsuda näib hiliinenud ettevõtmisena

Sass
17.12.09, 15:45
no nahui on siis vaja sellises teemas mis kõiki mõjutab mingit paska ajada v?
leveldage nahui mingis offtopicu teemas

mcbethk
17.12.09, 15:46
Leveldamine siin foorumis on tavaline, get used to it

mkva
17.12.09, 15:48
Mis see leveldamine tähendab üldse ? :o

Rahapada
17.12.09, 15:48
;D

r3o
17.12.09, 15:54
Mis see leveldamine tähendab üldse ? :o


leveldad?

CTXrix
17.12.09, 15:56
leveldad?


See oli juba metaleveldus :D

mkva
17.12.09, 15:56
modestly

levis
17.12.09, 16:01
Mis see leveldamine tähendab üldse ? :o

http://www.thepokerbank.com/strategy/psychology/multiple-level-thinking/
* Level 0: I know nothing
* Level 1: What do I have?
* Level 2: What does my opponent have?
* Level 3: What does my opponent think I have?
* Level 4: What does my opponent think that I think they have?
* Level 5: What does my opponent think that I think they think I have?

mkva
17.12.09, 16:03
ääm, et siis sass know's nothing ?

Helmps
17.12.09, 16:04
level 5 is level

Dogers
17.12.09, 16:06
no nahui on siis vaja sellises teemas mis kõiki mõjutab mingit paska ajada v?
leveldage nahui mingis offtopicu teemas

Sellega me pmst tõime irooniaga välja selle, et postid, ala "sõber ütles" "mina arvan" "kuskilt kuulsin" ja üleüldse postid ilma viiteta konkreetsele allikale on väga subjektiivsed ning igaüks on endale ammu enda seisukoha võtnud kuidas käituda. Keegi ei saa Sulle ette öelda, kas pead raha välja võtma, kas võid edasi mängida, või mitte. Ise pead seisukohale jõudma, olgu see kas siis lugedes kogu teema läbi või kirjutades pokkerituppa kiri, ala mis saab minust pärast uue seaduse jõustumist. Siin teemas on nüüdseks sõna võtnud sadakond kodanikku, ühel vähem aimu kui teisel, keegi ei saa Sulle kindlalt öelda, kelle jutt kõige täpsem tundub, ironiseerimiseks läks asi juba üksnes sellepärast, et iga nädala tagant tuleb keegi paanikahoos ja ei viitsi teemasse süveneda ja kirjutab posti "Kas minu raha võetakse ära"

Mis see annab kui näiteks härra ranka kirjutab Sulle, EI Sinu raha ei võeta ära - see ei anna Sulle hiljem nõudeõigust ranka vastu kui Su raha ikkagi ära peaks võetama, ühesõnaga kindlustunnet Sa sellest ei saa.

CTXrix
17.12.09, 16:12
Sellega me pmst tõime irooniaga välja selle, et postid, ala "sõber ütles" "mina arvan" "kuskilt kuulsin" ja üleüldse postid ilma viiteta konkreetsele allikale on väga subjektiivsed ning igaüks on endale ammu enda seisukoha võtnud kuidas käituda. Keegi ei saa Sulle ette öelda, kas pead raha välja võtma, kas võid edasi mängida, või mitte. Ise pead seisukohale jõudma, olgu see kas siis lugedes kogu teema läbi või kirjutades pokkerituppa kiri, ala mis saab minust pärast uue seaduse jõustumist. Siin teemas on nüüdseks sõna võtnud sadakond kodanikku, ühel vähem aimu kui teisel, keegi ei saa Sulle kindlalt öelda, kelle jutt kõige täpsem tundub, ironiseerimiseks läks asi juba üksnes sellepärast, et iga nädala tagant tuleb keegi paanikahoos ja ei viitsi teemasse süveneda ja kirjutab posti "Kas minu raha võetakse ära"

Mis see annab kui näiteks härra ranka kirjutab Sulle, EI Sinu raha ei võeta ära - see ei anna Sulle hiljem nõudeõigust ranka vastu kui Su raha ikkagi ära peaks võetama, ühesõnaga kindlustunnet Sa sellest ei saa.


Numaitea, kui BokkkeriStaaaar Ranka isiklikult ikka ütleb, et keegi ei võta raha ära, siis ei aita siin enam püssirohi ega ussirohi, partei ammugi mitte - raha jääb alles.

Dogers
17.12.09, 16:18
Praegu on kaks gruppi inimesi, need, kes ei tea mis saama hakkab ning need, kes teavad, mis saama hakkab, aga nad ei tohi sellest rääkida.

erandiks siis kolmas grupp, kes ennast paanikute peal leveldab. :D

mkva
17.12.09, 16:21
Praegu on kaks gruppi inimesi, need, kes ei tea mis saama hakkab ning need, kes teavad, mis saama hakkab, aga nad ei tohi sellest rääkida.

erandiks siis kolmas grupp, kes ennast paanikute peal leveldab. :D

4 grupp on sellised kes arvavad, et teavad mis saama hakkab

levis
17.12.09, 16:24
Sahteldame ikka leveldajad ka eraldi gruppidesse!

CTXrix
17.12.09, 16:25
Sahteldame ikka leveldajad ka eraldi gruppidesse!


Vastavalt levelduse peensusele? :D

Rage
17.12.09, 16:26
mis gruppi mina kuulun? ma ei tea mis juhtuma hakkab, aga välja cashisin ikka.

