PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

tobi
27.09.10, 13:52
Keegi äkki on puutunud probleemiga kokku, mis mul. Nimelt otsustasin uuendada Hem´i lõpuks (vana versioon oli 1.09b või midagi sellist 1.11.04 peale ja enam Hem tööle ei lähe. Vana HoldemManager asus: program files -> holdemmanager kaustas ja peale update loodi uus kaist, kus failid on: program files -> RVG software -> Holdem Manager. Kui sealt üritada exe failist HEM käivitada tuli alguses korduvalt teade, et ei leia mingit HoldemManager config faili üles ja kontrolli kas oled õigest kohast asja tööle pannud, nüüd aga ütleb lihtsalt, et valid licence could not be obtained for Holdem Manager. Siis näitab sealt edasi mu serial numbriks C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\HoldemManager.config line 3.
Vanast kaustast HEM-i tööle pannes ütleb Holdem Manager has stopped working.
Any Ideas?
:(

Spewmonkey
28.09.10, 12:50
Tee uuesti update, seekord õigesse kausta.

tobi
29.09.10, 21:45
Tee uuesti update, seekord õigesse kausta.

tyty! Suht loogiline vastus ja enda meelest ma tegin ka seda alguses ja nüüd proovisin uuesti ning hakkaski kenasti tööle. Nice : )

bestbefores
30.09.10, 11:32
Mul on mure. Kas keegi mängib absolute pokkeris? Ma nagu alustasin seal mängimist ja HEM ei impordi käsi? panin et saveks, muuta ei saa asukohta,sinna absolute handhistorysse , UBs mängisin polnud probleemi ,aa nüüd ei vunka. Txt failid tulevad hand historysse.Kas keegi oskab aidata,oleks väga tänulik?

kilu6
30.09.10, 15:58
Kas keegi saaks anda juhiseid, kuidas Microgamingus (Triobet, Unibet) statse lauda saada?

Käed loeb sisse ja replayeris on jooksvad statsid näha, aga lauda ei kuva jooksvalt.

ment52
30.09.10, 16:30
table manageris table finderiga tirid punase kastikese laua peale?

kilu6
30.09.10, 17:03
table manageris table finderiga tirid punase kastikese laua peale?

See oli ette panek mulle?
Seda et Table manager on tühi, st ei leia mingeid laudu..

Teistes tubades kõik toimib ok, aga ainult microgamingus on ka replayeris jooksvad statid kuvatud ok, aga table manageri ei jõua midagi ja laud tühi.

ment52
30.09.10, 17:08
paned ikka table manageris ülevalt table->table finder?

kilu6
30.09.10, 17:21
paned ikka table manageris ülevalt table->table finder?

Table manager ei saa käsi kätte, kas HEM liigutab need enne ära siis või mis?

Ku panen table manageris ülevalt table->table finder, siis kuvab:

http://img709.imageshack.us/img709/6688/tablemanager.jpg

Rage
30.09.10, 17:23
Jah eks selle seletusega oleks pidanud alustama, aga table manager ei saa käsi kätte, kas HEM liigutab need enne ära siis või mis?

http://img709.imageshack.us/img709/6688/tablemanager.jpgsul ikka hand history failid tekivad Triobeti mängu kataloogi? vaata sinna kõigepealt.. siis edasi vaata kas importer sealt kataloogist impordib neid faile.. siis kas sul need käed reaalselt ka reports/sessions vms vaates esinevad.. siis vaatame edasi mis seis selle HUDiga on

kilu6
30.09.10, 17:46
sul ikka hand history failid tekivad Triobeti mängu kataloogi? vaata sinna kõigepealt.. siis edasi vaata kas importer sealt kataloogist impordib neid faile.. siis kas sul need käed reaalselt ka reports/sessions vms vaates esinevad.. siis vaatame edasi mis seis selle HUDiga on

1. Triobeti kataloogis on gamehistory.dat file olemas

2. Importeris on kataloog sama ehk
H:\MicroGaming\Poker\triobetMPP, + subfolders

3. Käed on reaalselt reportsi all jooksvalt ja ka replayeris näha jooksvad statid

4. Table manager on tühi ja laual ei ole statte

5. Muude tubade puhul on kõik ok, Table manager näitab laudu ja statid lauas

bestbefores
01.10.10, 06:47
Mul üldse uskumatu värk selle hemiga absolutes, turnat mängin või sngd leiab kõik käed ja kuvab statse ideaalselt. Cäshis ei leia laudu ,ammugi veel statside kuvamisest.Oskab keegi aidata?

Tigrano
01.10.10, 09:29
Mul üldse uskumatu värk selle hemiga absolutes, turnat mängin või sngd leiab kõik käed ja kuvab statse ideaalselt. Cäshis ei leia laudu ,ammugi veel statside kuvamisest.Oskab keegi aidata?

Raske aidata, vaata kas kõik autoimport folderid paigas ja kas tablefinderi alt ei leia laudu, samuti võid update teha ehk jookseb korda.

kaardimaja
01.10.10, 13:19
Kuidas HEM'i HU SNG'sid importida?

Char
01.10.10, 13:35
Kuidas HEM'i HU SNG'sid importida?

mis mõttes? käsi? samamoodi nagu teisi käsi..
import aknast valid seal kust tahad importida ja ongi olemas

kaardimaja
01.10.10, 14:21
mis mõttes? käsi? samamoodi nagu teisi käsi..
import aknast valid seal kust tahad importida ja ongi olemas

mul ei impordi ühtegi turna kätt automaatselt...
ainult cash...
turnad tuleb manuaalselt importida? kui jah, siis kust folderist FTP's seda teha tuleks?

Char
01.10.10, 15:58
mul ei impordi ühtegi turna kätt automaatselt...
ainult cash...
turnad tuleb manuaalselt importida? kui jah, siis kust folderist FTP's seda teha tuleks?

no ta peaks importima küll ju? mul impordib.

kõik käed on \\Full Tilt Poker\HandHistory\<ninu_nick>

kaardimaja
01.10.10, 17:13
no ta peaks importima küll ju? mul impordib.

kõik käed on \\Full Tilt Poker\HandHistory\<ninu_nick>

hehe, sain eada, mis viga oli...nimelt ma re-installisin FTP'i ja seega ei salvestanud FTP mu hande mitte kuhugi:)

Char
01.10.10, 17:42
hehe, sain eada, mis viga oli...nimelt ma re-installisin FTP'i ja seega ei salvestanud FTP mu hande mitte kuhugi:)

novot :) vähemalt said korda, mis turnasid mängid?

Intzsz
04.10.10, 12:02
http://intzsz.planet.ee/UPLOAD/hemprob.JPG
Mõistus otsas ei saa tööle, ei connecti prostgresi ära millegipärast.
Proovisin ka eraldi tõmmmata prostgresi, aga küsib installimisel parooli ja dbpass ega postgrespass ei sobi sinna. HEMi käivitamisel ütleb ka et ei saa connectitud 127.0.0.1 serverisse vms.
Help?

ziimukaz
04.10.10, 13:55
Lol, miks mul this month graafik algab -80 doltsiga 0 käe juures?

Edit: aga vb on asi selles, et mu HEMi uus päev ei alga 00:00 ?

Intzsz
04.10.10, 14:53
Mul on samamoodi. Huvitav kas seda kellaaega on võimalik kuidagi muuta, suht häiriv.

ristijeesus
04.10.10, 15:28
Jah on küll võimalik muuta. Options-settings-day start time.

Intzsz
04.10.10, 15:40
http://intzsz.planet.ee/UPLOAD/hemprob.JPG
Mõistus otsas ei saa tööle, ei connecti prostgresi ära millegipärast.
Proovisin ka eraldi tõmmmata prostgresi, aga küsib installimisel parooli ja dbpass ega postgrespass ei sobi sinna. HEMi käivitamisel ütleb ka et ei saa connectitud 127.0.0.1 serverisse vms.
Help?

Kas hem töötab ainult prostgres 8.4.4 vesiooniga või sobib ka 9.0?
Olen mitmeid kordi proovinud unistallida ja uuesti installida, aga millegi pärst ta ei installi prostgressi lõpuni või ei saa connectitud.

E: Ja neist eraldi tõmmatud prostgress (mitte hemiga kaasas olev) küsib installides passi dbpass ega postgrespass ei sobi ja lööb errori
"The password specified was incorrect. Plase enter the correct password the postgres windows user acc"

virukunn
04.10.10, 16:04
Kellegil on enne juhtunud, et HEM-i graafikud hakkavad villast panema ?
See graafik mis hemis on pole enam see, mis tegelikult olema peaks, lauas ei näita winningseid õigesti jms. Mida teha, et asi korda saaks ja vajalik info alles jääks ?

E: Aga äkki see seotud sellega, et viimastel päevadel paneb arvuti kell pange ? Lambist jääb maha õigest kellast jms.

pkillar
04.10.10, 18:17
tere...sain endale täna holdem manageri ja tegin kõik järgi mis selle õpetuses videos oli selles foorumis aga vajutasin auto import siis tuli see väike tabelike.kõik mis seal tabelis on on nullis naq kedagi poleks seal lauas....mida ma valesti teen``?

ja move folderi asemel mul yltse archive folders ja seal all kus k2ib linnuke disable archiving kas need sama põhimõttega w??

mortalvombat
05.10.10, 08:21
Eile hakkasin PKR'is mängima. HEM'i import tabi alt on näha, et import toimub aga HUDi e ole, tablemanager midagi üles ei leia ja HEM ise ka mingeid graafikuid ega statistikat ei kuva.

virukunn
05.10.10, 14:17
Millised folderid või failid ma pean starsi ja HEM-i kaustast copyma, et kõik vajalikud andmed (statsid, noted, käed) ühest arvutist teise saada ?

