PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

raunooo
17.02.09, 18:29
http://img520.imageshack.us/img520/2626/hemautoimportfolderswm3.jpg
Seda mõtlesid?

ranka
17.02.09, 20:35
Seda jah.

Mine oma arvutis: C:\MicroGaming\Poker\triobetMPP ja kas seal failis on GameHistory.dat fail? Kui on, siis ava TrioBet'i klient ning ava suvaline real money rahalaud ning vaata 2-3 kätt ning vaata, kas GameHistory.dat muutmiskuupäev ja kellaaeg (parem click GameHistory.dat failil ja seal on Modified: <kuupäev + kellaaeg>) ühtivad praeguse ajaga.

Kui faili ei ole või kellaaeg ei uuenda, siis TrioBet.com ei salvesta käsi ning on TrioBet' poolne jama. Kui fail uueneb on HEM'i poolne jama.

raunooo
17.02.09, 20:49
Fail on olemas ja uueneb ka, aga kui panen hemis start auto import, siis table manager laudu ei leia. :(

ranka
17.02.09, 21:02
Fail on olemas ja uueneb ka, aga kui panen hemis start auto import, siis table manager laudu ei leia. :(


Kas HEM käed sisse impordib? Kui impordib:
[o] siis ava suvaline laud;
[o] oota 4-5 kätt;
[o] kui HEM pole auto-importima pandud, siis pane;
[o] table manageris ava table finder (table manager->table->table finder);
[o] avaneb uus aken, kui selles aknas on selle laua nimi, mis sul praegu lahti on, siis seal on punane kast. See kast lohista selle laua peale, mis on lahti ning kui see tehtud tee laua nimi table finderi aknas aktiivseks (siniseks) ja vajuta ok.

raunooo
17.02.09, 21:17
Suured tänud, paistab korras olevat. Aitähaitähaitäh. :)

ranka
17.02.09, 22:01
Nõu probleemo.

pikk28
19.02.09, 12:54
1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
* Tourney support for all sites
* Entraction Support
* Hand Range Analyzer in Replayer
* SNG Luck Factor

kas see on väljas? ma ei leia seda :)
kuidas ma saan HEMis FR ja 6-max käsi eristada? ehk kuidas ma saan analüüsida ainult 6-maxis mängitud käsi ja kas HUD-i on võimalik ka nii seadistada, et ta näitab ainult vastaste kohta neid käsi, mida oleme 6 maxis koos mänginud. Hetkel mul kõik koos.

tänud ette!

lenC
19.02.09, 13:11
1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit (http://rvgsoftware.fileburst.com/Hm1.08Beta.exe)

6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
2 mängijat - min 2 max 2
3-6 mängijat - min 3 max 6
7-10 mängijat - min 7 max 10

edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\

leits
19.02.09, 13:15
hud's on see ka ju, et ütleme ma olen buttonil et palju blindid foldivad? mul on teistele pandud standard steal aga tahaks fold to blind steal vms ... eile ei märganud :S

pikk28
19.02.09, 13:21
1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit (http://rvgsoftware.fileburst.com/Hm1.08Beta.exe)

6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
2 mängijat - min 2 max 2
3-6 mängijat - min 3 max 6
7-10 mängijat - min 7 max 10

edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\

tnx lenc! asjalik vastus nagu ikka. turnasid saab nüüd siis analüüsida. Hud funkab ja kõik on fine ? :)

lenC
19.02.09, 13:23
Täpselt ei saa aru, kõige täpsem stat on minu teada "fold SB/BB to steal" steal võrdub siis open-raise CO-lt/BTN-lt/SB-lt.

Ja beta 9 saab vist mu eelmiselt lingilt, sest nad ei hoia neid eraldi vaid panevad kõige uuema samale lingile :-\ Igatahes lasin ise peale ja tundub, et üks kõva lisa nimega "table scanner" on tulemas(praegu on näha, aga kasutada ei saa), loodan, et nüüd saab inimese moodi legaalselt full tiltis table selectida :)

edit: mul igatahes HUD töötab ja kõik tundub korras beta 9-ga

edit2: uut lisa nimega "table scanner-it" lubatakse mingit aega betana kasutada, aga tundub, et lõpuks on vaja lisatasu selle eest maksta. Endale selline lahendus küll ei meeldi, aga kuna minule annaks see tohutult juurde, siis tuleb leppida.

ranka
19.02.09, 16:41
See table scanner on küll jura ja minu majapidamises too ei leia mitte kunagi rakendust. Table selectime starsi ja FTP softi juures on jube easy, igal limiidil, kui sa oled regular player.

Paned end absoluutselt igasse lauda wairting listi ja kui lauad hakkavad avanema, siis enne maha istumist vaatad, kas fishi näed või mitte, kui ei näe lendab laud kinni, kui näed hüppad lauda ja niikaua, kuniks soovitud laudade arv täis. Samal ajal lisad end waiting listi laudadesse, kus on plrs/flop kõige suurem ja iga 5-6 minuti pärast viskad lobbyse pilgu. Sellega kindlustad siis seda, kui laud ei ole sulle enam meelepärane ja paned laua kinni, siis sa oled alati waiting listis kirjas.

Algul on harjumatu ning võib tunduda raske aga kahe monitoriga ei ole mingit probleemi ning mul on juba harjumus, et ma pean lobbyl silma peal hoida ning kui fishi lauda näen, siis viskan kiirelt waiting listi.

ranka
19.02.09, 16:41
ja suurtes limiitides, 1knl tegime sõbraga nii, et kui hea laud tekkis, siis kiirelt AIM-is ütlesime.

lenC
19.02.09, 17:12
Leian et minu majapidamises see tehnika rakendust ei leia, kuna mängin oluliselt madalamatel limiitidel, kus on 100+ laua vahel valida ja mängud on nii nõrgad, et parem otsin laudu, kus on 2+ fishi. Seega tuleb lollakas arvamismäng "huvitav, kas on äkki parem laud tulemas" vms. Ja mulle meeldib võimalikult vara laudadesse saada, ei meeldi nii, et pooled lauad lahti 20 minti ja otsin pooli juurde.

Eile üldse avastasin parema tehnika table selectimiseks - ise laudade tegemine, regularid vaatavad, et teine regular ootab full stackiga, samas on mul ka keskmise venna vastu edge HU-s, seega nemad väldivad mind(või üldse ei vaatagi, kes istub lauas, mis on 1/6 täis). Samas fishid mõtlevad, et oli palgapäev, deponeerivad rahad ära ja tahaks võimalikult ruttu mängu - seega saavad minu lauas kiirelt koha. Nüüd ongi nii olnud, et 2-3 venda, kes esimesena sisse tulevad on 50bb-hädakotid. God bless America.

Keiss
20.02.09, 03:20
Lahe. Ma liitun ka kohe mingite 30-60bb-ga 3-4 mängijaga lauda ning tavaliselt seal saab ikka kino palju. Aga kahtlen, kas fishid nüüd deponeerima tormavad kohe kui 1/10 lauda näevad.

Mul see probleem, et HEM-iga ei saa ikka mängida kuna lihtsalt kiilub kinni kõik ja pean sitoutima. Niikui HEM-i kinni panen saan kohe tegutseda ja neid seisakuid juhtub liiga tihti ikka. Seega endiselt pean oma peaga hakkama saama. Tore oli küll lühikest aega :(

Swicheroo
20.02.09, 13:26
Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.

Tigrano
20.02.09, 13:34
Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.


Ctrl hoiad all, siis saad nihutada lauas statte nii nagu tahad. Proogi ka space all hoida, vahe oli vist, kas on kasutusel multiple panels või mitte. Pärast paned table managerist, save positions ja ongi korras.

Swicheroo
20.02.09, 14:28
Ei toimi.

Tigrano
20.02.09, 15:08
Ei toimi.


Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.

Foux
20.02.09, 16:22
Mul kahes lauas õiges kohas. Tuli uus laud lahti ja sellel kõik vales. Hakkan seal õigeks liigutama ja teistes, kus õige, läheb kõik sassi

Swicheroo
20.02.09, 17:22
Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.

Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.

Tigrano
20.02.09, 17:25
Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.


Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.

lenC
20.02.09, 17:30
Ma soovitan sul "preffered seati" kasutada - pane peale nii HEM-is kui Trios.

Swicheroo
20.02.09, 17:45
Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.


Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.

lenC
20.02.09, 17:47
Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.

Kas sa istud iga kord sama koha peal?

Swicheroo
20.02.09, 17:56
Kas sa istud iga kord sama koha peal?


jah

Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.

lenC
20.02.09, 18:10
jah

Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.

Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences

virx747
20.02.09, 19:23
Hakkasin mängima Ongame HeyPoker toas. Olukord selline, et HEM loeb käsi ja tõmbab statistika õigest kohast, aga lauda statte ei kuva. Milles asi võib olla? Mängisin enne Toweris ja HEM-is seadistusi ei muutnud. Tegin küll HeyPokeris uue kasutaja.

Foux
20.02.09, 19:28
Kas HEM näitab trio rake'i õigesti?

Swicheroo
20.02.09, 19:48
Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences


Ei aita. 2 lauda näitab õigesti võibolla see joppamise peale ka. Mulle tundus, et korra oli 3. laud ka õigesti aga siis muutus valeks tagasi aga võibolla vaatasin valesti. Kui lauda mitte istuda, siis tekivad statid õigesse kohta. Kasutan siis seda variati, et olen igas lauas eri koha peal kuid tahaks ikkagi, et oleks ühe koha peal, sest nii on kergemini asi jälgitavam.

G3rt
20.02.09, 20:57
Mul probleem selline et HEM jube uimane menüüdes ja asjades jube kaua mõtleb vahepeal task manageris not responding siis jälle running. Kui statsid lauas peal ja lauad lahti kõik norm aga kui HEM menüüs midagi tegema hakkan jubedalt aeglane. Olen muidu siiani PT3 kasutand aga taolise probleeme pole olnud. Ei usu et asi arvutis on.

Toomasl
20.02.09, 21:58
Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.

Tigrano
20.02.09, 22:51
Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.


Arvan, et sellele probleemile saab vastuse ainult googlist.

tahanvaadata
21.02.09, 21:58
Lasin just uusima versiooni peale (1.08 beta 11) ja avan hemi ning umbes 5 sek peale seda viskab ette errori:An error occurred while retrieving the imported file list: failed to establish a connection to `127.0.0.1´. :(

Oliverk
21.02.09, 22:24
Peale vaadates paistab andmebaasi poole pöördumsie veaga.

Tigrano
21.02.09, 22:37
Lasin just uusima versiooni peale (1.08 beta 11) ja avan hemi ning umbes 5 sek peale seda viskab ette errori:An error occurred while retrieving the imported file list: failed to establish a connection to `127.0.0.1´. :(


Jep, see standart AB ei saa ühendust millegipärast.

tahanvaadata
22.02.09, 14:26
:-\ Nüüd on lihtsalt error: failed to establish a connection to 127.0.0.1 ja vahepeal olen jõudnud postgresql reinstallida ja hemi tagasi 1.07 peale panna, sest arvuti hakkas juba jamama ja ei avanud programme enam. Ei saa hem FAQ-le ka ligi enam. Ei tea mida teha.

ranka
22.02.09, 17:48
:-\ Nüüd on lihtsalt error: failed to establish a connection to 127.0.0.1 ja vahepeal olen jõudnud postgresql reinstallida ja hemi tagasi 1.07 peale panna, sest arvuti hakkas juba jamama ja ei avanud programme enam. Ei saa hem FAQ-le ka ligi enam. Ei tea mida teha.