Dogers
17.12.09, 16:46
mis gruppi mina kuulun? ma ei tea mis juhtuma hakkab, aga välja cashisin ikka.


ee, need kes "arvavad, et nad teavad" kuuluvad gruppi, kes ei tea asjast midagi ja Rage Sa ise vastasid ära juba kuhu gruppi Sa kuulud :D Kuhugi Bodogi ma ka raha jätta ei julgeks :D

nikitheone
17.12.09, 16:52
uvs saatis kirja, et seal mängida enam ei saa

levis
17.12.09, 17:00
uvs saatis kirja, et seal mängida enam ei saa
UVS on Entraction võrgus
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1727.msg133135/topicseen.html#msg133135

Sass
17.12.09, 17:06
ranka äkki keelaks selle OT ära sellises teemas? va 2 viimast posti

nikitheone
17.12.09, 17:08
UVS on Entraction võrgus
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1727.msg133135/topicseen.html#msg133135
aa ok. Ei teadnud. Saintäna kirja alles

Maheaatom
17.12.09, 17:09
...ning need, kes teavad, mis saama hakkab, aga nad ei tohi sellest rääkida.

Kahtlen, et sellist gruppi hetkel olemas on. Kui on, siis ei käi nad siin foorumis ega mängi tõenäoliselt ka pokkerit.
Osadel inimestel on küll pisut rohkem infot, kuid nad ei avalda seda puht eetilistel kaalutlustel enne kui teatud ettevõtted/asjaosalised ise avalikult sõna võtavad. Ma ei usu, et keegi hetkel üldse täpselt teab, mis 2010 PRAKTIKAS saama hakkab.

Dogers
17.12.09, 17:19
Seda tuleks vist parandada jah, Inimesed, kes teavad, mis peaks saama hakkama - kuidas see praktikas välja kukub, tuleks ehk tähetark Igor Mangilt küsida. :D

Godspeed_EJ
17.12.09, 17:28
Seda tuleks vist parandada jah, Inimesed, kes teavad, mis peaks saama hakkama - kuidas see praktikas välja kukub, tuleks ehk tähetark Igor Mangilt küsida. :D


Mang elab mul ülemisel korrusel. Lähen küsin? ;D

pikk28
17.12.09, 19:19
mul hea tuttav ütles, et ainult cashi mängijad peaksid raha välja võtma enne 1 jaanuari. sng mehed ja mtt meestel ei muutu midagi, sest turniiripokker muutub ametlikult spordiks.

Godspeed_EJ
17.12.09, 19:23
Rääkisin Mangiga just. Arvas, et märtsis, juunis ja oktoobris sündinud võiksid rahad kindlasti välja võtta. Erandiks ainult 1982 sündinud kodanikud. Neil pidi kõik korras olema, kuna Merkuur ja Jupiter olid sel aastal olnud hea kooskõlas.

Ärge siis enam paanitsege, Mang on rääkinud!

Dogers
17.12.09, 19:29
mul hea tuttav ütles, et ainult cashi mängijad peaksid raha välja võtma enne 1 jaanuari. sng mehed ja mtt meestel ei muutu midagi, sest turniiripokker muutub ametlikult spordiks.


a ma hakkan 1.-st turniirimängijaks :o

LuuK
17.12.09, 20:03
Ma olengi ainult turniire mänginud. Enamus neist on erilise formaadiga, kestavad ühe käe. Kui eelmine lõpeb hakkab kohe piisava arvu osalejate (2) korral samas lauas uus.

mkva
17.12.09, 20:17
leveldajate alafoorum huh ?

ranka
17.12.09, 21:19
no nahui on siis vaja sellises teemas mis kõiki mõjutab mingit paska ajada v?
leveldage nahui mingis offtopicu teemas


Saa naljast aru. Kui igal lehel küsitakse vähemalt korra (rõhk sõnal VÄHEMALT) küsimus: "Kas peaks bankrolli enne 2010 välja kandma?". Siis kaua sa jõuad vastata, et EI?!

ranka
17.12.09, 21:20
Kahtlen, et sellist gruppi hetkel olemas on. Kui on, siis ei käi nad siin foorumis ega mängi tõenäoliselt ka pokkerit.
Osadel inimestel on küll pisut rohkem infot, kuid nad ei avalda seda puht eetilistel kaalutlustel enne kui teatud ettevõtted/asjaosalised ise avalikult sõna võtavad. Ma ei usu, et keegi hetkel üldse täpselt teab, mis 2010 PRAKTIKAS saama hakkab.


+1

Sisuliselt võiks selle teema lukku panna, et paanikahooge vähendada :P

Timpz
17.12.09, 21:21
+1 kinnipanemise koha pealt

hoss23
17.12.09, 21:22
+1

Sisuliselt võiks selle teema lukku panna, et paanikahooge vähendada :P

arvan ka et see oleks kõige parem variant.

Rahapada
18.12.09, 07:53
probly +1, sest mumeelest on kõigele lisaks tekkinud grupp kes lihtsalt käib ja naerab leveli üle 5ndas astmes, sest nad on juba 10ndal astmel käind

variatsioon
19.12.09, 13:32
no see on kindel et lähima 6kuu jooksul ei muutu midagi?

CTXrix
19.12.09, 13:34
no see on kindel et lähima 6kuu jooksul ei muutu midagi?


See on kindel, et mitte miski pole kindel. Besides, mingi võrk juba saatis ju eestlastele kirja, et "sry, 2010 no playing for u, cash out now" - st et muutused on juba toimunud.

marguzz22
19.12.09, 14:34
Milleski ei saa olla kindel, UVS poker kes tegi Eesti samuti kõva promo, tõlkis oma lehe , pani eesti keelse tiimi kokku lõpetab 1.jaanuarist eestlaste mängimise seal. Nii, et loll jutt need, kes rääkisid, et nagunii midagi ei juhtu, juba on juhtunud ning arvatavasti sulguvad veel paljud toad. Ka see jutt, et stars paneb niipalju raha marketingi ja kindlasti ei lõpetaks eestlaste mängimist seal jne. on bs. Neil on kaks varianti nad kas kusevad eesti seaduste peale või järgivad neid. Mina arvan, et kusevad meie seaduste peale.

