PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7

NicoTeen
21.04.10, 17:30
Tere õhtust kõigile!

Kirjutan järgmise probleemiga. Mängin TrioBetil turniire. Panin endale peale PokerTracker 3 (v3.06.2), kuid HUDi seda aknakest nimede all, mis näitab mängijate kohta infot, ei ole. Mängides Cash laudades, kõik ilusti töötab.

PokerTracker 3 (v3.06.2)
Windows 7 x32

P.s Lugesin seda teemat, otsides, kas on keegi varem sellise probleemiga kokku puutunud. Nägin, et olid, kui see oli suhteliselt pikemat aega tagasi...

Tänud.

bAttery_
29.04.10, 11:05
Kas kuskilt saab vaadata oma aliase graafikuid, juhul kui olen lisanud oma nimele aliaseid?

r3o
29.04.10, 12:56
Kas kuskilt saab vaadata oma aliase graafikuid, juhul kui olen lisanud oma nimele aliaseid?

saad sait'i kaupa (vastavalt, mis aliast siis tahad) filtreerida.

bAttery_
01.05.10, 19:43
Kui keegi veel ei tea, siis eile tuli välja 3.07 beta, kuhu lisati multi currency support. Mis konveteerib automaatselt võidud soovitud valuutasse, juhul kui mängid nt euro kui dollari laudu segamini vms.

Rahapada
03.05.10, 00:46
kas pt3'me pärast hemmi installides, samal ajal ningist postgres'sist loobumata, seda maha laskmata mõlemad korraga saab ühe pc peal funkama? kui jah, kuidas?

Tigrano
05.05.10, 09:17
Teed lihtsalt sql-is teise nimelise andmebaasi ja kasutad seal PT3-me, ainult kui soov käed impordid ühest teise ümber.

difuuser
08.05.10, 16:20
Selline probleem siis, et tahan Pt3 kasutada starsis, kuid statsid ei ilmu kuidagi õigetesse kohtadesse. Tõstan kõik õigetele kohtadele ja salvestan ära, kuid ei midagi, uue laua avades on kõik jälle suvalistes kohtades :S

Tigrano
08.05.10, 18:31
Selline probleem siis, et tahan Pt3 kasutada starsis, kuid statsid ei ilmu kuidagi õigetesse kohtadesse. Tõstan kõik õigetele kohtadele ja salvestan ära, kuid ei midagi, uue laua avades on kõik jälle suvalistes kohtades :S


Mul endal HEM aga pead ära määrama (preferred seat) arvan et selles on probleem, kui pokkerikliendis istud kindla koha peal, siis pead selle ära seadistama ka PT3

oTT
09.05.10, 15:43
Selline küsimus siis, et kas seal saab näha tulemusi selle kohta, kui ma olen mänginud Ax. võidud,kaotused jne.?

difuuser
09.05.10, 15:49
määrasin prefered seati ära aga ei midagi, eriti kahtlane on see, et 6-ses lauas tulevad kõik ilusasti õigete kohtade peale aga 9-ses mitte .

Tigrano
10.05.10, 07:26
määrasin prefered seati ära aga ei midagi, eriti kahtlane on see, et 6-ses lauas tulevad kõik ilusasti õigete kohtade peale aga 9-ses mitte .

Pead ära määrama 6maxi ja full ringi istekohad eraldi.

pastilaa
10.05.10, 19:50
Tirisin uue beta alla ja hakkas database update`i tegema. Kaua seda teha võiks? Käsi vast 300k.

Karikakar
13.05.10, 01:14
Kuidas ma saan panna statid kahte ritta kuvama?

e. siis kui mul on 6 statti, siis kuidas ma saan tekitada kaks rida, kummaski 3 statti?
Praegu on mul üks pikk rida.

ristijeesus
13.05.10, 07:45
Special-New line

pastilaa
13.05.10, 09:39
Kuidas ma saan panna statid kahte ritta kuvama?

e. siis kui mul on 6 statti, siis kuidas ma saan tekitada kaks rida, kummaski 3 statti?
Praegu on mul üks pikk rida.

conf. hud - stats - special - new line

pastilaa
18.05.10, 17:19
Mingi jama aliastega. Nüüd kui tahan põhikasutaja küljest aliast "remove"da, siis tuleb miski catch update hoiatus ja PT3 hangub. Oota kaua tahad...Ideid?

OnOlemas
18.05.10, 19:09
Mul selline probleem, et turniirimänge näitab võitusi niiviisi, et Bi-d arvestab, võidud aga mitte.

Ahangama
19.05.10, 15:24
Sessionsi all amount won global näitab sama mis amount won...graafikule ei saa ka kuidagi global amounti. Samas general all arvutab kenasti kõik. help

StripPoker
02.06.10, 13:35
Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.

mislinn
02.06.10, 16:14
Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?

nomerlot
02.06.10, 16:16
Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.

vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.

nomerlot
02.06.10, 16:18
Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?

varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)

mislinn
02.06.10, 16:25
varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)
mulle sobib, kui kõik dollariteks arvutab

Ahangama
02.06.10, 16:55
Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?

Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.

StripPoker
03.06.10, 07:47
vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.

Mul natuke vanem versioon - seal leidsin housekeepingu alt nupu "Export" aga mingit importi ei ole. Sinu jutu põhjal järeldan, et uues versioonis on File menüüsse toodud "Restore" Ostan täna PT3 ära ja impordin uude.

pastilaa
03.06.10, 08:24
Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.

Mul toimib ka sessionsi all. Huvitav, mis ajahetke kurssi seal arvestatakse?

rainer
03.06.10, 10:26
ja graafiku peal näitab ka 1:1-le

Kuid vähemalt generali all näitab ilusti mõlemas valuutas

rainer
03.06.10, 11:05
krt.. mul mingi selline jama tekkis, et näitab kõikide statte suurelt üle terve laua, nagu kõikide mängijate popup aken oleks avatud.. ja kinni ei saa panna. popupi akent saab aint liigutada... ma ei saa aru milles asi?

mislinn
03.06.10, 16:55
Selline värk, et eile tracker töötas ilusti ja täna enam ei hakak importiamgi, hudist ja muust rääkimata. Milles võib probleem olla?

Karikakar
03.06.10, 17:34
Kuidas ma saan vaadata setti hittimise %?

StripPoker
03.06.10, 20:06
Tegin vanemas PT3 versioonis databasele Export , valisin kataloogi kuhu salvestada. Ragistas pikka aega ja ütles, et eksporditud x arv käsi. Aga lihtsalt valitud kataloogi ei ole tekkinud seda database exporditud faili :(

Proovisin teise korra veel - ei teki seda faili ja kõik. Teab keegi aidata?

StripPoker
03.06.10, 20:07
Tuletage meelde, et kuidas käis preferred seating seadistus PT3s? Starsis panin paika aga peaks kuidagi PT3s ka panema...

rainer
04.06.10, 13:48
Tuletage meelde, et kuidas käis preferred seating seadistus PT3s? Starsis panin paika aga peaks kuidagi PT3s ka panema...

AutoImport - Pokerstars Configurations - Preferred Seating (6-maxi ja fullringi kohta eraldi)

Divide03
05.06.10, 00:12
Kui mul Auto impordid käsi, mix mul alla ekraanile punaselt need read tulevad?
Teen midagi valesti?

PokerStars: Unable to import hand (#45069316222). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: missing.....

lennuk
05.06.10, 08:28
Kuidas ma saan vaadata setti hittimise %?

http://www.pokertracker.com/repository/
seal otsid "flopped set" ,ja siis paremal üleval nurgas ka kirjas kuidas selle endale trackerisse saab.
loodan et oli abi

variatsioon
05.06.10, 14:01
btw mul on Total Won (Including Rakeback) ja Rakeback (for graphs) statid kui keegi tahab siis PM.
et neid saab siis graafikutesse lisada jne.

0madis0
06.06.10, 17:52
mul on uuem pt3 ja kõik on tore ja vägev.... statid tulevad lauda jne , aga kui ma muudan state oma tahtmise järgi mida mina tahan ja panen apply siis neid ta ei kuva vaid jäävad ikka need statid mis kohe seal ees on. oskab keegi aidata?

ranka
07.06.10, 13:55
Peale formaati panin PT3 peale ja mulle nii väga tundub, et PT3 ei impordi kõike MicroGamingut võrgustiku käsi või varastab MG mult raha. On kellegil veel sarnane probeem?

5lehte
07.06.10, 19:36
Oli selleine probleem, et osadest laudadest ei importinud midagi peale esimese nelja käe.
Aitas selline asi:
Please try clicking the "Clear Databases Now" button on the Microgaming Configuration tab while Auto Import is stopped and see if you are able to import hands successfully thereafter.

raunsz
07.06.10, 22:17
vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema. ei sain kätte failid, aga ikkagi!


http://www.upload.ee/image/623074/proble.JPG
Mis selle vastu aitaS?