HEM'i kõige suurem viga ongi ta keerulisus. Tundub, et seda arendavad miskid IT nerdid, kes ei mõtle, et tavakasutajad ei jaga progemisest ja baasidest mite midagi. Selle arvelt on programm vägagi keeruline aga muidugi progremise kiirus on neil kiirem, kui PT3 oma. PT3 vastupidiselt on teinud asjad vägagi lihtsalt ja näiteks ma ei ole pidanud PT3-ega mitte ühtegi korda nende foorumit lahti võtma, et leida mõnele probleemile lahendust. Kõik oled saanud omal käel hakkama, kuna tõesti on asjad seal lihtsamad.

Ja kas sa firewalle kasutad? Tee test ja keera kõik viimseni kinni - AV, Firewall, Spyware (s.h. ka kindlasti windooa defender ja firewall) ning lükka siis HEM tööle. Mul mingi aeg hakkas miski firewalli junn blokeerima HEM'i.

taasver
22.02.09, 20:09
Kas HEM'is erinevate tubade statte ja graafikut koos saab näha?
Et nagu tahaks Starsi ja Unibeti statte ühel graafikul näha.

lenC
22.02.09, 20:10
Kas HEM'is erinevate tubade statte ja graafikut koos saab näha?
Et nagu tahaks Starsi ja Unibeti statte ühel graafikul näha.

jah. options-"player aliases" säti paika

Rage
23.02.09, 12:53
Mul probleem selline et HEM jube uimane menüüdes ja asjades jube kaua mõtleb vahepeal task manageris not responding siis jälle running. Kui statsid lauas peal ja lauad lahti kõik norm aga kui HEM menüüs midagi tegema hakkan jubedalt aeglane. Olen muidu siiani PT3 kasutand aga taolise probleeme pole olnud. Ei usu et asi arvutis on.
pane daskmanageris protsesside juures CPU time juurde (view menüüst set columns vms) ja siis vaata.. mis HMimport nimeline protsesse teeb.. kui see koormab.. pemaiselt.. siis otsi paar lehekülge tagasi siit minu posti, kus ma seletan kuidas handide importimise aega muuta.. see iga 5sec tagant importimine pole vajalik.. ma omal lükkasin 1min peale.

farik666
24.02.09, 18:37
Huvitav kas HUD'i saab ka kuvada "reraise" statsi..või on see mingi muu nimetuse all seal.. oletame et on 4 way limped pot ja ma panen flopil pool potti ning järgmine mängija reraiseb.. 3bet see ju ei ole....
leidsin sellise stati nagu reraise Cbet, aga kas miskit tavalist reraise statti pole või miskit..mille järgi saaks vaadata kui tihti vastane närvitseb..

ranka
24.02.09, 19:08
Huvitav kas HUD'i saab ka kuvada "reraise" statsi..või on see mingi muu nimetuse all seal.. oletame et on 4 way limped pot ja ma panen flopil pool potti ning järgmine mängija reraiseb.. 3bet see ju ei ole....
leidsin sellise stati nagu reraise Cbet, aga kas miskit tavalist reraise statti pole või miskit..mille järgi saaks vaadata kui tihti vastane närvitseb..


On ju 3bet. 3bet ongi reraise!

Samamoodi nagu bet on teroeetiliselt 1bet, raise on 2bet, siis reraise on 3bet, re-reraise on 4bet jne.

Tarmonator
24.02.09, 19:24
ma saan aru mis sa mõtled selle all farik666
äkki steal limped pot? ja sealt alt miskit välja sõeluda. sest see on rohkem re-steal, kuigi jah HEM'i mõttes pigem 3bet.

farik666
24.02.09, 19:44
krt seletasin valesti vist.. otsin seda kohta.. kui mina betin ja vastane raiseb.. ehk siis lihtsalt raise statt???

Tihti vaatan 3beti statti kus saan lihtsalt raise vastaselt.. seega toimin täiesti valesti :)

G3rt
24.02.09, 21:19
http://img262.imageshack.us/img262/520/manager.th.png (http://img262.imageshack.us/my.php?image=manager.png)
Kas neid postgres asju peabki niipalju lahti olema üldse kui hem runnib.

Proovisin kiiremaks seda ega panna ikka sama Hem juba siis mega aeglane ja nussib kui pole importima hakandki veel.

http://img17.imageshack.us/img17/2298/notresponding.th.png (http://img17.imageshack.us/my.php?image=notresponding.png)
Juba avades hakkab not responding ???
Äkki keegi oskab kuidagi aidata.

Tigrano
24.02.09, 22:03
Jah, neid protsesse runnib tõesti kõvasti SQL-il.

Aga, miks ta kokku jookseb ei oska kindlasti öelda. Uninstall ja uuesti peale, kui ikka, siis viga kuskil windowsiga ja vaja seda uurima hakata.

G3rt
24.02.09, 22:37
Jah, neid protsesse runnib tõesti kõvasti SQL-il.

Aga, miks ta kokku jookseb ei oska kindlasti öelda. Uninstall ja uuesti peale, kui ikka, siis viga kuskil windowsiga ja vaja seda uurima hakata.

Plaan jh muidu käed exportida ja windows uuesti peale lasta aga jama see et garantii arvutil veel augustini ei tea kas siis garantii kaob ära või ei. Ei tea pt3 praegu ei saa ka updatida hakkab ka mingi jama muud üle ei jää lihtsalt kui uuesti windows peale. Proovisin uninstalli ka postgresil ja kõigil ikka ei saa uut versiooni ei ava lihtsalt hea et vana installer alles oli.

ranka
24.02.09, 22:53
Mul HEM sureb ca 30 sekundiks käivitamisel ja annab sama teate ,et not responding. Aga peale 30seki hakkab tööle.

Marek
25.02.09, 10:04
Ehk keegi oskab öelda kuidas muuta Table VPIP/PFR värve ning miks 1.08 beta 12 versiooniga Tourney, Results alla ei suuda ma tekitada ühtegi turnat, kuigi Reports all on statid täitsa olemas (või see ei olegi mõeldud töötama veel nagu Table Scanner)?

masterpuppet
25.02.09, 10:11
Vaata pokah Hud õpetust. Seal ilusasti kõik ära seletatud.

Marek
25.02.09, 11:57
Vaata pokah Hud õpetust. Seal ilusasti kõik ära seletatud.

Laua VP$IP värvi muutmisest ei olnud seal juttugi ju

Tigrano
25.02.09, 12:35
Ehk keegi oskab öelda kuidas muuta Table VPIP/PFR värve ning miks 1.08 beta 12 versiooniga Tourney, Results alla ei suuda ma tekitada ühtegi turnat, kuigi Reports all on statid täitsa olemas (või see ei olegi mõeldud töötama veel nagu Table Scanner)?


Seal HUDi loengus on väike videolõik, kus on seletatud värvide muutmist. Muidu muuta saad HUD options-Player Preferences, siis vajutad VPIP aktiivseks ja kõrval on kohe Color ranges for VPIP, seal määrad vahemikud, võtad punase värvi näiteks ja paned 15 add, kollase 25 add, roheline inf ja lõpuks applay.


Kuna ise ei kasuta seda versiooni veel, siis Tourney küsimusele ei oska vastata.

Marek
25.02.09, 13:50
Seal HUDi loengus on väike videolõik, kus on seletatud värvide muutmist. Muidu muuta saad HUD options-Player Preferences, siis vajutad VPIP aktiivseks ja kõrval on kohe Color ranges for VPIP, seal määrad vahemikud, võtad punase värvi näiteks ja paned 15 add, kollase 25 add, roheline inf ja lõpuks applay.


Kuna ise ei kasuta seda versiooni veel, siis Tourney küsimusele ei oska vastata.


Mängijate VPIP värve oskan muuta ja tundub et vastavalt nendele tuleb ka laua samal näitajal värv, mingil põhjusel andis http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/pahud-stat-breakdown-color-42493/ teema esimene post mulle idee et lauale ja mängijatele saab erinevad arvud erinevate värvidega panna vb ajan taga asju mida pole olemas : )

K2snakas
26.02.09, 06:29
siuke mure, et mul kuvab HEMM millegi p2rast ainult viimast 800 k2tt:S ennem oli nq k6ik ok..Aga nyyd miski jama:S
ja vict ise seda ei leia kh:S vaatasin need filtrid ja v2rgid kh yle ei leia miskit..2kki keegi oskab aidata..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sain korda..aga ei tea mix nii juhtus..tegin hemmile resa ja oli k6ik korras j2lle... aga hemmi k2ivitades vickas mingi lahtri kh ette mingi jutuga, aga mai tea mix ma selle kohe kinni panin ja sellesse ei syvenenud:S

masterpuppet
26.02.09, 07:59
Uhh, ma tean, et vinguda on jube ja paha, aga tõesti ei saanud eelmisest postist mitte midagi aru. Ei ole võimalik sellist eesti keelt lugeda.

K2snakas
26.02.09, 22:08
Uhh, ma tean, et vinguda on jube ja paha, aga tõesti ei saanud eelmisest postist mitte midagi aru. Ei ole võimalik sellist eesti keelt lugeda.


njh, vb sul polegi vaja aru saada :P

camu
26.02.09, 22:51
Teab keegi lahendust sellele, et peale absolute uuendust ei kuva HEM enam automaatselt HUDi laudadesse. Pean table finderist kogu aeg ristikesi vedama. On mingi lahendus?

Nozzu
26.02.09, 23:12
njh, vb sul polegi vaja aru saada :P


y0u kle K2snakas kui sa rezpecti tahad sa:da sis võix polegi ik:agi naq kh plegi kirjutada ea meez nh L0L PWND n00b ::)

K2snakas
27.02.09, 01:09
y0u kle K2snakas kui sa rezpecti tahad sa:da sis võix polegi ik:agi naq kh plegi kirjutada ea meez nh L0L PWND n00b ::)


sinu respekti ma kyll ei vaja:)

lenC
27.02.09, 01:10
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,846.1290.html

lauriiii
27.02.09, 13:49
Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?

Tigrano
27.02.09, 13:53
Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?


Ei oska aidata, kuna ise turniire eriti ei mängi ja pole HEMi seadistamisele rõhku pannud. Aga neid, mis mänginud olen, siis seal tulevad statid küll automaatselt. Äkki seal table manageris, table finderi all on see laud olemas ja saad lohistada statid lauda.

lauriiii
27.02.09, 14:03
Table finderi all vaadates ta ei loegi üldse käsi turna lauas :/ Kuigi lauda näitab

camu
27.02.09, 15:17
Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?

Trios ehk siis primas ta turna ajal ei näitagi HUDi miskipärast. Mujal mul näitab.

RCold
27.02.09, 16:35
Trios ehk siis primas ta turna ajal ei näitagi HUDi miskipärast. Mujal mul näitab.


