PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

Pythagoras
04.04.14, 16:39
HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
Mis jama olla võib?

timz0333
04.04.14, 17:01
HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
Mis jama olla võib?

Mul alati aidanud see, et lasen HEM maha ja uuesti peale.

Kui see ei aita siis

Visahinge retsept: Kuidas parndada porbleemi mistahes programmiga.

Puhasta arvuti tolmust, ja tee format C. Seejärel installi kõik draiverid uuesti ja siis programmid.

ristijeesus
04.04.14, 17:13
Ära nüüd hemmi küll sellepärast uuesti installima hakka. Start-all programs lähed postgresqli juurde ja alustuseks võid proovida serverit restartida.

Mrt1989
04.04.14, 20:04
HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
Mis jama olla võib?

Proovi start - services - otsi Secondary Logon ja disable see.

saugakarel
07.04.14, 11:32
Ahoi
EI leia kuidas saaks HEM1-s main pop upi seadistada. Keegi teab?

Romka
09.04.14, 06:56
Hud options -> HUD popup conf? Või mis popupi sa täpsemalt mõtled.

saugakarel
09.04.14, 11:12
Hud options -> HUD popup conf? Või mis popupi sa täpsemalt mõtled.

Mõtlesin seda popupi mis ette viskab kui klikid HUDi peal, aaga jaba sain aru et seal oli erinevateks osadeks jagatud see ning saab confida eraldi.

Ty

Pythagoras
11.04.14, 23:05
HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
Mis jama olla võib?

peale format C proovisin siin soovitatud asjad ära, krt ikka läpakas see jama
kas enne formatit veel mingi variant, mida proovida tasuks? tolmust puhastamise jätaks ära seekord

hotcocacola
13.04.14, 22:34
Paar aastat tagasi ostsin Pokertableratingust NL50-100-200 HandHistoryt ning importisin need HEMi.

Kas neid käsi on võimalik praegu eemaldada? Tahaks HEMi databaasi väiksemaks saada. Oskab keegi aidata?


edit: Vist leidsin vastuse: http://forums.holdemmanager.com/manager-general/234041-how-can-i-clean-my-database-without-removing-hands-i-played.html

Cash87
14.04.14, 13:55
Paar aastat tagasi ostsin Pokertableratingust NL50-100-200 HandHistoryt ning importisin need HEMi.

Kas neid käsi on võimalik praegu eemaldada? Tahaks HEMi databaasi väiksemaks saada. Oskab keegi aidata?


edit: Vist leidsin vastuse: http://forums.holdemmanager.com/manager-general/234041-how-can-i-clean-my-database-without-removing-hands-i-played.html

Tee parem uus database ning impordi sinna viimase 12 kuu käed ainult. Ei usu, et sul kasu 2012 aasta kätest üldse.

rrrr
15.04.14, 18:15
Mulle tuli kiri (ilmselt paljudele) kus muuhulgas sees taoline lause:

Currently you can receive 40% or more off when upgrading to HM2; however, upgrade store credit will be gone forever if you don't act before May 1st, 2014.

Login sisse ja vahin punnis silmi, et kus see 40% alet on. No ei ole. On ainult $16...
HM2 pro maksab ~100 ja mulle pakutakse diili $84-ga. Kas ma olen asjadest valesti aru saanud või nad panevad segast. Mis summad teil olid upgrademisel?

Vandalar
15.04.14, 19:04
Mul on $23.82 allahindlust. Basic versioonist on see vist isegi enam-vähem 40% alla, kui mälu ei peta.

kondor
15.04.14, 19:11
rrrr , saada kiri HM supporti, annavad õige allahindluse

rrrr
17.04.14, 08:00
Tänan, sain küsimise peale täiendavat krediiti. Esmamulje HM2-st on nigel.
Mängida ja raporteid vaadata pole jõudnud aga juba andmete importimisel on jama kuhjaga:
1) tegin valiku, kus HM2 saab oma andmed HM1 baasist. Käte importimise kiiruseks kujunes 12 kätt sekundis. Ei tahtnud pool nädalat oodata, katkestasin ära ja eksportisin käed tekstifailidesse.
2) Impordin praegu tekstifaile - tundub, et kokku võtab aega 2-3 tundi aga HM2 muud funktsionaalsust pole võimalik kasutada - impordi aken laiab ees.

rrrr
17.04.14, 08:17
Kohati importimisel programm hangub ja hakkab võtma 33% CPUd ning 6-7GB RAMi.

