PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7

-andres-
27.07.09, 17:21
Kumb neist reaalselt vähem ressurssi nõuab, kui suure hulga kätega analüüsi teen.
Endal PokerTrackeriga kogemus puudub.

Booyaka
28.07.09, 02:46
Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).

Tigrano
28.07.09, 11:35
Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).


Ma arvan, et kiirus loeb ainult siis, kui on tegu väga vana arvutiga. Pole HEMi puhul küll ise aru saanud, et midagi uimaks. HUDiga mänginud kahes toas korraga 35 laual ja ei ole mingit probleemi. Samuti analüüsimisel toimib kõik väga laudusalt.

ranka
28.07.09, 16:13
Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).



HUD'i ei saa ikka veel kuupäevade järgi filtreerida :'( aga mis kiirusi sa silmas pead? Minu arvates HEM'i statid tulevad kiiremini lauda, kui PT3 omad aga PT3 impordib väikestest failidest käsi tunduvalt kiiremini, kui HEM. Suurtest failides aga hoopis vastupidi, eriti valusalt annab tunda, kui oled teinud MicroGamingus pika sessiooni ja failis on miski 4000 kätt. Siis HEM toob statid lauda minutiga, PT3-el võib minna aega mitu minutit.

Aga eelistan ikka PT3 HEM'ile. Olen korduvalt vahetanud neid ja PT3 on parem, mugavam ja ilusam! Aga ma nõuan jällegi progedelt vähem, kui keskmine kasutaja - mul ei ole vaja 65643445345 statistika lauda või kõik peab eri värvi olema jms. :)

taipupole
28.07.09, 16:32
mul ei ole vaja 65643445345 statistika lauda või kõik peab eri värvi olema jms. :)



kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? ::) :o ???

ranka
28.07.09, 19:21
kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? ::) :o ???


Põhimõtteliselt ei saagi, aprillist saadik langus:

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ranka666'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/r/ranka666/timeline-stars.png[/img]

EdgarP
28.07.09, 20:25
Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?

vapsik
28.07.09, 20:54
Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?


Kas cashis ka ei saa statte lauda?

EdgarP
28.07.09, 22:48
Kas cashis ka ei saa statte lauda?


Ilmselt asi minus, aga ei saa jah... :S aga kui keegi köh köh tahab PT3 soetamise teemal asju arutada , siis PM palun.

leho57
28.07.09, 23:10
Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?


ma ei tea kui keelatud see on aga mul on küll sõbraga kahepeale üks litsents ja hetkel (ptüi-ptüi-ptüi) juba paar kuud mänginud. no problems so far.

arvamusliider
29.07.09, 00:44
Triali olid teinud nii häirivaks, et ostsin kohe full versiooni.

* The first month of TableTracker is free with a new PokerTracker 3 purchase. You will not be billed until the end of the first month at which point you will be charged the normal subscription rate. Cancel at any time.

Läbi MB, ega sellele TableTrackerile mingit otsekorraldust peale ei pandud, et iga kuu kannab automaatselt üle?

donkament
29.07.09, 16:20
saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.

ranka
29.07.09, 16:33
saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.


PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?

donkament
29.07.09, 16:47
PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?
tänud õigele teele juhatamise eest. Sain nüüd korda, viga elimineeritud :).

donkament
29.07.09, 19:16
Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.

ranka
29.07.09, 19:22
Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.


Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.

donkament
29.07.09, 20:00
Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.
tänan veelkord :)

pastilaa
31.07.09, 07:29
Loodan, et see jutt ei ole vastuolus foorumi reeglitega - ei tohiks olla otseselt konkureeriv pakkumine. Nimelt oli vaja endal just Poker Tracker välja osta. Otsustasin, et kuskil toas teda boonusena lahti mängima ei viitsi hakata ja leidsin sellise pakkumise http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268. Ühesõnaga - foorumi kasutajaks registreerusin, tuli paar maili vahetada ja paari tunni pärast oli minu arvutis Poker Tracker $72 eest.

P.S. Kuidas saab lisada uue moodsa layoutiga default popup HUDi veergudesse datafielde?

ment52
04.08.09, 10:58
Huvitav, miks lõpetavad TableNinja+AHK töö, kui PT3 auto importima panen? Mingi konflikt?

edit: Niikaua töötavad, kui esimesed käed kohale jõuavad.

edit: Kui hud kinni panna, siis töötab auto importides ka.

Vaata, et HUD ei kataks lauas üleval poti suurust ega muud infot.

Madis Very
04.08.09, 22:16
Kas kellegil on peale updatet ehk v3 build 5.1 olnud probleeme FTPs matrixi hudiga ? Kui keegi neid üldse mängib :o.

http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&t=21602
Suppordist öeldi, et kuna punktid window screenil ei lähe sinna ka hud.. ffs fullscreeniga jäid ka sinna punktid alles...
Anyway pole seal hudiga suurt tehagi, kuid poker tracker võiks ikka oma tööd teha ! Äkki aitab mingi beta versiooni tõmbamine ?

sm112
04.08.09, 23:19
Peale build 5.1 upgrademist ei näita enam mitte mingit statistikat nende käte kohta, mis peale upgrade-i mängitud. HUD ja käte import töötavad korralikult. Milles võiks asi olla?

BuildUp
06.08.09, 23:35
Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

What should I do? :P

Tigrano
06.08.09, 23:37
Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

What should I do? :P


Googles oli olemas, kuidas passwordi muuta või teada saada, kui ununenud ;D Kirjuta lost postqres password ;)

ranka
06.08.09, 23:57
Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

What should I do? :P


Proovi paroolideks:
a) postgrespass
b) postgres

EDIT: Parooli peaksid nägema ka nii. HEM->File->Database Managment ja siis parooli lahtris on parool.

BuildUp
07.08.09, 00:19
Sain google abiga. Algul tundus õpetus nagu hiina keel, kuid sain õnneks tehtud ikka. :D

Ahangama
13.08.09, 10:39
hEI

ei saanud esimese hooga pacificus PT3 käima, directory panin paika, mis veel?
Pacific Poker: Found 0 files to monitor.

pastilaa
13.08.09, 11:05
Peale viimast update`i pea iga sessi ajal korra jookseb kokku. Kas kellelgi sama probleem? Seda siis Starsis ja kuni 24 lauda. Mänguvälisel ajal töötab tõrgeteta.

ranka
13.08.09, 11:49
Peale viimast update`i pea iga sessi ajal korra jookseb kokku. Kas kellelgi sama probleem? Seda siis Starsis ja kuni 24 lauda. Mänguvälisel ajal töötab tõrgeteta.


Kas su versioon on v3.00 build 5.2 ? Mul selline versioon ja töötab tõrgeteta, isegi 24-al laual.

pastilaa
13.08.09, 15:16
Kas su versioon on v3.00 build 5.2 ? Mul selline versioon ja töötab tõrgeteta, isegi 24-al laual.


5.1 versioon siiski. Tänud vihje eest!

kollane
14.08.09, 22:33
Nii, sain lõpuks endale PT3 täisversiooni. Plaan oleks siis hudi kasutama hakata, aga selline probleem, et nimed ei ole õigete mängijate kohal. Kuskilt settingutest tuleb midagi käppida, aga ei leia.. Ja kas kuskil on mingit õpetust kuidas neid statse panna nii nagu tiganro õpetuses hemil pandud?!



kui prefered seati kasutad kuskil toas siis märgi see sealt ära kust importima hakkad, vajutad selle toa ikooni peale kus mängid ja nt. Partypoker configuratsion ning määrad preferred seatingu kus parasjagu istud.
ning kui statse paika tahad salvestada siis tõstad paika ning vajutan PT ikooni peale mis lauas ja vajutad save layout

statse saab muuta ülevalt Configure ja Configure hud, Group all on standard statsid, aga vajuta seal new ning stats riba pealt saad otsida mida vaja ja teed kaks klõpsu stati peal mida vaja
natuke nuputa ja uuri , ei tohiks väga keeruline olla.

ranka
16.08.09, 12:41
no, mängin partys. Kus poolt seate lugema hakatakse? Istun potist paremalt kuuendas..panin selle ära.. aga ikka vigaselt.. osades laudedes juba enamvähem aga osade nimed üldse keset lauda. Restartima peab ka, et effekti võtaks?

võtsin pref seatingu maha ja ikka on valesti?! tra ***** küll pea hakkab valutama seda vigast hudi vaadates...


Kuidas panna nii, et ta specis admneid koguks? jätaks ööse lahti mingi 10000 lauda.