Rage
08.06.10, 09:35
sa pead FTP cliendi lahti võtma ja seal konfima, et ta üldse salvestaks hand historyt

rainer
09.06.10, 20:58
Peale formaati panin PT3 peale ja mulle nii väga tundub, et PT3 ei impordi kõike MicroGamingut võrgustiku käsi või varastab MG mult raha. On kellegil veel sarnane probeem?

PT3-ga olen vähe veel mänginud microgamingus, aga tundub et paar kätt on kyll kaduma läinud. Aga imelikum on see, et ''Vs Player'' tabi alt võite ja kaotusi vaadates need ei klapi.


Ja igakord kui mängima hakkan... hud kuvab laudadess statistikat järjest kauem... algul ilmus pärast 5-te läbi mängitud kätt info lauda.. nyyd juba pean 15 kätt lauas ära mängima, et statistikat näha. Ei tea milles jama...

Rage
09.06.10, 21:41
määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..

rainer
10.06.10, 05:49
Kust ma seda PT3-l määrata saan ?

mislinn
10.06.10, 22:50
Kuradi tracker ajab mind nii tilti. Iga kord, kui teen arvutile resa vms ja olen sunnitud trackeri sulgema, siis peale uuesti avamist pean tunde ootama, et see hakkaks midagi tegema...keegi oskab midagi soovitada?

rainer
11.06.10, 18:38
määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..


Et ikkagi, kuidas siis seda määrata saab, oskab keegi aidata?

ristijeesus
11.06.10, 18:43
Kuradi tracker ajab mind nii tilti. Iga kord, kui teen arvutile resa vms ja olen sunnitud trackeri sulgema, siis peale uuesti avamist pean tunde ootama, et see hakkaks midagi tegema...keegi oskab midagi soovitada?

Ehk housekeeping aitab?

mislinn
11.06.10, 21:05
Ehk housekeeping aitab?

essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen

nomerlot
12.06.10, 09:45
mina ei saa jälle näiteks aru, miks PT3 otsustas eilsest sessist ainult poole importida, teine pool on kadunud. Kusagil pole neid käsi enam, PT3 processed kataloogist proovisin ka võtta, aga ütles, et ainult duplikaadid on seal, 0 kätt imporditud. funk dat.

Pean Cake supporti kirjutama ja tellima eilse hand history, uuele katsele minema.
Varem pole sellist huumorit olnud.

mislinn
12.06.10, 15:33
Mul on algusest saati selle trackeriga ainult jama olnud, nüüd ta otsustas, et mul pole HUD-i ka vaja, kohe kui selle käima pannen on kranteeritud, et arvuti on koomas. Ma ei tea, peab vist HEM-i proovima.

rainer
17.06.10, 12:54
Selline asi, et igakord kui mängima hakkan... hud kuvab laudadess statistikat järjest kauem... algul ilmus pärast 5-te läbi mängitud kätt info lauda.. nyyd juba pean 25-30 kätt lauas ära mängima, et statistikat näha. Ei tea milles jama...

oskab keegi aidata`?




määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..

Kuidas ja kus seda määrata? trackerist ei leidnud üles seda õiget kohta, kus muuta

Rage
17.06.10, 14:01
Kuidas ja kus seda määrata? trackerist ei leidnud üles seda õiget kohta, kus muuta
pokkericliendis muuda ära, mitte trackeris

rainer
17.06.10, 14:46
irww,

jah nyyd sain lõpuks asjale pihta

suured tänud:) töötab palju kiiremini

Tisko
17.06.10, 18:37
essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen

Nii, mina mängin Full Tildis, ma ei tea, kus sa mängid ja kas järgnev jutt kehtib ka teiste saitide puhul:

Auto Importi stoppimisel tõstab PT3 vastavad käed pokkerisaidi history kaustast kuhugi processed käte kausta. Seda aga ei saa ta teha, kui pokkeriklient lahti on, ilmselt hoiab see neid faile kuidagi kinni vms. Sellisel juhul, kui stopid auto importi samal ajal, kui klient veel lahti on, jäävad failid liigutamata (kuigi sa saaksid neid ise käsitsi ka ära vedada sealt) ja järgmine kord on uued failid vanadega segamini ja hakkabki dublikaate leidma. Lahenduseks on meeles pidada, et alati enne importimise stoppamist sulgeksid pokkerikliendi.

Üldiselt mina olen PT3ga väga rahul ja ma usun, et kõik probleemid leiavad manualide või PT3 foorumitest otsimisega lahenduse.

ranka
17.06.10, 18:37
Veendusin veelkord (miski 10 x juhtunud) ja viimast korda, et PT3 on täielik saast.

nikitheone
17.06.10, 22:10
mis juhtus

ranka
18.06.10, 12:46
Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.

r3o
18.06.10, 12:51
Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.

mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.

ristijeesus
18.06.10, 13:08
Ranka, mis krdi saan sul see arvuti siis on? 1,8GHz läpakas 1,5GB mäluga jooksutab PT3-e nagu vana mees. Käivitub HEM-ist kiiremini, HUD ilmub lauda kui olen SB-l, ehk vaid ühe käe möödudes, korrastust ei tee tihedamini kui korra kuus...mina olen rahul.

variatsioon
18.06.10, 16:40
mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.

+1
mul on 3a vana läpakas ja jookseb ilusti.
ei ole mingisuguseid probleeme.

StripPoker
28.06.10, 17:53
Kas PT3 saab ka kuidagi ise mingi custom valemi põhjal HUDi kuvada laua keskmiseid numbreid? Tekkis väike mõte NL2 puhul, et kui saaks mingi valemiga võtta arvesse lauas olevate mängijate stacke, VPIP, PFR ja mõnda muud näitajat ... need valemisse toppida ja lauda kuvada selle valemi põhjal mingi number.

Kõrgemas limiidis vist ei oleks väga mõtet aga NL2 puhul saaks mõistliku valemi puhul kindlasti lihtsa ülevaate kas on hea laud või mitte. Kasutan praegu laua keskmist VPIP näitajat aga kui mingi venna stack on 0,5$ siis ei ole just eriti kasu temast kui ta on 60/50

Arcticman
03.07.10, 06:43
kuidas Prima turnadel HUD'i tööle saada ?

StripPoker
04.07.10, 17:41
Küsimus stati kohta - kui vastane teeb preflop raise, callin ja näeme floppi. Vastane teeb cbeti, ma tõstan selle üle, vastane foldib.

Kas flopil sellises mängus näitab vastase foldimise sagedust ainult "Fold to F Raise" ? Tahaksin näha statti "Fold to Flop CBet raise" aga sellist ei leia PT3s ... või on siiski see olemas?

raunsz
06.07.10, 00:09
Oskab keegi sellist valikut panna laudadesse, fold to 4BET? :D

atsetoon
18.07.10, 17:02
Fatal Exception during Auto-Import process: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x00427b3a; EIP: 0x00427B3A)

hud ei tööta ja käsi ei impordi, lasin uuesti peale. miski ei aita

edit: database update tegin ka ära

StripPoker
21.07.10, 08:05
Muidu PT3 töötab aga kui proovin housekeepingut teha siis paari minuti pärast annab errori.

There were errors during the housekeeping process:
Unable to execute query: SELECT holdem_hand_player_statistics.id_player, holdem_hand_player_statistics.id_limit, holdem_hand_summary.cnt_players, (position_type), (sum( (CASE WHEN ( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult)) 0 THEN ((holdem_hand_player_statistics.amt_won * 1.0 )/( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult))) ELSE 0 END) )), (sum(holdem_hand_player_detail.amt_blind)), (sum(holdem_hand_summary.amt_mgr)), (sum( (case when(holdem_hand_player_statistics.flg_won_hand) then ...........

Errori kirjeldus läheb veel väga väga pikalt edasi. Milles võib selle probleemi põhjus olla?

mislinn
25.07.10, 16:46
Uuendasin PT3e full versiooni peale ja nüüd annab hulgi selliseid erroreid:
Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x006a10be; EIP: 0x006A10BE)(Line #2396)

Millest see tulla võib?

donkament
26.07.10, 21:12
pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?

donkament
30.07.10, 20:32
pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?
anyone?

nomerlot
31.07.10, 08:59
Millal sa viimati Starsis datamineda said?!
möödunud aastal Triobet oli koht, kus seda teha sai, aga see auk lapiti ka ära, rohkem ei teagi selliseid kohti.

kjmrc
02.08.10, 22:51
http://www.upload.ee/image/719861/Untitled.png

Keegi oskab mind aidata mida siia kirjutada ? Lol, vb liiga rigged küsimus, aga tõmbasin triali ja ei saa mitte kui midagi hetkel aru :D HEM oli lihtsam imo !

pastilaa
02.08.10, 22:59
http://www.upload.ee/image/719861/Untitled.png

Keegi oskab mind aidata mida siia kirjutada ? Lol, vb liiga rigged küsimus, aga tõmbasin triali ja ei saa mitte kui midagi hetkel aru :D HEM oli lihtsam imo !

http://na3.pokertracker.com/images/docs/PT3/Configure_PostgreSQL_Installation.png

kjmrc
02.08.10, 23:07
Obv mai tea midagi paroolidest ega usernamedest, peaksin siis uninstallima ja uuesti installima PostgreSQL'i ?