Aga lugege HS seaduse muudatusi, mis viidi sisse. Kindlasti ei soovita uuel aastal otse pokkerikontolt raha kanda pangakontole. Tehke kõike läbi MB ja ei saa tõestada, kus kohast teie raha tuleb. (kui pank muidugi ei saada MB päringut ja MB ei vasta pangale)

Dogers
19.12.09, 14:45
Triobetist vist saab ainult pangakaudu? Ma vähemalt muud varianti ei kohtand praegu.

Timpz
19.12.09, 14:48
Triobetist vist saab ainult pangakaudu? Ma vähemalt muud varianti ei kohtand praegu.

MB

Rahapada
19.12.09, 15:38
no , unibet mõtleb k, vastavalt ripäeva uudistele, et nad vist ei passi siin, aga samas see, kõik mängus saade... jätab, küsimärgi õhku, et äkki nagu ikkagi tahavad asja ajada

Tylos
19.12.09, 17:57
Milleski ei saa olla kindel, UVS poker kes tegi Eesti samuti kõva promo, tõlkis oma lehe , pani eesti keelse tiimi kokku lõpetab 1.jaanuarist eestlaste mängimise seal. Nii, et loll jutt need, kes rääkisid, et nagunii midagi ei juhtu, juba on juhtunud ning arvatavasti sulguvad veel paljud toad. Ka see jutt, et stars paneb niipalju raha marketingi ja kindlasti ei lõpetaks eestlaste mängimist seal jne. on bs. Neil on kaks varianti nad kas kusevad eesti seaduste peale või järgivad neid. Mina arvan, et kusevad meie seaduste peale.

Aga lugege HS seaduse muudatusi, mis viidi sisse. Kindlasti ei soovita uuel aastal otse pokkerikontolt raha kanda pangakontole. Tehke kõike läbi MB ja ei saa tõestada, kus kohast teie raha tuleb. (kui pank muidugi ei saada MB päringut ja MB ei vasta pangale)



Ei maksa eriti arvata,et mingi pokkerisait "kuseb" eesti seaduste peale nagu stars ja FTP tegid seda USA seaduse puhul.Erinevused on liiga suured.Esiteks olid USA seadusel suured "augud" sees mis ei keelanud m2ngimist vaid rahadega opereerimist m2ngusaitidel nagu ma aru olen saanud.Teiseks,olgem realistid,on ysna suur vahe ca 1M usa m2ngija vahel ja ca 100-150 eesti m2ngija vahel kes saidil m2ngivad.Keegi ei hakka otsima loophole-sid seaduses m6ne m2ngija p2rast.

Rahapada
20.12.09, 01:45
eestis on rohkem mängijaid, ja kust kuradist sa võtad, et kõigil lääne pokkeritubadel on pohlad eest mängijatest, ka väike kasum on kasum

Tylos
20.12.09, 04:07
Yeah,eestis on rohkem m2ngijaid,kuigi,enamus neist peab sellessamas foorumis NL2-NL10 blogi.Ma ei v2ida,et pohlad on pokkerisaitidel.Iga 2ri tahab oma kliente hoida,no doubt.Aga iga sait peab vaatama ka kulude-tulude vahekorda.Litsentsitasu,severite hoolduskulud,byrokraatiakulud jne.
Ja ,yldse,eelmine jutt k2is seaduse peale kusemise kohta mitte selle kohta,et mingil saidil eesti m2ngijatest pohhui on.

Maheaatom
20.12.09, 09:38
See unustage nüüd küll kohe ära, et mingi sait siia hakkab oma servereid tooma, sealhulgas TB, UB või Stars (viimase kahe jaoks on Eesti turg veel eriti marginaalne). Nõuded, mida Eesti esitab + litsentsitasud on absurdselt kõrged (võrdleme näiteks Eestist mitu korda suurema Leeduga, kus litsents maksab vist umbes 50 x vähem). Praegusel kujul muutub pokker järgmisel aastal illegaalseks (v.a. loodav Olympicu tuba, mille kohta ei ole hetkel isegi teada, millal see avatakse) kui midagi ei muutu. Kogu iva põhinebki hetkel vaid sellel, et kas "kustakse või mitte" (kaldun pigem isegi esimese poole) aga see ei lohuta eriti. Seega, palun kõikidel kes siin sõna võtavad, muretsevad ja on üle 21-aastased, minna teema http://www.pokkeriprod.com/eesti-pokkeriklubid/ juurde.

ranka
20.12.09, 12:17
Ei maksa eriti arvata,et mingi pokkerisait "kuseb" eesti seaduste peale nagu stars ja FTP tegid seda USA seaduse puhul.Erinevused on liiga suured.Esiteks olid USA seadusel suured "augud" sees mis ei keelanud m2ngimist vaid rahadega opereerimist m2ngusaitidel nagu ma aru olen saanud.Teiseks,olgem realistid,on ysna suur vahe ca 1M usa m2ngija vahel ja ca 100-150 eesti m2ngija vahel kes saidil m2ngivad.Keegi ei hakka otsima loophole-sid seaduses m6ne m2ngija p2rast.


Naljakas... Sa väidad, et USA-d ja Eestit ei saa võrrelda ning ikka seda teed..... Sinu argumendilt ütleks vastu, et USA on suurriik, Eesti aga väike ning kui juba USA peale kusetakse...

PS! Sa alahindad Eesti mängijate rake genereerimisevõimalusi.

olavike
20.12.09, 12:29
Triobetist vist saab ainult pangakaudu? Ma vähemalt muud varianti ei kohtand praegu.