Tabelite struktuur pole sama - pean oma macrod, scriptid ja raportid nullist ümber tegema ja vana baasiga kõrvutama. Oh sa perse küll. Nädal aega importimist tundub nüüd kökimöki olevat.

ving-ving

V4LDO
17.04.14, 08:36
importisin ka oma 2 päeva hm1 andmebaasist ja hm2 hangus pidevalt jne...
aga eks tuleb ikka enne kuu lõppu ära osta...
kuidas üldse kõige kergem maksta oleks? tuleb vist Netelleri konto teha?

rrrr
17.04.14, 09:10
Maksin puuduoleva summa SEBi virtuaalkrediitkaardiga.

Codecci
25.04.14, 06:34
PT4 pakub ka discounti kui HEM1/2 pealt tulete: https://www.pokertracker.com/products/PT4/hm-promo.php

kondor
26.04.14, 14:39
saaks keegi mingid kiired plussid miinused öelda mõlema puhul? HM2 PT4 siis , tänud ette.

ropka11
26.04.14, 20:21
No nii kas HEM1 enam turniiridel ei toimi,Cashlauas töötab

Vandalar
26.04.14, 20:37
See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.

ropka11
26.04.14, 20:46
See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.
OK Vanda.Kui nüüd Müüriga biitima saad siis kaovad võib-olla vandenõuteooriad ka ära.Abiks võib-olla ka lapse soetamine
Aga muidu gl gl.
Sain käima HEM-i muidu turniiridel

Kakahirmutis
27.04.14, 16:25
Isegi et mulle ka see uuendus absoluutselt ei meeldi (paljud rääkinud et isegi uutel arvutitel HEM2 lagib) , peab siiski nõustuma et naturaalne asjade kulg ja asjad arenevad edasi ja paremaks (tho hemi mehikesed võiks ennem hem2 lagivabaks teha)

Romka
18.05.14, 21:30
HEM1'l graafik ja reports näitavad erinevat profitit, keegi teab miks?

ristijeesus
18.05.14, 21:51
reports näitab võite summaarselt, arvestamata erinevaid valuutasid. Võitsid näiteks 100 usd ja 100 eur, siis reports näitab võiduks 200 usd, aga graafikul on eur ära konverditud. Kui tahad reportsis täpselt näha, siis pead lisama winnings $ ja winnings eur statid.

Romka
18.05.14, 22:36
Selge, tänud!

cpkr
27.05.14, 17:39
peale HM1 update trios cäshi trackib aga turnasid enam mitte...keegi teab lahendust ? 1.14.01 versioon ja tabel manager 1.12.10c

saugakarel
31.07.14, 01:50
Heia

Oskab keegi aidata kuidas HEM1s saaks ZOOM laudade HUDi lagist lahti. Õige HUD ilmub mingi 5 kätt hiljem

Tupsik
31.07.14, 12:28
Kõik HEM osad ja pokerstars adminnina tööle.

dabljuu
03.08.14, 11:46
Pole kuu aega nina pistnud starsi, kas ongi nii, et HEM1 enam ei funka seal?

Selline näeb ta mul nüüd välja :

https://www.upload.ee/image/4188710/hem1kala.JPG


väga imelik, osa asju on näha aga stattide hudi pole...

nikitheone
06.08.14, 13:12
Kas keegi on pannud HEMi Linuxis tööle? Ei saa hakkama :)

ristijeesus
18.08.14, 14:04
Heia

Oskab keegi aidata kuidas HEM1s saaks ZOOM laudade HUDi lagist lahti. Õige HUD ilmub mingi 5 kätt hiljem

Kui pole veel lahendust leidnud, siis need 2 faili tuleb hem1 kausta kopida. https://www.dropbox.com/s/4ecg8t82yau920m/Blitz.dll
https://www.dropbox.com/s/1u92igf9g96u6hu/StarsCommunicator.hm2

Kotkas1000
18.08.14, 17:15
Kui pole veel lahendust leidnud, siis need 2 faili tuleb hem1 kausta kopida. https://www.dropbox.com/s/4ecg8t82yau920m/Blitz.dll
https://www.dropbox.com/s/1u92igf9g96u6hu/StarsCommunicator.hm2

Oi, ma tänan. Sain ka endal tööle!