E: Sain korda, +1 to pastilaa ;)

ints453
03.08.10, 17:46
Eelmine kuu sai ostetud ptr mikro stakes ja nüüd kuu täis ja enam ei tööta.Ajab et trial läbi, et osta uus. Niisama läheb tööle ja kuvab statsid lauada aga graafe ja muid asju ei näita.Panan sealt continue trial.

bJako
04.08.10, 15:18
Poker Tracker filter ja kõik jaotused

Ma pole seni aru saanud, kuidas PT-s vaadata järjest kõiki väljafiltreeritud käsi - ikka peab vaatama neid kas sessiooni, laua, stardikäe või positsiooni järgi. No milleks.

St kuidas saaks filtreerida välja mingid 50 kätt ja neid KÕIKI järjest läbi lapata, võidu suuruse järgi järjestada jne?!

Relamz
06.08.10, 01:05
Olen natuke lasik ja ei viitsi tervet seda teemat läbi uurida.

Kas tohin kustutada neid faile mis on C:\Program Files\PostgreSQL\8.4\data\base\16395 kaustas? Terve kaust oma 6gb suur juba.

mislinn
06.08.10, 15:13
Uuendasin PT3e full versiooni peale ja nüüd annab hulgi selliseid erroreid:
Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x006a10be; EIP: 0x006A10BE)(Line #2396)

Millest see tulla võib?

See jama jälle tagasi, keegi ei tea lahendust?

ranka
07.08.10, 06:55
Olen natuke lasik ja ei viitsi tervet seda teemat läbi uurida.

Kas tohin kustutada neid faile mis on C:\Program Files\PostgreSQL\8.4\data\base\16395 kaustas? Terve kaust oma 6gb suur juba.

Pead pakule ei pane aga olen üsna üsna kindel, et need ongi su andmebaasi failid. Kui need peaksid kustutama siis enam PT3-es andmeid ei ole.

bJako
09.08.10, 08:32
Tahan lisada uue aliase - aga ütleb, et ei saa lisada nime, kes on mängija vastu mänginud.
Bullshit, sest Pokerstarsi aliast varem polnud seega ei saa olla olemasoleva mängija ja tema aliaste vastu ka ühtegi mängu ju mängitud selle aliase poolt.
Internetist abi ei leidnud.

TaistoJ
10.08.10, 01:14
Mul selline probleem, et tahaks osa hästi vanu käsi ära kustutada. ... et ta ei näitaks graafikutes ja andmetes mingeid hästi-hästi vanu käsi. Millises kaustas midagi kustutama peaks?

Relamz
10.08.10, 01:23
Pead pakule ei pane aga olen üsna üsna kindel, et need ongi su andmebaasi failid. Kui need peaksid kustutama siis enam PT3-es andmeid ei ole.

Loogiliselt võttes peaks jah olema, käis varsti oma 1m olemas.

ty sir

ranka
10.08.10, 04:52
Mul selline probleem, et tahaks osa hästi vanu käsi ära kustutada. ... et ta ei näitaks graafikutes ja andmetes mingeid hästi-hästi vanu käsi. Millises kaustas midagi kustutama peaks?

Ühesgi kaustast sa ei tohi lampi mitte midagi ära kustutada. Mul ei ole enam PT3-me (ei kasuta) aga PT3-el on sisseehitatud käte kustutamise funktsioon, mida tuntakse nime all "Purge Hands". Seal saad valida limiiti, aega, mängutüüpe, kasutjaaid jne. kuidas käsi täpselt kustutada.

Kahjuks ei mäleta, kus see täpselt asus, vist oli Database Managmendi all.

nomerlot
10.08.10, 10:06
Täpselt nii ongi. Database menüü -> Database Management ->Purge... -> Advanced ja seal saab käsi kustutada kuupäeva, ajavahemiku, toa, limiidi jne.

TaistoJ
10.08.10, 10:48
Suured tänud teile:rolleyes:. Just seda purge asja oligi vaja ;)

bJako
11.08.10, 11:48
Võibolla kõik juba teavad, aga mina avastasin alles eile, et PT-s saab nüüd otse foorumi jaoks sobival kujul käsi kopida - valisin 2+2 foorumi formaadi ja sobis siia. On ka Wordi/Outlooki jaoks sobiv formaat.
Ülimõnus. See veebi konverterite kaudu jeblamine oli tüütu - enne kopeerid PT-s käe teksti formaadis, paned veebikonverterisse ja kopid sealt foorumisse - nüüd saab ühe nupuvajutusega.


Cereus Network - $0.10 NL - Holdem - 5 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BTN: $10.82
SB: $10.00
Hero (BB): $10.10
UTG: $19.49
CO: $4.92

SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has 2:heart: 2:club:

fold, fold, BTN raises to $0.35, SB calls $0.30, Hero calls $0.25

Flop: ($1.05, 3 players) 5:spade: 2:diamond: Q:spade:
SB checks, Hero checks, BTN bets $0.62, SB raises to $1.54, Hero raises to $6.29, BTN raises to $10.47, SB calls $8.11, Hero calls $3.46

Turn: ($30.20, 3 players) 7:heart:

River: ($30.20, 3 players) T:spade:

BTN shows Q:club: Q:heart: (Three of a Kind, Queens)
SB shows 5:heart: 5:club: (Three of a Kind, Fives)
Hero shows 2:heart: 2:club: (Three of a Kind, Twos)
BTN wins $28.69

taipupole
15.08.10, 18:41
Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?

pastilaa
15.08.10, 20:43
Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?

Mina pole küll leidnud sellist võimalust.

SanderLee
16.08.10, 17:23
Mul on PT3 trailiga selline probleem, et see ei registreeri mu sit&go-de tulemusi. Näitab, et sisseost on maha läinud, aga võite ei näita (ROI -100). Samas cashi pool töötab korralikult. Kasutan Mac OS 10.5

OuMaiGaad
16.08.10, 17:29
Mul on PT3 trailiga selline probleem, et see ei registreeri mu sit&go-de tulemusi. Näitab, et sisseost on maha läinud, aga võite ei näita (ROI -100). Samas cashi pool töötab korralikult. Kasutan Mac OS 10.5

kui starsis mängid siis pead tulemused manuaalselt sisestama


starsis request - tournament history
ja siis manual importid PTsse sisse(olles eelnevalt nt meilist selle history salvestanud endale arvutisse teksti failina)

SanderLee
16.08.10, 17:33
Tänud. Teine küsimus, et miks SnG-des HUD ei tööta?

variatsioon
16.08.10, 19:16
Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?

mitu % RB on? ja ikka MGRist?
võin sulle selle stati teha ja saata.

lennuk
16.08.10, 19:26
Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?

http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[page]=9

seal on üks "rakeback(for graphs)"
ei tea kui hästi töötab/näitab

variatsioon
16.08.10, 19:33
PT rakebacki statid graafikutesse:
http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[search]=korjusk

variatsioon
16.08.10, 19:34
http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[page]=9

seal on üks "rakeback(for graphs)"
ei tea kui hästi töötab/näitab

andke teada kui see ei tööta.

nomerlot
16.08.10, 19:57
PT rakebacki statid graafikutesse:
http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[search]=korjusk

Kuskohast ma selle faili sisse impordin?

Pole oluline, juba leidsin juhendi. Neile, kes ei leia, siis juhendi tekst spoileris:
How Do I Add A Custom Statistic to PokerTracker 3?

1. Download the statistic and save it to the location of your choice. If the file is a zip you will need to uncompress it.
2. In PokerTracker 3, on the file menu select 'Configure' -> 'Configure Stats'.
3. Select the 'Statistics' tab and at the bottom of the window click the 'Import' button.
4. PokerTracker will import the statistic and confirm that it imported successfully.
5. Click 'Apply' to ensure the stat is saved.

Note: You may need to update your database cache for optimum performance.