Selleks pead vähemalt korra MB kaudu Triosse kande tegema, et sul MB cashout avaneks.

alaska
20.12.09, 12:39
Varem oli selline vaikiv kokkulepe, et ära torgi s*tta muid läheb haisema, aga nüüd sellest vist enam ei pääse. Kogu see jama toimub ju sellepärast, et riik saaks makse selle ainult kasvava turu pealt. Mis nende turniiriklubide poliitika selles suhtes on? Itaalias tegi pokerstars saidi ainult itaallastele kahekordse rakega, kus siis pool rake´i läheb riigile maksudeks ja mängijale on seega kogu kasum maksuvaba. Kas eesti mängijad oleks kah sellise asjaga nõus?

Rahapada
20.12.09, 13:27
noh, suurtel saitidel pole vajadust kusta

ESTPatrick
20.12.09, 13:31
Varem oli selline vaikiv kokkulepe, et ära torgi s*tta muid läheb haisema, aga nüüd sellest vist enam ei pääse. Kogu see jama toimub ju sellepärast, et riik saaks makse selle ainult kasvava turu pealt. Mis nende turniiriklubide poliitika selles suhtes on? Itaalias tegi pokerstars saidi ainult itaallastele kahekordse rakega, kus siis pool rake´i läheb riigile maksudeks ja mängijale on seega kogu kasum maksuvaba. Kas eesti mängijad oleks kah sellise asjaga nõus?


ei, siis ma oleks BE mängija. pool kasumit niikuinii rake praegu, pool milli aastas veel juurde maksta oleks kehv

Maheaatom
20.12.09, 13:40
Seaduse koostajad ei saa kahjuks aru, et see otsus ei too soovitud kasumeid, kuna tingimused Eestis vastava äri legaliseerimiseks on väga kehvad ning turg väike. Otsene kahju on aga tekitatud juba sellega, et järgmise aasta alguses kaob tänu sellele seadusele Eesti kümneid töökohti ning korralike maksumaksjate asemel tekib juurde kamp reisisaatjaid. Ei usu mina, et saadakse see papp tagasi mingi müütilise Eesti pokkeritoaga ning kaotajateks jäävad siin kõik osapooled - tõsiste mängijate jaoks puudub sel saidil anyway konkurentsivõime ja nad leiavad mingid "moodused" mängida edasi seal, kus on tingimused oluliselt paremad ning NL5 meeste reigist ei suudeta kulusidki katta.

Seega kogu praeguse HS seaduse loogika on bs, kuna seda ei ole konsulteeritud online-hasartmängude pakkujate ja mängijatega. Loodav Turniiripokkeri Liit soovib kindlasti anda omapoolse panuse, et muuta seadus kasulikuks Eesti mängijatele. See tähendab omakorda, et motivatioon peab olema ka ettevõtjatel ning ega meil sellegi vastu midagi pole, et riik kasu saab. Aga praegusel kujul ei saa sellest kasu mitte keegi, kuna tegemist on läbimõtlematu bürokraatliku otsusega. Mida täpselt tehakse, me keegi mõistagi ei tea. ETPL pole veel formaalset loodud ning juhatust, kes hakkab sellega jooksvalt tegelama, valitud.

P.S. Ärge võrrelge Eestit Itaaliaga. Mastaap on täiesti erinev ning seaduski olemuselt teine.

Pahvak
20.12.09, 13:52
Imo on kasum see, mille pokkerimängija toast välja kannab. Kui ta kannab ühest toast 10k välja ja pärast teise tuppa 10k, siis tegelikult pole ju mängija mingit kasu saanud ja maksustamine tundub üsna naljakas.

Maheaatom
20.12.09, 13:59
Imo on kasum see, mille pokkerimängija toast välja kannab. Kui ta kannab ühest toast 10k välja ja pärast teise tuppa 10k, siis tegelikult pole ju mängija mingit kasu saanud ja maksustamine tundub üsna naljakas.

Sel juhul oleks maksustamise subjektiks mängija, mis teeks kogu asja meeletult keeruliseks ning ebamugavaks nii kontrollorganite kui mängijate jaoks. Lihtsam on kehtestada seadused teenusepakkujatele.

Pahvak
20.12.09, 14:07
Selles on sul õigus, ma ei mõelnudki väga asja praktilise poole peale. Lihtsalt mainisin, et reigi suurendamise ja kasumi maksustamise vahele minu silmis võrdusmärki tõmmata ei saa.

levis
20.12.09, 14:18
See unustage nüüd küll kohe ära, et mingi sait siia hakkab oma servereid tooma, sealhulgas TB, UB või Stars (viimase kahe jaoks on Eesti turg veel eriti marginaalne). Nõuded, mida Eesti esitab + litsentsitasud on absurdselt kõrged (võrdleme näiteks Eestist mitu korda suurema Leeduga, kus litsents maksab vist umbes 50 x vähem). Praegusel kujul muutub pokker järgmisel aastal illegaalseks (v.a. loodav Olympicu tuba, mille kohta ei ole hetkel isegi teada, millal see avatakse) kui midagi ei muutu. Kogu iva põhinebki hetkel vaid sellel, et kas "kustakse või mitte" (kaldun pigem isegi esimese poole) aga see ei lohuta eriti. Seega, palun kõikidel kes siin sõna võtavad, muretsevad ja on üle 21-aastased, minna teema http://www.pokkeriprod.com/eesti-pokkeriklubid/ juurde.
Kas ma saan valesti aru, aga seadus sätestab, et kui sa korraldad kaughasartmängu Eestis (siin reg.firma (tütarettevõte) ja tegevusluba), siis tarkvara sisaldav server peab asuma kah Eestis!