Spewmonkey
05.10.10, 17:18
Eile hakkasin PKR'is mängima. HEM'i import tabi alt on näha, et import toimub aga HUDi e ole, tablemanager midagi üles ei leia ja HEM ise ka mingeid graafikuid ega statistikat ei kuva.

PKR's pole HEM/PT3 hud kunagi töötanud. Kui just lähiminevikust mingit muudatust ei ole toimunud, milles ma kahtlen.

emmimees
05.10.10, 18:04
Kui ma tahan teha HEMi kätest backupi, siis logides pgAdmini kaudu postgres serverisse sisse, siis seal on 2 database´i: holdemmanager ja postgres - kummast ma pean backupi tegema või mõlemaid on vaja? AItäh..

Cypher0
05.10.10, 20:34
Kui ma tahan teha HEMi kätest backupi, siis logides pgAdmini kaudu postgres serverisse sisse, siis seal on 2 database´i: holdemmanager ja postgres - kummast ma pean backupi tegema või mõlemaid on vaja? AItäh..

Kui teed HEMi lahti, siis kõige ülemisel ribal lõpus on kirjas, millist database'i ta kasutab. Sellest teedki.:)

taavi
05.10.10, 21:09
Kas hem töötab ainult prostgres 8.4.4 vesiooniga või sobib ka 9.0?
Olen mitmeid kordi proovinud unistallida ja uuesti installida, aga millegi pärst ta ei installi prostgressi lõpuni või ei saa connectitud.

E: Ja neist eraldi tõmmatud prostgress (mitte hemiga kaasas olev) küsib installides passi dbpass ega postgrespass ei sobi ja lööb errori
"The password specified was incorrect. Plase enter the correct password the postgres windows user acc"Abiks äkki..

Many of the past problems associated with PostgreSQL and Windows compatibility can be solved by using our latest Combo Installer (http://faq.holdemmanager.com/questions/38/PostgreSQL+Install). This installs both Holdem Manager and PostgreSQL. Setting up PostgreSQL is automatic with this installer.
http://faq.holdemmanager.com/questions/38/PostgreSQL+Install

mortalvombat
05.10.10, 21:19
PKR's pole HEM/PT3 hud kunagi töötanud. Kui just lähiminevikust mingit muudatust ei ole toimunud, milles ma kahtlen.
max 1 laual peaks HUD töötama.
Tõmbasin viimase beta ja sain käsitsi importides statistikat näitama HEMis aga automaatselt impordituid ikka e näita ja HUD ka e tööta.

Mandre
05.10.10, 23:27
mis ma tegema pean, et HUDi statsid ei vilguks või see arvuti viga :confused:

Spewmonkey
05.10.10, 23:40
Jah, käsi/statsi näeb juba pikemat aega HEM's, aga hudi tuge pole tekkinud. See max 1 laua asi ei ole ka eriti loogiline.

kjmrc
06.10.10, 00:35
Kuidas ma saaksin nii, et ta saveks statside asukohad ära, igakord kui uuesti mängima hakkan on statsid sassis üksteise peal ja valede mängijate juures. Ty

emmimees
06.10.10, 00:51
Kuidas ma saaksin nii, et ta saveks statside asukohad ära, igakord kui uuesti mängima hakkan on statsid sassis üksteise peal ja valede mängijate juures. Ty

Ehk on kasu kui Table managerist võtad File---> Save positions

kjmrc
06.10.10, 01:03
Hmm, kus see Table Manager on, lol :P Ma alles hakkasin kasutama HEM'i.

metsakas
06.10.10, 11:51
Keegi oskab äkki aidata, HUD töötab Starsis ainult euro rahalaudades ? Teistes laudades Hudi ette ei viska.

Oliverk
06.10.10, 12:05
Update HEM.

MonteK
06.10.10, 12:35
Pigem tee live session HEM supportiga. Minul teine live session võttis aega 3h ja vend lõpuks loobus, öeldes "Tee format ja proovi uuesti."

Cypher0
06.10.10, 13:03
Hmm, kus see Table Manager on, lol :P Ma alles hakkasin kasutama HEM'i.

Kui paned Start Auto Import, siis see väike aken mis lahti kargab, on Table Manager.

kjmrc
06.10.10, 13:12
Selge tänud. ;)

ranka
07.10.10, 21:32
HELP!

PokerStars.ee HH asub aadressil: "C:\Users\ranka\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHis tory". Automaatselt ta seda üles ei leia (ei peagi leidma) aga kui manuaalselt otsida kasutades seda HEM'i totakat akent siis C:\Users\ranka on viimane path ning AppData kataloogi ma ei suuda enam leida.

Kui kasutana Start->Run otsingut siis leiab üles. HELP HELP HELP! :D

ReinZ
08.10.10, 03:25
HELP!

PokerStars.ee HH asub aadressil: "C:\Users\ranka\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHis tory". Automaatselt ta seda üles ei leia (ei peagi leidma) aga kui manuaalselt otsida kasutades seda HEM'i totakat akent siis C:\Users\ranka on viimane path ning AppData kataloogi ma ei suuda enam leida.

Kui kasutana Start->Run otsingut siis leiab üles. HELP HELP HELP! :D
Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.

fyte
08.10.10, 17:09
Ilmselt siin juba küsitud, aga mis tegema peab, et saada HUDi statsid nagu nimede juurde õigesti? Ongames' mul nii, et ühes lauas on statid õigetes kohtades, aga teises lauas on kuskil eemal, ja kui üritan nihutada õige mängija juurde statsi, siis teises lauas liigub selle mängija stats paralleelselt eemale.

HBP
10.10.10, 15:32
Mul kuulsin ühte linnalegendi:

Et HEMi teine kood on ainult selleks juhuks, kui sul juhtub olema lauaarvuti ja laptop.Et siis saad kasutada seda mõlemas.Aga kui need peaks juhtuma korraga tööl olema, siis pannakse see lukku.

On selles linnalegendis ka tõtt?

Oliverk
10.10.10, 15:43
Kes keelab sul kahes arvutis korraga pokkerit mängida? Naistejutte pole mõtet kuulata.

emmimees
10.10.10, 15:43
Ilmselt siin juba küsitud, aga mis tegema peab, et saada HUDi statsid nagu nimede juurde õigesti? Ongames' mul nii, et ühes lauas on statid õigetes kohtades, aga teises lauas on kuskil eemal, ja kui üritan nihutada õige mängija juurde statsi, siis teises lauas liigub selle mängija stats paralleelselt eemale.

Tõsta siis esimeses lauas paika ja alles seejärel ava järgmised.

HBP
10.10.10, 16:02
Kes keelab sul kahes arvutis korraga pokkerit mängida? Naistejutte pole mõtet kuulata.


On see "for sure" või loogika?:biggrin:

Oliverk
10.10.10, 16:48
For sure loogika.

HBP
10.10.10, 20:25
For sure loogika.

Ok, tänud.Edaspidi saunas vaatan naisi ja ei kuula enam:biggrin:

Oliverk
10.10.10, 20:48
Nu tegelt ma ei saa sulle 100 prossa midagi lubada :D Aga lasin ise veidi aega tagasi vennaga kahepeale HEMI ja ei olnud häda midagi. Teisedki nii teinud.

dener89
11.10.10, 11:56
aidake palun.
hem nussib, HUD ei kuva laudades,kuigi table manageri lööb ette ja laudu näitab,kuid kõik numbrid seal on nullis :)

Oliverk
11.10.10, 12:06
CD romm lahti. Pista WIlly sisse ja küta vastu Hem-ile

nikitheone
11.10.10, 12:49
:D

ranka
11.10.10, 14:07
Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.

Suured tänud.


Mul kuulsin ühte linnalegendi:

Et HEMi teine kood on ainult selleks juhuks, kui sul juhtub olema lauaarvuti ja laptop.Et siis saad kasutada seda mõlemas.Aga kui need peaks juhtuma korraga tööl olema, siis pannakse see lukku.

On selles linnalegendis ka tõtt?

Nendest koodidest ma ei ole veel täpselt aru saanud. Antakse üks kood, mida saad kasutada kahe erineva HEM'i jaoks aga hetkel mul on kood kasutusel kolmes erineva arvuti HEM'is. Ükski HEM ei ole karjuma hakanud ega lukku läinud.


aidake palun.
hem nussib, HUD ei kuva laudades,kuigi table manageri lööb ette ja laudu näitab,kuid kõik numbrid seal on nullis :)

Anna natuke rohkem infot. Mis pokkeritoas mängid? Käsi impordib? Kui jah siis hero nimed on paika pandud? Kas table finderiga (Table Manager->Table->Table Finder) oled laudu otsinud?

dener89
11.10.10, 14:57
Tsekkisin järgi,hero polnud paika pandud jah...ei tea kuidas see oli maha võetud
thanks for the tip

jaans20
11.10.10, 15:42
Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.


tegin selle, kuid asi ikka toimima ei hakanud , mis veel võiks aidata ?