Esmapilgul tundub, et toimivad veatult, väga mõnush! 5+ töö

hanr
17.08.10, 01:37
kas keegi oskab öelda mis võib viga olla? otsisin küll aga ei leidnud vastust.
nimelt lauad n.ö. üksteise all aga HUD oleks ikka nagu ühel tasandil. vahepeal töötab mõnda aega normaalselt siis jälle viskab selliseks
pilt (http://www.upload.ee/image/747576/pt3jama.JPG)

Arcticman
17.08.10, 14:03
oskab keegi öelda, kas PT3 töötab PKR'is ka ?

OnOlemas
17.08.10, 19:10
Unable to launch auto-import for site: OnGame. Reason: OnGame auto-importer needs configured.
Vot nii ütleb, europokeris nagu ei leidnud ka kus on handhistory kaust ja midagi ette võtta ei oska, statse ei kuva ega miskit. Teab keegi aidata?

Arcticman
18.08.10, 16:36
mine PT kodukale ja seal on "guides & how to", seal leiad õpetuse kuidas confi paika saada.

OnOlemas
18.08.10, 18:20
Seal oli nädiatud kuis setup wizardis seda seadistada, kuid setup wizard ma avada ei saa, muidu leidsin lõpuks faili kus handhistory on, seadistasin pt3s ka sellesse kausta importima, kuid ei miskit.

mislinn
21.08.10, 19:52
Mul housekeeping juba perve päeva kestnud, aga nüüd oleks aeg mängima hakata. Küsimus, et kui ma selle praegu katkestan ja hiljem uuesti tööle panen, kas ta siis alustab otsast peale või jätkab sealt kus enne pooleli jäi? 8h kestnud juba, ei jaksa enam oodata :D

ranka
22.08.10, 11:50
Mul housekeeping juba perve päeva kestnud, aga nüüd oleks aeg mängima hakata. Küsimus, et kui ma selle praegu katkestan ja hiljem uuesti tööle panen, kas ta siis alustab otsast peale või jätkab sealt kus enne pooleli jäi? 8h kestnud juba, ei jaksa enam oodata :D

Mul läks pea 24 tundi ja kui ära kaktkestasin läks pärast ikka sama kaua :(

Allanaator13
25.08.10, 20:10
Eeem, mul on selline probleem filtritega:
http://img192.imageshack.us/img192/8416/27371792.png


Kellegil ka midagi sellist juhtunud?

Stewie
28.08.10, 06:54
PT3 ikoonilt lauas saab võtta Show Last Hand ja selle markeerida hilisemaks vaatamiseks, aga ma ei leia nuppu, kust need käed mis ma sessi ajal markeerisin, ette tuua, peale sessiooni lõppu. Teab keegi?

kjmrc
29.08.10, 13:30
Kas keegi oskab aidata..Tegin formati, aga käsi ma ära ei kustutanud, panin kõik käed PT3'e tagasi, aga näitab ikka, et olen kõigest 10 kätt mänginud :\ ??

kuco
29.08.10, 15:33
Kas keegi oskab aidata..Tegin formati, aga käsi ma ära ei kustutanud, panin kõik käed PT3'e tagasi, aga näitab ikka, et olen kõigest 10 kätt mänginud :\ ??

Oled ikka sinu kasutaja paremalt valitud?
Määrasid default kasutaja ka ära?

Spoileris on õpetus

Settings: Your Screen Name

PokerTracker 3 can be configured for your poker site account so that your screen name is selected in the player list by default. You MUST import a hand history that you played before you can select your screen name or your name will not be available.

http://na1.pokertracker.com/images/docs/PT3/SettingsButton.png

Under the Texas Holdem or Omaha tabs and either the Cash Games or Tournaments sub-tab, on the top right-hand side, click the Settings button as illustrated in the picture to the right.
After clicking the Settings button, the Settings window will open. Under the General tab in the Screen Name section, click the Search… button.

This will open a Find Player window. A list of players available in your database will populate. Once the list of players has finished populating, begin typing your screen name into the Search field. Once your screen name is entered/selected click the OK button.

Various other settings can be configured in the Settings window. Click the Apply button to save the settings. The next time that you open the statistics window, your name will be selected by default and your statistics will then be displayed.

http://na2.pokertracker.com/images/docs/PT3/Settings_Window.png



Oli selles mure?

kjmrc
29.08.10, 23:26
Ei olnud sellest ka abi..oeh, see ei saaks ju nii olla, et kui ma olen kõik käed ilusti sisse pannud siis ta ikka jamab nii :\

liewec
30.08.10, 00:31
Kas kõik kasutavad hudi kellel on PT3? Ma ise ainult analüüsin enda pela.

kaval-ants
30.08.10, 16:56
Ostsin 800k kätt ja nüüd olen hädas nende sisestamisega PT3-e.
Kas keegi hea inimene oskab seda arvuti-kaugele inimesele lahti seletada, kuidas see täpselt käib?

kuco
30.08.10, 17:05
Ostsin 800k kätt ja nüüd olen hädas nende sisestamisega PT3-e.
Kas keegi hea inimene oskab seda arvuti-kaugele inimesele lahti seletada, kuidas see täpselt käib?



If you have a lot of hand histories that you wish to import you should use the Manual Import tab instead of Auto Import.

To manually import hand histories from PokerStars, do the following:

Navigate to the Import -> Manual Import tab if you are not already there.
You can either import a several files using the Import from File(s) button or you can import from
an entire directory using the Import from Directory button.
Browse to and locate the hand history file(s) or directory where the hand histories are located.

http://na3.pokertracker.com/images/docs/PT3/manualImportTab_gray.png

nomerlot
31.08.10, 09:15
Mängisin mõned HUSNG-d üle pika aja ja avastasin, et PT3 regab ilusasti tulemused ära.
Starsi ajal mäletan küll, et pidin neid käsitsi sisestama. Kas see on mingi PT3 uuendus või FTP omapära?

junkman
13.09.10, 19:52
Tervist, tean et seda on siis korduvalt küsitud. Mul on see probleem, selle postgresiga, PT3 tööle pannes tuleb ette error ja siis ei saagi seda tööle, olen mingi 100x korda postgresi peale lasnud ja maha lasnud, PT3-ga sama. Kas keegi oskaks samm-sammult öelda mida teha või ehk on selle kohta mingi video.
Suur tänu.

5lehte
14.09.10, 10:01
Mul mingi uninstall manual, panin üles http://www.megaupload.com/?d=1MGHJ55O

kardaanirist
14.09.10, 10:28
PT3 ikoonilt lauas saab võtta Show Last Hand ja selle markeerida hilisemaks vaatamiseks, aga ma ei leia nuppu, kust need käed mis ma sessi ajal markeerisin, ette tuua, peale sessiooni lõppu. Teab keegi?

+1.

halp!

nomerlot
14.09.10, 10:51
Selleks peab tõmbama ühe custom reporti, pärast mida saab Reportside alt valida "marked for review" käsi
Ei mäleta enam, kuskohast ise tõmbasin. Eksportisin enda PT-st välja, loodetavasti töötab.
http://www.upload.ee/files/807120/Marked_for_review.pt3rpt.html

5lehte
14.09.10, 15:44
+1.

halp!

Session hands ja selle kätte tabeli paremal all nurgas Display notes. Seda vist mõtlesid? Aga kahjuks jah peab selle käe eelnevalt üles otsima.

kardaanirist
14.09.10, 17:34
hm. ma ei saanud täpselt aru, aga ma ei usu, et see on päris see, mis mõtlesin. lauas mängides on ülevalt PT3 logo ja sinna clickates avaneb väike menüü ja seal on valik, et just mängitud käsi ära märgistada, et seda hiljem trackerist vaadata.

kardaanirist
15.09.10, 09:03
Selleks peab tõmbama ühe custom reporti, pärast mida saab Reportside alt valida "marked for review" käsi
Ei mäleta enam, kuskohast ise tõmbasin. Eksportisin enda PT-st välja, loodetavasti töötab.
http://www.upload.ee/files/807120/Marked_for_review.pt3rpt.html

mis ma selle failiga täpsemalt tegema pean? peab kuhugi kindlasse folderisse salvestama vms?

nomerlot
15.09.10, 09:22
mis ma selle failiga täpsemalt tegema pean? peab kuhugi kindlasse folderisse salvestama vms?

Reportside tabi lahti tegema ja faili sisse importima, pärast seda tekib uus report, mida runnida

kardaanirist
15.09.10, 09:45
töötab! tänud. :)

LAKKEKRANTS
16.09.10, 17:09
Äkki keegi seletaks kuidas saab sitngo tulemuses pt3-e. Proovivin Request/Tournament History. tegin kogu kupatusele copy paste. tõmbasin PT3-e aga ei sittagi. Näitab, et turka tehtud aga tulemust ei loe sisse (ROI -100)

LAKKEKRANTS
16.09.10, 22:17
Tõmbasin uue versiooni ja asi korras.