Ehk siis Eestis tegevus- või korraldusluba mitteomava välismaise hasartmängukorraldaja korraldatavast hasartmängust võib eestlane osa võtta kui ta on vähemalt 21 aastat vana.
Või mis?
Ja kuidas saabki sellist asja üldse keelata, see on ju absurd!
???

Maheaatom
20.12.09, 15:11
Kas ma saan valesti aru, aga seadus sätestab, et kui sa korraldad kaughasartmängu Eestis (siin reg.firma (tütarettevõte) ja tegevusluba), siis tarkvara sisaldav server peab asuma kah Eestis!
Selleks, et luba üldse saada, peabki server asuma Eestis.



Ehk siis Eestis tegevus- või korraldusluba mitteomava välismaise hasartmängukorraldaja korraldatavast hasartmängust võib eestlane osa võtta kui ta on vähemalt 21 aastat vana.
Eestis tegevusluba mitteomav välismaine hasartmängukorraldaja ei tohi siinsel turul tegutseda. Pole vahet, kas mängijad on 18, 21 või 81 aastased. Kui tegevusluba on olemas, siis kehtib vanusepiirang 21, kuna server asub Eesti tolliterriooriumil.

Rahapada
20.12.09, 15:13
kodanikkonna kaitseks, pole seemitte keelamine, vaid "kontrollivõimaluste loome"

ranka
20.12.09, 16:36
Varem oli selline vaikiv kokkulepe, et ära torgi s*tta muid läheb haisema, aga nüüd sellest vist enam ei pääse. Kogu see jama toimub ju sellepärast, et riik saaks makse selle ainult kasvava turu pealt. Mis nende turniiriklubide poliitika selles suhtes on? Itaalias tegi pokerstars saidi ainult itaallastele kahekordse rakega, kus siis pool rake´i läheb riigile maksudeks ja mängijale on seega kogu kasum maksuvaba. Kas eesti mängijad oleks kah sellise asjaga nõus?


Päris debiilne. Väikesed saidid annavad mängijatele rakebackina tagasi 40-60% rakest ja kui on tegu pokkeritoga, mis asub mõnes võrgustikus (näiteks Unibet, TrioBet jne) siis tõenäoliselt peab andma ära veel miski osa kasumist emaserverile. Aga ikkagi sellised pokkeritoad ei ela halvasti! PokerStars, mis on maailma suurim pokkerituba, võtab ära sama suure rake aga tagasi annab maksimaalset 35% rakebacki. Kasumid on julmad, raket tuleb ojadena, tagasi annavad minimaalselt ja selline tuba kehtestab veel topelt rake... No andke andeks aga see ei ole normaalne.

Üleüldse online pokkeritubade rake on haiglaselt kõrge.

EDIT: Ja väga õiglane oleks, kui need ahnepäitsid maksaksidki makse laekunud rake pealt. Koorigu ahneid pokkeritube, eriti selliseid, kes mängijatele midagi tagasi ei anna.

alaska
20.12.09, 16:39
mina kuulsin seda 2+2, võib olla nii hull pole.

marguzz22
23.12.09, 20:01
NB! Allolev positus on võetud pokernews foorumis, kuid arvan, et kõik peaksid seda lugema. Väga mõistlik jutt.


Paneme siis kõik uuesti kirja ning inimesed, kes kibelevad pokkerisaitidele kirjutama, lugegu enne need punktid läbi.
1) Eestis ei tohi pakkuda online-pokkerit alates 01.01.2010 mitte keegi, kellel litsentsi ei ole. Mitte keegi. Erandeid ei tehta ei Starsile, Triobetile ega ka mitte Olympicule. Seadus kehtib teenusepakkujatele, mitte mängijatele. Eesti riik peab hoolitsema, et inimesed keelatud kohtades mängida ei saa, mitte mängijad "paluma", et neil seal mängida ei lastaks Happy
2) Taotlusi hakatakse vastu võtma ning litsentse väljastama alates 01.01.2010. Mis päev täna on, vaadake kalendrist Wink
3) Igasugused Towerid jms. ei hakka never praeguste seadustega Eestis litsentsi taotlema. Selleks tuleb luua Eestis ettevõte 15,65M aktsiakapitaliga, kulutada umbes paar miljonit, tuua siia KÕIK oma serverid, pakkuda 24/7 eestikeelset supporti ja läbi rida bürokraatilikke samme. Arvake 10 korda, kas see on sellisele saidile kasulik? Laghing

Mina igatahes arvan, et enamik saitidest pole sellest seadusest mitte midagi kuulnud. Lisaks olen ma ka kindel, et nende meeskonnas töötab vaevalt kaks-kolm inimest, kes üldse teavad, et selline riik nagu Eestis olemas on. Ja kui nad ka hoiaksid igal päeval hinge kinni hoides ja küüsi närides silma peal neile hiiglaslikke kasumeid kindlustaval Eesti turul, oleks neil sellest tõenäoliselt lihtsalt ükskõik. Eesti riik ei hakka mingit Tšingatškuki reservaadis paiknevat pokkerituba kohtussse kaebama, et saada sealt kätte osa kolme eestlase poolt makstud 187$ reigist. Nad saavad selle saidi jah blokeerida eestlaste jaoks aga kuidas ja millal, seda ju saidi töötajad ei tea! Aga kui iga päev saadab kari puupäid kirju, kes vihjavad otseselt, et "kas IKKA TEATE, et olete siin varsti keelatud" ning nõuavad veel et see kiri edastatakse kõrgemale juhtkonnale (!), võib ka kõige rahulikumal tüübil lõpuks kuul kokku joosta ja pauk tulebki sealt ära, kust muidu poleks seda elu sees tulnud. Mulle tuletab see meelde seika filmist "Die Hard3", kus Bruce Willis läks Harlemi linnaossa sildiga "I hate n...gers" Smile