Selleks, et trios hud turnade ajal funkaks on vaja minna table manageri alla, sealt table finderi alt tõmbad selle punase asjanduse laua peale ja siis table manageris klikid sellele lauale, siis ilmuvad ka statsid. Kui viiakse üle uude lauda siis peab samamoodi toimima.

lauriiii
27.02.09, 16:51
Tänud, sain asja funkama :)

urmo1
28.02.09, 11:15
Mind häirib see et HEM ei impordi mul tihti peale kõiki käsi ära,kas seda ei saa kuidagi muuta?

masterpuppet
28.02.09, 11:27
Kasuta ramdiski. Sellest siin foorumis nii palju räägitud, et peaksid infot kätte saama küll.

farik666
01.03.09, 01:12
Mind huvitab mida sümboliseerib sulgudes number iga stati järel pop-up menüüs??? Kindel käte arv mida olen MINA antud vastasega mängind?? või siis kogu käte arv, mida HEM salvestab??

lenC
01.03.09, 01:24
Mind huvitab mida sümboliseerib sulgudes number iga stati järel pop-up menüüs??? Kindel käte arv mida olen MINA antud vastasega mängind?? või siis kogu käte arv, mida HEM salvestab??




kätearv olenevalt statist. Näiteks: kui "fold to cbet" on 75% (8), siis 8-st korrast 6-l on ta foldinud cbetile.

farik666
01.03.09, 12:28
Ehk kui nt. Went to SD: 28% (25) - 494 kätt = 494 käe puhul 25 korda showdownile läinud???

lenC
01.03.09, 12:31
Ehk kui nt. Went to SD: 28% (25) - 494 kätt = 494 käe puhul 25 korda showdownile läinud???

ei - see pole kogu käte arvuga seotud. Sulgudes arv näitab konkreetse stati samplit - ehk 25-st korrast kui on olnud võimalik showdownile minna, on ta läinud showdownile 7 korda.

farik666
01.03.09, 12:40
nüüd hakkab selginema jah.. tnx

lauriiii
02.03.09, 13:00
Kuidas HEM-i "Entraction Network"-is tööle saada?
Leidsin HEM-i enda lehelt mingi õpetuse aga see ei aita.
Käsi igatahes salvestab aga table manageri alt lauda ei näe. Proovisin ka nii, et võtan table finderi ja tõstan selle punase kasti laua peale aga ikka ei löö seda lauda sinna listi. On soovitusi?

Tigrano
02.03.09, 13:02
Kuidas HEM-i "Entraction Network"-is tööle saada?
Leidsin HEM-i enda lehelt mingi õpetuse aga see ei aita.
Käsi igatahes salvestab aga table manageri alt lauda ei näe. Proovisin ka nii, et võtan table finderi ja tõstan selle punase kasti laua peale aga ikka ei löö seda lauda sinna listi. On soovitusi?


Ma ei tea, mis see Entraction Network"-is tähendab ;D

lauriiii
02.03.09, 13:14
;D
No nagu Prima network, mille alla kuuluvad siis pokkeri toad. Ei oska paremini seletada. Ise mängin seal 24hpokeris ja Noiqpoker. :D
Aga panin ka tähele, et HEM ei näitagi neid mängituid käsi. Väga imelik.

Tigrano
02.03.09, 13:19
;D
No nagu Prima network, mille alla kuuluvad siis pokkeri toad. Ei oska paremini seletada. Ise mängin seal 24hpokeris ja Noiqpoker. :D
Aga panin ka tähele, et HEM ei näitagi neid mängituid käsi. Väga imelik.


Kas auto import folder - opitionsi all on määratud? Ja kontrolli ikka, kas prima käed jõuavad arvutisse äkki kliendis midagi seadistamata. Rohkem ei tule pähe ;D

lauriiii
02.03.09, 14:12
Prima poole pealt on kõik okei. Samuti on Auto-import folder õige. Importisin ka käsitsi need failid sisse, ikka käsi ei näita >:(

ranka
02.03.09, 14:14
Prima poole pealt on kõik okei. Samuti on Auto-import folder õige. Importisin ka käsitsi need failid sisse, ikka käsi ei näita >:(


Õiget aliast ikka vaatad?

FreakyJason
02.03.09, 14:24
Mul NoiQ-is asi igatahes funkab. Nii cash- kui turnalaudades. Pane NoiQ-i alias Hem-i.

FreakyJason
02.03.09, 14:30
Noiqis veel see asi, et vaikimisi Noiq käsi ei salvesta. Optionsis vali Hand History Options ja seal linnuke ette log hand history to fail'le.

lauriiii
02.03.09, 14:54
Jap, see on tehtud. Panin HEM-i kirja ka selle aliase mida seal kasutan(mujal samasugust pole) ja näitab mingeid käsi, aga ma ei tea kus need pärit, sest see on vägaimelikul kuupäeval(kui mul seal veel kasutajatki polnd). Ja mingit errorit hakkab ka viskama, kui seda aliast vaatan. Mingi "startindex" error :-\

ranka
02.03.09, 14:56
Kardan, et viga siis databaasi sisene, et mingil põhjusel ei jõua käed postgresql databaasi või HEM ei suuda neid tõlkida. On ikka kõige uuem verisoon HEM'ist - 1.07? Kui ei siis uusima stabiilse versiooni saad downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

Võid proovida ka betat: http://rvgsoftware.fileburst.com/Hm1.08Beta.exe

lauriiii
02.03.09, 14:59
Mul on 1.07
betadesse eriti usku pole :D
Aga nõuandeid, kuidas näiteks seda viga parandada?

FreakyJason
02.03.09, 15:18
Mul hetkel HEM 1.08 beta 9 ja toimib väga ilusti. Esimesel korral vedasin ristikese lauale, aga peale seda kuvab automaatselt. Tuleb meelde, et kui ristikese vedasin, siis pani HEM selle laua mingise uncheked aknasse ja pärast ok vajutamist viskas veel mingi installi akna ette, et kas ma tahan seda installida. Vajutasin jah. Tegin HEM-ile restardi ja siis hakkas funkama.

ranka
02.03.09, 15:23
Mul on 1.07
betadesse eriti usku pole :D
Aga nõuandeid, kuidas näiteks seda viga parandada?


Kui palju sul käsi databaasis on? Kui alla poole milli käe, siis näiteks expordi (HEM->Options->Database Managment) kõik käed välja, reinstalli HEM, tee uus databaas ning impordi käed uute databaasi.

Kõige sheffim oleks, kui expordid käed välja ja impordid nad arvutisse, kus pole enne HEM'i olnud.

lauriiii
02.03.09, 15:32
Mul kahjuks seda ristikese tõmbamise võimalust ei ole. Nii, et ma ei teagi. Sa vanema versiooniga oled proovind ka?

Ma ei oskagi vaadata, palju käsi on. Aga ilmselt tuleks nii teha. Samas millest see jama? Pole ju nagu eriti kasutanudki :-\

FreakyJason
02.03.09, 16:02
Mul kahjuks seda ristikese tõmbamise võimalust ei ole. Nii, et ma ei teagi. Sa vanema versiooniga oled proovind ka?

Ma ei oskagi vaadata, palju käsi on. Aga ilmselt tuleks nii teha. Samas millest see jama? Pole ju nagu eriti kasutanudki :-\


Kindlasti on sul see ristikese lohistamise võimalus table finderiga kui automaatselt table manager lauda ei leia.

lauriiii
02.03.09, 16:09
Vot ei ole siiski. Miskipärast seda ristikes seal hetkel pole. Tuleb sinna allles siis, kui mul näiteks trio lahti vms. Ja siis ka sellest risti vedamisest kasu ei olnud.

marguzz22
03.03.09, 08:16
mis seal uues versioonis paranenud?

Rage
03.03.09, 17:50
kiire ja lihtne küsimus HUDi kohta, kui ma mängin erinevates saitides.. Triobet ja LuckyAce

kui ma nüüd LuckyAces laua layouti muuan, siis HEM hoiab meeles erinevaid layoutisid erinevate saitide kohta eks?

ranka
03.03.09, 18:18
kiire ja lihtne küsimus HUDi kohta, kui ma mängin erinevates saitides.. Triobet ja LuckyAce

kui ma nüüd LuckyAces laua layouti muuan, siis HEM hoiab meeles erinevaid layoutisid erinevate saitide kohta eks?


Jup. Vähemalt mul Stars ja Prima töötavad nii latimatult.

Provoker
06.03.09, 07:09
Mismoodi ma saaks graafikule kõik käed mis on aasta algusest peale mängitud. Sessiooni alt saab valida kuu kõige pikema perioodina.

K2snakas
06.03.09, 08:35
Mismoodi ma saaks graafikule kõik käed mis on aasta algusest peale mängitud. Sessiooni alt saab valida kuu kõige pikema perioodina.


kui vaatad graafikut siis seal yleval on valikud standard peaks olema All Hands klõpsad sinna peale ja seal valid this year!

lauriiii
06.03.09, 12:29
Järjekordne mure :P
Mismoodi ma trios saan määrata prefered seat?
Asi selles, et istun lauda, aga nimed on sassis ja kui mitu lauda lahti, siis nimede liigutamisel, liiguvad mõlemas lauas need ja võimatu paika saada ???

-andres-
06.03.09, 12:43
Kui laud lahti, siis paremalt ülevalt nurgast menu-options-seating ja valid koha :).

lauriiii
06.03.09, 13:03
Tänud, paistab nüüd korras olevat :)

Toomasl
08.03.09, 19:09
Tekkis probleem, nimelt sai sessi ajal kõvaketas täis ning ta ei lugenud enam käsi, mängisin pisut edasi ja sulgesin HEMi ning järgmine kord kui üritasin HEMi tööle panna, viskas errori:"An error occured while reading the config/HoldemManager.config file: Unexpected end of file has occured. The following elements are not closed: setting, configuration. Line 75, position 145. HoldemManager will now backup the old config file and create a new one for you. vajutan OK. viskab ette errori "Unhandled exception has occured in your application. Cannot create a file when that file already exists.
Mingit abi keegi? TY

farik666
08.03.09, 20:24
Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??

Tigrano
08.03.09, 20:31
Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??

Valikust HUD options-additional hud filters-selle all on filter by date, mis filtreerib teatud kuupäevast alates ja teine on min hands, ehk näitab alates sellest, mitu kätt peab mängija kohta olema, et kuvama hakkaks.

Lihtsalt 1000 viimast kätt ei olegi vist >:(

farik666
08.03.09, 21:59
hm.. kahtlane..mäletan et ranka nagu mitmes kohas siin rääkind, et kuvab aint viimased 2000 kätt, et vastastel ehk stiil muutund... aga vbl see oli poker trackeril...

tobi
09.03.09, 08:35
Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.

virx747
09.03.09, 09:07
Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.


Filter - Edit - Hand Values

tobi
09.03.09, 11:16
tänud.
4300 käe jooksul on 4 korda nelik tulnud mulle flopis (paar+floppi paar) ja 3 korda peale floppi (paar käes, flopis kolmikuks).
Suht sick.

raunooo
09.03.09, 20:27
Mul selline probleem, et peale sessi unibetis ei oska ma andmeid hemis vaadata, nimelt mul seal igal pool ainult starsi andmed. Kindlasti lihtne, aga näed ma ei oska. :)

EDIT: Kui tahan playeri kõrvalt change panna, siis seal valikus on ainult starsi kasutajanimi. Keegi oskab mingit nõu anda?

EDIT2: Sain ise hakkama juba. ;)

ranka
09.03.09, 20:30
Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??


Minu teada last X hands ei saagi kuvada, ise kasutan TIGRANO õpetust, kus lasen kuvada viimased 30 päeva käed.

HEM->Hud Options->Additional Hud Filters, Include hands newer than 1 monhts old.

farik666
10.03.09, 21:06
tänks, töötab!

Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?

ranka
10.03.09, 21:39
tänks, töötab!

Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?


Agression Factor (AF) ja AFQ (Agression Frequency) on siis statid, mis põhinevad üleüldisel agressiooni (bet/raise) ja callimise (vist ka check) suhtel. Üks neist stattidest (AFQ vist) arvestas ka foldimist minuteada.