Simsa
19.09.10, 14:18
Mure seline, et PT ei kuva statistikat! Hud´i seadistasin foorumis antud juhiste järgi, kuid tulemuseta. Ju siis on miljon asja mida enne tegema peab.
Kas kellelgi on täpset juhist mille järgi asja tööle saab ? Olen alles algstaadiumis selle programmiga ning kõik tundub jube keeruline olevat :)

Lisaks virutab - PokerStars: Unable to import hand (#49843231558). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "f" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "f" )

+ üle 30 käe importida ei lase, ei tea miks?

isutuba
22.09.10, 20:28
ei saa full tiltis pt3 tööle ,pm ei auto impordi ja configurationi alt ytleb et ´fulltilt is not configured to save hands to disk´ Kas ma pean fulltiltist midagi muutma või?

nomerlot
22.09.10, 20:34
ei saa full tiltis pt3 tööle ,pm ei auto impordi ja configurationi alt ytleb et ´fulltilt is not configured to save hands to disk´ Kas ma pean fulltiltist midagi muutma või?

Full Tilt client -> Options -> Hand History... ->linnuke Save My Hand Histories ette

isutuba
22.09.10, 21:33
Full Tilt client -> Options -> Hand History... ->linnuke Save My Hand Histories ette

ty

Priidix
25.09.10, 20:10
Kuidas ma saan nii, et alustan sessi ning selle sessi graafikut ainult , hetkel oskan ainult võtta today graafikut aga ei leia sellist kohta kus saaksin valida.. et alates sellest kellaajast ors.. palun abi:)

variatsioon
25.09.10, 20:13
settings -> time

Priidix
25.09.10, 20:18
settings -> time

oii supertänud, sain asjale kohe pihta:p

OnOlemas
27.09.10, 21:27
Selline asi, et Mängin Partypokeris, seda alles esimest päeva. Kasutan PT3, mis aga player state ei kuva vastava koha peale, vaid valesti. Arvan, et asi tingitud, kuna ma pärast lauda istumist muudan istekohta, kuid kas prefered seating option parandaks asja? Kuigi, mul on valitud prefered seating, kuid ometi istudes lauda vabasse kohta, pean ise hiljem ümber istuma ja PT3 all pole leidnud kohta, kust saan seadistada prefered seating kohta.

Väga, väga segane tekst, tean. Asi selles, et Selle probleemi tõttu on pokertracker mul vaif kahju toonud, ja hetkel endast suht väljas, aidake palun.

TaistoJ
30.09.10, 21:44
Kas ma olen ainus, kellel PT3 full tiltis peale seda uuendust jamab? On mingi uuendus mis mul tõmbamata vms? Pmst osadel laudadel ei taha state kuvada ja erroreid viskab ka ...

Priidix
02.10.10, 01:21
hej, vajan jälle väikest abi noob olen. kuidas saaksin nii ,et saaksin salvestada statside asukoha. ütleme et laud tuleb lahti koos statsidega ning alati pean ma neid nihutama, aga kindlasti saab nii et nad jääksid püsima.

ty:) kes aitab.

variatsioon
02.10.10, 06:11
klicki PT ikooni -> save layout

con
03.10.10, 21:26
sain hunniku nl5 käsi, tõstsin need starsi history kausta ja panin pt3 auto importima. 5h impordib juba ja 40k käsi tehtud:D

bJako
06.10.10, 17:08
sain hunniku nl5 käsi, tõstsin need starsi history kausta ja panin pt3 auto importima. 5h impordib juba ja 40k käsi tehtud:D

Väga valesti tegid. Autoimport on kümneid, kui mitte SADU KORDI aeglasem kui manual import.

ninasarvik11
06.10.10, 19:21
hei. väike probleem.
nimelt tõmbasin endale pt3 trial versioni
ise mängin unibetis aga ei saa seda kuidagi tööle.
panen auto import, näitab et microgaming is running jne
aga mingeid graafikuid ja statse ega hudi ei näita..
milles on asi?
ette tänades

nomerlot
06.10.10, 19:36
hei. väike probleem.
nimelt tõmbasin endale pt3 trial versioni
ise mängin unibetis aga ei saa seda kuidagi tööle.
panen auto import, näitab et microgaming is running jne
aga mingeid graafikuid ja statse ega hudi ei näita..
milles on asi?
ette tänades

Start HUD vajutasid ka?

ninasarvik11
06.10.10, 19:42
start hud-i nagu pole, ainult stop hud on
E: start hud on automaatselt

TaistoJ
07.10.10, 18:11
Emn..panin hommikul 1M käsi convertima. Ja nüüd kell 7 ta ikka veel housekeepib. (5 tundi housekeepinud) . ... Kas peaksin selle lõpuni ikka laskma? (ei viitsi oodata eriti enam:D)

variatsioon
07.10.10, 18:36
ikka jh..

Madis Very
07.10.10, 21:46
Okay then,

kuidas saada hud funkama peale .ee software installimist ?

Madis Very
07.10.10, 22:09
Got it, kui kellegil probleeme veel võin siia kirjutada mis teha.

Ahangama
08.10.10, 04:03
Räägi mis tegema pidi! hud natuke nihkes mul ka.
e: sain korda vits

kaval-ants
08.10.10, 17:19
Nagu veel vähe jamasid uue pokerstars.ee poleks.
Kustutasin peale uue pokerstars.ee alla laadimist vana ära ja nüüd PT3 ütleb:
Pokerstars does not appear to be installed....

Madis Very
08.10.10, 17:24
manuaalselt ...

kaval-ants
08.10.10, 17:28
manuaalselt ...

väga sisukas vastus... (eriti minusuguse arvuti kauge inimese jaoks)
äkki räägid vähe lähemalt...

E: saingi vist hakkama tänu Madisele

maikhell
08.10.10, 23:53
Palun kas keegi lahke inimene selgitaks ka mulle ära kuidas PT3 Pokerstars.ee ära tunneks?

lennuk
09.10.10, 10:35
Palun kas keegi lahke inimene selgitaks ka mulle ära kuidas PT3 Pokerstars.ee ära tunneks?

sama mure ,käte kohta ütleb "observed but not imported" ja seda laudades kus ise istun ,seal kus lihtsalt waiting listis ja laud lahti sealt impordib ?

e: sain tööle vist ,tundub et probleem oli selles et stars ei tunnistanud minu user file settinguid ja mängimist aslustades oli kõik as default ja sellest ka probleem PT ja PS omavahelisel läbisaamisel.

maikhell
09.10.10, 11:37
Kõik hakkas järsku tööle kui vajutasin "start site import" mitte "start auto import". Kas nii võib jääda või peaks veel pusima?

con
09.10.10, 19:58
nii peabki jääma.

Kas keegi plz viskaks mingi hea pt3 hudi seadistamise õpetuse/artikli.

/iq hetkel 0, korralik palavik. ei suutnud mingit pt3 lehelt leitud guide läbi hammustada. vb oli vale asi ka.

mislinn
10.10.10, 02:55
Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.

bJako
10.10.10, 23:21
Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.

minuarust ta muudabki nüüd selle 888 kasutaja FTP kasutajaks ja näitab kõike segamine. Aga kui saidi filtri paned, saad eristada.

Mul on hullem, ei saa oma Absolute ja UB kasutajaid eristada, sest filter on cereus võrgu peale :-(

kardaanirist
10.10.10, 23:43
asd

minuraha
12.10.10, 13:33
Kas keegi saaks palun aidata, et tõmbasin PT3 ja nüüd importisin kõik holdem manageri hand archive -id pokertrackerisse, aga kui hakkan oma nime otsima, siis ta lihtsalt ei leia. Importisin ka käed otse Betfairi handhistory kaustast, osad vastased, kelle vastu mänginud olen leiab nagu ülesse, aga minu enda kasutajanime ei leia. Mis võiks olla probleemiks?
Ette tänades!

hmm123
12.10.10, 23:58
kas keegi tark aitaks lambal trackeri uue starsiga tööle saada? :)
ette tänades

mislinn
15.10.10, 12:09
888.com ei hakka hud tööle, olen kõiki võtteid oma arsenalis proovinud. Tähendab, hud töötab, aga ei lähe lauas õige mängija juurde, vaid kuidas jumal juhatab

Spewmonkey
15.10.10, 13:38
Ega sa preferred seati ei kasuta?

mislinn
15.10.10, 14:04
Ega sa preferred seati ei kasuta?

Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.

Stewie
15.10.10, 14:34
Kas keegi mikromeestest jagaks oma hud layouti?