TRA JA ***** KUI STATSE ADDIN SIIS LÄHEB JÄLLE KÕIK PAIGAST ÄRA NO MINGE *****


Võta lahti suvaline laud, vaata paar kätt ja siis võta lahti HH ning näed, mis seat on mis numbriga. Nii lihtne see ongi.

daljoh
17.08.09, 09:11
Kiire küsimus enne formatit. Kui nüüd format C teha, kuidas ma oma database salvestan. Tõstan postgres kausta mälupulgale ja kõik???
Või on mingi teine varjant?!

Tigrano
17.08.09, 09:26
Kiire küsimus enne formatit. Kui nüüd format C teha, kuidas ma oma database salvestan. Tõstan postgres kausta mälupulgale ja kõik???
Või on mingi teine varjant?!



Kindlasti mitte, vaid HEMis või PT3-s on sisse ehitatud võimalus andmebaasist koopia teha. Postqresi kausta kopeerides vaevalt, et midagi alles jääb sest kogu inf on ikkagi andmebaasis kuskil.

Vaata optionsi alla, HEMis on database management. PT3 kohta ei oska öelda.

daljoh
17.08.09, 09:38
Sain sinu abiga juba tehtud. Tänud

ranka
19.08.09, 18:26
Kas PT3 crabbib automaatselt hande kui observer oled?


PokerStarsis ainult 30 esimest kätt.

kollane
20.08.09, 09:09
Keegi teab siis?


expordid PT3-st käed

võtad database managment, sealt export ning valid kausta kuhu ja mida. midagi sellist oli ei viitsi pt3 lahti võtta

ranka
20.08.09, 11:34
Keegi teab siis?


Soovitava oleks käed eksportida. Kui alla 500,000 käe, siis ekspordi kindlasti, sest tagasi importimine võtab kõigest tund/kaks + andmebaasi korrastamiseks ka tund/kaks (öösel magamise aeg hea importima panna). Kui on rohkem käsi, siis ma kasutaks ka käte eksportimise meetodit aga import läheb väga pikaks - mul kulub 5-6 tundi impordiks ja 15-16 tundi andmebaasi korrastamiseks või siis tee postgresqlist backup. Kuidas teha, selleks googelda aga seda ma eriti ei soovita, kuna endal läks korra nii andmebaas vastu taevast, sest backup oli vigane - õnneks eksportisin ennem ka käed :)

ranka
22.08.09, 20:26
PT3 ei impordi omaha käsi, kas ei peagi?


Ei peagi.

EDIT: selle jaoks on Poker Tracker Omaha (soovitan) või HEM.

taipupole
22.08.09, 20:56
Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.

ranka
22.08.09, 21:26
Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.


Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.

Tigrano
23.08.09, 07:04
Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.


Järjest paremaks läheb :o

ranka
23.08.09, 16:40
Järjest vanemaks läheb :o


FYP, old school

-andres-
23.08.09, 19:35
FYP, old school

Mingi mõjuv põhjus/argument ka? Või lihtsuses peitub lihtsalt võlu?

Amphor
23.08.09, 21:00
pagan, käivitades näitab pokertracker oma ovaalset logo ja sinna ta seisma jääbki. Keegi teab aidata?

timz0333
24.08.09, 20:04
Loodan, et mäletan õigesti:
PT3->Configure->Configure HUD

Siis on seal uus aken, kus vajuta nuppu "New", Grupi nimeks pane näiteks: "Laua Statid" ja "Show" lahtrist vali: "Table Averages: Show on Table". Kui see tehtud vajuta "Stats" lahtrile ja lisa seal statid, mida tahad lauda kuvada - kui VPIP ja PFR siis lisadki VPIP ja PFR.


Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?

ranka
24.08.09, 21:05
Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?


Panen oma screenshotid:
PT3->Options->Configure HUD. Table averages on siis uus grupp
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/screenshotid/averages.JPG

Ja eelmise akna Stats lahte:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/screenshotid/averages1.jpg

timz0333
25.08.09, 16:02
Kõik on nii nagu pildil, trialiga ei saa siis või milles asi huvitav?

edit: seal kus sull on kirjas statistics, on mul text.

daljoh
26.08.09, 19:14
HUDga mingi jama.
Nimelt asi järgmine - PT3 impordib kõik SNG käed ilusti. Aga HUD lauda ei tule. Restarti olen teinud.

Cashis sellist probleemi ei ole - peale 1 käe mängimist on HUD ja statid ilusti olemas.

Äkki oskab keegi aidata!

MM
26.08.09, 20:22
sama probleem tõenäoliselt
PT3 screwed up after vista update.:
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&t=22234

daljoh
26.08.09, 20:41
sama probleem tõenäoliselt
PT3 screwed up after vista update.:
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&t=22234


Kas see on mulle mõeldud?
Kui jah siis ilmselt ei ole asi selles.

1) Mul pole Vistat vaid XP
2) Käed tulevad PT'sse sisse ja ma näen neid seal aga HUD'i ei kuvata laual.

Antud tekstis oli minu arusaamist mööda hoopis teine deela.

ranka
26.08.09, 22:51
Kas see on mulle mõeldud?
Kui jah siis ilmselt ei ole asi selles.

1) Mul pole Vistat vaid XP
2) Käed tulevad PT'sse sisse ja ma näen neid seal aga HUD'i ei kuvata laual.

Antud tekstis oli minu arusaamist mööda hoopis teine deela.


Mis PT3 versioon? On su versiooniks: 3.00 build 5.2 ?

daljoh
27.08.09, 09:10
Vaatasin just ja on Version 3.00 build 3
Imelik, et enne pole sellist jama olnud.

ranka
27.08.09, 21:37
Vaatasin just ja on Version 3.00 build 3
Imelik, et enne pole sellist jama olnud.


Siis uuenda oma PT3 ära.

daljoh
27.08.09, 21:47
Olemas, tänud!

andero14
31.08.09, 12:05
Probleem turniiridega. Ühesõnaga turniiri statid on valed, pole PT3 järgi kunagi rahasse saanud kui tulemusi vaatan. Muidu state näitab küll lauas kui mängin aga pärast tulemust vaatan siis midagi valesti. Kasutan viimast PT3 versiooni ja trial. Oskab keegi äkki midagi soovitada?

ranka
31.08.09, 16:33
Probleem turniiridega. Ühesõnaga turniiri statid on valed, pole PT3 järgi kunagi rahasse saanud kui tulemusi vaatan. Muidu state näitab küll lauas kui mängin aga pärast tulemust vaatan siis midagi valesti. Kasutan viimast PT3 versiooni ja trial. Oskab keegi äkki midagi soovitada?


Turniiri tulemused tuleb käsitsi sisse importida.

andero14
31.08.09, 17:40
Väike vihje kuidas seda teha?

ranka
31.08.09, 17:54
Väike vihje kuidas seda teha?


Eeldan, et Stars. Selleks mine PT3 turniiri lahtrile ning sealt leiad turniiri ID. Kui ID olemas siis:

PokerStars->Requests->Tournament History.... ja avanevas aknas linnuke Tournament ID ette ja kirjuta isnna turniiri ID ning vajuta OK nuppu. 10 minutit jooksul tuleb su postkasti kiri antud turniiri kokkuvõttega. Kokkuvõtte kopeeri ja salvesta notepadi (näiteks nimi - "kagoogleaitabalati.txt" ning PT3-ega manuaalselt impordi see fail sisse.

Kui suurem hunnik turniire kadunud, siis võid ka panna my last 200 tournaments aga see võtab rohkem aega.

pastilaa
31.08.09, 22:27
Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

http://img155.imageshack.us/img155/5487/popup1.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/6871/popup2.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/448/popup3.jpg

kollane
31.08.09, 22:33
Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

http://img155.imageshack.us/img155/5487/popup1.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/6871/popup2.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/448/popup3.jpg



ma kasutan sama, aga sellisel kujul nagu ta sul on pm. ainult ma olen reavahed võimalikult kokku panna, praegusel kujul ta suur lätakas keset erkaani. mulle isegi meeldib.

variatsioon
31.08.09, 22:42
Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

http://img155.imageshack.us/img155/5487/popup1.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/6871/popup2.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/448/popup3.jpg

reavahed tegin väiksemaks.
tausta 100% mustaks.
ja lisasin veits state kh overview tabi.

2) New line
Text: näiteks Squeese PF
Stat: Squeese PF
Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: Blinds
Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: EP
Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: MP
Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: LP
New line

pastilaa
01.09.09, 07:54
Ole sa tänatud!

TORSOTIGER
04.09.09, 07:06
küss järgmine: kuidas ma hudi boksi asukoha saan lockida, kui mul windos neid programmi ikoone kella kõrval ei näita millegipärast (peaks sealt muidu ta peale right clickima)
:D

farik666
04.09.09, 12:38
NII keegi viitsiks seletada kuidas saaksin oma database'i HEM'st PT3e ???

HEM'st vist dadabase management ja export hands??

ja kaua võiks aega võtta umbes 200K käte export hemist ning import PT3 `?

ranka
04.09.09, 12:52
NII keegi viitsiks seletada kuidas saaksin oma database'i HEM'st PT3e ???