Kotkas1000
19.08.14, 00:09
Hehe, aga nüüd selline värk, et table starteriga käima läinud laudades hudi ei kuva :) On selle vastu ka mingit rohtu?

ristijeesus
19.08.14, 12:13
Krt, siinkohal ei oska küll aidata. Kas hemi table manageris on need lauad olemas kui mängid?

Fortune
19.08.14, 12:24
Hehe, aga nüüd selline värk, et table starteriga käima läinud laudades hudi ei kuva :) On selle vastu ka mingit rohtu?

hem2ga sama jama, ei ole jõudnud veel kontrollida, kas nad viimases uuenduses nüüd parandasid selle ära, aga primitiivse lahendusena aitas hemi sulgemine ja avamine ja siis ilmusid statid lauda.

nikitheone
19.08.14, 15:49
Kas keegi on saanud hemi hudi tööle ubuntus läbi virtualboxi?

Relamz
20.08.14, 13:40
Kas ma saan kuidagi popup hudi confis main popupi kloonida. Mudisin natuke sample popupi ja nüüd on see nii segane, et läheks päris kaua taastamisega.

trasadonkad
21.08.14, 00:47
kellegil hm2 keyd juhuslikult üle v myya? pm palun

E-Kunn
26.08.14, 20:02
Nimelt pole ammu HEM-i käppinud ja nüüd mõtlesin proovida 888-s aga ei saa kuidagi tööle. Lauad leiab ja näitab et midagi impordib aga state ja tulemusi ei kuva. Mis oleks elementaarsed asjad mida peaks üle vaatama või tegema?

ristijeesus
26.08.14, 20:27
Kui hm1 siis installi update http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.14.02.exe

ropka11
29.08.14, 14:16
Igaks juhuks küsin.Kui Hm2 peale lasta ja Hm1 alles jätta kas mingit konflikti ei teki kui korraga mitte käima panna või näiteks ei lähe peale Hm2-e peale laskmist Hm1 enam tööle.
Tahaks praegu Hm1-ga edasi lasta ja vabadel hetkedel siis Hm2 seadistada.

kala6li
29.08.14, 19:31
Endal on mõlemad installitud ja probleemi pole, saan mõlemaid kasutada.

ropka11
30.08.14, 11:55
Endal on mõlemad installitud ja probleemi pole, saan mõlemaid kasutada.
Tänud.

rrrr
03.10.14, 12:55
Esmalt võid proovida andmebaasi Maintaince. Vacuum(Full). Kui sa muudad midagi baasis (kustutad käsi), siis baasis võtab ka muudatus tühja kohana ikka ruumi. Vacuum korrastab selle ära. HEM1 puhul oli see tuntav HEM2 puhul enam mitte nii eriti. NB! Vacuum protsess ise tahab ka kettapinda saada. Seega ääreni täis kettaga pole mõtet proovida - võid lõpetada sellega, et masin ei lähe sul enam tööle.

Teine variant - sul on Postgresi andmebaasil mingi logimine peal. See peaks kasvatama baasi ka nagu pärmi peal. Aastaid tagasi oli endal taoline olukord ja googlest sain abi.

Owner85
03.10.14, 16:55
Esmalt võid proovida andmebaasi Maintaince. Vacuum(Full). Kui sa muudad midagi baasis (kustutad käsi), siis baasis võtab ka muudatus tühja kohana ikka ruumi. Vacuum korrastab selle ära. HEM1 puhul oli see tuntav HEM2 puhul enam mitte nii eriti. NB! Vacuum protsess ise tahab ka kettapinda saada. Seega ääreni täis kettaga pole mõtet proovida - võid lõpetada sellega, et masin ei lähe sul enam tööle.