Tipner
11.10.10, 20:14
Mul on selline imelik probleem, et holdem manager töötab ja impordib käsi nagu vaja aga graafikut edasi ei joonista. imelik asja juures on see, et graafikul võitude tulemused muutuvad nii nagu vaja aga uute käte tulemused enam lõppu ei ilmu. näiteks võidan 20bb ja graafik ka tõuseb 20bb aga seda kätt iseenesest enam kajastatud ei ole. Oskab keegi aidata? :)

ReinZ
11.10.10, 21:14
tegin selle, kuid asi ikka toimima ei hakanud , mis veel võiks aidata ?
mis asi sul toimima ei hakanud?
ei näita peidetud faile? vaata siia siis: http://www.teeeh.com/troubleshooting-and-fixes/show-hidden-files-and-folders-not-working/

jaans20
11.10.10, 22:03
mis asi sul toimima ei hakanud?
ei näita peidetud faile? vaata siia siis: http://www.teeeh.com/troubleshooting-and-fixes/show-hidden-files-and-folders-not-working/

ei no mystika on selles , et nii kui stars.ee endale peale panin nii enam HEM ei toimi , ei kuva andmeid laudu ja samuti ei näe ka HEM-i ei graafikuid ega ka käsi , kuigi PS on salvestama pandud käed ja HEM-i tabel manager laudasi näitab

Lahekutt
11.10.10, 22:41
Keegi oskab öelda, kuidas neid won showdown ja nonshowdown joonte värve muuta sai?

dener89
11.10.10, 23:52
ranka nüüd jälle mingi jama,käsi ei impordi enam ning HUD i ei kuva ka.
saidiks on pokerstars

Ermii
12.10.10, 08:44
ei no mystika on selles , et nii kui stars.ee endale peale panin nii enam HEM ei toimi , ei kuva andmeid laudu ja samuti ei näe ka HEM-i ei graafikuid ega ka käsi , kuigi PS on salvestama pandud käed ja HEM-i tabel manager laudasi näitab
Endal sama jama, kuigi sõber suutis korra kõik tööle saada, siis hiljem sisse logides enam ei tööta. HELP PLS.

Ämmapets
12.10.10, 15:02
Endal oli sama mure peale Stars.ee installimist. Järgige nõuandeid:

http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work (http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Workl)

Mul aitas see, et Starsi lobbys muutsin kausta, kuhu käed salvestatakse, keele "English" peale (vaikimisi oli Stars andnud eestikeelse). Aga jah, kõigepealt muidugi tuleks HEM-is autoimpordi alt uus tuba teha (Stars.ee siis) ja importima panna.

Char
12.10.10, 15:34
ütleme et ma olen viimasel ajal cashi mänginud ja käed salvestavad ära ja impordib hemi

kui ma nüüd ostan pokertableratingust käsi , kas sis need käed mis seal on ja minu käed, mis on samad, saavad topelt?

jama ju?

Cypher0
12.10.10, 15:46
ütleme et ma olen viimasel ajal cashi mänginud ja käed salvestavad ära ja impordib hemi

kui ma nüüd ostan pokertableratingust käsi , kas sis need käed mis seal on ja minu käed, mis on samad, saavad topelt?

jama ju?

HEM peaks aru saama impordi ajal, kui mingid käed on topelt ja need välja jätma.

Char
12.10.10, 15:50
HEM peaks aru saama impordi ajal, kui mingid käed on topelt ja need välja jätma.

selge, suured tänud :)

Ermii
12.10.10, 16:33
Endal oli sama mure peale Stars.ee installimist. Järgige nõuandeid:

http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work (http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Workl)

Mul aitas see, et Starsi lobbys muutsin kausta, kuhu käed salvestatakse, keele "English" peale (vaikimisi oli Stars andnud eestikeelse). Aga jah, kõigepealt muidugi tuleks HEM-is autoimpordi alt uus tuba teha (Stars.ee siis) ja importima panna.

Kõik need asjad on tehtud, aga ikka mingi kala sees, tegin viimase update ka ära, rohkem ei oska nagu midagi teha:confused:

Char
13.10.10, 12:16
installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?

Rage
13.10.10, 12:49
installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?
emm.. võiksid siin seda teemat läbi kammida.. peale iga paari lehte on keegi taas sama teemaga siin.. proovi TableFinderiga lauad leida kõigepealt..

Oliverk
13.10.10, 12:54
Tal pole Hero ega midagi paika sätitud ilmselt. Hemil on suurepärane piltitega FAQ kasutage seda ffs.

Ski
13.10.10, 13:06
Ma ei saa Poker Heavenis oma custom HUDi tööle.. kui enda layoudi panen, siis seal näitab ikka mingit default teemat. Site on õige määratud.
Sama kehtib popup-iga, tegin seal popup designeris endale meelepärase popup window ja kui panen apply ja save jääb ikka se esimene variant mis seal on (default_CBet).

help?

edit: Kui realplayerist käsi uuesti vaatan, siis on statsid kõik nii nagu peaks olema.

Mäksu
13.10.10, 16:21
Ostsin HEM'i täna ja ei sa ühtegi kätt everleafist importida, pnen importima ütleb kõikide käte koht IMPORT ERRORS ainult ja ükski käsi kuradi imporditud ei saa.. Ehk oskab keegi mingit nõu anda?

ristijeesus
13.10.10, 16:31
HEM ei toeta everleafi.

Mäksu
13.10.10, 16:37
www.holdemmanager.com on kirjas, et toetab everleaf võrgustikku wtf.

ristijeesus
13.10.10, 16:44
Krt teab, vaatasin siit: http://faq.holdemmanager.com/questions/2/Supported+Poker+Sites
Pead vist supporti kiusama selle küsimusega.

mortalvombat
14.10.10, 07:57
Kuidas saan HEMis käsi ära märkida? (mitte lauas istudes)

Skyline
14.10.10, 11:57
Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.

Char
14.10.10, 12:04
Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.

kle mul ta ütleb, et aktiveerib ära, aga siis kui uuesti kinni panen ja hemi avan, tahab jälle aktiveerimist
niiet sarnane mure

taavi
14.10.10, 12:53
Äkki on see abiks..

If you are sitting behind a proxy - (Very Rare)
The licensing system uses the Proxy settings of your Internet explorer. So your Internet explorer must work and be capable of connecting to the Internet.



1. Open your Internet Explorer and go to Tools / Internet Options / Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
2. Uncheck every box in the small new menu and click ok.
3. Try to register HM again.


Note: If you can't find those files, contact support@holdemmanager.net - DO NOT delete any other files with similar names

http://faq.holdemmanager.com/questions/24/I+Can%27t+Activate+%26+Register+Holdem+Manager#pro xy

Skyline
14.10.10, 13:53
Saatsin supporti kirja, aga enne kui nad vastata jõudsid, hakkas toimima, ilmselt oli probleeme neil serveriga.

Char
14.10.10, 19:47
kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?

hoss23
14.10.10, 19:54
kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?

Options-Settings-Adjust Site Import Times ja FTP 7 otsa

Char
14.10.10, 19:57
Options-Settings-Adjust Site Import Times ja FTP 7 otsa

ok tänud, ma olin peaaegu lähedal juba, sealt miscellaneous alt day start time näppisin ennem ka :P

JakoJ
15.10.10, 01:41
keegi selle triobeti sng hudide kohta ei tea midagi?

pkillar
17.10.10, 22:26
selline mure et kui panene oma holdem tõõle siis need statsid on kõik igas lauas hoopis teise j2rjekorras kuidas ma saaks nii et kui ´tõõle panen siis ikka iga stats iga õige nime juures???

lenC
17.10.10, 22:49
sünkroniseeri prefered seat oma pokkeritoa ja HM-i vahel ära

Owner85
18.10.10, 12:59
probleem järgmine,tegin formati,tõmbasin holdemi,avan ja selline asi http://www.upload.ee/image/868870/Untitled.jpg,lähen HEMi kodukale resetin key ära aga edasi?

Skyline
18.10.10, 13:26
Activate online now. Kui vaja, siis resetid key ära, edasi peaks ta aktiveerima ja küsima PC#1 või PC#2, peale selle valimist oledki toote aktiveerinud.

Owner85
18.10.10, 13:31
viskab sellise vea teate kui aktiveerida tahan-License Failure Details
--------------------------------------------------
10/18/2010 11:29:33 AM
cx
--------------------------------------------------

Errors connecting to the server.

DETAILS

Could not activate license at server.
The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.

Skyline
18.10.10, 13:36
Oli endal ka paar päeva tagasi sama probleem, lahenes iseenesest, suppordist saadeti kiri alles siis tagasi, kui asi juba töötas.

Hi,
Sorry for the inconvenience. There was a problem with the server last night
which has since been resolved so it should successfully register now if you
would like to try again. If it doesnt send me that log file again as the
message should be updated to indicate what the new problem is.

Thanks
Morny
Holdem Manager Support
Ma soovitaks suppordiga ühendust võtta ja vaadata mis nad oskavad öelda ;)

pkillar
18.10.10, 17:52
sünkroniseeri prefered seat oma pokkeritoa ja HM-i vahel ära

ja aga holdemis pole unibeti oma mis ma seal valima peaks siis+??? ja mis nr peak panema kui ma istun all keskel..

Cypher0
18.10.10, 19:48
ja aga holdemis pole unibeti oma mis ma seal valima peaks siis+??? ja mis nr peak panema kui ma istun all keskel..