HEM'st vist dadabase management ja export hands??

ja kaua võiks aega võtta umbes 200K käte export hemist ning import PT3 `?


Export võtab aega mõned minutid, import olenevalt arvuti kiirusest 1-2 tundi + 1-2 tundi andmebaasi hooldust.

farik666
04.09.09, 13:01
mis selle andmebaasi hoolduse all silmas pead``?

ranka
04.09.09, 13:09
mis selle andmebaasi hoolduse all silmas pead``?


Database Managment, PT3 teeb peale importimist andmebaasile hooldust, et su andmete kuvamine nii lauas, kui ka PT3 andmelahtrites oleks kiirem. Võid muidugi selle tegemata jätta aga eriti ei soovita.

daljoh
04.09.09, 15:34
Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

http://img155.imageshack.us/img155/5487/popup1.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/6871/popup2.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/448/popup3.jpg


Mis ajast selline varjant väljas on....
Ja kui see on enne juba olnud siis kuidas seda seadistada, sest mul on praegu see vana varjant kus kõik andmed on üksteise all pikas tulbas :-\

pastilaa
04.09.09, 15:37
Tõmba PT3 kodukalt viimane versioon. Selline ikka mõnda aega juba olnud.

daljoh
04.09.09, 16:10
Mul praegu trial.
Aga see uuendus töötab sellega ka eks???
E: vaatasin just. Mul kõige viimane ver. Aga kust ma seda muuta saan et milline pop up välja näeb ???

E2: Ma olen vist viimane moron aga ma ei leia seda kohta kus ma muuta saan!!! Äkki viitsib keegi teadja seletada või screenshoti visata siia!

E3: Aru sain asjast ja teen juba oma käe järgi!!!
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=45&t=17609#p83773
See aitas kõvasti!

farik666
04.09.09, 22:09
krt mul juba 9ndat tundi käib see import 600K käsi aint.. arvuti k suht okei tegelt.. õnneks vist viimase ülesande juures vist krdi tilti ajab

edit: esimesel vaatlusel tundub et PT3 on küll midagi jõhkralt metsa pannud.. näitab et ma 73 000 $ eest reiki maksnud... samuti prima käsi pole importind ja hetkel suht palju asju segadusse ajavad..

farik666
05.09.09, 13:39
Miks mul AGG factor näitab mingeid imelikke arve.. st 1 komakoht on tagapool, näitab 33.3; 22.6 jne.. kui peaks olema 3.3 ja 2.6.. ja on juba pandud et DECIMALS=1

ranka
06.09.09, 18:42
Miks mul AGG factor näitab mingeid imelikke arve.. st 1 komakoht on tagapool, näitab 33.3; 22.6 jne.. kui peaks olema 3.3 ja 2.6.. ja on juba pandud et DECIMALS=1


Tõenäoliselt Aggression Factorite asemel on sul statid Aggression Frequency. Esimene on beti(ka raise)/calli suhe arvestama checkimist ja foldimist (see mida meie kasutama standardina). Teine on beti, calli, foldi ja checki protsentuaalne suhe.

atsetoon
08.09.09, 15:46
Kas keegi h2rradest oskaks öelda, miks mu PT turniiride graafikuid ei n2ita, tegelt n2itab-aga nii nagu ma oleks kõik kaotanud.

variatsioon
08.09.09, 15:57
Kas keegi h2rradest oskaks öelda, miks mu PT turniiride graafikuid ei n2ita, tegelt n2itab-aga nii nagu ma oleks kõik kaotanud.

sa peaksid võidud manuaalselt sisestama PTi.
tournaments -> enter result vms...

ranka
09.09.09, 18:22
sa peaksid võidud manuaalselt sisestama PTi.
tournaments -> enter result vms...


Või laskma Starsis turniiride tulemused saata ja need sisse sisse importima.

dener89
16.09.09, 13:09
mul pole laudades mängjate statsid õigete nimede all,kuidas seda muuta saab nii,et ei pea neid ükshaaval tõstma hakkama

Rage
16.09.09, 13:14
mul pole laudades mängjate statsid õigete nimede all,kuidas seda muuta saab nii,et ei pea neid ükshaaval tõstma hakkama
tõenäoliselt on siis teema preferred seatis.. ehk sul keerab sinu mängija alati ühte nurka vms istuma.. sellest tulenevalt pead siis PT3's ka märkima mis seatil sa istud, siis keerab ka teiste statid õiget pidi..

Sonsu
18.09.09, 11:46
tervist.

Ma alustasin mängimist trios ning tahaks ka sinna state kuvada, kuid standardis ei ole seal triot (ma ei tea, ehk kuulub kuskile võrku, mis seal olemas). Kuidas ma saan lisada uut pokkerituba sinna loetellu?

Tänud.

dener89
20.09.09, 21:24
2009/09/20 21:23:59: Unable to begin feeder import process. Reason: Unable to login to database (PT3 DB). Reason: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


??? ei saa aru mis jama on,oskab keegi aidata?

Sonsu
21.09.09, 16:18
Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?

http://www.upload.ee/image/199049/pt3.JPG

Tänud.

Sonsu

kollane
21.09.09, 16:19
tõmba uuem versioon. :)

Sonsu
21.09.09, 16:23
tõmba uuem versioon. :)


Muid lahendusi ei ole ?

taipupole
21.09.09, 16:36
Muid lahendusi ei ole ?


Osta originaal.

kollane
21.09.09, 16:37
Muid lahendusi ei ole ?



minuteada mitte.

Sonsu
21.09.09, 16:47
siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.

dener89
21.09.09, 19:34
palju originaal plekib
kuulsin sellist asja veel,et starsis saab transferiga maksta vms.
vastab tõele?

daljoh
21.09.09, 20:22
siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.


Ma ei tea...räägi lähemalt ???

ment52
21.09.09, 23:44
Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?

http://www.upload.ee/image/199049/pt3.JPG

Tänud.

Sonsu





Linnuke ette Show hidden sites

pastilaa
22.09.09, 20:12
Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?

variatsioon
22.09.09, 20:16
Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?

http://www.pokertracker.com/repository/
tõmba flopped set.

VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
ei oska seltada hetkel.

Ahangama
23.09.09, 23:41
http://www.pokertracker.com/repository/
tõmba flopped set.

VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
ei oska seltada hetkel.


Kas mingi nipiga saaks selle sessionsi alla ka?

daljoh
24.09.09, 11:17
See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?

ranka
24.09.09, 13:06
See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?

?

daljoh
24.09.09, 13:10
Minu meelest oli nii et kui hakata looma mingit oma statistics settingut siis trial versiooniga ütleb et ei ole lubatud....

Ma selle pärast küsin et kui PT kodukalt tõmmata endale mingi statistics fail siis kas see trialiga läheb käima või ei?

Või ma panen praegu mingit kämmalt siin ja ajan midagi segi totaalselt.....

Pln ärge olge kurjad :D

daljoh
24.09.09, 16:41
Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

Configure-Configure Stats

ranka
24.09.09, 17:35
Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

Configure-Configure Stats


Ma tean seda aga ma ei saanud su küsimusest aru.

daljoh
24.09.09, 17:50
Aga õnneks annab FT mulle homme 25päeva eest 50$ ja see trial saab vahetatud full versioni vastu ;D

pastilaa
25.09.09, 13:12
http://www.pokertracker.com/repository/
tõmba flopped set.

VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
ei oska seltada hetkel.


Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!

variatsioon
25.09.09, 13:24
Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!



ma ei tea.. ma kasutan flopped set stati ainult "reports" tabi all.
ei näe ka põhjust miks ma peaks iga sess vaataam kui palju ma olen seti hitinud.

pastilaa
25.09.09, 13:33
Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!

variatsioon
25.09.09, 13:34
Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!

yw. anna teada kui hätta jääd.

Allanaator13
26.09.09, 18:24
Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?

variatsioon
26.09.09, 18:26
Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?

pokerstars -> options -> hand history options -> [X] save HH to disck.

Allanaator13
26.09.09, 18:38
Tuhat tänu, sain vist tööle :P.

Allanaator13
26.09.09, 19:39
Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.

variatsioon
26.09.09, 19:48
Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.


basic statid. http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,388.0.html
jh saab.

$Lauri$
27.09.09, 12:33
Configureerisin HUD-i ja nüüd on kõik statsid ühe rea peal. Mida peaks tegema, et saaksin statsid nime alla? Praegu on raske isegi foldi vajutada. Keegi võiks kiiresti vastata. Aitäh.

/Sain korda juba, ei leidnud New Line statsidest alguses.

mislinn
27.09.09, 15:20
Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


Tulid juba iseenesest tagasi...

ranka
27.09.09, 16:17
Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


Tulid juba iseenesest tagasi...