Teine variant - sul on Postgresi andmebaasil mingi logimine peal. See peaks kasvatama baasi ka nagu pärmi peal. Aastaid tagasi oli endal taoline olukord ja googlest sain abi.

Tänud,sain enne juba abi ja kustutasin ära küsimuse aga jah teine variant,log file oli jama täis :) 27gb eest !

näpitsad
13.10.14, 16:51
Küsimus Zoomi ja HEM-1 kohta, sai ka need failid salvestatud hem-i kausta, aga lagist lahti ei saa. Kuvab ikka hilinemisega. Kas midagi veel või ...?

widescreen
20.10.14, 09:19
Kellegil veel Hemiga probleeme hetkel?
Avaneb ilusti aga kui laua lahti teen, siis ütleb, et ei saa hud kuvada, sest litsents läbi. Key uuesti sisestamine ei õnnestu, sest väidetavalt pole neti ühendust. Holdemmanager.com ei tööta ka

redskruf
20.10.14, 09:21
Jep, mul sama asi praegu

Junken
02.11.14, 13:04
vb nuubilik küsimus aga vanas hemis kui sessi refid ja today on peal siis ta südaööl ei tracki, vaid trackib veel nö yesterday filtrisse. Mida kust muutma peaks et ta õigesti näitaks, arvatavasti sealt "what time u want to today start in filter" vms alt peaks panema aga ei kujuta ette ka mis kellagaja sinna peaks panema..

nikitheone
02.11.14, 13:40
starsi puhul 7

Junken
02.11.14, 14:08
ty

E krt 7ga ajas kelbast ikka veel... panin 3 hetkel vaatan mis ta õhtul teeb
kui 7 panin siis hetkel 4 tunnisest sessist võttis u tunni viimast

ristijeesus
02.11.14, 14:26
Päeva algus on 0:00 ja adjust site import times on stars 7 ja on ajad täiesti õiged. Välja arvatud 2x aastas kui kellakeeramine toimub neil kevadel paar nädalat varem ja sügisel nädal hiljem, ehk täna keerati.

ropka11
13.11.14, 19:11
Siin teemas vist läbi küll käinud aga kust saab kõvaketale copyda HEM-i noted.Kui copyd kõvakettale HMArchive kas tulevad noted ka kaasa.

SANGPOMM
17.11.14, 05:01
selline küsimus, et kui panen graafikute alt all hands- edit ja valin sealt holecards. ning sealt 22-AA ja AT+ kaardid. panen OK
Näitab ilusasti tõusvat graafikut.Salvetasin ära selle. nüüd kui ma panen uue filtri SB ja BB kõik käed mis olen foldinud v.a 22-AA ja AT+ kaardid saand kaotava graafiku. Salvestan ka selle filtri äraKõik on õige ,aga kas on võimalik need kaks erinevat filtrit kokku panna/liita ? et saaks täpselt sellise graafikui kui ma mängiksin Ainult 22-AA ja AT+ kaarte ilma igasuguse stiilimiseta ja robotlikult Veits segane tekst aga loodan, et keegi sai aru?

leits
21.11.14, 20:14
Tõmbasin HM1 PKRi jaoks. käed impordib ära folderist ning processib arhiivi folderisse, kus on ka käed olemas. kui hakkan reports alt playerit valima, siis ytleb, et antud kasutajat ei ole? mis moodi tööle saaks selle, samuti HUDi pole (ilmselt seetõttu, et ei leiagi nö seda PKRi kasutajanime mul üles).

Hm1 peaks pkri toetama lugesin. hm1 regatud jms

bluelite
23.11.14, 07:41
Tõmbasin HM1 PKRi jaoks. käed impordib ära folderist ning processib arhiivi folderisse, kus on ka käed olemas. kui hakkan reports alt playerit valima, siis ytleb, et antud kasutajat ei ole? mis moodi tööle saaks selle, samuti HUDi pole (ilmselt seetõttu, et ei leiagi nö seda PKRi kasutajanime mul üles).