Prima vali, numbrit ma ei tea, pane katse-eksituse meetodil.:)

Rage
18.10.10, 21:41
Prima vali, numbrit ma ei tea, pane katse-eksituse meetodil.:)
numbrite lugemine algab diilerist ehk üleval keskel olevast chipihunnikust vms iganes seal mingis toas on.. kellaosuti suunas loetakse istmed.. tõneäoliselt siis 4's või 5s iste

kardaanirist
18.10.10, 21:50
viies istekoht peaks olema jah.

farik666
19.10.10, 07:15
mul küss selle full tilti istumise koha pealt... HEMis laseb valida 9-maxis ainult sealt 5'e... kuigi hand historys näitab et istun seat 6 ja nii ka on HUD alati lauda avades ühe koha võrra nihkes... ??

atsetoon
19.10.10, 09:57
mul küss selle full tilti istumise koha pealt... HEMis laseb valida 9-maxis ainult sealt 5'e... kuigi hand historys näitab et istun seat 6 ja nii ka on HUD alati lauda avades ühe koha võrra nihkes... ??

table manager lahti, parem klõps ja 9-max vali

Cash87
19.10.10, 15:46
Väike mure, nimelt see PostgreSQL võtab nii palju ruumi, et ketas hakkab täis saama. Kas on võimalik ja kuidas saaksin teha nii, et kogu see kupatus üle kanda välisele kõvakettale ning et edaspidi täiendaks seda ka seal?

Ei tahaks uskuda, et copy paste lihtsalt aitab? või olen asjast valesti aru saanud? :P :D

farik666
19.10.10, 17:59
table manager lahti, parem klõps ja 9-max vali

Ei tööta sinu variant... üks võimalus on table average aknast noolega lihtsalt edasi kruvida järgmisele kohale hudi..aga väga loll on seda teha kui 8-9 lauda lahti...igaühega eraldi.... tean,et full tiltis peaks HEM automaatselt HUDi igale lauale õigele kohale viskama, kui settingud paigas... lihtsalt ei mõtle välja milles kala praegu...HEMis on pandud küll 9-max seat nr5, kuigi HEM saab alati aru et ma kas istmel 4 või 6

SO PLEEASE HELP!!!

rrrr
19.10.10, 23:22
Väike mure, nimelt see PostgreSQL võtab nii palju ruumi, et ketas hakkab täis saama. Kas on võimalik ja kuidas saaksin teha nii, et kogu see kupatus üle kanda välisele kõvakettale ning et edaspidi täiendaks seda ka seal?

Ei tahaks uskuda, et copy paste lihtsalt aitab? või olen asjast valesti aru saanud? :P :D

Ära sa küll faile füüsiliselt kopeerima hakka. Proovi andmebaasile teha maintaince alt kõik analyze jms läbi. See peaks ka portsu õhku baasist välja laskma.

Kui julged aga katsetada, siis HEMi suppordis on isegi selle kohta FAQ:
http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition

Intzsz
20.10.10, 01:32
mul küss selle full tilti istumise koha pealt... HEMis laseb valida 9-maxis ainult sealt 5'e... kuigi hand historys näitab et istun seat 6 ja nii ka on HUD alati lauda avades ühe koha võrra nihkes... ??

+1
Starsi kohta saab valida 1-9.
FTPs aga on ainult 5 ja - .

rohelinekonn
20.10.10, 01:40
mul küsimus kui arvutile teen format c siis käed küll saab endale jätta alles aga kas nodeid tulevad kah käte salvestamisel kaasa või pean kuskilt eralid faili salvestama?

ristijeesus
20.10.10, 07:38
Ei tule. Noted asuvad Full Tilt Poker kaustas kasutajanimi.xml.

Edit: deem vaatasin, et olen FT teemas. Pole veel päris ärganud. Aga anyway noted kaasa ei tule.

tonis
20.10.10, 16:47
Panin uuele arvutile hemi peale ja iga kord kui auto importima panen, siis laeb mingi 15 minti ennem kui statid lauda kuvab ja importima hakkab. Keegi oskab öelda milles asi võib olla?

Cypher0
20.10.10, 16:51
Panin uuele arvutile hemi peale ja iga kord kui auto importima panen, siis laeb mingi 15 minti ennem kui statid lauda kuvab ja importima hakkab. Keegi oskab öelda milles asi võib olla?

Ega sa Import Folderite alla tervet pokkeritoa kausta pole pannud? Seal peavad olema ainult Hand Historyte omad.

tonis
20.10.10, 17:00
On ainult selle ühe toa HH kaust pandud, kus hetkel mängin.

rohelinekonn
20.10.10, 17:49
Keegi teab kus need hemi noteid asuvad siis et backup neist teha? Ma olen viimasel ajal nii palju note teinud et oleks kahju ilma jääda

Cash87
20.10.10, 18:59
Ära sa küll faile füüsiliselt kopeerima hakka. Proovi andmebaasile teha maintaince alt kõik analyze jms läbi. See peaks ka portsu õhku baasist välja laskma.

Kui julged aga katsetada, siis HEMi suppordis on isegi selle kohta FAQ:
http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition

Suured tänud sulle, sain asja korda :)

I R Baboooon
20.10.10, 21:27
Kolisin pacificusse ja nüüd hemiga esimene probleem, nimelt panen omale player perferences sinna VPIP/PFR/AF/Steal/fold to steal ja siis teine rida Cbet/fold to flop cbet/3bet/hands, aga nüüd kui pacificus HUDi kuvab, siis seal üldse 2 statsi puudu ja kõik täiesti imelikus järjekorras.
Igasugune abi oodatud.

tonis
20.10.10, 22:21
Seal kus on Choose configuration: default, pane Choose configuration: pacific ja muuda seal vastavaks oma seaded

Owner85
21.10.10, 14:02
Tegin formati ja tõmbasin Hemi uuesti aga oleks vaja nyyd käed sisse importida mis mängitud on!kuida see täpsemalt käib?

emmimees
21.10.10, 14:18
Enne formatit kätest kuidagi backupi tegid või?

Owner85
21.10.10, 14:22
Enne formatit kätest kuidagi backupi tegid või?

käte kataloogid on muidu alles kõik,kus nad sees on!

Rage
21.10.10, 15:04
käte kataloogid on muidu alles kõik,kus nad sees on!
wat?

kas sa andmebaasist või selle sisust tegid backupi?

Owner85
21.10.10, 15:12
wat?

kas sa andmebaasist või selle sisust tegid backupi?

mkm

Rage
21.10.10, 15:18
mkm
gratz.. dumat nada, ne brõgat..

no üldiselt on sul siis täpselt nii palju käsi alles, kui pikalt sul pokkericliendid olid sätitud salvestama historyt.. kui sul HEM arhiveeris ka kuhugi midagi, siis pole uurinud kas seal on kõik alels või ka ainult mingi periood.. võta siis aga HEMis import from folder ja hakka järjest noid handhistory katalooge läbi kammima.. ehk paarsada kätt ikka suudad kätte saada..

Owner85
21.10.10, 18:05
hakkasin tegema,esialgu FTP kataloog aga paari sajast käest pole jutugi,paistab et saan kõik kätte

käsi 3me toa peale pea 400k kätt imporditud ning üle 40k mängija statsid käes:)

tnx rage!

emmimees
21.10.10, 21:07
Kui ma nö ostan kellegagi HEMi kahepeale ja annan talle ühe serial key, siis kui ma tulevikus tahan uuendada pro versioonile, kas uuendab automaatselt need mõlemad keyd?

edit: keegi oskab öelda, mis stakeni see small stakes ver on üldse?

kardaanirist
21.10.10, 21:34
kuni NL50.

Cypher0
21.10.10, 21:45
Kui ma nö ostan kellegagi HEMi kahepeale ja annan talle ühe serial key, siis kui ma tulevikus tahan uuendada pro versioonile, kas uuendab automaatselt need mõlemad keyd?

edit: keegi oskab öelda, mis stakeni see small stakes ver on üldse?

Peaks uuendama mõlemad ja on kuni NL50.

Rage
21.10.10, 22:34
käsi 3me toa peale pea 400k kätt imporditud ning üle 40k mängija statsid käes:)
no ilmselgelt on sul ikkagi IT alaselt asjad sassis.. esiteks mul on kõik pokkerikliendid pandud salvestama ainult 3 päeva käsi.. muidu lähevad handhistory kataloogid liiga palju faile täis ja HEM hakkab uimama jne.. teiseks on HEMil ka mingi arhiveerimise funktsioon olemas.. ehk käed mis ta on cliendi handhistory kataloogist andmebaasi importinud.. liigutab ära arhiivikataloogi, kust siis teoorias peaksid ise aegajalt tühjendamas käima..

andmebaas on mõeldud andmete hoidmiseks.. ehk kui formatit teed.. siis oleks normaalne, et sa võtad oma andmed ehk andmebaasi ja teed varunduse sellest või expordid oma andmed vms.. puhas joppamise asi, et su topelt IT alane eksimus kokkuvõttes positiivseks tulemuseks kulmineerus.

googelda veidi, kuidas postgre andmebaasist backupi tehakse ja kuidas taastada saab (backup and recovery basics vms).. tulevikus tõenäoliselt kulub see oskus ära... ma teen oma baasist ca korra kuus backupi ja panen teisele kõvakettale või DVD plaatidele..

ja käi arhiivikataloogi ka tühjendamas...

rohelinekonn
21.10.10, 22:39
tänud infi eest mul salvestas 30 päeva tõmbasin kah 3 peale ehk hem uimab nüüd vähem

Konso
22.10.10, 11:53
Kui ma nö ostan kellegagi HEMi kahepeale ja annan talle ühe serial key, siis kui ma tulevikus tahan uuendada pro versioonile, kas uuendab automaatselt need mõlemad keyd?

edit: keegi oskab öelda, mis stakeni see small stakes ver on üldse?