Mis pokkeritoas mängid? Tundub, et sul on liiga suur HH fail või liigapalju HH faile, mis mingil põhjusel ei lähe arhiivi. Kui tegu primaga siis viska korra nädala GameHistory.dat fail minema aga enne veendu, et käed on imporditud träkkerisse.

Allanaator13
28.09.09, 15:10
Oskab äkki keegi mind sellise asjaga ka aidata, nimelt mul kõik statsid segamini ( mitte mängijate juures vaid laiali laual nimede juures teise mängija statsid). Mängin Starsis ja manual configurationist panin 9 table aga ei aidanud..

daljoh
28.09.09, 15:16
Prefered seating pane peale. see peaks aitama.

Allanaator13
28.09.09, 17:03
Oli peal, alguses kui kasutama hakkasin oli kõik ok, siis kui mängisin mitu lauda korraga ei viitsinud jamada nende statidega ja panin nad pop up use only, ja siis proovisin tagasi muuta ja kõik on laiali..

kollane
29.09.09, 16:39
importisin täna natuke käsi, tahtsiń küsida kui PT hooldab seda kas ta teeb ainult need käed mis importisin või kogu databaasi?

julm aeg juab igatahes läinud , vist pole lootust täna mängima saada

Sonsu
29.09.09, 16:58
Terv,

Kas keegi oskab õelda, kuidas ja kas saab olemas olevat andmebaasi mängijate kohta tõsta ümber kas siis HUD-le või uuele PT3-le. Hetkel kasutan "musta", kuid sellega jamad (ei kuva state õige inimese juurde partys, kuid PS teeb seda). Ega mul uue versiooni vastu vahetades andmebaasid kaduma ei lähe?

daljoh
29.09.09, 17:16
Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

Nii siis: database-management-export

nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka

Sonsu
29.09.09, 18:58
Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

Nii siis: database-management-export

nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka


Ma tegin selle ära, aga kuidas ma saan nüüd need exporditud kaustad uude või teise arvutisse sisse lugeda?

kollane
29.09.09, 19:01
sealt kui improtima paned seal kõrval on manual import riba, valid sealt kausta kus käed on ja ta hakkab siis tegema.

peale importimist teeb ta automaatselt valituna databaasi hoolduse ja läheb päris pikalt. ööseks pane tegema

Sonsu
29.09.09, 19:12
Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.

kollane
29.09.09, 19:13
Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.


peab olema.

see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

vaata uuri leiad kindlasti.


ma ei oska paremini seletada :D

Sonsu
29.09.09, 20:29
peab olema.

see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

vaata uuri leiad kindlasti.


ma ei oska paremini seletada :D


aa ok seal vb tõesti on. kohe vaatan. Aga mul nüüd selline jama, et kõik eelnev on ära kustunud, miks see nii on?

daljoh
30.09.09, 08:37
Midagi ei tohiks ära kustuda...export ei tohiks seda mõjutada

KK074213
30.09.09, 14:01
Tere,

Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

Pilt ka:
http://i8.photobucket.com/albums/a49/kaspa87/Other/PT3_1.jpg


Tänud,
Kaspar

kollane
30.09.09, 14:03
Tere,

Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

Pilt ka:
http://i8.photobucket.com/albums/a49/kaspa87/Other/PT3_1.jpg


Tänud,
Kaspar



sisesta käsitsi sisse summa mis võitsid

enter tournament result vms, üleval ribal

KK074213
30.09.09, 14:09
Suured tänud! :)

EdgarP
30.09.09, 16:50
Laadisin alla just triali variandi ( olen seda teinud hiljuti muude arvutite peal ka), kuid nüüd lööb alla sellise errori :
Unable to begin feeder import process. Reason: Unsupported database type: PokerTracker 3 Database ()

Milles probleem ilmneb?

Ettetänades

daljoh
30.09.09, 17:04
Kas selle PostSQL v mis ta ongi tegi ikka ära sul kui installisid?

EdgarP
30.09.09, 17:12
Kas selle PostSQL v mis ta ongi tegi ikka ära sul kui installisid?



Jep- auto ise tegi ...

EDIT: pfff, ise läks korda nüüd , ty

tdx
02.10.09, 15:01
Kas keegi oskab öelda kas PT3 suppordib Littlewoodsi? (Pacificu skin). Mul on Littlewoodsi klient installitud, aga PT3 ei 'autodetecti' seda. Kuskil inffi pole raisk.

pastilaa
02.10.09, 21:09
Küsimus mängijate selekteerimise kohta. Kuidas on võimalik selekteerida andmebaasis olevaid mängijaid kätearvu järgi näiteks?

variatsioon
02.10.09, 21:16
Küsimus mängijate selekteerimise kohta. Kuidas on võimalik selekteerida andmebaasis olevaid mängijaid kätearvu järgi näiteks?

PT -> Section: Holdem Cash Player Statistics -> Report: Fish List Sample -> Filter(vasakul, report statide all) -> Kirjutad Filter Expressionsisse: "#Hands# < 1000" vms. -> New -> Save -> Run Report

pastilaa
02.10.09, 22:07
http://4.bp.blogspot.com/_A3fDDxReG18/Snoq_ew60EI/AAAAAAAACNU/KQVH-ukGsLU/s400/Thumbs+Up.jpg

ty

$Lauri$
04.10.09, 18:49
Kuidas on võimalik PT3-st välja sorteerida nt. NL10 graafik? Aitäh

pastilaa
04.10.09, 19:22
Filters - Limits. Sealt laod linnukese kuhu vaja.

bubba
04.10.09, 22:08
Niuke probleem on, et mul sai PT3 trial läbi, ja enne lõppemist ei jõudnud exportida databaset. Nyyd on mul seal processed kaustas u 200k kätt, millest ainult pool õnnestus HEMi millegi pärast importida, ylejäänud 100k käe kohta viskab ette imoprt errorid vms. kas oleks yldse kuidagi võimalik terve database taastada.
edit: korras

daljoh
05.10.09, 10:41
Oskab keegi öelda miks mul ei filtreeri välja kindla päeva käsi. Kui panen specific date siis on 0 players ja kõik väljad on tühjad. Samas kui võtta kõik päevad ja kindel limiit siis näitab statistikat.
Milles võib viga olla?

daljoh
05.10.09, 10:51
Üks asi veel...kui PT3 kokku jookseb siis ta tekitab mingi faili mis tuleb PT'sse saata. Kuhu ta selle faili tekitab???

bubba
05.10.09, 17:44
see tuleb defaultis my documents kausta.

jarlop
07.10.09, 16:21
tere..
Mul on selline probleem et poker trackler 3 ei hakka triobeti käsi imporima..
lööb sellise sita ette...


MicroGaming: Warning: Unrecognized game type: Hold'em (hand #2879988096)

Madis Very
07.10.09, 16:37
Tõmba beta.

pastilaa
07.10.09, 21:06
Tõmba beta.


+1 . Mul pidevalt jooksis kokku PT3 viimane versioon. Betaga mitu päeva pole enam jama olnud.

daljoh
07.10.09, 21:33
Beta töötab jah ilusti....mul oli ka enne jama

0madis0
08.10.09, 14:31
ma ei leja pt3-l sellist statsi nagu limp/call.
Kas on üldse selline stats pt3-l olemas kui jah siis milliste tähtede kobinatsiooni all see asub mina igatahes ei leja kuskilt!



Tänud:Madis

daljoh
08.10.09, 15:15
Milleks seda vaja on üldse?

0madis0
08.10.09, 15:35
Milleks seda vaja on üldse?




hea küsimus.......minul on vaja!!!!

daljoh
08.10.09, 17:06
Kuulen väikest ärritust su hääles...

Lihtsalt küsisin et milleks seda vaja on (kasutatakse)....äkki seletad?!

Sellist stati eraldi ei ole PT3s minu teada. Küll saab seda kuidagi statisticsi alt välja tuua....aga see on juba omaette teadus

Madis Very
09.10.09, 09:42
Kui ma mängin NoLimitit aga satun samade vastaste vastu FixedLimitis (Tourneys/SnG's) kas HUD näitab kokku mõlemaid või eraldi olenevalt tüübist ?

daljoh
09.10.09, 10:06
Minu teada on nii et kui oled temaga koos nt turnat mänginud siis näitab infot selle turna põhjal....

Kui oled nt cashi mänginud aga turnat ei ole siis vist ei näita.

StripPoker
09.10.09, 10:07
Paluksin abi seoses PT3 ja PokerStars istekohtadega. Kui lauda istuda ja liigutada enda istekohta ("sit here" funktsioon) endale meeldivaks siis HUD display järele ei tule vaid jääb iga mängija algse istekoha juurde.