Kui aga tahad täpsemaid "raise" olukordi, siis peaksid otsima juba spetsiifilisemaid statte - nagu 3bet preflop, raise continuation bet flop, 3bet flop jne.

lenC
10.03.09, 21:50
AF=betid+raised/callid
AFQ%=betid+raised/betid+raised+callid+foldid*100

leits
12.03.09, 19:05
peale miingit uut beta peale panekut läks kuidagi juuuube aeglaseks, samuti läggib PS .. proged kinni, lag laind. mis keiss on?

vennike
12.03.09, 22:48
mul pani yldse HEM pillid kotti peale öist vista updatet - " Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ " Tegin HEMi foorumis õpetad stepid läbi ( http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?topicid=40&faqid=171 ) - No help,, asjadele reinstall, no help, system restore+reinstall, no help.. tramaivõi, help pls.

ranka
12.03.09, 23:48
See vista updatega on miski jama, kas miski vista viiruse scan või firewall hakkas blokeerima. Kahjuks lahendust ei mäleta ehk tuli kinni keerata firewarllid või midagi.

Ise kasutan nüüd PT3.

vennike
13.03.09, 03:18
See vista updatega on miski jama, kas miski vista viiruse scan või firewall hakkas blokeerima. Kahjuks lahendust ei mäleta ehk tuli kinni keerata firewarllid või midagi.

Ise kasutan nüüd PT3.


ilge nõme lohh tunne on abi kysida , sai aastad tagasi andmebaase ja asju õpitud ju ylikoolis, eniveis, sain kora, polnud muud vaja kui sql-is
#maha võtta, esimesel vaatlusel ei tulnud meeldegi, et # rea ees, rea välja arvab

postgresql.conf -> listen_addresses = '*'

raunooo
13.03.09, 19:10
Oota, kust ma mida maha võtan, mul sama jama? Postgresql.conf ja sealt võtan listen_adresses eest # maha? Mul see ei aidanud.

vennike
14.03.09, 03:58
Oota, kust ma mida maha võtan, mul sama jama? Postgresql.conf ja sealt võtan listen_adresses eest # maha? Mul see ei aidanud.


pane '*' 'localhosti' asemele ka seal confis.

sawcrish
14.03.09, 10:37
Probleem HEM-i andmebaasidega.
Kas kellegil on olnud Windows XP SP3 ja HEM 1.07 selliseid veateateid?
Põhimõtteliselt PostgreSQL service jookseb nagu kokku.
Ainult resa aitab siis jälle töötab, kuidas seda probleemi likvideerida saaks?

Pilt ----
http://http://img19.imageshack.us/img19/8171/errrror.th.jpg][URL=http://img19.imageshack.us/my.php?image=errrror.jpg]http://img19.imageshack.us/img19/8171/errrror.th.jpg (http://[URL=http://img19.imageshack.us/my.php?image=errrror.jpg)




ette tänades
Kristian

lebovend
15.03.09, 16:35
Kuradi praak ma ytlen. Mul see microstakes HEM mingi 1.08 beta vms.
T88tas siiamaani kenasti ja mis nyyd siis kurat. Teen Trios PPde eest
seda 1 taala NL Cash Turnat ja PokerStarsis k6rvale kolme cashilauda.
K6ik t88tab ilusti, kuni(v2hemalt mulje j2i nii) ma vaatan buddylistist, et
ranka istub kuskil lauas. Teen tolle laua lahti ja varsti viskab ette selle HEMipoolse
teate, et "Kas ikka teab, et microstakes HEMi ei saa kasutada laudades, kus BB
on $1 v6i k6rgem". Einoh, tore on, teadsin jah, aga nyyd on nii, et t2iesti lampi
m6ned k2ed j22vad importimata.

Lutzky
17.03.09, 15:31
mmmm....sales@holdemmanager.neti ei lähe e-mailid läbi...any suggestions?

L.

lenC
17.03.09, 15:39
mmmm....sales@holdemmanager.neti ei lähe e-mailid läbi...any suggestions?

L.

Kellelgi oli hiljuti mingi analoogne jama. Soovitaks kodumaise mailivahendaja mõne välismaise(gmail näiteks) vastu välja vahetada.

Lutzky
17.03.09, 15:39
okitokimoki

leits
20.03.09, 12:37
tra nuss on see HdU pangestub ... siis relaunchima teda ja siis kirjutab uued need statide positsioonid, kuna pask on erroris. mis teema sellega in=

taasver
20.03.09, 16:25
mul ka see jama.. a pole viitsind uurida kas/kuidas korda saab

Tigrano
21.03.09, 10:04
Kusjuures ka minul on HEM lihtsalt pange jooksnud full ringis. Põhjust ei tea, aga restart on alati aidanud.

Provoker
21.03.09, 15:59
Kas Hemis on võmalik näha ka makstud reiki summat vms???

Tigrano
21.03.09, 19:59
Kas Hemis on võmalik näha ka makstud reiki summat vms???


Jah on, võta reports ja sealt add-i juurde default statide alt -rake ja kogu lugu.

Provoker
21.03.09, 21:21
Ei leia kohta millegi addmiseks ::)

farik666
24.03.09, 16:30
Kas keegi õpetaks kuidas saaks seal player prefences alt neid configuration layoute kopeerida??

Nt. on mul statid kõik paigas, millega preagu mängin, ja nüüd oleks vaja samasid statte 6maxi jaoks... tahaks lihtsalt kõik eelmised kopeerida (värvi ranged ja kõik), et siis muudaks 6maxi jaoks värvi ranged natuke ümber ja on alati super mega lahe kui mängin 6maxi..sis laeb kohe mu 6maxi configuratsiooni ja õiged värvi ranged..

Aitäh.


Ise küsin ise vastan:

Kui vaatad parasjagu kasutusel olevat konfiguratsiooni, siis vajuta "New Config", pane nimi ja ongi uue nimega, samade stattidega config olemas.. nüüd värvi rangesid muutma..

K2snakas
26.03.09, 17:19
keegi annab abi tabel manager ei leia laudu.
Ütleb sellist asja: "I can not find any unattached hands.Please wait until the manager has imported some"..

et kas pean lihtsalt m2ngima ja ootama et leiaks laudu?

farik666
26.03.09, 23:02
Kas keegi on kursis, et kas HEM'is miskit euro--->dollar kursivahetajat pole? Või käibki kõik seal dollarites?

EDIT: Ja üks küsimus veel, et Table manageris on "Hands" tulba all 2 numbrit varasema ühe asemel.. stiilis 65/72 ? mida need tähendavad?? käed/minutid ?

ranka
27.03.09, 11:40
Kõik käib dollarites, EURO konverterit lubatakse juba kuuendat kuud.

EDIT: Ja see handsie oma ehk tähendab seda, et mitu kätt oled lauas mänginud ise mänginud ja mitu kätt kokku näinud. Näiteks enne lauda istumist dataminesid lauda 10 kätt vms.

BuildUp
28.03.09, 00:16
Kas keegi oskab öelda, et kui võtan HEMi menüüst PLAYERS ja valin soovitud kriteeriumid, siis tuleb mängijaid palju vähem kui tulema peaks. I mean, mul on 35206 mängijat hemis ja suurem osa peaks neist nl50st olema. Kui ma nüüd aga otsida tahan mingit kindlat tegelast, siis lihtsalt ei leia teda, kuna kuvab ainult 277 mängijat.(Kuupäev on õige ja käte arv ei ületa ka 100000). Üks huvitav asi veel, et kõige suuremat profitit näitabki HEM mulle seal listis ning minust suurema võidusummaga mehi ei kuva(kuigi tegelikult on selliseid palju). :-\

ranka
28.03.09, 01:20
Kas keegi oskab öelda, et kui võtan HEMi menüüst PLAYERS ja valin soovitud kriteeriumid, siis tuleb mängijaid palju vähem kui tulema peaks. I mean, mul on 35206 mängijat hemis ja suurem osa peaks neist nl50st olema. Kui ma nüüd aga otsida tahan mingit kindlat tegelast, siis lihtsalt ei leia teda, kuna kuvab ainult 277 mängijat.(Kuupäev on õige ja käte arv ei ületa ka 100000). Üks huvitav asi veel, et kõige suuremat profitit näitabki HEM mulle seal listis ning minust suurema võidusummaga mehi ei kuva(kuigi tegelikult on selliseid palju). :-\


Vana viga, ei tea kuidas parandada :(

farik666
29.03.09, 14:11
@buildup, proovi nii otsida, et aasta valid 2008, minimum hands pane 1 ja search.. peaks viskama küll

farik666
29.03.09, 18:17
ja huvitav kas näiteks sellist featuret pole HEMil, et kui datamined, siis saad valida mitu inimest täpselt lauas peab olema et HEM käsi impordiks... nt. sul on full ring lauad lahti ja datamined, ning kui inimesi taandub nt. 6 peale siis enam ei impordi...

Romka
29.03.09, 21:17
Tirisin ka triali ära aga ausaltöelda ei oska temaga midagi teha hetkel, kas kuskil mõnda tutorialit on mis näitaks kuidas seda Starsiga tööle saada? Aitäh.

ranka
29.03.09, 22:15
ja huvitav kas näiteks sellist featuret pole HEMil, et kui datamined, siis saad valida mitu inimest täpselt lauas peab olema et HEM käsi impordiks... nt. sul on full ring lauad lahti ja datamined, ning kui inimesi taandub nt. 6 peale siis enam ei impordi...


Sa saad ju seda HEM'is määrata, et kui lauas on 6 inimest, siis näita 6 inimese statte, kui 9 siis 9 jne.

stennn
30.03.09, 08:11
Sa saad ju seda HEM'is määrata, et kui lauas on 6 inimest, siis näita 6 inimese statte, kui 9 siis 9 jne.


Kuidas ma seda teen?

lauriiii
30.03.09, 11:49
Kas HUD-i statse on võimalik kuidagi väiksemaks ka teha, et nad mahuksid enamähem lauale ära.(Kui lauad on "tile" vaates)

Rage
30.03.09, 11:52
Kas HUD-i statse on võimalik kuidagi väiksemaks ka teha, et nad mahuksid enamähem lauale ära.(Kui lauad on "tile" vaates)
Options -> HUD options -> Table Options ja linnuke ette kohale: Scale fonts

ranka
30.03.09, 16:27
Kuidas ma seda teen?


Ei mäleta täpseid kordinaate, kuna ei kasuta enam HEMI aga ehk oli nii:

HEM->Hud Options->Additional HUD Filters

no_limit
30.03.09, 20:52
Minupoolsed tervitused kõigile.
Ma olen siin värske olija (esimene post), seega väike tutvustus: mängin hetkel fulltildis nl 5 :D ja kui boonus kätte saadud (juhtub mõne päeva jooksul ) lähen towerisse minust algajamaid kimbutama :) . toweris plaanin alustada nl 10 ja siis grindin ja vaatan mis saab.Tahan osta HEM-i kuid maksmisega raskusi. Küsisin neilt alternatiivseid maksmise võimalusi, kuid midagi polnud ( ei saanud fulltildis ega starsist maksta, kus mul kontod ) .Netelleri konto tegemine võtab liiga palju aega ( juba 5 päeva möödas ) ja sealt nad peavad tegema veel telefonikõne mulle, et sellega võib minna väga pikalt.
Kas on võimalik nii teha, et ma kannan kellegile panga kontole ( või fulltildis või staarsis buddytransfer) 55 $ ja vastu saaksin need HEM-i regamiseks vajavad koodid? Või pean ma ikkagi ootama, et saaksin netelleri konto " enne suve ära teha"
Igasugused ostu kiirendavad nõuanded on teretulnud .

edu sessidel!!!

ranka
30.03.09, 20:59
SEB on? Kui jah, siis proovi SEB Virtuaalkaardi, PT3-el sain nii ideaalselt ära makstud. Virtuaalkaardi tegemine võtab aega mõne minuti ja maksab ainult 10 krooni.