Hm1 peaks pkri toetama lugesin. hm1 regatud jms

Kui õigesti mäletan, siis HEM1 ei toeta enam PKR'it. Mõni aeg tagasi muudeti HH formaati ja kuna HEM1 enam uuendusi ei saa, siis ei toeta ta ka PKRit enam.

trasadonkad
23.11.14, 08:45
tra hem2 ei tööta zoomis mis keiss on, kõik need krdi asjad mida soovitatase on ära tehtud äaga ei taha tulla??

Owner85
30.11.14, 19:06
Hem2 ei kuva tänasel starsi tournament Number one billion,statse ja paljudel see probleem,milles asi võib olla?

SANGPOMM
30.11.14, 19:16
Sama keis hem1ga. dunno mis probleem :S

Owner85
30.11.14, 19:37
Replayeris muidu statse näitab!

ranka
30.11.14, 20:06
Replayeris muidu statse näitab!

Visake see HEM minema ja kasutage PT-d, seal statid täiesti olemas.

trasadonkad
30.11.14, 20:40
sama turna sama keiss hem2,
e/ kellad!

Junken
09.12.14, 14:20
mure HEMiga.. olen proovind restartee ja asju aga ei toimi.. nimelt initialiseb ära siis tuleb korraks nagu hem aken lahti ja murdosa sekundiga paneb ennast uuesti kinni ära... milles probleem võiks olla?

trasadonkad
09.12.14, 19:52
kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
ty

Junken
11.12.14, 13:05
mure HEMiga.. olen proovind restartee ja asju aga ei toimi.. nimelt initialiseb ära siis tuleb korraks nagu hem aken lahti ja murdosa sekundiga paneb ennast uuesti kinni ära... milles probleem võiks olla?

any1?

trasadonkad
12.12.14, 01:55
kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
ty

nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
tyty!!

Kakahirmutis
12.12.14, 02:41
nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
tyty!!



krõbedalt võetakse jah

rrrr
12.12.14, 08:22
any1?
Kiirem asi oleks proovida uninstall (võimalusel ka DB). Siis restart, install uuesti (lase HEMil DB creatida). Kas siis läheb tööle?

Junken
15.12.14, 10:33
piisas verisooni updatest

ropka11
22.12.14, 17:08
Tänan, sain küsimise peale täiendavat krediiti. Esmamulje HM2-st on nigel.
Mängida ja raporteid vaadata pole jõudnud aga juba andmete importimisel on jama kuhjaga:
1) tegin valiku, kus HM2 saab oma andmed HM1 baasist. Käte importimise kiiruseks kujunes 12 kätt sekundis. Ei tahtnud pool nädalat oodata, katkestasin ära ja eksportisin käed tekstifailidesse.
2) Impordin praegu tekstifaile - tundub, et kokku võtab aega 2-3 tundi aga HM2 muud funktsionaalsust pole võimalik kasutada - impordi aken laiab ees.
Kuidas hakkama said.Praegu mul impordib ja lugesin alles nüüd, et võib nii kaua minna.Mul 3 milli kätt kindlasti ja9,5 kätt sekundis näitab kui õieti avutasin siis tuleb miski 83 tundi.Mis veel huvitav database manager kastis näitab-please be patient, import in progress.All HEMis näitab importing 23 of 23 hands 9,5 Hans/sec ja seisab algusest peale.Kas seal need käed jooksma ei peaks.proovisin alguses ainult pokerstarsi käed importida panin kalendris kuupäeva kuna starsis mängima hakkasin aga tuli ainult tänase päeva sessioon üle.oleks igasuguse info eest tänulik

rrrr
23.12.14, 08:56
Soovitan otse andmebaasist tõmmata välja käed (tabel handhistory). Selleks peab natu postgresi tönkama või mõnd programmeerimiskeelt oskama. Käed pane 10K kaupa failidesse (see tarkus kirjuta skripti sisse) ja loe impordi HEM2-te korraga ühe miljoni kaupa. Veel 1 väike soovitus - enne kui hakkad kuivalt käsi importima mängi HEM2-ga mõned käed. Saab HEM2 natuke soojaks.