OK, käsitsi saab neid järele aidata aga seda ei jõua ju iga lauaga nokkima hakata. Kas automaatselt saab kuidagi ikka iga mängija kohta käiva HUD aknakese selle mängija õigele asukohale järele aidata?

Madis Very
09.10.09, 10:11
Minu teada on nii et kui oled temaga koos nt turnat mänginud siis näitab infot selle turna põhjal....

Kui oled nt cashi mänginud aga turnat ei ole siis vist ei näita.


Turnat ja SnG'd on jah Cashist erinevad, et neid näitab erinevalt aga no limitit ja fixed limitis ma pole kindel kas koos/eraldi.

daljoh
09.10.09, 10:28
Need peaks koos olema

mislinn
09.10.09, 13:17
Selline jama, et kui panen autoimportima pokerstarsist käsi, siis hakkab erroreid viskama PLO kohta, mida ma mängisin väga väga ammu...tükk aega läheb enne kui statsid lauda tulevad, vahel ei tule üldse, keegi oskab aidata?

Viga ise siis selline: PokerStars: Warning: Unrecognized game type: omaha pot limit ($0.02/$0.05)

$$$
09.10.09, 14:40
Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/software-automatically-request-missing-tournament-summaries-stars-409085/

Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.

daljoh
09.10.09, 16:00
PT3 Hold em ei toeta omaha käsi minu teada. Selleks on olemas PT3 Omaha http://www.pokertracker.com/products/PTO/

Minu teada on see nii. aga võin ka eksida

daljoh
09.10.09, 16:01
Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/software-automatically-request-missing-tournament-summaries-stars-409085/

Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.


Peaks tegema nii et kui küsid HH turniiride kohta PS'st siis salvestad need Text faili ja siis impordid selle faili.

mislinn
09.10.09, 18:49
PT3 Hold em ei toeta omaha käsi minu teada. Selleks on olemas PT3 Omaha http://www.pokertracker.com/products/PTO/

Minu teada on see nii. aga võin ka eksida


aga asi on selles, et ma ei mängigi omahat, aga ikka ta lööb mulle sellist kirja ette ja ei hakka korralikult kohe holdemi käsi importima...

daljoh
09.10.09, 18:52
Krt imelik....uuri PT foorumist sealt peaks vastuse leidma ma arvan

$$$
09.10.09, 19:24
Peaks tegema nii et kui küsid HH turniiride kohta PS'st siis salvestad need Text faili ja siis impordid selle faili.


ahah, tänks sellest oli nii palju kasu =/ .

Nagu, 1. kuidas ma neid impordin ja 2. kui mul on 700emaili, kus igaühes ühe turna resuldid, siis ei oleks just kõige lõbusam neid ükshaaval copy/pasteda kuhugi txt file.

daljoh
09.10.09, 19:57
Kui küsid PS turnade infot siis saadetakse sulle ikka üks mail kus on kõikide info.
PTs on selline asi nagu manual import! sealt valid faili(d) ja kõik

ranka
09.10.09, 21:23
Paluksin abi seoses PT3 ja PokerStars istekohtadega. Kui lauda istuda ja liigutada enda istekohta ("sit here" funktsioon) endale meeldivaks siis HUD display järele ei tule vaid jääb iga mängija algse istekoha juurde.

OK, käsitsi saab neid järele aidata aga seda ei jõua ju iga lauaga nokkima hakata. Kas automaatselt saab kuidagi ikka iga mängija kohta käiva HUD aknakese selle mängija õigele asukohale järele aidata?


Pane paika pokkeritoa tarkvara iste, kus soovid istuda. Kui mängid PokerStarsis siis PokerStars->Options->Preferred Seat... Avanevas aknas vali ülevalt valikmenüüst omale laud/lauad ning igal laual kliki istme peale, kus tahad alati istuda. Siis kui istud lauda/vahetad lauda turniiril PokerStarsi tarkvara automaatselt liigutab sind sinu soovitud istmele.

Kui oled eelistatud istme paika pannud siis anna sellest teada ka PokerTracker3-ele. Selleks mine PT3 auto-import lahtrisse ja vali PokerStarsi logo juures "PokerStars Configuration". Seal on samuti olemas lahtrid "Preferred Seat" ning pane sinna samad valikud, mis tegid PokerStars. Koha numbreid hakatakse lugema ülevalt zetoonikastist ja esimene parempoolne iste on number 1 ja nii kellaosuti suunas iga iste on järgmise numbriga.

Kui mängid mõnes teises toas siis on kõik analoogne.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/laud.JPG




Selline jama, et kui panen autoimportima pokerstarsist käsi, siis hakkab erroreid viskama PLO kohta, mida ma mängisin väga väga ammu...tükk aega läheb enne kui statsid lauda tulevad, vahel ei tule üldse, keegi oskab aidata?

Viga ise siis selline: PokerStars: Warning: Unrecognized game type: omaha pot limit ($0.02/$0.05)


Kas PT3 PokerStars auto-importimise juures on linnuke, et ta automaatselt läbiloetud käed viib teise kausta? Kui jah siis pane asi korra tühjalt auto-importima ja kui impordidud siis lõpeta importimine ning ava kaust, kus asuvat PokerStarsi käed (PokerStars->Options->Instand Hand History Options ja avanevas aknas vajuta Open Folder nuppu). Kui sul neid käsi on veel tulevikus vaja, siis liiguta kõik kataloogis olevad failid uute kataloogi cut-paste meetodil. Kui neid käsi ei ole enam vaja (PLO käsi) siis viska nad lihtsalt minema. Kui tehtud siis testi kas PT3 nüüd funkab korralikult või mitte.



Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/software-automatically-request-missing-tournament-summaries-stars-409085/

Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.


Kõigi 700 turniiri kohta infi ei oska anda aga viimase 200 kohta küll. PokerStars->Requests->Tournament History... ja avanevas aknas kasti "My Last XXX tournaments" kirjuta number 200 ja pane OK. Olenevalt PokerStarsi serveri koormusest läheb 5 minutit kuni mõned tunnid aega (reeglina alla tunni) enne kui sulle turniiride ajalugu saadetakse. Kui see lõpuks sul käes, siis ava oma mailikastis turniiride ajalugu (kahjuks osad levinud mailid hotmail jne, ei suuda nii suuri faile avada :() ja kopeeri selles olev sisu notepadi (select all + copy, las jäävad muud mitte vajlikud asjad sinna, see ei häiri) ning salvesta fail. Siis PT3->manual import ja impordi see fail omale PT3.

mislinn
10.10.09, 00:15
Ranka, ole sa tänatud..sain oma mure lahendatud

ranka
10.10.09, 05:24
Ranka, ole sa tänatud..sain oma mure lahendatud


np

$$$
10.10.09, 11:48
Kõigi 700 turniiri kohta infi ei oska anda aga viimase 200 kohta küll. PokerStars->Requests->Tournament History... ja avanevas aknas kasti "My Last XXX tournaments" kirjuta number 200 ja pane OK. Olenevalt PokerStarsi serveri koormusest läheb 5 minutit kuni mõned tunnid aega (reeglina alla tunni) enne kui sulle turniiride ajalugu saadetakse. Kui see lõpuks sul käes, siis ava oma mailikastis turniiride ajalugu (kahjuks osad levinud mailid hotmail jne, ei suuda nii suuri faile avada :() ja kopeeri selles olev sisu notepadi (select all + copy, las jäävad muud mitte vajlikud asjad sinna, see ei häiri) ning salvesta fail. Siis PT3->manual import ja impordi see fail omale PT3.


Jah, jõudsin eile ka umbes samasugusele arusaamale, saadan starsi supportile emaili, ehk saavad mulle saata siis infot ka vanemate turniiride kohta.

Ja nüüd pean hakkama peale igat, set starsilt infot pärima ja importima?

Holdem Manageriga ilmselt sellist jama ei oleks?

ranka
10.10.09, 16:01
Jah, jõudsin eile ka umbes samasugusele arusaamale, saadan starsi supportile emaili, ehk saavad mulle saata siis infot ka vanemate turniiride kohta.

Ja nüüd pean hakkama peale igat, set starsilt infot pärima ja importima?

Holdem Manageriga ilmselt sellist jama ei oleks?


PokerStarsile kirjutamisega sa abi ei saa. Nad küll saadavad sulle soovitud turniirid (isegi lifetime) aga eba-standartse tabelina, mida minu HEM sisse ei importinud. Ometi HEM'i foorumites sorides support ütles, et peab importima. Mina seda importima ei saanud ja kuna ma turniirimängija ei ole, siis ei viitsinud rohkem uurida ning jätsin asja sinna paika.

Sa ei pea iga turniiri kohta nõudma tee seda aeg-ajalt olenevalt su volüümist. Kui mängid 200 turniiri kuus, siis paar korda kuus turniiride tulemusi lasta saata läbi PokerStarsi lobby on OK. Kui 200 nädalas, siis tee seda paar korda nädalas.