EDIT: Ja kui ei saa, siis mangu neid räigelt. Ütle, et sul tõesti ei ole muud võimalust, et see on ainus võimalus. Küll neil meel haledaks läheb ja lasevad kande teha, vastasel juhul peavad nad oma enda püksirihma koomale tõmbama hakkama.

lauriiii
31.03.09, 15:37
Options -> HUD options -> Table Options ja linnuke ette kohale: Scale fonts


Tegin nii aga huvitaval kombel mõjub see ainult turna laudadele ???

marguzz22
31.03.09, 17:50
mul mure ongamega a) alati pean käsitsi laua leidma b) statte ei saa paika liigutada kuigi on lock layouti eest linnuke ära võetu?

Rage
31.03.09, 17:54
Tegin nii aga huvitaval kombel mõjub see ainult turna laudadele ???
ei oska aidata:-( mul turna laudades üldse ei võta HUD jutule:-(

rainer
31.03.09, 18:38
Mul selline küsimus HEM-i kohta.

Kuidas .txt-laiendiga faile HEMi importida ?

Unibetist ja triobetist on hand history export tehtud. Aga .txt-faili HEM nagu ära ei tunne.

Hetkel kasutan Trial versiooni. Lähitulveikus on plaan osta originaalvariant.


Tänud!

no_limit
31.03.09, 21:14
Kas kuidagi saab panna hud- statid täpselt selle koha peale kus mängija istub nad on enamvähem paigas kuid atatid on kuidagi kahevahel ülemiste istujate statid on üldse temast kõrvalistuja seljas, või peabki jääma õigeid statte nimepidi taga ajama( mul hudil lisaks numbritel ka nimi küljes)

ranka
31.03.09, 21:36
mul mure ongamega a) alati pean käsitsi laua leidma b) statte ei saa paika liigutada kuigi on lock layouti eest linnuke ära võetu?


Ise OnGame võrgustikus ei mängi ja seega jään vastuse võlgu aga proovi nii, et impordi kõik käed sisse ja siis kustuta OnGame HH-d ära - ehk aitab.



Mul selline küsimus HEM-i kohta.

Kuidas .txt-laiendiga faile HEMi importida ?

Unibetist ja triobetist on hand history export tehtud. Aga .txt-faili HEM nagu ära ei tunne.

Hetkel kasutan Trial versiooni. Lähitulveikus on plaan osta originaalvariant.


Tänud!


Kui paned tööle HEM'i siis importimis lehel vajuta nupul "Import File(s)" ja otsi sellega üles oma teksti fail(id) ja proovi kas töötab. Anna teada ka tulemustest, et saaksin edasi aidata või tulevased kasutajad sama probleemiga leiaksid vastuse siit teemast.




Kas kuidagi saab panna hud- statid täpselt selle koha peale kus mängija istub nad on enamvähem paigas kuid atatid on kuidagi kahevahel ülemiste istujate statid on üldse temast kõrvalistuja seljas, või peabki jääma õigeid statte nimepidi taga ajama( mul hudil lisaks numbritel ka nimi küljes)


Stattide peal parem klõps ja lohista statid soovitud kohta ja table manageris "Save positions". Kui uues lauas statid on ikka vale kohapeal siis tõenäoliselt Te kasutate pokkeritoas "prefered seat" valikud ehk eelistatud istme valikud ning see tuleb määrata ka HEM-is. HEM->Hud Options->Seating Preferences.

Samuti pange HEM-is paika "Hero names", kui Te seda ei ole teinud: HEM->Hud Options->Setup Hero Names ja avanevas aknas valige "Hero" nimeks enda pokkeritoa või HEM'i aias.

rainer
01.04.09, 13:10
olen ka varem proovinud ja tegin ka nüüd nii nagu ütlesite ja tulemus on alljärgnev:

Imported 1 files.

Files Imported: 1 of 1

Hands Imported: 0 Hands/s: 0.0/s

Duplicate Hands: 0

Import Errors: 0

marguzz22
01.04.09, 13:45
Kui kellegil tekkib sama probleem, mis mul siis http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=6907&highlight=ongame&page=3 saab vastuse

tolmuahv
02.04.09, 16:29
Tärä!

Kas keegi teeks dumbuserile selgeks kahe sõnaga, kuidas HEM tööle saada PokerStarsis? Olen seni toksinud Partys ja sain suure surmaga peaaegu tööle (enne kasutasin Poker Officet, aga see on koguaeg koomas). Seni olen teinud järgmist:
- Imported hand history.
- Setup Hero names --> Tolmuahv @ PS
- Mõni PS laud lahti ja pelama
- Relaunch HUD
- Lootsin, et statid ilmuvad mängijatele juurde. Midagi ei juhtunud.

Olen sama protsessi paar korda korranud, aga ilmselgelt millestki valesti aru saanud. Help!

UdusOlevSiil
02.04.09, 18:19
Tärä!

Kas keegi teeks dumbuserile selgeks kahe sõnaga, kuidas HEM tööle saada PokerStarsis? Olen seni toksinud Partys ja sain suure surmaga peaaegu tööle (enne kasutasin Poker Officet, aga see on koguaeg koomas). Seni olen teinud järgmist:
- Imported hand history.
- Setup Hero names --> Tolmuahv @ PS
- Mõni PS laud lahti ja pelama
- Relaunch HUD
- Lootsin, et statid ilmuvad mängijatele juurde. Midagi ei juhtunud.

Olen sama protsessi paar korda korranud, aga ilmselgelt millestki valesti aru saanud. Help!


Pead ei anna kas on õige, aga mina teeksin nii:

Ülevalt vaskult võtad options ja sealt alt omakorda Configure Auto Import Folders.

Sealt siis valid Add folder ning siis tuleb valida Folder Name, selleks vajuta Select nupu peale ja sealt siis pead Pokerstarsi üle otsima

Minule asub see C ketal ja program filesi all ning sealt valin omakorda pokerstars ning sealt alt HandHistory, kui see leitud siis rohkem pole vaja valida ning võid rahuliku südamega vajutad OK peale, Nüüd Sul peaks tekkima Folder Name, mida juba enne mainsin minul on Folder Name'ks C:\Program Files\PokerStars\HandHistory
Folder Name all on selline asi:
Import from Sub Folders? Sinna kasti tekita roheline linnukene (pead ei anna, kas see peab seal tingimata olema, aga minul on ja HEM töötab PS-is ilusti)
Archive Folderi osa on mul tühjaks jäetud.
Nüüd võid siis rahuliku südamega Save nupule vajutada ning ja see järel võid vajutada Close sellele kastile, mille nimeks on Configure Auto Import Folder
Peale seda valid panna Start Auto Import ning siis võid hakata Starsis grindima.

Tere tulemast foorumisse ja loodetavasti õnnestus mul Sind õigele teele suunata HEM-i alal. Kui asja ei saa toimima, siis anna siin teemas uuesti märku ja loodetavasti siis asjapulgad seletavad lähemalt, kuidas asi tegelikult olema peab.

Ja sellest videost võib ka abi olla, see on küll prima võrgu kohta tehtud, kuid ranka minu meelest mööda minnes mainis ka kuidas see asi PokerStarsis peaks välja nägema:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html

tolmuahv
02.04.09, 19:11
Tänud - saingi tööle!
Enne olin saanud edukalt hand history importitud, aga tegi nüüd selle täpselt kirjeldatu järgi ja töötab. PokerStars andis 5 dollarit ka niisama peale hakkamiseks, üritame sellele järglased teha :)

Arhimeedes
03.04.09, 01:03
Tere
Kas keegi oskaks öelda mis viga. Sai just soetatud endale holdem maganger aga table manageri ei saa kuidagi tööle. Kõik muu nagu töötab aga lauas statistikid ei näita. Kõik sai tehtud selle video järgi http://arion.pri.ee/ranka/HEM_IMPORT.wmv :)Mängin Triobetis. Milles võib probleem olla?

ranka
03.04.09, 12:42
Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?

UdusOlevSiil
03.04.09, 12:53
Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?


Trios mängib, nagu ta oma postis juba mainis :)

raunooo
06.04.09, 08:40
Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?

Provoker
06.04.09, 14:22
Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.

Lutzky
06.04.09, 16:54
Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.


mul näiteks starsis näitab, et cashi kasum natukene suurem. samas vpp number on sama, mis starsis..

raunooo
06.04.09, 20:28
Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?

up

ranka
07.04.09, 00:19
Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,47.msg38108.html#msg38108

leits
07.04.09, 00:44
stable hem rocks the world . . kordagi pole crashind

Provoker
07.04.09, 08:51
Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.


Nii...hetkel suhtlesin chatiga ning mulle öeldi, et ma olen aprillis rake-i maksnud 32 taala. Hem näitab samuti et olen maksnud 32 aga jätkuvalt rõhutan ,et olen mänginud ainult euro laudades. Kas on võimalik, et triobet jätab asja kuidagi konverteerimata? Onu chatis ütles igatahes, et eurodes olen maksnud ainult ~23 euri.

JyrgenH
07.04.09, 12:25
Tervist. Olen uus Holdem manageri kasutaja ning sain statid lauda ja käsi imprtima, kuid graafikuid, mängituid käsi ei saa vaadata. Viskab ainult liivakella ette ja ei reageeri ühelegi nupuvajutusele. On kellelgi veel seda probleemi esinenud ja ehk on võimalik aidata ? :)

Rage
09.04.09, 16:26
kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?

tolmuahv
09.04.09, 18:00
Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!

ESTPatrick
09.04.09, 22:01
Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!


ilmselt on viga selles et oled pannud settinugutes et: "oota 10 kätt" enne kui kuvab statse, see on vist standardina seal

ranka
09.04.09, 22:05
kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?


Arvan, et mitte.

virx747
10.04.09, 10:44
Kuna olen saanud oma pokkeritoast nüüd viimastel päevadel tagasisidet oma mängitud käte arvu kohta, siis on selgunud tõsiasi, et ikka päris haigelt jääb käsi HEM-i poolt fikseerimata. Jutt Ongame võrgust.

Vaatan, et keskmiselt 18% - 20% :o käsi on puudu iga päev.

50CandyJoe
10.04.09, 14:42
Nii...hetkel suhtlesin chatiga ning mulle öeldi, et ma olen aprillis rake-i maksnud 32 taala. Hem näitab samuti et olen maksnud 32 aga jätkuvalt rõhutan ,et olen mänginud ainult euro laudades. Kas on võimalik, et triobet jätab asja kuidagi konverteerimata? Onu chatis ütles igatahes, et eurodes olen maksnud ainult ~23 euri.


Minu teada arvutab HEM raket suht täpselt. Mängisin Triokas ja ükspäev spetsiomm jälgsin raket ning HEMi ja Trioka rake vahe oli 2-3$, aga see võis tulla sellest, et panin lauad enne käe lõpuni mängimist kinni.