SANGPOMM
08.01.15, 14:22
milles võib asi olla, kui tahan filtreerida ala viimast sessi panen ntx last 4388 hands siis mõtleb ca 10 minutit enne kui ära laeb graphi . aga kui panen kuude kaupa kus on käsi mitukümmend tuhat siis avab mõnekümne sekundiga....
bump

Vandalar
23.01.15, 13:25
Kui ma viin HEM2-s oma db kuskile cloudi, kas siis jääb see tohutu lag ära, mis multitablemisel ja paljude käte suurde db-sse lisamisel tekib? Sellisel juhul, kas sellist asja on võimalik tasuta teha või see maksab midagi?
Või on see cloud ainult selleks mõeldud, et nö. sünkida oma asju mitme erineva andmekandja vahel?
Edit: Ise leidsin ka :D midagi HM cloud beta vms on, aga seal ainult 100K kätt betas võimalik kasutada, seega tervet andmebaasi ei saa sinna laadida veel vast.

ropka11
24.01.15, 17:12
Minul aitas kõvasti disc defragment lagi vastu.Muidugi ei olnud mingi 2aastat teinud ka.

cpkr
29.01.15, 15:04
HM 2 ei kuva microgamingus statse, käed on olemas. Keegi oskab aidata ?

MartinGarcia
29.01.15, 17:39
Selline mure. Alustan SNG'd, kõik toimib: HUD ilusti paigas, kuvab kõiki käsi, ntx kellegil 150 kätt, teisel 160 jne. Siis aga mingi aja tagant lähevad lauas kõik käed nulli, näitab et hands 1, nagu mängiks temaga esimest korda. Vahel jälle nii et terve sng ajal asi toimib, aga siis kui finalisse jõuan viskab samamoodi nulli. Nagu wtf ? Milles probleem.

MartinGarcia
29.01.15, 18:22
Selline mure. Alustan SNG'd, kõik toimib: HUD ilusti paigas, kuvab kõiki käsi, ntx kellegil 150 kätt, teisel 160 jne. Siis aga mingi aja tagant lähevad lauas kõik käed nulli, näitab et hands 1, nagu mängiks temaga esimest korda. Vahel jälle nii et terve sng ajal asi toimib, aga siis kui finalisse jõuan viskab samamoodi nulli. Nagu wtf ? Milles probleem.

Sain. Additional Hud FIltersis peavad kõik 2-10 olema :)

veeretas
29.01.15, 19:16
HM 2 ei kuva microgamingus statse, käed on olemas. Keegi oskab aidata ?
Kas anonüümne või tava laud? anonüümses saab hudi ainult siis kui üks laud lahti, kuna kõikidel laudadel sama nimetus ja hemm ei erista neid. Tavalaua puhul ei oska nii kohe aidata, googelda siis peaks mõnele teemale hemmi foorumis viskama vms.

P2nts
09.02.15, 19:28
Tervist selline mure,HM ei loe kõiki käsi ära ja ei uuenda statse,proovisin maha lasta ja uuesti.Käsitsi lisada käed uuesti aga ikka ei midagi.Äkki keegi oskab aidata?

trasadonkad
16.02.15, 14:14
yo. avastasin just, et active session näitab rohkem kui ma tegelikult võitnud olen?? :confused: eurilauas võitsin 58eurise poti (66$) ning hem2 näitab, et võitsin selle käega 92?? help pls

trasadonkad
23.02.15, 13:20
yo. avastasin just, et active session näitab rohkem kui ma tegelikult võitnud olen?? :confused: eurilauas võitsin 58eurise poti (66$) ning hem2 näitab, et võitsin selle käega 92?? help pls

e/ timmis - oli vaja lic settings - currency exchange rates - get current rates.
a ma ikka ei saa aru miks ta ise automaatselt ei update seda värki :/

saugakarel
28.03.15, 10:38
HEM1 ei kuva ei "hands" all ega "sessions" all eraldi käsi. Sessiooni tulemusi näitab.
Oskab keegi pakkuda milles asi võib olla. Tegin ka resinstalli.