Allanaator13
10.10.09, 19:11
Tervist,
et selline probleem, nimelt vahepeal vahepeal panin mängijate statsid pop up use only peale. Sai kõrgemasse limiiti mindud kus vähemate laudadega mängin et tahaks tagasi panna need, aga probleem selles et ta viskab kõik statsid laua peale laiali, mängin Starsis ja olen trackeris pannud 9 seat table ja oma positsiooni paika.

$$$
11.10.09, 04:25
PokerStarsile kirjutamisega sa abi ei saa. Nad küll saadavad sulle soovitud turniirid (isegi lifetime) aga eba-standartse tabelina, mida minu HEM sisse ei importinud. Ometi HEM'i foorumites sorides support ütles, et peab importima. Mina seda importima ei saanud ja kuna ma turniirimängija ei ole, siis ei viitsinud rohkem uurida ning jätsin asja sinna paika.

Sa ei pea iga turniiri kohta nõudma tee seda aeg-ajalt olenevalt su volüümist. Kui mängid 200 turniiri kuus, siis paar korda kuus turniiride tulemusi lasta saata läbi PokerStarsi lobby on OK. Kui 200 nädalas, siis tee seda paar korda nädalas.




tänud, stars saatis jah, mingi saasta =( .

aga eks ma pean siis natukese aja tagant requestima starsilt infi, kui on tuju graafikut vaadata.

LIMP_ME_IN
11.10.09, 09:02
Tere!
Kasutan poker tracker 3 seda proovi versiooni(60päeva) ja oskab keegi öelda kuidas saan nullida oma mängitud käed? Teiste mängijate andmed võiksid alles jääda.

daljoh
11.10.09, 09:30
Mis mõttes nullida? Kas databases või HUDil?

$$$
11.10.09, 13:35
Ilmselt ta mõtleb HUDis jah, et kui mängin MTTd ja pannakse uude lauda, siis enda "image" teadmiseks oleks vaja näha ainult kätte arvu antud lauas. Noh, kuigi endal võiks ma oma stiili kohta natuke aimu olla tegelikult ^^

LIMP_ME_IN
11.10.09, 19:43
Tegelikult mõtlen neid cash laudade tabeleid ja graafikuid. Et tahaks hakata uut limiiti mängima nii et oleksid 0is kõik asjad.

daljoh
11.10.09, 22:59
Kui uus limiit siis on nii....
Conf. HUD - HUD options - ja linnuke current cash limit only

Ahangama
12.10.09, 12:32
Kas te tavaliselt hoiate vastaste statse vastavalt limiidile? ::)

ranka
12.10.09, 12:33
Kas te tavaliselt hoiate vastaste statse vastavalt limiidile? ::)


PT3-ega jah. HEM'iga last 60 days.

Ahangama
14.10.09, 21:41
Kas saab kahte tuba korraga kuvada ühel graphil/sessions jne? Proovisin filtrit teha okt kuu ja kaks erinevat tuba aga näitab ainult ühte...

ranka
15.10.09, 00:25
Kas saab kahte tuba korraga kuvada ühel graphil/sessions jne? Proovisin filtrit teha okt kuu ja kaks erinevat tuba aga näitab ainult ühte...


Jah saab. Ühenda aliased.

Ahangama
15.10.09, 00:40
proovin. tnx

StripPoker
15.10.09, 09:51
Sätin ka sisse oma HUDi layouti ja algajana püüan järjest rohkem õppida seda ka reaalselt ära kasutama. Kas on mingit linki soovitada, kus oleks põhjalikult lahti seletatud iga stati sisu (enamuse tähendust mõistan ka ise aga mõni on ebaselge) ja mis veelgi tähtsam - kuidas iga stati tõlgendada ja kasutada. Tänud!

$$$
15.10.09, 14:13
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,388.0.html

enjoy.

seltsimees
15.10.09, 17:30
Nii, tervitus!
Mure järgmine, et PT3'l sai prooviaeg läbi ja programmi endaga nüüd niivõrd ära harjutud, et ilma nagu ei tahakski. :) Küsimus olekski, et äkki leidub siin mõni abivalmis inimene, kes aitaks PT3 Micro ära osta, kuna endal krediitkaarti pole ning MB-i ja Netelleri teenuseid ei tahaks kasutada? Kes viitsib aidata, võiks märku anda. Tänud. :)

daljoh
15.10.09, 19:07
Kuidas sa seda ajada tahad?

seltsimees
15.10.09, 19:18
Kuidas sa seda ajada tahad?


Nu kes viitsib, sellele kannaks enne papi arvele ära. (45 doltsi ~ mingi 500kr).
Hanza/SEB, erilist vahet pole.
:)

ranka
16.10.09, 05:03
Nii, tervitus!
Mure järgmine, et PT3'l sai prooviaeg läbi ja programmi endaga nüüd niivõrd ära harjutud, et ilma nagu ei tahakski. :) Küsimus olekski, et äkki leidub siin mõni abivalmis inimene, kes aitaks PT3 Micro ära osta, kuna endal krediitkaarti pole ning MB-i ja Netelleri teenuseid ei tahaks kasutada? Kes viitsib aidata, võiks märku anda. Tänud. :)


Kui sul SEB siis tee SEB internetipangas virtuaalkrediitkaart. Avamine maksab 10 krooni ja koheselt saad kasutada.

seltsimees
16.10.09, 13:52
Kui sul SEB siis tee SEB internetipangas virtuaalkrediitkaart. Avamine maksab 10 krooni ja koheselt saad kasutada.


Kahjuks on Swedbank. :(

ranka
16.10.09, 14:19
Kahjuks on Swedbank. :(

Ei ole teadlik aga äkki ka SWEDBANKA's on virtuaalkaardi võimalus olemas. Kui ei ole, siis uuri lähituttavatelt - ema/isa/vend/õde/naine jne. Kui kellegil ei ole siis võta omale naine, kellel oleks SEB pank olemas -- ma jumala tõsine kusjuures. Kui tõesti SWEDBANKA'l pole virtuaalkaarti siis juba enne biitis SEB Swedbanka ja nüüd paneb talle täiega ära.

kollane
16.10.09, 14:20
Ei ole teadlik aga äkki ka SWEDBANKA's on virtuaalkaardi võimalus olemas. Kui ei ole, siis uuri lähituttavatelt - ema/isa/vend/õde/naine jne. Kui kellegil ei ole siis võta omale naine, kellel oleks SEB pank olemas -- ma jumala tõsine kusjuures. Kui tõesti SWEDBANKA'l pole virtuaalkaarti siis juba enne biitis SEB Swedbanka ja nüüd paneb talle täiega ära.





ei saa swedis, ma kunagi uurisin.

mislinn
16.10.09, 14:20
Ei ole teadlik aga äkki ka SWEDBANKA's on virtuaalkaardi võimalus olemas. Kui ei ole, siis uuri lähituttavatelt - ema/isa/vend/õde/naine jne. Kui kellegil ei ole siis võta omale naine, kellel oleks SEB pank olemas -- ma jumala tõsine kusjuures. Kui tõesti SWEDBANKA'l pole virtuaalkaarti siis juba enne biitis SEB Swedbanka ja nüüd paneb talle täiega ära.




Minu teada on ka swedbankal selline asi olemas...

// Kollane millal see kunagi oli, ma nagu olen kuulnud, et saab...

kollane
16.10.09, 14:21
Minu teada on ka swedbankal selline asi olemas...


3kuud tagasi polnud igatahes, küsisin spetsiaalselt. vb nüüd tekkinud, kui sa tead ,et on.

mislinn
16.10.09, 14:29
3kuud tagasi polnud igatahes, küsisin spetsiaalselt. vb nüüd tekkinud, kui sa tead ,et on.


Ja ongi nii, et mina eksin jälle, uurisin kohe swedbanka ja polegi selline asi võimalik :o, vähemalt ei leidnud mina seal sehel sellist võimalust..

seltsimees
16.10.09, 14:32
Swed jah kahjuks sellist asja ei paku, kuid tundub, et abistaja leitud! :)

mislinn
17.10.09, 15:58
Hakkan juba PT-d vihkama, kuna see teeb täpselt seda, mida ise tahab, nimelt on mul selline probleem, et ta ei taha mul statse lauda kuvada üldse, vahel võtab aega 20 minutit, et need lauda tuleks, siis teinekord ei tule üldse ja täna on juba next level värk ehk kuvab mulle mingeid suvaliste väntade statse lauda, kellegil on midagi sarnast olnud, oskab keegi öelda mida teha ??? Kusjuures käsi impordib ilusti...

ranka
18.10.09, 19:15
Hakkan juba PT-d vihkama, kuna see teeb täpselt seda, mida ise tahab, nimelt on mul selline probleem, et ta ei taha mul statse lauda kuvada üldse, vahel võtab aega 20 minutit, et need lauda tuleks, siis teinekord ei tule üldse ja täna on juba next level värk ehk kuvab mulle mingeid suvaliste väntade statse lauda, kellegil on midagi sarnast olnud, oskab keegi öelda mida teha ??? Kusjuures käsi impordib ilusti...