Jep, kuni NL50 ja pro versiooni saavad mõlemad.
Ma paar kuud tagasi upgradesin aga oli igavene jama sellega, nad saadavad sulle mailile uue key aga millegipärast polnud neil näha mu MB ülekannet, ühesõnaga pärast paari kirjavahetust vabandasid ja asjad said korda.

5gww
23.10.10, 20:38
Selline küsimus, et lampi enam ei näita hudi laudades? kõik muud asjad töötavad korralikult. väga imelik.
Milles võib probleem olla?

/tegin update ka ära, ikka ei tööta
kui ma panen auto import, siis ei tule seda table manageri akent ka lahti.

inward
24.10.10, 23:57
Hemis Reportside all näitab eurolaudasi dollarites(kuigi mõlemad linnukesed peal), graafiku all on nö õigesti arvutatud. Et kui kaotan 1BI € siis graphi all näitab õigesti miinust dollarites, reportsis aga näitab valesti. Any help ?

bestbefores
25.10.10, 14:46
Mul suur häda selle hemiga , üks õhtu lambist enam ei impordi käsi,kuvab statsid küll kuid ei uuenda ja kui hemi lahti võtan ning nt olen lauas 3 kätt mänginud juba siis need impordib ,kuid importimine jääb seisma ,et üks fail veel importida ja ei impordi lõpuni ega hakka automaatselt importima- segane jutt??

Lahendusi olen proovinud hemi maha lasta ja uuesti peale-ei aidanud ning andmebaase muutnud,kuigi ma arvan et need ei tohiks m6jutada a vb ning proovisin impordi asukohta kah muuta nii hemis kui FT ,ei aidanud see kah

tonis
26.10.10, 16:33
Keegi teab milles võib probleem olla, kui hem enam auto importima ei hakka? Panen start siis viskab kirja ette, et Auto importing ja Table manager avaneb ka aga ühtki kätt sisse ei tõmba. Proovisin re-installi, siis töötas esimesel korral niikaua kui hemi kinni panin ning uuesti avades jälle ei funka.

EDIT: Auto import hakkas tööle peale poole tunnist mõtlemist :confused: Milles võib olla probleem?

leits
27.10.10, 17:37
HEMi mingi 2 aastat kasutanud aga nyyd siis vaja hemi POP-UP akent vaja mudida. tagan n2ha palju nad positsiooniliselt squuezivad mingist asendist kui l2hen squueze n2idaja peale .. kuidas see toestatav on? tnx

farik666
27.10.10, 20:34
jube küll milline sitt kogu aeg HEMiga käib... iga 2nädala tagant reinstall ja uus database...kõik käed kogu aeg kadunud..hui viitsin enam backupe teha või importida. Win7 täitsa uus peal.

Täna annab järgmist:

------------------------------

------------------------------
The following error occurred when trying to open the database: Failed to establish a connection to '127.0.0.1'.
------------------------------
[OK]
------------------------------

minuraha
27.10.10, 23:09
Kas Unibetis on ka kuidagi võimalik HEM tööle saada? Minu mõistus seda lahti ei jaga egatahes. Keegi oskab aidata?

Rage
28.10.10, 09:54
jube küll milline sitt kogu aeg HEMiga käib... iga 2nädala tagant reinstall ja uus database...kõik käed kogu aeg kadunud..hui viitsin enam backupe teha või importida. Win7 täitsa uus peal.

no anna andeks, aga su probleemide lahendamine on ka eriti haige, muudkui reinstall.. võta kätte ja uuri ka enne reinstalli, milles viga on..

antud viga tähendab seda, et HEM ei saa su andmebaasiga ühendust, seega kas on andmebaas maas või kati või valesti konfitud vms.. teiseks kui sa HEMi reinstallid sa ei pea tegema alati uut andmebaasi..

kolmandaks, kui sa ei ole IT's eriti kirgas kriit.. siis tee nii nagu mina, kes ma pole näiteks auto remondis eriti kirgas kriit.. nimelt käin hoolduses, kus spetsialistid asja ajavad..

taavi
28.10.10, 10:12
http://faq.holdemmanager.com/

SANGPOMM
28.10.10, 12:16
Milles võib asi olla, et lauas statte näitab ja graafikuid ka. Aga reportseid ,handse ja muid asju ei kuva absoluutselt???

minuraha
28.10.10, 14:54
Kas Unibetis on ka kuidagi võimalik HEM tööle saada? Minu mõistus seda lahti ei jaga egatahes. Keegi oskab aidata?
faq.holdemanager.com- is olen kõik sammud läbi teinud, aga endiselt ei tööta.

virukunn
29.10.10, 22:49
Oskab keegi öelda, miks mul hemis HUD ei tööta uues limiidis ? Võtsin esimest korda NL10 lauad lahti ja no ei tule hudi bare. Table manageris tunneb laua nime ära. NL5-s töötab hud ilusti ja MTT-l ka, nii et asi peab limiidis olema. Äkki tähendab see midagi, et NL10 lauad on kõik 40-100bb, aga NL5-s ei olnudki max BI suurust laua taga kirjas vms ? Starsiga tegu.

5gww
30.10.10, 21:46
uskumatu asi on see holdem ikka. unstallisin maha, lasin uuesti peale, hakkas hud jälle uuesti tööle laudades. kõik oli ilus mingi 5 päeva, ja nüüd uuesti lampi endam hudi ei näita laudades, table manager näitab laudu, aga hudi ette ei viska. muidu kõik töötab korralikult. proovisin uuesti erinevad asju, lõpuks lasin maha ja installisin uuesti peale, aga nüüd ei aita enam see ka. mis moodi see võimalik on, et lampi enam mingist hetkest hud laudades ei tööta. Ei oska enam midagi teha. Kellegil pole sarnast probleemi olnud?

virukunn
30.10.10, 22:07
Mul just on sarnane probleem, aga mul töötab nt NL5-s või MTT-l.
NL10-s ei ole ja just proovisin NL25-te, seal ka pole.
Mul selline kahtlus, et sel on miski seos selle "40-100bb"-ga mis laua nime taga kirjas on, sest NL5-s ega NL2-s seda pole ja seal hud töötab. Table finderiga on suht nutune hudi tööle panna ja koguaeg laudu vahetada..nii ei saa.

Ei tea kust abi ka otsida. 5qww sul ostetud HEM ? Mul piraat igatahes :biggrin:
Võiks proovida starsi suppordile kirja saata vist, neil enne ka mingi jama olnud seoses laua nimega, et hud ei tööta.

5gww
30.10.10, 22:15
mul ostetud jh, aga ma mängin full tildis. eile peale sessiooni kõik töötas veel ilusti, täna lambist jälle p****s. tahaks sinna holdemi supporti kirja saata, aga jh, inglise keelega ei ole ma just kõige parem sõber.

virukunn
30.10.10, 23:01
Postita siia:
http://forums.holdemmanager.com/hud-bugs/

Seal kohe 1. teema praegu ühel vennal sama probleem mis mul. Ehk saab abi...

Skyline
31.10.10, 00:12
Ise pean suhtlema HEM suppordiga hetkel ning pmst vastatakse kirjale korra päevas, kuigi tahaks ära fixida probleemi, et saaks näha õigeid sessi tulemusi, mitte mingeid x numbreid. Live supporti neil vist pole?

Madis_89
31.10.10, 12:17
Nii nii, vanast arvutist võtsin HEMi db' aga selle restoremisel tegin uue database. Enne vana toomist oli tekkinud mul juba uus paarituhandene, kas ma saan neid kuidagi liita ka või pean uuesti restorema ja üle kirjutama?

virukunn
31.10.10, 12:30
Ma tegin nii, et tegin ka uue tühja databaasi ja siis restoresin vanade käte backup faili ja siis HEM-ist ülevalt options-database management ja seal exportisin vanad käed kuhugi kausta (ta ise määrab HEMi kausta vist) ja siis panin hemist lihtsalt importima need vanad käed sealt kuhu sa nad exportisid. Nii peaks lihtsalt vanad juurde tulema ja uued alles jääma.

Madis_89
31.10.10, 13:15
Nonii, sain kuidagi tehtud. tyvm.

MrT2inem
01.11.10, 10:08
Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)

Rage
01.11.10, 15:42
Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)
tegid formati... kas andmebaasist koopia tegid? kas andmebaasi/käed taastasid peale formati tegemist uuesti andmebaasi?

lebovend
01.11.10, 22:24
HUSNGd (v6imalik ka et tglt yksk6ik mis SNGd): registreerib k6ik andmed selle kohta 2ra
(kestvus, inimeste arv, koht) aga lampi osadel SNGdel ei rega seda 2ra, et esimese koha
eest ka auhind tuli ja peab koguaeg k2sitsi nusserdama seal. any ideas?

MrT2inem
01.11.10, 22:35
tegid formati... kas andmebaasist koopia tegid? kas andmebaasi/käed taastasid peale formati tegemist uuesti andmebaasi?