PS. Kuskilt teemast jooksis läbi Ranka tehtud hea statside popup, aitab keegi meenutada ja kas see hakkab tööle ka HEM 1.07-ga või 1.08-ga?

sada
10.04.09, 22:49
Viimasel ajal Holdem v&#245;tab arvuti (1,6Ghz Core 2 prosega l&#228;pakas, 1,5gbm&#228;lu) ikka v&#228;ga aeglaseks,kahtlustan, et asi v&#245;ib olla liiga suures k&#228;te arvus ??? Kas keegi oskab &#245;elda,palju k&#228;si v&#245;ib andmebaasis olla, et asi veel normaalselt toimiks?Hetkel on 14,5 miljonit k&#228;tt* : Huvitav kuhu see raha kaob, sest nende k&#228;tega on kokku kaotatud 630000$ ??? ja kui v&#245;tta ainult m&#228;ngiad, kes on m&#228;nginud v&#228;hemalt 100 k&#228;tt, siis on kaotatud 119000$ 13M k&#228;ega.Kas t&#245;esti esimese 100 m&#228;nguga k&#245;ik Full Tildis kaotavad, v&#245;i on asjale mingi muu seletus?

Dzuu
14.04.09, 18:01
Mul ei hakka auto importima, seadistasin küll selle ranka video järgi, aga ta ei tee esiteks sinna enda koostatud kausta kätest koopiat ja auto importima kah ei hakka. Kui manuaalselt valin kausta, siis importib ära.

jaans20
14.04.09, 21:03
Tervist,

Olen üks suhteliselt uus HEM-i kasutaja ja tekkisid nimelt kaks küsimust ?

*Mure selles kui on kaks lauda korraga lahti ja HEM on ilusti statsid lauda kuvanud , siis pean hakkama neid ükshaaval tõstma vasta nime juurde , ok see pole probleem , saab tehtud , kuid kui mul on lahti kaks lauda , siis suur probleem on selles et kui ühes lauas liigutan statsid paika siis teises lauas liigub samal positsioonil olev stats paralleelselt teise kohta ( kus ta ei peaks olema ) - loodan et saite sellest keerulisest jutust miskit aru ka :P

*Teine küsimus on siis selline, et kuna mul elukaaslane mängib ka pokkerit, kas siis on võimalik nii et kui ta oma kontoga minu läpakast sisse logib ( kus mul HEM on ) ja HEM-i tööle paneb siis kuvab talle tema statse ? ( ehk siis küsimus selles kas saab ühest ja samast arvutist erinevate kasutajatega kasutada HEM-i , kas see on lubatud )


Ette tänades,

Jaans20

ranka
15.04.09, 05:57
Tervist,

Olen üks suhteliselt uus HEM-i kasutaja ja tekkisid nimelt kaks küsimust ?

*Mure selles kui on kaks lauda korraga lahti ja HEM on ilusti statsid lauda kuvanud , siis pean hakkama neid ükshaaval tõstma vasta nime juurde , ok see pole probleem , saab tehtud , kuid kui mul on lahti kaks lauda , siis suur probleem on selles et kui ühes lauas liigutan statsid paika siis teises lauas liigub samal positsioonil olev stats paralleelselt teise kohta ( kus ta ei peaks olema ) - loodan et saite sellest keerulisest jutust miskit aru ka :P

*Teine küsimus on siis selline, et kuna mul elukaaslane mängib ka pokkerit, kas siis on võimalik nii et kui ta oma kontoga minu läpakast sisse logib ( kus mul HEM on ) ja HEM-i tööle paneb siis kuvab talle tema statse ? ( ehk siis küsimus selles kas saab ühest ja samast arvutist erinevate kasutajatega kasutada HEM-i , kas see on lubatud )


Ette tänades,

Jaans20


Tervist,

Kas sa kasutad "prefered seati", see tähendab, et kui sa istud lauda, siis istud kogu aeg ühe koha peal? Kui jah, siis pead ka seda HEM'il ütlema, et millises lauatüübis millisel kohal sa istud. Seda saad teha: HEM->HUD Options->Seating Preferences.

Teisest küsimusest ma ei saa täpselt aru. Saan aru küsimusest aga ma ei saa aru probleemist, et miks on vaja, et oleks eraldi statistika?

Parimat,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim.

Provoker
15.04.09, 07:32
*Teine küsimus on siis selline, et kuna mul elukaaslane mängib ka pokkerit, kas siis on võimalik nii et kui ta oma kontoga minu läpakast sisse logib ( kus mul HEM on ) ja HEM-i tööle paneb siis kuvab talle tema statse ? ( ehk siis küsimus selles kas saab ühest ja samast arvutist erinevate kasutajatega kasutada HEM-i , kas see on lubatud )


Ette tänades,

Jaans20


Kui teine inimene mängib oma kontolt siis peaks lihtsalt playeri nime muutma HEMist, selleks et uus mängija oma state näeks. Change player nupp täitsa olemas.

jaans20
15.04.09, 14:39
Kui teine inimene mängib oma kontolt siis peaks lihtsalt playeri nime muutma HEMist, selleks et uus mängija oma state näeks. Change player nupp täitsa olemas.



ok tänud , seda sama asja mõtlesingi.

jaans20
15.04.09, 14:40
Tervist,

Kas sa kasutad "prefered seati", see tähendab, et kui sa istud lauda, siis istud kogu aeg ühe koha peal? Kui jah, siis pead ka seda HEM'il ütlema, et millises lauatüübis millisel kohal sa istud. Seda saad teha: HEM->HUD Options->Seating Preferences.

Teisest küsimusest ma ei saa täpselt aru. Saan aru küsimusest aga ma ei saa aru probleemist, et miks on vaja, et oleks eraldi statistika?

Parimat,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim.




Jah leidsin selle koha üles kuid , seal ei ole sellist pokkeri tuba nagu UNIBET , seega kuidas ma saan mängida ka unibetis nii et asi toimiks !

ranka
15.04.09, 14:46
Jah leidsin selle koha üles kuid , seal ei ole sellist pokkeri tuba nagu UNIBET , seega kuidas ma saan mängida ka unibetis nii et asi toimiks !


Unibeti toa nimi on: "Microgaming/Ladbrokes"

virx747
15.04.09, 18:13
Ei suuda pihta saada, mis valesti. Mingist hetkest HUD näitab kõikidele mängijatele kõiki andmeid kriipsuna ja käte arv 0. Ehk siis HUD ise lauas olemas, aga andmeid sisse ei loe. Oskab keegi arvata milles asi? Näppisin korra ainult ühte asja eile: HUD options; Additional HUD Filters - seal muutsin Include hands newer than. Nüüd pole vahet mis sinna kirjutan, kas 1 või 2 jne kuud, ikka andmeid ei loe.

no_limit
16.04.09, 13:23
Tere.
Mul selline probleem..
kui istun laua taga siis statid seal kus olema peavad ja kui vajutan ( - ) ehk minimize siis läheb laud taskbari peale koos stattidega. Aga kui ma vajutan lihtsalt kuskile mujale näiteks lähem HEM ist graafikut uurima vms siis laud lähem alla aga statid jäävad sinna ja kõike mis stattide alla jääb pole näha. Mis veel hullem jääb multitabledades all inni nupp või vähemalt calli nupp statti (vaheldumisi 4. laual minimize klikkida viskab üle ) alla siis vahel läheb nii kiireks, et ei saagi calli vajutada ja kaardid muckis, kuigi oli NUTS.
mul juba kolmandat korda siuke olukord winrate kannatab, kuidas asja korda saada ?

Provoker
16.04.09, 16:37
Tere.
Mul selline probleem..
kui istun laua taga siis statid seal kus olema peavad ja kui vajutan ( - ) ehk minimize siis läheb laud taskbari peale koos stattidega. Aga kui ma vajutan lihtsalt kuskile mujale näiteks lähem HEM ist graafikut uurima vms siis laud lähem alla aga statid jäävad sinna ja kõike mis stattide alla jääb pole näha. Mis veel hullem jääb multitabledades all inni nupp või vähemalt calli nupp statti (vaheldumisi 4. laual minimize klikkida viskab üle ) alla siis vahel läheb nii kiireks, et ei saagi calli vajutada ja kaardid muckis, kuigi oli NUTS.
mul juba kolmandat korda siuke olukord winrate kannatab, kuidas asja korda saada ?



Sellisel juhul esimene mõte mis tekib, et arvuti kehva võitu ning friisib statid kinni mingiks ajaks. Mul ntx kui laua kriipsuga taskbarile lasen siis mingi 1s viivitusega kaovad statid ka koos lauaga.

no_limit
16.04.09, 16:59
eks see ole ka üks võimalus, kuid see on välistatud. Mul kahetuumaline prose ja nad ei kao ka 5 minutugiga ära.
Tänan vastamast !
ja kui ma panen kriipsust siis on nad kohe kadunud
probla selles et multitablinguga hakkavad kattuma siis tuleb lauad teha ka lõpmata väikseks, et ei kattuks.

Provoker
16.04.09, 17:00
Siis tõesti mingi muu teema asjaga.

Foux
16.04.09, 18:12
Hehaho!
Mingi kamm on, et Holdem Manageri kodukalt ei saa ma downloadida setupi faili. Kas keegi saaks äkki selle kuskile üles panna või annaks head nõu?
Vb see aint täna nusperdab

Provoker
16.04.09, 18:19
Hehaho!
Mingi kamm on, et Holdem Manageri kodukalt ei saa ma downloadida setupi faili. Kas keegi saaks äkki selle kuskile üles panna või annaks head nõu?
Vb see aint täna nusperdab


Panin korra torrenti seederdama. kui sobib kisu alla. Mul läheb siit üles üle 300kb sekundis.

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/HEM.torrent

Foux
16.04.09, 18:48
Ei tule

Provoker
16.04.09, 19:29
Nu proovime veelkord. Lisasin mingi trackeri adre mida enne ei pannud. Samas ei ole nende torrentitega väga tegelenud ka ja hetkel seedin uut varianti

rohelinekonn
18.04.09, 02:48
Kas Hemis saab $$märke muuta €€. Huvi pärast küsin mitte et see oluline väga oleks

Swicheroo
18.04.09, 17:56
Tere! Probleem selline,et HEM ei funka enam kuidagi. Import ei hakka tööle lihtsalt ja laudu ka enam ei näita. Proovisin mitu korda reinstallida kuid probleemist lahti ei saanud. Äkki kellelgi on ideid?

Swicheroo
19.04.09, 14:19
Kuidagimoodi sain nüüd asja imporitma jälle aga nüüd ei tule enam HUDi ette :-\

Tigrano
19.04.09, 14:32
Kuidagimoodi sain nüüd asja imporitma jälle aga nüüd ei tule enam HUDi ette :-\


Mida table manager räägib, laudu tuvastab või?

Swicheroo
19.04.09, 16:01
Rõõmustasin enneaegu. Jätsin table manageri vaatamata, see näitab ikka, et mängijaid lauas ei ole. Lihtsalt see import progressi riba läks roheliseks. HEMi kodukalt ka abi ei ole siiani saanud.

vennike
19.04.09, 21:30
Ma lasen NL10-NL20 unibetis, HEM on kinni, sest lasen tile modes ja hakkaks segama, tahaks peale sessi importida käed ja uurida statistikat, aga asi ei toimi, ta ekspordib ainult üksikud käed.. enne lasin 2h*9lauda ja pärast HEM yritas mulle selgeks teha, et ma ainult 64 kätte mänginud.. any ideas ??

Tigrano
19.04.09, 21:34
Ma lasen NL10-NL20 unibetis, HEM on kinni, sest lasen tile modes ja hakkaks segama, tahaks peale sessi importida käed ja uurida statistikat, aga asi ei toimi, ta ekspordib ainult üksikud käed.. enne lasin 2h*9lauda ja pärast HEM yritas mulle selgeks teha, et ma ainult 64 kätte mänginud.. any ideas ??