JohannesJ
17.10.10, 20:31
Nii panen auto import everestile ja lööb sellise kirja:
Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
Kui nüüd üritan updateda database siis lööb sellise kirja:
Error updating database: PokerTracker 3 Database
Error:
Unable to execute query: CREATE INDEX "thhpc:idx1-id_player" ON tourney_holdem_hand_player_combinations USING btree (id_player);; Reason: Fatal Error (ERROR: relation "thhpc:idx1-id_player" already exists )

Mis võib olla viga?
äkki keegi palun viitsiks süveneda!

bJako
18.10.10, 06:09
Avastasin, et minu mikrolimiidi litsents ei luba sisse importida käsi NL50 laudadest, mida proovisin. Annab vea ja jätab vahele. Aga tahaks ju graafikus neid käsi ka näha.
Abiks oli notepad abil kõikides failides jaotuse alguses
Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.50 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
asendada
Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.20 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
Nüüd näitab ta seda kui NL20 kätt, aga muidu igati õigete blaididega ja tulemustega

Btw, kui faile palju, siis Wingrep abiks. Seal tuleb otsi ja asenda string kujul
: Holdem No Limit \$0.50
: Holdem No Limit \$0.20

pastilaa
22.10.10, 11:46
Selline jama - peale 1M käe sisselaadimist ei näita HUDi enam HH replayeris. Aegajalt siis näitab, kui mitu korda käsi uuesti käima panna. Teine kord ei aita seegi. Peale importi sai maintenance etc kenasti tehtud - seega selles viga ei saaks olla.

con
23.10.10, 14:37
Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.

sama värk, lisaks mõnel laual ei kuva üldse, mõnel mängijal kuvab alguses vähem käsi kui on jne. viimasel ajal viskab fatal erroreid ka.
ma olen laudades lihtsalt "reseti" teinud, enamvähem toimib.

prageu triali lõpp ka kohe, ei ole viitsinud süveneda.

kardaanirist
25.10.10, 17:42
kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.

pastilaa
25.10.10, 18:17
kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.

Graafikul info boxis defaultina näitab summad daalades, joon peaks konverditud € näitama.

kardaanirist
25.10.10, 19:01
hm. vaatasin üle ja minul küll nii ei ole. graphil on võidetud summa sama, mis seal infokastis.

con
27.10.10, 19:20
kuidas saab eraldada non-sd mängu üleüldisest. st tahaksin uurida oma sessiooni non-sd mängu.

filrites miskit silma ei hakanud.


/edit

sessions'i all käed kui sessioni highlightid, sinna lisades juurde sellise asja nagu "player saw showdown" saab ka asja aetud.

talendijaht
27.10.10, 20:07
kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!

bJako
30.10.10, 23:25
Kas saan õigesti aru, et Rake veerus kuvatakse potist võetud rake, aga MGR veerus, palju minu osa on, st see, millest ma rakeback'i saan?

Aga miks seda siis õigete reeglite kohaselt ei võiks arvutada, Cereuses jaguneb rake mite kõigi lauas olnute vahel võrdselt vaid võrdselt kõigi vahel, kes raha potti on pannud.

Ja kas FTP-s on nüüd nii, et jaguneb võrdelisel sissepandud rahaga?

Aga Poker Tracker'il on suva ja jagab mõlemal võrdselt kõigi kuue mängija vahel?

TaistoJ
02.11.10, 15:06
Mul selline probleem, et kui ma nüüd käsi convertima panen, teeb ta neid kuradi duplicate tegema ja ennem uusi käsi ei impordi, ega hudi lauda ei kuva, kui mingi 8000 duplicate tehtud. -.- PROBLEEM? :confused:

soouni
02.11.10, 15:08
kas keegi sheeriks oma hudi palun. mingit normaalset lihtsat.

ette tänades soouni.

pm mulle kui kellegil on annan msni.

ristimees
02.11.10, 19:35
terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).

Ahangama
03.11.10, 01:31
terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

ristimees
03.11.10, 14:10
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320


Tänud.

eluvaatleja
06.11.10, 12:09
kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!

mul oli sama probleem alguses (teisel korral peale mõlema softi sulgemist\avamist jättis HH asukoha meelde).

peale ps installi hakkas käsi panema:
C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\HandHistory kausta, aga suunasin selle ise ümber:
C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\PokerStars.EE\ HandHistory

lisaks pead peale seda pt3 häälestama, et võtaks käed uuest asukohast.

kui sul win xp siis võib sul olla c:\documents and settings\kasutajanimi\......

raunsz
09.11.10, 13:33
Mõned küssad.

Mul on PT3 ostetud (microstakes).
Tahan fulliks osta nüüd. https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php siit valin Holdem: Upgrade to Full Version $44.99 - 49.99 USD jah? :D Krt suht ammu sai ostetud, ma ei mäleta kuidas enam SEB-i kaudu sai maksta. :S

edit: kuradi taun olen. Kannan MB-sse raha, sealt suht lebo maksta. :) ty

ristimees
12.11.10, 22:38
Mida see EV joon endast kujutab pokertrackeri graafiku peal ?.

$Lauri$
12.11.10, 23:04
Selline probleem, et PT3 ei kuva mu nime lauda. Sellest tingituna ei saa ma settingutest enda nime kasutada ja graafikut vaadata. Oskab keegi aidata?

Sain korda, loomulikult ei olnud ma Starsis hand history kasikest "tickinud"

kardaanirist
15.11.10, 22:57
millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.

con
15.11.10, 23:10
millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.

see on väga levinud bug, kindlasti leiad midagi veebist, iseasi kas abi saad.

kuidas updateda saab seda, oleks vaja, pole vele piisavalt süvenenud, kas kodukalt tuleb ise midagi tõmmata ja installida?

kardaanirist
15.11.10, 23:35
loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

egas siis midagi.

ranka
16.11.10, 05:52
millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.


loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

egas siis midagi.

minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.

peete82
16.11.10, 08:25
No absoluutselt tuleb tellida - Request Tournament History e-mailile, e-maili sisu kopeerida faili ja siis PT3 manual import sealt failist.
Iseenesest kui tõesti on mingi "bug" ja saab ka automaatselt neid tulemusi PT3, siis võiks siia teada anda.

kardaanirist
21.11.10, 17:28
minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.

ei saanud korda. kuna ei ole turniirimängija, siis ei viitsinud pead vaevata. huvi pärast mängisin paar päeva 180 mane ja mõtlesin, et vaataks oma tulemusi. aga must-have asi see polnud ja seetõttu ei näinud asjaga vaeva.

kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.

bJako
21.11.10, 21:33
minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.

FT-s pole vaja sisestada käsitsi. Isegi matrix toimib nüüd juba (nagu oleks 5 eri turniiri mänginud)

peete82
22.11.10, 09:18
kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.

EI PEA peale iga turniiri lõppu seda tegema. Ainult üks kord peale mängimise lõppu ja kõik turnad võtab korraga ühest failist. Ma läheks lolliks, kui peaks ükshaaval iga turna tulemused kuskile sisestama.

Saad seda praegugi veel teha ilma mingi vaevata.

kardaanirist
22.11.10, 19:40
missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.

peete82
22.11.10, 23:18
missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.

Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
ja valid, mitme turka statte tahad.
Stars saadab selle sulle e-mailile.
Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.

ranka
23.11.10, 13:26
Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
ja valid, mitme turka statte tahad.
Stars saadab selle sulle e-mailile.
Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.

Tänan. Tegin esimese FAQ ära esimesse postitusse. Kui keegi oskab paremini sõnastada siis andke aga teada. Üritan edaspidi täiendada.

kardaanirist
23.11.10, 15:38
tänud!

$$$
23.11.10, 16:03
Kuidas PT3s vaadata SNG AVG kestvust? ja $/h?
Tahaks nagu kuidagi ennast cashi vendadega võrrelda hehe^^
=) .

$$$
24.11.10, 03:30
Kuidas PT3s vaadata SNG AVG kestvust? ja $/h?
Tahaks nagu kuidagi ennast cashi vendadega võrrelda hehe^^
=) .

any1? Ma tõesti ei oska vaadata seda :rolleyes::frown::redface:

5lehte
25.11.10, 20:13
Ostsin 2milj kätt ja sisse tõmbas neid 9 tundi ja tundub et housekeeping kestab 40h. Kas see on normaalne ja mis juhtub kui see vahepeal canceldada? Arvuti mingi AMD M880G(vist, pole eriti IT mees).