Ja toome ühe näite ka: kõik me teame, et juuatäis peaga autoga sõita ei tohi. Meie näitel tuleks nüüd juua ära liiter viina, sõita esimese politseiniku juurde ning paluda seejärel oma joovet kontrollida, küsides "kas ma nüüd tohin edasi sõita või pean auto ära parkima?"

alaska
23.12.09, 20:37
seda on küll palju loota, et keegi ei teata eesti seadusemuudatustest pokkeritubadele. Aga nagu ma aru saan, siis kui pokkerituba mingeid piiranguid ei teeks eestlastele, siis pole riigil mittemidagi peale hakata? Näiteks kui eestis ei tohi maksumärkideta ukraina firma sigarette müüa, aga keegi ikka ostab hulgi ja müüb mustalt, siis eesti ei saa selle firma vastu midagi teha?

Rahapada
23.12.09, 20:57
väga tore post, eem, mis see litsents üldse maksab?
ps. ja tegelt peaks saidil vaid ÜKS server eestis paiknema, MITTE KÕIK... aga no see selleks

ja mu teada saab küll, seada ka riiklikud piirangud välisettevõttele

Maheaatom
23.12.09, 22:40
seda on küll palju loota, et keegi ei teata eesti seadusemuudatustest pokkeritubadele. Aga nagu ma aru saan, siis kui pokkerituba mingeid piiranguid ei teeks eestlastele, siis pole riigil mittemidagi peale hakata? Näiteks kui eestis ei tohi maksumärkideta ukraina firma sigarette müüa, aga keegi ikka ostab hulgi ja müüb mustalt, siis eesti ei saa selle firma vastu midagi teha?

Kes peaks teatama? Maailmas on 500 pokkerituba ja tuhandeid online-kasiinosid. Arvad et mõni rahandusministeerium töötaja hakkab nende supportidesse e-maile saatma? Isegi kui ta seda teeks, loetakse vähemalt pool nendest tõenäoliselt rämpspostiks ega jõuaks Vietnami päritolu teenindaja Tuk'ist edasi. Starsi, Triobeti ja Unibetiga on mõistagi lood teised aga ka nendega pole mingit pointi suhelda, kuna need inimesed, kes peavad asjast teadma, teavad seda nagunii. Ning 01. jaanuar pole ka nendest firmades veel kätte jõudnud ;)

Sinu suitsunäide on selles mõttes õige, et kui keegi müüb Eestis mustalt maksumärgita sigarette, siis pole see tootjafirma asi. Hasartmänguseadust võib sisuliselt võrrelda alkoholimüügi keeluga - kui näiteks Statoil sulle öösel viina müüb, siis saavad karistada nemad, mitte sina. Sest alkoholi omamine või joomine (ei päeval ega öösel) ei ole Eestis keelatud. Nagu ka pokkeri mängimine (veel).

Maheaatom
23.12.09, 22:45
väga tore post, eem, mis see litsents üldse maksab?
ps. ja tegelt peaks saidil vaid ÜKS server eestis paiknema, MITTE KÕIK... aga no see selleks

ja mu teada saab küll, seada ka riiklikud piirangud välisettevõttele

50000 eurot on litsents + hunnik muid kulusid, mis lähevad firma asutamisega. Pluss igakuine reik. Leedus on see summa näiteks 1000 eurot, Tony G tegi näiteks suured silmad kui kuulis Eesti riigi ahnusest. Viimase info kohaselt peavad kõik serverid paiknema Eestis, mis on taas absurd. Miks ei võiks olla Eestis just nimelt üks server, mis kopeeriks vaid Eesti mängijate tegevust?

Üks asi on piirangute seadmine, teine asi on nende kontrollimine. Eestis on hordide viisi alaealisi, kes joovad viina, teevad suitsu ja mängivad pokkerit. Mõni neist jääb vahele, mõni mitte aga lakutakse ikka edasi ning kuidagi suudetakse hankida nii viin, suitsud kui teha pokkeritubades kontod.

Ajuvaba
28.12.09, 22:31
Tere,

Vabandan, et ei ole jõudnud 20 lehekülge teemat läbi lugeda. Mida soovitavad "teadjad inimesed", kui mul on päris korralik bankroll Fulltilt kontol. Kas peaksin selle igaks juhuks välja laskma? Mis on võimalused konto blokeerimisel jne?

jrgn hell
28.12.09, 22:33
Tere,

Vabandan, et ei ole jõudnud 20 lehekülge teemat läbi lugeda. Mida soovitavad "teadjad inimesed", kui mul on päris korralik bankroll Fulltilt kontol. Kas peaksin selle igaks juhuks välja laskma? Mis on võimalused konto blokeerimisel jne?



küll saadetakse mail, kui tahavad, et nahhui sa tõmbaks, rahast ei jäta sind keegi ilma

leits
28.12.09, 22:35
Tere,

Vabandan, et ei ole jõudnud 20 lehekülge teemat läbi lugeda. Mida soovitavad "teadjad inimesed", kui mul on päris korralik bankroll Fulltilt kontol. Kas peaksin selle igaks juhuks välja laskma? Mis on võimalused konto blokeerimisel jne?



cash out ... ja kanna triobetim, neid ei puudu keegi

vinney
28.12.09, 22:40
võtsin just triost välja , idi?

Rigged
28.12.09, 22:45
Aga tegelikult, peaks rahasid hakkama äkki välja kandma?

Pole 21 ka veel.

Ainult mõistlikke vastuseid sooviks.

mihkel7
28.12.09, 22:50
Masendus tuli peale...