Kui unibetis on ka mingi xxx.db fail, siis võib olla sama lugu nagu Ongames, et vaja ramdisck eraldi installida. Eriti probleemne oli nendel kellel aruvuti polnud just kõige kaasaegsem.

Ramdiski kohta: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,220.0.html

vennike
19.04.09, 21:44
Kui unibetis on ka mingi xxx.db fail, siis võib olla sama lugu nagu Ongames, et vaja ramdisck eraldi installida. Eriti probleemne oli nendel kellel aruvuti polnud just kõige kaasaegsem.

Ramdiski kohta: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,220.0.html


vaevalt, et mu arvuti nyyd hätta jääb unibetiga
ma ise jõudsin järeldusele, et see handhistory file liiga suureks paisunud ja panin kylmalt delete raisale. (~500 MB)

no_limit
20.04.09, 02:19
Tere.
Mul selline probleem, et statid ei ole " laua küljes kinni". kui lauad kattuvad siis alumise laua statid on ka ülemise laua peal ja kattuvad näiteks call/raise nupuga või millegi muu tähtsaga.Kui alumise laua stattide all olevat raise nuppu vajutada siis tuleb alumise stati hud- popup ette ja jääb raisemata või callimata kuna aeg otsas ja AA läheb mucki.
Kuidas asja korda seada, teab keegi ?

leits
22.04.09, 17:49
mis moodi Ultimatebetis statid lauda saab. hetkel teen play oney peale. käsi salvestab kausta, impordib ka kaustas, table viewer leiab laua üles. kuid statee pole lauas, samuti on table manageris need vpis jms 0õid või kriipsud

hemis n2itab statte ka cash all, palju mu vip on jne jne .. kuid statte lauda ei saa :S


e: pool piduselt sain tööle, kuid iga kord tuleb selle tamle manageri alt selle table finderiga nikkuda, etviid selle punase täpi peale ... nii ei saa et auotmaatselt üöes leiab need lauad v.

FreakyJason
22.04.09, 22:20
Mis versiooni kasutad? Töötama peaks ilusti 1.08 beta 22.

ment52
22.04.09, 22:47
Playmoney laudades ei peagi HEM töötama.

K2snakas
23.04.09, 04:07
mis kamm siis oli kui pidi käsitsi koguaeg laudu ette näitama?

VinQbator
26.04.09, 10:44
Eile otsustas siis HEM lihtsalt üks hetk enam mitte tööle minna. Klikid hemi ikoonile ja ei juhtu mitte midagi. Klikid program filesist hemi exe failile, ikka ei midagi. Table manager läheb küll sealt käima. Teen hemile repairi... ikka ei midagi. Lasen hemi maha ja installin uuesti... ikka ei midagi. Teen restardi... ikka ei midagi. Teen igaksjuhuks teise restardi... ikka ei midagi. Peale selle on veel läinud teistes programmides fondid boldiks ja veebis surfates, isegi siin samas foorumis, on ka kõik fondid boldid. System restoret teha ei saa, sest puudub restore point. Arvutil peal win Vista. Minu mõistus on otsas. Kui keegi oskab välja pakkuda paremat lahendust kui format c:\ siis palun olge head ja andke teada.

Tigrano
26.04.09, 11:18
Arvatavasti mingi viirus või vista omadega õhtal, HEM siin küll vist midagi ei mõjuta.

Lase arvuti mingi viirusetõrjega üle ja siis tuleb vist vista kallale minna.

lenC
26.04.09, 11:50
Eile otsustas siis HEM lihtsalt üks hetk enam mitte tööle minna. Klikid hemi ikoonile ja ei juhtu mitte midagi. Klikid program filesist hemi exe failile, ikka ei midagi. Table manager läheb küll sealt käima. Teen hemile repairi... ikka ei midagi. Lasen hemi maha ja installin uuesti... ikka ei midagi. Teen restardi... ikka ei midagi. Teen igaksjuhuks teise restardi... ikka ei midagi. Peale selle on veel läinud teistes programmides fondid boldiks ja veebis surfates, isegi siin samas foorumis, on ka kõik fondid boldid. System restoret teha ei saa, sest puudub restore point. Arvutil peal win Vista. Minu mõistus on otsas. Kui keegi oskab välja pakkuda paremat lahendust kui format c:\ siis palun olge head ja andke teada.

Mul aitas vista uuenduste tõmbamine selle probleemiga. click here (http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=8086)

VinQbator
26.04.09, 14:30
Nüüdseks siis maha lastud ja uuesti peale pandud .NET framework, viirusetõrje, tehtud windowsile kõik võimalikud uuendused ja ikka ei midagi. Task manager näitab korraks kui hemi üritan tööle panna, et läheks nagu käima, aga siis kohe kaob ära. Praegu teen AVG-ga full scani ja kui midagi ei leia siis tuleb see kuradi Vista näss üle lasta >:(

LenC oled sa kindel, et vista uuenduste tõmbamine aitas? Hemi foorumis sa nagu mainid, et võluväel hakkas asi ise toimima jälle ;D

lenC
26.04.09, 15:37
Nüüdseks siis maha lastud ja uuesti peale pandud .NET framework, viirusetõrje, tehtud windowsile kõik võimalikud uuendused ja ikka ei midagi. Task manager näitab korraks kui hemi üritan tööle panna, et läheks nagu käima, aga siis kohe kaob ära. Praegu teen AVG-ga full scani ja kui midagi ei leia siis tuleb see kuradi Vista näss üle lasta >:(

LenC oled sa kindel, et vista uuenduste tõmbamine aitas? Hemi foorumis sa nagu mainid, et võluväel hakkas asi ise toimima jälle ;D

jeps, lõpuks hakkas lambist, kuigi miskit muutus mul vista updatedega ka, ei mäleta enam. Ju siis on Murphy seadus, et just siis kui alla annad ja enam ei püüa hakkab tööle :D Aga praegu tekkis selline mõte, et kui HM tööle paned, kas processide all "HM.exe" on? Sest mul võis see viga selles olla, et mingitmoodi see HM juba töötas ja siis taipas arvuti kinni panna selle ja uuesti mu eelnevate klikkamiste peale tööle panna. Kui selles ei ole, siis on müstika.

camu
26.04.09, 15:47
mis kamm siis oli kui pidi käsitsi koguaeg laudu ette näitama?

mul sama viga!

K2snakas
26.04.09, 15:49
mul sama viga!


mul endal pole, aga sõbral on...kuigi ise panin talle hemmi peale...samamoodi nq endalegi.. ja endal seda probleemi pole:S

VinQbator
26.04.09, 17:35
jeps, lõpuks hakkas lambist, kuigi miskit muutus mul vista updatedega ka, ei mäleta enam. Ju siis on Murphy seadus, et just siis kui alla annad ja enam ei püüa hakkab tööle :D Aga praegu tekkis selline mõte, et kui HM tööle paned, kas processide all "HM.exe" on? Sest mul võis see viga selles olla, et mingitmoodi see HM juba töötas ja siis taipas arvuti kinni panna selle ja uuesti mu eelnevate klikkamiste peale tööle panna. Kui selles ei ole, siis on müstika.

Ei noh, põhimõtteliselt korraks tuleb task manageris hem, kui üritan tööe panna ja siis kohe läheb kinni. Täpselt sama kala mis sinu antud lingis teema algatajal. Ainult, et viirusetõrjete maha võtmine ei aidanud mind. AVG ei leidnud kah nüüd midagi peale mõnede tähtsusetute tracking cookiede. Eks tuleb vist vista kallale nüüd minna... kui just keegi ei te milles probleem võib ikkagi olla. Ja huvitav asi on ikkagi veel selle bold fondiga. Paljudes programmides on tekst boldina. Kas tõesti mingi viirus mida AVG ei suuda leida ???

lenC
26.04.09, 19:22
Ei noh, põhimõtteliselt korraks tuleb task manageris hem, kui üritan tööe panna ja siis kohe läheb kinni. Täpselt sama kala mis sinu antud lingis teema algatajal. Ainult, et viirusetõrjete maha võtmine ei aidanud mind. AVG ei leidnud kah nüüd midagi peale mõnede tähtsusetute tracking cookiede. Eks tuleb vist vista kallale nüüd minna... kui just keegi ei te milles probleem võib ikkagi olla. Ja huvitav asi on ikkagi veel selle bold fondiga. Paljudes programmides on tekst boldina. Kas tõesti mingi viirus mida AVG ei suuda leida ???

Oled seda boldimis värki googeldanud ikka?

ranka
26.04.09, 21:05
Ei noh, põhimõtteliselt korraks tuleb task manageris hem, kui üritan tööe panna ja siis kohe läheb kinni. Täpselt sama kala mis sinu antud lingis teema algatajal. Ainult, et viirusetõrjete maha võtmine ei aidanud mind. AVG ei leidnud kah nüüd midagi peale mõnede tähtsusetute tracking cookiede. Eks tuleb vist vista kallale nüüd minna... kui just keegi ei te milles probleem võib ikkagi olla. Ja huvitav asi on ikkagi veel selle bold fondiga. Paljudes programmides on tekst boldina. Kas tõesti mingi viirus mida AVG ei suuda leida ???


Lase spy-warega ka üle: ad-aware ning spybot.

VinQbator
27.04.09, 12:10
Hakkas tööle :D Viga oli arvatavasti selles, et windowsil oli ariali font ära mädanenud kuidagi. Aga pole kindel...

Madis_89
29.04.09, 11:14
Sooviks teada kuidas ma ka oma statse lauas sellise kastikesena näeksin?

(Player preferences - "disable Hero in HUD" ees linnukest küll pole :( )

Tigrano
29.04.09, 12:25
Sooviks teada kuidas ma ka oma statse lauas sellise kastikesena näeksin?

(Player preferences - "disable Hero in HUD" ees linnukest küll pole :( )


Millise kastikesena?

Madis_89
29.04.09, 12:43
http://img208.imageshack.us/img208/8068/statsd.png (http://img208.imageshack.us/my.php?image=statsd.png)

Seda statside kastikest mõtlen.

Tigrano
29.04.09, 12:55
http://img208.imageshack.us/img208/8068/statsd.png (http://img208.imageshack.us/my.php?image=statsd.png)

Seda statside kastikest mõtlen.


Kõigepealt pead:

1) kus toas mängid? Vastavalt pead määrama käte andmebaasi faili asukoha - options-configure auto import folder.
2) siis paned auto import ja tekib table manageri aken kuhu peaks ilmuma lauad, kus mängid. Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.

3)Kasti sisu saad muuta HUD options - player preferences alt ;)

Madis_89
30.04.09, 09:22
Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.


Ei aidanud kahjuks, punase kastikese küll lohistsin, aga minu statsid sinna küll ilmuma ei hakanud.

aitähh sellegi poolest :)

Tigrano
30.04.09, 09:36
Ei aidanud kahjuks, punase kastikese küll lohistsin, aga minu statsid sinna küll ilmuma ei hakanud.

aitähh sellegi poolest :)


Aga kas andmed arvutisse jõuavad või siis HEMi raportite alla?

Provoker
30.04.09, 10:51
http://img208.imageshack.us/img208/8068/statsd.png (http://img208.imageshack.us/my.php?image=statsd.png)

Seda statside kastikest mõtlen.


Küsimus ikkagi kus toas sa mängid?
Osades tubades tuleb pokkeriklient manuaalselt panna käsi salvestama. Ma tükk aega pusisin et starsis üldsae statid lauda saada.

stennn
01.05.09, 14:05
HEM jätab suht lampi umbes 1/10 kätest importimata. Keegi teab milles viga võib olla? Hud töötab kõikides laudades.