Jah. Ja kui ma poleks teinud poleks ikkagi vahet. HUD ei hakka lihtsalt kuvama vastaste statte. Numbrite asemel kriipsud. Aga nagu ma mainisin, tehes stati kasti punaseks, näitab statte.Jube kahtlane lugu ...

ristimees
02.11.10, 02:38
Mul jama ehk keegi oskab öelda kasutan holdem manageri trialit ja ei hakka tööle ajab et
:you have not selected a player to run report against please click change:
nii võtan chane proovin enda kasutajat sinna panna siis ajab et ei saa mingi attacht teema vms ...on kellegil sama teema olnud ?.

Rage
02.11.10, 09:05
Mul jama ehk keegi oskab öelda kasutan holdem manageri trialit ja ei hakka tööle ajab et
:you have not selected a player to run report against please click change:
nii võtan chane proovin enda kasutajat sinna panna siis ajab et ei saa mingi attacht teema vms ...on kellegil sama teema olnud ?.
oled sa juba mõne dkäed mänginud ja on ta käed importinud? sa ei saa enne oma mängijat sinna panna kui tal on andmebaasis mõni sinu käsi.

ristimees
02.11.10, 13:46
oled sa juba mõne dkäed mänginud ja on ta käed importinud? sa ei saa enne oma mängijat sinna panna kui tal on andmebaasis mõni sinu käsi.

Sa mõtled ,et vajutan import ja siis hakkan laudades mängima ?...kui seda siis jah ....lihtsalt ei viska nagu hudi ette .

tonis
02.11.10, 16:45
Peadki kõigepealt mõned käed ära mängima, et ta mängijad sisse impordiks ning siis omale kasutaja sealt valima. Siis peaks hud ka tulema

pkillar
05.11.10, 19:04
tere siuke mule et panin endale raha sisse starsi aga ei sa hem tööle
http://img607.imageshack.us/img607/9882/werewrwerwer.jpg[/

kas ma olen midagi valesti teinud?

Tigrano
05.11.10, 19:19
tere siuke mule et panin endale raha sisse starsi aga ei sa hem tööle
http://img607.imageshack.us/img607/9882/werewrwerwer.jpg[/

kas ma olen midagi valesti teinud?

Vaata kas auto import folderi all on starsi kataloogil ikka õiged andmed.

lenC
05.11.10, 19:23
stars peab inglisekeelne olema

pkillar
05.11.10, 19:38
Vaata kas auto import folderi all on starsi kataloogil ikka õiged andmed.
http://img607.imageshack.us/img607/8231/ddsfsdfdsf.jpg
kõik peaks õige olema
http://img135.imageshack.us/img135/2558/retretree.jpg

nii n2itab koguaeg
ja mul seal auto all aind stars on

lenC
05.11.10, 19:47
stars peab inglisekeelne olema
^, HM ei oska eestikeelseid hand historiesi sisse tõmmata

pkillar
05.11.10, 19:49
^, HM ei oska eestikeelseid hand historiesi sisse tõmmata

tegin midagi ei muutu

Tigrano
05.11.10, 20:11
No starsi käed on tavaliselt ikka, C: users\nimi\appdata\local\handhistory\kasutajaxxx vähamalt mul on küll.

pkillar
05.11.10, 20:22
okei hakkama sain suured tänud:D

lenC
05.11.10, 20:35
ei. C:\Program Files\PokerStars.EE\HandHistory\kasutajanimi


äkki proovid, et ta otse sealt tõmbaks

inward
08.11.10, 18:15
Mul meelest läinud....Kuidas saab villaini hudi kaste väiksemaks teha ? Ja kuidas saaks lahti sellest hand history/last pot suurest kastist laudadel ?

Tigrano
08.11.10, 18:30
Mul meelest läinud....Kuidas saab villaini hudi kaste väiksemaks teha ? Ja kuidas saaks lahti sellest hand history/last pot suurest kastist laudadel ?

hud options>player preferences>appearance>paned näiteks 5 verdana fondiks või midagi läheb väiksemaks, ja viimased potid on kohe kõrval, nubmer of pots: paned no ja ei näita enam viimaseid potte.

ingu
09.11.10, 15:37
Kellel on HEMI hudis fold VS steal oskab ehk värvilahendusi pakkuda?

Ja see ka... Kui on HUDis Call 3 bet. Fold to 3bet. Kuida saab olla et call on näiteks 20% ja fold 60%... see arv peaks kokku ju 100% olema?

Provoker
09.11.10, 15:52
millejaoks sul fold to stealile värve vaja on? kui number on 90+ siis varastad lihtsalt any2 ja asi lihtne.

ristijeesus
09.11.10, 15:56
Kui on HUDis Call 3 bet. Fold to 3bet. Kuida saab olla et call on näiteks 20% ja fold 60%... see arv peaks kokku ju 100% olema?

Kindlasti oled kuulnud midagi 4bettimisest ;)

ingu
09.11.10, 16:55
Kindlasti oled kuulnud midagi 4bettimisest ;)

Jaja... muidugi :)

ingu
13.11.10, 14:06
Kas kuidaski on võimalik 3 erineva pokkeritoa graafikud ühte panna? St ma mänginud 3-s erinevas toas ja tahaks et kõik tulemused oleks näha ühes mitte 3-s erinevas graafikus

Cypher0
13.11.10, 16:53
Kas kuidaski on võimalik 3 erineva pokkeritoa graafikud ühte panna? St ma mänginud 3-s erinevas toas ja tahaks et kõik tulemused oleks näha ühes mitte 3-s erinevas graafikus

Options-Player Aliases-Add Alias, tee mingi omanimeline Alias ja Add Player'iga kütad kõik oma kasutajad sinna alla.

harryahven
14.11.10, 16:15
ostsin endale pro combo omahaga, varem oli small stakes ainult ja nüüd sain selle seriali meilile ja tõmbasin mingi faili 100mb, installin ära ja kõik on sama, kust see omaha manager välja peaks ilmuma ja pro version?!

Cypher0
14.11.10, 17:59
Kui võtad Reportsi vms ette. siis seal üleval nupureas, kust filtreid ja asju saab panna, on rippmenüü, kus defaultina on ees Hold'Em. Sealt peaksid siis saama Omahasid valida.

harryahven
14.11.10, 18:09
jep, a ütleb, et ei saa, et ikka see small stakes version vms

lenC
14.11.10, 18:27
Ole natuke spetsiifilisem, mis faili sa tõmbasid ja kas sa kuskile selle mailile tulnud seriali sisestanud üldse oled? Kui ei, siis tee hm.exe lahti ja võta ülevalt help/registration

kalkaan
14.11.10, 20:48
Pakun, et sul HEM'is vana serial kasutuses. Vaata seda HEM'is: Help-Registration-Show serial number. Võrdle seda oma uue serialiga. Kui õieti mäletan, installisin upgrade tehes samuti asja uuesti ning lõin uue seriali sisse, kuid millegipärast töötas see vana peal edasi.

Ise pidin Omahat lisades HEM'is valima ülevalt Help-Registration-Clear HM or OM license code. Alles see kustutas vana seriali ära. Siis HEM'ile restart ja toksisin uue koodi sisse.

Engels
14.11.10, 22:56
Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?

harryahven
15.11.10, 05:31
Pakun, et sul HEM'is vana serial kasutuses. Vaata seda HEM'is: Help-Registration-Show serial number. Võrdle seda oma uue serialiga. Kui õieti mäletan, installisin upgrade tehes samuti asja uuesti ning lõin uue seriali sisse, kuid millegipärast töötas see vana peal edasi.

Ise pidin Omahat lisades HEM'is valima ülevalt Help-Registration-Clear HM or OM license code. Alles see kustutas vana seriali ära. Siis HEM'ile restart ja toksisin uue koodi sisse.

tänud!!

Tigrano
15.11.10, 09:55
Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?

Midagi ei pea tegema, peaasi et PokerStars ei ole eestikeeles, klendis on pandud käed salvestama ja HEMis on määratud kaust kus käed asuvad.

Engels
15.11.10, 13:23
Midagi ei pea tegema, peaasi et PokerStars ei ole eestikeeles, klendis on pandud käed salvestama ja HEMis on määratud kaust kus käed asuvad.

Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?

Tigrano
15.11.10, 18:37
Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?

Kui ei oska neid asjugi seadistada, siis vaevalt HEMiga midagi üldse peale oskab hakata :biggrin:

Katsuge ikka ise ka vaadata vahest, senikaua kui vastus tuleb saaksite ise näppides või googlet kasutades 101x kiiremini vastused.

kalkaan
15.11.10, 20:55
Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?

PS võib sul ükskõik, mis keeles joosta.
Peaasi, et Lobbys: Valikud-Viimaste jaotuste ajalugu-salvesta minu jaotuste ajalugu ees oleks linnuke. Seal peab olema valitud keeleks inglise keel. Jäta sihtkaust meelde.

HEM'is: Options-Configure auto import folders Valid seal add folder ja määrad PS'i viimaste jaotuste ajaloo sihtkausta.

Engels
16.11.10, 01:16
Kui ei oska neid asjugi seadistada, siis vaevalt HEMiga midagi üldse peale oskab hakata :biggrin:

Katsuge ikka ise ka vaadata vahest, senikaua kui vastus tuleb saaksite ise näppides või googlet kasutades 101x kiiremini vastused.