McFoldberg
28.12.09, 22:55
No tõesti inimesed... Kui te ei viitsi mitte ainsatki lehekülge siin teemas läbi lugeda, siis pole te ka mitte mingit mõistliku vastust väärt. Igal leheküljel siin teemas on 1234141421421 korda öeldud, et kui pole just eriti random urkasait, pole mõtet eriti karta. Samuti on 12409175075748 korda öeldud, et ärge tekitage ise probleemi kuni probleemi veel pole... Vastasel juhul tekib probleem lihtsalt kõvasti kiiremini.

Pahvak
28.12.09, 22:57
Kardan, et Ajuvaba leveldas.

BuildUp
28.12.09, 23:00
Kardan, et Ajuvaba leveldas.


Aga miks sa kartma pead? :( :)

Rigged
28.12.09, 23:02
No tõesti inimesed... Kui te ei viitsi mitte ainsatki lehekülge siin teemas läbi lugeda, siis pole te ka mitte mingit mõistliku vastust väärt. Igal leheküljel siin teemas on 1234141421421 korda öeldud, et kui pole just eriti random urkasait, pole mõtet eriti karta. Samuti on 12409175075748 korda öeldud, et ärge tekitage ise probleemi kuni probleemi veel pole... Vastasel juhul tekib probleem lihtsalt kõvasti kiiremini.

Vähem ülbust, rohkem abivalmidust, aitäh.

vapsik
28.12.09, 23:04
Kui kardad rahast ilma jääda, siis võta välja. Ega keegi siinkirjutajatest täpselt ei tea, mis saama hakkab.
Ise usun, et midagi hullu ei juhtu ning rahast ilma ei jää, isegi kui mängida ei saa, aga raha on siiski Sinu enda oma ja keegi teine ei saa ju öelda, mida sellega tegema peaksid.

PokerDevil
28.12.09, 23:20
Vähem ülbust, rohkem abivalmidust, aitäh.


Aga kui tõesti igal lehel on see küsimus koos vastusega, siis tõesti pole liig paar lehte tagasi vaadata ning tutvuda asjaga.

Supsti
28.12.09, 23:55
Mina kandsin enda rahad välja, sest ei ole 21 täis. Kui ikka pokkerituba kuskilt teada saab, et 2009. aastast on Eesti vabariigis kehtinud seadus, et igal pool peab eestlane olema 21 aastat vana, et hasartmängu mängida, ei ole ühelgi toal kohustus rahasid lasta välja kanda. Jaanuari alguses kui midagi muutunud pole, kannan sisse tagasi. Ei sure mina nende mõne päeva pärast ära, nkn kandsin MB, kuhu läheb mõne tunniga ja kust tagasi saab mõne sekundiga kanda.

McFoldberg
28.12.09, 23:56
21. pidi olema juba 2009. aasta 1. jaanuarist, ei takistanud see nähtavasti kedagi...

variatsioon
28.12.09, 23:59
21. pidi olema juba 2009. aasta 1. jaanuarist, ei takistanud see nähtavasti kedagi...

tore :)

ranka
29.12.09, 00:00
Mina kandsin enda rahad välja, sest ei ole 21 täis. Kui ikka pokkerituba kuskilt teada saab, et 2009. aastast on Eesti vabariigis kehtinud seadus, et igal pool peab eestlane olema 21 aastat vana, et hasartmängu mängida, ei ole ühelgi toal kohustus rahasid lasta välja kanda. Jaanuari alguses kui midagi muutunud pole, kannan sisse tagasi. Ei sure mina nende mõne päeva pärast ära, nkn kandsin MB, kuhu läheb mõne tunniga ja kust tagasi saab mõne sekundiga kanda.


See on iga inimese vaba valik ja otsustamisvabadus aga niikaua, kui sa hoiad rahasid turvalistes pokkeritubades (mina isiklikult pean turvalisteks tubadeks enamlevinud tube - PokerStars, FTP, Party, Ongame, Prima, Cake, Pacific ja veel mõned, mis kohe ei meenu) siis rahade väljavõtmisega probleeme ei teki; ID kontrollid ja sellised võidaks ikka teha aga keegi su raha ära ei "omanda", kui sa ei ole esitanud neile vale andmeid.

masterpuppet
29.12.09, 00:14
Mina kandsin enda rahad välja, sest ei ole 21 täis. Kui ikka pokkerituba kuskilt teada saab, et 2009. aastast on Eesti vabariigis kehtinud seadus, et igal pool peab eestlane olema 21 aastat vana, et hasartmängu mängida, ei ole ühelgi toal kohustus rahasid lasta välja kanda. Jaanuari alguses kui midagi muutunud pole, kannan sisse tagasi. Ei sure mina nende mõne päeva pärast ära, nkn kandsin MB, kuhu läheb mõne tunniga ja kust tagasi saab mõne sekundiga kanda.


Su jutt pole kohe üldse loogiline. Miks ei või nüüd näiteks veebruari alguses mõni pokkerituba avastada, et selline seadus olemas on?

Supsti
29.12.09, 00:21
Su jutt pole kohe üldse loogiline. Miks ei või nüüd näiteks veebruari alguses mõni pokkerituba avastada, et selline seadus olemas on?

Nad võivad selle avastada, aga siis on minu puhul juba asjad muutunud. Ehk "parandan" enda vanuse jaanuari alguses.



21. pidi olema juba 2009. aasta 1. jaanuarist, ei takistanud see nähtavasti kedagi...

Siis pole keegi sellele ka näpuga osutanud, nüüd aga osutatakse ja toad võivad nüüd ka rohkem sellele rõhuda.