Madis_89
03.05.09, 12:56
Küsimus ikkagi kus toas sa mängid?
Osades tubades tuleb pokkeriklient manuaalselt panna käsi salvestama. Ma tükk aega pusisin et starsis üldsae statid lauda saada.


Triobetis.

Sellest kastikese tirimisest ei olnud siiski abi :(


Aga kas andmed arvutisse jõuavad või siis HEMi raportite alla?

Hem'i jõuavad ikka kõik andmed.
Olen juba harjunud HEmist ka oma state tsekkima kusjuures, mänguaknast oleks mugavama kusjuures.


// Olgu, sain kõik toimima. suured tänud abistajatele

marguzz22
06.05.09, 09:36
tere! mul selline jama, et mul erinevates ongame sitedl erinevad nimed, ma tahan et ma näeksin oma kuu databaasi kokkU(Ehk siis mõlemad screennamed, on see võimalIK) muidu näitab erinevalt, nt margus1 ja margus2 aga koos neid käsi ei näita

taipupole
06.05.09, 10:23
tere! mul selline jama, et mul erinevates ongame sitedl erinevad nimed, ma tahan et ma näeksin oma kuu databaasi kokkU(Ehk siis mõlemad screennamed, on see võimalIK) muidu näitab erinevalt, nt margus1 ja margus2 aga koos neid käsi ei näita


Options - Player Aliases

Lood Aliase nt. Margus ja koondas selle alla endale vajalikud nimed.

Ja siis statside rubriigis valid muidugi Playeriks Aliase.

marguzz22
06.05.09, 12:12
tänkjuu

Codecci
11.05.09, 12:56
Kust HEM-is võiks näha eraldi igat kätt ja positsiooni, et palju mingi käega plussis-miinuses, palju igast positsioonist plussis-miinuses jne nagu PT2-ga näha sai?

lenC
11.05.09, 14:07
Kust HEM-is võiks näha eraldi igat kätt ja positsiooni, et palju mingi käega plussis-miinuses, palju igast positsioonist plussis-miinuses jne nagu PT2-ga näha sai?

cash games/reports?

Skyline
12.05.09, 13:20
Küsimus selline, et kas HEMi saab osta läbi pokerstarsti, kannan raha nende kontole vms. Osad sited suppordivad seda ( neil on seal üles loetletud ultimate poker, absolute ja party ).

lenC
12.05.09, 14:07
Küsimus selline, et kas HEMi saab osta läbi pokerstarsti, kannan raha nende kontole vms. Osad sited suppordivad seda ( neil on seal üles loetletud ultimate poker, absolute ja party ).

Ei. Minu teada PokerStars (kui ka Full Tilt?) on keelanud kommertseesmärkidel player transferid.

qjet
12.05.09, 16:20
liigutasin kogemata hud statsi korra eemale, aga nagu aknast välja, et kuidas tagasi saab? loodan, et on arusaadav, mis kirjutasin.

vaenekala
13.05.09, 14:08
Mul on selline mure, et mängin Absolute Pokkeri toas ja ei saa sinna kuidagi hemi taha rakendada. Tähendab, see võtab naq kõik andmed sisse mis toimub, aaga ei näita laual teiste statistikat. LenC ytles, et proovi table finderit, proovisin seda, leidis laua yles aga ikkagi ei hakanud midagi tegema, seal aknakesel (kus peaks olema mitu kätt mängitud, vpip, pfr jne) seal on laua nimi kirjas aga ylejäänud asjad nullis. player prefereces yritasin ka linnukesed ära panna ja õige saidi, aga ei tea ??? ???

lenC
13.05.09, 14:09
Mul on selline mure, et mängin Absolute Pokkeri toas ja ei saa sinna kuidagi hemi taha rakendada. Tähendab, see võtab naq kõik andmed sisse mis toimub, aaga ei näita laual teiste statistikat. LenC ytles, et proovi table finderit, proovisin seda, leidis laua yles aga ikkagi ei hakanud midagi tegema, seal aknakesel (kus peaks olema mitu kätt mängitud, vpip, pfr jne) seal on laua nimi kirjas aga ylejäänud asjad nullis. player prefereces yritasin ka linnukesed ära panna ja õige saidi, aga ei tea ??? ???

Kas sul on ikka 1.08 või uuem versioon?

vaenekala
13.05.09, 14:12
ääämm.....1.08 beta 7

taipupole
13.05.09, 14:18
ääämm.....1.08 beta 7


Alustuseks tõmba see: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

Versioon on juba 1.08.03.

Üldiselt tasub nädala või paari tagant külastada (http://www.holdemmanager.net/forum/) ja vaadata, kas päisesse või Releases alla pole midagi uut tekkinud.

vaenekala
13.05.09, 15:21
Kle suured tänud, see asi lahendas probleemi, tõbasin selle uuenduse ja statid on laual, krt naq päris ju ;)

qjet
13.05.09, 20:00
põhimõtteliselt lauas seat nr 2 statse ei näita. kuidas tagasi saaks need sinna :-[

Rage
17.05.09, 23:38
mhm.. keegi seda table scannerit on proovinud ja kasutab? üldmuljed? FTP puhul tundub et peksab ikka VPIP ja näitajate suhtes segast.. näitab m,õne laua kohta et keksmine VPIP 30+ teed lahti.. tegelikult 14% ja vastupidi..

ja lisaks huvitaks paar lühendit, mida tähendab Avg WHWSF ja Avg WSD

hoss23
18.05.09, 08:30
Tervist. Mul oleks selline küsimus. Et viimased kolm nädalat pole üldse HEM-i kasutanud(polnud võimalust mängida.) ja nüüd kui HEM-i lahti teen, on kõik nagu alguses, kui ma selle tõmbasin, et tahab et ma uuesti registreeriksin. Ja kui ma isegi panen oma seriali ja valin valikust et 2 pc siis ta ikkagi ei lase seda teha ja annab mingi errori. Äkki keegi oskab aidata, või pean HEM supporti kirja saatma? Aitähh!

ranka
18.05.09, 08:46
Tervist. Mul oleks selline küsimus. Et viimased kolm nädalat pole üldse HEM-i kasutanud(polnud võimalust mängida.) ja nüüd kui HEM-i lahti teen, on kõik nagu alguses, kui ma selle tõmbasin, et tahab et ma uuesti registreeriksin. Ja kui ma isegi panen oma seriali ja valin valikust et 2 pc siis ta ikkagi ei lase seda teha ja annab mingi errori. Äkki keegi oskab aidata, või pean HEM supporti kirja saatma? Aitähh!


Mis veateadet ta annab? Ehk ütleb, et PC2 on jube kasutuses? Kui jah, siis proovi panna PC #1, kui selle peale annab ka samat veateadet, siis saada kiri HEM'i klienditoele (vist oli support@holdemmanager.net) ja lase neil oma koodide arvutit ära resetida.

hoss23
18.05.09, 08:57
Veateade järgmine, mõlema pc 1 ja pc 2 osas- ''there were errors during activation. You can retry activating online or go back and tyy another method.If problems persist please contact customer service.'' Kas kellelgi on muidu sellist jama ette tulńud või ma ainuke?

ranka
18.05.09, 09:06
Veateade järgmine, mõlema pc 1 ja pc 2 osas- ''there were errors during activation. You can retry activating online or go back and tyy another method.If problems persist please contact customer service.'' Kas kellelgi on muidu sellist jama ette tulńud või ma ainuke?


Mul tuli aga proovisin mitu korda ja lõpuks regas ära. Tee ka arvutile restart ja proovi uuesti.

hoss23
18.05.09, 09:25
Nu tegin restardi ära ja proovisin uuesti mõlema variandiga pc1 ja pc2, mitte muffigi, sama error. Ranka, kas tead kui kaua see supporti vastuse saamine aega võtab?Saatsin sinna kirja ära. Aitähh.

ranka
18.05.09, 09:34
Nu tegin restardi ära ja proovisin uuesti mõlema variandiga pc1 ja pc2, mitte muffigi, sama error. Ranka, kas tead kui kaua see supporti vastuse saamine aega võtab?Saatsin sinna kirja ära. Aitähh.


Mõningad tunnid praegusel ajal.

hoss23
18.05.09, 09:37
Ok. Tänks Ranka abi eest.

Provoker
18.05.09, 20:39
põhimõtteliselt lauas seat nr 2 statse ei näita. kuidas tagasi saaks need sinna :-[



Proovi 1 laud full screeni ajada. Siis vb saad sabast kinni selle statikastikesel.

Rage
18.05.09, 23:57
türbel küll.. ilgelt tilti ajab ja räigelt eksitab.. mingi nuss on filtriga.. panen last 8h.. siis paneb tegelt suht huupi graafikut ja state.. ei näita õiget tulemust.. vaid mingi 400 viimast kätt ainult vms..

-Siim-
19.05.09, 00:14
Kasutasin vahepeal PT3 ja nüüd tagasi HEMi peal. Asi selles, et need näitavad osasid statse väga erinevalt. Käte arv ja kasum on samad mõlemas.

http://img135.imageshack.us/img135/8376/pic1f.png
http://img526.imageshack.us/img526/6465/pic5.png

Eriti suur erinevus on Fold to 3bet, samuti erinevad 3bet, W$SD. On kellelgi midagi sarnast olnud?

BuildUp
19.05.09, 18:31
Oskab keegi öelda, mille alt sai muuta seda, et statid oleksid igas lauas eraldi jaotatud. Praegu primas viskab mul kõik nimed ja asjad segamini ning mitte muffigi ei saa aru.

ranka
19.05.09, 18:35
Oskab keegi öelda, mille alt sai muuta seda, et statid oleksid igas lauas eraldi jaotatud. Praegu primas viskab mul kõik nimed ja asjad segamini ning mitte muffigi ei saa aru.


Kui sa kasutad Primas "Prefered Seat" valikud (istud lauas alati ühe koha peal), siis tuleb see ka seadistada HEM'is. HEM->Hud Options->Prefered Seats. Kui mängid FR ja istud igas lauas keskel, siis tollest HEM'i valikust võta Prima võrk ning FR laua istmenumbriks 5.

Rage
20.05.09, 00:05
türbel küll.. ilgelt tilti ajab ja räigelt eksitab.. mingi nuss on filtriga.. panen last 8h.. siis paneb tegelt suht huupi graafikut ja state.. ei näita õiget tulemust.. vaid mingi 400 viimast kätt ainult vms..
no ikka päris sassis asi on.. midagi on tal kuupäevadega ka sassis.. tahan 19 mai tulemust näha.. nätab et pole ühtegi kätt mänginud... kui kesköö mööda läks splitis mul sessi ära.. peale keskööd hakkab see last 8h ka segast peksma.. näitab suht huupi umbes pooli sessi käsi.. after mingi date teeb sama sitta... ja nüüd kui vaatasin selle kuu sesse.. no ikka väga sogane pilt on.. väidab et mul enamus sesse on tehtud vahemikus kell 14:00 päeval kuni 17:00 kuigi tegelikult siis pigem 21:00 - 00:00. peaks supporti pöörduma? kas ja kust saab HEMis määrata timezonet?

ropka11
20.05.09, 11:38
Kas sul arvuti kell ja kuupäev ikka õige.
Endal oli juhus kui vaatasin arvuti kalendrist mingit kuupäeva ja jäi vale kuupäeva peale.
Pärast Hem peksis nii segast, et midagi ei saanud enam aru.