HU grinder
25.11.10, 20:13
Housekeeping kestabki kaua, ei soovita canceldada.

ranka
25.11.10, 23:47
Lisasin esimesse posti KKK järjekorra numbriga kaks:

2. PT3 andmebaasi hooldus (housekeeping) on kestnud tunde. Kas see on normaalne?
See on täiesti normaalne ja hoolduse aeg sõltub sellest mitu kätt sisse importisite. Kui mõni tuhat siis kestab hooldus minuteid kui aga miljoneid siis võib hooldus kesta mitukümmend tundi. Tühistada võib aga tolle hoolduse peate nii või naa ära tegema. See parem on oodata ja suurtemate importide puhul varuge aega ja kannatust!


Järgmine kord viidake esimesele postitusele kui sama küsimus kerkib.

Rokkar19
26.11.10, 10:29
kuidas pt 3 näeb mingi sessi statse jne?? oskan vaadata ainult overall statse

kardaanirist
26.11.10, 12:24
session > sort by time > klikka kaks korda soovitud sessi peal

Rokkar19
26.11.10, 23:56
session > sort by time > klikka kaks korda soovitud sessi peal

suured tänud !!

bJako
28.11.10, 11:03
Mul selline probleem, et kui ma nüüd käsi convertima panen, teeb ta neid kuradi duplicate tegema ja ennem uusi käsi ei impordi, ega hudi lauda ei kuva, kui mingi 8000 duplicate tehtud. -.- PROBLEEM? :confused:

Convertima? Või ikka importima (manuaalselt)?

Manual import miskipärast ei koli imporditud käsi Processec folderisse.
Autoimport teeb seda. Nii et käivita auto ja pane seisma ja ongi vanad läinud ja järgmine manual import käib kiiresti.
Kui impordid mingist suvafolderist, siis autoimport seda muidugi ei tühjenda. Tühjenda ise käsitsi.

kaval-ants
28.11.10, 16:07
Milles võib olla probleem, et aegajalt viskab statsid, lauast mingi osa või/ja enda kaardid täiest "ududseks". Umbes 10-20 sek. vahest kauem, jälle kõik korras. Endale tundus, et mida rohkem laudu, seda tihemini seda jama tegi.

http://www.2shared.com/photo/EVphtrHu/PT3.html

$$$
29.11.10, 09:01
Kuidas PT3s vaadata SNG AVG kestvust? ja $/h?
Tahaks nagu kuidagi ennast cashi vendadega võrrelda hehe^^
=) .

Kas polegi võimalik? :(

peete82
30.11.10, 18:19
Mingi kammaijaa on pärast viimast update. (mida ta kogu aeg pakkus mulle)
Vanade filtritega saan veateate:
"The active database contains hands or tournaments that are over the allowed limit. This information will not be displayed. Please upgrade to the full version to see this information."
Ja ei näita mingeid andmeid enam.

Sisestan filtrid uuesti, siis justkui on kõik korras.

Kas keegi on veel sellist jama kohanud?

nomerlot
30.11.10, 20:18
põmst see teade tähendaks justkui sul oleks micro versioon ja mingi turna on kallima sisseostuga olnud kui mico lubab näidata.

peete82
05.12.10, 08:14
Wow, PT3 on hakanud peale viimast update turnade tulemusi ise importima! Kõva.

$$$
05.12.10, 12:18
Wow, PT3 on hakanud peale viimast update turnade tulemusi ise importima! Kõva.

starsis jh?

peete82
05.12.10, 20:22
starsis jh?

Starsis jah.

WowAwiAA
06.12.10, 21:55
Probleem selline, et olen korduvalt PT3.00 reinstallinud. Nüüd aga oleks vaja leida neid site importimiseks, mida pole koheselt näha, selleks oleks tarvis saada setup wizardisse, et seal uuesti seadistada. Ametlikel õpetustel öeldud, et setup wizardiga avamiseks saab file alt, aga mul seda võimalust seal pole ja üldse on peale reinstalli nagu üht-teist kaduma läinud. Et kuis mul oleks võimalik panna importima saidilt mida mul seal koheselt ei kuvata?

To Variatsiooin: see ei muuda miskit.

variatsioon
06.12.10, 22:50
show hidden sites?

ranka
07.12.10, 10:08
Kas kellegil veel viskab PT3 laua enne HUD'i kuvamist "valgeks". selline hall kastike tuleb ümber. sama kui avan popupi ja HUD uuendab statte siis popup kaob aga järgi jääb valge kastike.

nomerlot
07.12.10, 10:12
Kas kellegil veel viskab PT3 laua enne HUD'i kuvamist "valgeks". selline hall kastike tuleb ümber. sama kui avan popupi ja HUD uuendab statte siis popup kaob aga järgi jääb valge kastike.

nope, üle aasta olen PT3 kasutanud erinevates arvutites ja pole kordagi näinud sellist asja.

ranka
07.12.10, 10:21
Siis mu enda viga. Üritasin ka googeldada aga vastust ei leidnud. Õigemini ei oska sellist nõmedat probleemi spetsiifiliselt otsidagi :)

EDIT: aga kui popui avad kas see jääb siis seisma või kaob ära kui HUD statte uuendab?

WowAwiAA
07.12.10, 14:38
Probleem selline, et olen korduvalt PT3.00 reinstallinud. Nüüd aga oleks vaja leida neid site importimiseks, mida pole koheselt näha, selleks oleks tarvis saada setup wizardisse, et seal uuesti seadistada. Ametlikel õpetustel öeldud, et setup wizardiga avamiseks saab file alt, aga mul seda võimalust seal pole ja üldse on peale reinstalli nagu üht-teist kaduma läinud. Et kuis mul oleks võimalik panna importima saidilt mida mul seal koheselt ei kuvata?

To Variatsiooin: see ei muuda miskit.


?

variatsioon
07.12.10, 20:39
aku saaab tühjaks..s harel link kiiresti:
http://www.amazon.co.uk/The-Psychic-Gambling-Supersystem/dp/B003NNUWW2/ref=sr_1_1/278-6711509-2335520?ie=UTF8&m=A3TVV12T0I6NSM&s=digital-text&qid=1291697949&sr=1-1

Ints
10.12.10, 12:42
Kas ptr3 on ka võimalik iga sessiooni state eraldi kuvada?
Ise leidsin aind sellised statid - kaua mängitud, palju raha võidetud jne.
Vpip, pfr jne asju ei saa kuvada sessioonide taha ?

kardaanirist
10.12.10, 16:52
ei ole kindel, kas sesside taha saab, aga proovi nii -> sessions -> by time -> doubleklick soovitud sessi peal -> general

WowAwiAA
10.12.10, 20:49
Probleem selline, et olen korduvalt PT3.00 reinstallinud. Nüüd aga oleks vaja leida neid site importimiseks, mida pole koheselt näha, selleks oleks tarvis saada setup wizardisse, et seal uuesti seadistada. Ametlikel õpetustel öeldud, et setup wizardiga avamiseks saab file alt, aga mul seda võimalust seal pole ja üldse on peale reinstalli nagu üht-teist kaduma läinud. Et kuis mul oleks võimalik panna importima saidilt mida mul seal koheselt ei kuvata?

To Variatsiooin: see ei muuda miskit.
?

WowAwiAA
10.12.10, 22:30
Mitte ühel foorumi kasutajal pole aimu, mis tegema peaksin?

WowAwiAA
11.12.10, 00:53
Probleem selline, et olen korduvalt PT3.00 reinstallinud. Nüüd aga oleks vaja leida neid site importimiseks, mida pole koheselt näha, selleks oleks tarvis saada setup wizardisse, et seal uuesti seadistada. Ametlikel õpetustel öeldud, et setup wizardiga avamiseks saab file alt, aga mul seda võimalust seal pole ja üldse on peale reinstalli nagu üht-teist kaduma läinud. Et kuis mul oleks võimalik panna importima saidilt mida mul seal koheselt ei kuvata?

To Variatsiooin: see ei muuda miskit.


BUMP taaskord, kas tõesti ei eksi siia ära kweegi kel mingitki aimu, kuramuse 5 päeva jooksul????

variatsioon
11.12.10, 00:57
noo ffs.. see ei ole PT foorum..
miks sa sealt ei küsi?==???????????????????????

miks sa suppordist ei küsi??????????+

WowAwiAA
11.12.10, 01:00
noo ffs.. see ei ole PT foorum..
miks sa sealt ei küsi?==???????????????????????

miks sa suppordist ei küsi??????????+
Lähen laulan neile, et muidu töötavat cracked versiooni ei saa tööle?

kardaanirist
11.12.10, 01:07
https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php

variatsioon
11.12.10, 01:10
Lähen laulan neile, et muidu töötavat cracked versiooni ei saa tööle?

no kui see cracked on siis mis sa arvad milles probleem on??

WowAwiAA
11.12.10, 01:13
Kas see alafoorum on probleemide lahendamiseks või äraarvamismängude mängimiseks?

kalkaan
11.12.10, 01:17
Kas see alafoorum on probleemide lahendamiseks või äraarvamismängude mängimiseks?