Oliverk
01.04.15, 21:08
Keegi veel HEM1 kasutab. Üle setme aasta tegin pokkeri lahti ja HUD töötab ainult 1/3 laudadest. Tavaline FR NL holdem.

brihood
05.04.15, 20:53
Keegi veel HEM1 kasutab. Üle setme aasta tegin pokkeri lahti ja HUD töötab ainult 1/3 laudadest. Tavaline FR NL holdem.

Ma kasutan ja sellist probleemi ei ole.

phenomenon
14.04.15, 00:33
Kellegil on olnud selline probleem Microgamingu võrgustikus, et mängijate statsid valedes laudades(cash)? Klienditoe soovitused olen ära täitnud aga ikka ei toimi.

muttaja
29.04.15, 14:11
Zoomi hud töötab teil?

muttaja
30.04.15, 10:18
Aitäh kõigile kaasamõtlejatele. Tundub, et oli keeruline küsimus.

saugakarel
30.04.15, 11:57
Zoomi hud töötab teil?

HEM2 HEM1?

muttaja
30.04.15, 12:07
hem2

Kotkas1000
30.04.15, 13:27
Toimib minul küll.

muttaja
30.04.15, 13:28
Mis hm2 ja starsi verisoonid sul on?

estkriz
30.04.15, 14:06
Mul ka ei toimind, aga need asjad sai ära tehtud siis hakkas tööle : http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/1931/How+to+setup+Holdem+Manager+to+run+with+Poker+Star s+Zoom+Tables

muttaja
30.04.15, 14:14
Eino mul kuni eilseni toimis

Kotkas1000
30.04.15, 15:09
Kuna ise mängisin viimati samuti eile, siis tegin ühe orbiti prooviks. 4,03$ plussi ja hud toimib jätkuvalt :P
Versioonid järgmised:

http://i.gyazo.com/ef6357dd6a2a888f24d0c3259f8a677b.png

Kotkas1000
30.04.15, 15:11
Kas keegi häid custom popupe FR mängudele jagab hem 2-le? Ise tegemine jube tüütu, loodan, et äkki saab lihtsamalt....

muttaja
30.04.15, 15:13
Kuna ise mängisin viimati samuti eile, siis tegin ühe orbiti prooviks. 4,03$ plussi ja hud toimib jätkuvalt :P
Versioonid järgmised:

http://i.gyazo.com/db432a8028d58fb4db0449afe8b928be.png
http://i.gyazo.com/ef6357dd6a2a888f24d0c3259f8a677b.png

Aitäh, mul samad.

muttaja
30.04.15, 15:42
Wee, asi oli mingi (mitte kriitilise) windowsi uuenduse taga. Nüüd aga ei saa hem enam license serveriga ühendust :D

feelitwell
14.06.15, 10:33
Uus arvuti ja win8, hm2 installides jääb asi postgre sql taha, ütleb, et unable to install.
Ehk keegi jhiljuti sama asjaga tegelenud. obv püüan vastus leida hm foorumist ja gooooogle
annoying

feelitwell
14.06.15, 10:56
korras. turn off mcafee for 15min and good to go

trasadonkad
26.06.15, 06:49
MTT hitte ei salvesta hem2, kellegil võib aimu olla miks? spin&go arvestab ja kui olen kaodanud x BI-ga turna siis miinuse arvestab aga võite ei võita arvesse :/ fking tilti ajab

sellise pici viskab ka kui HEM2 lahti teen. kui yes vajutan siis ei tee midagi.
http://i.gyazo.com/b595a084840aed5ae14d879b925d074d.png

Vandalar
26.06.15, 11:09
Selle järgi sa ei salvesta oma turniiri tulemusi ps kliendis. Pakun, et pead manuaalselt selle ära tegema.