Mängid primas? Kui jah kustuta gamehistory.dat

mislinn
18.10.09, 19:38
Mängid primas? Kui jah kustuta gamehistory.dat


Ma mängin starsis, ma ei tea kas see on prima :(

ranka
18.10.09, 19:41
Ma mängin starsis, ma ei tea kas see on prima :(


Ei see ei ole prima. PokerStrs läbiloetud failid ära liigutab?

mislinn
18.10.09, 23:11
Ei see ei ole prima. PokerStrs läbiloetud failid ära liigutab?


Eeem..arvutid ja nende käsitlemine on mu nõrkus, ma ei oska seda vaadada kuskilt :-\

nomerlot
22.10.09, 10:30
Mina pole üldse PT3 beetaga rahul. Mängin Triobetis muidu.

Installin ära, hakkab tööle kenasti, HUD ja muu. Ja siis päeva-paari pärast ei lähe PT3 enam käima, ajab jama, et ei saa andmebaasiga ühendust. Ma ei teagi, palju ma reinstalli olen teinud, 5x kindlasti.

Eile ei hakanud isegi peale reinstalli normaalselt tööle, st töötab jah, aga Triobetiga jooksvalt ühendust ei saa, ainuke võimalus on pärast tagantjätgi käed gamehistory.dat failist importida. HUD-i võisin ära unustada.

Igatahes, kui see beeta stabiilsemaks ei lähe, siis pean hakkama HEM-i poole vaatama...

tdx
22.10.09, 11:29
viimast stabiilset buildi oled ka proovinud? (5.2)

r3o
22.10.09, 11:58
Kas sul on vista?
Mul ka vistaga tuli see viga paar korda. Sel juhul vaata seda:
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=45&t=10685&p=49762#p49762

kollane
22.10.09, 12:00
PT foorumis on kõik vead välja tood otsi ülesse milline kamm sul on ja tee sealt õpetuse järgi. ei ole ju midaig rasket

StripPoker
22.10.09, 14:06
PT3 muidu töötab ilusti aga kui ära installisin koos andmebaasiga Postgres siis tekitas see install mulle WinXP lisaks ühe windowsi kasutaja nimega "postgres" Ehk siis kui arvuti käima panna on algselt 2 kasutaja valik ees windowsisse sisselogimiseks - "minunimi" ja "postgres"

On see normaalne, et see teise kasutaja juurde tekitab? Võib selle kustutada või on see vajalik?

vaporum
23.10.09, 11:15
probleem siis selles, et PT3 ei näita turniiridega võidetud raha! mängitud käed ja buyin summad on näha, aga seda et turna võidetud ei kajasta :-[ (mänginud 3 turniiri). kasutan "trial" versiooni.

$$$
23.10.09, 13:49
probleem siis selles, et PT3 ei näita turniiridega võidetud raha! mängitud käed ja buyin summad on näha, aga seda et turna võidetud ei kajasta :-[ (mänginud 3 turniiri). kasutan "trial" versiooni.



Pokerstarsis menüüst - Request > Tournament History > My last 3 Tournaments

Siis nad saadavad sulle E-mailile vajaliku info, copy kogu maili sisu kuhugi *.txt file ja Pokertrackerist vali Manual Import > Import from file(s)

Kahjuks pead seda koguaeg hakkama käsitsi tegema, automaatselt ei saa, sest Starsi Hand History filedel pole kaasas infot turniiri tulemuste kohta.

LuuK
23.10.09, 21:58
On see normaalne, et see teise kasutaja juurde tekitab? Võib selle kustutada või on see vajalik?


on normaalne. postgres jooksutab selle kasutaja alt oma protsesse, kui kustutad siis võib arvata, et ei tööta enam.
kui sind häirib, et pead iga kord kasutaja valima peale arvuti käivitamist siis minul aitas kui eemaldasin .NET Framework 1.1 arvutist. võibolla pead veel mingeid asju kontrollpaneeli kasutajakontode osast näppima

daljoh
01.11.09, 10:59
selline küsimus.
kuidas lõpetada ära Tabel Trackeri tellimus...ostisn endale PT micro ja sain kaasa 1 kuu tasuata Tabel trackerit...edaspidi pidi aga automaatselt MBst maha minema see raha 14.99$
Kas piisab sellest kui MBs määratud makse canceldada!?

nomerlot
02.11.09, 16:16
See turnade osa PT3'l on kuidagi imelik, ei loe üldse Pokerstarsi SNG rahasid. Turnasid arhivverib muidu, aga rahad on tema järgi 100% puhas miinus. See peotäis SNGsid, mis ma proovinud olen, võitnud tõesti pole, aga teisi-kolmandaid kohti on küll olnud.

Või on PT3 ikkagi pelgalt rahalaua vahend?

ja üldse, kui palju on turnades HUDil mõtet, eriti mitmelauaturniiridel? Seal ei jõua ju mingit statsi korjata, kogu aeg tõstetakse ringi ja erinevates turna faasides mängitakse jube erinevalt.

daljoh
02.11.09, 20:42
ise pead tulemused lisama PT3 turnade kohta

J0kker
02.11.09, 20:48
http://www.upload.ee/image/248572/untitled.JPG


Tegin kõik PT3 õpetuse järgi ära, aga ikka ei taha importima hakata.
keegi oskab aidata?

nomerlot
02.11.09, 21:47
Daljoh, aitüma, nüüd sain pihta. Teinekord on vaja tuhmi pead õigele poole keerata :)

J0kker, installi PT3 saidilt beeta upgrade, mina ilma selleta Microgamingut importima ei saanud. Pärast seda töötas... enam-vähem.

ranka
03.11.09, 00:59
http://www.upload.ee/image/248572/untitled.JPG


Tegin kõik PT3 õpetuse järgi ära, aga ikka ei taha importima hakata.
keegi oskab aidata?


Sul on vana PT3 versioon. Sinu versioon on v3.00 build 5.2 (pärineb ajast 6. august, 2009) aga kõige uuem versioon on v3.00 beta 29.1 (lasti välja 1. oktoober, 2009), mille saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b29.1.exe

Tõmba ära, sulge PT3, installi ja testi ning ütle, kas hakkas tööle või mitte.

Stewie
05.11.09, 15:21
Tervist.
Küsimus, et kui enne PT3 (60 päevane trial) näitas statistikat, siis täna, millegi pärast ei näita. Vajutan Start HUD sisse, käsi impordib aga näite ei kuva.
Kui üritan vaadat seda PT3 õpetuse linki (+ mõned lingi veel) , siis viskab ette ainult pokkeriprod.com avalehe?

StripPoker
09.11.09, 07:30
Kas PT3 litsentsi sai soetada ka Starsi FPP´de eest? Kui jah siis mitu FPPd? Kahjuks ei saa ma ise nende veebile ligi (tööjuures filter blokib)...

J0kker
10.11.09, 14:15
Sul on vana PT3 versioon. Sinu versioon on v3.00 build 5.2 (pärineb ajast 6. august, 2009) aga kõige uuem versioon on v3.00 beta 29.1 (lasti välja 1. oktoober, 2009), mille saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b29.1.exe

Tõmba ära, sulge PT3, installi ja testi ning ütle, kas hakkas tööle või mitte.


Working good, ty!

ranka
10.11.09, 20:32
Working good, ty!


Vastutasuks Eva MSN pliiz.

StripPoker
14.11.09, 17:32
Kas PT3´est saab kuidagi välja võtta sellist infot, et kuipalju terve laud minu valitud limiidis foldib minu tehtud PFR peale? Lisaks ka, et kuipalju kordi saan vastu 1+ calli ja kuipalju Re-Raise. Oleks väga vaja sellist infot kuidagi välja võtta, et mõnda teooriat läbi mõelda...

pkmarek
15.11.09, 22:40
kas on võimalik kuidagi saada sellist statti mis nagu fold to donkbet?

daljoh
16.11.09, 22:53
u 10 posti eespool oli sellest just juttu

k2snakalle
17.11.09, 00:57
oeh ma lähen juba närvi, et ma ühte asja üles ei leia.

niih player statistics(kus näitab vpip, pfr, 3bet etc) ehk siis minu enda andmed, kuidas ma saan sinna loetellu ka teisi statse lisada? tahaks teada oma cbetti jne jne.
ning kas on võimalik sessiooni kaupa ka vaadata just nii, et millise käega kaotasin kõige rohkem.Mõtlen just nii, et saab vaadata et sessiooni käigus kaotasin ntx 12$ just 33-ga. (mis siis et ntx olen total 15$plussis, aga just näen neid käsi milles kaotasin suure poti)

ranka
17.11.09, 00:59
Miks tournamentside alt näitab et kõik täna mängitud SNGd on kaotatud? Ei arvesta võite millegipärast`?!