Tänud konstruktiivse ja edasiviiva info eest! Kui tulevikus abi vajan, tean, kelle poole pöörduda! Vabandused tüli tekitamise ning foorumi risustamise teemasse mittepuutuva pärast! Edu!

Engels
16.11.10, 01:19
PS võib sul ükskõik, mis keeles joosta.
Peaasi, et Lobbys: Valikud-Viimaste jaotuste ajalugu-salvesta minu jaotuste ajalugu ees oleks linnuke. Seal peab olema valitud keeleks inglise keel. Jäta sihtkaust meelde.

HEM'is: Options-Configure auto import folders Valid seal add folder ja määrad PS'i viimaste jaotuste ajaloo sihtkausta.

Suurimad tänud! Sain asja jooksma! Kui elu meid kunagi ühe laua taha juhatab, võlgnen sulle mõne õlle! Edu!

Tigrano
16.11.10, 08:20
Tänud konstruktiivse ja edasiviiva info eest! Kui tulevikus abi vajan, tean, kelle poole pöörduda! Vabandused tüli tekitamise ning foorumi risustamise teemasse mittepuutuva pärast! Edu!

Kindlasti oli küsimus teemas aga võiksite õppida natukenegi ise asju otsima, ei peaks kohe esimese ettejuhtuva probleemiga lagedale tulema, kui pole viitsinud ise natukenegi eelnevalt asju uurida.

Kogu info üldse on olemas googles, oli ka selles teemas 101x olnud, selleasemel et ise natuke vaeva näha ja teiste aega säästa, võiks õppida ka iseseisvalt rohkem tegutsema.

nikitheone
16.11.10, 23:41
ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?

Tigrano
17.11.10, 08:00
Siis arvatavasti saad table manageri alt table fineriga selle laua kätte.

ranka
17.11.10, 08:00
ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?

tee HEM'il restart. kui ei aita siis FTP-le resa. aa ja mis lauaga oli tegu?

tonis
17.11.10, 13:42
Mul sama jama. Teinud restarti ftp'le ja hem'ile, kuid ainuke mida alati ei tracki on NL25's ante/deep laud Thunderbolt vms.

ranka
17.11.10, 13:49
Mul sama jama. Teinud restarti ftp'le ja hem'ile, kuid ainuke mida alati ei tracki on NL25's ante/deep laud Thunderbolt vms.

HEM on ikka uuendatud?

ropka11
17.11.10, 15:10
ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?

ongames on juhtunud, et kaks lauda on ühe nimega.Siis jätab ühe trackimata

nikitheone
17.11.10, 17:09
ei olnud sama nimi. laua nimi on ebaoluline ju. ei tahtnud FT'd kinni ka panna, teised lauad olid lahti. table finder ei aidanud. HEM'i resa oleks võind küll teha.

Tigrano
17.11.10, 18:19
Laua nimi on oluline, tubades, kus on lauad vahel ühe nimega, siis ei saa ühes neist hudi kasutada.

Aga sinupuhul vaevalt, et see keiss.

Cypher0
17.11.10, 19:45
Mul oli ka mingi aeg NL25 FT-s selline asi, et üks laud oli, mida HEM kunagi träkkima ei hakanud, laua nime ei mäleta. Aga mingi aeg FT updatega läks vist paika ja hakkas träkkima.

nikitheone
18.11.10, 00:09
zoom on laua nimi. sama asi praegu

ranka
18.11.10, 22:46
mis su HEM'i versioon on?

taavi
19.11.10, 03:43
mis su HEM'i versioon on?

Mul peaks viimane versioon olema. Sama probleem on mul ka olnud aegajalt. Viimati õnnestus table finderit näpides hud tööle saada. Mis täpselt, ei mäleta. Juhtub see imo ante/deep lauas.

LOSE
19.11.10, 20:24
Selline probleem, et vahetasin saiti ja nüüd olen Toweris ning HEMis ta ei leia nagu mu toweri kasutajat üles vms kuigi enda arust sain need mingi 10 kätt, mis ma tegin, imporditud ning autoimpordi sain ka vist paika. Oskate midagi välja pakkuda?

/ Sain korda

// nüüd on uus probleem, HUD optionis ta ei lase OnGame networki seating preferences muuta, teistel saitidel kus mänginud pole ka ei lase, aga nendel saitidel kus olen varem mänginud saan vabalt muuta seda. Mida teha?

Tigrano
20.11.10, 13:42
Ongames on 5max, valikutes on 6max ma ise istun suvaliselt alati, ei oskagi kohe aidata aga kuidagi sai, foorumlane fyte istub alati ühes kohas ja seadistas ära endal kuidagi.

Romka
20.11.10, 14:36
Keegi oskab öelda, et tirisin hemi omale ja nüüd üritan seda PostgreSQL'i installida aga küsib mingit parooli seda installides, alguses mõtlesin, et ise seadistan parooli aga ütleb, ''The password specified was incorrect. Please enter the correct password for the postgres windows user account.''
Kust ma saan selle?

/Nvm, google oli abiks.

Romka
20.11.10, 15:57
Uus küsimus, kas HEM turnade võite ei salvesta? Mul peaks turnadega olema üle 1.2k vist aga näitab -2k$ :D ja graafik ka otsejoones alla.

Tigrano
20.11.10, 16:02
Ei tule teha midagi erilist, peaasi et auto import folder on märgitud.

Romka
20.11.10, 17:12
Märgitud kõik aga ta vist ei saa tulemusi jep, hetkel vaatan sel Tourney results ja mul aint üks 54$ turna tehtud kus mincashisin, seal aga näitab -54.

ranka
21.11.10, 01:28
Uus küsimus, kas HEM turnade võite ei salvesta? Mul peaks turnadega olema üle 1.2k vist aga näitab -2k$ :D ja graafik ka otsejoones alla.

Turniiride tulemused tuleb käsitisi sisestada. Erandid peaksid olema starsi hu sng-d

HU grinder
21.11.10, 13:16
Väidan vastupidist. Mul võtab kõik HUSNG-d sisse, milles jäin napilt teiseks, kuid mitte ühtegi võidetud mängu ta sisse ei võta, näitab, et pole veel lõppenud, milles on asi?

ranka
21.11.10, 15:23
Väidan vastupidist. Mul võtab kõik HUSNG-d sisse, milles jäin napilt teiseks, kuid mitte ühtegi võidetud mängu ta sisse ei võta, näitab, et pole veel lõppenud, milles on asi?

HEM'is võtab sisse, sul äkki PT3?

HU grinder
22.11.10, 15:04
Eips, mul on HEM ja ei võta sisse, dunno y.

kardpleier
25.11.10, 13:11
Rush pokkeri käsi ei kuva resultside all (graphs jms samuti...). lauas HUD toimib aga yhtegi rushi kätt databaasis ei kuva. update tehtud. milles võib probleem olla?

renks64
26.11.10, 21:11
Tervist!

1, Kas kasutate hemi table finderit,kui jah,siis teie hinnang palun.

2, Kas on võimalik jätta hem andmeid koguma,kui ise lauas ei istu ,tuba on full tilt.
3, Veel üks rumal küsimus .Kuidas ma saan hemist graafikut ja statse siia panna.

lebovend
27.11.10, 13:46
HEM ei registreeri mul Cakes v6idetud nonshowdown pote. punane joon l2heb ainult alla. profit on seega t2itsa v6ssa. help?

emmimees
28.11.10, 09:12
Turniiride tulemused tuleb käsitisi sisestada. Erandid peaksid olema starsi hu sng-d

Krt mul OOs enamus turnade tulemused sai ise kätte(paljusid ei saanud ka muidugi), ei oskakski sisestada ise..

nikitheone
28.11.10, 09:15
Tervist!

1, Kas kasutate hemi table finderit,kui jah,siis teie hinnang palun.

2, Kas on võimalik jätta hem andmeid koguma,kui ise lauas ei istu ,tuba on full tilt.
3, Veel üks rumal küsimus .Kuidas ma saan hemist graafikut ja statse siia panna.

2. ei, selle nimi on datamining ja see on keelatud enamus tubades.
3. pead pilti tegema ja panema kusagile üles, nt upload.ee ja siis siin vajutad kollast nupukest, kus on mäed ja väike junn - sinna paned lingi. graafikust saad pildi teha nii, et parem klõps ja save as .jpg. stattidest print+scr ja paste painti, save as .jpg

emmimees
28.11.10, 09:21
2. ei, selle nimi on datamining ja see on keelatud enamus tubades.


Miks see keelatud on? 888 saab jätta nii.

nikitheone
28.11.10, 09:27
FT's on keelatud

e: punkt 8 kodulehel - Full Tilt Poker prohibits the use of external player assistance programs (EPA Programs) which are designed to provide users with an unfair advantage over their opponents. Full Tilt Poker defines external to mean computer software (other than the Full Tilt Poker game client), and non-software-based databases or profiles (e.g., web sites and subscription services). Full Tilt Poker defines an unfair advantage as a user accessing or compiling information on other players beyond that which the user has personally observed through his or her own game play

Tarmonator
28.11.10, 09:42
Eile veel kõik toimis, täna HEM enam ei avane. Selline error siis:
http://www.upload.ee/image/950843/Capture.PNG

Update ei aidanud

Vandalar
28.11.10, 11:47
Eile veel kõik toimis, täna HEM enam ei avane. Selline error siis:
http://www.upload.ee/image/950843/Capture.PNG

Update ei aidanud
Sellega on mõtet HEM supporti tülitada ainult

Romka
28.11.10, 12:33
HEM ei registreeri mul Cakes v6idetud nonshowdown pote. punane joon l2heb ainult alla. profit on seega t2itsa v6ssa. help?