Kakahirmutis
29.07.15, 20:02
Panin siis win10 peale ja nüüd hem1 ei saa litsentsi jälle , neti fixe proovisin aga abi ei olnud , help? :D


Ei taha veel väga hem2 peale kolida :/



ei taha administraatorina joosta kuigi peaks asjad paigas olema <.<

muhaa
25.08.15, 09:27
Tarvis HEM2 osta. See kodulehel olev 59.99 maksev Small Stakes version. Kas hetkel kusagil mingit alet, boonust vms ka pakutakse ehk kuidas oleks kõige targem osta? Pokerstrategy pakub oma silverit. 888pokeris on mingi vana konto olemas, Partypokeris ka mingi 10a vana konto, nii et nende combod ei päde. Kusagile urkasse ka ei taha raha maksta, mäng hakkab Pokerstarsis toimuma.
Ideid?

ropka11
28.10.15, 16:12
Kas replayer is ei saa ka kuidagi eraldi FR ja 6max state näidata.

näpitsad
26.11.15, 12:24
Kas keegi kasutab veel HM1 Triobetis? Tekkis vahe HM sessi tulemuse ja kassa vahel, tundub nagu pole ka kõiki käsi HM-s ,mida täpselt mäletan, et mängisin.
Varem pole blaze mängides sellilst asja olnud. Ideid?

Kakahirmutis
26.11.15, 15:00
micro blazega ongi jama vist

Cash87
26.11.15, 18:42
Ükski tracker ei toeta Blaze pokkerit kuna sinu kausta ei teki HH kätest, mida lõpuni ei mänginud. Seetõttu näitabki ta sinu graafikut ainult ülesmäge. Ma usun, et seepärast pole seal ka palju mängijaid ja vähem regulare.

feelitwell
16.12.15, 17:29
Importisin mõned HUDid HM kodukalt ja nüüd viskab mingit prefs.xml save failed pop upi ette iga kord kui HUD setting näppin ja apply panen.
Oskab keegi teada?

Jokker99
22.12.15, 13:06
Kas Holdem Manager 1 ei saa enam Pokerstarsis kasutada? Viimane kord tuli ette teade ... This version of HM is prohibited.
Kas hetkel Pokerstars aksepteerib siis ainult HM2 ?

Cypher0
22.12.15, 17:27
Kas hetkel Pokerstars aksepteerib siis ainult HM2 ?

Jah. PT4 ka.

feelitwell
24.12.15, 13:34
täna hakkas hm2 lampi aegu kuvama, et ei ole sama aeg mis arvutis ega ka PSis keegi teab miks?

Ballahollic
29.12.15, 20:00
Mis teema võib olla kui HEM jookseb kohe alguses kokku kui avan? Jääbki käsi laadima ja ei lase update ka teha?!

Edit: panin kõik programmid ja asjad kinni ja laadis ära, ilmselt segavad HEM-i käivitamist ka muud pokkeriprogrammid peale starsi ;)

Cash87
09.01.16, 21:43
Kui lahti on korraga rohkem kui 1 laud siis kõikides laudades peale igat kätt tulevad teise laua mängijate statid ette.
Näiteks kui mul on lahti 3 lauda (1,2,3) ning statid on iga mängija all õiges kohas siis järgmine käsi liiguvad statid nii, et laua 1 omasid näitab laual 2, laua 2 omasid laual 3 ning laua 3 omasid laual 1 ja nii toimub liikumine iga käsi. Kellegil kogemusi?
Mure esineb Microgamingu 6-max tavalistes rahalaudades.

EstAc3
11.01.16, 17:38
Tere, Kas keegi oskab öelda milles on probleem , mängin SnG si ja holdem manager ei hakka lauas jooksma , olen teinud kõik uptated ära ja alati kui avan laua siis vasakul servas on waithing for hands , samuti HM is ei näita ,et mängiksin käsi , näitab ,et on lahti vastav arv laudu nagu ma mängin kuid ei kogu käsi ega midagi..
Oskab keegi aidata ?

Wheresmymoney15
19.01.16, 13:06
Võib-olla on asi selles, et sa ei salvest hand history inglise keeles....

bluelite
07.03.16, 18:40
Kas kellelgi on müüa HEM2 litsentsi? PM pls.

Kodu
08.05.16, 16:17
teema nii pikk, keegi triobeti seadeid oskab anda, turkadel ei ole HUDi ja rahalauas esimene avatud laud aga ei uuenda.