Sinu probleemile pakuti juba lahendus. Osta see programm ja saad müüjalt abi. Kui oled pikka aega kasutanud, siis oled tänu PT-le ka lisa teeninud. Maksa nüüd mingi osa kasumist ära. Kui pole midagi teeninud selle abiga, siis pole ju niikuinii asjast kasu.
IMO piraatlust see foorum ei toeta, seega vaevalt keegi seletama tuleb, et ma oma cräckiga teen nii ja naa.

variatsioon
11.12.10, 01:21
Kas see alafoorum on probleemide lahendamiseks või äraarvamismängude mängimiseks?

no obv kui see crack enam ei tööta siis see crack enam ei tööta.
1) kirjuta uus crack
2) tõmba uus crack
3) osta programm.

WowAwiAA
11.12.10, 02:08
Tirisin siis jah viimase PT3 versiooni offical saidilt, uninstallisin kõik nende tracking programmide ja postgreSql-ga seonduva ja installisin käisitsi postgreSQL. Sain asja tööle niiet istun need 60 päevakest ära ja eks soetan siis õige full versiooni.

Vabandan oma üleliigse lärtsumise pärast siin, lihtsalt endast väljas praeguseks kogu sellest jamast ja sellest piisas.

Ints
11.12.10, 13:37
ei ole kindel, kas sesside taha saab, aga proovi nii -> sessions -> by time -> doubleklick soovitud sessi peal -> general

Saab kyll jah, pole küll nii mugav nagu hemis aga abiks siiski :D

k2snakalle
14.12.10, 17:02
niih väike probla on..
Nimelt europokkeris mängides on nagu statsid On the top. Kui ma panen lauad overlapped, siis hakkavad statsid omvahel "segunema" ja kui ma tõstan ntx firefoxi laudade peale, siis statsid kuvab omakorda veel firefoxi veebiakna peale. (nagu firefox läheks statside taha) Et overlapi, stack modes ei saa nagu üldse mängida kui tahan statse ka kasutada. Oskab keegi aidata?
Starsis sellist probleemi ei olnud.

edit: vist leidsin...PT3-s Ongame Confi all oli HUD always on top ees linnuke.. võtsin sealt ära ja ütles, et võib hakata freezima, crashima ja suurelt lõi kirja , et disabling HUD always on Top is not recommended..
oskab keegi selle kohta midagi öelda?

edit2: peale natukene aega mängimist crashis totaalselt :D seega vist overlappida ei saagi seal

k2snakalle
14.12.10, 23:10
1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

nomerlot
14.12.10, 23:20
põmst jah, pärast üht ongame softi uuendust töötab PT3 seal mööndustega. Mis tähendab, et HUD on kõige peal ja mängimiseks on tile.

nomerlot
14.12.10, 23:20
1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

see huvitaks ennastki

k2snakalle
14.12.10, 23:24
põmst jah, pärast üht ongame softi uuendust töötab PT3 seal mööndustega. Mis tähendab, et HUD on kõige peal ja mängimiseks on tile.

HEM töötab normaalselt seal?




1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

Ise küsin, ise vastan
http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php
ja otsida Cash hands in k notation

Loomulikult pidin ennem ikka terve google läbi tuhnima kui mõistsin PT3 enda kodukalt otsida ;)

mislinn
15.12.10, 13:16
Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

nomerlot
15.12.10, 13:52
Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?

mislinn
15.12.10, 14:09
Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?

Kahjuks mitte, abi ainult kuni laua sulgemiseni...

nomerlot
15.12.10, 14:12
Kui PT3 versioon on ka kõige uuem, siis kahtlustan mingit 888 omapära. Pole seal mänginud, ei oska kommenteerida, küll olen üsna mitmes toas PT3 kasutanud ja sellist probleemi pole olnud, et paika ei saakski.

k2snakalle
15.12.10, 17:17
valus jama on koguaeg selle ongame+pt3-ga. Nüüd sain selle korda, et statsid lähevad õige inimese juurde, aga täna sessi tehes ilmnes järgmine probla. Kui ma tegin mingi 1-2lauda, siis oli kõik POPup-ga korras. Nüüd võtsin kohe rohkem laudu (6lauda) aga ei ilmunud tihti vendade statse lauda + kui ilmusid, siis popup nägi välja niimoodi (tean, et tavaliselt tuleb siis tsipa oodata ja tulevad ka need statsid, aga no ma ootsin mingi 30mintsa ja ei midagi :S )

http://www.upload.ee/image/987176/statse_ei_naita.JPG

Ja kui ma lähen lihtsalt HUD-is hiirega selle venna statside peale, siis jällegi näitab kenasti mitu korda mitmest on ta ntx foldinud

http://www.upload.ee/image/987179/seda_moodi_naitab.JPG


Kõvaketas ka ragiseb suht vahet pidamata....kuigi soft ise töötab kiirelt ja mingeid hakkumis/katkemis probleeme ei ole softil.

nomerlot
15.12.10, 19:59
oled housekeepingus korralikult kõik asjad ära teinud?

k2snakalle
15.12.10, 20:29
no mai tea...mis seal siis veel tegema peab?
Igastahes kui käsi importisin, siis tegi peale seda ka housekeepingut.
import optionites on kõigi ees linnuke pandud - vacuum/analyze/update cache on completion

bJako
16.12.10, 09:01
Peale FullTiltis ajavööndi muutmist PT ei impordi käsi (vähemalt SNG omi) - tundmatu formaat. Seega ei tasu muuta veel.

TaistoJ
16.12.10, 20:54
Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-

http://www.upload.ee/image/989774/Untitled.jpg

Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
http://www.upload.ee/image/989792/Untitled.jpg

kuco
16.12.10, 22:20
Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-

http://www.upload.ee/image/989774/Untitled.jpg

Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
http://www.upload.ee/image/989792/Untitled.jpg




Vaatasin sul muret aga ega ma midagi väga konkreetset ei leidnud

Esimene soovitus on muuta Postgre seadistusi nii, et käivituks koos windowsi käivitusega.
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=45&t=5875#p27168

Teine soovitus on Firewallist erindi tegemist PostgreSqlile.
Kui sa ei oska seda teha siis lülita korraks firewall välja ja proovi siis.

ranka
16.12.10, 22:55
Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-

http://www.upload.ee/image/989774/Untitled.jpg

Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
http://www.upload.ee/image/989792/Untitled.jpg

Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.

mislinn
16.12.10, 23:16
Nii olen nüüd tükk aega asja kallal nokitsenud ja seis selline, et esimeses avatud lauas lähevad kõik statsid õige koha peale ja teistes on ikka kõik viltu ja segi. Tilt on hetkel põhjas. Kas asi võib olla selles, et ma fullringi mängin seal, trackeri arust on fullringi lauad seal 10 kohalised. Ma ei tea kas see mõjutab midagi üldse, sest mul pole istekohta valitud trackerist.



// Moaning gods helped me out..sain korda, milline rahulolu, nagu oleks 22 outer riverisse tulnud.

k2snakalle
17.12.10, 00:06
keegi teab kuidas juba Imporditud käsi maha võtta?
Tahaks kõik imporditud ongame käed maha lasta, aga starsi omad võiks alles jääda

ranka
17.12.10, 00:12
Database managmendi alt on purge. Sealt ise valid, kust ja mida tahad - advance purge all on veel väga spetsiifilised valikud. Kuna ma ise enam full ringi ei mängi siis kavatasen lähitulevikus kõik käed ära kustutada, kus mina ei ole hero. Selline valik on ka seal olemas ja väga hea viis andmebaasi kiiremaks teha.

k2snakalle
17.12.10, 00:28
Database managmendi alt on purge. Sealt ise valid, kust ja mida tahad - advance purge all on veel väga spetsiifilised valikud. Kuna ma ise enam full ringi ei mängi siis kavatasen lähitulevikus kõik käed ära kustutada, kus mina ei ole hero. Selline valik on ka seal olemas ja väga hea viis andmebaasi kiiremaks teha.

Tänud! Aga imelikult kaua deletib neid...praeguse seisuga läheb mul siin ikka mitmeid tunde aega.

ranka
17.12.10, 00:30
Deletebki kaua, olenevalt su andmebaasi suurusest. Peale kustutamist pead full housekeepingu ka tegema. Suure anmebaasi puhul varu hoolsasti aega.

AtKehtna
18.12.10, 04:14
Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.


Mul on enne installitud HM ja postgresql...Mis siis teha tuleb?

ranka
18.12.10, 14:22
siis proovi paroolik "postgrespass"

EDIT: kui see ei tööta siis dbpass ja kui ei tööta siis googelda kuidas parooli sai muuta. seda sai teha conf failis.