Ma sain aru, et Cakes kõik abiprogrammid keelatud? Või oli see aint hudi kohta?

lebovend
28.11.10, 12:37
HUD ei t88ta seal lihtsalt jah. aga HEM muidu t88tab. aind et mitte mul. fucking cake.
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/cakenonshowdown.jpg

ranka
28.11.10, 13:05
HEM ei registreeri mul Cakes v6idetud nonshowdown pote. punane joon l2heb ainult alla. profit on seega t2itsa v6ssa. help?

Kasutad HEM'i viimast versiooni?

edit: ja oma halba mängu ei tasu ajada hemi kaela ju :)

lebovend
28.11.10, 14:11
lolercopter sa ikka vaatasid seda graphi mis ma postitasin? :D ma olen reaalselt breakeven seal ja vaata mis profitit hem n2itab. versioon on 1.11.05, hetkel t6mban 1.11.05d. Aga kahtlen, et see asja parandab.

e: ja mul oli 6igus, ei parandanud.

ranka
28.11.10, 19:29
njaaa no idea siis. mine kola natuke HEM foorumites (kasuta sealset otsingut) ja äkki saad abi.

Mu edit mängu kohta oli level ;)

Mrt1989
29.11.10, 18:10
Peale 2 viimast updatet näitab sessioni aeg valet käte arvu ja profitit, kuigi pärast Sessioni all on toodud õige käte arv ja reaalne profit ? Esineb kellelgi sama probleem ? Toaks on siis Pokerstars.

wahka_est
30.11.10, 11:16
Tere,

Vabandan kui antud küsimust on juba esitatud aga kas on olemas kellegil tabelit, kus seletatakse ära holdem manageri statside numbrid (a-la selline stat, loose, donk jne jne). Tean, et paljud asjad on enesest mõistetavad, kuid siiski osad asjad veits segased.
Tänud vastuse eest.

nomerlot
30.11.10, 11:17
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

wahka_est
30.11.10, 12:49
Tere,

Tänan eelneva posti eest.

Selline rumal küsimus veel, et kas HEM-ga on võimalik trackida ka vastaste käsi ilma, et ma ise istuks lauas? Teoreetiliselt peaks ju olema võimalik aga ei saa ma kuidagi sellega hakkama. Linnukest pole seal kohas, kus öeldud, et ära näita HUD-i kui herot pole lauas.
Mõte on sisi selline, et võtta ööseks lahti kõik oma limiidi lauad ning koguda infot mängijate kohta.

soouni
30.11.10, 12:52
See datamine peaks minu teada keelatud olema uldse.

Rage
30.11.10, 12:52
mitmeid kordi küsitud.. aga enamikes pokkeritubades on settingud sellised, et kui sa ise käes ei osale, siis handhistory faili ei teki.. seega sa ei saa vastaste käte kohta infot ehk ei saa datamine'da

wahka_est
30.11.10, 12:57
Kuna foorumis uus siis vabandan oma pidevate lollide küsimuste pärast jne.
Aga siis tulistan kohe järgmise bulleti.
Kas keegi on ostnud NL10 käsi PTR-st ning sooviks neid mingi summa eest näiteks edasi müüa või siis paneks pundi kokku ja ostaks käed ära kamba peale - kokkuhoid on ostujõud.

Rage
30.11.10, 13:02
no offence, aga arvan et NL10s pole veel vaja PTRi käsi vast osta, paar sessiga on juba pilt ees, kes oskab mängida ja kes mitte ja regide vahel mingit erilist metamängu ka ei toimu.. puhas ABC... käte ostmisest räägi pigem NL50+ limiitide juures...

Aiwz
30.11.10, 15:57
Tekkis küsimus, et kas on kuidagi võimalik ühendada kõik accountid hem-is ja panna need ühele graafikule, et näha total hand samplet?

Tarmonator
30.11.10, 16:00
Alias on võlusõna, vaata oma HEM's ringi veits

Aiwz
30.11.10, 16:02
Alias on võlusõna, vaata oma HEM's ringi veits

eepiline. cheers mate!

ranka
30.11.10, 21:20
Lisasin esimesse postitusse FAQ (KKK) kaks esimest küsimust :)

pikk28
01.12.10, 08:51
millise lihtsa nipiga saaks trios turna ajal ka hudi käima. Cashi laudades ei ole probleeme. turna ajal hudi ei kuva. suht viimane hem-i versioon peal. kas on võimalik et turnade handhistory peab manuaalselt hemile ette söötma?

lebovend
01.12.10, 08:58
avad turna ajal peale 2-3 käe möödumist HUDi, sealt Find Tables ja siis vead selle mingi punase junni Trio laua peale ja paned nimekirjast õige nimega kokku, voila.

pikk28
01.12.10, 09:11
ty lebo. õhta katsetan

Vandalar
01.12.10, 21:48
Ma olen FT-s sng-sid mänginud, võtab käed sisse aga kui HEM-is tourney results alt vaatan, siis seal ei näe neid mänge mis teinud olen. Krt tahaks nagu analüüsida ja profitil silma peal hoida and stuff aga progest pole nagu veel mingit kasu selles osas :D
Edit: pole päris kindel, et töötab aga vbl panin segast enne...

kalkaan
02.12.10, 06:29
Ma olen FT-s sng-sid mänginud, võtab käed sisse aga kui HEM-is tourney results alt vaatan, siis seal ei näe neid mänge mis teinud olen. Krt tahaks nagu analüüsida ja profitil silma peal hoida and stuff aga progest pole nagu veel mingit kasu selles osas :D
Edit: pole päris kindel, et töötab aga vbl panin segast enne...
Teinekord, kui mingid sessid või käed puudu, siis kustuta kõik filtrid. Viimasel ajal mul päris tihti sama probleem. Olgugi, et mitte ühtegi filtrit pole peal, tuleb ikka clear filters valida ning nagu nõiaväel on sessid olemas. Ei tea, miks see nii on, kuid HEM'i foorumis seda nippi õpetati.

Ints
02.12.10, 13:05
Kohe kohe hakkab hemi prooviversiooni aeg lõppema, ei hakka vist kohe ostma seda, ptr3 saab 2 kuud tasuta proovida.
Kas peaks enne lõppu juba selle databaasi ümber tõstma või saab seda hiljem ka teha?
Stars salvestab käsi mul ainult 5 päeva, seega hiljem lihtsalt käsi importida ei saa..

kuco
02.12.10, 13:25
Kohe kohe hakkab hemi prooviversiooni aeg lõppema, ei hakka vist kohe ostma seda, ptr3 saab 2 kuud tasuta proovida.
Kas peaks enne lõppu juba selle databaasi ümber tõstma või saab seda hiljem ka teha?
Stars salvestab käsi mul ainult 5 päeva, seega hiljem lihtsalt käsi importida ei saa..

By default teeb HEM sulle kataloogi C kettale nimega HMArchive vms.
Seal peaksid kõik käed olemas olema. Kontrolli ennem kui trial läbi saab. Vajadusel ekspordi käed välja

Ints
02.12.10, 15:06
See kaust on olemas jah, tahtsingi teada kas ptr3 on võimeline hemi databaasi importima.

ranka
02.12.10, 17:40
See kaust on olemas jah, tahtsingi teada kas ptr3 on võimeline hemi databaasi importima.

Ei ole.

Ints
02.12.10, 17:58
Siis pean enne hemi triali lõppu käed exprotima ja pärast ptr´ga importima?
On see võimalik, kui ei siis lheb kõik info kaduma :eek:

RaunoRa
03.12.10, 16:00
Miks mul on statsid valede inimeste juures?

mehumble
03.12.10, 21:52
küsimus. Kas hemi on võimalik korraldada nii, et ta iga sess hakkab lauas kuvama sessi ajal läbitud käsi, mitte ei kuva statistikat kogu käte ajaloo peale ?

atsetoon
03.12.10, 23:15
topeltklõps hudi peale, taust läheb punaseks(?) ja näedki konkreetse sessi statistikat.

Romka
04.12.10, 01:55
HEM kuvab turna ja raha laudades erinevad statistikad, kust seda muuta saan?
/Leidsin

mehumble
04.12.10, 03:02
topeltklõps hudi peale, taust läheb punaseks(?) ja näedki konkreetse sessi statistikat.

Tänud, jälle targem.... need programmid on üks nuhtlus.

nikitheone
04.12.10, 12:47
hemi replayer näitab valesti - nt näitab, et mp2 callib,aga kaarte ei ole tal ja kaardid on hoopis mp3'l. winning % aga mp2 all. jne jne jne

on uusim hemi versioon. help?

armiido
04.12.10, 21:59
HEM ei impordi käsi.
Katsetasin nii Pokerstarsi ,kui ka Triobetiga.
HUD tuleb küll lahti ja näitab laua nime ,kuid statistikat ei näita.(tean ,et see on põhjustatud sellest ,et ta ei impordi käsi)

Hetkel free trial.

nikitheone
04.12.10, 22:02
pokerstarsis hand history ikka salvestab eesti keeles?