Rahapada
29.12.09, 00:23
igaks juhuks... usun võtse välja...

ma jätan rahad sisse ftp ja stars, ei muretse eriti

masterpuppet
29.12.09, 00:26
Nad võivad selle avastada, aga siis on minu puhul juba asjad muutunud. Ehk "parandan" enda vanuse jaanuari alguses.
Siis pole keegi sellele ka näpuga osutanud, nüüd aga osutatakse ja toad võivad nüüd ka rohkem sellele rõhuda.


Aga nii uskumatu kui see ka ei ole, rikkusid sa seadust sellel ajal juba, kui sa olid 20. Seega süüdi oled sa ikka. Vahet pole, kas nüüd saad 21. aastaseks. Eesti riigi reetja ja seaduserikkuja oled ikkagist.

Supsti
29.12.09, 00:28
Aga nii uskumatu kui see ka ei ole, rikkusid sa seadust sellel ajal juba, kui sa olid 20. Seega süüdi oled sa ikka. Vahet pole, kas nüüd saad 21. aastaseks. Eesti riigi reetija ja seaduserikkuja oled ikkagist.

Ma ei olegi seda väitnud, et ei ole. Ausalt öeldes ei teadnud, et rikun seadust. See on minu otsus, ma ei sunni siin kedagi mind järgima. Foorum ongi selleks, et arvamust avaldada.


A seda ka, et ma olen siiski 18 ja ma ei saa 21, vaid ma parandan puht juriidiliselt selle vea. Muidugi, kui ikka on võimalus veel mängida.

Codecci
29.12.09, 00:29
Ei ole 21, mängin 5 saidil, aga kuskilt välja cashima ei hakka. Ei usu, et ükski neist 5-st saidist (PokerStars, FullTilt, Ultimate Bet, Betfair, Pacific) mu rahasid konfiskeerima hakkab selle seaduse pärast. Siiski uusi saite enne 2010-t lisama ei hakka.

masterpuppet
29.12.09, 00:29
Ega see ei olegi sinu otsust ümbersundiv postitus. Lihtsalt avaldasin ka oma arvamust. Ning seaduse mittetundmine ei vabasta vastutusest. :)

Rahapada
29.12.09, 00:34
+1

timukasr
29.12.09, 12:17
Mina võtsin suured dollarid välja, aga too kasutaja oli mul teise inimese nimel ka, sendid shippisin oma nimele, et saaks pokkeris "reseti" teha ja NL10 jälle grindima hakata.

tdx
29.12.09, 13:46
http://www.arileht.ee/artikkel/485617

EDIT: artiklis ka tore uudissõna: kihlvedaja ehk kihlvedur.

Codecci
29.12.09, 13:57
http://www.arileht.ee/artikkel/485617

EDIT: artiklis ka tore uudissõna: kihlvedaja ehk kihlvedur.

Praegugi netihasartmängude tegevuslubasid mitteomavate portaalide elu muudab kibedaks ka võimalus, et Eestis tegutsevad pangad loobuvad sootuks nende maksete vahendamisest. Sest vastavalt seadusele: pangal on makseteenuse vahendamisest õigus keelduda, kui maksuamet tunnistab kaughasartmängu korraldaja tegevuse ebaseaduslikuks.

Madis_89
29.12.09, 14:01
Lugesin ka Epl'ist seda just. Bs ma loodan.

No MB'sse ja Netellerisse peaks ikka saama kanda, ja sealt panka.

hotcocacola
29.12.09, 14:05
MB peaks suht soliidselt töötama juh :)

Pahvak
29.12.09, 14:06
Kui keeruliseks läheb nt. Läti (lol) pangaga asjade ajamine?

Rahapada
29.12.09, 14:07
tistaat: "...kuid pokkerisaitidega lotofirma tema sõnul võistlema ei hakka. „Küsimus ei ole summades, vaid mängu laadis,” märkis ta. „Olen seisukohal, et Eesti Loto eesmärk on pakkuda leebet meelelahutusliku laadiga hasarti ja mitte konkureerida karmide hasartmängude turul.”" ... vau, pokker on karm hasartmäng, aga loto, kus mängija midagi ei saa ise teha võiduks, on leebe :D

aga üldiselt suht kusinse sisuga artikkel

masterpuppet
29.12.09, 14:18
Ma arvan, et kui pangad hakkavad keelduma hasarmänguraha vahendamisest, siis kõige viisakam variant on netelleri maksekaart vms. Sest moneybookers ju paneb rahale sildi külge, kas on non-gambling või gambling. Seega on teoreetiliselt Eesti pankadel võimalus raha päritolust teada saada.

donkament
29.12.09, 14:27
Ma arvan, et kui pangad hakkavad keelduma hasarmänguraha vahendamisest, siis kõige viisakam variant on netelleri maksekaart vms. Sest moneybookers ju paneb rahale sildi külge, kas on non-gambling või gambling. Seega on teoreetiliselt Eesti pankadel võimalus raha päritolust teada saada.
njah, aga rahasid on imo võimalik netis küllalt palju ringi liigutada, nii, et hiljem on selle päritolu üsna raske tõestada.

Sebastian_du
29.12.09, 14:28
Sa võid MB sildi juurde panna, aga sellest ei olene midagi. See on on mingi Briti(??) seaduse klausili täitmiseks. Olen korduvalt teinud nii ja naa pidi ehk kasutanad "non-gamblingut" pokkeris ja "gamblingut" teisest toimingutes ja mingisugust vahet pole. Seega laksid koguaega non-gamling ja bueno

Tarmonator
29.12.09, 14:29
ma jällegi olen suht kindel et see piirang kehtib ainult ühtepidi, kui üldse. ehk siis pangad ei lase vb otse depoda pokkerituppa. cashoudiga ei ole probleeme ma usun.
ja veel rohkem olen ma kindel, et mitte midagi ei muutu, esialgu vähemalt mitte.