Kas turkad peab ise manuaalselt sisestama? Mängin partys


Kui party saadab kirja tulemustest, siis salvesta see notepadi ja proovi too notepad sisse importida. Anna teada, kas funkab või mitte.

ranka
17.11.09, 01:00
oeh ma lähen juba närvi, et ma ühte asja üles ei leia.

niih player statistics(kus näitab vpip, pfr, 3bet etc) ehk siis minu enda andmed, kuidas ma saan sinna loetellu ka teisi statse lisada? tahaks teada oma cbetti jne jne.
ning kas on võimalik sessiooni kaupa ka vaadata just nii, et millise käega kaotasin kõige rohkem.Mõtlen just nii, et saab vaadata et sessiooni käigus kaotasin ntx 12$ just 33-ga. (mis siis et ntx olen total 15$plussis, aga just näen neid käsi milles kaotasin suure poti)


Paremal ääres on "tööriista" märk (mutrivõti). Vajuta selle peale, uues aknas vasakul poole on statid, mida saad kasutada ja paremal statid, mida hetkel kuvab.

k2snakalle
17.11.09, 01:04
Paremal ääres on "tööriista" märk (mutrivõti). Vajuta selle peale, uues aknas vasakul poole on statid, mida saad kasutada ja paremal statid, mida hetkel kuvab.

no krt kohe üldse ei näinud alguses seda tööriistamärki.
nüüd tean ja tänud

yevi
17.11.09, 03:16
Nii siis mõtlesin ka selle alla laadida, kuid tuleb error auto importimisega.
Error siis järgmine: Unable to launch auto-import for site: PokerStars. Reason: PokerStars auto-importer needs to be configured.
Äkki suudate aidata pole varem kasutanud siukest programmi :).

daljoh
17.11.09, 09:18
äkki on asi selles et sul ei ole ära määratud PT3s millisesse kausta Pokerstars oma käed salvestab...ja tee kindlaks kas PS üldse käsi salvestab sul!

http://i37.tinypic.com/149z4ac.jpg

yevi
17.11.09, 13:10
Aga äkki saad siit ka välja aidata et kuidas ma panen starsis käed salvestama?

variatsioon
17.11.09, 13:11
Aga äkki saad siit ka välja aidata et kuidas ma panen starsis käed salvestama?

options -> hand history -> [X] save hand history

yevi
17.11.09, 13:38
Sellega sain nüüd hakkama aga, ma ei saa enda screen name kuidagi välja toodud keegi võiks mingi lingi või õpetuse anda kuidas see asi kõik tööle läheks ;).

variatsioon
17.11.09, 13:42
Sellega sain nüüd hakkama aga, ma ei saa enda screen name kuidagi välja toodud keegi võiks mingi lingi või õpetuse anda kuidas see asi kõik tööle läheks ;).

PT -> options/settings -> my screen name vms..

vaata PT ringi... näpi nuppe ja proovi..

daljoh
17.11.09, 14:11
minu meelest parim abimees ever :
http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/

HeltsM
17.11.09, 18:35
mul siis niisugune error käte importimisel Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
oskab keegi aitata! Kas on õige ?

Move Processed Files To :C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed
Hand History Directory :C:\Program Files\PokerStars\HandHistory


2009/11/17 17:44:25: PokerStars: Found 1 files to monitor.
2009/11/17 17:44:25: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\HeltsM\HH20091117 Rhea fast - $0.02-$0.04 - USD Limiit Hold'em.txt
2009/11/17 17:44:25: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
2009/11/17 17:44:31: PokerStars: Stopping auto-import.
2009/11/17 17:44:31: Auto-Import stopped.

variatsioon
17.11.09, 18:52
kas sul on uusim PT versioon?

HeltsM
17.11.09, 19:02
jah 60 päeva free trail

variatsioon
17.11.09, 19:05
proovi datebase "housekeepida"

PT -> datebase -> housekeep

HeltsM
17.11.09, 19:09
tegin ära edukalt aga sama lugu ikka nyyd viskas niisuguse jutu punaste ridade vahele kui importima panin jälle PokerStars: Importing observed hands from table 'Seginus'

HeltsM
17.11.09, 19:55
Sain kõik korda , sikutasin täisversiooni koos krackiga, krackisin ära ja tegin teise database omale ja töötab ilusti , tänud !

HeltsM
17.11.09, 20:16
kas keegi oskab aitata kust ma statside tähendused leikasin ?

$$$
17.11.09, 22:40
Siin samas foorumis on, Jäägem Eestlasteks Saagem Prodeks alafoorumis HUDi teemas ;) .

pkmarek
18.11.09, 11:24
mis statt võiks väljendada sellist asja nagu palju vastane donkbette teeb?
ning kust oleks võimalik lauda saada laua keskmisi näitajaid (vpip jne.)

variatsioon
18.11.09, 13:19
mis statt võiks väljendada sellist asja nagu palju vastane donkbette teeb?
ning kust oleks võimalik lauda saada laua keskmisi näitajaid (vpip jne.)

donkbet stat väljendab seda päris hästi..

ja laua stati jaoks teed HUD seadetes uue gruppi ja valid for table vms settinkutest.

pkmarek
18.11.09, 15:24
min näen ainult donk turni ja donk riverit, flop donkbeti või midagi sellist küll ei leidnud :-[

Ahangama
18.11.09, 17:44
"Donk flop"

pkmarek
18.11.09, 17:49
"Donk flop"

ei ole

Ahangama
18.11.09, 17:52
ei ole


aga mis siis on ja mis see donk flop on ;)

yevi
18.11.09, 18:16
Uskumatu lihtsalt ma olen kõike proovinud :D. Aga ikkagi ma ei saa ennast starsist üles leitud.

HeltsM
18.11.09, 19:03
tervist , nyyd niisuguse brobleemi ees , et ei oska erinevate statside värvide kodeeringuid paika panna , värvid oskaksin vist paika panna aga õigeid numbreid kyll mitte, vastavalt erinevatele statsidele , paluks abi!

pkmarek
18.11.09, 20:34
aga mis siis on ja mis see donk flop on ;)

No ei oleeee.... ;D
http://img693.imageshack.us/img693/9577/blaaa.jpg

daljoh
18.11.09, 20:56
tervist , nyyd niisuguse brobleemi ees , et ei oska erinevate statside värvide kodeeringuid paika panna , värvid oskaksin vist paika panna aga õigeid numbreid kyll mitte, vastavalt erinevatele statsidele , paluks abi!


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,388.0.html

Ahangama
19.11.09, 01:15
No ei oleeee.... ;D
http://img693.imageshack.us/img693/9577/blaaa.jpg


Donk flop olemas, kirjeldus küll erinev teistest donkidest......

http://img36.imageshack.us/img36/3070/35214011.jpg

$$$
19.11.09, 11:52
Ahangama sul Beta? sest 5.2-l küll ei ole, aga kuna Trial pooleli, siis ei taha Betat veel tõmmata :P

Ilusti pkmareki pildil ka see näha ju, et puudub Donk Flop ;) .

Ahangama
19.11.09, 16:01
Ahangama sul Beta? sest 5.2-l küll ei ole, aga kuna Trial pooleli, siis ei taha Betat veel tõmmata :P

Ilusti pkmareki pildil ka see näha ju, et puudub Donk Flop ;) .



Version 3.00 build 5.2

vonkartoffel
20.11.09, 17:16
Saab keegi anda mingeid videolinke HUDi seadistamiseks, esimese lehe link surnud. Ma ei saa endal state õigetesse kohta, ma arvutivõhik ka muidugi.

k2snakalle
21.11.09, 02:22
http://img22.imageshack.us/img22/2783/pt3jama.jpg (http://img22.imageshack.us/i/pt3jama.jpg/)

selline probleem siis.
Statsid kuvab muidu ilusti lauda oma õigel kohal, aga üks hetk lihtsalt läheb selliseks nagu pildil. Vahest aitab cascade tables, vahest peab kõik aknad ükshaaval taskbarile viima ja siis kui uuesti üles tulevad, siis on probleem kadunud mingi 30mintiks-1h.
Varem sellist pulli ei ole olnud, tänase sessi ajal(2h) juhtus seda 3-4korda

Pahvak
21.11.09, 08:36
Noor pokerdaja ja juba shortstackib :-\